Wydarzenia i komentarze 28 marca 2011r

Dr. Helen Caldicott – Katastrofa w Japonii może usunąć w cień Czarnobyl. http://rense.com/general93/plut.htm
W programie radiowym Alexa Smitha wystąpiła dr Helen Caldicott, czołowa aktywistka antynuklearna, która cieszy się wielkim autorytetem na całym świecie. Wskazała ona na kilka istotnych aspektów katastrofy w Fukushima:

 • dym z reaktora nr. 3 oznacza bardzo poważną katastrofę, bowiem tam paliwem jest pluton. Jedna milionowa część grama plutonu gdy dostanie się do organizmu powoduje raka.
 • pomiary radioaktywności licznikiem Geigera mogą być nieprzydatne, gdyż nie rozróżniają pomiędzy czynnikami radioaktywnymi. Najważniejsze z punktu widzenia zdrowia są „wewnętrzne czynniki emisyjne” (takie jak stront, który przyczepia się do kości), a te właśnie powodują mutacje i raka.
 • mało się mówi o tym, że baseny chłodzące paliwo są o wiele groźniejsze niż same reaktory. W elektrowniach jądrowych w USA baseny nie mają żadnego rezerwowego zabezpieczenia! Istotny jest tu czas połowicznego rozpadu izotopu, a to ma wpływ na ingerencję w nasz genotyp.
 • wielka część Japonii jest już zniszczona i nie do odzyskania.
 • to co się dzieje można nazwać przypadkową inżynierią genetyczną. Będzie to miało na pewno wpływ na przyszłość naszego gatunku.
 • aby powstrzymać to szaleństwo nuklearne potrzebna jest pokojowa rewolucja na wzór egipski.
 • potrzebne są prace nad wdrożeniem energii odnawialnej, tak by do 2040 roku była w stanie zasilić całe USA.
 • nie ma razie substytutu dla energii z paliw kopalnych. Sztuką w tym momencie jest zmiana stylu życia by zużywać mniej energii.

Koniec zabawy – radioaktywny jod w Massachusetts. Wczoraj stanowy departament zdrowia stanu Massachusetts przyznał, że w wodzie znaleziono śladowe ilości radioaktywnego jodu z elektrowni Fukushima. Mimo, że ilość jodu jest bardzo mała, kładzie to kres dyskusji na temat możliwości przedostawania się zanieczyszczeń radioaktywnych na duże odległości. Wiadomo, że sytuacja będzie się pogarszać, zatem należy przedsięwziąć wszelkie środki ostrożności. Nie ma bowiem bezpiecznych dawek promieniowania. http://www.thebostonchannel.com/r-video/27338488/detail.html
Pojawiły się przypuszczenia, że może to być związane z elektrownią atomową w Massachusetts. „Kongresman chce żeby każdy kto mieszka w promieniu 20 mil od elektrowni atomowej w Massachusetts wziął pigułki z jodkiem potasu” – taka informacja ukazała się na forum dyskusyjnym http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1418989/pg1 Czyżby jednak winnym był izraelski wirus stuxnet, który niszczy wielkie systemy komputerowe?

Bardzo wysokie poziomy skażenia także daleko poza strefą bezpieczeństwa 20 km od elektrowni. Jak widać na załączonym obrazku, eksperci Greenpeace w strojach „kosmicznych” dokonują pomiarów w miejscu gdzie być może na codzień bawią się dzieci – a jest to 40 km od elektrowni!  Międzynarodowe normy promieniowania są wielokrotnie przekroczone – ludzie tu żyjący otrzymują dawki roczne w ciągu kilku dni. W tym terenie nie było jeszcze ewakuacji. Greenpeace tu akurat wykonuje świetną pracę, w przeciwieństwie do ludobójczej walki z „globalnym ociepleniem” http://www.greenpeace.org/international/en/multimedia/photos/Greenpeace-radiation-monitoring-team-at-work-in-Japan1/

Nie będzie żydowskiej rewolucji. Taki tytuł nosi krótki monolog Morrisa108 na YouTube, jednego lepszych i odważniejszych komentatorów wydarzeń międzynarodowych. Oto skrót:
Są miliony Żydów niezadowolonych z tego co się dzieje, także w Izraelu. Ale wiedzą, że zostaną surowo ukarani wraz z rodzinami, dlatego też nie będzie żydowskiej rewolty. Bycie antysyjonistą jest modne w pewnym sensie, jak w przypadku Helen Thomas – tak więc syjoniści mogą mówić, że są też „dobrzy Żydzi”.  Jak coś wielkiego się dzieje w świecie, to wszyscy patrzą się na syjonistów, choć powinni się patrzeć w inną stronę. Niestety, programowanie społeczne działa, nasze poglądy są odpowiednio ukształtowane. Przykładem jest historyjka o 50,000 izraelskich najemnikach, których zatrudnił Kaddafi. Nie ma w tym nawet ziarna prawdy. Nie ma takiej możliwości, żeby z gabinetu premiera Izraela były jakieś wycieki, nie ma też możliwości, żeby coś się ukazało w prasie hebrajskiej bez przejścia przez cenzurę. A historyjka wyszła i każdy ją powtarza, także na blogach. Jakie są przyczyny tej dezinformacji, trudno stwierdzić,ale oni to robią od pokoleń, wiedzą więc zapewne co robią. Pewne jest, że jeśli każdy opiera się na dezinformacji to nie można podejmować dobrych decyzji – zapewne to jest jednym z powodów jej tworzenia. Innym przykładem jest historyjka o żydowskiej rodzinie Kaddafiego. Nie powinno się w wierzyć, nawet jeśli ukażą się nagrania ludzi, którzy się do tego przyznają. Podobnie są nagrania o Putinie czy Medvedevie, czy też o Talibach jako zagubionym plemieniu Izraela – to są wszystko bzdury z tego samego koszyka. Jesteśmy karmieni tymi kłamstwami i je powtarzamy. Do niedawna powtarzaliśmy ranne wiadomości, teraz powtarzamy to co jest na blogach. Dlaczego nikt nie mówi o religii, krytykując zbrodnie jakich dopuszczają się syjoniści? A robią to przecież z pobudek religijnych. W katolicyzmie jest Papież, którego wszyscy słuchają, wiedzą co reprezentuje, natomiast nigdy do wiadomości publicznej nie dostają się opinie naczelnego rabina – ponieważ są ukryte za kulisami, podobnie jak nasi politycy mają ukrytych doradców. I to jest ta gra manipulacji.
Jednakże mamy do czynienia z przełomowym momentem dla judaizmu. Żydom może się udać hegemonia w Libii i reszcie północnej Afryki. Ale cały ten system się wali ze wszystkich stron – chyba dzięki internetowi. Wielu żydów, także z Izraela na to nie zważa, nadal obciąża gojów podatkami, rozpowszechnia kłamstwa w mediach, choć to już nie działa – ale oni wciąż uparcie muszą to robić. A Titanic idzie na dno.

http://www.youtube.com/watch?v=yHjOc7CpaIA

Reklamy

19 responses to “Wydarzenia i komentarze 28 marca 2011r

 1. Kuba 28 marca 2011 o 10:47 am

  Nice 🙂
  Ps. Jakies wiesci odn. UK?
  Pozdrawiam

  • monitorpolski 28 marca 2011 o 10:26 pm

   Niestety, byłem dzisiaj zajęty – jutro po rozprawie Tadeusza Chołdy (o czym będziemy szeroko informować) zrobię research.

 2. peryskop 28 marca 2011 o 11:36 am

  ad
  Nie będzie żydowskiej rewolucji

  właściwe linki
  http://www.youtube.com/user/108morris108#p/u/3/yHjOc7CpaIA

  W klipie Morris koryguje swoją pomyłkę – Helen Thomas nie jest Żydówką, ale to nie zmienia sensu sprawy (my mistake: Helen Thomas is not a Jew. But the story still has the same meaning).

  Helen Thomas pochodzi z Libanu i jest nestorką dziennikarstwa w USA, której cofnięto akredytacje przy Białym Domu z czerwca ub.r. za wypowiedź, że Izraelczycy powinni wynieść się z Palestyny z powrotem do Polski, Niemiec, USA czy gdziekolwiek indziej {Israelis should „get the hell out of Palestine” and go back to Poland, Germany, America „and everywhere else.”}

  http://blog.camera.org/archives/2010/06/helen_thomas_yid_get_out_of_pa.html

  • monitorpolski 28 marca 2011 o 10:24 pm

   To, że Thomas jest Libanką, wiedziałem. Ale nie ma co zaciemniać, chodziło o sens przekazu i dowód na to, że gdzieś w świecie ludzie nie boją się mówić tego co myślą. U nas już tego nie ma.

 3. Lamacz Matryc 28 marca 2011 o 1:01 pm

  Tez jestem tego zdania ze Kolos zaczyna sie chwiac a przez jego wielkosc latwiej bedzie mozna go zobaczyc a upadek jego bedzie wielki!zanim do tego dojdzie musimy wytrwac w ucisku bo kto wytrwa do konca bedzie zbawiony!

 4. Logos 28 marca 2011 o 1:27 pm

  UK: rozmawiałem z kolega z Londynu. Wczoraj wieczorem nie było już nikogo. Miejsca demonstracji określił jako „pogorzelisko”. Nie ma kontynuacji, a szkoda. Gdyby wywieźli bankowców i rząd na taczkach, może by to coś zmieniło. A tak, to tylko kolejna zadyma…a uny robią swoje.

 5. Ripsonar 28 marca 2011 o 1:40 pm

  Hmmm.
  „…Japońska agencja bezpieczeństwa nuklearnego odrzuciła apel Greenpeace, by poszerzyć strefę ewakuacji wokół elektrowni atomowej do 40 km, stwierdzając te dane za mało wiarygodne!!??
  …Do tej pory zarządzono ewakuację osób mieszkających w odległości 20 km od Fukushimy I. Osobom w promieniu 20-30 km poradzono pozostać wewnątrz budynków”.
  Źródło: http://www.tvn24.pl/-1,1697243,0,1,japonia-nie-wierzy-greenpeace-nie-zarzadzi-ewakuacji,wiadomosc.html

  Powiem szczerze że jestem zdziwiony taka reakcją specjalistów z Japonii, gdyz albo uparcie staraja się zarzegnać paniki, która notabene i tak zaczyna dawac się we znaki, albo .. hmm..sam juz nie wiem.. czym to jest spowodowane.. nastepne błedne wyniki?? tylko z której strony. Jak do tego przypomnimy sobie rekomendacje ustalenia strefy ewakuacji na 80 km rekomendowana przez USA i to juz ładnych dni kilka, to boję sie aby Japończycy sobie czasem sami sepuku na własnej ludnosci czasem nie robią..

  Ave

  • bazarmedyczny 29 marca 2011 o 2:34 am

   **************************************

   http://www.stopcodex.pl/2011/03/prawdziwa-historia-o-promieniowaniu/

   Prawdziwa historia o promieniowaniu…………

   marzec 28th, 2011
   (…)
   my zamierzamy mówić o naprawdę paskudnym promieniowaniu pochodzącym z Japonii, więc zobaczmy w końcu jakie są dawki i ekspozycje.
   Zasadniczo kierując się przepisowymi limitami Komisji Nadzoru Energetyki Atomowej (AECB) możemy obliczyć, że 0,1 mikrogram plutonu może być nadmierną dawką dla jednej osoby, jednocześnie zauważając, że maksymalny bezpieczny limit ekspozycji mieści się pomiędzy – 0,56 mikrogramów dla maksymalnej ekspozycji całego ciała, a 0,25 mikrogramów dla ekspozycji płuc. „Eksperymenty na psach gończych sugerują, że około 27 milionowych grama nierozpuszczalnego plutonu wystarczyłoby, aby z pewnością spowodować u dorosłego człowieka raka płuc, ze znaczącym ryzykiem powiązanym z dużo mniejszymi dawkami”, donosi ruch Lekarze Przeciw Wojnie Nuklearnej (IPPNW). Według Kanadyjskiej Koalicji Odpowiedzialności Atomowej (CCNR) 0,1 grama byłoby nadmierną dawką dla miliona ludzi, 1,0 gram dla 10 milionów ludzi, 100 gramów dla 1 miliarda ludzi i 600 gramów dla 6 miliardów ludzi.
   “Szybkie uwolnienie jednego kilograma plutonu na powierzchni gruntu w rozproszonej, możliwej do wdychania postaci spowodowałoby zagrożenie zdrowia publicznego pierwszego stopnia. Stężenie plutonu w powietrzu mogłoby być rzędu setek mikrogramów na metr sześcienny powietrza w odległości jednego kilometra od miejsca uwolnienia. Osoby oddychające tym powietrzem wchłonęłyby wystarczającą ilość plutonu, żeby z pewnością wywołać raka w ciągu minut” powiedział Dr. Edwin S. Lyman z Instytutu Nadzoru Atomowego (NCI). To jest koszmar nad koszmary. W tamtej elektrowni znajdują się niesamowite ilości plutonu, które równie dobrze mogłyby postawić nas wszystkich w stanie ponadkrytycznego zagrożenia.
   350 ton uranu jest równoważna około 1 kilogramowi plutonu. – Dr. Chris Busby
   Pentagon wprowadził świat w błąd deklaracjami, że jego zubożony uran (DU) jest bezpieczny. Kłamali na temat zubożonego uranu, niezależnie od liczby ich własnych żołnierzy, którzy zachorowali i umarli od niego oraz od toksycznych szczepionek, które podają w olbrzymich dawkach zanim żołnierze zostaną rozmieszczeni na arenach wojny. Pentagon utrzymywał, że pociski DU są bezpieczne, ponieważ zawierają one tylko nieznacznie radioaktywny uran, podczas gdy w rzeczywistości zubożony uran także zawiera niewielkie ilości plutonu oraz innych wysoce radioaktywnych elementów. Prawda wyszła na jaw pomimo prób jej zatajania przez władze.
   Od II wojny światowej, nagromadzone promieniowanie powiększyło ładunek promieniowania dla globalnej społeczności. Testowanie broni nuklearnej, elektrownie jądrowe, wypadki nuklearne takie jak Three Mile Island i Czarnobyl oraz straszne wypadki jądrowe z lat poprzednich w Rosji przyczyniły się do wzrostu ogólnego zanieczyszczenia promieniowaniem środowiska naturalnego na świecie. Nie możemy uciec przed naświetleniem ponieważ oddychamy powietrzem, pijemy wodę i jemy żywność ze skażonych gleb.
   Kiedy uran spala się tworząc cząsteczki, dostaną się one do ludzkich organizmów połknięte wraz z wodą pitną i pożywieniem lub wchłonięte z powietrzem. W tym przypadku całe promieniowanie i chemiczna toksyczność zostanie uwolniona w ciele. – Profesor Katsuma Nagasaki
   Według dr Katsuma Yagasaki “cząsteczki pyłu zubożonego uranu (DU) mogą przedostawać się do ludzkich organizmów, a raz wchłonięte do organizmu, staną się dziesiątki milionów razy bardziej niebezpieczne. Nowo ujawnione dane wskazują, że promieniowanie o niskim natężeniu najprawdopodobniej bardziej powoduje nieprawidłowości biochemiczne niż intensywne promieniowanie o wysokim natężeniu. Lekceważenie zagrożenia promieniowaniem o niskim natężeniu jest błędem.”
   Po kampanii “Szok i przerażenie ” w Iraku w 2003 r., bardzo drobne cząsteczki zubożonego uranu zostały wychwycone wraz z większymi cząstkami piasku i pyłu na filtrach w Wielkiej Brytanii. Cząstki te przedostały się w 7-9 dni z irackich pól bitewnych, aż z odległości 2400 mil. Promieniowanie mierzone w atmosferze zwiększyło się czterokrotnie w ciągu kilku tygodni po rozpoczęciu kampanii z 2003 r., a na jednym z pięciu stanowisk monitoringowych, mierzone poziomy wymusiły ogłoszenie dwóch oficjalnych alarmów w Brytyjskiej Agencji Ochrony Środowiska.
   W ciągu dziewięciu dni od rozpoczęcia wojny w Iraku w dniu 19 marca 2003 r., wyższe poziomy uranu zostały wychwycone na pięciu stanowiskach w Berkshire. – London Times
   Ministerstwo Obrony Narodowej odmówiło uznania możliwości jakiegokolwiek powiązania pomiędzy stosowaniem broni atomowej w Iraku i tych odczytów w Anglii, mówiąc, że uran był pochodzenia naturalnego i nie ma żadnych dowodów, że zubożony uran przybył do Brytanii z Iraku.
   Według dr Chrisa Busby i dr Saoirse Morgan, którzy zmusili rząd brytyjski do wyjawienia powyższych informacji, “Na podstawie średniego wzrostu stężenia uranu w powietrzu o 500nBq/m3 wykorzystujemy dane dotyczące oddychania żeby obliczyć, że każda osoba w okolicy wchłonęła około 23 mln cząstek uranu o średnicy 0,25 mikrona. O ile nam wiadomo, jest to pierwszy dowód na to, że aerozole uranowe powstałe w wyniku zastosowań militarnych przemieszczają się tak daleko.” Wojskowi, istotni udziałowcy we wszystkim co atomowe, bawili się w atomowe strzelanie na polu bitwy, a to coś wraca z powrotem do domu. Jak zwykle oni nic by nam, szarym obywatelom o tym nie powiedzieli. Czy powiedzą nam kiedy w Japonii sprawy wymkną się całkowicie spod kontroli?
   Ta wstrząsająca prawda z tego wszystkiego prowadzi nas do wniosku, że promieniowanie z łatwością przemieszcza się wraz z wiatrami oraz prądami strumieniowymi na długie, bardzo długie dystanse, więc jest wielkim błędem zakładać, że jesteśmy poza zasięgiem szkodliwego oddziaływania. Busby i Morgan doskonale to wyjaśnili, że “dowód z niniejszej analizy jest ukryty w wynikach, np. te odkryte wzrosty wartości jasno pokazują, że cząsteczki uranu są w stanie przemieszczać się na duże odległości”.
   Busby i Morgan kontynuują: “Mimo wielu dowodów na to, że aerozole uranu są długowieczne w środowisku i są w stanie przemieszczać się na znaczne odległości, jest to pierwszy dowód, o ile nam wiadomo, że są w stanie pokonać tysiące mil. Odległość przebyta z Bagdadu do Reading, podążając za modelami wiatru dającymi się wywnioskować w tym czasie z systemów ciśnieniowych, wynosi około 2500 mil. Pomimo, że na początku trudno uwierzyć w to przenoszenie, to regularne przypadki napotkania piasku pustynnego, które mają miejsce w Wielkiej Brytanii powinny nauczyć nas, że ta planeta nie jest tak wielkim miejscem, i że jeśli chodzi o pewne długowieczne czynniki zanieczyszczające atmosferę, żaden człowiek nie jest wyspą.
   Po przebyciu 2500 mil, jeżeli ekspozycja dla Anglii wynosiła 23 miliony cząsteczek uranu, to niech ktoś zgadnie jaką wartość osiągnął opad w Stanach Zjednoczonych. Istnieje prawdopodobieństwo, że każdy na północnej półkuli został skażony w większym lub mniejszym stopniu.

   (…)

   http://nwomedia.pl/post,1365,4
   Katastrofa w Japonii może usunąć w cień Czarnobyl…………..
   TŁUMACZENIE W TEKŚCIE GŁÓWNYM
   Dr. Helen Caldicott Lekarka z Montrealu (Kanada ) wypowiada sie otwarcie o zagrozeniu plynacym z Japonii, i o konsekwencjach zdrowotnych Czernobyl, i stosowania brudnych bomb np w Iraku, Palestynie…….
   Kazdy reaktor ma 250kg……. plutonu mozna pomnozyc przez ich ilosc .
   Zeby zachorowac na raka wystarczy milionowa czestka mg.
   5 mikrogramów plutonu w organiźmie człowieka
   powoduje śmiertelną chorobę i zgon.
   (wikipedia – english)To jest tutaj :
   http://en.wikipedia.org/wiki/Plutonium

   5 mikrogramów czyli (1/200.000)grama = zgon
   A pluton jest ciężkim metalem = więc 5 mikrogramów to jest drobny pyłek, kurz, mniej niż kryształek cukru czy soli. Nie do zauważenia zatem w codziennym życiu.
   Ja nie wierzę w słowa „specjalistów” że wszystko to jest niegroźne. Czeka nas śmierć…

   5 mikrogramów to 1/200.000 grama, czyli 1/200.000.000 kilograma. Czyli jednym kilogramem można by otruć 200 milionów ludzi, gdyby precyzyjnie dawkować. Jako że o precyzyjnym dawkowaniu nie może być mowy, to 1 kg, to 100 tys. trupów. Ile tam jest tego plutonu ? 250 kg w jednym reaktorze, reaktorów w samej Fukushima 1 jest 6, elektrowni w Japonii jest 55…………………….

   To jest tutaj w wiki.
   http://en.wikipedia.org/wiki/Plutonium
   A ja wierzę naszemu NFZ, który nie refunduje leczenia po promieniowaniu plutonem,co oznacza, że nie jest to groźne… Zapytajcie Kopacz…ona powie wam prawdę tak jak pielęgniarkom…
   …to zaledwie poziom toksyczności cyjanku, ale pluton to zarazem najbardziej kancerogenna substancja na świecie, więc dla plutonu powiedzenie że co cie nie zabije to cie wzmocni jest z gruntu fałszywe … gdzieś pisali, że pluton jest tysiące razy bardziej toksyczny od jadu kobry………

   Reszta wykładu MOWI SAMA ZA SIEBIE. Wystarczy dla nas wszystkich z nadwyzka…

 6. AQQ 28 marca 2011 o 1:47 pm

  Poważna sprawa. Udo Woigt (kiedyś czytałam jakąś przepowiednie właśnie z tym działaczem w roli prezydenta-nie było to przyjemne dla Polaków) chce przejąć władzę w Niemczech…zobaczcie koniecznie.

  http://www.youtube.com/p/EE81AD42927CF99B?hl=pl_PL&fs=1

  • Zee 28 marca 2011 o 7:41 pm

   @AQQ
   Można w to wierzyć klub nie ale nie zaszkodzi przeczytać:

   To jest wielka oświetlona sala, długi stół, przy którym siedzą młodzi ludzie. Wiszą flagi ze swastykami, wisi taki orzeł jak w III Rzeszy Tak, znam tego orła Oddajemy mu hołd i śpiewamy różne pieśni wojskowe. To młodzież niemiecka i pół-polska, pół-niemiecka. Ludzie, którzy się zobowiązali służyć ideologii. Chcemy rozwiązać kwestię żydowską i zdominować Europę, cudzoziemców i kolorowych. Jeśli to konieczne – usunąć!
   T: – Zobacz teraz, jak wygląda Polska.
   P: – Niemcy i Francja tworzą unię wewnętrzną w Unii Europejskiej i występują z UE. To samo Luksemburg i Szwajcaria, tak samo się zastanawia Anglia, czy się do nich nie przyłączyć Polska jest prawie niemiecka. Nasza organizacja jest bardzo liczna, kilka tysięcy ludzi do niej należy. Chodzimy na wielkie manifestacje i starcia zbrojne, atakujemy domy Rumunów i Cyganów. Przez okna rzucamy koktajle Mołotowa. Wrocławska synagoga „Pod białym bocianem” ulega prawie całkowitemu zniszczeniu, nasi ludzie podpalili ją w nocy. Żydzi zostali wykluczeni ze wszystkich ważniejszych stanowisk życia społecznego i polityki. Prawie cała władza jest w rękach Niemców. Jest porozumienie między Niemcami i Polakami; Niemcy obiecali nam nowe technologie, unowocześnienie wojska.
   T: – Jakie są mundury policji?
   P: – Takie zielone, a na czapce coś jakby słońce. To są niemieckie mundury. Policji polskiej jest mało i jest podporządkowana niemieckiej. Nam się to podoba, że Niemcy chcą zdominować Polskę całkowicie
   http://www.psychotronika.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=578&Itemid=48

   • monitorpolski 28 marca 2011 o 10:31 pm

    Wygląda mi to na akcję rządu światowego, by pod pozorem nacjonalizmu wprowadzić zamordyzm. Oni zmieniają taktykę w zależności od charakteru kraju, który chcą zdominować. Nie zdominujesz tylko republiki, w której szanuje się konstytucję, a lud ma prawo do posiadania broni i wolności słowa. Tak jest w USA i w Szwajcarii.

 7. Ripsonar 28 marca 2011 o 5:58 pm

  W sprawie Libi.. w końcu pojawiają się artykuły, ukazujące prawdę w konflikcie w Libii, prawdziwego celu interwencji, jak iotumaninie ludzi słuchając to co im się powie o 19.30…

  Gorąco polecam
  http://interia360.pl/swiat/artykul/ratuj-sie-libio-gdy-pomoc-nadchodzi,44397

  Ave

 8. peryskop 28 marca 2011 o 6:23 pm

  Także tu o Libii: Kaddafi planował de-prywatyzację libijskiej ropy, a to nie mogło się podobać „inwestorom” z „niewidzialnymi rękami rynku”.

  Reason for war? Gaddafi wanted to nationalise oil

  http://english.pravda.ru/hotspots/crimes/25-03-2011/117336-reason_for_war_oil-0/#

  Natomiast tu jest 11 zdjęć panoramicznych po tsunami.
  A na to nakłada się skażenie nuklearne. Dewastacja totalna!

  http://www.news.com.au/world/japan-360

 9. łał 28 marca 2011 o 7:54 pm

  Info z dzisiejszego Teleexpresu (28-03-2011) link to programu: http://tvp.info/teleexpress/wideo/28032011-1700/4113581 i teraz oglądajcie i słuchajcie uważnie ignorantów:
  4:51 „rząd /japoński/ poinformował, że topią się pręty paliwowe. Zapewniono, że jest to tymczasowe” (!)
  8:26 – informacja o chmurze radioaktywnej, która nie jest groźna (!)
  8:40 – „specjaliści górnicy (a jakże! – Ci to się znają na promieniowaniu) twierdzą, że Polacy nie mają się czego obawiać”
  i teraz najlepsze – trzymajcie się, bo spadniecie z krzeseł!
  8:52 – „endokrynolodzy zachęcają do wiosennych spacerów” (!) endokrynolog, to lekarz który zajmuje się badaniem systemu hormonalnego w tym tarczycy (!!)
  8:55 – „proszę spokojnie korzystać z uroków Słońca, które nas w tej chwili otacza” – powiedział to profesor nauk endokrynologicznych(!!)
  i na koniec złota myśl dziennikarzy:
  9:01 – „radiolodzy twierdzą, że gdyby radioaktywność wzrosła, od razu pokażą to czujniki”
  Nawet mi się nie chce tego komentować…

 10. Przemo 28 marca 2011 o 8:56 pm

  Nie chce ci się komentować… i wcale się nie dziwię. Tak samo nie dziwę się, czemu w polszy jest władza przejęta przez naród wybrany. No ale cóż, Piłsudski zabity więc hołota szaleje. Inaczej drzewa i latarnie byłyby pełne od dyndających zdrajców, bo kara za to może być tylko jedna.

  Tak się składa, że do tych morderców dociera tylko jeden przekaz: dokładnie to samo co oni robią innym. Tu nie chodzi o szacunek do przeciwnika tylko o realny strach o własną d_pę. Bez tego nigdy się nie wyzwolimy spod iż jarzma.

 11. Zee 28 marca 2011 o 9:42 pm

  Przecież profesor Kaku mówił o tym w sobotę,

  -fragmenty były tłumaczone tu na blogu
  Film z profesoerem

 12. skolman_mws 29 marca 2011 o 7:27 am

  [cytat]ludobójczej walki z „globalnym ociepleniem”[koniec]

  przedszkole…

  • monitorpolski 29 marca 2011 o 8:28 am

   To pokaż „szkołę” cwaniaczku!

 13. Pingback: Fukushima – ukrywana prawda o skażeniu « kefir2010