Atak HAARP na Kanadę – trzęsienie ziemi w Quebec sztucznie wywołane?*

Dutchsinse w swoim filmiku na YouTube analizuje dziwne wskazania radaru w Quebec, gdzie niedawno było trzęsienie ziemi, w związku z którym pojawiły się problemy z reaktorem w elektrowni nuklearnej. Duże ilości zanieczyszczonej promieniotwórczo wody wlano do jeziora Ontario. Dutchsinse zbadał dziwny promień energii, który pojawił się na radarze. Okazało się, że jego początek jest zlokalizowany dokładnie w miejscu gdzie na Google Earth widać zamaskowane białym kolorem zabudowania. Mimo kamuflażu, widać że jest to prawdopodobnie wielka antena radarowa lub kierunkowa antena HAARP. Jej lokalizacja jest w stanie Maine w USA, nakierowana jest na Kanadę. Koordynaty widać na zamieszczonym zrzucie ekranowym.

dziwna smuga na radarze wychodzi z zakamuflowanej placówki w Maine

Jeśli faktycznie trzęsienie było wywołane przez HAARP lub broń tektoniczną, to można przypuszczać, że katastrofa w Japonii także była spowodowana sztucznie. Należy też dokładnie przyjrzeć temu co się działo przed innymi wielkimi trzęsieniami ziemi, które niedawno się wydarzyły: w Haiti i Nowej Zelandii. Jest wiele poszlak wskazujących na to, że mamy do czynienia z wojną tektoniczną.
link do filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=kOSG0x_ch38
zob. też: http://www.prisonplanet.com/cover-up-in-canada-radioactive-leak-into-lake-ontario.html

*opis do filmiku wprowadza w błąd. Trzęsienie ziemi było w dużej odległości od Pickering, gdzie nastąpiła awaria elektrowni.

Reklamy