Wydarzenia 22 marca 2011 r

Kolejne trzęsienie ziemi może rozpołowić Tokio. Geologowie ostrzegają, że kolejne trzęsienie ziemi o sile powyżej 7.5 w skali Richtera może być tragiczne dla Tokio. Trzęsienie z 11 marca spowodowało naruszenie struktury tektonicznej i powstanie na dnie morza wielkiej depresji o długości 380 i szerokości 190 km. Jeden płat tektoniczny obniżył się o 9 metrów wchodząc pod drugi. Powoduje to powstawanie wielkich napięć, które się mogą wyzwolić w postaci trzęsienia. Podobna sytuacja zaszła w Indonezji, gdy 3 miesiące po wielkim tsunami doszło do potężnego trzęsienia o sile 8.6, w mało zamieszkanym obszarze – zginęło 1000 osób. Jednakże taka sytuacja na szczęście nie jest regułą. http://www.dailymail.co.uk/news/article-1368405/Geologists-warn-powerful-earthquake-strike-Tokyo-disaster-weakened-fault-line-near-capital.html

Chiny żądają natychmiastowego zaprzestania bombardowań Libii. Podczas konferencji rzecznik rządu chińskiego Jiang Yu oświadczył, że sytuacja w Libii powinna zostać rozwiązana za pomocą negocjacji, a nie przemocy. Powołał się na raporty, które wskazują na to, że przez bombardowania poszkodowana została ludność cywilna. Chiny były jednym z pięciu krajów, który powstrzymał się w ubiegłyma tygodniu od głosowania za rezolucją ONZ by użyć wszystkich środków w celu powstrzymania Kaddafiego. Inicjatorami były USA, Francja i Anglia. Wczoraj w czołowym dzienniku chińskim „People’s Daily” ((„Renmin Ribao”) porównano ataki bombowe na Libię do inwazji USA w Iraku i Afganistanie. Do żądań Chin przyłączyła się jak na razie tylko Korea Północna. http://www.haaretz.com/news/international/china-calls-for-immediate-cease-fire-in-libya-after-days-of-allied-airstrikes-1.351113

Ed Markey:  „jesteśmy w Libii z powodu jej  zasobów ropy”. Demokratyczny reprezentant Massachussets w Kongresie powiedział to w wywiadzie dla MSNBS. „Chodzi o te 5 mln baryłek ropy, które importujemy codziennie z OPEC”. Oświadczył to z zarkazmem, bowiem Republikanie w Kongresie nadal robią wszystko żeby energia „odnawialna” nie miała szansy w konkurencji z ropą naftową. http://www.realclearpolitics.com/video/2011/03/21/dem_congressman_were_in_libya_because_of_oil.html

Żirinowski apeluje o to by cofnąć Obamie Nagrodę Nobla. Populistyczny szef Parii Liberalneno – Demokratycznej, Władimir Żirinowski, złożył apel do Komitetu Nagrody Nobla aby unieważnić Pokojową Nagrodę Nobla, którą Prezydent USA otrzymał w 2009 roku za swój udział w działaniach mających na celu nierozprzestrzeniania się broni atomowych. Motywuje to tym, że akcja „pokojowa” w Libii jest jeszcze jednym przykładem agresji NATO, a szczególnie sił wojskowych USA. „Jest to ewidentnie polityka kolonialna”, dodał. „Jest to brutalne wtrącanie się do wewnętrznych spraw niezależnego państwa, a jedynym celem jest przejęcie kontroli nad libijskimi zasobami ropy naftowej. Nie chodzi tu wcale o los Libijczyków”.  Zirinowski planuje w środę spotkanie z Ambasadorem Libii w Rosji by przedyskutować rozwój sytuacji w tym kraju. Zaapelował też do Muzułmanów by poparli Kaddafiego i zaczęli wysyłać oficjalne listy protestacyjne do Sekretarza Generalnego NATO.  http://en.rian.ru/world/20110321/163134252.html Podobną opinię wyraził Prezydent Boliwii Evo Morales. (Przypomnijmy, że Żirinowski jest znany w USA, m.in. dlatego, że podczas wizyty w 1992 roku głośno wołał o „ratunek dla białej rasy”)

ONZ przełożyła głosowanie w sprawie zatwierdzenia raportu n.t. poszanowania praw człowieka przez Libię. Rada d.s. Poszanowania Praw Człowieka wstrzymała głosowanie nad zatwierdzeniem raportu na temat poszanowania praw człowieka przez administrację Kaddafiego w Libii. W raporcie podkreślono, że reżim Kaddafiego nie tylko chronił praw politycznych, ale i ekonomicznych, społecznych i kulturalnych. Szczególne dobrze traktowane były mniejszości religijne. Siły bezpieczeństwa otrzymały specjalne przeszkolenie w zakresie poszanowania praw człowieka. Raport miał być zatwierdzony pod koniec tego miesiąca. Wstrzymanie głosowania nad zatwierdzeniem tego raportu nie oznacza że zostanie anulowany. Kto ma jeszcze wątpliwości, że chodzi o libijską ropę?
Artykuł: http://news.antiwar.com/2011/03/03/un-postpones-praising-gadhafis-human-rights-record/
Raport jest tutaj: http://www2.ohchr.org/english/bodies/hrcouncil/docs/16session/A-HRC-16-15.pdf

Zamach na Angelę Merkel? Według Soorcha Faal (ksywa dla grupy agentów nieznanego wywiadu wydającego stronę www.whatdoesitmean.com), Merkel została ukarana za odmowę udziału wojsk niemieckich w agresji na Libię. Helikopter nagle stracił moc w obu silnikach i runął 600 metrów w dół. Załodze jednak udało się odzyskać kontrolę nad maszyną. Jak podał londyński Daily Mail News, taka sytuacja gdy oba silniki nawalają jest nieprawdopodobna. Jak rzekomo podał rosyjski wywiad, w zamachu zastosowano broń elektromagnetyczną Electromagnetic Pulse Device (EMP), która została wynaleziona pod koniec lat 90-tych przez amerykański Departament Sprawiedliwości. Dzień przed „zamachem”, Angeli Merkel udało się zablokować plan USA wprowadzenia w Libii strefy bez lotów, następnego dnia jednak decyzję zmieniono na korzystną dla USA, jednak odmawiając udziału w akcji militarnej.   Link do artykułu: http://www.whatdoesitmean.com/index1463.htm

Reklamy

49 responses to “Wydarzenia 22 marca 2011 r

 1. Ania 22 marca 2011 o 1:52 pm

  No proszę, to i smoleńsk po mału się wyjaśni. to ten sam sposób i ci sami sprawcy.

  • Zee 22 marca 2011 o 4:24 pm

   Faktycznie.Było w polsce kilka wypadów. Raz nawet Millerowi też się udało. Potem była katastrofa prawdopodobnie przeciwników tarczy
   ALe mogą dysponować podobnymi środkami -nie muszą być ci sami.

 2. bzdet 22 marca 2011 o 3:23 pm

  Zgaście komputery i wszystko mine jak sen, mowię wam:))))

  • Ewa Polska 22 marca 2011 o 3:56 pm

   Albo jeszce lepiej schowajcie glowe w piasek i udawajcie, ze nic sie nie dzieje i nic nie grozi. Bzdet, paranoja a swiadomosc polityczna to sa dwie rozne rzeczy.

   • F6u6c6k.. 22 marca 2011 o 8:01 pm

    Czy czytasz niusy na necie czy nic nie robisz (wyłączony komputer) i tak wszystko to wychodzi na 0..

    Tak czy siak stoimy w miejscu..

  • Zee 22 marca 2011 o 4:18 pm

   Tak. Najlepiej zamknąć oczy, zgasić światło i wyłączyć komputery!
   W temacie”wyłaczania’ ja im nie wierzę i podejrzewam że jednak będą chcieli po pierwszym kwietnia wprowadzić cenzurę sieci.
   Co robić? Na NWO i GLobalnej Swiadomości jest podręcznik do pobrania na temat bezpieczeństwa sieci -plik w formacie pdf 948kb. Tu jest jeszcze sporo linków do systemów operacyjnych służacych do testowania bezpiczeństwa sieci, siły haseł, bezpieczeństwa komputera itd. http://art-jop.blog.onet.pl/Bezpieczenstwo-sieci-systemy-o,2,ID421776767,n
   Żadnego wyłączania komputerów i sieci nie będzie.

 3. Hooah! 22 marca 2011 o 4:07 pm

  Jak pisałem wcześniej… Merkel przejrzała na oczy… chociaż na chwilę w co pakuje własny naród… cena jest najwyższa!

  • Max Colonko 22 marca 2011 o 4:46 pm

   Polecam film Kartel Farmaceutyczny by dowiedzieć się kim jest Merkel jest na yt albo na http://www.poznajprawde.prv.pl

  • monitorpolski 22 marca 2011 o 5:44 pm

   Ja też sądzę, że „córka Hitlera” może mieć ludzkie uczucia, zresztą jej twarz ma raczej dobre rysy (w przeciwieństwie np. do czarownicy Rodham-Clintonowej)

   • Zee 22 marca 2011 o 6:21 pm

    Ja też sądzę, że „córka Hitlera” może mieć ludzkie uczucia”

    Oczywiście że tak

  • Siuba58 22 marca 2011 o 10:54 pm

   Pytanie: przy której Illuminati Rodzinie ona stoi? Walka wewnętrzna miedzy nimi widoczna wyraźnie. Walka o najwyższe stanowisko, ich czubek piramidy! PINDAR. Patrz: http://expansions.com/from-russia-without-love/#comments

 4. Ewa Polska 22 marca 2011 o 4:11 pm

  Szczesliwie dla Angeli Merkel zalodze „udalo sie” odzyskac panowanie nad samolotem…. a moze tak zostalo zaplanowane, aby zalodze „udalo sie” odzyskac panowanie na samolotem….

  Polski prezydent w Smolensku nie mial tyle szczescia …. najprowdopodobniej polscy piloci otrzymali od rosyjskiego oficera z wiezy zla dlugosc geograficzna i zla szerokosc geograficzna pasa do ladowania i NIE mieli szans wyladowania bezpiecznie ….

  Powstaje pytanie: Czy rosyjski oficer CELOWO podal zle informacje czy podal poprawnie informacje, takie jakie pokazywaly urzadzenia na wiezy, ktore ….. zostaly CELOWO sfalszowane elektro-magnetycznie przez „kogos” z zewnatrz ….. mogli to byc Rosjanie, Niemcy, Zydzi, USA, UFO, Satanisci …..

  Slowem, polska zaloga zostala WYMORDOWANA – przy zle ukrywanej uciesze tuskow, i innych politycznych rywali…

  Bzdet, najlepiej o tym nie myslec. Samo minie jak sen.

  • Ewa Polska 22 marca 2011 o 4:24 pm

   Nie mozna tez wylaczyc ZOLDACTWA w polskim wojsku (obojetnie jakiego pochodzenia i jakiej masci) – a niestety to takze jest smutna rzeczywistosc.

  • monitorpolski 22 marca 2011 o 5:43 pm

   A kto w wieży mówił perfekt po angielsku? Przecież zaraz po wypadku było o tym głośno. Czyżby rosyjska załoga wieży miała nierosyjskiego dowódcę?

  • empi 23 marca 2011 o 11:01 pm

   Dla scislosci – podczas incydentu A. Merkel nie było juz na pokładzie jej helikoptera, bo wcześniej wysiadła dla poprowadzenia lokalnej kampanii wyborczej.

 5. lololo 22 marca 2011 o 5:35 pm

  tych informacji mam juz tyle w glowie ze misz masz sie robi. Wiem ze sa ludzie ktorzy sa skurwysynami i chca przejac wladze nad wszystkimi i zrobic z nas niewolnikow. Pozbawic wolnosci a kto sie bedzie sprzeciwial tego zabija. a Jezeli chodzi o bezpieczenstwo kompa to wyciagnac kabel od sieci.

 6. Logos 22 marca 2011 o 6:30 pm

  Dziwni ci Chińczycy…to czemu nie skorzystali z prawa veta? teraz to musztarda po obiedzie.

  • monitorpolski 22 marca 2011 o 8:24 pm

   Może po cichu chcą tej inwazji by pokazać światu z jakim złem walczą. Coś czuję podstęp – Chiny mają zastąpić USA na pozycji światowego wodza, na razie muszą budzić zaufanie. Ale jak już tę pozycję zdobędą, to boję się, że będą jeszcze gorsi.

 7. Hooah! 22 marca 2011 o 7:26 pm

  Jeżeli chodzi o wypadek z 10 kwietnia to uważam, że ten samolot nie spadł sam (pozbyto się za jednym zamachem całej opozycji:
  tej przeciw Gazpromowi – Czy wiecie o tym, że tydzień po katastrofie umorzyliśmy dług w wysokości 1,2 miliarda Rosjanom?
  przeciwko NWO – Ksenofobia PiS’u w kontaktach MSZ (Rosja, Niemcy, nie rozumiem polityki w stosunku do USA)
  oraz elity jakby nie było Wojska Polskiego. (Nie ma już jednostki GROM, a Komorowski zawetował ustawę o Akademii Lotniczej w Dęblinie – szkoda, że nie zawetował ustawy o internecie :()

  Komisja Millera to farsa, tak samo jak MAK. Mieli oddać swoje wypociny w Marcu a ostatnio dowiedzieliśmy się, że będzie to w Maju… w Maju też przyjeżdża Murzyna, pewnie będzie chciał kasy NWO też ma pod górę z kasą (żydowskie odszkodowania) to jest taka błazenada, że żal dupę ściska.

  Nasz kraj jest konkretnie zdestabilizowany, nie mamy wojska, gospodarka kuleje, media są sterowane od lat przez ludzi z komisji trójstronnej (zobaczcie kto w niej zasiada to spadniecie z krzeseł/foteli) podsycając antyżydowskie nastroje, odciągając naszą uwagę od tematów ważnych dla kraju jak i społeczeństwa przez podciąganie do rangi ważnych newsy typu (ktoś zginął/fajne cycki/ta tamtego zostawiła itp). Jest źle, będzie jeszcze gorzej.

  Chce się wyć ;/

  • monitorpolski 22 marca 2011 o 8:23 pm

   Brawo, bardzo celne spostrzeżenia. Co z tego, że wiemy jak się na błędach nie uczymy. Skompromitowani powinni zostać odsunięci od wszelkich stanowisk. Polsce potrzeba nowej kadry przywódczej, nie ubabłanej w przeszłość. Ale też nie można polegać na osłach wychowanych na kryminalnych mediach. I tu jest problem, bo takich ludiz jest mało.

 8. Hooah! 22 marca 2011 o 7:34 pm

  a… i napiszę o d siebie, że do córki Hitlera (mentalnie) bliżej jest Cholerze Clinton niźli Merkel.

 9. Hooah! 22 marca 2011 o 8:38 pm

  Admin! Poproszę o te newsy Chiny w USA 🙂

 10. Ania 22 marca 2011 o 9:12 pm

  No to mamy komplet. Merkel-córka Hitlera, Klinton to golem a Elzbieta II to jaszczurka. Idę spać. Starczy na dziś.

  • Hooah! 22 marca 2011 o 9:31 pm

   Anno nie uważam że Merkel ani Clinton to córki Hitlera (nie wspominając już o spermie :D). Napisałem, że mentalnie poglądy Clintonowej są podobne do zakusów Adolfa. Nota bene sam Hitler był tylko figurantem takim samym jak Obama… Charyzmatycznym mówcą, który miał porwać miliony ludzi. Dużo więcej naszej uwagi powinien przykuwać Rudolf Hess nie sam Hitler (to jest szara eminencja, która stała za tronem). Dobrej nocy!

  • monitorpolski 22 marca 2011 o 9:57 pm

   Nie zapominaj, że Bill Clinton to Rockefeller

   • Hooah! 22 marca 2011 o 10:09 pm

    Skull & Bones 🙂

 11. Cupak 22 marca 2011 o 9:28 pm

  coś się dzieje w Yellowstone !

  Okręgi HAARP na rejonem NEW MADRYT !

 12. monitorpolski 22 marca 2011 o 10:23 pm

  UWAGA! PRAWDOPODOBNIE NASTĄPIŁ ATAK NA WORDPRESSA. NIE MOŻEMY UWAKTUALNIĆ WPISOW NA ŻADNYM Z BLOGÓW, NIE DIZAŁA TEŻ POMOC TECHNICZNA. MAM NADZIEJĘ, ŻE JEST TO PRZEJŚCIOWY PROBLEM TECHNICZNY, JEDNAK DOSZŁY DO MNIE NIEPOKOJĄCE KOMUNIKATY OD PIOTRA BEINA I INNYCH SPECJALISTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ RADIOAKTYWNOŚCIĄ. OTO OSTATNI MAIL:
  > http://grypa666.wordpress.com/2011/03/22/kompleks-jot-rowniez-za-nuklearnym-holokaustem/
  ALERT 3: Reuters 22.3.201 ok. 21:00 czasu polskiego – Skażenie z Japonii już w Islandii
  Oczywiście zapewniają że nie ma sprawy.
  Niezwłocznie zgarniaj dzieciarnię i kobity. Uszczelnij się w domu, zalepiając taśmą szpary w drzwiach i oknach, wyłącz wentylacje z zewn., pobór powietrza zewn. do ogrzewania itp. Ja się spóźniłem z tym o dzień i musiałem pracować, gdy w powietrzu było już pierwsze (mniejsze) skażenie.

 13. Hooah! 22 marca 2011 o 10:52 pm

  A ja dla przekory dodam pewien cytat rozgłośni wietnamskiej (Pani nazwanej Hanoi Hannah) podczas wojny adresowany do amerykańskich żołnierzy tam walczących (uważany za propagandę):

  How are you, GI Joe? It seems to me that most of you are poorly informed about the going of the war, to say nothing about a correct explanation of your presence over here. Nothing is more confused than to be ordered into a war to die or to be maimed for life without the faintest idea of what’s going on!

 14. grypa666 22 marca 2011 o 11:32 pm

  czasu malo, wiec sie streszcze
  dziwi mnie wlasciciel tego bloga i dyskutanci – macie doslownie kilka godzin zeby zrobic zakupy, nalapac wody, zgarnac dzieciaki i kobity, uszczelnic sie w chalupie;
  czy japonia sie zapadnie czy nie, chmura bedzie w Polsce juz jutro – ilu z was jest przygotowanych?
  ja spoznilem sie (przez prace na blogach) z uszczelnieniem o dzien, musialem to robic na zewn. kiedy byl juz 1-szy opad, mam nadzieje najslabszy;
  sytuacja Daiiczi jest ciagle powazna, nie moga uruchomic systemow przez stuxneta, mimo ze maja juz elektrycznosc z sieci, ciagle problemy z wybuchami wodoru z basenu 4; wszystkie akcje wybuchy itd. niemal nieustannie emituja pyl i gazy radioaktywne do atmosfery – to co jutro posmakujecie to dopiero z ok. 11.3.2011; dzisiejsze emisje dotra za 10-14 dni;
  nawet jak uruchomia systemy w problematycznych (zniszczonych!) reaktorach, to zaczely sie juz najprawdopodobniej reakcje nieodwracalne prowadzace do niekontrolowanego stopienia sie reaktorow, z czego bedzie sie fajczyc pyl radioaktywny miesiacami lub dluzej;
  ja sie przygotowalem na pare tygodni w uszczelnionym domu – instrukcje co robic i dalsze info na moich blogach, m.in. ze pigulka nie chroni od wszystkiego, a geigery nie wykryja takiego uranu czy plutonu – najwiekszych zabijakow
  grypa666.wordpress.com
  piotrbein.wordpress.com
  przyjemnej „kwarantanny”!
  ps: bez paniki rowniez z serwerem – wlasnie pisza, ze wiedza o problemie, probuja rozwiazac jak sie da szybko

  • Siuba58 23 marca 2011 o 3:10 am

   Dziękujemy panie Piotrze za tak ciężką humanitarną pracę! Jesteśmy bardzo wdzięczni.

   • Siuba58 23 marca 2011 o 3:12 am

    Żeby dyskutować na te tematy trzeba się trochę znać na tym. Grypa666 jest nieoceniona!
    Prawdziwi eksperci są na wagę złota!

  • Czytelnik 23 marca 2011 o 8:47 am

   Przecież chmura najpierw przeszła przez Stany, to wytłumacz mi dlaczego wg. tego co piszesz u nas wyrządzi większe szkody niż tam ? Z wieloma rzeczami na tym blogu się zgadzałem, w większości dot. mentalności Polaków, ale to co piszesz już graniczy z prawdą 🙂

 15. Hooah! 23 marca 2011 o 3:08 am

  Szatańska Grypo… ja rozumiem Twoje zdenerwowanie sytuacją, w 86′ przeżyłem Czarnobyl – który był bliżej nas i skala zagrożenia była wyższa. Wzięliśmy na cycki sporą dawkę promieniowania, wypiliśmy płyn L – dużo po czasie – i wciąż żyjemy…
  Wiem, że zaraz odpowiesz, że bagatelizuję problem ale prawda jest trochę inna. Uważam wręcz, że to terror atomowy sztucznie wywołany aby się ludzie bali i w domach cicho siedzieli.
  I teraz sedno: czy uśmiercenie milionów osób z powietrza jakimś nowym Agentem i zwalenie całej prawdy na bogu winną Japonię i jej reaktory nie było by złym posunięciem?

  Pozdrawiam – to co nas ma zabić to nie będzie promieniowanie z Japońskich uszkodzonych reaktorów…ale media to nam wmówią… generalnie właśnie nam to wmawiają.

  • Siuba58 23 marca 2011 o 3:16 am

   Tez przeżyłam Czarnobyl: skutek? Niedoczynność tarczycy. Włosy swojego czasu tez wypadały. To co może nas czekać jest dużo groźniejsze. Zresztą Grypa666 lepiej to przedstawia.

  • monitorpolski 23 marca 2011 o 4:05 am

   Kto żyje to żyje, kilku moich znajomych zmarło w mękach na raka, członkowie rodziny z Lublina też.

 16. Bazarmedyczny 23 marca 2011 o 5:26 am

  **********************************************************

  ZAUWAŻCIE ŻE WSKAZUJE RÓWNIEZ NA DUŻE RYZYKO WYSTĄPIENIA WSTRZĄSÓW W POLSCE !!!

  Earthquake and Volcano – GLOBAL UPDATE – March 22, 2011 – USA , Asia, Europe

  earthquake 3D program :

  http://download.cnet.com/Earthquake-3D/3000-2054_4-10395116.html

  Pacific Northwest seismic network:

  http://www.pnsn.org/WEBICORDER/VOLC/welcome.html

  yellowstone:

  http://www.isthisthingon.org/Yellowstone/daythumbs.php

  worldwide telemetry data:

  http://aslwww.cr.usgs.gov/Seismic_Data/telemetry_data/map_sta_eq.shtml

  Phillipines volcano earthquake:

  http://earthquake.phivolcs.dost.gov.ph/update_SOEPD/EQLatest.html

  European Seismic Agency:

  http://www.emsc-csem.org/Earthquake/index.php

  Pacific Northwest seismic network live:

  http://www.pnsn.org/WEBICORDER/webimaps.html

  Utah / Wyoming helicorders:

  http://quake.utah.edu/helicorder/ynr_webi.htm

  California Helicorders:

  http://earthquake.usgs.gov/monitoring/helicorders/nca/

  Pacific Northwest Helicorders:

  http://www.pnsn.org/WEBICORDER/BETTER/pnsn_staweb/index.html

  Intellicast live earthquake feed:

  http://www.intellicast.com/Local/WxMapFull.aspx

  HAARP induction magnetometer:
  http://137.229.36.30/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi

  Italian seismic agency:

  http://cnt.rm.ingv.it/earthquakes_map.php

  Midwest USA helicorders:

  http://folkworm.ceri.memphis.edu/heli_bb_nsn/

  iceland seismic service:

  http://en.vedur.is//#tab=skjalftar

  japan sinking:

  http://www.japanquakemap.com/

  http://www.gsi.go.jp/cais/topic110315.2-index-e.html

  cascadia earthquakes prepare notice:

  http://www.oregonlive.com/earthquakes/index.ssf/2011/03/cascadia_subduction_z

  • monitorpolski 23 marca 2011 o 10:05 am

   Bazar, ciągle lądujesz mi w spamie, muszę cię odspamowywać. Widać wysyłasz też komuś kto cię nie lubi i informuje WordPressa żeś ty jest spam (intruz w pl).

 17. Logos 23 marca 2011 o 8:17 am

  To co proponuje Piotr Bein jest nierealne. Kto może zamknąć się na kilka tygodni w uszczelnionym domu? Ludzie chodzą do pracy, dzieci do szkoły, przedszkoli itd.

  Nie dajmy się zwariować, żądajmy informacji od powołanych do tego instytucji zwracając się z masowymi zapytaniami, piszmy, dzwońmy.
  Nawet jeśli opad jest groźny…to co mamy zrobić? zakopać się pod ziemię? Nawet jeśli zgromadzimy jedzenie i wodę, to za chwilę i tak zaczniemy kupować roślinki, które na tym opadzie wyrosną. Przed tym syfem nie ma prostej obrony.

  • hjk 23 marca 2011 o 8:42 am

   ale mozna ograniczyc do minimum chodzenie na dworze, szczegolnie w deszczowe dni jak wszystko opada

  • nbh 23 marca 2011 o 10:13 am

   Jak ludzie będą chorzy lub zginą to czy nadal będą chodzić do pracy czy szkoły? Są sprawy i problemy istotne i g… warte, myślący ludzie potrafią odróżnić co naprawdę jest ważne i zazwyczaj jest to co innego niż uważa większość o spranych umysłach wegetujący w systemie.

 18. Logos 23 marca 2011 o 10:31 am

  @nbh: ludzie, którzy wegetują w systemie dbają min. o to, żebyś mógł klikać i spuścić wodę w toalecie bo na tym polega ich praca. Świadomość nie zwalnia z myślenia i zdrowego rozsądku. Jemy skażoną żywność od czasów Czernobyla…i nie siedzimy od tego czasu w schronach. Rozumiem rozsądne ostrzeżenia, nie rozumiem siania głupoty.

 19. Cupak 23 marca 2011 o 12:49 pm

  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/nstc.php

  Czyżby w drugiej japońskiej elektrowni nastąpiła awaria??
  Możliwe że to opad z Fukushimy ale nigdy nic nie wiadomo !

  • manka 23 marca 2011 o 11:45 pm

   „Monitoring has been stopped!

   Rationale: We do not have free resources to update the data manually.
   Thank you for your understanding!”

   Cos takiego sie pokazuje.

 20. Lamacz Matryc 23 marca 2011 o 3:33 pm

  kochani przyjaciele:-)Zamykajac sie w schronach czy tez uszczelniajac sie w domach haahaa to wam nie pomoze w niczym!Im wiecej boicie sie tego co przychodzi tym wiecej tego przyjdzie wlasnie do Was!!Nie lekajcie sie tylko starajcie sie generowac pozytywna energie.Nadchodza zmiany na swiecie poza Nasza Rzeczywistoscia gdzie materia ma mniejsze prawa od ducha.Badzcie spokojni a wejdziecie w Nowe bez wiekszych turbulencji.Strach Was zniszczy i wessa czyniac soba.TCHORZ UMIERA TYSIACEM SMIERCI A PRAWDZIWY CZLOWIEK UMIERA TYLKO RAZ!

  • F6u6c6k.. 23 marca 2011 o 4:36 pm

   Dokładnie.. Co ma być to bedzie, olać te promieniowanie. Jeżeli jest komuś pisana śmierć to i tak umrze i nie liczy sie to jakby sie starał przeżyć..

   Jedzcie i pijcie.. Olać dziadostwo..

   Boicie sie czegoś co jest mało istotne i jest/będzie elementem czegoś większego.. Bądź wcale nie będzie..

 21. Beata 23 marca 2011 o 4:13 pm

  Poznaj PRAWDE: SCIENTIST LEUREN MORET: JAPAN EARTQUAKE AND NUCLEAR „ACCIDENT” ARE TECTONIC WARFARE (video) http://www.activistpost.com http://www.youtube.com http://www.peaceinspace.org

 22. empi 24 marca 2011 o 11:54 am

  Do apelu Zirnowskiego aby odebrać Obamie pokojowego Nobla dołączył Prezydent Boliwii Evo Morales:

  http://dailybail.com/home/nobel-committee-asked-to-strip-obama-of-peace-prize.html

 23. kajtek 24 marca 2011 o 4:32 pm

  Takie scierwa jak ANGELA MERKEL SARKOZY CZY INNI DAWNO POWINNI BYC ZLIKWIDOWANI.