Awaria elektrowni jądrowych w Japonii grozi ogólnoświatową katastrofą

widok z satelity na jeden z reaktorów

Uwaga, to już jest oficjalne:
W Japonii utracono kontrolę nad 3 reaktorami. Nie działa system chłodzenia, pręty z materiału promieniotwórczego są odsłonięte, prawdopodobnie nastąpiło częściowe stopienie reaktorów. Sytuacja jest bardzo poważna, w każdym przypadku może być tak groźna co najmniej jak w Czarnobylu.

Zdjęcie obok pokazuje jak straszliwe są zniszczenia, nie widać też by ktokolwiek pracował nad uratowaniem elektrowni, nie ma żadnych samochodów, ludzi… Co nastąpi niedługo, można się domyśleć.
Tak naprawdę nikt nie wie co się dzieje w środku reaktorów. Wiadomo, że pręty są odsłonięte, a eksperci japońscy sądzą, że mogły częściowo ulec stopieniu. Radioaktywność jest już wykrywana w odległości 60 km od elektrowni Fukushima – cząstki radioaktywnego cezu 137 i jodu 121, co sugeruje powagę sytuacji (Seattle Times: http://seattletimes.nwsource.com/html/nationworld/2014489916_quakenuke14.html). Opary muszą być uwalniane gdyż przez to możliwe jest chłodzenie wnętrza reaktora. Proces taki może trwać lata. W najlepszym wypadku jeśli uda się ochłodzić dostatecznie reaktory wodą morską, może to powstrzymać niekontrolowany wyciek promieniotwórczy.  Rząd japoński już dłużej nie może ukryć faktu, że wszystko zmierza do tragedii na niespotykaną dotąd skalę. Jest jeszcze nadzieja, że będzie można ochłodzić reaktory słoną wodą i że będą tylko lokalne ofiary. Paliwo jądrowe może się rozgrzać do temperatury ponad 4 tys stopni Fahreneita, co wystarczy by przetopić każdą przeszkodę. Może wówczas dojść do tzw. China Syndrome – nieograniczonego zagłębiania się materiału promieniotwórczego wewnątrz Ziemi na skutek siły grawitacyjnej. Jak opisano w Wikipedii, taka sytuacja wcale nie musi być groźna, wręcz przeciwnie może oznaczać izolację materiału promieniotwórczego (http://en.wikipedia.org/wiki/China_Syndrome)

Najgroźniejsze jest tu rozprzestrzenienie się materiału promieniotwórczego poprzez prądy powietrzne.
Joe Crincione ostrzega, że promieniotwórcze opady wkrótce mogą dotrzeć do USA:  http://www.youtube.com/watch?v=F70jpw_LT-Q
zob: http://www.chron.com/disp/story.mpl/ap/top/all/7471312.html

Uwaga – nie należy przyjmować jodku potasu niepotrzebnie. Może on bowiem uszkodzić tarczycę
(http://www.prisonplanet.com/dont-take-potassium-iodide-unless-you-are-exposed-to-radiation.html)
zob. też:

=================================================================
Zauważyliście, że od jakiegoś czasu wszystko idzie złym torem – i to zupełnie przypadkowo?! Albo jacyś „terroryści”. Najpierw zamach na WTC, i inne akcje „terrorystów”, potem z niewiadomych przyczyn inwazje w Iraku, Afganistanie, wcześniej w Jugosławii. W Polsce – „katastrofa” samolotu z generałami, w końcu 10 kwietnia 2010 roku – „wypadek” samolotu. Znów przypadkowo – zła pogoda czy też „wina pilota”. Potem katastrofa w Zatoce Meksykańskiej – też „nie wiedzieli”, że może im pierdyknąć. No i tu mamy na razie apogeum – tsunami, które pochłonęło być może setki tysięcy ofiar i katastrofa nuklearna, którą obserwujemy jak się rozwija. A za tym wszystkim stoi jeszcze wielka polityka. Można przewidzieć co się wydarzy:

 • zakaz produkcji energii jądrowej, rozbieranie czynnie działających elektrowni
 • szybsze ograniczenia w emisji CO2, no bo przecież to „powoduje trzęsienia ziemi i zmiany pogodowe”
 • pacyfikacja Japonii, która była jednym z głównych punktów oporu wobec NWO
 • kolejne restrykcje w USA, zubożenie Amerykanów, żeby spowodować ich kolejne osłabienie.
 • na skutek fatalnych zbiorów przewagę zdobędzie żywność GMO produkowana przez wielkie koncerny jak Monsanto.
 • niezależnie od tego głód stanie się problemem, ludzie zaczną masowo umierać – będzie to częściowa depopulacja
 • wzrost zamordyzmu, być może nawet powołanie „rządu światowego” który miałby za zadanie uregulowanie problemów świata.

Moim zdaniem, mamy do czynienia z kolejną operacją fałszywej flagi. Trzęsienie ziemi i tsunami mogły być wywołane sztucznie – i to w takim miejscu gdzie stanowiłyby zagrożenie dla tych elektrowni.  Dlaczego zbudowano je tak blisko oceanu, wiedząc, że jest to teren sejsmiczny i w każdej chwili może nastąpić tsunami? Dopracowana broń HAARP pozwala na takie skierowanie anten, że trzęsienie ziemi nastąpi w dokładnie wyznaczonym miejscu. Zresztą mówił o tym Benjamin Fulford – jeszcze przed tą tragedią. Niekoniecznie zresztą musiał być to HAARP, mogła być to „zwykła” bomba termojądrowa podłożona we właściwym miejscu.
Owszem, popuszczam wodze fantazji, ale mam ku temu powody. Lindsay Williams kilka miesięcy temu gdy przewidział kryzys w krajach arabskich oraz wzrost ceny ropy za baryłkę do 200$ – tak będzie w lecie, powiedział również coś co mnie nurtowało – że kryzys w krajach arabskich będzie zasłoną dymną do znacznie ważniejszego wydarzenia, które będzie miało miejsce na Dalekim Wschodzie. Wtedy myślałem, że chodzi o jakąś interwencję Chin, teraz łamigłówka zaczyna być wyraźna. Williams jak sam przyznaje, ma bliski kontakt z potentatami naftowymi (czyt. Illuminatami), a ci tak naprawdę rządzą światem. Ujawnianie przez nich planów jest dla nich dodatkową zabawą, czy też częścią rytuału.
Zatem co dalej będzie, czy ci tajemniczy Illuminaci mają faktycznie tak wszystko zaplanowane i nie mamy szans obrony?
Sądzę, że nie. Po artykułach, wypowiedziach na forach internetowych widzę, że niedaleko jesteśmy momentu gdy ci ludzie zostaną aresztowani i ukarani. Ale zanim to nastąpi czekają nas naprawdę ciekawe czasy…

Reklamy

26 responses to “Awaria elektrowni jądrowych w Japonii grozi ogólnoświatową katastrofą

 1. lololo 14 marca 2011 o 6:10 pm

  caly swiat biliardy dolarow sie przetaczaja, czasy calkiem inne niz te z czarnobyla podobno zimnej wojny juz nie ma i panuje ustruj demokratyczny wiec sie pytam na co czekaja zeby z innych krajow wyslac tam ekipe ratunkowo i uporac sie z tym zalewajac to betonem czy zrobic cokolwiek z tym mamy nanotechnologie inne rzeczy nie wiem dokladnie co by pomoglo ale cos napewno…

 2. Siuba58 14 marca 2011 o 6:53 pm

  Juz od dawna grożono Japonii. 14-sta Rodzina Illuminati ginie. To było dawnym ICH zamierzeniem.

  • monitorpolski 14 marca 2011 o 7:10 pm

   Tak sądziłem. Zegami?

 3. Ania 14 marca 2011 o 6:56 pm

  Nieprawda. Jodek potasu to dobry lek, mozna go przyjąć i do 2 g dziennie przez kilka dni. Niczego nie uszkodzi. Kiedyś ( XIX w) stosowano go szeroko w medycynie . Niszczył guzy nowotworowe kilku typów.

  • monitorpolski 14 marca 2011 o 7:09 pm

   Podałem link do artykułu. Ja biorę w postaci preparatu NOSE.

 4. Annah 14 marca 2011 o 7:35 pm

  Znaczenie jodu dla zachowania dobrego stanu zdrowia

  Rośnie liczba danych, które wskazują, że Amerykanie cieszyliby się znacznie lepszym zdrowiem i znacznie niższą częstością występowania raka i torbieli w tkance włóknistej piersi, gdyby spożywali więcej jodu. Spadek ilości spożywanego jodu połączony ze wzrostem konsumpcji konkurencyjnych chlorowców, fluoru i bromu zrodził epidemiczny niedobór jodu w Ameryce. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych spożywają średnio 240 mikrogramów (μg) jodu dziennie, podczas gdy Japończycy ponad 12 miligramów (mg) (12 000 μg), czyli pięćdziesiąt razy więcej. Japończycy spożywają wodorosty morskie, takie jak brązowe algi (klep), czerwone algi (arkusze nori z sushi) i zielone algi (chlorellę). Mieszkańcy min Honsiu, Kiusiu i Sikoku spożywają nawet 45 mg jodu (znajdujący się jod w 14,5 grama wodorostów), na Hokkaido nawet 200 mg jodu.

  Według raportów w USA na raka piersi zapada dziś co siódma Amerykanka a jeszcze trzydzieści lat temu, kiedy spożycie jodu było dwa razy wyższe (480 μg), na raka piersi zapadała co dwudziesta kobieta. Badania przeprowadzone na zwierzętach pokazują, że jod zapobiega rakowi piersi. Inne badania podają też, że najbardziej narażone na rakowacenie komórki przewodowe w piersi są wyposażone w jodową pompę (symporter jodku sodu, taki sam, jak posiada gruczoł tarczycy) do wchłaniania tego pierwiastka. W roku 1966 rosyjscy naukowcy wykazali po raz pierwszy, że jod łagodzi objawy torbieli w tkance włóknistej gruczołu piersiowego. Wiszniakowa i Murawiewa potraktowały 167 kobiet cierpiących na torbiele w tkance włóknistej gruczołu piersiowego 50 gramami KI (jodku potasu) w okresie menstruacyjnym i u 71 % wystąpił korzystny efekt leczniczy. Szersze badania przeprowadzane były tez przez Ghenta i jego współpracowników na kobietach w Kanadzie, w Seattle i wykazały, że jod ma statystycznie istotny, korzystny efekt na torbiele w tkance włóknistej gruczołu piersiowego. Wyniki zostały zamieszczone w 1993 roku w magazynie Canadian Journal of Surgery. Zaobserwowano, że jod zmniejsza wrażliwość, guzowatość, zwłóknienie i obrzmienie piersi oraz liczbę torbieli olbrzymich.

  Wyniki badań zostały przekazane do Urzędu ds. Żywności i Leków (Ford and Drug Administration FDA) w 1995 roku, aby ten pozwolił na dalsze badania (tzw. losowa kontrolowana próba kliniczna z jodem jako środkiem przeciwko torbielom w tkance włóknistej gruczołu piersiowego). FDA odmówił wydania zgody na badania, oświadczając kierownikowi badań doktorowi Donaldowi Lowowi, że „jod jest substancją naturalną a nie lekiem”.

  W dzisiejszej medycynie jod jest traktowany głównie jako środek odkażający, używany np. podczas zabiegów chirurgicznych do dezynfekcji skóry. Generalnie panuje opinia, że jodu potrzebuje głównie tarczyca do wytwarzania tyroksyny (T4) i trijodotyroniny (T3), a tarczyca potrzebuje tylko śladowe ilości jodu, 70 μg dziennie do wytworzenia wymaganych ilości T4 i T3. Stąd w opiniach lekarzy wystarczą mikrogramowe ilości jodu w dziennym spożyciu, jednocześnie ignorują lub nie biorą pod uwagę badań, które dowodzą, że jod w większych ilościach daje pozatarczycowe korzyści, szczególnie dla kobiecych piersi.

  Jod potrafi również usuwać z organizmu toksyczne chemikalia, jak fluorki, bromki, ołów, aluminium, rtęć i biologiczne toksyny, powstrzymuje wytwarzanie przeciwciał przeciw własnym antygenom, wzmacnia adaptacyjny układ immunologiczny i chroni przed nienormalnym rozrostem bakterii w żołądku. Poza tarczycą i sutkami również inne tkanki są wyposażone w pompę jodową (symporter sodu/jodu). Śluzówka żołądka, ślinianki i gruczoły sutkowe potrafią koncentrować jod niemal do takiego samego stężenia, jak tarczyca (40-krotnie większego od stężenia we krwi). Inne tkanki wyposażone w taka pompę to jajniki, grasica, skóra, splot naczyniówkowy w mózgu (produkujący płyn mózgowo-rdzeniowy) oraz stawy, arterie i kości. Dzisiejszy establishment medyczny odnosi się do jodu nieufnie – jest to w końcu najnaturalniej występujący, niemożliwy do opatentowania niefarmaceutyczny środek (!). Zalecana dzienna dawka jodu przez organizacje zdrowia na 100-150 μg/dziennie jest wyraźnie niezgodny z danymi wskazującymi na jego wyższe zapotrzebowanie. Te dane to wyniki badan na zwierzętach, badań In vitro na szczepach ludzkich komórek rakowych, klinicznych prób jodu w przypadku torbieli w tkance włóknistej gruczołu piersiowego. Oraz dane epidemiologiczne. Spożywanie jodu w ilości 150 μg/dziennie zapobiega wolu i innym znanym dolegliwościom wynikającym z niedoboru jodu, ale nie zapobiega rakowi piersi. Zapobieganie rakowi piersi wymaga znacznie wyższych dawek jodu.

  Po odkryciu w roku 1811 jod był wykorzystywany do leczenia wielu chorób aż do połowy lat 1900, kiedy to endokrynolodzy specjalizujący się w tarczycy ostrzegli, że jego „nadmiar” wpływa niekorzystnie na jej funkcjonowanie. Jod jest skuteczny w leczeniu różnych schorzeń skóry, chronicznej choroby płuc, grzybic, trzeciorzędowej kiły, a nawet stwardnienia tętnic, w ilościach mierzonych w gramach. Jod najczęściej możemy spotkać w formie nieorganicznej (nieradioaktywnej) jako jodek I- oraz jod molekularny I2 . najpopularniejsze źródło to jodek potasu KI, występuje min w popularnym płynie Lugola (w jednej kropli jest 6,3 mg molekularnego jodu/jodku, w Jodynie. Lekarze przez wiele lat stosowali jodek potasu w początkowych dawkach od 1,5 do 3 gramów aż do ponad 10 gramów dziennie w leczeniu astmy oskrzelowej oraz w przewlekłej obturacyjnej chorobie płuc i to z dobrymi rezultatami i zadziwiająco małą liczbą efektów ubocznych.

  Dr Guy Abraham, były profesor położnictwa i ginekologii na Uniwersytecie Kalifornijskim, po przeczytaniu w 1997 r. pracy Ghenta na temat stosowania jodu w leczeniu torbieli, powołał do życia „ Jodowe Przedsiębiorstwo”. Mając swoją własna firmę Optimom Corporation produkująca Iodoral (roztwór Lugola w postaci tabletek), zatrudnił dwóch praktykujących lekarzy domowych do przeprowadzenia klinicznych badań Iodoralu. Jego badania wskazują, że po podaniu wystarczającej ilości organizm zatrzyma znacznie więcej jodu, niż pierwotnie sądzono – 1500 mg, przy czym jedynie 3% tej ilości zatrzyma tarczyca. Ponad 4000 pacjentów objętych tym badaniem spożywa dziennie od 12,5 do 50 mg jodu, a diabetycy do 100 mg dziennie. Badacze zauważyli, że jod rzeczywiście usuwa torbiele w tkance włóknistej gruczołu piersiowego, że pacjenci cierpiący na cukrzycę potrzebują mniej insuliny, że pacjenci z niedoczynnością tarczycy wymagają mniej intensywnego leczenia, że zanikają objawy włókniakomięśniaka i że znikają migrenowe bóle głowy u cierpiących na nie osób. Funkcje tarczycy pozostały bez zmian u 99% badanych. Niepożądane skutki jodu – alergie, opuchnięcie ślinianek i tarczycy oraz jodzica (zatrucie jodem) – wystąpiły zaledwie u niespełna 1 procent badanych. Jod usuwa z organizmu toksyczne chlorowce: fluor i brom. Jodzica, nieprzyjemny metaliczny posmak, cieknący nos i podobne do trądziku zmiany na skórze, jest powodowana przez brom, który jod ekstrahuje z tkanek. Symptomy znikają przy zmniejszonej dawce jodu.

  Ludzie którzy przyjmują jod w takich ilościach, donoszą, że maja znacznie lepsze samopoczucie, że są pełni energii i mają jaśniejszy umysł. Czują, że jest im ciepło w zimnym otoczeniu, że potrzebują mniej snu, że poprawia im się cera i że maja bardziej regularne ruchy jelit. A zatem póki co powinniśmy naśladować Japończyków, zwiększając ilość spożywanego jodu, np. poprzez zjadanie morskich wodorostów, bądź przez zażywanie od dwóch do kilku kropli płynu Lugola. Płyn Lugola kosztuje niewiele, około 5 zł, właśnie eksperymentuję na sobie, warto zwrócić w aptece uwagę, by zakupić wodny roztwór jodu, a więc płyn Lugola robiony na wodzie a nie na glicerolu. Generalnie na ulotkach pisze, że do użytku zewnętrznego, na wodnym roztworze pisze także że doustnie kilka kropli wg ustaleń lekarza. Co ciekawe płyn Lugola jest stosowany także w terapii Gersona.
  Jod jest dodawany do preparatów odchudzających, ponieważ zwiększa przemianę materii, a więc dba także o figurę.

  Autor: dr med. Donald W. Miller
  Skrót artykułu z „Nexusa” nr 2 (58) 2008
  Wolne Media

  • Magdalena 15 marca 2011 o 12:53 am

   Na stronie earthclinic.com mozna znalezc opinie kobiet, ktore stosuja jod przy cystach piersi (smaruje sie codziennie). Terapia wymaga konsekwencji, bo potrzeba kilka miesiecy na pozbycie sie cysty, ale podobniez pomaga.

 5. steiner 14 marca 2011 o 7:54 pm

  Obecnie nie ma potwierdzenia ze w europie poziom promieniowania odbiega od normy. http://eurdep.jrc.ec.europa.eu/Basic/Pages/Public/Data-Flow/Default.aspx

  oczywiscie sytuacja moze sie zmienic 😦

 6. Paczakutek 14 marca 2011 o 7:58 pm

  Czy może mi ktoś powiedzieć, co znaczy nazwa tej elektrowni Fukushima, bo Czarnobyl po polsku to piołun. To jedna z plag z Apokalipsy??? Pozdrawiam

 7. hawai 14 marca 2011 o 9:22 pm

  Witam! Kilka lat temu z pasja zaczytywalem sie w lekturze miesiecznika Nieznany Swiat. Wtedy pisano duzo o tym ze po roku 2000 Swiat wejdzie w ere WODNIKA – czas przemiany ludzkosci w sferze swiadomosci. Wtedy niewiele rozumialem jak mogloby sie to dokonac i czego mialaby dotyczyc ta wyzsza swiadomosc. W swietle ostatnich wydarzen, tych ostatnich i tych zapoczatkowanych 11/9/2001 zaczynam rozumiac ze zgodnie z przewidywaniami ludzie na ziemi zaczynaja patrzec na Swiat z innej perspektywy. Glownie dzieki powstaniu internet i takich portali jak ten z kazdym dniem przybywa na naszej planecia coraz wiecej ludzi uswiadamiajacych sobie w jakim Matrixie zylismy do tej pory. Niestety daleka jeszcze droga przed nami bo z własnej obserwacji wiem ze jak narazie jestesmy w zdecydowanej mniejszosci. Ogolnoswiatowe media jak na razie z porzadanym dla siebie skutkiem kieruja spoleczenstwem. Teraz z calej tej gmatwaniny roznych faktow (NWO, chemtrails, GMO, HAARP) potrafie ulozyc spojny scenariusz jaki dla nas maluczkich przygotowali i konsekwentnie realizuja animatorzy naszej codziennosci. Jeszcze do niedawna nie moglem zrozumiec jak cel maja ci ktorzy sa odpowiedzialni za chemtrails, przeciez ich samych tez to musi dosiegac, bezposrednio dotyczyc. Jezeli prawda jest to co zawieraja te smugi to nasuwa mi sie przypuszczenie, ze celem ostatecznym nie jest usmiercenie calych spoleczenstw tylko znaczne pogorszenie ich stanu zdrowia. Fakt z pozoru moze wydawac sie bezsensowny ale czy jest tak rzeczywiscie. Jezeli to co jest rozpylane wywoluje zle samopoczucie i wiele objawow chorobowych to zastanowmy sie zatem w jakim stanie emocjonalno-psychicznym jest chory czlowiek. Jak bardzo staje sie on zalezny i podatny na wszystko co z pozoru robia dla jego „dobra”. Jezeli jeszcze wlaczymy do tego zyski jakie mozna czerpac z chorojacego chroniczne spoleczenstwa obraz ten nabiera zupelnie innego znaczenia. Zadalem tez sobie pytanie – a jak chronia sie zatem „animatorzy” tego chemicznego trucia ludzkosci? Przy zyskach z tego całego brudnego interesu jakie osiagaja moga sobie bez problemu pozwolic na stworzenie sobie swojej prywatnej twierdzy chroniacej ich od srodowiska zewnetrznego. I wcale nie jest to zadne SF. Klimatyzowane wnetrza ze specjalnymi filtrami HEPA, wlasne glebinowe ujecia wody, bezpieczna zywnosc ze sprawdzonych i kontrolowanych zrodel. W takich warunkach mozna zyc calkiem bezpiecznie wiele lat bez szkody dla siebie. Moze to brzmi nieprawdopodobnie ale zycie juz wielokrotnie pokazalo nam ze to moze byc mozliwe. Moze juz za kilka lat okaze sie ze uprawa tradycyjnych gatunkow roslin bedzie niemozliwa. Gleba bedzie tak skazona, ze jedyna alternatywa beda nasina roslin GM zdolne rosnac na takich glebach i odporne na te zanieczyszczenia. Kolejne miliardy do kieszeni zaradnych „animatorow” – bo przecierz tylko ich firmy beda je produkowac. Jezeli prawda jest to co potrafi dokonać „HAARP” to mamy bardzo niebezpieczna zabawke w rekach bardzo niegrzecznych dzieci. Nie wiem czy za ostanimi trzesieniami ziemi w Japonii stoja ludzie od HAARP-a, bo jeżeli tak to chyba przeliczyli się w swoich planach. Chcieli zniszczyc konkurencyjna gospodarke, a narobili na swiecie kompletnego balaganu. Nie przypuszczali ze tsunami moze uszkodzic japonskie elektrownie atomowe. Obawiam sie ze skutki tego odczujemy nie tylko MY ale i ONI też.

  • Dziąsłak 14 marca 2011 o 10:15 pm

   Dobrze że nie napisałeś „Wygramy z NWO” bo padłbym ze śmiechu i jeszcze sobie coś złamał..

   Więc rozwiń myśl prosze pana..
   – „Chcieli zniszczyc konkurencyjna gospodarke, a narobili na swiecie kompletnego balaganu.”

   Zniszczyć na czyją korzyść? U.S.A? które jest celowo niszczone? albo Chin które są celowo wznoszone??..

   – – –
   Nawet gdyby był to HAARP to nie narobili sobie bałaganu a śmieją sie z takich spiskowców jak my/wy..

   9/11 Inside Job! – była rewolta w U.S.A? .. Nie. Kilku patriotów wyszło na ulice i zostali wyśmiani więc sie schowali pod kamienie.

   Japonia – HAARP? nawet gdyby to i tak nic to nie zmieni.

   Ludzie dopóki zarabiają, mają prace, dom i dzieci będą dalej napędzać ten system. Do KOŃCA aż braknie jedzenia w sklepach i zaczną zabijać sie na wzajem z głodu. Albo zostaną posłani na wojne bez żadnego „ale”.

   Z tego co czytam, słucham – wnioskuje że te ELITY leją na was i to co wiecie. Leją na to ile wiecie bo i tak wygrają. Gdyby chcieli to nawet byście o nich nie wiedzieli.

   Chcą sie chwalić tym co zrobili a to znaczy ze sie nie boją bo i tak WYGRAJĄ

   – –
   A zresztą to i tak mają racje bo doszliśmy do takiego punktu gdzie bez wyniszczenia nie da rady iść dalej..

   Została nam tylko walka w imię nic niewartych idei bo wstyd sie przyznać że mają racje.

   • lololo 14 marca 2011 o 10:24 pm

    zajebiste nastawienie zalezy od swiadomosci gdyby wszyscy zbojkotowali najwieksze koncerny i banki to elyty mogly by nas cmoknac w pompke nie ludzie nie zasilali by pasozyta i umarlby smiercia naturalna

   • monitorpolski 15 marca 2011 o 12:31 am

    Niestety, ale masz chyba rację… Ale tym razem będzie głód – już niedługo. Zacznie się dzika walka o byt.

   • Lamacz Matryc 15 marca 2011 o 8:26 am

    Wszystko jest doskonale i wlasnie tak ma byc jak jest…….Oni i wiekszosc Nas nawet nie wiedza ze to co robia jest na nasza korzysc.Te wydarzenia musialy przyjsc aby uczynic nas wiekszymi i doskonalszymi istotami.Teraz nastepuje proces oczyszczania z komorek rakowych na calej planecie.Pozostana tylko zdrowe organizmy zdolne do budowania i tworzenia na podwalinie tego przez co teraz przechodzimy.Zrozumiec cos to zrobic to!Teraz ludzkosc teraz jest tym czym juz nigdy nie bedzie wiecej.Biada ziemi i morzu bo ztapil do was diabel palajac wielkim gniewem swiadom ze malo ma czasu.TERAZ JEDYNE CO MUSIMY ROBIC TO ZOSTAC SILNI W UMYSLE I SERCU I OGLADAC ICH KONIEC!

 8. Dziąsłak 14 marca 2011 o 10:33 pm

  lololo :

  zajebiste nastawienie zalezy od swiadomosci gdyby wszyscy zbojkotowali najwieksze koncerny i banki to elyty mogly by nas cmoknac w pompke nie ludzie nie zasilali by pasozyta i umarlby smiercia naturalna

  Owszem, dokładnie ale co z tego..

  Facet idzie do roboty i wraca, nie zaryzykuje rewolty bo chce chronić rodzine nie wiedząc że sam z tą swoją familiją wiążą sobie pętle na szyi.

  Nie wycofają pieniędzy z banków bo procenty by przestały rosnąć..

  – – –
  Wyobraź sobie że celem życia jest nowy telefon, dużo kumpli, konto na Pejs-Booku, praca i szczęśliwa emerytura.

  Jeżeli Ap. Jana mowi o naszych czasach to przegramy i nieważne jakie będzie nastawienie ludzie.

 9. Buka 15 marca 2011 o 12:24 am

  ..reaktor nr 3 został załadowany paliwem MOX,powstającym z re-processingu plutonu i uranu z wypalonych prętów paliwowych. Ponieważ jest to paliwo budzące od lat ogromne protesty specjalistów, trzymane to było w tajemnicy.(http://www.dakowski.pl/ )
  Firma Tokyo Electric Power Company właściciel elektrowni Fukushima w 2002 r. zostali zmuszeni do zatrzymania wszystkich 17 reaktorów do kontroli. W 2007 roku pojawiły się kolejne doniesienia o ukrywaniu i fałszowaniu dokumentacji dot. niebezpiecznych zdarzeń w elektrowniach atomowych.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Tokyo_Electric_Power_Company#Scandal
  Ciekawe czy i jakie są powiązania firmy z psychopatami?

  • monitorpolski 15 marca 2011 o 12:35 am

   Tak,nawet o tym nie pisałem… MOX jest 2000 razy bardziej promieniotwórczy od uranu.

 10. zolnierzjakala 15 marca 2011 o 12:29 am

  4.
  Fizyk powiedział/a
  2011-03-14 @ 20:53

  Czas NAJWYŻSZY, aby społeczność miedzynarodowa się skrzykneła pod egidą jakieś organizacji miedzynarodowej (tylko NIE ONZ ostanio wykozystywanej jako prostytutka USA i Izraela ) i STANOWCZO ZARZĄDAŁA INSPEKCJI potężnych instalacji HAARP(High Active Auroral Research Program) zaisntalowanych na Alasce i innych stanach w USA, ale którymi to instytucjąmi HAARP tak naprawdę NIE wiadomo KTO tym ZARZĄDZA inicjując BURZE MAGNETYCZNE pola magnetycznego biegóna północnego. Zobaczcie tutaj co wywołuje zakłucenie pola magnetycznego ziemi nad Biegunem Północnym:

  http://www.skullbonespark.com/blog/archives/486

  Byłam we wrześniu 2008 roku kilkadziesiąt kilometrów od instalacji HAARP, a od jednego z jej pracowników dowiedziałem się konkretną DATĘ pojawienia się aurory nad Biegónem Północnym Ziemi, oraz o tym, że instalacje HAARP będą „zakrzywiać” aurorę z różnym natężeniem tą aurorę wywołaną Burzą magnetyczną.

  Dowiedziałam się także, gdzie konkretnie pojechać tzn. podano mi współżedne gdzie najlepiej być usytuownym w pobliżu HAARP, aby można było oglądać z duż ostrością te zjawiska „odziaływania HAARP na burzę magnetyczną” czyli na aurorę.
  Gdy tam dojechałam, a było to już po zachodzie słońca o dziwo było w tym miejscu już kilkunascie osób z jakąś specjalną aparaturą podłaczoną do wojskowego samochodu.
  To miejsce z kąd oni robili jakieś pomiary było to wzgórze. Niestety, ale ta grupa ludzi maiała asystę jakiś mundurowych służb z bronią automatyczną, która mnie przegnała z bezpośredniej blizkości.
  Pojechałam zatem na inne pobliskie wzgórze i tam rozłożyłam własny sprzęt fotograficzny i cierpliwie czekałam. Około godz 23:50 pokazały się wyładowania magnetyczne czyli aorora. Wykaonałam około 100 zdięć. Robienie zdięć aurory nie jest prostą sprawą. Jeśli kogoś ta sprawa interesuje to polecam dla zainteresowanych książkę pt.

  „Aurora Watcher’s Handbook (Natural History)”
  autor Neal Davis,
  University of Alaska Press
  Fairbanks,

  http://www.amazon.com/Aurora-Watchers-Handbook-Natural-History/dp/0912006609/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1300127341&sr=1-1-spell

  Dla celów HAARP oraz jej POTĘŻNEGO zapotrzebowania na energię elektryczną wybudowano specjalnie ELEKTROWNIE ATOMOWĄ dla tej ….. ZAGADKOWEJ instytucji.

  Dwa kilometry od tej HAARP ale nieco wyżej na wzgórzach przebiega trasa kolejowa, po której normalnie kusuja pociągi pasażerskie i z okien pociagu widać nieco te potężne instalacje HAARP. W pownym miejscu od głownego szlaku kolejowego tory odchodzą i prowadzą własnie do HAARP, którymi to torami najprawdopodobniej przeworzono konstrukcje instalacji do budowy urządzeń i budowli HAARP.
  Z pociagu też idać było potężne lotnisko, ze stojacymi tam wielkimi samolotami transportowymi i wojskowymi róznych typów.

  Tam są też usytuwane różne instytucje armii USA, które prowadza osłonę potężnego kikuset-milowego ruraciagu transportujacego ropę naftową wydobywaną w pobliżu Biegóna Północnego i transportowanego do mijsc gdzie jest przerabiana lub przepompowowywana na tankowce, w celu przeworzenia jej do USA.

  Lokalni ludzie mówili, że w promieniu kilkudziesieciu mill od HAARP całkowicie wyniosła się wszelka dzika zwierzyna, której jest pełno na Alasce. To świadczy o tym że tam jest generowane potężne pole magnetyczne, którego dzikie zwierzęta nie tolerują i że rzeczywiście są tam przeprowadzane jakieś eksperymenty, które generują POTĘŻNE POLE MAGNETYCZNE zakłucajace naturalnej Burzy Magnetycznej widzianej optycznie jako świecąca ruszająca się aurora.

  Fachowcy od badań nad Burzami Magnetycznymi wydocznych jako pojawiajaca się aurora w okolicy Bieguna Północnego, ale z instytucji:

  http://www.gi.alaska.edu/

  z którymi kontaktowałam się osobiście wiele razy, tłumaczyli mi, że energia tylko JEDNEGO BŁYSKU tzn. JEDNEGO wyładowania magnetycznego wydocznego w postaci kilkuminutowego błysku aurory ma w sobie TAKĄ MOC energi, że ta energia tylko JEDNEGO wyłdowania by była wystarczajaca na zaspokojenie potrzeb energetycznych wszystkich mieszkańców planety Ziemia na 2 lata !!!

  Proszę sobie terez wyobrazić jak potężna jest to energia. Potężne instalecje HAARP prubują w jakiś sposób odziaływać w celach „badawczych” na te błyski zabużeń magnetycznych wystepujacych, ale OKRESOWO występujacych nad Biegunem Północnym.
  Właśnie ta ZABAWA tej instytucji HAARP, która prowadzi NIBY badania Bórz Magnetycznych i ZAKŁUCANIE tych tych bardzo silnie energetycznie zjawisk powoduje sekundowe wytracanie z normalnego położenia OSI, wokół której kreci się ziemia, co w efekcie powoduje zakłucenie balansu wirowania ziemi i DODATKOWE wymuszanie przesuwanie się płyt tektonicznych na ziemi, a w rezulatacie TRZĘŚIEŃ w pobliżu gwałtownego złamania się krawędzi płyt tektonicznych palnety Ziemi.

  Takim to sposobem NIE MOŻNA wykluczyć sprawstawa działań nazywanym „badaniami” tej instytucji HAARP, gdzie być może paru WARIATÓW bawi się takimi rzeczami, co w rezultacie jest skutkiem takim jaki zobaczyliśmy ostanio w postaci trzęsienia ziemi w bezposrednim sąsiedstwie Północnej Japoni, wcześniej Haiti… itp.

  $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $

  Trzeba KONIECZNIE sprawdzić w JAKIEJ ilości oraz KIEDY !!!! …. ta instytucja „badawcza” HAARP w USA pobierała energię elektryczną dla swoich potrzeb, czyli potężnych „badawczych” magnetycznych istalacji z pobliskich elektrowni atomowych na Alasce w dniach, godzinach, minutach a nawet sekundach BEZPOŚREDNIO POPRZEDZAJĄCYCH to obecne trzęsienie ziemi koło Japonii.
  KONIECZNIE trzeba też sprawdzić KIEDY to instytucja „badawcza” HAARP zakłucała Burze Magnetyczna – występowanie aurory nad Biegunem Północnym i czy HAARP w ostanich dniach szczególnie intesywnie ZAKŁUCAŁ w jakikolwiek sposób ODZIAŁYWAŁ na jakś Burze Magnetyczną w pobliżu Biegóna Północnego, jeśli takowa była…. w przed samym trzesieniem ziemi na Haitii a teraz w poblużu Japonii !!!!!!!

  $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $

  Te wywoływane zakłocenia naturalnej Burzy Magnetycznej nawet takim dodatkowym polem magnetycznym HAARP z całą pewnością ma wpływ na chwilowe przemieszczanie się Bieguna Północnego ziemi powoduje sekundowe fizyczne PRZEMIESZCZENIE się miejsca przechodzacej OSI krecenia się ziemi, czyli w pewnych ułamkach sekundy Ziemia traci balans swojego wyważenia w czasie obrotu czego NASTĘPSTWEM jest wymuczenie przemieszczanie płyt tektonicznych Ziemi co jest odczuwalne w postaci trześienia ziemi w różnych regionach świata na krawedziach płyt tektonicznych. Takie wymuszone przemieszczenie się wzgledem siebie płyt tektonicznych ziemi tam gdzie zetkniecie się tych płyt tektonicznych jest też na dnie oceanów lub mórz, co w nastepstwie też właśnie wywułuje TSUNAMI.

  Nie ma najmniejszej wątpliwości, że HAARP od wielu lat zajmuje się dokładnym studiowaniem zjawiskami magnetycznymi ziemi. HAARP usiłuje swoimi potężnymi instalacjami i odziaływaniem wzmacniajacym lub zmniejszajacym na zjawiska magnetyczne burz magnetycznych nad Biegunem Północnym wydzianych optycznie jako aurora.
  5.
  Fizyk powiedział/a
  2011-03-14 @ 21:04

  Czas NAJWYŻSZY, aby społeczność miedzynarodowa się skrzykneła pod egidą jakieś organizacji miedzynarodowej (tylko NIE „ONZ” wykożystywana przez ostanie 15 lat jako prostytutka USA i Izraela) i STANOWCZO ZARZĄDAŁA INSPEKCJI potężnych instalacji HAARP(High Active Auroral Research Program) zaisntalowanych na Alasce i innych stanach w USA, ale którymi to instytucjąmi HAARP tak naprawdę NIE wiadomo KTO tym ZARZĄDZA inicjując BURZE MAGNETYCZNE pola magnetycznego biegóna północnego. Zobaczcie tutaj co wywołuje zakłucenie pola magnetycznego ziemi nad Biegunem Północnym:

  http://www.skullbonespark.com/blog/archives/486

  Byłam we wrześniu 2008 roku kilkadziesiąt kilometrów od instalacji HAARP, a od jednego z jej pracowników dowiedziałem się konkretną DATĘ pojawienia się aurory nad Biegónem Północnym Ziemi, oraz o tym, że instalacje HAARP będą „zakrzywiać” aurorę z różnym natężeniem tą aurorę wywołaną Burzą magnetyczną.

  Dowiedziałam się także, gdzie konkretnie pojechać tzn. podano mi współżedne gdzie najlepiej być usytuownym w pobliżu HAARP, aby można było oglądać z duż ostrością te zjawiska „odziaływania HAARP na burzę magnetyczną” czyli na aurorę.
  Gdy tam dojechałam, a było to już po zachodzie słońca o dziwo było w tym miejscu już kilkunascie osób z jakąś specjalną aparaturą podłaczoną do wojskowego samochodu.
  To miejsce z kąd oni robili jakieś pomiary było to wzgórze. Niestety, ale ta grupa ludzi maiała asystę jakiś mundurowych służb z bronią automatyczną, która mnie przegnała z bezpośredniej blizkości.
  Pojechałam zatem na inne pobliskie wzgórze i tam rozłożyłam własny sprzęt fotograficzny i cierpliwie czekałam. Około godz 23:50 pokazały się wyładowania magnetyczne czyli aorora. Wykaonałam około 100 zdięć. Robienie zdięć aurory nie jest prostą sprawą. Jeśli kogoś ta sprawa interesuje to polecam dla zainteresowanych książkę pt.

  „Aurora Watcher’s Handbook (Natural History)”
  autor Neal Davis,
  University of Alaska Press
  Fairbanks,

  http://www.amazon.com/Aurora-Watchers-Handbook-Natural-History/dp/0912006609/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1300127341&sr=1-1-spell

  Dla celów HAARP oraz jej POTĘŻNEGO zapotrzebowania na energię elektryczną wybudowano specjalnie ELEKTROWNIE ATOMOWĄ dla tej ….. ZAGADKOWEJ instytucji.

  Dwa kilometry od tej HAARP ale nieco wyżej na wzgórzach przebiega trasa kolejowa, po której normalnie kusuja pociągi pasażerskie i z okien pociagu widać nieco te potężne instalacje HAARP. W pownym miejscu od głownego szlaku kolejowego tory odchodzą i prowadzą własnie do HAARP, którymi to torami najprawdopodobniej przeworzono konstrukcje instalacji do budowy urządzeń i budowli HAARP.
  Z pociagu też idać było potężne lotnisko, ze stojacymi tam wielkimi samolotami transportowymi i wojskowymi róznych typów.

  Tam są też usytuwane różne instytucje armii USA, które prowadza osłonę potężnego kikuset-milowego ruraciagu transportujacego ropę naftową wydobywaną w pobliżu Biegóna Północnego i transportowanego do mijsc gdzie jest przerabiana lub przepompowowywana na tankowce, w celu przeworzenia jej do USA.

  Lokalni ludzie mówili, że w promieniu kilkudziesieciu mill od HAARP całkowicie wyniosła się wszelka dzika zwierzyna, której jest pełno na Alasce. To świadczy o tym że tam jest generowane potężne pole magnetyczne, którego dzikie zwierzęta nie tolerują i że rzeczywiście są tam przeprowadzane jakieś eksperymenty, które generują POTĘŻNE POLE MAGNETYCZNE zakłucajace naturalnej Burzy Magnetycznej widzianej optycznie jako świecąca ruszająca się aurora.

  Fachowcy od badań nad Burzami Magnetycznymi wydocznych jako pojawiajaca się aurora w okolicy Bieguna Północnego, ale z instytucji:

  http://www.gi.alaska.edu/

  z którymi kontaktowałam się osobiście wiele razy, tłumaczyli mi, że energia tylko JEDNEGO BŁYSKU tzn. JEDNEGO wyładowania magnetycznego wydocznego w postaci kilkuminutowego błysku aurory ma w sobie TAKĄ MOC energi, że ta energia tylko JEDNEGO wyłdowania by była wystarczajaca na zaspokojenie potrzeb energetycznych wszystkich mieszkańców planety Ziemia na 2 lata !!!

  Proszę sobie terez wyobrazić jak potężna jest to energia. Potężne instalecje HAARP prubują w jakiś sposób odziaływać w celach „badawczych” na te błyski zabużeń magnetycznych wystepujacych, ale OKRESOWO występujacych nad Biegunem Północnym.
  Właśnie ta ZABAWA tej instytucji HAARP, która prowadzi NIBY badania Bórz Magnetycznych i ZAKŁUCANIE tych tych bardzo silnie energetycznie zjawisk powoduje sekundowe wytracanie z normalnego położenia OSI, wokół której kreci się ziemia, co w efekcie powoduje zakłucenie balansu wirowania ziemi i DODATKOWE wymuszanie przesuwanie się płyt tektonicznych na ziemi, a w rezulatacie TRZĘŚIEŃ w pobliżu gwałtownego złamania się krawędzi płyt tektonicznych palnety Ziemi.

  Takim to sposobem NIE MOŻNA wykluczyć sprawstawa działań nazywanym „badaniami” tej instytucji HAARP, gdzie być może paru WARIATÓW bawi się takimi rzeczami, co w rezultacie jest skutkiem takim jaki zobaczyliśmy ostanio w postaci trzęsienia ziemi w bezposrednim sąsiedstwie Północnej Japoni, wcześniej Haiti… itp.

  $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $

  Trzeba KONIECZNIE sprawdzić w JAKIEJ ilości oraz KIEDY !!!! …. ta instytucja „badawcza” HAARP w USA pobierała energię elektryczną dla swoich potrzeb, czyli potężnych „badawczych” magnetycznych istalacji z pobliskich elektrowni atomowych na Alasce w dniach, godzinach, minutach a nawet sekundach BEZPOŚREDNIO POPRZEDZAJĄCYCH to obecne trzęsienie ziemi koło Japonii.
  KONIECZNIE trzeba też sprawdzić KIEDY to instytucja „badawcza” HAARP zakłucała Burze Magnetyczna – występowanie aurory nad Biegunem Północnym i czy HAARP w ostanich dniach szczególnie intesywnie ZAKŁUCAŁ w jakikolwiek sposób ODZIAŁYWAŁ na jakś Burze Magnetyczną w pobliżu Biegóna Północnego, jeśli takowa była…. w przed samym trzesieniem ziemi na Haitii a teraz w poblużu Japonii !!!!!!!

  $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $

  Te wywoływane zakłocenia naturalnej Burzy Magnetycznej nawet takim dodatkowym polem magnetycznym HAARP z całą pewnością ma wpływ na chwilowe przemieszczanie się Bieguna Północnego ziemi powoduje sekundowe fizyczne PRZEMIESZCZENIE się miejsca przechodzacej OSI krecenia się ziemi, czyli w pewnych ułamkach sekundy Ziemia traci balans swojego wyważenia w czasie obrotu czego NASTĘPSTWEM jest wymuczenie przemieszczanie płyt tektonicznych Ziemi co jest odczuwalne w postaci trześienia ziemi w różnych regionach świata na krawedziach płyt tektonicznych. Takie wymuszone przemieszczenie się wzgledem siebie płyt tektonicznych ziemi tam gdzie zetkniecie się tych płyt tektonicznych jest też na dnie oceanów lub mórz, co w nastepstwie też właśnie wywułuje TSUNAMI.

  Nie ma najmniejszej wątpliwości, że HAARP od wielu lat zajmuje się dokładnym studiowaniem zjawiskami magnetycznymi ziemi. HAARP usiłuje swoimi potężnymi instalacjami i odziaływaniem wzmacniajacym lub zmniejszajacym na zjawiska magnetyczne burz magnetycznych nad Biegunem Północnym wydzianych optycznie jako aurora.

  • Zee 15 marca 2011 o 10:12 am

   Nie ma w języku polskim słowa „aurora” -są natomiast skojarzenia.
   Czy nie mogłabyś znaleźć innego?

 11. Tomasz 15 marca 2011 o 12:35 am

  No i niestety…

  http://news.sky.com/skynews/Home/World-News/Video-Japan-Quake-And-Tsunami-Plea-For-US-Help-After-Third-Explosion-At-Nuclear-Plant/Article/201103215951706?lpos=World_News_Carousel_Region_0&lid=ARTICLE_15951706_Video_Japan_Quake_And_Tsunami%3A_Plea_For_US_Help_After_Third_Explosion_At_Nuclear_Plant

 12. Siuba58 15 marca 2011 o 5:29 am

  lololo :

  zajebiste nastawienie zalezy od swiadomosci gdyby wszyscy zbojkotowali najwieksze koncerny i banki to elyty mogly by nas cmoknac w pompke nie ludzie nie zasilali by pasozyta i umarlby smiercia naturalna

  BRAWO LOLOLO, TAK WŁAŚNIE TO JEST SEDNO SPRAWY!!!! MUSIMY ZACZĄĆ OD SIEBIE, JEDNOSTKI. PRZEKAZYWANIE TEJ WIEDZY I STOSOWANIE VETO DO TEGO CO „ELITA” DYKTUJE DOPROWADZI DO JEJ CAŁKOWITEGO UPADKU! NIE BĘDZIE MIAŁA REALIZATORÓW! POPIERAM!

 13. Zee 15 marca 2011 o 10:14 am

  No i licznik już nie działą. Cenzura?

  http://www.ustream.tv/channel/geiger-counter-tokyo

 14. BabaYaga 16 marca 2011 o 2:20 pm

  Internet przyjmuje każdego i każdy moze napisac jakiś idiotyzm, ale ja kolejny raz dałam się nabrać i to przeczytałam – powinieneś jeszcze napisac, że zywałono sztucznie ten kataklizm i, że zrobił to Tusk z Putinem – a wszystko wykrył Kaczyński – ile potrzeba pokoleń, żeby zmienić mentalnośc idiotów!!!

  • monitorpolski 16 marca 2011 o 2:23 pm

   Zobacz co pisze B. Fulford, ostatni wpis

 15. kajtek 16 marca 2011 o 3:35 pm

  W kazdej bajce iles tam %prawdy sie znajduje.Ale patrzac wnikliwie w nasze ludzkie
  zycie.To czlowiek odnosi wrazenie ze istotnie swiatem rzadza ludzie z pod znaku bestii(666).No np.co za apsurd ktos bedzie bedzie ze sfer rzadowych wmawial ze jak
  przyjme dokument tzn.dowod osobisty z chipem.To bede mial ulatwiony dostep do wszystkiego i to bedzie ulatwieniem dla mnie to jest bzdura.Gdyz automatycznie jestes zachipowany.PYTANIE W JAKIM CELU.A NO W TYM CELU BYCIE UCZYNIC ZWIERZECIEM
  KTORY BEDZIE TOTALNIE KONTROLOWANY.nie bedziesz mial pieniedzy i (oto tu wszystko chodzi)totalnie jestes ZEREM DLA SZATANSKIEJ WLADZY..POLACY NIE PRZYJMUJCIE TEGO
  DOWODU.ANI NIE IDZCIE DO UNIJNEGO SPISU POWSZECHNEGO……POLAKU OBUDZ SIE

  • monitorpolski 16 marca 2011 o 4:09 pm

   Masz 100% rację. Już dziś możesz mówić „NIE” używając tylko gotówki do zakupów.