Wydarzenia i komentarze 6 kwietnia 2011r.

Lyndon LaRouche: wkraczamy w krytyczny moment dla istnienia cywilizacji

  • Z uwagi na komentarze, z których wynika że LaRouche jest uważany za przedstawiciela „elit”, należy wyjaśnić, że tak nie jest. Otóż jest on w opozycji do NWO od kilkudziesięciu lat. To dzięki niemu na światło dzienne wyszły ludobójcze praktyki następców dr Mengele, to on zwrócił uwagę na to, że rząd amerykański został „porwany” przez siły zła – jak on to nazywa, „Imperium Brytyjskie”, które nie ma nic wspólnego z Anglikami. LaRouche uważa, że energia atomowa jest najprostszym i jedynym na dzień dzisiejszy, sposobem wyjścia z impasu energetycznego. Zaniechanie technologii nuklearnej spowoduje bowiem powrót ludzkości do „ciemnoty i zacofania”, nie mówiąc o tym, że duża jej część po prostu wymrze z głodu. Można się z tym zgodzić lub nie, natomiast trzeba jasno powiedzieć, że nie reprezentuje on głosu „elit”. La Rouche był uwięziony na podstawie fałszywych zarzutów, próbowano go wiele razy zgładzić. Utrzymuje się na fali dzięki swojej wiedzy, inteligencji i bogactwie, które udało mu się zgromadzić. W tym tygodniu po raz pierwszy LaRouche wystąpi w audycji Alexa Jonesa, co świadczy o konsolidacji opozycji wobec NWO w USA i nie tylko.

============================================================

LaRouche

W cotygodniowym raporcie na swoim portalu , wielokrotny kandydat na Prezydenta USA, jeden z najlepszych ekonomistów świata, 87 – letni Lyndon La Rouche podsumowuje sytuację, w jakiej znalazł się świat.
Twierdzi, że jest to krytyczny moment dla ludzkości.
W lutym rozpoczęła się seria katastrofalnych trzęsień ziemi, których początkiem była Nowa Zelandia i i okoliczne wyspy.Trzęsienia przeniosły się na Azję i zmierzają w stronę Alaski i Kalifornii oraz Chile. Nie wiemy jaki będzie finał, możemy jedynie przypuszczać na podstawie przesłanek.
Wg LaRouche’a jest to ten sam proces, który zniszczył już wcześniej część świata.
Niestety, międzynarodowa prasa z New York Timesem i Washington Postem włącznie kłamią jak
nigdy dotąd, próbując wywołać panikę na bazie katastrofy nuklearnej, a nie jest to tak jak się przedstawia. Sposób wytwarzania energii z elektrowniach atomowych w Japonii był zupełnie prawidłowy. Spisały się one znacznie lepiej niż można było przypuszczać, po tym jaki był rozmiar trzęsienia ziemi. Problemem jest to, że kryzys w regionie Pacyfiku przeszedł wszelkie ustalone wcześniej standardy bezpieczeństwa. Reaktory zostały zniszczone przez kataklizm o znacznie wyższej skali niż można było sobie wyobrazić. Siły, które zadziałały były o kilka stopni wielkości większe niż cokolwiek do tej pory nastąpiło, łącznie z wybuchami olbrzymich bomb wodorowych, które miały kiedyś miejsce na Pacyfiku.
Człowiek nigdy dotąd nie wytworzył kataklizmu o takiej skali, i nadal nie jest w stanie wytworzyć energii takiej wielkości. Nie możemy więc winić elektrowni nuklearnych, których tak bardzo potrzebujemy.
W dalszej kolejności La Rouche wyjaśnia o co chodzi z tym atakiem na formę wytwarzania energii jaką są elektrownie atomowe i kto za tym stoi. Ludzkość się teraz zmaga z ruchem znacznie gorszym od faszystowskiego, szczególnie wokół Prezydenta USA, który też sam, bez przesady, też jest groźniejszy od faszystów.
W ruchu tym główną rolę odgrywają tzw. „Brytyjczycy”, to ci tak potwornie kłamią w mediach, gdyż zależy im na doprowadzeniu swoich niecnych planów do końca. Ich intencja jest bardzo poważna – redukcja populacji USA, Europy i Azji za pomocą programu ludobójstwa.
Przy wytwarzaniu energii za pomocą elektrowni nuklearnych, niemożliwe byłoby wdrożenie tego programu. Celem kłamstw, których autorem są media, nie rządy państw, jest ludobójstwo zaplanowane przez Monarchię Brytyjską.
Innym problemem, przed którym stoimy jest Układ Słoneczny i przestrzeń kosmiczna. Wykracza to daleko poza ludzką wiedzę i doświadczenie.Być może moglibyśmy z tym problemem sobie poradzić, ale wymagać to będzie poważnego wysiłku.
Problemem jest Słońce, które wchodzi w gwałtowny okres swojego cyklu, taki jakiego jeszcze dotąd nie doświadczaliśmy. To jest przyczyną pojawiania się super-trzęsień ziemi, szczególnie w tzw. Pacific Rim. Zespół LaRouche pracuje intensywnie nad przygotowaniem do publikacji wyników badań na ten temat – zostanie to udostępnione opinii publicznej w najbliższych dniach. http://www.larouchepac.com/node/17862
===========================================================
Ważny komentarz „Peryskopa” nt. La Rouche:

87–letni Lyndon La Rouche choć znany z krytycznych wypowiedzi wobec establiszmentu USA i wsparcia dla bojówkarskiego „We Are Change”, najlepsze lata ma już za sobą. La Rouche nie trafi do przekonania rozsądnie myślących ludzi obwiniając cykle Słońca za katastrofy wywoływane broniami skalarnymi, albo twierdząc jakoby EA dawała skuteczną obronę przed kampanią depopulacji.

Bo należy odróżnić naturalne zgony wynikłe z naturalnych plag (służące zachowaniu równowagi populacyjnej) od „uszczęśliwiania” na siłę przez wciskanie komu się tylko da zachodnich technologii z MacDonalds na czele, aż do „humanitarnego bombardowania” jak to ma miejsce teraz w Libii.
http://wirtualnapolonia.com/2011/04/05/libia-kraj-ten-juz-nie-istnieje-%E2%80%A6/#comments

Podobnie czynnikiem nakazującym depopulację jest tzw. „Peak Oil” – tj. mit rzekomego wyczerpywania się zasobów naturalnych z ropą na czele. A coraz więcej dowodów jest na to, że węglowodory wciąż powstają w głębszych warstwach Ziemi i powoli przesączają się bliżej powierzchni, tworząc eksploatowalne złoża. Niespotykane wcześniej serie wstrząsów sejsmicznych, notowane dziś w wielu rejonach świata, mają na celu przyspieszenie tego przesączania.

Wyciek z odwiertu BP pod dnem Zatoki Meksykańskiej rok temu to właśnie skutek dowiercenia się do „Deep Oil” – głębokich złóż ropy.

La Rouche wypowiada się nt. depopulacji nie zauważając jej istotnych przejawów np. poczynań BIG PHARMY i takich organizacji jak WHO.

A właśnie 3 kwietnia br. wezwano lekarzy w Anglii do zwrotu zapasów szczepionki na świńską grypę po alarmujących przypadkach narkolepsji w Irlandii, Szwecji i Finlandii (wcześniej także w Australii) wśród dzieci zaszczepionych „Pandermix”. Narkolepsja objawia się nagłymi zaśnięciami, którym towarzyszy nagły zanik napięcia mięśniowego, prowadzący do całkowitego kolapsu. Ponadto mogą wystąpić porażenia podczas snu, a także ekstremalnie wyraziste halucynacje na granicy snu i jawy.

http://www.independent.ie/health/swine-flu/gps-must-return-flu-vaccine-over-narcolepsy-fears-2607513.html

Czy La Rouche nie słyszał ostrzeżeń Jane Burgermeister i uczciwych, odważnych lekarzy jak groźne dla zdrowia są adjuwanty dodawane do szczepionek?
==========================================================

Próbki w Fukushima wskazują spadek promieniowania z 7.5 mln do „tylko” 5 mln powyżej normy.

próby powstrzymania wycieku promieniotwórczego

Pobrano je we wtorek z cementowego dołu obok turbiny reaktora nr. 2 wskazały 5 mln razy ponad normę. Jest to poprawa w stosunku do badań, które przeprowadzono w sobotę, które wykazały 7.5 mln (dlaczego o tym nie informowano?). Jest to wynik działań mających na celu zatkanie wycieku radioaktywnego z reaktora nr. 2 za pomocą „płynnego szkła” -cieczy polimerowej na bazie silikonu. Mimo, że nie zastygła ona jak oczekiwano, ilość radioaktywnej wody, która się przedostaje do oceanu się zmniejszyła. We wtorek ujawniono, że woda wyciekająca do oceanu ma promieniotwórczość przekraczającą 1 milion razy, a w rybach wykryto radioaktywny jod. Po operacji cieczą polimerową stwierdzono spadek promieniotwórczości do kilkuset tysięcy ponad normę. Nadal nie wiadomo ile radioaktywnej wody wycieka w sposób niekontrolowany do oceanu. Premier Edano przepraszał za decyzję odnośnie uwolnienia 11,500 ton radioaktywnej wody, jednak jak twierdzi Timothy Jorgensen z Georgetown University – jest to „tylko” 5 basenów kąpielowych, a w oceanach znajduje się 300 trylionów basenów wody, w związku z czym to się „szybko rozrzedzi”.
CNN: http://edition.cnn.com/2011/WORLD/asiapcf/04/05/japan.nuclear.reactors/?hpt=T2

TEPCO rozdaje pieniądze mieszkańcom strefy zagrożonej – 12 dolarów na osobę…
Z uwagi na skutki katastrofy, które niestety muszą ponieść mieszkańcy 10 miast w pobliżu elektrowni Fukushima Daiichi,
Tokyo Electric Power Company (TEPCO) zaoferował wstępną pomoc finansową (nie jest to odszkodowanie) dla każdego jej mieszkańca. Mieszkańcy jednej z miejscowości, Namie, odmówili jednak przyjęcia pieniędzy, gdyż pomoc określono jako „zbyt skromną” w stosunku do potrzeb i wyrządzonych szkód. 20,000 meiszkańców Namie miało otrzymać 20 milionów jenów, co jest równoważne 12 dolarom na mieszkańca. Tymczasem, oficjele prefektury Fukushima już skierowali zażalenie do Premiera na TEPCO. Tydzień temu Bank of America Merrill Lynch wycenił, że w przypadku gdy usunięcie skutków katastrofy potrwa 2 miesiące, TEPCO będzie musiało wypłacić łączne odszkodowania 1 biliona jenów (12.13 miliarda dolarów). Suma ta wzrośnie 10-krotnie jeśli potrwa to 2 lata.  http://edition.cnn.com/2011/WORLD/asiapcf/04/05/japan.nuclear.money/index.html?hpt=C1

Reklamy