Obama wysyła „korporację morderców” do Libii

Prezydent USA podpisał niedawno rozkaz dla CIA obalenia rządu libijskiego. Jest to konieczne, ponieważ tzw. „opozycja” w postaci dżihadistów i Al Kaidy przegrywa walkę z siłami Kaddafiego. Jak wiadomo brytyjski wywiad i amerykańskie oddziały specjalne przeprowadzają operacje na terenie Libii już od dłuższego czasu.
Operacja obalenia rządu w Libii przez CiA nie będzie niczym nowym. Od wielu lat odbywają się próby zamordowania Kaddafiego przez sponsorowane przez Arabię Saudyjską, Egipt, Izrael, Maroko i Irak grupy wywrotowe, kótre przygotowywane są na terenie Czadu. W 1985 roku prezydent Egiptu, Mubarak, odmówił żądanniom USA uśmiercenia Kaddafiego i przejęcia rządów w Libii. Pod pretekstem odwetu za zamach bombowy w berlińskiej dyskotece, gdzie zginęło dwóch amerykańskich żołnierzy, USA zbombardowało Libię zabijając m.in. córkę Kaddafiego oraz raniąc innych członków jego rodziny. Jak później ujawniono w  niemieckiej telewizji, zamach na dyskotekę był autorstwa Mossadu i CIA.

CIA, zwany też „Korporacją Morderców” (Murders Incorporated) dokonał w przeszłości szereg zamachów na prezydentów  suwerennych państw. I tak, w 1955 próbowano zabić Czu-En-Laia w Chinach, w 1975 wyszło, że CIA maczało palce w planach zabójstwa Prezydenta Sukarno w Indonezji, podobnie było w Egipcie, gdzie zabito Nassera. W 1975 roku Senat USA ujawnił, że szef CIA, Allen Dulles, wydał rozkaz zabicia Prezydenta Kongo, Lumumby. Można też wspomnieć o wielu próbach zabicia Fidela Castro.

Do niedawna akcje morderców z CIA były tajne, jednak od pewnego czasu zmienionostrategię – stają się one jawne i są oficjalnym modus operandi rządu USA, a właściwie rządu światowego, którego uosobieniem jest na razie ONZ. Wykorzystuje się do tego najnowsze technologie, jak zdalnie sterowane samoloty i pociski rakietowe.

Od 1947 roku, udało się obalić szereg rządów czy też zamącić w krajach takich jak Indonezja, Chile, Grecja, Kambodża, Laos, Wietnam, Afganistan, El Salvador, Haiti i wielu innych. Udowodniony udział CIA w zamchu w Indonezji w rezultacie przyniósł ponad milion ofiar. Łączna ilość ofiar działalności CIA na świecie to ponad 6 milionów ludzi. Tę oszałamiającą liczbę podał w 1987 roku John Stockwell, były szef stacji CIA w Angoli. Może się to więc równać z dokonaniami Hitlera, Stalina czy też Mao-Tse-Tunga. Nie jest to przypadek, bowiem pod koniec wojny agencja blisko współpracowała z nazistami, a po wojnie sprowadzono do USA tych „najzdolniejszych”, którzy zostali zatrudnieni przez CIA, Pentagon oraz w programie kosmicznym.

Operacja obalenia Kaddafiego w Libii nie ma więc nic wspólnego z akcją humanitarną – jest to kolejna akcja globalistów mającą na celu ujarzmienie Arabów. Kaddafi jest nowym Husseinem, którego „zbrodnie” były pretekstem do inwazji na Irak w efekcie czego ponad milion Irakczyków zostało zabitych. Ekscentryczny i demonizowany Kaddafi jest świetnym pretekstem do zajęcia Libii i eksploatacji jej zasobów ropy naftowej, tym bardziej, że groził nacjonalizacją tego przemysłu.
Na podst. http://www.infowars.com/obama-sends-murder-incorporated-to-libya/

komentarze:
Znając powyższe fakty, nie powinno się wykluczyć, że akcję wymordowania polskiego prezydenta i jego zwolenników w Smoleńsku również dokonały tajne grupy CIA czy też innego zachodniego wywiadu. Nikt obecnie nie mówi o angielskojęzycznym dowódcy, który był w wieży kontrolnej przed zamachem. Pamiętajmy, że ś.p. Lech Kaczyński chciał prowadzić niezależną politykę monetarną, czego uosobieniem była postać Sławomira Skrzypka, a za takie rzeczy grozi odstrzelenie, czego przykładami byli prezydenci USA
Lincoln i Kennedy. Kaczyński dostał ostrzeżenie 10 marca 2010 roku w postaci czerwonej róży wręczonej mu przez ortodoksyjnego Żyda, lub osoby udającej Żyda (zamachowiec miał czarną jarmułkę na głowie) http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/nieudany-zamach-roza_132804.html. Co się stało z zamachowcem?

Oczywiście, nie można wykluczyć udziału służb rosyjskich w zamachu, jednak należy się patrzeć głównie na dalekosiężne korzyści jaki zamach przyniósł. Kontrola nad państwem dokonuje się poprzez jego finanse, w szczególności bank centralny, w Polsce Narodowy Bank Polski. Po Skrzypku prezesem został globalista, Marek Belka, który jest całkowicie poprawny politycznie w przeciwieństwie do ś.p. Sławomira Skrzypka, który zakpił z globalistów oferując im pożyczkę z nadwyżki wypracowanej przez Polskę.

Reklamy

33 responses to “Obama wysyła „korporację morderców” do Libii

 1. Iwan 1 kwietnia 2011 o 9:46 am

  Dopuście mnie do tych skurwysynów na długość ręki to zabije.

  Polubienie

 2. Stanisław 1 kwietnia 2011 o 10:56 am

  Internauto Iwan – na odległość ręki nikt cię do tych sk……nów nie dopuści. Tu trzeba zastosować taktykę snajpera. Jeden pocisk , jednego sk ……na mniej. To co robią z naszym krajem woła o pomstę do Nieba !

  Polubienie

  • F6u6c6k.. 1 kwietnia 2011 o 3:37 pm

   Z tego co niby mówi Traktat Lizboński to twoim krajem jest Unia Europejska..

   Polubienie

 3. Czytelnik 1 kwietnia 2011 o 11:34 am

  Wcale bym się nie zdziwił gdyby maczali palce, w próbie zabójstwa naszego Papieża..

  Polubienie

  • F6u6c6k.. 1 kwietnia 2011 o 3:38 pm

   Tego co nawoływał do Nowego Porządku?

   Polubienie

   • Ewa Polska 2 kwietnia 2011 o 3:36 am

    Kiedy Jan Pawel II zostal postrzelony, wtedy nie nawolywal do zadnego „nowego” porzadku… byl poprostu papiezem Polakiem, a to wystarczalo, aby zburzyc rownowage sil, szczegolnie w dobie komunizmu…. jako papiez POLAK byl niebezpieczny dla istniejacego systemu…

    Jan Pawel II dopiero kilka lat pozniej zaczal szerzyc teorie „starszych braci w wierze” – prawdopodobnie pod wplywem ks. Tisznera, szatana w sutannie.

    Polubienie

    • monitorpolski 2 kwietnia 2011 o 9:37 am

     Tischner tu nic nie miał do rzeczy. Papież został zaczipowany w szpitalu.

     Polubienie

 4. MamyPojechane... 1 kwietnia 2011 o 1:29 pm

  Przegrywamy ludzie, przegrywamy na wszystkich frontach…

  Polubienie

 5. Sylu 1 kwietnia 2011 o 2:21 pm

  I co mozemy z tym zrobic, ano nic. Coraz wiecej ludzi nie wierzy ze to nie byl wypadek z naszym rezydentem. Ta banda CH…. bardzo dobrze zaciera slady, a nawet jak sa (chodzi o strzaly) po katastrofie to i tak, usiszaja sprawe. Jedna banda MORDERCÓw. Po 1 umowa gazowa,2 Linia kredytowa. To nasze PO-lska BANDA zabila PREZYDENTA i reszte nie winnych ludzi. ALE i tak przyjdzie czas na rozliczenie tej bandy i wtedy jak AZJE TUCHAJBEJA NA PAL.

  Polubienie

 6. Cupak 1 kwietnia 2011 o 2:26 pm

  A do inwazji UFO coraz bliżej mogą świadczyć o tym teledyski piosenkarzy z tej górnej pułki najpierw LADY GAGA tera KATY PERRY. Ciekawe co dalej będzie.

  Polubienie

  • AQQ 1 kwietnia 2011 o 2:38 pm

   Panie Cupak! W związku z opublikowaniem na nwo o Trzęsieniu 9,2 w Japonii kwalifikuje pana w szeregi baranów…

   Polubienie

   • Cupak 1 kwietnia 2011 o 2:45 pm

    Kolego możesz mnie kwalifikować gdzie tylko sobie życzysz, ale moja publikacja była umieszczona w wątku z fałszywymi wiadomościami związanymi z dzisiejszym dniem 1 kwietnia. Był to Pirma Aprilisowy żarcik, jeżeli się nabrałeś to tym bardziej się cieszę, że mi sie udało niektórych wkręcić, ale Ci bardziej spostrzegawszi od razu wiedzieli że to zwykły fake.

    Polubienie

   • zenobiusz 1 kwietnia 2011 o 4:40 pm

    Amerykański Departament Spraw Wewnętrznych | US Geological Survey
    Adres strony: http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/quakes_all.php
    To właściciel strony,którą zmanipulowałeś,Już odpowiednie służby amerykańskie,oduczą cię takich dowcipów.
    I to nie jest dowcip.

    Polubienie

  • bazarmedyczny 1 kwietnia 2011 o 3:25 pm

   ********************************

   KATY PERRY, LADY GAGA……WYŻSZA „PUŁKA”………..
   AQQ – SZKODA TŁUMACZYĆ – TO INNA „PUŁKA” JAK SAM NAPISAŁ – KOL. CUPAK…
   CIEKAWE CZY CUPAK ZNA JAKIS JĘZYK LEPIEJ OD POLSKIEGO… NA POZIOMIE WYŻSZEJ „PUŁKI”………….OCZYWIŚCIE…………

   CUPAK
   FAKE TO TY JESTEŚ…
   JEDŹ DO FUKUSHIMA – POMÓŻ TROCHĘ PRZY CHOWANIU ZMARŁYCH, SZCZEGÓLNIE TYCH TYSIĘCY NAPROMIENIOWANYCH CIAŁ WOKÓŁ ELEKTROWNI – KTÓRYCH NIKT NIE GRZEBIE – BO ŻYWI JAPOŃCZYCY BOJĄ SIE DAWKI PROMIENIOWANIA…
   POJEDŹ TAM BOHATERZE, ZE SWOIM ZAJEBISTYM POCZUCIEM HUMORU I WKRĘCAJ JAPOŃCZYKÓW…….ZANIM ONI TOBIE WKRĘCĄ W GŁÓWKĘ COŚ INNEGO…
   JA W MIEDZYCZASIE MOGĘ ZALINKOWAĆ IM TWOJE DOKONANIA…JUŻ ZNAM REAKCJĘ…JAK SIĘ MOCNO WKURZĄ – MOŻESZ MIEĆ PROBLEMY……..

   ************************************************

   Polubienie

   • Cupak 1 kwietnia 2011 o 4:18 pm

    Przepraszam za rok wybiorę Polskę i mój dom. Wtedy nikt się nie przyczepi chyba 🙂

    Polubienie

   • Cupak 1 kwietnia 2011 o 4:27 pm

    KATY PERRY, LADY GAGA……WYŻSZA „PUŁKA”………..
    AQQ – SZKODA TŁUMACZYĆ – TO INNA „PUŁKA” JAK SAM NAPISAŁ – KOL. CUPAK…
    CIEKAWE CZY CUPAK ZNA JAKIS JĘZYK LEPIEJ OD POLSKIEGO… NA POZIOMIE WYŻSZEJ „PUŁKI”………….OCZYWIŚCIE…………

    ale o co Ci chodzi ?? Bo nie rozumie??
    Chodzi Ci o tą małą pomyłkę ortograficzną? Każdemu się może zdarzyć zobacz naszego prezydenta, a co dopiero zwykły człowiek.

    Polubienie

   • witam 1 kwietnia 2011 o 8:38 pm

    agresywni chorzy psychicznie ludzie powinni mieć dozgonnego bana na internet panie miziamedyczny 🙂

    Polubienie

   • kosiardeyablos 2 kwietnia 2011 o 11:48 am

    Bazarkiewicz!!!! Wyłaćż ten CupsLock trepie, bo daje PO oczach!!! Albo jesteś kródkowidz albo albo z ciebie taka ośla łąka, no i przestań filozofować!!! Te afiszowanie z komatarzami to na Wiejskiej praktykuj!!!

    Polubienie

  • monitorpolski 1 kwietnia 2011 o 10:45 pm

   Cupak, aleś dał czadu z tym 9.2 Byłem na wyjeździe, ale ludzie do mnie dzwonili, że idzie fala, do tego radioaktywna.

   Polubienie

   • kosiardeyablos 2 kwietnia 2011 o 11:40 am

    Stanowczo popieram żarciki, bo czasem tego potrzeba w czasie globalnego odrętwienia i paranoji. Humor nikomu nie zaszkodził a wręcz przeciwnie, co nie oznacza by ulec rozpędowi i przekroczyć bariere dobrego smaku. Zenobiusz to drętwiak a Bazarkiewicz to prawdopodobnie BYŁY belfer od polskiego z syndromem seksualno-ortograficznego niedowartościowania. Kążdy ma prawo popełnić błędzik uortografiszny. NIkt tu nie powinien sie emanować swoim zgrzybiałym ego, co nie znaczy żę należało by go banować. Wręcz przeciwnie, Mr Cupslock wiedzie prym. Aż korci by ortografisznie wywalićż siem ze POprawnoszczy jężykouwej. Ten blog służy do wymiany informacji i nie tylko, prawda Mr. Monitor? A nie lekcji gramatyki. Każdy ma prawo do LITRUFKI!!! Czyż nie? Czytam ten blog od dawna bo cholernie lubie go czytać, ale jak widze wypowiedzi TREPUF to mnie sczyszcza jak koze PO obierach. POprawość ortograficzna co niektóych kojaży mi sie z POprawnościąPOlityczną żydosprytków. Z reguły odwracają kota ogonem na tym szacownym blogu zwracając uwagę na nieistotne pierdoły. Cupak poleciał z tematem, no i dobrze. NIektórym to przeszkadza, norma, takie jest życie…bla bla bla…troche nie na temat….ale ktoś też czasem musi. Pozdro!!!

    Polubienie

   • Cupak 2 kwietnia 2011 o 2:52 pm

    Iluminaci nas więc Blue BEAMem załatwią bez problemu, skoro ludzie wierzą 1 źródłowi informacji. Panika jest najgorszym doradcą, teraz widać jak by się zachowali ludzie. Wiec to może poskutkować jako nauczka dla innych i dla mnie.

    Polubienie

 7. Wojwit 1 kwietnia 2011 o 3:37 pm

  Hitlerowcy w CIA? Może. Banderowcy (via NRF-owski wywiad Gehlena) na pewno. Ci i ci bardziej z powodu swej przydatności w działaniach wywiadowczych niż tego, że stali się tam niezbędni jako nowe kierownictwo, inspirujące mocodawców do bardziej amoralnych działań niźliby US-mani byli w stanie wykonceptować. Sprzymierzeni potrfili ludobójczo zbombardować Drezno (lotnictwo USA wraz z brytyjskim RAF-em) bombami zapalającymi i burzącymi mordując (w mękach) około PÓŁ MILIONA cywilów. Potem zbombardowali (PO wyrażeniu chęci przez Japonie do kapitulacji) Hiroszimę i (kiedy Japonia pokazała już im gardło) Nagasaki (największe skupisko chrześcijan w Japonii) bombami atomowymi. Bez wyrzutów demokratycznego sumienia (jakiegokolwiek sumienia) tych co Ameryką NAPRAWDĘ wtedy rządzili i teraz rządzą… Jedyny niezbędny udział Niemców w tym mógłby być w tym, że jak wieść niesie te bomby atomowe były NIEMIECKIE (Amerykanie byli wówczas daleko w tyle za Niemcami w myśli technicznej i nie potrafiliby wtedy takich bomb zrobić, choćby ze ze względu na brak odpowiednich materiałów rozszczepialnych w ilości potrzebnej na wyprodukowanie JEDNEJ a co dopiero dwóch bomb jądrowych).
  Sprzymierzeni gardzili Konwencją Haską. Żołnierze niemieccy masowo umierali z GŁODU w obozach jenieckich nie tylko u sowietów ale we FRANCJI (sowieciarze Konwencji Haskiej nigdy nie podpisali a USA czy „wielka” Brytania tudzież Francja i owszem. A wiecie czemu U-booty Kriegsmarine miały zakaz podchodzenia po rozbitków? Bo kilka razy zostali w ten sposób podpuszczeni przez brytyjczyków (gdy RATOWALI tonących) i ZATOPIENI. Po tym jak się o tym Hitler dowiedział – osobiście wydał taki zakaz.
  Zwycięzców nikt nie sądzi. Po co w artykule stosować popłuczyny wojennej propagandy? Nie sprzyja to wiarygodności. Całkiem zdroworozsądkowo możemy przyjąć, że strona, która wygrała – wygrała, bo była bardziej bezwzględna. Proszę zauważyć, że silniejszy zawsze jest bardziej bezwzględny, bo czuje się BEZKARNY. A że na wojnie raz na wozie raz pod… to i każdej ze stron można udowodnic zbrodnie wojenne i ludobójstwo (gdyby tylko dochodzić sprawiedliwości przed prawdziwie niezależnym trybunałem).

  Polubienie

  • Wojwit 1 kwietnia 2011 o 3:40 pm

   Jako zilustrowanie tego, co napisałem:

   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/04/01/zydowska-deklaracja-wojny-z-hitlerowskimi-niemcami-bojkot-gospodarczy-w-1933-roku/#more-8688

   Polubienie

   • Ewa Polska 2 kwietnia 2011 o 6:27 am

    ?????
    Co chcesz wmowic wszystkim???

    Bojkot towarow niemieckich przez zydow, i odwrotnie to zwykla walka dwoch OPRYCHOW, przy czym jeden OPRYCH probuje byc wiekszy od drugiego OPRYCHA…..

    Dla mnie najbardziej intrygujace bylo zdanie, ze jako rezultat tych bojkotow
    „… Niemcy przekształcili się z narodu kultury w prawdziwe okrutne i dzikie bestie.”

    Czyzby autor nigdy nie slyszal o okrucienstwie i sadyzmie Niemcow w zaborze pruskim??? Wczesniej o taktykach stosowanych przez krzyzakow???

    Slowem, niemiecka piata kolumna dziala w Polsce jak za dawnych czasow…..
    I jesli cos sie z tym nie zrobi to rozdziobia Polske jak kruki i wrony przy pierwszej okazji jaka nadarzy sie ….

    Wprawdzie pies zostal udomowiony z wilka, ale niemiecki wilk nie zostal jeszcze udomowiony – przynajmniej takie jest moje doswiadczenie zyciowe.

    Polubienie

   • Wojwit 2 kwietnia 2011 o 4:07 pm

    @Ewa Polska

    Zaczyna zazwyczaj ten, kto jest pewny wygranej, bo czuje się silniejszy… Nic ci to nie daje do myślenia, poza zoologicznymi porównaniami?

    P.S.

    1. Ci, co nami rządzą zasługują na gorsze określenia niz te, ktorych użyłaś.

    2. Jednak, gdybym miał wybierać, wolałbym jurysdykcję pruską (pruską za „Wilusia”) niż talmudyczną. Czemu? Casus Drzymały. Żydokomuna wykończyłaby Drzymałę w mgnieniu oka Sposób imaginuj sobie dowolny: szybki (kula w tył głowy) czy powolny – od kazamatów UB, przez kopalnie uranu po śmierć przez zagłodzenie (nota bene jest to chyba ulubiona metoda wszelakich socjalistów – św. Maksymilian Maria Kolbe był trzymany w karcerze głodowym w Oświęcimiu, a ponieważ nie umarł, zostal dobity zastrzykiem fenolu).
    A w zaborze pruskim policjant przyjeżdżał codziennie do drzymałów, sprawdzał czy wóz nie stoi w tym samym miejscu (prawo stanowiło, że nie może) i musiał odjechać. A że prawo w Prusach było antypolskie, że były rugi pruskie – były, ale ówczesne państwo niemieckie nie musiało się częst uciekać do takich sposobów działania jak napady „nieznanych sprawców” na niepokornych obywateli.

    Polubienie

 8. F6u6c6k.. 1 kwietnia 2011 o 3:40 pm

  @Cupak..
  – coś w tym jest..

  A ja sie pytam co z Indonezją bo było tyle gadania a ona chyba jeszcze jest nad wodą..

  Polubienie

 9. Pingback: Boże,mój Boże,cóż Ci uczynił lud Japonii.Przed chwilą ,serwery sejsmologiczne potwierdziły wstrząs 9,2. « Zenobiusz's Blog

 10. Cupak 2 kwietnia 2011 o 2:34 pm

  zenobiusz :

  Amerykański Departament Spraw Wewnętrznych | US Geological Survey
  Adres strony: http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/quakes_all.php
  To właściciel strony,którą zmanipulowałeś,Już odpowiednie służby amerykańskie,oduczą cię takich dowcipów.
  I to nie jest dowcip.

  Skoro mam z takimi ludźmi walczyć przeciwko NWO to dziękuje bardzo, kabuluj dalej na Polaków do amerykańców ; / .

  Polubienie

 11. Ewa Polska 3 kwietnia 2011 o 3:14 am

  Wojwit :@Ewa Polska
  Zaczyna zazwyczaj ten, kto jest pewny wygranej, bo czuje się silniejszy… Nic ci to nie daje do myślenia, poza zoologicznymi porównaniami?
  P.S.
  1. Ci, co nami rządzą zasługują na gorsze określenia niz te, ktorych użyłaś.
  2. Jednak, gdybym miał wybierać, wolałbym jurysdykcję pruską (pruską za „Wilusia”) niż talmudyczną. Czemu? Casus Drzymały. Żydokomuna wykończyłaby Drzymałę w mgnieniu oka Sposób imaginuj sobie dowolny: szybki (kula w tył głowy) czy powolny – od kazamatów UB, przez kopalnie uranu po śmierć przez zagłodzenie (nota bene jest to chyba ulubiona metoda wszelakich socjalistów – św. Maksymilian Maria Kolbe był trzymany w karcerze głodowym w Oświęcimiu, a ponieważ nie umarł, zostal dobity zastrzykiem fenolu).A w zaborze pruskim policjant przyjeżdżał codziennie do drzymałów, sprawdzał czy wóz nie stoi w tym samym miejscu (prawo stanowiło, że nie może) i musiał odjechać. A że prawo w Prusach było antypolskie, że były rugi pruskie – były, ale ówczesne państwo niemieckie nie musiało się częst uciekać do takich sposobów działania jak napady „nieznanych sprawców” na niepokornych obywateli.

  **************

  Nie badz naiwny.

  Czy chcesz powiedziec, ze zabor pruski byl lepszy niz zabor bolszewicki, bo bolszewicy rostrzeliwali bez sadu, natomiast w zaborze pruskim bylo „prawo”…..
  Co za roznica? I jedni i drudzy mieli TEN SAM CEL: wyniszczyc lokalna ludnosc i przejac ziemie. Jesli nie kula, to wysokimi podatkami, ekonomicznie, i „prawem.”

  Polubienie

 12. Ewa Polska 3 kwietnia 2011 o 4:32 am

  monitorpolski :Tischner tu nic nie miał do rzeczy. Papież został zaczipowany w szpitalu.

  ***************
  Niewykluczone, ze papiez byl zaczipowany i manipulowany electro-magnetycznie, (byc moze NIE bedac nawet swiadomy tego), ale faktem jest, ze czesto cytowal Tisznera.
  ======================================================
  monitorpolski: Postaram się to znaleźć – w jednej z audycji Daryla Bradforda Smitha Adrian Salbuchi podawał źródła tych sensacyjnych informacji. Ponoć większość znanych polityków jest zaczipowanych. Zauważ, że niedługo po nominacji Prezydent Komorowski również znalazł się w szpitalu. Oni są zdalnie kontrolowanymi robotami. Papież niekoniecznie był zdalnie kontrolowany, raczej nie – dawał nam znać swoimi homiliami z kim mamy do czynienia, mówiąc o „cywilizacji śmierci”.

  Polubienie

  • Ewa Polska 3 kwietnia 2011 o 4:40 am

   Mysle, ze Jan Pawel II nie mial zlych intencji – moze zabraklo mu kregoslupa, moze zabraklo mu nadprzyrodzonej madrosci, ale obecny system to pieklo na ziemi w ktorym nawet papiez moze sie zagubic.

   Trzecia wojna swiatowa w najgorszej mozliwej formie. Straszniejsza niz wojna atomowa.

   Polubienie

   • monitorpolski 3 kwietnia 2011 o 11:16 am

    Zgadzam się z tobą. Dlatego nie chcę być bezczynny, gdyż to widzę. Do nas też to zło dojdzie prędzej czy później, na razie objawia się w bardzo szybkim zubożeniu społeczeństwa i w coraz bardziej zauważalnym faszyzmie.

    Polubienie

 13. jhalik 5 kwietnia 2011 o 9:29 pm

  A gdzie wasz duch jest ?

  Polubienie