Dźwięki piekieł na Florydzie i … w Tybecie

a może to takie chmury jak ta w Moskwie emitują ten dźwięk?

Dźwięki piekieł na Florydzie?
„dutchsinse” na swoim kanale YouTube zamieścił bardzo dziwne nagranie rzekomego trzęsienia ziemi na Florydzie, które miało miejsce o godzinie 9:30 rano w ubiegły piątek. Nagranie amatorskie zarejestrowało bardzo dziwny dźwięk oraz błyski światła. Grunt się trząsł jak podczas trzęsienia ziemi. Zdarzenie jest o tyle dziwne, że wystąpiło w terenie nieaktywnym sejsmicznie, a czujniki sejsmiczne nie zarejestrowały żadnych wstrząsów.
Komentarze są różne, od podziemnych wierceń, przez niewidzialne UFO, aż po otwarcie bram piekieł. Oficjalnie podejrzewa się, że bliskość Księżyca spowodowała przypływ, którego efektem były zwiększone tarcia wód oceanu o wybrzeże. Jest to najbardziej nieprawdopodobne z tłumaczeń, gdyż jak słychać na poniższym nagraniu dźwięki ustały nagle tak samo jak się zaczęły.

Natomiast są one do złudzenia podobne do tajemniczych pieśni duchów w tajemnej jaskini w Tybecie. Mnisi uważają, że to Shiva śpiewa swoją mantrę do bogów by wrócili na Ziemię. Mantra ma trzy poziomy, ostatni oznacza początek nowej ery. Dźwięki udało się nagrać rosyjskim naukowcom, których 25 lutego przyprowadzono w pobliże tej jaskini.
W nagraniu, do którego link jest podany poniżej, nie ma żadnych dźwięków sztucznych. Ciekawe jest to, że dźwięki podobne do nagranych przez rosyjskich naukowców są odbierane także w innych częściach globu jak na Florydzie. Czyżby Ziemia dawała nam znać, że dzieje się coś dziwnego?

Reklamy