Benjamin Fulford: Japonii grożono trzęsieniami już w przeszłości!

Fulford na spotkaniu z b. Min. Finansów Takanaka

W poniższym nagraniu wideo Benjamin Fulford ujawnia sensacyjne informacje na temat gróźb zastosowania broni tektonicznej wobec Japonii. W 2009 roku potkał sie on z byłym Ministrem Finansów Japonii Heizo Takanaka, który przekazał kontrolę nad japońskim systemem finansowym grupie amerykańskich i europejskich oligarchów. Takanaka przyznał się, że był on do tego zmuszony gdyż zagrożono Japonii „maszyną do wywoływania trzęsień ziemi”.
W tym czasie Fulford nie dawał wiary takim wyjaśnieniom, zaczął więc badać dokładniej tę sprawę i w miarę postępu badań ujawniać kulisy zagrożenia, m.in. na antenie radia Jeffa Rense. Japońska służba bezpieczeństwa udzieliła mu sensacyjnej informacji, że miasto Niigata zostanie zaatakowane bronią tektoniczną. 2 tygodnie później nastapiły 2 trzęsienia ziemi o mocy 6.8 w skali Richtera z epicentrum dokładnie pod największą elektrownią atomową w Japonii. Nie wyglądało to na przypadek – postanowił on więc zbadać sprawę HAARP dokładniej.

Jak wyjaśnia w tym krótkim nagraniu, HAARP jest emiterem radiowym o mocy miliarda watów (!), który nakierowany jest na górne partie atmosfery ziemskiej, jonosferę.

Po trzęsieniu ziemi w Niigata członkowie rodziny japońskiej, która jest cześcią międzynarodowej mafii wyjaśnili Fulfordowi, że George Bush Senior jest ich wielkim bossem. Zaprosili go też na „zebranie UFO” gdzie zademonstrowano broń plazmową. Na podstawie tej wiedzy Fulford przewidział, że w przypadku wielkiego trzęsienia ziemi w Chinach na niebie powinny były pojawić się dziwne chmury zaraz przed katastrofą. Faktycznie, niedługo potem na YouTube pokazały się nagrania dziwnych kolorowych chmur. Dodatkowo tajwański satelita odkrył 50 procentowy spadek energii w jonosferze nad obszarem gdzie doszło do trzęsienia. Takie zjawisko także może być wytłumaczone działaniem HAARP, która wypycha jonosferę do góry, a następnie pozwala jej opaść.

Według Fulforda, jest to dowód na to, że grupa kryminalistów w USA przejęła kontrolę nad bardzo groźną bronią tektoniczną. Fulford zatem apeluje do rządów Chin, Rosji i Japonii by ujawniły światu wszystko co wiadomo na temat tej broni i użyciu jej przez „amerykańską” armię. Nawołuje też amerykańskich pilotów – patriotów by zbombardowali siłownie zasilające emitery HAARP na Grenlandii i Alasce i przez to powstrzymali ludobójstwo, które pozbawiło już życia 500 tysięcy ludzi. Podejrzewa on też, że tsunami w Indonezji było wywołane sztucznie przez tych samych ludzi – było to politycznie umotywowane tym, że rząd Indonezji odmówił otwarcia Cieśniny Malakka – po tsunami nie było już problemu z jej udostępnieniem. Podobne polityczne motywy wystąpiły w przypadku trzęsienia ziemi w Chinach, którym to udało się przekonać Indie do współpracy z Rosją i Brazylią i innymi krajami w ramach tzw. Shanghai Corporation. Także Cesarz japoński w lecie ub. roku spotkał się aż trzy razy z chińskimi przywódcami.  wszystko to oznacza izolację USA – z „policjantów świata” stają się „gangsterami świata”. Fulford uważa, że celem gangsterów, którzy przejęli kontrolę nad USA jest III wojna światowa, której trzeba za wszelką cenę uniknąć.

Trudno będzie udowodnić czy HAARP mógł spowodować akurat to trzęsienie ziemi. Ostrzeżeń Fulforda nie można jednak ignorować, szczególnie że na 11 maja w New Madrid Fault przygotowywane są ćwiczenia FEMA z dużym nakładem finansowym. Ćwiczenia mają przygotować zespoły ratownicze i wojsko do olbrzymiego trzęsienia ziemi.
Ciekawe są komentarze co do możliwości użycia HAARP w Japonii. szczególnie istotnym szczegółem wydaje się tu niewielka głębokość epicentrum trzęsienia – ok 10-15 km. Oto odpowiedź na pytanie czy HAARP mógł spowodować to trzęsienie jaką znalazłem na stronie http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20110311074741AASd4yK

HAARP technology is very real and has most definitely been used to create similar natural disasters in the past. i believe it is a bit too early to tell whether or not the Japan earthquake was caused by HAARP. However, after doing extensive research on HAARP, I have read that the earthquakes it causes are generally 10-15 kilometers below sea level. Reports have stated that the Japan earthquake was at 10 km while others have stated 15 km. In any event, HAARP is a dangerous weapon that the US has been using to threaten nations with for a while now. What is even scarier is that they can and likely will use it on their own nation. „Scientific” predictions have been coming out over the past several months that a large earthquake will hit the west coast „sometime soon.” As we all know, California has been overdue for the big one for quite a while, however, when mass media begins talking about scientific predictions for the near future, it worries me. The reason being, if a „natural” disaster were to strike, and if it were substantial, Obama can instantly instate Martial Law (this occurred when Katrina hit – look on youtube, you can find hundred of videos of soldiers breaking down doors, confiscating civilian’s weapons, and pulling them out of their homes against their will). Only under the context of a natural disaster can the president use Martial Law, thus overruling the constitution and the rights that it provides us.
Those that say these are conspiracy theories are blind to events that are happening under their nose, and people like LaurelHS are sheep.
At this point, it is crucial that we start motivating the public to utilize the internet for something good and do some research on their own. Research HAARP – see what it can do. Natural disasters are not the only thing it can cause.

zob. też:

Reklamy

35 responses to “Benjamin Fulford: Japonii grożono trzęsieniami już w przeszłości!

 1. Lech 12 marca 2011 o 11:58 am

  Teorii o HAARP, przeczą pewne zjawiska jak np. pękanie ziemi w różnych miejscach na kilku kontynentach, dziury które się tworzą od pewnego czasu, huragany, powodzie, susze w kraju który niby stosuje Haarp, mówię o USA. Skoro ta broń ma takie zastosowanie, nie tylko trzęsienia, ale także wywoływanie deszczów, czy tworzenie huraganów, to dlaczego USA niszczyłoby własny kraj, albo nie zapobiegłoby ogromnym pożarom, powodziom, czy przesunięciem w inny kierunek np. huraganu Katrina? Dlaczego USA dysponując takim narzędziem dopuściłyby do tak ogromnych burz śnieznych ? Przecież Panowie, to się nie trzyma kupy. Poza tym ilość trzęsień ziemii jest na całym świecie o 150% większa w ostatnim dziesięcioleciu , niż w całym wieku XX i są to trzęsienia , które nie powodują zniszczeń i występują prawie we wszystkich zakątkach świata. To oznacza wg mnie , że jest to naturalne , anie sztucznie wywołane. Wizjoner Edgar Cayce mówił wyraźnie o zmianie biegunów, i to co się dzieje jest tylko i wyłącznie powiązane z tym zjawiskiem, takie jest moje zdanie.

  • monitorpolski 12 marca 2011 o 1:45 pm

   A może tylko naturalne przyczyny zwiększonej tektoniki są przez nich wykorzystywane? Pamiętajmy też o tym, że Ziemia była dotknięta kataklizmami także w przeszłości i to wielokrotnie – wtedy nie było jeszcze Illuminatów. A z kolei kapłani egipscy wykorzystywali zjawiska naturalne, jak zaćmienie Słońca w zniewoleniu społeczeństwa. Wiedza to władza.

  • szylkret 13 marca 2011 o 2:30 pm

   A w/g mnie te twoje wywody są dziecinne.To zaś że w USA sami sobie szkodzą to jest dla mnie jasne.Im nie zależy tam na ludziach ani innych sprawach.Oni tam są zabezpieczeni we wszystko,a reszta narodu tak jak cała populacja ma wyginąć.

  • WojtaZ 16 marca 2011 o 11:26 am

   Swój kraj ? To zobacz co rządzący „Amerykanie” robią ze swoim krajem… Oni nie liczą się z człowiekiem z życiem.

  • krzysiek 18 marca 2011 o 3:19 pm

   Dlaczego USA niszczyłoby swój własny kraj? To banalne pytanie. Z tego samego powodu, z jakiego sfingowali atak 9-11 – zwyczajnie: przerażonych ludzi łatwiej kontrolować. kiedy tłum się boi czegoś, na co nie ma wpływu, staniesz na piedestale i powiesz – ja was obronię, bo mam broń, tylko pomóżcie mi! – wszyscy pójdą za tobą. gwarantuję.

   krzysiek

   • x 18 kwietnia 2011 o 5:54 pm

    Pozwolę się nie zgodzić z wami odnośnie atakowania własnego kraju HAARPem. Zakładając, że wisi im życie ludzi, to w czasie naturalnych katastrof muszą wydawać olbrzymie pieniądze na naprawianie szkód, dostarczanie zapasów, itp. W USA są kolesie na stołkach, którzy przydzielają kasę dla różnych sektorów. Pula jest ograniczona. Jeśli byliby tam ludzie pracującymi nad tajnymi rządowymi projektami broni typu HAARP, to chcieliby tą kasę mieć dla siebie. Jednak nie dadzą im tej kasy, bo poprzez katastrofy kasa płynie gdzie indziej, co jest im nie na rękę.
    Oczywiście można pogdybać, jeśli HAARPem nie zajmuje się ani rząd, ani wojsko, lub gdyby chcieli powiedzieć „patrzcie na te katastrofy, możemy im zapobiec, tylko dajcie nam kasę na badania”, jednak to już zaczyna podchodzić pod fikcję i scenariusz całkiem dobrego filmu, którego nie mam zamiaru rozwijać, bo jeszcze ktoś przeczyta to i zgarnie Oskara za moje pomysły.

  • Dorota 24 marca 2011 o 6:59 pm

   Dlaczego? Bo za to wszystko sa odpowiedzialne elity „ponadnarodowe”. Chca zniszczyc USA tak samo jak inne kraje.

  • Morosek 9 kwietnia 2011 o 12:51 pm

   Nic nie rozumiesz Lechu nic.

 2. Dr Strangelove 12 marca 2011 o 12:44 pm

  Lech
  po pierwsze: HAARP-em można coraz dokładniej sterować zwłaszcza gdy emitery w kilku miejscach globu skoordynować przy pomocy lokalnych czujników oraz sieci satelitów geo-meteo-szpiegowskich.

  po drugie – NWO jest bandą ponad-narodową, a więc klasyczne rozumienie interesu etnicznego nie obowiązuje. To są inywidua – bo trudno ich nazwać ludźmi – zdolne do zamordowania własnej matki, czy dziecka, aby tylko mieć więcej władzy i pieniędzy.

  „…ilość trzęsień ziemii jest na całym świecie o 150% większa w ostatnim dziesięcioleciu , niż w całym wieku XX i są to trzęsienia , które nie powodują zniszczeń i występują prawie we wszystkich zakątkach świata. To oznacza wg mnie , że jest to naturalne, a nie sztucznie wywołane” – na jakiej podstawie taki wniosek?

  „Wizjoner Edgar Cayce mówił wyraźnie o zmianie biegunów, i to co się dzieje jest tylko i wyłącznie powiązane z tym zjawiskiem…” Zawsze dojdziesz do błędnych wniosków jeśli wiedzę czerpiesz z „wyraźnych” bajdurzeń wizjonerów.

  Proszę zastanów się nad tymi uwagami, które nie mają na celu atakowanie Cię, ale napisałem dla zachęty aby nie powtarzać plotek podkładanych nam po to, abyśmy dawali się doić jak owieczki.

 3. Pingback: EKSPLOZJE ELEKTROWNI ATOMOWYCH, KOLEJNE WSTRZĄSY, HAARP W TLE ?! « MuzycznaMedycyna i Okolice

 4. Pingback: Razwiedka Izraela i Koszer Nostra « Grypa666's Blog

 5. Lech 12 marca 2011 o 5:36 pm

  No właśnie się zastanawiam i poza NWO, nie zgadzam się z Tobą w innych kwestiach. Wizjonerzy bardzo często bajdurzą, to fakt, ale Caycego za takiego nie uważam.

 6. ALFA 13 marca 2011 o 10:16 am

  Użyto broni HAARP widać po chmurach

  • monitorpolski 13 marca 2011 o 12:04 pm

   zamieściłem stopklatki z tego materiału.

   • Kipisz 16 marca 2011 o 3:55 pm

    takie chmury czesto widze u mnie na dzialce nad jeziorem wiec to lipa a gdyby padal deszcz tez by sie okazalo ze to wina nowej broni bo tzreba ja czyms schlodzic… banda paranoikow…

 7. jj 14 marca 2011 o 1:08 am

  Mylenie pojęć i powstaje zamęt.
  HARP – elektromagnetyczne sposoby zmiany klimatu -miejscowo, wzrost opadów susze, mrozy itd.

  Geoinżynieria – oparta na infradźwiękach [prawdopodobnie] – uskoki tektoniczne, tsunami.

  • monitorpolski 14 marca 2011 o 10:00 am

   To w takim razie niewiele wiesz o HAARP. Odsyłam do prac dr Nicka Begicha

 8. sebecx 14 marca 2011 o 3:22 pm

  Poświęciłem dawno temu mnóstwo czasu na zgłębianie tematu…
  Dla mnie to HAARP, a to że trzęsienia występują o 150%….
  ehh.. Rodacy moi Kochani wiecie kto to jest Brzeziński ?!
  Powtórzę – Z. Brzeziński?! Broń tektoniczna i psychotroniczna ?!
  Jakiś czas temu chciałem wszystkich powiadomić.. ale.. pukają się w czoła…
  Najgorsze przed nami Kochani… Poczytajcie poszukajcie- HAARP i Brzeziński..

 9. Pingback: Trzęsienie ziemi, tsunami, HAARP i tajna misja miniwahadłowca. « Vademecum Poliszynela

 10. noe 15 marca 2011 o 2:34 am

  Właśnie jestem w trakcie pisania scenariusza p.t „HAARP”. Niby fikcja ale kto doczeka końca seansu bez załamania nerwowego lub wyjdzie z małym atakiem serca to będzie szczęśliwy.
  Fikcja wymieszana z prawdą. Ponure dołujące wywołujące dreszcze i drgawki.
  Nie wiem czy przejdzie przez cenzurę w USA. Jak skończe to dam znać.

 11. PoznajPrawde.prv.pl 16 marca 2011 o 2:48 am

  Trzęsienie Ziemi i Tsunami w Japonii sztucznie wywołane ? http://tnij.com/japanhaarp

 12. lady_fantasy 18 marca 2011 o 2:20 pm

  Stwierdzenie, że w ostatnim dziesięcioleciu jest więcej wstrząsów jest co najmniej komiczne. Rejestrujemy wstrząsy w miejscach gdzie zainstalowany jest sprzęt pomiarowy. Logicznym jest, że z czasem tego sprzętu przybywa zatem przybywa również rejestrowanych wstrząsów. Pomyślcie jaka ilość wstrząsów nie jest w ogóle rejestrowana tylko ze względu na fakt, że w danym regionie po prostu nie ma sejsmografów. Gdyby podążyć za Waszym tokiem rozumowania można by dojść do wniosku, ze do 1890 zdarzały się jedynie sporadyczne trzęsienia ziemi o których wiemy z zapisów historycznych… tylko i wyłącznie dlatego, że dopiero w 1890r. skonstruowany został pierwszy sejsmograf.

 13. waltan 18 marca 2011 o 3:02 pm

  Czy to bedzie HARRP czy cos tam innego.Dlamnie jest wszystko jasne zwlaszcza
  przygladajac sie poczynaniom naszych pseudo-wladzy.To jest totalne niszczenie
  zycia spolecznego i kraju.A w wymiarze miedzynarodowym niszczenie naszego globu
  przez ugrupowania satanistycznego rzadu swiatowego dobrze zorganizowanego i ukrytego.No dobrze zapyta sie ktos to co mamy robic?.Co ano to jesli chodzi o nasz
  o POLSKE ..NIE ISC DO UNIJNEGO SPISU POWSZECHNEGO,NIE ODBIERAC DOWOD Z CHIPEM..
  ZACZAC PATRZEC NA DRGIEGO CZOWIEKA NIE JAK NA WROGA TYKO BRATA.I B DOWAC ZYCIE
  PODZIEMNE, TAK JAK BYO ZA OKPACJI.BOJKOT SPIS POWSZECHNY DOWOD Z CHIPEM

  • krzysiek 18 marca 2011 o 3:26 pm

   poobuje cytac twojam wypowieć na guozz i mam niesamowity ubaw jak plancze mi siem jeżyk…

 14. S. Lem 18 marca 2011 o 11:29 pm

  „Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów” – S.Lem

  • olek 21 marca 2011 o 10:26 am

   Nic dodać nic ująć.

 15. utopia 18 marca 2011 o 11:35 pm

  Dr Strangelove: „po pierwsze: HAARP-em można coraz dokładniej sterować zwłaszcza gdy emitery w kilku miejscach globu skoordynować przy pomocy lokalnych czujników oraz sieci satelitów geo-meteo-szpiegowskich.”

  Czlowieku – o czym ty piszesz? Sam wymyslasz te bzdury czy ci ktos pomaga? Wiedza z podstawowki nie wystarcza do pisania na forach na takie tematy.
  Popieram S.Lema 🙂

 16. tulsi 20 marca 2011 o 4:51 pm

  Swiat ogarnęła totalna paranoja, każdy wszędzie widzi spiski ! 🙂

 17. paranoik 23 marca 2011 o 8:56 pm

  jak dla mnie tez to wszystko jest grubymi nicmi szyte, jedyne co dopuszczam to uzycie stuxneta do unieruchomienia elektrownii, nie chce mi sie wierzyc w az tak duze mozliwosci haarpa…wogole nie wiem czy lepiej nie wiedziec o tych wszystkich spiskach, bo w pewnym momencie, rzeczywiscie mozna sie nabawic choroby psychicznej…pozostaje tylko wspolczuc japonczykom

  ps tak nawiasem zbagatelizowali sprawe elektrownii w fukushimie, odrazu powinni ja zalac tonami wody i odrazu zabetonowac(chyba ze rzeczywiscie sie nie dalo)

  • monitorpolski 24 marca 2011 o 3:49 am

   To był sabotaż. Jednym z argumentów jest to co się działo w USA z jodkiem potasu.

 18. ania 24 marca 2011 o 6:09 pm

  jezeli ktos ma jakies watpliwosci co do haarp, ze wykorzystuje sie go do powodowania roznorakich katastrow, to po co do cholery ten haarp jest budowany w roznych miejscach i jeszcze sie go rozbudowuje. JEST TO UKRYWANE PRZED OPINIA PUBLICZNA.co do mnie to ja nie mam jakichkolwiek watpliwosci ze teraz jest prowadzona wojna klimatyczna, i wiekszosc spoleczenstwa nie ma o tym wogole pojecia.wezmy jeszcze pod uwage chemtralis poniewaz jest to tez z tym powiazane.

 19. Pingback: Japanese cherry…:-( « LogoPedant Blog – Badam znaki i czasy…

 20. Alex 6 kwietnia 2011 o 3:57 pm

  ”Po trzęsieniu ziemi w Niigata członkowie rodziny japońskiej, która jest cześcią międzynarodowej mafii wyjaśnili Fulfordowi, że George Bush Senior jest ich wielkim bossem. Zaprosili go też na „zebranie UFO” gdzie zademonstrowano broń plazmową…”

  Może to głupie pytanie.
  Ale zastanawiam kim jest ten Fulford że może sobie gadać z ważnymi ludzmi i podawać to potem do opini publicznej?

  Troche mnie to dziwi, bo przecież nikt nie będzie byle komu opowiadał o tajnych planach.?

  • monitorpolski 6 kwietnia 2011 o 8:46 pm

   Może to jest część ich gry? Nie wiem co o tym sądzić. Albo faktycznie idzie już na noże, przecież jeśli to co mówi Fulford jest prawdą, to niedługo może nie być Japonii.

 21. Dorota 9 kwietnia 2011 o 2:31 pm

  jesli znacie dobrze angielski i chcecie byc na bieżąco ze wszystkim to poczytajcie to forum..
  http://www.themistsofavalon.net/