Rocznica Zamachu Smoleńskiego

Rocznica Zamachu Smoleńskiego
Ś.p. Lech Kaczyński zrozumiał, że pozycja Prezydenta jako wodza narodu jest fikcją, że tak naprawdę Polską i innymi krajami rządzą wielkie interesy. I w pewnym momencie jako polski patriota, powiedział „dość”. Najlepszym wyrazem tego postanowienia była polityka finansowa b.  Prezesa NBP Sławomira Skrzypka (…) Skrzypek nie chciał dopuścić do dalszego zadłużania Polski, a to świadczyło o tym, że polityka pieniężna Polski za prezydentury Lecha Kaczyńskiego nie była na rękę globalnym ludobójcom

===========================================================

Rocznica Zamachu Smoleńskiego

Nie będę się rozpisywał na temat tego co się stało 10 kwietnia 2010 roku. Chcę uczcić pamięć poległych. Tytuł wcale nie jest kontrowersyjny, był to zamach i żaden prokurator mnie nie przekona, że to był wypadek. Nauczony doświadczeniem 11 września 2001 roku nie dam się już nigdy zwieść operacjom fałszywej flagi. Patrzmy co się dzieje z Polską, kto na tym najbardziej korzysta, a zobaczymy kto dokonał tej niecnej zbrodni. Najważniejszym dowodem jest uzależnienie finansowe Polski, o czym już 18 kwietnia mówiła w Krakowie Jane Burgermeister youtube=http://www.youtube.com/watch?v=Lun0kzX84og

Nie wszystkie argumenty Burgermeister muszą być prawdziwe. Jedno jest pewnie – taki samolot nie powinien był wylecieć. Jeśli ktoś na to zezwolił to było to przestępstwo. Prezydent RP widząc kto jest na pokładzie, też nie powinien był dać zgody – szczególnie po wcześniejszych próbach zamachu, czy też ostrzeżeniach:

„Awaria” Casy, którą mieli polecieć wojskowi powinna już dać wiele do myślenia, w takiej sytuacji ulokowanie wszystkich na pokład jednego samolotu było sprzecznie z przepisami, samo to powinno być ceem osobnego śledztwa, a tak mało się o tym mówi.

Podobne do Burgermeister podejście prezentuje Krzysztof Cierpisz :

Jestem przekonany, że Ś.p. Prezydent Lecha Kaczyński był wielkim polskim patriotą. Że podczas gdy był Prezydentem, zrozumiał w jaki sposób został wykorzystany do podpisania najpierw Układu Europejskiego, a potem Traktatu. Że popełnił szereg innych błędów, wynikających z propagandy dezinformacyjnej jakiej są poddawani polscy politycy. Sam wiem jakie mają siano w głowie, gdyż z wieloma z nich miałem okazję rozmawiać podczas realizacji odcinków Misji Specjalnej.
Ś.p. Lech Kaczyński zrozumiał, że pozycja Prezydenta jako wodza narodu jest fikcją, że tak naprawdę Polską i innymi krajami rządzą wielkie interesy. I w pewnym momencie jako polski patriota, powiedział „dość”. Najlepszym wyrazem tego postanowienia była polityka finansowa b.  Prezesa NBP Sławomira Skrzypka, na co dowód mamy w postaci ataków medialnych:
http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/nowak–nbp-chce-schowac-swoj-zysk,41198,1

Przede wszystkim Sławomir Skrzypek nie chciał dopuścić do dalszego zadłużania Polski, a to świadczyło o tym, że polityka pieniężna Polski za prezydentury Lecha Kaczyńskiego nie była na rękę globalnym ludobójcom: Skrzypek odcina Polsce drogę do linii kredytowej MFW

Co więcej, Skrzypek zagrał na nosie MFW twierdząc, że „sytuacja naszej gospodarki jest obecnie na tyle dobra, że Polska może przejść z grona państw, którym MFW udziela wsparcia, do grona tych, które za pośrednictwem MFW pomagają innym”: http://www.nbpnews.pl/pl/akt/wiadomosci/wizyta-mfw-03-10, a za taką nonszalancję zazwyczaj traci się życie. Kilka dni później zarówno Ś.p. Sławomir Skrzypek, jak i 95 innych sprzymierzeńców politycznych Lecha Kaczyńskiego nie żyło.

Polska nie jest tu wyjątkiem, podobny los spotkał Abrahama Lincolna i J.F. Kennedy’ego – obaj próbowali niezależnej polityki finansowej, sprzeciwili się międzynarodowej klice bankierów.

Jesteśmy na progu III wojny światowej. Kryminalny charakter kabały banksterskiej, która chce uwięzić cały świat w swoim planowanym od dawna Nowym Porządku Świata, NWO, z dnia na dzień jest coraz bardziej widoczny, dzięki internetowi budzą się miliony ludzi. To, że internet istnieje jeszcze w wolnej formie świadczy o tym, że siła tej kabały słabnie, ale oznacza to też, że będą wyjątkowo wredni i nie cofną się przed niczym. Tak jak się nie cofnęli przed wymordowaniem elity politycznej Polski.

Na koniec zaprezentuję jeszcze jedno nagranie, które zadedykowałem mojemu koledze z liceum Ś.p. Januszowi Kurtyce. To był wielki polski patriota, już w liceum wyróżniał się swoją wiedzą i miłością do wolnej Polski. Podczas Solidarności i stanu wojennego skutecznie i czynnie działał w opozycji, co w efekcie, gdy Polska uwolniła się z okowów komuny,  przyczyniło się, że został Prezesem IPN. Gdyby w 1998 roku, z którego pochodzi poniższe nagranie, został w USA to dzisiaj by żył. Może nie byłby tak znany, może miałby szansę realizować się nako naukowiec – a był to jeden z najlepszych polskich historyków.

Materiały dodatkowe:
Wspomnienia o Ś.p. Januszu Kurtyce, 11 Minut
Rozmowa z Andrzejem Melakiem, 11 Minut

Reklamy