„Technologia śmierci” modyfikuje pogodę na Ziemi? Apokalipsa już 15 marca?

Uwaga, z materiałów opublikowanych w ostatnich godzinach w internecie, głównie na YouTube wynika, że Natalie, o której mowa jest poniżej może być byłą pracownicą Białego Domu. Osoba, która zwróciła uwagę na jej wypowiedź odnośnie zagrożenia jakie nas czeka rzekomo 15 marca, David – emeryt, znów się odezwał, potwierdził, że jego dawne konto na YouTube zostało zablokowane, przyznał że pracuje w Hollywood i nadal twierdzi, że tę rozmowę słyszał. Jest to wszystko bardzo dziwne, bowiem wyciek już nastąpił – wraz z dokumentem, do którego link podaję poniżej. Być może chodzi teraz o zminimalizowanie szkód jakie może przynieść ujawnienie tej afery. Drugą opcją jest to, że Natalie i jej „rewelacje” mają za zadanie odwrócenie uwagi od innych problemów, jak np. upadek dolara. Dlatego zamieszczam na końcu skrót tłumaczenia „Amerykanina”, który dosadnie mówi o tym, że dolar lada dzień może stracić 2/3 wartości.
==================================================================
Bardzo niepokojące informacje wyciekły na YouTube w ostatnich dniach na temat niebezpieczeństwa, które nas może czekać 15 marca.
Zacznijmy od jednego z czołowych programów radiowych w USA – „Coast to Coast” George Noory (de facto jest to najpopularniejszy program nocny w USA). Na szczęście w USA nie cenzoruje się telefonów do stacji, tak jak np. w totalitarnej Polsce. Na początku lutego b.r. Natalie z Teksasu (http://www.youtube.com/watch?v=17F0q6p_Bqo )zadzwoniła do George’a (kliknij zlinkowany do audycji obrazek po lewej) z sensacyjną informacja, że posiada dokument rządowy, z którego wyraźnie wynika, że zmiany pogodowe na Ziemi jest wynikiem modyfikacji prowadzonych przez rząd amerykański! Pozwala na to technologia Tesli, badana w tzw. Area 51 od lat 50-tych. Wynikiem modyfikacji wg. Natalie są wszelkie anomalie, łącznie z potopem w Australii.

kliknij by ściągnąć pdf

Dokument rządowy, o którym mówi Natalie w części został umieszczony prawdopodobnie w treści artykułu: http://www.cftc.gov/ucm/groups/public/@lrfederalregister/documents/frcomment/08-004c002.pdf Z dokumentu wynika m.in. że smugi chemiczne, tzw. „chemtrails” są potrzebne dla modyfikowania pogody. Pogoda jest wykorzystywana jako broń – wielokrotnie potężniejsza od bomb atomowych. Np. jeden sztorm może mieć moc 10,000 1-megatonowych bomb wodorowych!. Te nowe technologie są określane w artykule „technologiami śmierci”. Warto dodać, że z Natalie dzwoniła wcześniej do Alexa Jonesa, który ją wyciszył, a jej krótka rozmowa została wycięta z retransmisji.

Jeszcze bardziej niepokojące informacje dochodzą z całkiem niezależnych (?) źródeł (w obecnych czasach trudno ocenić co jest informacją, a co dezinformacją – w ocenie musimy się kierować naszym tzw. zdrowym rozsądkiem).

kometa jest już blisko

Otóż 15 marca może dojść do gwałtownej zmiany pola magnetycznego Ziemi na skutek przelotu w pobliżu komety Elenin.
Laura Knight Jadczyk
, która ma również strony po polsku (jej mąż jest Polakiem), jak ta: http://quantumfuture.net/pl/intro00.htm, podaje http://www.youtube.com/watch?v=9Hfo0RLxMrA&feature=email (jeśli nie jest to ona, to publikacja oparta jest na jej opracowaniach), że przelot komety 15 marca spowoduje wielką fluktuację pola magnetycznego Ziemi. Wywołać to może też potężne trzęsienia ziemi i zwiększoną ogólną aktywność tektoniczną. W 2009 roku bardziej odległy przelot komety spowodował ponoć potężne trzęsienie ziemi w Chile. Rządy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i dlatego np. amerykańska agencja FEMA na gwałt skupuje zapasy długotrwałej żywności, odzieży, koców itp,  o czym już informowaliśmy. Wg. autorki filmiku, Majowie mogli przewidzieć przelot tej komety, choć mogli się pomylić o rok.
Trudno jednak przypuścić, żeby mała kometa miała tak wielki wpływ na pole magnetyczne Ziemi. Można raczej przypuścić, że jej przelot jest wynikiem obecności większych ciał niebieskich w naszym Układzie Słonecznym.

Najciekawsze nagranie jednak zniknęło z YouTube – ocalił go pewien użytkownik, który nagrał kamerką ekran komputera. (link na obrazku po lewej, na wszelki wypadek podaję go też tu: http://www.youtube.com/watch?v=b0Rn7nPIou0). Przedstawia Amerykanina mieszkającego za granicą, który ostrzega przed gwałtownym kolapsem dolara, którego wartość jest od kilku tygodni sztucznie utrzymywana. Podobnie na giełdzie notowania są sztucznie zawyżane. Amerykański FED drukuje miliardy dolarów bez żadnego zabezpieczenia, w związku z czym w ciągu najbliższych 40 dni musi dojść do załamania się tej waluty. W internecie znajdują się ponoć informacje nt. nadchodzącego kryzysu dolara, który ma spaść na wartości ponad 3-krotnie. Spowoduje to nagły wzrost cen, do takiego stopnia, że artykuły w sklepach będą zbyt drogie dla przeciętnego klienta. Amerykanin zaleca zrobienie zapasów na co najmniej 6 miesięcy. Ostrzega on też przed innym zagrożeniem, które wiąże się ze zmianą pól ziemskich – mówi on wyraźnie o zmianie geograficznych pól ziemskich, nie magnetycznych. Elity rządowe wiedzą o tym zagrożeniu, w związku z czym od dawna budowane są schrony, a teraz FEMA na gwałt gromadzi dodatkowe porcje żywności. Amerykanin zaleca natychmiastową przeprowadzkę na tereny wyżynne. Zmiana pola ma nastąpić już około 15 marca. Wiadomości te pochodzą rzekomo od informatora powiązanego z rządem USA – kobiety, która ryzykuje życiem przekazując te niepokojące dane.
Niezależnie od podanych informacji, warto by je potwierdzić surfując po sieci, jeśli bowiem choć w części są prawdą to Polacy i w innych krajach powinni natychmiast pomyśleć o swojej przyszłości. Chwilowa przeprowadzka do Polski na pewno nikomu by nie zaszkodziła.
Na koniec filmik – przejażdżka po starej podziemnej bazie wojskowej:

Reklamy