„Technologia śmierci” modyfikuje pogodę na Ziemi? Apokalipsa już 15 marca?

Uwaga, z materiałów opublikowanych w ostatnich godzinach w internecie, głównie na YouTube wynika, że Natalie, o której mowa jest poniżej może być byłą pracownicą Białego Domu. Osoba, która zwróciła uwagę na jej wypowiedź odnośnie zagrożenia jakie nas czeka rzekomo 15 marca, David – emeryt, znów się odezwał, potwierdził, że jego dawne konto na YouTube zostało zablokowane, przyznał że pracuje w Hollywood i nadal twierdzi, że tę rozmowę słyszał. Jest to wszystko bardzo dziwne, bowiem wyciek już nastąpił – wraz z dokumentem, do którego link podaję poniżej. Być może chodzi teraz o zminimalizowanie szkód jakie może przynieść ujawnienie tej afery. Drugą opcją jest to, że Natalie i jej „rewelacje” mają za zadanie odwrócenie uwagi od innych problemów, jak np. upadek dolara. Dlatego zamieszczam na końcu skrót tłumaczenia „Amerykanina”, który dosadnie mówi o tym, że dolar lada dzień może stracić 2/3 wartości.
==================================================================
Bardzo niepokojące informacje wyciekły na YouTube w ostatnich dniach na temat niebezpieczeństwa, które nas może czekać 15 marca.
Zacznijmy od jednego z czołowych programów radiowych w USA – „Coast to Coast” George Noory (de facto jest to najpopularniejszy program nocny w USA). Na szczęście w USA nie cenzoruje się telefonów do stacji, tak jak np. w totalitarnej Polsce. Na początku lutego b.r. Natalie z Teksasu (http://www.youtube.com/watch?v=17F0q6p_Bqo )zadzwoniła do George’a (kliknij zlinkowany do audycji obrazek po lewej) z sensacyjną informacja, że posiada dokument rządowy, z którego wyraźnie wynika, że zmiany pogodowe na Ziemi jest wynikiem modyfikacji prowadzonych przez rząd amerykański! Pozwala na to technologia Tesli, badana w tzw. Area 51 od lat 50-tych. Wynikiem modyfikacji wg. Natalie są wszelkie anomalie, łącznie z potopem w Australii.

kliknij by ściągnąć pdf

Dokument rządowy, o którym mówi Natalie w części został umieszczony prawdopodobnie w treści artykułu: http://www.cftc.gov/ucm/groups/public/@lrfederalregister/documents/frcomment/08-004c002.pdf Z dokumentu wynika m.in. że smugi chemiczne, tzw. „chemtrails” są potrzebne dla modyfikowania pogody. Pogoda jest wykorzystywana jako broń – wielokrotnie potężniejsza od bomb atomowych. Np. jeden sztorm może mieć moc 10,000 1-megatonowych bomb wodorowych!. Te nowe technologie są określane w artykule „technologiami śmierci”. Warto dodać, że z Natalie dzwoniła wcześniej do Alexa Jonesa, który ją wyciszył, a jej krótka rozmowa została wycięta z retransmisji.

Jeszcze bardziej niepokojące informacje dochodzą z całkiem niezależnych (?) źródeł (w obecnych czasach trudno ocenić co jest informacją, a co dezinformacją – w ocenie musimy się kierować naszym tzw. zdrowym rozsądkiem).

kometa jest już blisko

Otóż 15 marca może dojść do gwałtownej zmiany pola magnetycznego Ziemi na skutek przelotu w pobliżu komety Elenin.
Laura Knight Jadczyk
, która ma również strony po polsku (jej mąż jest Polakiem), jak ta: http://quantumfuture.net/pl/intro00.htm, podaje http://www.youtube.com/watch?v=9Hfo0RLxMrA&feature=email (jeśli nie jest to ona, to publikacja oparta jest na jej opracowaniach), że przelot komety 15 marca spowoduje wielką fluktuację pola magnetycznego Ziemi. Wywołać to może też potężne trzęsienia ziemi i zwiększoną ogólną aktywność tektoniczną. W 2009 roku bardziej odległy przelot komety spowodował ponoć potężne trzęsienie ziemi w Chile. Rządy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i dlatego np. amerykańska agencja FEMA na gwałt skupuje zapasy długotrwałej żywności, odzieży, koców itp,  o czym już informowaliśmy. Wg. autorki filmiku, Majowie mogli przewidzieć przelot tej komety, choć mogli się pomylić o rok.
Trudno jednak przypuścić, żeby mała kometa miała tak wielki wpływ na pole magnetyczne Ziemi. Można raczej przypuścić, że jej przelot jest wynikiem obecności większych ciał niebieskich w naszym Układzie Słonecznym.

Najciekawsze nagranie jednak zniknęło z YouTube – ocalił go pewien użytkownik, który nagrał kamerką ekran komputera. (link na obrazku po lewej, na wszelki wypadek podaję go też tu: http://www.youtube.com/watch?v=b0Rn7nPIou0). Przedstawia Amerykanina mieszkającego za granicą, który ostrzega przed gwałtownym kolapsem dolara, którego wartość jest od kilku tygodni sztucznie utrzymywana. Podobnie na giełdzie notowania są sztucznie zawyżane. Amerykański FED drukuje miliardy dolarów bez żadnego zabezpieczenia, w związku z czym w ciągu najbliższych 40 dni musi dojść do załamania się tej waluty. W internecie znajdują się ponoć informacje nt. nadchodzącego kryzysu dolara, który ma spaść na wartości ponad 3-krotnie. Spowoduje to nagły wzrost cen, do takiego stopnia, że artykuły w sklepach będą zbyt drogie dla przeciętnego klienta. Amerykanin zaleca zrobienie zapasów na co najmniej 6 miesięcy. Ostrzega on też przed innym zagrożeniem, które wiąże się ze zmianą pól ziemskich – mówi on wyraźnie o zmianie geograficznych pól ziemskich, nie magnetycznych. Elity rządowe wiedzą o tym zagrożeniu, w związku z czym od dawna budowane są schrony, a teraz FEMA na gwałt gromadzi dodatkowe porcje żywności. Amerykanin zaleca natychmiastową przeprowadzkę na tereny wyżynne. Zmiana pola ma nastąpić już około 15 marca. Wiadomości te pochodzą rzekomo od informatora powiązanego z rządem USA – kobiety, która ryzykuje życiem przekazując te niepokojące dane.
Niezależnie od podanych informacji, warto by je potwierdzić surfując po sieci, jeśli bowiem choć w części są prawdą to Polacy i w innych krajach powinni natychmiast pomyśleć o swojej przyszłości. Chwilowa przeprowadzka do Polski na pewno nikomu by nie zaszkodziła.
Na koniec filmik – przejażdżka po starej podziemnej bazie wojskowej:

Reklamy

94 responses to “„Technologia śmierci” modyfikuje pogodę na Ziemi? Apokalipsa już 15 marca?

 1. navajo88 7 lutego 2011 o 2:35 pm

  Ale wy siejecie strach hahahahahaha . Ludzie jeśli nadejdzie koniec to pamiętajcie nadejdzie z nienacka i nagle tak że nikt tego sie niespodziewa i o kant tyłka wtedy będzie można potłóc te wszystkie rady i porady w stylu kup to kup tamto po prostu zabraknie nam czasu .Zapamiętajcie moje słowa !!!!! Jimi

  • monitorpolski 7 lutego 2011 o 6:28 pm

   Kto sieje? Przecież ja zamieszczam jedynie tłumaczenie w skrócie. To ty nie rozsiewaj bzdur.

   • navajo88 7 lutego 2011 o 8:20 pm

    Monitor ja nie sieję głópot tylko stwierdzam fakt !!!! , a co do tego czy to jest przedruk czy tylko tłomaczenie to nie ma znaczenia ,tania sensacja i tyle !!!! ale nie dziwię się żeby mieć czytelników to się wypisuje przeróżne bzdety i tyle ,,takie jest życie ale pamiętaj monitor że prawdziwa katastrofa jest blisko i to wszystko co się dzieje wokół nas i na tym świacie i w przeszczeni kosmicznej to jest początek końca ,możecie zaprzeczać ile chcecie ale tego nie zmienicie !!!! hahahaahaha
    J.M.H

    • monitorpolski 7 lutego 2011 o 8:41 pm

     Wiesz co? Mam kontakt z Amerykanami, nawet z popularnymi dziennikarzami… oni wcale nie uważają tego za głupoty. Elity mają podziemne bazy, budują obozy koncentracyjne dla pospólstwa, trują ludzi, zabijają w szpitalach. Ameryka wcale nie jest przeludniona jak Chiny – więc po co? Co więcej, FEMA ostatnio robi zakupy dla 7 mln osób na 10 dni – taka jest oficjalna wersja – na wypadek trzęsienia ziemi. A może skupują jeszcze co się da by wypełnić spichlerze dla elit?

   • eminem 8 lutego 2011 o 9:02 am

    Panie Marku szkoda nerwów, oraz klawiatury na odpowiadanie ignorantom….. Tak jak niektórzy ludzie nie wierzą w Boga, tak i nie da się ich w żaden sposób przekonać o jego istnieniu nawet gdyby go zobaczyli na własne oczy……

    Pozdrawiam serdecznie

  • monitorpolski 7 lutego 2011 o 6:39 pm

   No własnie! Czy masz gdzieś w mediach o 15 marca? A może miało być „z nienacka”?

  • eminem 8 lutego 2011 o 8:57 am

   Czytając takie komentarze nic nie wnoszące do wątku zastanawiam się nad poziomem logicznego myślenia osób które są ignorantami, moralnymi zaprzańcami, a przez swoje zaślepienie Goebbels-owską propagandą nie są w stanie wznieść się ponad przeciętność zwykłego leminga.

   • spokojny 8 lutego 2011 o 12:12 pm

    Można też łatwo stać się lemingiem ślepo wierzącym w sensacje wyssane z palca ,wystarczy za wszelką cenę chcieć udowodnić sobie jedną z setek katastroficznych rojeń.

    Co zdaniem Eminema jest wnoszeniem do wątku ,może przytakiwanie i nakręcanie się w spirali strachu i paranoi ?

   • zenobiusz 8 lutego 2011 o 12:46 pm

    Spokojny ,jak tam pampers,zmieniłeś czy znowu zapomniałeś.

 2. waltan 7 lutego 2011 o 3:55 pm

  Zaluzmy ze to tylko chipotezy na temat przyszlych nieszczesc ,zwiazanych z katastrofami..Ale dlamnie prawdziwym nieszczesciem wspolczesnego swiata jest
  totalna ignorancja spolecznosci miedzynarodowej.Na destrukcyjne dzialania swiatowej
  finansjery (ONZ,MFW,GRUPA BILDERBERG,HAARP).To oni te wszystkie nieszczescia z sylaja
  na swiat ludzkosc kraje (POLSKA).Pewnie ktos zaraz doda bez paniki ludzie.I stawiam
  pytanie dla kogo pan pracuje..Ludzie popatrzcie co sie dzieje w naszym kraju .
  Totalna destrukcja panstwa i zycia spolecznego.I my mamy siedzic cicho ..KONIEC
  RZADOW ;PO,PSL,PIS,SLD…………………….POLACY POWSTAC Z KOLAN PROSZE…

  • monitorpolski 7 lutego 2011 o 6:30 pm

   Już pisałem, że Polska nie istnieje w próżni. To co się dzieje w naszym kraju jest wynikiem uwarunkowań międzynarodowych. Jak chcesz uzdrowić rybę od ogona gdy choruje na głowę?

  • alexirin 7 lutego 2011 o 10:58 pm

   nie wiem jak ci to powiedzieć ale jak polacy mają powstać z kolan i być patriotami skoro masoni którzy rządzą z ukrycia światem za wszelką cenę niszczą wszelkie przejawy patriotyzmu czy wiary katolickiej we wszystkich krajach chcą ogłupić i zniszczyć młodych ludzi poprzez demoralizację we wszystkich 4 partiach po pis sld psl w Polsce mają swoich agentów na kogo nie zagłosujesz to bez znaczenia wygrywają zawsze ich podstawione marionetki innych od razu zniszczą

   • monitorpolski 7 lutego 2011 o 11:02 pm

    Odpowiedzią jest wiedza. Ludzie, którzy wiedzą z kim mamy do czynienia robia mniej błędów niż ci, którzy czytają Wyborczą. przyjdzie czas, że mało kto będzie szedł do hipermarketu, wiedząc, że daje zarabiać wrogom. Musimy się jednoczyć w niewielkie tajne grupy – takie struktury są trudne do rozbicia.

  • Wojwit 7 lutego 2011 o 11:52 pm

   Trzeba pilnie rozpropagować w sieci!
   Kampania społeczna „Polacy solidarni z suwerenną Białorusią”
   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/08/kampania-spoleczna-%E2%80%9E-polacy-solidarni-z-suwerenna-bialorusia%E2%80%9D/
   =====================================================
   zamiast tekstu umieściłem link (monitorpolski)

   • monitorpolski 8 lutego 2011 o 2:25 pm

    Popieram, ale to na osobny wpis. Tu wałkujemy inny temat

 3. waltan 7 lutego 2011 o 3:57 pm

  Acha i radze sie zaopatrzyc w sprzet;(you tub,KRISS-SUPER).

 4. łoBoszeszTymój! 7 lutego 2011 o 5:54 pm

  ojej oni znowu swoje:) kolapsy, strachy, przebiegunowania, to mój chleb codzienny, z tego czerpię chęć do życia i pozytywnych zmian 🙂

  • monitorpolski 7 lutego 2011 o 6:38 pm

   Sam nie wiem co o tym sądzić – tłumaczę ciekawe rzeczy, które są wyraźnie wycinane. Nie znajdziesz tego w Wyborczej czy innym szłamie, dlatego to zamieszczam. Ale, czy aż tak jest to wszystko niewiarygodne? Dzisiaj znów całe niebo nad Krakowem było posiekane smugami chemicznymi. Tego nie wymyślam.

 5. dbx 7 lutego 2011 o 6:17 pm

  „Chwilowa przeprowadzka do Polski na pewno nikomu by nie zaszkodziła.”,,,czy ma to znaczyć, że Polska jest bezpiecznym miejscem ?
  Jeżeli tak, to skąd taka wiedza ? Czym poparta ?
  W „takiej” sprawie, niedomówienia są gorsze od samego kataklizmu.
  …….
  „Amerykanin zaleca zrobienie zapasów na co najmniej 6 miesięcy. Ostrzega on też przed innym zagrożeniem, które wiąże się ze zmianą pól ziemskich – mówi on wyraźnie o zmianie geograficznych pól ziemskich, nie magnetycznych.”
  Czy ten Amerykanin wyjaśnił: co to jest „geograficzne pole ziemskie” ???
  Czy zapytaliście go o to? przed, lub po wydrukowaniu tego tekstu na stronie ?
  …….
  To, że zmiany pogodowe, są wynikiem m.in. działania tajnych służb, agend, czy innych tego rodzaju organizacji, wie każdy, kto choć pobieżnie tematem się zainteresował. Więc, głos „Natalie z Teksasu ” dzwoniącej do nocnej audycji radiowej, niekoniecznie musi być czymś szczególnym, a tym bardziej na tyle sensacyjnym, by traktować go jako przyczynek do konkretnych zachowań, przez czytających jej „doniesienia”.
  Możliwe, że wystawiając do publicznej wiadomości, informacje j/w, mieliście pozytywne intencje, lecz rozsądek nakazuje, by robić to rzetelnie a przez to, również uczciwie, wobec tych, którzy to przeczytają i być może podejmą jakieś działania, do których sami namawiacie.

  • monitorpolski 7 lutego 2011 o 6:31 pm

   Nie leży na styku płatów, słaba tektonika. Są tez inne argumenty – Polacy powinni się w trudnych chwilach trzymać razem. Nowa krew w postaci Polonii przydałaby się…
   Zmiana pól geograficznych jest chyba oczywista – zmienia się oś obrotu, a właściwie przesuwają się całe lądy wobec osi, w związku z czym klimat się całkowicie poprzestawia.

  • zenobiusz 8 lutego 2011 o 12:42 pm

   „To, że zmiany pogodowe, są wynikiem m.in. działania tajnych służb, agend, czy innych tego rodzaju organizacji, wie każdy, kto choć pobieżnie tematem się zainteresował”
   Każdy naiwny,w to wierzy.To są świadome dezinformacje, mające odwracać uwagę ,podobnie jak haarp,chipowanie,i ta kometa.Nie szukajcie na niebie Nibiru,szukajcie komety,a nuż nas ominie,he,he.Nie ma szans Nibiru nie zmieni trasy po kolizji z jakąś asteroidką.A jest coraz bliżej.

   • ehm 10 lutego 2011 o 10:36 pm

    Kiedy to Nibiru uderzy? Bo nie wiem kiedy aferparty po końcu świata organizować.

   • zenobiusz 11 lutego 2011 o 7:32 pm

    To już ćwiczyłeś na poprzedniej stronie,baranie,teraz strona trzecia od góry.!!!

 6. Al 7 lutego 2011 o 6:21 pm

  Powódź w Australii i atak
  zimy w USA to ich wina.

  Od ponad sześciu miesięcy wulkany na Kamczatce wykazują nieustanną aktywność – wyrzucają ogromne ilości pyłu. To one mają odpowiadać za powodzie w Australii, Brazylii i Wenezueli, susze w Rosji, atak zimy
  w USA i podwyżki cen
  żywności – informuje portal bne.eu.
  http://www.sfora.pl/Wybuch-wulkanow-w-Rosji-zmienil-klimat-a28983

  Bardzo wiarygodne hehee..

 7. Buka 7 lutego 2011 o 6:25 pm

  W „Angorze”z 6.02.2011r jest ciekawa informacja o budowanej na terenie Chin największej metropolii na świecie w delcie rzeki Pearl,która ma zostać stworzona z połączenia 9 miast i ma zamieszkać w niej ok 42mln ludzi.Jej powierzchnia ma być 26-krotnie większa niż Londyn i dwukrotnie większa niż Walia.Prace mają potrwać podobno 6 lat,ale być może wszystko jest już gotowe i pisałeś kiedyś Monitorze o takich niezamieszkanych,gotowych miastach.Gdyby to skojarzyć z filmem „2012”to ichnia arka umiejscowiona była właśnie w Chinach.A w związku z kalendarzem Majów jeden z badających mówił o końcu ich kalendarza przypadającym na październik (bodajże 28)-2011r,a nie rok 2012.W każdym razie rzeczywiście coś jest na rzeczy.

  • monitorpolski 7 lutego 2011 o 6:35 pm

   O miastach – widmach w Chinach już było na tym blogu. Są gotowe na przyjęcie ponad 60 milionów mieszkańców. O tym mieście – gigancie jednak nie słyszałem. Może będą przesiedlać ludzi z zalanych terenów nadmorskich?

   • navajo88 7 lutego 2011 o 8:29 pm

    Monitor chińczycy znależli się w półapce demograficznej !!! ich jest już 1,300 miljomów ludzi ,a jeżeli spojrzysz na mapę chin to odrazu żuci ci się w oczy ,jedynie połodniowo wschodnia część chin jest uprzemysłowiona a północno zachodnie rejony vhin to są tereny słabo lub wręcz wogule nie zamieszkałe !!!! i w związku z tym mam pytanie gdzie oni mają umieścić swoich obywateli ,wykluczając ewentualną wojnę , co ????? więc zaczynają budować miasta monstrum !!! ,przynajniej ja tak uważam ,ale możesz mieć inne zdanie w końcu mamy DEMOKRACIĘ !!!!!!!! J.M.H

    • monitorpolski 7 lutego 2011 o 8:38 pm

     Możesz mieć rację.

  • spokojny 8 lutego 2011 o 12:22 pm

   Chiny mają biliony dolarów amerykańskich nadwyżki handlowej ,więc najlogiczniejszym rozwiązaniem jest pozbywanie się niepewnych dolców i INWESTOWANIE a budownictwo to gałąź gospodarki nakręcająca pozostałe gałęzie . Tylko pozazdrościć mądrości władzom chińskim .

   • monitorpolski 8 lutego 2011 o 2:16 pm

    Nie lepiej skupować złoto?

 8. Lech 7 lutego 2011 o 7:04 pm

  Wpisałem w wyszukiwarkę „Kometa elenin” i oto co znalazłem . Okazuje się ,że najbliżej ziemi będzie około 18 października, a nie 15 marca. Natomiast jej ogon może zahaczyć ziemię około 6 listopada 2011
  W kierunku Ziemi zbliża sie poprzednio nieznana kometa, która w tej chwili znajduje się w odległości ponad 600 mln. km od naszej planety. Kometa nazywa się Elenin i nosi taką nazwe na cześć swojego odkrywcy Leonida Elenina, Rosjanina mieszkającego pod Moskwą w miejscowości Lubiercy. Na razie wszystko wskazuje na to, że Elenin przejdzie w bezpiecznej odległości od Ziemi, jednak jej orbita jest niestabilna i może ulec kolejnym zmianom, gdy Elenin zderzy się po drodze z którymś z asteroidów.

  Elenin została odkryta w grudniu zeszłego roku i obliczono wówczas, że przejdzie ona obok naszej planety w odległości 8.8 jednostek astronomicznych (Au). 1 Au to równowartość dystansu od Ziemi do Słońca. Obecnie jednak ta kalkulacja uległa poważnej zmianie i Elenin ma minąć Ziemie w odleglości zaledwie 0.24 Au a nawet 0.15 Au. Dla porównania Księżyc znajduje się od Ziemi w odleglości 0.00256 Au. Odłeglość ta jest nieustannie rekalkulowana i z pewnością jeszcze nie raz ulegnie zmianie, zwłaszcza gdy kometa będzie przedzierać się przez Obłok Oorta. Jeśli orbita komety Elenin nie ulegnie zmianie znajdzie się ona najbliżej Ziemi ok. 18 października 2011 r.

  Kometa ciągnie za sobą ogon pełen materiału skalnego i lodu. Ogon ten może zawadzić o Ziemię ok. 6 listopada 2011 r. Niektórzy nazywają Elenin powracająca Planetą X – czyli Nibiru, podejrzewając że jej orbita dookola Słońca wynosi 3600 lat i to o niej pisali starożytni Sumerowie. Inni widzą w komecie spełnienie się przepowiedni Indian Hopi i nadciągającą Błękitną Gwiazde Katsina. Przepowiednia Majow mówi z kolei, że: ” w czasie 12 baktun i 13 ahau (28 pażdziernika 2011 r.) nastąpi powrót Przodków i Mędrców”

  • monitorpolski 8 lutego 2011 o 9:02 am

   Napisze na ten temat, Elenin odkrył ją ponoć 18 calowym teleskopem co chyba jest niemożliwe. Wybrali go z uwagi na nazwisko. Chodzi o początek nazwy ELE, która jest ważna dla Illuminatów.

 9. beata 7 lutego 2011 o 7:07 pm

  THE EURO& U.S. dollar collapse & devaluation of 50-70% http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com

 10. Lech 7 lutego 2011 o 7:13 pm

  Natomiast jeżeli chodzi o modyfikację pogody, to w to nie wierzę. Dlaczego? Co roku w USA zdarzają się ogromne pożary. Co za problem ugasić, skoro można sterować pogoda? Huragan Katrina? Niech leci gdzie indziej. Ogromne burze śnieżne, które kilka dni temu opanowały połowę terytorium USA ? Powodzie ? Niszczą samych siebie celowo? Nie, nie mają na to wpływu. Jeżeli chodzi o chemitarials, trując nas, truli by siebie również, nie ma siły. Więc służy to wg mnie czemu innemu. Podejrzewam , że chodzi o obniżanie temperatury na ziemi. Czytałem 3 lata temu, że lodowce topnieją również na innych planetach.

  • navajo88 7 lutego 2011 o 8:38 pm

   Widzisz lech i tu może być pies pogrzebany SŁOŃCE !!!!! nasza kochana gwiazda ktura nas ogrzewa i ktura dała naszej planecie życie !!!! ale również może nam to życie odebrać kiedyś słońce zgaśnie ,wypali mu się całe paliwo nuklearne naukowcy twierdzą że to nastąpi za jakieś 4,7 do 7 miliardów lat ,,,,ale ko da nam gwarancję że ten proses już się nie zaczoł ????? i że znajdujemy już się w okresie smierci naszego słońca ???? to jest pytanie i to może być potencjalną przyczyną zagłady życia na ziemi . J.M.H

   • monitorpolski 7 lutego 2011 o 9:04 pm

    Jeśli już to rozbłysk słoneczny może być problemem. Do wypalenia Słońca jest chyba jeszcze duużo czasu.

  • Aśka 7 lutego 2011 o 8:40 pm

   a nie zastanawiałeś się nad tym, że te pożary, huragany, burze śnieżne, powodzie i inne kataklizmy np. trzęsienia ziemi są powodowane w jakimś celu?

  • Marta 7 lutego 2011 o 8:41 pm

   A ja wierzę w modyfikację pogody i wierzę także w to, że elity planują redukcję populacji. Katastrofy o których wspomniałeś w jakiś sposób wykonują za nich część roboty, bo śmiertelność wzrasta. Ci, którzy rządzą – są bezpieczni i tylko to dla nich się liczy. Może to trochę naciągane, ale czy nierealne?

   • monitorpolski 7 lutego 2011 o 9:03 pm

    Oni ciągle mówią, że na świecie jest za dużo ludzi. Więc nie można mieć wątpliwości jakie są intencje. Jednakże teraz może być inna sytuacja i zagrożeni mogą być wszyscy bez wyjątku.

 11. J.A.S. 7 lutego 2011 o 7:39 pm

  Być może, ze te perturbacje wynikają z faktu,że nasz Układ Słoneczny rzeczywiscie nalezy do Galaktyki karłowatej Strzelca, który jest obecnie w procesie łaczenia się
  z Drogą Mleczną.
  Droga Mleczna – kanibalem?
  http://www.kodczsu.pl/wiewtopic.php?t=1826
  http://www.npn.org.pl/?p=1322

 12. asdf 7 lutego 2011 o 9:58 pm

  zwykle to mam was za oszolomow ;P ale tym razem daliscie pierwszy raz ciekawego newsa. pdf wyglada interesujaco i jak malo co to tego przeczytam calego bo jak widze te „krechy” na niebie to mnie czasem krew zalewa, fajna pogoda, bezchmurne niebo a tu ci tagie g*wno na niebie rozpyla i d*pa ze slonca :\

  • monitorpolski 7 lutego 2011 o 10:30 pm

   dzięki, każdy z nas szuka prawdy, nie wszyscy jesteśmy guru

 13. jarek_kefirek 8 lutego 2011 o 12:52 am

  Marek, spójrz na okolice Birmy – Yangun, stolica kraju. zalew jest o wiele większy niż w Dżakarcie, widać go z satelity!

  • monitorpolski 8 lutego 2011 o 9:33 am

   Nie widać żeby ląd był zalany. W Dżakarcie wyraźnie widać, że drogi i pola są pod wodą

  • spokojny 8 lutego 2011 o 12:31 pm

   Z którego satelity ? Poproszę o linka .

   • monitorpolski 8 lutego 2011 o 2:20 pm

    Google maps

   • spokojny 8 lutego 2011 o 7:24 pm

    I tu tkwi problem ,a mianowicie zdjęcia satelitarne google nie przedstawiają czasu rzeczywistego .
    ..Google Earth zawiera najlepsze dostępne zdjęcia, z których większość ma od roku do trzech lat. Informacje zawarte w programie Google Earth są gromadzone na przestrzeni czasu i nie są aktualizowanie na bieżąco. ,,

    http://www.google.com/intl/pl/earth/help/

 14. Kuba 8 lutego 2011 o 1:05 am

  Dajcie sobie troszke protection:))
  http://www.vemmaUK.com

  Ps. Chcialbym kupic cloudbustera. Kto ma ochote sie dorzucic? Lokalizacja: poludniowa Anglia
  Kosztuje £200. 200 os po 1£ albo… 20 po £10 :))

 15. navajo88 8 lutego 2011 o 6:49 am

  I jeszcze jedno pozwól monitor że powiem ci jedną żecz to nie indonezja i nie chiny ale japońa bedzie pierwszą wyspą ktura zatonie !!!!,a wiesz dla czego ??? to proste japonia leży w pobliżu rowu mariańskiego . Wiele lat temu jeszcze w czasach komuny czytałem powieść pt ” Zatonięcie Japoni ” nie wiem czy znasz tą książkę ,to jest powieść SF , i autorto zaznaczył w przemowie książka wyszła gdzieś w latach 70 lub 80 tych ,na dniach przejdę się do bibloteki iz obaczę czy jeszcze znajduje się na składzie ,ale jeżeli masz mozliwośc ją sobie pożyczyć to gorąco polecam !!! szczegulnie dizsiaj !!!! J.M.H

  • monitorpolski 8 lutego 2011 o 9:47 am

   A ja czytałem w jednej książce, że Polska będzie kiedyś wolna…

   • waltan 9 lutego 2011 o 3:29 pm

    Zgadzam sie jak wszyscy wezimiemy sie do tego by tak bylo.By cud mogl sie uaktywnic.
    Ludzie musza zaczac dzialac..Dlamnie polemika na powyzsze tematy kto ma racje my
    czy oni.Jest bezsensowna.WIDAC TO GOLYM OKIEM .KTO RZADZI SWIATEM CZY (POLSKA)

 16. Pingback: „Technologia śmierci” modyfikuje pogodę na Ziemi? Apokalipsa 15 marca? « Dziennik gajowego Maruchy

 17. Lech 8 lutego 2011 o 9:37 am

  Na poleshift podają, że wybuchły dwa wulkany na Kamczatce, oraz już trzeci w Japoni!

  • Abrakadabra 8 lutego 2011 o 10:19 am

   Jesli ktos chce czytac te rzeczy na poleshift.ning.com to od razu powinien sie przygotowac na wszystko co najgorsze, bo tam na biezaco jest o wszelkich i wszelkeigo rodzaju katastrofach !!!

   • spokojny 8 lutego 2011 o 12:35 pm

    I o tych katastrofach co nie było i o tych co nie będzie . 🙂

   • zenobiusz 8 lutego 2011 o 2:29 pm

    No a jak tam ostatnia katastrofa, Spokojny,zrobiłeś abrakadabra,,ale jak tam pampers.???Koniecznie po abrakadabra zmienia się pampersa.

   • zenobiusz 8 lutego 2011 o 2:31 pm

    No, a jak tam ostatnia katastrofa, Spokojny,zrobiłeś abrakadabra,,ale jak tam pampers.???Koniecznie po abrakadabra zmienia się pampersa.

 18. Lech 8 lutego 2011 o 1:07 pm

  Czyli Spokojny te wulkany nie wybuchły, tak?

 19. syfon 8 lutego 2011 o 1:09 pm

  Mam kilka pytań i proszę o odpowiedź
  „Dlaczego kasujecie linki do stron i filmy???”
  Czy tak ma wyglądać ten piękny i nowy świat, który chcecie zbudować???
  Zamieszczałem linki osób, które nagrały wybrzeże Jawy, Indonezji, Birmy, Tajlandii, Wietnamu, Filipin. Właśnie nie dawno wróciły z podróży. Nie widać na filmach i relacjach nic niepokojącego.
  Ponadto nawiązałem kontakt z biurem turystycznym z Jawy, które organizuje wycieczki:
  http://www.eastjava.com
  Biuro posiada swój kanał na Youtube, gdzie zamieszcza filmy i zdjęcia.
  http://www.youtube.com/user/eastjavadotcom#p/u/12/v8Mrf3msYLA
  Nie widać nigdzie czegokolwiek niepokojącego.
  Świat jest globalną wioską i Polacy również podróżują przecież w odległe miejsca.
  Sama idea globalizacji bardzo mi się nie podoba w wydaniu światowej lichwy bankowej.
  Nie podoba mi się również nakręcanie się jakimiś ciągłymi katastrofami.
  Więcej wiary i pozytywnego myślenia!!!
  Trzeba zachować siły fizyczne i PSYCHICZNE, aby wygrać z tym syfem, który nas otacza coraz ciaśniej, jak czipy i inne gufna
  POZDROWIENIA!!!

  • monitorpolski 8 lutego 2011 o 2:22 pm

   No to jedź tam, miłego pływania!
   Nigdy niczego nie kasuje. Widocznie używasz niewłaściwych słów…

   • syfon 8 lutego 2011 o 2:43 pm

    Tutaj świeże zdjęcia z wybrzeży Indonezji.
    Tłumy na plażach 🙂

    ====================================
    I po co to robisz Syfon? (Monitorpolski)

   • zenobiusz 8 lutego 2011 o 3:17 pm

    Prasa miejscowa pisze co innego.Dla którego biura podróży Pan nagania klientów ??http://www.thejakartapost.com/news/2002/01/31/three-die-three-others-go-missing-bali-flood.html

   • zenobiusz 8 lutego 2011 o 3:42 pm

    Tu ,równie wiarygodny film.Mój wnuk właśnie wrócił.Tam jest pięknie ,i tak swabodna dyszyt narod.

  • zenobiusz 8 lutego 2011 o 2:35 pm

   „czipy i inne gufna”,To to dopiero odwracanie uwagi.Zalecam wycieczkę do Dżakarty,koniecznie w klapkach i w słomkowym kapeluszu.

   • syfon 8 lutego 2011 o 2:55 pm

    Zapewniam Cię, że znacznie lepiej spędzać życie w słomkowym kapeluszu i klapkach w Indonezji niż całe dnie i noce klepać w klawiaturkę

   • Magdalena 8 lutego 2011 o 3:56 pm

    Zenobiusz, ta informacja jest z 2002 roku. Tym wspierasz swoje wypowiedzi? Trzymajmy sie faktow!

   • zenobiusz 8 lutego 2011 o 4:23 pm

    Artykuł mówi o mechaniźmie śmierci. Tu masz nowsze:

   • Magdalena 8 lutego 2011 o 5:02 pm

    Zenobiusz, nie wiem kiedy byl krecony film z Bali. Natomiast na stronie internetowej suprememastertv.com (ktora to krecila) jest artykul z 24 Nov.2011.
    http://suprememastertv.com/bbs/board.php?bo_table=sos&wr_id=2327
    Nie wiem o co chodzi?
    A tak wogóle to sa zwolennicy teorii globalnego ocieplenia, do ktorego oczywiscie przyczynil sie czlowiek.

  • zenobiusz 8 lutego 2011 o 4:34 pm

   Zapraszamy na słoneczne Bali. Na filmie utrwalono brykę, PT Syfona. Sam Syfon spuszczał bąbelki,w biurze podróży i nie chciał się sfilmować.

 20. antykasowacz 8 lutego 2011 o 1:32 pm

  CENZORZY KASUJĄ LINKI 🙂 BU HA HA

  • zenobiusz 8 lutego 2011 o 2:37 pm

   On chciał napisać ,linkują kasy, ale mu się pomięszało.

   • syfon 8 lutego 2011 o 2:57 pm

    Wy dobrze wiecie, że kasujecie:)
    Wczoraj wstawiłem film z mojej podróży.
    Dzisiaj go nie ma:)

   • zenobiusz 8 lutego 2011 o 3:23 pm

    Bydlaku tam giną ludzie ,a ty sobie robisz bezczelne jaja.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/02/08/koniec-raju-pod-palmami-a-nibiru-coraz-blizej/
    ===============================================
    Proszę nie obrażać zwierząt bo pana zbanuję (monitorpolski)

   • monitorpolski 8 lutego 2011 o 4:00 pm

    To nawet nie są jaja tylko wykonuje zalecenia. Jakby tego nie robił to by nie miał na tanie wino

 21. Iwan 8 lutego 2011 o 11:05 pm

  Ludzie ogarnijcie się że z deka spożytkujcie waszą wyobraźnię i stwórzcie jakieś dobre kino s–f bo już wam pomysł z przebiegunowaniem hollywood podjebało, ale zostaje jeszcze nibiru radze się pośpieszyć. Kiedyś w to wierzyłem i o tym otwarcie mówiłem, później kiedy nic się nie spełniło (codex ali coś tam, pojawienie się statku obcych, prowokacja do III wś itp., itd, mógłbym wymieniać do rana i dobrze o tym wiecie) dalej wierzyłem ale już o tym nie mówiłem bo ludzie zawsze się dziwnie patrzyli i w końcu zrozumiałem dlaczego, teraz już wiem, że to bujdy i wierząc w nie musicie wszędzie dopatrywać się spisków i na dobrą sprawę to wy prowadzicie ten świat na złą drogę wciskając ten kit coraz większej ilości osób zamiast nastawiać się nawzajem pozytywnie. Ja mam propozycje zamknijcie się już w waszych bunkrach, wyjedźcie do chin lub wystrzelcie się na orbitę i dajcie ludziom normalnie żyć. pozdrawiam

  • ehm 10 lutego 2011 o 10:48 pm

   Ale bardzo dobrze ze jest grupa osob ktorymi mozna manipulowac takimi bredniami, to dobrze wrozy ze jest grupa osob ktorymi My – Rasa Panow bedziemy zarzadzac, a oni beda pracowac na nasz dobrobyt. Mam znajomego ktory sprzedaje chembustery, to jest biznes. Poczytaj sobie co to jest i kto to kupuje. Grunt tylko dopasowac do teorii spiskowej costam posciemniać o energii i gotowe. Profit !!!

   • zenobiusz 11 lutego 2011 o 7:42 pm

    Nie doradzam kupowania,bo mogą być świadomie „spaprane”,najlepiej wykonać samemu lub zlecić komuś ,kto cieszy się naszym zaufaniem.Szczegóły techniczne,u mnie na blogu.

   • kuba 24 lutego 2011 o 6:22 pm

    Wy niejestescie rasa panow .Wy zyjecie w takiej iluzji ale ta iluzja sie konczy i
    zaplacicie za wszystko..Drzewo do samego
    nieba nierosnie..Jestescie skanczeni MASONI

   • wstanka 24 lutego 2011 o 6:25 pm

    Wy niejestescie rasa panow .Wy zyjecie w takiej iluzji ale ta iluzja sie konczy i
    zaplacicie za wszystko..Drzewo do samego
    nieba nierosnie..Jestescie skanczeni MASONI

  • zenobiusz 11 lutego 2011 o 7:39 pm

   to po co tu wchodzi,niech wchodzi po jedyną prawdę tu:
   http://www.gazeta.pl/0,0.html

 22. waldi 23 lutego 2011 o 3:22 am

  Witam , ale tu konspirujecie ;)) , moze to nie istotne ale parę lat temu odnalazłem w terenie z GPS punkt topograficzny do robienia map lotniczych z lat osiemdziesiątych i GPS pokazywał idealną pozycję do 3miejsca po przecinku , ostatnio patrzyłem na mapy Googla i niespodzianka ten punkt przesunął się w stronę równika o jakieś 1200metrów (oczywiście nie wykluczam jakiejś kichy na mapie) albo lecimy juz do ciepłych krajów po szlaku jaskółek ;)) z całą infrastrukturą.

 23. hjk 26 lutego 2011 o 7:06 am

  monitorpolski :

  Nie lepiej skupować złoto?

  nie, bo ze złota sobie domu nie wybudujesz… lepsza stal, cement czy cegła… pojedynczy człowiek moze sobie skupowałc złoto, ale w skali całych narodow trzeba jakos utrzymc gospodarkę, a zeby to zrobic trzeba ludziom dac srodki do zycia. złoto kupuje sie na koncu jak juz wszystko masz, co potrzebne do zabezpieczenia i pozostana ci nadwyzki…

  • monitorpolski 26 lutego 2011 o 4:50 pm

   No i już zapowiadają przymusową konfiskatę metali szlachetnych…

 24. hjk 26 lutego 2011 o 7:22 am

  Co do wydarzen w afryce płn…

  wiecie, ten pseudokapitalizm, zeby istniec, musi pozerac coraz to nowych niewolników. w 1989 od bankructwa uratował ich upadek komunizmu i pozarcie czesciowo rosji i europy wschodniej, teraz juz nas przenicowali, czas na co bardziec cywilizowane narody afryki północnej, aby przynieść im postep i demokracje, a ograbic z dóbr…

  no i na blogach finansowych było pare tygodni temu głosno o krachu dolara, wiec jak sa ruchawki, to surowce srozeją, a poniewaz sa wyceniane w dolarach, to mamy popyt na dolary…

  a trzecia sprawa to widac doszli do wniosku ze czas sie pozbyc kontraktów na te tam surowce, wiec robią ruchawki przed krachem, kiedy je znowu bedzie mozna tanio kupic – poprzednio rope zwindowali do 140 potem spadła do 40…

  • monitorpolski 26 lutego 2011 o 4:50 pm

   A ja sądzę, że jest to przyspieszenie w tworzeniu rządu światowego. Mubarak nie chciał eutanazji, nie chciał też przeprowadzić inwazji na Iran. Widać coś mu na stare odbiło by przejść do historii jako patriota. Być może podobnie jest z Kadafim, który jednak na całe poszedł w wojnie z globalistami i wyżyna wszystkich użytecznych idiotów.

 25. lololo 10 marca 2011 o 7:52 pm

  jeszcze 5 dni

 26. elvis 12 marca 2011 o 8:14 pm

  No dobra a jeśli nic się nie stanie. Codziennie czytam jakieś fora i coraz to większych sensacji się dowiaduje. teraz nagle napisali że oś ziemi przesunęła się o 10 cm, księżyc się zbliża, wybuchy na Słońcu, na Onecie pisze że 13 marca jakaś sekta przewidziała koniec świata. Nie wiem co mam już o tym myśleć. Ktoś może napisać że media o tym nie informują bo nie chcą siać paniki, ale jeżeli coś naprawdę apokaliptycznego będzie się dziać to nikt nie będzie tego ukrywał, a media spewnością skorzystają z takiego artykułu, żeby zwiększyć oglądalność. A kto z nas nie pamięta 2000 roku. Wtedy media o tym mówiły i to w Wiadomościach a nie tylko w programach NIE DO WIARY. Jakoś żyjemy do dzisiaj. Mam jednak nadzieje że jednak z tego też nic nie wyjdzie i że 16 marca spotkamy się wszyscy na tym portalu, chociaż mam wrażenie że niektórzy chcą żeby to się stało a nawet podburzają innych uczestników forum wyzywając ich od IGNORANTÓW.

  • monitorpolski 12 marca 2011 o 8:33 pm

   Prosze zwrócić uwagę, że na Grenlandii Słońce pokazało się 3 dni za wcześnie! Nikt tego nie zdementował, a wszyscy nabrali wody w usta. Nie jest to bagatelna sprawa. 15 cm tego nie wyjaśni, nawet 15 kilometrów nie wyjaśni. Jest to conajmniej przesunięcie osi o 1%. Rok 2000 to była ściema od samego początku. Nie wyszło im to co planowali.

   • elvis 14 marca 2011 o 12:29 pm

    Ponoć napisana było w artykule, że zmiany będą widoczne w ciągu tych 5 dni. Tymczasem nic nie widać. Nie wiem może to CISZA PRZED BURZĄ ja się nie znam, ale to już teraz powinno być widoczne. Następna data to 21 maja jaką wyliczył jakiś znawca Bibli. Mówi że odczytał datę końca świata.

   • elvis 14 marca 2011 o 12:55 pm

    Tu własnie został poruszony temat odnośnie wczesnego wschodu Słońca. Chodzi o obniżenie horyzontu a dokładnie roztopienia się lodowców. Przesunięcie osi Ziemi jest wykluczone według ich.

    http://gizmodo.pl/gadgets/15957/dlaczego_slonce_wstalo_dwa_dni_za_wczesnie.html

    • monitorpolski 14 marca 2011 o 1:16 pm

     I te lodowce stopniały w ciągu jednego roku? I goście nie popłynęli z rzeką wody jaka się z tych lodowców wylała? Co za bzdura.

  • monitorpolski 21 kwietnia 2011 o 6:24 pm

   A co miałeś jeśli nie apokalipsę 11 marca w Japonii? Pomyłka o 4 dni to niewiele!

 27. elvis 12 marca 2011 o 8:23 pm

  Nie mam pojęcia jaka jest rzeczywista wiarygodność tego artykułu, ale z tego co wiem amerykanie lubią podkręcać takie tematy.

 28. marysia 15 marca 2011 o 7:28 pm

  Natalie nie przekazuje zadnych nowych informacji, ktore bylyby nieznane. Jest narzedziem elity do siania propagandy i odwracania uwagi od istotnych spraw.