Transporty ciężkiego sprzętu wojskowego zarejestrowane w Teksasie.

Jedno jest pewne – nie są to ani „pociągi śmierci” ani „pociągi FEMA”, o których w pewnym czasie donoszono. Film zamieszczam jednak z uwagi na planowane na maj ćwiczenia związane z możliwością kataklizmu w tzw. New Madrid Zone, o czym informowałem wcześniej.
bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=ZqUoYclfkz8 Zazwyczaj na niepoprawnych politycznie blogach oraz kanałach YouTube uspokajające komentarze wykonują megafoniarze – agenci dezinformacyjni posługujący się oprogramowaniem „Megaphone” umożliwiającym im anonimowość oraz zmianę numerów IP, a także wyłapującym niepoprawne treści, jeśli tylko się znajdą w sieci. Na YouTube megafoniarze zazwyczaj nie mają swoich własnych filmów, ich kanały zawierają tylko cudze. Jeden z nich (kbmj2003) uspokaja: „Ludzie, nie ma żadnej konspiracji. Jest to całkiem normalne, żeby transporty sprzętu wojskowego odbywały się drogą kolejową do takich miejsc jak Ft Hood w Tekasie or Ft Ord w Kalifornii. Czy zawsze jakiś transport wojskowy musi być konspiracją?(…)
Być może kbmj2003 nie jest megafoniarzem, ale podobne transporty obserwowane są w innych częściach USA. Natomiast jeśli komuś się wydaje, że te transporty mają wylądować w Iranie lub Libii to się myli – po rodzaju kamuflażu widać, że sprzęt jest przeznaczony do walki w terenie zalesionym. Ciekawe jest to, że takiego kamuflażu już dawno nie obserwowano na amerykańskim sprzęcie bojowym. Sugerować to może, że transporty są zapowiedzią akcji „supetrzęsienie”, do której FEMA przygotowuje się już od dłuższego czasu (https://monitorpolski.wordpress.com/2011/02/13/planowane-ludobojstwo-30-milionow-amerykanow-za-pomoca-trzesien-ziemi-dowody/). Ma ona nastąpić w połowie maja lub może nawet wcześniej. Na zakupy żywności, podwodnych toreb na zwłoki i innego sprzętu wydano już ponad miliard dolarów. Eksperci uważają, że kataklizm może być wywołany przez niewłaściwe wiercenia w południowych stanach USA, gdzie grozi rozpad skorupy ziemskiej i podzielenie się kontynentu. Być może taki proces mógłby z czasem nastąpić w sposób naturalny, jednakże sposób wiercenia oraz wzmożona sejsmika ziemska może się się przyczynić do olbrzymich trzęsień w tzw. Strefie Nowego Madrytu i w związku z tym znacznie to przyspieszyć. Woda z Zatoki Meksykańskiej mogłaby się wówczas wedrzeć daleko wgłąb lądu i spowodować zalanie olbrzymich terenów. Stąd być może te podwodne worki na zwłoki w zamówieniu FEMA.
Dodajmy, że w z uwagi na Posse Comitatus Act z 1878 roku, wojsko jest poważnie ograniczone w działaniach na terenie USA. Tylko stan wyjątkowy by tłumaczył wewnętrzną interwencję.
więcej komentarzy: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1384207/pg1
zob. też: Rozlokowanie wojska w poludniowych stanach USA…

Reklamy