Planowane ludobójstwo 30 milionów Amerykanów za pomocą trzęsień ziemi – dowody

bezpośrednie linki:
http://www.youtube.com/watch?v=w8H5o6AnwW0&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=KIF-h34_uuQ&feature=mfu_in_order&list=UL
=============================================================
Chciałbym, żeby argumenty Henninga Kemnera, które przedstawił w poniższym wykładzie były fałszywe. Nikt z komentujących nie podał jednak żadnych konkretnych dowodów, że Henning może się mylić, jedynie co to jest atak na mnie i osoby, które poważnie podchodzą do tematu destrukcji tektonicznej USA. Mam nadzieję jednak, że kilka tysięcy tych, którzy w milczeniu wysłuchali wykładu próbuje to zweryfikować i poczyni kroki zapobiegawcze. Wg. mojej opinii Polacy powinni się ewakuować z zagrożonych terenów, a może w ogóle z USA gdyż jeśli nastąpi atak tektoniczny to ten kraj w niczym nie będzie już przypominał raju wolności, którym dotąd był. Jak mówi Henning, a zgadzam się z nim, przygotowano już wszystko by wprowadzić reżim policyjno-wojskowy na miarę, czy może nawet ponad to co było w nazistowskich Niemczech. Globalni ludobójcy muszą zniszczyć demokrację w USA aby ich plany wprowadzenia światowego rządu, a następnie eksterminowania 90% populacji Ziemi się powiodły. Niestety, Henning podaje fakty, a te są trudne do obalenia. Możemy mieć tylko nadzieję na to, że ludzie się dowiedzą o tych planach i to powstrzyma tę neibezpieczną dla cywilizacji ekspansję.
===============================================================
Nie będę tłumaczył tego długiego materiału, poproszę o to kogoś z was. Nie jestem w stanie robić wszystkiego, natomiast w waszym interesie i waszych rodzin leży byście przetłumaczyli te nagrania. Wynika z nich, że mamy do czynienia z zamachem na USA, na ludzi tam mieszkających, na świat. Jeśli posłuchacie nagrania z prezentowanymi dowodami nie będziecie mieli wątpliwości, że wysokiej klasy fachowiec, który przedstawił te szokujące dane, ma rację. Wiercenia w Zatoce Meksykańskiej oraz na terenie USA mają na celu totalne zniszczenie wielkiej części tego kontynentu. Potwierdzają to liczne trzęsienia ziemi, nawet w stanach gdzie dotąd ich nie notowano jak Montana. Yellowstone może faktycznie wybuchnąć, choć niekoniecznie z powodów „kosmicznych” (choć i te mogą być wykorzystane przez tych ludzi). Do układanki pasują jak ulał tajemnicze przygotowania FEMA – obozów koncentracyjnych, podwodnych worków na zwłoki, zapasów żywności. Teraz już też wiadomo dlaczego ukrywane są dane na temat aktywności sejsmicznej – elity chcą eksplozji superwulkanu by zrealizować swe plany wprowadzenia satanistycznego rządu światowego. Majowy termin tez nie jest przypadkowy. Wszystko zostało dokładnie zaplanowane, ale plan został rozpracowany przez fachowców, czego wynikiem jest to nagranie. Oto dwie części wykładu:


Druga część:

bezpośrednie linki:
http://www.youtube.com/watch?v=w8H5o6AnwW0&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=KIF-h34_uuQ&feature=mfu_in_order&list=UL
Proszę o konkretne komentarze, dla mnie nie ma wątpliwości, że mamy do czynienia z zamachem na USA. Co więcej, jak przypuszcza autor, kolaps tzw. New Madrid Seismic Zone spowoduje wessanie milionów ton Corexitu, który wypychając wyciekłą ropę i słoną wodę z Zatoki Meksykańskiej może spowodać stopienie się lodowców wokół półkuli północnej. W ten sposób globalni ludobójcy „udowodnią” tezę globalnego ocieplenia oraz spowodują zalanie wielkich obszarów w innych częściach globu.  Jeśli macie inne zdanie proszę o konkrety, a nie o bzdety.

Reklamy