Benjamin Fulford, raport z 5 kwietnia 2011r

(…) Tchórzliwy Premier Japonii po ataku bronią HAARP 11 marca, zapłacił Rezerwie Federalnej (FED) okup w wysokości 60 bilionów jenów (ok 700 mld dolarów). Okup ma zapobiec wysadzeniu HAARP-em wulkanu Mt. Fuji  (…)

linia 2.5Hz HAARP'a

Czy można wierzyć Benjaminowi Fulfordowi? Rewelacje jakie przedstawił w swoich niedawnych publikacjach trudne są do zweryfikowania. Na jedną z tez – że trzęsienie ziemi było spowodowane HAARP-em pojawił się jednak dowód – wykres magnetometru z Uniwersytetu w Tokio. Na wykresie widać w postaci czerwonej kreski, stałą częstotliwość 2.5Hz, która wywołała trzęsienie. Bombardowanie tą częstotliwością trwało 2 dni i w końcu doprowadziło do potężnego tąpnięcia. Źródło tego sygnału mogło się znajdować na przenośnych  emiterach Sea-Based X Band Radar, które są zainstalowane na okrętach takich jak USS Ronald Reagan (był w pobliżu Japonii).Dokładny opis znajduje się tutaj: http://presscore.ca/2011/?p=1624

Wiarygodności Fulfordowi dodaje fakt, że jako jeden z pierwszych zaoferował pomoc Jane Burgermeister gdy skorumpowany austriacki sąd chciał bezprawnie odebrać jej prawo do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie poprzez ubezwłasnowolnienie. Dysponuję kopią jego maila do Jane. Dziennikarka opublikowała wówczas przekręty sądowe wraz z dokumentami na swoim blogu http://www.birdflu666.wordpress.com. Przestraszona austriacka sędzia zaniechała prześladowania dziennikarki, w związku z czym pomoc Fulforda stała się zbędna. Przypomnę, że Jane Burgermeister nagłośniła światu przekręt ze szczepionkami na świńską grypę, szczególnie fakt, że materiał szczepionkowy firmy Baxter był zarażony śmiertelnym wirusem ptasiej grypy. Fulford od razu wiedział kto stoi za próbą ludobójstwa za pomocą szczepionek.
=======================================================

Duża część raportu z 5 kwietnia zawiera informacje już wcześniej przekazane. Przedstawię więc tylko nowe sensacje jakie ujawnia były reporter „Forbesa”.

1. Tchórzliwy Premier Japonii po ataku bronią HAARP 11 marca, zapłacił Rezerwie Federalnej (FED) okup w wysokości 60 bilionów jenów (ok 700 mld dolarów). Okup ma zapobiec wysadzeniu HAARP-em wulkanu Mt. Fuji, który, jak wcześniej informował Fulford, był czy nadal jest celem ataku tej strasznej broni. Jako dowód, że coś takiego jest możliwe, podaje link na stronie Departamentu Obrony USA: http://www.defense.gov/Transcripts/Transcript.aspx?TranscriptID=674 Wynika z niego, że już w 1997 roku możliwe było sztuczne wpływanie na klimat, zdalne wywoływanie trzęsień ziemi czy też wybuchów wulkanów poprzez użycie fal elektromagnetycznych. Kilku ekspertów z Uniwersytecie w Tokio potwierdziło, że woda gruntowa pod Mt. Fuji się ogrzewa – na skutek silnych fal elektromagnetycznych skierowanych w tę stronę. Fulford twierdzi, że wyłudzenie tej ogromnej sumy pieniędzy od japońskiego rządu i tak nie uratuje kryminalistów z Waszyngtonu od bankructwa.

2. Aby zapobiec zagrożeniu sztucznej erupcji Mt Fuji, Stowarzyszenie Białego Smoka przekazało koordynaty GPS wszystkich placówek HAARP przedstawicielom pewnych organizacji. Wśród nich są agenci w podziemnych bazach. Tu, aby zapewne przekonać sprzymierzeńców, że nie są to czcze słowa, Fulford podaje dane jednej z baz – US Seal Beach. W bazie znajduje się nadajnik HAARP, ma ona siedem poziomów, jedno z wejść znajduje się na głębokości 14,000 stóp (ok. 4600m), a drugie na głębokości 26,080 stóp (ok. 8,500 m). Baza ma również połączenia z Brekon Beacon w Walii, Brukselą w Belgium i Berkshire w Anglii.

3. Prezydent USA i czterech głównych generałów obiecało podjąć akcję wobec „chazarskich satanistów” na terenie USA w zamian za umorzenie całego zagranicznego długu USA. Dług zostanie umorzony, jednakże pod warunkiem, że nastąpi obietnica przekształcenia kompleksu militarno – przemysłowego w czynnik pokojowy, korzystny dla ludzkości („miecze na pługi”).  Stowarzyszenie Białego Smoka chce aby zarząd Rezerwy Federalnej stanął przed „komisją prawdy i ugody”, a w zamian przestępstwa zostaną im wybaczone. Natomiast kontrola nad globalnym systemem finansowym powinna zostać zwrócona mieszkańcom tej planety. Mamy bowiem możliwości powstrzymania ubóstwa i niszczenia środowiska w ciągu kilku miesięcy.

4. Fulford opisuje też czynności jakich dokonywano by go zdyskredytować. Były to pomówienia, które na różne sposoby rozgłaszano wśród polityków, właścicieli mediów i innych wpływowych ludzi. Próbowano go nafaszerować narkotykami, jeden z agentów powiązanych z Georgem Bushem Seniorem, groził mu nawet śmiercią jeśli ten nie przedstawiłby go elicie yakuzy (japońska mafia).

Na podstawie: http://kauilapele.wordpress.com/2011/04/05/benjamin-fulford-april-5-2011-japan%E2%80%99s-government-threatened-with-more-haarp-attacks-pays-60-trillion-yen-to-feds/

Zob też:

Reklamy