Czy Chiny przygotowują się do inwazji na USA?

Hal Turner, niezależny prezenter radiowy, na swojej stronie w 2005 roku opublikował po chińsku z angielskim tłumaczeniem niezwykle ciekawy dokument – było to tajne przemówienie wiceprzewodniczącego Centralnej Komisji Militarnej Chin Chi Chaotiana przeznaczone dla dowództwa wojskowego. Przemówienie przekazał Turnerowi prawdopodobnie opozycjonista w chińskim dowództwie. Osoba czy też grupa osób, która to ujawniła, zrobiła to w obawie o życie miliardów Chińczyków, którzy mogą zginąć realizując przedstawiony plan.

Czy to o nich mówił Fulford?

Plan przewiduje zastosowanie selektywnej broni biologicznej, nad którą pracują od lat chińscy naukowcy. Broń ta ma zabijać wszystkich z wyjątkiem żółtej rasy. Ma być to preludium do inwazji na USA. Sondaż przeprowadzony wśród chińskiej ludności wskazywał na to, że 80% z nich nie będzie miało żadnych obiekcji w mordowaniu kobiet i dzieci, nawet gdy zostaną wzięte w niewolę.
Dodatkowo, Chiny realizują plan przedstawiania siebie jako pokojowych sprzymierzeńców USA, a ich ostatecznym celem jest depopulacja Ameryki w celu kolonizacji tego lądu. Dochód z eksportu towarów z Chin do USA finansuje ich rozwój militarny, którego celem jest inwazja na USA w ciągu 5-10 lat.

Chaotian, w swoim rasistowskim przemówieniu, nawiązuje do pochodzenia „chińskiej rasy”, różniącej się od pozostałych, które wywodzą się z Afryki. Nawiązując do historii, oświadczył, że Chiny nie będą popełniać błędów takich jak Japonia, która niepotrzebnie zaatakowała USA w Pearl Harbour nie robiąc faktycznie żadnej szkody temu krajowi. Podobne zarzuty postawił Niemcom, tu jednak stwierdził, że z uwagi na „wyższość rasy”, Chińczycy są mądrzejsi i będą się kierować inną strategią.

Sukces chińskiej armii ma się opierać na zaskoczeniu. Amerykanie nie doświadczyli dotąd nigdy wojny na własnym lądzie, więc jeśli nastąpi gwałtowny atak to rząd amerykański nie zdąży nawet wydać odpowiednich rozkazów, a wojska chińskie już będą w Waszyngtonie.

Jak jest przyczyna planowanej agresji na USA? Chodzi głównie o to, że Chiny wyczerpują już swoje zapasy surowców i trudno im jest utrzymać zaopatrzenie dla rosnącej populacji. W tej chwili Chiny istnieją tylko dzięki importowi surowców. Dlatego należało zmienić o 180 stopni politykę kraju i rozpocząć przygotowania do wojny. Oficjalnie celem Chin jest rozwój ekonomiczny, ale nieoficjalnie jest to wojna.

Jako przykład na możliwości techniczne tego kraju Chaotian podaje Wielki Mur Chiński, ale też wspomina o wielkich podziemnych bunkrach przeciwatomowych – dlatego nie ma obawy o prowadzenie Trzeciej Wojny Światowej. Nie obawiają się też porażki, w takim przypadku pociągną za sobą cały świat w koszmarze zagłady. Fakt, że Zachód już wie o rozwoju militarnym Chin nie jest tu żadną przeszkodą – rozwój ten jest bowiem już nie do powstrzymania.

Historycznym zadaniem Partii Komunistycznej jest według Chaotiana ekspansja Chin na zewnątrz, co oznacza wojnę. Historycznie do tego się przygotowywały od stuleci – świadczy o tym rosnąca populacja oraz emigracja milionów Chińczyków do innych krajów. Szczególnie emigranci w USA mają historyczne zadanie utworzenia tam drugich Chin pod przewodnictwem tej samej Partii. Mają do tego prawo, bowiem Ameryka została odkryta przez rasę żółtą (Indianie), a Kolumb sfałszował historię dając kredyt rasie białej.

Zwycięstwo ze Stanami Zjednoczonymi jest tu kluczowe, bowiem jeśli się to uda to inne kraje jak europejskie, nie mówiąc już o Tajwanie i Japonii będą się Chinom kłaniać. Dlatego wojna z USA będzie wojną na śmierć i  życie. Po zwycięstwie nad USA, Chiny nauczone błędami Amerykanów zastąpią ich skutecznie jako czołowy kraj świata. Historia cywilizacji uczy, że „jedna góra nie może być siedliskiem dla dwóch tygrysów”.

Następnie Chaotian rozpatruje jakie to bronie mogą służyć realizacji tych „światłych celów”. Nie mogą to być bronie konwencjonalne, ale nie mogą to być też bronie o wielkiej sile destrukcji, jak atomowa. Rozwiązaniem są więc bronie biologiczne – a takie zostały opracowane w ostatnich latach. Mogą one za jednym zamachem „oczyścić” całą Amerykę. Decyzja o poświęceniu wielkich nakładów na ten rodzaj broni, a nie na rozwój sił powietrznych, nastąpiła jeszcze za kadencji Deng Xiaopinga.

Chaotian przez moment pokazuje swoją „humanitarną” część osobowości, mówiąc o tym, że Amerykanom da się szansę opuszczenia lądu aby mogli uratować swoje życie. Jest też możliwość, że zostawi im się połowę lądu, a połowa stanie się chińską kolonią. Jeśli ta strategia nie zadziała to Chiny nie będą miały innej możliwości niż całkowite „wyczyszczenie” Ameryki.

W końcowej części przemówienia wiceprzewodniczący rozważa dwie możliwości – jeśli atak biologiczny z zaskoczenia się uda, to straty Chin będą minimalne. Jeśli natomiast Stanom Zjednoczonym uda się zdążyć z atakiem nuklearnym to Chiny prawdopodobnie stracą połowę swojej populacji. Jak można sądzić, ten scenariusz jest także możliwy do zaakceptowania przez przywództwo Partii Komunistycznej.
Aby następny wiek stał się „wiekiem chińskim” należy bez oporu wymordować 100 lub 200 milionów Amerykanów, nie mając też skrupułów dla kobiet i dzieci. Jeśli historia wybrała konfrontację pomiędzy śmiercią Chin a destrukcją Ameryki, to przywództwo chińskie wybiera tę drugą opcję.

Chiny są już na tyle zaawansowane w nowoczesnej technologii, włączając w to „czystą” technologię nuklearną, broń genetyczną oraz biologiczną, że można podjąć środki eliminacji populacji USA na szeroką skalę, za „jednym ciosem”. Przygotowania militarne, które daleko już wykraczają poza zestrzeliwanie samolotów czy satelitów,  mają sprawiać tylko wrażenie, że służą rozprawieniu się z Tajwanem, a tak naprawdę mają być przygotowaniem do inwazji na Amerykę.

Ta taktyka Chin jest zgodna z marksistowską ideą stanowiącą, że „przemoc jest tylko pośrednią żoną” w rodzeniu się nowego społeczeństwa.

agent CIA czy za dużo wiedział?

Hal Turner od sierpnia 2010 roku znajduje się w więzieniu. Oskarżono go o skargi karalne wobec trzech amerykańskich sędziów federalnych. Określany jako „rasista”, „antysemita” i „kłamca Holocaustu”, a także że jest agentem CIA, Turner może być ofiarą tego, że ujawnił niewygodne dokumenty. Do tłumaczenia po angielsku dołączony został pełny dokument w wersji chińskiej, który również można znaleźć w internecie. Trudno podejrzewać żeby niezbyt bogaty prezenter niszowego programu radiowego pokusił się o zatrudnienie chińskiego tłumacza w celu spreparowania tak kompromitującego dokumentu. Również zarzuty, że Turner jest agentem CIA też są niedorzeczne, bowiem nie znajdowałby się obecnie w więzieniu, a prowadziłby dalej swój wywrotowy show radiowy.

Materiały źródłowe:
Chinese War Plans Against America http://70.87.66.50/~watchman/articles/america9.html
Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Hal_Turner
=========================================================
„Peryskop” przysłał mailem ciekawy artykuł n.t. inwazji Chińczyków na USA – może w formie bardziej pokojowej, ale jednak jest to dowód na aneksję.

San Gabriel shuts down makeshift maternity ward catering to ‚birthing tourism’
March 24, 2011

From the outside, they were typical Southern Californian townhouses with bright white walls and Spanish tile roofs. But inside, a new kind of international business thrived -– maternity wards for wealthy expectant mothers from across the Pacific.
For a fee, Chinese women received room and board and a chance todeliver their babies in the United States and become mothers to instant U.S. citizens.

Southern California has become a hub for this growing phenomenon,
known as birthing tourism…

http://latimesblogs.latimes.com/lanow/2011/03/san-gabriel-shuts-down-makeshift-maternity-ward-catering-to-birthing-tourism.html

Reklamy

56 responses to “Czy Chiny przygotowują się do inwazji na USA?

 1. waldi888 23 marca 2011 o 11:39 am

  ” zrobiła to w obawie o życie miliardów Chińczyków” przecież jest ich jeden miliard a zanim będą mieli drugi to minie pewnie 100lat.

 2. monitorpolski 23 marca 2011 o 11:41 am

  Informuję, że moje wczorajsze zarobki z klikania w reklamy wyniosły 1.07 Euro.

  • hjk 24 marca 2011 o 6:55 pm

   trzeba kazda kliknąc i mozna zaraz „ziksować”?

 3. .Gallus. 23 marca 2011 o 12:04 pm

  haha chińska rasa? prawda jest, że chińczycy dzięki rozmnażania w swoich kręgach genowych stali się potęgą, bo niezanieczyscili rasy, w tej chwili najsilniejsza rasa są podstępni żydzi, rasa aryjczyków się splamiła muzułmanami i nie zdała testu…
  TERAZ czas NA RASĘ SŁOWIAŃSKĄ!!!
  tylko rasa pangermańska i słowiańska mają najbogatszą historię i kulturę,. to dzięki nim wszystko powstało, cała Europa, Chiny zawsze grzecznie trzymały się na uboczu, bo nie dorównywały potęgą intelektualną, oni tylko potrafią wykonywać rozkazy.

  • Ewa Polska 23 marca 2011 o 2:57 pm

   Chcialam niesmialo przypomniec, ze NIEMCY, a HITLEROWCY szczegolnie bezwzglednie niszczyli kulture SLOWIANSKA …..
   Mozeby tak odkurzyc podreczniki z polskiej historii….. a moze placa ci, abys pisal takie jawne bzdury….. moze jestes PIATA KOLUMNA pangermanska, ktora przygotowuje grunt ….

   • Ewa Polska 23 marca 2011 o 3:08 pm

    SLOWIANIE zrobia najlepiej rozwijac swoje wlasne przepiekne tradycje, zamiast trzymac sie rekawa pangermanstwa albo hinduizmu….

    SLOWIANIE sa jedna z nielicznych kultur gdzie nie bylo skladania DZIEWIC „bogom” na ofiare, gdzie nie bylo ORGII w rzymskim stylu ani krwawych wojen zaborczych.
    Slowianstwo jest jedna z nielicznych kultur gdzie TAK znaczylo TAK, a NIE NIE – slowa Slowackiego to podsumowanie SLOWIAN.

   • .Gallus. 23 marca 2011 o 3:45 pm

    Posłuchaj, Hitler przede wszystkim chciał oczyścić Europę z żydów, którzy w tej chwili w XXI w. posiadają całą władzę świata i przez nich rozpęta się III wojna, co więcej Hitler chciał zawrzeć tajny pakt z Europą w 1941, kiedy to wysłał swojego ucznia Rudolfa Hessa do anglii aby podpisał z SYJONISTAMI PAKT aby więcej krwi się nie rozlało, skłonny był, oddać parę krajów spowrotem ludowi, Francja mogła być nadal suwerenna,
    JEDNAK SYJONIŚCI POSŁUŻYLI SIĘ HITLEREM DO STWORZENIA HOLOKAUSTU
    i to im zawdzięczamy ból i krzywdy,

  • Czytelnik 23 marca 2011 o 3:01 pm

   „słowiańska mają najbogatszą historię i kulturę” bardzo dobry komentarz ! 🙂

  • Zee 23 marca 2011 o 4:07 pm

   Problem w tym że nie ma czegoś takiego jak rasa słowiańska
   -ale raczej rodzaj wspólnoty etnicznej.

   • Zee 23 marca 2011 o 4:28 pm

    krótki tekst na temat słowian
    http://taraka.pl/kto_jest_slowianinem

   • Wojwit 24 marca 2011 o 9:23 pm

    Genialne! Wprost eu-genialne a wręcz jew-genialne. Szczególnie w ukazaniu naj-najprawdziwszej tożsamości narodowej takiego Romana P., skazanego w USA prawomocnym wyrokiem za gwałt na nieletniej. I to dixi. Jakże pretensjonalne. Senator rzymski. Auu! Mamy ałtoryteta. Myślę, że jeżeli un (ten ałtorytet) piszę samą najprawdziwszą prawdę o przesławnym reżyserze, to i cała reszta podanych przezeń informacji jest równie prawdziwa i godna umieszczenia w najbardziej pasującym ku temu „honorowym” miejscu. Najlepiej w… klozecie.

    P.S.
    Teoria haplogrup ma zarówno konotacje historyczne jak i w jakimś stopniu kulturowo-cywilizacyjne a nawet i takie, które zwiemy czasem duchowymi np. łatwowierność, sentymentalizm, czy wschodniosłowiańska „odkrowiennost'” – ale też i okrucieństwo i skłonność do niewolniczego poddaństwa władzy (to po Mongołach).

 4. Wizzgaa 23 marca 2011 o 12:22 pm

  No cóż -skoro są odmiany/rasy/ jabłek bardziej lub mniej odpornych na choroby > to może analogiczne zjawisko wykryto wśród ras ludzkich. Chińczycy jako stara cywilizacja mieli mnóstwo czasu na przemyślenia i doświadczenia w tym zakresie. No i do tego nasze babcie powtarzały , że ŻÓŁTA RASA ZALEJE ŚWIAT . Większość z nas to słyszała.Chińczycy to w moich oczach nie inna rasa ale /prawie/ inny gatunek . Na twoim miejscu Gallus wcale bym się nie śmiała . I co ty wiesz naprawdę o dorobku intelektualnym i kulturalnym Chińczyków . Jest niewyobrażalny !

 5. .Gallus. 23 marca 2011 o 12:22 pm

  DOBRA admin załóż wątek do głosowania, zobaczymy ile osób jest za przyjęciem już teraz jodu, bo ja kupiłem preparat kelp, ale nie wiem czy jest sens brać, bo wywołuje skutki uboczne, ale to co ciągle czytam nie napawa optymizmem.

  TRZEBA przeprowadzić sondaż ADMIN, i wtedy zobaczymy jak wygląda sytuacja i świadomość społeczna, osób

  • monitorpolski 23 marca 2011 o 12:24 pm

   ok, w następnym wpisie. Tu nie pasuje do tematu. I tak jeśli dostaliśmy już promieniowaniem to sondaż nas nie uratuje…

   • Czytelnik 23 marca 2011 o 1:33 pm

    a czy spożywanie soli jodowanej ma jakiś choćby niewielki wpływ na niweolwanie skutków promieniowania ?

  • hjk 24 marca 2011 o 6:56 pm

   a jakie sa te skutki uboczne?

 6. Logos 23 marca 2011 o 1:55 pm

  Spirulina (sproszkowane algi morskie), preparat Kelp, sół morska oraz antyoksydanty: wit. C, wit. D3, oraz wapń organiczny, magnez i selen. To zestaw, który wspomaga organizm dostarczając jodu, pierwiastków dwuwartosciowych i „wspomagaczy” systemu immunologicznego.
  szczególnie narazone są dzieci i kobiety w ciąży. Nawet bez zagrożenia skażeniem taka kuracja jest wskazana. Dawkowanie na opakowaniach, są też dobre porady w necie.

 7. Czytelnik 23 marca 2011 o 3:08 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/trzesienie-ziemi-i-tsunami-w-azji-i-oceanii/powietrze-znad-elektrowni-atomowej-za-kilka-dni-na,1,4219935,wiadomosc.html ciekawe ile w tym prawdy…

 8. rabarbarek 23 marca 2011 o 3:51 pm

  Czytalam niedawno strone na ktora napisal dostawca zywnosci do baz wojskowych w USA. Byl to post -apel , ze cos sie dzieje , bowiem w bazie nie bylo Amerykanow tylko …. Chinczycy. O tym , ze w USA sa w bazach obce wojska , mowili blogerzy od dawna. Moze jest cos na rzeczy, przeciez ten obecny rzad , to kompletny nierzad.

  • hjk 24 marca 2011 o 6:59 pm

   dziwne, bo wojna wg Urbasia miała być z Rosją z powodu surowców…
   A tu nagle Ameryka… No tak, przejmą ją za długi…

 9. mag 23 marca 2011 o 4:00 pm

  Ewa Polska :

  SLOWIANIE zrobia najlepiej rozwijac swoje wlasne przepiekne tradycje, zamiast trzymac sie rekawa pangermanstwa albo hinduizmu….
  SLOWIANIE sa jedna z nielicznych kultur gdzie nie bylo skladania DZIEWIC „bogom” na ofiare, gdzie nie bylo ORGII w rzymskim stylu ani krwawych wojen zaborczych.
  Slowianstwo jest jedna z nielicznych kultur gdzie TAK znaczylo TAK, a NIE NIE – slowa Slowackiego to podsumowanie SLOWIAN.

  hinduizm pochodzi od kultury słowiańskiej !
  pierwotnie były wedy częściowo przekazane ciemnym ludom indii aby wyzbyli się oni krwawych ofiar …
  poróżnienie ariów i słowian w czasie drugiej wojny światowej też miało swój cel, prawda jest taka że biała rasa (rasa znaczy biały, ten z początku zob .tabula rasa)jest teraz w dramatycznej sytuacji, ogólnoludzkie wartości (mix up!) w istocie niszczą białą rasę – ariów i słowian, żydzi to tzw. szara rasa, całkiem inna matryca energetyczna

  • Zee 23 marca 2011 o 4:19 pm

   Cywilizacja indyjska i irańska oraz słowiańska mają wspólne korzenie prasanskryckie
   I tyle. Bez przesady z tą edukacją indów

 10. Zee 23 marca 2011 o 4:16 pm

  Agent może siedzieć w więzieniu przez jakiś czas
  jeli uniknięcie odpowiedzialności karnej może go zdemaskować.

  Wojna chińsko-amerykańska może wybuchnąć już niedługo ale z innej przyczyny. USA odcinają chiny od ropy, Być może chińczycy zawarli jakieś niezane nam porozumienia z libijczykami i będą chcieli się wywiązać.
  W każdym razie napad zbrojny onz na libię otworzył puszkę pandory i europa już nie jest bezpieczna.

 11. Cupak 23 marca 2011 o 4:39 pm

  http://maestro.haarp.alaska.edu/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi

  Szykuje się mocne uderzenie HAARPEM !!!!

  Dziś opryskują jak szaleni !!!!!

 12. Ewa Polska 23 marca 2011 o 5:56 pm

  .Gallus. :Posłuchaj, Hitler przede wszystkim chciał oczyścić Europę z żydów, którzy w tej chwili w XXI w. posiadają całą władzę świata i przez nich rozpęta się III wojna, co więcej Hitler chciał zawrzeć tajny pakt z Europą w 1941, kiedy to wysłał swojego ucznia Rudolfa Hessa do angli aby podpisał z SYJONISTAMI PAKT aby więcej krwi się nie rozlało, skłonny był, oddać parę krajów spowrotem ludowi, Francja mogła być nadal suwerenna,JEDNAK SYJONIŚCI POSŁUŻYLI SIĘ HITLEREM DO STWORZENIA HOLOKAUSTUi to im zawdzięczamy ból i krzywdy,

  *****************

  Czasami zastanawiaja INTENCJE i POCHODZENIE ludzi, ktorzy tutaj pisza….

  „Hitler przede wszystkim chciał oczyścić Europę z żydów” ….. ale zaczal od niszczenia inteligencji polskiej……
  Az do 1941 roku to glownie POLACY gineli w obozach koncentracyjnych: profesorowie uniwersytetow, literaci, naukowcy, ksieza…. Dopiero w 1941 roku zaczeto wywozic takze zydow do obozow.

  A co TY probujesz tutac cyganic??? I jaki masz faszystowski interes w tym???

  • .Gallus. 23 marca 2011 o 9:15 pm

   nie bądz smieszna, ciesz się, że ktoś próbuje walczyć z syjonistami, jestem patriota,
   jesteśmy winni życie przyszłemu pokoleniu który będzie żyło w orwellowskiej fantazji

   • Vivianne Rutkowski 23 marca 2011 o 11:06 pm

    Walka z syjonizmem droga FALSZOWANIA historii Polski???

    I to na dodatek na korzysc takiego BANDYTY jak HITLER???

    Ja nie jestem „smieszna.”
    Natomiast podejrzewam, ze TY jestes albo idiota albo neofaszysta – i pierwsze i drugie jest rownie niebezpieczne.

 13. lololo 23 marca 2011 o 7:53 pm

  mozliwe ze stworzeni auschwitz bylo propaganda dla stworzenia roli ofiary z Zydow zeby odwrocic uwage od masonow i tego ze pociagaja za sznurki za kulis. Taki plan jak najbardziej wpolczuje tym co sie wycierpieli. Ale to nie byli ludzie ktorzy niewinnie gineli tylko Ci ktorzy wprowadzali plan kosztem tych ludzi oni sa za to odpowiedzialni.

  • mag 23 marca 2011 o 10:00 pm

   patrioci mogą mieć różne zdanie w kwestiach szczegółowych ale nie ma co się wzajemnie „nakurzać” bo i tak mało nas do pieczenia chleba …
   tu ciekawy link stalin hitler i gurdżijew

   a tu akraim (dzisiejszy omsk) kolebka cywilizacji

 14. Ewa Polska 23 marca 2011 o 11:27 pm

  >>>patrioci mogą mieć różne zdanie w kwestiach szczegółowych <<<
  ********

  Pisanie, ze germanie i slowianie maja "wspolne" korzenie, albo, ze Hitler mial "dobre" intecje to nie sa szczegolowe kwestie ani roznice …..
  to tylko dowodzi jak bardzo co poniektorzy tutaj maja mizerna znajomosc historii albo BARDZO zle intencje…..

  Napewno to nie sa patrioci…. tak samo jak nie mozna nazwac patriotami tych, ktorzy krzyczeli "Liberum Veto" na sejmach w starej Rzeczpospolitej….

  • mag 24 marca 2011 o 10:59 am

   Ewa Polska :

   >>>patrioci mogą mieć różne zdanie w kwestiach szczegółowych <<<
   ********
   Pisanie, ze germanie i slowianie maja „wspolne” korzenie, albo, ze Hitler mial „dobre” intecje to nie sa szczegolowe kwestie ani roznice …..
   to tylko dowodzi jak bardzo co poniektorzy tutaj maja mizerna znajomosc historii albo BARDZO zle intencje…..
   Napewno to nie sa patrioci…. tak samo jak nie mozna nazwac patriotami tych, ktorzy krzyczeli „Liberum Veto” na sejmach w starej Rzeczpospolitej….

   no co do historii… jak sama nazwa pokazje ona jest is tory, z tory, historia to od wieków narzędzie manipulacji, więc spokojnie,,, co do wspólnych korzeni słowian i ariów kwestia nie budzi wątpliwości, mnóstwo źródeł, arecheo i etno, co do hitlera… jego matka była służącą w domu rotszyldów był pół żydem, skrajnym zbrodniarzem który wszakże przyczynił się do stworzenia mitu założycielskiego izraela, ta ofiara którą żydzi ponieśli uzasadniła powstanie państwa izrael, skutecznie skócił rasę ariów (germanów) i słowian …a w czyim interesie jest ta maxyma dziel i rządź??

  • Ewa Polska 24 marca 2011 o 3:12 pm

   Unia pan-germanstwa i slowian bedzie polegac na tym, ze germanie beda starac sie za wszelka cene byc PANAMI slowian …. moze wykorzystac maksymalnie dla swoich celow, a potem po pan-germansku pozbyc sie…. jak podczas drugiej wojny swiatowej ….

 15. Ziemianin 24 marca 2011 o 4:24 am

  Moim zdaniem prawdopodobne tez jest ze Chiny dokonaja inwazji na Rosje celem zdobycia syberii ktora jak wiadomo jest obfita w surowce. W jakiejs przepowiedni chyba Nostradamusa w 3ws byl zapowiadany sojusz Chiny + kraje islamskie VS USA,UE + Rosja. Obecnie mozna zauwazyc ze tak jakby robila sie cicha wspolpraca miedzy NATO,USA a Rosja. Czyzby syjonisci wiedzieli o planach Chin? Byc moze Chiny za kilka lat beda juz na tyle silne ze beda mogly smialo wojowac na dwoch frontach. Jak dozyjemy to zobaczymy co z tego wyniknie

  • Slav 24 marca 2011 o 10:15 pm

   Na razie Rosja jest w sojuszu BRIC, czyli na papierze sojusznik, ale w praktyce niestety ulega Chinom. Co roku granice rosyjską przekraczają tysiące Chińczyków i dokonują stopniowej i pokojowej kolonizacji Syberii. Kto wie czy nie będą wstanie wpływać na ludy dalekowschodniej Rosji np. na jakiś Kałmuków i innych Mongołów?
   Niestety jeśli „przyjaciel Chin” Putin i reszta syjonistycznej agentury na Kremlu dłużej będzie rządzić i niszczyć Rosję, to odbije się, to nie tylko na Rosjanach, ale i na części Europy. Dzisiaj dokładnie widać jakim stabilizatorem był ZSRR pomiędzy syjonistami a Chinami. Natomiast po upadku ZSRR mamy obraz samo-wyniszczającej się już całej Europy i silnych mocarstwowych Chin, które świadomie przeszły zmianę ideologii i polityki ekonomicznej.

 16. maasteer69 24 marca 2011 o 8:00 am

  Atak na ruskich jest o wiele bardziej prawdopodobny niz na USA.
  Syberia jest pod bokiem, tuz za miedzą, jest Bajkał – największy zbiornik z woda pitną – nie wierze ze kitajcy zastawią syberyjska skarbnice a porwą się na bardzo ciężki atak na usa – to nierealne

  • hjk 24 marca 2011 o 7:02 pm

   Tak tez pisze T.Urbaś na blogu w onecie

 17. .Gallus. 24 marca 2011 o 11:46 am

  Vivianne Rutkowski
  „Walka z syjonizmem droga FALSZOWANIA historii Polski???

  I to na dodatek na korzysc takiego BANDYTY jak HITLER???

  Ja nie jestem „smieszna.”
  Natomiast podejrzewam, ze TY jestes albo idiota albo neofaszysta – i pierwsze i drugie jest rownie niebezpieczne.”

  Zastanów się matko polko, kto tak naprawdę fałszuje historię? jak mozna fałszować historię drogą walki z syjonizmem? skoro syjonizm jest zdradziecką klilką sprzeniewierzającą sie prawom danym nam przez Boga do życia w dostatku, bez opłat i lichwy
  PRAWDĄ jest, że tylko taki oponent jak ty śmie udzielać kompromitującego komentarza, ponieważ prawowity człowiek zgadza się z nami, ale ma za mało siły, żeby tę walkę pokazać, dlatego tragiczne jest twoje zachowanie opierające sie na krytycyzmie czegoś, czego nie rozumiesz…
  Jesteś tym bardziej śmieszna ponieważ śmiesz kogoś kto zauważył największe fałszerstwo w historii świata nazywać neonazistą, ponieważ wychowałaś się na stereotypie bzdur które nazywają prawdę faszyzmem.
  Tak więc widać teraz wyraźnie, kto nie powinien się angażować politycznie, tym bardziej kobiety, ponieważ już od czasów prehistorycznych to właśnie męzczyzna musiał przynosić owoce swojej pracy do domu i karmić samicę, tak więc oasywność macie wpisane w genach
  Nienawistny sentymentalizm jest najgorszym przejawiem w rozmowie, ponieważ trzeba ci przedstawić wprost i jeszcze w dodatku udowodnić argumenty
  Potrzebujemy silnych ludzi, a nie takich którzy będą morale obniżali swoim ambwiwalentnym zachowaniem wynikającym z braku pojęć

  • bazarmedyczny 24 marca 2011 o 7:09 pm

   ***************************************************
   CYTAT Z GALLUSA :
   >>>Jesteś tym bardziej śmieszna ponieważ śmiesz kogoś kto zauważył największe fałszerstwo w historii świata nazywać neonazistą, ponieważ wychowałaś się na stereotypie bzdur które nazywają prawdę faszyzmem.
   Tak więc widać teraz wyraźnie, kto nie powinien się angażować politycznie, tym bardziej kobiety, ponieważ już od czasów prehistorycznych to właśnie męzczyzna musiał przynosić owoce swojej pracy do domu i karmić samicę, tak więc oasywność macie wpisane w genach
   Nienawistny sentymentalizm jest najgorszym przejawiem w rozmowie, ponieważ trzeba ci przedstawić wprost i jeszcze w dodatku udowodnić argumenty
   Potrzebujemy silnych ludzi, a nie takich którzy będą morale obniżali swoim ambwiwalentnym zachowaniem wynikającym z braku pojęć.<<<
   ***********************************************************

   GALLUS I INNE TWOJE ALIASY
   LECZ SWOJE KOMPLEKSY I STRACHY W INNYM MIEJSCU, POMIJAJĄC JUZ FAKT ZE TO NIE CZAS NA TAKIE TERAPIE…KOSZTEM INNYCH TU PISZĄCYCH
   PRZESTAŃ ATAKOWAĆ LUDZI, I PRZESTAŃ OBNAŻAĆ SWOJA IGNORANCJE I LEKI !
   SZOWINISTYCZNE POSTY O WYZSZOŚCI MĘŻCZYZNY NAD KOBIETA TEZ SCHOWAJ SOBIE DO KIESZENI – ZACZYNASZ TU SERWOWAĆ TAKĄ TANDETĘ INTELEKTUALNĄ ŻE AŻ WSTYD TO CZYTAĆ…
   LECZ SWOJE KOMPLEKSY PO CICHU W DOMU OK ?!
   WRÓĆ JAK SIĘ WYLECZYSZ !

   ********************************************************

 18. Ewa Polska 24 marca 2011 o 3:27 pm

  >>>Jesteś tym bardziej śmieszna ponieważ śmiesz kogoś kto zauważył największe fałszerstwo w historii świata nazywać neonazistą, ponieważ wychowałaś się na stereotypie bzdur które nazywają prawdę faszyzmem.<<<
  ******************

  Gallus,
  Powinienes wyprowadzic sie do Niemiec i tam szerzyc swoje FASZYSTOWSKIE teorie….

  Moj Dziadek po stronie Ojca zostal wywieziony na przymusowe roboty do Niemiec w czasie drugiej wojny swiatowej. Moj Ojciec szczesliwie zauwazyl najscie Niemcow na dom i ukryl sie. Czesc rodzenstwa zostala wywieziona z Dziadkiem.

  Moja Babcia miala dziecko w poznym wieku, wiec nie nadawala sie na roboty. Niemcy zabrali ja z niemowleciem ze soba do wiezienia ….. ani moja Babcia ani niemowle NIE WYSZLI z wiezienia zywo… zamordowano je tej samej nocy…..

  Ani moj Dziadek ani Babcia nie mieli w sobie ani jednej kropli zydowskiej krwi. Moja Babcia byla dobra, uczciwa kobieta…. moze dlatego….

  Chcesz tlumaczyc takim ludziom jak ja "dobre" intencje hitlerowcow????

 19. Ewa Polska 24 marca 2011 o 3:29 pm

  >>>Tak więc widać teraz wyraźnie, kto nie powinien się angażować politycznie, tym bardziej kobiety<<<
  **********************

  Tak, tacy FASZYSCI jak TY nie lubia samodzielnych, niezaleznie myslacych kobiet …. kobiety do kuchni i nie wtracac sie do polityki, aby FASZYSCI mogli prowadzic swoja polityke….

 20. kusmider 24 marca 2011 o 3:37 pm

  Ja osobiscie nawet jestem za inwazja chin na Ameryka.Tam trzeba zrobic gruntowny
  porzadek i zlikwidowac ta meke syjonistycznego zydostwa ktore sa tam jak korniki,
  ktore niszcza zdrowe drzewo.Nie bylo by tyle nieszczesc co obecnie..Najgorsze jest
  to ze biala rasa jest kompletnie;;ZYIDIOCIALA I STRASZNIE MA WYPRANE MOZGI .CZY TO
  W EUROPIE CZY W AMERYCE.TAK TAK TAK TO JEST SMUTNA PRAWDA.

 21. .Gallus. 24 marca 2011 o 3:52 pm

  Ewa Polska, brawo, a moi dziadkowie chowali żydów na strychu, w tajnym schowku, do dzisiaj tam jest i jest praktycznie niewidoczny, dostarczali codziennie im jedzenie i dbali o nich, ale to przecież nie znaczy, że teraz mamy cierpieć dzięki książką grossa, który opowiada jacy to polacy są źli, to nie znaczy, że teraz żydzi mają się odgrywać na nas za to, że ich broniliśmy

  PRZYPOMINAM CI, że to żydzi sponsorowali HITLERA!

  – syjoniści stworzyli nazizm i opłacali Hitlera pośrednio dzięki firmie Brown Brothers Harriman, której właścicielem był Prescot Bush, firmie Union Banking Corporation i firmie FARBEN która produkowała cyklon B

  – syjoniści stworzyli komunizm, przeprowadzając wymordowanie rodziny carskiej i przeprowadzając rewolucje bolszewicką
  syjoniści sponsorowali LENINA Jacobb Schiff dał mu 20 milionów- przez niemcy pomógł mu przemycić 20 milionów dolarów Max Warburg!! do Rosji

  – syjoniści stworzyli fałszywą demokrację – jako trzecia siła – symbioza komunizmu i nazizmu, dzięki której mogą systematycznie podbijać każdy kraj pokolei
  tak więc przestań mi opowiadać o twoich dziadkach bo nie tylko oni zginęli
  z rąk syjonistów, którzy są prawdziwymi winnymi i wykorzystali Hitlera do tego aby stworzyć termin „holokaust” i dzięki któremu teraz mają kompletną władzę w każdej dziedzinie bo nikt nie odważy się podważyć holokaustu i ich wiecznie udręczonego narodu, wykorzystują swoją historyjkę do wojen.

  • Ewa Polska 24 marca 2011 o 4:16 pm

   To wszystko jest PRAWDA – zydzi to swinie bez pamieci i bez honoru – ale co ma piernik do wiatraka???

   To, ze zydzi sa wywrotowcami i oszustami, to wcale nie oznacza automatycznie, ze hitlerowcy nie sa bandytami.

   HITLERYZM BYL ZWYKLYM BANDYCYZMEM W BIALY DZIEN!!!

   Co ty probujesz bronic???
   Czy ty lubisz pijac BRUDNA wode po innych???

   Jesli lubisz tarzac sie w blocie to siedz w blocie, ale nie wciagaj innych w bloto!!!
   A jak cie znajde to wpakuje ci kule w sam srodek twojej glupiej lepetyny – a ja celnie strzelam i nie zadrzy mi reka.

   NEO-FASZYSCI, ZAJONISCI i SATANISCI PRECZ Z POLSKI!!!
   TEN KRAJ i TEN NAROD MA WAS JUZ DOSC!

 22. kajtek 24 marca 2011 o 4:28 pm

  Daj Boze zeby CHiny zaatakowaly AMERYKE I ROSJE.Szczegolnie Rosje.Gdyz oni niesa wstanie wyzywic swojych mieszkancow (138.000.000)i co to jest w porownaniu do takich
  CHIN KTORE MAJA (6.857.000.000.000)Miliardow ludzi i popatrz czlowiecze bialej rasy
  gdzie nie pojdziesz do sklepu to wszystko chinskie.A wezimy taka ROSJE od jednego kranca ziemi do drugiego kranca no ico.W MOSKWIE JEZDZA NAJDROZSZYMI WOZAMI NA SWIECIE.A wyjedziesz 100km .za Moskwe to bida az piszczy.A nadodatek to mostwo bandytow i zlodziejy oczywiscie tych rzadowych.Bo zwykly czleczyna to ciagle pijany..
  Taka jest prawda..A u nas wPOLSCE rzad bajeruje i co z tego dlug dlug bida bida podwyrzki zywnosci i tyle..GLOSUJCIE CIAGLE NA NICH…I OGLADAJCIE TVN.

  • .Gallus. 24 marca 2011 o 4:38 pm

   Kajtuś, posłuchaj siebie!

   „CHIN KTORE MAJA (6.857.000.000.000)Miliardow ludzi”
   własnie napisałes, że same Chiny mają prawie 7 bilionów ludności

   – Chiny mają co nawyżej 1 400 000 000 populacji, ale kto wie, nikt ich nie może policzyć, czyli na chłopski rozum „miliard 400 milionów” cała ziemia ma prawie 7 miliardów ludności
   – Indie miliard 100 milionów
   – wyznawców islamu miliard 600 milionów – czyli cały bliski wschód
   tak więc chiny + indie + bliski wschód 4,1 miliarda
   w samych Chinach mają zamiar połączyć kilkanaście miast i powstanie NOWE MIASTO o populacji 40 milionów, tak więc my polacy i cała słowiańska krew jesteśmy na wyginięciu

 23. .Gallus. 24 marca 2011 o 4:43 pm

  dlatego trzeba walczyć o dorobek białej rasy, bo to my stworzyliśmy świat i kulturę, bez nas oni zginą, bo nie będzie czegoś takiego jak rewolucja w Nowym Porzadku Świata, jedna nacja, jedna mysl, jedna gospodarka, itd. to chore, juz w tej chwili chinczycy dają się wykorzystywać, i żyja jak cienie swoich osobowości, marne robociki, powoli u nas to wprowadzają

 24. kajtek 24 marca 2011 o 5:42 pm

  Gallus najgorsze jest to ze Rosja prowadzi bledna polityke wzgledem swojego narodu.
  Ja mysle jednak ze taka inwazja niebyla by zla.Gdyz Ruskim trzeba porzadny w p….ol.Za to wszystko co nam czy innym zrobily.My nie jestesmy w stanie bo pozbawili nas prawdziwych elit.Te ktore sa sa na garnuszku syjonistow z(MFW,ONZ,BILDERBERG,USA.ITP0.)i ludzie kompletnie denni pod kazdym wzgledem.DO prawdziwego obudzenia rasy slowianskiej w taki pozytywny sposob.Moje takie zdanie
  To my POLACY powinnismy to zrobic.Ale my wodzimy po przestworzach ;konsumcjonizmu,materializmu liberalizmu czy tam jakiegos neo-pacyfizmu.To wszystko
  miazmaty;rodem NEW AGE,TALMUDU,NAUK JAKIS TAM TRANSCENDENTALNYCH.To wszystko dusi nam prawdziwego ducha(chrzescijanskiego-duch rozwoju i tworczego dzialania).Ale to wszystko jest duszone w srodku duchem i wyziewami :TALMUDU I INNYCH WIERZEN KTORE SAME W SOBIE NIE SA ZLE.Ale dla nas slowian to ZGUBA..MUSIMY WRUCIC DO KORZENI.
  JA JESTEM POLAKIEM I MAM OBOWIAZKI POLSKIE,zostanimy w wierze naszych praojcow ktorzy scalali ten kraj i robili go wielkim.Wszystko co inne jest dla naszego ducha chrzescijanskiego zgubne i destrukcyjne….Naszym mottem jest BOG HONOR I OJCZYZNA….I TAK MA BYC..A JESLI CHODZI ONOWOSCI TAK ZGADZAM SIE ALE TYLKO W SFERZE NAUK PRZEMYSLU I TECHNIKI ..POD TYM SIE PODPISUJE…BA NAWET NOGAMI.

 25. Wojwit 24 marca 2011 o 9:26 pm

  @Kajtek!
  Poczytaj choćby urywki z talmudu (są w necie) a potem twierdź, że nie jest on sam w sobie zły. Będzie ciekawie…

 26. .Gallus. 24 marca 2011 o 10:49 pm

  w ich śmiesznej księdze Talmudzie jest napisane, że w roku 132 AD Rzymianie wyrżneli
  żydów w mieście Bethar. Bethar był małym miastem leżącym około 15km na południowy zachód od Jeruzalem. Rozmiar i forma tego miasta jest dosyć dobrze opisana i według profesora z Northwestern University, Artura Butz, miasto to było w formie prostokąta o wymiarach 600 na 200 metrów. Nie tylko, że Rzymianie wyrżnęli tam wszystkich żydów, ale według niepodważalnych rabinów, co napisali Talmud liczba zamordowanych wynosiła 800,000,000 ( 800 milionów)
  TAK WIĘC sa Żałośni, bo nawet ucza małych żydowskich dziedziaków, że kiedyś na ziemi, żyło 800 milionów żydów, wtedy ogólna liczba ludności świata to 200 milionów

  Talmud wyjaśnia że: KREW Z WYHOLOKAUSTOWANYCH ŻYDOW SPŁYNĘŁA DO MORZA W FORMIE WIELKIEJ FALI ZMYWAJĄC NA SWOJEJ DRODZE GŁAZY I BYŁA TAK WYSOKA, ŻE SIĘGAŁA NOSTRZY RZYMSKICH KONI. TA KRWAWA FALA SPŁYWAŁA DO MORZA ODDALONEGO O PONAD 50 KM OD BETHAR I ZABARWIŁA WODY MORZA AŻ 6KM OD WYBRZEŻA.
  Nie wystarczy, że żyło w Bethar 800 milionów żydów, ale żyli oni również w luksusowych warunkach i 64 milionów żydowskich dzieci chodziło do szkół w Bethar operowanych przez 400 synagog. I to wszystko jedynie na powierzchni 600X200 metrów.
  Ponadto jesteśmy informowani, że ci okrutni Rzymianie zawinęli każde z tych 64 milionów dzieci w rulonik i je spalili. I potem martwe ciała żydów były użyte do budowy murów wokół winnicy Hadriana (Publius Aelius Traianus Hadrianus cesarz Rzymski) co była o powierzchni 18 mil kwadratowych, co jest około 46 km kwadratowych, w innej jednostce mierniczej jest to 460 HEKTARÓW!!!!

  TERAZ POMYŚLSCIE JAK ŁATWO BYŁO STWORZYĆ MIT HOLOKAUSTU w XX wieku, który mówi o liczbie 6 milionów, poprostu wykorzystali to, że mamy idiotów na świecie w 99%

  Zacytuję tu stwierdzenia Szende’go na temat uśmiercania żydów w obozie koncentracyjnym w Bełżcu.

  Czytamy:

  „ Pociąg naładowany żydami przyjeżdżający do Bełżca był wprowadzany do tunelu, który był częścią podziemnej struktury egzekucyjnego budynku. Wszystko było odebrane żydom, potem szczegółowo posegregowane, opisane i oznaczone i w końcu było przeznaczone na użytek członków wyższej rasy.

  Aby ułatwić pracę personelowi tegoż obozu i pozwolić im poświecić się ich prawdziwej pracy, późniejsze pociągi przywoziły to Bełżca nagich żydów. Gdy przybywały te pociągi z nagimi żydami, byli spędzeni oni do wielkich komór, w których to można było pomieścić kilkanaście tysięcy ludzi. Komory te nie miały okien a podłoga była zrobiona z metalowej płyty. Jak już ta komora była pełna żydów to metalowa podłoga zanurzała się jak olbrzymia winda w wodzie, która to była zmagazynowana pod tą podłogą. Trwało to aż do momentu, gdy żydzi byli zanurzeni w wodzie po pas. Następnie potężny prąd elektryczny był przepuszczony przez tę podłogę zabijając tysiące żydów w kilka sekund. Następnie ta podłoga unosiła sie do punktu wyjściowego opróżniając ją z wody. Trupy pomordowanych żydów formowały olbrzymią stertę na tej podłodze. Następnie był podłączony inny potężny prąd elektryczny i ta podłoga rozgrzewała się do czerwoności paląc wszystkie te trupy na popiół. W następstwie ta podłoga była wywracana i popioły były spuszczane do odpowiednich odbieralników. Dym z tego procesu był odprowadzany przez wielkie fabryczne kominy. Gdy ten proces był zakończony można było zacząć nowy natychmiastowo.

  Każdy pociąg przywoził pomiędzy 3000 a 5000 żydow a przyjeżdżało ich dziennie pomiędzy dwadzieścia i trzydzieści takich pociągów”

  powiedzmy że 4 tys X 25 wagonów, to daje 100 tys dziennie żydków do spalenia
  TO NAM DAJE LICZBĘ 36 MILIONÓW ZAMORDOWANYCH ŻYDKÓW CUDOWNYCH PRĄDEM W CIĄGU ROKU

  Czy znajdzie się jeszcze jakiś idiota, który podważy te stwierdzenia?

  • Ewa Polska 25 marca 2011 o 12:12 am

   !!!!!!!!!!!!
   Gallus,
   Dlaczego, DLACZEGO, ciebie nie bylo na jednym z tych pociagow???
   Bylby jeden IDIOTA/FASZYSTA mniej….

   Sedno nie w tym, ze zydzi klama – oni klama jak PSY!!!
   Sedno nie w tym, ze „historyjka” ktora tutaj zacytowales (a moze sam zmysliles) jest nierealistyczna…..
   Sedno nie jest nawet w tym, ze obozy koncentracyjne istnialy – a istnialy, trzeba byc zaklamanym FASZYSTA, aby to negowac… Dowod, przed wojna bylo x zydow, a po wojnie nie bylo x zydow – nie bede tutaj dyskutowac plusow takiej zmiany, nie na temat…

   SEDNO W TYM, ZE TY PO FASZYSTOWSKU PROBUJESZ WYBIELAC HITLEROWCOW I MALUJESZ ICH JAKO NURT POSTEPOWY, WIECEJ NURT ODRODZICIELSKI I WYZWOLENCZY – HITLEROWCOW, KTORYCH JEDYNYM CELEM BYLO PODBICIE EUROPY POPRZEZ WYMORDOWANIE JEJ MIESZKANCOW LUB ZNIEWOLENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   NIE MUSZE CHYBA PRZYPOMINAC ZGODNE STWIERDZENIE HITLERA I STALINA: PRECZ Z WERSALSKIM BEKARTEM!!!!

   KTO CIE WYCHOWYWAL I Z JAKIEJ SZKOLY MYSLENIA POCHODZISZ????????????
   TYLKO NIE UDAWAJ MI PATRIOTE, GDYZ NIM NIE JESTES!!!!!!

   SATANISTOW NIE TRZEBA SZUKAC DALEKO – ONI SA WSROD NAS!!!!
   I TO JEST NAJBARDZIEJ PRZERAZAJACE.

 27. .Gallus. 25 marca 2011 o 12:48 am

  Prostą kobietą jesteś albowiem, nigdy nie napisałem, że pochwalam nazizm, aby reklamowac jakąś doktrynę, trzeba się z nią zgadzać w 100%, ale widocznie, ty masz za mało swoich własnych problemów i szukasz ich wśród internetowych znajomości,

  Powiedz mi kto ciebie wychował, i uwarunkował na to że to nienawiść tobą kieruje i tylko krytycyzm prawdy jest twoją prawdziwa twarzą, bo jakbyś się ze mną zgadzała to nawet by ci sie nie chciało napisać nic.

  Jakbys była inteligentną jednostką to byś wiedziała jak nikt inny, że to właśnie myślenie stereotypowe powoduje niezrozumienie pojęć.
  Jakbys była inteligentna kobieta to byś wiedziała, że musiałas odpisac na mój komentarz, poniewarz napisałem, cytuję:

  „Czy znajdzie się jeszcze jakiś idiota, który podważy te stwierdzenia?”
  Czyli, że uraziłem twoje Ego i uczucia stadne, więc twoja prymitywna odpowiedz jest jak najbardziej zrozumiała.

  Jakbyś była myślącym osobnikiem, to byś mogła stworzyć nowe pojęcie

  • Vivianne Rutkowski 25 marca 2011 o 1:23 am

   >>>„Czy znajdzie się jeszcze jakiś idiota, który podważy te stwierdzenia?”<<<
   ***********************

   Jestes TYPOWYM WREDNYM SZWABEM, ZWYKLYM SZKOPEM!!!

   Taki perfidny szwab napisze neo-nazistowska brednie i na dodatek z GORY zaznacza, ze kazdy kto odwazy sie "podwazyc" jego stwierdzenie jest …. IDIOTA!!!

   Jakze to brzmi FASZYSTOWSKO i po NAZISTOWSKU!!!
   Czy ktos ma jeszcze watpliwosci?????

 28. Ewa Polska 25 marca 2011 o 1:40 am

  Gallus, gdzies tam probowano wciskac ciemnote, ze Slowianie i Pan-Germanie maja wspolne korzenie…..

  Niesmialo proponuje, ze mozeby NIE mieszac tych korzeni – Slowianie sa tacy czysci i niewinni, ze nie maja nic do zyskania poprzez pokrewienstwo z „Pan-Germanami”.
  P-G maja za duzo krwi na swoich rekach….

  Jaka jest roznica miedzy Slowianami a Pan-Germanami?
  Slowianie nienawidza SATANISTOW.
  Germanie mowia, ze nienawidza Satanistow, ale jednoczesnie wybielaja Hitlerowcow – tych samych Hitlerowcow, ktorzy chcieli wymordowac Slowian – a tego nie da sie pogodzic….

  Jako DUMNA SLOWIANKA wolalabym nie miec NIC z Pan-Germanami wspolnego, a szczegolnie z Pan-Germanami o neo-faszystowskich pogladach.

  P.S. Jesli podejmiesz proby podwazenia moich pogladow NIE BEDE cie automatycznie uwazac za IDIOTE … jak ty to robisz.
  Kazdy powinien miec prawo do samodzielnego myslenia i niezaleznego oceniania sytuacji.

 29. pakistanczyk 25 marca 2011 o 1:54 am

  Ale wy nawet nie podważacie stwierdzeń Gallusa. Wy go tylko wyzywacie od nazistów i faszystów. W sumie pisze ciekawie. Żydzi strasznie mieszali w przeszłości i sś zdolni do wszystkiego aby wykorzystać historię dla swoich potrzeb.

  • Ewa Polska 25 marca 2011 o 2:27 am

   >>>Żydzi strasznie mieszali w przeszłości<<<
   *********************************

   To wszystko prawda!!!
   Ale to nie wybiela hitlerowcow, a szczegolnie sam fakt, ze polityka hitlerowcow najpierw miala na celu zniszczyc POLSKE i SLOWIANSTWO.

   Kazdy kto ma skonczone 6 klas – i nie spal na lekcjach historii – powinien to wiedziec.

   Gallus jest szczegolny – juz nawet zaczal platac korzenie arianskie i slowianskie…. oslow szuka….
   Taka metoda mozna dojsc do wniosku, ze caryca Katarzyna bardzo kochala Polakow (pomijajac Augusta) i dlatego chciala miec Polske w granicach swego panstwa….

   Cwaniak, jak to sobie wykalkulowal!

 30. mag 25 marca 2011 o 10:17 pm

  Wojwit :

  Genialne! Wprost eu-genialne a wręcz jew-genialne. Szczególnie w ukazaniu naj-najprawdziwszej tożsamości narodowej takiego Romana P., skazanego w USA prawomocnym wyrokiem za gwałt na nieletniej. I to dixi. Jakże pretensjonalne. Senator rzymski. Auu! Mamy ałtoryteta. Myślę, że jeżeli un (ten ałtorytet) piszę samą najprawdziwszą prawdę o przesławnym reżyserze, to i cała reszta podanych przezeń informacji jest równie prawdziwa i godna umieszczenia w najbardziej pasującym ku temu „honorowym” miejscu. Najlepiej w… klozecie.
  P.S.
  Teoria haplogrup ma zarówno konotacje historyczne jak i w jakimś stopniu kulturowo-cywilizacyjne a nawet i takie, które zwiemy czasem duchowymi np. łatwowierność, sentymentalizm, czy wschodniosłowiańska „odkrowiennost’” – ale też i okrucieństwo i skłonność do niewolniczego poddaństwa władzy (to po Mongołach).

  zgadzam się…zresztą jóźwiak (taraka) naprawdę jest ignorantem jeśli chodzi o pochodzenie słowian, w tym wątku najbardziej zaangażowana jest nauka rosyjska jóźwiak dmucha w trąbkę poganizmu przez co w istocie sabotuje kulturę słowiańską gdzyż jej prawdziwe korzenie to wielka kultura wedyjska a nie jakieś tam pogaństwo!