26 marca – początek końca syjonistycznej Anglii

Policja Miłości aresztuje skorumpowanego sędziego

Charlie Veitch opublikował bardzo odważny film na YouTube, w którym nawołuje do całkowitego bojkotu finansowania syjonistycznych terrorystów w postaci bankierów i całej maszyny wojenno – przemysłowej. Chodzi głównie o bojkot bezprawnych podatków i lichwiarskich długów hipotecznych.
Europa nie może pozostać w tyle za Egiptem, Libią, Algierią, Bahrainem i innymi krajami arabskimi. Po niedawnych wydarzeniach w Anglii gdy na ulice wyszły setki tysięcy demonstrantów, więc nie jest to wcale przesada ze strony Veitcha, że syjonistyczny terror w Anglii i innych krajach (ja wliczam w to Polskę jako jeden z filarów syjonizmu w Europie) niedługo może runąć w gruzach. Bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=pO9JHgttoUo

Jako przykład udanej akcji społecznej Veitch podaje akcję 500 demonstrantów w sądzie Birkenhead, gdzie tzw. „Policja Miłości” (Love Police) aresztowała skorumpowanego sędziego. Akcja ta była całkowicie zgodna z brytyjską Konstytucją, która podobnie jak amerykańska pozwala na tzw. „Citizen arrest” – aresztowanie osób podejrzanych o przestępstwo przez grupy obywatelskie.

Charlie Veitch przekonuje, że przełomową datą powinien być 26 marca, gdy na ulicach Londynu dojdzie do masowych demonstracji związkowców, studentów, i poszkodowanych przez skorumpowany system obywateli. Czy można dalej żyć w nieludzkiej hipokryzji, gdy pod pozorem ratowania pokoju przygotowuje się krwawe agresje na kolejne kraje? Sądzę, że Charlie ma rację mówiąc, że 2011 będzie rokiem przełomowym i że społeczeństwo w wielu krajach przejmie władzę i wróci normalność. Winni zostaną ukarani, choć może nawet dzisiaj im się wydaje, że są bezkarni.

Powinno być to także ostrzeżenie dla skorumpowanych urzędników państwowych w Polsce – że nie są bezkarni i że niedługo mogą zostać boleśnie rozliczeni za swoje przestępstwa. Społeczeństwo, także w Polsce, jest bowiem świadome tego kto i dlaczego dopuszcza się przestępstw przeciwko ludzkości. I wie, że nie jest bezsilne, bowiem jeśli raz się ruszy to żadne karabiny tego nie powstrzymają. Czy nie lepiej już dzisiaj rozpocząć z narodem prawdziwą dyskusję, a nie czekać na tragedię?
A 10 kwietnia jest już blisko…

zob: Nagranie akcji społecznej w sądzie w Birkenhead: http://www.youtube.com/watch?v=bRlIQizdWG0&feature=related
========================================================

kolejny polityczny więzień III RP Tadeusz Chołda

Komunikat:

UWOLNIĆ TADEUSZA CHOŁDĘ!

Apel Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu w.s. aresztowania inż. Tadeusza Chołdy: >Bestialskie zatrzymanie w więzieniu w Krakowie – chorego i niewinnego Tadeusza Chołdy – naszego przyjaciela i członka stowarzyszenia O i RP w Rzeszowie.
zob. też >komunikat OBNIE >komunikat Afer Prawa

Ze swojej strony przypominam, że Tadeusz Chołda był jednym z najbardziej czynnych oponentów masowych szczepień Polaków szczepionkami na H1N1, dzięki czemu Polska jako jedyny kraj w Europie uniknęła żałosnej akcji masowych szczepień i zaoszczędziła na tym setki milionów dolarów, nie mówiac o zdrowiu obywateli. Niewykluczone jest więc, że uwięzienie inż. Tadeusza Chołdy ma więc podtekst polityczny – ukarania przeciwników terrorystycznych akcji neofaszystowskiego tzw. „rządu światowego”

Reklamy