Ogólnopolska akcja informacyjna nt. zagrożenia radioaktywnością

Kopiuję komunikat z Globalnej Świadomości, gdyż sądzę, że nie mamy innego wyjścia jak próbować obudzić Polaków na to co się dzieje. Proszę o pomoc w przygotowaniu komunikatu, który będziemy powielać w formie ulotek oraz o napisanie krótkiego artykułu na temat zagrożenia radiacją, tak żeby każdy mógł go przeczytać dzwoniąc do radia lub telewizji. Swoje propozycje wpisujcie w komunikatach, później wybierzemy najlepszą.

„Jeżeli wzrosty promieniowania –  mierzone jak pewnie zaważyliście w coraz mniejszych okresach – wzrastają już o rzędu tysięcy razy, a jak twierdzi się w nielicznych informacjach nic się nie dzieje bo jest to w normie , to dlaczego o tym nie mówią wprost – skoro to bezpieczne?
Wpadłem więc na pomysł byśmy z osób, które to czytają WSZYSCY zaczęli dzwonić do audycji TV, gdzie można się dostać na wizję (fonię) w trakcie audycji. Proponuję byśmy szybko przygotowali informację w 8-10 zdaniach, którą będziemy czytać. Ważne , aby pierwsze zdanie zawierało już najistotniejszą informację: „W ciągu ostatnich 10 dni promieniowanie w Polsce wzrosło o 2-3 tysiące razy — dlaczego o tym ludziom nie mówicie!” (to na wypadek jakby ktoś chciał szybko przerwać rozmowę):

Potrzebuję:

  1. wasze propozycje tekstu do odczytanie (pewnie bardziej pomysłowe od mojego)
  2. Listę audycji z godzinami emisji i telefonami do do zadzwonienia w ich trakcie (Szkło Kontaktowe itp w radiu i TV) – TVN, SUPERSTACJI, TRWAM (tak, tam jest taki fajny program „rozmowy niedokończone”)
  3. zróbmy tu listę deklarujących się kto będzie na pewno dzwonił

jesteśmy bateryjkami zasilającymi naszych państwa w podatki, jak się wyładujemy, to się nas wymienia na nowsze, lepiej przez system edukacji wyprodukowane, o większej pojemności… itd.”

Pamiętajcie, na ten i inne blogi wchodzą ludzie myślący, ale większość internautów to bezwolni onetowcy i zniewoleni przez giewu czy tefałen. Dlatego naszym zadaniem jest bronić nie tylko siebie, ale i tych „udurnionych”, których jest 98%.

Reklamy