„Inwazja UFO” – prawdziwy powód katastrofy w Fukushima?

Niezależny badacz konspiracji, a zarazem specjalista od pogody, trzęsień ziemi oraz nowych broni masowego rażenia, Dutchsinse odkrył raport stworzony przez Armię Amerykańską z opisem zasad działania urządzenia, do którego wykorzystania przydatna byłaby katastrofa nuklearna. Urządzenie może być wykorzystane w realizacji tzw. Projektu BlueBeam, czyli sztucznie wytworzonej holograficznej iluzji inwazji UFO bądź „przyjścia Mesjasza”. Prace nad tym projektem trwają już od lat. Dobry opis po polsku znajduje się tutaj: http://motyl.wordpress.com/2009/03/01/projekt-blue-beam/

Generalnie, chodzi o zniszczenie wszelkich wartości religijnych, wprowadzenie nowej światowej religii i zunifikowanie świata pod tzw. „rządem światowym”. Projekt HAARP i smugi chemiczne, które są rozpryskiwane na całym świecie pod hasłem walki z globalnym ociepleniem, są częściami tego projektu, a przy okazji służą innym celom. Bluebeam to ingerencja w ludzkie umysły za pomocą indukowanych dźwięków – bezpośrednio do głów ludzi, ma to być połączone z emisją trójwymiarowych hologramów na niebie, które mają symulować zagrożenie zewnętrzne jak inwazja UFO lub też wielkie wydarzenia religijne jak przyjście Mesjasza.

Raport, który odkrył dutchsinse nazywa się „Trójwymiarowy wyświetlacz oparty na związkach strontu, baru i niobu” (3D-Holographic Display using StrontiumBarium Niobate) – http://www.dtic.mil/cgi-bin/GetTRDoc?AD=ADA338490&Location=U2&doc=GetTRDoc.pdf

Ciekawa notka jest już na wstępie: „zniszczyć raport gdy będzie już niepotrzebny”. Wynalazek, ko którym mowa w raporcie pozwala na wytworzenie wielkiego, ruchomego i  trójwymiarowego obrazu, który może być widoczny z każdej strony. Wyświetlacz oparty jest na związku strontu, baru i niobu (strontium barium niobate), który tworzy kryształy. Te mogą być zawieszone np. w powietrzu i dzięki temu obraz może się pokazać na niebie.

Materiał radioaktywny cez 137 emitowany z elektrowni w Fukushima przekształca się w bar i stront.  Te same pierwiastki rozpylane są w smugach chemicznych na całym świecie.
Widocznie forma rozpylania w formie chemtrails była dla ludobójców niewystarczająco skuteczna, oraz zaczęła budzić coraz powszechniejszy opór społeczny, dlatego zadecydowano o stworzeniu awarii elektrowni by nastąpiła wielka emisja radioaktywnego cezu, który przekształciłby się w bar i stront, a te byłyby podstawą do stworzenia kryształów do emisji holograficznej na wielkiej powierzchni atmosfery ziemskiej.
Czy więc niedługo możemy się spodziewać rewelacji w postaci „lądowania UFO” czy też boskich wizji?

Sytuacja jest o tyle groźna, że raport został stworzony przez Armię Amerykańską, ma więc mieć zastosowanie militarne, a nie cywilne. Wycieki na temat projektu BlueBeam też nie są optymistyczne. Ostatecznym celem tych konspiracji jest depopulacja globu, czyli eksterminacja większości ludzkości. Globalnym ludobójcom nie uda się tego osiągnąć bez stworzenia rządu światowego, zniewolenia ludzkości za pomocą czipów czy też innej formy kontroli (wszechobecne kamery podłączone do superkomputera), a następnie systematycznym eliminowaniu poszczególnych grup społecznych – za pomocą broni biologicznych czy też głodu. Od ponad 36 lat na całyum świecie gromadzi się od nowonarodzonych dzieci próbki DNA, w związku z tym np. w USA szereg osób wystąpiło z pozwami cywilnymi wobec szpitali i osób, które się tego dopuściły. Intensywnie prowadzone są prace nad selektywnie działającą bronią biologiczną – pewnie dlatego potrzebne są informacje o DNA wszystkich ludzi, by móc niewygodnych szybko eliminować za pomocą automatycznie stworzonego wirusa.

Wiedząc o bezwzględności i okrucieńtwie satanistycznych elit, nie może więc budzić zdziwienia możliwość, że trzęsienia ziemi w Japonii, tsunami, czy wreszcie katastrofa elektrowni w Fukushima, mogły zostać wywołane w sposób sztuczny za pomocą broni HAARP czy też ładunków nuklearnych.Zobaczymy czy przyszłe wydarzenia potwierdzą te okropne przypuszczenia.

dutchsinse: http://www.youtube.com/watch?v=d40afX7vwfo
tu jest o transmutacji cezu na stront i bar: http://www.youtube.com/watch?v=p5uJSo-Ed70

Reklamy