Benjamin Fulford daje globalistom jedyną szansę. Inaczej zostaną zniszczeni.

Benjamin Fulford przedstawia siebie jako przedstawiciela tajemniczego Stowarzyszenia Białego Smoka, które to jest tak wszechmocne, że nie straszna mu „starożytna kabała”. Liderami tej „kabały” są wg. Fulforda m.in. George Bush Sr,, H. Kissinger, Rockefellerowie, książę Karol, a także … Papież. Nie wymienił natomiast mafii Rotszyldów, choć wiadomo, że większość bogactwa świata jest w ich rękach. Zatem proszę traktować poniższe wystąpienie z rezerwą.
bezpośredni link: youtube=http://www.youtube.com/watch?v=XBNXn8XNvec

Witam, jestem Benjamin Fulford. Jestem rzecznikiem organizacji o nazwie Stowarzyszenie Białego Smoka. Jesteśmy międzynarodową grupą finansistów, wojskowych, ludźmi agencji wywiadowczych oraz członków tajnych organizacji jak również dziennikarzy i zwykłych obywateli, którzy są zdegustowani nigdy nie kończącymi się kosztownymi wojnami, tworzonymi przez kompleks militarno – przemysłowy.
Zużywają oni ponad 90% oszczędności całej ludzkości w celu rabunku ropy naftowej, grabieży krajów, a efektem jest działania jest chaos.

Zdecydowaliśmy się by powstrzymać tych ludzi.  Jeśli by się udało uwolnić pieniądze zrabowane przez kompleks militarno – przemysłowy i użyć ich na cele pokojowe, to w ciągu kilku miesięcy można by powstrzymać nędzę i zniszczenie środowiska.
Wtedy moglibyśmy wejść w fazę postępu jakiego nigdy przedtem nie było poprzez ujawnienie wszystkich dostępnych technologii, które są przez nich ukrywane dla ich prywatnych celów i dla ich tajnych grup.
Wchodziłoby w to nade wszystko ujawnienie tzw. „darmowej energii” – możliwości jej tworzenia praktycznie bez żadnych kosztów własnych, która umożliwiłaby każdemu człowiekowi życie na poziomie milionera.

W tej chwili powoli odcinamy dostęp do pieniędzy dla militarnej części rządu Stanów Zjednoczonych. Oświadczyliśmy im, że nie będą mogli więcej pożyczać dla swoich zabójczych celów. Daliśmy im do zrozumienia, że muszą przekształcić kompleks militarno – finansowy z „miecza w pług”. Ostatecznie udostępnimy im pieniądze by być pewnym, że nikt nie pozostanie bez pracy. To samo planujemy w przypadku przemysłu petrochemicznego – pozwolimy wygasić go w taki sposób by nikt na tym nie stracił.
Jeśli uwolnimy dostęp do darmowej energii, Kanada stanie się rajem tropikalnym, będziemy mogli dziesięciokrotnie zwiększyć zarybienie oceanów, inne planety będą mogły być możliwe do zamieszkania przez człowieka.

Chcemy po prostu uwolnić siebie jako gatunek spod kontroli tej antycznej kabały. Jest to grupa ludzi, która używa morderstw, łapownictwa, wojen i ośmieszania jako sposobów na kontrolę społeczeństwa. Z uwagi na to, że kończą im się pieniądze, stali się bardzo niebezpieczni.

W związku z ich nadciągającym bankructwem, grozili atakiem na Japonię za pomocą broni tektonicznej. Oświadczyli, że jeśli nie damy im pieniędzy to zatopią Japonię w oceanie. Flota amerykańskich okrętów została wysłana w pobliże północno-wschodniego wybrzeża Japonii, gdzie na dnie oceanu podłożono bomby nuklearne i je zdetonowano w celu wytworzenia tsunami i zniszczeń. Aby ukryć promieniowanie pochodzące z tych bomb, dodatkowo spowodowano sabotaże w różnych japońskich elektrowniach atomowych. To nie było naturalne tsunami, jeśli bowiem by tak było to fala osiągnęłaby Hawaje i inne wyspy. Nie, tam był określony pojedynczy cel, a coś takiego nie może się wydarzyć w naturze.

Liderami tej grupy są członkowie różnych znanych organizacji, jak Bilderberg, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR) i różnych grup rycerskich. Czołowymi postaciami są tu George Bush Sr., Henry Kissinger, David Rockefeller, Jay Rockefeller, Papież, książę Karol i wielu innych. Wiemy gdzie się znajdują i kim są.

Mamy obecnie poparcie wielkiej grupy agencji wywiadowczych, w to wchodzą agencje tajnych stowarzyszeń wliczając w to (niezrozumiałe) … Yakuza, członków CIA, NSA, Pentagonu, mamy ludzi z MI6, British Security, kooperujemy z ludźmi z KGB i FSB, japońskim establiszmentem militarnym. Nasza siła w świecie rośnie i nie pozwolimy tym kryminalistom zachowywać się jakby byli bezkarni.

Jeśli się zdobywa taki kraj jak Irak i morduje ponad milion ludzi, to jest się kryminalistą i zgodnie z literą prawa powinno się być skazanym. Nie uda się już wam więcej w ten sposób postępować.

Dostali oni od nas ostateczny termin i wiedzą, że nie żartujemy. Znajdziemy ich i aresztujemy, gdziekolwiek by się nie ukryli na tej planecie. Ich jedyną szansą jest zgoda, wzorem południowoafrykańskim, na stanięcie przed,  Komitetem Prawdy i Pojednania. Jeśli zgodzą się na to i przestaną nękać i torturować nas gatunek i naszą planetę, wtedy im jeszcze wybaczymy. Jest to jednorazowa oferta.

Chcemy pokoju, zakończenia głodu i niszczenia środowiska naturalnego i chcemy odzyskać możliwość postępu, która została nam zabrana – chcemy mieć przyszłość, która nam się należy. Dziękuję.

Reklamy

77 responses to “Benjamin Fulford daje globalistom jedyną szansę. Inaczej zostaną zniszczeni.

 1. waldi888 19 marca 2011 o 1:03 am

  Epicentrum było 24km pod ziemią , jak niby ta bomba tam spadła??

  • monitorpolski 19 marca 2011 o 11:27 am

   Agencje podały, że było bardzo płytko – 10 km. Ale mogło być płycej, przecież agencje są pod kontrolą. Na rozkładzie umiejscowienia trzęsień bardzo wyraźnie widać, że bzz zlokalizowane bardzo blisko siebie i następowały regularnie jedno po drugim. To co mówi Fulford tu akurat ma podstawy dowodowe.

 2. mc 19 marca 2011 o 1:40 am

  zaraz beda podejrzenia ze to moglo byc pierdniecie wielkiej ryby, nieznanej ludzkosci… nie dajmy sie zwariowac bo robi sie tutaj male wariatkowo

  • lololo 19 marca 2011 o 3:35 am

   brac wszystko i sprawdzac przez siebie co jest prawda a nie to be tamto be 😛 Prawda jest tez to ze przy dzisiejszej ilosci informacji nie sposob wszystkiego sprawdzic.

  • monitorpolski 19 marca 2011 o 11:28 am

   A masz na to jakieś argumenty? Zdjęcie tej wielkiej ryby jak pierdzi? Fulford mówił o możliwym ataku tektonicznym na Japonię już miesiące temu, są nagrania.

 3. Ewa Polska 19 marca 2011 o 2:31 am

  W wywiadzie z Dawidem Rockefelerem Benjamin Fulford byl typowym zydowskim wywrotowcem i podszczuwaczem, ale tutaj w tym video …… on jest poprostu umyslowo chory .. to prawie smutne …..

  Poza tym on nie ma PODSTAWOWEJ wiedzy o zyciu:
  1) mozna wyeliminowac nedze w ciagu kilku MIESIECY …. bolszewicy mowili to samo … tylko jak? ….zabierajac pieniadze burzujom? a co potem? …. bogactwo trzeba umiec tworzyc, aby je utrzymac…. mozna otzrymac miliony pieniedzy, ale z czasem wyczerpia sie, jesli nie uzupelnia sie ubytku
  2) z Kanady mozna zrobic tropikalny kraj – komunisci w Polsce obiecywali banany z lokalnych szklarni
  3) bedziemy zaludniac planety wokol nas
  4) bedziemy miec umiejetnosc tworzenia energii za ZERO lub prawie zero kosztu, co spowoduje, ze bedziemy milionerami….
  5)Stowarzyszenie Bialego Smoka nie bedzie pozyczac wiecej pieniedzy dla wojska USA na cele militarne
  6) Tsunami w Japonii bylo spowodowane podwodna bomba atomowa ….
  7) glownymi zloczyncami sa George Bush, Senior, Kissinger, D. Rockefeller, PAPIEZ, Ksiaze Karol …. ani slowa o masonerii, iluminatach, i innych szarlatanach…

  Uzyteczny idiota…. az przykro sluchac …. ale zeby az tak zagubic sie …. moze piora mu mozg….. nawet jego ubranie bylo niechlujne….

  A propo wariatkowa, zeby bylo weselej:

  Dziennikarz odwiedza szpital psychiatryczny, bo postanowil napisac artykul na temat warunkow w takich szpitalach. Zaskoczylo, ze wszyscy tam przebywajacy wygladali wyjatkowo inteligentnie i byli przemili.
  Podszedl do jednego i pyta:
  Prosze pana, czy to napewno szpital psychiatryczny, wszyscy tutaj tacy na wysokim poziomie.
  A ten na to:
  Tak, ja jestem zdrowy, ale tamten to tylko wyglada na zdrowego. On mysli, ze on jest Jezus Chrystus. Ale gdyby on byl Jezusem Chrystusem to przeciez JA wiedzialbym to, bo jestem Bogiem.

  Benjaminek jest na takim etapie.
  Powstaje pytanie: sam z siebie czy PIORA MU MOZG???

  • monitorpolski 19 marca 2011 o 11:30 am

   Nie masz racji. W USA prowadzono eksperymenty z efektywnością gospodarki. Jeśli by się zmieniło system finansowy to w ciągu miesięcy gospodarka kwitnie. Mówiła o tym jakaś babka, która była doradcą w ekipie Busha Sr czy Reagana – było to w programie Jeffa Rense’a około rok temu.
   Także nt. energii zero – poczytaj o silniku na wodór czy też nawet o przeróbkach silnika spalinowego. A to nawet nie jest energia zero, choć też jest blokowana. Ludzie giną jak z takim czymś wychodzą. Tesla miał już drmową energię na początku XX wieku, co skutecznie zablokował JP Morgan gdyż nie można było wprowadzić na to liczników.

   • hjk 19 marca 2011 o 1:53 pm

    wystarczy tylko zlikwidowa lichwe i w krotkim czasie konczy sie bieda

   • Ewa Polska 19 marca 2011 o 7:28 pm

    Odpowiedz na #7
    >>>W USA prowadzono eksperymenty z efektywnością gospodarki. Jeśli by się zmieniło system finansowy to w ciągu miesięcy gospodarka kwitnie.<<<

    ???????
    Czy Monitor wie cos o ekonomii o polityce spolecznej, szczegolnie w tak wielokulturowym i zlozonym kraju jak USA???

    TAK, USA prowadzily EKSPERYMENTY i te eksperymenty zrujnowaly caly kraj i zniszczyly zycie wielu UCZCIWYCH ludzi – jak narazie zaden polityk nie poniosl za to odpowiedzialnosci….

    Cale to wielkie zalamanie na rynku mieszkaniowym w USA zostalo spowodowane "experymantami" bankowcow i finansistow na Wall Street za cichym dozwoleniem politykow …. I faktycznie, przez kilka lat ludzie zyli z rozmachem i czuli sie BARDZO BOGACI.
    Ale za te kilka lat "eksperymentalnego" rozwoju w USA teraz placa uczciwi ludzie, ktorzy traca domy, kredit, i ktorym pluje sie w twarz. Bo ci, ktorzy traca domy gdyz kupili je wykorzystujac system, nie traca NIC, doslownie NIC ( nawet kredit nie uderza w nich az tak mocno, gdyz sa biedni), ale sa ludzie, ktorzy dali duze wplaty lub kupili za gotowke ….. i potracili to wszystko …
    Tak wyglada system w USA.
    Dlatego, ze tacy nieobliczalni WARIACI jak Benjamin Fulford dorwali sie do wladzy i zaczeli robic "eksperymenty" na ekonomii sadzac, ze maja prawo igrac z zyciem ludzi!!!!!
    POLACY, TACY AGITATORZY JAK BENJAMIN BULFORD TO ZWYKLE KUKLY, KTORYMI SATANISCI OPERUJA ZALEZNIE OD POTRZEB!!!
    ================================================
    monitorpolski: Nie wiem skąd masz dowody na „satanizm” Fulforda, ale co do USA jedno jest pewne – atak na USA trwa już prawie 100 lat, od 1913 roku i mimo to był to kraj, w którym wszsytko się udawało – dzięki niskim podatkom i wolnościom gwarantowanym przez konstytucję. Jeśli się wyeliminuje lichwę i hamulce nakładane z zewnątrz to można być pewnym, że kraj się odrodzi w kilka lat. Innym przykładem „cudów” gospodarczych były Niemcy nazistowskie, gdzie kontrola nad pieniądzem była w rękach państwa. Nie trzeba być socjologiem społecznym by te rzeczy wiedzieć. A o destrukcji USA świetnie mówił Robert Welch już w 1958 roku…

   • Duke Nukem 19 marca 2011 o 7:41 pm

    Monitorpo, jedyny znany mi udany eksperyment gospodarczy przeprowadzony w USA na żywym organizmie to był ten z powodu którego Anglia zabroniła swoim koloniom używania własnego nieoprocentowanego systemu monetarno-płatniczego – to z tego powodu kolonie zaczęły upadać w ciągu jednego roku aż w końcu wywołało to wojnę secesyjną. Film „The Money Masters” bardzo dokładnie to pokazał.
    A pitolenie o zabraniu pieniędzy jakiemuś „kompleksowi militarnemu” to jest takie same bredzenie jak pitolenie o „niewidzialnej ręce rynku”. Owszem, jest niewidzialna ale nie na rynku a za kotarą Wall Street.

    • monitorpolski 19 marca 2011 o 10:55 pm

     Może kiedyś to odgrzebię. Żałuję, że nie zrobiłem notatek – jednak dokładnie pamiętam, że jeśli się da ludziom dobre warunki do rozwoju to odbudowa społeczeństwa jest bardzo szybka.

  • dalmat 19 marca 2011 o 8:08 pm

   Niektórzy nie potrafią zrozumieć prostych zasad rządzących egzystencją człowieka. Ich światopogląd został ukształtowany na podstawie aktualnych wydarzeń kreowanych przez media, stąd trudno wymagać, aby unieśli swoje łby znad ziemi i spojrzeli nieco inaczej na rzeczywistość. Czy zastanowiło cie droga ewo polska, dlaczego większość z nas pracuje obecnie po 12 – 14 godzin dziennie i nie potrafi utrzymać samego siebie?
   Nie zastanowiło cię, że obecna ekonomia nie nic wspólnego z ekonomią a to co wykładają na uniwersytetach to czysta farsa? Ale po co mi strzępić klawiaturę, ty tego nie zrozumiesz. To tak jakbym człowiekowi pierwotnemu wykładał matematykę.

   • Ewa Polska 21 marca 2011 o 4:20 am

    >>>Czy zastanowiło cie droga ewo polska, dlaczego większość z nas pracuje obecnie po 12 – 14 godzin dziennie i nie potrafi utrzymać samego siebie?<<<
    ******

    Dlaczego piszesz "obecnie" – pewno porownujesz to z socjalistyczna Polska kiedy ludzie w miastach pracowali po 8 godzin dziennie …. popijajac kawe….

    Prawda jest taka, ze prywatni przedsiebiorcy nie moga pozwolic sobie na 8 godzin pracy.

    Jesli chodzi o WYZYSK to byl on zawsze, a nie tylko "obecnie" – wystarczy przypomniec chlopow panszczyznianych, okres wczesnego przemyslu w XIX wieku … system kapitalistyczny opiera sie na maksymalnym wyzysku jesli sa takie mozliwosci ….

    Trzeba bylo nie glosowac za Unia Europejska …. zawsze kiedy decyzje podejmuje ktos z zewnatrz nie wrozy to nic dobrego!

 4. lololo 19 marca 2011 o 2:47 am

  wszystko jest energia i tesla o tym wiedzial potrafil pobierac energie za darmo i chcial ta technologie udostepnic wszystkim „szarym ludzika”. To jest i nie potrzeba zadnych pieniedzy. Wystarczy wyciagnac to co juz jest na swiatlo dzienne. A nie swinie-spychopaci ukrwyaja to wszystko.

  Ewa „nawet jego ubranie bylo niechlujne….” Skoro tak chce wygladac to niech wyglada 🙂 Nie bij sie z demonem 😛

 5. falszywyprorok 19 marca 2011 o 2:52 am

  napisałem o tym na http://nowyporzadekswiata.wordpress.com/ juz pare dni temu 🙂

  • monitorpolski 19 marca 2011 o 11:34 am

   Niezły artykuł, choć jednostronny. Nie tylko Żydzi są problemem. Określiłbym ich raczej jako „satanistów”. Fulford też zresztą o tym pisze.

 6. .Gallus. 19 marca 2011 o 3:54 am

  Benjamin Fulford jako członek Stowarzyszenia Białego Smoka w imieniu organizacji wygłosił oświadczenie do rządu cieni, jeśli nie spełnią żądań, to ich znajdą i wymordują

  Moje tłumaczenie, sądzę, że w 85% jest dobrze przetłumaczone, proszę o pomoc w przetłumaczeniu końcówki

  uchwyciłem sens.:

  Początek

  Witam, jestem Benjamin Fulford
  Mówię w imieniu Stowarzyszenia Białego Smoka, jesteśmy międzynarodową grupą finansistów, wojskowych, ludźmi wywiadu, sekretnych organizacji, dziennikarzy, obywatelami krajów.

  Którzy są zdegustowani nigdy nie kończącymi się kosztownymi wojnami finansowanymi przez wojskowy kompleks przemysłu.

  Oni używają ponad 90% oszczędności ludzkości do naruszania porządku obiegu benzyny w krajach, to wywołuje chaos

  Postanowiliśmy, że musimy powstrzymać tych ludzi. Jeżeli moglibyśmy wziąć wszystkie pieniądze, które zostały zabrane przez wojskowy kompleks przemysłu, moglibyśmy użyć ich dla pokoju i przejąć władzę i zatrzymać zniszczenie środowiska w ciągu miesięcy.

  Między 1 a 2 minutą

  Możemy również utworzyć obszar postępu jakiego nigdy przedtem nie było i wypuścić wszystkie dostępne technologie które są ukrywane przez tajemne grupy
  Chodzi o całą ukrywaną darmową energię, która by nic nie kosztowała, każdy by mógł żyć jak milioner.

  To co teraz zrobimy, to będzie powolne roznoszenie pieniędzy z wojskowej części stanów zjednoczonych -> ( nie wiem czy dobrze przetłumaczyłem?)

  Rząd nie może nigdy więcej gromadzić taczek pieniędzy dla swoich zabójczych celów, musi przekształcić wojskowy kompleks przemysłu. I damy pieniądze, żeby się upewnić, że nikt nie będzie bezrobotny.

  To samo zrobimy z przemysłem naftowym, to nie pozwoli przemysłom na to aby olej „krążył” w drodze i nikt nie będzie tracił pieniędzy

  Między 2 a 3 minutą

  Kiedy ujawnimy wolna technologię energii, możemy zrobić z Kanady tropikalny raj. Możemy zrobić inne planety dostępnymi

  My po prostu chcemy nas uwolnić od tych antycznych KABALISTYKÓW

  Oni są grupą ludzi, która używa morderstw, wojen i radykalnych środków, żeby utrzymać się u władzy. I ponieważ oni przerabiają ( dodrukowują?) wiele pieniędzy i są bardzo niebezpieczni

  Oni ZAATAKOWALI JAPONIE BRONIĄ DO WYWOŁYWANIA TRZĘSIEŃ ZIEMI i to jest wynikiem korupcji banków

  w myśl:

  „jeśli nie dacie nam pieniędzy wtrącimy Japonie do oceanu”

  ONI wysłali STATKI AMERYKAŃSKIE DO WYBRZEŻY PÓŁNOCNEJ JAPONII WRAZ Z MARINES ABY TAM UMIEŚCIĆ BOMBY ATOMOWE I WYWOŁAĆ WIELKIE TSUNAMI

  Wysłali wiele zaawansowanych technicznie (rzeczy? wirusów, pewnie chodzi mu o stuxnet) aby unieszkodliwić wiele japońskich elektrowni atomowych.

  Moja interpretacja: Zsynchronizowali trzęsienie ziemi wywołane HAARPEM z odpaleniem bomb atomowych, które miały spowodować ogromne skażenie wraz z wirusem stuxnetem.

  To nie było normalne tsunami, ponieważ było idealnie wycelowane w Japonie i elektrownie atomową, to się nigdy nie przytrafiło w historii natury, to była pojedyńcza trajektoria tsunami.

  Od 4 do 5 minuty:

  Członkowie tych grup są znani z przynależności do grup:
  Bilderbergs itd. ( dalej nie potrafię przetłumaczyć nazw grup)

  Czołowi członkowie tych grup to: George Bush Senior, Henry Kissinger, David Rockefeller, Jay Rockefeller, PAPIEŻ, książę Charles

  My znamy tych przywódców, wiemy gdzie są, wiemy kim są, WIEMY, ŻE POSIADAJĄ SWOICH WŁASNYCH MORDERCÓW – JAKUZA i że są chronieni przez CIA, NSA, PENTAGON, MI6, british security,

  Mamy kooperacje na tych ludzi, i wiemy gdzie są, mamy swoich informatorów, wiemy który z nich zasiada w rządzie Japońskim.

  ZROBIMY SWOJE I DŁUŻEJ nie będziemy znosić tych kryminalistów, ponieważ oni nigdy przez nikogo nie zostali osądzeni

  5 minuta do 6 minuty:

  Jeżeli wchodzisz do Iraku i kradniesz ropę jesteś kryminalista i zostaniesz osądzony za kłamstwa, nie będziemy tolerować takiego zachowania więcej

  ONI DOSTALI OD NAS ULTIMATUM – OSTATECZNY TERMIN I WIEDZĄ, ŻE MY NIE ŻARTUJEMY, oni zostaną odnalezieni niezależnie od tego gdzie się ukryją na tej planecie i zostaną aresztowani

  Jedyną szansą dla nich jest to

  – z tego co słyszę to pewnie chodzi o repatriacje wojenne i przyznanie się do winy i jakiś wątek o południowej Afryce ( TUTAJ MAM PROBLEM Z TŁUMACZENIEM BARDZO PROSZĘ O PRZETŁUMACZENIE OD 5:20 DO 5:35)

  – jeśli oni to zrobią i przestaną terroryzować planetę – zostanie im wybaczone. Jest to jednorazowa oferta, my chcemy pokoju, chcemy aby przestali być głodni, aby przestali niszczyć środowisko

  -Chcemy żeby nam oddali ukradzione technologie – pewnie chodzi mu o ta darmową energie. Możemy mieć przyszłość.

  • Ewa Polska 19 marca 2011 o 5:45 am

   >>>Czołowi członkowie tych grup to: George Bush Senior, Henry Kissinger, David Rockefeller, Jay Rockefeller, PAPIEŻ, książę Charles

   My znamy tych przywódców, wiemy gdzie są, wiemy kim są, WIEMY, ŻE POSIADAJĄ SWOICH WŁASNYCH MORDERCÓW – JAKUZA i że są chronieni przez CIA, NSA, PENTAGON, MI6, british security,

   Mamy kooperacje na tych ludzi, i wiemy gdzie są, mamy swoich informatorów, wiemy który z nich zasiada w rządzie Japońskim.<<<
   ***************
   #7
   Ten fragment jest napewno BLEDNIE przetlumaczony.
   Powinno byc – przynajmniej tak to slysze na moim komputerze – nastepujaco:

   My (Bialy Smok) znamy tych przywodcow, wiemy gdzie sa, i wiemy kim sa. Mamy (Bialy Smok) ma tez poparcie tajnych ugrupowan azjatyckich, a takze grup wsrod CIA, NSA, PENTAGONU, M16. Nadto mamy (Bialy Smok ma) ludzi, ktorzy wspolpracuja z nami wsrod KGB, (…) i wojsku japonskim.

   *************
   Tak ja to przynajmniej zrozumialam.

  • monitorpolski 19 marca 2011 o 11:34 am

   Dziękuję, trochę przerobiłem i opublikowałem w głównym wpisie.

 7. .Gallus. 19 marca 2011 o 4:36 am

  http://www.przeklej.pl/plik/youtube-flv-0028do8ai40i

  http://www.wrzuc.to/ZJZir3YIho.wt

 8. .Gallus. 19 marca 2011 o 4:40 am

  http://www.przeklej.pl/plik/youtube-flv-0028do8ai40i
  lub: http://www.wrzuc.to/ZJZir3YIho.wt

  • .Gallus. 19 marca 2011 o 4:41 am

   kopie nagrania powyżej

 9. bazarmedyczny 19 marca 2011 o 5:21 am

  **********************************************

  ON MÓWI ŻE JEDYNĄ SZANSA DLA TYCH LUDZI JEST ZGODA NA POJAWIENIE SIĘ PRZED POŁUDNIOWO-AFRYKAŃSKĄ KOMISJA PRAWDY I POJEDNANIA – I JEŚLI ONI TO ZROBIĄ I JEŚLI PRZESTANĄ DRĘCZYC I NĘKAĆ NASZ GATUNEK NA NASZEJ PLANECIE – TO BĘDZIE IM WYBACZONE.

  CIEKAWE KOMENTARZE :
  KTOŚ PODAJE KONKRETNE DANE :
  JAKIEŚ DZIWNE ORGANIZACJE ? STRUKTURY ? SYNDYKATY ? JAKIEŚ ŁAŃCUCH POWIĄZAŃ, DZIWNE NAZWY, WSZYSTKO SEKRETNE…

  George H.W. Bush and Heinz Kissinger are Knights of Malta and Deutsche Verteidigungs Dienst. This World is controlled by the Papal Nobility commanding the Society of Jesus commanding the Vatican commanding the Papal Order’s in this order; Equestrian Order of the Holy Sepulchre of Jerusalem, Sacred Military Constantinian Order of St George, Knights of Malta, Teutonic Knights. These Papal Orders control the corporate World utilizing The Crown today controlled by the Knights of Malta.

  Have you noticed how now the U.S. is soon to bring on the Rocky Mountain, Gull Island and Bakken oil fields that now they demonize nuclear power? They’re going to claim ‚peak oil’ whilst keeping the $200 a barrel when they only bring it up for around $6 if that. Nuclear power is being attacked to aid with oil profits and depopulation. Nuclear power is a big threat to the oil industry.

  TU JEST CHYBA 1 CZĘŚĆ

  – MÓWI ŻE BUDZIMY SIĘ Z NOCNEJ MARY – MÓWI O KABALISTYCZNYCH TAJNYCH ORGANIZACJACH, ZARZĄDZAJĄCYCH ZIEMIA I ZNIEWALAJĄCYCH LUDZI, (DOKŁADNIE MÓWI NASZ GATUNEK) OD SETEK A MOŻE TYSIĘCY LAT. ŻE ONI ZOSTALI ZIDENTYFIKOWANI I MUSZĄ BYĆ ZNEUTRALIZOWANI, ZLIKWIDOWANI. ABY WRESZCIE ZAPANOWAŁ POKÓJ. MÓWI, ŻE ONI SA ODPOWIEDZIALNI ZA ROZPRZESTRZENIANIE CHORÓB, WOJEN, NĘDZY ORAZ ZA UKRYWANIE OK 6000 PATENTÓW (WG AMERYKANSKIEJ AKADEMII NAUK ) Z POWODÓW „ZAGROŻENIA BEZPIECZEŃSTWA” (?). UWOLNIENIE TYCH PATENTÓW I WPROWADZENIE TYCH ODKRYĆ W ŻYCIE W ODPOWIEDZIALNY SPOSÓB POZWOLIŁOBY LUDZIOM PRZEJŚĆ DO ERY, KTÓRĄ ZNAMY TYLKO Z FILMÓW S-F. STALIBYŚMY SIĘ WOLNI.

  KOMENTARZ – ZNOWU JAKIEŚ SEKRETNE STOWARZYSZENIA :

  This secret cabal is the Papal Nobility in command of the Knights of the Virgin Mary IHS controlling the Vatican and it’s The Crown. I suggest people study The Worshipful Company’s of the Livery system of the City of London controlled by The Crown under the Knights of Malta. I doubt we will become free Benjamin.

 10. .Gallus. 19 marca 2011 o 9:54 am

  JA tak rozumiem czesć I, tę którą wrzuciłeś:
  CZĘŚĆ I
  Ludzie budzimy się z długiego nocnego koszmaru. Tajne kabalistyczne stowarzyszenia wywołują wojny i głód. Oni zamęczają ludzkość od wieków, jeśli nie od tysiącleci, będą zidentyfikowani i zneutralizowani, rezultatem będzie świat pokoju – po raz pierwszy od tysiącleci
  To byłoby skutkiem, tych ogromnych pieniędzy które ujawnimy:
  – zakończenie ich władzy
  – zatrzymanie zniszczenia środowiska
  Narodowa akademia nauk ukrywa 6000 patentów i ukrywa je z ” powodów bezpieczeństwa „
  Uwolnienie tych patentów i wprowadzenie tych odkryć w życie w odpowiedzialny sposób pozwoliłoby ludziom przejść do Ery, którą znamy tylko z filmów Sciene Fiction. Stalibyśmy się wolni

  tutaj macie kolejne ich nagrania, kto pomoże tłumaczyć?

 11. .Gallus. 19 marca 2011 o 9:55 am

  http://www.youtube.com/user/poppletvch

 12. lejton 19 marca 2011 o 10:20 am

  Niestety to wszystko to straszny belkot, stek bzdur i bajek, juz Icke zachowuje sie normalniej.

 13. Annah 19 marca 2011 o 11:42 am

  Posądzanie papieża o uczestniczenie w globalistycznym spisku jest ukłonem w stronę masonów, myślę że dlatego właśnie pozwalają mu się wygadać.

  • monitorpolski 19 marca 2011 o 12:08 pm

   Zresztą sam mówi o współpracy z agentami tajnych stowarzyszeń. Czyli, że co? Dobra masoneria? Coś się tu nie klei. Albo specjalnie mąci bo nie może powiedzieć wszystkiego.

   • Ewa Polska 19 marca 2011 o 7:47 pm

    #24
    Czy masoneria – z samej definicji – moze byc dobra???

    To tak jak powiedziec, ze mezczyzna, ktory zgwalcil dziewice i zniszczyl jej zycie … nie jest taki zly, bo chcial sie z nia ozenic…..

    To tak jak powiedziec, ze mozna sfalszowac wybory elektronicznie, bo rezultat jest duzo lepszy niz faktyczne wybory……

    Przyklady moznaby mnozyc.

    Jak podle moze byc takze „dobre”???

   • Duke Nukem 19 marca 2011 o 8:03 pm

    Gdyby kolo miał takie możliwości techniczne i poparcie to by tego filmu nie umieścił na YouTube tylko przejęli by ze 2 satelity geo i nadaliby ten komunikat na wszystkich ich kanałach na oczach nawet 500 milionów użytkowników TV satelitarnej.
    A tak? Co to za amatorszczyzna?
    Artykuły na jego stronie dla tych co zapłacą. Ludzie! Koleś z potężnego White Dragon Society żąda kasy za dostęp do prawdy? Dla mnie bomba.

    A może to przygrywka do nowych działań wojennych?
    Sceptyczny jestem, oj sceptyczny.

    • monitorpolski 19 marca 2011 o 10:53 pm

     celne uwagi. Ale to też zaprzecza temu, że B.F. pracuje dla globalistów. Nie wykluczaj tego, że pracuje tak jak my – społecznie i musi mieć jakieś źródło dochodu.

 14. Mmm 19 marca 2011 o 11:55 am

  fukoldowi sie chyba w glowie pomieszalo bractwo bialegosmoka i co jeszcze kurde!!!!! Znowu wladza wladza tylko teraz nie oni tylko my i znowu spowrotem to samo…

 15. erilo 19 marca 2011 o 2:04 pm

  w zasadzie w wypowiedzi Fulforda nie ma sprzeczności co do wydarzeń.
  tsunami na Indonezję było spowodowane wybuchem bomby głębinowej W-2, są na to dowody, artykuł ze zdjęciami ukazał sie w polskojęzycznym miesięczniku Wir, autor Głogoczowski, to nic trudnego ze względu na dużą odporność ściśliwości wody.
  w ten sposób niszczono tamy Niemcom, stary film „nocny nalot”.
  chodzi o co innego.
  to jest upadek tej cywilizacji kryptojudaistycznej.
  i jest tylko jedno pytanie: czy na pewno sam Fuflrod nie należy do którejś z opcji żydomasonerii?
  jeśli nie wszystko tu jest prawdą.

  • monitorpolski 19 marca 2011 o 2:54 pm

   Nie rozumiem więc po co byłaby ta gra. Info o Fulfordzie jest mało rozpowszechnione i chyba nie będzie. Gdyby chcieli to mogliby wsadzić coś w bardziej popularne serwisy. To jest info dla insiderów sądzę.

 16. Sylu 19 marca 2011 o 2:09 pm

  Energia z niczego

  Od wielu lat wykorzystanie darmowej energii magnetycznej jest jednym ze świętych Graali wynalazców. Maszyna Irlandczyków ze Steornu nie jest pierwszym urządzeniem tego typu. Do tej pory za najbardziej obiecujące (choć równie kontrowersyjne naukowo) uważano konstrukcje silnika magnetycznego Parandeva (wersja elektromagnetyczna ma moc 300 KW), magnetyczny transgenerator Waltera Torbaya (konstruktor z Argentyny), Hamel autorstwa Lesliego Snydera, silnik Rosjanina Wiaczesława Struszczenki oraz samonapędzający się Magnetic Motor Howarda Johnsona (opatentowany). Ale testowanych i udoskonalanych prototypów silników, które próbują wytwarzać energię z niczego jest na całym świecie przynajmniej kilkadziesiąt. A w handlu tylko jeden. To nowy typ silnika elektrycznego o zdecydowanie podwyższonej efektywności, wykorzystujący magnesy neodymowe. Wymyślił go Japończyk Kohei Minato. Jego silniczki z magnesami zasilają wentylatory biurowe, pobierając jedynie 20% prądu potrzebnego zwykłym wentylatorom o podobnej mocy.

  Uczeni z niedowierzaniem kręcą głowami nad wynalazkiem Dublińczyków, którzy do skonstruowania swojej maszyny nie wykorzystali cudownych nadprzewodników, czy laserów, a zwykłe, znane od wieków magnesy stałe. Naukowcy uważają, że jeśli silnik Stoernu faktycznie działa, musi być zasilany jakąś energią z zewnątrz, niewykrywalną na pierwszy rzut oka. A ta magnetyczna jest przecież niewidzialna. Może prototyp maszyny Steornu w Dublinie stoi w miejscu jakiejś geomagnetycznej anomalii? Jakiegoś punktu przecięcia się hipotetycznych linii ley (patrz teoria Alfreda Watkinsa związana z Stonehenge), uważanych za podziemne strumienie mocy, przecinające powierzchnię całego globu? Tyle, że wtedy działałby jedynie w laboratorium. Do tej pory cywilizacja ludzka bardzo wolno, choć skutecznie uczyła się kontrolować energię. Począwszy od rozpalenia pierwszego ogniska, przez siłę konia pociągowego, prochu strzelniczego i materiałów wybuchowych, aż do energii atomowej. Okiełznanie energii magnetycznej byłoby rewolucyjnym skokiem w naszym rozwoju technologicznym. Być może od teraz nasze życie już nigdy nie będzie takie jak było. Niech Moc będzie z wami!

 17. Ania 19 marca 2011 o 2:38 pm

  Nawet jesli on mówi prawdę, to nasi władcy nie poddadzą się tak łatwo. Dla nich to zyć albo umrzeć. Narobią jeszcze kłopotów i nabiją ludzi. A ich przy zyciu też nie mozna zostawić. Albowiem nikt jeszcze nie przestawił wilka na wegetarianizm ani tasiemca na saprofityzm. Pewnych zmian po prostu nie da się wprowadzić.

 18. Mike 19 marca 2011 o 2:54 pm

  Do Annah
  Czemu niby wikłanie Josepha Ratzingera w spisek satanistyczny jest krokiem w stronę wolnomularzy? Czy ty naprawdę wierzysz, że Watykan i kościół Rzymskokatolicki jest tym czym się mieni i wyznaje tego, do wyznawania którego się przyznaje publicznie i celebruje ku niemu oficjalne uroczystości? Nie od dziś wiadomo, że Watykan jest przesiąknięty członkami masonerii, Opus Dei i illuminatów. Kiedyś jeden kardynał opowiadał, że w Watykanie odprawia się czarne msze dla szatana. Papieże, szczególnie ci renesansu popełniali najgorsze plugasta łącznie z nierządem, rozpustą, morderstwami i spiskami politycznymi. Przytoczyć ci postać Aleksandra VI-wcześniejszego kardynała Borgii? Co z zabójstwem dobrego papieża Jana Pawła I po 33 dniach? Watykan kieruje też działaniami Zakonu Jezuitów, którzy dokonują na świecie niechlubnych rzeczy. Co z wizytami duchownych katolickich na Bohemian Groove? Dlaczego Benedykt XVI wymienia takie serdeczne masońskie uściski dłoni np. z Bushem? Wreszcie czemu Ratzi każe się nazywać ojcem świętym jak ten jes tylko w niebie i dlaczego Jan pisze o Watykanie jako Wielkim Babilonie?
  Śmiało można powiedzieć, że Joseph Ratzinger jest takim samym przestępcą jak David Rockefeller czy Zbigniew Brzeziński, tylko dużej części ludzi ciężko uwierzyć w takie zarzuty, jak i w to, że ich kościół pełen pogańskich obrządków, celebruje pod płaszczykiem wiary w Pana Jezusa jego nemesisa czyli Lucyfera. I na tym się kiedyś przejadą….

  • Annah 19 marca 2011 o 5:10 pm

   Mike, nie zaprzeczam że Watykan jest wolny od masonów,bo nie jest i potwierdza to choćby egzorcysta Amorth, ale nie wierzę że Papież nim jest, to nonsens. Masoneria została powołana dla zniszczenia swego największego wroga – Kościoła Chrystusowego i czyni to z zewnątrz poprzez niszczenie opinii o księżach o papieżu, psucie obyczajów propagowanie ateizmu i szeregu zaplanowanych działań, poczytaj dziś pierwszą lepszą gazetę i wewnątrz Watykanu poprzez próby udaremniania głosów papieży a nawet ich mordowanie, co miało miejsce już ze trzy razy i zasługiwanie się na gorsząca opinię o Watykanie.
   Jeśli chcesz poczytaj sobie co na temat ‚cele masonerii’ pisze charyzmatyczny ksiądz Gobi

   http://www.voxdomini.com.pl/gob_opr/gmas01.html

   • monitorpolski 19 marca 2011 o 5:43 pm

    A może chodzi o czarnego Papieża

 19. monitorpolski 19 marca 2011 o 3:12 pm

  Może to w jakiś sposób naświetli o co chodzi z tym „Smokiem”:
  http://benjaminfulford.net/2010/01/04/illuminati-rule-to-end-this-year-maybe-even-this-week/
  Nie mam siły na tłumaczenie…

 20. Buka 19 marca 2011 o 3:38 pm

  Wiele w tym co mówi jest prawdy,ale czy to nie jest coś na zasadzie wy,którzy wiecie o czym mówię nic nie róbcie,istnieje „biały smok” i on za was wszystko załatwi?Dla mnie coś tu nie gra,może właśnie chodzi o schowanie odpowiedzialnych za ten stan rzeczy i stworzenie nowej iluzji.Ktoś wyżej napisał ,że nowa władza zastępuje starą i to bardzo prawdopodobne.A co do wolnej energii,mnóstwo już ludzi wie,że istnieje i można z niej korzystać,twórcy różnych urządzeń tego rodzaju udostępniają informacje o nich w necie i dalsze ukrywanie nie ma żadnego sensu.Informacje o tajnych stowarzyszeniach,klubach itp oraz głównych ich członkach których wymienia też w zasadzie są powszechnie znane.

  • Ewa Polska 19 marca 2011 o 6:48 pm

   #33
   >>>A co do wolnej energii,mnóstwo już ludzi wie,że istnieje i można z niej korzystać,twórcy różnych urządzeń tego rodzaju udostępniają informacje o nich w necie i dalsze ukrywanie nie ma żadnego sensu.<<<
   **********************

   to ja place tyle za benzyne, prad, gaz i posrednio duzo wiecej za wszystkie produkty, ktore kupuje, a ktore wymagaja elektrycznosci lub innej energii do wyprodukowania ….. i tu istnieje wolna energia ZA DARMO, a na dodatek MNOSTWO ludzi wie juz o tym….. i nikt mi nie powiedzial o tym …..
   Co jeszcze ukrywacie???
   🙂

 21. ALFA 19 marca 2011 o 4:10 pm

  TU CIEKAWE
  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://benjaminfulford.net/&ei=F8aETaW5I8LOhAel6uXEBA&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CCYQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dhttp://benjaminfulford.net%26hl%3Dpl%26sa%3DG%26rlz%3D1G1GGLQ_PLPL338%26prmd%3Divns

 22. erilo 19 marca 2011 o 6:36 pm

  W 2000 roku w ONZ złożony został projekt tzw. socjalizmu globalnego przez m.in. Kissingera, znane Firmy i bankierów.
  Ostatnie jednak lata jak wiemy światem owładnęła zabawa w „panów i niewolników”, czyli kapitalizm liberalny + świecidełka i omam.
  Nic dziwnego, że to doprowadza świat do upadku.
  To, co proponuje Fulford wydaje się powrotem do tamtego pomysłu.
  Ja opracowałem system socjalizmu gromadnego, o czym można się trochę dowiedzieć tutaj:
  http://www.youtube.com/user/Polonocentryzm
  http://www.multiupload.com/G8RCCVEJD5
  dodam, że Orwell twierdził, że albo świat wyląduje w socjalizmie albo go wcale nie będzie.

 23. Cupak 19 marca 2011 o 7:22 pm

  Ten gościu dał trocheę prawdy na początku żę HAARP idt to moze być prawda, a teraz jak widzi że ludzie to połknęli to leje wodę i mąci, aż miło :]

 24. Cupak 19 marca 2011 o 7:22 pm

  dodam jeszcze, że kontrole na kasą mają właśnie iluminaci, a nie jakiś biały smoczek.

 25. mc 19 marca 2011 o 7:36 pm

  przeciez to jakis pajac jest

 26. rabarbarek 19 marca 2011 o 7:38 pm

  Zgadzam sie z Annah. Papieza wrabia sie w masonerie. Komus na tym bardzo zalezy. Czytalam to co Papiez mowil, pisal , wyglaszal i bylam szczerze zdumiona ,ze tyle tresci chce nam przekazac. [ czesto nie nazywajac rzeczy po imieniu] Ktoregos dnia zajme sie tematem i mozemy o tym podyskutowac. Nie Papiez jest jednak teraz tematem.

  Rozejrzyjcie sie dookola.

  Trzesienie i tsunami w Japonii.

  Skazenie z elektrowni,mozliwy wybuch, skazona woda i jedzenie , chmura radioaktywa , ktora moze przemiescic sie gdzie chce, bo ona nie zna granic .

  Wojna z Libia. Wlasnie zaczeli bombardowania. Jak w Jugoslawii, atakuja z powietrza , pokazuja swoja sile aby inni niepokorni przyjrzeli sie tej potedze, i nie przyszlo im do glowy buntowac sie.

  Wlasnie zaczyna sie kolejna epidemia swinskiej grypy. Uwaga , swinska grypa atakuje w momencie , kiedy na swiecie zawierucha , jakiej dawno juz nie bylo.

  Gospodarki swiatowe w calkowitej rozsypce

  Czy czujecie co sie dzieje ?

  • rabarbarek 19 marca 2011 o 7:40 pm

   http://www.terradaily.com/reports/One_dead_as_swine_flu_returns_to_Venezuela_999.html

  • Duke Nukem 19 marca 2011 o 9:41 pm

   Rabarbarku, powiedz mi Ty: po co Watykanowi JEGO WŁASNY bank? Dla jaj? Czy jak? Jesteś skorupką w którą można wlać byle co? Jak zlew w armii służący do wszystkiego? Zwiń listki i się zastanów… w cieniu i z dala od sztucznych słoneczek.

   • rabarbarek 20 marca 2011 o 2:39 am

    Duke Nukem, Wiem o banku i nie tylko. Jestes troche w tyle z nowosciami. Ale wiem tez duzo o Papiezu i tu jest pies pogrzebany. Czy Ty jestes przekonany o tym , ze znasz prawde? Ja wiem sporo , ale nie moglabym powiedziec , ze wiem wszystko i mam racje. W dzisiejszym swiecie, jak zapewne widzisz wszystko jest tak pogmatwane, ze slowa,” ja to wiem, bo ” …brzmia nieprawdziwie. No i zdecyduj sie czy jestem skorupka czy roslinka w solarium. Nie traktuj tego wpisu jako atak na Ciebie , bo patrzac na to co sie od kilku dni dzieje na swiecie, nie potrafie i nie chce nikomu niczego udowadniac. Zamieniam sie w obserwatora i wszelkie dyskusje zostawiam na pozniej, jesli to pozniej nadejdzie. Za duzo cierpienia , niepewnosci i zagrozenia dzisiaj , i lepiej zrobimy jak choc przez chwile pomodlimy sie za wszystkie ofiary w Japonii, Libii i innych miejscach , gdzie gina niewinni ludzie. W Japonii 70% ludnosci twierdzilo do niedawna , ze Boga nie ma i Go nie potrzebuja. Dzisiaj wszyscy sie modla.Takie czasy nastaja…Pozdrawiam

 27. kwiat 19 marca 2011 o 8:12 pm

  http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/03/19/17-03-2011-energia-atomowa-i-haarp-czesc-i-jesus-sananda-chrystus/

 28. yarekok 19 marca 2011 o 10:01 pm

  Benji chyba zwariowal ale nic dziwnego w koncu mial okazje rozmawiac w cztery oczy z D. Rockefellerem. To moze niszczycielsko wplynac na psychike. Z drugiej jednak strony Charli Veitch, znany aktywista londynski ( Everythink is OK :-,a ostanio jego akcje z megafonem nazywa Love Police ), powiedzial z rok, dwa lata temu ( powinno to byc na YT z polskimi nap. tez, tyt bodajze wiadomosc dla ruchu oporu), ze mial spotkanie z bardzo wplywowymi ludzmi, ktorzy nie popieraja planow NWO, a maja o nich pelna wiedze poniewaz sa w nie zaangazowani. Jak rozumiem sa to masoni, illuminaci diabli wiedza kto, ktorzy stworzyli jakoby wewnetrzna frakcje opozycyjna oczywiscie tajna. Zapewnili Charliego, ze ruch oporu nie pozostanie bezbronny w godzinie W. Z tego by wynikalo, ze oni rowniez podejma wlasne dzialania kontr-NWO. To, az tak zupelnie niedorzeczne chyba jednak nie jest, poniewaz swiadczy o cakiem powszechnym w gronach roznych tajnych i jawnych stowarzyszen, partii, itp ,wewnetrznym konflikcie interesow. Przykladem niech np. bedzie nieslawne PO. Don Tusk przejal partie utworzona przez ś.p. M. Plazynskiego. Sciagnal swoich ludzi, stworzyl frakcje i zrobil przewrot palacowy. No nie wiem co o tym wszystkim myslec…???

 29. Duke Nukem 19 marca 2011 o 11:36 pm

  hjk :

  wystarczy tylko zlikwidowa lichwe i w krotkim czasie konczy sie bieda

  No i to jest sedno problemu.
  Procent od zmonopolizowanego środka płatniczego służy nie czemu innemu jak okradaniu ludzi w majestacie prawa.
  Charakteru oszustwa nic nie zmieni! Nawet jego legalizacja ustawą stanowiącą prawo.

  A teraz czytajcie konstytucję Polski:
  http://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm
  A teraz klikać po lewej:
  Rozdział X (art. 216-227)
  FINANSE PUBLICZNE

  i czytać co to jest monopol emisji, limit zadłużenia i z czego nie można tego zadłużenia finansować.
  Zapytam prowokacyjnie: po ch… nam NBP? i z czego mamy finansować własne zadłużenie (i w ogóle wobec KOGO? Siebie? Z czego ono powstało?!) jeśli nie z emisji WŁASNEGO, rodzimego pieniądza?
  Obejrzyjcie sobie dokładnie film „The Money Masters” z polskimi napisami a klapki wam spadną z hukiem.

 30. Vivianne Rutkowski 20 marca 2011 o 4:19 am

  rabarbarek :Duke Nukem, Wiem o banku i nie tylko. Jestes troche w tyle z nowosciami. Ale wiem tez duzo o Papiezu i tu jest pies pogrzebany. Czy Ty jestes przekonany o tym , ze znasz prawde? Ja wiem sporo , ale nie moglabym powiedziec , ze wiem wszystko i mam racje. W dzisiejszym swiecie, jak zapewne widzisz wszystko jest tak pogmatwane, ze slowa,” ja to wiem, bo ” …brzmia nieprawdziwie. No i zdecyduj sie czy jestem skorupka czy roslinka w solarium. Nie traktuj tego wpisu jako atak na Ciebie , bo patrzac na to co sie od kilku dni dzieje na swiecie, nie potrafie i nie chce nikomu niczego udowadniac. Zamieniam sie w obserwatora i wszelkie dyskusje zostawiam na pozniej, jesli to pozniej nadejdzie. Za duzo cierpienia , niepewnosci i zagrozenia dzisiaj , i lepiej zrobimy jak choc przez chwile pomodlimy sie za wszystkie ofiary w Japonii, Libii i innych miejscach , gdzie gina niewinni ludzie. W Japonii 70% ludnosci twierdzilo do niedawna , ze Boga nie ma i Go nie potrzebuja. Dzisiaj wszyscy sie modla.

  **********

  Ludzie chodza tez do wrozek, bo lubia znac „przyszlosc”….. a te robia z nich durni…. Twoje ostatnie zdanie niczemu nie dowodzi, niestety.

  • Ewa Polska 20 marca 2011 o 4:33 am

   >>>W Japonii 70% ludnosci twierdzilo do niedawna , ze Boga nie ma i Go nie potrzebuja. Dzisiaj wszyscy sie modla.<<<<
   ********

   W starozytnosci – i jeszcze dosc niedawno w Ameryce Poludniowej – po kazdym takim trzesieniu lub innym kataklizmie poswiecano na oltarzu bogom niewinne dziewice …. pewno te najbardziej dumne i oporne, aby poskromic …. tak, religijnosc moze byc wyrazana w rozny sposob. Najczesciej to zalezalo od kaprysow kaplanow.

  • monitorpolski 20 marca 2011 o 11:05 am

   To widać, że się nie zetknęłaś z prawdziwą wróżką Vivianne. W Krakowie na Rynku urzęduje siwowłosa wróżka, która powie ci co myślisz, co się dzieje z twoją rodziną. Powie ci też kiedy umrzesz, ale mało kto o to nią prosi. Wielu moich znajomych u niej było, są wstrząśnięci. Do tego czyta w myślach. Ja sam poznałem kiedyś Rosjankę, która uciekła z eksperymentalnej grupy rosyjskich parapsychologów będąc w USA, dokładnie wiedziała co myślę, potrafiła wyleczyć niemal z każdej choroby. Poleciłem ją TVN-owi do programu „Nie do wiary”.

   • Czytelnik 20 marca 2011 o 12:38 pm

    Monitor, ona nadal tam ‚urzęduje’ ?

   • Ewa Polska 20 marca 2011 o 2:10 pm

    Monitor,
    To wcale nie znaczy o tym, ze ta wrozka byla az tak „dobra.”

    To tylko potwierdza moja teze, ze kontrola elektroniczna nad spoleczenstwem jest rozwinieta az do takiego stopnia.

    Wrozka miala podlaczone elektroniczne chipy pod skora i wystarczy, ze powiedziala Monitorowi kilka faktow z zycia osobistego lub zycia rodziny aby „zablysnac” – te fakty mogl jej ktos elektronicznie wyszeptac do ucha, lub „wrozka” moze tez pracowac z polskim obecnym UB i udaje „wrozke.”

    Nie chce szokowac, ale Monitor tez moze miec taki chip podlaczony, i metoda hipnotyzacji poszedl do tej wlasnie wrozki….

    W USA oszusci z FBI (i pewno CIA, NSA, wojsko, itp) uzywaja takich „wrozek.” Nie moga powiedziec otwarcie, ze kontroluja ludzi elektronicznie – wbrew konstytucji, ktora w takiej sytuacji nie jest warta papieru toaletowego – wiec jesli chca komus udowodnic cos posluguja sie „wrozka.”
    W przypadku FBI najczesciej chodzi o kryminalistow, wiec strata jest nie wielka — chyba, ze droga hypnotyzacji skloniono kogos do takiego czyno, aby potem zniszczyc wysylajac do wiezienia.

    Rewolucjonisci moga protestowac, ale uzywajac LEGALNYCH drog i TYLKO legalnych drog …..

    … zmienily sie czasy i o tym TRZEBA mowic….. mlodzi ludzie musza byc swiadomi tego….

   • Czytelnik 20 marca 2011 o 4:49 pm

    Akurat od lipca wchodzą do naszego kraju dowody z chipem 🙂

 31. Patrol 20 marca 2011 o 8:42 am

  Pozwolcie,ze i tu przeszkodzimy w „gdybaniach” po rozpracowaniu wszystkich stron/portali na „wordpress”, dopiszemy na poczatek tylko nasza prosbe :

  ZAJMIJCIE SIE POLSKA A NIE SWIATEM – jezeli jestescie MLODZI i w wieku produkcyjnym,bowiem w kolejce na rewolucje czeka POLSKA.

  Nie dajcie sie urobic na wzor „arabski i bycie arabami”,tych juz mamy w Polsce i na „polskich” portalach,kolejno ich rozpoznajemy i zdejmujemy ich maski.
  Rozpoznani sa juz „gajowi , poliszynele”,zenobiusze,mizie i inni.
  Bedziemy (OP) tu wysylac patrole ,bo widzimy duzo tych samych „arabow” i ostrzegac POLAKOW z krwi i kosci POLSKICH do czego was sie urabia.

  Teraz czekamy czy „monitor” ten post opublikuje majac do niego wojskowe zaufanie.

  Bardzo zalezy nam POLAKOM na POLSKIEJ MLODZIEZY i to tej jeszcze nie oglupionej takimi sensacjami swiatowymi jakie tu publikujecie i o dziwo nic nie majace wspolnego z tym co nalezy w Polsce uczynic/zrobic za nim nastanie „REWOLUCJA ARABSKA” i SZMULE ze SZWABAMI WAS ZDUSZA.

  MLODZI POLACY ROZPOZNAWAJCIE SIE !
  Wylapujcie SZMULI i SZWABOW na wszelkich portalach i nie dajcie sie im nabrac na ten sam lep !!!

  Patrol OP

  • bazarmedyczny 20 marca 2011 o 6:17 pm

   **********************************

   OBRONA POLSKA
   JESTEŚ NUDNY, POWTARZASZ SIĘ !
   DARUJ SOBIE TE ODEZWY I WYZWISKA – CO TY CHCESZ OD GAJOWEGO I POLISZYNELA ?
   NIGDY NIE PISZESZ NA TEMAT, NIGDY NIE DOSTARCZASZ INFORMACJI !
   WIECZNIE TYLKO ODEZWY I WYZWISKA !
   ŻEBYŻ 100 RAZY ZMIENIAŁ NICK’A TO I TAK ZDRADZAJĄ CIEBIE BREDNIE KTÓRE WYPISUJESZ – WIĘC PRZESTAŃ BREDZIĆ – MOŻE WTEDY POZOSTANIESZ INCOGNITO…

   ******************************************

 32. Patrol 20 marca 2011 o 11:36 pm

  Nie odpowiadamy tobie ani innym na zaczepki,
  w zamian wszystkim POLAKOM ,my rowniez zalecamy wszystkie linki,a w nich wypowiedzi, podobny temu (patrz nizej) ,jaki podal „forumowicz erillo” :

  http://www.yoytube.com/user/Polonocentryzm

  POLAKU !
  KIM DZISIAJ JESTES ,KOMU SLUZYSZ,W CO WIERZYSZ,KOGO WYBIERASZ DO WLADZ – CZY NAPRAWDE JESTES GLUPI i NIE JESTES W STANIE POZNAC SIE NA LUDZIACH ???

  Patrol

 33. japko 21 marca 2011 o 12:19 am

  Patrol !

  my uwielbiamy …..

  jak nas

  rezajut……

  Stare dobre czasy minęły, na zawsze
  i też mi się chce rzygać…

 34. Patrol 21 marca 2011 o 8:24 am

  Zacznijmy od tego – KTO MA DZISIAJ NAJWIECEJ CZASU NA SIEDZENIE PRZED KOMPEM ?
  1.Malolaty ( i to juz od wieku przedszkolnego).
  2.Mlodziez uczaca sie i studiujaca .
  3.SMIERDZACE LENIE,ktorzy szukaja wszelakiej rozrywki,bo juz z nudow umieraja.
  4.Ludzie pracujacy ale w wyznaczonym sobie czasie i jego zezimie !
  5.Duchowni (tak !,tak!)
  6.Specjalnie do tego przygotowani dziennikarze z wyznaczonym/zleconymi zadaniami !
  7.Dyzurne sluzby specjalne ( tu ich ogromna ilosc i przez cala dobe).
  8.Pedagodzy na dyzurze.
  9.Wojskowi (czynni,w rezerwie,w stanie spoczynku – wszyscy wg.zadan i upodoban).
  10.Blogerzy (z wyznaczenia,wlasnych upodban,”spaleni zawodowcy”,nawiedzeni i jasnowidze,laknacy wladzy,zrozpatrzeni po utracie… w tym profitow,buntownicy i rewolucjonisci,gracze i czerpiacy z tego rozrywke lub profity,maniacy).

  Na szarym koncu jedynastym wszyscy inni uzytkownicy komputerow szukajacy prawdy,nadziei i odreagowania w czasie, na tyle ile im pozwala ludzka/Boza doba doznajac wlasnych odczuc.

  Prosze pamietac ,ze rzyga sie z przesytu i niestrawnosci !

  ZYCIE ODBYWA SIE i TOCZY PO ZA INTERNETEM ZAROWNO MADRYCH JAK i GLUPICH !
  ZYCIE TO TRZEBA SOBIE UMIEC ZORGANIZOWAC.
  ZALEZY ONO TAK OD NAS JAK I OD LUDZI,ROWNIEZ OD WOLI NASZEGO STWORCY !
  BOG NIE SIEJE ANI NIE ZBIERA – DAL TAKA WOLE CZLOWIEKOWI ( w tym korzystanie z czasu).
  CO WIEC ZASIEJE TO I ZBIERZE,JAK WYKORZYSTA CZAS SWEGO ZYCIA.

  Skupiajcie sie LUDZIE WOKOL MADRYCH ,OMIJAJAC GLUPICH i NAWIEDZONYCH,CO ZAPEWNI WAM DOBRA PRZYSZLOSC !

  POWODZENIA !

  • Ewa Polska 21 marca 2011 o 9:48 pm

   ??????????????????

   Czy to jest madrosc calego twojego zycia???
   Jesli tak, to bardzo niepelna – czy Z NUDOW napisales cos byle napisac … a komputer cierpliwy, przyjmie wszystko….

   • Czytelnik 23 marca 2011 o 3:03 pm

    Dlaczego go atakujesz ? Przeecież każdy ma prawo do swojego zdania, a w tym momencie bardzo słusznego 🙂

 35. Ewa Polska 21 marca 2011 o 10:05 pm

  monitorpolski :A może chodzi o czarnego Papieża

  ******************

  Jesli Czarny Papiez bedzie sluzyl ich interesom wybiora Czarnego Papieza…

  Mamy juz Czarna Madonne w Czestochowie ….. a przeciez jesli Maryja byla zydowka to napewno byla biala …. nie wiekszych kretactw niz kretactwa religijne ….

 36. vim 23 marca 2011 o 4:27 am

  Maryja to Maryja, różne nacje różnie ją postrzegają, co do żydów, to azjaci, więc na pewno nie biali..
  Co do Racingera, to oczywiste, że jest jednym z „świecznikarzy” (czyt. należy do starej kabały), może musiał, a może się skundlił, tego nie wiem i nie mi oceniać.
  Boli mnie to tylko, jako wyznawcę Chrystusa i jego Matki NMP!
  BTW. może styknie tego offtopa?
  Fakt jest taki, że filmik dostał wykopa z żydowskiego YT, a konto usunięto.
  Są dwie opcje, albo coś w tym było i to poważnego, albo to było celowe i dla zmyłki.
  Wiesz @Monitorpro? coś tu gęsto się robi od „żołnierzy” różnych maści zresztą..
  cwelastych trolli też tu nie brakuje, niektórzy nieźle zawoalowani, ale są. To plaga g*wna, które zalewa wszystkie takie stronki, gdzie cokolwiek prawdą wieje..
  Były próby ataków na wordpress.com, bo za dużo ludzi pisze o takich „rzeczach” i bardzo dobrze!, tj. tak trzymaj Adminie!
  Pamiętaj rób kopie wszystkiego i nie trzymaj na dysku kompa tylko na externalu.
  Jak co to mogę trochę pomóc, tj. wyzwolić się z WP globala, o forum też pomyśl.
  BTW. na grypa666 troszkę paniką zajechało, ponieważ pojawiły się dwa odczyty, tj. skoki, ale to był tylko warn, normalka póki co. Jednak przyznaję rację, nie ma co wpadać w panikę, bo towary znikną z półek, ale od tej pory zajebiście warto! sprawdzać co się dzieje. Tu link do logów: http://www.gammavo.dotdenial.org/menu/log/
  Na pewno nas nie minie, żal tylko, że wszyscy mają zatykane gęby i nigdzie nie ma odczytów alfa i w ogóle jest cienko, a u nas to wiadomo, dlatego, że ten kindybał tussk postanowił, że Polska będzie miała el. atomową hehe niech se ją wsadzi w dupę
  Okay rozpisałem się z lekka, ale Adminie przeczytaj dokładnie, no i rozwijaj się i nie przestawaj dociekać, a jak jakieś kutasy Ci zagrożą, to jest pełno takich miejsc, gdzie mogą sobie co najwyżej trzepnąć gruszkę..
  Narka
  vim

  • Ewa Polska 23 marca 2011 o 2:38 pm

   >>>Maryja to Maryja, różne nacje różnie ją postrzegają, co do żydów, to azjaci, więc na pewno nie biali.. <<<

   ???????????????????????

   Jesli byla "biala," a ktos probuje uprawiac CZARNA/AFRYKANSKA polityke w Polsce, to MA ZNACZENIE!!!
   Zrozumiesz to lepiej, kiedy przyjda do ciebie i zarzadaja twoja CORKE dla Afrykanczyka w imie nowej polityki … i bo Maryja TAKZE byla czarna….
   Albo zabiora ci SYNA, bo tak zazyczy sobie Afrykanka znad Kongo…..

   POLSKA JEST SLOWIANSKA – tutaj nie ma miejsca na Afryke, ani nie jest to w interesie Polski i Polakow.

   A sam fakt, ze "ktos" manipuluje RELIGIA dla celow politycznych jest bardzo wymowny!!!

 37. vim 23 marca 2011 o 3:30 pm

  ..prowokacja?
  Może jak już będziesz mieć dzieci, to je uświadom, mnie nie musisz.
  Sądzę, że piszesz tu na zlecenie.. ale spoko myślę, że inni też to widzą.
  Może chodzi o „Czarną Madonnę”, to informuję pseudo-katolików, iż była była „biała”.
  Co do murzynów.. to ruscy, choć tak naprawdę to byli żydzi, tylko zrobili to ruskimi rękami, – wprowadzili nam czytankę „murzynka Bambo”, to oczywiście był przysłowiowy nóż w plecy, ale nie chcę tego rozwijać, sądzę, że i tak większość wie o co kaman.
  Ciekawe są natomiast te odjazdy w offtopa, kiedy poruszane są TAKIE tematy…
  Wg. mojej wiedzy to wszystko co powiedział Benjamin, to prawda, tylko nie mam pewności co do intencji, zamiarów. I czy nie jest to straszak, lub odwrotnie, ot lekki zamęcik.. Wydaje się jednak wielce prawdopodobne, że coś jest, mianowicie konflikt interesów, i btw. wychodzi pazerniactwo Rodshildów i całej tej bandy kabalistów. I wydaje mi się, że jeśli już tu piszemy, to powinniśmy trzymać się tematu. Wyobraźmy sobie, że to jednak prawda, to wtedy WOW, owszem mieli byśmy nowych „Panów”, ale może zyskalibyśmy przy tym cokolwiek, bo przy obecnych, możemy tylko i wyłącznie przed wcześnie zdechnąć.. Co widać i słychać już coraz wyraźniej.. TV-Masa się budzi z letargu i widzi, że nie ma już chipsów i piwka i nie ma nikogo, kto chciałby im coś dać.. tylko czy coś z tego wynika? znowu zagłosują na te Q i złodzieji z PO, dopiero jak już nic nie będzie, to będą dopiero pretensje. Myślę, że wasze dzieci, bo wnuków już nie dożyjecie, ot po prostu zarąbią was siekierami, albo wykopią z własnego domu, kiedy tylko zaczniecie im przeszkadzać, albo dawać.. kasę czy cokolwiek.. yeah!
  Jednak z przyjemnością poczytam jeśli ktoś może coś jeszcze wnieść w temacie, a te wyjazdy pseudo religijno-polityczne są do dupy i zaciemniają tylko gł. temat, może celowo?

  • Ewa Polska 23 marca 2011 o 4:00 pm

   >>>I wydaje mi się, że jeśli już tu piszemy, to powinniśmy trzymać się tematu. (…) te wyjazdy pseudo religijno-polityczne są do dupy i zaciemniają tylko gł. temat, może celowo? <<<
   ************************

   BOISZ SIE OTWARTYCH DYSKUSJI???

   Nie mozna dyskutowac wydarzen politycznych nie patrzac jednoczesnie COLOSCIOWO, poprzez PRYZMAT HISTORII!!!
   A religia i polityka sa ze soba mocno powiazane, i sa czescia Historii ludzkosci. Inteligentni ludzie analizuja zycie CALOSCIOWO!

 38. Lady Black 25 marca 2011 o 1:02 pm

  Dla nie zdecydowanych polecam uważne przeczytanie poniższego linku:
  http://www.apfn.net/CFR.HTM

  i filmik po:

  • Ewa Polska 25 marca 2011 o 3:36 pm

   Tutaj ciekawe video odnosnie 911:

   Aaron Russo zmarl na raka, ale istnieje teoria i sam Russo tak uwazal, ze rak zostal sztucznie wywolony – czyli NWO zamordowali Russo, gdyz za duzo wiedzial o nich i nie chcial z nimi wspolpracowac.

   http://www.thehiddenevil.com/article02.asp

   Mozna zadac pytanie: Jak mozna sztucznie wywolac raka i w ten sposob zamordowac kogos niewygodnego?

   BARDZO PROSTO!

   Specjalne chipy wszczepione w miesnie wysylaja minimalne ilosci promieniowania, ktore sprawiaja wrazenie, ze „cos” dzieje sie zlego z organizmem, ze rozwija sie „rak”
   Wrazenie poteguje sie, jesli ZOLDACTWO wlaczy kilka takich chipow jednoczesnie… np. w okolicach jakiegos organu (nerki, watroba, pecherz) i w skorze na karku w okolicach mozgu …..

   Najczesciej wystarcza to, aby przekonac niewygodna osobe, ze maja „raka” i aby zglosily sie do lekarza ….. a szpital robi juz reszte…. to nie „rak” zabija taka osobe, ale WYSOKIE napromieniowanie podczas „leczenia” raka, ktore zabija czlowieka i powoduje smierc….

   Skad ja to wiem???
   Bo przezylam to na wlasnej skorze…. „Rak” powinien zabic mnie juz 20 razy, 15 lat temu….

 39. Patrol 26 marca 2011 o 7:57 am

  „Tance dyskusyjne” trwaja i wszedzie juz prawie te same pary gwiazd internetowych .
  „Ajdoli” sie na net naplodzilo tyle,ze czas przejsc do finalu.
  Przy tym co ciekawe ,ze gdzie portal pada lub slabnie nastepuje „przegrupowanie sil” i ……….. .
  Ktos tu naszemu wojskowemu patrolowi jezykiem „mizi” zarzuca ,ze za duzo jeszcze wojska w sieci,wiec tak dla ciekawosci poinformujemy tych co nas nie moga strawic (wojsko najlepiej zna sie na rozpoznaniu !),ze i na takich portalach,na ktorych goscilismy i uwazalismy,ze….. i chyba jednak polskie bez ogarniecia go cudzoslowiem, nagle post nie przechodzill i to bez zadnych ukazujacych sie plansz wyjasniajacych.
  Nasz kolega „patrolowy” wzial sie wiec za „fortele Zagloby” i szybko ustalil co jest grane ale o tym moze innym razem.
  Teraz trzymajac sie tematu i „benjaminow” dodamy od siebie,ze nie tylko sprytu SZMULOM i SZWABOM nie brakuje ale chamstwa i pychy ci pod dostatkiem (narodowych) i to cuchnacych w kazdej szerokosci i dlugoaci geograficznej !
  I to wzajemne straszenie sie ,te przycinki slowne ,to wykazywanie swej madrosci i nieomylnosci „zachlysnietego wiedza studenta” jak na „info2”.
  To wszystko tak bystro plynie jak woda w klozecie ale co z tego ?
  Czy „bohaterowie narodowcy” dokonali czegos po za „bla,bla ” ?
  „Vim-ki i inne dawac tu nam wlasne osiagniecia do nasladowania ale nie w pluciu !
  I juz bedzie Polska wolna i suwerenna !!!
  Prosze pamietac,ze kazda gwiazda wschodzi i zachodzi,bywa,ze i pogrzeb ma skromny .Potem co najwyzej sa tylko procesy sadowe o majatki gwiazd i gwiazdeczek i szloch zyjacyh po ich utracie .
  Monitorujcie Panie i Panowie – kazda Ewa i Adam sa i nam przydatne ale nie Benjamin czy Icek.

  • Ewa Polska 26 marca 2011 o 8:32 pm

   >>>Monitorujcie Panie i Panowie – kazda Ewa i Adam sa i nam przydatne ale nie Benjamin czy Icek.<<<
   ******************
   ??????????????????
   Poniewaz jestem jedyna Ewa tutaj, wiec wydedukowam, ze o mnie musi chodzic Patrolowi – byc moze myle sie. Czy kolega Patrol wojskowy? Tak by wynikalo z powyzszej wypowiedzi.

   Czy moglbys laskawie bardziej krystalicznie wyslowic to ostatnie zdanie???
   I na CO Ewa i Adam moga byc przydatni i KOMU????

   Dlaczego Ewa i Adam znalezli sie w tym samym zdaniu z Benjaminem i Ickiem – i na dodatek w takim kontekscie???

   Nie wiem z jakiej szkoly myslenia kolega wojskowy pochodzi i ktora kolumna jest w polskim wojsku, ale ta EWA nie jest pajacem jak w teatrzyku dla NIKOGO.

   JAK SMIESZ, TY ZOLDACZYNO, UZURPOWAC SOBIE PRAWO DO DECYDOWANIA O MOJEJ "PRZYDATNOSCI"???

   Jako POLKA-PATRIOTKA kieruje sie TYLKO swoim wlasnym glosem wewnetrznym i moim wlasnym rozumieniem zycia, a NIE tym co zadecyduje jakis zoldaczyna w wojsku – pewno na uslugach obcego panstwa.

  • bazarmedyczny 26 marca 2011 o 9:12 pm

   ******************************************

   DAJ SPOKÓJ EWA
   SZKODA PALCÓW NA KLAWIATURZE – NIE WIDZISZ ŻE TO CZASOWA PRZEPUSTKA W TRAKCIE LECZENIA ?
   KTO NORMALNY MÓWI O SOBIE W LICZBIE MNOGIEJ ? AŻ STRACH POMYŚLEĆ ILE PODJEDNOSTEK ZAWIERA TA LICZBA MNOGA……….I JAKIE DIALOGI ZE SOBĄ PROWADZĄ…
   JAK CHCESZ ZOBACZYĆ WIĘCEJ WPISÓW TEJ ZWIELOKROTNIONEJ OSOBOWOŚCI TO WEJDŹ NP NA FORUM MARUCHY ALBO POLISZYNELA – TAM ZNAJDZIESZ WIĘCEJ TAKICH ABERRACYJNYCH WYKWITÓW – ZWŁASZCZA W ZESZŁYM ROKU – ZDAJE SIĘ ŻE OBRONA POLSKA ALIAS PATROL DOSTAŁ WRESZCIE BANA ZA SPAMOWANIE – BYŁ NIESTRAWNY KRÓTKO MÓWIĄC
   JESZCZE TU MA WSTĘP – ZOBACZYMY JAK DŁUGO WYTRZYMA MONITOR I FORUMOWICZE 🙂
   STYL DOKŁADNIE TEN SAM – W SKRÓCIE : CO POETA MIAŁ NA MYŚLI – NIKT NIE WIE
   I STAŁE PODPYTYWANIE CO KTO ROBI I JAK „DZIAŁA” – PO CHOLERĘ MU=IM ? TAKIE INFORMACJE ? SPYTKI ? ODEZWY ? APELE ? ODY ?
   NO I TERMINOLOGIA….STALE TA SAMA…..JAK ODCISKI PALUCHÓW
   ALE CO PORADZISZ…CASUS TERMINALIS 🙂

   ******************************************************************