Obama wysyła „korporację morderców” do Libii

Prezydent USA podpisał niedawno rozkaz dla CIA obalenia rządu libijskiego. Jest to konieczne, ponieważ tzw. „opozycja” w postaci dżihadistów i Al Kaidy przegrywa walkę z siłami Kaddafiego. Jak wiadomo brytyjski wywiad i amerykańskie oddziały specjalne przeprowadzają operacje na terenie Libii już od dłuższego czasu.
Operacja obalenia rządu w Libii przez CiA nie będzie niczym nowym. Od wielu lat odbywają się próby zamordowania Kaddafiego przez sponsorowane przez Arabię Saudyjską, Egipt, Izrael, Maroko i Irak grupy wywrotowe, kótre przygotowywane są na terenie Czadu. W 1985 roku prezydent Egiptu, Mubarak, odmówił żądanniom USA uśmiercenia Kaddafiego i przejęcia rządów w Libii. Pod pretekstem odwetu za zamach bombowy w berlińskiej dyskotece, gdzie zginęło dwóch amerykańskich żołnierzy, USA zbombardowało Libię zabijając m.in. córkę Kaddafiego oraz raniąc innych członków jego rodziny. Jak później ujawniono w  niemieckiej telewizji, zamach na dyskotekę był autorstwa Mossadu i CIA.

CIA, zwany też „Korporacją Morderców” (Murders Incorporated) dokonał w przeszłości szereg zamachów na prezydentów  suwerennych państw. I tak, w 1955 próbowano zabić Czu-En-Laia w Chinach, w 1975 wyszło, że CIA maczało palce w planach zabójstwa Prezydenta Sukarno w Indonezji, podobnie było w Egipcie, gdzie zabito Nassera. W 1975 roku Senat USA ujawnił, że szef CIA, Allen Dulles, wydał rozkaz zabicia Prezydenta Kongo, Lumumby. Można też wspomnieć o wielu próbach zabicia Fidela Castro.

Do niedawna akcje morderców z CIA były tajne, jednak od pewnego czasu zmienionostrategię – stają się one jawne i są oficjalnym modus operandi rządu USA, a właściwie rządu światowego, którego uosobieniem jest na razie ONZ. Wykorzystuje się do tego najnowsze technologie, jak zdalnie sterowane samoloty i pociski rakietowe.

Od 1947 roku, udało się obalić szereg rządów czy też zamącić w krajach takich jak Indonezja, Chile, Grecja, Kambodża, Laos, Wietnam, Afganistan, El Salvador, Haiti i wielu innych. Udowodniony udział CIA w zamchu w Indonezji w rezultacie przyniósł ponad milion ofiar. Łączna ilość ofiar działalności CIA na świecie to ponad 6 milionów ludzi. Tę oszałamiającą liczbę podał w 1987 roku John Stockwell, były szef stacji CIA w Angoli. Może się to więc równać z dokonaniami Hitlera, Stalina czy też Mao-Tse-Tunga. Nie jest to przypadek, bowiem pod koniec wojny agencja blisko współpracowała z nazistami, a po wojnie sprowadzono do USA tych „najzdolniejszych”, którzy zostali zatrudnieni przez CIA, Pentagon oraz w programie kosmicznym.

Operacja obalenia Kaddafiego w Libii nie ma więc nic wspólnego z akcją humanitarną – jest to kolejna akcja globalistów mającą na celu ujarzmienie Arabów. Kaddafi jest nowym Husseinem, którego „zbrodnie” były pretekstem do inwazji na Irak w efekcie czego ponad milion Irakczyków zostało zabitych. Ekscentryczny i demonizowany Kaddafi jest świetnym pretekstem do zajęcia Libii i eksploatacji jej zasobów ropy naftowej, tym bardziej, że groził nacjonalizacją tego przemysłu.
Na podst. http://www.infowars.com/obama-sends-murder-incorporated-to-libya/

komentarze:
Znając powyższe fakty, nie powinno się wykluczyć, że akcję wymordowania polskiego prezydenta i jego zwolenników w Smoleńsku również dokonały tajne grupy CIA czy też innego zachodniego wywiadu. Nikt obecnie nie mówi o angielskojęzycznym dowódcy, który był w wieży kontrolnej przed zamachem. Pamiętajmy, że ś.p. Lech Kaczyński chciał prowadzić niezależną politykę monetarną, czego uosobieniem była postać Sławomira Skrzypka, a za takie rzeczy grozi odstrzelenie, czego przykładami byli prezydenci USA
Lincoln i Kennedy. Kaczyński dostał ostrzeżenie 10 marca 2010 roku w postaci czerwonej róży wręczonej mu przez ortodoksyjnego Żyda, lub osoby udającej Żyda (zamachowiec miał czarną jarmułkę na głowie) http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/nieudany-zamach-roza_132804.html. Co się stało z zamachowcem?

Oczywiście, nie można wykluczyć udziału służb rosyjskich w zamachu, jednak należy się patrzeć głównie na dalekosiężne korzyści jaki zamach przyniósł. Kontrola nad państwem dokonuje się poprzez jego finanse, w szczególności bank centralny, w Polsce Narodowy Bank Polski. Po Skrzypku prezesem został globalista, Marek Belka, który jest całkowicie poprawny politycznie w przeciwieństwie do ś.p. Sławomira Skrzypka, który zakpił z globalistów oferując im pożyczkę z nadwyżki wypracowanej przez Polskę.

Reklamy