Dlaczego na polskiej pieczęci sądowej jest znak Bestii?

Czy to jest naprawdę polska pieczęć sądowa?

Ciekawą informację podesłał mi jeden z czytelników bloga. Pochodzi podobno od pracownika polskiego sądu. Otóż na pieczęciach sądowych (tu zamieszczona pochodzi z wyroku sądowego, który znalazłem w internecie) znajdują się trzy … Gwiazdy Dawida – sześcioramienne, które są symboliczne dla państwa Izrael i dla syjonistycznych Żydów. Czy może tak być, że rząd w kraju, który przyjął Chrzest w roku 966 na jednej z najważniejszych pieczęci zamieszcza symbol tak ważny dla niewielkiej tylko części populacji? Jak mała jest to mniejszość wynika m.in. z artykułu w Wikipedii (cytat na końcu artykułu).

tu są nieco tłuściejsze

Sądzę jednak, że te sześcioramiennne gwiazdy nie są po to by się przypodobać Żydom.
Jako symbole są wszak sakralnym znakiem Lucyferianów, satanistów (http://www.overlordsofchaos.com/html/jewish_conspiracy_45.html ), którzy zaczynają być w Polsce coraz bardziej aktywni. To oni głównie są łącznikiem z masońskim tzw. rządem światowym, który jest z natury satanistyczny. Jako gwiazdy sześcioramienne  symbolizują cyfrę 6. Mamy tu więc trzy 6-tki, czyli tzw. znak Bestii 666.

666 – ZNAK BESTII NA POLSKIEJ PIECZĘCI SĄDOWEJ.

Nikt mi nie powie, że to jest przypadek.


Wikipedia: (…) Największą wspólnotę religijną stanowi Kościół katolicki, do którego należy około 34,21 mln wiernych. W obrządku rzymskokatolickim ochrzczonych jest 34 mln mieszkańców Polski, co stanowi około 89% populacji. Kościół greckokatolicki liczy 53 tys. wiernych, Kościół ormiańskokatolicki 5 tys., Kościół neounicki 195 osób. Z tradycji katolickiej wywodzi się starokatolicyzm, do którego należy 45 tys. wiernych (Kościół Starokatolicki Mariawitów – 23,7 tys. wiernych, Kościół Polskokatolicki – 19 tys. wiernych, Kościół Katolicki Mariawitów – 2 tys. wiernych, Kościół Starokatolicki w RP – 475 wiernych, Polski Narodowy Katolicki Kościół – 450 wiernych, Reformowany Kościół Katolicki – 90 wiernych). Obok starokatolików działalność prowadzą grupy tradycjonalistów katolickich: lefebrystów i sedewakantystów.

Wspólnoty tradycji prawosławnej liczą ponad pół miliona wiernych (Polski Autokefaliczny Kościół Prawosławny – 506,8 tys., Wschodni Kościół Staroobrzędowców w RP – 440 osób, Apostolski Kościół Ormiański – ok. 100 osób). W Polsce mieszkają także przedstawiciele Kościoła koptyjskiego.
Do protestantyzmu przyznaje się ponad 150 tysięcy wiernych: Kościół Ewangelicko-Augsburski – 80 tys., Kościół Zielonoświątkowy – 23 tys., Kościół Adwentystów Dnia Siódmego – 9,5 tys., Kościół Chrześcijan Baptystów – 6,5 tys., Wspólnota Kościołów Chrystusowych w RP – 6 tys., Kościół Nowoapostolski w Polsce – 5 tys., Kościół Ewangelicko-Metodystyczny – 4,5 tys., Kościół Ewangelicko-Reformowany – 3,5 tys., Kościół Boży w Chrystusie – 3,5 tys., Kościół Wolnych Chrześcijan – 3 tys., Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa – 2,5 tys., Kościół Chrystusowy w Polsce – 2,4 tys., oraz Kościół Ewangelicznych Chrześcijan – 2,3 tys. (…)

Materiały pomocnicze:
Jakie jest pochodzenie sześcioramiennej gwiazdy? Dr O.J. Graham http://www.cephas-library.com/israel_origin_of_six_pointed_star.html


Reklamy

76 responses to “Dlaczego na polskiej pieczęci sądowej jest znak Bestii?

 1. Ewa Polska 4 marca 2011 o 11:00 pm

  Czy Monitor Polski troche nie przesadza – tak jak „Marucha,” ktoremu najwyrazniej cos padlo na mozg, bo wypisuje od rzeczy czasami, az przykro czytac?

  Osobiscie, nie widze tam zadnych gwiazd davida (ani swastyki, ani sierpa i mlota).

  Wyglada mi to bardziej na rozdzielniki, aby informacja na pieczeci nie zlewala sie.
  Ta metoda myslenia trzeba byloby powyrzucac wszystkie komputery, bo tez maja gwiazke (popatrz na 8) i ta gwiazdka komputerowa ma 6 punktow.

  Te przewrotne zydy wszedzie wcisna sie….

  A Polacy zamiast zajac sie PRACA, POLITYKA, i BUDOWANIEM KRAJU to marnuja czas na jatrzeniu i mieleniu jezykiem na prozno.

  Polubienie

 2. Ewa Polska 4 marca 2011 o 11:02 pm

  >>>Ta metoda myslenia trzeba byloby powyrzucac wszystkie komputery, bo tez maja gwiazke (popatrz na (osiem) i ta gwiazdka komputerowa ma 6 punktow.<<<
  *********************

  Byla cyferka "osiem" ale UFO zmienilo ja na ksiezyc w okularach – chodzi o gwiazdke nad "osiem."

  Polubienie

  • monitorpolski 4 marca 2011 o 11:08 pm

   Dziękuję za tę nową wskazówkę. To dlaczego gwiazdy na fladze USA mają po 5 ramion? Przecież w Polsce też mogłyby mieć po 5 czy raczej 7 ramion żeby uniknąć skojarzeń…

   Polubienie

   • Ewa Polska 4 marca 2011 o 11:56 pm

    Gwiazdy na fladze maja po piec ramion, ale tuz pod Waszyngtonem – o kilka mil od Kapitolu i Bialego domu – jest wybudowana swiatynia Mormonska.

    Mormoni to jedna z najbardziej zaklamanych, przewrotnych sekt z nowozytnych religii – wystarczy przekartkowac ksiegi Mormona. Caly czas powoluja sie na zydow….

    Flaga amerykanska wieje w ta strone w ktora wieje wiatr historii – nie koniecznie w uczciwa i dobra strone…. wystarczy przypomniec Jalte … takze wolalabym nie interpretowac gwiazd na fladze amerykanskiej….

    Moze dlatego dano gwiazdy, aby upodobnic sie do gwiazdy dawida….

    Polubienie

  • Swiadomy Polak 6 marca 2011 o 9:27 am

   Czy masz problemy ze wzrokiem ?
   Przeciez jest zasadnicza roznica miedzy symbolem gwiazdki ponad #8 na klawiszu, a symbolem gwiazdki szescioramiennej na stemplu.
   W swojej wypowiedzi #26 podalem przyklady „rozdzielnikow” na pieczeciach okresu II RP i pieczeciach okresu PRL.
   PRECZ Z ZYDOSTWEM Z POLSKI !

   Polubienie

 3. Dziąsłak 4 marca 2011 o 11:07 pm

  Zauważyłem że pan wyraźnie odpływa..

  Polubienie

 4. Siuba58 5 marca 2011 o 2:15 am

  Dziąsłak :

  Zauważyłem że pan wyraźnie odpływa..

  Ja bylebym ostrożna z tym osadzaniem. W tym nawale antyżydowskim, trzeba uważać kto podsyła i jakie artykuły. Będzie dużo dezinformacji dyskredytujących właścicieli blogów po to aby tylko zamknąć dany blog.
  Czy to nie Illuminati wykorzystują ta przesłankę -antysemityzm- na własną wygodę? Sami prości Żydzi tez są ich ofiarą. Zwróćcie uwagę ile na tym świecie jest rożnych odłamów religii. Musiał być w tym jakiś cel i zamierzenie. Teraz dążą do utworzenia jednej wspólnej….a nie wspomnę o jednym Rządzie, Armii itp… Jest ich tylko 13 Głównych Rodzin jeśli tak można ich nazwać,rządzących a Nas jest tak wiele…. Oczywiście Oni mają dużo wspólnego z Satanizmem. TO SA SZATANIŚCI!
  Pozdrawiam właściciela blogu. Widać jego patriotyzm i dążność do dokonania czegoś co przyczyni się do potrząśnięcia Rodakami żeby otworzyli szerzej oczy. Dobra Robota Panie Marku.

  Polubienie

  • monitorpolski 5 marca 2011 o 4:42 am

   No właśnie! Dziękuję. Dla mnie sprawa jest oczywista – Illumminatti zakładają, że jesteśmy tak głupi, że można nas zabijać i nadal będziemy myśleć, że tak musi być (Bertrand Russsell)

   Polubienie

 5. lololo 5 marca 2011 o 8:47 am

  no bo jest to system… z ktorym walka trwa od tysiecy lat. Walka trwa o niewole.

  Polubienie

  • monitorpolski 5 marca 2011 o 9:02 am

   Mylisz się. Oni już nie potrzebują niewolnikow, mają roboty. Walka idzie o życie wszystkich narodów świata

   Polubienie

 6. asdf 5 marca 2011 o 9:04 am

  czy monitorpolski widzial kieys gwiazde dawida? to sa dwa trojkaty rownoramienne a tutaj takich nie widze, wszystkie ramiona sa zaostrzone, tu macie, na wiki http://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiazda_Dawida i przestance takie durnoty pisac. zwykly rozdzielnik to jest. monitorpolski jak nie ma co napisac to lepiej by sie na spacer przeszedl zamiast klepac w klawiature byle cos na bloga wrzucic. a w znaku „+” (puls) nie widzicie jeszcze sfastyki z obcietymi ranionami? albo w znaku „-” (minus) obcietych ramion sfastyki? a trojkaty rownorammienie nie przypominaja wam pol gwiazdy dawida? monitorpolski wie jak ludzi rozbawic ;P

  Polubienie

  • monitorpolski 5 marca 2011 o 9:36 am

   Masz jak byk 2 trójkąty równoramienne, nie zaciemniaj. W tak małej skali trudno uzyskać ostrość szpiców, tusz się po prostu rozlewa. Wcale się nie dziwię atakowi, to miało być ichnią tajemnicą. Sądzę, że ataki na ten blog się nasilą. Spójrz na pieczęcie innych krajów. Takie „rozdzielnki” są w krajach gdzie rządzą syjoniści.

   Polubienie

  • Ewa Polska 7 marca 2011 o 3:41 am

   Ja tez widzialam tylko rozdzelniki, ale na upartego – idac za Wikipedia – jesli zamaluje sie srodek, to faktycznie mozna zobaczyc szescioramienna gwiazde 🙂

   Polubienie

 7. kozubek 5 marca 2011 o 11:12 am

  Polubienie

 8. hjk 5 marca 2011 o 11:23 am

  musisz zrobic dokladniejse powiekszenia tych trzech albo i innych jeszcze, bo ta tak jednoznacznie nie wyglada – jeden rojkat jest wyraźny, owszem, ale pozostle ‚rogi’ nie bardzo juz pasują – moze zatarl sie atrament, musisz dac wiecej materialu empirycznego… moze inni sprawdza jak maja cos opieczetowane i zamieszcza foty…

  Polubienie

 9. MatkaPolka 5 marca 2011 o 11:32 am

  SĄDOWNICTWO A TALMUD.

  (Żydowskie Podmianki Vademecum Poliszynela – http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/)
  http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2011/02/10/zydowskich-podmianek-ciag-dalszy-matka-polka

  Mniejszość Żydowska w Polsce ma wszystkie prawa i przywileje w Polsce – samorządy, Waady, swoje sądy żydowskie, organizacje kulturalne, swobody obywatelskie.
  Żydzi chcą się rządzić swoimi prawami i nie chcą ingerencji obcych w ich prawa i w ich niezależność.

  Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że Talmud nie tylko zabrania innym ingerencji w ich żydowskie prawa i niezależność, ale wręcz odwrotnie nakazuje mniejszości żydowskiej, wyznawcą judaizmu ingerencje w prawa większości krajów zamieszkania.

  Mojżesz Majmonides to żydowski filozof, teolog i kodyfikator prawa żydowskiego i Talmudu.
  Żyl na przelomie XII i XIII w. i być może jego prace ostatecznie ukształtowały żydostwo.

  http://www.revisionisthistory.org/talmudtruth.html

  Majmonides stwierdził, że to SĄD ŻYDOWSKI, lub sąd wyznaczony przez władze żydowskie ma wymuszać posłuszeństwo i przekazuje orzeczenie sądu na Gojów. Ma również obowiązek publikowania przepisów prawa z mocą ustawy poprzez nakazy sądów powoływanych w tym celu. Majmonides dalej wydał DEKRET, że wszystkie NIE-ŻYDOWSKIM narody, “ jeśli nie chcą podlegać naszej jurysdykcji” (tahaht yadeinu) będą celem ŻYDOWSKIJ ŚWIĘTEJ WOJNY. (Por. Hilkhot Melachim 8:9-10; 10:11. Ponadto zob. Gerald J. Blidstein, „Świętej Wojny w Maimonidean ustawy, w zakresie perspektyw na Maimonides [Oxford, England: Oxford Univ. Press, 1991].

  W Polsce istnieją dwa systemy prawne. Prawo Polskie (rzymskie) wywodzące się z Biblii oraz
  Prawo Żydowskie wywodzące się z Talmudu odnoszące się do żydowskiej mniejszości etnicznej.
  To są dwa systemy prawne, dwie osobne jurysdykcje.

  Prawo rzymskie zakłada RÓWNOŚĆ wszystkich wobec prawa.
  Prawo żydowskie zakłada NIERÓWNOŚĆ wobec prawa. A nawet znacznie więcej !!!
  Prawo rzymskie i prawa Talmudu są diametralnie różne i nie są kompatybilne

  http://www.come-and-hear.com/editor/capunish_4.html

  Prawo talmudyczne zakłada istnienie jednego prawo dla Żydów, a drugiego prawa dla Gojów. To według Żydów nie jest niezgodne ze Starym Testamentem, w którym Pan Bóg twierdzi, że Żydzi nie powinni zniewalać innych Żydów. Goje są z założenia niewolnikami Żydów.

  Żydzi czytają Biblię i prawa wywodzące się z biblii
  Goje jak najbardziej powinni czytać Talmud i ich żydowskie prawa

  Często dziwimy się na wyroki sądu w sprawach oczywistych, w których przeciętnemu składowi sędziowskiemu powinno zająć 15 do 30 minut na wydanie orzeczenia. Tak jednak często nie jest
  Sprawa jest oddalana, prokuratura prowadzi śledztwo w nieskończoność lub ukręca się łeb sprawie.
  Organy ścigania pozostają dziwnie bezczynne lub bezsilne. Przestępcy są BEZKARNI i NIETYKALNI.

  Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź znajdujemy w Talmudzie i dekretach Majmonidesa.

  Jurysdykcja jest sprawą bardzo ważną, wręcz gardłową. Np. Niemieckie sądy mogą wydawać orzeczenia i wyroki w sprawach cywilnych bądź karnych dotyczących przestępstwa lub spraw obywateli Niemiec dokonane w Niemczech. Natomiast nie mogą orzekać lub wydawać wyroków o przestępstwach obywateli Rosji, Chin lub Francji dokonanych przez Rosjan, Chińczyków lub Francuzów na terytorium odpowiednio Rosji, Chin lub Francji.
  Bo w sposób oczywisty to zupełnie inne jurysdykcje.

  Natomiast ŻYDZI wymyślili sobie i jest to w Talmudzie oraz zostalo skodyfikowane również przez Majmonidesa, że Żydzi nie tylko mogą, ale wręcz mają nakaz ingerować w obce jurysdykcje.

  A przecież jurysdykcja żydowska może może tylko i wyłącznie odnosić się do mniejszości, (jeśli w ogóle taka jest) żydowskiej

  Natomiast co jest rzeczywistością

  Sądy mniejszości żydowskiej w Polsce stały się sądami i instytucjami prawa mniejszości nad większością

  A TO CI DOPIERO PODMIANKA.

  Zawody prawnicze w Polsce to ZAMKNIĘTY KLAN. Sędziowie, adwokaci, radcy prawni, prokuratorzy, notariusze, (przez których przechodzą transakcje sprzedaży nieruchomości). Absolwentów Prawa nie dopuszcza się do aplikantury; ten temat był wielokrotnie wałkowany na łamach prasy i w Sejmie.

  Jako strona w procesie karnym i cywilnym będziemy jak najbardziej zainteresowani, w jakiej jurysdykcji prawnej się znajdziemy polskiej (rzymskiej) czy żydowskiej (talmudycznej?.
  W każdej sprawie cywilnej lub karnej istnieje możliwość, że druga strona lub sędzia lub adwokat jest pochodzenia żydowskiego.

  Istnienie Talmudu jest faktem. Ze względu agresywne i wyjątkowo aktywne na zapisy w Talmudzie (wyznawców judaizmu) ingerujące w inne prawa i inne jurysdykcje. Chcemy mieć jasność, w jakiej jurysdykcji się znajdziemy. Na pewno nie chcemy znaleźć się w Jurysdykcji Żydowskiej, bo jako Goj, czyli zwierze znajdziemy się na z góry przypisanej przez Talmud przegranej pozycji. Żydzi chcieliby, abyśmy byli w ich jurysdykcji, ale czy jako strona w sądzie my tego chcemy?

  Prawo jest teoretycznie polskie jednak fakt, że orzekają żydzi stwarza sytuację, że sąd Polski jest w istocie sądem żydowskim, czyli sadem mniejszości narodowej. Taki sąd nie ma jurysdykcji nad członkiem innej wspólnoty etnicznej, a tym bardziej nad większością etniczną. Temu należy się przeciwstawić wnosząc sprawę właściwej jurysdykcji. Takie postawienie sprawy przyczyni się do traktowania PRAWA JAKO PRAWA I O TO NAM WSZYSTKIM WŁAŚNIE CHODZI.

  Wcześniejsze orzeczenia sądów (uniewinniające) w ewidentnej sprawie naruszenia prawa zawsze wskażą na nazwisko sędziego i jurysdykcję (polską czy żydowską) i stan faktyczny tutaj opisywany DYKTATURY NIETYKALNYCH.

  Wydaje się, że wnosząc ten aspekt właściwej jurysdykcji możemy się obronić. Ale musimy to zrobić sami, bo nie zrobi tego za nas nasz obrońca wskazując na istnienie cytowanych zapisów w Talmudzie.

  Czytajmy Talmud.
  Poniżej szereg wybranych cytatów ze stron ilustrujących problem.

  Talmud został przetłumaczony przez księdza Pranajtisa, a także na angielski przez Michaela L. Rodkinsona http://www.sacred-texts.com/jud/talmud.htm
  The Babylonian Talmud Translated by Michael L. Rodkinson [1918] (po angielsku)

  http://www.talmudunmasked.com/ Author, Father I. B. Pranaitis] (po angielsku)

  http://www.come-and-hear.com/editor/capunish_4.html
  Bardzo dobra i obszerna strona autorstwa kilku autorów poświecona Talmudowi (po angielsku)

  PO POLSKU fragmenty Talmudu

  DUSZA ŻYDOWSKA W ZWIERCIADLE TALMUDU Andrzej Niemojewski:
  http://krzysztofcierpisz.wordpress.com/2007/06/17/andrzej-niemojewski/

  POLSKA BEZ ŻYDÓW STANISŁAW TWORKOWSKI
  http://krzysztofcierpisz.wordpress.com/2007/06/17/stanislaw-tworkowski-polska-bez-zydow

  ZGUBNE ZASADY T A L M U D Y Z M U Profesor Dr August Rolling Tekst autentyczny
  (wydania drugiego poprawionego) z dodatkiem memoriału Stanisława Staszica z r. 1818
  Wydanie wznowione przez: CATHOLIC PUBLISHING P.O. Box. 1416 Stn. „A” London, Ontario – N6A 5M2 CANADA

  ROŻNE CYTATY I FRAGMENTY

  Te sądy są zwoływane rzekomo pod „Noahidzkich Praw” (zakazy bałwochwalstwa rzekomo w oparciu o przymierze z Noem). Prezydenci USA i Kongres wezwał do przyjęcia „Noahidzkie ” Ustawy, zgodnie z wykładnią Chabad-Lubavitch Wielkiego Rabina Schneerson.

  Prof Easterly z Southern University Law Center, żydowski ekspert prawny, porównał to prawo publiczne 102-14 do „pierwszych promieni świtu”, jako „dowodu wschodu słońca którego jeszcze nie widzimy.”

  Żydowskiej Encyklopedia przewiduje, że Noahidzkie reżym jako, możliwy (nowy) porządek świata bezpośrednio poprzedzający powszechne panowanie Talmudu.

  Musimy zrozumieć, że nie mamy do czynienia z Biblijnym Noe, kiedy religia judaizmu odnosi się do ” Noahidzkie prawa”, ale Noahidzkie prawa rozumiane i interpretowane przez System Absolutnego Fałszerstwa, który stanowi Talmudu.

  Ponadto, wszyscy NIE-ŻYDZI będą mieli status prawny toshav ger ( OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC ), cf. Alan Unterman, Dictionary of Jewish Lore and Legend [London: Thames and Hudson, 1991], s. 148), nawet w ich własnej ziemi, jak na przykład w okupowanej Palestynie, gdzie nowo przybyli Chazarzy z Rosji mają automatyczne prawo do mieszkania i obywatelstwo, a dwa miliony uchodźców palestyńskich, którzy albo uciekli lub zostali wydaleni przez Izraelczyków, mają zabronione mają prawo powrotu.

  Resident alien status (OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC) został jasno określone w artykułach naukowych w wiodących publikacjach żydowskich. Na przykład, profesor Uniwersytetu Hebrajskiego Mordechai Nisan, opierając swoją ekspozycję na Maimonides, że nie-Żyd mający pozwolenie na pobyt w kraju rządzonym przez prawo żydowskie „musi zaakceptować płacenie i podatku i cierpienie poniżania niewoli”.

  ROŻNE CYTATY I FRAGMENTY (2)

  Jeśli Żyd i goj przychodzą do sądu, trzeba uniewinnić Żyda i staną po jego stronie w miarę możliwości zgodnie z prawem żydowskim. Jeśli jednak Żyd może być uniewinniony zgodnie z prawem Gojów, uniewinnij go. (Babha Kama 113a).

  W Encyklopedia Żydowskiej jest napisane „Miszna … oświadcza, że jeżeli Goj pozywa Izraelitę, werdykt jest dla pozwanego [Żyda]. Jeśli Izraelita jest powodem, że otrzyma pełne odszkodowanie.

  „Gdzie sprawa sądowa powstaje między Izraelitą a Chrześcijaninem, jeśli można osądzić Izraelitę zgodnie z prawem Izraela, uzasadniając go i powiedzieć:” To jest nasze prawo”. Również wtedy, gdy można [str. 19] wyrokować (z korzyścią dla Żyda) według prawa Chrześcijańskiego osądź go i powiedzieć do drugiej strony: „To są twoje prawa,” Ale jeśli nie można tego zrobić, używamy wybiegów aby to obejść.
  Baba Kamma, 113b

  Rabbi Akiba ostrzega jednak przed tymi wykręty, kiedy istnieje niebezpieczeństwo ujawniania prawdziwej natury prawo talmudycznego, to miano zagrożenia „uświęcania Imienia” (żydowskiego Boga i religii).

  Polubienie

 10. poszukiwacz 5 marca 2011 o 12:37 pm

  @ monitorpols – Żyjemy w upadłym świecie o bardzo niskim astralu, dlatego tez, symbole satanistyczne są wszędzie. Wystarczy włączyć telewizor. Natomiast, co do powiększonej gwiazdki po wyżej, to w środku gwizdy widnieje jakaś gęba. – Zamieszczam link z godłami Polski, dwie masońskie gwiazdy na skrzydłach. proponuje wziąć szkiełko powiększające i przyjrzeć się dobrze koronie orłów. – Pozdrawiam – Godło Rzeczypospolitej Polskiej – http://pl.wikipedia.org/wiki/God%C5%82o_Rzeczypospolitej_Polskiej

  Polubienie

 11. Adam 5 marca 2011 o 12:39 pm

  Gwiazdki wojskowe i hotelowe są pięcioramienne. Pieczęć sądów jest zbyt ważna żeby była tam dowolność.

  Polubienie

  • monitorpolski 5 marca 2011 o 12:43 pm

   Pewnie, że tak. Jest to celowe – znak kto tu rządzi. Wystarczy przeglądnąć zresztą sprawy jak są załatwiane prze sądy. Będą ofiary, ale ich rozliczymy.

   Polubienie

 12. Annah 5 marca 2011 o 1:54 pm

  Ani gwiazda pięcio- ani sześcoramienna nie powinny raczej figurować w dokumentach wagi państwowej czy innych naszych symbolach narodowych, nawet jeśli nabrały pejoratywnego znaczenia całkiem niedawno. Poczytajcie w Wikipedii z czym mogą się kojarzyć.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiazda_pi%C4%99cioramienna

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiazda_Dawida

  Polubienie

 13. Pyrek 5 marca 2011 o 2:03 pm

  A no nie jest tajemnicą kto gra pierwsze skrzypce w wymiarze niesprawiedliwości.
  Podobna za PRL by móc uczęszczać na studia prawnicze trzeb było mieć jakieś powiązania z SB.

  Polubienie

 14. poliszynel 5 marca 2011 o 2:31 pm

  Widzisz? Jakbyś się nie wygłupiał u Nibiru i annanukami, z brązowymi karłami i kometami, to by ta wiadomość wyglądała bardziej prawdopodobnie. Sam sobie poderwałeś wiarygodność.

  Polubienie

  • monitorpolski 5 marca 2011 o 2:43 pm

   To popatrz na nowszy wpis. Jedno z drugim nie musi mieć nic wspólnego. Rasistowskich durni nigdy na Ziemi nie brakowało.

   Polubienie

 15. zolnierzjakala 5 marca 2011 o 2:44 pm

  To jest gwiazda indeksowa nie Dawidowa , popatrz na banknot amerykanski

  Polubienie

 16. waltan 5 marca 2011 o 4:52 pm

  WOJNA ZYDOM KONIEC TALMUDU SZATANSKIEGO NA SWIECIE….

  Polubienie

 17. Siuba58 5 marca 2011 o 8:28 pm

  Panie Marku, podziwiam Pana jak Pan może spać spokojnie po takich atakach. Z tego co zrozumiałam celem tego Blogu jest publikowanie wolnych wypowiedzi takich jakie nie możemy oczekiwać na „dawno przejętych” MEDIACH.
  Bardzo ucieszyłam się na Twoja otwartość (przecież wcale nie musisz w pełni podzielać opinii zamieszczonych materiałów), która widać po różnorodnych artykułach. Ponadto, otrzymujesz mnóstwo e-maili na pewno, gdzie ludzie chcą się podzielić ciekawymi, nieraz kontrowersyjnymi, tematami. Tak postępuje prawdziwy redaktor. Obiektywizm jest domena Marka i dlaczego jest to tutaj tak wyraźnie podważane? Ktoś tu wspomniał, ze Marek „sam się zdeskredytowal”! Pytam czym? Obiektywizmem?
  Nie wymuszajmy na Marku tematów, które tylko pasują niektórym forowiczom. Zaglądających jest nas dużo więcej.
  Pozdrawiam i życzę milej i OBIEKTYWNEJ POLEMIKI Z WZAJEMNYM SZACUNKIEM!

  Polubienie

  • monitorpolski 5 marca 2011 o 9:03 pm

   Nie takie rzeczy przeżywaliśmy w czasie kampanii antyszczepionkowej. Użytkownicy Megaphone na wszelki wypadek wolą atakować, nawet jeśli artykuły są poprawne politycznie…

   Polubienie

 18. Pingback: Dlaczego na polskiej pieczęci sądowej jest znak Bestii? « Dziennik gajowego Maruchy

 19. Swiadomy Polak 6 marca 2011 o 8:38 am

  Ewa musi sobie kupic szklo powiekszajace jesli nie widzi na pieczeci gwiazd szescioramiennych – zydowskiej symboliki.
  Polskie pieczecie nigdy nie mialy gwiazd szescioramiennych – vide okres II RP i symbolika na stronie:
  http://www.ojczyzna-suwalszczyzna.pl/pieczecie.html
  Gwiazdy szescioramienne na stemplach pojawily sie w okresie powojennym, gdy Polska rzadzili ZYDZI – vide strona:
  http://allegro.pl/judaica-dokum-znaczki-oplaty-sadowej-1948-lublin-i1460831347.html
  Zydzi rzadza Polska do dzis – vide Walesa, Mazowiecki, Geremek, Kwasniewski, Kaczynski, Tusk, Sikorski etc.
  Bestia to SZATAN.
  Jezus Chrystus (Bog) nazwal zydow „zmijowym plemieniem” (Mat 23:33) i „dziecmi diabla” (Jan 8:44) 2 tysiace lat temu i nie mogl sie mylic.
  Wiecej informacji na stronie:
  http://forum.suwerennosc.com/viewforum.php?f=35

  Polubienie

  • monitorpolski 6 marca 2011 o 8:59 am

   Zaczynam podejrzewać, że „Ewa” jest kontrolerem syjonistycznym. Oni mają za zadanie wyciszenie niewygodnych tematów. Sądzę, że te trzy gwiazdy na pieczęciach sądowych są skandalem, który powinien zostać poruszony w Sejmie, a może i na forum międzynarodowym. To tak, jakby do flagi Izraela ktoś dopisał wielki Krzyż.
   Jednak nie uważam, że należy podciągać wszystkich Żydów pod „szatańskie plemię” – jest to rasizm żywo wyjęty z nazizmu. Satanizm jest praktykowany przez ludzi różnych ras i narodów. Żydzi mają tu być zasłoną dymną, która chroni praktyki satanistyczne. Zauważmy, że najliczniejszą grupą syjonistyczną w USA są Chrześcijanie (Christian Zionists) i to oni są właściwymi wykonawcami inwazji na kraje arabskie.

   Polubienie

   • Swiadomy Polak 6 marca 2011 o 10:50 am

    Monitorze Polski,
    USA to narzedzie w zydowskich rekach od 1913r – vide powstanie FRB (Banku Rezerw Federalnych), podobnie jak bylo nim ZSRR od 1917 – vide rewolucja.

    Zrodlem ZYDOWSKIEGO ZLA jest TALMUD i wrogosc do nie-zydow (gojow, czyli „bydla”) oraz wrogosc do Jezusa Chrystusa i chrzescijanstwa – vide Gittin 57a: „Jezus jest w piekle i gotuje sie w goracych odchodach”.
    Zydowskie tajemnice dotyczace panowania nad calym swiatem i gojami znajduja sie w Talmudzie – vide wyjatki w temacie pt. „Prawda o Talmudzie” na stronie:
    http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=3&t=131

    Wiem rowniez, ze tylko niektorzy zydzi, jak np.: B.Freedman czy N.Kapner zerwali z zydowska religia i przeszli na chrzescijanstwo i prawdziwie zwalczaja syjonistow i SYJONIZM; mozna do tego dodac jeszcze N.Finkelsteina, ale to nie ma znaczenia wobec 20-tu milionow zydow zyjacych w diasporze zydowskiej rozsianej po calym swiecie.

    Urzedy panstwowe w Polsce sa obsadzone ZYDAMI i sa pod zydowska kontrola, i dzialaja na szkode Polski i Polakow, niezaleznie od ugrupowania politycznego i ekipy rzadzacej.
    Zydow trzeba odsunac od wladzy w Polsce raz na zawsze.
    Ameryka rzadzi LOBBY ZYDOWSKIE i zydzi z Izraela i nawet wielu prezydentow USA mialo zydowskie pochodzenie, jak: Roosevelt, Truman, Eisenhower, Johnson, Clinton i nawet Obama (w linii matki).
    Np. JFK postawil sie zydom to zostal zamordowany w 1963r.
    Wiecej detali na stronie:
    http://forum.suwerennosc.com/index.php

    Polubienie

    • monitorpolski 6 marca 2011 o 12:06 pm

     A nie sądzisz, że bardziej to ma zwiazek z ateistycznym syjonizmem, który jak wiadomo nawet w ONZ został uznany za rasizm?
     Przed wojną wyznawcy judaizmu, chrześcijaństwa i islamu współżyli z sobą w zgodzie. Żyją jeszcze ludzie, którzy wspaniale o tym opowiadają – jak 3 maja wszyscy razem obchodzili Święto Konstytucji, a następnie rozchodzili się do kościołów, synagog i cerkwii. Protokoły „mędrców syjonu” są tworem syjonistycznym, a nie judaistycznym. Zauważ jak sprytnie syjoniści chcą się kryć pod wyznawcami judaizmu, podczas gdy nie ma tu żadnego łącznika. Ortodokdyjni Żydzi opieraja się na Torze, czyli Starym Testamencie. Talmud jest tworem późniejszym i głównie nakierowany jest na opozycje wobec Chrześcijaństwa. I faktycznie, zawiera treści rasistowskie.

     Polubienie

   • Ewa Polska 7 marca 2011 o 4:10 am

    >>>Zaczynam podejrzewać, że „Ewa” jest kontrolerem syjonistycznym.<<<
    *****************************

    Wychodze z zalozenia, ze Monitor zartuje … bo przeciez nie mozna myslec tak na powaznie, chyba, ze cierpi sie na urojenia….

    Czy w kazdym znaku, ktory choc odrobine przypomina gwiazde trzeba dopatrywac sie "gwiazdy davida"?

    Polubienie

 20. Artur 6 marca 2011 o 4:25 pm

  PELNY OBRAZ 1/9 http://www.youtube.com

  Polubienie

 21. Swiadomy Polak 6 marca 2011 o 7:47 pm

  Monitorze Polski,
  Nie wiem skad czerpiesz informacje, ale to co podajesz jest KLAMLIWA PROPAGANDA koscielna.
  Judaizm skonczyl sie ponad 2.5 tysiaca lat temu i zydowskie wierzenia oparte sa na Talmudzie – najstarszy i najwazniejszy jest Talmud Babilonski, ktory byl spisany w wieku poprzedajacym narodziny Jezusa Chrystusa; Talmud Babilonski w formie ustnej istnial juz 6 wiekow p.n.e.
  Nazywanie wiec obecnej zydowskiej religii „judaizmem” jest falszem historycznym.
  Zydzi opieraja swoje wierzenia na Talmudzie i ich religia jest TALMUDYZM, a nie judaizm.
  Potwierdzeniem tego sa klotnie Jezusa z Faryzeuszami, ktory im zarzuca nieprzestrzeganie prawa – vide przyklad podany przez ksiedza prof.J.Kruszynskiego:
  Pan Jezus mówił do żydów: „Nie mniemajcie, abym ja was oskarżać miał u Ojca; jest, który was oskarża, Mojżesz, w którym wy nadzieję macie. Bo gdybyście wierzyli Mojżeszowi, podobnie byście i mnie wierzyli:, bowiem on o mnie pisał. Lecz jeśli jego pismom nie wierzycie, jakoż moim słowom uwierzycie” (Jan, 5: 45-47).
  To jedno powinno uchodzić za pewnik, że żydzi nie wyznają religii Mojżeszowej tylko talmudyczną.
  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=496&start=10

  Kolejnym dowodem sa zydowskie wierzenia oparte na Talmudzie – informacje sa na stronie:
  http://www.opusdeialert.com/opus-deis-rabbis.htm

  Jak zabijać gojów i wywierać wpływ na ludzi – vide strona:
  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=496&start=10

  Ksiadz prof.I.B.Pranajtis przetlumaczyl Talmud na inne jezyki pod koniec XIX wieku i ujawnil wrogosc nauk Talmudu wobec chrzescijanstwa i chrzescijan – vide wydanie z 1892r w St.Petersburgu na stronie pt.”Talmud Unmusked” (Talmud zdemaskowany):
  http://www.talmudunmasked.com/

  Ksiadz prof.M.Poradowski w swoim artykule pt. „Starsi bracia w wierze?” obala koscielna propagande posoborowa, ktora nawoluje do nazywania zydow „narodem wybranym” i „starszymi bracmi” w wierze i ks.prof.Poradowski okresla to mianem HEREZJI – vide strona:
  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=458&p=4085#p4085

  Jedynie CHRZESCIJANSTWO jest prawdziwa religia, ktorej poczatek dal Jezus Chystus – Bog.
  Pozostale wyznania upodobnione do religii to BZDETY wymyslone przez ludzi.

  Apeluje do Polakow, zeby uwazali czym sie truja, kto to robi i dlaczego.

  Polubienie

  • monitorpolski 6 marca 2011 o 8:40 pm

   Znam osobiście Żydów Tory, robiłem o nich film. Twierdzą, że Izraela nie powinno być. I wcale nie jest ich mało. Tych satanistycznych faktycznie jest więcej, choć nie powinniśmy ich nazywać Żydami. To są wyznawcy Lucyfera. Tu masz niezłą książkę: http://www.iamthewitness.com/books/Andrew.Carrington.Hitchcock/Synagogue.of.Satan/index.htm
   W judaizmie Talmud nawet nie jest uznawany jako święta księga w przeciwieństwie do Tory: http://pl.wikipedia.org/wiki/Talmud

   Polubienie

   • Swiadomy Polak 7 marca 2011 o 10:37 am

    Jedyna prawdziwa religia jest CHRZESCIJANSTWO, ktoremu poczatek dal Jezus Chrystus – Bog (Ja i Ojciec jedno jestesmy – Jan 10:30).
    W zwiazku z powyzszym wszystkie inne „nauki” upodobnione do religii zakatalogowalem do grupy „SCIENCE FICTION” i uwazam, ze komu zalezy na zbawieniu to bedzie szukal PRAWDY, DROGI I ZYCIA tak dlugo, az znajdzie, poniewaz nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przez Jezusa Chrystusa – vide Jan 14:6

    Informacja do zapamietania
    ===========================
    W ostatnich latach spotykamy sie coraz czesciej z opinia, ze Zydzi sa rzekomo naszymi „starszymi bracmi w wierze religijnej”.

    Otoz jest to balamuctwo, gdyz religia zydowska zawsze w ciagu tysiecy lat podkresla, ze jest wiara w Boga jednoosobowego, podczas gdy wiara chrzescijanska, tak katolicka jak i prawoslawna, a takze protestancka i anglikanska zawsze podkreslaja istnienie Boga w Trojcy Przenajswietszej, a wiec czcza Boga-Ojca, Boga-Syna i Boga-Ducha Swietego.

    Istnieje wiec zasadnicza roznica miedzy wiara chrzescijanska, a wiara zydowska.

    Stad tez nigdy nie byli, nie sa i nie moga byc Zydzi uwazani przez chrzescijan za „starszych braci w wierze”, gdyz ich wiara w Boga absolutnie jedynego jest calkowicie inna od naszej wiary chrzescijanskiej w Boga w Trojcy Swietej Jedynego, a objawionego nam przez Chrystusa Pana, ktorego Zydzi nie tylko ze nie uznaja, ale ktorego zawsze i ciagle odrzucaja i ktorego nauke przesladuja.

    Wystarczy zajrzec do glownych pism zydowskich, a przede wszystkim do Talmudu, tak w wydaniu jerozolimskim, jak i wydaniu babilonskim, aby przekonac sie, ze Zydzi poza dekalogiem Mojzesza nie maja nic wspolnego z wiara chrzescijanska, ktora powstala z nauki Jezusa Chrystusa, ktorego Zydzi uwazali za zdrajce i ktorego ukrzyzowali.
    Zas zwolennikow Jezusa Chrystusa najokrutniej przesladowali i stali sie najwiekszymi wrogami chrzescijanstwa.

    Zydzi byli inspiratorami przesladowan chrzescijan za czasow Nerona, az do czasow rewolucji francuskiej, a bardziej jeszcze w okresie rewolucji bolszewickiej w Rosji.

    Nazywanie więc Żydów „starszymi braćmi w wierze” jest bluźnierstwem !

    Przeciez sam Chrystus Pan wyrzucal im brak wiary starotestamentowej i oskarzal ich o satanizm, mowiac: „Wy z ojca diabla jestescie…” (Ew.Sw.Jana 8:44)

    Nie mozna jednak zapominac, ze niektorzy Zydzi przyjeli nauke Chrystusa Pana, ale niemal wszyscy apostolowie byli pochodzenia celtyciego, a nie semickiego – bodajze tylko Judasz i Pawel byli semitami.

    W okresie Chrystusa Pana, Palestyna byla krajem zaludnionym przez najrozmaitsze ludy, ale glownie przez Celtow. Tak wiec obdarzac Zydow tytulem „naszych starszych braci w wierze” jest co najmniej nieporozumieniem.

    Niestety w Polsce, w ostatnim 50-cio leciu duchowienstwo katolickie zostalo bardzo zazydzone, gdyz Zydzi niemal masowo wstepowali do seminariow, glownie do warszawskiego.
    Stad tez mamy obecnie w Polsce wielu ksiezy i biskupow pochodzenia zydowskiego i to oni wlasnie tak czesto uzywaja zwrotu „nasi starsi bracia w wierze”.

    – Ks. prof. Michal Poradowski

    Polubienie

 22. Pingback: The first shocker….. is the worst shocker – American Idol News, Articles and Reviews

 23. Ewa Polska 7 marca 2011 o 4:42 am

  Jako Polka widze tylko ROZDZIELNIKI – kolo z szescioma punktami.

  Natomiast mysle, ze istnieje inny, wiekszy problem: osoby pochodzenia ZYDOWSKIEGO moga dopatrywac sie w tych „rozdzielnikach” gwiazdy dawida – nawet jesli bylo to zamierzone tylko jako rozdzielnik.

  W zwiazku z tym, aby uniknac blednych skojarzen, a takze w trosce o suwerennosc Polski i zaufanie do rzadu, powinno sie zmienic ten symbol na bardziej jednoznaczny.

  Patrzac z historycznego i politycznego punktu widzenia, nie trudno zgadnac dlaczego skojarzenia z gwiazda dawida moga wzbudzac sprzeciw i gniew – nawet jesli osoby jak ja widza tylko rozdzielnik.

  Polubienie

  • Swiadomy Polak 7 marca 2011 o 10:07 am

   Twoje wywody sa NIELOGICZNE i powodem tego jest kilkanascie przyczyn.
   Czy masz jeszcze cos wiecej do powiedzenia ?

   Polubienie

   • Ewa Polska 7 marca 2011 o 4:17 pm

    Zadnej osoby wywody nie sa „nielogiczne” tylko dlatego, ze ktos kto tych wywodow nie lubi nazwal je jako „nielogiczne” – jednoczesnie NIE podajac owych kilkunastu przyczyn tej rzekomej nielogicznosci.

    „Swiadomy Polak” nie dorosl do doroslej i otwartej dyskusji.

    Polubienie

 24. aster 7 marca 2011 o 2:25 pm

  Wszystko zależy od tego, jak owe trzy szóstki zrozumieć.
  Od wielu lat każdy obywatel Unii Europejskiej ma w Brukseli przyporządkowany sobie indywidualny numer. Osiemnasto-cyfrowy.
  Liczba składa sie z trzech grup, każda po sześć cyft.

  Polubienie

  • Ewa Polska 8 marca 2011 o 8:32 pm

   Obywatele kazdego kraju zawsze mieli swoj wlasny numer: numer dowodu obywatelskiego itp. To nie jest nic nowego.

   Tragedia i bestialstwo zacznie sie, gdy niemowleta tuz po urodzeniu – BEZ WIEDZY I POZWOLENIA RODZICOW – zacznie sie w szpitalach „oznaczac” chipami elektronicznymi wkladanymi pod skore w tkanke tluszczowa w najbardziej wrazliwych czesciach ciala. Za pomoca tych chipow mozna oddalnie kierowac takimi ludzmi do wykonywania tajnych dzialan …. lub TERRORYZOWAC nieposlusznych i nieuleglych.

   Wszystko wskazuje na to, ze jest to juz praktykowane, szczegolnie na wrogach politycznych. Podejrzewam, ze ZOLDACTWO w polskim wojsku takze ma brudne sumienie.

   Nie ma milosierdzia dla SZATANOW!

   Polubienie

 25. Pingback: Satanistyczno-syjonistyczne pieczątki « Dehylator – Absurdy i kurioza z prawicowej blogosfery

 26. MamyPojechane... 9 marca 2011 o 1:18 pm

  No a co ma być, przecież nie polska flaga… Raz byli z nami szczerzy to wam tez nie pasuje…;)

  Polubienie

 27. wacek 9 marca 2011 o 5:04 pm

  Wiec na co czekamy polacy.W tym roku bedzie unijny spis ludnosci polski.
  Propozycja….PRAWDZIWI POLACY NIE IDA DO SPISU..ZBOJKOTUJMY TEN SPIS
  NIE BADZ SIE ONI ITAK ZAPUKAJA DO NASZYCH DRZWI I TO KOLBAMI..
  SZYKOWAC SIE DO OBRONY..KTO SIE Z TYM ZTWIERDZENIEM NIE ZGADZA NIE JEST
  PRAWDZIWYM POLAKIEM.

  Polubienie

  • Ewa Polska 10 marca 2011 o 2:32 am

   >>>W tym roku bedzie unijny spis ludnosci polski.
   Propozycja….PRAWDZIWI POLACY NIE IDA DO SPISU..ZBOJKOTUJMY TEN SPIS
   NIE BADZ SIE ONI ITAK ZAPUKAJA DO NASZYCH DRZWI I TO KOLBAMI..
   SZYKOWAC SIE DO OBRONY..KTO SIE Z TYM ZTWIERDZENIEM NIE ZGADZA NIE JEST
   PRAWDZIWYM POLAKIEM.<<<
   *******
   ????????

   I co PRAWDZIWI POLACY osiagneliby nie idac do spisu???
   Jesli POLACY nie pojda do spisu to spis wykaze, ze POLSKE zamieszkuja NIEMCY, ZYDZI, i inne mniejszosci i piate kolumny…..
   ???????????????????

   W 1920 roku Polska przegrala plebiscyt na Warmii i Mazurach, gdyz Niemcy – przywiezieni z Niemiec na ten cel – gromadnie wzieli udzial w plebiscycie, a Polacy okazali sie bardziej bierni (i mniej przebiegli).

   Polubienie

 28. Ewa Polska 10 marca 2011 o 2:31 am

  >>>W tym roku bedzie unijny spis ludnosci polski.
  Propozycja….PRAWDZIWI POLACY NIE IDA DO SPISU..ZBOJKOTUJMY TEN SPIS
  NIE BADZ SIE ONI ITAK ZAPUKAJA DO NASZYCH DRZWI I TO KOLBAMI..
  SZYKOWAC SIE DO OBRONY..KTO SIE Z TYM ZTWIERDZENIEM NIE ZGADZA NIE JEST
  PRAWDZIWYM POLAKIEM.<<<
  *******
  ????????

  I co PRAWDZIWI POLACY osiagneliby nie idac do spisu???
  Jesli POLACY nie pojda do spisu to spis wykaze, ze POLSKE zamieszkuja NIEMCY, ZYDZI, i inne mniejszosci i piate kolumny…..
  ???????????????????

  W 1920 roku Polska przegrala plebiscyt na Warmii i Mazurach, gdyz Niemcy – przywiezieni z Niemiec na ten cel – gromadnie wzieli udzial w plebiscycie, a Polacy okazali sie bardziej bierni (i mniej przebiegli).

  Polubienie

 29. wojtek 10 marca 2011 o 11:04 am

  Witam Was.
  Po tych wszystkich wpisach tutaj prawdziwi Sataniści (o ile istnieją) pękają z Was ze śmiechu jak to czytają.
  Żeby „dobrą zwyciężyło” na tym świecie to trzeba to dobro praktykować i dawać dobry przykład.
  pozdrawiam

  Polubienie

 30. misiek 10 marca 2011 o 4:49 pm

  Panie wojtku w czasach jakich zyjemy trudno byc tylko dobrym.Tu trzeba byc raczej
  madrym i wnikliwie patrzyc w zycie spoleczne jakie jest w polsce.Jesli chodzi omnie
  to dla zdrajcow i sprzedawczykow niema zmiluj sie..Zreszta o czym tu dyskutowac jak
  wszystko widac jak na dloni .Sama gadanina nic tu nie zrobimy.A robic dobro kiedy ma sie samych otumanionych ludzi ktorzy nic nie widza.Poza czubkiem swego nosa..Mowmy tylko prawde wszedzie nawet ta najbolesniejsza.Jesli widzisz zlo i milczysz.To znaczy ze ci to pasuje (zlo)A wiec mowmy wszedzie i protestujmy.I Krzyczmy na ulicach macie sie wynosic slugusy szatana.Jesli tego nie zrobimy to oni z nami zrobia porzadek.Co z reszta juz widac.A wiec na co czekamy A wiec na co czekamy??????

  Polubienie

 31. Swiadomy Polak 10 marca 2011 o 11:08 pm

  TWOJ PROBLEM WZROKOWY I MOZGOWY, A MOZE COS WIECEJ…

  Przyklad 1:

  Isnieje zasadnicza roznica w symbolice:
  Symbol powyzej #8, czyli „gwiazdka” na klawiaturze nie jest identyczna z „gwiazdka” szescioramienna (2 trojkaty rownoboczne odwrocone podstawami i nalozone na siebie) w polu pieczeci sadowej zamieszczonej z artykule.

  Przyklad 2:
  Istnieje zasadnicza roznica miedzy „gwiazdka” na pieczeci okresu II RP, a „gwiazdka” na pieczeci PRL – vide podane wczesniej strony internetowe i ma to zwiazek z okresami rzadow w Polsce sprawowanych przez Polakow (IIRP) i ZYDOW (okres PRL).

  Wniosek
  ========
  To sa tak oczywiste i proste rzeczy, ze powinnas sama sie domyslec, chyba ze nie doroslas do powaznych dyskusji, ewentualnie jestes nosicielka bakterii wywolujacych chorobe „wscieklych krow”, ktorej nosicielami jest „zmijowe plemie” i „dzieci diabla”, co zostalo udowodnione przez specjalistow zajmujacych sie badaniami DNA przez ponad 30 lat.
  Porozmawiaj z lekarzem i zacznij sie leczyc, poniewaz nie jestem w stanie ci pomoc.

  Polubienie

  • Ewa Polska 11 marca 2011 o 6:12 am

   ????
   Jad jest szkodliwy – jestes smiesznym glupcem.
   Tylko dlatego, ze podpisujesz sie „swiadomy polak” to wcale NIE znaczy, ze nim jestes.

   Mowisz o leczeniu, gdyz moze…. sam go potrzebujesz???

   Polubienie

   • Jeszcze Polska nie zginela... 11 marca 2011 o 9:45 pm

    Twoj przypadek potwierdza teze naukowcow, ze ZYDOSTWO JEST NIEZMIENNE, niezaleznie od miejsca zamieszkania, klimatu i wymieszania sie z gojami – vide D.Duke w „Jewish Supremacism” na stronie:
    http://www.davidduke.com/general/jewish-supremacism_129.html

    Polubienie

   • Swiadomy Polak 11 marca 2011 o 9:55 pm

    Zamelduj o swoich problemach rabinowi to cie pouczy jak sie z tego wyleczyc – przyklady z talmudu sa na stronie:
    http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=3&t=131

    Wiecej informacji o perfidii i podlosci zydostwa wobec gojow na stronie pt. „TALMUD ZDEMASKOWANY” autorstwa ksiedza prof.J.B.Pranajtisa – profesora hebraistyki na Uniwersytecie w St.Petersburgu (wydane w 1892r):
    http://www.talmudunmusked.com

    Polubienie

    • monitorpolski 11 marca 2011 o 10:11 pm

     Dobrze, publikujesz to co robi z nami żydostwo. Ludzie nie wiedzą czy wiedzą? Jaki efekt to przynosi?
     Powiem ci – mają tak wyprane mózgi, że to ty będziesz rasistą, nazistą, terrorystą. Nie tędy droga chłopie, takie dokumenty należy zostawić dla badaczy. My musimy zacząć się uczyć walczyć podstępem.
     A jeśli chodzi o Żydów – nie generalizuj, to jest niewłaściwe podejście do rzeczy.

     Polubienie

   • Swiadomy Polak 11 marca 2011 o 10:01 pm

    Twoj przypadek potwierdza teze naukowcow, ze zydostwo jest niezmienne, niezaleznie od klimatu, miejsca zamieszkania i wymieszania sie z gojami – vide opracowanie historyczno-naukowe dr D.Duke’a pt. „Jewish Supremacism” na stronie:
    http://www.davidduke.com/general/jewish-supremacism_129.html

    Polubienie

 32. Swiadomy Polak 10 marca 2011 o 11:12 pm

  p.s.
  Moja dpowiedz #48 byla skierowana do „Ewy” na komentarz #39.

  Polubienie

  • Ewa Polska 12 marca 2011 o 2:18 am

   >>>Twoj przypadek potwierdza teze naukowcow, ze zydostwo jest niezmienne<<<
   ***************

   Jestem POLKA i pochodze ze STAREJ POLSKIEJ rodziny….
   Dlaczego wiec powolujesz sie na "zydostwo" mowiac o mojej osobie???

   swiadomy polak jest NIEBEZPIECZNYM PSYCHOLEM!!!!

   I NIE uzywaj pseudonimu "Swiadomy Polak" gdyz przynosisz tylko wstyd POLAKOM i zle swiadczysz o POLSCE swoim cietrzewieniem sie i warcholstwem….

   Polubienie

  • Ewa Polska 12 marca 2011 o 2:29 am

   Dla przypomnienia, oto co bylo napisane w #39:

   >>>Zadnej osoby wywody nie sa „nielogiczne” tylko dlatego, ze ktos kto tych wywodow nie lubi nazwal je jako „nielogiczne” – jednoczesnie NIE podajac owych kilkunastu przyczyn tej rzekomej nielogicznosci.

   „Swiadomy Polak” nie dorosl do doroslej i otwartej dyskusji.<<<
   *****************

   ??????
   Rozumiem, ze zycie jest ciezkie i testuje nas wszystkich …. ale ty, swiadomy polak, powinies brac lekarstwa. Pomoga, bo samo tobie nie przejdzie.

   Atakujesz – po faszystowsku – przygodne i zupelnie nie zaslugujace na twoj jad osoby… dlatego, ze jestes, no wlasnie, PSYCHOLEM!!!

   Polubienie

   • Swiadomy Polak 14 marca 2011 o 9:04 pm

    Twoj problem polega na tym, ze zaprzeczasz faktom zwiazanym z ksztaltem dwoch „gwiazdek”, o ktorych wczesniej pisalem, co jest cecha charakterystyczna u zydostwa i jest zakodowane w zydowskim DNA, ktore jest niezmienne i nie jest wazne co sama mowisz o sobie, poniewaz jedynie badania DNA moga wykazac czy jestes Polka czy Zydowka.
    Twoja zydowska pokretnosc po raz drugi wyszla na jaw, kiedy zasugerowalas, ze dopiero zamalowany srodek „gwiazdki” szescioramiennej jest gwiazdka szescioramienna.
    Wobec tego pytanie przez analogie:
    Czy chleb z dziurkami to nie chleb tylko rogal ?
    Czy wobec tego trzeba zalepic dziurki w chlebie, zeby mozna bylo nazwac chleb chlebem ?
    Pokretna zydowo !

    Polubienie

 33. Swiadomy Polak 10 marca 2011 o 11:51 pm

  Ad 47 – Misiek
  Jesli do czlowieka nie przemawiaja slowa prawdy, to taki czlowiek jest naiwny lub glupi lub zly, albo wszystko na raz.
  Wystrugaj sobie „debowe kropidlo” na przepedzenie „zmijowego plemienia” (Mat 23:33) i „dzieci diabla” (Jan 8:44) z Polski.
  Pamietaj, ze czlowiek przezorny jest zawsze zabezpieczony, natomiast glupiec jest zaskoczony.

  Kazdy Polak i Polka ma POLSKIE OBOWIAZKI
  Zaniedbanie swoich polskich obowiazkow to oddanie inicjatywy obcym, ktorzy niszcza i okradaja Polske i Narod polski.

  Nie ogladaj sie na nikogo tylko szukaj wsrod swoich znajomych i kolegow ludzi podobnie myslacych jak Ty i organizujcie sie w druzyny.
  Kto jest bezczynny lub nie walczy z zagrozeniami i wrogami Polski ten jest gnojem i zdrajca.

  Kosciol posoborowy jest przesiakniety masoneria i zydostwem i Watykan jest ich siedliskiem – Watykan wspolpracuje z zydo-masonska organizacja B’nai B’rith, ktora ma tam swoja siedzibe od 1984r za przyzwoleniem zyda JP2 (Wojtyly-Katza) oraz wspolpracuje z UE, pomimo anty-chrzescijanskich przepisow i dzialan Brukseli.
  Wiecej informacji jest na stronie POLSKIEGO FORUM NARODOWEGO:
  http://forum.suwerennosc.com/viewforum.php?f=35

  Polubienie

  • Ewa Polska 12 marca 2011 o 2:20 am

   Jestes warcholem i durniem.

   Polubienie

   • Ewa Polska 12 marca 2011 o 6:04 pm

    #58 dotyczy „swiadomego polaka” ktory w #36 napisal, ze
    „Jedyna prawdziwa religia jest CHRZESCIJANSTWO, ktoremu poczatek dal Jezus Chrystus – Bog (Ja i Ojciec jedno jestesmy – Jan 10:30)

    i kazda osoba, ktora z „swiadomym polakiem” NIE zgadza sie – chocby minimalnie – jest posadzana o „zydowskie” pochodzenie (#48, #51, #53, #54) – czyli myslisz tak jak „swiadomy polak” albo jestes ZYDEM.

    Tymczasem w Nowym Testamencie jest bardzo duzo wierzen i madrosci wzietych zywcem z kultur wschodnich, jak hinduska i buddyjska, ktore to aczkolwiek nie doskonale, ale oferowaly wiecej niz religia zydowska czy kultura greko-rzymska.

    Pseudo-naukowcy tamtych czasow uzyli owe
    madrosci z roznych kultur – i dodali swoje wlasne, niekoniecznie madre – i tak powstalo „chrzescijanstwo,” ktore nawiasem mowiac w samym Rzymie przyjelo sie dopiero w czwartym stuleciu – glownie z powodow politycznych, a NIE religijnych.

    Tak, ZYDZI sa zagrozeniem kulturowym i ekonomicznym w POLSCE, nie mniej niz NIEMCY, ANGLOSASI, GREKO-WLOSI,

    ale NAJWIEKSZYM zagrozeniem sa Polacy – ograniczeni umyslowo i nie zdolni samodzielnie myslec – jak „Swiadomy Polak.”

    Polubienie

   • Swiadomy Polak 14 marca 2011 o 9:08 pm

    Zydostwo zawsze wykazuje swoja agresywnosc, gdy zostaje rozszyfrowane.

    Polubienie

   • Swiadomy Polak 14 marca 2011 o 9:31 pm

    Odp do #60
    Zydostwo ma problemy z logika, poniewaz zydowskie DNA ma wiele wad i dlatego nie jest zalecane, aby Polacy wchodzili w zwiazki malzenskie z zydami, poniewaz w takich malzenstwach mieszanych beda sie rodzic dzieci uposledzone i z wadami – vide przypadek „Ewy”, ktora ponownie popelnila blad w swoim rozumowaniu, a na dodatek pisze, ze to moja wina – cytat:
    „czyli myslisz tak jak „swiadomy polak” albo jestes ZYDEM” – takie sa objawy schorowanej zydowskiej psychiki, ktora reaguje agresywnie i zrzuca wine na kogos innego, a nawet potrafi wyprzec sie wszystkiego.
    W tej zlosci „Ewa” zrobila z chrzescijanstwa religie rzekomo powstala z innych „kultur”, a wiec wymyslona przez innych, a Jezusa Chrystusa potraktowala jak powietrze, czyli postac nieistotna.
    W zakonczeniu wybielila zydowskie zagrozenie dla Polski, a zrzucila cala wine na Polakow.
    Perfidna zydowo !

    Polubienie

 34. Swiadomy Polak 14 marca 2011 o 10:21 pm

  Do perfidnej zydowy !
  Twoi przodkowie nie mogli zniesc obecnosci Jezusa Chrystusa na ziemi i Jego nauki, wiec postanowili go zabic, zeby im nie popsul interesow.
  O tym jacy zydzi byli perfidni swiadczy zydowskie nazewnictwo i okreslenia:
  „Jezus byl opetanym i niespelna rozumu” , „Jezus byl synem prostytutki Miriam”, „Jezus jest w piekle i gotuje sie w goracym ekstremencie” – to wszytko jest zapisane w talmudzie i jest dowodem, ze Jezus Chrystus nie byl postacia fikcyjna, niezalenie jak bardzo zydostwo nienawidzi Jezusa Chrystusa oraz mowia o tym inne zrodla, jak historycy rzymscy i greccy oraz Jego uczniowie, ktorzy zakladali pierwsze gminy chrzescijanskie w: Jerozolimie, Egipcie, Syrii, Samarii, Grecji etc w spontaniczny sposob do tego stopnia, ze zydostwo postanowilo podstepnie zwalczac chrzescijanstwo juz od I wieku nowej ery.

  Chrzescijanstwo nie ma nic wspolnego z wierzeniami starozytnych ludow, ktore byly wymyslone przez ludzi, z powodu bojazni przed zjawiskami i dzialaniami zachodzacymi w przyrodzie, ktorych nie potrafili pojac i sobie wytlumaczyc i tworzyli swoich wlasnych „bogow” – zydostwo czcilo „zlotego cielca”, a pozniej egipskiego „boga” jakim bylo Slonce.
  W „starym testamencie” jest mnostwo bajek wymyslonych przez zydow i upodobnionych do religii, a jednoczesnie ukazany jest tam zydowski bandytyzm, zlodziejstwo, prostytucja, lichwa, podstepne dzialanie etc, jednym slowem zydowski gnoj.

  Jezus Chrystus przyniosl ze soba nowe prawa, ktore mialy za cel zaprowadzic porzadek i sprawiedliwosc na swiecie, ale natrafil na „dzieci diabla” (zydostwo), ktore wywracalo swiat do gory nogami i do dzisiaj tak jest.
  Tam gdzie zagniezdzilo sie zydowskie robactwo, tam jest rozklad moralny i zgnilizna i Polska jest rowniez zakazona zydowskimi bakteriami.

  Polubienie

 35. Ewa Polska 14 marca 2011 o 11:39 pm

  >>>Zydostwo ma problemy z logika, poniewaz zydowskie DNA ma wiele wad i dlatego nie jest zalecane, aby Polacy wchodzili w zwiazki malzenskie z zydami, poniewaz w takich malzenstwach mieszanych beda sie rodzic dzieci uposledzone i z wadami – vide przypadek „Ewy.”<<<

  Odpowiedz do #61:

  Do czego zmierzasz, TY OSZUSCIE?

  Moj OJCIEC jest POLAKIEM, moja MATKA jest POLKA.
  Moi DZIADKOWIE i PRADZIADKOWIE po stronie MATKI I OJCA byli POLAKAMI …. a ty chcesz badac moje DNA, ty OSZUSCIE!!!!

  Prawdopodobnie jestes gotowy nawet podrobic je na "zydowskie" w laboratorium byle tylko pozbyc sie i oszkalowac tych, ktorzy nie mysla dokladmie tak jak ty, ty szatanie.

  Tacy ludzie jak ty powinni byc zamykani w WIEZIENIACH …. oszustow i satanistow zamyka sie w wiezieniach.

  Polubienie

  • Swiadomy Polak 15 marca 2011 o 4:03 am

   Na badania DNA to sama musisz pojsc, zeby dowiesc to czego w tej chwili nie potrafisz zrobic.
   A jesli myslisz, ze za myslenie nalezy wsadzac ludzi do wiezienia lub do obozow koncentracyjnych wybudowanych przez ZYDOW w ZSRR, to myslisz identycznie jak ZYDO-KOMUNISCI, ktorzy wsadzali tych, ktorym nie podobaly sie zydowskie rzady w zniewolnej przez nich Rosji po 1917r – vide ROLA ZYDOW W REWOLUCJI BOLSZEWICKIEJ na stronie:
   http://www.jewwatch.com/jew-occupiedgovernments-USSR.html
   p.s.
   Informacje historyczne na podanej stronie sa UDOKUMENTOWANE.

   Polubienie

 36. Ewa Polska 15 marca 2011 o 12:02 am

  >>> i dlatego nie jest zalecane, aby Polacy wchodzili w zwiazki malzenskie z zydami, poniewaz w takich malzenstwach mieszanych beda sie rodzic dzieci uposledzone i z wadami<<<
  ********************************

  Odpowiedz do #61:

  Dlaczego ograniczyc to tylko do zydow?
  Polacy NIE powinni wchodzic w zwiazki malzenskie takze z polskimi pol-glowkami i bezmozgowcami jak "swiadomy polak." Lepiej zostac stara panna lub starym kawalerem niz wiazac swoj los z kims tak glupim jak "swiadomy polak" i wadawac potomstwo z takiego zwiazku!

  Swiadomy Polak jest psycholem do potegi 10.
  Twoje miejsce jest w osrodku psychiatrycznym!

  Mozesz sobie wierzyc w co chcesz, ale NIE masz prawa wymagac, aby inni wierzyli w to samo co ty wierzysz i mysleli dokladnie tak jak ty myslisz. Nawet totalitaryzm nie moze wymusic tego na ludziach.

  Jako POLACY musimy zgadzac sie tylko co do POLSKI, rzymsko-katolicka religia – z samej definicji – nie koniecznie znaczy POLSKA, a czesto w przeszlosci godzila w interesy Polski jako kraju.

  Polubienie

  • Swiadomy Polak 15 marca 2011 o 4:55 am

   Polki powinny wychodzic tylko za Polakow i glownym tego powodem jest ROZNICA KULTUR.
   Islam i judaizm traktuje kobiete jak PRZEDMIOT, ktorego wlascicieem jest mezczyzna, ktory moze z nia zrobic co chce, czyli bic, zamykac jak zwierze w pomieszczeniu, a nawet zabic, poniewaz zgodne z ich wierzeniami, kobieta ma SLUZYC MEZCZYZNIE jak pies i nie narzekac.

   Poza tym ZYDZI SA ZEPSUCI MORALNIE !

   Talmud-Sanhedrin 54b
   „Zyd moze miec stosunek plciowy z dzieckiem, ktore nie ukonczylo 9 lat”.

   Talmud-Kethuboth 11b
   „Kiedy dorosly mezczyzna (zyd) ma stosunek plciowy z dziewczynka to nic sie nie stalo”.

   Talmud-Sanhedrin 55b
   „Zyd moze poslubic 3-letnia dziewczynke (a dokladnie 3 lata i 1 dzien)”.

   Talmud-Menahoth 43b-44a
   „Zyd jest zobowiazany do odmawiania codziennie nastepujacej modlitwy:
   Dziekuje ci Boze, ze nie stworzyles mnie gojem, kobieta lub niewolnikiem”.

   Talmud-Gittin 69a
   „Zeby uzdrowic swoje cialo, zyd powinien zebrac kurz lezacy w cieniu ubikacji stojacej na zewnatrz, wymieszac z miodem i zjesc”.

   Twoja msciowosc do Polaka jak ja wynika z zydowskiej natury, o czym poucza TALMUD – przyklady:

   Talmud-Baba Kamma 113a
   „Zydzi moga uzyc klamstw, zeby oszukac goja”.

   Talmud-Sanhedrin 58b
   „Gdyby goj uderzyl zyda, to goj musi byc zabity”.

   Talmud-Soferim 15, zasada 10
   „Nawet najlepsi z gojow musza byc zabici” (Tob shebe goyyim harog).

   Talmud-Sanhedrin 57a
   „Zyd nie powinien placic gojowi za prace”.
   „Kiedy zyd zabije goja nie podlega karze smierci”.
   To co zyd ukradnie gojowi moze zatrzymac dla siebie”.

   Talmud-Shabbath 116a
   „Zydzi musza zniszczyc wszystkie ksiazki chrzescijan”.

   Skoro mowimy o Polakach, to faktycznie, inni moga robic co chca, ale Polacy musza zachowac swoja POLSKOSC – jezyk, kulture, obyczaje etc dla ich WLASNEGO I POLSKIEGO DOBRA, dlatego, ze Polacy sa bardziej cywilizowani niz wyznawcy judaizmu i islamu.

   Chrzescijanstwo jest czescia polskiej kultury i obyczajow od 1000 lat, ale Polacy to przede wszystkim SLOWIANIE, ktorych kultura datuje sie na ponad 10 tysiecy lat.

   Nie jest prawda, ze chrzescijanstwo godzilo w interesy Polski !
   Ty po prostu po raz kolejny KLAMIESZ, bo masz w mozgu problemy, czyli brak LOGIKI, co jest charakterystyczne u zydow, u ktorych przewaza ZYDOWSKA POKRETNOSC.

   Glownym problemem dla Polski jest ZYDOSTWO i NIEMCY !
   Polakom nalezy przypomniec, ze od 962r Watykan i papiez podlegali pod cesarza swietego cesarstwa rzymskiego narodu niemieckiego i w wielu przypadkach papieze kolaborowali z Krzyzakami, co oczywiscie szkodzilo Polsce, czyli ze szkodzila POLITYKA, a nie religia.

   Wbij sobie te informacje mlotkiem do glowy !… i nie rob zametu, ktory jest typowy u zydostwa.

   Polubienie

   • Ewa Polska 15 marca 2011 o 1:03 pm

    JAKI ZWIAZEK MA TO ZE MNA???

    Po raz kolejny udowodniles, ze jestes niebezpiecznym PSYCHOLEM.

    Tylko dlatego, ze powtarzasz w kolko jak skonczony IDIOTA, NIEDOROZWOJ UMYSLOWY: zydowka, zydowka to tylko rzutuje na CIEBIE, nie na mnie!!!

    Nie chchcialbys sprawdzic swego DNA???
    Sadzac po twoich wpisach, to sadze, ze masz tam roznego rodzaju ROBACTWO w swoim DNA…..

    Zabolalo?
    Ciesze sie. Taka byla intencja tego komentarza.

    Polubienie

 37. wacek 15 marca 2011 o 4:27 pm

  Czy ktos z panstwa sie zastanawia czy zastanawial .Poco ten Unijny spis.
  Ano po to ze by juz niebawem nadac kazdemu polakowi nr.ewidencyjny (666)
  Ale najpierw musza miec wszystkie dane o kazdym obywatelu krajow Unii jew
  ropejskiej.POLACY PROSZE TO WZIASC PODUWAGE.TO NIE SA FARMAZONY CZY JAKIES
  MZONKI JAKIEGOS NAWIEDZONEGO.NIE NIE JESTEM ZADNYM NAWIEDZONYM JESTEM BARDZO
  SWIADOMY ZAGROZENIA JAKIE IDZIE OD UNII JEWROPEJSKIEJ.I TAK ZWANEJ GLOBALIZACJI
  TO DLAMNIE JEST TOTALNY SWIATOWY PRZEKRET KTORY POZBAWI KAZDEGO Z NAS SWOJEJ
  WOLNOSCI OSOBISTEJ.I TOZSAMOSCI…..RADZE NIE ISC DO SPISU POWSZECHNEGO.

  Polubienie

  • Swiadomy Polak 15 marca 2011 o 6:52 pm

   Wacek,
   10 pazdziernika 2009r zyd Kalkstein vel L.Kaczynski pozbawil Polske suwerennosci podpisujac Traktat Lizbonski i przekazal wladze Brukseli, ktora jest stolica superpanstwa – Unii Europejskiej (bez przeprowadzenia referendum w Polsce i spytania calego Narodu polskiego, co jest wymogiem okreslonym w konstytucji).
   Tym samym Polska podlega pod przepisy UE i tak jak zarzadzi Bruksela, Warszawa musi wykonywac – vide dawna zaleznosc Warszawy od Moskwy w czasach PRL.

   Przypuszczam, ze Bruksela chce wszystkich wziac na ewidencje, a to z kolei daje Brukseli szerokie mozliwosci dzialania wobec „obywatela” superpanstwa (UE), ktory bedzie podlegal wylacznie pod przepisy UE, czyli ze „obywatel” bedzie musial nawet myslec tak jak chce UE, w przeciwnym wypadku wejdzie w kolizje z przepisami UE i dostanie grzywne do zaplacenia albo pojdzie siedziec do wiezienia za to, ze mu sie pedofil lub wyglad zyda nie podoba, ewentualnie ma cos przeciwko aborcji lub malzenstwom homoseksualistow.

   Polubienie

 38. Swiadomy Polak 15 marca 2011 o 6:11 pm

  Swiadomy Polak odpowiada na #68:
  =================================
  Najpierw damskie zydostwo ZAPRZECZA FAKTOM, nastepnie PODAJE KLAMSTWA, WYBIELA ZYDOW, ZAKLAMUJE FAKTY HISTORYCZNE i ROBI ZAMET, a pozniej sie pyta jaki to ma zwiazek z damskim zydostwem…. hahahahahaaaaaaa.
  To jest przyklad charakterystycznej ZYDOWSKIEJ POKRETNOSCI !… majacej za zadanie oglupic i wysmiac Polakow.

  Wnioski dla Polakow:
  1. Zydostwo jest zaklamane i agresywne.
  2. Zydostwo nie ma logiki i jest pokretne.
  3. Zydostwo boi sie prawdy i faktow historycznych.

  To co teraz, czy damskiemu zydostwu zabraklo argumentow ?

  Ciag dalszy lekcji historii:
  =============================
  ZYDOSTWO KOLABOROWALO Z WROGAMI POLSKI !… Tatarami, Szwedami, Turkami, Niemcami i TRZEMA ZABORCAMI Polski (Prusami, Rosja, Austria).

  ZYDOSTWO OKRADALO POLSKE I POLAKOW !… lichwa, falszowanie polskich monet, zabory, okres PRL i PRL”bis” (po 1989r).

  ZYDOSTWO MORDOWALO POLAKOW !… Katyn, Charkow, Miednoje, wiezienia NKWD i UB, obozy pracy przymusowej na Syberii, strajki w okresie PRL, skryte zabojstwa w PRL.

  Zydowskie zbrodnie na Polakach:

  http://newworldorder.com.pl/post.php?id=2911
  http://www.naszawitryna.pl/jedwabne_857.html
  http://www.polishclub.org/2010/12/06/httpblogmedia24-plnode41539-httpwww-bibula-comp29026-httpwww-jerzyrobertnowak-com/
  http://www.ojczyzna.pl/Arch-Teksty/BRODA-R_Zydzi-i-Polacy.htm

  Najsłynniejsza żydowska myślicielka XX wieku Hannah Arendt w książce „Eichmann w Jerozolimie” (Kraków 1987). Napisała tam m.in. (s. 151): „Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej historii”.
  Uległość Judenratów wobec nazistów oznaczała skrajną kompromitację żydowskich elit w państwach okupowanych przez III Rzeszę. Arend stwierdziła wprost: „O ile jednak członkowie rządów typu quislingowskiego pochodzili zazwyczaj z partii opozycyjnych, członkami rad żydowskich byli z reguły cieszący się uznaniem miejscowi przywódcy żydowscy, którym naziści nadawali ogromną władzę do chwili, gdy ich także deportowano” (tamże, s. 151).
  Arendt pisała, że bez pomocy Judenratów w zarejestrowaniu Żydów, zebraniu ich w gettach, a potem pomocy w skierowaniu do obozów zagłady zginęłoby dużo mniej Żydów. Niemcy mieliby bowiem dużo więcej kłopotów ze spisaniem i wyszukaniem Żydów. W różnych krajach okupowanej Europy powtarzał się ten sam perfidny schemat: funkcjonariusze żydowscy sporządzali wykazy imienne wraz z informacjami o majątku Żydów, zapewniali Niemcom pomoc w chwytaniu Żydów i ładowaniu ich do pociągów, które wiozły ich do obozów zagłady. Także w Polsce doszło do potwornego skompromitowania dużej części żydowskich elit poprzez ich uczestnictwo w Judenratach i posłuszne wykonywanie niemieckich rozkazów godzących w ich współrodaków.
  http://post.salon24.pl/287360,najwiecej-zlotych-zniwiarzy-bylo-wsrod-zydow

  Żydowski teatr absurdu czyli „Polacy oddajcie miliardy”:
  http://www.bibula.com/?p=10170

  Polubienie

 39. Ewa Polska 16 marca 2011 o 5:28 am

  Teraz nie mam najmniejszych watpliwosci, ze jestes niebezpiecznym PSYCHOLEM.

  To co piszesz jest wszystko prawda, tylko dlaczego ty mnie wmawiasz zydostwo i MNIE obwiniasz za to wszystko???

  Mowi mi to, ze jestes nie tylko psycholem, ale takze PODLYM, ZAKLAMANYM BANDYTA, ktory wierzy, ze CEL USWIECA SRODKI – jestes gotowy klamac i manipulowac jesli to oplaca sie dla ciebie.

  Wybacz mi, ale nie bede znizac sie do twego poziomu – mam zbyt duzo szcunku dla siebie i dla moich przodkow.

  Polubienie

  • Swiadomy Polak 16 marca 2011 o 6:43 am

   Nareszcie slysze glos rozsadku, ze to co podalem to prawda i o to mi chodzilo w tym slownym pojedynku.

   Jestem Polakiem i mam polskie obowiazki…

   „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”.

   „Długie doświadczenie naucza, że tylko Polacy są zdolni do rządzenia Polakami”.

   „Tylko w złych rządach, tylko w tych krajach, gdzie próżniacy mają obronę i trzymają pierwszeństwo bezrządne, tylko tam żydzi obfitują, gnieżdżą się i mnożą”.

   http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=427

   Polubienie