Bojkot w związku z podwyżkami cen paliwa

Do końca bieżącego roku NIE KUPUJMY ŻADNYCH PALIW od dwóch największych firm paliwowych: BP i STATOIL

Świetny pomysł nadesłała dzisiaj jedna z czytelniczek. Postanowiłem to umieścić w formie wpisu – proszę wysyłajcie link do tego wpisu do swoich znajomych. Pomysł prosty i chyba będzie skuteczny.

AKCJA PROTESTACYJNA – PALIWA – Do wszystkich kierowców.
Ceny paliwa poszybowały w górę. Jeszcze trochę i zobaczymy 6 PLN za litr, a potem może i więcej. (Tu od siebie dodam, że na pewno cena poszybuje do 7 – 8 zł za litr. Lindsey Williams już kilka miesięcy temu mówił o planowanej cenie 200$ za baryłkę – ma to przyspieszyć zubożenie społeczeństwa, a to z kolei ułatwić depopulację za pomocą głodu, chorób i klęsk „żywiołowych”)
Poniższa propozycja ma znacznie więcej sensu niż kampanie typu „nie kupuj paliwa w danym dniu”, które przeprowadzane były kilka miesięcy temu. Producenci paliw śmiali się jedynie, bo wiedzieli, że nie będziemy kontynuować akcji krzywdząc samych siebie, rezygnując całkowicie z zakupu paliwa. Było to bardziej niekorzystne dla nas niż problem dla nich.
Ale analizując tamten pomysł powstała idea, która może przynieść rzeczywiste korzyści. Przeczytaj proszę i przyłącz się!

Przy cenach paliw rosnących każdego dnia my konsumenci musimy podjąć akcję. Jedynym sposobem abyśmy zobaczyli, że ceny paliwa idą w dół jest „trafienie” kogoś w portfel poprzez nie kupowanie jego paliwa. I możemy zrobić to BEZ narażania się na niewygody.  Oto pomysł:

Do końca bieżącego roku NIE KUPUJMY ŻADNYCH PALIW od dwóch największych firm paliwowych: BP i STATOIL.
Jeśli nie będą sprzedawały paliwa, będą zmuszone do obniżenia ceny. Jeśli one obniżą ceny, inne firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego.. Ale aby osiągnąć efekt musimy pozbawić te dwie firmy milionów klientów. Wbrew pozorom jest to całkiem łatwe do osiągnięcia.

Czytaj dalej, a dowiesz się jak dotrzemy do tych milionów.

Wysyłam tę wiadomość do 30 osób. Jeśli każda z nich wyśle ją do kolejnych dziesięciu (30 x 10 = 300) i każda następna do kolejnych 10 i tak dalej, to już w szóstej kolejce wiadomość ta dotrze do 3 milionów ludzi. Jeśli każda z nich wyśle do kolejnych 10… Wszystko, co należy zrobić, to wysłać tę wiadomość do 10 znajomych osób i nie kupować paliwa na stacjach BP i STATOIL.

To jest ogólnoświatowa akcja. Ile to potrwa? Jeśli każdy, kto otrzyma tę wiadomość prześle ją do 10 znajomych dotrzemy do 300 milionów konsumentów w ciągu 8 dni!

Założę się, że nie sądziłeś (aś), że masz taki potencjał, prawda?
W grupie siła i nawet najgrubsza gałąź złamie się, jeśli spadnie na nią wystarczająco duża ilość niezmiernie lekkich płatków śniegu.
Jeśli uważasz, że ta akcja ma sens prześlij dalej tę wiadomość.
WYTRZYMAJMY DO MOMENTU, AŻ CENY PALIWA WRÓCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU (ok.3, 5 PLN /litr). Razem możemy to zrobić.

Prześlij tę wiadomość i nie kupuj paliwa na BP i STATOIL. Kupuj na wszystkich innych, tylko nie od tych dwóch producentów.
================================================================
Dodam propozycję produkcji naklejek na samochód „Bojkot  cen paliwa. Nie kupuję w BP i Statoil by wymusić obniżenie ceny”

Reklamy