Sądy na Podlasiu dla ludożerców?

Sytuacja tzw. „wymiaru sprawiedliwości” w Polsce jest tragiczna. Jak dotąd głośno było o bezprawiu w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku czy w Bielsku – Białej. Z terenów Podlasia niewiele wyciekało informacji o mafii sądowo – prokuratorskiej. Sytuacja ta się niedługo zmieni, bowiem w Białymstoku rozpoczął urzędowanie Pełnomocnik Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu z Bielska – Białej, Jan Średnicki. Jest on weteranem wojsk ONZ zatem nie boi się konfrontacji z elementem przestępczym w prokuraturach i sądach.
W poniższym reportażu Jan Średnicki relacjonuje swoje przygody z wymiarem sprawiedliwości, z których wynika, że prokuratura i sądy na Podlasiu powinny raczej sądzić ludożerców niż normalnych ludzi. Program prowadzi prezes Stowarzyszenia, Jerzy Jachnik.
bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=eR3PZBmTTkw

Reklamy

6 responses to “Sądy na Podlasiu dla ludożerców?

 1. filip 26 lutego 2011 o 7:12 pm

  Tak jest w całej Polsce terror mafii sądowo-prokuratorskiej nie ustaje a wręcz wzmacnia na sile, kiedy pokrzywdzeni przez własne państwo doczekają się sprawiedliwości?

 2. Ewa Polska 26 lutego 2011 o 9:10 pm

  Problemem w Polsce są tzw. mniejszosci, glownie niemiecka, zydowska, greko-wloska i inne. Gropy te nie zasymilowaly się, a czesto CELOWO dzialają na szkodę Polski.

  Tak dlugo jak RDZEN narodu Polskiego nie zorganizuje się do tego stopnia by SKUTECZNIE KARAC zdrajcow i bandytow, tak dlugo ludzie bedą bezkarnie krzywdzeni.

  Jednostkę latwo jest zastraszyc i pokonac. Sila i moc jest w zorganizowanej i spojnej grupie, takiej grupie ktora szanuje i wynagradza indywidualnosc, ale wymaga lojalnosci wobec najswiętszych wspolnych celow.

  Dla Polakow tym najswietszym celem jest dobre imie POLSKI.

  Ą ą Ć ć Ę ę Ł ł Ń ń Ó ó Ś ś Ź ź Ż ż

 3. Ewa Polska 26 lutego 2011 o 9:14 pm

  Moj komputer bardzo mocno reaguje na moją najwyrazniej magnetyczną osobowosc – proszę dac wszystkie Ą ą Ć ć Ę ę Ł ł Ń ń Ó ó Ś ś Ź ź Ż ż na swoje miejsce.

 4. Ewa Polska 26 lutego 2011 o 9:21 pm

  Problemem w Polsce są tzw. mniejszosci, glownie niemiecka, zydowska, greko-wloska i inne. Grupy te nie zasymilowały się, a czesto CELOWO działają na szkodę Polski.

  Tak długo jak RDZEN narodu Polskiego nie zorganizuje się do tego stopnia by SKUTECZNIE KARAC zdrajcow i bandytow, tak długo ludzie bedą bezkarnie krzywdzeni.

  Jednostkę łatwo jest zastraszyc i pokonac. Siła i moc jest w zorganizowanej i spojnej grupie, takiej grupie ktora szanuje i wynagradza indywidualnosc, ale wymaga lojalnosci wobec najswiętszych wspolnych celow.

  Dla Polakow tym najswiętszym celem jest dobre imię POLSKI.

 5. maasteer69 26 lutego 2011 o 11:43 pm

  Ja w sprawie wcześniej poruszanego wątku
  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/nowy-jork-zagrozony-wielkim-trzesieniem-ziemi,1,4195207,wiadomosc.html

  Chyba coś sie zaczyna dziać

  • monitorpolski 26 lutego 2011 o 11:47 pm

   Tak, zaczynają to wałkować. Ale może to też oznaczać, że cała akcja była starannie przygotowywana… Albo już nie mogą ukrywać prawdy bo by ich ludzie rozerwali na strzępy. A tak powiedzą: „przecież ostrzegaliśmy”