Broń HAARP przyczyną trzęsienia w Japonii?

Zobacz aktualną aktywność HAARP: http://www.haarp.alaska.edu/haarp/data.html

Na stronie http://benjaminfulford.typepad.com/benjaminfulford/ Benjamin Fulford, Amerykanin mieszkający w Japonii podaje:

Biuletyn Specjalny: Atak za pomocą trzęsienia ziemi na Japonię został zaplanowany w Nowym Meksyku i Newadzie. Kolejnym celem będzie uskok New Madrid.

Jak podają źródła w Pentagonie i CIA, straszliwy atak tektoniczny na Japonię, w rezultacie którego powstało tsunami z 10 metrowymi falami zostało zorganizowane przez łajdackie elementy w rządzie USA, które mają swoje schronienie w podziemnych bazach w Nowym Meksyku i Newadzie. Następnym celem będzie uskok New Madrid w południowo-zachodnich stanach USA , zgodnie z groźbami wychodzącymi od nazistowskiej frakcji Georga Busha Seniora w rządzie USA.
Stany Zjednoczone są rzekomo sprzymierzeńcem Japonii, dlatego domagamy się natychmiast wysłania czołgów i uzbrojonych ludzi do tych baz by aresztować tych ludobójczych nikczemników. wiecie kim oni są, wiecie też gdzie się znajdują – musicie więc działać natychmiast, gdyż wasi obywatele są następni w kolejności.

Jak podaje http://thecomingdepression.blogspot.com/2011/03/raw-footage-of-japan-tsunami.html, wykres aktywności HAARP (poniżej)  zgadza się w czasie z trzęsieniem ziemi w Japonii:

wykres aktywności HAARP na Alasce 11 marca 2011 r.

Przypomnijmy, że HAARP to system olbrzymich anten emitujących skondensowaną falę radiową o niskiej częstotliwości w określony punkt jonosfery. Umożliwia to m.in. powielenie siły sygnału przez pobudzoną do rezonansu jonosferę, która z kolei może poprzez ciśnienie wpłynąć na płyty tektoniczne w zaprogramowanym miejscu. HAARP może też służyć do regulacji pogody.
Niektóre komentarze na forum dyskusyjnym http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1388496/pg1 uspokajają, że powyższy wykres niczym nie odbiega od innych. Wzrost aktywności HAARP można raczej powiązać z oddziaływaniem burzy elektromagnetycznej w jonosferze, a ta może mieć różne przyczyny. Jeśli więc chodzi o broń tektoniczną to mogłaby być to jedynie fala stojąca wywołana przez tzw. „broń skalarną”, a tej nie da się tak łatwo wykryć. Natomiast niezwykła aktywność magnetosfery może mieć bardziej konkretne powiązanie z trzęsieniem ziemi. Tyle komentarze.

Natomiast autorowi artykułu na stronie http://www.atlanteanconspiracy.com/2011/03/japan-tsunami-caused-by-haarp.html trzęsienie od razu wydało się podejrzane. Od razu sprawdził magnetometr do badań HAARP na Uniwersytecie w Tokio – poniżej porównanie aktywności w ciągu tygodnia oraz na 36 godzin przed trzęsieniem:

zwykła aktywność HAARP oraz na 36 godzin przed trzęsieniem

Z tych wskazań widać, że HAARP został włączony 9 marca o godzinie 0:00. W następnej kolejności badacz zaczął analizować niebo nad Japonią na podstawie nagrań na YouTube, poczynając od końca 2009 roku. Niebo nad Japonią wyglądało bardzo dziwnie poczynając już od listopada 2009 roku, poniżej stopklatki z nagrań na YouTube:

dziwne chmury nad Japonią

Stopklatki pochodzą z  natępujących nagrań:
http://www.youtube.com/watch?v=Ys1txZ-baSk i
http://www.youtube.com/watch?v=UKxU6eaPpIs

Co ciekawe, znalazł on artykuł „Zachodni bankierzy grozili Japonii eko-zniszczeniem za pomocą HAARP na rok przed trzęsieniami w Chinach” http://milkhouse-mouse.blogspot.com/2008/06/western-bankers-threatened-japan-with.html
Bezpośrednio przed trzęsieniem Niigata w 2007 roku, zaraz przed trzęsieniami w Chinach i Chile, na niebie pojawiły się dziwne, podobne do zorzy polarnej światła, które eksperci od HAARP interpretują jako pochodzące od zakłóceń elektromagnetycznych jonosfery. Tu są nagrania wideo:
http://www.youtube.com/watch?v=ZnQDrPFFmFc
http://www.youtube.com/watch?v=OcHPAR_5TEc

zob też:

Reklamy