„Inwazja UFO” – prawdziwy powód katastrofy w Fukushima?

Niezależny badacz konspiracji, a zarazem specjalista od pogody, trzęsień ziemi oraz nowych broni masowego rażenia, Dutchsinse odkrył raport stworzony przez Armię Amerykańską z opisem zasad działania urządzenia, do którego wykorzystania przydatna byłaby katastrofa nuklearna. Urządzenie może być wykorzystane w realizacji tzw. Projektu BlueBeam, czyli sztucznie wytworzonej holograficznej iluzji inwazji UFO bądź „przyjścia Mesjasza”. Prace nad tym projektem trwają już od lat. Dobry opis po polsku znajduje się tutaj: http://motyl.wordpress.com/2009/03/01/projekt-blue-beam/

Generalnie, chodzi o zniszczenie wszelkich wartości religijnych, wprowadzenie nowej światowej religii i zunifikowanie świata pod tzw. „rządem światowym”. Projekt HAARP i smugi chemiczne, które są rozpryskiwane na całym świecie pod hasłem walki z globalnym ociepleniem, są częściami tego projektu, a przy okazji służą innym celom. Bluebeam to ingerencja w ludzkie umysły za pomocą indukowanych dźwięków – bezpośrednio do głów ludzi, ma to być połączone z emisją trójwymiarowych hologramów na niebie, które mają symulować zagrożenie zewnętrzne jak inwazja UFO lub też wielkie wydarzenia religijne jak przyjście Mesjasza.

Raport, który odkrył dutchsinse nazywa się „Trójwymiarowy wyświetlacz oparty na związkach strontu, baru i niobu” (3D-Holographic Display using StrontiumBarium Niobate) – http://www.dtic.mil/cgi-bin/GetTRDoc?AD=ADA338490&Location=U2&doc=GetTRDoc.pdf

Ciekawa notka jest już na wstępie: „zniszczyć raport gdy będzie już niepotrzebny”. Wynalazek, ko którym mowa w raporcie pozwala na wytworzenie wielkiego, ruchomego i  trójwymiarowego obrazu, który może być widoczny z każdej strony. Wyświetlacz oparty jest na związku strontu, baru i niobu (strontium barium niobate), który tworzy kryształy. Te mogą być zawieszone np. w powietrzu i dzięki temu obraz może się pokazać na niebie.

Materiał radioaktywny cez 137 emitowany z elektrowni w Fukushima przekształca się w bar i stront.  Te same pierwiastki rozpylane są w smugach chemicznych na całym świecie.
Widocznie forma rozpylania w formie chemtrails była dla ludobójców niewystarczająco skuteczna, oraz zaczęła budzić coraz powszechniejszy opór społeczny, dlatego zadecydowano o stworzeniu awarii elektrowni by nastąpiła wielka emisja radioaktywnego cezu, który przekształciłby się w bar i stront, a te byłyby podstawą do stworzenia kryształów do emisji holograficznej na wielkiej powierzchni atmosfery ziemskiej.
Czy więc niedługo możemy się spodziewać rewelacji w postaci „lądowania UFO” czy też boskich wizji?

Sytuacja jest o tyle groźna, że raport został stworzony przez Armię Amerykańską, ma więc mieć zastosowanie militarne, a nie cywilne. Wycieki na temat projektu BlueBeam też nie są optymistyczne. Ostatecznym celem tych konspiracji jest depopulacja globu, czyli eksterminacja większości ludzkości. Globalnym ludobójcom nie uda się tego osiągnąć bez stworzenia rządu światowego, zniewolenia ludzkości za pomocą czipów czy też innej formy kontroli (wszechobecne kamery podłączone do superkomputera), a następnie systematycznym eliminowaniu poszczególnych grup społecznych – za pomocą broni biologicznych czy też głodu. Od ponad 36 lat na całyum świecie gromadzi się od nowonarodzonych dzieci próbki DNA, w związku z tym np. w USA szereg osób wystąpiło z pozwami cywilnymi wobec szpitali i osób, które się tego dopuściły. Intensywnie prowadzone są prace nad selektywnie działającą bronią biologiczną – pewnie dlatego potrzebne są informacje o DNA wszystkich ludzi, by móc niewygodnych szybko eliminować za pomocą automatycznie stworzonego wirusa.

Wiedząc o bezwzględności i okrucieńtwie satanistycznych elit, nie może więc budzić zdziwienia możliwość, że trzęsienia ziemi w Japonii, tsunami, czy wreszcie katastrofa elektrowni w Fukushima, mogły zostać wywołane w sposób sztuczny za pomocą broni HAARP czy też ładunków nuklearnych.Zobaczymy czy przyszłe wydarzenia potwierdzą te okropne przypuszczenia.

dutchsinse: http://www.youtube.com/watch?v=d40afX7vwfo
tu jest o transmutacji cezu na stront i bar: http://www.youtube.com/watch?v=p5uJSo-Ed70

Reklamy

41 responses to “„Inwazja UFO” – prawdziwy powód katastrofy w Fukushima?

 1. bazarmedyczny 30 marca 2011 o 7:54 am

  ***********************************************

  TU JEST TROCHĘ INFO :

  http://en.wikipedia.org/wiki/Nuclear_transmutation

  ******************************************

  • bazarmedyczny 30 marca 2011 o 8:00 am

   *******************************************

   http://www3.nhk.or.jp/nhkworld/index.html
   Nastapil kolejny wzrost napromieniowania wody morskiej w okolicach elektrowni w Fukushimie . Obecnie przekracza ono 3355 razy dopuszczalna norme i wzroslo w ciagu doby o kolejne 100%.

   ***************************************************

   • bazarmedyczny 30 marca 2011 o 12:22 pm

    ***************************

    http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/nissan-wznawia-produkcje-40-km-od-fukushimy/

   • bazarmedyczny 30 marca 2011 o 12:44 pm

    ************************

    http://sherriequestioningall.blogspot.com/2011/03/japan-exploded-nuclear-plant-uses-mox.html

  • bazarmedyczny 30 marca 2011 o 8:27 am

   **************************************

   http://highercalling88.com/ March 28th, 2011 An exceptionally large area of depleted ozone has formed over the North Pole, and scientists warn that it could settle over Scandinavia and Eastern Europe on 30-31 March. The fast-thinning Arctic ozone layer was first detected by an international network of over 30 ozone sounding stations spread across the Arctic and sub-Arctic, and coordinated by the Alfred Wegener Institute for Polar and Marine Research. The institute’s latest predictions, based on data collated from the European Centre for Medium Range Weather Forecasts, are that it will affect parts of Scandinavia and Eastern Europe on 30th and 31st of March, 2011.
   http://bit.ly/dPG5Pu

  • bazarmedyczny 30 marca 2011 o 8:37 am

   ***********************************

   http://www.naturalnews.com/031894_Fukushima_meltdown.html

   Japan’s Prime Minister Naoto Kan last night admitted the situation at Fukushima remains „unpredictable.” Meanwhile, the presence of plutonium in soil samples is proof that the nuclear fuel rods have been compromised and are releasing material into the open atmosphere. (http://www.breitbart.com/article.ph…)

   But don’t worry (and don’t prepare)
   How many times were we told over the last two weeks that the Fukushima situation was solved? How many times were we assured there was „no danger” to the world? President Obama even went out of his way to tell Americans they should not prepare for anything, since there was nothing to worry about.

   ********************************************************

  • bazarmedyczny 30 marca 2011 o 12:16 pm

   **************************************************

   http://www.globalnaswiadomosc.com/polskaskazenie.htm

   Uaktualnienie z dnia 29-3-2011:

   Wyniki pomiarȯw stacji monitoringu radiologicznego w Polsce na dzień 28 marca 2011 pokazują, że zawartość pierwiastków promieniotwórczych: Jodu 131 i Cezu 137 w powietrzu, powiększyła się w przeciągu około 2 dni, o kilkadziesiąt razy !

   Stwierdzono także obecność, wcześniej nie wykrytych pierwiastków, takich jak: Cez 134 i Tellur 132.
   Poniżej prezentujemy najnowszy raport z Centralnego Laboratorium Ochrony Radiologicznej w Warszawie. Porównajcie dane z tego raportu względem danych dla tego samego miasta z poprzedniego raportu (w poprzednim uaktualnieniu jeszcze niżej). Wzrost jest ogromny:

   ************************************************************

 2. Logos 30 marca 2011 o 8:37 am

  rządzą nami psychopaci, a my na to pozwalamy. Może zasługujemy na taki spektakl i totalne zniewolenie. Nie umiemy współpracować, nie ufamy sobie, oszukujemy siebie i innych, nie cieszymy się kiedy innym coś się udaje, a swoje dobre samopoczucie budujemy na złym samopoczuciu innych. Jesteśmy łatwym łupem dla tej szajki, która współpracuje, ufa i wspiera się nawzajem jak może, dzięki temu jest wszędzie i trudno ją zlokalizować. Swoją głupotą wspieramy ich plan. Najgorsze, że oni o tym wiedzą…

  • artes 30 marca 2011 o 9:11 am

   Wystarczy odebrać im zagarnięty przywilej emisji pieniądza , a cała ich siła
   i korupcja dóbr naturalnych i finansowych legnie w gruzach . Kiedyś ok. 1900 roku w zaborze Austriackim wprowadzono zakaz procentów lichwiarskich i w krótkim czasie darmozjady żerujące na społeczeństwie Polskim szybko zaczeli tracić majątki , miasta zaczęły wracać w ręce Polaków .
   Poczytajcie sobie Pamiętniki włościanina
   od pańszczyzny do dni dzisiejszych a zobaczycie ,że pieniądz i jego kontrola są podstawą bytu społecznego i co kiedyś lichwa czyniła ludziom , teraz lichwa ma to inne zakamuflowane nazwy ,a cel jest ten sam.

   http://www.linux.net.pl/~wkotwica/slomka/slomka.html

   • artes 30 marca 2011 o 9:19 am

    Szczególnie ROZDZIAŁ V
    Handel na wsi · Jarmarczenie · Handel miastowy · Początki handlu chłopskiego · Obrót pieniężny · Lichwa · Upadek gospodarstw chłopskich · Upadek mieszczan · Upadek dworów · Żydzi

    http://www.linux.net.pl/~wkotwica/slomka/slomka.html

    Zapewniam ,że wielu otworzy oczy ,a takich lektur w szkołach nigdy nie było .

  • astromaria 30 marca 2011 o 7:55 pm

   @ Logos: wspieramy ich nie tylko brakiem współpracy, ale wielkim obrzydzeniem do zdobywania niezależnej wiedzy (którą nazywamy „teoriami spiskowymi”) i wyśmiewaniem tych, którzy tę wiedzę chcą przekazać. Ludzie nie wierzą nikomu i niczemu poza mediami, które są w rękach psychopatów i podają wyłącznie to, co psychopaci chcą wmówić owcom, czyli sheeple’om. Czasem się zastanawiam, czy ludzkość nie zasługuje na wytracenie. Głupota jest wprost niewiarygodna!

 3. AQQ 30 marca 2011 o 8:44 am

  Znalazłam na blogu Astromarii taki list.

  http://astromaria.wordpress.com/2011/03/29/list-od-dr-masaru-emoto/#comments

 4. artes 30 marca 2011 o 8:56 am

  Depopulacja już dawno jest wprowadzona . $$ystem bankowej lichwy skutecznie pogłębia ubóstwo i zwiększoną śmiertelność . Kiedyś ,na wsi ludzie nie brali kredytów na nowy dom ,a w rodzinach rodziło się kilkoro dzieci . Dzisiaj młodzi biorą kredyt 30 letni na mieszkanie i ograniczają liczbę dzieci ,aby moc się spłacić banksterowi .
  Nie ma potrzeby snucia dywagacji zastępczych typu Projektu BlueBeam ,zacznijmy domagać się zmiany zasad funkcjonowania systemu bankowego w Polsce ,a co za tym idzie odsunięcia od władzy pachołków
  światowej mafii banksterskiej zwanych posłami i senatorami , to w krótkim czasie zapomnimy o bezrobociu , niżu demograficznym ,niskich emeryturach i wysokich sztucznych cenach .

  Poszukajcie w sieci KREDYT SPOŁECZNY oraz DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA

  bo to co jest w Polsce .to jest demokracja pośrednia , imitacja prawdziwej demokracji .
  Argentyna pogoniła Międzynarodowy Fundusz Walutowy , Wenezuela ,Białoruś radzą sobie bez lichwiarzy ,więc widać można .

  • monitorpolski 30 marca 2011 o 9:02 am

   Też trzeba to robić. Ale należy pamiętać, że wieczni ludobójcy tym razem zaplanowali ostateczne rozwiązanie dla nie-ludzi, którymi wg. nich jesteśmy. Zatem wypuszczają wszystkie „atuty” – puszka Pandory została otwarta. Należy mieć świadomość zagrożenia z każdej strony. Równocześnie działają plany długofalowy i krótkoterminowy, ludobójcy liczą na to, że krótkoterminowy zadziała, ale ubezpieczają się równocześnie długofalowym – GMO, rozbijanie rodzin, kredyty, zubożenie, szczepionki, trucie wody, powietrza itp, itd.

  • AQQ 30 marca 2011 o 9:03 am

   Oby nie do czasu…sobie radzą. Łapy nwo sięgają po cały świat. Banana był niedawno w Brazylii…a stamtąd krok do Wenezueli.(mógł straszyć sytuacją niepokornej Japonii) Budzmy się!

   • monitorpolski 30 marca 2011 o 11:43 am

    Straszą bronią tektoniczną – Japonia ma być nauczką dla innych krajów, dlatego tego wcale nie ukrywają, że mają taką broń. Niedawno w kryminalnych mediach w PL otwarcie mówił o tym ekspert.

  • .Gallus. 30 marca 2011 o 12:13 pm

   artes jak śmiesz pisac, że „blue beam” to zastępczy temat!?
   czego nie rozumiesz?
   to zrozum, że ten plan jest bardzo skomplikowany, i ma bardzo szerokie dno
   blue beam jest tutaj kluczowy tak jak wszystko, ponieważ każdy czynnik jest ważny, aby plan się dokonał

   Aż tak płytki? że myślisz, że im chodzi o pieniądze? HaHaHa
   mają ich za dużo, nie potrzebują pieniędzy, już nawet nie chodzi o władzę! bo ją mają i będą mieć większą!

   tutaj chodzi o twoją dusze głupcze, po to jest robiony project blue beam! żebyś myślał, że to chrystus przyszedł! a to nic innego jak ich tajne projekty nazistowskie UFO i sztucznie modyfikowani ludzie do roli kosmitów, a w nich dusze demoniczne zaklęte.
   Taki ma plan Szatan, i zawsze chodziło o twoją dusze, nigdy i pieniądze, bo one są srodkiem do celu, szatan przyjdzie w roli ufoludków, a ty im oddasz pokłon. a nic innego nie chodzi, tylko głupek myśli że komuś kto ma 100 bilionów i może wykupić parę państw chodzi o pieniądze lub władze.

 5. bazarmedyczny 30 marca 2011 o 9:48 am

  *****************************************

  Uwaga !
  EPA w USA chce zmienic normy dozwolonego i bezpiecznego dla zdrowia skazenia wody. Za nia pojda prawdopodobnie inne kraje np w EUROPIE -> IAEA .
  Warto znalezc obecnie obowiazujace normy. Lekarze sa przeciwni temu posunieciu , ale prawdopodobnie ich glos nie bedzie mial znaczenia.

  http://www.tennessean.com/article/20110316/NEWS08/110316027/1969/NEWS/Group-warns-EPA-ready-increase-radioactive-release-guidelines-?odyssey=nav

  Tutaj jest czesc danych jeszcze niezmienionych z USA.

  http://water.epa.gov/drink/contaminants/basicinformation/radionuclides.cfm

  ************************************************************

  • bazarmedyczny 30 marca 2011 o 10:08 am

   ****************************************

   http://www.guardian.co.uk/world/2011/mar/29/japan-lost-race-save-nuclear-reactor

   Rdzeń reaktora nr.2 przetopił już podłogę. Londyński Guardian sądzi, że walka Japończyków o reaktor numer 2 może być już przegrana, gdyż jest duże prawdopodobieństwo, że jego rdzeń przetopił już stalową podłogę i obecnie przedziera się przez obudowę z cementu. Jest to opinia Richarda Laheya, który w czasie instalacji reaktorów w Fukushima był szefem działu bezpieczeństwa w General Electric nadzorującym beseny z gorącą wodą. Nie jest to jednak jego zdaniem tak groźne jak to co się stało w Czarnobylu, choć skażenie będzie bardzo poważne. Głównym problemem mogą być reakcje rozgrzanego paliwa z cementem studni, która jest pod reaktorem, których efektem są duże ilości radioaktywnego gazu. Dlatego też należy schładzać paliwo, które po reakcji z cementem wypłynie w fomie lawy, a tę będzie łatwiej schładzać. Dodatkowa stalowa obudowa, która otacza cementową studnię też może być uszkodzona – stąd prawdopodobnie wypływ mocno radioaktywnej wody.

   ***********************************************

   • bazarmedyczny 30 marca 2011 o 12:05 pm

    ***************

    http://www.voanews.com/english/news/Japan-on-Maximum-Alert-for-Nuclear-Crisis-118836529.html

  • bazarmedyczny 30 marca 2011 o 11:25 am

   ***********************************************

   Japonia w wiekszosci moze znalezc sie pod woda

   Bunker Hill CA 95536
   http://maps.google.com/maps?q=Bunker+Hill+CA+95536&oe=utf-8&rls=org.m

   Real Time Seismicity
   http://aslwww.cr.usgs.gov/Seismic_Data/heli2.shtml

   HAARP IS A MASS DESTRUCTIVE WEAPON
   http://www.fromthewilderness.com/free/pandora/haarp.html

   The Earth’s crust: its nature an physical properties
   http://books.google.com/books?id=TcaBiy9cO9YC&pg=PA198&lpg=PA198&

   ftp://tonga.mit.edu/pub/youshun/file/Pei_BSSA_09.pdf

   Japan Quake Map
   http://www.japanquakemap.com/

   http://www.fujigoko.tv/live/shotList.cgi

   Radiation map
   http://www.targetmap.com/viewer.aspx?reportId=4870

   http://www.radiationnetwork.com/

   http://www.blackcatsystems.com/RadMap/map.html

   http://www.irsn.fr/FR/popup/Pages/irsn-meteo-france_19mars.aspx

   http://www.zamg.ac.at/aktuell/index.php?seite=1&artikel=ZAMG_2011-03-15GM

   • monitorpolski 30 marca 2011 o 11:45 am

    Czyli Ben Fulford mieał rację. Tyle tylko, że siła tych ninji jest zerowa…

  • monitorpolski 30 marca 2011 o 11:44 am

   Róbcie „save” i wsadzajcie na blogi i strony. Też to czytałem wczoraj w nocy i włos mi się jeżył. Wiedzą, że promieniowanie będzie WSZĘDZIE.

  • Magdalena 30 marca 2011 o 12:47 pm

   Juz od roku conajmniej sie o to staraja

   http://www.peer.org/news/news_id.php?row_id=1325

 6. .Gallus. 30 marca 2011 o 12:05 pm

  w chemtrailsach znajduje się głownie aluminium! ponieważ aluminium powoduje znaczne uszkodzenie mózgu, i prowadzi do choroby alzheimera, robią z nas na siłę idiotów, uszkadzając nasza zdolnosć zapamiętywania.

  • monitorpolski 30 marca 2011 o 12:35 pm

   Bar też. W USA robiono szczegółowe badania. Oczywiście powyższe dywagacje nt. trójwymiarowego ekranu na niebie są jedynie spekulacjami. Być może chodzi po prostu o nowe interfejsy dla wojska.

 7. ktos 30 marca 2011 o 3:08 pm

  http://www.relay-of-life.org/pl/index.html

 8. mag 30 marca 2011 o 3:13 pm

  artes :

  Szczególnie ROZDZIAŁ V
  Handel na wsi · Jarmarczenie · Handel miastowy · Początki handlu chłopskiego · Obrót pieniężny · Lichwa · Upadek gospodarstw chłopskich · Upadek mieszczan · Upadek dworów · Żydzi

  Jan SŁomka – Pamiętniki włościanina
  genialne ! to powinna być obowiązkowa lektura dla naszej młodzieży !
  http://www.linux.net.pl/~wkotwica/slomka/slomka.html
  Zapewniam ,że wielu otworzy oczy ,a takich lektur w szkołach nigdy nie było .

 9. peryskop 30 marca 2011 o 4:09 pm

  Próbki możliwości iluzji holograficznych w ramach przygotowywań do Blue Beam:

  Realfiction 3D holographic illusion, viewable from 200 degree.
  A combination of a real cola bottle and a virtual 3D film

  Zebra Imaging ZScape Holographic Print: hologram of Seattle downtown

 10. jowram 30 marca 2011 o 6:20 pm

  Bóg Ojciec. Mówi o sytuacji w Japonii i w Polsce

  Jam Jest Który Jest, dziś chcę wam przekazać kilka słów Mojej Woli. Pozwoliłem, abyś zauważył Żywy Płomieniu, że zwiększyła się liczba ludzi przebudzonych duchowo, na skutek modlitw i ofiar wielu ofiarników. Pozwoliłem dając ci Boże natchnienie, abyś napisał kolejny list do ludzi, który miałby poruszyć serca i sumienia ludzkie. Dostrzegasz jego marność i nieporadność, lecz ulegasz jedynie sugestywnej ocenie z podpowiedzi demona.

  Nie ty i twoje słowa mają działać na ludzi, lecz Boża Moc i Łaska. Posługuję się tobą do woli i nie pozwalam, abyś odczuwał jakiekolwiek odczucia, bo jak sam wiesz, są ci niepotrzebne i rozpraszałyby cię. Będę cię Sam umacniał, lecz wszystko w czasie i miejscu niezbędnym i wystarczającym dla ciebie.

  Przy ostatnich wydarzeniach japońskich, Boża Sprawiedliwość wzięła sporą dawkę wynagrodzenia i ekspiacji. Było to zastosowane z racji przymusu, jaki musiał być użyty celem umożliwienia światu dalszej egzystencji. Jedynie w ten sposób można było zapewnić, przynajmniej niektórym z tych ludzi, którzy zginęli, wyrwanie ich z otchłani piekielnej. Dla dużej jednak liczby ludzi, z których poginęli było już za późno. Oni dopełnili miary swoich złych uczynków, wpadając w szpony demonów, którym służyli. Wybierając zło z jego konsekwencjami, wybrali drogę czarta wraz z jeziorem ognia i siarki, w którym ono króluje.

  Czekać was będzie teraz wiele chorób powstałych na wskutek rozsianego po całym świecie radioaktywnego opadu. Bądźcie świadome drogie dzieci, że jedynie Boża Moc może was ochronić i ocalić. Jedynie Boże środki i sposoby ( kropienie żywności wodą święconą egzorcyzmowaną, sypanie solą święconą egzorcyzmowaną, używanie oleju święconego egzorcyzmowanego, modlitwa przed i po posiłku, którą otrzymał Żywy Płomień z natchnienia Bożego) będą was chroniły, przed szkodliwością tego, co jest skażone radioaktywnie.

  Nie trwóż się mizerny człowiecze, bo niewiele od ciebie zależy. Niechaj każde z was zdecyduje się, za kim chce kroczyć. Jedynie wybierając Boże rozwiązania, zapewnicie sobie szczęśliwą wieczność, każde inne rozwiązanie prowadzi na autostradę piekielną.

  Wielu obserwuje, jak silnym stał się obecnie demon i jak ciężko jest trać wiernie przy Bogu. Siła przeciwnika jest wielka i nie możecie pozwolić sobie na jej niedocenianie, lekceważenie. Z chwilą zbagatelizowania sprawy, problemu, pochwyca was demon wykorzystując waszą ukrytą pychę.

  Chcę, abyście zawsze stawały drogie dzieci wobec swojego Boga w całej sprawiedliwości. Nie stosujcie nawet wobec siebie samych tego, co was poniża, bo zazwyczaj jest to kłamstwo. Pamiętaj mizerny człowiecze, że brzydzę się kłamstwem. Mówione na samego siebie dalej nim pozostaje. Chcę, abyście stanęli przede Mną w pełnej prawdzie.

  Liczni z was mają wiele wad i przywar. Czy rozpoczęliście już pracę nad ich likwidacją? Pamiętajcie, że demony oddziaływują na wasz umysł siłą demonicznej hipnozy. Człowiek spowity mgłą demonicznej hipnozy, zapada się w sobie samym, tracąc gwałtownie siły ducha. Z czasem traci nad sobą kontrolę i wykonuje wszystko, co złe jest w Moich Świętych Oczach. Hipnoza demona jest to wyższa moc upadłego anioła, którą dysponuje. Jest to moc jego umysłu, przekształcona z racji buntu, jakiego dokonał w czasie swojej próby, którą wyznaczyłem do przebycia dla Chórów Anielskich.

  Siła woli umysłu Anioła po jego próbie, działa również hipnotycznie na umysł człowieka, pociągając go do działania w dobrym. Umysł i wola człowieka jest bardzo krucha i słaba. Gdy człowiek rozwija się duchowo, wzrasta również siła jego ducha. Siła woli i umysłu człowieka uzyskawszy własną siłę, niweluje oddziaływanie sił zła i dobra. Dopiero w takim stanie ducha i umysłu, człowiek jest w stanie podejmować jakiekolwiek decyzje, idąc ku jednej z dwóch możliwości.

  Chcę, abyście wiedziały kochane dzieciny, że to modlitwa waszym sercem i jej zaangażowanie powoduje wzrost siły waszego ducha. Modlitwa taka nie może być jednak kosztem obowiązków stanu. Modlitwa wasza zjednoczona wzajemnie ze sobą oraz z osobami z Nieba, nabiera wielkiej siły i mocy sprawczej, a dusza wysłuchiwana jest częściej i szybciej.

  Żywy Płomieniu, zakrywam przed tobą wiele spraw i okoliczności, aby ujawnione w ostatniej chwili, uzyskały właściwy i oczekiwany przeze Mnie efekt. Nie snuj domysłów, ani nie myśl niepotrzebnie. Oddając do Mojej dyspozycji swoją wolną wolę, pozwalasz, abym cię mógł do woli wykorzystać, przeprowadzając czasem dzieło wbrew twojej woli. Gdy spostrzeżesz co zaszło, przyznajesz wówczas zawsze, że to przy Bogu jest racja i moc.

  Chciałbym, aby za twoim przykładem, swoją wolną wolę oddało Mi jak najwięcej ludzi. Chcę, abyście to uczynili całym swoim sercem i osobowością. Pragnę, aby jak najwięcej dusz zechciało być duszą – ofiarą, aby przez ich ofiary wyrywać piekłu jak najwięcej dusz, tak licznie codziennie wpadających do piekielnej otchłani.

  Żywy Płomieniu prosiłeś Mnie wiele razy, abym przyśpieszył wydarzenia i to co ma nastąpić niebawem. Przychylam się do twojej prośby i po raz kolejny przyśpieszam i tak przyśpieszony już znacznie czas. Wypełnienie tej prośby, nie sprzeciwia się realizacji Moich odwiecznych planów.

  Oto nadchodzą już dni wielkiego ucisku, dla wielu ludzi. Dam wam o polskie dziatki jeszcze czas na przygotowanie się do tego, co ma nastąpić. Jednak już niedługo dam pozwolenie demonom, aby mogły się rzucić na Polskę z pełną mocą i wściekłością. Jest to skutek postępowania większości waszego Narodu. Od podjęcia decyzji wielu niezdecydowanych oraz podjęcia przez wielu krucjaty modlitwy i pokuty, zależy dalszy los Polski. Nadszedł już czas odsiania ziarna od plew.

  Wkrótce nastąpi wiele wydarzeń, których przyczyną będzie drugi człowiek. Pozwolę o Polacy, aby po raz kolejny was pognębiono. Dopuszczę, aby demony ziemi zatrzęsły i waszą ziemią. Pozwolę demonom ognia użyć ogni piekielnych, do spalenia wielu ludzi w waszym kraju oraz wielu waszych dóbr. Demony wody już działają, lecz gdy pozwolę, będą zatapiać jeszcze więcej niż do tej pory. Demony powietrza rozpoczną swoje harce, także i w waszym kraju.

  Co mam jeszcze zrobić, co jeszcze uczynić, aby obudzić was z hipnozy demona w jakiej się znaleźliście. Od was i waszych decyzji, które podejmiecie bardzo wiele zależy. Czy zechce się wam chcieć o polskie serca? Nie trwóżcie się jednak za nadto, bo ochronię każdego i każdą z was, kto będzie działał w kierunku ratowania dusz.

  Tym, co już teraz będą się modlić o odmianę losu, tym dam dodatkową ochronę z Nieba, ale zamknę swoje uszy na głos wołających w czasie trwogi. Takim pozwolę jedynie na uratowanie ich własnego zbawienia, ale za cenę ich życia. Nie macie dziatki zbyt wiele czasu.

  Co było zapowiedziane, wypełni się niebawem. Zastanów się człowiecze i zechciej przyjąć Boże Słowo, jakie kieruję za pośrednictwem tego Mojego narzędzia. Pamiętajcie kochani, że czynię wszystko, aby uratować was od złych konsekwencji waszych własnych decyzji.

  Zaopatrzcie się w dobre lampy i oliwę do nich, bo Pan Młody już prawie stoi w progu. Patrzcie przeto, aby nie było za późno.

  Umacniam was dzisiaj razem z Maryją Mocą Bożego Potrójnego Specjalnego Bożego Błogosławieństwa. Wszystkich czytających i słuchających błogosławię w Imię Ojca + i Syna + i Ducha Świętego. + Amen. +++ UFAJCIE! Nie lękajcie się!!! Kocham was!!! A wy???

 11. erilo 30 marca 2011 o 7:22 pm

  ostatni jewrej w modlitwie jehowy czyli obrzezanego penisa.
  widać kto redaguje ten portal
  z pejsatymi nie rozmawiam, arrivederLa

  • monitorpolski 30 marca 2011 o 7:59 pm

   ???? To jakiś kod? szyfr?

 12. lumicino 30 marca 2011 o 8:33 pm

  Jowram,z tym tekstem to się trochę pospieszyłeś 😉 Te „święte” słowa powinny być wypowiedziane jak „Jezusy” będą na niebie błękitnym od Blue Beam ;)Nie strasz ludzi demonami bo sam nim jesteś!

 13. mag 30 marca 2011 o 9:08 pm

  @jowram – bąka nam tu jakiegoś puściłeś, a fee … 🙂

 14. Siuba58 30 marca 2011 o 10:40 pm

  Dogmatyzm religijny jest forma programowania tworzenia alters, ołtarzy lub grup ołtarzy naszej duszy. Religia jest niestety forma kontroli nad ludźmi. Odróżniam w tym momencie WIARĘ OD WIARY W DOGMATY KOŚCIELNE. Co to są dogmaty? Jaka jest ich definicja???? Samo nasuwa się, prawda?
  Nasza osobowość jest dualna, pozytywna i negatywna. „@jaworam porostu dzieli się tym co „powinien”. Nie jego wina ze taki jest.

 15. andropow 30 marca 2011 o 11:38 pm

  A fe, niech moderator, posiadacz bloga kasuje tak nikczemne posty jak ten jowrama:)

 16. niereligijna 31 marca 2011 o 6:16 am

  dla tych ktorzy nie bardzo wierza w te hologramy, zapraszam by obejrzeli kilka moich zdjec z czwartego rzedu od gory, takie kolorowe „chmury” sa u mnie na wsi bardzo czesto. Mysle ze robia doswiadczenia nad swoimi hologramowymi mozliwosciami.

  Zdjecia nie sa super jakosci, bo zbyt mocno je zmniejszylam,
  ciekawy tez jest pomidor made in canada,(przypuszczam ze GMO),
  zaczal kielkowac sam w sobie.

  http://www.paltalk.com/people/users/agatka_13/photo.wmt

 17. Pingback: „Inwazja UFO” – prawdziwy powód katastrofy w Fukushima? « Dziennik gajowego Maruchy

 18. nowaera2013 31 marca 2011 o 1:37 pm

  http://nowaera2013.wordpress.com/2011/03/30/wielka-tajemnica/

 19. Pingback: pole shift | north pole | mongolia | Equator | is 2012 real?

 20. Taka prawda 9 kwietnia 2011 o 1:54 am

  W Polsce objawił sie ‚Jezus Chrystus Romuald Statkiewicz’ dla mnie 100% podstawiony agent różokrzyża jednej z masońskich agend. Mam nadzieję, że ludzie będą na tyle normalni by go omijać większym niz dalekim łukiem. Jego cel jest znany, rozwalic KK i zmanipulować wiernych by dali się jak barany poprowadzić na rzeź w molochowym stylu.