USA: 13 stanów mówi „DOŚĆ” satanistycznym bankierom

powrót do waluty opartej na złocie?

Sensacyjna wiadomość ukazała się w programie „The Kudlow Report” w CNBC 4 marca 2011 roku. Kongres stanu Utah jako pierwszy zatwierdził ustawę zatwierdzającą złote i srebrne monety wydane przez Rząd Federalny jako legalny środek płatniczy. Do wprowadzenia jej w  zycie potrzebny jest tylko podpis gubernatora stanu. Po raz pierwszy od prawie 80 lat będzie można oficjalnie robić zakupy tymi kruszcami pomijając papierowego dolara. Kolejne 12 stanów podąża za Utah. Inicjatorem ustawy jest republikanin  Brad Galvez. Uważa on, że ten krok jest niezbędny z uwagi na nadchodzącą dewaluację dolara (Znany ekspert BoB Chapman uważa, że straci 2/3 wartości).
W ten sposób patrioci z Utah zabezpieczają mieszkańców tego stanu przed gwałtownym zubożeniem. Prowadzący program z kpiną odniósł się do tego kroku legislacyjnego jako niezgodnego z Konstytucją, tak jakby zgodne z Konstytucją było wydawanie i wypożyczanie na procent rządowi USA papierowej makulatury o nazwie „dolar” przez prywatną instytucję o nazwie Federal Reserve, składającą się głównie z psychopatów i oszustów. Gomez przypomniał, że w Colorado już od 1893 roku złote i srebrne monety są legalnym środkiem płatniczym. Wprowadzenie tego genialnego posunięcia na masową skalę tylko w jednym stanie spowoduje, że całe USA będą musiały się temu podporządkować lub rozpaść. Przyczyna jest prosta – nikt nie będzie chciał bezwartościowego dolara. Teraz już wiemy dlaczego Chiny na gwałt skupują złoto.
Czyżby był to początek drugiej wojny domowej w USA?

Oczywiście, jest to wypowiedzenie wojny bankierom. Jest to także wypowiedzenie wojny New World Order przez obywateli USA. Zawsze wierzyłem, że mieszkańcy tego pięknego kraju poradzą sobie z satanistyczną hołotą. Miejmy nadzieję, że to co nie udało się J.F. Kennedy’emu i za co został zabity w biały dzień, uda się teraz legislatorom Utah.
zob. też: Senator Bill Ketron rozważa wprowadzenie w Tennessee niezależnej waluty http://www.tennessean.com/article/20110309/NEWS0201/103090357/Sen-Bill-Ketron-wants-TN-consider-creating-its-own-currency

Reklamy

24 responses to “USA: 13 stanów mówi „DOŚĆ” satanistycznym bankierom

 1. Dziąsłak 7 marca 2011 o 12:00 am

  Cokolwiek by nie zrobili.. Albo chcą walczyć z bankiem albo wykonują jego polecenia i tak przegrają..

  • monitorpolski 7 marca 2011 o 4:22 am

   Nie sądzę. Amerykanie odzyskują powoli media.

 2. Ewa Polska 7 marca 2011 o 5:29 am

  Jest mały problem: na swiecie jest zbyt mało złota, aby uzywac go jako głowny srodek płatniczy biorąc pod uwagę rozmiar obecnej ekonomii.

  Jesli chodzi o Utah, zaproponowano, aby uzywac złota rownolegle z dolarem.
  Z praktycznego punktu widzenia, większosc ludzi uzywa kart kredytowych jako srodek płatniczy, więc mozliwosc płacenia złotem nie ma większego znaczenia. Naturalnie, zawsze mozna było skupywac złoto, jesli ma się bezpieczne miejsce do przechowywania.

  Problemem w USA nie jest „dolar” jako taki, ale zła i nieodpowiedzialna polityka rzadu federalnego, ktora doprowadziła do załamania się rynku mieszkaniowego, a takze umacnianie się innych walut, jak chocby euro.

  • monitorpolski 7 marca 2011 o 11:37 am

   Ważny jest pierwszy krok – zastąpienia papieru czymś bardziej konkretnym. Miedziane monety też mają wartość i byłyby na pewno lepszym środkiem płatniczym niz dolar bez pokrycia. Mała ilość złota spowoduje tylko wzrost jego wartości,

   • Ania 7 marca 2011 o 6:51 pm

    Nie musimy zastępować papueru niczym majacym wartość samym w sobie ( kruszcem lub drogimi kamieniami) W tym wszystkim chodzi o to, aby srodek płatniczy miał pokrycie w pracy albo własności. Mogą to być np asygnaty papierowe o wartości 1 dnia pracy człowieka. Pieniądz nie moze być tworzony z niczego. Pieniądz musi być generowany przez państwo lub lokalną władzę a nie banki. Nie wolno dopuścic do lichwy. To lichwa jest przyczyną problemów, a nie pieniądze. A dolara zostawić w bankach…bankierom. Niech się martwią jak upadnie.

 3. Ewa Polska 7 marca 2011 o 5:31 am

  http://www.foxnews.com/politics/2011/03/03/utah-considers-return-gold-silver-coins/

 4. yarekok 7 marca 2011 o 8:59 am

  monitorpolski :

  Nie sądzę. Amerykanie odzyskują powoli media.

  lub illuminati powoli traca pelnie kontroli nad nimi z powodu ogolnej sytuacji w USA. Czasem moze trudno w to uwierzyc ale dziennikarze tez ludzie ;-)) i musza sobie zaczac zdawac sprawe z tego w jakim kierunku zmierza Ameryka i w zasadzie caly zachodni swiat.

  • monitorpolski 7 marca 2011 o 11:35 am

   Tak, ale zaczynają być ludźmi dopiero wtedy gdy czują siekierę nad swoją głową, a zazwyczaj jest to już za późno

 5. waltan 7 marca 2011 o 3:53 pm

  Widzicie polaczki jak Amerykanie dzialaja.Oni wiedza co to NWO=(SATANISCI=666)..
  POLACY OBUDZCIE SIE,,,POLACY OBUDZCIE SIE,,OBUDZCIE SIE

 6. ALFA 7 marca 2011 o 5:06 pm

  WŁAŚNIE POLACY OBUDZCIE SIĘ
  Wyjątki ze stenogramu z posiedzenia Fundacji Batorego

  Prawdziwy obraz talmudycznych przebierańców przy władzy
  SPOTKANIE CZŁONKÓW FUNDACJI BATOREGO W SIEDZIBIE FUNDACJI DNIA 06.08.98 R.

  Przewodniczący – B. Geremek

  Proszę o ciszę. Zaczynamy. Referować krótko, tematy znane

  Michnik – Jak zwykle o polaczkach, ha! ha!

  Balcerowicz – Ja zacznę od tego, że transfer pieniędzy do Izraela idzie pełną parą, oni się niczego nie domyślają! W prywatyzacji bierze udział ponad 3,5 tys. Naszych Żydów. Banki są już prawie wszystkie nasze, a to jest najważniejsze! Wykup najlepszych terenów w Warszawie i w największych miastach załatwiony. Sprzedaż najlepszych zakładów kontynuujemy dla naszych za grosze albo dajemy kredyty z pieniędzy budżetowych, a potem umarzamy.

  Geremek – Leszek, wystarczy! Od siebie chcę powiedzieć, że w MSW nie ma już prawie żadnych Polaków. Ambasadorzy i I sekretarze to nasi Żydzi! W Brukseli są tylko nasi.

  Pałubicki – kartoteki: p. Geremka, Mazowieckiego, Olechowskiego, Michnika, a także 328 Naszych zostały do końca wyczyszczone! Wcześniej siedział tam Adaś z naszymi, ale do końca nie wyczyścił

  Olechowski – Jeżeli dowiedzą się, że ja, Kwaśniewski i Buzek jesteśmy Żydami, to źle!

  Kuroń – wszędzie mamy swoich! W Radach Nadzorczych, Funduszach Powierniczych, Dyrekcjach, Bankach! Zresztą, z Izraela i Stanów Zjednoczonych przyjeżdża około 8,5 tys. Żydów. Po to są powiaty, trzeba trzymać polaczków za mordę! Zresztą, już i tak niedługo wszystko będzie nasze! Za trzy lata obudzą się z łapą w nocniku.

  Suchocka – Jacek, znowu piłeś i jesteś wulgarny!

  Kuroń – Nie przejmuj się, oni są ogłupieni. Telewizja, radio i prasa są nasze!

  Osiatyński – Może porozmawiamy o wyborach? Adaś dał 3 miliardy zł, Turowicz z Tygodnika 500 milionów, to skąpiec, Sorosz 10 miliardów, Biznes Klub 10 miliardów, Urban 1,5 miliarda, z Niemiec 4 miliardy, 15 miliardów dał Leszek z budżetu

  Małachowski – Wszędzie, gdzie się da, niszczyć „Naszą Rodzinę” i ks. Rydzyka. Oni są najbardziej niebezpieczni. Ale też „Ojczyznę” i „Przymierze”. Popatrzcie, ośmieszaliśmy Pawlaka i już go nie ma, kolej na Kalinowskiego, ale powtarzam, przede wszystkim niszczyć „Naszą Rodzinę”, „Radio Maryja”, ich gazetę „Nasz Dziennik” i ks. Rydzyka. Najlepszymi naszymi sprzymierzeńcami są ks. Tischner, bp Życiński i bp Pieronek. Popatrzcie, sami plują na Kościół i naród. Wystarczy tylko drukować ich artykuły!

  Kuczyński – Zobaczcie, jaką dobrą robotę zrobił dla nas pan Kulesza.

  Lityński – Ale swoje pieniądze wziął! Jak wejdą do Unii, będą tylko regiony. Żadnej Polski już wtedy nie będzie! W Kancelarii Kwaśniewskiego mamy też kilkunastu swoich ludzi, na czele z Kaliszem”.

  Powyższe wypowiedzi nie wymagają komentarza. Siłą talmudystów w niszczeniu Polskiego Narodu i Polski była nieświadomość Polaków. Bo rzeczywiście trudno jest uwierzyć w taką przewrotność, jaką wykazali talmudyści przy władzy w Polsce. Musi to jest „nagroda” za to, że Polacy – z narażaniem życia – ratowali ich przed śmiercią z rąk ich pobratymców. Ale to się skończyło. W Narodzie Polskim narasta świadomość śmiertelnego zagrożenia ze strony talmudycznych przebierańców. Wybory w jesieni 2005 roku były początkiem zwycięskiej wali o przywrócenie Polski Polakom, jak podkreśla w swoich programowych przemówieniach Jarosław Kaczyński, prezes autentycznie narodowej partii „Prawo i Sprawiedliwość”. Cdn.
  http://newworldorder.com.pl/post,1354,0#15816

 7. miziaforum 7 marca 2011 o 8:48 pm

  UWAGA WAŻNE DLA BLOGERÓW WORDPRESS I NIE TYLKO
  CHYBA SIĘ STAŁO – BLOG = DZIENNIK
  SPRAWDCIE URZYTKOWNICY WORDPRESS W KOKPIT OPCJACH – NAGLE , REJESTRACJA BLOGA , NAZYWA SIĘ REJESTRACJA DZIENNIKA , PODGLĄD INNYCH BLOGÓW – NAZYWA SIĘ ŚLEDŻ INNE DZIENNIKI !!!!!!
  czyżby to zamordyzm opisany w linku poniższym i związane z tym szykany????
  zakłdki administratora – moje konto i mój blog – zawierają te opcje
  http://miziaforum.wordpress.com/2011/02/18/blog-dziennik-lub-czasopismo-wymog-sadowej-rejestracji-wspomagany-elektronicznym-kagancem-indect-01-kwietnia-2011/

  • monitorpolski 7 marca 2011 o 11:34 pm

   To musiało się prędzej czy później stać. Totalitaryzm musi się w pewnym momencie ujawnić – ale wbrew pozorom jest to bardzo dobre. Mamy określonego wroga, z którym należy walczyć – jak to było w przypadku komuny czy faszyzmu. Zatem wracamy do drukowania ulotek!

  • Zee 9 marca 2011 o 12:23 pm

   Do cholery! Przecież jeszcze nie ma pierwszego kwietnia!
   Powariowali, czy jak?

 8. spokojny 7 marca 2011 o 9:01 pm

  Zagadnienia finansowe polecam stronę

  http://zezorro.blogspot.com/

  Przydałby się tu temat na stronie o Kredycie Społecznym

  • monitorpolski 7 marca 2011 o 11:35 pm

   Już chyba pisałem. Na pewno polecałem Michael.

 9. Jerzy Ulicki-Rek. 10 marca 2011 o 9:30 am

  Dziąsłak :

  Cokolwiek by nie zrobili.. Albo chcą walczyć z bankiem albo wykonują jego polecenia i tak przegrają..

  Podziwiam optymizm.Ty tak sam czy koledzy ci pomagaja?
  Jerzy Ulicki-Rek

 10. Jerzy Ulicki-Rek. 10 marca 2011 o 9:31 am

  spokojny :

  Zagadnienia finansowe polecam stronę
  http://zezorro.blogspot.com/
  Przydałby się tu temat na stronie o Kredycie Społecznym

  Sluze uprzejmie.Od lat nasi „profesorzy” prowadza wyklady na ten temat:

  NIEZALEZNY UNIWERSYTET INTERNETOWY/Independent Internet University
  http://www.polskawalczaca.com/viewforum.php?f=21

  Tylko czytac.

  Jerzy Ulicki-Rek

 11. Jerzy Ulicki-Rek. 10 marca 2011 o 9:35 am

  Ania :

  Nie musimy zastępować papueru niczym majacym wartość samym w sobie ( kruszcem lub drogimi kamieniami) W tym wszystkim chodzi o to, aby srodek płatniczy miał pokrycie w pracy albo własności. Mogą to być np asygnaty papierowe o wartości 1 dnia pracy człowieka. Pieniądz nie moze być tworzony z niczego. Pieniądz musi być generowany przez państwo lub lokalną władzę a nie banki. Nie wolno dopuścic do lichwy. To lichwa jest przyczyną problemów, a nie pieniądze. A dolara zostawić w bankach…bankierom. Niech się martwią jak upadnie.

  Ania.Masz racje w 100 %.Tym bardziej ,ze tego „dolara’ sami sobie wydrukowali:)

  Poniewaz widze ,ze myslisz-a tacy tylko nam potrzebni w tej chwili-zapraszam do forum :
  http://www.polskawalczaca.com

  Jest tam dzial:
  NIEZALEZNY UNIWERSYTET INTERNETOWY/Independent Internet University

  Podziel sie swoja wiedza.

  Jerzy Ulicki-Rek

  • monitorpolski 10 marca 2011 o 12:22 pm

   A może by tak w ogóle bez pieniądza? Ludzkość stać na zapewnienie żywności i utrzymania za darmo. Na luksusowe produkty należałoby jednak odpowiednio zapracować.

   • Ewa Polska 11 marca 2011 o 6:30 am

    … bez pieniadza???

    A to co Monitor proponuje? 1/4 kila soli za 3 kilo kaszy? 5 kilo miesa za pare butow???

    Tydzien pracy za barana??? Jesli niezbyt pracowity tydzien to za malego prosiaka???

    Pieniadze pozwolily na rozwoj handlu, a papierowe banknoty pozwolily na rozwoj ekonomii.

    Wyzysk zawsze byl i bedzie – im wiecej ludzi tym wiecej taniej sily roboczej…. i kolo zamyka sie.

    Edukacja i wysoka swiadomosc spoleczna sa podstawa kazdego narodu.

    A takze prawo do posiadania broni i prawo do strajkow i manifestacji!!!

 12. poliszynel 10 marca 2011 o 4:31 pm

  Coś mi tutaj nie pasuje…
  Napisane jest: Kongres stanu Utah jako pierwszy zatwierdził ustawę zatwierdzającą złote i srebrne monety wydane przez Rząd Federalny jako legalny środek płatniczy.
  A kiedy OSTATNI raz rząd federalny Dużego USraela „wydał” złote i srebrne monety?
  Bo nie słyszałem, że coś takiego planuje Kenijczyk z Białego Domu.
  Banksterzy są chciwi na kruszcze. Nie wiedzą, jak wyciągnąć od ludzi stare złote i srebrne monety. No ale wymyślili…
  Zalegalizuje się stare, złote i srebrne monety. Ludzie mogą nimi płacić.
  A gdzie trafiają monety i w ogóle pieniądze ostatecznie?
  W banku – jako utarg dzienny…
  Złote i srebrne monety zostaną w bankach wtedy już na wieki wieków…

 13. Swiadomy Polak 10 marca 2011 o 10:39 pm

  Nie ma sie czym podniecac ! Ciagle jestemy w zydowskiej pulapce !

  Pelny komentarz jest na stronie „Polskie Forum Narodowe”
  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=427&p=5279#p5279

  401

 14. Jerzy Ulicki-Rek. 27 marca 2011 o 8:36 am

  Poliszynel ma 100 % racji.
  Podobnie jak inna tajemnica poliszynela jest to ,ze banki kupuja zloto.
  Cena aktualna 1400 + za uncje to cena wysrubowana spekulacja.
  ten temat juz przerabialismy:)
  Za to ,ze ekonomisci III Rzeszy wykumali jak budowac panstwo bez oparcia waluty kraju o zloto,ktorego nie mieli Niemcy placa kare do dzisiaj:)
  Nauczka dla nich a przestroga dla innych.
  Zeby nikomu innemu takie glupie mysli jak wyrwanie sie z lap zydowskich bankow nie chodzily po glowie

 15. USA:13 stanow mowi "DOSC" 29 kwietnia 2011 o 1:44 am

  Niestety ale ostatni link w tym artykule nie dziala!