Fulford sypie. Zbliżamy się do finału.

Benjamin Fulford

Uwaga – szokujący materiał. Dla ludzi o mocnych nerwach.
Benjamin Fulford w rozmowie z Jeffem Rense 30 marca ujawnił kilka faktów, na które ma ponoć dowody. Jeśli jest prawdą co mówi Fulford, to mamy do czynienia z otwartą wojną i można się spodziewać wszystkiego – od zamachów nuklearnych w którymkolwiek z krajów tzw. Zachodu, po kolejne trzęsienia ziemi nawet tam, gdzie ich do tej pory nie było. Przedstawiam w punktach pierwszą część skrótu 40 minutowej szokującej rozmowy.

1. Grupa Fulforda dysponuje dowodem w postaci nagrania z 9 marca (2 dni przed katastrofą), że rodzina Rockefellerów w osobie Jaya Rockefellera wiedziała o tym, że w prefekturze Fukushima wydarzy się katastrofa nuklearna. W nagraniu przedstawiciel Rockefellera, Campbell, oferuje jednemu z polityków japońskich dostęp do zasobów środka czyszczącego skażenia nuklearne w prefekturze Fukushima. Fulford twierdzi, że na podstawie tego nagrania można udowodnić, że katastrofa w elektrowni była przygotowanym zamachem.

2. Młoda kobieta Sakura Ito, córka jednego z czołowych japońskich gangsterów, spotkała się z Fulfordem 10 marca i ujawniła mu, że ustawiła u niego w domu budzik na 11 rano, 11 marca. W tym dniu było wielkie trzęsienie ziemi i tsunami. Przyznała też, że została wysłana przez ludzi pracujących dla Jay Rockefellera.

3. Cztery miesiące przed katastrofą zdecydowano się na umieszczenie paliwa z plutonem w reaktorze numer 3. Zielone światło dał gubernator prefektury Fukushima, mimo, że były sprzeciwy. W Japonii tylko 3 reaktory używają tej wysoce toksycznej mieszanki o nazwie MOX.

4. Niezwiązana z Japonią, ale ważna informacja – z rozszyfrowanych maili Ministra Obrony Australii wynika, że agenci Federal Reserve (prywatna firma, która drukuje dolary dla USA) zdecydowali o zwolnieniu premiera Australi Kevina Rudda, co wkrótce nastąpiło. Maile niedługo zostaną udostępnione mediom i nie będzie się tego dało ukryć. Zachodzi pytanie – dlaczego agenci prywatnej firmy amerykańskiej jaką jest FED mają taką moc by zwalniać premiera suwerennego państwa? Ci sami ludzie wtrącają się w wewnętrzne sprawy Japonii. Są to najgroźniejsi gangsterzy świata, o praktycznie nieograniczonych wpływach, kontrolują większość rządów świata, a przeciętni ludzie nawet o nich nie wiedzą (czy nie nasuwa się tu skojarzenie z Zamachem Smoleńskim? Jednym z głównych motywów była emisja pieniądza w Polsce).
Sytuacja się jednak wyraźnie zmienia, gdyż nawet pewna część mediów komercyjnych zaczyna mówić o tej grupie (Fox TV).

5. Naukowcy w Japonii stwierdzili, że woda pod wulkanem Fuji staje się bardzo gorąca. Na Uniwersytecie w Tokio  dokonano detekcji niezwykłych fal elektromagnetycznych, które są wysyłane w stronę wulkanu z placówek HAARP w USA. Podobne fale zostały wykryte w tygodniach poprzedzających trzęsienie ziemi i tsunami. Z informacji przekazanych Fulfordowi wynika, że Jay Rockefeller ma zamiar sterroryzować Japonię jeszcze bardziej – planowana jest erupcja Mt Fuji 11 kwietnia. Fulford ujawnia tę informację by zapobiec kolejnej katastrofie. Obiecuje to Rockefellerowi i jego rodzinie, że nie ma miejsca na Ziemi gdzie mógłby się skryć przed karą dożywotniego więzienia. Jedyną szansą dla Rockefellerów jest poddanie się i stanięcie przed odpowiednią komisją. Wszyscy współpracownicy Rockefellerów w Japonii są już znani i niedługo nastąpi ich aresztowanie.

6. Agenci prowokatorzy w Japonii sieją dezinformację. Przykładem jest pokazywanie fałszywych zawyżonych pomiarów licznikiem Geigera-Mullera, po to aby wzbudzić panikę.

7. Większość obsady amerykańskich baz wojskowych w liczbie ok. 200,000 osób wyjechała lub też wyjedzie w najbliższym terminie. Powodem jest to, że japońskie Ministerstwo Obrony wie, że amerykańska armia stoi za trzęsieniem ziemi i tsunami.  Zażądano więc od nich natychmiastowego opuszczenia terenu Japonii. Podobnie, pracujący w Japonii bankierzy dostali termin opuszczenia do 19 marca.

8. Fulford ujawnia dodatkowe informacje o grupie, dla której pracuje, gdyż jak mówi „zbliżamy się do finiszu”. Jest to międzynarodowa grupa osób wysoko postawionych – w Chinach, w amerykańskiej armii, w BIS (Bank for International Settlements), w Europie i w innych krajach świata, którzy są już zmęczeni rządami niewybranych w sposób demokratyczny bankierów, którzy kierują ludzkość w stronę szalonego „końca świata”. Doradca Rockefellera Kurt Campbell powiedział wprost, że „realizują czasy ostateczne Majów” – że mają środki i plany, które na pewno się udadzą. Fulford uważa, że jest to kompletny nonsens, koniec nadchodzi, ale dla rządów FED – Rezerwy Federalnej, gdyż wszystko wychodzi już na jaw.

9. Są bliskie kontakty z grupą Kaddafiego z Libii. Jest to jedyny kraj na świecie, który nie ma banku centralnego kontrolowanego przez Rotszyldów. Kaddafi jest gotów przekazać 180 miliardów dolarów na rzecz walki z ubóstwem, pod warunkiem, że ustaną ataki na jego kraj. Oczywiście, atak na Libię jest tylko i wyłącznie próbą zagrabienia zasobów ropy naftowej tego kraju.

10. Armii amerykańskiej zaczyna brakować pieniędzy. Powodem tego jest fakt, że została odcięta od funduszy przez osoby na najwyższych pozycjach w świecie finansowym. Kody, które pozwalają na aktywowanie funduszy są już w rękach grupy, którą reprezentuje Fulford. Fundusze zostaną tak długo zablokowane, aż globalni gangsterzy, których celem jest wymordowanie miliardów ludzi,  zostaną pozbawieni władzy. Prowadzone są już rozmowy z Prezydentem Obamą, Generałem Myersem i innymi czterema generałami, którzy zaoferowali gotowość współpracy. Hillary Clinton jest również gotowa do współpracy – jej zadaniem byłaby odpowiednia dystrybucja pieniędzy.

11. Brak dostępu do kodów spowodowała panikę w grupie globalnych ludobójców – stąd to szaleństwo, które się obecnie odbywa.  Tzw. grupa G-20 spotyka się obecnie w Chinach, będzie tam próba ustanowienia nowej waluty światowej, kontrolowanej przez IMF (Międzynarodowy Fundusz Walutowy), jednakże nie da to żadnego rezultatu, gdyż nowa waluta nie ma żadnego podparcia poza słowami, którym nikt już nie wierzy.

12. Grupa globalnych ludobójców musi zrezygnować z realizacji swych fałszywych mesjanistycznych, ludobójczych planów. Nikt nie chce grupy sabatjańskich Żydów (zob: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sabbataj_Cwi, w Polsce Frankiści) w sposób dyktatorski rządzących światem.
Jeff Rense: „Mam nadzieję, że masz rację, bowiem jeśli nie to już niedługo niewiele zostanie z tego świata”).
Benjamin Fulford: „moi przodkowie z obu stron byli polskimi Żydami o nazwisku rodowym Holender, 99% procent rodziny Holender zostało wymordowanych przez syjonistycznych Żydów! Przez sabatjan. Nie dotyczy to więc wszystkich Żydów, lecz wyjątkowo wstrętnej grupy Żydów, którzy czczą Szatana”. (sic!)
Jeff Rense: „Ludzie nie rozumieją, że tu jest istota Holocaustu. Oni poświęcili swój naród, przez co mogli ustanowić ten przekręt na Bliskim Wschodzie po wojnie”.
Fulford: „Dlatego też Żydzi muszą się zjednoczyć i ich usunąć”.
Rense: Dla nas niemożliwe będzie ich usunięcie, dlatego Żydzi muszą to sami uczynić.”
Fulford: „Ludzie ci używają metody zastraszenia i terroru jako formę kontroli.”
Rense:Poparte jest to kontrolą pieniądza, łapówkami i szantażem polityków.”
Fulford: „Mimo, że nie jestem zwolennikiem Obamy, muszę przyznać, że nie można mieć do niego pretensji – w każdym przypadku gdy chce zrobić coś pozytywnego grożą mu zabójstwem, przez co ma związane ręce. Wydaje mi się, że chciałby wyczyścić Amerykę. Być może powinien to być Ron Paul – ale wybór należy do Amerykanów.”
Rense: „Problemem są te organizacje syjonistyczne, jak AIPAC, ADL, B’Nai B’rith, JDL, Southern Poverty Law Center i ten AIPAC, który dosłownie ma w posiadaniu rząd amerykański – i to jest największa tragedia. Wszystkie one kryją się za judaizmem, a nie są bardziej żydowskie niż kamienie na zewnątrz mojego domu.”

13. Fulford: Kluczową sprawą jest kontrola nad pieniądzem. W momencie gdy nie będą mieli dostępu do swych kont to są skończeni. Odcinamy im też możliwość kreacji pieniądza w pamięci komputerów. Powodem ataku na Libię i w następnej kolejności na Arabię Saudyjską jest to, że nie będziemy więcej akceptować ich dolarów. Złoto, które zostało usunięte przez rodziny królewskie, te które popierał Kennedy, zostaje ponownie rozprowadzane w świecie w związku z czym 90% dolarów jest obecnie podpartych złotem. Pamiętajmy, że Federal Reserve jest kontrolowany przez inne grupy poza tą Rockefellera, Busha czy Clintona – europejskie rodziny królewskie czy też Azjatów. Od 1913 roku dolar nie jest już walutą amerykańską. Stało się to, że wyjątkowo złośliwa gałąź amerykańska FED została odizolowana od reszty systemu finansowego. Nadal kontroluje USA, pół armii i media, ale systematycznie tracą swoją moc i zaczyna się efekt kuli śnieżnej.

cdn.

Materiały:

Wywiad po angielsku: http://anticorruptionsociety.files.wordpress.com/2011/03/rense_033011_fulford.mp3
Artykuł w AntiCorruption Society: http://anticorruptionsociety.com/2011/03/31/global-financial-report-benjamin-fulford-3-11/
Global Financial Report – Benjamin Fulford, 30 March 2011 http://www.reenagagneja.com/benjamin-fulford-30march
Wskazania HAARP na 48 godzin przed trzęsieniem ziemi 11 marca: http://www.youtube.com/watch?v=EhEUcb9gMhY

Reklamy

111 responses to “Fulford sypie. Zbliżamy się do finału.

 1. .Gallus. 3 kwietnia 2011 o 9:06 pm

  Marek wrzuć potem więcej częsci tego wywiadu, jesli to prawda ze 11 kwietnia wybuchnie wulkan, to juz nie będe mial zadnych watpliwosci ze 11 jest dla nich liczbą święta, juz przeciez wiele razy o tym pisałem i mówiłem zanim doszło do katastrofy w fukushimie, maja pierdolca na punkcie liczby 11 w szczegolnosci.

  • vultoosiovs 3 kwietnia 2011 o 9:18 pm

   To czekamy na 11.04.2011 r.
   W końcu jakaś konkretna data i wydarzenie, które ma nastąpić.

   • Konarski 4 kwietnia 2011 o 12:33 pm

    Na tym zidiociałym filmiku też zapowiadają, że 11 kwietnia będzie coś „extra”, pożyjemy, zobaczymy. 🙂

  • monitorpolski 3 kwietnia 2011 o 9:31 pm

   Wyraźnie powiedział, że mówi o tym by zapobiec katastrofie. Sądzę, że poza słowami Japońce będą ostro działać na terenie USA. Wybuch Fuji oznacza koniec Japonii. Dla niech to śmierć całego narodu. Będzie bardzo gorąco w najbliższych dniach. Co do reszty wywiadu – to zależy od wolnego czasu, Fulford mówi dość niewyraźnie, jest to rozmowa przez telefon, nie wszystko rozumiem. W drugiej części jest mniej interesująca, ale postaram się to zrobić.

  • S_E_T_H 5 kwietnia 2011 o 1:18 pm

   Tu świezy wywiad z kongresmenami z USA – zdający się potwierdzać doniesienia Fulforda …… Dobierają sie do FED’u I zaczyna się nagonka na Obamę

   • AQQ 5 kwietnia 2011 o 1:31 pm

    Co sie dzieje z forum NWO, stale jakieś przerwy.

  • falcon 11 kwietnia 2011 o 8:02 pm

   a suma cyfr 12.21.2012 ?

 2. Rambo 3 kwietnia 2011 o 9:21 pm

  No to czekamy na ten 11 kwietnia i erupcję wulkanu…

  • monitorpolski 3 kwietnia 2011 o 11:00 pm

   Żeby to nie była erupcja Góry Św. Anny…

   • kasia 4 kwietnia 2011 o 1:52 am

    Hej, a gdzie wasza wiara w dobro. To ona gory przenosi. Jesli bedziecie spodziewac sie samych okropnosci to nie pomozecie. To tak jakbyscie na to czekali – jak czekacie to mozecie to dostac. Chcecie? Troche okropnej fascynacji w tym sie wyczuwa. Moze tak sobie radzicie ze strachem. Nie wiem… Dobrze ze wiele wychodzi na jaw, ale to moze swiadczyc tez o tym ze jest coraz lepiej. Prawda? Zawirowania obudza nas i poprowadza do prawdziwej wolnosci. Nie jestesmy z tym sami. To swiat wolnej woli. Niestety nie tylko naszej. Nakarmiono nas zlymi wizjami i wy to wlasnie zjadacie. Szkoda zdrowia i Waszej urody ducha:-). Jest wiele wariantow mozliwej przyszlosci. Ten piekny tez. Wierzmy w to i tym wzmacniajmy te dzialania. Strach niech wraca do nadawcy (reprezentantow zla), bo jest zlym doradca. To co tu pisze i czuje, to nie naiwnosc tylko sposob postrzegania:-). Moj wybor. Kazdy go ma.
    =======================================
    Monitorpolski: tak? dobro? To popatrz na to: http://www.google.pl/images?hl=pl&source=hp&biw=1229&bih=597&q=Iraq+victims&gbv=2&aq=f&aqi=&aql=&oq=

   • hjk 4 kwietnia 2011 o 10:02 am

    A czy Gora św. Anny zawiera pod spodem jakieś rezerwuwary lawy, która moze wybuchnąć???
    Co do dobra i zła to faktycznie tego drugiego nie mozna lekcewazyc, ale trzeba starac się robić wszystko, by popierać dobro, chocby tak jak królowapokoju na blogu, gdzie zachęcaja do modlitwy i nawrócenia i wszelkich dobrych czynów.

 3. alexirin 3 kwietnia 2011 o 9:29 pm

  przecież to jest jasne że za wszystkimi zamachami począwszy od 11/9 i wczesniej stoi rodzina rockefelerów i inni obejrzyjcie ten film jak ci sataniści rysują swój masoński symbol na mapie usa http://www.youtube.com/watch?v=8XOuwluU3Fk&feature=player_embedded

  • monitorpolski 3 kwietnia 2011 o 9:32 pm

   Ale ich czas się kończy. Jeśli rodziny arystokratyczne są przeciw nim, a tak wynika z wywiadu, to długo nie pociągną.

   • alexirin 3 kwietnia 2011 o 9:46 pm

  • bazarmedyczny 4 kwietnia 2011 o 12:33 pm

  • bazarmedyczny 4 kwietnia 2011 o 12:34 pm

 4. Przemo 3 kwietnia 2011 o 9:48 pm

  Czyli złe żydki robią się nerwowe… a wiecie chyba doskonale, że nerwowy pies jest dużo groźniejszy od spokojnego? Dlatego też nie zdziwiłbym się, że zamiast 1 wulkanu gdzieś w Japonii, wybuchnie nam 10 elektrowni atomowych (bo to jakiś haker był…).

  • marek 3 kwietnia 2011 o 11:46 pm

   stąd te paniczne sprawdzania elektrowni w Niemczech i innych krajach. Może to czysto z socjalistycznego myślenia Europy a być może jest coś na rzeczy.

 5. karlos33 3 kwietnia 2011 o 9:49 pm

  10 Kwietnia – wybuch Fuji to bardziej pasuje,tak w rocznicę.

  • .Gallus. 3 kwietnia 2011 o 9:52 pm

   • hjk 4 kwietnia 2011 o 10:13 am

    ciekawe, ale niektóre naciągane/..

 6. maasteer69 3 kwietnia 2011 o 9:50 pm

  To niech Japońce ogłoszą publicznie dla agencji prasowych na świecie i na forum ONZ ze to był syjonistyczny zamach terrorystyczny – cóż maja do stracenia, bo w przeciwnym razie ta teoria jest wątpliwa

  • .Gallus. 3 kwietnia 2011 o 10:02 pm

   • monitorpolski 3 kwietnia 2011 o 10:11 pm

    o kurde. Tego nie widziałem. No to będzie po Japonii. Henning Kemner o tym mówi na YouTube, kanał:
    http://www.youtube.com/user/2010TheCountdown#p/u/0/PamlJ5B9C5I
    Poszukajcie, godzinny wykład, nie chce mi się szukać, w tym bardziej tłumaczyć. Przerażające.

  • mucha 7 kwietnia 2011 o 9:05 pm

   gosciu to widze ze malo obeznany jestes przeciez cale ONZ i Nato itp itd siedzi u nich w kieszeni,polecam lekture na ten temat

 7. yaphoto 3 kwietnia 2011 o 9:52 pm

  Ciekawe jak na te informacje spojrzymy za np. 6 miesiecy.
  Ad. 9 – wg spisu bankow centralnych na swiecie z tej strony: http://bonfiresblog.wordpress.com/2010/03/23/bank-for-international-settlements-bis/ Libia rowniez jest kontrolowana przez Rotszyldow.

  • monitorpolski 3 kwietnia 2011 o 10:13 pm

   No a Białoruś? Chyba Białorusi nie kontrolują. Polskę już tak – po 10 kwietnia… Dlatego jestem przekonany, że to nie jest robota ruskich.

   • yaphoto 3 kwietnia 2011 o 11:28 pm

    Jesli Lukaszenka bierze kase z MFW i Banku Swiatowego to sam sobie odpowiedz. I dlaczego niby „kontroluja Polske” juz po 10.IV ? To wczesniej niby nie? 🙂

 8. BettyMegami 3 kwietnia 2011 o 10:08 pm

  Bardziej obawiam się wydarzeń planowanych na 25 maja. Nie wiem co ma się wydarzyć, ale mam identyczne przeczucia jak przed wydarzeniami w Japonii.

 9. Cupak 3 kwietnia 2011 o 10:10 pm

  Zobaczcie 30-31 sekundę tego filmu, a potem 2:21 sekunde w tym czasie po lewej stronie ekranu pojawia się pasek obrazujący trzęsienie ziemi. Są to daty 11.3.11 i 11.4.11.

  • monitorpolski 3 kwietnia 2011 o 10:15 pm

   to potwierdza, że coś się wydarzy. Meteoryt lub wulkan.

   • jackoi 3 kwietnia 2011 o 10:45 pm

    Albo lepiej idąc tym torem rozumowania coś się może stać w Californii, a wiadomo że to jest obszar aktywny sejsmicznie…

   • Konarski 4 kwietnia 2011 o 1:12 pm

    W Kaliforni coś się zaczyna dziać – pękać,
    Info z 1 kwietnia
    http://www.krcrtv.com/news/27403897/detail.html

  • .Gallus. 3 kwietnia 2011 o 10:16 pm

   genialne cupak! zagiąłes mnie tym! haha ale oni są naprawdę symboliczni do granic mozliwosci, wierzą, że goje są tak tępi że nawet jak im podadza daty w filmie katastroficznym to i tak nie skojarzą!!!! do piachu z nimi
   wszystko sie zgadza

  • Artur 4 kwietnia 2011 o 1:28 pm

   Patrzcie jak amerykanski soldier trzyma w rekach kobiete do tego jeszcze blondynke.Czy to nie jest programowanie.>Teraz widowni utrwala sie obraz amerykanskiego zolnierza obroncy wolnosci,demokracji,normalnosci i niewiast>Maja podobna propagande do rosjan-kiedys jeszcze za komuny w jednym z czasopism traktujacym o wojnach widzialem zdjecie zolnierza radzieckiego trzymajacego niemowle i karmiacego je mlekiem z butelki a pod spodem napis „Pomino wszystkich okropienstw wojny zolnierz radziecki pozostal nadal czlowiekiem”.Napis pod tym zdjeciem powinien brzmiec „Pomimo wszystkich okropienstw wojny zolnierz amerykanski pozostal nadal czlowiekiem”.

  • przybysz 4 kwietnia 2011 o 2:31 pm

   a zauwarzyliscie co mowia na filmie w mometach jak pokazuja francje i germany -oto cytat (kiedy napadasz jakies terytorium spowodu jego zasobow naturalnych najpierw zgladzasz jego ludnosc ) NIBY TO sie tyczy kosmitow ale wniosek jest taki ze luminaci tez tak robia i mysla i to sie tyczy libi i innych krajow posiadajacych rope a moze sie i tyczyc wszystkich krajow nawet polski bo bogata w wegiel i zloto i oni wiedza otym dobrze gdzie jakie zloza sa

 10. mc 3 kwietnia 2011 o 10:25 pm

  ten fulford to jakis niesamowity pajac jest

  • monitorpolski 3 kwietnia 2011 o 10:33 pm

   Wygląd i zachowanie pajaca, ale o trzęsieniu wiedział przed 11 marca, mówił o szantażu już w styczniu – że w Japonia zostanie zmyta z powierzchni ziemi. Tego nie nazwałbym pajacowaniem.

   • mc 4 kwietnia 2011 o 2:21 pm

    link?
    ==============
    wcześniejszy artykuł o Fulfordzie. Są nagrania na YouTube gdzie mówi o szczegółach gróźb, zresztą w zeszłym roku też była próba wywalenia elektrowni, tyle że na zachodnim wybrzeżu Japonii – nieudana. Fulford mówił, że to był HAARP, załączył zdjęcia plazmy, Mówił też, że grozili zatopieniem Japonii, co się chyba teraz dzieje. Dlatego mnie zaintrygował.

 11. Kuba 3 kwietnia 2011 o 10:27 pm

  Eeeee… jesli p.Clintonowa ma ratowac swiat to sugeruje aby zastganowic sie 40 razy! Podgady tej ku…y to… na lewo od kumunizmu!
  Przepraszam, nie lykam pana fulforda w 100%

  cos smierdzi…

  • monitorpolski 3 kwietnia 2011 o 10:32 pm

   Mnie też, ale nie będę zmieniał sensu tego co powiedział. Dziwne, że pluje na Clintona, a Clintonową uważa za partnerkę. A może ona robi to na złość Billowi – za Monikę i inne laski?

   • mc 4 kwietnia 2011 o 2:20 pm

    poprosze o link

   • mc 4 kwietnia 2011 o 2:22 pm

    sory nie tutaj mialem wstawic

   • Wojwit 4 kwietnia 2011 o 2:34 pm

    Ta baba jest jedną z „najbardziej ustawionych” satanistek… A jej mężulo (mimo „prezydentowania” koneksji i koligacji, bodajże z Rockefelerami), jest co najwyżej propagatorem wszechstronnych zastosowań wyrobów tytoniowych…

 12. Zee 3 kwietnia 2011 o 10:29 pm

  Bardzo ciekawy artykuł
  Aha.

  w związku z czym 90% dolarów jest obecnie podpartych złotem.
  -chyba przejęzyczenie albo błąd w tłumaczeniu

  • monitorpolski 3 kwietnia 2011 o 10:31 pm

   Tak powiedział.

   • blob 4 kwietnia 2011 o 12:17 am

    z tą informacją o złocie to chyba zdrowo przesadził

  • mc 4 kwietnia 2011 o 2:28 pm

   ten czlowiek nie ma pojecia o czym mowi – zwykly internetowy troll typu mizi ktorego podnieca to ze ktos wierzy w jego bzdury i doslowanie prosi o kolejne

 13. navajo88 3 kwietnia 2011 o 10:50 pm

  .Gallus. cyfra 23 !!!! w tym dniu się urodziłem !!!! ,a moze to ja jestem tym antychrystem ktury miał przyjść na świat ,co !!!! powiem ci jedną żecz 2006 roku doznałem udaru niedokrwiennego pnia mózgu i przrżyłem ,a co mie uratowalo to to ze przez cały tydzień leżałem w domu nieprzytomny ,a zaznaczam że mieszkam sam fizycznie leżałem na swoim łózku ,ale moja psychika i umysł przeniusł się w inny świat . Wiem że czytając to co napisałem będziesz pekał ze śmiechu ,masz prawo . Wejdz na strony poświęcon udarowi mózgu ,a szczegulnie udarowi niedokrwieia pnia mózgu i poczytaj ,moje szanse na przeżycie były zerowe ,bo na czs nie otrzymałem pomocy to jest w czasie 3 godzin !!!!! a ja bylem nie przytomny przes TYDZIEŃ !!!!
  Ja sam nie mam pojęcia co się wydaży ,ale nadchodzą czasy i to ciężkie czasy .
  Kiedy leżałem nie przytomny to spotykałem się z osobami kture już nie żyją ,matką i z jej kumpelkami z pracy kture umarły parę lat temu i co najdziwniejsze spotkałem się również z Jimim Hendrixem !!!!!!!! tu w Szczecinie !!!! i powiem ci to wszystko jest dla mbie zagadką !!!!!, albo życie mapisało dla mnie kolejny senariusz ,,a jaki to zapewnie nie dłógo sam się przekonam . Dobra bendę kończyl ,ale pamiętaj życie potrafi zaskakiwac i to cholernie zaskakiwać J.M.H

  • monitorpolski 3 kwietnia 2011 o 10:59 pm

   ciekawe to co piszesz, chętnie zrobiłbym z tobą materiał filmowy.Słyszałem o takich rzeczach, znam ludzi, którzy przeżyli śmierć kliniczną – każdy z nich ma jakieś zdolności. Jedna kobieta czytała w myślach i leczyła niemal wszystko, z rakiem włącznie. Ignacy Żarski też leczy – poszukajcie go sobie na grypa666 lub na YouTube.

   • navajo88 4 kwietnia 2011 o 12:42 am

    monitorpo nie ma sprawy ! może kiedyś o tym pogadamy lub popiszemy ,,bo wyjazdy to już nie dla mnie sam rozumiesz są męczące dla mniei tyle ,na razie J.M.H

  • .Gallus. 3 kwietnia 2011 o 10:59 pm

   co ty gadasz nie mam zamiaru się śmiać, całkowicie ci wierzę:) nigdy się z takich rzeczy nie śmieje jak spotkanie starych znajomych w zaświatach!

   tylko śmieje się z głupich mas ludzkich, które żyją w swojej czarnej skrzynce zwanej „wyobrażenie o sobie” – czynnik landruma i to ich więzi, tylko umysł cię ogranicza.
   A najbardziej się śmieje jak ktoś się wypowiada nie mając żadnej wiedzy w temacie:)

   pozdrawiam i zdrówka:)

   • navajo88 4 kwietnia 2011 o 12:40 am

    .Gallus. ja nie byłem w zaświatach !!!! ,ale widziałem i rozmawiałem z Hendrixem !!! ,a nawet z nim grałem ,bo pojechaliśmy do niego do domu !!!! wyograżasz to sobie Hendrix miał dom w Szczecinie !!!!! toż to są jaja w biały dzień ,,ale fakt rozmawiałem z nim i grałem całą noc .Wiem że zarawa to na śmieszny i żałosny żart ,ale to jest prawda . Widzisz żałuję czsami że ten udar nie załatwił mie odrazu ,ale żyję i mam się całkiem nieżle tylko jak chodzę to mam nagłe zawroty głowy i potrafię nagle i niespodziewanie walnąć na tak zwany prysk! ,ale co do mojej śmierci to chyba kostucha chciała niejako naprawić swój błąd ponieważ w 2 lata po tym udaże to też mało co się nie przeniosłem na tamten świat ,tylko posłuchaj jaki to miało przebieg , cały dzień załatwiałem pewne sprawy i okolo 16 jak wróciłem do odmu to sobie postanowiłem ugotować pierogi z mięsem ,te kture są już gotowe i tylko wystarczy je podgrzać i teraz jaki numer : nastawiłem gar z wodą i się woda podgrzewa ,a ja w tym czasie sobie siadłem i zapalam papierosa i się delektuję smakowitym dymkiem ( tu uprzedzę twoje pytanie .a po jaką cholerę palę !!! co ?) odpowiadam : bo to jedyna moja przyjemność jaka mi jeszcze pozostała hahahahahaha i nie mam zamiaru z niej rezygnować ,bo co umrę ???? hahahahahah. Ale wracamy do tego co się wydażylo ,tak siedzę i sobie jaram i nagle zaczynam tracić świadomość ,czyli zaczynam mdleć jak jakaś stara panna ledwo dotarłem do swego łózka i zapanowały ciemności dla mnie jako człowieka ,,ale nie dla mojego umysłu ,tu byłem całkiem realnie trzeżwy i świadomy tego co się zemną działo ,a więc idę i wchodzę do olbrzymiego tunelu w kturym tak po jednej i po drugiej stronie robotnicy kują ściamy walili młotami jak cholera a ja sobie szłem środkiem tunelu i rozglądałem się ciekawie do okoła i podziwiałem ,,tylko ciekawe co ???? idę sobi i w pewnym momęcie zacyna być coraz mniej robotników i chałas robi się co raz mniejszy ,a światła świecą coraz słabiej i słabiej isłabiej !!!!!! nagle otworzyłem oczy i słyszę walenie do moich drzwi od mieszkania ,ledwo się zwlekłem z wyrka a w mieszkaniu masa dymu ,,to za słabo powiedziane ledwo było cokolwiek widać tyle było dymu ,dowlokłem się do dżwi otwieram ,,a tam stoją sąsiadki i walą jak szalone !!! .Powiem ci krótko poieroliły mie zdrowo ,ale mialy rację !!! a następnie wezwały karetkę .Ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło i teraz pytanie za 1000$ czy mi jest pisana jakaś rola w życiu ???????? ,bo ja nie mam pojęcia !!!!. Śmierć wiele rzy ni już zaglądała w oczy i to znacznie wcześniej ,jak byłem mały ,to znaczy miałem 7 lat to topiłem się w Odrze na początku Lutego w 58 r ,następnie we wczesnych latach 60- tych mało mie nie zastrzelił kuzyn milicjanta ktury przyjechał do wujka na wakacje ,z TT-ki ,a potem przez 5 lat śmierć mi towarzyszyła w Vietnamie jak tam byłem .Tak że sam widzisz kostucha nie jest mi obcą panią hahahahahaha .
    Tak że zawsze powtażam życie nas zawsze będzie zaskakiwać !!! ,a co do tego co ma się wydażyc to też wiem ,,ale nikomu o tym nie mówię ,,bo i po co co to da !!!! może się myle ,,ale nigdy nic nie wiadomo ,,,dlatego wolę milczęc !!! .
    OKI na razie trzymaj się ! J.M.H

   • mc 4 kwietnia 2011 o 2:39 pm

    o kur.a dawno sie tak nie usmialem:))))

 14. Karmel 3 kwietnia 2011 o 11:19 pm

  „Doradca Rockefellera Kurt Campbell powiedział wprost, że „realizują czasy ostateczne Majów” – że mają środki i plany, które na pewno się udadzą.” – W tym akurat jest część racji, naprawdę spełnia się przepowiadnia majów która mówi o Globalnym Duchowym Przebudzeniu ludzkości i ci którzy będą sprawiać przy tym przebudzeniu problemy zostaną usunięci, w tym wypadku NWO.

  • .Gallus. 3 kwietnia 2011 o 11:28 pm

   nie, on miał na myśli rzeczywiście to, że oni dostosowują rzeczywistosc do przepowiedni aby ludzie uwierzyli w enigmatyczność świata a zarazem przebudzili się po ciężkiej III wojnie i przyjęli nową doktrynę lucyferiańską – doktrynę panów z New World Order
   to przebudzenie, które panowie z NWO mają na myśli wkładając nam do głow przez róznorakie filmy, komentarze, reportaze, to nic innego jak doktryna ich kolegów z religii New Age,
   Bo najpierw wmawiali nam teorię ewolucji i chore teorie i tylko teorie darwina, który był wychowankiem tajnych stowarzyszeń, a tym samym podważyć teorię kreacji boskiej i doktrynę chrzescijańską, aby potem przejść do ery materializmu, globalizmu,homoseksualizmu, multikulturalizmu i pozornej wolnosci rasowej etnicznej itd. dając nam świecidełka i niewolnictwo pieniądza, tak abysmy zwątpili całkiem w Boga i zastąpili go pieniądzem, a teraz ostatecznie wprowadzą nam nową religię NEW AGE, która będzie całkowitym przeciwieństwem przykazań bożych, nową religią światła i magii tysiąca punktów świetlnych oparta na „udowodnionych teoriach naukowych”.

   To my, i twórcy tych blogów jesteśmy im nie na rękę, dlatego muszą zdepopulować ludność i nas przy okazji, Karmel mylisz pojęcia

   Panowie z NWO kiedyś zostaną zlikwidowani, ale nie teraz, najpierw będzie III wojna, i wszelkie możliwe kataklizmy itd. nawet ludzie zdążą przyjąc znak bestii,
   i całkowicie sie zdeprawować, i dopiero po tych wydarzeniach system NWO zostanie obalony i ma przyjsc wolnosc.

   • monitorpolski 4 kwietnia 2011 o 3:56 am

    Wiesz co? Ten Fulford daje trochę nadzieję, że tak się nie skończy. Sądzę, żę nie można ignorować tego co on mówi. Bowiem jeśli wśród Illuminatów jest rozłam, to znaczy, że zdają sobie sprawę, iż świat nie przyjmie tak łatwo ich rządów i że wszyscy mogą źle skończyć. Może nas zginie 50%, może więcej, ale ich nie jest wcale tak wiele, góra kilka milionów spaczonych psycholi. Ich plany zakładały zerowe straty, bowiem dla nich ziemskie życie jest najcenniejsze. A tu zaczyna się robić pod górkę. Sam fakt, że możemy to publikować, że możemy wstawiać filmiki, że kryminalne media są coraz słabsze, świadczy o tym, że mamy potężnego sojusznika. Fulford może mieć rację.

  • mc 4 kwietnia 2011 o 2:43 pm

   chyba sam nie wierzysz w to co piszesz, myslisz ze to jest bajka czy gra komputerowa, ten blog byl sensowny do poki nie pojawily sie wpisy o tym pajacu fulfordzie przeciez to co ten gosc wygaduje to jest to co wlasnie chcecie uslyszec

   • .Gallus. 4 kwietnia 2011 o 3:14 pm

    smieszny jesteś

   • monitorpolski 4 kwietnia 2011 o 8:50 pm

    Nie masz racji. Właśnie na Fulforda są rekordy wejść – świadczy to o tym,że ludzie pod skórą czują, że może mieć rację. Posłuchaj jak on mówi, nawet bez znajomości angielskiego czuć, że nie kłamie. Może natomiast blefować.

 15. dotyk aniola 2PRZSLANIE OD MISTRZ MISTRZOWIE WNIEBOWSTAPIENI SAINT GERMAIN 3 kwietnia 2011 o 11:56 pm

  PRAWDA NAJWAZNIEJSZE NIESC PRAWDE DZIEKUJE ZA TA PRAWDE,KTORA JEST PRAWDZIWA . NERESZCIE PRAWDA ZAWSZE WYJDZIE NA JAW DZIEKUJE ZE TO WYCHODZI NAJAW DLA DOBRA LUDZI WSZYSTKICH NAS CALEGO SWIATA/ MY ZASLUGUJEMY NA SWIATOWY POKOJ NA WIEKI W MILOSCI RADOSCI SZCZESCIU WYCHOWYWAC NASZE DZIECI W WIECZNYM POKOJU/ ODDYCHAC CZYSTYM POWIETRZEM, PIC CZYSTA WODE/ JEST OWOCE Z CZYSTYCH NIE SKAZONYCH DRZEW/ NIE POTRZEBA NAM TYCH ZBROJEN POCO TE ELEKTROWNIE ATOMOWE POCO/ KAZDY WIEDZIAL CZYM TO GROZI/ ZAMIAST TYCH ATOMUW/ WIATRAKI NA WIATR PIEKNE NIEMIECKIE WYNALAZKI/ PANELE SLONECZNE NATURALNE/ SAMA MAM NOWOCZESNY BLOK Z TAKIMI SOLARAMI NA SLONCE NA DACHU/PO CO TE ATOMY/ TE ELEKTROWNIE/ POWINNI ZABRONIC TEGO NA CALYM SWIECIE JAPONIA JEST PRZYKLADEM TERAZ/ DLA INNYCH/ BARDZO IM WSPOLCZUJE LUDZI/ I ZIEMI WODY POWIETRZA/ ALE LUDZIE TAM I ZAD JAPONII WIEDZIAL JAKI BEDZIE SKUTEK TEGO WIEC/ ZDAWALI SOBIE SPRAWE ZE MOGLO DOJSC WCZESNIEJ CZY PUZNIEJ JEST TERAZ TEGO SKUTEK/ SAMI ZAWINILI/ NIE WIEM POCO WOGOLE WYMYSLALI TEN ATOM/ KAZDY WIE ZE JEST NIEBEZPIECZNY/ DLA CALEJ LUDZKOSCI/ WIEC LUDZIE NA CALYM SWIECIE POWINII SIE SPRZECIWIC TEMU/ TYCH ELEKTROWNI/ PANSTWA KTORE NIEMAJA JESZCZE NIECHAJ TEGO NIE RABIA/ NIE BUDUJCIE TAKICH SMIECI BOMB /W POSTACI ELEKTROWNI ATOMOWYCH NUKLEARNYCJH/ KONIEC/

  • Wojwit 4 kwietnia 2011 o 2:52 pm

   „WIATRAKI NA WIATR PIEKNE NIEMIECKIE WYNALAZKI/ PANELE SLONECZNE NATURALNE/”
   A ja, durny myślałem, że wiatraki wymyślił Wietrow a tu taka siurpryza…
   A co na to Holendrzy (pardon Cholendrowie), czy płacą tantiemy?
   Jedynym „panelem słonecznym naturalnym” jaki znam jest liść rośliny (fotosynteza) a może i w jakiś sposób ludzka skóra. Czy ten anioł, co tak skutecznie dotknął autora komentowanego przeze mnie wpisu, nie śpiewał przypadkiem „Heili heilo”?

 16. blob 4 kwietnia 2011 o 12:13 am

  Informacja że „90% dolarów jest obecnie podpartych złotem” to chyba jakaś głupota albo poważne niedopowiedzenie. W 2008r szacunkowo Global Derivatives Market był oceniony na $1.14 Quadrillion (ile to po polsku będzie to nie wiem) [ http://jutiagroup.com/20080724-global-derivatives-market-now-valued-at-114-quadrillion/ ] i co te wszystkie wirtualne dolce maja jakies oparcie w złocie ?? jeżeli tak to w jakim procencie a raczej promilu.
  Niektórzy wypowiadający się np na stronie GATA.org szasują że gdyby dolar miał oparcie na złocie to uncja kosztowałaby ok $50.000 a jak narazie to kosztuje $1400

  • monitorpolski 4 kwietnia 2011 o 4:01 am

   Sam dałeś odpowiedź. Może dolar będzie tyle warty? Mnie ciekawi od dawna dystrybucja złota poprzez sprzedaż wysyłkową – w USA jest to bardzo rozpowszechnione. I robią to właśnie reklamując się w audycjach radia niezależnego jak GCN czy RBN.Fulford daje odpowiedź skąd się to złoto bierze.

 17. tony 4 kwietnia 2011 o 12:23 am

  A WIDZIAŁ KTOŚ FILM ‚THE RITE’ ? CO MYSLICIE…TEMAT OPETAN TAK BARDZO AKTUALNY!

 18. dotyk aniola 2PRZSLANIE OD MISTRZ MISTRZOWIE WNIEBOWSTAPIENI SAINT GERMAIN 4 kwietnia 2011 o 12:30 am

  / NIE BEDZIE WOJEN NIGDY WIECEJ, TYLKO POKOJ NA CALYM SWIECIE/ GALAKTYCZNA FEDERACJA SWIATLA, MISTRZOWIE W NIEBOWSTAPIENIE, SWIATLO ZAWSZE WYGRYWA LUDZIE W MILOSCI TOLERANCJI POSZANOWANIU/ AKCEPTACJI MILOSCI. MILOSC JEST NAJWIEKSZA ENERGIA/ I SWIATLO CZYSTOSC BOGA CALEGO NIEBA TAK NIEBO JEST TERAZ NA ZIEMI/ NASI GALAKTYCZNI BRACIA Z FEDERACJI SWIATLA NIE POZWOLA NA ZADEN KROK WPOSTACI URZYCIA JAKIEJ KOLWIEK BRONI/ WYMIERZAJAC W LUDZI NIE WOLNO O TEGO ROBIC TO JEST TERAZ ZAKAZANE/ JESLI KTOS SIE INTERESUJE TYM TEMATEM ZAPRASZAMY NA TERRA GALAKYCZNA KAWIARENKA/ ORAZ YOU TUBE uzytkownik wolnaplaneta.PL MY NOSICIELE WOJOWNICY SWIATLA NIE POZWALAMI I NIE POZWOLIMY NA TO// TO CO TUAJ PISZECIE TO ZATRZYMUJE I ODRZUCAM PO PRZEZ TO ZARZADZENIE/ WSZYSKO CO NEGATYWNE NAPISANE WASZE MYSLI BRZYDKIE ZATRZYMUJE O ODZRZUCAM NATYCHMIAST /SILA MOJEJ BOSKIEJ SWIADOMOSCI JA WYSYLAM TEN CHAOS BRUDY NEGATYWIZM WASZ STRACH Z POWROTEM DO NADAWCY/ BYSCIE NIGDY WIECEJ NIE KARMILI WASZA NISKA ENERGIA /WSZYSTKO CO TUTAJ JEST NEGATWNE NIECHAJ POWRACA DO TYCH KTORZY PISZA BZDURY I MYSLA/ DLA DOBRA WSZYSTKICH LUDZI ZGODNIE Z WOLNA WOLA LUDZI NIECH TAK SIE STANIE /AMEN SWIATLO BOGA MILOSC ZAWSZE ZWYCIEZA DOBRO NA KANALE YOU TUBE UZYTKOWNIK wolnaplaneta.PL JEST FILM POKAZANO JAK UFO DAJE SOBIE RADE Z POCISKIEM NUKLEARNYM MIEDZY ROSJA INNYM MIASTEM KRAJEM ROSYJSKIM/ PRZEJMUJE UFO KONTROLE NAD POCISKIEM ROBIAC Z NIEGO PODNIEBNA POCHODNIE WIEC O ZADNYCH WOJNACH NIEMA TUTAJ MOWY BO UFO/ GALAKTYCZNA FEDERACJA SWIATLA NA TO NIGDY NIE POZWOLI I MY TAKZE ORAZ MISTRZOWIE WNIEBOWSTAPIENI CALE NIEBO JEST TERAZ NA ZIEMI/ RAZEM Z ARMIA ANIOLOW ARCHANILOW /NASZE SWIATLO MILOSC ZAWSZE WYGRYWA/

  • F6u6c6k.. 4 kwietnia 2011 o 1:59 am

   Wiesz.. Przepraszam ale jesteś człowieku zdrowo pierdolnięty..
   Musiałbym być serio jedną nogą w grobie by w te brednie uwierzyć..

   Ufo to, Ufo tamto. A czym jest UFO? widzieliście ich? znacie?, gadaliście?
   Gdy to UFO o nas tak dbało nie było by wojen..

   Nie kwestionuje tego że go/tego nie ma

   • hjk 4 kwietnia 2011 o 9:40 am

    co do tych starych wojen to ufo niedawo moze przyleciało 🙂
    mogluiby jeszcze powstrzymac swykłe pociski jak w libii a nie tylko atomowe…

  • MamyPojechane... 4 kwietnia 2011 o 10:48 am

   Ty daj mi namiar na dealera, bo towar ma pierwsza klasa z tego co widzę…

  • Ewa Polska 5 kwietnia 2011 o 5:17 am

   Zgadzam sie z toba – tylko milosc zawsze wygrywa…

   A teraz, aby potwierdzic to co tu naobiecywales o tej tam milosci, czy nie chcialbys ozenic sie z Afrykanka z nad Kongo?
   Wszyscy mowia o milosci i pokoju, o rownosci i braterstwie, a tak naprawde to faszyzm i to zle ukrywany….

   Saint Germain – swiety niemcu – nie …. o UFO, o milosci i pokoju, tylko obroc slowa w czyn.
   Afrykanki z nad Kongo poszukuja bialych mezow, najlepiej blondynow z niebieskimi oczami. NWO, illuminati, i masoneria lubia utrzymywac pozory pokoju i milosci poprzez kojarzenie roznych ras….. Im wiekszy kontrast tym lepiej….

 19. navajo88 4 kwietnia 2011 o 1:28 am

  Przed chwilą chińska telewizja CCTV NEWS podała ze na Jawie wystąpiło trzęsienie ziemi o sile 6.7 w skali Rihtera J.M.H

 20. andropow 4 kwietnia 2011 o 8:35 am

  Mowilem wam dwa dni temu ze jesli moja teoria sie sprawdzi, za kilkadziesiat godzin bedzie gdzies trzesienie ziemi. I jest – Indonezja. Slonce na dodatek nie stopuje, spodziewajmy sie w najblizszych dniach kilku trzesien o sile 5-6,5.

 21. alexirin 4 kwietnia 2011 o 8:51 am

  alexirin :

  alexirin :

  przecież to jest jasne że za wszystkimi zamachami począwszy od 11/9 i wczesniej stoi rodzina rockefelerów i inni obejrzyjcie ten film jak ci sataniści rysują swój masoński symbol na mapie usa

 22. Marduk 4 kwietnia 2011 o 10:00 am

  przepraszam ale czy ktoś może mnie oświecić|? skoro istnieje taka mała zła grupa to jak to możliwe ze nikt nie może się im postawić|? i zlikwidować złych kolesi|? coś mi się wydaje ze do mediów dochodzą tego typu wiadomości po to by stworzyć dezinformacje … byśmy mieli złudzenie ze skoro ktoś stoi za kataklizmami to można coś jeszcze zrobić, zaradzić… z całym szacunkiem pozdrawiam,

  • monitorpolski 4 kwietnia 2011 o 11:21 am

   Piramidalny system władzy. Przekonaj posterunkowych żeby sprzeciwili się swoim przełożonym. Na tym polega ich psychiczna władza. Zostaliśmy genetycznie uwarunkowani przez stulecia do posłuszeństwa. Tylko nieliczni potrafią powiedzieć „nie”. Tacy zazwyczaj siedzą w więzieniach.

 23. Cupak 4 kwietnia 2011 o 10:06 am

  Tak jak w matrixie wyrocznia była inną formą kontorli systemu, kontroli dla tych co chcieli walczyć z maszynami, tak Fulford to pewnie nowa forma kontroli dla tych co szukają prawdy.

  • mc 4 kwietnia 2011 o 3:03 pm

   uhehehehehh ladnie Cie poklepalo

   • Cupak 4 kwietnia 2011 o 4:46 pm

    jeżeli nie rozumiesz co to przenośnia to lepiej się już nie udzielaj. Złożoność twojego komentarza wskazuje na to, że w ogóle mało wiesz 😛 z całym szacunkiem.

  • .Gallus. 5 kwietnia 2011 o 12:15 pm

   popieram cupaka

 24. MamyPojechane... 4 kwietnia 2011 o 10:26 am

  Hmmm , jak wydadzą Japonię to maja prze… , Japonia to kolebka, Ojczyzna i co tam jeszcze tylko… Jakuzy, a to jak z pewnoscia wielu wie, najwieksza i najpotezniejsza organizacja przestepcza na świecie. I to nie są kurewki w stylu polskich, post-agenturalnych pseudo mafii, które wypinaja się każdemu kto da pieniazka. Jakuza/Japończycy to ludzie honoru, tradycji… ludzie dla których dobre imię wiecej jest warte niż życie. Niech im wydadzą fuji to taka bedą mieli święta wojnę jakiej nawet oni nie przezyja, jakuza się w tańcu pier… nie bedzie, zwłaszcza kiedy i tak już do stracenia nie będzie nic, a tak jak wspomniałem , nie jest to jakiś tam śmieszny gang pruszkowski czy jakaś inna popierdulka, oni maja możliwości, oni maja środki i w końcu, oni maja wiedzę, wiedzę o której my możemy tylko pomarzyc, a która to wiedza zaprowadzi ich wprost pod drzwi tych na szczycie tej piramidy nienawiści.

  • mag 4 kwietnia 2011 o 12:26 pm

   obyś miał rację !

 25. z_Californi 4 kwietnia 2011 o 11:14 am

  Jest i taka karta Illuminati 🙂
  http://www.google.com/imgres?imgurl=http://i568.photobucket.com/albums/ss128/munday1/cardgame/paranoidspng.jpg&imgrefurl=http://wemustknow.net/2010/06/illuminati-nwo-card-game-revisited-new-findings-whole-card-set-is-here-this-time/&usg=__ild7U0NW1D8Oul6TgcfN-cwanr0=&h=422&w=300&sz=45&hl=pl&start=21&zoom=1&tbnid=7kTASe770Q0Q-M:&tbnh=141&tbnw=97&ei=ApqZTZ2-F47Aswad7MHFCA&prev=/search%3Fq%3Dilluminati%2Bcard%2Bparanoid%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Ds%26biw%3D1262%26bih%3D590%26tbm%3Disch0%2C684&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=239&oei=3JmZTdzcKcjNtAaKhI2hAQ&page=2&ndsp=22&ved=1t:429,r:16,s:21&tx=31&ty=69&biw=1262&bih=590

  • monitorpolski 4 kwietnia 2011 o 8:55 pm

   Oni tworzą te karty na poczekaniu. Na początku było ich tylko kilka. I te są prawdziwe.

 26. lololo 4 kwietnia 2011 o 3:03 pm

  do boju Fulford trzymam kcuki.

 27. Artur 4 kwietnia 2011 o 3:53 pm

  Cos ten Fulford ma bledne informacje ze niby ludobujcom sie koncza pieniazki.Hahaha.A dzisiaj nad moja chata pryskali caly dzien>piekne biale smugi>z roznych kierunkow prostopadle,ukosnie.Przeciez to tez kosztuje.Teraz cale niebo jest zasnute biala mgla.Jak za kilka dni nie przestana pryskac to proponuje miedzy bajki wlozyc opowiadania Fulforda ze ludobujcom koncza sie pieniazki.

 28. Cupak 4 kwietnia 2011 o 4:54 pm

  Fulford od początku śmierdział fałszem, daje ziarnko prawdy i przeciska steki bzdur. Gdyby jego stowarzyszenie rzeczywiście dysponowało to czym dysponuje, to na pewno byłaby wielka wojna między nimi. I dziś już byłby albo dobry Fulford i jego ludzie, albo tak jak on mówi źli Iluminaci. Jest inaczej więc to jest blef + ziarnka prawda. Na razie nie wiem w jakim celu rozprowadzane.

  • Artur 4 kwietnia 2011 o 6:13 pm

   Moze w takim miedzyinnymi celu jak dezinformacja.To jest jak wpuszczenie w bogata tematyke „teori spiskowych”, ktore niestety wiekszosc spoleczenstwa traktuje negatywnie(glownie przez propagande glownego nurtu niby racjonalnych mediow), nowych teori spiskowych > To jest jak rozwodnienie tematyki i jej skaplikowanie.
   Druga opcja moze byc to ze jak im cos nie wyjdzie to moga powiedziec popatrzcie to my bylismy ta opozycja”Stowarzyszenie Bialego Smoka” tylko nam ci zli ludobujcy nie dali dzialac.Czyli moze to byc swoistego rodzaju plan ratunkowy.Nawet najlepiej opracowany plan jezeli ma byc dobry musi zakladac opcje porazki.

  • monitorpolski 4 kwietnia 2011 o 8:57 pm

   Jest za słabo nagłośniony jak na agenta. Kto o nim wie?
   Może blefować, bo tylko im to zostało. Japonia może pójść na dno. Miała to być Indonezja, ale być może będzie Japonia. Drobna pomyłka w kalkulacjach.

   • Artur 4 kwietnia 2011 o 10:35 pm

    Wlasnie moze byc agentem.Film z bylym ministrem japoni,rozmowa z ksiezniczka japonska,wywiad z Rokefelerem<ma dojscia chlopak.Zreszta jakiego naglosnienia trzeba bedac agentem? Kto o nim wie? My o nim wiemy,pokazal sie w polskim internecie to pewnie pokazal sie rownierz w odpowiednich forach internetowych kazdego kraju na swiecie.Co do blefowania<organizacja ktora ma wladze nad swiatem nie jest Tylko i wylacznie zdana na blefowanie ma ona zapewne caly dodatkowy repertuar i arsenal srodkow do wykorzystania.Nie musza sie tak ograniczac.

 29. zielnik 4 kwietnia 2011 o 7:30 pm

  Ja jeśli chodzi o Iluminatów nie rozumiem głównie jednego: PO CO TAK NISZCZĄ I ZATRUWAJĄ ZIEMIĘ, skoro samo na niej żyją ??? Przecież chemtrailsy, wszechobecna działalność Monsanto itd dotyczą także ich, skoro oddychają, jedzą etc.
  Może mi to ktoś przystępnie wyjaśnić ?

  • .Gallus. 4 kwietnia 2011 o 8:01 pm

   to, że zatruwaja ziemie i nas to nie znaczy że zatruwają samych siebie, ponieważ oni zapewne mają antidotum na każdą chorobę, maja zapasy wody w podziemnych bunkrach atomowych i są zabezpieczeni na planowane katastrofy, co do chemtrailsów to zapewne rowniez mają jakąś odtrutkę, bo jeśli ktoś tworzy wirusa to zawsze tworzy również antywirusa – antidotum, tylko nam go nie podadzą.
   Te zanieczyszczenia wcale nie są trwałe, tylko będą się utrzymywać do czasu aż wyginiemy i pozostanie garstka ludzi którą można by totalnie kontrolowac, i która stworzyłaby totalnie orwellowski świat
   zapewne również maja w zapasie pewne technologie, które wprowadzą po wielkich katastrofach, wojnach i depopulacji, i nowi ludzie z nowym porządkiem świata, będą żyli kompletnie odwrotnie do przykazań bożych – co juz zreszta teraz widzimy, i oni będą uzywac tych technologi nowych do tego aby im się żyło dobrze i fajnie i zgodnie z lucyferiańskim porządkiem swiata.

   • monitorpolski 4 kwietnia 2011 o 9:02 pm

    Edward Ray Griffin niedawno wypuściłfilm o chemtrailsach, wyjaśniono cały mechanizm. Otóż smugi zawierają m.in. aluminium, które zmienia odczyn gleby na zasadowy. Zwykłe rośliny giną, ale GMO przetrwa. Chodzi o uzależnienie nad od Monsanto, które będzie decydowało o tym komu dać ziarna, a komu nie. Sami zrobili zapasy niezmodyfikowanego ziarna – mają je w specjalnych schronach. To jest otwarte ludobójstwo, pewnie jakiś plan C lub D. Planem A były szczepionki – niewypaliły. Teraz mamy katastrofę nuklearną, jeszcze nie wiadomo czy wypali. Jeśli nie to będzie głód. itd

   • Buka 4 kwietnia 2011 o 11:08 pm

    To jest ciekawy element tej układanki,ostatnio czytałam informacje nt broni skalarnej i wg tego może ona być użyta w różny sposób tzn może też być podobno neutralizatorem skutków kataklizmów,które wywołują czy stwarzać ochronną tarczę.Trafiliście jeszcze może gdzieś na takie informacje?Bo jeśli tak bardzo cenią życie ziemskie,to nie sądzę żeby czekali tysiące lat na rozpad toksycznych pierwiastków itd.Muszą mieć w swoich rękach technologię,która pozwoli im funkcjonować normalnie,w tych swoich norach mogą przeczekać bezpiecznie jakiś czas,ale kiedyś muszą wyjść.Z tym defensywnym działaniem scalar weapon może być coś na rzeczy.

 30. Artur 4 kwietnia 2011 o 9:55 pm

  Katastrofa nuklearna juz wypalila.

 31. Pingback: Top Posts — WordPress.com

 32. APA 5 kwietnia 2011 o 8:57 pm

  Stosuja strach,rzucenie na kolana bydla roboczego,wykorzystuja wszelkie metody i osiagniecia aby to bydlo bylo oglupione i posluszne .
  Czy tego nie rozumiecie ?
  Wystarczy zwykly sprzeciw tym zwyrodnialcom i oni zaczna sie bac !
  Czy stosujecie to ?

  Idziecie jak barany na rzez – poczawszy od medialnej klatki skonczywszy na autentycznym zaganianiu stad tam gdzie oni chca .
  Zacznijcie od wybijania szyb w urzedach i instytucjach na dole ,w ich supermarketach i hurtownaich ,pojazdach az po policyjne ,w oknach prokuratorow i sedziow ,biurach poselskich.
  Zobaczycie reakcje nawet zwyklego policjanta mieszkajacego w poblizu was.
  Zobaczycie reakcje wojta na wsi ,burmistzra w miescie,ksiedza na plebanii.
  TO ONI ZACZNA SIE WAS BAC !
  I wcale to nie bedzie rewolucja arabska ale POLSKIE DZIALANIE !
  Nie czekajcie az wam do konca wyszkola rebeliantow ,dzialajcie sami w pojedynke i w okreslonym czasie .
  Potem przyjdzie czas na sabotaz i grupowe zadania.
  Innej mozliwosci nie ma.

  • F6u6c6k.. 5 kwietnia 2011 o 9:46 pm

   to idź wybijaj szyby.. Baranie..

   Czym ci głupcze zawinił policjant/ksiądz albo wójt..

   Wyobraź sobie przygotowaną na wszystko zamkniętą grupe która wykorzystuje ludzi – do pewnego czasu.

   – „TO ONI ZACZNA SIE WAS BAC !” i co nam z tego? Człowieku, zastanów sie..

   Gdyby nie ich uprzejmość nie wiedział byś o Illuminatach i Bilderbergu – choć i tak moim zdaniem to tylko pionki.

   Jak chcesz wybijać szyby a autach i urzędach to idź.. Weź kamień i oby cie wsadzili do paki..

 33. erilo 6 kwietnia 2011 o 3:25 pm

  I co?
  pewnie Dave R. nasrał w pory, jak przeczytał oświadczenie Pan Beniamina!
  przecież mając za przeciwnika kogoś takiego jak Fulford i SBS to dziw, że banda żydowska rządząca światem nie jest 10 x gorsza.
  pomijam inne analizy, ale jeśli się wie gdzie oni ukryci, co zrobili i co zamierzają, i nie uderzyć profilaktycznie i nie odstrzelić przynajmniej 10 z górnej półki tylko czekać aż uśmiercą Japonię,a później postawić prawie 100-letniego D.R. przed sądem, to co mu zrobią?
  on będzie miał w tym więzieniu basen z tajskimi masażystkami – straszna kara!
  Fulford to taki sam zwodziasz jak Alex Jones, czy w Polsce: Buebel, Świtoń, Kaczyński, Tusk, Rydzyk, JKM i inni pejsaci zwyrodnialcy udający patriotów.
  to już staje się nudne te bzdety tutaj, już tu nie zaglądam.
  A kto chce łyknąć prawdy, zapraszam tutaj:
  http://www.youtube.com/user/Polonocentryzm
  http://www.multiupload.com/G8RCCVEJD5


  • monitorpolski 6 kwietnia 2011 o 8:47 pm

   Znasz Świtonia? Nie pier…ol bo cię odstrzelę na tym blogu. Jeden z większych polskich patriotów jakich poznałem durniu.

   • erilo 7 kwietnia 2011 o 5:49 am

    a kto go pacanie zawoził na Żwirowisko?
    kto zakładał z nim RRNP?
    nie masz gówniarzu zielnego pojęcia o polityce to się nie wychylaj!

    • monitorpolski 7 kwietnia 2011 o 6:35 am

     I nie kontynuowałeś ani nie pomogłeś mu w dalszej walce?! Ja przynajmniej próbowałem medialnie, to są efekty:
     http://www.youtube.com/user/KazimierzSwiton

   • erilo 7 kwietnia 2011 o 7:31 am

    ten Twój bohater startował z listy RAŚ do Sejmu.
    a co do innych zdrad tego ubeka zwróć się do SOW.
    a w ogóle to uważam, że jesteś żydowską wtyką tutaj i mieszasz. nie mam na to czasu. podałem namiar na swój kanał. ja pracuję dla Polski a nie mieszam. wiesz chociaż co to erilo?
    i kto komu powinien pomagać?
    ja żydowi, czy Polacy mnie?

 34. Wrona 6 kwietnia 2011 o 3:58 pm

  navajao88 napisz do mnie : maryla@iinet.net.au

  Przeczytalam Twoje posty i jestem bardzo ciekawa Twojej historii chorobowej. Mam dla Ciebie tez ciekawy temat zwiazany z jednym z programow HAARP-a.

  Jestesmy w jednym wieku i ja tez topilam sie w Odrze w 1969 roku.

  Prosze Cie napisz !

 35. kiriki 6 kwietnia 2011 o 11:22 pm

  ludzie, ten fju fjuford to jedna i ta sama paczka, a nie organizacja bialego smoka… co za nonsens i bajki – nawet jesli o wyznaczonej dacie dojdzie do wybuchu , nie znaczy ze bialy smok jest po naszej stronie xd
  najlepiej swiadcza o tym slowa samego fjufjolda „Obiecuje to Rockefellerowi i jego rodzinie, że nie ma miejsca na Ziemi gdzie mógłby się skryć przed karą dożywotniego więzienia. Jedyną szansą dla Rockefellerów jest poddanie się i stanięcie przed odpowiednią komisją. Wszyscy współpracownicy Rockefellerów w Japonii są już znani i niedługo nastąpi ich aresztowanie” – kara dozywotniego wiezienia, to jakis kur…. zart, a jak sie odda w rece sprawiedliwosci to postawia go przed komisja i co…. ULASKAWIA, czy dadza DOZYWOCIE xd
  albo te bzdetyu z Husajnem Obama o Clintonowna – hahaha – nie masakra

 36. Taka prawda 9 kwietnia 2011 o 7:14 pm

  zielnik :Ja jeśli chodzi o Iluminatów nie rozumiem głównie jednego: PO CO TAK NISZCZĄ I ZATRUWAJĄ ZIEMIĘ, skoro samo na niej żyją ??? Przecież chemtrailsy, wszechobecna działalność Monsanto itd dotyczą także ich, skoro oddychają, jedzą etc.Może mi to ktoś przystępnie wyjaśnić ?

  Odpowiedzi na każde pytanie, oni tego nie jedzą, etc.
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/raport_z_iron_mountain_co,p681386860

 37. polak 2010 11 kwietnia 2011 o 9:58 am

  No to przepowiednia sie sprawdziła.Dzisiaj od rana czekam na to zapowiadne trzęsienie ziemi…I właśnie teraz podano ,że silne trzęsienie ziemi nawiedziło Japonię…Iluminaci mają p….ca na punkcie liczby 11. To dowód ,ze za tym stoją .Co jeszcze zgotują światu ????????????? Ci szaleńcy.

 38. człek 11 kwietnia 2011 o 2:36 pm

  A czemu informacji o trzęsieniu nie ma na głównych polskich potralach typu Wirtualna Polska czy Onet? Na WP jakieś kilka godzin temu było na głównej stronie jako pierwsza, a teraz znikło bezpowrotnie…

 39. eltoro83 11 kwietnia 2011 o 2:45 pm

  Wiecie co ja tam w żadnego Harpa,pola magnetyczne nie wierzę-natura jest za potężna żęby ją ujarzmić-natomiast wierzę w nowoczesną technologię która potrafi z przybliżeniem do minimalnego stopnia błędu określić czas i miejsce katastrofy….a takimi informacjami można już szachować jak się chce i dorabiać miliony wątków pod swoje teorie-tak jak efekt cieplarniany,Co2 i inne tego typu rzeczy.

 40. wielbicielka Wielkiego gerbera 11 kwietnia 2011 o 4:46 pm

  Takiego stada popaprańców to ja już dawno nie widziałam! 😀 Nie wiem co ćpacie, ale dajcie namiar na dealera 😀 Żeby chociaż którykolwiek z Was miał pojęcie o sejsmologii ale nie dostrzegłam takiego przypadku 😀

 41. wielbicielka Wielkiego gerbera 11 kwietnia 2011 o 4:55 pm

  człek :

  A czemu informacji o trzęsieniu nie ma na głównych polskich potralach typu Wirtualna Polska czy Onet? Na WP jakieś kilka godzin temu było na głównej stronie jako pierwsza, a teraz znikło bezpowrotnie…

  Ale o którym? Człowieku, w Japonii było dzisiaj kilkanaście wstrząsów powyżej 4.5 😀 W ciągu ostatniego miesiaca spokojnie ponad tysiąc… śmiech ogarnia że stado pajaców wierzy w możliwość wywołania takiej ilości wstrząsów przez człowieka… pewnie nawet pojęcia nie macie jakiej ilości energii do tego potrzeba 😀

 42. Pingback: Fulford sypie. Zbliżamy się do finału. « Alexirin's Blog