Czarne interesy i polityka szczepień

Poniżej przedstawiam w całości list prof. dr Anny Doroty Majewskiej, który otrzymałem mailem od jednego ze stałych korespondentów*

takie koszulki są coraz bardziej modne

Szanowni Państwo,

Na całym świecie toczy się obecnie ostra walka między rodzicami okaleczonych lub zabitych przez szczepionki dzieci i szczepionkowym biznesem, który wobec wzrostu świadomości społecznej nt. toksycznych szczepień stoi przed perspektywą utraty wielo-miliardowych zysków z handlu szczepionkami. Częścią tej walki są ataki szczepionkowego establishmentu na naukowców i lekarzy, którzy maja odwagę badać i podważać bezpieczeństwo szczepionek. Globalne ataki na dra A. Wakefielda, pioniera tego rodzaju badań, toczą się nadal, choć już został on profesjonalnie zniszczony przez koncerny farmaceutyczne, posługujące się dziennikarzami jako płatnymi zabójcami.

W UK takim wynajętym rewolwerowcem-dziennikarzem jest Brian Deer (opłacany przez przemysł  farmaceutyczny), który zaatakował dra Wakefielda wyssanymi z palca, bezpodstawnymi oskarżeniami. Zostały one opublikowane przez niegdyś prestiżowe pisma medyczne, British Medical Journal (BMJ) i Lancet — dziś całkowicie skompromitowane jako pełne korupcji i konfliktu interesów.

Powoli ujawniane są kulisy tych ataków. Okazało się, że głównym zleceniodawcą ataków na dra Wakefielda była firma Merck (poniżej podana jej lista pediatrycznych szczepionek). Merck w ogromnym procencie finansuje pismo BMJ i organizuje na jego łamach programowe tzw. szkolenia lekarzy nt. szczepionek i leków, które są naprawdę tylko reklamową propagandą. Merck jest de facto właścicielem tych niegdyś niezależnych pism, które są dziś tylko korporacyjnymi pismami reklamowymi.

Lekarze na ogół o tym nie wiedzą, bo pisma te ukrywają swoje konflikty interesów i finansowe powiązania w producentami leków i szczepionek. To wszystko znaczy, ze nauki medyczne zostały  dziś tak bardzo
skorumpowane, że absolutnie nie można wierzyć niczemu, co jest publikowane w tych i podobnych  tzw. prestiżowych medycznych pismach naukowych. Udowodniono, że ponad 80% publikacji naukowych
sponsorowanych przez firmy farmaceutyczne, jest zafałszowanych.

(http://www.ageofautism.com/2011/03/british-medical-journal-fails-to-acknowledge-its-own-commercial-conflicts.html),
(http://www.ahrp.org/cms/content/view/766/9/)

Do haniebnych ataków na dra Wakefielda (uważanego przez ogromną większość rodziców za bohatera i obrońcę dzieci) dołączyli dziennikarze z popularnych mediów, takich jak CNN. Z przykrością stwierdzam, że dołączyły do nich także polskie media, np. GW czy Medycyna Praktyczna. Zadziwia hucpa Medycyny Praktycznej, która pisze ‚Artykuł Wakefielda wiążący szczepionkę MMR z autyzmem był oszustwem’, cytując skorumpowanych do cna autorów z BMJ (którzy pod presją przyznali się do korupcji i konfliktu interesów). Ale widać w biznesie farmaceutycznym wszelkie chwyty przeciw tym, którzy zagrażają jego zyskom, są dozwolone (http://www.mp.pl/artykuly/?aid=57993). Jak wcześniej pisałam, producenci i handlarze toksycznych szczepionek oraz ich rządowi i profesjonalni lobby ci sponsorują badania, których cel jest z góry jasno wyznaczony  —  maja one kategorycznie zaprzeczyć związkom autyzmu i innych chorób neurologicznych i immunologicznych ze szczepieniami. Takie badania-fałszywki są potem publikowane w korporacyjnych pseudonaukowych pismach (takich jak BMJ czy Lancet) i nagłaśniane przez media jako rzekome dowody bezpieczeństwa szczepionek.

Tymczasem prawda naukowa o szczepieniach, która powoli jest odkrywana przez niezależnych badaczy i ujawniana, dowodzi, że choroby ze spektrum autyzmu są skutkiem poważnych poszczepiennych uszkodzeń mózgu u niemowląt i małych dzieci. Najczęściej widoczne są one już wkrótce po szczepieniach w postaci ostrego zapalenia mózgu (encephalitis), którego wczesnymi objawami mogą być: m.in. przeraźliwy krzyk mózgowy, obrzęki, drgawki, epizody hipotoniczno-hiporeaktywne etc. Wiele składników szczepionek może być  odpowiedzialnych za te reakcje, m. in. rtęć (thimerosal), aluminium i inne adjuwanty, detergenty, a także zawarte w szczepionkach bakteryjne neurotoksyny (DTP), żywe wirusy i ich kombinacje (MMR, OPV), obce białka i inne szkodliwe dodatki, które przedostają się do mózgu. Niektóre dzieci umierają w wyniku powikłań poszczepiennych i to się nazywa tajemniczą śmiercią łóżeczkową (SIDS).

Nie należy oczekiwać, że producenci i handlarze szczepionek kiedykolwiek publicznie przyznają, że to masowe szczepienia coraz większą ilością toksycznych szczepionek są odpowiedzialne za  epidemie chorób neurologicznych i immunologicznych u dzieci i za okaleczenie już dwóch generacji. Oni zawsze będą bronić swych ogromnych zysków i będą temu zaprzeczać, jak długo systemy polityczno-społeczne będą im
na to pozwalać i będą ich chronić (tak jak jest obecnie). Rodzice i lekarze muszą mieć tego świadomość i powinni solidarnie bronić swoje dzieci oraz pacjentów przed szczepionkowym okaleczeniem.

Szczepionki Mercka dla dzieci:
AFLURIA(R) (Influenza Virus Vaccine)
COMVAX(R) [Haemophilus b Conjugate (Meningococcal Protein Conjugate) and
Hepatitis B (Recombinant) Vaccine]
GARDASIL(R) [Human Papillomavirus Quadrivalent (Types 6, 11, 16, and 18)
Vaccine, Recombinant]
M-M-R(R)II (Measles, Mumps, and Rubella Virus Vaccine Live)
PedvaxHIB(R) [Haemophilus b Conjugate Vaccine (Meningococcal Protein Conjugate)]
PNEUMOVAX(R)23 (Pneumococcal Vaccine Polyvalent)
ProQuad(R) (Measles, Mumps, Rubella, and Varicella Virus Vaccine Live)
RECOMBIVAX HB(R) [Hepatitis B Vaccine (Recombinant)]
RotaTeq(R) (Rotavirus Vaccine, Live, Oral, Pentavalent)
Tetanus and Diphtheria Toxoids Adsorbed
VAQTA(R) (Hepatitis A Vaccine, Inactivated)
VARIVAX(R) (Varicella Virus Vaccine Live)
ZOSTAVAX(R) (Zoster Vaccine Live)

Pozdrawiam, DM

*Prof. dr. Anna Dorota Majewska jest Kierownikiem Katedry Marii Curie Komisji Europejskiej
w Zakładzie Farmakologii i Fizjologii Układu Nerwowego Instytutu Psychiatrii i Neurologii
w Warszawie.

Reklamy

12 responses to “Czarne interesy i polityka szczepień

 1. ALFA 21 marca 2011 o 1:36 pm

  NIE NA TEMAT ALE WAŻNE
  ALARM
  22 MARCA SKAŻENIE RADIOAKTYWNE NA PÓŁNOCY POLSKI 23.MARZEC W CAŁEJ POLSCE
  http://newworldorder.com.pl/artykul,3005,Czy-Polsce-grozi-skazenie-radioaktywne

  • monitorpolski 21 marca 2011 o 1:51 pm

   Dzisiaj wieczorem podejmę temat. Wzrost radioaktywności w Lublinie w czwartek nie był przypadkiem.

  • bazarmedyczny 21 marca 2011 o 5:11 pm

   ***************************************

   Również francuskojęzyczne źródła –
   na blogu poniżej jest sporo info – dla kogoś kto zna francuski

   http://apocalypse666.over-blog.com/categorie-10569032.html

   http://nom666.over-blog.com/ext/http://sws.irsn.fr/sws/mesure/index

   • antrykot 21 marca 2011 o 11:28 pm

    Czy aby ktos nie dorzuca nam skażeń korzystając z katastrofy w Japonii? Trzeba sprawdzić ten trop!

    Także ten:
    „Wielki brat rzucił nas na kolana”
    http://biznes.interia.pl/wiadomosci/kraj/news/wielki-brat-rzucil-nas-na-kolana,1609318,4200

  • bazarmedyczny 21 marca 2011 o 5:53 pm

   ***************************************************

   Na calym swiecie zaczeto usypiac ludzi i nie podawac juz prawie nic o Japonii. Jedynie strony takie jak ta sie tym zajmuja.
   Przypominacie sobie wypadek pod Smolenskiem i chmure wulkaniczna? a teraz wojne w Libii? Trzeba odwrocic uwage, bo sprawa Japonii jest zbyt wazna!!!!!!
   Chodzi o zadanie od wladz rzetelnego informowania nas na biezaco. Ludzie jednak wola byc ostrozni NAWET W TAKICH SPRAWACH (!) niz potencjalnie sie wyglupic. Zero odzewu w mediach i nawet bliski zeru odzew w alternatywnych mediach. Libia glownym tematem – okazuje sie dla Polakow wazniejsza.

   rozprzestrzenianie się skażenia z Fukishimy na świat.
   Jest to oficjalna prognoza Francuzów – odechciewa się komentować :

   http://www.irsn.fr/FR/popup/Pages/irsn-meteo-france_19mars.aspx

   http://newworldorder.com.pl/artykul,3005,Czy-Polsce-grozi-skazenie-radioaktywne

   „You know that there is no safe level of radiation. Radioactive material has a half-life of 25,000 years. It’s emitting destructive effects upon our cells once inside the body for a lifetime.”

   Tłumaczenie:

   „Wiesz, że nie istnieje coś takiego, jak bezpieczny poziom promieniowania. Materiał promieniotwórczy ma okres rozpadu 25000 lat. Emitujące promieniowanie cząsteczek, kiedy już raz się dostaną do naszego ciała, mają destrukcyjny wpływ na nasze komórki przez całe nasze życie.”

   Źródło: http://www.allvoices.com

   lecz najgorsze jest skazenie wody, trawy, warzyw, itd. Np. skazona trawa i pasze jedzone przez krowy daje skazone (niebezpieczne) mleko. Taka sytaucja trwa duzo dluzej niz samo przejscie chmury. Jeszcze raz powtarzam: dawka promieniowania nie musi byc duza, aby byc potencjalnie (nie dla wszystkich jednakowo) niebezpieczna. Wazna jest dlugosc czasu wystawienia na promieniowanie i skazone srodowisko (zywnosc, itd). Nie dajcie sie latwo omamic uspokajajacymi informacjami o przewidzianych normach. Kiedy po kilku latach zwiekszy sie zachorowalnosc na raka, nikt nie bedzie juz tych spraw ze soba laczyl.

   http://www.globalnaswiadomosc.com/polskaskazenie.htm
   Model rozprzestrzeniania się chmury radioaktywnej, pochodzący z niemieckiego EURAD (link) i potwierdzający przewidywania Meteo France, iż już za 2 dni chmura dojdzie do Europy. Francuzi, w przeciwieństwie do polskich mediów, nie boją się o tym pisać:

   http://www.connexionfrance.com/Radioactive-cloud-Fukushima-France-Meteo-France-simulation-IRSN-12592-view-article.html

   wiadomosc dzisiejsza swiezutka!!!
   http://www.naturalnews.com/031769_fuel_ rods_uranium.html
   i jeszcze jedna
   http://www.naturalnews.com/031770_Fukus hima_explosion.html
   Ten facet nie klamie – sprawdzone!!!!!

   *******************************************************************

 2. Lutek 21 marca 2011 o 3:03 pm

  Info z przed kilku dni, ale chyba tu o tym jeszcze nie było (a tym bardziej w merdiach):

  http://cia.bzzz.net/projekt_reaktora_mark_1_uzywanego_w_fukushimie_zostal_uznany_za_wadliwy_35_lat_temu

  http://cia.bzzz.net/japonia_zaniedbania_korporacji_i_rzadu_przyczynily_sie_do_katastrofy

 3. Czytelnik 22 marca 2011 o 9:16 am

  Szczepionki to jeden wielki biznes, jak było z tymi wszystkimi grypami, ptasimi, świńskimi.

 4. mnich 5 kwietnia 2011 o 10:41 pm

  Jesteśmy zmuszani przez Powiatową Stację Sanitarno -Epidemiologiczną do zaszczepienia dziecka, jako środek przymusu zastosowano karę administracyjną w wysokości 10 000 zł .
  Co możemy w tej sytuacji zrobić? chcemy jeszcze odwlec szczepienia lub zrezygnować z nich całkowicie.
  Bardzo ciekawa jest opinia Rady Sanitarno-Epidemiologicznej w sprawie stosowania tiomersalu jako środka konserwującego szczepionki z dnia 27.03.2009r.zamieszczona na oficjalnej stronie Państwowej Inspekcji Sanitarnej która stwierdza ,że rtęć może być szkodliwa ,a jednocześnie przez 2 lata nie robi nic by szczepionki ją zawierające wycofać.I jeszcze zmusza, aby tymi niebezpiecznymi szczepionkami szczepić dzieci !? w załączeniu link
  http://www.pis.gov.pl/userfiles/file/Departament%20Przeciwepidemiczny/szczepienia/opi nia%20w%20sprawie%20stosowania%20tiomersalu.pdf

  prosimy o modlitwę w tej sprawie !!!
  a jeżeli ktoś zna ludzi którzy mogą nam pomóc prosimy o kontakt iw.moskwa@op.pl
  z góry dziękuje za modlitwę i wszelką pomoc w rozwiązaniu tej sprawy
  Wojciech Moskwa Kielce

  • monitorpolski 5 kwietnia 2011 o 11:05 pm

   Tego typu problemy ludzie mają często. Zazwyczaj kończą się skazaniem dziecka na zaszczepienie tym gównem. to gówno można próbować z organizmu potem usuwać, o ile nie nastąpi atak na mózg. Przepraszam za użyte słowa, ale mnie szlag trafia, że ludzie nie protestują przeciw temu jawnemu ludobójstwu. Co możecie zrobić to dać do podpisania lekarzowi, który będzie robił zastrzyk, że ten będzie ponosił wszelką odpowiedzialność za efekty, które może przynieść szczepionka z rtęcią, tj. kolaps dziecka (nie wiem jak się to fachowo po polsku nazywa, chodzi o to, że dzieci często potem tracą przytomność w nocy,czasem za dnia), za autyzm w każdej formie, za paraliż, za stany gorączkowe itd. Należy zażądać ulotki dołączanej do szczepionki i przepisać to co tam jest – a powinno być wiele: że szczepionka może wywołać to i tamto.
   Do jasnej cholery, jak lekarz śmie szczepić dzieci gównem, które wywołuje poważne choroby?!!!
   A jak nie podpisze to będziecie mieli dowód w sądzie, że chciał zaszczepić dziecko trucizną. Proszę mnie dalej informować, bo niewykluczone, że trzeba będzie zrobić materiał filmowy. W Polsce są tysiące dzieci autystycznych, które były normalne do momentu zaszczepienia.

 5. AQQ 6 kwietnia 2011 o 11:36 pm

 6. AQQ 6 kwietnia 2011 o 11:36 pm

 7. AQQ 6 kwietnia 2011 o 11:37 pm