Wydarzenia i komentarze 12 kwietnia 2011 r

 • Fukushima gorsza niż Czarnobyl – to jest już oficjalne
 • Zamach w mińskim metrze na Białorusi
 • Islandia głosuje przeciwko wykupieniu długu banksterów
 •  Sarkozy negocjuje z Fulfordem
 • Radioaktywna chmura z cezu-137 nad Kalifornią
 • Trzęsienie ziemi niedaleko Fukushima potwierdza obawy Fulforda
 • Niewielki skutek erupcji słonecznej
  Zamach w mińskim metrze na Białorusi
  Po Japonii, zamach na kolejny kraj, który nie chce się poddać pod kontrolę tzw. „rządu światowego”. Podczas wieczornego szczytu ok. 18-tej na stacji Oktyabrskaya, w momencie gdy pasażerowie opuszczali pociąg, mastąpiła eksplozja. Zabitych jest 7 osób, 50 rannych. Oktyabrskaya znajduje się 100 m od pałacu prezydenta Aleksandra Łukaszenki. Czyżby zapowiedź jeszcze groźniejszych ataków na bastion normalności, jakim jest Białoruś. Przypomnijmy, że w tym kraju nie ma sieci hipermarketów z trującą żywnością, nie ma praktycznie bezrobocia, Łukaszenko powyganiał wszelkie fundacje – zalążki V kolumny, nie ma kryminalnych mediów rodem z piekła, nie ma zboczonych parad, natomiast nikt się nie boi wyjść z domu o 11 w nocy z obawą, że za chwilę może dostać w łeb.
  Mało się o tym mówi, ale NWO nie jest w stanie siłowo przejąć tego kraju gdyż Białoruś ma broń atomową. Dlatego trzeba podstępem, atakiem medialnym i operacjami fałszywej flagi.
  http://www.bostonherald.com/news/international/europe/view/20110411strong_explosion_hits_belarusian_capitals_subway/srvc=home&position=recent
  zb. też Russia Today: http://rt.com/on-air/Islandia głosuje przeciwko wykupieniu długu banksterów.
  Chodziło o oddanie długu 5 miliardów dolarów bankom angielskim i holenderskim. Islandczykom dano możność głosowania, 60% było przeciwko oddawaniu bandyckiego długu. Kolaps banków Kaupthing, Landsbanki i Glitnir spowodował zapaść islandzkiej ekonomii. W marcu Islandia zrobiła coś co dla innych krajów wydaje się niemożliwe – ukarała bankierów! Sigurdur Einarsson, były prezes Icelandic bank Kaupthing zostałaresztowany w Londynie. Biuro Prokuratora Specjalnego w Reykjaviku nakazało policji nalot na domy innych zwierzchników banków. Aresztowano też Ivara Gundjonsona z Landsbanki. Czy nie jest to wzór dla pozostałych krajów? Pozamykać bandytów i po zabawie.
  http://www.infowars.com/iceland-rejects-bankster-shakedown/Skażenie na Zachodnim Wybrzeżu USA 8-10 razy ponad normę
  CRIIRAD, Niezależna francuska komisja ds zagrożenia promieniotwórczością  (Commission de Recherche et d’Information Indépendantes sur la Radioactivité) oświadczyła 7 kwietnia, że zagrożenie zdrowia związane z emisją radioaktywności przez elektrownię Fukushima nie jest już do pominięcia. Chodzi głównie o zagrożenie jodem-131. Kobiety ciężarne i dzieci powinny unikać konsumpcji warzyw z dużymi liśćmi, świeżego mleka oraz sera kremowego. Dotyczy to także krajów europejskich takich np. jak Belgia, Niemcy, Włochy i Szwajcaria. Całość raportu jest >tutajSarkozy negocjuje z Benjaminem Fulfordem i Stowarzyszeniem Białego Smoka.
  Rozmowy w weekend trwały 2 dni. Przywódcy europejscy obawiają się przyszłości Euro, ich wspólnicy amerykańscy zaczynają sobie zdawać sprawę, że każdy dzień przybliża ich do aresztowania. Nadal są aroganccy, ale jest to tylko odruch obronny. Okazuje się, że elita japońska, którą jest 1% populacji ma pochodzenie żydowskie. Do reszty populacji odnoszą się z pogardą, która raczej wynika z ich statusu materialnego. Konferencja zorganizowana przez Sorosa w tym samym czasie, która nosiła szumną nazwę Breton Woods 2 została generalnie zignorowana przez świat. – świadczy to jeszcze raz o ich słabości. Szykują się wielkie zmiany….
  Znających angielski polecam ten tekst w całości, a w najbliższych dniach postaram się go pełniej streścić, bo warto. Być może jednak Fulford ma rację. http://kauilapele.wordpress.com/Radioaktywna chmura z cezu-137 nad Kalifornią.
  Rhenish Institute for Environmental Research na Uniwersytecie w Kolonii (projekt EURAD)  na swoich symulacjach ukazuje rozkład chmur zawierających cez-137. Jest to tylko symulacja, więc stan faktyczny niekoniecznie musi do niej pasować. Mimo to przewidywania są bardzo niepokojące.
  http://enenews.com/cesium-137-forecast-shows-high-altitude-radiation-cloud-concentrate-over-westsymuern-us-on-april-12-video

  Trzęsienie ziemi niedaleko Fukushima potwierdza obawy Fulforda.
  Tym razem stosunowo niewielkie trzęsienie, o mocy 6.6 – 7.0, nawiedziło tereny oddalone 50 km od elektrowni w Fukushima. Nie jest to jeszcze wybuch wulkanu Fiji, którego obawiał się Fulford, jednak słabość ataku może być właśnie efektem ruchu wyprzedzającego jaki zastosował Ben. Komentarze na ten temat będą w osobnym artykule.
   Niebezpieczeństwo tego typu trzęsień polega na tym że mnogą faktycznie spowodować erupcje wulkaniczne, a bliskie sąsiedztwo elektrowni na pewno nie pomaga akcji usuwania skutków zniszczeń. Tych wtórnych trzęsień ziemi na tym terenie od 11 marca było już kilkaset.
  http://edition.cnn.com/2011/WORLD/asiapcf/04/11/japan.quake/index.html?hpt=T1&iref=BN1

  Niewielki skutek erupcji słonecznej.
  Jak na razie, wielki rozbłysk słoneczny, który wczoraj czy też dzisiaj miał dotrzeć do Ziemi, nie poczynił większych szkód. Kilka dużych trzęsień, ale żadnego wielkiego. Zatem można się zgodzić z opinią Antymaterialnego, że Słońce ma jednak niezbyt duży wpływ na tektonikę – przynajmniej w sposób bezpośredni. Koleny nasuwającym się wnioskiem jest, że wzrost tektoniki ziemskiej musi być spowodowany innym czynnikiem – ciężkim obiektem w Układzie Słonecznym, silną falą grawitacyjną czy elektromagnetyczną – trudną do zarejestrowania, czy też działalnością samego człowieka – jak bronią HAARP czy bronią skalarną. Na temat gościa w Układzie Słonecznym już niedługo.

Reklamy