Wydarzenia i komentarze 27 marca 2011

10 milionów, a nie 10 tysięcy jak nam próbują wmówić kryminalne media, przerażone tym, że ludziowce się zaczną budzić z letargu i zrozumieją, że to jest depopulacja. Tym razem zdecydowanie przesadzili, ludziowce, nawet w Indiach się budzą:
youtube=http://www.youtube.com/watch?v=YPuiEb7_fa4


Już oficjalnie – GORZEJ NIŻ CZARNOBYL, a to jeszcze nie koniec. Informacja ta ukazała się w oficjalnej telewizji japońskiej. http://www.youtube.com/watch?v=7CIgA9TSAK8 Po raz pierwszy pojawiają się poważne ostrzeżenia na temat spożywania żywności oraz zagrożenia ze strony radioaktywnego jodu. Skład zanieczyszczeń jest podobny do tych z Czarnobyla, tym razem jednak może być znacznie gorzej.

EWAKUACJA JAPONII.
To nagranie mówi samo za siebie: youtube=http://www.youtube.com/watch?v=TnvzWrxRFd0
Zrozpaczony 38 letni człowiek wie, że nie będzie w stanie się ewakuować – nie ma na to warunków. Jego twarz jest już pokryta czerwonymi plamami. Nic nie pomagają pozaklejane okna i siedzenie w domu.  Woda w Tokio nie tylko jest już całkowicie niezdatna do picia, ale i do mycia. Elity, hierarchia Yakuza już się ewakuuje, rząd japoński przygotowuje się do międzynarodowej konferencji prasowej. Czy możliwa jest ewakuacja 13 milionów ludzi z Tokio? A co ze 120 milionami z całej Japonii?
W nocy Reuters podał bardzo niepokojącą informację, że radioaktywność wody w reaktorze nr. 2 przekracza normę 10 milionów razy! (http://twitter.com/REUTERSFLASH)

Wskazania liczników Geigera w Tokio i innych miastach japońskich systematycznie idą w górę, mimo, że znajdują się w zamkniętych pomieszczeniach. Podaję linki:
http://www.ustream.tv/channel/radiation-watch
http://www.ustream.tv/channel/geiger-counter-creature
Licznik w Chiba jest wyłączony http://www.ustream.tv/channel/geiger-counter-chiba

Michio Kaku w artykule  „Breach of Containment” in Japan? (The Three Most Feared Words in the Lexicon of a Nuclear Scientist) wyjaśnia co się stało w Japonii. Otóż doszło do bezpośredniego zanieczyszczenia wody paliwem uranowym. Dowodem na to były poparzenia dwóch pracowników elektrowni. Jest to możliwe w sytuacji gdy radioaktywność wody przekracza co najmniej 10,000 razy normę.  Wyciek następuje prawdopodobnie przez pionową szczelinę, która się wytworzyła w stalowej osłonie reaktora nr. 3. To czego jesteśmy świadkami jest prawdopodobnie najgorszym możliwym scenariuszem. Nastąpią 3 równoczesne stopienia się reaktorów, a wybuch który nastąpi rozniesie zanieczyszczenia promieniotwórcze na wielkim obszarze (stąd prawdopodobnie konieczność ewakuacji całej Japonii). Czernobyl to była pestka w stosunku do tego co nas czeka.
Kaku nawołuje do natychmiastowej zmiany w zarządzaniu kryzysem – powinna powstać międzynarodowa komisja ekspertów, która będzie miała do dyspozycji wojsko.  http://bigthink.com/ideas/31746

Mapa trzęsień Japonii przypomina mapę bombardowania http://www.japanquakemap.com/
Należy przejechać kursorem po kolumnie z trzęsieniami, która jest po prawej stronie mapy. Od 11 marca było 795 trzęsień o wielkiej sile, ponad 4.3 w skali Richtera! Wszystkie zlokalizowane są na niewielkim obszarze uskoku tektonicznego.

Ilość ofiar może przekroczyć 500,000 osób. John Large, brytyjski ekspert nuklearny uważa, że Japończycy nie wiedzą co robią lejąc bezmyślnie wodę na reaktory, nie mając wglądu w to co się dzieje w środku. Może to spowodować, że paliwo znów osiągnie wartość krytyczną. Jak na razie wyciek promieniowania nie przekracza 1/10 tego co było w Czarnobylu, jednak Fukushima w przeciwieństwie do ukraińskiej elektrowni znajduje się w terenie gęsto zamieszkałym. Niestety, ale z ostatnich doniesień wynika, że może być znacznie, znacznie gorzej…
http://enenews.com/nuclear-engineer-fukushima-death-toll-in-the-years-ahead-could-top-500000

Ludobójcy korzystają z zamieszania w Japonii – inwazja lądowa na Libię. Atak na Libię następuje oczywiscie pod hasłem akcji humanitarnej, tak samo jak w Iraku i Afganistanie, gdzie ludobójcy wymordowali swoimi akcjami pokojowymi około 5 milionów ludzi, w tym kobiety i dzieci. Do ataku na Libię wysłano na razie 2200 mięsa armatniego w postaci amerykańskich Marines. Kaddafi oczywiście się broni, jest to bowiem inwazja tzw. „rządu światowego” na suwerenny kraj. Wojska „sprzymierzonych” dokonują nielegalnej agresji wojskowej – bez zatwierdzenia przezparlamenty bioracych udział w inwazji krajów. Są to zbrodnie wojenne najcięższego kalibru.  http://uruknet.info/?p=m76189&hd=&size=1&l=e

Jak sprawdzić zapotrzebowanie tarczycy na jod? (z maila): Czynne zapotrzebowanie tarczycy na jod z zewnątrz łatwe jest do sprawdzenia środkami domowymi. Małą kropelkę jodyny rozetrzeć na zakrytej części skóry (udo, przedramię itp) i obserwować jak szybko plama znika.Podawanie jodu jest ważne gdy plama nie wytrzyma dłużej niż 30 min. Zresztą tą drogą można też uzupełnić braki jodu w organizmie. Wtedy obserwuje się stopniowe wydłużanie czasu wchłaniania jodyny. prof. Malarczyk

Reklamy