Konferencja Mistrza Karate Budo Souhonchou i Benjamina Fulforda

Konferencja Mistrza Karate Budo Souhonchou i Benjamina Fulforda

Prezydent Karate-do Honchou i Budo Souhonchou Daikaku Choudouin

Na YouTube ukazały się 4 części konferencji Benjamina Fulforda i Prezydenta Karate-do Honchou i Budo Souhonchou, w języku japońskim z angielskim tłumaczeniem . Wybaczcie egzotykę, szczególnie te wstawki reklamowe – konferencja może się wydać śmieszna, ale taka nie jest – podano cały szereg niezwykle ważnych informacji. W skrócie ją wypunktuję.

Jest wiele dowodów na to, że trzęsienie ziemi w Japonii było wywołane sztucznie. Argumenty podane podczas konferencji są takie same jak w wystąpienia Benjamina Fulforda, publikowane wcześniej, dlatego nie będziemy ich tutaj wymieniać.

Dla przykładu – część 3 konferencji na szczycie. Wszystkie linki na dole artykułu.

Ludzie, którzy kontrolują amerykański rząd – z Rezerwy Federalnej i Rockefellerowie chcą 11 kwietnia wysadzić Mt. Fuji, żeby do końca zastraszyć Japończyków. Stwierdzono podniesienie się temperatury w wodzie pod wulkanem. Jeden z naukowców z Uniwersytetu w Tokio potwierdził pojawienie się fali elektromagnetycznej  charakterystycznej dla HAARP przed trzęsieniem. Fala ta zanikłą po trzęsieniu. Ze strony Japończyków Zostanie podjęta akcja zapobiegawcza – ujawnienia lokalizacji broni tektonicznej w internecie wraz z prośbą do „dobrych ludzi” w Armii Amerykańskiej, Japońskiej, Chińskiej i Rosyjskiej aby te lokalizacje zosstały „zamknięte”.

Wysadzanie wulkanów w Japonii miało miejsce już wcześniej jak w przypadku Mt Pinatubo w 1991 roku. Dowodem była decyzja Kongresu w 1983 roku o wycofaniu stamtąd amerykańskiej bazy wojskowej. Pył z wulkanu zasypał całą bazę.

Lokalizacje do budowy elektrowni atomowych w Japonii są starannie przemyślane – tam gdzie trzęsienia ziemi są najrzadsze. Jednak mimo to, w ciągu ostatnich 10 lat trzęsienia ziemi w Japonii dotknęły właśnie miejsca gdzie są elektrownie: Niigata, Kashiwazaki, Tokaimura i Fukushima. Czy jest to przypadkowe?
Elektrownie atomowe w Japonii są w posiadaniu czysto japońskich spółek: Toshiba i Hitachi, tak więc atak na elektrownie jest atakiem przeciwko japońskiej ekonomii i zmuszaniem Japończyków do uzależnienia się od ropy naftowej. Niedługo jednak się to skończy gdyż zostaną ujawnione nowe źródła energii.

Przemysł naftowy od lat prowadzi wojnę z elektrowniami atomowymi. Od lat 80-tych ilość elektrowni atomowych szybko zaczęła wzrastać. Zatrzymała się po awarii w Czarnobylu. Jak się okazuje, nie była to zwykła awaria, ale sabotaż – pracownik z zewnątrz, którego nazwiska dotąd nie ujawniono wykonał 7 niewłaściwych czynności, po czym nastąpiła ta awaria.

W 1997 roku Sekretarz Obrony USA, William Cohen, oficjalnie oświadczył, że „w przyszłości terroryści będą mogli się posłużyć falami elektromagnetycznymi, które mogą powodować trzęsienia ziemi, zmiany pogodowe, wybuchy wulkanów”. Informacje o tym wystąpieniu są nadal dostępne na stronie internetowej Pentagonu.

Oprócz ataków bronią tektoniczną na Japonię były przeprowadzane ataki ptasią grypą i pryszczycą na bydło Miyazaki. W Miyazaki rodzą się najlepsze byki rozpłodowe w Japonii, także stamtąd pochodzi najlepsza wołowina. Pryszczyca spowodowała, że byki rozpłodowe musiały zostać zabite. Spowodowało to zniszczenie całej gałęzi przemysłu. Japończyków zmuszono do zakupu wołowiny z USA. Jest to znany sposób – na zastraszenie.

Podobna sytuacja była ze świńską grypą. Grożono śmiercią tysięcy ludzi. W aferę zamieszana była WHO – Światowa Organizacja Zdrowia, która przeprowadziła akcję propagandową by ludzi kupowali szczepionki. Mimo, że Japonia przeprowadzała na lotniskach staranne kwarantanny nawet jak ktoś miał przeziębienie,  rząd japoński został jednak zmuszony do zakupu amerykańskich szczepionek. Jakoś obecnie nie słychać o tym huraganie świńskiej grypy?

Rząd amerykański został przejęty przez kryminalny syndykat i to on wyrządza szkody całemu światu, nie Amerykanie, którzy mają niestety wyprane mózgi. Ostatnio jednak się na gwałt budzą. Dochodzą informacje z różnych źródeł, że najwcześniej za miesiąc dojdzie do rewolucji w USA i politycy z Waszyngtonu zostaną aresztowani albo zmuszeni do opuszczenia kraju. Jednakże póki są u władzy sytuacja jest bardzo niebezpieczna. Fulford w ciągu ostatniego tygodnia otrzymał mailem 5 gróźb, że Japonia znajdzie się pod wodą. Dlatego też należy zrobić wszystko by unieszkodliwić tę straszną broń, która pustoszy cały świat.
Amerykański kompleks militarno – przemysłowy jest na skraju bankructwa. Atak na Japonię był desperacką próbą zdobycia funduszy. Ale federacje międzynarodowe jak Hakuryu-kai robią wszystko by zablokować przekaz pieniędzy. Kraje arabskie robią wszystko by zablokować dostawy ropy naftowej – stąd też m.in. inwazja na Libię.

Kabała, która próbuje przejąć kontrolę nad światem jest tym niebezpieczniejsza im ma mniej funduszy. Udało jej się wymusić na japońskim rządzie okup 60 bilionów jenów, za które ma wykupić amerykańskie obligacje. Amerykanie zażądali też zapłacenia Międzynarodowemu Funduszowi Walutowemu (IMF).  Pierwsza partia 20 bilionów została wywieziona samolotem 3 dni po trzęsieniu ziemi. Można się spodziewać, że okup wzrośnie do 100 bilionów jenów. Chiny nie chcą zapłacić wykupić amerykańskich obligacji, a Japonia była najprostszym łupem, ale w następnej kolejności mogą być Australia czy Chiny czy inne kraje. Bliski współpracownik Kaddafiego ujawnił, że atak na Libię jest zamachem na pieniądze dyktatora, a kolejnymi krajami mogą być Arabia Saudyjska i inne kraje Bliskiego Wschodu. Japonia była łatwym celem gdyż rząd jest słaby, a politycy bawią się w koreańskich domach publicznych w Akasaka.  cdn.

linki do konferencji:
część 1: http://www.youtube.com/watch?v=vlxaqDKWE-8

część 2: http://www.youtube.com/watch?v=mgl_NQmzgEE

część 3: http://www.youtube.com/watch?v=VA2rWHLYq-k

część 4: http://www.youtube.com/watch?v=sTVTBYDePd8

zob, też: Japońska prawda o katastrofie Daiiczi (dr Piotr Bein, tłumaczenie konferencji)

Reklamy