Benjamin Fulford, raport z 5 kwietnia 2011r

(…) Tchórzliwy Premier Japonii po ataku bronią HAARP 11 marca, zapłacił Rezerwie Federalnej (FED) okup w wysokości 60 bilionów jenów (ok 700 mld dolarów). Okup ma zapobiec wysadzeniu HAARP-em wulkanu Mt. Fuji  (…)

linia 2.5Hz HAARP'a

Czy można wierzyć Benjaminowi Fulfordowi? Rewelacje jakie przedstawił w swoich niedawnych publikacjach trudne są do zweryfikowania. Na jedną z tez – że trzęsienie ziemi było spowodowane HAARP-em pojawił się jednak dowód – wykres magnetometru z Uniwersytetu w Tokio. Na wykresie widać w postaci czerwonej kreski, stałą częstotliwość 2.5Hz, która wywołała trzęsienie. Bombardowanie tą częstotliwością trwało 2 dni i w końcu doprowadziło do potężnego tąpnięcia. Źródło tego sygnału mogło się znajdować na przenośnych  emiterach Sea-Based X Band Radar, które są zainstalowane na okrętach takich jak USS Ronald Reagan (był w pobliżu Japonii).Dokładny opis znajduje się tutaj: http://presscore.ca/2011/?p=1624

Wiarygodności Fulfordowi dodaje fakt, że jako jeden z pierwszych zaoferował pomoc Jane Burgermeister gdy skorumpowany austriacki sąd chciał bezprawnie odebrać jej prawo do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie poprzez ubezwłasnowolnienie. Dysponuję kopią jego maila do Jane. Dziennikarka opublikowała wówczas przekręty sądowe wraz z dokumentami na swoim blogu www.birdflu666.wordpress.com. Przestraszona austriacka sędzia zaniechała prześladowania dziennikarki, w związku z czym pomoc Fulforda stała się zbędna. Przypomnę, że Jane Burgermeister nagłośniła światu przekręt ze szczepionkami na świńską grypę, szczególnie fakt, że materiał szczepionkowy firmy Baxter był zarażony śmiertelnym wirusem ptasiej grypy. Fulford od razu wiedział kto stoi za próbą ludobójstwa za pomocą szczepionek.
=======================================================

Duża część raportu z 5 kwietnia zawiera informacje już wcześniej przekazane. Przedstawię więc tylko nowe sensacje jakie ujawnia były reporter „Forbesa”.

1. Tchórzliwy Premier Japonii po ataku bronią HAARP 11 marca, zapłacił Rezerwie Federalnej (FED) okup w wysokości 60 bilionów jenów (ok 700 mld dolarów). Okup ma zapobiec wysadzeniu HAARP-em wulkanu Mt. Fuji, który, jak wcześniej informował Fulford, był czy nadal jest celem ataku tej strasznej broni. Jako dowód, że coś takiego jest możliwe, podaje link na stronie Departamentu Obrony USA: http://www.defense.gov/Transcripts/Transcript.aspx?TranscriptID=674 Wynika z niego, że już w 1997 roku możliwe było sztuczne wpływanie na klimat, zdalne wywoływanie trzęsień ziemi czy też wybuchów wulkanów poprzez użycie fal elektromagnetycznych. Kilku ekspertów z Uniwersytecie w Tokio potwierdziło, że woda gruntowa pod Mt. Fuji się ogrzewa – na skutek silnych fal elektromagnetycznych skierowanych w tę stronę. Fulford twierdzi, że wyłudzenie tej ogromnej sumy pieniędzy od japońskiego rządu i tak nie uratuje kryminalistów z Waszyngtonu od bankructwa.

2. Aby zapobiec zagrożeniu sztucznej erupcji Mt Fuji, Stowarzyszenie Białego Smoka przekazało koordynaty GPS wszystkich placówek HAARP przedstawicielom pewnych organizacji. Wśród nich są agenci w podziemnych bazach. Tu, aby zapewne przekonać sprzymierzeńców, że nie są to czcze słowa, Fulford podaje dane jednej z baz – US Seal Beach. W bazie znajduje się nadajnik HAARP, ma ona siedem poziomów, jedno z wejść znajduje się na głębokości 14,000 stóp (ok. 4600m), a drugie na głębokości 26,080 stóp (ok. 8,500 m). Baza ma również połączenia z Brekon Beacon w Walii, Brukselą w Belgium i Berkshire w Anglii.

3. Prezydent USA i czterech głównych generałów obiecało podjąć akcję wobec „chazarskich satanistów” na terenie USA w zamian za umorzenie całego zagranicznego długu USA. Dług zostanie umorzony, jednakże pod warunkiem, że nastąpi obietnica przekształcenia kompleksu militarno – przemysłowego w czynnik pokojowy, korzystny dla ludzkości („miecze na pługi”).  Stowarzyszenie Białego Smoka chce aby zarząd Rezerwy Federalnej stanął przed „komisją prawdy i ugody”, a w zamian przestępstwa zostaną im wybaczone. Natomiast kontrola nad globalnym systemem finansowym powinna zostać zwrócona mieszkańcom tej planety. Mamy bowiem możliwości powstrzymania ubóstwa i niszczenia środowiska w ciągu kilku miesięcy.

4. Fulford opisuje też czynności jakich dokonywano by go zdyskredytować. Były to pomówienia, które na różne sposoby rozgłaszano wśród polityków, właścicieli mediów i innych wpływowych ludzi. Próbowano go nafaszerować narkotykami, jeden z agentów powiązanych z Georgem Bushem Seniorem, groził mu nawet śmiercią jeśli ten nie przedstawiłby go elicie yakuzy (japońska mafia).

Na podstawie: http://kauilapele.wordpress.com/2011/04/05/benjamin-fulford-april-5-2011-japan%E2%80%99s-government-threatened-with-more-haarp-attacks-pays-60-trillion-yen-to-feds/

Zob też:

Reklamy

74 responses to “Benjamin Fulford, raport z 5 kwietnia 2011r

 1. Cupak 6 kwietnia 2011 o 8:16 pm

  a Pajac Fulford dalej pajacuje 🙂

  • Cupak 6 kwietnia 2011 o 8:31 pm

   Dług USA wynosi kosmiczną sumę kto to ma im to umorzyć Chińczycy oni prędzej najadą na USA niż im oddadzą 70 % swojego PKB. Coraz lepiej idzie z motaniem Fulford.

   • monitorpolski 6 kwietnia 2011 o 8:38 pm

    A co zrobiła Islandia? Wsadziła bankierów do pierdla. I nie ma długu! Aj-waj, nikt o tym jakoś nie mówi!
    O czym w ogóle mówimy? Kryminalnej działalności, której celem było i jest zniszczenie suwerennych państw? Taki „dług” z natury jest nieważny, co więcej – jest to powód by ich wszystkich pozamykać. Popatrz się na te polskie „prywatyzacje”. Toż to jest jeden wielki rabunek! O czym w ogóle mówimy? Potrzebna jest tylko świadomość tego co się dzieje i już będzie po nich. Dlatgego tak się boją niezależnych mediów.

  • S_E_T_H 6 kwietnia 2011 o 9:27 pm

   Wy dalej naiwnie wierzycie , ze tu chodzi o PANSTWA że usa to a chiny tamto , rosja , bla bla bla BANKIERSTWO CHAZRSKIE , KORPORACJE , „PRRAWO”
   tu zobaczcie http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=2789&tytul=%C5%BBYDZI+-+nar%C3%B3d+wymy%C5%9Blony

   i tu http://www.youtube.com/watch?v=CJjTC46TZS0 Izrael bezkarnie kradnie i zabija a wy myślicie że chiny , stany , rosja w coś tam grają… wszyscy rozgrywani są prze właścicieli IZRAELA

   • monitorpolski 6 kwietnia 2011 o 10:00 pm

    dobry artykuł

   • AQQ 6 kwietnia 2011 o 10:02 pm

    To widać, słychać i czuć! Swiatowy podział na państwa to tylko gra. Wszystkie rządy grają swoją rolę przed narodami, a za kotarą jedno wiedzą…

  • mc 6 kwietnia 2011 o 11:51 pm

   jeszcze jeden news o tym kretynie i koncze z przygoda z tym blogiem.. a szkoda

 2. simplypixi 6 kwietnia 2011 o 8:31 pm

  http://simplypixi.wordpress.com

 3. vultoosiovs 6 kwietnia 2011 o 8:49 pm

  Wykres magnetometru nie jest z Tokio.
  Od kiedy Alaska należy do Japonii?
  Już sobie nie popatrzycie online na działalność haarpa, bo wyłączyli swoją www.

  • monitorpolski 6 kwietnia 2011 o 9:02 pm

   It is a time-frequency spectrogram, which shows the frequency content of signals recorded by the HAARP Induction Magnetometer. This instrument, provided by the University of Tokyo, measures temporal variations in the geomagnetic field (Earth’s magnetosphere) in the ULF (ultra-low frequency) range of 0-5 Hz.
   Instrument jest z Uniwersytetu w Tokio. Właśnie to napisałem.
   Wyłaczyli bo sprawa się rypła. Inaczej by nie wyłączali. Dzięki za wnikliwość.

   • vultoosiovs 6 kwietnia 2011 o 10:29 pm

    Obecnie piszę z Polski na klawiaturze dostarczonej z Chin.
    I teraz pytanko:
    Czy mój komentarz to dowód na to, że piszę z Chin czy z Polski?

    A wracając do tematu:
    Może faktycznie USA porobiło lewe przelewy do Japonii w celu podratowania swoich finansów. W rzeczywistości osłabili swoją walutę, ale tylko do 11.04.
    Japońce wydali te sianko na swój rozwój.
    A 11.04 USA wyrównało stan Japonii.
    USA w ten sposób pomniejszyło swój dług, a Japonia dostała po czterech literach.
    I możliwe, że Japońce przelali te 60 bilionów jenów.
    W ten sposób osłabili swoją walutę.
    ==============================
    monitorpolski: czepiłeś się tłumaczenia, które było poprawne. Co ma klawiatura do tłumaczenia? Zresztą czy to ważne skąd jest wykres? Magnetometr mógł mierzyć fale HAARP i w Tokio. Co do dalszej części komentarza, też tak myślę. FED jest na skraju upadku, stosują wszelkie metody, do są ludobójcy, wiedzą, że niedługo może być po nich.

 4. Cupak 6 kwietnia 2011 o 8:50 pm

  monitorpolski :

  A co zrobiła Islandia? Wsadziła bankierów do pierdla. I nie ma długu! Aj-waj, nikt o tym jakoś nie mówi!
  O czym w ogóle mówimy? Kryminalnej działalności, której celem było i jest zniszczenie suwerennych państw? Taki „dług” z natury jest nieważny, co więcej – jest to powód by ich wszystkich pozamykać. Popatrz się na te polskie „prywatyzacje”. Toż to jest jeden wielki rabunek! O czym w ogóle mówimy? Potrzebna jest tylko świadomość tego co się dzieje i już będzie po nich. Dlatgego tak się boją niezależnych mediów.

  Ja niestety nie wieże w to co gada ten gościu, jedynie trzęsienie i trochę innych rzeczy wydaje się być prawdą, reszta przypomina bajeczki dla dorosłych.

 5. Cupak 6 kwietnia 2011 o 8:51 pm

  „Tchórzliwy Premier Japonii po ataku bronią HAARP 11 marca, zapłacił Rezerwie Federalnej 60 bilionów jenów. Łapówka miała zapobiec wysadzeniu HAARP-em wulkanu Mt. Fuji.”

  Ciekawe skąd on to wie 🙂 pewnie od tych niedobrych iluminatów 😀

  • monitorpolski 6 kwietnia 2011 o 8:57 pm

   A może mają u premiera podsłuch? Czy sądzisz, że taki „pajac” długo by pożył po tego typu wypowiedziach, gdyby nie stały za nim służby?
   Coraz bardziej wydaje mi się wiarygodny, tyle tylko że sądzę iż dużo blefuje, a to „Stowarzyszenie” ma być dla zastraszenia przeciwnika.

 6. Sylu 6 kwietnia 2011 o 9:04 pm

  To samo powinna zrobić IRLANDIA. Pozamykać tych bankierów co narobili długów, i spokój.
  Tylko jedno mnie niepokoi, jeśli to co piszecie o tym Benjim i Stowarzyszeniu, że tak bardzo chcą pomóc ludziom. To dlaczego samoloty cały czas zostawiają smugi na niebie, i do czego te smugi są im potrzebne? Może do HARRPA???

 7. jowram 6 kwietnia 2011 o 9:06 pm

  Samoloty NATO bombardują szpitale w Libii

  38 pracujących w Libii rosyjskich lekarzy wystosowało do prezydenta Dmitrija Miedwiediewa i premiera Władmira Putina list otwarty z prośbą o pomoc w przeciwstawieniu się, jak to określają, całkowicie jawnej agresji USA i NATO na Libię. Jak piszą, bombardowane są nie tylko obiekty wojskowe.

  W miejscowości Tadżur zniszczony został służący dla celów cywilnych reaktor atomowy. Zbombardowano największy w Libii Instytut Kardiochirurgii, gdzie leczono dzieci. „Załamał się dach, ściany nośne, odłamki pocisków oraz drzwi i okien trafiły w ciała naszych małych nieszczęsnych pacjentów, ich matki zginęły razem z nimi” – piszą rosyjscy lekarze.

  Atak był tak niespodziewany, że nie zdążono ewakuować szpitala. „Ludzie umierali tu na ulicach i to w takiej ilości, jakiej nie pamiętamy od początku walk. Wy w Europie nazywacie to ‘ochroną ludności cywilnej’” – relacjonują autorzy listu.

  Lekarze określają ataki na Libię mianem ludobójstwa i zbrodnią przeciwko ludzkości. Jednocześnie chwalą libijski system zabezpieczenia socjalnego, dodając: „Gdyby podobny system był w naszej ojczyźnie, to nigdy byśmy jej nie opuścili. Mówiąc wprost – nas by tu nie było.”

  Swój list rosyjscy lekarze kończą słowami: „Nie zostawimy Libijczyków bez pomocy. Ale prosimy was, pomóżcie zatrzymać antyludową agresję. Ręce precz od Libii!”

  • monitorpolski 7 kwietnia 2011 o 11:57 am

   Niestety, to jest powtórka Jugosławii, Iraku, Afganistanu i wszystkich krajów, gdzie były interwencje „pokojowe”. To zaczyna przekraczać zbrodnie nazistowskie, stosowanie DU powoduje śmierć genetyczną całego narodu. Zamach na elektrownię w Japonii może spowodować śmierć całej półkuli północnej.

 8. Zdegustowany 6 kwietnia 2011 o 9:10 pm

  „Wiarygodności Fulfordowi dodaje fakt, że jako jeden z pierwszych zaoferował pomoc Jane Burgermeister gdy skorumpowany austriacki sąd chciał bezprawnie odebrać jej prawo do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie poprzez ubezwłasnowolnienie.”

  To nie oznaka jego wiarygodności , to oznaka, że chce by tak myślano. Na zdrowy chłopski rozum : ten gość „nienawidzi” Rockefellerów ! A jednak udało mu się przeprowadzić wywiad z niedostępnym Davidem Rockefellerem. Jak to możliwe jest ? Czy ktoś z was wiedząc , że pewna osoba która was nienawidzi chce z wami przeprowadzić wywiad zgodziłby się na to ? nie sądze.

  Ostatnie nowosci tego Benjamina to totalne pajacowanie – Jest w jakiejś smoczej organizacji japonskiej i współpracują z nim ludzie z wywiadu z CIA ostatnio nawet przekonuje do współpracy Hillary Clinton i Obame 😀 ale jednoczesnie apeluje on o namiary GPS na członków illuminati żeby ich aresztować 😀

  Nie no takie bajki to sobie może wciskać swoim dzieciom przed dobranocką.

  • monitorpolski 7 kwietnia 2011 o 11:59 am

   Pewnie, że on będzie „pajacem” gdy takie rzeczy mówi. Najlepiej jakby był martwym pajacem. Żyd i takie rzeczy opowiada? Toż to gorzej niż Finkelstein. I chyba to ich najbardziej boli. A dla mnie dlatego jest wiarygodny – bo nie boi się mówić takich rzeczy.

 9. Sylu 6 kwietnia 2011 o 9:12 pm

  Oj chyba ta banda BANKIERÓW będzie się miała dobrze.
  Polskie Ministerstwo Finansów złożyło już dokumentację odnośnie emisji obligacji w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych. 1mld USD.
  http://biznes.interia.pl/makroekonomia/news/nasz-kraj-bedzie-teraz-pozyczac-w-dolarach,1621021

  • hjk 7 kwietnia 2011 o 12:47 am

   SLUSZNIEWZIAC KASE POKI COS WARTA I SPLACAC JAk dOLC UPADNIE..

  • monitorpolski 7 kwietnia 2011 o 12:00 pm

   Jak się zacznie to dopadną ich wszędzie, w Patagonii, w Szwajcarii, oni nie zdają sobie sprawy, że LUDZKOŚĆ MA JUŻ DOŚĆ.

 10. Slav 6 kwietnia 2011 o 9:59 pm

  Gdyby Fulford z tym smokiem, wywiadami i yakuzą byliby wiarygodni, to już po tym tsunami i Fukushimie powinni dla przykładu zrobić jakiś porządny manifest np. sprzątnąć paru żydków i wolnomularzy, skoro wiedzą kto stoi za tymi działaniami. W dodatku we wcześniejszej wiadomości mówi o dalszych planach ataków na Japonie. Więc na co czekają? Taka yakuza od 50 lat nic nie zrobiła, nie zrobiła więcej od Mishimy czy od komunistów japońskich. Więc teraz zrobią? Od zawsze byli japońskim odpowiednikiem masonerii i niczym więcej. Po co te szumne słowa.
  Jak na razie biały smok albo raczej żydowska glista to jedna wielka lipa, a Fulford robi za kolejnego podstawionego żydka dla wtajemniczonych (po Jonesie czy Icke’u). Można mu podziękować za niektóre informacje, ale reszta to już na chwile obecną – pieprzenie.

 11. m3tatron 6 kwietnia 2011 o 10:30 pm

  monitorpolski :

  A co zrobiła Islandia? Wsadziła bankierów do pierdla. I nie ma długu! Aj-waj, nikt o tym jakoś nie mówi!
  ….

  Nie jestem w stanie przytoczyć dokładnych info ale jakiś czas temu na RT Max Kaiser – report, było info że „śmietanka” Islandzkich banksterów to opływa w luksusy w Londynie a nie gnije w pierdlu. Do pierdla to pozatym płotki/kozły ofiarne (jak zwał tak ich zwał) trafiają.

  • monitorpolski 7 kwietnia 2011 o 12:03 pm

   O tym było w pewnym czasie dość głośno w alternatywnych mediach:
   http://www.theredmountainpost.com/bankers-jailed-sued-as-iceland-seeks-culprits-for-crisis-3879/
   Oczywiście, te grube, międzynarodowe ryby są na razie bezpieczne. Ale miejscowych kacyków usadzono.

 12. zmartwiony 6 kwietnia 2011 o 10:46 pm

  Eee,przecież to wszystko jedne wielkie bzdury.Straszyliscie z tym oszołołem Beinem gigantycznym Czarnobylem w Poslce.I co? Ale oszołomy :O

  • monitorpolski 7 kwietnia 2011 o 12:04 pm

   Zobacz do swojego tyłka, już rośnie ci wielka radioaktywna krosta. To potrwa kilka miesięcy, może rok. I nawet dr Bein nie pomoże.

 13. .Gallus. 6 kwietnia 2011 o 10:48 pm

  to 11 kwietnia będzie wybuch czy nie?

  • vultoosiovs 6 kwietnia 2011 o 11:25 pm

   Nie będzie, bo obecnie haarp milczy i wypoczywa.

   • Rigel 7 kwietnia 2011 o 12:01 am

    Moze to cisza przed burza? Zakon illuminatow specjalizuje sie w sztuce podstepu. Za 4 dni zobaczymy czy Fudzi pierdyknie. Wszystko mozliwe

   • Rigel 7 kwietnia 2011 o 12:09 am

    Moze to cisza przed burza? Zakon illuminatow specjalizuje sie w sztuce podstepu. Za 4 dni zobaczymy czy Fudzi pierdyknie. Wszystko mozliwe.

   • AQQ 7 kwietnia 2011 o 9:14 am

    Watykan i bogowie świata!

   • monitorpolski 7 kwietnia 2011 o 12:06 pm

    Fulford powiedział wyraźnie, że mówi o tym by zapobiec tragedii. Jeśli by coś nastąpiło z wulkanem to wtedy wszystko co Fulford powiedział byłoby w 100% wiarygodne. W przecież wystarczy przełożyć datę, np. na 13-tego.

   • Rigel 7 kwietnia 2011 o 3:17 pm

    ups,sorry za niezamierzone dublowanie ale wtedy odpowiedz ktora wyslalem wogole sie nie pojawiala, widocznie byly jakies problemy techniczne

  • Rigel 6 kwietnia 2011 o 11:57 pm

   Moim zdaniem jednak bedzie wybuch skoro na 4 dni przed 11 kwietnia wylaczyli rejestry pokazujace dzialalnosc HAARPa. Wg mnie w tym roku beda zagrane kolejne karty illuminatow w walce o NWO. Karta”combined distasters” ktora wlasnie byc moze bedzie zagrana 11.04 bedzie z pewnoscia dotyczyla Japonii natomiast karta”Volcano” tez moze dotyczycz Japonii(Wulkan Fudzi) chociaz niewykluczone tez ze moze chodzic o Yellowstone. Calkiem mozliwe ze kolejne karty: „World War Three”, „Meteor Strike”,”Tidal Wave” i GOAL „Population Reduction” beda zagrane miedzy poczatkiem wrzesnia a koncem grudnia 2011. Pozyjemy zobaczymy.

   http://www.abovetopsecret.com/forum/thread675301/pg1

   http://forum.prisonplanet.com/index.php?topic=5577.40

   • Konarski 7 kwietnia 2011 o 12:10 pm

    Ma ktoś link do HAARPA z ostatnich godzin?

 14. .Gallus. 7 kwietnia 2011 o 12:20 am

  wiecie co, zastanówcie sie sami nad swoimi sformuowaniami, powiedzcie mi czy z waszego punktu widzenia to ważne czy fulford ma racje? czy fulford blefuje czy nie? jesli nie lub tak, to i tak warto poznac jego punkt widzenia.

  Trzeba zrozumieć, że nikt bez powodu nie wychodzi na scenę – w jego przypadku polityczną i nie opowiada o tych rzeczach
  Jeśli to robi to ma poważny powód, nikt nie wie czy blefuje ale jedno jest pewne, że jesteśmy świadkami jakiejś roszady pionków na szachownicy politycznej rządu cieni.
  Czas pokaże, i czas go osądzi z jego słów i wiarygodnosci !

  Nie macie prawa pisać, że on nic nie znaczy, że jest kuglarzem, mi jakoś nie wygląda na cyrkowego pajaca, bo równoczesnie moglbym to o was powiedziec, jeżeli ten człowiek wychodzi poza szereg ze swoją organizacją to trzeba to obserwować, na pewno lepsze jest to niż wrzucanie na bloga mało znaczących informacji o szarakach i innych genetycznie modyfikowanych potworkach.

  teraz wkręciło się wam słowo HAARP do głowy, ale nie zapominajcie, że jest więcej zabawniejszych technologii zabijania, chociażby przelot kilkunastu samolotów i rozpylenie wąglika na terytorium powiedzmy Libi.

  na waszym miejscu bym się zastanowił, czemu David Icke i inni jeszcze żyją, skoro innych poszukiwaczy illuminatów zwyczajnie zamordowali, i chyba każdy wie kogo.

  Moja sugestia jest taka, że david Icke całkiem rzeczowo gada, jego historia pokrywa się z historiami Fulforda, sam poprostu badam ich ideologie, i jestem skłonny uwierzyć Davidowi w 90%, tylko jednego nie rozumiem, skoro pisze o reptilianach – istotach miedzy wymiarami, które musza sie zywic naszym strachem wlasnie przez to ze znajdują sie miedzy wymiarami – czemu nie wytlumaczy – czemu istoty z wyzszych wymiarow nam nie pomoga skoro stoją wyzej w hierarchi niż reptilianie.

  i druga kwestia – czemu on jeszcze zyje? nikt go nie zamordował? czyzby im sie poprostu nie oplacało? go zabijac? bo i tak niedlugo beda wielkie czystki i III wojna? i wtedy wyrownaja z nim rachunki? boja sie teraz go zabijac, bo wiedzą ze dziesiatki tys. luzi by wyszlo na ulice w samym londynie? czemu go nie zabili we wczesnych latach 90?

  • .Gallus. 7 kwietnia 2011 o 12:27 am

   co nie da sie ku*wa ukryć, że skoro wie gdzie jest rockefeller i inni, brzezinski, to czemu nie przeprowadzi zamachu? i tutaj sie pojawia problem! ma ludzi, ma bron, ma srodki, a nic im nie robi?
   czyzby brzezinski, rockefeller, soros zaszachowali ich? organizacja fulforda szachuje się wzajemnie z illuminatami? illuminaci moze poprostu powiedzieli im, że jeżeli zabiją brzezińskiego i innych to gdzies zrzucą bombe atomowa, a to by znaczylo, że moralnie fulford byłby odpowiedzialny za zabicie kilkunastu milionow ludzi
   w tym znaczeniu by trzeba bylo rozstrząsac kwestie fulforda, moim zdaniem illuminaci rzeczywiscie zagrozili fulfordowi, ze jak cos im zrobią to poprostu rozpoczna wczesniej III wojnę? co wy na to?
   Moze organizacja fulforda poprostu reorganizuje sily i chce w jednym rzucie ich pozabijac aby nie moglizrobic odwetu? ale trudno jest sie dokopac do tych karaluchów ukrywających sie w bunkrach itd.

   • Dominik 7 kwietnia 2011 o 3:13 am

    to ma sens – gdyby faktycznie miał wszystkich na muszce to jego organizacja nie powinna się wahać. No chyba że chcą im dać „ostatnią szansę” na poprawę (taki specyficzny kodeks, coś jak z „iluminatami” ich podejście do symboliki).

   • Lamacz Matryc 7 kwietnia 2011 o 9:12 am

    Istoty z innych wymiarow nie moga interweniowac z racji ze nic to nie da w naszym rozwoju swiadomosci.Musimy dojrzec duchowo do zmian w umysle,w innym wypadku ponownie wykreujemy te sama sytuacje.Mysmy stworzyli to co teraz doswiadczamy.Istoty z innych wymiarow beda w stanie nam pomoc w momencie gdy globalnie jako spoleczenstwo bedziemy pragneli zmiany a oni mimo to nie beda chcieli odejsc,to w takim wypadku wystapiom przeciwko prawu kosmicznemu i interwencja bedzie mozliwa.Jesli mam wedke i lowie Ci ryby a nie poczujesz pragnienia lowienia samemu i tez posiadania wedki to znaczy ze nie jestes gotowy na samodzielnosc,wiec bede czekal do momentu kiedy poprosisz mnie o wedke,a gdy to zrobisz ,bedziesz gotowy isc swoja droga do spotkania kolejnego nauczyciela.Ludzie nie chca uswiadomic sobie ze sa kontrolowani wiec musza sie doswiadczyc w tym stanie do momentu gdy dojrza rzeczy takimi jakimi sa.

  • monitorpolski 7 kwietnia 2011 o 12:12 pm

   Co to znaczy „istota z innego wymiaru”? Owszem, wszechświat na pewno jest wielowymiarowy, ale nie ma możliwości, żeby pewne wymiary wchodziły w nasze. Jeśli już to można mówić o istotach o „większej ilości wymiarów niż my” – tacy mogą widzieć i wiedzieć więcej niż my. Ale nawet w naszych czterech wymiarach mamy przykład istot które podobnie się różnią. Porównajmy człowieka do mrówki. Dla nas istotą „z innych wymiarów” mógłby być np. „obcy” z IQ = 1000.

   • Lamacz Matryc 7 kwietnia 2011 o 1:21 pm

    Mozna to nazwac wymiarem gestosci fal lub impulsow elektoromagnetycznych jakie jestesmy z racji wlasnego poziomu swiadomosci odczytywac.Jezeli jestes na wyzszym poziomie to masz umiejetnosci widzenia nizszego poziomu i uczestniczenia w nim ale nie mozesz tego samego zrobic bedac na nizszym poziomie.Mysle ze tu chodzi o stan swiadomosci

 15. .Gallus. 7 kwietnia 2011 o 1:48 am

 16. .Gallus. 7 kwietnia 2011 o 2:10 am

  • hiren 7 kwietnia 2011 o 9:58 am

   Gościu odp****ol się od ślązaków

 17. felicyta 7 kwietnia 2011 o 6:14 am

  Wszyscy piszecie „jak sie rozpocznie 3 wojna”…Przeciez 3 wojna juz sie rozpoczela, prawdopodobnie byl to niewielki konflikt miedzy Koreami i juz trwa. Czyz skazanie promieniotworcze polnocnej polkuli Ziemi majace sie ciagnac miesiacami a moze i latami- o czym pisza media miedzy wierszami- nie jest tego dowodem? Wszyscy czekacie, ze nagle wam cos spadnie na glowe i bedzie po. Nigdy tak nie bylo w historii wojen. Wszystko jest rozciagniete w czasie.
  Swiadome i z premedytacja niezlkwidowanie natychmiastowo zrodel promieniowania to nic innego jak 3 wojna swiatowa wypowiedziana i prowadzona przez elity swiata przeciw pozostalym. Byla przygotowana perfekcyjnie w czasie i miejscu i jest przeprowadzana z perfekcja, najnowoczesniejszymi dostepnymi elicie srodkami, o ktorych tylko niektorzy maja pojecie. Tak wiec, 90 % oglupionej populacji, stosowanymi przez elity znanymi nieznanymi sposobami, nie ma i prawdopodobnie nie bedzie miec swiadomosci, ze na przestrzeni paru lat zginie w 3 wojnie swiatowej z powodu wywolanego w tym celu promieniowania. Wszyscy czekacie ufajac, ze elity cos zrobia, zeby zastopowac promieniowanie a one jak zwykle beda tylko zwodzic. Trzeba zadac natychmiastowego zastopowania „pracy” reaktorow. Elity z pewnoscia maja na to sposoby.

 18. Logos 7 kwietnia 2011 o 6:47 am

  Wszystkich przekonanych, że WW3 już się zaczęła namawiam na to, żeby zrobili teraz wszystko to, na co mieli ochotę od dawna, rozrabiali radośnie i bawili się do upadłego. Cóż innego można robić, jeśli się wie, że zostało mało czasu? Nie bądźcie hipokrytami…chyba, że liczycie na cud, czyli, że uda Wam się przeżyć. Ale po co? Według Was Ziemia będzie skażona, ludzie zaczipowani i totalnie zniewoleni.
  Myślę, że bardziej niż wierzycie w WW3 myślicie o sobie i swoich bliskich ze strachem. Wojujecie klikaniem, zamiast coś pożytecznego zrobić. Na przykład udać się do swojego posła z okręgu i zażądać wyjaśnień w sprawie chemtrails, cen paliwa, cukru itd., zamiast zrzeszania się w grupy i wyrażania „masą” swojego sprzeciwu wobec bezwolności polityków wobec korporacyjnego faszyzmu.
  Opór milionów może to wszystko zmienić!
  Ale Wy klikacie, chodzicie do pracy, płacicie podatki, ledwo wiążecie koniec z koniec i czujecie się bohaterami bo „wiecie” więcej niż sheeple dookoła Was. Od tego nic się nie zmieni…a Wasz strach będzie tylko rósł.
  Kto z Was podpisał petycję w sprawie europejskiego referendum na temat GMO, Codexu, Zrównoważonego rozwoju itd.Kto?

  krytykujecie Fulforda…a on przynajmniej coś robi. A Wy?

  Pamiętacie Jane Burgemeister? Nie klikała…no, nie tylko. Złożyła oficjalne doniesienie do prokuratury, jeździła po całej Europie i ryzykowała swoje życie. Dla kogo? Dla siebie? Dla sławy? Nie, i dzięki jej odwadze plan szczepień upadł. Jedna, drobna, słaba kobietka…a tu sądzę na Monitorze wysiaduje niezła armia silnych facetów, w zaciszu swoich wysprzątanych mieszkanek walczy klawiszami. Wstydźcie się i zacznijcie w końcu robić to, co należy. Wiedza zobowiązuje! Ci, którzy stawiają święty spokój ponad wolność nie zasługują ani na jedno ani na drugie!

  • Cupak 7 kwietnia 2011 o 6:59 am

   „krytykujecie Fulforda…a on przynajmniej coś robi”.

   Równie dobrze można powiedzieć, krytykujecie Iluminatów oni też coś robią 🙂

   • Logos 7 kwietnia 2011 o 7:50 am

    Równie dobrze można powiedzieć: skrytykować, ośmieszyć i dać się ogłupić. Co wniosła twoja uwaga? Nic…Skoro oni coś robią a my nic, wynik można z góry przewidzieć.

  • monitorpolski 7 kwietnia 2011 o 12:14 pm

   Wytłuściłem ten tekst. Jeśli się wie co to jest NWO to nie ma innego wyjścia – trzeba walczyć. Bo nie walcząc popełniasz samobójstwo i zabijasz innych.

 19. Adam 7 kwietnia 2011 o 6:55 am

  Logos :

  krytykujecie Fulforda…a on przynajmniej coś robi. A Wy?

  zgadzam się w 100%

 20. Lamacz Matryc 7 kwietnia 2011 o 9:23 am

  Nie musimy nic robic,jedyne co musimy to wiedziec.Zmiany zachodza w umyslach i umysle.Dla tego jest tego tak wiele i tak wielu z nas widzi kontrole i wszechobecne zlo bo zaczelo wystepowac globalne pragnienie zmiany stanu obecnego.Na poczatku bylo slowo,a slowo bylo u Boga i slowo stalo sie cialem i zamieszkalo miedzy nami.To swiat umyslu i kazda zmiana poczatkuje sie w umysle.To iluzja ze musimy cos robic fizycznie,wysilac sie i biegac pokazujac ze cos robimy!Zmieniajmy sie od srodka na zewnatrz bo wszystko jest doskonale i zmiany przyjda na ziemie w najdoskonalszy z mozliwych sposobow,bez obawy,jestesmy wojownikami swiatla i ufajcie mocy.

  • .Gallus. 7 kwietnia 2011 o 9:30 am

   nie bądz śmieszny baranie, każdy wie, że wszyscy musza sie zmienic od wewnątrz, ale trzeba wyjsc na ulice i pomóc ludziom tego dokonać, a konstytucje zastąpic wspólnota gromadną.

   „nie musimy nic robić” – syjonistą żydowskim jestes?

   jak masz zamiar szerzyc antypolonizm to idz na inny portal
   jak to powiedział ktoś mądry:
   „jakbym był ogrodnikiem rockfelera a moim narzędziem pracy nożyce, to bym mu już dawno podciął gardło”

   • Lamacz Matryc 7 kwietnia 2011 o 1:37 pm

    Nie jestem Baranem:-) Chcesz pomoc ludziom?……Ty sobie musisz pomoc.Masz belke w swoim oku a chcesz wyciagac drzazgi z innych oczu?Myslisz ze cos wiesz ze jestes w stanie ogarnac prawdziwy plan NWO w sposob racjonalny i rozumny?Wszystko co myslicie ze wiecie nie jest takim jak myslicie ze jest.Jestes tylko w innym pudelku a zabawa polega na wyjsciu z pudelka a nie w wchodzeniu w kolejne myslac przy tym ale ja jestem madry a inni sa takie barany bo lubisz to okreslenie prawda?Wiele agresji jest w tobie i wydajesz sie taki twardego karku o zamknietych ramach no ale masz do tego prawo ktore zostalo ci dane z Gory:-)

  • AQQ 7 kwietnia 2011 o 9:42 am

   Zmieniłam sie od wewnątrz..ok. nie gotuje obiadu. Ciekawe co dziś zjemy!

   • Lamacz Matryc 7 kwietnia 2011 o 1:26 pm

    Nie musisz jesc aby zyc.Jest mozliwym nie jesc i zyc.

   • Czytelnik 7 kwietnia 2011 o 2:19 pm

    więcej o ‚przemianie duchowej’ znajdziecie tutaj – http://sendfile.pl/63188/OTWLRZ_OCZY.pdf 🙂

  • monitorpolski 7 kwietnia 2011 o 12:15 pm

   Nie mów tak, to nie jest dobra droga. Zmienimy się w aktywny sposób, w taki jaki proponuje Logos.

  • spokojny 7 kwietnia 2011 o 12:23 pm

   ,, Czym prędzej trzeba zrobić to co właśnie robią Islandczycy w ramach demokracji naprawdę bezpośredniej:

   http://demokracjabezposrednia.pl/node/1021

   (..) Pewnie przypominacie sobie jeszcze niedawną katastrofę finansową w Islandii z 2008 roku. Ówczesny rząd poprzez „liberalną” politykę dołożył swoją „cegiełkę” do upadku Islandii. Można powiedzieć, że „dopiero co” sprywatyzowane islandzkie banki: Kaupthing, Glitnir i Landsbanki w przeciągu kilku dni stały się niewypłacalne, co w konsekwencji zagroziło bankructwem całego kraju[1]. Skala tego zagrożenia była ogromna. Długi tych trzech banków wynosiły ok. 100 mld dolarów, czyli ośmiokrotność islandzkiego PKB[2].

   Rząd chciał obarczyć tymi zobowiązaniami obywateli, jednak doszło do referendum[3], w którym Islandczycy, mimo stanowczych nacisków Unii Europejskiej zdecydowali się nie spłacać „nie swoich długów”[4]. W przeciwieństwie do krajów PIGS (Portugal-Ireland-Greece-Spain) Islandczycy jako jedyni nie ulegli presji międzynarodowej finansjery. Trochę wcześniej po falach protestów rząd musiał ustąpić[5]. Pojawił się nowy rząd, który wiele naobiecywał, między innymi demokrację bezpośrednią. Jednak jak to z rządami bywa, nie wiele zaczął wprowadzać w życie.

   Islandczycy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce

   Jak historia uczy, nie można mieć zbyt dużego zaufania do polityków. Islandczycy postanowili napisać nową własną Konstytucję, tym razem bez ich pomocy[6]. Każdy, kto nie miał wcześniej nic wspólnego z polityką mógł się zgłosić do tworzenia nowej ustawy zasadniczej. Spośród ochotników wylosowano ok. 950 osób[7]. Zebrali oni postulaty, które według nich powinny znaleźć się w nowej Konstytucji. Zanotowano m.in. „demokrację bezpośrednią”, „ponowne upaństwowienie surowców naturalnych”, oraz, że „stanowiska państwowe mogą być przekazywane TYLKO i wyłącznie na zasadzie konkursów, wedle kompetencji, a nie znajomości”, itd… Na stronach http://www.thjodfundur2010.is dostępna jest pełna lista propozycji, którą da się przy pomocy tłumaczy internetowych dostatecznie zrozumieć bez znajomości islandzkiego.

   Następnym krokiem było wybranie spośród 500 możliwych kandydatów 25-osobową grupę ekspertów – 15-stu mężczyzn i 10 kobiet[8][9]. Do końca kwietnia mają oni za zadanie spisać tę listę wniosków jako dokument o stosownym prawnym formacie.

   Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko trzymać kciuki za Islandczyków…cdn.
   Jordan Cibura dla dla Stowarzyszenia Więcej Demokracji ,,

   • monitorpolski 7 kwietnia 2011 o 3:02 pm

    Voila! Nie trzeba nic wymyślać, mamy na tacy.

  • yarekok 7 kwietnia 2011 o 5:52 pm

   Lamacz ma sporo racji wg. mnie. Pierwszy i podstawowy warunek to obudzic swiadomosc w ludziach i nie myslcie, ze to takie proste. Ludzie nie chca nic wiedziec, widziec i slyszec. Boja sie prawdy. Obserwuje te zachowania niemal codziennie rowniez w mojej rodzinie. Slysze: ja mam swoj maly swiat i na tym bazuje, a ty jestes katastrofista !! To uslyszalem gdy byla mowa o skutkach pozaru w fukushimie. Wiec rece mi opadaja!! Ja mowie o ewentualnych nastepstwach tej katastrofy, a w zamian slysze, ze ze mnie pesymista i katastrofista !!! Rozumiecie ?? Dla niektorych , to tam nic wielkiego sie nie stalo, a jesli nawet, to zadnego wplywu na nas nie ma!!! To sie qrwa nazywa nihilizm !!! Nitsche nazwal tak postawe, odwracania sie od realnych problemow, udawania , ze nie istnieja. Tak wiec po pierwsze: SWIADOMOSC, po drugie: REAKCJA !

 21. farel71 7 kwietnia 2011 o 10:07 am

  bravo ,Logos dobrze prawi

 22. galaszek 7 kwietnia 2011 o 12:03 pm

  A jo to zech slyszolech,co tyn Pulford (i Pultrabant musi?) secretnemi drogamy ,gromadzi straśne zapasów soli..pono wykupili juz caly urobek Bochni i Wielicka…grube tysiece tonów …przeciwko tem satanistom żydoskim…I pono lada dziń… moze juz zacyni?… bedu im szyćkiem -tym satanistam- sypali garsciamy na kandybiały…i dotundy bedu sypały aż te kandybialy satanistycne oblezu do reszty z tegu co rabiany nie obrzezały…znacy ze skóry. A nie kce nawet myslec co bydzie, jak te satanisty zatru se ocy tu solo?!….kiendy bendu przeciraly ocy ze zdumiania ze jużci po…kandybiałach!!!

  • monitorpolski 7 kwietnia 2011 o 12:16 pm

   galaszek, napromieniowało cię?

 23. spokojny 7 kwietnia 2011 o 12:09 pm

  DOWÓD ??? ,,dowód – wykres magnetometru z Uniwersytetu w Tokio. ”

  Poproszę o link do tego DOWODU .

  • spokojny 7 kwietnia 2011 o 12:32 pm

   Mnie ,konkretnie chodzi o link do Uniwersytetu w Tokio , tak abym zobaczył ten wykres na ich stronie ,a nie link do kolejnej strony co snuje sobie luźne dywagacje , a podpiera się słowem ,, Uniwersytet w Tokio ”

   Jeśli możesz znaleźć ten link ,będę wdzięczny .

   • monitorpolski 7 kwietnia 2011 o 12:58 pm


    Link jednak nie działa od wczoraj, całkowicie wyłączyli dostęp do oficjalnej strony HAARP. Link był podany w tym artykule http://presscore.ca/2011/?p=1624, przedwczoraj jeszcze działał. Uniwersytet w Tokio zapewnił ten instrument pomiarowy – do ich danych nie podano żadnego linku, choć sądzę, że jeśli są w posiadaniu typu instrumentów to mają ciągły wgląd w to co nadaje HAARP.

 24. .Gallus. 7 kwietnia 2011 o 12:18 pm

  dostałem od stopnwopoznań@o2.pl
  http://stopnwopoznan.wordpress.com/

  UWAGA: Zapraszamy na spotkanie wiosenne StopNWOPoznań wszystkich chętnych

  15 kwietnia (piątek) o godzinie 17.00

  Poznań, ul. Zamkowa 1/2

  Hill Hostel

  Prosimy o zgłoszenia uczestnictwa na mail na stronie

  bądź telefonicznie – 506 – 299 370

  Po co to spotkanie?

  Ze względu na moje doświadczenia z poprzednich spotkań i mnóstwo straty czasu niekiedy na nich, na czcze gadanie, które nie wiele wnosi – postanowiłem zaznaczyć dla kogo i po co jest to spotkanie
  – Spotkanie jest dla osób, które znają już temat i nie trzeba im wyjaśniać, że warto działać. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, czy warto cokolwiek robić w sprawach poruszanych na stronie niech nie przychodzi. Szkoda naszego czasu.
  – Nie będziemy odpowiadać na pytania o to, „po co, dlaczego” działamy, jakie mamy cele itp. Wszystko jest na stronie. Szkoda na to czasu.
  – Dość pierdzielenia, czas na działanie. Oczywiście możemy sobie porozmawiać o sprawach bieżących, ale nie będziemy każdej osobie wyjaśniać 100 wątpliwości i pytań podstawowych. Jak wyżej – wszystko jest na stronie Cele spotkania:
  – pomysły na akcje, happeningi, ulotki, działania – niech każdy coś przygotuje
  – pamiętajcie, że mamy projektor, ekran i wszystko co potrzebne do organizacji spotkania – brak tylko miejsca. Jeśli takowe macie – pomyślcie o tym – są duże możliwości w temacie.
  – od 6 stycznia działa Radio Bez Cenzury – zachęcamy do współdziałania i reklamy tegoż (ulotki, forum, chat, oraz nawet nadawanie audycji!)

  Tak więc podkreślam – dość pierdzielenia – czas na działanie. Ostrzegam, że będę wyzywał i wyrzucał ludzi łamiących te zasady:) Zgłaszajcie swoje uczestnictwo!

 25. ALFA 7 kwietnia 2011 o 12:36 pm

  Ludzie Tajnego Bractwa nie maja prawa robic tego, co robia – zadnego prawa. A ja nie bede udawal, ze tego nie widze. Wlasnie teraz, kiedy odkrylem prawde. Wlasnie teraz, kiedy zdalem sobie sprawe, ze mozna wszystko naprawic, mozna walczyc, mozna wygrac.

  Przyznaje, ze mozemy nie zdazyc powstrzymac ludzi Tajnego Bractwa. Ale nie mam zamiaru oglosic porazki.

  Wiem jedno: nie jest za pózno, by ostrzec jak najwiecej ludzi o nedznym losie, jaki planuje dla nos utajona elita.

  Nie jest za pózno, by uchronic jak najwiecej ludzi przed barbarzynska przyszloscia, jaka nas w przeciwnym razie czeka.

  Bezwgledni i pozbawieni i pozbawieni uczuc czlonkowie Tajnego Bractwa przeprowadzaja swoje plany, kiedy sie im bez sprzeciwu pozwala na kamuflowanie swojej dzialalnosci, na ukrywanie sie i unikanie swiatla prawdy. Wobec tego, nie dajmy im mozliwosci manewru. Zamiarem ksiazki „Mroczny Majestat” jest rzucenie swiatla na dobrze zamaskowana, odrazajaca dzialalnosc Tajnego Bractwa. Wierzcie mi, efekt bedzie taki, ze ci skadinad pewni siebie, a nawet aroganccy i podli ludzie uciekna w poplochu, szukajac ukrycia. To wlasnie powinno stac sie ich udzialem.
  http://www.iluminaci.pl/iluminaci/tajne-bractwo-i-magia-tysiaca-punktow-swietlnych-texe-marrs-cz1
  http://www.iluminaci.pl/iluminaci/tajne-bractwo-i-magia-tysiaca-punktow-swietlnych-texe-marrs-cz2

  • .Gallus. 7 kwietnia 2011 o 12:57 pm

   czytałem ksiązke „mroczny majestat” – czysta prawda, polecam ci ksiązki henryka pająka, zydzi mają problem, bo narody zaczynają sie budzic, i teraz zachowuja sie jak zwierzyna, będzie kąsic i grysc, trzeba jej łeb odrąbać
   MŁODEMU POKOLENIU WYMYŚLILI GRY KOMPUTEROWE – aby zrobić armie idiotów i bezdusznych morderców nie wiedzących kto jest wrogiem.

 26. AQQ 7 kwietnia 2011 o 3:23 pm

  haarp- http://sitfu.com/2011/01/possible-haarp-locations-around-the-world-jim-kirwan/

 27. młodyPolak 7 kwietnia 2011 o 4:28 pm

  Gallus z całym szacunkiem jestem młodym pokoleniem jak to ty nazwałes wychowanym na grach, i wybacz ale nie czuje się idiota tymbardziej bezdusznym nie wpomniając o mordercy bo to już niesmaczne i doskonale zdaje sobie sprawę kto jest wrogiem narodów. Takie generalizowanie świadczy o Twojej ograniczonej inteligencji, widać, że nie znasz wogóle pięknego medium jakim są gry, którego ojczyzną jest dotknięta tragedia Japonia. To, że główny nurt komercyjnych gier jest krwawy bezmózgi i tandetny nie znaczy, że należy wrzucać do tego samego worka niezliczoną ilośc perełek, diamentów elekrotnicznej rozrywki która patrzac na poziom dzisiejszych filmów i ksiązek dawno już poziomem, duchowościa i poruszanymi tematami przerosła te dwie branże. Może jakbyś za małolata poznał co to jest METAL GEAR SOLID, skumałbyś baze. Kontrola, rzadów, ludzi, zniewolenia, zabijanie brat brata dla ideologii i doktryn, manipulacja, niesamowite odniesienia do ludzkiego DNA, splatania sie chromosomów, i wielu wielu innych tematów poruszanych na tej i innych stronach pokazała mi własnie „bezmózga gra dla idiotów” o tytule Metal Gear Solid. Takich perełek jest więcej tylko trzeba umieć je dostrzec. 4 cześc tej gry porusza temat wojennej ekonomi, nanomaszyn we krwi , i 100% kontroli pola bitwy za pomoca maszyn. Pokazuje konflikty wyprane z emocji, z duszy, dla czystej kasy, najemnicy ,prywatne armie, wirusy wszepiane zołniezom by ich pozbawić uczuć to i wiele innych jest tematem tej niesamowitej serii. Zrobionej przez japończyka. Tematy te byly poruszane w 1998 roku gdzie ty prawdopodobnie nie miałes bladego pojęcia o prawdziwej sytuacji na świecie. Dlatego prosze, nie wypowiadaj sie negatywnie na temat zjawiska o którym nie masz zielonego pojęcia.Gry dały mi doskonała znajomosc języka angielskiego, ukształtowały mi psychike, rzekłbym uczyniły mnie tym kim jestem, w duzo pozytywniejszym stopniu od szkolnych doktryn i Półprawd wciskanym w „polskim” systemie szkolnictwa AMEN

 28. Ania 7 kwietnia 2011 o 4:47 pm

  Wcale nie ” tchórzliwy premier” tylko ratował obywateli przed mordercami. Ten pieniądz to obecnie jest tylko wirtualny. Jakby znacjonalizować banki, to jego znaczna część po prostu zniknie. Pieniądz rzeczywisty musi mieć pokrycie w dobrach materialnych albo w pracy ludzkiej. Inny to oszustwo.

 29. waltan 20 kwietnia 2011 o 6:39 pm

  Panie hiren kim pan jestes slazakiem bzdura.Slask byl zawsze polski jest i bedzie polski.A jesli ktos chce sprzedac slask jest agentem niemieckim przybranym w narodowosc slaskom.TAKZE UWAZAJ PSIE NIEMIECKI.TERAZ WSZYSTKIE ZLO BEDZIE MIALO MIEJSCE NA ZIEMIACH NIEMIECKICH ..I NIEMCY ZGINA,,,,