Rocznica Zamachu Smoleńskiego

Rocznica Zamachu Smoleńskiego
Ś.p. Lech Kaczyński zrozumiał, że pozycja Prezydenta jako wodza narodu jest fikcją, że tak naprawdę Polską i innymi krajami rządzą wielkie interesy. I w pewnym momencie jako polski patriota, powiedział „dość”. Najlepszym wyrazem tego postanowienia była polityka finansowa b.  Prezesa NBP Sławomira Skrzypka (…) Skrzypek nie chciał dopuścić do dalszego zadłużania Polski, a to świadczyło o tym, że polityka pieniężna Polski za prezydentury Lecha Kaczyńskiego nie była na rękę globalnym ludobójcom

===========================================================

Rocznica Zamachu Smoleńskiego

Nie będę się rozpisywał na temat tego co się stało 10 kwietnia 2010 roku. Chcę uczcić pamięć poległych. Tytuł wcale nie jest kontrowersyjny, był to zamach i żaden prokurator mnie nie przekona, że to był wypadek. Nauczony doświadczeniem 11 września 2001 roku nie dam się już nigdy zwieść operacjom fałszywej flagi. Patrzmy co się dzieje z Polską, kto na tym najbardziej korzysta, a zobaczymy kto dokonał tej niecnej zbrodni. Najważniejszym dowodem jest uzależnienie finansowe Polski, o czym już 18 kwietnia mówiła w Krakowie Jane Burgermeister youtube=http://www.youtube.com/watch?v=Lun0kzX84og

Nie wszystkie argumenty Burgermeister muszą być prawdziwe. Jedno jest pewnie – taki samolot nie powinien był wylecieć. Jeśli ktoś na to zezwolił to było to przestępstwo. Prezydent RP widząc kto jest na pokładzie, też nie powinien był dać zgody – szczególnie po wcześniejszych próbach zamachu, czy też ostrzeżeniach:

„Awaria” Casy, którą mieli polecieć wojskowi powinna już dać wiele do myślenia, w takiej sytuacji ulokowanie wszystkich na pokład jednego samolotu było sprzecznie z przepisami, samo to powinno być ceem osobnego śledztwa, a tak mało się o tym mówi.

Podobne do Burgermeister podejście prezentuje Krzysztof Cierpisz :

Jestem przekonany, że Ś.p. Prezydent Lecha Kaczyński był wielkim polskim patriotą. Że podczas gdy był Prezydentem, zrozumiał w jaki sposób został wykorzystany do podpisania najpierw Układu Europejskiego, a potem Traktatu. Że popełnił szereg innych błędów, wynikających z propagandy dezinformacyjnej jakiej są poddawani polscy politycy. Sam wiem jakie mają siano w głowie, gdyż z wieloma z nich miałem okazję rozmawiać podczas realizacji odcinków Misji Specjalnej.
Ś.p. Lech Kaczyński zrozumiał, że pozycja Prezydenta jako wodza narodu jest fikcją, że tak naprawdę Polską i innymi krajami rządzą wielkie interesy. I w pewnym momencie jako polski patriota, powiedział „dość”. Najlepszym wyrazem tego postanowienia była polityka finansowa b.  Prezesa NBP Sławomira Skrzypka, na co dowód mamy w postaci ataków medialnych:
http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/nowak–nbp-chce-schowac-swoj-zysk,41198,1

Przede wszystkim Sławomir Skrzypek nie chciał dopuścić do dalszego zadłużania Polski, a to świadczyło o tym, że polityka pieniężna Polski za prezydentury Lecha Kaczyńskiego nie była na rękę globalnym ludobójcom: Skrzypek odcina Polsce drogę do linii kredytowej MFW

Co więcej, Skrzypek zagrał na nosie MFW twierdząc, że „sytuacja naszej gospodarki jest obecnie na tyle dobra, że Polska może przejść z grona państw, którym MFW udziela wsparcia, do grona tych, które za pośrednictwem MFW pomagają innym”: http://www.nbpnews.pl/pl/akt/wiadomosci/wizyta-mfw-03-10, a za taką nonszalancję zazwyczaj traci się życie. Kilka dni później zarówno Ś.p. Sławomir Skrzypek, jak i 95 innych sprzymierzeńców politycznych Lecha Kaczyńskiego nie żyło.

Polska nie jest tu wyjątkiem, podobny los spotkał Abrahama Lincolna i J.F. Kennedy’ego – obaj próbowali niezależnej polityki finansowej, sprzeciwili się międzynarodowej klice bankierów.

Jesteśmy na progu III wojny światowej. Kryminalny charakter kabały banksterskiej, która chce uwięzić cały świat w swoim planowanym od dawna Nowym Porządku Świata, NWO, z dnia na dzień jest coraz bardziej widoczny, dzięki internetowi budzą się miliony ludzi. To, że internet istnieje jeszcze w wolnej formie świadczy o tym, że siła tej kabały słabnie, ale oznacza to też, że będą wyjątkowo wredni i nie cofną się przed niczym. Tak jak się nie cofnęli przed wymordowaniem elity politycznej Polski.

Na koniec zaprezentuję jeszcze jedno nagranie, które zadedykowałem mojemu koledze z liceum Ś.p. Januszowi Kurtyce. To był wielki polski patriota, już w liceum wyróżniał się swoją wiedzą i miłością do wolnej Polski. Podczas Solidarności i stanu wojennego skutecznie i czynnie działał w opozycji, co w efekcie, gdy Polska uwolniła się z okowów komuny,  przyczyniło się, że został Prezesem IPN. Gdyby w 1998 roku, z którego pochodzi poniższe nagranie, został w USA to dzisiaj by żył. Może nie byłby tak znany, może miałby szansę realizować się nako naukowiec – a był to jeden z najlepszych polskich historyków.

Materiały dodatkowe:
Wspomnienia o Ś.p. Januszu Kurtyce, 11 Minut
Rozmowa z Andrzejem Melakiem, 11 Minut

Reklamy

147 responses to “Rocznica Zamachu Smoleńskiego

 1. Pingback: Brasil - Brazil | Eu sou patriota, sim, e amo todas as regióes do Brasil. Permite-me uma piadinha?

 2. yaphoto 10 kwietnia 2011 o 10:24 am

  Lech, polski patriota, ktory zrobil tyle dobrego dla kabalistow jak malo kto przed nim, walczyl z kabala, ktora go zmiotla w zamachu. Niepojete sa losy ludzkie!

  Rzeczywiscie, nie mozna nie zauwazyc, ze byl tam jakis incydent Skrzypka/Lecha z MFW ale Twoje wnioski Marku sa szalenie naiwne ale przy tym osobiste i dlatego nalezy je uszanowac, co tez niniejszym czynie.

  Polubienie

  • monitorpolski 10 kwietnia 2011 o 10:32 am

   Czy wiesz, że Prezydent RP jak siada pierwszy raz za swoim biurkiem dostaje do ręki 3 teczki z rozkazami? Dotyczą one ludzi, których trzeba zwolnić, których nie wolno zwalniać i … ludzi, których trzeba słuchać. To nie jest takie proste.

   Polubienie

   • yaphoto 10 kwietnia 2011 o 1:21 pm

    Marku, to nie ma nic do rzeczy. Zanim taki pejsaty patafian jeden z drugim, zasiada za POLSKIM biurkiem prezydenckim, na dlugo wczesniej juz wie jaka role „patrioty” bedzie odgrywac. Kazda scena polityczna w zachodniej dupokracji jest specjalnie spolaryzowana przez pejsatych aby byla pod ich pelna kontrola.
    W Polsce stoi za tym Soros ze swoja Fundacja Batorego, w ktorej wykul i wykuwa sie plan sztucznej polaryzacji, obrabiania i oglupiania mieszkancow panstwa polskiego.

    Pejsaci sa w tym mistrzami i tu nalezy im pogratulowac. Wykorzystali nawet najmniejsza przestrzen, w ktorej moglaby probowac odrodzic sie jakas prawdziwa esencja patriotyczna. Wezmy np. dlugonosego Korwin-Mikke: pejsaci daja mu nawet sporo przestrzeni w mediach, ktore calkowicie kontroluja. JKM to zrecznie wypelnia tresciami populistycznymi, ktore sa tak spreparowane aby klocily sie ze „zdrowym rozsadkiem” tepego-goja-kredytobiorcy.

    W zdrowym narodzie ta przestrzen wypelnil by charyzmatyczny autorytet, ktory nie tyle co rozpierdolilby to pejsate gowno w drobny mak, co ruszylby Polakami w taki sposob by Ci staneli plecami do oprawcy. Grzyb, ktorego przewietrzysz i zabierzesz wilgoc wysycha. Jezeli by to nie pomoglo to wtedy jak w kazdym asertywnym organizmie: goraczka i konkretne dzialania zmierzajace do pozbycia sie pejsatej infekcji.
    ======================================
    To nie wstyd ci, że jesteś Polakiem i się tak dajesz? O czym to świadczy?

    Polubienie

   • yaphoto 10 kwietnia 2011 o 1:40 pm

    „To nie wstyd ci, że jesteś Polakiem i się tak dajesz? O czym to świadczy?”

    A skad wiesz ze ja sie pod-daje? W mojej najblizszej przestrzeni zyciowej, w moich postawach i decyzjach ja juz stoje plecami do pejsatego. Kazdy musi rozejrzec sie wokol wlasnej dupy. Jak zrobi to wielu to wtedy zadziala efekt kuli sniegowej wg prawa fraktalnosci.

    Polubienie

   • yarekok 12 kwietnia 2011 o 8:12 pm

    „Zamach w Smoleńsku”
    portret użytkownika demonica
    demonica, 29 marca, 2011 – 13:42

    Kraj
    polityka
    Prezydent Kaczyński
    zakłamanie
    zamach pod Smoleńskiem

    Kraj

    Autor – Leszek Szymowski (ur.w 1981r w Krakowie), absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, dziennikarz śledczy i fotograf, publicysta (Agora, Gazeta Polska, Najwyższy Czas, Warszawska Gazeta, Wprost).Współpracownik „Misji Specjalnej” i „30nminut extra”. Od 10 kwietnia 2010r. prowadzi dziennikarskie śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej.

    W książce wydanej w marcu 2011r, której podtytuł brzmi „ 11 miesięcy po katastrofie Tu-154M” opisuje wyniki swego śledztwa. Obnaża działania rosyjskiej prokuratury, które nie mają na celu wyjaśnienia przyczyn katastrofy tupolewa, lecz uwiarygodnienie wersji o błędzie pilotów. Przedstawia fakty, wypowiedzi osób związanych ze służbami specjalnymi, z lotnictwem (zwłaszcza wojskowym), świadkami wydarzeń. Ale nie tylko – przedstawia również analizę przyczyn zamachu, zaniechania służb specjalnych, sposoby dezinformacji ze strony naszego i rosyjskiego rządu, naszych i rosyjskich prokuratur, naszych i rosyjskich komisji śledczych.

    Autor przywołuje w książce wypowiedź i zeznania fizyka prof.Mirosława Dakowskiego, autorytetu na skale światową. Każde zdanie tej książki jest ważne i przybliża nas do wyjaśnienia zbrodni, dokonanej na najważniejszych, najlepszych, patriotycznych, Obywatelach naszego Kraju.

    Fragment książki dotyczący zdjęć satelitarnych z dnia 10 kwietnia 2010r, przekazanych Polsce :

    „Rozmowa z oficerem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego :

    W jakich okolicznościach te zdjęcia trafiły do Polski ?

    – Amerykańskie służby same, z własnej inicjatywy zorganizowały robocze spotkanie z kilkoma przedstawicielami naszych służb…. Do spotkania doszło poza Polską… Amerykanie powiedzieli, że satelity NSA nagrały cały lot Tupolewa i zarejestrowały też moment tzw. „katastrofy”.

    Co satelity nagrały 10 kwietnia?

    – Nagrały lot Tupolewa i moment jego lądowania. Z tych nagrań wynika, ze samolot wylądował w błocie w tym lesie w pobliżu lotniska, trochę poobijany i pokiereszowany, ale wylądował. Zdjęcie zrobione chwile później przedstawia już wrak Tupolewa, którego fragmenty są porozrzucane. To już efekt wybuchu…

    Co się działo z tymi zdjęciami?

    – Wzięliśmy kilka z nich od Amerykanów, potem napisaliśmy notatke do szefa ABW Krzysztofa Bondaryka, w której przedstawiliśmy przebieg spotkania z Amerykanami i ich ofertę dotycząca zdjęć i załączyliśmy zdjęcia, które dali nam Amerykanie. Myśleliśmy, że natychmiast spotka się to z reakcja i przełożeni każą nam oficjalnie wystąpić do strony amerykańskiej, aby te zdjęcia trafiły w nasze ręce. Ku naszemu zdumieniu tak się nie stało. Z tego, co słyszałem, Bondaryk napisał na ten temat notatkę do premiera Tuska, ale Tusk nie zdecydował się skorzystać z oferty Amerykanów. W każdym razie oficjalnie już do kolejnego spotkania nie doszło.

    A nieoficjalnie?

    – Nieoficjalnie tak. I wtedy Amerykanie mówili, że jeśli polski rząd w taki sposób postąpił, to to jest zdrada interesów narodowych i zdrada sojuszników z NATO, bo to oznacza, że rząd Donalda Tuska wspólnie z Rosją uczestniczy w matactwie. I tuszuje ślady zabójstwa prezydenta państwa NATO.

    A co się dalej działo z tymi zdjęciami ?

    – Nie wiem. Zapytaj o to Tuska, albo Bondaryka. Ale Amerykanie dali nam kopie tych zdjęć i nagrań. „

    Następny fragment, dotyczący bytności płk.Krasnokuckiego na wieży w Smoleńsku : „

    Major Agencji Wywiadu :

    – Oczywiście, nieprawdziwa jest informacja strony rosyjskiej o tym, że te rejestratory rozmów na wieży nie działały. My zdobyliśmy nagrania rozmów kontrolerów oraz rozmów Krasnokuckiego z „Logiką” – właściwie tylko jednej rozmowy. Nie mogę powiedzieć, w jaki sposób to zrobiliśmy, bo to jest tajemnica państwowa. Powiem tylko tyle, że treści, które my zdobyliśmy sa diametralnie różne od tych treści, które zaprezentował MAK. Zapisy zostały skierowane do przetłumaczenia. Nasza Tłumaczka, która się tym zajęła, po przetłumaczeniu całej rozmowy prawie zemdlała z przerażenia. Na tym nagraniu zarejestrowano polecenie wydane Krasnokuckiemu przez „Logikę”. To było polecenie uwiarygodniające tezę o zamachu. Było to chwilę po 8:20. Sygnał z Moskwy doprowadził do zerwania połączenia z telefonu satelitarnego prezydenta Kaczyńskiego i przerwania jego rozmowy z bratem.„

    Po tym, jak na lotnisku włączone zostały syreny alarmowe, na miejscu zjawiły się ekipy ratunkowe, dochodzeniowcy z OMON-u, lekarze i grupy ratunkowe z FSB. Wśród nich był pułkownik Nikita Siergiejewicz Pawlenko – zastępca szefa OMON. Następnego dnia, w rozmowie z prokuratorem, Pawlenko zeznał, że w sobotę 10 kwietnia miał zaplanowany urlop, ale został wezwany nagłym telefonem przez szefa, który kazał mu jechać na lotnisko Siewiernyj, gdzie rozbił się samolot z polskim prezydentem. Zaskoczenie śledczych wzbudziło to, że z drugiego końca miasta pułkownik Pawlenko przyjechał samochodem w ciągu kilku minut.

    Polski wywiad postanowił zweryfikować tę relację poprzez biling telefoniczny oficera. Okazało się, że jedyny tego dnia telefon pułkownik Pawlenko otrzymał o godzinie 8.31, a więc wtedy, gdy (zdaniem MAK) samolot z Lechem Kaczyńskim na pokładzie był jeszcze w powietrzu.

    W rozdziale „Podsumowanie”– „10 najważniejszych kłamstw smoleńskich :

    1. Prezydencki Tupolew leciał do Smoleńska zarejestrowany jako przelot międzynarodowy.

    Nieprawda : Był to Tupolew rządowy, a jego lot do Smoleńska był lotem wojskowym.

    2. Załoga samolotu była niedoświadczona i popełniła kardynalne błędy. Największym było zlekceważenie poleceń kontrolerów lotu i podjęcie próby lądowania.

    Nieprawda : Piloci byli świetnie wyszkoleni i mieli duże doświadczenie, a kontroler wcześniej wydał im zgodę na lądowanie , mówiąc „pas wolny”.

    3. O godz.8:41, po zderzeniu z brzozą, Tupolew odwrócił się na grzbiet i uderzył o ziemię. Siła przeciążenia zabiła wszystkich pasażerów. Nikt nie przeżył.

    Nieprawda : Tupolew ścinał drzewa, ale poobijany wylądował awaryjnie w błocie. O 8:39 rozerwała go siła wybuchu bomby próżniowej i ona też zabiła część pasażerów. Ci, którzy przeżyli, zostali zamordowani strzałami z broni palnej.

    4. Film nakręcony na miejscu tragedii telefonem komórkowym przez Wołodię Safonienkę nie ma żadnego znaczenia dla sprawy, a zarejestrowane tam odgłosy pochodzą od wybuchu amunicji funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu.

    Nieprawda : Wołodia Safonienko nie nakręcił tego filmu. Odgłosy wystrzałów pochodziły od broni palnej, a film jest dowodem, że pasażerowie, którzy przeżyli, zostali zamordowani.

    5. Śledztwo było od pierwszych godzin prowadzone wspólnie przez Polske i Rosję, a współpraca układała się znakomicie i była prowadzona według najwyższych standardów.

    Nieprawda : rząd Tuska oddał Rosjanom śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej i polska prokuratura od pierwszych dni miała bardzo niewiele do powiedzenia. A sami Rosjanie od pierwszych minut mataczyli.

    6. Od pierwszych godzin, największa troska otoczono rodziny ofiar, zapewniono im pomoc prawna, psychologiczną i udział w czynnościach. Wszystkie zwłoki ofiar zidentyfikowano i przywieziono do Polski.

    Nieprawda : rodziny ofiar od początku upokarzano i utrudniano im dostęp do materiałów śledztwa, a trumny przywiezione do Polski zalutowano i nie pozwolono ich otwierać.

    7. Polscy i rosyjscy śledczy, mając na uwadze wagę sprawy, od samego początku rzetelnie informowali opinię publiczną o postępach w śledztwie i o najważniejszych ustaleniach.

    Nieprawda : Od pierwszych minut po katastrofie mieliśmy do czynienia z dobrze zorganizowaną akcja dezinformacyjną. Kłamali i polscy i rosyjscy śledczy, i MAK, i oba rządy.

    8. Rosyjskie służby nie miały najmniejszego interesu w tym, aby zabijać Lecha Kaczyńskiego, bo za kilka miesięcy przestałby być prezydentem i odszedłby w polityczny niebyt.

    Nieprawda : Lech Kaczyński mógł ponownie wygrać wybory. Szkodził polityce rosyjskiego imperializmu, bo wciągał Gruzję do NATO, umacniał niepodległość Polski, przyczynił się do rozwiązania WSI i sprzeciwiał się niekorzystnym zapisom umowy gazowej.

    9. Po śmierci Kaczyńskiego, relacje z Rosja zostały unormowane, a stosunki między oboma państwami stały się w końcu poprawne.

    Nieprawda : Polska polityka zagraniczna skręciła w kierunku prorosyjskim, a serwilizm rządu i prezydenta wobec Rosji osiągnął rozmiary niewyobrażalne.

    10. Śmierć Lecha Kaczyńskiego była wynikiem katastrofy będącej efektem splotu szeregu nieszczęśliwych okoliczności.

    Nieprawda : Lech Kaczyński został zamordowany.”

    Na zakończenie ostatni cytat z książki Leszka Szymowskiego :

    „ W styczniu 2011 roku sondaże wykazały 40 % poparcie społeczne dla rządu Platformy Obywatelskiej i samego premiera, i równie wysokie poparcie dla urzędującego prezydenta Bronisława Komorowskiego.

    QUO VADIS, POLSKO ? „

    Książkę można nabyć :

    http://www.warszawskagazeta.pl/component/contact
    http://niepoprawni.pl/blog/2376/zamach-w-smolensku
    Jeżeli to jest prawdą to wiecie dla czego w Polsce nie ma systemu antyrakietowego. O tym w sposób zawoalowany mówił gen.Petelicki proszę przeczytać sobie jego wypowiedzi pod adresem pseudo rządu,a jeżeli jest to prawdą co napisano wyżej to pachołki Rosji,zdrajcy i oszuści

    Polubienie

   • yarekok 12 kwietnia 2011 o 8:19 pm

    Artur Bartkiewicz, Jakub Czermiński Wprost24: Dlaczego ZEN przygotował raport o katastrofie smoleńskiej?

    Gen. Sławomir Petelicki: Spełniliśmy swój obywatelski obowiązek. Przygotowaliśmy całkowicie apolityczny raport, ponieważ obywatele zasługują na to, by zapoznać się z fachową oceną przyczyn tragedii z 10 kwietnia. Katastrofa nie powinna być wykorzystywana w celach politycznych. Chcemy, aby Polacy wyciągnęli z tragedii wnioski i odpowiedzieli sobie na pytanie co robić, aby zacząć odbudowywać bezpieczeństwo państwa.

    Czy państwa raport jest alternatywą dla raportu przygotowywanego przez komisję pod przewodnictwem Jerzego Millera?

    Myślę, że raport Millera nie zostanie w najbliższym czasie upubliczniony. Być może komisja przedstawi go tuż przed wyborami – a Donald Tusk demonstracyjnie zdymisjonuje ministra Bogdana Klicha. Chcę jednak zaznaczyć, że nasz raport nie jest polemiką z technicznymi ustaleniami specjalistów polskich i rosyjskich.

    W raporcie czytamy, że jednym z głównych grzechów Donalda Tuska było przyjęcie konwencji chicagowskiej jako podstawy do prowadzenia śledztwa…

    Decyzję zapadła prawdopodobnie w trójkącie Donald Tusk-Tomasz Arabski-Paweł Graś. Dla rządu rozwiązanie w którym śledztwo w sprawie katastrofy prowadzą Rosjanie było wygodne, ponieważ Rosjanie odpowiedzialność za katastrofy lotnicze -zwykle -zrzucają na pilotów. Tuż po katastrofie czołowi politycy PO otrzymali SMS-a z instrukcją na temat tego jak mają się wypowiadać na temat katastrofy. Tak się składa, że poznałem treść tego SMS-a. Brzmiał on tak: „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił”. Donaldowi Tuskowi i jego współpracownikom od początku nie chodziło o to, jak zostaną potraktowani Polacy. Chodziło o ochronę własnych posad.

    I przyjęcie konwencji chicagowskiej miało im to ułatwić?

    Oczywiście. W tym celu przekonywano Polaków, że lot prezydenta do Smoleńska miał charakter cywilny, a i samolot był cywilny bo nie był uzbrojony( słowa min.Millera ) Jak można mówić o cywilnym locie, skoro wykonywali go wojskowi piloci, wg wojskowych instrukcji i dokumentów lotu, a pasażerowie znajdowali się na pokładzie samolotu, który w swojej nazwie ma przymiotnik „wojskowy” (litera „M” w nazwie Tu-154M oznacza „military”)? W dodatku samolot ten wchodził w skład wojskowego pułku i na ogonie miał szachownicę ustawowo zastrzeżoną dla wojskowego lotnictwa!

    Z raportu wynika, że rząd jest odpowiedzialny m.in. za błędy w szkoleniu pilotów i złą kondycję 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego. Czy te grzechy nie obciążają też poprzednich ekip?

    Nie – to grzechy z ostatniego okresu, dlatego, że to za rządu Donalda Tuska doszło do katastrofy samolotu CASA w Mirosławcu, która jak w soczewce pokazała wszystkie braki polskiej armii. Z katastrofy nie wyciągnięto jednak żadnych wniosków – i to jest główny grzech Donalda Tuska, który po katastrofie w Mirosławcu nie zmusił B.Klicha do prawdziwej reformy Wojska

    Samych pilotów, pana zdaniem, winą obarczać nie można…

    Absolutnie. Kpt. Arkadiusza Protasiuka nie można winić za katastrofę, tak jak Śp.kpt. Daniela Ambrozińskiego nie można winić za to, że jego ludzie zostali ranni, a on sam zginął w Afganistanie (to po śmierci kpt. Ambrozińskiego ostrą krytykę pod adresem MON skierował ówczesny dowódca wojsk lądowych gen. Waldemar Skrzypczak – przyp. red.). Żołnierz ma niezbywalne prawo być dobrze dowodzonym, a nasi żołnierze dobrze dowodzeni nie byli. Kpt. Protasiuk w ogóle nie powinien był wystartować z Okęcia. Ten lot był źle przygotowany. Jeżeli szef BOR otrzymuje informacje, że jego ludzie nie zostali wpuszczeni na lotnisko w Smoleńsku i nie mogą sprawdzić terenu – to powinien natychmiast zameldować o tym ministrowi spraw wewnętrznych i administracji, a ten o całej sprawie powinien poinformować premiera.

    Czy części odpowiedzialności za złą organizację lotu nie ponosi Kancelaria Prezydenta?

    Absolutnie. Kancelaria Prezydenta układała tylko listę zaproszonych. Za ich transport odpowiedzialna była strona rządowa. Gdyby Lech Kaczyński zdecydował się na podróż do Smoleńska pociągiem to za bezpieczeństwo w czasie jazdy odpowiadałaby PKP, BOR i ABW– a nie Kancelaria Prezydenta. Gdyby pociągiem udali się generałowie poza PKP odpowiadałaby Żandarmeria Wojskowa i Służba Kontrwywiadu Wojskowego.

    W dalszej części państwa raportu znajduje się zarzut, że Polska przy wyjaśnianiu przyczyn katastrofy nie zwróciła się z prośbą o pomoc do NATO.

    Na to nie ma żadnego wytłumaczenia. Po co wstępowaliśmy do NATO? Po to żeby przedłużyć czas służby generałom? Tuż po katastrofie tylko Bogdan Klich pamiętał, że Polska jest od 12 lat członkiem Sojuszu i zaproponował, by poprosić NATO o pomoc. Ale premier tego nie chciał, ponieważ gdyby śledztwo toczyło się pod auspicjami NATO raport końcowy byłby miażdżący dla rządu i MON-u. Pojawiłoby się pytanie dlaczego Tusk wcześniej nie zdymisjonował Bogdana Klicha. Najgorsze w tym wszystkim jest postawienie Polaków w sytuacji bezbronnego petenta. A przecież wchodziliśmy do NATO po to, żeby nas broniło.

    Sugeruje pan, że gdyby NATO prowadziło śledztwo jego wyniki byłyby inne? Rosjanie kłamią?

    Tak ! NATO powiedziałoby nam o wiele więcej na temat przyczyn katastrofy niż możemy się dowiedzieć od Rosjan. Rosjanie nie są zainteresowani by pokazać całą sytuację – np. to co działo się w baraku na lotnisku smoleńskim, którego nie można nazwać wieżą kontroli lotów. Ale Tusk najwyraźniej też nie jest tym zainteresowany. A przecież zwrócenie się do NATO tuż po katastrofie było obowiązkiem premiera!. Przecież wtedy nie wiedzieliśmy co się stało. To mógł być np. zamach czeczeńskiego terrorysty. Na teren obok lotniska mógł wejść każdy z ręczną wyrzutnią rakiet .

    Wie pan jak Sojusz zareagował na to, że Polska nie poprosiła go o pomoc w wyjaśnieniu katastrofy? W końcu na pokładzie samolotu leciało pięciu generałów dowodzących operacjami NATO w Afganistanie i generał F.Gągor zatwierdzony na najwyższe stanowisko w NATO.

    W tym momencie straciliśmy w NATO całą wiarygodność. Efekt? Tuż po katastrofie USA podjęły decyzję o tym, że – wbrew wcześniejszym ustaleniom – nie przekażą nam uzbrojonych zestawów rakietowych Patriot. Skandaliczne było to, że tuż po katastrofie minister Klich poinformował opinię publiczną o tym jak płynnie zastępcy przejęli dowodzenie po tragicznie zmarłych generałach.

    Minister chciał chyba uspokoić opinię publiczną…

    Ale powinien był powiedzieć coś zupełnie innego. Minister obrony NATO-wskiego państwa powinien przypomnieć, że w tym tragicznym momencie stoi przy nas Sojuszu, że jesteśmy bezpieczni bo możemy liczyć na NATO.

    Czy poza publikacją raportu ZEN planuje jakieś kolejne posunięcia? Skoro znacie winnych to czy zamierzacie złożyć wnioski do prokuratury o ich ściganie?

    My nie jesteśmy parlamentem. Nie możemy postawić premiera czy ministrów przed Trybunałem Stanu. Nasz raport kończymy słowami: „jeśli po ocenie raportu komisji szefa MSWiA i prokuratury Sejm nie podejmie decyzji o postawieniu Donalda Tuska i Bogdana Klicha przed Trybunałem Stanu będzie to oznaczało, że nawet największa tragedia narodowa w Polsce po II wonie światowej nie jest w stanie nic zmienić, a system bezpieczeństwa państwa będzie ulegał dalszej degradacji”. My swoje zadanie wykonaliśmy. Oczywiście jesteśmy gotowi spotkać się w tej sprawie z premierem Donaldem Tuskiem – ale jestem pewien, że PR-owcy odradzą mu takie spotkanie. Premier woli spotykać się z muzykami.

    Podkreśla pan apolityczność raportu ZEN – ale zdaje pan sobie chyba sprawę, że powielając wiele tez stawianych przez PiS, zostaniecie oskarżeni o włączanie się w bieżącą walkę polityczną.

    Nie słyszałem żeby PIS wspomniał o obowiązku zwrócenia się o pomoc do NATO.

    Chcę podkreślić, że gdyby to PiS-owski rząd organizował ten lot wszystko prawdopodobnie wyglądałoby identycznie. PiS nie podchodzi profesjonalnie do bezpieczeństwa państwa o czym najlepiej świadczy fakt rozbicia przez A.Macierewicza Wywiadu i Kontrwywiadu Wojskowego. Mógł przecież zostawić najlepszych młodych oficerów a zniszczył cały tworzony latami dorobek tej cenionej przez NATO Służby! Poza tym chce przypomnieć, że gdy Jarosława Kaczyński był premierem zakazał ówczesnemu ministrowi Obrony Narodowej Radosławowi Sikorskiemu kontaktów ze mną. Tylko Monika Olejnik uważa, że wspieram PIS ale jej wszystko wolno!

    Skoro raport jest ostatnim głosem ZEN w sprawie katastrofy smoleńskiej to czym teraz zajmie się wasz zespół?

    Będziemy starali się pomagać Polakom w sprawach w których SA oszukiwani przez władze.

    Ja osobiście marzę o nowoczesnych profesjonalnych Siłach Zbrojnych służących rodakom

    tak jak GROM. A na razie mamy armię świetnie opłacanych PRowców służących rządowi

    Naprawdę wierzycie, że w ten sposób wpłyniecie na polską rzeczywistość? Że wasz głos nie zginie wśród innych opinii?

    Tak – właśnie w taki sposób obywatele mogą zmieniać rzeczywistość. Liczymy przede wszystkim na młode pokolenie, które myśli już innymi kategoriami. Jeżdżę po Polsce, spotykam się z młodymi ludźmi i muszę powiedzieć, że jestem optymistą.

    Polubienie

 3. marek 10 kwietnia 2011 o 10:33 am

  Tu nie trzeba prokuratora do przekonywania tylko otwarty umysł. Przecież wystarczyło być dobrze przeszkolonym, mieć odpowiednie mapy no i najważniejsze rozpocząć procedurę odchodzenia na wysokości ok 120m. zgodnie z instrukcją TU154! Oczywiście konieczne są skrzynki i wrak natychmiast! bo bez tego rzeczywiście ten 1-2% niepewności pozostaje.

  Polubienie

  • maasteer69 10 kwietnia 2011 o 1:34 pm

   @yaphoto
   To juz nie infekcja tylko bardzo zaawansowane stadium chazarozy
   Jedyny ratunek to od polskiego tułowia odciac pejsaty łeb, który zostal po wojnie nałożony, innych metod chyba nie ma

   Polubienie

 4. Krzysztof 10 kwietnia 2011 o 10:40 am

  W publikowanych „teoriach spiskowych” razi mnie pewna niekonsekwencja. Czemu „spiskowcy” biją w swoich sojuszników – Japonia, Polska czy Egipt, a pomijają swoich potencjalnych wrogów – Chiny, Iran czy Koreę Północną. Szczególnym przykładem niekonsekwencji jest Japonia, której osłabienie osłabia również siłę uderzeniową amerykańskiej floty na oceanie Spokojnym. Zawierucha w krajach arabskich jedynie umacnia Iran. Podarek w postaci Iraku, który był zdecydowanym wrogiem Iranu za czasów Hussajna też nie umacnia siły uderzeniowej USA. Jedynym wyjaśnieniem byłoby dogadanie się tzw. „iluminatów” z rządem chińskim, ale to też jest mało prawdopodobne 🙂

  Polubienie

  • Taka prawda 12 kwietnia 2011 o 12:33 am

   Chiny już odpaliły rakiete międzykontynentalna u wybrzeża ameryki w podzięce za trzęsienie ziemi i patrzac po ich postawie po kolejnej prowokacji kolejną rakiete zezłomowali by w jakimś amerykańskim mieście; Korea Płn była trzymana jako AS do rozpętania zadymy z Chinami i Japonią (słynne manewry z zeszłego roku) – z tego jak widać nic nie wyszło więc Japonią trzesie; rola Iranu jest dwuznaczna – można się spotkać z sugestiami, że ich prezydent to wtyka Mossadu taki AS do totalnej rozpierduchy sunnicko-szyickiej do której posunięciami Saudów coraz bliżej, gdzieś nawet były zdjęcia w necie jak radośnie pokazuje dłonią gest globalistów.

   Japonia ma duzo kasy i nowoczesne zaplecze technologiczne i tradycje w roli frajera oskażonego o wywołanie wojny na Pacyfiku mimo, że ję wywołało skoordynwane embargo holendersko-angielsko-amerykańskie, Koree Płn nie dało sie wrolowac do roli wojennego zapalnika to teraz wrolowywują Japonię przy okazji ogałacając je z kasy; Egipt ma Kanał Sueski na którym lape plauje od kilkudziesięciu lat położyć naziland zwany israel, ma także piramidy w których kryją się technologiczne pamiątki po cywilizacji Orionitów; a Polska jako kraj debili sterowanych wyborczym gównem i robiących za przedmurze syjonizmu ma się wykrwawić nawracając prawosławnych na ateizm, w tym celu sorosiści nawet nam jezusa dali w osobie ‚Jezus Chrystus Romuald Statkiewicz’. Teraz tylko czekać u niego natchnienia i kazania nawołującego do wyzwalania Rosji od bezbozników.

   Jakos tak to zgrubsza wygląda.

   Polubienie

 5. Slav 10 kwietnia 2011 o 11:02 am

  Tutaj filmik z Kaczyńskim w czarnej mycce

  Polubienie

  • monitorpolski 10 kwietnia 2011 o 11:08 am

   Kaczyńscy chyba się nawet z tym nie kryli. Co jednak nie zaprzecza mojej tezie, że LK był patriotą polskim. Gdyby nie był to nie byłoby np, afery ze Skrzypkiem od razu wsadziłby jakiegoś belkę i nikt się by go nie czepiał.

   Polubienie

   • Czytelnik 10 kwietnia 2011 o 11:34 am

    Mam takie samo zdanie o ś.p Lechu Kaczyńskim jak Ty. Szkoda tylko, że media przedstawiały go w taki, a nie inny sposób, a wiele osób wierzy w ten jakże ‚rzetelny’ przekaz…

    Polubienie

 6. WR 10 kwietnia 2011 o 11:45 am

  Ludzie, jest piękny dzień 10 kwietnia , niebo z Boskimi chmurami…
  czy musicie puszczać swoje …traile !!!!!?????

  Polubienie

 7. mirek 10 kwietnia 2011 o 11:56 am

  Ta… taki patryjota z całym Pis że oddali włądzę PO, samo się obalając,
  ale czyszcąc to i owo z sejmu poniekąd korygując niepoprawny(?) wynik wyborów,
  skazali nas na to co się dzieje z całą świadomością, a może nie, ale oni i tak w sejmie zostali to co dla nich za róznica kiedy podwyżki sobie dają.
  Nunu piękna pogoda. Od Śnieżki po Lubin żadnego chemitraila.

  Polubienie

 8. adio 10 kwietnia 2011 o 12:18 pm

  nie ma chemitraila dlatego że flara ze słońca musi mieć czyste podejście 😀 żeby pierdyknąć w Europe …

  Polubienie

 9. maasteer69 10 kwietnia 2011 o 12:29 pm

  Drogo Marku bardzo doceniam to co robisz na swoim blogu, ale z Kaczynskiego (Kelksteina)to taki patriota jak z koziej dupy pistolet.
  Słyszałeś chyba o spotkaniu u Sorosa, omawiano tam sposób odsunięcia wykluczonych od wladzy
  Kaczynski podpisał traktat lizboński – akt całkowicie zniewalający naród polski i całkowicie poddający nas pod dyktat jewrkołchozu
  Wstrzymał równiez ekshumacje w Jedwabnym, gdy sie okazala ze to nie Polacy mordwali, przez co dal pretekst do dalszego szczucia na Polaków przez takich Grossów
  Wykonywał wszystkie syjonistyczne polecenia mające nas poróżnić z Rosja i Białorusią – prowokakcja w Gruzji i pomarańczowy przewrót na Ukrainie
  A Skrzypka to by ze startu odwolal gdyby Rockefeler mu kazał
  Tak wiec Kaczyniakow uważam za unych agentów realizujących paln NWO
  Wg powiedzenia PO + PIS = AWS bis
  AWS = Aby Wszystko Spierdol…. ć
  PO i PIS to jedna szajka
  PO szabruje kraj a PIS mydli wszystkim oczy katyniem i smolenskiem
  Kazdy uważny człowiek to zauważy

  Polubienie

  • yaphoto 10 kwietnia 2011 o 12:54 pm

   Brawo maasteer69! – krotko o calym sednie sprawy.
   Dopoki tepi i leniwi, przykuci do pejsatych kredytow goje Judeopolonii tego nie pojma, dopoty beda tanczyc jak im pejsaty zagra.

   O zadnej POLSCE nie moze byc mowy!

   Polubienie

  • monitorpolski 10 kwietnia 2011 o 1:29 pm

   To dlaczego go usunęli? Czytaj co piszę. Wykonywał dopóki nie wiedział jak jest manipulowany. W pewnym momencie nastąpiło obudzenie, myślał, że ich przechytrzy, robił cyrki tak jak ten w Gruzji, sądził że to zamydli oczy, a tu pach! W Gruzji do niego strzelali! A Gruzja jest pod izraelską okupacją. Dodaj sobie to i owo i ci wyjdzie.

   Polubienie

 10. Lech 10 kwietnia 2011 o 12:45 pm

  Rozpowszechnianie tych bzdur chwały Ci nie przyniesie. Lech Kaczyński był marnym prezydentem, zostało mu pół roku do końca kadencji i na drugą na pewno nie zostałby wybrany. Podpisał traktat lizboński, wspierał Ukrainę w pomarańczowej rewolucji, dzięki temu straciliśmy miliardy w handlu z Rosją m.in. mięsem. Ukraińcy już po kilku latach z powrotem wybrali Janukowycza, ogłosili Banderę bohaterem narodowym i mają nas głęboko w d… Lech ,żeby utrzymać dobre stosunki z Ukrainą słowem nie wspomniał o mordach na Wołyniu w rocznicę, a gdy Rosja zaproponowała budowę rurociągu przez Polskę omijającego Ukrainę , nie wyraził zgody. No to Rosja dogadała się z Niemcami hehe. Zarówno w sprawie wstrzymanego handlu mięsem przez Rosję jak i rurociągu poskarżył się Unii Europejskiej, ale Unia tez ma nas w dup… Taka to była polityka. Natomiast katastrofa tego samolotu, to presja na pilotów żeby wylądowali pomimo tego, iż lądowanie w tych warunkach jest zabronione. W tym celu w kabinie pojawił się podpity Błasik. Przypominam ,ze salonka Lecha jest zaraz za kabiną pilotów, więc Lech wiedział doskonale, że Błasik jest w kokpicie. I krótka piłka-to moje słowa oczywiście-Albo lądujecie, albo od jutra pracujecie w PKS. Ta katastrofa to puenta wszystkich rządów w Polsce ostatnich 21 lat!

  Polubienie

  • monitorpolski 10 kwietnia 2011 o 1:31 pm

   To kto go zabił i za co? Na to pytanie wszyscy unikają odpowiedzi. No bo jeśli był globalistą to musieli go sprzątnąć ruscy. A ruscy są w opozycji, przynajmniej częściowo do NWO. To się kłóci z kolei ze sprawą Skrzypka. Dlatego ja sądzę, że to nie ruscy, a globaliści go sprzątnęli. Za co? Za to, że ich zdradził!

   Polubienie

  • yarekok 10 kwietnia 2011 o 4:08 pm

   Tak,tak lesiu ma racje…jak tylko ruscy wzieli sie za raport bylem niemal pewien, ze wina bedzie polakow nie przypuszczalem jednak, ze glowna teza bedzie alkohol, to juz zupelnie niedorzeczne! jak to sie poprawnie wpisuje w tzw. wersje oficjalne o 911, zabojstwie JFK,itd? jakie to wszystko prymitywne. jak latwo bandzie lemingow wcisnac kit! nie mam pewnosci co do hipotezy zamachu ale niepokoi mnie fakt, ze sledztwo bylo ukierunkowane wylacznie na kompromitacje Polski. wrak samolotu gnije pod golym niebem, a przeciez to jednak dowod rzeczowy,gina zapisy oczytow radarowych, sledztwo prowadza wylacznie rosjanie,itp. skoro to taka trywialna sprawa, to po co to cale MATACZENIE ??? niech tusk ma odwage pozwac do sadu Petelickiego za jego wypowiedz: http://niezalezna.pl/8793-petelicki-ujawnia-szokujace-fakty . i wreszcie kwestia Skrzypka. juz dawno przyszlo mi do glowy, ze osoba prezesa nbp moze byc wazna postacia w tym dramacie. kto go dzis zastapil? niejaki belka jeden z tych, ktorzy jezdzili na spotkania bilderbergow podobnie jak olechowski. dzis zadluzenie Polski rosnie i nie zwalnia za kilka lat bedzie nie do SPLACENIA !!! czy ktorys z lemingow sie zastanowil nad tym, ze nie ma fizycznej mozliwosci splaty tego dlugu?? abstrachujac od pytanie gdzie sie te wszystkie pieniadze podzialy?? tu dziala zasada prywatyzacji zyskow i nacjonalizacji strat. to wszystko to oczywiscie w najlepszym wypadku poszlaki ale w takich sprawach niezwykle trudno o twarde dowody chociazby dla tego, ze jezeli moga swiadczyc o innej wersji niz tzw. oficjalna, to sie je po prostu niszczy lub ukrywa ( informacje na temat zamachu na JFK utajniono na kolejene 70 LAT !!!, po co? ). I na koniec aby zblizyc sie do prawdy w takich sytuacjach trzeba spojrzec na to wydarzenie calosciowo w kontekscie aktualnej sytuacji Polski oraz okreslic tzw. beneficjentow zyskujacych na tym wydarzeniu.

   Polubienie

   • hjk 10 kwietnia 2011 o 6:55 pm

    yarekok :…abstrahujac od pytania gdzie sie te wszystkie pieniadze podzialy?? tu dziala zasada prywatyzacji zyskow i nacjonalizacji strat.

    ktoś mi zasugerował, zeby podliczyć majątek 100 tzw „najbogatszych Polaków” i sprawdzić, czy się aby nie zgadza przypadkiem…

    Polubienie

  • hjk 10 kwietnia 2011 o 6:51 pm

   Lech :Natomiast katastrofa tego samolotu, to presja na pilotów żeby wylądowali pomimo tego, iż lądowanie w tych warunkach jest zabronione. W tym celu w kabinie pojawił się podpity Błasik. P>

   tak , a ty tam byłeś, miód i wino piłeś, a w minutę przed katastrofą bohatersko wyskoczyłeś, zeby nam to objawić…weź człowieku idź i sie nie ośmieszaj…

   Polubienie

   • yarekok 11 kwietnia 2011 o 9:41 am

    Nie Lech w tm czasie rozsylal, te sms-y ” Tuż po katastrofie czołowi politycy PO otrzymali SMS-a z instrukcją na temat tego, jak mają się wypowiadać na temat katastrofy. Brzmiał on tak: „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił”:http://niezalezna.pl/8793-petelicki-ujawnia-szokujace-fakty

    Polubienie

 11. Dzik 10 kwietnia 2011 o 12:47 pm

  Interesowałem się tą stroną do czasu, aż zobaczyłem jak nieogarnięci są autorzy niektórych artykułów. „Rocznica ZAMACHU Smoleńskiego”…?!

  Polubienie

  • monitorpolski 10 kwietnia 2011 o 1:33 pm

   A co to było? Wypadek? Widziałeś zdjęcia wypadku podobnego samolotu w lesie?
   Tam las był skoszony, a samolot był w całości, tu w strzępach. I tego się nie da ukryć.

   Polubienie

  • Lech 10 kwietnia 2011 o 6:24 pm

   Zanim Rosjanie ogłosili swój raport, o przyczynie katastrofy wiedziałem już kilka dni po niej, nie musiałem czekać na ten raport. Sam sobie znalazłem różne fakty i powiązałem Nie wiem co ma wspólnego 9/11, czy JFK z ta katastrofą, najwyraźniej brakuje ci argumentów, to też próbujesz mieszać tematy. Sprawa 9/11 była dla mnie od początku jasna jak słońce, mimo, że nie miałem dostępu do neta. Jak podawali w TV ,że pięciu gości nauczyło się latać na awionetkach, a później za pomocą plastikowych nozy sterroryzowało wszystkich pasażerów i załogę, by wsiąść za stery i perfekcyjnie poprowadzić samoloty na wieże, śmiałem się przed telewizorem do rozpuku.

   Polubienie

   • yarekok 10 kwietnia 2011 o 11:13 pm

    no wlasnie Lechu, a nie bawi cie raport ktory konkluduje, ze Gen Blasik byl pijany?? i dla tego doszlo do katastrofy, bzdura. ONI NIE ZYJA WIEC NIE MOGA SIE BRONIC !!! teraz mozna falszowac, klamac robic co sie chce z dowodami bo nikt nie przezyl,a nawet jak przezyl to i tak nie zyje. Druga sprawa w przypadku 911 i JFK nawiazuje do pewnej metody, kora jest stosowana aby ukryc prawde. Dowody sie niszczy, informacje utajnia nawet na 100 lat! Wspolnym mianownikiem tych trzech spraw jest wspomniane MATACZENIE w sledztwie. Znasz taka zasade, ktora mowi, ze jesli cos ma szanse sie nie udac, to nie uda sie prawie na pewno? Otoz w oparciu o nia mozna sformulowac inna dotyczaca takich wlasnie jak 911, JFK, Smolensk zasade. Jesli w takich sprawach prowadzacy sledztwo MATACZA, to jego wynikiem prawie na pewno bedzie KLAMSTWO ! Ta zasada jezeli potrudzisz sie i poszukasz w historii sprawdza sie niemal zawsze!

    Polubienie

 12. michał 10 kwietnia 2011 o 12:57 pm

  To dlczego tn Wasz ś.p. patryiota był wściekły i wysyłał RPO Kochanowskiego na rząd Tuska, że nie kupili szczepionki. Nie plujcie tak na Tuska, bo to on ochronił Was przed nią.

  Polubienie

  • yarekok 10 kwietnia 2011 o 4:22 pm

   nie lubie tuska ale musze sie zgodzic, ze w tym nie ulegl ogolnej presji. zastanawia mnie tylko czy przypadkiem po prostu kasy w skarbcu juz nie bylo i tak to wyszlo.

   Polubienie

  • Lech 11 kwietnia 2011 o 7:20 am

   Przecież nasze służby przyznały się, że doskonale wiedziały o zawartości alkoholu we krwi Błasika, kilka miesięcy przed oficjalnym ujawnieniem tego przez raport MAK!!! Dlaczego nie podały tego faktu do publicznej wiadomości? To bardzo proste, ponieważ ten fakt jak i wiele innych kompromituje nasze elyty, nie tylko PIS, ale całość. Masz prawo do własnego zdania, nie mam zamiaru nikogo przekonywać, ale od samego początku stoję na stanowisku, że była presja na pilotów, żeby pomimo tego iż lądowanie w takich warunkach jest zabronione, o czym doskonale wiedzieli, mają wylądować. To dlatego w kabinie pojawił się dowódca sił powietrznych, który musiał przejść przez salonkę Lecha K., ponieważ znajduje się jako pierwsza. Incydent gruziński, oraz to co nam publicznie ujawnili, czyli rozmowy w kokpicie pokazują, że tak właśnie było. a o fatalnej pogodzie i braku szans na wylądowanie piloci mówią między sobą na pół godziny przed katastrofą, oraz dostają ostrzeżnie od Jaka, który o mały włos sam by się nie rozbił. Wiedzą też że rosyjski samolot zrezygnował z lądowania i odleciał na zapasowe lotnisko. Pan Kazana, który pojawia się w kokpicie mówi do pilotów wyraźnie-„NIE MA JESZCZE DECYZJI PREZYDENTA W SPRAWIE LĄDOWANIA” Dlaczego nie przyjmujecie tego do wiadomości? No tak, wszystko zostało sfałszowane. Niestety, ale incydent gruziński, potwierdza moja wersję.

   Polubienie

   • sara10 11 kwietnia 2011 o 8:03 pm

    „nasze służby przyznały się, że doskonale wiedziały o zawartości alkoholu we krwi Błasika”

    Jakie służby, o czym ty piszesz? Słyszałam na własne uszy wypowiedź jednego faceta ze służb. Twierdził, że nic nie wie o zawartosci alkoholu we krwi Błasika. Mało tego, wypowiadała się lekarka. Twierdziła, że u każdego człowieka po śmierci można wykryć zawartość alkoholu we krwi o stężenie 07. Chodzi o naturalne procesy zachodzące w organizmie.
    Swoją drogą zastanów się nad bezsensem tych własnych stwierdzeń, kompletnym bezsensem.
    I jeszcze jedno, odpowiedz mi na proste pytanie: dlaczego pozwalasz, aby za ciebie myślała Wyborcza i TVN (media baaaardzo wrogie Polsce), nie warto zacząć mysleć samodzielnie?

    Polubienie

 13. maasteer69 10 kwietnia 2011 o 12:57 pm

  Niech jankesi ujawnią ostania rozmowę braci tuz przed katastrofą, myślę, że to wiele by wyjaśniło
  Jankesi przeciez mowili ze maja wszystkie nagrania i parametry lotu

  Polubienie

  • hjk 10 kwietnia 2011 o 7:13 pm

   zanim cokolwiek ujawnią z 10.04 najpierw niech ujawnią co trzeba w kwestii 11.09…
   to by było na tyle w kwestii jankich i ich wiedzy …

   Polubienie

  • alexirin 10 kwietnia 2011 o 9:14 pm

   Niech ujawnią zdjęcia satelitarne z 10 kwietnia http://wpolityce.pl/view/3224/Nie_dziwi_milczenie_Amerykanow_ani_prokuratury__Ujawniamy_istnienie_zdjec_satelitarnych_ze_Smolenska_z_10_04_.html

   Polubienie

 14. maasteer69 10 kwietnia 2011 o 12:59 pm

  I dlaczego ten patryota nie zaprotestował przeciw opryskiwaniu nas chematrailsami- przecież doskonale wiedział co sie dzieje

  Polubienie

 15. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 12:59 pm

  Witam
  Bardzo trafna analiza. Lech Kaczyński zorientował się dość późno, podobnie jak JFK. Urwał się ze smyczy bankierom i „po cichu” w tle pracował dla Polaków. Jak dużo zrobił postaram się wkrótce opisać. Ten człowiek miał potężnych wrogów i bardzo mało sprzymierzeńców. Był niesamowicie sprytnym politykiem. Dla niektórych środowisk zbyt sprytnym więc jedyne co pozostawało to zamach.
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • monitorpolski 10 kwietnia 2011 o 1:39 pm

   Dzięki. Twoje zdanie jest dla mnie ważniejsze niż inne komentarz.
   Może kiedyś ludzie to zrozumieją i docenią co zrobił pod koniec życia LK. Na pewno starał się odkupić swoje grzechy.

   Polubienie

  • yarekok 10 kwietnia 2011 o 11:33 pm

   Nie wiem jak do LK ale z tego co mowia w necie, to rzeczywiscie JFK wycial numer tym z FED-u. Podobno wpadl na szalony pomysl zeby baksa oprzec o rezerwy srebra. No wiecie Panstwo, to niedopuszczalne, to zamach na autonomie ( takie owsikowe: robta qrwa, co chceta )FED, za to grozi kara smierci!! No i sie doigral, potem sprzatneli jeszcze dla porzadku Boba i opylili caly zapas srebra zeby jakiemus nastepnemu preziowi glupoty do glowy nie przychodzily. oczywiscie lemingi nadal beda uwazac, ze to tylko taki NIESAMOWITY zbieg okolicznosci, ze najpierw wariat zabil Johna, a potem inny wariat ( qrwa sami wariaci w tych stanach) zastrzelil Boba. Tak jak pisalem, to: prymitywne, glupie, niedorzeczne. Ale co tam wkoncu kontroluja media, a media to opium dla mas. Juz nieodzalowany dr goebels mawial, ze klamstwo powtorzone 100 razy, stanie sie prawda, a facet znal sie na rzeczy. Wiec co my u widzimy?? Klamstwa, konfabulacje, propagande i dezinformacje ( od czasow dr goebelsa techniki marketingowe bardzo sie rozwinely ). I co i DZIALA!!! Jak to powiedzial jeden z eks-premierow Wegier?? Klamalismy rano, w poludnie, wieczorem. Klamalismy caly czas !!!

   Polubienie

 16. Krzysztof 10 kwietnia 2011 o 1:03 pm

  Problem w tym, że nasze władze niezależnie od sojuszy nigdy nie były samodzielne. Pomimo to niektórzy politycy napinają muskuły i starają się udowodnić, że jesteśmy „mocarstwem conajmniej europejskim”. Takie podejście jednych irytuje, a innych śmieszy. Moim zdaniem Polski rząd powinien się skupić na gospodarce,a politykę zostawić UE, w tym w szczególności negocjacje z Rosją.
  O braku samodzielności ekonomicznej Polski świadczy fakt, że jesteśmy na kroplówce MFW (pośrednio USA) i musimy działać według zapisanego nam programu. Jednym z obowiązków jest stały udział Polski w wojnach zainicjowanych przez NATO (USA). W związku z powyższym pisanie o niezależności pana Skrzypka jest naiwne, gdyż odcięcie nas od kroplówki rozkłada w krótkim czasie naszą gospodarkę. Kto kupi wtedy polskie obligacje. Trzeba sobie zdawać sprawę, że większość małych krajów europejskich (i nie tylko) to bankruci i trzyma nas jedynie upadający dolar jako waluta rezerwowa.

  Polubienie

 17. maasteer69 10 kwietnia 2011 o 1:06 pm

  @antymateria
  TAK Lech (Spieprzaj-dziadu) byl bardzo sprytny i yntelygentny
  Słuchał swojego brata i jego kota
  Obaj byli bardzo błyskotliwi – juz sam nie wiem który powiedzial: IRASIAD (GOOGLE)

  Polubienie

  • monitorpolski 10 kwietnia 2011 o 1:37 pm

   To nie ma znaczenia co mówił publicznie. To co mówił w gronie zaufanych miało znaczenie. Zobacz co robią z Kamińskim.

   Polubienie

 18. Krzysztof 10 kwietnia 2011 o 1:14 pm

  Kolejnym problemem jest jakość wyszkolenia naszego wojska i uzbrojenia. Poza garstką interwencyjną w Afganistanie, dla której każdy patrol to konieczność założenia pampersów, reszta wojska nie potrafi nawet dobrze strzelać. Sprzęt mamy stary i niesprawny, którego jakość można porównać do TU-154M z 10-04-2010r.
  Wydatki na wojsko w kraju są minimalne – wojsko głoduje, a cała kasa idzie na utrzymanie wojsk w Ghazni. Innymi słowy uzbrojenie i wyszkolenie obecnego wojska jest relatywnie na niższym poziomie niż w 1939r. Poza tym od realnej wojny (na szczęście) minęło ponad 65 lat. Praktycznie już nikt nie pamięta włacznie z piszącym co to wojna.

  Polubienie

  • yarekok 10 kwietnia 2011 o 4:26 pm

   ale za to biurokratow mamy niemal 600 tys !!! jak cos to wezmom te swoje piczecie, dziurkacze, zszywacze i jak pojda na wroga zagony urzedasow, to nikt nam sie nie oprze. wrog po prostu padnie trupem ze smiechu !!!

   Polubienie

   • rabarbarek 10 kwietnia 2011 o 9:46 pm

    yarekok, przepraszam , ze nie odpowiedzialam Ci na pytanie o RvsR , ale nie udzielam sie juz tak duzo na stronach … Wysylam Ci maly material , a pod haslem R vs R znajdziesz wiecej. Wiadomo klany walcza o wplywy i o to kto wiecej zagarnie i bedzie mial wieksze wplywy na swiecie. pod tekstem jest filmik zrobiony w 2008 roku. Obraz trzesienia w Japonii powalajacy.

    Jesli chodzi o L. Kaczynskiego, to zgadzam sie w calosci z Monitorem. Polityka to brudna sprawa i czasem trzeba podejmowac niepopularne decyzje w imie celow wyzszych. Zamordowano przedstawicieli polskiego rzadu i tego nie wolno nam nigdy zapomniec , niazaleznie od oceny postepowania L.K. czesc ich pamieci!!!

    http://www.businesseustore.com/business-in-europe/rockefeller-vs-rothschild-the-global-elites-have-a-dispute-over-their-plans-to-enslave-the-world

    Polubienie

 19. Ania 10 kwietnia 2011 o 1:20 pm

  Z jednym na pewno trafiłeś. Jeśli to był zamach, to właśnie o Skrzypka chodziło. To otworzyło drogę Bankowi Światowemu do ekspansji. Tylko pytanie, kto za takim zamachem by stał ? Ciekawe, prawda ?

  Polubienie

  • monitorpolski 10 kwietnia 2011 o 1:34 pm

   VOILA! I o to „jedno” chodzi. Oni potrafią załatwić cały samolot dla „jednego”.

   Polubienie

  • yarekok 10 kwietnia 2011 o 4:40 pm

   moglo chodzic ale czesto piecze sie kilka pieczeni przy jednym ogniu. ale fakt. belka to chopak na posylki bilderbergow, dlug szczytuje bez mozliwosci jego splaty, tusek w ekstazie i komoruski tez. sami qrwa zadowolenie beneficjenci.

   Polubienie

 20. maasteer69 10 kwietnia 2011 o 1:28 pm

  @Droga Aniu
  Przeczytaj wszystkie komentarze, a później pisz bzdury Krzysztof juz to wyjaśnił:
  „O braku samodzielności ekonomicznej Polski świadczy fakt, że jesteśmy na kroplówce MFW (pośrednio USA) i musimy działać według zapisanego nam programu. Jednym z obowiązków jest stały udział Polski w wojnach zainicjowanych przez NATO (USA). W związku z powyższym pisanie o niezależności pana Skrzypka jest naiwne, gdyż odcięcie nas od kroplówki rozkłada w krótkim czasie naszą gospodarkę. Kto kupi wtedy polskie obligacje. Trzeba sobie zdawać sprawę, że większość małych krajów europejskich (i nie tylko) to bankruci i trzyma nas jedynie upadający dolar jako waluta rezerwowa.:

  Polubienie

  • monitorpolski 10 kwietnia 2011 o 1:36 pm

   Czytałeś artykuły, do których linki podałem co im mówił Skrzypek? Przecież on powiedział im wprost „Odwalcie się od Polski!”. A Polska była na dobrej drodze by się stać najlepiej prosperującym państwem w Europie.

   Polubienie

  • dalmat 11 kwietnia 2011 o 7:59 am

   Co Krzysztof wyjaśnił? Nie stosuj socjotechniki, Krzysztof co najwyżej wyraził swoje zdanie.

   Polubienie

 21. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 1:34 pm

  maasteer69 :

  @Droga Aniu
  Przeczytaj wszystkie komentarze, a później pisz bzdury Krzysztof juz to wyjaśnił:
  „O braku samodzielności ekonomicznej Polski świadczy fakt, że jesteśmy na kroplówce MFW (pośrednio USA) i musimy działać według zapisanego nam programu. Jednym z obowiązków jest stały udział Polski w wojnach zainicjowanych przez NATO (USA). W związku z powyższym pisanie o niezależności pana Skrzypka jest naiwne, gdyż odcięcie nas od kroplówki rozkłada w krótkim czasie naszą gospodarkę. Kto kupi wtedy polskie obligacje. Trzeba sobie zdawać sprawę, że większość małych krajów europejskich (i nie tylko) to bankruci i trzyma nas jedynie upadający dolar jako waluta rezerwowa.:

  Rozkłada gospodarkę? W jaki sposób? Nie bardzo rozumiem dlaczego zaprzestanie zadłużania państwa w prywatnych bankach może rozłożyć gospodarkę. Historia uczy nas czegoś przeciwnego.

  Polubienie

  • Ewa Polska 11 kwietnia 2011 o 4:48 am

   ???

   Dlatego, ze lepiej jest nie miec długow niz miec długi…..
   Długi zawsze stwarzaja pewne ryzyko, pomijajac juz fakt, ze sa długami.

   Polubienie

 22. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 1:36 pm

  Ania :

  Z jednym na pewno trafiłeś. Jeśli to był zamach, to właśnie o Skrzypka chodziło. To otworzyło drogę Bankowi Światowemu do ekspansji. Tylko pytanie, kto za takim zamachem by stał ? Ciekawe, prawda ?

  Stały najprawdopodobniej te same środowiska, które zamordowały JFK. Klika bankierów zrobiła to najprawdopodobniej rękami Rosjan.

  Polubienie

 23. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 1:39 pm

  Krzysztof :

  Problem w tym, że nasze władze niezależnie od sojuszy nigdy nie były samodzielne. Pomimo to niektórzy politycy napinają muskuły i starają się udowodnić, że jesteśmy „mocarstwem conajmniej europejskim”. Takie podejście jednych irytuje, a innych śmieszy. Moim zdaniem Polski rząd powinien się skupić na gospodarce,a politykę zostawić UE, w tym w szczególności negocjacje z Rosją.
  O braku samodzielności ekonomicznej Polski świadczy fakt, że jesteśmy na kroplówce MFW (pośrednio USA) i musimy działać według zapisanego nam programu. Jednym z obowiązków jest stały udział Polski w wojnach zainicjowanych przez NATO (USA). W związku z powyższym pisanie o niezależności pana Skrzypka jest naiwne, gdyż odcięcie nas od kroplówki rozkłada w krótkim czasie naszą gospodarkę. Kto kupi wtedy polskie obligacje. Trzeba sobie zdawać sprawę, że większość małych krajów europejskich (i nie tylko) to bankruci i trzyma nas jedynie upadający dolar jako waluta rezerwowa.

  Politykę zostawić UE???
  a co to za polityka???
  Co to w ogóle znaczy???
  Proszę wyjaśnić konkretnie na czym ma polegać ta polityka.

  Polubienie

 24. maasteer69 10 kwietnia 2011 o 1:40 pm

  @antymateria
  Tego nas uczy ekonomia, a w mniejszym stopniu historia
  za przykład niech posłuży Portugalia która bez „pomocy” stanie sie całkowitym bankrutem
  Ten system finansowy jest tak skonstruowany, zreszta w talmudzie stoi , ze goja mają byc zadłużeni
  Mysle, że jedna z przyczyn jest emisja pieniądza bez pokrycia

  Kiedys dolar mial pokrycie w złocie

  Moze kredyt społeczny roziwazałby problem

  Polubienie

  • ozyrys_2011 10 kwietnia 2011 o 8:34 pm

   kredyt społeczny to nic innego jak obligacje-to zadłużenie u swoich obywateli,kto kupuje ten udziela pożyczki ,a potem dostaje zwrot z odsetkami ,k..m..juz 2x „wyrzuciło” mnie teraz z internetu,to samo było 9.03-co chwilę ,aż w końcu wyłączyłem…

   Polubienie

 25. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 1:43 pm

  Kredyt społeczny z pewnością rozwiązałby problem raz na zawsze.
  Nie da się tego przecież wprowadzić z dnia na dzień. Wiele środowisk na świecie w tym politycznych działa na rzecz zmiany systemu bankowego. Działają w tle. Najbardziej zaangażowani są często „usuwani”.
  Portugalia i każdy inny kraj może spłacić zadłużenie poprzez jedną decyzję.
  Wiadomo że wydanie takiej decyzji wiąże się w tragicznymi konsekwencjami. Jednak odwlekanie wiąże się z dużo gorszymi

  Polubienie

 26. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 1:47 pm

  Wiele razy pisałem w ciągu ostatnich 10 lat o szatańskim planie UE. Tworzyli ją zbrodniarze hitlerowscy, kliki bankierów (zwłaszcza środowisk syjonistycznych), kartele naftowe itd, aby zawładnąć Europą. Nie udało się mieczem więc teraz starają się przeprowadzić długiem

  John Adams – drugi prezydent USA, w latach 1797–1801 ” Są dwa sposoby na podbicie i zniewolenie narodu: miecz albo dług”

  Polubienie

 27. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 2:02 pm

  w sprawie tych tragicznych konsekwencji związanych ze spłatą zadłużenia i zaprzestania zaciągania następnych kredytów mam oczywiście na uwadze fakt, że taki kraj stałby się ofiarą wielkich sabotaży, ataków „terrorystycznych”, nagonki w ścierwomediach itd. Sytuacja jest skomplikowana. Należy jeszcze dodać że większość współczesnej młodzieży działa w myśl zasady : „BEST DE MJUZIK I DO PRZODU’ pierdu pierdu tańce z gwiazdami. Niestety nie mają pojęcia o podstawowych zagadnieniach. Zauważyłem że większość kieruje się wyłącznie prymitywnymi instynktami jak zwierzęta.
  Nie ma mowy o jakiejkolwiek rozmowie na argumenty.

  Polubienie

  • Konarski 10 kwietnia 2011 o 2:06 pm

   W samo sedno. Nic dodać nic ująć.
   Tych, którzy samodzielnie myślą jest dziś w społeczeństwie 10 – 15 %.

   Polubienie

 28. maasteer69 10 kwietnia 2011 o 2:04 pm

  @antymateria
  Oba sposoby podboju gojów sa teraz realizowane, jednocześnie mieczem i długiem.
  Nas narazie podbijają długiem, a Serbia Libia Irak oprócz długu oberwały juz mieczem

  Polubienie

 29. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 2:25 pm

  maasteer69 :

  @antymateria
  Oba sposoby podboju gojów sa teraz realizowane, jednocześnie mieczem i długiem.
  Nas narazie podbijają długiem, a Serbia Libia Irak oprócz długu oberwały juz mieczem

  Wszystko zmierza do ogromnej globalnej konsolidacji.
  Realizują swój plan poprzez szatańską ideę demokracji.
  Tzw. demokracja to szatański wymysł masonerii i innych podobnych środowisk.
  Polityków zazwyczaj nie stać na wymyślenie czegokolwiek. Złego czy dobrego..powtarzam czegokolwiek. Inteligencje sukcesywnie mordowano. Teraz istnieje nowy rodzaj morderstwa. Jest to morderstwo słowem za pomocą mediów. W skutkach prawie tak samo skuteczne jak Katyń.

  Polubienie

 30. beata 10 kwietnia 2011 o 2:31 pm

  Zamach pod Smolenskiem to praca New WOrld Order. Ten sam cel, i ingdy prawda nie zostanie wyjasniona. New World Order zawsze uprzedza o swoim planie, czasami ludzie tylko nie umieja odczytac prawdy. Tutaj p. Komorowski przed zamachem dokladnie powiedzial: ze p. Prezydent Kaczynski gdzies poleci i samolot spadnie to nie byl przypadek, P. Komorowski , p. Tusk P. Sikorski to ludzie NEw World Order – Nowy Porzadek Swiata. Ich elem jest ustanowienie Jednego swiatowego rzadu, jednej waluty. jednej religii itp Polecam HOW THE NEW WORLD ORDER WORKS http://www.thenewalexandrialibrary.com
  THE POWER BEHIND THE NEW WORLD ORDER http://www.youtube.com

  Polubienie

 31. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 2:34 pm

  Niech mi ktoś teraz odpowie. W jaki sposób może być dobrze na świecie jeśli w rozmowach z politykami podejmuję często temat UE i pytam :Czy Pan/Pani wie kto był jednym z głównych inicjatorów UE? Czy Pan wie kto był jej pierwszym komisarzem??
  Kilka razy pytałem przed siedzibą w Brukseli. Jak sądzicie ilu polityków ma rozeznanie w temacie??

  Polubienie

 32. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 2:38 pm

  Odpowiem od razu.
  JEDEN. Zaznaczam że znał tylko nazwisko i mgliste pojęcie o temacie.
  Czy możecie sobie Państwo wyobrazić większe zniewolenie umysłów jak to że głównym inicjatorem, który przedstawił plan rozwoju UE (czy napisał trudno powiedzieć) był Walter Hallstein- prawnik ,który podczas procesów norynberskich bronił nazistów!!!!!
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Walter_Hallstein

  Wkrótce przytoczę mowy jakie wygłaszał podczas rozpraw TFU!

  Czy z tego kokonu UE może się kiedykolwiek wykluć piękny motyl????

  Polubienie

 33. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 2:46 pm

  Walter Hallstein pisał w swoich książkach w podobnym tonie do Hitlera. Miał do tego stopnia zniewolony mózg, że jego światopogląd o wyższości nazistów nie odbiegał znacznie od Hitlera.
  Wielu znakomitych historyków uważa, że były to osoby maksymalnie zindoktrynowane w tajnych stowarzyszeniach.
  Ja również się z tym zgadzam po wieloletnich badaniach

  Polubienie

 34. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 2:51 pm

  Moje wieloletnie badania uświadczyły mnie w przekonaniu, że dokładnie te same środowiska, które wywołały II wojnę światową zmierzają obecnie do podboju Europy i potem całego świata poprzez zadłużenie.
  Badałem kilkanaście lat ich powiązania rodzinne, biznesowe itd.

  Polubienie

 35. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 2:57 pm

  Teraz napiszę dlaczego demokracja jest szatańskim wymysłem.
  Otóż demokracja to zakamuflowany socjalizm, który w oczywisty sposób doprowadzi do totalitaryzmu i zapaści moralnej ekonomicznej itd…

  Prosty przykład to proszę zaprowadzić demokrację u siebie w rodzinie 🙂
  Ciekaw jestem jak długo się utrzyma

  Kolejny przykład to „wyborcy”. Jeśli chcemy żyć w szczęśliwym kraju, wskazane jest aby głosowali najbardziej wykształceni, inteligentni, znający się na „polityce”.
  Moim zdaniem powinny być przeprowadzane szczegółowe egzaminy aby otrzymać status „wyborcy”, a dlaczego?

  Dlatego, że przykładowo chirurg może przeprowadzać operację, a przysłowiowy żul z pod budki z piwem nie powinien się dotykać.

  Czy uważacie że „głosowanie” w sprawach przyszłości państwa jest mniej znaczące od operacji chirurgicznej?

  Polubienie

  • Taka prawda 11 kwietnia 2011 o 12:13 am

   Demokracja to dyktatura dysydentów. I nic ponad to.

   Polubienie

  • hmmm 11 kwietnia 2011 o 3:53 am

   „Jeśli chcemy żyć w szczęśliwym kraju, wskazane jest aby głosowali najbardziej wykształceni, inteligentni, znający się na „polityce””…problem w tym,że zawsze znajdą się jednostki (i tu rządzące/te które zdałyby egzamin) twierdzące ,że mają prawo narzucać innym swoją wolę/życie zgodne z ich przekonaniami (które im wydają się jedynymi słusznymi)-przykładowo uważają ,że aborcja powinna być zakazana..z jakiej racji ktoś ma za moją kobietę i za mnie decydować;albo że gmo jest dobre i może być sprzedawane bez oznaczenia albo,że każdy powinien przyjąć szczepionkę na grypę ponieważ „wyczytali” z raportów stworzonych przez osoby „bardzo wykształcone” ,że owa szczepionka jest dobra albo,że w szkołach powinna być w ramach programu nauczania religia (a nie jak ja bym wolał „nauka o religiach”) lub że dziewczynki nie powinny się uczyć matematyki ;)(jkm) lub ,że mam jeździć z zapiętymi pasami…Dopóty nie będzie dobrze ,dopóki „państwo”(jednostki ,które zdałyby egzamin z „polityki”) będzie decydowało o tym co powinno być wyborem każdego WOLNEGO obywatela.

   Polubienie

   • hjk 11 kwietnia 2011 o 4:34 pm

    to, o czym piszesz to jest problem oddzielenia sfery prywatnej od publicznej, ale zauwważ, ze antymaterialny i w tym ma racje, bo kto ma to oddzielić, jak nie ludzie inteligentni…
    totalitaryzm jak sama nazwa wskazuje chce zawłaszczyc totum, czyli całosć zycia, a tym jest socjalizm w wydaniu komunistycznym czy europejskim…cis ise posuwaja juz tak daleko, ze nie tylko ludzi chca poddac pod but ale powywaja sie na nature mówiac o kształcie banana czy ze rak to ryba słodkowodna 🙂

    Polubienie

 36. kaczmar 10 kwietnia 2011 o 3:07 pm

  Masz całkowitą rację. Ten system jest samonakręcającą się destrukcją! Dlatego że une pracują nad tym aby tych przysłowiowych idiotów best de mjuzik jak napisałeś było coraz więcej. Coraz więcej idiotów równa się coraz głupsze decyzje

  Polubienie

  • ozyrys_2011 10 kwietnia 2011 o 8:43 pm

   ja na to mówię -zoombi-wyprani ze wszystkiego-ciała należące do -innych w tym przypadku sługusów RRB (Rotschild,Rockefeler,Blomberg)
   Antymateria -jestem pod wrażeniem !tylko jedna osoba z mojego otoczenia zawsze tak mówiła jak Ty teraz…i to wiele lat temu ,wszystko niestety sie sprawdza ,śledzę z przyjemnościa Twije wpisy 🙂

   Polubienie

 37. .Gallus. 10 kwietnia 2011 o 3:22 pm

  Antymateria zgadzam sie z toba, niedługo nastąpi albo rewolucja albo wpadniemy w kolejne szambo, ludzie zaczynają sie budzic
  ale to sie nie nazywa „zakamuflowany socjalizm”

  tylko „OLIGARCHICZNY KOLEKTYWIZM”!!!

  pozdrawiam.

  Polubienie

  • F6u6c6k.. 10 kwietnia 2011 o 3:42 pm

   A może cel jest taki by ludzie sie „obudzili”
   Wyobraź sobie, pojawia sie spisek. Pokazują się publicznie i nie ukrywają. Oczywiście pytani, zaprzeczają..

   Spotkania – które może zobaczyć każdy
   Symbolika i to wszystko..

   Oni sie nie boją, nawet jak wszyscy ludzie sie „obudzą”. Co im zrobią, co ty im zrobisz?. Nawet nie wiesz z czym walczysz, nie wiesz naprawde czym dysponują dysponują i jakich sojuszników mają – jeżeli mają..

   Nie wiesz nawet gdzie są.. Widzisz tylko tych których masz zobaczyć, reszta jest w cieniu, schowana. Bezpieczna..

   A ty żyjesz w swoim małym świecie, myśląc że jak obalisz prezydenta Polski/USA/izraela to wygrasz. Bzdura

   tyle sie mówi o tych ich technologii. Nawet jeżeli połowa z tego to prawda. To dziś zaczniemy rebelie a jutro nas wytrują chorobami które są już dla nas przygotowane..

   Polubienie

   • .Gallus. 10 kwietnia 2011 o 3:47 pm

    dobra to idz sie zabij ok?
    idz i nic nie rób

    Polubienie

   • hjk 11 kwietnia 2011 o 4:41 pm

    nie popadaj w jakiś pesymistyczny paranoidalny stan, to wszystko celowo rozpuszczane mity, moze i coś tam maja, ale ich główna broń to korupcja elit i nieświadomosć i głupota mas, bo nawet jak sie znajdzie z 5% ludzi swiadomych, to ta ciemna masa ich zaleje…
    no i sprzedajne elity… ale one są dlatego, ze nastapił rozkład zycia społecznego…
    Dawniej, kiedy jeszcze społeczeństwo jako tako funkcjonowało, pewne rzeczy byłyby nie do pomyślenia, chocby jednego z drugim buca nie wpuścicliby na salony… problem w tym, ze na salonach siedzą dziś ci, co w gumiakach albo i boso pomykali na łące…

    Polubienie

 38. Krzysztof 10 kwietnia 2011 o 3:32 pm

  Kroplówka MFW oznacza, że Polska wymaga stałego zasilania zewnętrzego do finansowania wydatków budżetowych. Znaczna część tych wydatków wiąże się z realizacją zobowiązań ZUS. Innymi słowy stałe zadłużanie jest wpisane w utrzymanie naszego systemu-finansowego. ZUS ma zobowiązań w stosunku do emerytów na ca 3 bln zł, a w kasie zero środków. Część emerytur i rent fiansowana jest z bieżących składek,część z budżetu, a na resztę ZUS zaciąga kredyt w bankach.
  Czyli w Polsce podobnie jak w innych krajach system funkcjonuje poprzez dodruk kasy i emisję obligacji. Dopóki są klienci na nasze obligacje dopóty rząd funkcjonuje. Jak nie będzie chętnych na nasze obligacje (jak w Grecji, Irlandii i Portugalii) to zbankrutujemy. Za złotówki nic nie kupimy na rynku. I to byłoby na tyle.

  Polubienie

  • hjk 12 kwietnia 2011 o 12:01 am

   taaa, a za co teraz kupujemy? za dolary?? nie widze powodu, zeby rząd zabnkrutował, a potem miałby funkcjinowac na runku dolar albo euro… banksterzy własnie do tego nie dopuszczą, bo chcą doic te odsetki, ktore juz dawno pokryły zapewne pozyczony kapitał

   Polubienie

 39. yaphoto 10 kwietnia 2011 o 3:39 pm

  monitorpolski :

  A ruscy są w opozycji, przynajmniej częściowo do NWO.

  To jest kolejna koszmarna bzdura ciagnieta chyba bezposrednio z kciuka Poliszynela. Aparat wladzy dupokratycznej na Kremlu zostal skonstruowany w identyczny sposob jak w Polsce i jest calkowicie na uslugach pejsatych z NWO ! W tej chwili w Rosji trwa zazarta walka aparatu wladzy razem z armia prawoslawia przeciwko jeszcze plynacej we krwii Ruskich Slowianszczyznie, ktora objawia sie w nacjonalistycznych ruchach obywatelskich. Ale zeby nie pierdolic takich glupot jak powyzsze trzeba znac chociaz troche jez. rosyjski i potrafic docierac do zrodel posrod ruskich braci, a nie rosyjskich gojow.

  Polubienie

  • .Gallus. 10 kwietnia 2011 o 3:46 pm

   zgadzam się, gorbaczow był illuminatem i jezdzil na spotkania grupy bilderbergs bo są zdjęcia.
   te chujki tylko pozornie grają w innych druzynach a w kazdej druzynie jest ukryty zydek, który kolaboruje z zydkiem z obcej druzyny.

   przecież rosja mogła zawetowac decyzję NATO i UE o ataku na libie a tego nie zrobiła, ale jakby rosja sie nie zgodziła to do ataku na libie by nie doszło,
   a potem zydek putin wielce oburzony był, ze zaatakowal libie i ze to jest niezgodne z prawami itd. – ale mógł zawetowac do ataku by nie doszlo, papke dla mediów daje nam

   wszedzie jest zyd, nawet prezydenta kalksteina mieliśmy, i teraz pewnie mosad zydowski zmienił tablice w smolensku aby podburzac polaków na rosjan

   Polubienie

   • monitorpolski 10 kwietnia 2011 o 4:33 pm

    Jeśli mogę prosić o używanie innych słów. Atakujemy sami w siebie, nie ma co dawać argumentów.

    Polubienie

   • Taka prawda 11 kwietnia 2011 o 12:11 am

    Nie mogła bo by się uwikłała w żydowską nagonke, że jest antydemoktaryczna. Oni tylko czekaja na powód by to głosić.

    To taki sam numer jak w Polsce z rozmowa braci K. Kazdyma stenogram ale czeka z opublikowaniem na przeciwnika bo wie, że zaraz będzie wrzawa o „sfabrykowanie”.

    Polubienie

   • hjk 12 kwietnia 2011 o 12:02 am

    sluszna uwaga, ale do tego nie trzeba az mosadu 🙂

    Polubienie

 40. Krzysztof 10 kwietnia 2011 o 3:40 pm

  Co do samodzielności polityki zagranicznej to chętnie posłużę się przykładem w skali mikro. Jak ktoś ma kupę kasy i możliwość używania życia „rentiera” to może pracodawcy pokazać środkowy palec. Jak ktoś nie ma kasy i musi szukać zatrudnienia to musi też udawać, że nie widzi jak pracodawca mu pokazuje środkowy palec. Tak też jest w skali makro 🙂

  Polubienie

 41. Dominik 10 kwietnia 2011 o 3:52 pm

  @Antymaterialny: egzaminy na wyborcę są fajnym pomysłem, bo warto by było, aby głosujący kierowali się rozumiem, a nie papką medialną im serwowaną.

  Ale informacje o tym, że ktoś zdał egzamin na „wyborcę” musi być gdzieś przechowywana. I w tym miejscu bedą też pracować ludzie, którzy będą mieli możliwość zmiany parametrów kto jest wyborcą a kto nie. I może się okazać, że niewygodne dla rządu osoby (np. pokroju nas), będą oznaczane jako „nie-wyborcy” i nie będą miały faktycznego wpływu na głosowanie.

  Weźmy na przykład takie punkty za wykroczenia drogowe. Punkty te są przechowywane w specjalnym systemie, które są oczywiście zarządzane przez odpowiednie osoby. Ale słyszałem osobiście o przypadku, w którym dzięki znajomościom punkty zostały wyzerowane. I to nie jakiejś osobie na wysokim stołku, tylko przeciętnej osobie, która posiadała odpowiednie znajomości.

  I co? Niby system punktowy jest ok i pomaga rozróżnić użytkowników, którzy nie przestrzegają prawa drogowego od tych którzy przestrzegają, ale wystarczy odpowiednia znajomość i można sobie łamać prawo do woli.

  Może problem rozwiązałoby dodatkowe przydzielanie certyfikatów na zasadzie papierowej, czyli dowód z jednej strony masz w ręku, z drugiej jest w bazie. I jeśli coś się zmieni, to przynajmniej szło by udowodnić że jednak takie prawa posiadasz. Chociaż z drugiej strony papier idzie sfałszować, więc osoby na stanowiskach (np. politycy z jakieś partii, np. po) mogą zaoferować tym, którzy nie posiadają stosownych certyfikatów wyborców, odpowiednie certyfikaty, aby tylko głosowali za pomysłami tej partii. Wtedy dając im certyfikaty i robiąc zmiany w bazie (do której politycy oczywiście dzięki lobbowaniu będą mieli dostęp) jak stwierdzisz że to fałszywki? Zrobisz wszystkim egzamin na nowo?

  Polubienie

 42. mag 10 kwietnia 2011 o 5:06 pm

  monitorpolski :

  To kto go zabił i za co? Na to pytanie wszyscy unikają odpowiedzi. No bo jeśli był globalistą to musieli go sprzątnąć ruscy. A ruscy są w opozycji, przynajmniej częściowo do NWO. To się kłóci z kolei ze sprawą Skrzypka. Dlatego ja sądzę, że to nie ruscy, a globaliści go sprzątnęli. Za co? Za to, że ich zdradził!

  kto ? mafia rosyjsko izraelska – chodorkowski + berezowski + mossad;

  Polubienie

 43. mag 10 kwietnia 2011 o 5:17 pm

  yaphoto :

  monitorpolski :
  A ruscy są w opozycji, przynajmniej częściowo do NWO.

  To jest kolejna koszmarna bzdura ciagnieta chyba bezposrednio z kciuka Poliszynela. Aparat wladzy dupokratycznej na Kremlu zostal skonstruowany w identyczny sposob jak w Polsce i jest calkowicie na uslugach pejsatych z NWO ! W tej chwili w Rosji trwa zazarta walka aparatu wladzy razem z armia prawoslawia przeciwko jeszcze plynacej we krwii Ruskich Slowianszczyznie, ktora objawia sie w nacjonalistycznych ruchach obywatelskich. Ale zeby nie pierdolic takich glupot jak powyzsze trzeba znac chociaz troche jez. rosyjski i potrafic docierac do zrodel posrod ruskich braci, a nie rosyjskich gojow.

  dokładnie, tu dla zobrazowania pierwszy lepszy filmik z pieśnią Wstawaj ruski narodzie i mamy tu w gronie żydów i putina i miedwiedewa;

  Polubienie

 44. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 5:38 pm

  Krzysztof :

  Kroplówka MFW oznacza, że Polska wymaga stałego zasilania zewnętrzego do finansowania wydatków budżetowych. Znaczna część tych wydatków wiąże się z realizacją zobowiązań ZUS. Innymi słowy stałe zadłużanie jest wpisane w utrzymanie naszego systemu-finansowego. ZUS ma zobowiązań w stosunku do emerytów na ca 3 bln zł, a w kasie zero środków. Część emerytur i rent fiansowana jest z bieżących składek,część z budżetu, a na resztę ZUS zaciąga kredyt w bankach.
  Czyli w Polsce podobnie jak w innych krajach system funkcjonuje poprzez dodruk kasy i emisję obligacji. Dopóki są klienci na nasze obligacje dopóty rząd funkcjonuje. Jak nie będzie chętnych na nasze obligacje (jak w Grecji, Irlandii i Portugalii) to zbankrutujemy. Za złotówki nic nie kupimy na rynku. I to byłoby na tyle.

  Tego „słusznego nurtu” uczą profesory łekonomy w szkołach.
  Jest to bezczelne diabelskie odwracanie kota ogonem. Obligacje to kolejny szatański wymysł. Polega to na tym w prostych słowach że bank komercyjny odstępuje do użytku pieniądze rządowi, które są z reguły obarczone lichwiarskim procentem.
  Zasada szczęśliwego rozwoju każdego kraju jest prosta. Podaż pieniądza zwiększa się proporcjonalnie do realnego PKB oraz przyrostu naturalnego.
  Jeśli rząd potrzebuje kasy wtedy powinien zwracać się do NARODOWEGO BANKU o dodruk pieniądza nie obciążonego procentem.

  „Nie spotkałem jeszcze nikogo kto mógłby, z użyciem logiki i podaniem powodów usprawiedliwić fakt pożyczania przez Rząd Federalny swoich własnych pieniędzy. Myślę, że nadejdą czasy gdy ludzie będą się domagać by to się zmieniło. Wierzę, że nadejdą czasy w tym kraju, gdy obarczą winą ciebie i mnie i każdego związanego z Kongresem za bezczynność i pozwalanie na to, by tak idiotyczny system trwał.”
  Wright Patman

  Polubienie

  • Taka prawda 11 kwietnia 2011 o 12:24 pm

   Może także wydrukować obligacje i je sprzedać bankowi narodowemu, cel ten sam, kasa ta sama a odsetki zostają w rodzinie a nie tułają się po obcych.

   Polubienie

   • hjk 12 kwietnia 2011 o 12:06 am

    a po co odsetki i lichwa?

    Polubienie

  • hjk 12 kwietnia 2011 o 12:06 am

   i ten drukowany pieniadz powinien trafiac nie do rzadu tylko na konta obywateli 🙂

   Polubienie

 45. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 5:44 pm

  Oczywiście Rząd powinien być poddawany systematycznemu audytowi, aby nie dochodziło do nadużyć i „drukowaniu” kasy bez potrzeby. W ten sposób funkcjonowały USA przez ponad 100lat. Czy nie możemy korzystać ze sprawdzonych wzorców?

  Sytuacja z jaką mamy obecnie do czynienia prawie na całym świecie to hulaj dusza dla sprzedajnych polityków, mafii itd, które są na smyczy bankierów i różnych tajnych stowarzyszeń. Politycy zupełnie bez żadnej kontroli pakują narody w niewolę dla garstki cwaniaków

  Polubienie

  • yarekok 11 kwietnia 2011 o 8:37 am

   Napisales: Rząd powinien być poddawany systematycznemu audytowi. Zgadzam sie w 100%, ostatnio trafilem na strone demokracjabezposrednia.pl Isladczycy, ci ktorzy zbankrutowali wlasnie pisza nowa konstytucje i pisza ja losowo wybrane osoby w oparciu o zgromadzone przez spoleczenstwo postulaty. Krajami gdzie demokracja bezposrednia funkcjonuje sa Szwajcaria I Australia, Islandia bedzie trzecia, czwarta natomiast….Polska, eh, zartowalem sobie….. no co , pomarzyc nie wolno???

   Polubienie

 46. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 5:49 pm

  Lecha Kaczyńskiego porównałbym do JFK.
  Po prostu coś zaczęło mu śmierdzieć. Zaczął węszyć i węszyć.
  Zerwał się ze smyczy i został zamordowany.

  Zastanawiają mnie dzisiejsze słowa Jarosława:

  „Polska musi być okrętem który ma napęd i ster. Nie może płynąć jak większość zaleca niczym kłoda z głównym nurtem, nie zastanawiając się DO CZEGO TEN GŁÓWNY NURT PROWADZI”

  to są bardzo ważne słowa. Polityk tej wagi oczywiście nie może mówić wielu rzeczy wprost

  Warto przemyśleć tą przenośnie. Moim zdaniem Kaczyńscy i osoby im bliskie doszli dalej niż wszyscy się spodziewali.

  Polubienie

 47. vim 10 kwietnia 2011 o 5:55 pm

  Prawo do głosowania powinni mieć posiadacze napletków i udokumentowanego drzewa genealogicznego tj. do 7 pokolenia włącznie powinni być Polakami i tyle. Automatyczny zakaz głosowania dla ruskich i żydów! Wszystko inne stwarza możliwości manipulacji. A cha najpierw to powinniśmy odzyskać media, bo teraz mamy mendia, przecież tvn to grupa ITI – tuba propagandowa tego cwela kiszczaka.. widzicie? że ta menda chodzi jeszcze po Ziemi.. tylko tu w PL takie rzeczy są możliwe.. To dlatego jak się mówi żydom, żeby wracali do domu, to w znaczeniu że do Polski, tak im tu dobrze! tymczasem to właśnie żydom zawdzięczamy swoją nędzę, przede wszystkim im, tu wrzucam do jednego worka NWO, masonów, żydów i syjonistów, również ruskich i ich mafie izraelskie.. To im zawdzięczamy te wredne opinie, niechęć do Polaków na całym Świecie a szczególnie w USA!
  Wracając do Kaczyńskich, to owszem mają pochodzenie żydowskie, ale nie są syjonistami! Widzę tu znajome głosy, tych co nienawidzą Kaczyńskich, rzekomo zasłaniając się polskim nacjonalizmem, wielu z was to prowokatorzy z pejsami, dobrze przeszkoleni w sianiu zamętu co widać w tym topiku. Sporo tych osób można spotkać u Gajowego, akurat nic do niego nie mam, ale do tych co tam biją pianę. Np. w tym wątku o żydowskich korzeniach Kaczyńskich, (który zaczął prawie od początkowych wpisów wyglądać jak pisany na zamówienie!). http://marucha.wordpress.com/2010/07/01/kim-sa-kaczynscy/ – to pozwoli wyrobić sobie zdanie o pewnych osobach tu piszących.. Nie wszyscy są kosherni i proszę mi wybaczyć, jeśli niesprawiedliwie kogoś osądzam.
  Ciekawe.. Mnie to nie odstrasza, sam jestem dumnym posiadaczem napletka i Chrześcijaninem Polakiem. Głosowałem na Lecha zagłosuję na jaro razem z całą rodziną i wszystkimi znajomymi. Tym wszystkim co tak pieją zalecam wnikliwą analizę z dokonać, ale realnie! rządów Lecha i porównaniu ich do wszystkich innych wstecz do Nocnej Zmiany.
  Przyznaję, kiedy był czas solidarności, choć doskonale znam historię i cała moja rodzina i mimo, że pochodzę z rodu szlacheckiego, to zagłosowałem na tego cwela bolka, wrednego zdrajcę kapusia i dobrowolnego agenta, co zeznali świadkowie. ten zdrajca sprzedał nas w magdalence.. Mam nadzieję że spotka ich los „Bronisława”..
  Proszę zobaczyć co się dzieje z naszym krajem! Osobiście moją wizją jest UPR, jednak Widzimy jak jest, znam Kaczyńskich i wiem, że są patriotami, katolikami. To ich rodzice byli przechrztami, ale obaj wykazali się! owszem Lechu podpisał lojalkę z unią dał ciała w kilku sprawach, ale proszę to porównać do tego co robią ci bandyci z PO, a komór? przecież to WSI-ok razem z tą jego fałszywą lochą!
  To prawda, że nie mamy u steru Polaków, w takim wypadku, jako mądry naród powinniśmy wybrać jednak mniejsze zło. Ludzie mówią ..jaki ten żont nie udolny a prezydęt? ruskie chyba mają nas za idiotów.. no cóż „gałos padrobisz, wazducha niet!” mogli by się choć postarać żeby ich mupet gadał po ludzku..
  Więc ludzie mówią jakie to nieudolniaki to całe peło + żyrandol, czy na pewno?
  Otóż nie wydaje mi się! Spójrzcie na to z pozycji naszych okupantów! Te cwele właśnie robią im złotą robotę, – demontaż RP
  Powinniśmy dać władzę PIS, przynajmniej do momentu kiedy nie skończą z tymi bandytami-pasożytami. I tyle

  Monitor, coś mówiłeś o porównaniu fotek?
  zobacz to: „Porównanie zdjęć samolotów które spadły do lasu z prezydenckim Tu-154M” http://www.obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=894:samoloty-las&catid=126:materialy-wlasne&Itemid=77

  Oraz przydałby się ten link do Twojego Artu: „Obrażenia zależą od rodzaju broni” http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110108&typ=sw&id=sw05.txt

  Optuję za bronią termobaryczną i EMP. + Jak rozpylił chmurkę w której nic nie lata i mgłę. Wiśniewskiego zaszantażowano, więc prawdy nie powie.. Wcześniej maskovia miała manewry przy granicy z Polską.. To była dobrze zorganizowana pułapka. Ale po za naszym bankierem, to była nasza generalicja i wszelkie kody, do satelit również.. ech żal serce ściska, tak z powodu straty ludzi, jak również z powodu świadomości, co naprawdę się stało, to jest właśnie Katyń II, kolejny motyw, wiadomo w Katyń I to była tylko zemsta za wojnę bolszewicką, bo udaremniliśmy im plany najechania całej EU. Choć i wtedy jak teraz maczali w tym łapy syjoniści.

  Polubienie

 48. Krzysztof 10 kwietnia 2011 o 6:01 pm

  @Antymateria
  Działanie Fed to akt rozpaczy i właściwie powoli dobiega końca. Podobnie Polski dobrobyt i „zielona wyspa” jest tylko mirażem. W zasadzie, obecnie każde racjonalne działanie – czyli ekonomia – nie mają zastosowania w świecie naczyń połączonych, upadającego systemu finansowego. Wiemy, że załamanie tego systemu jest nieuchronne, a nie znamy jedynie daty załamania i co czeka nas po załamaniu. Sprawa PiS i katastrofy ma praktycznie n-rzędne znaczenie i jest jedynie tematem zastępczym. Obawiam się, że obecne „uroczystości” są preludium do zadymy z powodu głodu i niedostatku. Przecież w Egipcie to nie Mubarak był powodem zamieszek tylko głód i ubóstwo związane ze wzrostem cen żywności i energii, które stale rosną. Wzrost ten oczywiście powodowany jest dodrukiem pieniędzy. Banki mając kasę od Fed za darmo nie udzielają kredytów, bo i komu tylko lokują te środki na światowych giełdach, w surowce i ostatnie metale szlachetne.

  Polubienie

 49. Ciekawska 10 kwietnia 2011 o 7:00 pm

  Dzisiaj Telewizja alternatywna na żywo- 20:00
  http://januszzagorski.pl/

  Polubienie

 50. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 7:06 pm

  Sytuacja w Afryce jest moim zdaniem bardziej skomplikowana. Mamy do czynienia z skrupulatnie realizowanym planem zastopowania chińskich interesów w tym rejonie świata. Większa bieda panuje od wielu lat w innych rejonach Afryki. Mimo to przewrotów i obalania władzy brak. Brak też w najbiedniejszych krajach interwencji w sprawie biedy i łamania praw człowieka. Chiny wyrastają na jedyną znaczącą przeciwwagę do syjonistycznego NWO. Na tej linii będzie zgrzytało aż do wielkiej „potyczki”. Oni się do tego przygotowują. Małe kraje europejskie, w tym Polska są wykorzystywane dosłownie jak kolonie. Bardzo możliwe że będziemy wplątani w konflikt już na samym początku jako mięso armatnie.

  Polubienie

 51. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 7:13 pm

  Należy też wziąć pod uwagę, że dzięki skrupulatnie zaplanowanej II wojnie światowej te same grupy interesów i stowarzyszenia, które przygotowują III wojnę, zrealizowały już dużą część swoich planów. Przykładowo ruch syjonistyczny, który utworzył państwo Izrael. Oni na tym z pewnością nie poprzestaną. Wiele środowisk żydowskich w Izraelu działa na rzecz likwidacji państwa Izrael. Wpadły mi kiedyś w ręce badania, które dowodzą, że połowa Żydów nie chce eskalacji przemocy i pragnie żyć w pokoju z Palestyńczykami.
  Syjonistów podnieca już tylko władza całkowita nad światem. Czego nawet już nie kryją.

  Polubienie

 52. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 7:18 pm

  Chiny będą sukcesywnie osłabiane w różnoraki sposób. Przede wszystkim poprzez eskalacje zamieszania w Afryce. Bardzo możliwe, że podstawowym celem działań w Afryce jest przejęcie Afryki przez „ekstremistów”. Dzięki temu będzie mnóstwo pretekstów do działań zbrojnych nie tylko lotniczych, ale bardzo dużych lądowych.

  Polubienie

 53. yaphoto 10 kwietnia 2011 o 7:49 pm

  @Antymaterialny

  Piszesz sporo o syjonizmie na swiecie a ja chcialbym poznac Twoje zdanie nt. syjonizmu w Polsce. Dziekuje i pozdrawiam

  Polubienie

 54. .Gallus. 10 kwietnia 2011 o 8:31 pm

  kontaktowałem się z paroma osobami na skype, w tym z autorem książki o masonerii i żydach, o planach syjonistów itd.

  i on mi mówi, że to jest kwestia paru miesięcy jak to rozgorzeje na dobre w europie, bo narazie to praktycznie cały bliski wschód jest w stanie wojny, i afrykanskie panstwa tez.
  cały polski rząd ucieknie – bo to nigdy nie był polski rzad a nas na mięso armatnie wezmą.

  Polubienie

 55. Krzysztof M 10 kwietnia 2011 o 8:44 pm

  mag :

  yaphoto :

  monitorpolski :
  A ruscy są w opozycji, przynajmniej częściowo do NWO.

  To jest kolejna koszmarna bzdura ciagnieta chyba bezposrednio z kciuka Poliszynela. Aparat wladzy dupokratycznej na Kremlu zostal skonstruowany w identyczny sposob jak w Polsce i jest calkowicie na uslugach pejsatych z NWO ! W tej chwili w Rosji trwa zazarta walka aparatu wladzy razem z armia prawoslawia przeciwko jeszcze plynacej we krwii Ruskich Slowianszczyznie, ktora objawia sie w nacjonalistycznych ruchach obywatelskich. Ale zeby nie pierdolic takich glupot jak powyzsze trzeba znac chociaz troche jez. rosyjski i potrafic docierac do zrodel posrod ruskich braci, a nie rosyjskich gojow.

  dokładnie, tu dla zobrazowania pierwszy lepszy filmik z pieśnią Wstawaj ruski narodzie i mamy tu w gronie żydów i putina i miedwiedewa;

  Ten filmik na pewno nie posuwa do przodu sprawy rosyjskiej. 🙂

  Polubienie

 56. alexirin 10 kwietnia 2011 o 8:55 pm

  płk Krasnokutski przejął naprowadzanie Tupolewa
  http://lubczasopismo.salon24.pl/forum2011/post/267643,naprzemienny-dwuglos-kontrolerow

  Polubienie

 57. alexirin 10 kwietnia 2011 o 8:57 pm

  alexirin :

  płk Krasnokutski przejął naprowadzanie Tupolewa
  http://lubczasopismo.salon24.pl/forum2011/post/267643,naprzemienny-dwuglos-kontrolerow

  i doprowadzono do takiej sytuacji jak na tym filmie

  Polubienie

 58. F6u6c6k.. 10 kwietnia 2011 o 9:21 pm

  Inny temat..

  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php?smp=%u2329=eng

  Patrzcie, trzęsie tam gdzie elektrownie..

  Polubienie

 59. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 10:01 pm

  yaphoto :

  @Antymaterialny
  Piszesz sporo o syjonizmie na swiecie a ja chcialbym poznac Twoje zdanie nt. syjonizmu w Polsce. Dziekuje i pozdrawiam

  Polska jest przecież częścią świata. Sytuacja jest podobna jak w innych częściach Europy
  Gallus pisze o kontaktach z osobami opisującymi działania syjonistów.
  Syjonizm to nie wszystko. Są jeszcze inne różne grupy interesów. Jednak syjonizm jest czołowym w budowaniu NWO.
  Zgadzam się z opiniami wspomnianych autorów. Sytuacja rozgorzeje już w przyszłym roku. Nasz kraj jest beznadziejnym bankrutem. W odpowiednim czasie uruchomią wszelkie mendy aby siały zamęt i poróżniły maksymalnie Polaków. Ta krecia robota jest wykonywana przez ścierwomedia nie od dzisiaj, ale kulminacja dopiero przed nami. Sprzedajne gryzipiórki na usługach mamony całkowicie postradali „lisie” rozumy i sieją ferment mający coraz więcej wspólnego z mrocznymi czasami PZPR.

  Polubienie

  • yaphoto 10 kwietnia 2011 o 11:49 pm

   Nie wykrecaj sie sianem @anty, Europa i socjotechnika, zostaw Gallusa i jego autorow. Ciebie pytam sie konkretnie o syjonizm w Polsce. Konkrety facet a nie lanie wody o Afryce i skosnych. Autor tego bloga niejednokrotnie wyrazil swoje uznanie dla Twoich patriotycznych opinii, wiec wskaz Polakom konkretne osoby i powiazania, finansowanie i grupy kapitalowe, ktore ich ciemieza. Jak Tys sobie te klocki poukladal, co? – bo to, ze Lech to juz bohater romantyczny a Jarka wspierasz sumieniem i jestes caly za nim to juz czytalem.

   To gdzie Ci polscy syjonisci, uny, mendy, scierwomedia i tak dalej?

   Polubienie

 60. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 10:11 pm

  Wszystko zaszło bardzo daleko. Niebezpiecznie daleko. Widać że rozkład Polski nabrał rozpędu podczas nie-rządów PO ,sterowanej przez trzodę ze WSI, czego się spodziewałem. Obawiam się wygranej Kaczyńskiego, tylko ze względów możliwych „ataków” „opinii światowej” TFU! ,ale całym sumieniem jestem za nim i będę Go wpierał. Jest dla mnie oczywiste, że będą ujadać na Kaczora aż piana z ich pysków zaleje całą Polskę.

  Polubienie

  • Annah 11 kwietnia 2011 o 11:43 am

   „ale całym sumieniem jestem za nim i będę Go wpierał”
   jestem z Tobą za Jarosławym, powiem Ci tylko że nie dowierzam jego całkiem bliskiemu otoczeniu – najbliższemu, niestety mam pewne przesłanki.

   Polubienie

 61. maasteer69 10 kwietnia 2011 o 10:12 pm

  @vim
  to kto tu jest kosherny??
  ja nie, mam napleta
  Głosujesz na kosherny PIS to chyba ty jesteś pro-pejsaty

  Polubienie

 62. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 10:21 pm

  Nie ma innego wyjścia jak ten wrzód jak najszybciej pokojowo rozciąć. Nadchodzi czas ostatniej szansy. Wierzcie mi, że po wielu latach studiowania zagadnień związanych z NWO jestem tego na 100% pewien. Jeśli skutecznie tego nie zrobimy w ciągu 2 do 3 lat, wtedy popadniemy w takie nieszczęścia, że wszystkie klątwy Tuska odkąd zaczął rządzić będą groteską. Gdy pisałem kilka lat temu o wielkim planie regionalizacji Polski, że powstają podejrzane organizacje w celu odłączenia Kaszub i Śląska, wiele osób pewnie pukało się w głowę. Teraz może coś ich tknęło. Chociaż istnieje w Polsce taka masa, że nawet jak im naszczysz na twarz będą oblizywali myśląc że to wino od Palikota

  Polubienie

 63. maasteer69 10 kwietnia 2011 o 10:26 pm

  Antymaterialny :

  Nie ma innego wyjścia jak ten wrzód jak najszybciej pokojowo rozciąć. Nadchodzi czas ostatniej szansy. Wierzcie mi, że po wielu latach studiowania zagadnień związanych z NWO jestem tego na 100% pewien. Jeśli skutecznie tego nie zrobimy w ciągu 2 do 3 lat, wtedy popadniemy w takie nieszczęścia, że wszystkie klątwy Tuska odkąd zaczął rządzić będą groteską. Gdy pisałem kilka lat temu o wielkim planie regionalizacji Polski, że powstają podejrzane organizacje w celu odłączenia Kaszub i Śląska, wiele osób pewnie pukało się w głowę. Teraz może coś ich tknęło. Chociaż istnieje w Polsce taka masa, że nawet jak im naszczysz na twarz będą oblizywali myśląc że to wino od Palikota

  zgadza sie
  po tez uznaliśmy kosovo, żeby był precedens
  sami na siebie bat ukrecilismy

  Polubienie

 64. Antymaterialny 10 kwietnia 2011 o 10:26 pm

  maasteer69 :

  @vim
  to kto tu jest kosherny??
  ja nie, mam napleta
  Głosujesz na kosherny PIS to chyba ty jesteś pro-pejsaty

  Nie głosuje się na skróty, ale owoce jakie działania konkretnych osób niosą.
  W tej chwili cokolwiek dobrego mogą zrobić wyłącznie ludzie, którzy decydują się oddać życie za innych, a nie tchórze, którzy w Sejmie tłumaczą się możliwością wojny.
  Jak pisałem wszystko zaszło bardzo daleko i będzie jeszcze gorzej.

  Polubienie

 65. maasteer69 10 kwietnia 2011 o 10:40 pm

  ktoś kiedyś powiedział że – nieważne kto głosuje lecz kto liczy głosy

  Polubienie

  • Ewa Polska 11 kwietnia 2011 o 5:47 am

   A obecnie elektronika jest na tyle rozwinięta, ze nie muszą nawet liczyc tych głosow ….. ustalą przed wyborami kto ma wygrac …. i zaprogramują odpowiednio urny wyborcze.

   Moze najwyzszy czas zacząc liczyc głosy wyborcow – nawet chocby miało to zając 3 dni.

   Polubienie

   • Artur 11 kwietnia 2011 o 4:09 pm

    Przylonczam sie do twojego glosu i dodaje swoj.
    Czy ktos widzial zeby niemalze oglaszac zwyciezce wuborow prezydenckich w minute po zamknieciu lokali wyborczych?A wlasnie taka sytuacja miala u nas w kraju miejsce.A zrobiono to wszystko na podstawie jakiegos tam sondazu.Uczyniono tako atmosfere w telewizji ze jakbym sie wtedy wypytywal ludzi kto wygral wybory to kazdy albo prawie kazdy by odpowiadal ze Komorowski.Jak mozna niemalze oglaszac zwyciezce jak nawet nie zaczeto liczyc glosow.Na to medialna wrzawe dal sie nabrac nawet Kaczynski.Wyobrazam sobie co by bylo gdyby np powiedzial,zamiast gratulowac zwyciestwa, cos takiego”jak mozna na podstawie sondazow niemalze juz oglaszac zwyciestwo,podczas gdy nawet nie zaczeto liczyc glosow,poczekajmy zobaczymmy…”,pamietamy ze sztab Kaczynskiego wystapil po sztabie Komorowskiego, konfuzja ktora by sie wytworzyla byla by piekna.
    Czy to wszystko moglo miec wplyw na liczenie glosow?
    Boje sie ze podobny schemat zostanie rozegrany podczas wyborow parlanentarnych.Wyniki sadazow moga nas do tego przygotowywac.
    A na koniec cos o mozliwych wykorzystaniach sadazy: http://wirtualnapolonia.com/2010/05/13/sondazowe-manipulacje-spoleczenstwem/

    Polubienie

 66. .Gallus. 10 kwietnia 2011 o 10:42 pm

  powiem wam tak.Wszystko to co widzimy to nic innego jak świat Orwella,
  aż musze przytoczyć cytat.:

  „Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość”

  każdy przesłuchujący to wie, i wiedzieli to naziści, będą palić ksiązki, a wlasciwie to nie wiem czy muszą, bo zamiast tego dali nam świat komputerów i gry które stopniowo mają zrobić z nas analfabetów pojęciowych

  Polubienie

  • Wojwit 11 kwietnia 2011 o 9:54 pm

   A kto rządzi „łapkami” na tej stronie? Pozmieniało się mocno w porównaniu ze stanem wczorajszym. I żeby było jasne – raczej ubyło… Smutne i przykre. Co, za mało czytających jest za Kalksteinem a zbyt duzo przeciw? A dziś głosy mi nie „wchodzą”. Może lepiej zrezygnować z tego systemu – tak jak u Maruchy?

   Polubienie

 67. .Gallus. 10 kwietnia 2011 o 10:50 pm

  Trzeba zrozumieć tylko jedną rzecz, telewizja nie jest i nigdy nawet z samego założenia nie była dla waszej zabawy, dla obdarowania go przyjemnością spędzania wolnego czasu, dzięki telewizji wpoili nam.:
  – ideologie roku 2012 – bo na ten rok szykują globalne katastrofy, III wojnę albo troszkę wczesniej – ponieważ są satanistami, kabalistykami, ich religia to nic innego jak wierzenia starożytnych i prawdą jest ze w 2012 planety mają sie ustawic w jednej linii do centrum wszechswiata, bo u nich o kazdym wydarzenia decyduje autentycznie rozklad planet i dlatego wybrali rok 2012, i przygotowuja nas do tego od kilkudziesięciu lat poprzez filmy.

  – całkowite odwrócenie moralnosci, na psią moralnośc, zawsze ludzie wiezyli ze homoseksualizm trzeba tępić bo nie jest zgodne z prawdiłami natury, ale sataniści – w wiekszosci homoseksualisci podtrzymywali te normy bo zawsze chcieli sie wyrozniac, teraz z mlodych owieczek robia satanistów i kazdy w kakałko może się już legalnie dmuchac

  a dalej to niechce mi sie wypisywac – bomożnamy zrobic ksiazke o tym, dobranoc

  Polubienie

 68. .Gallus. 10 kwietnia 2011 o 11:11 pm

  a najbardziej mnie rozsmieszaja ludzie ktorzy myśla ze zywnosc GMO jest dopiero tylkow stanach
  hahahahah

  WEZCIE SOBIE DO RĘKI gume do zucia, opakowanie od byle jakiego picia, moze byc coca-cola
  a zobaczycie tam tajemniczy slodzik – ASPARTAM – czyli inaczej substancja która blokuje wasz mózg i wasze myslenie

  BO CI satanisci dzialaja na zasadzie „baby jagi” – nauczyli sie przez stulecia, hahaha, podsuwają wam słodki smakołyk – a tutaj trucizna

  ASPARTAM JEST NAJBARDZIEJ POPULARNĄ TRUCIZNĄ PRZEZ NICH STOSOWANĄ, a goje to piją hahahaha, ja tez to piłem, bo sie urodziłem w takim swiecie, ale ludzie nie pijcie coca-coli i innych napojów tupu „grappa”

  ASPARTAM – zagrożenie dla nienarodzonych

  W dzisiejszych czasach nie możecie być już spokojni o swoje życie, rozwój i płodność, nie możecie już spokojnie kupić zwykłej gumy do żucia, aby wraz z jej wspaniałym smakiem nie wchłonąć substancji o nazwie Aspartam… Substancje ta próbowano już zatwierdzić w latach 70-tych (XX w) za sprawą firmy, Searle która trzy krotnie próbowała wepchnąć ją do rejestru substancji dozwolonych…Większość szczurów, na których testowano ten wspaniały preparat umarła na raka…

  „wczesne testy firmy Seatle nad aspartamem wykazały, że wytwarza on mikroskopijne dziury i guzy w mózgach myszy i szczurów, ataki epilepsji u małp i był konwertowany u zwierząt w niebezpieczne substancje…”

  Aspartam jest obecny nie tylko w gumach do żucia, ale również w tak popularnej wodzie sodowej czy Coca Coli Zero.Aspartam coraz częściej jest obwiniany za przedwczesne porody i poronienia.

  Czymże, więc jest ów tajemniczy Aspartam: hmmm to niestety fekalia bakterii E.Coli!Dzięki modyfikacji genetycznej tych bakterii można je karmić toksycznymi odpadami a one wydalają Aspartam…

  Od 1985 roku nastąpił znaczący wzrost przypadków nowotworów złośliwych mózgu… Ten fakt można połączyć z wydaniem w 1983 roku licencji na dodawanie aspartamu do wszystkich napojów!

  Agencja ds. Żywności i Leków (FDA): Aspertam spowodował spustoszenie w mózgu wielu milionów ludzi, którzy niekiedy nie są świadomi przyczyn tego stanu!!! Aspertam jest również dostępny w formie słodzików dodawanych do soków owocowych i wód gazowanych …

  Inne efekty uboczne:

  -)Oko – ślepota jednego lub obu oczu, zmniejszenie pola widzenia, obniżenie pola widzenia, ból oczu, zmniejszenie łzawienia, problemy z soczewkami kontaktowymi, wyłupiaste oczy…

  -)Szum w uszach, dzwonienie lub brzęczenie, silna nietolerancja na hałas, wyraźne osłabienie słuchu.

  -)Klatka piersiowa: palpitacje serca, częstoskurcz, krótki oddech, wysokie ciśnienie

  -)częste oddawanie moczu, nadmierne pragnienie, wstrzymywanie płynów, obrzęk nóg, zwiększona podatność na infekcje…

  Jak widzicie do propagacji Aspertamu wybrano bardzo popularne produkty, z którymi stykamy się, na co dzień uważając je jako zdrowe i potrzebne naszemu organizmowi do prawidłowego funkcjonowania!

  McDonalds, McNuggets, czyli plastyk (silikon) w jedzeniu – dimethylpolysiloxane. Już w latach 90 – tych (XX w) stosowano konserwanty, które nie różniły się niczym od opakowań, w których były pakowane owe produkty. Tak kochani jedząc produkty znanych fastfoodów zjadamy również konserwanty oparte na silikonie…A wszystko to, dzięki FDA (Agencja ds. Żywności i leków), która zatwierdza tysiące leków i środków żywieniowych, które powodują zawały serca, raka i bezpłodność…

  Polubienie

  • Radosław 11 kwietnia 2011 o 10:35 am

   ASPARTAM występuje w coca-coli zero

   Polubienie

 69. Vodkas 10 kwietnia 2011 o 11:59 pm

  Powiem tylko jedno.
  Dwa lata temu uznał bym was wszystkich za debili. I nie tylko ja bo większość osób wchodzących na tę strone pomyślała by podobnie. Sorka że lekko nie na temat. Piszę z komórki przez co nie chce mi się rozpisywać.
  Pozdro

  Polubienie

 70. Taka prawda 10 kwietnia 2011 o 11:59 pm

  Kaczyński, jeden i drugi, nie jest ani POLSKIm ani patryjotom. To, że on non stop gra na patriotycznych uczuciach POLAKÓW to inna sprawa ale jego zadaniem, zgodnie z artykułem jak przejąć państwo, jest robienie zamieszania w kurniku ciągłym „ŁAPAJ ZŁODZIEJA”. Kaczyński reprezentuje interesy Izraela w Polsce i tyle. A cała jego działalność jest obliczona zrobiłbym coś ale …… (lista wrogów ludu sabotujących prace komisarza Kaczyńskiego). Sam mec Dobrowolski śmierdzi MOSSADEM na lata świetlne.

  Szkoda Skrzypczaka ale wątpie by te nadwyzki dolarowe zostały spożytkowane w interesie Państwa. Predzej zgodnie z podziałem Judeopolonii na wspieranie „właściwej” cześci Polski. I z tym się polscy patryjoci powinni pogodzić. W POLSCE mimo różnorodności partii nie ma ani jednego znanego polityka robiącego cokolwiek dla Kraju. Największy przebłysk ich ‚globalistycznej niezależności’ to przyznanie się, że coś w przyszłości ‚niewypaliło’ żeby motłoch zwany wyborcami politował się nad takim politykiem i ich ponownie wybrał. On sam stojąc przed drugim takim samym wyborem postapiłby dokładnie tak samo zuborzając polskie społeczeństwo, bo cały polski establishment to spadkobiercy bolszewickiego desantu z ZSRR czy V kolumna popozostawiona tu przez 3 Rzesze. I wbrew publicznym ideologicznym sporom i jedni i drudzy ciągną Polske nad przepaść by później lejąc krokodyle łzy sprzedać jej kopa na droge.

  A co do samego zamachu, samolot po remoncie był w USA na montowaniu elektroniki pokładowej. Jest jazgot, że „ruskie w Samarze podłożyli bombe” ale taki sam numer mogli zrobić amerykanie u siebie. Zresztam nawigacja pokładowa była ich produkcji. Każdy zna możliwości StuxNeta, myślicie, że inne produkty zawierające wysokospecjalizowana elektronike czegoś takiegoś nie posiadają? Naprawdę tak myślicie?

  Tylko dla globalistów miejsce zamachu jest idealne bo topiące Rosje w niekończącą się nagonkę na „zamach na Prezydenta”. I patrząc po nagonce w „prasie wolnościowej” tuż po katastrofie jak i teraz jak rozeźleni amerykanie zabrali nam Patrioty bo śledztwo poszło w maliny oczyszczając Rosjan coraz bardziej jestem przekonany, że to miała być „kontrolowana katastrofa” o której klon prezydenta wiedział i dlatego nie poleciał. Przynajmniej klony były poinformowane, że tylko nimi potelepie by później w wyborach „na zamach” w cuglach wygrali. I tyle. Reszta czyli zamieszania wokoło MAKu to walka polityczna bo i jedni i drudzy wiedzą, że był zamach ale i jedni i drudzy starają się to wykorzystać do imperialnej rozgrywki w której robimy za miejsce do postawienia pionka.

  Polubienie

 71. Buka 11 kwietnia 2011 o 12:03 am

  Tu jest ciekawa informacja o cyberataku na nasze serwery z 2009r
  http://www.rp.pl/artykul/375962.html
  „Nowe Państwo” donosi też o przerwaniu pracy serwerów i paraliżu informatycznym MSZ 5 kwietnia 2010r oraz,iż 9 kwietnia dzień przed „katastrofą” smoleńską nastąpiła gigantyczna awaria teleinformatyczna, która sparaliżowała pracę PKO BP.Obejrzałam „Listę pasażerów” i tam ,jak dla mnie, padają ważne słowa żony p.Wassermana,że „może być niebezpiecznie”,tak wg niej miał powiedzieć podczas telefonicznej rozmowy piątkowej mówiąc o locie i wizycie w Katyniu w dniu następnym.

  Polubienie

 72. alexirin 11 kwietnia 2011 o 6:11 am

  alexirin :

  alexirin :
  płk Krasnokutski przejął naprowadzanie Tupolewa
  http://lubczasopismo.salon24.pl/forum2011/post/267643,naprzemienny-dwuglos-kontrolerow

  i doprowadzono do takiej sytuacji jak na tym filmie

  Jak dla mnie sprawa jest jasna -nie byłoby Krasnokuckiego na wieży, gdyby nie był szykowany zamach na polską delegację.

  On ich naprowadził nad las, a tam albo jak piszesz rozpylona z Iła substancja zdławiła silniki i po komendzie „odchodzimy” nagle, gwałtownie opadli, albo stało sie coś jeszcze innego.
  Według mnie major Protasiuk wyprowadził samolot z pułapki, bo samolot miał rozbić się w jarze, ale wyprowadził go i posadził. Tyle, ze później coś się stało, co sprawiło, ze ten samolot i delegacja wygląda jak wygląda….
  Silniki straciły moc na 100 metrach, ale nad samą ziemią na chwilę odzyskały moc i to pozwoliło kapitanowi go wyprowadzic z pułapki. Co się stało później??

  Polubienie

 73. alexirin 11 kwietnia 2011 o 6:15 am

  alexirin :

  alexirin :

  alexirin :
  płk Krasnokutski przejął naprowadzanie Tupolewa
  http://lubczasopismo.salon24.pl/forum2011/post/267643,naprzemienny-dwuglos-kontrolerow

  i doprowadzono do takiej sytuacji jak na tym filmie

  Jak dla mnie sprawa jest jasna -nie byłoby Krasnokuckiego na wieży, gdyby nie był szykowany zamach na polską delegację.
  On ich naprowadził nad las, a tam albo jak piszesz rozpylona z Iła substancja zdławiła silniki i po komendzie „odchodzimy” nagle, gwałtownie opadli, albo stało sie coś jeszcze innego.
  Według mnie major Protasiuk wyprowadził samolot z pułapki, bo samolot miał rozbić się w jarze, ale wyprowadził go i posadził. Tyle, ze później coś się stało, co sprawiło, ze ten samolot i delegacja wygląda jak wygląda….
  Silniki straciły moc na 100 metrach, ale nad samą ziemią na chwilę odzyskały moc i to pozwoliło kapitanowi go wyprowadzic z pułapki. Co się stało później??

  Krasnokutsky miał za zadanie sprowadzic samolot na wysokosć 100metrów, a tam juz przejęła go „inna” grupa!!

  Polubienie

 74. alexirin 11 kwietnia 2011 o 6:28 am

  alexirin :

  alexirin :

  alexirin :

  alexirin :
  płk Krasnokutski przejął naprowadzanie Tupolewa
  http://lubczasopismo.salon24.pl/forum2011/post/267643,naprzemienny-dwuglos-kontrolerow

  i doprowadzono do takiej sytuacji jak na tym filmie

  Jak dla mnie sprawa jest jasna -nie byłoby Krasnokuckiego na wieży, gdyby nie był szykowany zamach na polską delegację.
  On ich naprowadził nad las, a tam albo jak piszesz rozpylona z Iła substancja zdławiła silniki i po komendzie „odchodzimy” nagle, gwałtownie opadli, albo stało sie coś jeszcze innego.
  Według mnie major Protasiuk wyprowadził samolot z pułapki, bo samolot miał rozbić się w jarze, ale wyprowadził go i posadził. Tyle, ze później coś się stało, co sprawiło, ze ten samolot i delegacja wygląda jak wygląda….
  Silniki straciły moc na 100 metrach, ale nad samą ziemią na chwilę odzyskały moc i to pozwoliło kapitanowi go wyprowadzic z pułapki. Co się stało później??

  Krasnokutsky miał za zadanie sprowadzic samolot na wysokosć 100metrów, a tam juz przejęła go „inna” grupa!!

  kto był tego wszystkiego zleceniodawcą możemy się tylko domyślać według mnie mogło chodzić o zlikwidowanie duetu kaczynski-skrzypek
  (prezydent-prezes NBP) chodziło o przejęcie totalnej władzy w Polsce przy okazji zlikwidowano też kilku niewygodnych generałów wytworzono doskonały układ do przeprowadzenia tej akcji

  Polubienie

 75. alexirin 11 kwietnia 2011 o 8:55 am

  prosze zwrócić uwagę na podobieństwo zabójstwa kennedyego i kaczynskiego w obu przypadkach chodziło o kreację pieniądza w usa i teraz w polsce przez żydów
  http://alexirin.wordpress.com/2011/01/16/pieniadz-to-historia-ktora-nie-powroci/

  Polubienie

 76. gierek 11 kwietnia 2011 o 9:03 am

  Taka prawda :

  Kaczyński, jeden i drugi, nie jest ani POLSKIm ani patryjotom. To, że on non stop gra na patriotycznych uczuciach POLAKÓW to inna sprawa ale jego zadaniem, zgodnie z artykułem jak przejąć państwo, jest robienie zamieszania w kurniku ciągłym „ŁAPAJ ZŁODZIEJA”. Kaczyński reprezentuje interesy Izraela w Polsce i tyle. A cała jego działalność jest obliczona zrobiłbym coś ale …… (lista wrogów ludu sabotujących prace komisarza Kaczyńskiego). Sam mec Dobrowolski śmierdzi MOSSADEM na lata świetlne.
  Szkoda Skrzypczaka ale wątpie by te nadwyzki dolarowe zostały spożytkowane w interesie Państwa. Predzej zgodnie z podziałem Judeopolonii na wspieranie „właściwej” cześci Polski. I z tym się polscy patryjoci powinni pogodzić. W POLSCE mimo różnorodności partii nie ma ani jednego znanego polityka robiącego cokolwiek dla Kraju. Największy przebłysk ich ‘globalistycznej niezależności’ to przyznanie się, że coś w przyszłości ‘niewypaliło’ żeby motłoch zwany wyborcami politował się nad takim politykiem i ich ponownie wybrał. On sam stojąc przed drugim takim samym wyborem postapiłby dokładnie tak samo zuborzając polskie społeczeństwo, bo cały polski establishment to spadkobiercy bolszewickiego desantu z ZSRR czy V kolumna popozostawiona tu przez 3 Rzesze. I wbrew publicznym ideologicznym sporom i jedni i drudzy ciągną Polske nad przepaść by później lejąc krokodyle łzy sprzedać jej kopa na droge.
  A co do samego zamachu, samolot po remoncie był w USA na montowaniu elektroniki pokładowej. Jest jazgot, że „ruskie w Samarze podłożyli bombe” ale taki sam numer mogli zrobić amerykanie u siebie. Zresztam nawigacja pokładowa była ich produkcji. Każdy zna możliwości StuxNeta, myślicie, że inne produkty zawierające wysokospecjalizowana elektronike czegoś takiegoś nie posiadają? Naprawdę tak myślicie?
  Tylko dla globalistów miejsce zamachu jest idealne bo topiące Rosje w niekończącą się nagonkę na „zamach na Prezydenta”. I patrząc po nagonce w „prasie wolnościowej” tuż po katastrofie jak i teraz jak rozeźleni amerykanie zabrali nam Patrioty bo śledztwo poszło w maliny oczyszczając Rosjan coraz bardziej jestem przekonany, że to miała być „kontrolowana katastrofa” o której klon prezydenta wiedział i dlatego nie poleciał. Przynajmniej klony były poinformowane, że tylko nimi potelepie by później w wyborach „na zamach” w cuglach wygrali. I tyle. Reszta czyli zamieszania wokoło MAKu to walka polityczna bo i jedni i drudzy wiedzą, że był zamach ale i jedni i drudzy starają się to wykorzystać do imperialnej rozgrywki w której robimy za miejsce do postawienia pionka.

  Bzdura! Jeśli nie zrobili by tego ludzie z FSB wtedy oddali by wrak i czarne skrzynki Polsce. Nie mataczyli by w śledztwie. Oddali by wszystko natychmiast i powiedzieli w duszy : macie ten syf i się z nim bujajcie.
  Twoja wypowiedź w ogóle nie trzyma się kupy, albo właśnie jest kupą.

  Polubienie

  • Taka prawda 11 kwietnia 2011 o 12:12 pm

   Ok, sa czysci oddają wrak Polsce i … następnego dnia po oddaniu „anonimowy przeciek …” informuje, że … znalazł ślady ba nawet cześci rosyjskiej bomby w samolocie a dwa dni po oddaniu wraku Kaczyński wraz z pospolitym ruszeniem wyzwala Kaliningrad. Oczekujesz od Rosjan, że są kretynami? Mają problem w postaci wraku i co gorsza zaciekłe nawoływania bolszewickiej prasy w Polsce do winy Rosjan jakie miały miejsce tuż po katastrofie teraz nagle „przypadkowo” odżyły. Dokładnie w czasie jak Buzek i inni oscentacyjne zapowiadają przewrót na Białorusi. Myslisz, że obecna nagonka nie jest po to byśmy jak frajerzy poszli umierać za imperialistów? Bo to, że po interwencji spotkamy tam Rosjan jest więcej jak pewne. Oni nie mogą sobie pozwolić na „zdemokratyzowanie” Białorusi bo to bedzie koniec Rosji.

   Pomyśl skąd zaraz po katastrofie zamerykanizowana prasa polska miała cynk by poszukiwać śladów bomby paliwowopowietrznej w samolocie. Skąd oni wiedzieli, że coś takiego tam mogło w nim wybuchnąć? Skąd wiedzieli, że samolot poruszał się po sfałszowanych namiarach GPS? Skąd nagle takie zainteresowanie rocznicą katastrofy jak na pogrzeb nikt nie chciał przylecieć. Nawet środowisko najbardziej polakożerczych zydów z ameryki opłakuje Kaczyńskiego jako „wielkiego brata”. Po co jest zadyma z tablicą sztucznie rozdmuchiwana do monstrualnego problemu od dwóch dni. Cytaty z Tuska z dzisiejszego Onetu „chca żebym wypowiedział wojne Rosji”, wojne o tablice, wojnę o nieudaną prowokacje na katastrofe? Dlaczego amerykanie tak się nagle zaczeli niecierpliwić złymi wynikami śledztwa, że aż nam makiety Patriotów zabrali? Prowokacja im nie wyszła?
   Rząd nie chce współpracowac w nagonce na Rosjan?

   Kolejna zadyma z rozmową, każdy wie o czym była ale jedni nie mogą bo się skompromitują, drudzy nie mogą bo zaraz bedzie krzyk o fałszerstwie. Więc trwa radosna zabawa w kopanie ruskiego, aż się może zacznie „marsz ma Moskwe” do jakiego hasbarczycy nawoływali otwarcie nastepnego dnia po katastrofie. Podpowiadali nam co mamy zrobić? Programowali oczekiwane zachowania?

   Jakby ruskie chciały go sprowadzić na ziemie to wystarczy w sterowaniu samolotem założyć pluskwe i go uziemić jak by był na wysokości marszowej na terytorium neutralnego czy wrogiego państwa. I po kłopocie. i bez cyrku w sledztwo itd. Mogłi by wtedy nawet zyczliwie podpowiadać o takiej a nie innej przyczynie bo kto sprawdzi co siedziało w pamieci ich sprzętu? Poza nimi samymi. A jako przyczyna wposało by się radosne AWARIA ELEKTRONIKI i po kłopocie.

   Polubienie

   • hjk 12 kwietnia 2011 o 12:37 am

    sluszne uwagi..

    Polubienie

 77. appyweek 11 kwietnia 2011 o 9:28 am

  http://www.smolensktshirts.com, powiedz to sobą, wszędzie gdzie jesteś i masz odwagę, w pracy, szkole, biurze…

  Polubienie

  • sto 11 kwietnia 2011 o 7:57 pm

   na jaki cel idą te pieniądze?

   Polubienie

  • sto 11 kwietnia 2011 o 8:44 pm

   Jak masz odwagę to noś koszulkę z niewygodną prawdą o sobie np.: jestem durnym polaczkiem i noś ją z pokorą powiedzmy w anglii na zmywaku, gdzie jest twoje miejsce kolejny nieuczciwy człowieku, prawdopodobnie nienadający się do wymagającej pracy.

   Polubienie

 78. jowram 11 kwietnia 2011 o 11:36 am

  MATKA BOŻA: Pozdrawiam was, Moje drogie dzieci, i przesyłam wam pozdrowienie Miłości i pokoju, by umocnić wasze serca. Pochylcie wasze głowy i przyjmijcie Moje matczyne błogosławieństwo w Imię Ojca + i Syna + i Ducha Świętego.

  Kochane dzieci, nastał czas dla Europy, w którym narody doświadczą prześladowania i cierpienia. Ostatnie wydarzenia ukazują wam, że próba dotknęła „Starego Kontynentu”. Nie tylko wydarzenia naturalne, lecz także prześladowanie Kościoła i poszczególnych krajów będą coraz większe. Katastrofa lotnicza nie była zwykłym przypadkiem, lecz prowokacją – nie tylko by osłabić elity walczące o chrześcijańskie wartości, lecz, by umocnić przeciwników, którzy jak chorągiewka chcą poddać Polskę pod wpływy apokaliptycznej bestii. Ja jestem jednak Królową tego narodu, który w dziejach historii stał się ogniwem pomiędzy Wschodem a Zachodem. Ten naród stał się terenem walki wpływów. Z jednej strony liberalizm i nihilizm a z drugiej strony ateizm i racjonalizmu. Obie te siły połączył wspólny cel walki przeciwko Bogu. Skoro Polska jest Moim Królestwem, to właśnie obie te bestie znalazły właśnie tutaj miejsce dla wspólnej walki. Ta katastrofa stała się punktem zwrotnym, w którym Europa doświadczy potęgi zła. To otworzyło drogę do ekspansji Rosji na Europę Zachodnią i było jej celowym zamierzeniem. Wszystko zależy od was i od waszej modlitwy, Moje drogie dzieci. Bądźcie jednak pewni, że krew tych ofiar katastrofy wyda prawdziwe świadectwo.

  Polska stała się polem walki, lecz nie samym celem, ponieważ celem agresji jest Zachód, który już teraz uzależnił siebie od Rosji. Rewolucja w Rosji, która – jak zapowiedziałam w Fatimie – rozszerzyła swoje błędy, nie zaspokoiła żądz tych, którzy przefarbowali tylko swoje ubrania. Smok barwy ognia nadal jest rządny krwi i ofiar w imię walki przeciwko Bogu. Jeśli narody Europy nie opamiętają się w porę, spotka ich los niewolników. Zachodnie państwa Europy ulegają presji Rosji pod każdym względem, która stawia warunki ekonomiczne i gospodarcze. Dzisiejszy świat opiera swoją gospodarkę na złożach naturalnych i dlatego dał się usidlić w szantaż Rosji. Nikt w Europie nie przewidział tego, że Rosja wykorzysta to dla swoich celów militarnych i totalitarnych.

  Dlatego powtarzam wam: Europo, Europo! Sprzedałaś się i teraz czeka ciebie ciężkie jarzmo, bo dałaś się oszukać i zwieść szatanowi- smokowi. To Bestia wychodząca z morza, której dano „usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa” oraz „władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem”. Europo, otwórz szeroko oczy i spójrz jaką ranę zadałaś Barankowi, Który przelał swoją krew, abyś na Jego prawie budowała cywilizację Jego Miłości.

  Moje wierne dzieci, nie trwóżcie się i nie lękajcie. Prawda, którą wkrótce poznacie, będzie dla was ogromnym wyzwaniem, ponieważ będziecie musieli opowiedzieć się, po której stronie stoicie. Wzywam was do modlitwy, ponieważ cały czas pozostaje warunek, który zależy od waszej odpowiedzi: „jeśli się nie nawrócicie…”

  Błogosławię wam w Imię Ojca + i Syna + i Ducha Świętego.
  Dziękuję, że przyjęliście Moje słowa do waszych serc.

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

  Polubienie

 79. Antymaterialny 11 kwietnia 2011 o 3:41 pm

  Matki Jezusa bym do tego nie mieszał.
  Ostatnio mamy niestety wysyp tego rodzaju „objawień”

  Miedwiediew wyraźnie odcina się od polityki Putina i FSB.
  Według informacji które posiadam zaostrza się konflikt między administracją prezydenta i premiera Rosji. Sytuacja w Rosji jest zbliżona do tej która doprowadziła pośrednio do tragedii L.Kaczyńskiego. Ktoś skorzystał na polskim konflikcie. Administracja Putina będzie robiła wszystko aby pokrzyżować Miedwiediewowi plany życzliwszej, partnerskiej polityki wobec Polski i Europy.
  Potwierdzają to kolejne doniesienia. Sądzę, że ten konflikt skończy się bardzo tragicznymi konsekwencjami dla Rosjan.

  Polubienie

  • Taka prawda 12 kwietnia 2011 o 12:06 am

   Z którym z nich Chiny trzymają?

   Polubienie

 80. sto 11 kwietnia 2011 o 7:53 pm

  Miedwiediew to zaprzaniec bez honoru – nie złożył kondolencji pani Kaczyńskiej. Putin i Miedwiediew to jedno szambo.

  Polubienie

 81. MatkaPolka 12 kwietnia 2011 o 3:27 am

  Wywiad z Macierewiczem

  Zamach? Niczego nie można wykluczyć…
  http://www.naszapolska.pl/index.php/component/content/article/42-gowne/2038-zamach-niczego-nie-mona-wykluczy
  [Macierewicz nie rozumie jednej rzeczy, ze cały ten zamach to Dintojra – zemsta żydowska za zdradę interesów żydowskich. Bo w Polsce rządza dwa gangi żydowskie – żydzi cywilni i żydzi wojskowi. }

  Z posłem Antonim Macierewiczem, przewodniczącym zespołu parlamentarnego ds. wyjaśnienia tragedii smoleńskiej, rozmawia Joanna Kuczyńska (wywiad ukazał się w tygodniku „Nasza Polska”)

  Macierewicz / Singer oskarża rząd Tuska , Komorowskiego Sikorskiego O obstrukcje śledztwa , i o dokonanie zamachu. Jednoczesnie caly czas utrzymuje teze , ze za zamachem stoi Putin – chociaż sam sobie przeczy tym wlasnie, że twierdzi ze to Tusk Komoruski i reszta spowodowali zamach, a nie Putin.

  . Samolot rozpadł (Wybuchł) się nad ziemią. Nie po uderzeniu w ziemię, tylko nad ziemią. – najlepszy dowod, ze powodem najwyraźniej była bomba na pokladzie – w sposob oczywisty podłożona jeszcze w Polsce.

  Obstrukcja śledztwa jest oczywista – przecież spółka TKS nie może dopuścić do śledztwa przeciw sobie samym
  A Putin – najwyraźniej ma dowody w ręku i trzyma sprawców za miękkie podbrzusze

  Macierewicz nie rozumie jednej rzeczy, ze cały ten zamach to Dintojra – zemsta żydowska za zdradę interesów żydowskich. Bo w Polsce rządza dwa gangi żydowskie – żydzi cywilni i żydzi wojskowi.

  Żydzi cywilni najwyraźniej zaczęli wchodzić w interesy Żydów wojskowych i ciągle chcieli się załapać

  Cala ta pierestrojke zainicjowal przecież jeszcze Michaił Pirestrojkowicz Gorbaczow – który w nagrode za dobre Sprawowanie dostal od żydostwa amerykańskiego czy tez masonerii brytyjskiej ochrone, majatek – raczo Paradiso” koło San Diego Kalifornia

  Pirestrokę, „Solidarnośc” w Polsce Robily przeciez służby specjalne i to bardziej te wojskowe niż te cywilne
  W Magdalence dopuszczono , „zydow cywilnych” – opozycję demokratyczną – aby w jakiś sposób uzasadnić demokratyczny charakter przemian

  { my wam damy władzę polityczną, a my przejmujemy gospodarkę – (tak w skrócie można opisac ten układ)}

  sPiS –kowcy najwyraźniej zaczeli wchodzic w interesy polityczno – gospodarcze Koszernej Mafii Wojskowej
  a na dodatek glosic hasła narodowe i patriotyczne ( glosić – bo przecież w praktyce postepowali odwrotnie do tego co mowia – chociażby to że Kaczyński podpisal Traktat wpychal Polske do UE tak samo dobrze jak SLD, PO I ZDRAJCA Folksdojcz Donald Tusk –UE ukryta forma agresji Niemiec na Polske

  Ten Medialny spektakl pozornej opozycji Miedzy PO a PiS-em najwyraźniej trwa nadal mimo tak frustrującego wypadku jak Katastrofa w Smoleńsku

  http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=144&pid=2732#comment18974
  PO-PiS wiecznie żywy!
  Opis: Mimo toczonej od 5 lat pozornej wojny PO z PiS, kolejny czołowy polityk PiS Paweł Kowal przyznał, że partia Kaczyńskiego wcale nie odeszła na dobre od pomysłu koalicji z Platformą!

  Historia współpracy POPIS (….)

  W 2005 PO i PiS stwierdziły, że aby jeszcze mocniej i skuteczniej działać muszą udawać, że się kłócą, że są dla siebie alternatywą i ten kuriozalny medialny spektakl trwa do dziś! Faktycznie obie partie dogadują w zaciszu gabinetów dalsze działania na rzecz okradania społeczeństwa. I nie dajmy się zwieść tym pięknym hasełkom, jakie kandydaci PO i PiS wypisali na swoich sztandarach. Obie wizje Polski oznaczają to samo i obie są nie do zaakceptowania dla każdego, komu leży na sercu los naszego kraju!
  Afery PO http://markd.pl/afery-po

  Grzechy Kaczyńskich

  Afery Kaczyńskich – FOZZ, Telegraf, Art – B, Oscylator, Fundacja „S”
  http://astral-projection.blog.onet.pl/Afery-Kaczynskich-FOZZ-Telegra,2,ID420826462,n

  (…)szokujące fakty o Kaczyńskich – kim są, co dobrego zrobili, dla Izraela oczywiście, i jak sprzedali naszą Ojczyznę za judaszowe srebrniki?

  OKRAGLY STOL – MAGDALENKA
  http://ma.blox.pl/html

  Magdalenka była bandycką zmową katów z agentami kosztem Narodu Polskiego

  KOR i jego „Wolne Związki Zawodowe” były prowokacją ubowców, a Magdalenka zmową Kościoła i ubowców z agentami SB

  Magdalenka i tzw. okrągły stół – to bezprawne ustalenia podjęte przez grupę osób. Ta zmowa nie wiąże Narodu Polskiego

  Grupa z Magdalenki ograbiła naród i rozprzedała Polskę napychając sobie kiesy
  Dokonala przestępczej prywatyzacji i transformacji ustrojowej doprowadzając polske do ruiny gospodarczej i bankructwa

  Początek końca układu władzy przepitego w Magdalence
  http://ma.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?165353
  Przedstawiony przez Jarosława Kaczyńskiego plan zakłada, że przy władzy w Polsce mają pozostać mutanty po okrągłostołowe. Na scenie politycznej ma pozostać Platforma Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość oraz postkomuniści z SLD.

  KOR – Komitet Obrony Robotników – poststalinowska młodzież z ze związkami w CKŻwP – Centralny Komitet Żydów w Polsce; założycielami KOR-u byli Macierewicz, Michnik, Kuroń Lipski, Kaczyńscy. ..

  Tzw “Opozycja Demokratyczna” finansowana byla przez National Endowment for Democracy (NED) National Democratic Institute and the National Republican Institute, KTORZY POTEM ZŁUPILI POLSKE

  MACIAREWICZ Antoni (1948 – ) SINGER Izaak. http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?t=2070
  KOR, ZChN, ROP, LPR, RK-N. Kryptosyjonista, mistrz destrukcji na prawicy. Nie dopuścił do ujawnienia agentury w łonie duchowieństwa, z ujawnionej listy agentów usunął prominentów KOR.

  Smoleńsk Wcześniejsza wiedza o Katastrofie

  http://blogmedia24.pl/node/28361

  • „GW” podała informację o katastrofie
  W s24 jest informacja, że portal gazeta.pl podał informację o katastrofie już o 8:38 od razu informując, że wszyscy zginęli.
  Michnik na portalu GAZETA.PL
  – 3 MINUTY PRZED katastrofą

  • Wypowiedz Komorowski – prezydent poleci, a wszystko może być inaczej

  • Urban – piątkowe wydanie „Fakty i Mity”z karykaturami Gosiewskiego siedzącego na nurkującym samolocie.
  Kolejny „przypadek”

  • Komorowski Orendzie „W tych trudny chwilach bądźmy razem” opublikowane na TVP.INFO o godz. 5:57 3 godziny PRZED katastrofą

  Dla tych, którzy nie wierzą:

  http://www.itv24.com.pl/film/891/oredzie_w_tvp_info_przed_katastrofa_tu-


  oraz oryginał z pamięci Yahoo:
  http://74.6.146.127/search/cache?ei=UTF-8&p=w+tych+trudnych+dniach+badzm
  i po poprawieniu ze strony tvp-info:

  Polubienie

 82. Pingback: Benjamin Fulford – negocjacje z ambasadorem diabła, itp. « Monitorpolski's Blog

 83. Pingback: Tembatsu? Apokaliptyczny pluton w wyścigu F1, dr Maciej Pokora « Monitorpolski's Blog

 84. Pingback: Wydarzenia i komentarze 14 kwietnia 2011r « Monitorpolski's Blog