Ludobójcy przystępują do zmasowanego ataku na internet

Koniec i tak już ograniczonej wolności słowa w Polsce.
Znacznie ograniczona niesławnym artykułem 212 kodeksu karnego „wolność słowa” w Polsce staje się już całkowitą fikcją. Polityczna poprawność zostaje prawnie usankcjonowana.
Jak pisze Gazeta Wyborcza:
„Polski Internet będzie monitorowany, za pomocą programu komputerowego, pod kątem wrogości wobec mniejszości etnicznych, seksualnych i religijnych”.

W mojej opinii jest to niewątpliwie kolejne posunięcie tajnego jeszcze rządu światowego, który ma na celu ludobójstwo ponad 90% ludności świata -tzw. „depolulacji”. Czynności depopulacyjne są już jawne i daleko zaawansowane. Wchodzą w to m.in.:

 • opryski chemiczne (tzw chemtrails),
 • żywność genetycznie modyfikowana (GMO),
 • ograniczenia w dostępie do witamin, mikroelementów i innych niezbędnych do normalnego życia czynników (Codex Alimentarius),
 • Przejmowanie instytucji państw przez twory nadrzędne (Unia Europejska, Unia Północnoamerykańska, Unia Azjatycka itd). Równocześnie, trudne do kontroli państwa są siłą dzielone, jest to tzw. „bałkanizacja”. Nastąpiło to w przypadku Jugosławii, Iraku, teraz idzie atak na Egipt, a także Polskę (poprzez stworzenie odrębnych narodowości jak śląska czy góralska). 
 • związany z powyższym zmasowany atak na kraje, które nie poddają się globalistycznej ideologii. Jeśli te kraje nie mają środków by się obronić (jak Szwajcaria czy Białoruś, które są uzbrojone po zęby) to następuje otwarty atak militarny pod hasłem „krzewienia demokracji”. Główną przeszkodą jednak są same Stany Zjednoczone ze swoją Konstytucją oraz świadomymi obywatelami. Dlatego możliwy jest scenariusz fizycznego zniszczenia tego lądu za pomocą podziemnych wybuchów, wierceń oraz innych technologii, o czym mówi Henning Kemner
 • relokacja ludności z terenów wiejskich do dużych skupisk miejskich w celu łatwiejszej późniejszej eksterminacji za pomocą głodu i rozsiewanych chorób (tzw. Agenda 21)
 • związane z powyższym niszczenie rolnictwa. Zrezygnowano ze starego pomysłu kolektywizacji na rzecz całkowitej monopolizacji rolnictwa przez kilka globalnych mega-przedsiębiorstw (Monsanto). Dzięki temu niemal cała populacja ludności świata będzie zdana na niezdrową czy wręcz trującą żywność genetycznie zmodyfikowaną.
 • pandemie i remedia na pandemie w postaci przymusowych szczepień zakażonymi szczepionkami (efektem szczepień jest obniżenie ilorazu inteligencji, szczególnie u dzieci oraz wiele innych chorób) – widoczne jest to szczególnie w Afryce, gdzie duży procent populacji został już zniszczony za pomocą sztucznie stworzonego w Fort Detrick wirusa AIDS oraz zabójcze szczepionki (np. na polio). Przykładem ataku globalistów na społeczeństwa zachodnie były niedawne nieudane (dzięki m.in. akcji informacyjnej świadomych zagrożenia dziennikarzy i naukowców) szczepienia na wcześniej stworzoną w laboratorium tzw. „świńską” grypę.
 • ucisk ekonomiczny, który poprzez zadłużenie niszczy całe populacje. Średnia długość życia obniża się przez to o kilkanaście lat – jest to korzystne z punktu widzenia elity globalistycznej.
 • niszczenie rodziny. Jest to dokonywane zarówno poprzez wprowadzane wszędzie środki „prawne” (instytucje „pro” rodzinne, rzecznicy „praw” itd) jak i jawną ingerencję w sprawy rodziny poprzez np. kontrolę rodzicielską.
 • wykorzystywanie mniejszości seksualnych do wprowadzania zamętu społecznego. Ma to na celu odciągnięcie uwagi od ważnych spraw, ale też zmiany kulturalne i społeczne, których efektem będzie spadek rozrodczości.  Ideałem z punktu widzenia ludobójców globalnych byłoby społeczeństwo składające się z homoseksualistów. Reprodukcja dokonywana byłaby planowo z użyciem sztucznego zapłodnienia. Niewykluczone, że jest to wizja przyszłego 500 milionowego społeczeństwa, które istniałoby na użytek elit globalnych.
 • niszczenie klasy średniej za pomocą wszelkich środków, z rabunkiem włącznie. Poprzez działania tajnych kryminalnych grup w społeczeństwach, powiązania ich z tzw. „wymiarem sprawiedliwości” przejmowane są nieruchomości, przedsiębiorstwa czy nawet całe gałęzie gospodarki. Widoczne jest to szczególnie w Polsce gdzie w prawie 100% „sprywatyzowano” (czyt. zagrabiono) majątek, który jest własnością wypracowaną przez cały naród. Np. kamienice w centrach większych polskich miast są przejmowane bezprawnie przez wybranych – za pomocą bądź to sfałszowanych ksiąg wieczystych, bądź ataku sądowo-prokuratorskiego, na który przeciętny obywatel nie ma ratunku.
 • wykorzystywanie prawa do niszczenia opozycji oraz klasy średniej i osób wpływowych spoza „elit”. Przykładów tu można mnożyć, jednym z najlepszych jest postać Romana Kluski.
 • totalna kontrola nad mediami. Dokonało się to już w przypadku gazet, radia czy telewizji, jedynie internet stoi na przeszkodzie. W przypadku np. telewizji, nie ma już praktycznie żadnego programu na żywo. Jeśli nawet w programie jest możliwość rozmowy ze słuchaczami to istnieje 10 sekundowe lub dłuższe opóźnienie, w ciągu którego można wyciąć zakazaną treść. W redakcjach mediów kontrola nad treścią jest dokonywana przez zaufane i odpowiednio przeszkolone osoby. Ludzie ci zazwyczaj wiedzą w zarysie o co chodzi, jednak nie zdają sobie sprawy, że jest to element ludobójstwa na niespotykaną w historii skalę.
 • pozarządowe organizacje kontroli „społecznej”. Pod hasłem działalności charytatywnej powoływane są organizacje, które stopniowo wprowadzają terror społeczny. Zawsze ich celem jest „dobro” społeczne, rodzinne, ochrona dzieci i młodzieży przed „nienawiścią”. Organizacje te są sowicie dotowane z budżetów państw oraz organizacji nadrzędnych państw – składników tzw, Nowego Porządku Światowego (NWO). Najlepszym przykładem jest organizacja religijna Anti-Defamation League, która działa ponoć w 52 krajach i ma ok. 700 tys członków.

Wszystko to nie może się to odbyć bez całkowitego usunięcia opozycji politycznej. Pierwszym krokiem jest więc stworzenie uzasadnionego precendensu do ograniczenia wolności słowa. Internet jest szczególnym środkiem masowego przekazu, praktycznie niemożliwym do cenzurowania – jak gazety czy telewizja. Dlatego tworzy się nowe pojęcia lub zmienia stare by uwiarygodnić i uzasadnić działanie neo-cenzury. Stworzono zatem czy zmodyfikowano takie terminy jak „mowa nienawiści” czy „homofobia” aby wprowadzić przepisy prawne ich zakazujące. Wykorzystuje się niechęć do pewnych grup jak do Żydów w celu cenzurowania publikacji antyglobalistycznych czy krytykujących system bankowy świata. Nie ma to nic wspólnego z ochroną Żydów, którzy są również celem satanistycznego rządu światowego.

Najpierw palono ksiażki, potem ludzi...

Do czego to wszystko zmierza? Przypomnijmy Niemcy hitlerowskie, które były sponsorowane przez te same grupy interesu, które teraz chcą całkowicie przejąć glob i usunąć większość ludzkości. „Najpierw palono książki, potem ludzi”…

W dalszym ciągu artykułu GW czytamy:
„W każdym przypadku, gdy rozpoznana zostanie „mowa nienawiści”, informowany będzie administrator portalu, a skrajne przypadki będą zgłaszane do prokuratury. Pierwszy ogólnopolski pomiar ma rozpocząć się już w tym tygodniu. Zainteresowane programem jest Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz organizacje pozarządowe, m.in. Otwarta Rzeczpospolita i Stowarzyszenie Interwencji Prawnej”
Nic dodać, nic ująć.
źródło: http://wyborcza.pl/1,91446,9114165,_Gazeta_Wyborcza___Stop_e_nienawisci.html
===========================================================================
Zachodzi ważne pytanie – kim są ci „globaliści”, którzy pragną depopulacji globu. Trudno uwierzyć by byli to zwykli ludzie, których celem jest wychowanie potomstwa i utrzymanie rodziny. Trudno uwierzyć, że są to politycy, którzy chcą coś znaczyć w społeczeństwie. Trudno nawet uwierzyć, że są to mafiozi, którzy dążą do zgromadzenia wielkiego majątku. Nie mogą to też być chyba fanatycy religijni, którzy uważają, że są wybrani przez Boga, a reszta ludzkości została stworzona by im służyć. Po prostu takie zachowanie nie może być częścią składową natury ludzkiej, która mimo wszystko kieruje się instynktem samozachowawczym.
Dlatego też rozsądnym wydaje się tłumaczenie Davida Icke, że globalne elity nie składają się z ludzi w potocznym tego słowa znaczeniu. Trudno stwierdzić czy są to „reptylianie” czy „Annunaki”, to na razie jest bez znaczenia. Musimy sobie zdać sprawę z tego, że ludzkością na dzień dzisiejszy kierują pozbawieni empatii psychopaci.
Ale ich plany eksterminacyjne prawdopodobnie się nie powiodą. Sytuacja, która się wytworzyła nie będzie im sprzyjała. Paradoksalnie, zwiększona tektonika globu, której przyczyny są jeszcze niejasne, może spowodować załamanie się tych satanistycznych planów.
Sądzę, że globaliści wiedzieli o problemach przed którymi ludzkość może stanąć i postanowili wykorzystać 2012 do realizacji swojego apokaliptycznego planu. Jak możemy zauważyć, zaczęto go wdrażać w 1971 roku gdy pozbawiono dolara parytetu złota. Ekonomiści, którzy to wprowadzili musieli wiedzieć czym się to skończy, co więcej – mogli znać przybliżoną datę kolapsu ekonomicznego, którą zresztą można było w przyszłości dopracować. Zdecydowano się, że kolaps nastąpi w 2012, który w mitach i legendach jest krytyczną datą końca świata. Sądzę jednak, że nie zdawali sobie sprawy co naprawdę się wydarzy w 2012. Ludzkości uda się przerwać przez ten trudny okres, pozbędziemy się szkodników i pójdziemy nieograniczoną drogą wolności i rozwoju.

Materiały dowodowe (będą systematycznie uzupełniane):

Polski Internet będzie monitorowany, za pomocą programu komputerowego, pod kątem wrogości wobec mniejszości etnicznych, seksualnych i religijnych – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Reklamy

20 responses to “Ludobójcy przystępują do zmasowanego ataku na internet

 1. Stanisław 17 lutego 2011 o 1:53 pm

  Wystarczy że pojawią się „problemy techniczne” a większość sieci osiedlowych padnie, albo zostanie ograniczony dostęp do informacji. W moim mieście miałem ostatnio przedsmak takiej cenzury – oficjalnie dostawca tłumaczył się kłopotem z DNS. Dostępne było tylko wp , onet , interia i kilka rodzimych stron. monitorpolski, grypa666 , pogonowski, bibula były nie osiągalne.

  • steiner 17 lutego 2011 o 5:52 pm

   jezeli DNS nie działa mozna wpisac adres IP, choc to tez mozna zablokowac :).

   • Stanisław 17 lutego 2011 o 7:11 pm

    Nie zawsze zna się ten adres 😦

   • steiner 18 lutego 2011 o 5:38 pm

    w Egipcie mieli podobno 5 serwerow ze swiatem i wiadomo co bylo dalej.

    • monitorpolski 19 lutego 2011 o 10:33 am

     Zgadzam się, że pełna kontrola internetu jest możliwa. To, że funkcjonuje jeszcze w takiej formie ma prawdopodobnie na celu namierzenie opozycji przed nocą długich noży.

  • steiner 17 lutego 2011 o 9:06 pm

   wystarczy zwykły ping na adres, choc faktycznie nie zawsze to dziala, wszystko zalezy od ustawien providera jak dziala NAT, przy wordpress ( monitorpolski, grypa666 ) podstrona jest lokalizowana po DNS a ip jest jeden wspólny. Nie wszyscy wiedza ze wszystkie połaczenia wychodzące z polski przechodzą przez 1 serwer w bieszczadach, wiec latwo sprawdzic kto co robi w internecie :).

   • monitorpolski 17 lutego 2011 o 9:32 pm

    Ciekawe… I ten jeden serwer to wszystko jest w stanie obsłużyć? YouTube itd?

 2. Stanisław 17 lutego 2011 o 1:56 pm

  Może po takim „przetrzepaniu sieci” ludzie trochę nabiorą rozumu i „przetrzepią” wybrańców narodu ? już niedługo będzie okazja. Kartka wyborcza zastępuje karabin.

  • monitorpolski 17 lutego 2011 o 1:59 pm

   Nie, karabin jest niezastąpiony. Świadczy o tym historia Szwajcarii, której nikt nawet nie starał się podbić. Także USA, którego nawet satanistyczny rząd nie będzie w stanie ujarzmić. Stąd plany zniszczenia tektonicznego tego kraju.

   • Stanisław 17 lutego 2011 o 7:18 pm

    Kłopot polega na tyn, że gdy sięgniemy po broń, to poprawnie politycznym popaprańcom pomogą „bracia” za miedzy. Mamy za mało uzbrojenia w prywatnych rekach by zrobić rewoltę 😦 chyba że będziemy działać jak cichociemni i powoli gangrenę ze zdrowej tkanki społeczeństwa usuwać zaczniemy . . .

  • alexirin 17 lutego 2011 o 9:35 pm

   już niedługo będzie okazja. Kartka wyborcza zastępuje karabin.
   czy aby na pewno wybory nie są fałszowane ?
   podobno w ostatnich prezydenckich wyborach zmanipulowano około 2000000 głosów (były rzekomo nieważne z jakichś powodów)

   • Ania 17 lutego 2011 o 11:10 pm

    Nie żartuj. Gdyby wybory mogły coś zmienić, dawno byłyby zabronione. Zapamiętaj. Wolności nie zdobywa się na wyborach !

 3. jarek_kefirek 17 lutego 2011 o 7:58 pm

  bardzo przydatne informacje, Marku, pozwoliłem je sobie skopiować na swój blog – dodałem też trzy inne strategie NWO, które wg mnie są stosowane. np stosunek wobec religii i związane z tym ogłupianie mas, demoralizacja społeczeństw i zasada dziel i rządź.

  kłopot tylko z końcówką tekstu – jacy reptilianie? jakie anannuki? toż to jedna z ich strategii ogłupiania, stosowana wobec ludzi u których nie da się dokonać lobotomii duchowości. więc wciska im się ciemnotę typu UFO, kabały, horoskopy, new age i inne. ma to ich zagubić duchowo i wprowadzić u nich zamęt / obłęd. w tej kwestii zgadzam się z Zenobiuszem. pozdrawiam

  • monitorpolski 17 lutego 2011 o 8:34 pm

   Niekoniecznie. Zbadałeś to dokładnie? Ja jestem w trakcie zapoznawania się z materiałami. Widziałem na własne oczy szkielet reptylianina. Nie, nie znaczy to że wierzę w shape-shifters itp. Ale podzielam opinię Icke, że nie są to zwykli ludzie. Zobacz na to co robią z ludźmi w Iraku czy Afganistanie… To nieludzkie

 4. Ania 17 lutego 2011 o 8:55 pm

  Niestety, to prawda. Wszystkie sondaże tak są poprawione, aby wyszło co trzeba. A niektóre są po prostu wyssane z palca. Nie ma co dyskutowac z wynikami opinni , bo to manipulacja.
  A co do ziemskiej populacji, to na Ziemi z pewnością istnieją 2 gatunki człowieka i to od początku !. Stąd ta obsesja na temat czystości krwi. Wygląda na to, ze jeden gatunek pracuje a drugi je i rządzi. Trudno bedzie to zmienic.

 5. ObroncaKulturyPolskiej 18 lutego 2011 o 6:38 pm

  Posłuchajcie jak za pomocą prywatnych mediów usuwa się w Polsce niewygodnych ludzi pracujących dla idei krzewienia kultury i historii. Muzeum Katyńskie, które ma nową siedzibę na Cytadeli Warszawskiej (Kaponiera) jest celem tego ataku. Program Superwizjer, który zapowiedziano w zeszłym tygodniu miał mieć wymowę bardzo krytyczną czy wręcz demaskatorką wobec osób kierujących projektem. Jednak jak wynika z poniższego materiału, „rzetelni” redaktorzy nawet nie spróbowali zrobić wywiadu z oczernianymi osobami!
  http://www.youtube.com/user/MuzeumWP

 6. Pingback: „Mowa nienawiści” w polskim INTERNECIE – KONTROLOWANA od JUŻ ! « MuzycznaMedycyna i Okolice

 7. SZATAN DIABEŁ 666 18 lutego 2011 o 10:30 pm

  Taki jest ten ludzki świat. Czemu się dziwić? Albo coś rób, albo tylko pisz bez celu. To się nazywa bicie piany.

 8. ALFA 19 lutego 2011 o 1:47 pm

  3.5 trzęsienie ziemi odnotowano u wybrzeży Alabamie
  http://www.fox10tv.com/dpp/news/local_news/baldwin_county/earthquake-reported-in-dauphin-island

 9. virtus 24 lutego 2011 o 11:17 pm

  Korzystając z ostatnich chwil wolności w internecie załączam link do mojej korespondencji z urzędami. http://uploading.com/files/get/306T8BQN/ (niestety, należy odczekać 90s). Konia z rzędem (może nie dosłownie) i 1-mc bezpłatnej reklamy na moim portalu (dosłownie) temu, kto mi powie dlaczego przez 20 lat żaden urzędnik nie zrozumiał o czym piszę. Pozdrawiam.