Annunaki i czarna rasa

Poniżej przedstawiam publikację na temat, w którym zupełnie się nie orientuję. Owszem, tu i ówdzie słyszałem o kontroli umysłu, o zabójcach działających pod wpływem hipnozy, o projekcie Monarch itd. Miałem kontakt z kilkoma osobami, co do których miałem podejrzenie, że działają wbrew własnej woli lub też nie zdają sobie sprawy z tego, że nie ich czynności zostały zaprogramowane. Polecam tu „zapomniany” film fabularny „Telefon” z udziałem Charlesa Bronsona – w którym zabójca jest uruchamiany kilkoma słowami przekazywanymi np. przez telefon. Temat, który choć brzmi fantastycznie, fantazją nie jest. Tematyka poniższego fragmentu książki sięga jednak znacznie dalej – tak daleko, że trudno to w pierwszym momencie ogarnąć. Pewne tezy można podciągnąć pod rasizm, prezentuję je jednak z uwagi na niezwykły podtekst publikacji.

Od tłumacza: Proszę Was czytelników / uczestników forum dyskusyjnego – abyście otworzyli się do tej nowej wiedzy bez uprzedzeń.  Jest na prawdę zaskakująca i pasjonująca!

Chciałam Wam przedstawić parę osób, która mieści się w czołówce światowych metafizyków: Janet Diane Mourgila-Swerdlow i Stewart A. Swerdlow. Oboje posiadają dar widzenia ludzkich aur i personalnych archetypów jak i również odczytywanie sekwencji DNA i sposobów ludzkiego postrzegania.  Na tym polu odnieśli ogromne sukcesy w badaniach, warsztatach, jeżeli chodzi o ludzkie zdrowie i spirytualizm.  Ich bardzo silenie rozwinięta intuicja w połączeniu z Uniwersalnym Prawem używana jest do pomocy w rozwiązywaniu i udzielaniu pomocy w problemach dotyczących zdrowia, pieniędzy lub w stosunkach międzyludzkich jak i również w mind-control czyli w kontroli nad umysłem.  Pomoc tę roszerzają nawet poza liniową czasoprzestrzenią.

Janet Diane Mourgila-Swerdlow jest znaną renomowaną Oversoul (Duch Święty lub Opiekuńczy Anioł) Intuitive, czyli Osobą obdarzoną darem natychmiastowego komunikowania się i łączenia się Wielkim Boskim Umysłem.  Janet posiada dar replikowania kreatywnych dźwięków z Hiperprzestrzeni.  Swemu genetycznemu pochodzeniu, amerykańscy Indianie i Celtowie jak i również linia Marii Magdaleny, Janet słyszy i widzi częstotliwości na wszystkich poziomach.  Ta ostatnia cecha genetyczna pochodzi w prostej linii od Marii Magdaleny – Waldensi z Południowej Francji plus powyżej opisane dodatkowe umożliwiają jej dostęp informacji uzyskiwanych z matrycy Oversoul (Duch, Opiekun, Anioł Opiekuńczy).

Obdarzony Intuicją Hiperprzestrzeni, Stewart A. Swerdlow przenosi swoja świadomość w hiperprzestrzeni i poza nią w celu uzyskania odczytu Twojego Sposobu Myślenia, które jest bazą Twojego istnienia i bazą Twoich wszystkich doświadczeń doznanych w tym lub innych życiach (wcieleniach). Jego pra-wujek Yakov Sverdlow, był pierwszym prezydentem Zjednoczonej Rosji, a jego dziadek pomagał Partii Komunistycznej w Stanach Zjednoczonych w 1930-tych latach.

Dla zapewnienia jego lojalności dla Rządu USA, Stewart został „zwerbowany” do specyficznych zadań w zakresie mind-control, polegających na kontroli umysłu w zleceniach rządowych włączając 13 lat jego pracy w Projekcie Montouk, który rozwinął i pogłębił jego naturalne zdolności.

Stewart, włada 10-cioma językami.  Jest ekspertem w odczytywaniu oprogramowań, które są zawarte w naszych Sposobach Myślenia (Mind-Paterns) i pomocy w ich pozbyciu się.  Jest specjalistą w odczytywaniu  tych programów które Illuminaci „obdarzyli” daną osobę.  Stewart obrał sobie za MISJĘ niesienie pomocy poszkodowanym, tak żeby pomóc innym i uzdrowić siebie w pozytywny sposób – żeby ofiara nie doświadczyła tego zła, które on przeszedł.

Wypis z książki Blue Blood, True Blood Conflict & Creation

Książki Stewarda obecnie nie są jeszcze przetłumaczone na język polski.  Załączam link gdzie są dostępne w języku angielskim: http://expansions.com/products/
Poniżej mały fragment, który przetłumaczyłam – Strona 41- 42

Annunaki i czarna rasa,

tłumaczenie Barbara W., Kanada

Stwórcy czarnej rasy, reptyliańskie istoty z planety Marduk znani jako Annunnaki których planetoida krąży po elipsie, a czas obiegu wynosi kilka tysięcy lat  i zbliży się do Układu Słonecznego około 2003-go.  (Przypominam książka wydana dużo wcześniej).  Annunnaki znani są  z  kreowania niewolniczych ras do specyficznych zadań.  Mieszali oni swoje DNA ze zwierzęcym.  W przypadku Ziemskiego wytworu użyli  rasy Simian (http://en.wikipedia.org/wiki/Simian) – do pracy w kopalniach na terenach dzisiejszej Afryki.  Ta rasa była tak genetycznie stworzona, żeby mogła przetrwać upały i wilgotny klimat. Różne choroby były w nich wprogramowane, żeby zapobiec rozwojowi ich kultury, co czyniło ich zależnych od stwórców.  Dlatego w innych ludzkich rasach mamy zakodowane genetycznie w pamięci ze czarni to niewolnicy.

Amerykańscy i Europejscy Illuminaci zdecydowali użycia wirusa AIDS, jako broni żeby całkowicie usunąć czarna rasę z Ziemi.  Kierowali się przesłanką, że jeżeli wyeliminuje się całkowicie czarnych, to Annunnaki uznają ze ich niewolnicy staną się dla nich nie do zaakceptowania w tym stanie i że nie wtrącą się do planów Illuminatow.  Zielone małpy północnej Afryki były zainfekowane with AIDS, jak i również mieszkańcy Haiti.  W Afryce AIDS jest chorobą heteroseksualną. WHO (Światowa Organiazacja Zdrowia), również była pojazdem do wdrożenia wirusa w Afryce w formie szczepień.  Aczkolwiek „małpie” przekręcenie pokrzyżowały plany.  Kanadyjsko-Francuski homoseksualny steward lotniczy miał sex z bi-seksualnym partnerem w Afryce.  Zainfekowany steward celowo z wściekłością rozprzestrzeniał wirus gdzie tylko się dało.  Miasta Nowy York i San Francisco były jego podstawowymi siedzibami.  Jego bierze się pod uwagę jako roznosiciela poza zamierzonym terenem. Tak więc Illuminaci nie zawsze potrafią wszystko przewidzieć.

Planetoida Marduk powroci w 2003.  Do tej pory większość Afryki będzie zainfekowana.  Ci, których wirus nie zaatakuje, będą zaatakowani wirusami eboli lub staną się ofiarami wojny i głodu.

Większość czarnoskórych z Karaibów i północnej Ameryki, ma duży procent europejskich genów, które nie nadają się na niewolnicze zamiary.
W 1999 roku gazety podawały ze US astronomowie dopatrzyli się ze ogromnej planety poza planeta Pluto z eliptyczną orbitą, która kreci się w przeciwnym kierunku w stosunku do pozostałych planet w słonecznym systemie. Powiedzieli że jej trajektoria wskazuje na to, że się zbliży do Ziemi w 2003 roku!

Po tym artykule ani jednego słowa więcej nie wspomniano w mediach na ten temat.  Pozostali po esperymencie reptylianów z Marduk czarnoskórzy w  centralnej i południowej Afryce właściwie pozostali na własną rękę. Istoty z Marduk, Annunnaki, również znane, jako Abbennakki, opuściły Ziemię, kontynuując swoją eliptyczną podróż poprzez Układ Słoneczny i poza nim.

Ta sztuczna planeta przelatuje blisko Ziemi, co 12 000 lat.  Ich kompletna orbita zajmuje 24 000 lat. Ostatni raz kiedy oni się zbliżyli do Ziemi to było około 10 500 p.n.e.  Grawitacyjny wpływ ich planety w polaczeniu z Atlantyckimi eksperymentami spowodował szarpniecie Ziemi na jej osi, co w skutku zatopiło Atlantydę.

Annunnaki/Abbennakki poosiadają statki zwiadowcze, które monitorują Ziemie, kiedy ich sztuczna planeta nie jest blisko.  Załoga tych statków to roboty stworzone na kształt krasnoludkowych niedźwiedzi.  Znani są z tego, że w przeszłości atakowali ludzi. Te niedźwiedziowate istoty są cyborgami z implantami w mózgach, które umożliwiają porozumiewanie się na dużą odległość. Ich ciała są organiczne i bardzo silne.  Stworzenia te zaczęły pojawiać się w 1960-tych. Rząd wydał nakaz dochodzenia na temat tych istot.
Trzymajcie się od nich z daleka, ponieważ są bardzo agresywne! Najprawdopodobniej najwięcej pojawia się w Afryce żeby wykonywać zadania na rasie czarnej dla swoich Panów.  Louis Farrakhan, leader Czarnego Islamu, często wspominał o kontaktach z UFO. Według niego, to Czarna Rasa była stworzona przez pasaerw UFO.  Oni również powiedzieli Louis’owi ze Czarni powinni się rozwijać bez wpływów innych ras (…)

Reklamy