Goście w Układzie Słonecznym – nowe informacje

Bardzo ciekawy sposób zrobienia zdjęć Nibiru przedstawiono tutaj:
http://unhypnotize.com/planet-x-nibiru/50282-easy-way-step-step-proof-planet-x-nibiru-using-your-phone-camera.html
Na zamieszczonych tam  zdjęciach wyraźnie widać tajemniczą ciemną plamę (jest to w negatywie, więc plama naprawdę jest jasna), która znajduje się w okolicy Słońca. Trudno ustalić czy jest to efekt odbłysku czy też faktycznie w pobliżu Słońca znajduje się olbrzymia planeta. Pozycja ta nie pasowałaby do przewidywanej – obecnie za orbitą Marsa, jednakże trzeba przyznać, że efekt jest ciekawy. Zdjęcia zrobiono zwykłą komórką przez ciemne okulary przeciwsłoneczne. Jeśli jest to efekt odbłysku w szkle to tłumaczyłoby to dużą ilość zdjęć podwójnego Słońca w internecie. Jadąc niedawno pociągiem sam zauważyłem, że Słońce ma jakby jasnego towarzysza. Oczywiście był to odbłysk w podwójnej szybie, a na zdjęciu wszystko wyglądało normalnie…

NASA wprowadziła poprawki w trajektorii komety Elenin. O komecie nic nie słychać od kilku tygodni, sądziliśmy już więc, że o niej zapomniano.
http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=elenin;orb=1;cov=1;log=0;cad=1#cad%5Dssd.jpl.nasa.gov/ Sensacje o komecie mogą być zasłoną dymną przed znacznie poważniejszym zagrożeniem, którym jest zbliżanie się wielkiej ciemnej planety.

Nibiru wyraźnie się zbliża i elity o tym wiedzą...

Dla znających angielski polecam audycję w czołowym programie radiowym w USA „Coast to Coast” George’a Noory: http://www.youtube.com/watch?v=cosAG7JKd5Y
Gość programu, Lucas, bardzo obszernie i rzeczowo mówi o zbliżającej się do Ziemi Planecie X (Nibiru, Nubiru itp), która co 3600 lat zagląda w nasze okolice. Lucas uważa, że planeta na razie jest niezauważalna z uwagi na swoją niską temperaturę oraz ciemną barwę. W momencie najbliższego zbliżenia będzie miała wielkość Słońca, na niebie będzie wyglądała jak ciemna okrągła plama. Niebezpieczeństwo ma polegać na oddziaływaniu grawitacyjnym i elektromagnetycznym oraz na wysokoenergetycznym promieniowaniu, którego może być źródłem. Elity światowe przygotowują stopniowo opinię publiczną do zaakceptowania faktu, że dużo może się zmienić na Ziemi, fakt zbliżania się planety jest ukrywany z uwagi na to aby nie wywołać paniki. Efektem przelotu Nibiru może być gwałtowna zmiana klimatu ziemskiego, potężne fale tsunami, które zaleją duże połacie lądu oraz katastrofy temu towarzyszące, których już zaczynamy być świadkami. Wymieranie zwierząt, które obserwujemy, a także przesunięcia pól geograficznych i magnetycznych mają zwiastować dalsze, o wiele groźniejsze zmiany. Lucas zakłada, że elity są takimi samymi ludźmi jak my i że myślą o przyszłości, choć starają się najpierw uratować samych siebie – poprzez budowę podziemnych schronów, gromadzenia żywności, ziarna, a także tzw. chemtrails, które mają ochronić Ziemię przed promieniowaniem (tak ponoć działają związki baru, które faktycznie znajdują się w chemtrailsach). Gość programu wspomina też o dziwnym zachowaniu się Watykanu, który nagle postanowił zainwestować w kilka bardzo drogich obserwatoriów astronomicznych.
Niektórzy niezależni badacze (lub płatni dezinformatorzy) obliczyli nawet odległości Nibiru od Ziemi w najbliższym czasie: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1367678/pg1 Trudno jednak takie dane zweryfikować, jeśli nawet tej planety nie widać. Acha, link do oryginalnego artykułu nie działa, została tylko kopia na forum dyskusyjnym.

Na koniec podaję link do sensacyjnych nagrań z Tajwanu, gdzie pojawiło się podwójne Słońce. Poniżej reportaż chińskiej telewizji. Niestety bezpośrednich linków, które były wczoraj dostępne już nie ma. Według ekspertów od Nibiru nie może być to jednak ten tajemniczy przybysz. Chińczycy w programie mówią o bardzo rzadkim zjawisku optycznym, które tu wystąpiło. A może jednak jest jeszcze coś o czym nawet boją się mówić odważni naukowcy?
Tu jest tłumaczenie na angielki z chińskiego: http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/taiwan-second-sun

Reklamy