Wydarzenia i komentarze 27 marca 2011

10 milionów, a nie 10 tysięcy jak nam próbują wmówić kryminalne media, przerażone tym, że ludziowce się zaczną budzić z letargu i zrozumieją, że to jest depopulacja. Tym razem zdecydowanie przesadzili, ludziowce, nawet w Indiach się budzą:
youtube=http://www.youtube.com/watch?v=YPuiEb7_fa4


Już oficjalnie – GORZEJ NIŻ CZARNOBYL, a to jeszcze nie koniec. Informacja ta ukazała się w oficjalnej telewizji japońskiej. http://www.youtube.com/watch?v=7CIgA9TSAK8 Po raz pierwszy pojawiają się poważne ostrzeżenia na temat spożywania żywności oraz zagrożenia ze strony radioaktywnego jodu. Skład zanieczyszczeń jest podobny do tych z Czarnobyla, tym razem jednak może być znacznie gorzej.

EWAKUACJA JAPONII.
To nagranie mówi samo za siebie: youtube=http://www.youtube.com/watch?v=TnvzWrxRFd0
Zrozpaczony 38 letni człowiek wie, że nie będzie w stanie się ewakuować – nie ma na to warunków. Jego twarz jest już pokryta czerwonymi plamami. Nic nie pomagają pozaklejane okna i siedzenie w domu.  Woda w Tokio nie tylko jest już całkowicie niezdatna do picia, ale i do mycia. Elity, hierarchia Yakuza już się ewakuuje, rząd japoński przygotowuje się do międzynarodowej konferencji prasowej. Czy możliwa jest ewakuacja 13 milionów ludzi z Tokio? A co ze 120 milionami z całej Japonii?
W nocy Reuters podał bardzo niepokojącą informację, że radioaktywność wody w reaktorze nr. 2 przekracza normę 10 milionów razy! (http://twitter.com/REUTERSFLASH)

Wskazania liczników Geigera w Tokio i innych miastach japońskich systematycznie idą w górę, mimo, że znajdują się w zamkniętych pomieszczeniach. Podaję linki:
http://www.ustream.tv/channel/radiation-watch
http://www.ustream.tv/channel/geiger-counter-creature
Licznik w Chiba jest wyłączony http://www.ustream.tv/channel/geiger-counter-chiba

Michio Kaku w artykule  „Breach of Containment” in Japan? (The Three Most Feared Words in the Lexicon of a Nuclear Scientist) wyjaśnia co się stało w Japonii. Otóż doszło do bezpośredniego zanieczyszczenia wody paliwem uranowym. Dowodem na to były poparzenia dwóch pracowników elektrowni. Jest to możliwe w sytuacji gdy radioaktywność wody przekracza co najmniej 10,000 razy normę.  Wyciek następuje prawdopodobnie przez pionową szczelinę, która się wytworzyła w stalowej osłonie reaktora nr. 3. To czego jesteśmy świadkami jest prawdopodobnie najgorszym możliwym scenariuszem. Nastąpią 3 równoczesne stopienia się reaktorów, a wybuch który nastąpi rozniesie zanieczyszczenia promieniotwórcze na wielkim obszarze (stąd prawdopodobnie konieczność ewakuacji całej Japonii). Czernobyl to była pestka w stosunku do tego co nas czeka.
Kaku nawołuje do natychmiastowej zmiany w zarządzaniu kryzysem – powinna powstać międzynarodowa komisja ekspertów, która będzie miała do dyspozycji wojsko.  http://bigthink.com/ideas/31746

Mapa trzęsień Japonii przypomina mapę bombardowania http://www.japanquakemap.com/
Należy przejechać kursorem po kolumnie z trzęsieniami, która jest po prawej stronie mapy. Od 11 marca było 795 trzęsień o wielkiej sile, ponad 4.3 w skali Richtera! Wszystkie zlokalizowane są na niewielkim obszarze uskoku tektonicznego.

Ilość ofiar może przekroczyć 500,000 osób. John Large, brytyjski ekspert nuklearny uważa, że Japończycy nie wiedzą co robią lejąc bezmyślnie wodę na reaktory, nie mając wglądu w to co się dzieje w środku. Może to spowodować, że paliwo znów osiągnie wartość krytyczną. Jak na razie wyciek promieniowania nie przekracza 1/10 tego co było w Czarnobylu, jednak Fukushima w przeciwieństwie do ukraińskiej elektrowni znajduje się w terenie gęsto zamieszkałym. Niestety, ale z ostatnich doniesień wynika, że może być znacznie, znacznie gorzej…
http://enenews.com/nuclear-engineer-fukushima-death-toll-in-the-years-ahead-could-top-500000

Ludobójcy korzystają z zamieszania w Japonii – inwazja lądowa na Libię. Atak na Libię następuje oczywiscie pod hasłem akcji humanitarnej, tak samo jak w Iraku i Afganistanie, gdzie ludobójcy wymordowali swoimi akcjami pokojowymi około 5 milionów ludzi, w tym kobiety i dzieci. Do ataku na Libię wysłano na razie 2200 mięsa armatniego w postaci amerykańskich Marines. Kaddafi oczywiście się broni, jest to bowiem inwazja tzw. „rządu światowego” na suwerenny kraj. Wojska „sprzymierzonych” dokonują nielegalnej agresji wojskowej – bez zatwierdzenia przezparlamenty bioracych udział w inwazji krajów. Są to zbrodnie wojenne najcięższego kalibru.  http://uruknet.info/?p=m76189&hd=&size=1&l=e

Jak sprawdzić zapotrzebowanie tarczycy na jod? (z maila): Czynne zapotrzebowanie tarczycy na jod z zewnątrz łatwe jest do sprawdzenia środkami domowymi. Małą kropelkę jodyny rozetrzeć na zakrytej części skóry (udo, przedramię itp) i obserwować jak szybko plama znika.Podawanie jodu jest ważne gdy plama nie wytrzyma dłużej niż 30 min. Zresztą tą drogą można też uzupełnić braki jodu w organizmie. Wtedy obserwuje się stopniowe wydłużanie czasu wchłaniania jodyny. prof. Malarczyk

Reklamy

46 responses to “Wydarzenia i komentarze 27 marca 2011

 1. Cupak 27 marca 2011 o 10:22 am

  no to sie porobiło, ciekawe czy o to chodziło iluminatom ??

  • monitorpolski 27 marca 2011 o 10:51 am

   Krótko odpowiem: TAK. Jest to jedna z kart Illuminati. Awaria w elektrowni jest wynikiem działania wirusa komputerowego i sabotażu. Trzęsienie było dla kamuflażu. To co się dzieje jest „depopulacją”. Po radiacji przyjdzie straszliwy głód. Wtedy wypuszczą wszelkiego typu choroby zakaźne. Tak sądzę… Bertrand Russell: „Ludzie są tak głupi, że można ich zabijać i nadal będą myśleli, że to jest naturalne” (parafrazuję).

   • .Gallus. 27 marca 2011 o 1:44 pm

    Pewnie, że chodzi o „depopulację!!”
    ale zastanówmy się nad tym, konkretnie chodzi o bezpłodność, przecież jąderka japońskich mężczyzn po paru miesiącach w takich warunkach przestaną produkować zdrowe plemniki, wszystkie będą obumarłe.

    Ludzie, tutaj chodzi o to, żeby w przyszłości GOJE brały nasienie z banków spermy i z probówek, totalna kontrola populacji.

    dziecko z próbówki nie ma duszy, i o to się toczy spór w kościele, ponieważ dziecko z próbówki jako, że nie ma duszy, to może w niego wejść demon, powszechna metoda stosowana przez okultystów, którzy odprawiają rytuały na ołtarzu stawiając kobietę w ciąży na piedestale i zaklinając nienarodzony fizyczny pojemnik dzieciątka aby napełniła go dusza demoniczna.

    To jest już fakt, to są po prostu sataniści, jeżeli posuwają się nie tyle do tego aby zdepopulować, ale w przyszłości kontrolować populację poprzez bezpłodność

    TERAZ WYOBRAŹCIE SOBIE III WOJNĘ:
    – naloty na elektrownie atomowe
    podczas II wojny nie było elektrowni atomowych, były przeprowadzane naloty na fabryki samolotów.
    – wystarczy parę nalotów na parę elektrowni atomowych w Europie i macie bezpłodne pokolenie.

    a ci pseudo naukowcy śmią w telewizji za pieniądze wypowiadać się słowami:
    „że polska zacofana jest bo ma za drogi prąd”

  • Zee 27 marca 2011 o 3:11 pm

   Tak najbardziej chodziło im o to żeby pieprznęłą część Echeloona! w Azji wschodniej

  • bazarmedyczny 28 marca 2011 o 2:17 am

   ********************************************************

   Radioaktywna emisja osiągnęła już dawkę Czernobyla, a może jeszcze ciągnąć się miesiącami.

   „Radioaktywne emisje w Japonii mogą trwać miesiące, mówią eksperci
   DAVID E. SANGER, MATT WALD
   13 marca, 2011
   Waszyngton- Gdy skala japońskiego kryzysu nuklearnego zaczęła wychodzić na światło, eksperci w Japonii i USA twierdzą, że kraj stoi w obliczu kaskady zakumulowanych problemów które sugerują, że radioaktywne emisje pary z uszkodzonych elektrowni mogą trwać tygodnie lub nawet miesiące.”
   Źródło:
   http://www.nytimes.com/2011/03/14/world/asia/japan-fukushima-nuclear-reactor.html?_r=1

   „Poprawka 1 – emisja promieniowania niższa niż w Czernobylu
   23 Marzec 2011
   Autorzy: Fredrik Dahl i Alister Doyle

   Wiedeń/Oslo 23 Marca (Reuters) -emisja dwóch typów radioaktywnych cząstek
   w 3-4 dniach japońskiego kryzysu jest oceniana jako 20-50 procent ilości z Czernobyla w ciągu 10 dni, powiedział w środę austriacki ekspert.

   Obliczenia opublikowane przez austriacki Centralny Instytut Meteorologii i
   Geodynamiki mogą zwiększyć obawy w Japonii i gdzie indziej o kontaminacji produktów żywnosciowych, takich jak mleko i warzywa na obszarach niedaleko japońskiego reaktora.

   We wtorek francuski instytur ochrony przed radiacją i bezpieczeństwa nuklearnego
   ocenił wycieki promieniowania wywołane przez trzęsienie z 11 marca i tsunami na około 10 procent ilości z Czernobyla, najgorszej katastrofy nuklearnej z 1986 r.

   Porównania są trudne, ponieważ reaktor w Czernobylu wybuchł , a nie powoli przeciekał. Zanieczyszczenia z Czernobyla rozprzestrzeniły się nad Europą, podczas gdy większość skażonego powietrza z unieruchomionego reakrora w Fukushimie zniknęły nad Pacyfikiem.

   Dyrektor austriackiego instytutu dr Gerhard Wotawa wyszczególnił dwa izotopy z Fukushimy które wyszukał do zmierzenia – Jod 131 i Cez 137- normalnie stanowiące tylko dziesiątą część całkowitej radiacji.

   Bazując na pomiarach wykonanych przez stacje pomiarowe w Japonii i USA, Wotawa powiedział, że Jod wyemitowany z Fukushimy w pierwszych 3-4 dniach odpowiadał około 20% wyemitownych z Czernobyla w ciągu okresu 10 dni. Dla Cezu -137 ilość wyniosła około 50%.

   Japońskie władze poinformowały w środę Międzynarodową Agencję Energii Atomowej (IAEA), że wymienione przez wiedeńską agencję dawki przy elektrowni spadały, chociaż całkowita sytuacja pozostaje poważna.

   Jedno z opracowań ONZ na temat Czernobyla oceniło, że na Ukrainie może dodatkowo umrzeć 4 – 9 tys. osób z powodu raka.

   I są duże różnice w zarządzaniu kryzysem.

   „W Czernobylu ludność nie była w całości ostrzeżona, że doszło do wypadku”, powiedział Malcolm Crick Sekretarz Komitetu Naukowego ONZ ds Efektów Atomowej Radiacji.
   „Ludzie w pobliskim mieście Pripiat widzieli ogień z około kilometra. Zostali ewakuowani po dniu, lub później” – powiedział, w dodatku dzieci mogły pić mleko pomimo ryzyka kontaminacji.

   „W Japonii była wczesna ostrożnościowa ewakuacja”, powiedział, dodając,
   „jest zbyt wcześnie, by zrobić realne oszacowanie całkowitego zdarzenia”.
   Japońskie władze rozdały tabletki z jodem, które mogą pomóc przeciwko radioaktywnemu jodowi.

   ZANIEPOKOJENIE O POZIOMY

   Edwin Lyman, wysoki rangą naukowiec UCS Globalnego Programu Bezpieczeństwa z USA powiedział, że poziomy są niepokojące:
   „Fakt, że emisje radiacji zbliżają się do poziomu jaki był w Czernobylu są powodem do zaniepokojenia, dowodem poważności wypadku jaki miał miejsce,” powiedział Lyman, szczególnie że Czernobyl eksplodował.
   „Mamy w pamięci, że nie ma dowodów, że pozostające struktury uszkodzonych reaktorów (Fukushimy) 1,2 i 3 zostały znacząco naruszone, co jest różnicą w porównaniu z Czernobylem, gdzie zamknięta struktura została zniszczona w bardzo wczesnych etapach wypadku.”
   Wotawa powiedział że byłoby trudno zrobić porównania dzień-po-dniu z Czernobylem, ale dodał:
   „Dla cezu i jodu … ilości wyemitowane w obu wypadkach zbytnio się nie różnią.”
   Powiedział, że jod – łączony z rakiem jeśli występuje w dużej dawce – i cez są to „substancje szkodliwe”, które ulatniają się stosunkowo łatwo podczas wypadków nuklearnych.

   Tylko małe ślady radiacji były wykryte w krajach poza Japonią, ale nuklearny nadzór ONZ stwierdził że „wysokie poziomy” skażenia” zmierzono wokoło elektrowni w Fukushimie, około 250 km na północ od Tokio.
   Japońskie władze zobowiązały rodziców, żeby nie pozwalały dzieciom pić wody wodociągowej w stolicy z powodu zwiększonego poziomu radiacji, i USA jako pierwszy kraj zablokował częściowo import żywności z Japonii.
   (dodatkowy raport Michaela Shieldsa, edycja Matthew Jones)”
   Źródło:
   http://www.reuters.com/article/2011/03/23/japan-quake-radiation-chernobyl-idUSLDE72M2AT20110323?pageNumber=1
   ~pxpk, 2011-03-27 16:19

   http://astral-projection.blog.onet.pl/4685138,423646779,1,200,200,87956910,424336020,6062517,0,forum.html

   Rdzeń uranowy reaktora wypłynął z wodą na podłogę reaktora, o czym świadczy wysokość promieniowania, podobna do tej, jaka występowała w okolicach rdzenia po katastrofie Czernobylskiej.
   Informacja mówiąca, że w wodzie w budynku reaktora norma promieniowania została przekroczona 10 mln razy oznacza, że przegrzany rdzeń uranowy się pokruszył, a teraz wypłynął z reaktora na podłogę przez przecieki z pompowaną wodą (która powinna świecić).
   Obliczenia:
   Norma dopuszczalna dla ratowników w elektrowni wynosi 250 milisivertów na rok. Rok ma 24X365=8760 godzin. Żeby obliczyć dawkę promiemiowania w wodzie trzeba obliczyć (250×10 mln)/8760=285388,127milisieverta/godzinę, czyli 285 sievertów na godzinę. Jest to wartość zbliżona do tej, jaka występowała po katastrofie w okolicy rdzenia reaktora w Czarnobylu – wtedy wynosiła 300 sievetów/godzinę.

   ~cvcv, 2011-03-27 22:19

   *******************************************************

 2. Stanisław 27 marca 2011 o 10:49 am

  Dziś w naszej parafii była zbiórka na pomoc dla Japonii

  • monitorpolski 27 marca 2011 o 4:34 pm

   Sądzę, że warto wyjść z inicjatywą bezpośredniej pomocy Japończykom – w postaci np propozycji tymczasowego schronienia. Jeśli chodzi o przyszłość to powinni szukać stałego miejsca zamieszkania w Azji. Może Chińczycy to przewidzieli budując puste miasta?

   • Siuba58 28 marca 2011 o 1:12 am

    Zaludnia Pld Amerykę i częściowo pld cześć US. Teraz kolej będzie na US… ale i Europa. Tam gdzie głębokość trzęsień ziemi jest 10 km to pewny HAARP. Przyjrzyjcie się tym w Polsce na mapce: http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php
    (musicie klikać w środku mapki żeby przybliżyć)

 3. ramires 27 marca 2011 o 11:13 am

  Widzę że 2012 będziemy mieli wcześniej. A czy dojdzie do często opisywanej transformacji duchowej? Jedno jest pewne, mało kto tego doczeka.

  • yaphoto 27 marca 2011 o 11:24 am

   Dzieje sie sporo i normalnemu czlowiekowi wlosy staja deba – ale wszystko ma swoj cel i porzadek – bynajmniej nie chodzi o ten zaplanowany przez NWO (!).

   Zapoznajcie sie z praca dr Michaela Newtona – w ogolnym planie, nie ma sie czego bac:

   Wiecej (ksiazki): http://davidicke.pl/forum/post64456.html

   • Artur 27 marca 2011 o 8:41 pm

    Jezeli mi grozi smierc to ja sie boje.

  • monitorpolski 27 marca 2011 o 4:35 pm

   Ja bym to w tej chwili rozpatrywała w kategorii „brute force” czyli zwykłej, brutalnej wojny. Bomby zastąpione zostały elektrowniami i trzęsieniami ziemi.

 4. AQQ 27 marca 2011 o 2:48 pm

  skopiowany post z tv-24.
  DAWKA PROMIENIOWANIA jest ZABÓJCZA … ciekawe, czy moderator przepuści ???
  27.03.2011 11:09
  ~Rajo też fizyk

  1000 mSv/h = 1 Sv/h

  ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 18 stycznia 2005 r. w sprawie dawek granicznych promieniowania jonizującego

  § 2. 1. Dla pracowników dawka graniczna, wyrażona jako dawka skuteczna (efektywna), wynosi 20 mSv w ciągu roku kalendarzowego, z zastrzeżeniem § 3 ust. 1.
  2. Dawka, o której mowa w ust. 1, może być w danym roku kalendarzowym przekroczona do wartości 50 mSv, pod warunkiem że w ciągu kolejnych pięciu lat kalendarzowych jej sumaryczna wartość nie przekroczy 100 mSv.
  3. Dawka graniczna, wyrażona jako dawka równoważna, wynosi w ciągu roku kalendarzowego:
  1) 150 mSv – dla soczewek oczu;
  2) 500 mSv – dla skóry, jako wartość średnia dla dowolnej powierzchni 1 cm2 napromienionej części skóry;
  3) 500 mSv – dla dłoni, przedramion, stóp i podudzi.

  § 4. 1. Dla uczniów, studentów i praktykantów, w wieku 18 lat i powyżej, mają zastosowanie wartości dawek granicznych ustalone w § 2.
  2. Dla uczniów, studentów i praktykantów, w wieku od 16 lat do 18 lat, dawka graniczna, wyrażona jako dawka skuteczna (efektywna), z zastrzeżeniem § 3, wynosi 6 mSv w ciągu roku kalendarzowego, przy czym dawka graniczna, wyrażona jako dawka równoważna, wynosi w ciągu roku kalendarzowego:
  1) 50 mSv – dla soczewek oczu;
  2) 150 mSv – dla skóry, jako wartość średnia dla dowolnej powierzchni 1 cm2 napromienionej części skóry;
  3) 150 mSv – dla dłoni, przedramion, stóp i podudzi.
  3. Dla uczniów, studentów i praktykantów, w wieku poniżej 16 lat, mają zastosowanie wartości dawek granicznych ustalone w § 5.
  4. Osoby w wieku poniżej 18 lat mogą być zatrudnione w warunkach narażenia jedynie w celu nauki lub przyuczenia do zawodu.

  § 5. 1. Dla osób z ogółu ludności dawka graniczna, wyrażona jako dawka skuteczna (efektywna), wynosi 1 mSv w ciągu roku kalendarzowego, przy czym dawka graniczna, wyrażona jako dawka równoważna, wynosi w ciągu roku kalendarzowego:
  1) 15 mSv – dla soczewek oczu;
  2) 50 mSv – dla skóry, jako wartość średnia dla dowolnej powierzchni 1 cm2 napromienionej części skóry.
  2. Dawka, o której mowa w ust. 1, może być w danym roku kalendarzowym przekroczona, pod warunkiem że w ciągu kolejnych pięciu lat kalendarzowych jej sumaryczna wartość nie przekroczy 5 mSv.

  Zasadniczą rolę podczas napromieniowania odgrywa czas, w ciągu którego organizm pochłonął określoną dawkę promieniowania oraz rodzaj organizmu. Dawka letalna (śmiertelna), jest to dawka, która powoduje śmierć 50% osobników w ciągu 30 dni po napromieniowaniu. Dla człowieka wynosi ona ok. 3 – 4 Sv, zaś dla organizmów o prostszej budowie jest ona znacznie wyższa, np. w przypadku bakterii microccocus radiolurans wynosi ona ok. 7.000 Sv.

  Zgodnie z polskimi przepisami osoby stykające się zawodowo z materiałami promieniotwórczymi nie powinny otrzymywać rocznie więcej niż 50 mSv.

 5. Zee 27 marca 2011 o 3:12 pm

  Zee :

  Tak najbardziej chodziło im o to żeby pieprznęłą część Echeloona! w Azji wschodniej

  Ad Cupak

 6. .Gallus. 27 marca 2011 o 3:21 pm

  http://www.tvn24.pl/0,1697174,0,1,megapromieniowanie-okazalo-sie-megabledem,wiadomosc.html

  PATRZCIE JAK ŻYDO-media próbują przeforsować kolejne kłamstwo
  jakim prawem mogą kłamać, że opinia jakoby promieniowanie byłoby 10 milionów razy większe niż norma byłoby kłamstwem?
  Przecież tam pracują „najlepsi specjalisci” i uważam, że chyba kalkulatory też mają w ręku, żeby szybko policzyć i nie można kłamać, że to błąd w przeliczeniu.

  w ogóle jak można było napisać w tym artykule, że dawka bezpieczna promieniowania wokół elektrowni ustanowiona przez rząd japoński to 250 milisiwertów/h ? i potem się tłumaczyć, że nie 10 milionów razy większe tylko 4 x większe ponieważ jest 1000 milisiwertów /h? przecież 250 milisiwertów/h to w żadnym wypadku nie jest bezpieczna dawka, jak w ciągu roku z „tła” pochłaniacie tylko 2.5 milisiwertów

  czyli, że jakiś idiotoa użyteczny pisał ten artykuł, ponieważ w przeliczeniu jak najbardziej promieniowanie jest miliony razy większe niż powinno

  • AQQ 27 marca 2011 o 4:30 pm

   Najlepsze są zdjęcia na których liczniki ściśle są owinięte folią….

  • monitorpolski 27 marca 2011 o 4:38 pm

   Dlatego nazywam ich „media kryminalne”. Powinno się w ogóle ignorować takie doniesienia. Nie mają żadnej wartości medialnej. Jeśli takie agencje jak Reuters potrafią się splamić chamskim kłamstwem, to co dopiero powiedzieć o pociotkach rodzaju TVN?

   • AQQ 27 marca 2011 o 5:08 pm

    Dawno spostrzegłam, ze telewizory i gazety powinni dawać darmo…bo to broń-najgorsza, pierze umysł!!! (na miejscu unych bym dopłacała żeby ludziska brali. Tak na marginesie mogą być dumni z osiągnięć-tyle jest baranów*- szok!)

 7. AQQ 27 marca 2011 o 5:15 pm

  Przeslij dalej-bojkot paliwa.

  Dziś dostałem taką wiadomość !

  AKCJA PROTESTACYJNA – PALIWA
  Do wszystkich kierowców.
  Bardzo dobry pomysł (koniecznie przeczytaj do końca!)
  Ceny paliwa poszybowały w górę. Jeszcze trochę i zobaczymy 6 PLN za litr,
  a potem może i więcej. Poniższa propozycja ma znacznie więcej sensu
  niż kampanie typu „nie kupuj paliwa w danym dniu”, które
  przeprowadzane były kilka miesięcy temu.
  Producenci paliw śmiali się jedynie, bo wiedzieli, że nie będziemy
  kontynuować akcji krzywdząc
  samych siebie, rezygnując całkowicie z zakupu paliwa.
  Było to bardziej niekorzystne dla nas niż problem dla nich.

  Ale analizując tamten pomysł powstała idea, która może przynieść rzeczywiste
  korzyści.
  Przeczytaj proszę i przyłącz się!

  Przy cenach paliw rosnących każdego dnia my konsumenci musimy podjąć akcję.
  Jedynym sposobem abyśmy zobaczyli, że ceny paliwa idą w dół jest „trafienie”
  kogoś w portfel poprzez nie kupowanie jego paliwa. I możemy zrobić to BEZ
  narażania się na niewygody.
  Oto pomysł:
  Do końca bieżącego roku NIE KUPUJMY ŻADNYCH PALIW od dwóch największych firm
  paliwowych: BP i STATOIL.
  Jeśli nie będą sprzedawały paliwa, będą zmuszone do obniżenia ceny. Jeśli
  one obniżą ceny, inne firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego.. Ale aby
  osiągnąć efekt musimy pozbawić te dwie firmy milionów klientów. Wbrew
  pozorom jest to całkiem łatwe do osiągnięcia.

  Czytaj dalej, a dowiesz się jak dotrzemy do tych milionów.
  Wysyłam tę wiadomość do 30 osób. Jeśli każda z nich wyśle ją do kolejnych
  dziesięciu (30 x 10 = 300) i każda następna do kolejnych 10 i tak dalej, to
  już w szóstej kolejce wiadomość ta dotrze do 3 milionów ludzi. Jeśli każda z
  nich wyśle do kolejnych 10… Wszystko, co należy zrobić, to wysłać tę
  wiadomość do 10 znajomych osób i nie kupować paliwa na stacjach BP i
  STATOIL.

  To jest ogólnoświatowa akcja. Ile to potrwa? Jeśli każdy, kto otrzyma
  tę wiadomość prześle ją do 10 znajomych dotrzemy do 300 milionów konsumentów
  w ciągu 8 dni!
  Założę się, że nie sądziłeś (aś), że masz taki potencjał, prawda?
  W grupie siła i nawet najgrubsza gałąź złamie się, jeśli spadnie na nią
  wystarczająco duża ilość niezmiernie lekkich płatków śniegu.
  Jeśli uważasz, że ta akcja ma sens prześlij dalej tę wiadomość.
  WYTRZYMAJMY DO MOMENTU, AŻ CENY PALIWA WRÓCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU (ok.3, 5
  PLN /litr). Razem możemy to zrobić.

  Prześlij tę wiadomość i nie kupuj paliwa na BP i STATOIL.
  Kupuj na wszystkich innych, tylko nie od tych dwóch producentów.
  Pozdr

  • monitorpolski 27 marca 2011 o 9:04 pm

   ZNAKOMITY POMYSŁ. Dodałbym do tego bojkot sponsorów kryminalnych mediów. Po prostu bojkotujemy firmy, które się reklamują w mediach wrogich Polsce i Polakom.

  • olo 27 marca 2011 o 9:09 pm

   Marne szanse powodzenia – polskie stacje benzynowe to dla BP i Statoil marny odsetek zysków. Tankować i tak będą floty związane umowami oraz część „lojalnych” klientów zbierających punkty, a osiedlowi maruderzy będą skakali po flaszkę i fajki. To pozwoli stacją przetrwać ciężkie czasy. Będą musiały przycisnąć pasa, a cięcia uderzą oczywiście w najniższe szczeble drabiny czyli w pracowników stacji, w ajentów oraz w ich rodziny.

  • siedem 27 marca 2011 o 9:32 pm

   dwie najwieksze firmy paliwowe to SHELL i ELF. choc wiadomo,ze z zysk tych dwoch firm tarafia do jednego portfela.Akcje popieram.ale choc tego radzju wiadomosci sa rozsylane juz od okolo 2 lat nie przyniosly porzadanego skutku.podejrzewam,ze juz nie przyniosa.

 8. Cupak 27 marca 2011 o 5:26 pm

  na pewno Orlenowi Lotosowi i Shellowi taka akcja się spodoba ;p

  • myka 27 marca 2011 o 10:17 pm

   głównie SHELLOWI 😀 bo to ta firma jest autorem tego łańcuszka pewnie 😀

 9. Toyka 27 marca 2011 o 6:19 pm

  .Gallus. :

  podczas II wojny nie było elektrowni atomowych, były przeprowadzane naloty na fabryki samolotów.

  co do calosci sie zgadzam. jednak naloty na fabryki samolotow: w tym przypadki aliantow na fabryke lozysk kulkowych w hitlerlandzie byly o kant dupy rozbic. why? bo kupowali w szwecji bodajze lozyska i dalej produkowali samoloty 😉

 10. alexirin 27 marca 2011 o 6:27 pm

  W Syrii policja strzela do tłumów z ostrej amunicji.

  Centrum Londynu jest zrujnowane: wczorajsza pokojowa manifestacja związków zawodowych przeciwko cięciom budżetowym przekształciła się w zamieszki. Anarchiści tłukli szyby, demolowali sklepy, restauracje i hotele, atakowali policję – informuje „The Daily Mail”.

  Cięcia budżetowe, a jednocześnie są ciężkie pieniądze na finansowanie wojny w Libii.

  • monitorpolski 27 marca 2011 o 6:51 pm

   Anarchiści, czy młodzi ludzie, którzy mają już dość tego draństwa? Zdemolowane są symbole przepychu i globalizmu.

 11. yaphoto 27 marca 2011 o 6:47 pm

  oryginalne nieedytowane video z Tokio:

 12. gosia 27 marca 2011 o 7:20 pm

  szkoda Japończyków.Są tacy słodcy.Mi bardzo podobają się mężczyżni Japończycy,te ich czarne włosy i skośne oczy pociągajace są…ach rozmarzyłam się

 13. Beta 27 marca 2011 o 8:08 pm

  Wklejam tlumaczenie ze sluchu filmu z tym Japonczykiem (wersja filmu z artykulu, krotsza). Niektore slowa sa niezrozumiale, w wielu miejscach jest ironia, sarkazm.
  Mysle, ze takie tlumaczenie jest lepsze niz zadne dla osob nie znajacych angielskiego 😉 :

  „Hej chłopaki i dziewczyny, co u was…?
  [Niezrozumiałe] … na żywo z Tokio. To są najnowsze wiadomości. Właśnie nam powiedziano, że nie powinniśmy pić wody kranowej w ogóle.
  Nie tylko że nie nadaje się ona dla noworodków i dzieci, ale nikt nie powinien jej pić, ponieważ… dajcie spokój.
  To jest szaleństwo. Mówimy o mieście z 30 milionami ludzi, tyle tu mieszka. Aż się nie chce patrzeć za okno. [Płacze].

  Tylu ludzi tu mieszka. Mieszkają tu miliony ludzi. I tak po prostu poinformowano nas, żeby nie pić wody. I nie brać prysznica również.
  Wrócę teraz do tego czym się zajmujesz, kto wygra taniec z gwiazdami… [ironia]
  Tak, oglądaj to gówno, idź i oglądaj. To oczywiście ważniejsze, niż to co dzieje się tutaj.

  Prawdopodobnie nie będę się kąpał przez pewien czas, więc będę supergwiazdą… [niezrozumiałe ironie]. Ktoś powie, on cuchnie.
  Oczywiście, bo właśnie przyjechałem z Tokio… [niezrozumiałe]. Jestem radioaktywny. Dziękuję General Electrics… za tę prymitywną, pieprzoną technologię którą nam dali, i lobby [niezrozumiałe] rząd i wszystkie rządy na świecie. Za używanie jej.

  Słyszeliście o folii? [klejącej]
  Folia, myślę że wymawiam to poprawnie. Folia. Pozornie nie jest nuklearna. I robi to samo. Nikt na świecie nie chce jej używać, ponieważ przemysł nuklearny uwielbia pluton. Pieprzona fantastyka, wspaniale. [niezrozumiałe] Poszedłem do sklepu i mi mówią, weź taśmę klejącą. Zaklej wszystko. Więc to zrobiłem. Okleiłem pieprzone okna, uszczelniłem całe mieszkanie, ale zgadnij o co chodzi… to ciągle jest to pieprzone Tokio. Co będę robił przez następne 24 godziny? [niezrozumiałe] To jakiś żart. To jest absolutny żart. [płacze]

  Japonia jaką znaliśmy, pustoszeje. Ludzi z Tokio ewakuują się. Mam tak wielu przyjaciół w hierarchii Yakuzy którzy wyjeżdżają. Każdy wyjeżdża z miasta. Wszyscy wyjeżdżają. Ja nie mam własnego mieszkania, po prostu wynajmuję. Będę jak ci inni ludzie… musiał wyjechać. [niezrozumiałe}

  To jest… to jest ta nowa wiadomość. Ludzie opuszczają Japonię. 120 milionów ludzi. [niezrozumiałe] Gdzie mamy się podziać? Mamy może jechać do Chin? A może do Ameryki? Czy na Tajwan? To jest koniec Japonii. To jest koniec mojego… [niezrozumiałe] nieszczęśliwego doświadczenia, w Japonii, zbliżający się do końca.

  Nie mogę wyjechać, i nie chcę wyjeżdżać. Ale będę musiał wyjechać, wiecie…? Ponieważ nie zniosę tego… spójrzcie na mnie.

  Poszedłem któregoś dnia do sklepu… padało. Dostałem czerwonych plam na całej twarzy. [niezrozumiałe] To wygląda jak [niezrozumiałe] ale ja nie mam przecież 15 lat. Mam 38 lat, co to ma być? Co to jest? Co to jest? Co jest na mojej twarzy? [niezrozumiałe] wszystko w porządku. To po prostu reakcja na skażenie nuklearne. Wspaniale… Jezu, [niezrozumiałe]”

  pozdrawiam
  ps. Jak myslicie o co chodzi z ta folią?

  • hjk 28 marca 2011 o 10:39 am

   folia trzeba uszczelnic okna i drzwi zeby nic sie nie dostawało, ale w koncu braknie powietrza, jak nic „fachowcy” rzadowi nie robią, to pozostaje im tylko jak najszybsza ewakuacja…

  • felicyta 28 marca 2011 o 10:32 pm

   Ten film juz jest skasowany…

 14. peryskop 27 marca 2011 o 9:16 pm

  Są podejrzenia, że również dwie inne siłownie nuklearne w Japonii mają duże kłopoty: Onagawa i Ibaraki,
  Jest także klip z dzisiejszego przelotu nad Fukushima:

  Sunday, March 27, 2011
  Fly By of Fukushima Nuclear Power Plant 3/27/11
  Also How Many Nuclear Power Plants are in Meltdown in Japan?
  Seems Onagawa Nuclear Plant may have Melted Down.

  http://sherriequestioningall.blogspot.com/2011/03/fly-by-of-fukushima-nuclear-power-plant.html

  • Artur 28 marca 2011 o 9:35 am

   Moje reminiscencje z obejrzenia tego filmu sa takie. Wyglada na to ze z tamtad caly czas, dzien i w nocy, ida do atmosfery rozne emisje dymow i par w tym z feralnego paliwa MOX.Suma takiej emisji z jednego tylko dnia zapewne rowna sie duzej chmurze.Czyli co wyglada na to ze caly czas (nie tylko podczas wybuchow) mamy do czynienia z tworzeniem i wysylaniem w swiat chmur o roznym poziomie radioaktywnosci i toksycznosci.

 15. erilo 27 marca 2011 o 9:37 pm

  kiedy spalenie westminsteru i młot i sierp na big benie?
  czekam aż ludzie zmądrzeją i odrzucą liberalizm i kapitalizm.
  czyżby już docierała do ludzi prawda o absurdzie tzw, cywilizacji kryptojudaistycznej?

  • Lutek 27 marca 2011 o 11:44 pm

   Oczadział ty? To nie kapitaliści wznoszą elektrownie atomowe tylko bezosobowe, bezwzględne i chore, bezkarne, mafijne korporacje. Chcesz mieć drugi, przepraszam (drugi to UE), trzeci ZSRR? Co ty propagujesz.

   • Tomek 28 marca 2011 o 7:10 am

    Nic nie propaguje tylko widzi więcej niż Ty i Tobie podobni. Dajecie się nabijać w butelkę i tyle.

    Ludzie kiedy zrozumiecie, że to nie ma znaczenia czy to będzie socjalizm, komunizm, kapitalizm, feudalizm czy jakieś inne wymysły? Podniecacie się kapitalizmem negując inne systemy.

    BZDURA! To nie systemy są winne tylko LUDZIE. A ludzie są tacy sami w każdym systemie. Podpuszczają was zwalając winę z konkretnych osób na system, żeby nie było winnego.

    Otwórzcie swoje oczy!!! Żaden system nie jest zły pod warunkiem, że ludzie rządzący nie będą chcieli gnębić obywateli.

    Ludziom może być dobrze w każdym dowolnym systemie ale żeby to było zrobione z głową. Oczywiście pewne niuanse mogą przeważać za tym czy tamtym systemem ale to nie o to chodzi.

    A Wy tylko w kółko: to nie wina kapitalizmu, to nie wina kapitalizmu!

    Przestańcie dawać się podpuszczać. Robią Was w konia i tyle.

    To ludzie tworzą ten świat (i siły wyższe niż ludzie) a nie jakieś śmieszne komunizmy czy kapitalizmy.

    Tak samo jest z partiami. Natworzyli tego żeby ludzie myśleli, że to partie są winne albo że partie się między sobą spierają.

    BZDURA! Partie są po to, żeby ludziom się wydawało, że jeden chce lepiej a drugi gorzej i jest zagadka na kogo głosować i kogo popierać. A nikogo bo to sztuczny podział.

    Poczytajcie sobie to: http://www.michaeljournal.org/wyspa.htm
    Jest tego 2 strony ale nie chodzi mi o proponowane zakończenie jak to rozwiązać ( bo nie mam zdania). Chodzi mi tylko o naświetlenie sprawy. Proszę mnie nie pytać o rozwiązanie problemów poruszanych w tym linku.

    Pozdrawiam

   • erilo 28 marca 2011 o 8:08 am

    co ja propaguję?
    socjalizm gromadny. napisałem o tym książkę. czytaj książki tam się dużo dowiesz poza żydowską propagandą. Orwell napisał, że świat albo wyląduje w socjalizmie albo nie będzie go wcale.
    tu moje wypowiedzi i książka:
    http://www.youtube.com/user/Polonocentryzm
    http://www.multiupload.com/G8RCCVEJD5

   • Annah 28 marca 2011 o 10:29 am

    „co ja propaguję?
    socjalizm gromadny. napisałem o tym książkę. czytaj książki tam się dużo dowiesz poza żydowską propagandą. Orwell napisał, że świat albo wyląduje w socjalizmie albo nie będzie go wcale.”

    Zrozumiałam z urywku filmu, ze zamierzacie zawalczyć hierarchią Kościoła Katolickiego, a co z wyznawcami religii katolickiej.
    Jak zamierzacie rozwiązać ten problem?

  • pedro 28 marca 2011 o 3:58 pm

   Widziałem twoje filmiki i z częścią poglądów się zgadzam. Zgadzam się co do obłudy kościoła katolickiego, jest bałwochwalczy i bogaty, jestem mu przeciwny z wielu powodów.. Nie reprezentuje on prawdziwej religii chrześcijańskiej. Jestem chrześcijaninem i nie chcę wykorzeniania chrześcijaństwa, nie chce też żadnych odgórnych likwidacji kościoła bo tak się komuś podoba. Jak nie będzie potrzebny to sam się rozsypie, byle działał na równych zasadach co inne przedsiębiorstwa i był opodatkowany i nie dofinansowywany. Nie powinno się nikomu zabierać mienia na które sobie zapracował można pojąć kościół w kontekście przedsiębiorstwa sprzedającego modlitwy i takie tam. Natomiast to co dostali trzeba im UCZCIWIE zabrać bo wiadomo że od początku było coś takiego jak podatki na kościół
   Ale wg ciebie jak i wg reszty komunistów człowiek powinien być „wyzwolonym” ateistą/ poganinem, z czym się nie zgodzę.
   Co do tego że bolszewicy mieli dobre chęci czy postulaty pomocy ludziom, to może i prawda ale jak się skończyło to wszyscy wiedzą byli tak pomocni, że w krajach komunistycznych ludzie do dziś klepią biedę większą bądź mniejszą( Już nawet nie wspominam o dobrych chęciach w mordowaniu Ukraińców, Katyniu, i próby niesienia czerwonej rewolucji do innych państw w 1920 r.), a na zachodzie jest dużo większe bogactwo (to przez ten zły kapitalizm…). Zacytuję słowa J.F. Kennedyego podczas słynnego przemówienia w Berlinie: „Wolność stwarza wiele problemów, a demokracja nie jest doskonała, ale przecież nigdy nie musieliśmy wznosić muru, żeby trzymać na uwięzi ludzi, żeby zapobiegać ich ucieczkom z kraju.”. Sam nie jestem demokratą powinien być system silnych rządów odpowiedzialnej jednostki coś na kształt monarchii absolutnej która by dbała o ten kraj.
   Zgadzam się, że istnieje wielka światowa konspiracja w której maczają palce Iluminaci, Masoni, Bilderberg, Rada stosunków międzynarodowych a także Jezuici, Opus Dei, klub Rzymski i wiele innych ale identyfikowanie ich wszystkich jako żydów jest niepoprawne. Zgadzam się, że żydzi (a raczej syjoniści, bo prawdziwi żydzi a jest ich trochę nie uznają państwa Izrael) stanowią poważną grupę w sód tych organizacji, ale najbardziej potężną żydowską grupą jest Grupa bankierów (nazywana mafią Rotschildów, Rockefellerów) faktycznie prawie w całości żydowska, a swój majątek zawdzięczają faktycznej kradzieży za pomocą lichwy, i ciemnych interesów. Zrobić z nimi porządek (bankierami) i umorzyć długi a od razu będzie o niebo lepiej. Porządek z bankierami można zrobić na kilka sposobów albo ich zamknąć a banki będą tylko państwowe i ustanowię pożyczki 0 % (dzięki którym Hitler wyciągnął Niemcy z zapaści),albo zezwolić na to by w państwie pojawiły się banki muzułmańskie czy inne nie lichwiarskie, można tez zakazać lichwy to większość banków sama padnie. Jak dla mnie Pieniądz powinien być kontrolowany i emitowany przez rząd a nie przez prywatne podmioty, a powinien być ten pieniądz oparty o dawny standard złota(Ameryka), a prywatne nie lichwiarskie banki by mogły istnieć.
   Ja hołduję zasadzie, że jak ktoś sobie zapracuje to powinien mieć za to stosowne wynagrodzenie być bogatym i posiadać miliony (natomiast niema teraz prawdziwego kapitalizmu gdzie każdy się może dorobić „od zera do Rockefellera”). A jak ktoś nie pracuje, nic nie robi i mu się nie chce (choć ma możliwość) to powinien nic niemieć chodzić głodny i zdechnąć z głodu, żadnych zasiłków i zabierania bogatym w podatkach, żeby nakarmić hołotę i nierobów. A to, że twierdzisz, iż każdy by głosował na takich ludzi co by zrobili postulaty jak bolszewicy, to pewnie i prawda bo każdy by chciał „za darmo’ od państwa kasę i nic nie musisz robić. Dla tego też ludzie dziś głosują na tych zbrodniczych populistów, bo nikomu się robić nie chce, ale jak jest motywacja że na bruk mogę polecieć i nikt się nie będzie litował (no może jakieś prywatne osoby czy fundacje dla ubogich) to od razu chęć do pracy jakoś dziwnie wraca… Ale mało ludu głosuje na takich co by to zrobili, bo ludzie boją się wolności, i często wolą żyć w „opiekuńczym” systemie niedostatku niż samemu się sobą zająć. Jak mówił swego czasu Kisielewski naród trzeba wziąć za mordę i wprowadzić Liberalizm. Potem cały naród jest wdzięczny… Tak zrobił Augusto Pinochet i przeprowadził reformy, dziś w czasach kryzysu w Chile niema żadnego kryzysu, jest harmonijny wzrost a Chilijczycy są bogaci.
   Dla czego Niemcy wschodnie są dużo biedniejsze od zachodnich?
   Mówisz, że postulaty komunizmu są takie wspaniałe? A skąd wziąć na to pieniądze? Wiadome jest przecież to ze komunizm gdziekolwiek się pojawia plajtuje. To że ja chciałbym sobie dajmy na to żyć dostatnio bawić się i nie pracować to w normalnym kraju(bo w nienormalnym zabierają tobie i innym w podatkach i dostajesz zasiłek po jakimś czasie szlag wszystko trafia…) skąd ja wezmę na to pieniądze? Tak samo w skali kraju, chcemy wszystkim dawać żeby było wszystkim dobrze ale skąd na to kasa? Bierzemy ja z podatków ale jak nasz podatnik nie pracuje a dostaje od nas albo praca polega na siedzeniu na stołku i dostawaniu kasy to system musi szlak trafić, bo nic się nie ulepsza a pracowici ludzie takiej bandy nierobów nie utrzymają (i nie powinni), ale zanim szlak trafi to wszystko cholernie zbiednieje. Teraz mamy socjalizm (nie dajcie się zwieść że PO to jakikolwiek liberalizm) i co dobrze jest? Tym panom na stołkach w państwowej administracji (biurokracji) jest dobrze, bo siedzą nic nie robią a kasa jest, ale ja zwykły podatnik który musi na swój chleb zarabiać i nie dostaje zasiłków (a nawet ich nie chce! bo sam umiem sobie radzić) mam ciężko i coraz ciężej. Przymusowe ubezpieczenia ? a co w ty dobrego? Ja jak będę chciał to się prywatnie ubezpieczę i wtedy przynajmniej porządne odszkodowanie dostanę w razie czego, a nie zdzierają ze mnie pod przymusem. Mój kolega gdy musiał chodzić do szkoły jak każdy musiał się ubezpieczyć, ale jak złamał sobie nogę (dość poważnie) to dostał niecałe 200 zł, zdjęcie rentgena oraz „bezpłatną opiekę medyczną” na najgorszym możliwym poziomie. (Bezpłatną,ta a kto z podatków płaci?)
   Co do ubezpieczeń emerytalnych, to wielki pic. Dla czego muszę być ubezpieczony? może ja chce prywatnie alb samemu sobie na konto w banku odkładać? A jeżeli ktoś nie odłoży to jego problem nie umie sobie zapewnić przeżycia i idzie pod Kościół żebrać. Normalnie jest tak, że ludzie maja dzieci i je wychowują pielęgnują a potem te dzieci na starość pomagają rodzicom jak ci nie maja wystarczających środków.(mi się tu nasuwa, że to tak odpłata) A jak jest taki ZUS to ja nie muszę już mieć dzieci żeby przetrwać na starość i często przez to nie mam ich bo dostane z zusu , albo nie mam bo pieniądze mi ZUS zabiera (przejada) a mnie wtedy jak zabiorą to już nie stać na dzieci, bo ta kasa idzie gdzieś politykom do kieszeni a te 800, 1000 czy ile tam złotych mogło by iść miesięcznie na mojego dzieciaka, i bym był bardziej zadowolony. A tak jak się robi coraz mniej dzieci to kto będzie ten system utrzymywał? System musi wtedy paść i nie będzie ani pieniędzy z emerytur ani dzieciaka który ci pomoże. Jak widać socjalizm w tym aspekcie wprowadzony powoduje że nawet zmniejsza nam się liczba dzieci. Kiedyś nie było Zusów srusów a ludzie żyli jakoś i nie wymarli.
   Jasne jeżeli kraj ma bogactwa naturalne typu węgiel, gaz, ropa to powinny być one przez państwo ekspolatowane i wykorzystywane do poprawy sytuacji obywatela (to jedyny punkt gdzie się zgadzam z socjalizmem)
   Ty chcesz organizować jakieś komórki społeczne w których będziemy się zrzeszać i pracować nad tym żeby było lepiej (nie znam dokładnie twojej wizji).Ja pytam po co? Ja nie chce żeby mi ktoś narzucał co mam robić żeby było dobre dla wszystkich. Dobro ogółu nie jest dobrem niczyim. Zapominasz, że jesteśmy indywidualistami (socjalizm nie promuje talentu tyko, szarych zwykłych przeciętnych ludzi) i możemy sobie jako takie jednostki funkcjonować. Każdy jest inny, jak np ktoś nie będzie chciał robić jakiejś głupiej komórki albo działać dla jej dobra to co broń do skroni? Każdy ma swoje dobro i o nie dba a jak nie dba to niema żadnego dobra i ginie np. z głodu (taka jednostka ginie śmiercią naturalną, następuje dobór naturalny i zostaje większość tych jednostek które są przydatne, i pracują na siebie). Poza tym zapominasz że istnieje już podstawowa komórka społeczna, nazywa się ona rodzina i ta rodzina sobie pomaga ( ew. można sobie zrobić kółko świetnych przyjaciół czy co tam chcesz, możesz będąc wolnym człowiekiem nawet zakładać swoje gromady). Wystarczy że usunie się postępującą demoralizacje rodziny przez media, propagandę gejowską, oraz ta podstawowa komórka społeczna nie będzie niszczona przez państwo tak jak dzisiaj chorymi przepisami i wszystko wróci do normy.
   Dziś dalej rządzą nami agenci rosyjscy (ew. byli agenci rosyjscy/radzieccy), i komuniści (ew. byli komuniści). Sam mówisz, że Masoni i spółka chcą wyludnić ziemię. Czy ofiary głodu na Ukrainie, czy ofiary rewolucji kulturalnej w chinach nie wpisuję się dobrze w te plany? Myślisz, że Stalin nie chodził na ich smyczy? A kto niby rewolucje finansował i pomógł jej osiągnąć cel? Kto finansował Lenina? Trockiego? Marksa? Engelsa?
   Co do chin to teraz władza jest tam komunistyczna a się rozwijają w bardzo szybkim tempie ale nie należy tego zbytnio wiązać bo w gospodarce maja liberalizm (żadnej publicznej opieki zdrowotnej ani zusów np).

   Tak na zakończenie powiem czego zwykły obywatel (wszyscy których znam to potwierdzają) chce od rządu. Otóż niech łaskawy rząd się odpierdoli i nie utrudnia nam życia. (podatkami, biurokracją, przepisami itd.). Nie mogę się zgodzić z komunizmem, ani socjalizmem bo neguje podstawową wartość daną człowiekowi, WOLNOŚĆ. Wartość której nigdy nie da się w pełni odebrać! Ludzie od zawsze umierali walcząc o WOLNOŚĆ. Bo być człowiekiem, znaczy być odpowiedzialnym i tej odpowiedzialności nikt nie powinien nam zabierać żaden rząd. Bo gdy nie odpowiadamy za siebie, jesteśmy jak małe dzieci jesteśmy tresowani na bandę baranów którzy nie umieją się sobą zająć.

 16. Pingback: Top Posts — WordPress.com

 17. erilo 28 marca 2011 o 11:18 am

  tam jest wszystko napisane, leniuszku.
  przeczytaj wszystko, nabierzesz rozumu i nie będziesz zadawał pytań na poziomie piaskownicy.

  • Annah 28 marca 2011 o 11:30 am

   Nie mam czasu, dlatego zadaję pytanie, na które proszę o konkretną odpowiedź. „Likwidacja Kościoła”, to jeden z postulatów, który ma rzucić na kolana potencjalnego wyborcę, co Pan przez to rozumie?

  • Wizzgaa 28 marca 2011 o 12:07 pm

   Erilo! Pytanie Annah jest krótkie i odpowiedż na nie też powinna być krótka. Nie bądź „leniuszkiem” i po prostu odpowiedz . NO WIĘC – CO Z WYZNAWCAMI religii katolickiej po….. Ty odpowiedz Erilo , nie zasłaniaj się cudzym materiałem.

   • Wojwit 28 marca 2011 o 11:27 pm

    Jak to co? Erilo nas reedukuje. Ma nawet zamysły jak to zrobić. Bo my, według niego, modlimy się do „kawałka drewna” i do „świątków”. „Świątki do muzeum” tak nawołuje w swoim filmiku (zamieszczonym na youtubie). Jeszcze ciekawsze w rozpatrywaniu jego umysłowości przez pryzmat wyrażanych przezeń poglądów, planów i twierdzeń, jest to co proponuje jako rozwiązania społeczne w nowym słowiańskim (a jakże…) społeczeństwie. Powrót do wyznawania Światowida vel Świętowida to oczywiście klasyka i zapożyczenie (żeby nie użyć słowa plagiat…). Ale najbardziej odsłania jego chorą duszę propozycja wychowywania (uświadamiania, edukowania seksualnego) młodych chłopców („beniaminków” – jego słowa). Otóż mają się tym zajmować „matrony” (znowu użyte przez niego sformułowanie) po menopauzie. Oni się „wyedukują”, one pofiglują „bezpiecznie” (bo środkom antykoncepcyjnym erilo jest przeciwny)… Najciekawsze, że w tym pomyśle odwołuje się do… natury. Skoro już kobiety nie mogą zajść w ciążę, znaczy mają do zabawy (pardon „edukacji” młodzieży). Całośc jawi się jako pomieszanie z poplątaniem. Ot taka komusza sielanka podlana słowiańskim sosem z wedyjskim emblematem używanych później przez dzielnych chłopców z SA, SS czy innych ……. używanych również jako szlachetnych reproduktorów rasowych płodzących nadludzi. Bo według erilo młodzi mają się zająć rodzeniem dzieci(znaczy młode kobiety). O młodych mężczyznach w tej roli się nie wypowiada. Pewnie dlatego, że sam jest w wieku, kiedy młodość wspomina się jako czas zaprzeszły a sam może jako ten „primus inter pares” – twórca nowego porządku, chętnie by co nieco jeszcze „pomajstrował” (z młódkami oczywiście). Panie w swoim wieku pozostawia młodzieńcom.
    A ja proponuję zostawić erilo samemu sobie (co nie znaczy,że mamy nie modlić się o jego nawrócenie ale nie dyskutowanie z nim). Niech sie sam kisi w sosie chorych idei. Kiedyś, jak już ukiśnie, przyjdzie do rozumu a może i duszę uleczy, czego mu serdecznie i szczerze życzę.

 18. waltan 29 marca 2011 o 4:09 pm

  Polacy przestanimy pracowac dla zbrodniarzy niech sami sobie robia zysk.Jesli ty Ja
  niemasz nic z tego tylko deficyt w kieszeni(dlug)to jaki h……….i czlowiek pracuje..Jesli w sklepach wszystkiego jest w brud tzn.ze ludzie pracowali czy pracuja
  bo wyprodukowali te dobra.Wiec jest ich stac na to by to wszystko kupic.A jest odwrotnie czy to normalne..Ciagle musisz siegac po karte kredytowa..I to z chipem.
  Polaku zostan w gotowce.Przynajmnie staraj sie zyc w gotowce.Te bydlo (WLADZA)i tak
  wpadnie na pomysl by cie mnie NAS oszwabic z wszystkiego..PRZESTANMY WODZIC MYSLAMI O DOSTATNIM ZYCIU PRZEPRASZAM JA TEZ WODZE.ALE JAK MASZ ZYC JAK WSZYSTKO TAKIE DROGIE.
  ALE MY POLACY I TAK SOBIE DAMY RADE…………POWSTAC NARODZIE POLSKI..