Zagrożenie radionuklidami w Polsce rośnie.

Uwaga, Skutki wycieków radionuklidów w elektrowni Dai-Ichi w Fukushima zaczynają być odczuwalne i w naszym kraju.
– Katowice: wzrost o ponad 8 tysięcy razy !

– Białystok: wzrost o ponad 2870 razy !

– Warszawa: wzrost o 4600 razy !


Uwaga, Skutki wycieków radionuklidów w elektrowni Dai-Ichi w Fukushima zaczynają być odczuwalne i w naszym kraju. Oto mail jaki otrzymałem pośrednio od prof. Doroty Majewskiej:

„Drodzy Panstwo,
Wlasnie dostalam zawiadomienie o skazeniu radioaktywnym atmosfery w Polsce i przekazuje dalej. Jak widac z pomiarow, skazenie pierwiastami radioaktywnymi w Polsce stale rosnie , prosze jednak zwrocic uwage na rozne czasy pomiarowe i sobie przeliczyc na jednostke czasowa. Bez wzgledu na wszystko widac, ze skazenie dosc silnie wzroslo w stosunku do wczesniejszych okresow.
Zalecane jest wiec, zeby kobiety ciezarne i dzieci przebywaly w domach, a nie na zewnatrz. Najgorsze jest to, ze nie wiadomo, kiedy to zagrozenie sie skonczy.
Pozdrawiam
DM”

==================================================================

Ostatnie wyniki pomiarów sieci Centralnego Laboratorium Ochrony Radiologicznej w Warszawie umieściłem pod tym linkiem: http://dl.dropbox.com/u/2346872/wyniki_30_03_2011_15_20.pdf
Mapka Państwowej Agencji Atomistyki nie wskazuje jednak zagrożenia: http://www.paa.gov.pl/mapy/moc_dawki.php Komu tu wierzyć?

==================================================================
Globalna Świadomość: http://www.globalnaswiadomosc.com/polskaskazenie.htm
(…) zawartość Jodu 131 w powietrzu zwiększyła się średnio o ok. 2000 razy względem pomiarȯw na dzień 21 marca br. W niektórych miejscach Polski zawartość ta zwiększyła się dużo bardziej, np.:

– Katowice: wzrost o ponad 8 tysięcy razy !

  • Białystok: wzrost o ponad 2870 razy !
  • Warszawa: wzrost o 4600 razy !

Podobnie stało się z zawartością Cezu 137, gdzie zanotowano jego kilkuset krotny wzrost.
==================================================================
Absolutnie nie należy się kierować bełkotem medialnym. Niemal wszystkie media są opanowane przez ludobójczych psychopatów, którzy w katastrofie w Fukushima widzą metodę na depopulację globu. Dziennikarze nie mają obecnie żadnych możliwości przekazywania prawdziwych wiadomości, to co widzimy w telewizji, słyszymy w radio czy też czytamy w gazetach jest odgórnie sterowaną propagandą, kreowaną przez wszelkiego rodzaju agentury i dystrybuowaną jako „wiadomości”.
Unia Europejska, która realizuje kierunek zapoczątkowany przez nazistowską III Rzeszę zamiast ostrzec ludzi przed zagrożeniem, PODWYŻSZYŁA NORMY W TRYBIE PILNYM 20-KROTNIE!!!
Potwierdza to ludobójczy charakter rządu brukselskich satanistów (http://www.globalnaswiadomosc.com/uniapromieniowniezywnosc.htm).
Oczywiście, podanie tych informacji opinii publicznej może wywołać panikę, ale czy nie lepiej przygotować społeczeństwo do tego co się dopiero zacznie dziać? Są to wszystko niestety rozgrywki polityczne – szajka psychopatów, która obecnie jest u władzy w większości krajów Euroopy, obawia się, że nastąpi rewolta i wszyscy jak jeden zostaną  powywieszani na latarniach. Jeśli im się zdaje, że poprzez milczenie na temat zagrożenia uda im się zażegnać niebezpieczeństwo, to się grubo mylą. Ludzie i tak się dowiedzą poprzez niezależne systemy dystrybucji informacji co się naprawdę dzieje.
Naukowcy, którzy prowadzą badania już sypią. Wiedzą, że zagrożone jest również ich życie, jak i ich rodzin. Czy politykom wydaje się, że są z ołowiu?

CZAS PODJĄĆ MĘSKIE DECYZJE, a nie bawić się w parady homoseksualistów!

Reklamy