Elenin czy coś innego?

Kometa Elenin odkryta rzekomo 18 calowym teleskopem przez rosyjskiego astronoma amatora zrobiła karierę na forach konspiracyjnych. Jednakże rewelacje na temat jej bliskiego przejścia 15 marca wyglądają raczej na próbą zdyskredytowania alternatywnych źródeł informacji. Audycja Alexa Jonesa, w której rzekomo miała wystąpić pracownica Białego Domu nie zawiera tego fragmentu, tak więc zarzuty niejakiego Dawida nie mają potwierdzenia. Wygląda to więc raczej na dezinformację niż na rzetelną próbę ostrzeżenia opinii publicznej.
Z ostatniej chwili: wreszcie są nagrania wideo z Indonezji. http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/indonesia-floodsvideo
Nie można mieć już wątpliwości, że sytuacja jest tragiczna. powódź wcale nie ustępuje mimo, że jak widać na nagraniach pogoda jest piękna.  Grupa „sceptyków” powie pewnie, że „wyciągamy stare nagrania z 2002 roku”. Pozostaje zadać pytanie – dlaczego o tym katakliźmie nie ma ani słowa w mediach?! Czyżby dlatego, że wytłumaczenie tego co się dzieje z Indonezją spowodowałoby ogólnoświatową panikę?
Oto jedno z nagrań z 26 stycznia (…)*

* powyższe nagranie pochodzi z Jeddah w Arabii, dałem się zmylić przez indonezyjskich komentatorów oraz słowo Banjir, które oznacza powódź. Nie zmienia to jednak faktu, że pozostałe nagrania pochodzą z Indonezji.
====================================================================
Kometa Elenin odkryta rzekomo 18 calowym teleskopem przez rosyjskiego astronoma amatora zrobiła karierę na forach konspiracyjnych. Jednakże rewelacje na temat jej bliskiego przejścia 15 marca wyglądają raczej na próbą zdyskredytowania alternatywnych źródeł informacji. Audycja Alexa Jonesa, w której rzekomo miała wystąpić pracownica Białego Domu nie zawiera tego fragmentu, tak więc zarzuty niejakiego Dawida nie mają potwierdzenia. Wygląda to więc raczej na dezinformację niż na rzetelną próbę ostrzeżenia opinii publicznej. Także obliczenia orbity komety dostarczone Laurze Knight – Jadczyk wyglądają na tzw. „hoax” czyli zwykłe oszustwo. To całe zamieszanie musi mieć jednak swoje przyczyny, być może jest coś ważnego o czym nie powinniśmy wiedzieć?
Zmiany klimatu obserwuje się nie tylko na Ziemi, także na Marsie, a nawet na Jowiszu. Przyczyną może być aktywność Słońca lub też inny czynnik. Obecność dużego ciała niebieskiego w Układzie Słonecznym jest możliwa, choć dominuje raczej opinia, że to Słońce jest powodem tych zmian. Coś jednak musi powodować zmiany na Słońcu?
Nie dzisiaj próbował odpowiedzieć na to pytanie, zaznaczę jednak kilka alarmujących faktów, które mogą niedługo zmienić całe nasze życie.

 • Zwiększona aktywność tektoniczna – ilość trzęsień ziemi i aktywność wulkanów wciąż narasta, co gorzej – ukrywane jest to przed opinią publiczną.
 • Niektóre obszary wyraźnie się zapadają, wygląda na to, że cała skorupa ziemska niebezpiecznie faluje. Obserwowana jest też zmiana położenia bieguna magnetycznego, a być może i geograficznego. Pewnych danych nie da się już ukryć, gdyż niezbędna jest korekcja np. w lotnictwie.
 • Poważne anomalie pogodowe – jako czynnik podaje się globalne ocieplenie, zjawiska oceaniczne jak El Nino czy La Nina czy też broń HAARP. Anomalie jednak wcale nie ustają, choć jak na razie nie dotknęły większej części Europy (poza wyjątkowo ostrą zimą w Anglii). Jak tłumaczą to niektórzy eksperci, może być to początek małej epoki lodowcowej.
 • zwiększona obecność małych ciał kosmicznych w pobliżu Ziemi. Np.dzisiaj lub jutro być może będziemy mogli obserwować przelot asteroidy w odległości zaledwie 100 tys km od Ziemi. http://spaceweather.com/archive.php?view=1&day=05&month=02&year=2011
 • Wymieranie różnych gatunków zwierząt. Zjawisko nie ustępuje, choć mało się o nim mówi w mediach.
 • Zabezpieczenia elit. Budowane są schrony podziemne, gromadzone są na gwałt zapasy żywności – ale tylko dla wybranych. I też niewiele się o tym słyszy w mediach.

Nie wygląda to zbyt ciekawie. Oczywiście, kryzys jest problemem, możliwe załamanie się dolara, które pociągnie ogólnoświatową depresję o niespotykanych dotąd rozmiarach też. Ale nie możemy zapominać o tym, że istnieją poważniejsze zagrożenia, które mogą spowodować upadek całej naszej cywilizacji. A przecież można się przygotować na kataklizmy i je przetrwać. Jak zauważyliście, nic nie wspomniałem na razie o Nibiru. Trudno bowiem mówić o czymś czego na razie nie widać…

Reklamy

49 responses to “Elenin czy coś innego?

 1. gmp 9 lutego 2011 o 9:44 am

  Myślę ,że trochę niewiadomych może wyjaśnić ten artykuł (do mnie on przemawia)
  http://nowaatlantyda.com/2010/01/03/majowie-i-2012/

  Polubienie

  • zenobiusz 9 lutego 2011 o 10:04 am

   Następna wersja bez Nibiru.Czemu tak panicznie unika się tematu Nibiru,ano dla tego że następne pytanie,po uznaniu że ona się zbliża,będzie o jej mieszkańców,”starych bogów”,a o nich nie należy pytać.

   Polubienie

   • spokojny 9 lutego 2011 o 6:54 pm

    A ja zapytam o jakich ,,starych bogach”
    pan fantazjujesz ? 🙂

    Polubienie

   • zenobiusz 9 lutego 2011 o 7:07 pm

    Serdecznie dziękuję,ze niezmordowane popularyzowanie mojego bloga,a rebur.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2010/08/19/3049/

    Polubienie

   • ehm 10 lutego 2011 o 10:50 pm

    Kiedy to Nibiru pytam, bo chce zarezerwować lokal po końcu świata na imprezę :>

    Polubienie

   • zenobiusz 11 lutego 2011 o 2:07 pm

    Ehm..jakby to powiedzieć,muszę Cię zmartwić,końca świata nie będzie,płonne nadzieje.

    Polubienie

   • ehm 11 lutego 2011 o 4:21 pm

    a kiedy nibiru udezy ? bo chce popatrzec przy czipsach i koli :>

    Polubienie

   • zenobiusz 11 lutego 2011 o 6:15 pm

    Ehmm.. jakby Ci to powiedzieć żeby Cię nie urazić.Już tylko największe przygłupy w sieci ,powtarzają bzdurę o uderzeniu przez Nibiru,tacy co mają wstręt do czytania.

    Polubienie

 2. T - neo 9 lutego 2011 o 10:56 pm

  Spokojny, a gdzie masz kolegów z piaskownicy?

  Polubienie

 3. monitorpolski 11 lutego 2011 o 9:44 am

  Co się stało ze sceptykami po tych nagraniach powodzi w Indonezji?

  Polubienie

 4. mr iks 11 lutego 2011 o 10:00 am

  przeciez na tym filmie z indonezji leje jak z cebra : )

  Polubienie

  • monitorpolski 11 lutego 2011 o 10:24 am

   Nie na wszystkich. Poza tym wyraźnie widać, że ziemia się osunęła – jak na załączonym nagraniu. Owszem, mogą to być też szkody po powodzi, ale czy tak jest zazwyczaj? W Polsce po powodziach nie było takich osuwisk w miastach.

   Polubienie

   • Piekarz 11 lutego 2011 o 11:13 am

    Jesteście co niektórzy jacyś nawiedzeni:) Przecież 26 stycznia były ogromne opady w Jeddah co można sprawdzić w necie. Widziałem setki filmów z tego dnia i wcześniejszych. Przeszła ogromna fala opadów, która również spustoszyła Filipiny.
    Osunięcia ziemi itp to normalka przy tej skali opadów. Ziemia namięka i tyle. Przecież w Polsce również mieliśmy do czynienia z ogromnymi osunięciami ziemi w ubiegłym roku. Wtedy w jednej z miejscowości w ciągu kilku minut kilkadziesiąt domów osunęło się o kilkadziesiąt metrów. Dajcie sobie już na luz. Naprawdę jest to żałosne. Weźcie się do uczciwej pracy zamiast straszyć ludzi. To powinno być karalne. Gdy czytam tego rodzaju artykuły to jestem za kontrolą internetu. Wtedy jeden z drugim zastanowił by się może nad swoim postępowaniem.

    Polubienie

  • zenobiusz 11 lutego 2011 o 2:58 pm

   „Aquino powiedział również, że poprosi Manila Wodociągów i Kanalizacji, aby nakłonić dwóch koncesjonariuszy wody Metro Manila do pomocy lub pomoc w odsalanie mętnej wodzie województwa w celu zapewnienia ofiarom powodzi mogą dalszego korzystania z wodą pitną.”
   http://www.mindanaoexaminer.com/news.php?news_id=20110211054256
   No masz rację,i padają tam słone deszcze,to normalne na antypodach,podobnie jak ludożerstwo.

   Polubienie

   • monitorpolski 11 lutego 2011 o 5:54 pm

    Przecież nigdzie nie jest powiedziane, że mogą padać słone deszcze. Co prawda nikt nigdzie takich jeszcze nie widział, ale dla sceptyków zapadania się Indonezji każdy argument jest dobry

    Polubienie

 5. Piekarz 11 lutego 2011 o 11:18 am

  Powódź w Jeddah z przed kilku lat :):)

  Chcecie więcej z poprzednich lat??? 🙂

  Polubienie

 6. Piekarz 11 lutego 2011 o 11:23 am

  Co do Jeddah to taka mała dygresja, że znajduje się w Arabi Saudyjskiej…lol

  Polubienie

 7. Piekarz 11 lutego 2011 o 11:25 am

  zamieścili filmik z Arabi Saudyjskiej i straszą powodzią w Indonezji…Do szkoły dzieciaki!!!!!:):):):)

  Polubienie

  • Gekon 11 lutego 2011 o 12:21 pm

   Właśnie ten film jest z Arabii Saudyjskiej.
   Tutaj stosowny artykuł
   http://powodzie.blox.pl/2011/01/Arabia-Saudyjska.html

   Polubienie

  • monitorpolski 11 lutego 2011 o 5:56 pm

   Ten akurat tak, moja pomyłka, nie znam indonezyjskiego… Tytuł artykułu, gdzie są nagrania z Indonezji: Indonesia Floods:Video Update(Feb,2~Feb,10,2011
   http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/indonesia-floodsvideo Powódź (Banjir)

   Polubienie

 8. Gekon 11 lutego 2011 o 12:29 pm

  Jeszcze co do Indonezji. Wielkie powodzie w styczniu i lutym w tym kraju to norma. Ludzie są do tego przyzwyczajeni od setek, jak nie tysięcy lat. Tutaj prawie identyczne zdjęcia z lutego 2008 roku
  http://galerie.money.pl/indonezja;powodz,galeria,622,2.html

  Polubienie

  • zenobiusz 11 lutego 2011 o 2:17 pm

   Nasilenie tych powodzi nastąpiło po 2003 roku,kiedy Nibiru weszła w nasz układ.Na moim blogu macie artykuł z 2002 r.tj sprzed tego wydarzenia
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/02/08/koniec-raju-pod-palmami-a-nibiru-coraz-blizej/
   .No i koncepcja wydawania miliardów na ratowanie Dżakarty,to inicjatywa ostatnich lat,to co najmniej powinno skłaniać do refleksji,zwłaszcza w kontekście innych wydarzeń w zakresie tektoniki i meteorologii.

   Polubienie

  • monitorpolski 11 lutego 2011 o 6:12 pm

   Tak, dlatego google maps zamieszcza już na stałe zdjęcia satelitarne z wybrzeżem Jawy zalanym wodą?

   Polubienie

 9. Gekon 11 lutego 2011 o 12:32 pm

  Całkowite kompromitejszyn te wasze pseudartykuły:)

  Polubienie

  • monitorpolski 11 lutego 2011 o 6:13 pm

   Nie musisz wchodzić. Jeden błąd nie kompromituje. Widać, że na taki moment czekałeś.

   Polubienie

  • zenobiusz 11 lutego 2011 o 6:18 pm

   Ja wiem,ciągle masz w głowie swoją gwiazdę przewodnią W.C.(wielce czcigodną,nie mylić z innym znaczeniem skrótu,proweniencji anglosaskiej)Senyszyn,ale noo,bez przesady.

   Polubienie

 10. ehm 11 lutego 2011 o 12:56 pm

  Tak to jest kiedy ktoś ma za dużo czasu, wymyśla sobie zło które chce rządzić światem zamiast wziąć się do uczciwej pracy. Żałosne… No ale przecież illuminaci zabronili zatrudniać takie osoby. 🙂

  Polubienie

  • Gekon 11 lutego 2011 o 1:06 pm

   Chłopaki mają dużo racji w swoich niektórych artykułach. Najgorsze jest, że tracą czas i energię na jakieś bzdety, zamiast nagłaśniać inne ważniejsze sprawy. Co do zła które chce rządzić światem to się niestety zgadzam. Jest to fakt i tylko zahipnotyzowani tego nie dostrzegają. W ogóle nie potrzebne są tego typu artykuły dotyczące katastrof. Przyciągają uwagę, nielicznych straszą innych rozśmieszają i nic poza tym

   Polubienie

   • Gekon 11 lutego 2011 o 1:15 pm

    …Więc bardziej ciekawe według mnie i być może dotyczące najbliższych wydarzeń na świecie jest fakt, że natychmiast po rozmowie z Obamą król Arabii Saudyjskiej dostał zawału serca. Z kolei na specjalnym spotkaniu biskupów zawału dostał Życiński, który przypominam był kluczowym tajnym współpracownikiem zarejestrowanym „TW Filozof”

    Polubienie

   • zenobiusz 11 lutego 2011 o 2:12 pm

    Ś.P. Życiński miał wylew,podobno długo nie przyjeżdżało pogotowie .Omijajcie raczej takie blogi,bo i wam żyłka może spłatać psikusa.

    Polubienie

   • ehm 11 lutego 2011 o 4:26 pm

    co na przyklad sie zgadza? Gowno sie zgadza, nic sie nie zgadza. Mialy byc przymusowe szczepnienia, depopoupulizacja, stan wojenny w usa, 3cia wojna swiatowa, i Bóg wie co jeszcze, wszystko bujdy na resorach ktore wg ów panow potwierdzaja teorie ze to jakas tam grupa osob sieje specjalnie zeby uwiarygodnić temat. Zaprasza się oszołomów pokroju Bejna i Je*nia ktorzy pierdola smuty.
    ===================================================
    Argumentacja typowo agenturalna. Autor bazuje na niewiedzy czytającego. Przecież tylko dzięki antyszczepionkowym akcjom nie doszło do przymusowych szczepień. Polska była jednym z niewielu krajów, które nei zakupiły szczepionek. Na blogu http://www.grypa666.wordpress.com nasza grupa jeko jedna z pierwszych odsłoniła po polsku perfidię międzynarodowych kompanii farmaceutycznych, które wspólnie z WHO, ONZ i innymi międzynarodowymi organizacjami forsowały masowe przymusowe szczepienia. Wiele osób na zachodzie zostało zmuszonych do szczepień siebie i swoich dzieci pod groźbą utraty pracy. W Polsce działo się to w wielu firmach zachodnich, o czym też pisaliśmy – wszystko o czym informowaliśmy było poparte dowodami. W Polsce np. straż pożarna miała być wykorzystana do wprowadzania czegoś w rodzaju stanu wyjątkowego, na co otrzymaliśmy tajne dokumenty i też je zamieściliśmy. Wszystko jest dostępne w archiwach w.w. bloga. We Francji i w Anglii były plany wprowadzenia stanu wyjątkowego, które wyciekły i dzięki temu ta międzynarodowa mafia nie mogła zrealizować swoich niecnych planów. Z „Bejna” (dr Piotra Beina) robią oszołoma gdyż mocno im ten pan zalazł za skórę swoimi wystąpieniami na YouTube, które obejrzały miliony ludzi. Jeśli chodzi o skutki szczepień to będzie je można dopiero ocenić za jakiś czas, na pewno jednak spowodowały wiele szkód – nie komentowaliśmy tego gdyż temat wygasł w momencie gdy zrezygnowano z masowych szczepień. Przez akcje oporu firmy farmaceutyczne i skorumpowani politycy nie będą mogli w tym roku zgarnąć puli z tytulu obowiązkowego zakupu szczepionek przez państwa – chyba że wymyślą coś nowego. Dlatego każda okazja „uwalenia” takich ludzi jak my jest dla nich momentem do ataku. Sądzę, że powyższy wpis jest autorstwa kryminalisty powiązanego z międzynarodową mafią farmaceutyczną (monitorpolski)

    Polubienie

  • zenobiusz 11 lutego 2011 o 2:19 pm

   Widzę że jesteś,ehm..jakby to powiedzieć,nieźle iluminowany.

   Polubienie

  • monitorpolski 11 lutego 2011 o 6:14 pm

   Niestety, nie mają „za dużo czasu” bo mieliby dużo więcej do powiedzenia. Ale pewnie by długo nie pożyli…

   Polubienie

 11. Gekon 11 lutego 2011 o 1:21 pm

  Przypominam doskonały artykuł:
  http://marekkopper.bloog.pl/id,4493438,title,Speckomisja-abpa-Zycinskiego-czyli-bajer-na-Grojec,index.html?ticaid=6bc36

  Polubienie

 12. gekon 11 lutego 2011 o 2:57 pm

  zenobiusz :

  Ś.P. Życiński miał wylew,podobno długo nie przyjeżdżało pogotowie .Omijajcie raczej takie blogi,bo i wam żyłka może spłatać psikusa.

  Według opinii lekarzy przyczyną śmierci arcybiskupa był zawał serca. – Sekcji zwłok nie będzie, nie ma takiej potrzeby – powiedział biskup pomocniczy lubelski Mieczysław Cisło.

  Sekcji zwłok nie będzie :):):)

  Przypominam, że Sekuła postrzelił się ze swojej broni kilka razy w głowę i kilka razy w plecy. Czy pamiętacie jeszcze jakie były wtedy jaja na sekcji zwłok???

  Polubienie

  • zenobiusz 11 lutego 2011 o 3:05 pm

   Przyczyną śmierci był wylew krwi do mózgu, którego doznał w Domus Romana Sacerdotalis przy via Traspontina nieopodal Watykanu, gdzie się zatrzymał. Dłuższy czas oczekiwał na pogotowie.
   http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110211&typ=wi&id=wi01.txt
   Tajemnicze to nieco,a może szykuje się zmartwychwstanie.???

   Polubienie

  • monitorpolski 11 lutego 2011 o 6:28 pm

   Czy sądzicie, że katolicy się dadzą bezkarnie niszczyć od środka? Ja nie. Data symboliczna 10 lutego. Założę się, że wielu antykatolickich klechów na wysokich pozycjach ma już nasrane w gaciach.

   Polubienie

 13. siuba58 11 lutego 2011 o 4:27 pm

  Zgadzam się całkowicie z artykułem. Te informacje potwierdzają etap stopniowego przygotowania na inscenizowana inwazje Aliens na Ziemie. Do tego celu potrzebne jest uruchomienie mind-control u zaprogramowanych typu „Green Star” („Zielona Gwiazda”). Inscenizowana inwazja ma na celu wzbudzenia ogromnego strachu u ludzi – strach sprawia człowieka otwartego na wszelkie programowania i kierowania jego umysłem. Następnie co jest dawno zaplanowane przez Illuminati – patrz Book of Revelation – po tej inwazji nastąpi zejście Chrystusa widocznego na niebie jako Mesjasza i ocalenie Nas, ludzi. Chrystus będzie widoczny dookoła globu – patrz Project Blue Beam. To z kolei ustali radykalne zmiany w Religii: One World Religion!
  Gorąco polecam dzisiejszy artykuł Stewart’a Swerdlowa „Comet Vomit” http://expansions.com/
  Szczegółowo wyjaśnia to zjawisko na niebie i cala dezinformacje na mediach. Jest w jezyku angielskim, wiec jeżeli macie kłopoty ze zrozumienie, to bardzo chętnie wpisze tłumaczenie. Proszę dajcie mi tutaj znać.
  Jestem nowa w tym blogu wiec pozdrawiam wszystkich odwiedzających. 🙂

  Polubienie

  • zenobiusz 11 lutego 2011 o 6:23 pm

   Cieszę się,że pojawia się ktoś myślący na blogu,nie wiem jak monitor ,ale temat jest w centrum mojego zainteresowania.Tak więc zapraszam,i dziękuję że ewentualne tłumaczenia.Pozdrawiam.
   http://zenobiusz.wordpress.com/ufo-czy-zwiedzenie/

   Polubienie

  • monitorpolski 11 lutego 2011 o 6:32 pm

   dziękuję za ten komentarz.
   Przyznam się, że ta teza wykracza poza zasięg mojej wiedzy. Ale nie wykluczam manipulacji umysłami, w tym temacie akurat zaczynam się coraz lepiej poruszać, zwłaszcza, że sam miałem dziwne doświadczenia z promieniowaniem elektromagnetycznym 7Hz, które wykryłem w swoim domu – pisałem o tym w artykule „Tajna broń masonów”.
   Na istnienie Project Blue Beam jest zbyt dużo dowodów by zaliczyć go do fantazji. Cała Area 51 jest poligonem, w którym testuje się zarówno UFO jak i olbrzymie hologramy.

   Polubienie

   • siuba58 12 lutego 2011 o 3:58 am

    Dziękuje panie Zenobiuszu. To milo z pana strony; a ja już myślałam ze popełniłam błąd rejestrując się tutaj. Zaraz zamieszczę tłumaczenie artykułu wspominanego powyżej. Umieszczę go na pana blogu.

    Polubienie

 14. Gekon 11 lutego 2011 o 4:58 pm

  ehm :

  co na przyklad sie zgadza? Gowno sie zgadza, nic sie nie zgadza. Mialy byc przymusowe szczepnienia, depopoupulizacja, stan wojenny w usa, 3cia wojna swiatowa, i Bóg wie co jeszcze, wszystko bujdy na resorach ktore wg ów panow potwierdzaja teorie ze to jakas tam grupa osob sieje specjalnie zeby uwiarygodnić temat. Zaprasza się oszołomów pokroju Bejna i Je*nia ktorzy pierdola smuty.

  Moim zdaniem III wojna zbliża się wielkimi krokami.
  Sądzę, że może wybuchnąć już za kilka lat.
  Chiny są sukcesywnie napuszczani na Rosję.
  Rosja będzie bronić się przy pomocy Niemiec, Francji i Polski
  Napuszczenie Chin na Rosję to jest wielki plan.
  Niepokoje w Sudanie, Egipcie i całej północnej Afryce mają spowodować częściowe odcięcie Chin od ropy naftowej.
  Przypominam że Chiny importują znaczną część ropy z Afryki. Głównie z Sudanu.
  W tej chwili występują już ogromne problemy z transportem ropy do Chin przez tankowce wyruszające z okolic Port Sudan

  Polubienie

  • siuba58 12 lutego 2011 o 4:33 am

   Panie Zenobiuszu, trochę muszę przyznać miałam problem gdzie umieścić tłumaczenie na pana blogu. Wobec tego robię to tutaj:

   Przypomnienie strona w jerzyku angielskim państwa Janet i Stewart Swerdlow http://expansions.com/, artykuł oryginalny tytuł „Comet Vomit”:
   „Kometowe Wymiociny”
   „Zanim utonę w potoku e-maili i wpisów na ten temat, pozwólcie mi sprostować. To dotyczy zbliżające sie Komety Elenin, która została odkryta 10 grudnia 2010 roku, data urodzin jednego z moich synów.
   Według niektórych stron na internecie, północny biegun tej komety zrówna się Południowym Biegunem naszej planety powodując przemieszczenie się axis gdzieś pomiędzy 6-go i 15-go marca, 2011. Również według tych stron internetowych uważna się za powód ze FEMA rozmieszczenie po calym kraju i dlatego ambasadorzy były zwołani do Waszyngtony, DC.

   Hm.. wiec kometa nie będzie nawet widoczna w marcu w ogóle. Potrzebowalbys bardzo silny teleskop zeby ja zobaczyc. Wiele roznych innych komet przelatywaly duzo blizej Ziemii bez efektow. Ta kometa ma wymiar 2 (dwoch) footbolowych boisk, nie wystarczy by swoim wymiarem mogla spowodowac jakis impakt z takiego dystansu. Te strony na internecie sa czescia END TIMES przyciskiem spustu – planem to wpędzić ludzi w stan takiego strachu co ułatwi uaktywnienie ich wcześniej oprogramowania.
   ONI chcą spowodować przewrót wśród ludzi i panikę z obawy o ich życie.

   Kometa Elenin zbliży się do Ziemi około 9-go września, 2011. Interesująca data: 9-9-11. W tym czasie kometa będzie widoczna. Przeleci kolo Ziemi tak blisko, ze będzie widoczna gołym okiem w nocy, ale z daleka od Księżyca. W zależności o elektromagnetycznego pola tej planety, mogą nastąpić wpływy na słabych płytach tektonicznych. Ale, prawdziwy efekt będzie Book of the Revelation (Księga Rodzai) czyli „znaki na niebach” spust który będzie sie szerzył w religijnych programach”

   Polubienie

 15. Gekon 11 lutego 2011 o 5:01 pm

  Natomiast co do Pana Beina to byłbym bardzo ostrożny w formułowaniu wniosków, że jest oszołomem. Ja tego nie zauważyłem,. Piotr Bein podaje często fakty, które mało kto ma odwagę pisać.
  To że nie było masowych szczepień zawdzięczamy temu, że powstał ogromny szum w internecie i w związku z tym planowany szwindel nie wyszedł

  Polubienie

  • Gekon 11 lutego 2011 o 5:03 pm

   Był jeszcze jeden wspaniały zaszczuty człowiek, który umiłował prawdę i dla niej poświęcił życie. Polecam wszystkim
   http://www.bibula.com/downloads/tematy_niebezpieczne__dr_dariusz_ratajczak.pdf

   Polubienie

   • Gekon 11 lutego 2011 o 5:10 pm

    Oprócz wyglądania czy nie nadlatuje przypadkiem Nubiru pamiętajcie o sprawach bardziej przyziemnych.

    „Człowiek z głową w chmurach nigdy nie zauważy kręcących mu się pod nogami szczurów”

    i o to być może chodzi z Nubiru 2012 , new age itd itp

    Polubienie

  • monitorpolski 11 lutego 2011 o 6:35 pm

   Dzięki Gekon w imieniu Piotra. Nie pozwolę na niego pluć, facet naraził siebie i swoją rodzinę, działał ze szlachetnych pobudek. Dla mnie jest nieważne to co w tej chwili robi i czy zgadza się to z moimi poglądami. Był moment próby, który zdał na 5-tkę.

   Polubienie

 16. Gekon 11 lutego 2011 o 5:50 pm

  Egipskie miasto Szarm el-Szejk w dniach 8 i 9 listopada 2009r stało się miejscem czwartej na konferencji szczeblu ministerialnym Forum Współpracy Chińsko-Afrykańskiej (FOCAC). Podczas spotkania premier Chin, Wen Jiabao, ogłosił przyznanie 10 miliardów dolarów pożyczki, aby pomóc Afryce „rozwinąć jej zdolności finansowe”. W celu wzmocnienia intensywnej już współpracy ekonomicznej pomiędzy azjatyckim olbrzymem a kontynentem afrykańskim w konferencji uczestniczyło ok. 50 krajów.

  Nie po raz pierwszy Chiny ogłaszają podobne przedsięwzięcia w odniesieniu do krajów afrykańskich. Na poprzednim spotkaniu forum, które odbywało się w Pekinie w roku 2006, władze chińskie obiecały Afryce pomoc finansową w wysokości 5 miliardów dolarów. Ogłoszono wówczas także rezolucję o redukcji lub anulacji długów zaciągniętych przez 31 krajów afrykańskich. Według oficjalnych statystyk chińskich, bezpośrednie inwestycje realizowane na kontynencie afrykańskim wzrosły z 491 milionów dolarów w 2003 r. do 7,8 miliarda pod koniec 2008 r. Wymiana handlowa między Chinami a Afryką od roku 2000 ulega wzrostowi, osiągając 106,8 miliarda dolarów w roku 2008, z przyrostem 45,1 procent w skali roku.
  Oprócz pożyczek, premier Chin obiecał udział Chin w rozwoju energii odnawialnych i w walce przeciw konsekwencjom ocieplenia klimatycznego. Zobowiązał się również zachęcać chińskie instytucje finansowe do inwestowania w Afryce i otwarcia swoich rynków na towary afrykańskie. „Rozwój Afryki jest istotnym elementem rozwoju światowego i Chiny, jako szczery i wierny przyjaciel Afryki, są głęboko zatroskane z powodu trudności i wyzwań, jakim Afryka musi stawić czoło. Chiny zapraszają wspólnotę międzynarodową do zwiększenia swojej pomocy i wspierania rozwoju Afryki w sposób bardziej autentyczny i skuteczny” – podkreślał Wen Jiabao.
  Oczywiste jest, że ta „szczera i wierna” przyjaźń nie jest wolna od korzyści. Chinom chodzi o olbrzymie zasoby naturalne Afryki, przede wszystkim o ropę naftową, niezbędną dla rozwijającej się ekonomii chińskiej. Warto tylko wspomnieć, że Afryka eksportuje do Chin milion baryłek ropy naftowej dziennie, co stanowi 25 procent zaopatrzenia zagranicznego tego azjatyckiego olbrzyma. Jednym z krajów, z których Chiny importują ropę naftową, jest Sudan. W ciągu zaledwie siedmiu miesięcy ub.r. import ropy naftowej z Sudanu wzrósł o 40 procent w stosunku do roku wcześniejszego.
  Ale azjatycki olbrzym nie ogranicza się tylko do importu ropy z Afryki; angażuje się również bezpośrednio w jej eksploatację. Chińskie przedsiębiorstwo państwowe: China National Petroleum Corporation jest w 40 procentach właścicielem sudańskiego przedsiębiorstwa: Greater Nile Petroleum Operating Company, zarządzającego dwoma najważniejszymi złożami ropy naftowej w rejonie Zachodniego Nilu.
  Ten sposób prowadzenia chińskich interesów w Afryce był wielokrotnie krytykowany przez kraje zachodnie. Oskarżają one Chiny o współpracę z reżimem, bowiem na prezydencie Sudanu ciąży międzynarodowy nakaz aresztowania za zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciw ludzkości dokonane podczas konfliktu w Darfurze. Wobec tej krytyki Chiny argumentują, że prowadzą strategię nieingerencji w sprawy krajów, w których dokonywane są chińskie inwestycje.

  Polubienie

 17. zenobiusz 11 lutego 2011 o 6:32 pm

  spokojny :

  A ja zapytam o jakich ,,starych bogach”
  pan fantazjujesz ?

  http://zenobiusz.wordpress.com/ufo-czy-zwiedzenie/

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/02/11/mohendzo-daro-i-harappaczyli-pocalunek-wygnanych-bogow/

  Polubienie