Gwiazda Śmierci (Death Star,Dark Star,Nemesis) w drodze ku Ziemi?

Jako nie znającemu się na astronomii, trudno ocenić mi czy poniższe nagranie przedstawia autentyczne ciało niebieskie, czy też jest dezinformacją lub efektem optycznym (negatyw Słońca lub Wenus?). Autor twierdzi, że obserwuje obiekt od 3 miesięcy – zwiększył on rozmiar dwukrotnie – czyli zbliża się do Ziemi. Towarzyszy mu ponoć satelita, który może być słynnym Nibiru (http://www.youtube.com/watch?v=k3YXbknzwu8). Niestety, nie znalazłem na ten temat innych informacji, dlatego zamieszczam link z rezerwą. Trudno jednak byłoby podejrzewać, że astronom – amator z mało popularnym kanałem YouTube miałby być źródłem dezinformacji. Obejrzyjcie sami to nagranie i oceńcie. Obiekt Może mieć rozmiar kilkakrotnie większy od Jowisza!

„Gwiazda Śmierci” zwana też Dark Star czy też Nemesis, ma być tajemniczym towarzyszem Słońca, wokół którego krąży rzekomo słynna Nibiru. Wygasłej gwiazdy nie widać, bowiem jest to tzw. „brązowy karzeł”, który nie emituje wystarczającej ilości energii by był widzialny. Można go natomiast wykryć w promieniowaniu podczerwonym. Powyższe nagranie, jeśli jest prawdziwe, może faktycznie przedstawiać tę tajemniczą gwiazdę.

Zdjęcie dziwnego Słońca nadesłane z Norwegii właścicielowi kanału jcaterra na YouTube, kliknij na tym

Zdjęcie po lewej (jeśli prawdziwe) może przedstawiać Nemesis w całej okazałości. Ciemna gwiazda może nie być całkiem ciemna, szczególnie w nocy i w nieobecności Słońca.
Zob. też: http://www.infiniteunknown.net/2010/03/14/nasa-scientists-search-for-nemesis-nibiru-planet-x-an-invisible-death-star-that-circles-the-sun/
Komentarze pod nagraniami też są alarmujące. Nawiązują do zwiększonej aktywności sejsmicznej, szczególnie do ukrywanego przed opinią publiczną wczorajszego trzęsienia w Yellowstone o mocy 4,6 w skali Richtera. Oto opis jaki jcaterra zamieścił pod nagraniem:
I’ve been monitoring this dark planetary object for over 2-3 months now, and I have discovered it is now much larger in size! This inbound planetary object can possibly explain the growing numbers of earthquakes over the past year. Just today, we’ve had 2 major Earthquakes in the upper 6 range in Chile, and on 2/10/11, we had a 6.7 and 6.8 EQ’s near Indonesia.
Please download the data for yourselves to confirm (Stereo HI1 Behind) telescope all in 1024×1024 resolution.
http://stereo.gsfc.nasa.gov/cgi-bin/images
If you want to see the closer zoomed in view of this dark object please see this addendum video…
URGENT!!! A Closer Look – Dark Planetary Object (you will see a smaller object orbiting it)
http://www.youtube.com/watch?v=k3YXbknzwu8
Dark Planetary Object Update – Jan 10, 2011
http://www.youtube.com/watch?v=EwqLoKhaesc
http://www.space.com/8028-sun-nemesis-pelted-earth-comets-study-suggests.html
Nicknamed „Nemesis” or „The Death Star,” this undetected object could be a red or brown dwarf star, or an even darker presence several times the mass of Jupiter. An „invisible star” responsible for the extinction of dinosaurs may be circling the Sun and causing comets to bombard the Earth, scientists said.
http://astrobiology.nasa.gov/articles/getting-wise-about-nemesis/
Is our Sun part of a binary star system? An unseen companion star, nicknamed „Nemesis,” may be sending comets towards Earth. Throughout history, such impacts could have had a profound effect on the evolution of the biosphere by causing regular mass extinctions. If Nemesis exists, NASA’s new WISE telescope should be able to spot it.
The brown dwarf — up to five times the size of Jupiter — could be to blame for mass extinctions that occur here every 26 million years.
The star — nicknamed Nemesis by NASA scientists — would be invisible as it only emits infrared light and is incredibly distant. Nemesis is believed to orbit our solar system at 25,000 times the distance of the Earth to the Sun. As it spins through the galaxy, its gravitational pull drags icy bodies out of the Oort Cloud — a vast sphere of rock and dust twice as far away as Nemesis. These „snowballs” are thrown towards Earth as comets, causing devastation similar to the asteroid that wiped out the dinosaurs 65 million years ago.

Reklamy

43 responses to “Gwiazda Śmierci (Death Star,Dark Star,Nemesis) w drodze ku Ziemi?

 1. Abrakadabra 13 lutego 2011 o 1:14 pm

  Absulutna DEZINFORMACJA tzn ktos sobie robi ZABAWE i takie cos wymysla, aby latwowierni internauci rozslawili dany blog czy kanal YouTube.

  To mniej/wiecej takie cos jak to co bylo pod koniec ubieglego roku w koncowce grudnia stworzone dla internetu:
  „Jak podaje Macedońska Agencja Prasowa MINA, SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence) – niezależna organizacja zajmująca się poszukiwaniem życia poza Ziemią, podała niedawno szokującą informację o 3 wielkich statkach kosmicznych zmierzających w naszą stronę.”
  https://monitorpolski.wordpress.com/2010/12/27/przygotowania-do-armagedonu-seti-3-duze-ufo-zblizaja-sie-do-ziemi

  • monitorpolski 13 lutego 2011 o 1:35 pm

   No widzisz, sam potwierdzasz, że podała to Mina. Masz pretensję do mnie? Za co? Za to, że zwracam uwagę na takie rzeczy. Przestałeś komentować zatapianei się Indonezji, bo nie masz argumentów? Zakładam, że masz tłumaczenie dla tcyh ciał niebieskich, które są na zamieszczonym powyżej nagraniu? Jesteś astronomem? jeśli nie, to nie komentuj, bo nie masz argumentów. Ja tu nie wyrażam opinii gdyż nie znam się na tym – tylko relacjonuję, a to jest różnica.

  • zenobiusz 13 lutego 2011 o 1:41 pm

   „takie cos wymysla, aby latwowierni internauci rozslawili dany blog czy kanal YouTube”
   .Wymyśl coś takiego.Ty pewnie umiesz myśl utrwalać na filmach,abrakadabra i jest,szkoda że nie znasz angielskiego,bo poczytałbyś fachową dyskusję pod filmikami,także głosy sceptyczne,,może nauczył byś się argumentować,awans byś dostał,a tak dolna półka trollowania.Współczuję..

 2. sonia 13 lutego 2011 o 2:06 pm

  Zdjęcia na tym filmie pochodzą z oficjalnej strony NASA
  http://stereo-ssc.nascom.nasa.gov/beacon/beacon_secchi.shtml

  Nie jestem astronomem, nawet amatorem, ale moim zdaniem ta ciemna plama wygląda na cień rzucany przez Wenus. Mogę nie mieć racji, ale gdyby NASA chciała coś ukryć to, to zdjęcie na pewno nie ukazałoby się.
  Pisałam już u Zenobiusza, i zamieściłam artykuł, o tym że aktywność sejsmiczną należy łączyć z aktywnością słońca. Prowadzone obserwacje tych dwóch zjawisk, wydają się potwierdzać, że istnieje ścisła zależność pomiędzy nimi.

  • zenobiusz 13 lutego 2011 o 2:37 pm

   Słońce ma ,z pewnością jakiś wpływ.Co jednak wpływa na Słońce???
   Oto jest pytanie.

   • sonia 13 lutego 2011 o 3:57 pm

    Myślę, że na słońce nic nie wpływa, żyje ono własnym życiem, życiem gwiazdy, cyklicznie przechodzi okresy spoczynku i aktywności. Według naukowców, kończy się właśnie faza spoczynku, przybywa aktywnych plam i burz magnetycznych, co wpływa na magnetosferę ziemską, stąd wzrost aktywności sejsmicznej na ziemi. To, że słońce pokazało się na Grenlandii dwa dni wcześniej niż zwykle, świadczy o odchyleniu osi ziemi, a nie o tym, że coś na nie wpływa.

    • monitorpolski 13 lutego 2011 o 5:08 pm

     Ciekawe jest jednak to, że na wszystkie ciała w naszym Układzie coś od niedawna wpływa – od lat 30-tych ub. stulecia. Dzięki zaburzeniom orbity Urana wykryto Plutona, choć to nie on był winny. Później zaburzenia przeniosły się na inne planety by w końcu niedawno Słońce przeszło transformację – zmianę biegunów magnetycznych. Nie wiem czy to jest wszystko prawda, ale jeśli tak jest to może to być zewnętrzny czynnik.

   • skorus 14 lutego 2011 o 2:34 am

    Może to być odchylenie osi ziemskiej nawet krótkotrwałe.
    Ale możliwe też jest uwypuklenie tej części globu.
    Dowód? 2 dni wcześniej zakończona noc na Grenlandii i po jednym dniu w Kanadzie i Norwegii. Podniesienie się Grenlandii o 150 metrów to nie problem.
    Podobne takie stałe miejsce jest w okolicach Cejlonu z tym że tam morze jest mocno obniżone. Po drugiej stronie globu wklęśnięcie w okolicach Indonezji pod wpływem nachodzących na siebie płyt tektonicznych całkiem możliwe. Tym bardziej że to skrawek płyty.
    Oddziaływanie na nasze Słońce może mieć:
    – hipotetyczny brązowy karzeł zbliżający się w swoim peryhelium względem Słońca np. daleko poza orbitą Neptuna
    – planeta, obiekt okrążający wspólnie nasze Słońce i np. brązowego karła znajdującego się w okolicach obłoku Oorta
    – oddziaływanie wzajemne innych pobliskich Słońc pod wpływem przekraczania np. równika galaktycznego
    – wybuch supernowej o której dowiemy się później niż nasze pobudzone przez to Słońce.
    Ogólnie robi się ciekawie albo i nie co kto woli

    • monitorpolski 14 lutego 2011 o 10:46 am

     Wreszcie jakaś konkretna opinia. Nie ma wątpliwości, że oś się odchyliła, ale jakoś wszyscy ten aspekt zmian omijają. Odchylenie osi ciała o masie takiej jak Ziemia wymaga ogromnej siły, nie może to być zwykły wybuch czy trzęsienie ziemi. Musi być to potężna siła z zewnątrz. Nie trzeba być tu fizykiem, wystarczy wziąć żyroskop do ręki i spróbować go przechylić.

 3. Rezus 13 lutego 2011 o 2:13 pm

  Odkąd zamieściliście artykuły o zapadaniu się Indonezji (LOL), wasza wiarygodność sięga 1 promila:) wasz portal przypomina już śmietnik. łapiecie wszystkie tematy jakie niesie internet. tym sposobem może się wkrótce sprawdzi przynajmniej jedna rzecz którą podajecie:) w końcu i w LOTTO można wygrać mimo małego prawdopodobieństwa.

  • zenobiusz 13 lutego 2011 o 2:36 pm

   Czy Ty urodziłeś się może jako jeden z trojaczków.???
   Tak mi coś wygląda ,że Spokojny,i Abrakadabra,to Twoi bracia.
   Już wiem,klonowanie,Tak to musi być klonowanie.

   • zenobiusz 13 lutego 2011 o 2:40 pm

    No,zapomniał bym był o Gibonie.Pozdrów ich.
    Rezus.Wszyscy macie, spokojnie małpie rozumki.Proste teksty to dla was abrakadabra.Coś to klonowanie, wpływa jednak ujemnie na sprawność umysłową.

  • monitorpolski 13 lutego 2011 o 4:03 pm

   Wręcz przeciwnie. Indonezja zapada się coraz głębiej. Indonezyjczycy na gwałt budują tamy przy brzegach żeby uniknąć dalszego zalewania – mam ściągnięte nagranie z indonezyjskiej telewizji (nie z YouTube, tam tego nie znajdziesz) jak się buduje te tamy i co się dzieje w Dżakarcie.

 4. Klon 13 lutego 2011 o 2:52 pm

  zenobiusz :

  No,zapomniał bym był o Gibonie.Pozdrów ich.
  Rezus.Wszyscy macie, spokojnie małpie rozumki.Proste teksty to dla was abrakadabra.Coś to klonowanie, wpływa jednak ujemnie na sprawność umysłową.

  spokojnie spokojnie
  zastanów się nad swoją sprawnością umysłową.
  usiądź i prześledź swoje „proroctwa” które spisałeś
  zapewniam cię, że ciekawa jest to lektura:)

  kiedyś usiadłem nad stroną „globalnaswiadomosc”
  zrobiłem dwie rubryki jak w księgowości: MA i WINIEN
  w kolumnie MA zapisywałem sprawdzone „proroctwa”, w rubryce WINIEN zapisywałem chybione
  Wyniki były ciekawe. W kolumnie MA było tylko około 1% wszystkich prognoz.
  Ostatnim była przykładowo „Zima stulecia”, golfsztrom…bla bla bla…

  • zenobiusz 13 lutego 2011 o 3:43 pm

   „globalnaswiadomosc”

   Wróć tam więc,bo z mojej strony nic nie rozumiesz.
   Miłej zabawy.

 5. Cupak 13 lutego 2011 o 3:52 pm

  Bardzo dobry artykuł, dodam od siebie tylko, że to nie jest żaden cień.
  Ludzie się nie znają i pierdolą takie farmakle.
  Jak może dziwięk zostawić dzień, i czy fale radiowe odbiją Ci się od cienia??

  • monitorpolski 13 lutego 2011 o 4:06 pm

   Cień jest na czymś. Co więc jest tym tłem, na którym rzuca się cień. Zakładam jednak, że ciemna plama może być artyfaktem, który powstaje na matrycy CCD – negatywem jasnego obiektu, jak Słońca czy Wenus. Ale nikt tego jeszcze nie potiwerdził. Zresztą co by to był za sprzęt NASA gdyby miał takie wady?

 6. zenobiusz 13 lutego 2011 o 4:00 pm

  Na YOU TUBE jest masa filmików niewiarygodnych,aż zęby bolą.Po co, ktoś wydaje poważne środki na ich produkcję.??Po to ,by w ich gąszczu zginęły nieliczne materiały wiarygodne,gdy się tam znajdą.Ten akurat film jest bardzo ciekawy,może wskazywać, że to paskudztwo jest bliżej, niż się powszechnie na”alternatywie”podaje,też w ramach dezinformacji i walki o czas.

 7. kkkk 13 lutego 2011 o 5:31 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/rewolucja-w-swiecie-muzulmanskim/cenne-eksponaty-zniknely-ze-slynnego-muzeum,1,4172718,wiadomosc.html

 8. patrze 13 lutego 2011 o 7:11 pm

  Sorry, że z innej beczki. Czy ktoś rozpoznaje tych panów (nazwiska)???

  The Polish speaking contingent at the Masonic Installation of W.Bro. Frank Veri at University Lodge 496 Toronto Ontario Canada

  Wszyscy to polska delegacja.

  • monitorpolski 13 lutego 2011 o 7:13 pm

   Dobre!

 9. patrze 13 lutego 2011 o 7:26 pm

  Wpadłem na to przypadkowo, ponieważ szukałem pewnych informacji, które mają związek z tym tematem – mianowicie monumenty o kształcie kuli, zwane także np. dark star, jak np. http://www.greatarchaeology.com/monuments/Sphere_Sculpture.jpg czy http://lh3.ggpht.com/_8buFVUtjQ_E/SAvyUnJ5KyI/AAAAAAAABcw/AY0SUnw6Aig/DSCF0655.jpg

  Są one ulokowane w kilkunastu miejscach na całym świecie – oczywiście nie są przypadkowe – wykonanie jak i umiejscowienie.

  Polecam także skorelować to z sagą „Gwiezdne Wojny”, gdzie statek ciemnej strony to DARK STAR – gwiazda śmierci – o kształcie kuli oczywiście…

  Pozdrawiam

 10. poliszynel 13 lutego 2011 o 7:27 pm

  Marku, zmiana jasności obiektów kosmicznych ma różne przyczyny. Jeśli coś nagle świeci jaśniej, nie znaczy się, że zbliża się do Ziemi. Czyżbyś nie słyszał np. o gwiazdach zmiennych?
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiazda_zmienna

  • monitorpolski 13 lutego 2011 o 8:31 pm

   Tu chodzi o wielkość obiektu, nie widzisz?
   Dużo się dzieje, o czym nawet nie wiemy. W 2003 roku kolo Słońca przemknęła kometa 2 razy większa od Jowisza(!!!) na co są dowody w postaci zdjęć NASA. Musiała naruszyć równowage grawitacyjną. Mówił o tym irański fizyk Nassim Haramein:

   Co ciekawsze, data przybycia „komety” odbiegała tylko o 2 tygodnie od przewidzianej przez Sumerów, która dotyczyła Nibiru!
   Nibiru może nam towarzyszyć już od prawie 8 lat.

   • poliszynel 14 lutego 2011 o 12:45 am

    Jeśli Jowisz widać świetnie gołym okiem (po księżycu i Wenus Jowisz jest najjaśniejszym obiektem na nocnym niebie) to kometa wielkości dwóch Jowiszy przemykając koło słońca byłaby gołym okiem widoczna miesiącami. Nawet w dzień byłaby widoczna!!! Byłaby dużo jaśniejsza od Jowisza (komety mają o wiele większe albedo), a jej ogon zakryłby pół nieba. Obiekty takiej wielkości Marku to ponadto nie są komety a superplanety gazowe.
    Masz rację. Na astronomii się nie znasz.

   • zenobiusz 14 lutego 2011 o 12:55 am

    Kometa staje się widoczna dopiero wtedy, gdy zbliży się do Ziemi i Słońca na nieznaczną odległość, początkowo – jako słaby rozmyty obłoczek, z coraz bardziej jaśniejącym jądrem w środku.
    http://nojasne.pl/sciaga_wypracowanie/2878_Materiami%C4%99dzyplanetarnaPlanetoidymeteorykomety.html
    Doczytaj znawco.

   • monitorpolski 14 lutego 2011 o 9:46 am

    No i była widoczna, co widać na załączonym wideo. Ale ponieważ była bardzo blisko Słońca, nie zauważaliśmy jej. A co do albedo – zakładasz, że to była zwykła kometa.
    To w takim razie co wg. ciebie widać na nagraniu?!

 11. patrze 13 lutego 2011 o 7:30 pm

  Chciałbym jeszcze dodać, iż strzeżcie się teraźniejszych „kapłanów egipskich” – kto ma rozum niech przeliczy…

 12. poliszynel 14 lutego 2011 o 1:44 am

  Zenobiuszku, zajmij się lepiej różańcem i objawieniami. Bo o astronomii nie masz (jak i Marek) zielonego pojęcia.
  Po pierwsze – Marek napisał, że kometa przemknęła „koło słońca”. Co znaczy – „koło słońca” Tysiąc kilometrów? Milion Kilometrów ? A może sto milionów? Albo miliard.
  W astronomi sto milionów km to zaledwie parę minut świetlnych, albo 2/3 j.a.
  Dalej – komety mają średnicę rzędu kilkudziesięciu kilometrów. Jowisz na średnicę 144 tys. km. To jaką ma średnicę obiekt wielkości dwóch Jowiszy?
  A teraz ty Zenobiuszku…
  Piszesz, bredzisz : „Kometa staje się widoczna dopiero wtedy, gdy zbliży się do Ziemi i Słońca na nieznaczną odległość…”
  Co znaczy u ciebie „nieznaczna odległość”??!!!
  A potem wklejasz link w którym pisze : Gdy taki obiekt znajdzie się w odległości kilku jednostek astronomicznych, od Słońca, rozpoczyna się sublimacja lodów z jego powierzchni
  Jednostka astronomiczna to 150 milionów kilometrów. Kilka jednostek to może być 300, 450, czy 600 milionów km.
  Duże komety zaczynają świecić, gdy miną orbitę Jowisza.
  Najjaśniej świecą komety, gdy są oddalone od słońca ok. 1,4 jednostek astronomicznych. Czyli są wtedy w odległości 60 milionów km od Ziemi. Gdy są po naszej stronie słońcaca. Albo są od nas 210 milionów kilometrów, jeśli są akurat po drugiej stronie ziemskiej orbity wokół słońca. Fajna mi „nieznaczna odległość”.
  W astronomii używa sią precyzyjniejszych określeń, niż „w pobliżu” czy „nieznaczna odległość”.

  • zenobiusz 14 lutego 2011 o 6:01 am

   Ty zakłamany palancie.Nie ja pisze,a był to cytat z lina który podałem.Twoja talmudyczna wyższość jest porażająca .Myślałem,że tylko zajmujesz się szczuciem”antysemickim” by podobne jak w Egipcie, doprowadzić do wyjścia ludzi na ulice,ale od czasu jak Marek zaczął pisać, na poważne tematy ,w trosce o rozpoznanie faktycznych zagrożeń,widzę że jesteś bardziej wszechstronnie ukierunkowany.Co ,robicie bokami kadrowo???Ja pisałem kiedyś, że nas jest więcej,i inteligentni Polacy sa obecni w sieci,a u was inteligentni robią geszefty,a w sieci same odpady, umysłowe doły.”Wiosna ludów” wam nie wyszła,kolej żeby nie wyszło „wielkie zwiedzenie,i depopulacja.

  • monitorpolski 14 lutego 2011 o 9:43 am

   No, w astronomii to tak zupełnie nie jestem noga, trochę nawet studiowałem podczas studiów na wydziale fizyki UJ. Ale nie poczuwam się do bycia ekspertem.
   Natomiast ufam Harameinowi, który uważany jest w niektórych kręgach za geniusza, jego teorie wyprzedzają czas, stąd cisza na jego temat. Wystarczy przyjrzeć się nagraniu – widać, że kometa z 2003 r przeleciała bardzo blisko Słońca – po zakrzywieniu jej trajektorii przez Słońce. Bliżej niż orbita Merkurego. Przyjrzyj się nagraniu, nie trzeba znać angielskiego.

 13. poliszynel 14 lutego 2011 o 7:25 am

  Zenobiuszku, podałeś link i dopisałeś „doczytaj znawco”. Bo uwierzyłeś w „pobliże Ziemi”. Wykazałem tylko, żeś cep. Pisanie, że Kaczor to żyd, nie jest „szczuciem antysemickim” a stwierdzeniem faktu. Opisywanie żydowskich zbrodni i fałszowania przez nich historii, a także szykowanej przez nich depopulacji, to też nie „antysemityzm” a fakty. Dokąd ludzie nie wyjdą na ulicę i tej bandy nie przegonią, to będą nas szabrować i depopulować. „poważne tematy” – hehehe Nibiru? Której nie ma. A jeśli jest to niezamieszkała, i nigdy nie podlatuje w pobliże Ziemi.
  No i o jakich „yntelygentnych Polakach piszesz”. Tych co wierzą w „objawienia” jakiejś psychicznie chorej? Objawił się jej Jezusek i poskarżył się, że mu Dziwisz przeszkadza. To co, sam nie może się dziwisza pozbyć. Zawał serca i do piekła.
  Ehh ty, yntelygentny polaczku…

  • monitorpolski 14 lutego 2011 o 9:50 am

   Zabójstwo Żydzińskiego 10 lutego jest wskazówką gdzie szukać oprawców. Wiele razy już pisałem, że Kaczyński – Żyd – patriota polski, stał im na drodze. Zobacz co się teraz dzieje w Polsce, to jest wyraźny dowód na to kim był, a kim nie był Kaczyński.

 14. zenobiusz 14 lutego 2011 o 7:59 am

  Gratuluję przenikliwości „koncesjonowany antysemito”.Popatrz w lustro,i nie zgrywaj się na Niemca.

 15. poliszynel 14 lutego 2011 o 12:11 pm

  Kaczyński – żyd – patriota! Tylko czyj patryjota? Polski czy żydopolski? Po jaką cholerą chce oddać śledztwo w łapska zbrodniarzy z USA? Przecież to oni zrobili zamach! Czemu nie poprze Białorusi? Czemu nie broni Polaków na Litwie? Czemu nie zażąda od amerykańskich żydów zwrotu łupków? Czemu nie żąda wycofania naszych wojsk z Afganistanu? Czemu nie żąda wyjścia Polski u Unii i z NATO? Czemu nie powie – kto zrobił WTC? Czemu włazi do du.y Ameryce i Izraelowi? Czemu nie powie, że żydowskie roszczenia (64 miliardy) to oszustwo i szabrowanie Polski?
  Fajny mi kur.. patryjota – żydowskie nasienie, żydowski sayan, żydowski agent!

  • monitorpolski 14 lutego 2011 o 12:25 pm

   Sądze, że wynika to z niewiedzy. Zobacz co się dzieje z NBP, polskim majątkiem itp. Żyd Żydowi nie równy. Możesz zadawać takie pytania, a dlaczego Ron Paul, który przewodzi amerykańskiej rewolucji nie mówi wprost kto dokonał zamachu na WTC? Polityka to mówić co innego, a co innego robić. Spróbowałbys działać wprost to skończyłbyś jak Hussein, a teraz Mubarak.

   • poliszynel 14 lutego 2011 o 12:31 pm

    Marku, Mubarak nigdy nic nie mówił o WTC, tym bardziej, że egipska bezpieka też w tym maczała palce. Jego usunęli z innych powodów. I nie zwalaj winy na Kaczora niewiedzę. Jak nie wie, to niech się ciemniak za politykę nie bierze!
    Ale możesz być pewien, że oni wszyscy doskonale wiedzą, co jest grane i o co w tej zabawie chodzi. Zresztą, o WTC niech milczy. Ale niech za to broni Polski przed żydowskimi roszczeniami, przed Unią i przed NATO. Tyle może zrobić ten patryjota.

 16. poliszynel 14 lutego 2011 o 12:26 pm

  A zabity Kaczor był najgorliwszym wasalem USA i Izraela w całej Europie wschodniej. Kazali mu szczuć na Łukaszenkę – szczuł. Agentkę Borys w rączkę w Belwederze cmokał.
  Kazali mu banderowca Juszczenkę popierać – popierał. Kazali mu żyda Sakaszwilego w Gruzji popierać – popierał. I tylko o tarczę zabiegał i na Rosję szczuł. I zwalał winę za Katyń na Rosjan, choć to zrobili żydzi z NKWD.
  A przecież to nie Rosja okrada świat bandyckim systemem bankowym i nie ona planuje depopulację i NWO, tylko żydostwo z USA i Izraela to robi. A Kaczory im gorliwie służyli. Jarek nadal im służy! Choć wie, że mu braciszka kropnęli.

  • sara10 14 lutego 2011 o 9:37 pm

   A toś się dzisiaj Poliszynel nam rozpisał. Wszedzie widzi Żydów-zdrajców, tylko nie dstrzega ich w tych, których popiera. Nick masz adekwatny do własnych wynurzeń. A tak swoją drogą, uspokój sie i przestań popierać komuchów. Ich już mamy powyżej uszu.

 17. Annah 14 lutego 2011 o 1:59 pm

  Dobrze, już dobrze przestań Pan szczuć Panie
  Poliszynel, każdym wpisem wystawiasz sobie metryczkę, a swoją drogą trafiony nick.

 18. rabarbarek 14 lutego 2011 o 8:36 pm

  Poliszynel na Prezydenta!!! On wie kogo cmokac w… raczke.

 19. jackoi 15 lutego 2011 o 11:49 am

  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/nowa-olbrzymia-planeta-krazy-wokol-slonca,1,4175931,wiadomosc.html

 20. yaphoto 15 lutego 2011 o 7:15 pm

  Poliszynel jak zwykle lize dupe sowieckiej wladzy. Nie rozroznia Rosji ‚rosyjskiej’ od ‚ruskiej’. Nie znajac nawet jezyka swoich mocodawcow zgrywa sie na fachowca od ‚sprawy rosyjskiej’. Zydow widzi wszedzie tylko nie na Kremlu. NWO mu smierdzi wszedzie tylko nie tam. Nauczylbys sie w koncu rosyjskiego poliszynel i sprawdzil u Ruskich (nie Rosjan!) gdzie to NWO w koncu jest a gdzie go nie ma. Nu davay!