Wydarzenia i komentarze 12 kwietnia 2011 r

 • Fukushima gorsza niż Czarnobyl – to jest już oficjalne
 • Zamach w mińskim metrze na Białorusi
 • Islandia głosuje przeciwko wykupieniu długu banksterów
 •  Sarkozy negocjuje z Fulfordem
 • Radioaktywna chmura z cezu-137 nad Kalifornią
 • Trzęsienie ziemi niedaleko Fukushima potwierdza obawy Fulforda
 • Niewielki skutek erupcji słonecznej
  Zamach w mińskim metrze na Białorusi
  Po Japonii, zamach na kolejny kraj, który nie chce się poddać pod kontrolę tzw. „rządu światowego”. Podczas wieczornego szczytu ok. 18-tej na stacji Oktyabrskaya, w momencie gdy pasażerowie opuszczali pociąg, mastąpiła eksplozja. Zabitych jest 7 osób, 50 rannych. Oktyabrskaya znajduje się 100 m od pałacu prezydenta Aleksandra Łukaszenki. Czyżby zapowiedź jeszcze groźniejszych ataków na bastion normalności, jakim jest Białoruś. Przypomnijmy, że w tym kraju nie ma sieci hipermarketów z trującą żywnością, nie ma praktycznie bezrobocia, Łukaszenko powyganiał wszelkie fundacje – zalążki V kolumny, nie ma kryminalnych mediów rodem z piekła, nie ma zboczonych parad, natomiast nikt się nie boi wyjść z domu o 11 w nocy z obawą, że za chwilę może dostać w łeb.
  Mało się o tym mówi, ale NWO nie jest w stanie siłowo przejąć tego kraju gdyż Białoruś ma broń atomową. Dlatego trzeba podstępem, atakiem medialnym i operacjami fałszywej flagi.
  http://www.bostonherald.com/news/international/europe/view/20110411strong_explosion_hits_belarusian_capitals_subway/srvc=home&position=recent
  zb. też Russia Today: http://rt.com/on-air/Islandia głosuje przeciwko wykupieniu długu banksterów.
  Chodziło o oddanie długu 5 miliardów dolarów bankom angielskim i holenderskim. Islandczykom dano możność głosowania, 60% było przeciwko oddawaniu bandyckiego długu. Kolaps banków Kaupthing, Landsbanki i Glitnir spowodował zapaść islandzkiej ekonomii. W marcu Islandia zrobiła coś co dla innych krajów wydaje się niemożliwe – ukarała bankierów! Sigurdur Einarsson, były prezes Icelandic bank Kaupthing zostałaresztowany w Londynie. Biuro Prokuratora Specjalnego w Reykjaviku nakazało policji nalot na domy innych zwierzchników banków. Aresztowano też Ivara Gundjonsona z Landsbanki. Czy nie jest to wzór dla pozostałych krajów? Pozamykać bandytów i po zabawie.
  http://www.infowars.com/iceland-rejects-bankster-shakedown/Skażenie na Zachodnim Wybrzeżu USA 8-10 razy ponad normę
  CRIIRAD, Niezależna francuska komisja ds zagrożenia promieniotwórczością  (Commission de Recherche et d’Information Indépendantes sur la Radioactivité) oświadczyła 7 kwietnia, że zagrożenie zdrowia związane z emisją radioaktywności przez elektrownię Fukushima nie jest już do pominięcia. Chodzi głównie o zagrożenie jodem-131. Kobiety ciężarne i dzieci powinny unikać konsumpcji warzyw z dużymi liśćmi, świeżego mleka oraz sera kremowego. Dotyczy to także krajów europejskich takich np. jak Belgia, Niemcy, Włochy i Szwajcaria. Całość raportu jest >tutajSarkozy negocjuje z Benjaminem Fulfordem i Stowarzyszeniem Białego Smoka.
  Rozmowy w weekend trwały 2 dni. Przywódcy europejscy obawiają się przyszłości Euro, ich wspólnicy amerykańscy zaczynają sobie zdawać sprawę, że każdy dzień przybliża ich do aresztowania. Nadal są aroganccy, ale jest to tylko odruch obronny. Okazuje się, że elita japońska, którą jest 1% populacji ma pochodzenie żydowskie. Do reszty populacji odnoszą się z pogardą, która raczej wynika z ich statusu materialnego. Konferencja zorganizowana przez Sorosa w tym samym czasie, która nosiła szumną nazwę Breton Woods 2 została generalnie zignorowana przez świat. – świadczy to jeszcze raz o ich słabości. Szykują się wielkie zmiany….
  Znających angielski polecam ten tekst w całości, a w najbliższych dniach postaram się go pełniej streścić, bo warto. Być może jednak Fulford ma rację. http://kauilapele.wordpress.com/Radioaktywna chmura z cezu-137 nad Kalifornią.
  Rhenish Institute for Environmental Research na Uniwersytecie w Kolonii (projekt EURAD)  na swoich symulacjach ukazuje rozkład chmur zawierających cez-137. Jest to tylko symulacja, więc stan faktyczny niekoniecznie musi do niej pasować. Mimo to przewidywania są bardzo niepokojące.
  http://enenews.com/cesium-137-forecast-shows-high-altitude-radiation-cloud-concentrate-over-westsymuern-us-on-april-12-video

  Trzęsienie ziemi niedaleko Fukushima potwierdza obawy Fulforda.
  Tym razem stosunowo niewielkie trzęsienie, o mocy 6.6 – 7.0, nawiedziło tereny oddalone 50 km od elektrowni w Fukushima. Nie jest to jeszcze wybuch wulkanu Fiji, którego obawiał się Fulford, jednak słabość ataku może być właśnie efektem ruchu wyprzedzającego jaki zastosował Ben. Komentarze na ten temat będą w osobnym artykule.
   Niebezpieczeństwo tego typu trzęsień polega na tym że mnogą faktycznie spowodować erupcje wulkaniczne, a bliskie sąsiedztwo elektrowni na pewno nie pomaga akcji usuwania skutków zniszczeń. Tych wtórnych trzęsień ziemi na tym terenie od 11 marca było już kilkaset.
  http://edition.cnn.com/2011/WORLD/asiapcf/04/11/japan.quake/index.html?hpt=T1&iref=BN1

  Niewielki skutek erupcji słonecznej.
  Jak na razie, wielki rozbłysk słoneczny, który wczoraj czy też dzisiaj miał dotrzeć do Ziemi, nie poczynił większych szkód. Kilka dużych trzęsień, ale żadnego wielkiego. Zatem można się zgodzić z opinią Antymaterialnego, że Słońce ma jednak niezbyt duży wpływ na tektonikę – przynajmniej w sposób bezpośredni. Koleny nasuwającym się wnioskiem jest, że wzrost tektoniki ziemskiej musi być spowodowany innym czynnikiem – ciężkim obiektem w Układzie Słonecznym, silną falą grawitacyjną czy elektromagnetyczną – trudną do zarejestrowania, czy też działalnością samego człowieka – jak bronią HAARP czy bronią skalarną. Na temat gościa w Układzie Słonecznym już niedługo.

Reklamy

199 responses to “Wydarzenia i komentarze 12 kwietnia 2011 r

 1. typ_refleksyjny 11 kwietnia 2011 o 9:50 pm

  „Bastion normalności jaką jest Białoruś”… To Twoje słowa Marku.. I to wcale nie ironiczne… Ty tak naprawdę myślisz… Z Tobą jest gorzej niż sądziłem… Tu też włg Twoich „źródeł” zaatakowano HAARP-iem? :O Litości,człowieku! 😦 Nie wiem czy śmiać się czy płakać… Mam huśtawke nastrojów… Dobijasz mnie stary tymi bajkami…

  • monitorpolski 11 kwietnia 2011 o 9:55 pm

   Nie wkładaj agencie swoich słow w moje

   • "Agent tych złych" 14 kwietnia 2011 o 7:57 am

    Wystarczy być „po właściwej stronie mocy” i wyznawców przybywa, no nie? Masz świadomość, że w większości to podatni na te bzdury gówniarze z gimnazjum? Pewnie, że masz.

  • oj trzeba 11 kwietnia 2011 o 9:58 pm

   Z tobą jest gorzej niż sądziłem. Śledzę ten blog od dawna nie mam tu konta, to mój pierwszy i mam to gdzieś że nie przemyślany komentarz… Trzeba być chorym człowiekiem żeby z takim zapałem śledzić bloga i wypisywać pod nim tylko „jesteś głupi” , „nie wierzę ci”, „daj mi dowód”… Mam w dupie twoją odpowiedź i wyprzedzając ripostę którą mógłbyś trafić na mistrzowie.org, nie jestem gejem.

  • F6u6c6k.. 11 kwietnia 2011 o 9:58 pm

   Pan Marek odpłynął.. Ale każdy ma prawo pisać u siebie co chce, a od ciebie i reszty zależy to czy w to uwierzysz/uwierzycie.

   Za wcześnie by sugerować że to atak R.Ś. bo nie ma jeszcze konsekwencji tego czynu.

   Może to zdesperowany opozycjonista? albo faktycznie ktoś chce sie rozprawić z Białorusią..

   Albo Łukaszenka jest tego autorem, by pokazać sie jakim im to nie jest ojcem narodu

   – – –
   Niech pan co napisze o Japonii. Bo już mieliśmy zacząc umierać od napromieniowania..

   • monitorpolski 11 kwietnia 2011 o 10:04 pm

    kolejny. Wiadomo, że tak będzie bo publikowane są tu bardzo niewygodne informacje, a popularność bloga wciąż rośnie. Przepraszam wszystkich, że nie mogę na bieżąco uzupełniać informacji, ale znów jestem na wyjeździe. Miałem okazję rozmawiać z Chinczykami z Tajwanu, są bardzo przejęci tym co się dzieje z Japonią i proszą o wsparcie jej w jakikolwiek możliwy sposób. Zdają sobie sprawę, że jest to III wojna światowa i że nie zakończy się to jedną „awarią” elektrowni.

  • Neo 11 kwietnia 2011 o 10:19 pm

   Słuchaj no źle to jest z tobą. Ja mieszkałem 13 lat na Białoruśi i miło je wspominam a po powrocie do kraju doznałem szoku jak uważasz że tu jest tak super, pięknie i cudownie to gratuluję Ci twojego humorku ale guzik mnie obchodzi co ty tam palisz a jak nie znasz kraju jego kultury i nie byłeś w nim przynajmniej dwa lata to nie pie…l głupot!!!!

  • pedro 11 kwietnia 2011 o 11:08 pm

   A tam agent, zwykła hołota co to „wybiórcza” w mózgu po przewracała pewnie jakoś na lewą stronę… Ich znakami rozpoznawczymi jest to że jak słyszą Polska to się wstydzą, jak słyszą Białoruś mówią zacofanie i burdel bez „naszej wspaniałej demokracji”, jak mówisz Ukraina to myślą kołchoz, jak słyszą słowo pis to dostają spazmów i piana z pyska ścieka (Ja w sumie pianę toczę jak widzę byle jakiego polityka z sejmu…) a jak słyszą że vat sie podniesie do 23% to krzyczą „vivat Platforma”.

   • monitorpolski 12 kwietnia 2011 o 5:49 am

    Agent, agent. Blog ich przeraża, dlatego muszą ze mnie zrobić oszołoma.

  • Buka 12 kwietnia 2011 o 8:31 am

   Dla wielu ludzi czytających m.in.ten blog nie jest od dawna żadną tajemnicą,że Białoruś jest na celowniku.Odkąd powiedziała „nie” bandzie Sorosa nałożono na nią sankcje zarówno polityczne jak i gospodarcze,niestety Polska również bierze w tym udział.Być może tobie nie mieści się to w głowie,ponieważ zgodnie z programem dla owieczek przewija ci się w główce pasek „Białoruś-Łukaszenka-reżim i zło”.Dziwne,że ktoś mający huśtawki nastrojów od śmiechu do łez,co świadczy o braku stabilności emocjonalnej jak i psychicznej, zarzuca innym oszołomstwo :).Wyluzuj, odpocznij,nie nakręcaj się niezdrowo,wróć na łonet i śnij dalej.

  • Cupak 12 kwietnia 2011 o 8:38 am

   Jest tylko jedno rozwiązanie B.A.N for him !!!

  • mag 12 kwietnia 2011 o 9:59 am

   typ_refleksyjny :

   „Bastion normalności jaką jest Białoruś”… To Twoje słowa Marku.. I to wcale nie ironiczne… Ty tak naprawdę myślisz… Z Tobą jest gorzej niż sądziłem… Tu też włg Twoich „źródeł” zaatakowano HAARP-iem? :O Litości,człowieku! Nie wiem czy śmiać się czy płakać… Mam huśtawke nastrojów… Dobijasz mnie stary tymi bajkami…

   Czarodziej Łukaszenko

   Dlaczego USA musi płacić ludziom, by przeciwstawiali się Łukaszence? Jaka tajemnica kryje się za popularnością Łukaszenki? Został on wybrany demokratycznie w roku 1994, już po rozpadzie ZSRR. W pewnym sensie, zdołał on przekształcić chaotyczny upadek w całkiem dobre rozwiązanie. Zatrzymał prywatyzację, zapewnił wszystkim pełne zatrudnienie, zmierzył się ze zorganizowaną przestępczością i ją pokonał; jednym słowem, zabezpieczył porządek i utrzymał istniejące stosunki społeczne. Dla gości z Zachodu, Białoruś jest raczej dobrze utrzymanym doskonale funkcjonującym małym państwem wschodnioeuropejskim, nie różniącym się bardzo od swoich bałtyckich sąsiadów. Lecz dla przybywających z Rosji lub Ukrainy, jej bezpośrednich sąsiadów, jest cudownym, wyrosłym z poradzieckiej republiki ideałem państwa, którym one także mogły się stać. Jak Białoruś, mogłyby mieć czyste ulice, pełne zatrudnienie, sklepy sprzedające miejscowe produkty, policję nie wymuszającą łapówek, emerytury dla starych ludzi, i równość ekonomiczną.
   Łukaszenko powstrzymał te rodzaje prywatyzacji forsowanej przez MFW, które zrujnowały sąsiadów Białorusi. W Rosji, kilku kolesi byłego prezydenta Jelcyna, jak obecnie więziony miliarder Chodorkowski, zagarnęli cały przemysł, kopalnie rudy żelaznej i tereny roponośne. Większość z ukradzionego narodowi mienia sprzedali przedsiębiorstwom zachodnim, które złupiły Wschód z pazernością nie mającą miejsca od czasów podboju Meksyku przez Corteza. Zwykli Rosjanie stracili pracę, mieszkania, i zostali pozbawieni usług socjalnych, natomiast superbogaci oligarchowie zaczęli kupować nieruchomości w luksusowych dzielnicach Londynu i na Lazurowym Wybrzeżu, wielkie jachty i drużyny piłkarskie. Dopiero prezydent Putin powstrzymał tę organizowaną pod auspicjami MFW szaloną wyprzedaż zasobów, i ocalił Rosję, lecz nikt nigdy nie zapomni koszmaru „szalonych lat dziewięćdziesiątych”.
   Na obszarach poradzieckich wielkim problemem jest zorganizowana przestępczość. W ostatnim miesiącu obywatele Rosji dowiedzieli się o gangu, który narzucił swoje rządy na bogatym Kubaniu na południu Rosji, gwałty i bezkarne morderstwa trwały latami, gangsterzy i policjanci współuczestniczyli w zbrodniach i dzielili się łupami. Jednak na Białorusi nie ma zorganizowanej przestępczości, nie ma tajnych struktur na podobieństwo mafii. „Gangsterzy uciekli stąd w latach dziewięćdziesiątych”, powiedzieli mi tubylcy. Na Białorusi policjanci nie biorą łapówek, czym dotychczas nie mogą się pochwalić inne państwa poradzieckie. Łukaszenko osiągnął to przez zagwarantowanie emerytowanym policjantom przyzwoitych emerytur, dobrze przekraczających średnią, i przez bezlitosne zwalnianie ze służby skorumpowanych policjantów.
   Na Białorusi nie ma oligarchów. Socjalizm ograniczony jest do większych pracodawców; własność prywatna i prywatny biznes są absolutnie respektowane. Miejscowi biznesmeni mówili mi, że korupcja jest mała, o wiele mniejsza niż w sąsiednich państwach. Jest wielu zamożnych ludzi, lecz brak superbogaczy; na ulicach Mińska jest wiele pięknych samochodów. Ogromna większość samochodów w Mińsku to nowoczesne ekonomiczne auta europejskie i japońskie. Starych radzieckich samochodów praktycznie się nie spotyka.
   Na Białorusi nie ma konfliktów na tle narodowym lub religijnym. Kościoły katolickie i cerkwie prawosławne stoją na tych samych placach; przed pojawieniem się wielokulturowości, w ciągu wielu wieków zbudowano meczety i synagogi. Wschód był zawsze wielokulturowy: prawosławni chłopi, katolicka szlachta, żydowscy kupcy i tatarscy żołnierze mieszkali razem na Białorusi na długo przed XV wiekiem, kiedy to kraj ten stał się częścią Wielkiego Księstwa Litewskiego, największego wtedy państwa w Europie. Oficjalnym językiem Księstwa był język starobiałoruski. Białoruskie oddziały, razem z polskimi rycerzami i smoleńskimi pułkami, 500 lat temu pobiły Krzyżaków na polach Grunwaldu.
   Przeciwnicy Łukaszenki próbowali zagrać kartą etniczną, która okazała się tak skuteczna na Ukrainie i Litwie dla poróżnienia tradycyjnych przyjaciół. Popierali białoruski nacjonalizm i stary język białoruski, lecz obie te idee nie wypaliły. Romantyczna wizja opozycji – odrodzenie narodowe Białorusinów – jest bardzo poetyczna, jak odrodzenie innych mniejszości w Europie, lecz naród praktycznie nie chce za to walczyć.
   Radziecki styl Łukaszenki w gospodarce pozwolił zachować źródła produkcji miejscowej, i okazuje się, że obok wszędobylskich towarów importowanych, podstawowe produkty są pochodzenia miejscowego. Białoruski ser, mleko, chleb i warzywa są ekologiczne i rosyjscy goście zawsze kupują i wiozą do domu tyle, ile mogą, smacznych, zdrowych i tanich produktów. Białoruski przemysł także się zachował. Podczas gdy MFW, w gwałtownym procesie deindustrializacji, wpędził sąsiadów do Trzeciego Świata, Białoruś wciąż wszystko produkuje, od odbiorników telewizyjnych do traktorów, od olbrzymich ciężarówek do kostiumów zaprojektowanych przez Yves Saint Laurena.
   Na Białorusi nie ma partii politycznych. Nie ma tu jednej wielkiej partii politycznej, jak w Rosji, ani dwupartyjnego systemu, jak w USA. W ogóle nie ma tu partii politycznych. Partie nie są zakazane, lecz po prostu nie powstały. Była to jedna z wielkich idei Simone Weil, francuskiej filozofki marksistowskiej i przyjaciółki T.S. Eliota, chociaż ona zakazałaby partii całkowicie.
   Białoruś przedstawia sobą interesujący udany model postępu ekonomicznego. Przypomniała światu, że mądry władca może uratować kraj. Lekcja ta jest szczególnie na czasie, ponieważ MFW doprowadził wiele krajów do bankructwa i niewypłacalności. Świat obecnie z dezaprobatą przypatruje się MFW i innym międzynarodowym inwestorom. Monetaryzm zbankrutował. Agresja militarna, na której polegał Bush, zawiodła. Żyjemy w erze pokryzysowej. Obecnie poszukiwane są inne drogi rozwoju. Ludzie zaczynają pytać: czy nie ma lepszej drogi? Białoruś udowodniła, że jest.
   Jedno z głównych osiągnięć Białorusi polega na tym, że obroniła się przed wielkimi międzynarodowymi korporacjami. Podczas 20 lat, w ciągu których Zachód podporządkowywał sobie świat, maleńka Białoruś zdołała zachować swoje aktywa. Jest to bardzo ważna lekcja dla wielu krajów. Białoruś nie może pochwalić się żadnym Abramowiczem [rosyjski oligarcha], lecz kraj ten jest prawdziwą ojczyzną dla milionów raczej zadowolonych zwykłych obywateli.
   Ogromna większość narodu białoruskiego jest zadowolona ze swego życia. Mają skromne zarobki porównywalne z sąsiednią Rosją, lecz nie ma bezrobocia i nie obawiają się, że ich zakład pracy zostanie zamknięty. Ich miasta są czyste, żywność tania, ogrzewanie i emerytury są dotowane, a komunikacja działa dobrze. Nie są sługami Wall Street, banku Goldman Sachs, Pentagonu, ani Panów Dyskursu. Swoim istnieniem zmuszają sąsiadów do zrobienia rachunku sumienia, są żywym dowodem na to, że Związek Radziecki nie musiał upaść, że socjalizm może działać dobrze, i że często działa lepiej od kapitalizmu finansowego.
   To właśnie dlatego źli ludzie chcą zniszczyć Białoruś.
   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=14946

   • FLG 12 kwietnia 2011 o 4:13 pm

    Dla zainteresowanych: http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&biw=1366&bih=585&q=Bie%C5%82AZ-75600&btnG=Szukaj+w+Google&aq=f&aqi=&aql=&oq=Bie%C5%82AZ-75600&fp=9376297263917831

    Swojego czasu Łukaszenka pogonił „przyjaciół” z zachodu, którzy chcieli „zaopiekować” sie fabryką produkującą te super ciężarówki. Białoruś obok USA jest jedynym producentem takiego sprzetu. I co najlepsze, mimo „zarzutów” przestarzałej technologii, w opinii znawców tematu a także klientów białoruskich super ciężarówek, nie ustępują one kompletnie w niczym h’amerykańskim odpowiednikom.

   • Ron 14 kwietnia 2011 o 8:09 am

    Jaki wspaniały pean na cześć dyktatora! Stary, pakuj się i do Mińska. Łukaszenko z otwartymi ramionami przyjmie takiego wyznawcę. I do koryta pewnie dopuści.

  • yarekok 13 kwietnia 2011 o 10:19 pm

   No w koncu nasz rzad zaczal dzialac ; ” Wydaje się, że atak ten mógł być przygotowany przez polskie służby. W artykule z 2011-02-23 pisaliśmy o zbudowaniu funduszu na destabilizację Białorusi:

   „W artykule AFP z 2 lutego 2011, Mary Sibierski pisze, że podczas zorganizowanej przez polskie MSZ konferencji ufundowano 120 milionów dolarów (87 mil Euro) pomocy dla białoruskiej opozycji.

   Należy to odczytać jako, prekursor do aktów destabilizacji na Białorusi i początek organizacji przewrotu. To co globaliści teraz robią na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej z pomocą terrorystycznej organizacji „Muslim Brotherhood” teraz będą robić przy naszej granicy za pomocą PO, które kontrolowane jest przez komisję trójstronną tj Zbigniewa Brzezińskiego i Davida Rockefellera.”
   przypis prisonplanet.pl)”
   Zrodlo: http://www.prisonplanet.pl/polityka/ukaszenko_bomba_w,p1019647369

 2. marek 11 kwietnia 2011 o 10:06 pm

  Czemu monitorpol zwariował? Białoruś to piękny kraj z niektórymi znakomitymi rozwiązaniami. Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś drzewa nie mogły rosnąć koło dróg (znacznie mniejsza ilość śmiertelnych wypadków), chodniki w miastach były tak projektowane, że pokrywały się z przyłączami CO co dawało ogromne oszczędności w oszczędzaniu na odśnieżaniu. Fakt TV jest daleko za normalnością ale w cyfryzacji nas wyprzedzają o kilka lat.

  • Wojwit 11 kwietnia 2011 o 11:12 pm

   Znaczy u nas, w Polsce, w telewizji jest normalnie? Czyli Lis, „Gwiazdy śpiewają na lodzie” itp. jest „cool” i „w porzo”? Dla mnie nie jest. To, co teraz w Polsce można obejrzeć w „okienku”, nie zarywając nocy czy nagrywając, to w 99% zupełne barachło…

   • monitorpolski 12 kwietnia 2011 o 5:51 am

    Na Białoruś musi pójść atak – sądzę, że to jest dopiero początek. Ostrzeżenie. Nie będzie kolejnej Libii bo Rosja blisko, a tam siły anty-NWO też są mocne, choć nie tak jak na Białorusi, o cyzm świadczy zamach smoleński.

   • katerina404 12 kwietnia 2011 o 9:17 pm

    Nawet gorzej niż barachło, ale ta nacja jest nie tylko pasozytem, ale umie spierdlolić i zniszczyć wszystko nawet kulturę narodów, które stoją pod względem inteligencji daleko nad nimi.
    Lata świetlne nas dzielą.

  • Wojwit 12 kwietnia 2011 o 10:19 pm

   Atak na Białoruś już nastąpił. I to kolejny. Po próbie puczu pod parlamentem w Mińsku… Aleksander Łukaszenka mówi „Oni nie dadzą nam spokoju”.

   http://marucha.wordpress.com/2011/04/12/atak-na-bialorus/

 3. .Gallus. 11 kwietnia 2011 o 10:19 pm

  po pierwsze chce powiedzieć, że na tym tych blogach, albo na innym takim jednym polskim patriotycznym blogu są poukrywani kolaboranci i cyber molestanci

  jakiś pajac próbował mi sie włamac na komputer, uszkodził jeden z dysków – brawo

  autor bloga poliszynel tez sie skarzył, że w ciagu paru miesięcy musiał wymieniac pare razy dysk bo stale ktoś mu sie włamuje

  nie ma mowy o tym, żeby samo tak sobie weszło i pozmieniało ustawienia itd.

  nie sadze, zeby zamach w metrze mial jakis zwiazek z globalna agendą.

  • monitorpolski 12 kwietnia 2011 o 5:52 am

   Taktyka zastraszenie. Mój blog jest niedostępny w niektórych miejscach – dostają maile na ten temat.

  • Ron 14 kwietnia 2011 o 8:18 am

   Pochlebiasz sobie stary. Awaria sprzętu to dla normalnego człowieka rzecz całkiem zwyczajna, ale dla niektórych, omotanych przez takiego Monitora, Fulforda, Jonesa, Icke i innych cwanych dorobkiewiczów, to „atak” i „spisek”. Wierz mi, że elity, jak i inni mają twe internetowe wypociny w d…ie.

 4. typ_refleksyjny 11 kwietnia 2011 o 10:31 pm

  „Agencie”… Buahahaha,jesteś książkowym przykładem pisuara.Wszędzie widzisz spiski i agentów.Dzięki za ten awans na „agenta” 😉 Taki jestem zamotany,że nawet nie wiem kiedy mnie zwerbowali.I przedewszystkim nie wiem kto? Ruskie,Niemcy…czy PO 🙂 To się nazywa paranoja.Polecam proszki jakie zażywa prezio… 😦 eh… Dokąd zmierzasz Polsko?… PS:JA CI ŻADNYCH SŁÓW NIE WKŁADAM W USTA.TY CHYBA NIE WIDZISZ CO PISZESZ.JA ZACYTOWAŁEM PRZECIEŻ TYLKO TWOJE WYPOCINY…choryś kolego :/

  • monitorpolski 12 kwietnia 2011 o 5:54 am

   Nie będę cię blokował, gdyż mamy tu dobrze poinformowaną i inteligentną publikę – jesteś kiepski cieć i niewiele tu zdziałasz. Nie dostaniesz premii za takie wypociny,

   • FLG 12 kwietnia 2011 o 4:16 pm

    Rób swoje i tyle.

 5. MamyPojechane 11 kwietnia 2011 o 11:02 pm

  Jesli moge wtracic swoje trzy grosze…
  za maly ten zamach jak na nwo. tyle w temacie.

  • Wojwit 11 kwietnia 2011 o 11:16 pm

   Za mały? Jest coraz więcej zabitych… Ranni umierają. Une sondują podatność Aleksandra Łukaszenki na szantaż.

   • MamyPojechane 11 kwietnia 2011 o 11:35 pm

    Lukaszenka to piesek putina, calkiem jak tusek …chociaz nie, wruc …tusek to bardziej jego dziwka ,zreszta nie tylko jego ,z jednej strony ssie z drugiej go pchaja…
    Ale mu tu nie o tuskach.
    Zaczepianie Lukaszenki to zaczepianie Putina ,a na to nawet oni se nie moga pozwolic ,no chyba ze im odj… do reszty i im zycie nie mile.
    Takie moje zdanie, dopisz do reszty teori…

   • monitorpolski 12 kwietnia 2011 o 5:56 am

    Łukaszenko to piesek Łukaszenki. Wystarczy fo posłuchać, jeden z lepszych mężów stanu na tym padole. Podobnie jak Vaclav Klaus. Sądzę, że coś siębędzie działo w Czechach i w Niemczech też. Masońska klika NWO zaczyna tracić nerwy.

  • MamyPojechane... 12 kwietnia 2011 o 10:23 am

   Dziwnym trafem polityka Minska pokrywa się w 100% z polityka Moskwy, może się jeszcze zaraz dowiem ze to Lukaszenka podejmuje decyzje a Putin poslusznie wykonuje rozkazy… nie oslabiajcie mnie już tak od rana.

   • MamyPojechane... 12 kwietnia 2011 o 10:30 am

    edit//

    I ja nie przecze bynajmniej ,ze lepszy z niego prezydent i głowa państwa niż te wszystkie polskie blazny widywane na scenie politycznej od 20 ponad lat razem wzięte.
    Ale sytuacja polityczna miedzy Rosja i Białorusią jest jasna i klarowna odkąd lukaszenka zajol fotel prezydencki, jak na dłoni widać kto rozkazy wydaje a kto je wykonuje i nie naciagajcie faktów ,żeby wam tylko do waszej teori pasowaly.
    Rzetelnosc- znane pojęcie czy nie znane…?

 6. F6u6c6k.. 11 kwietnia 2011 o 11:09 pm

  To prawda że Dolar przestał być Światową Walutą?

  • peryskop 12 kwietnia 2011 o 2:13 am

   F6u6c6k.. z której choinki się urwałeś?

  • monitorpolski 12 kwietnia 2011 o 5:58 am

   On chyba nawiązuje do tego Bretton-Woods 2, o którym mało kto mówi… Chcą narzucić światu SDR, niedawno nagrywałem konferencję „polskich” speców ekonomicznych – jeden pajac Balcerowicza ciągle o tym mówił, ale ma poważny opór w Polsce. Cieszę się, żę mamy trochę mądrych ludzi w tym kraju.

  • Taka prawda 12 kwietnia 2011 o 8:32 am

   Chińczycy stwierdzili wcześniej, przed Bretton-Woods 2, ze udostepnią swoją walute innym krajom jako gwaranta płatności. Było to tuż przed obradami G20 gdzieś w Azji wiec zapewne SDR co ruch paczki z 2 strony liny. W sumie po cos zrobili te pare baniek finansowych na swiecie.

 7. vim 11 kwietnia 2011 o 11:46 pm

  Może nie chodzi o zamach tylko o sygnał/info żeby nie podskakiwał, bo tarcia są.
  Po za tym Monitor napisał, to po swojemu, ale o Białorusi napisał prawdę.
  Nie rozumiem skąd te ataki? Ktoś popełnia pierwszy wpis, tylko po to żeby „nawsadzać” Adminowi? Jaki jest cel? Każdy pisze jak chce i co chce, ja jestem przeciwny zaśmiecaniu neta syfem, ale tu syf robią tylko tzw. „turyści”
  Nic nie dzieje się bez przyczyny i w tych atakach jest ona również.
  Piszę to bez emocji, sprawiedliwie i po wnikliwej analizie.
  Na miejscu Admina, wywalałbym takie wpisy.. Ale nim nie jestem 🙂

  Łukaszenko, choć jest „ich”, to przeszkadza, a mi wszystko mówi, że putinowskie psy stoją za wieloma ostatnimi wydarzeniami. Po za tym wszędzie coś się dzieje, można porównać mapy gdzie były „zjawiska martwych zwierząt”, trzęsienia ziemi, ataki terrorystyczne, zwiększona ilość wypadków itd.. i porównać je z aktywnością HARPa i widać, że dziwnie u ruskich nic się nie dzieje.. Powinniśmy spodziewać się jeszcze wielu takich akcji, nawet w naszym kraju, a już nawałniuca by nadiągnęła, gdyby PO-laczki pejsiaste trafiły do pierdla uuu to by się działo.. Ale narazie realizują plan rozbioru RP!
  Po za tym mam nadzieję, że tusskowe ścierwojady, gnidy sprzedajne trafią do pierdla, a Polacy dobiorą się do dupy bankierom, jeśli nie tak jak na Islandii, to chociaż tak jak na Węgrzech, po za tym ruskie pierogi wiszą nam kupę kasy ciężkie miliardy za transfer ropy itd.. po za tym ograbili nas w czasie wojny i po niej i powinni to zwrócić!

 8. waltan 12 kwietnia 2011 o 12:20 am

  Do pierdla to malo powiedziane.Pytanie czy ktos widzial urywek filmu.Bylo to gdzies w polowie lat 80.Przewrot w Rumuni.CHASESCU ogloszeni wyroku wczape i po dyktatorze.
  Jakim prawem spoleczenstwo bedzie karmic takie gnidy;PO,PSL,PIS TAK TAK PIS ROWNIEZ,SLD.Polacy macie spis UNIJNY radze nie isc gdyz Unia wysle wasze dane do SZATANSKIEGO IZRAELA….PYTANIE JAKIM PRAWEM ..ANO TAKIM ZE ZYJEMY W DEMOKRACJI.A JAK WIADOMO W DEMOKRACJI WSZYSTKO WOLNO.TAK TAK TAK ALE TYLKO WYBRANYM (KAHALOWI).
  ZACZNIJMY COS ROBIC W TEJ BIEDNEJ POLSCE .BO PRZEROBIA NAS NA MYDLO..

 9. adio 12 kwietnia 2011 o 1:20 am

  „Po Japonii, zamach na kolejny kraj, który nie chce się poddać pod kontrolę tzw. „rządu światowego” Panie Marku szacunek za wkład pracy we wcześniejszych artykułach , ale co do tego o Białorusi… Proponuje parę dni relaksu…
  Pozdrawiam

 10. peryskop 12 kwietnia 2011 o 2:10 am

  adio – czy byłeś na Białorusi, że wypowiadasz się jak ekspert z TVN?

 11. navajo88 12 kwietnia 2011 o 2:26 am

  Przed chwilą CCTV NEWS podało że w Japoni ponownie zatrzęsła się ziemia z siłą 6.3 w skali rihtera

  • Taka prawda 12 kwietnia 2011 o 8:34 am

   Celują by rozwalić. Co gorsza trzęsienia ziemi zaczynają być coraz bliżej samej ichniej stolicy. Szykuje się kolejne masowe ludobójstwo made in ussa.

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 10:28 am

    Od wczoraj w Japonii były 3 wstrząsy o sile od 6.0 do 6.6. Nawet japońskie centrum podaje, ze wczorajszy wstrząs miał 6.6 w skali RICHTERA, zatem 7.1 to tylko gadanie dziennikarzy. USGS również podaje 6.6
    Kolejna bzdura którą siejesz, to że coraz bliżej Tokyo: wczorajszy wstrząs 77km o stolicy, dzisiejszy 175km. Znasz się łosiu na liczbach? 😀

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 10:53 am

    http://www.japanquakemap.com/

    Ok. 20 wstrząsów tylko dzisiaj w okolicach Japonii… na prawdę macie siłę wierzyć, że ktoś siedzi naciskając guzik i wywołując co chwilę wstrząsy w Japonii?
    Z całym szacunkiem, ale płyty tektoniczne od milionów lat same dawały sobie z tym radę 😀

 12. peryskop 12 kwietnia 2011 o 3:28 am

  Stopień katastrofy Fukushima podniesiony do MAX!

  http://www3.nhk.or.jp/daily/english/12_05.html

  Tuesday, April 12, 2011 05:47 +0900 (JST)

  Japan to raise Fukushima crisis level to worst

  The Japanese government’s nuclear safety agency has decided to raise the crisis level of the Fukushima Daiichi power plant accident from 5 to 7, the worst on the international scale.

  The Nuclear and Industrial Safety Agency made the decision on Monday. It says the damaged facilities have been releasing a massive amount of radioactive substances, which are posing a threat to human health and the environment over a wide area.

  The agency used the International Nuclear and Radiological Event Scale, or INES, to gauge the level. The scale was designed by an international group of experts to indicate the significance of nuclear events with ratings of 0 to 7.

  On March 18th, one week after the massive quake, the agency declared the Fukushima trouble a level 5 incident, the same as the accident at Three Mile Island in the United States in 1979.

  Level 7 has formerly only been applied to the Chernobyl accident in the former Soviet Union in 1986 when hundreds of thousands of terabecquerels of radioactive iodine-131 were released into the air. One terabecquerel is one trillion becquerels.

  The agency believes the cumulative amount from the Fukushima plant is less than that from Chernobyl.

  Officials from the agency and the Nuclear Safety Commission will hold a news conference on Tuesday morning to explain the change of evaluation.

 13. typ_refleksyjny 12 kwietnia 2011 o 4:11 am

  W zamachu na Białorusi zginęło >> 11 << OSÓB !!! Znowu ta 11 !!! Bardziej czytelnego "znaku" to już ja sobie nie wyobrażam !!! Niesamowite jest to NWO :O 😉

  • Siuba58 12 kwietnia 2011 o 5:04 am

   Słusznie zauważone! Data: 11-04-11 zginęło 11 osób!

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 10:17 am

   A każda z ofiar miała po 11 palców u rąk i nóg ;D

   • MamyPojechane... 12 kwietnia 2011 o 10:44 am

    xD

 14. typ_refleksyjny 12 kwietnia 2011 o 6:24 am

  Jestem „cieć?” A co masz „proroku” do ludzi pracy? To,że założyłeś bloga nie czyni Ciebie alfą i omegą. Byle jak to nazwałaś „cieć” może założyć bloga.Popadłeś już w kompletną megalomanie i oderwanie od rzeczywistości,skoro blog czytany przez kilkadziesiąt osób uważasz za jakiejś „zagrożenie” dla jakichś „agentur” 😀 A ja jestem agent Typ Niepokorny 🙂 Człowieku,każdy kto wypunktowuje sięjące panike oszołomstwo,jak było np. z tym wulkanem który miał wczoraj zniszczyć pół Japonii,to jest dla Ciebie jakimś „agentem” 🙂 Ręce i wszystko inne opadają.A blokować sobie możesz co tylko chcesz.Nie jesteś „autorem” który jest wart jakiejkolwiek polemiki. Twoje ciągłe wyzywanie od jakiś „agentów” i „cieciów” daje mi jasny przekaz jakie moherowe oszołomstwo sobą reprezentujesz.

  • pedro 12 kwietnia 2011 o 9:17 am

   Widać ze jesteś z tej Hołoty co wszystkich od „moherów” i „pisiorów” wyzywa a sama jest jaśnie oświecona. Dodatkowo jesteś masochistą bo wchodzisz na blogi których tematyka ci nie odpowiada. Uważam, że pan Marek robi dobrą robotę zwykle przedstawia informacje rzetelnie i co ważne nie boi się zamieścić czegoś kontrowersyjnego. Widać że jesteś debilem bo wszystkie informacje są tu przepisane z innych źródeł i podane są linki,a uważasz że sobie wszystko Autor bloga sam wymyśla.

   Co do wmawianych słów wmawiasz autorowi ze wg jego źródeł zaatakowano HAARPem na Białorusi…

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 11:01 am

    Człowieku, robienie afery w okół jednego wstrząsu w Japonii z pominięciem informacji, że tego samego dnia było ich jeszcze kilkanaście jest MANIPULACJĄ! Pominięcie łatwo sprawdzalnej informacji, że w ciągu ostatniego miesiąca w Japonii ziemia trzęsie się średnio kilkanaście razy dziennie jest MANIPULACJĄ! Czemu autor selekcjonuje sobie tylko wybrane informacje a o reszcie nie raczy wspomnieć? Czemu krzyczy o 11 kwietnia ale nie doda, że od 11 marca w Japonii było ok. setki silnych wstrząsów powyżej 6.0 w skali Richtera. Jak to się niby ma do teorii o celowym ataku wymierzonym w konkretną datę?
    ==============================
    monitorpolski: Oczywiście, że podawałem info o ilości wstrząsów, gdy było ich jeszcze „tylko” 700. Nie da się w krótkim artykule wszystkiego powiedzieć. Zadaję sobie tylko pytanie – skąd ten zarzut? Wygląda to jak stawianie zarzutu, żeby tylko był zarzut. W skrótach i tłumaczeniach zazwyczaj jest mało moich opinii, w przypadku Białorusi nie mogłem tak tego zostawić, gdyż jest jeden z ostatnich normalnych krajów w Europie. A, że trzyma z Putinem? Bo to lepsze niż z Brukselą, a sam nie dał by rady. Z dwojga złego wybrał mniejsze.

   • pedro 12 kwietnia 2011 o 1:33 pm

    Było tu gdzieś w poprzednich wpisach napisane że jest wiele wstrząsów wtórnych. w komentarzach ten motyw przewijał się często, i dla mnie np. oczywiste jest że było tam kilkaset trzęsień a najwięcej zaraz po katastrofie. Zresztą autor bloga napisał że było tam od 11 marca kilkaset trzęsień w rejonie czytajcie uważnie. To jak interpretuje informacje to jego sprawa ale jest podane co i jak. Ten jeden był mocniejszy bo czytałem że maił 7.1 a zwykle wahają się od 5 – 6.5 więc nic nadzwyczajnego ale mocniejszy był.

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 1:54 pm

    Ale ten wstrząs nie miał 7.1 tylko 6.6 Takie informacje zawsze się weryfikuje a informacje prasowe mają to do siebie, ze mało kto pokusi się o sprostowanie bo większość dziennikarzy nie pojęcia o różnicy między takimi wstrząsami. Dla nich cyfra 7 jest lepsza od 6 bo robi większe wrażenie. Niestety, opierają się na szybko publikowanych informacjach i zajmują tłumaczeniem a nie sprawdzaniem. Dane zostały zweryfikowane, sprostowano i podano 6.6 Poza tym od wczoraj takich wstrząsów było już 3. To styk czterech płyt tektonicznych i wstrząsy mogą się utrzymywać nawet miesiącami.
    =============================
    monitorpolski: chcesz link? Zaniżono wielkość trzęsienia.

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 1:06 am

   Daj link. Pośmiać się jest dobrze o każdej porze… aczkolwiek niech to będzie link w jakikolwiek sposób wiarygodny, bo wszelkie sprawdzane przeze mnie centra sejsmiczne podają 6.6.
   P.S. Niech to nie będzie kolejny sensacyjny artykuł kolejnego sensacyjnego dziennikarza 😉

  • Ron 14 kwietnia 2011 o 8:29 am

   Jak to miło przeczytać tutaj coś rozsądnego. Ale nie powiem – strony tego typu to mega zabawa.

 15. kkk 12 kwietnia 2011 o 6:59 am

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/trzesienie-ziemi-w-japonii/pozar-w-elektrowni-fukushima-najwyzszy-stopien-zag,1,4239083,wiadomosc.html
  W uszkodzonej przez trzęsienie ziemi elektrowni atomowej Fukushima wybuchł pożar, jednak został szybko opanowany – poinformował rzecznik operatora elektrowni, firmy Tokyo electric and Power (TEPCO). TEPCO wyraziła dziś obawę, że emisja substancji radioaktywnych może przewyższyć emisję z elektrowni w Czarnobylu w 1986 r. a władze postanowiły podnieść stopień poziomu zagrożenia z powodu awarii w elektrowni atomowej Fukushima I z obecnego 5 stopnia do najwyższego stopnia 7, co stawia ją na równi z katastrofą w Czarnobylu.

 16. iwanezp 12 kwietnia 2011 o 7:02 am

  Tak typ_refleksyjny ma rację ten blog stał się nie godnym zaufania, umieszcza się tutaj totalne bzdury, wciąż wierzycie w tego Fulforda i jego białe smoki, które pewnie tylko on sam widzi jak się naje swoich specyfików. Typ-refleksyjny zażartował z liczby ofiar która wyniosła 11 a ludzie uznali to za prawdę! Jak bardzo ograniczonym trzeba być żeby wierzyć, że wybuch bomby był tak zaplanowany żeby zabić 11 osób?! Powtarzam, ludzie przestańcie to drążyć bo skończycie w psychiatryku.
  =================================
  monitorpolski: no pewnie! Wyborcza bardziej godna zaufania, więc się onanizuj ich newsami.

 17. apel do Poliszynela 12 kwietnia 2011 o 8:14 am

  Szanowny Panie Poliszynel , zamykając stronę w taki sposób jak zastraszony uczniak ,zachował się Pan niedojrzale i nieodpowiedzialnie .
  Rozumiem Pana chęć wstrzymania aktywności pisarskiej , ale wykasowanie treści własnego bloga to dyletanctwo i amatorszczyzna .
  Blog mógł służyć informacją istniejąc w sieci .
  Takim postępowaniem to niewiele zdziałamy .
  Poddać się na starcie ? Oto właśnie im chodzi .

  • emil 12 kwietnia 2011 o 8:49 am

   Strona Alefa Sterna też już nie działa.

   Pan Poliszynel uznał, że jego zdrowie i zdrowie jego rodziny są ważniejsze. Tak postąpiłaby zdecydowana większość blogerów.

 18. Kede 12 kwietnia 2011 o 8:20 am

  Czemu od razu poddać…

 19. Taka prawda 12 kwietnia 2011 o 8:25 am

  Wycinek z twórczości KAdafiego, bobrze by go było rozsiać po forach jak tylko się da, i gdzie tylko się da. Z komentarza na Onecie,

  Pewnie nigdy nie czytałeś „Zielonej Książeczki” Kaddafiego, a się wypowiadasz. Masz więc kilka cytatów do ogarnięcia, o ile w ogóle jesteś w stanie to zrozumieć:
  * „Aby zdemaskować prawdziwe oblicze parlamentu musimy dociec, jak się go tworzy. Parlament jest wybierany przez okręgi wyborcze, za pośrednictwem partii lub koalicji partii albo też jest naznaczany. Żadna z tych dróg nie jest demokratyczna. Podział ludności na okręgi wyborcze oznacza bowiem, że jeden poseł reprezentuje – zależnie od liczby mieszkańców – tysiące, setki tysięcy lub miliony ludzi. Oznacza to również, że posła nie łączy z wyborcami żadna społeczna więź organizacyjna. Podobnie jak inni posłowie jest on jednak uważany, zgodnie z wymogami tradycyjnej demokracji, za przedstawiciela całego narodu. W ten sposób masy zostają całkowicie oddzielone od przedstawiciela, a przedstawiciel od mas. Z chwilą gdy otrzymuje on głosy mas, uzyskuje monopol na panowanie nad nimi i w zastępstwie rozporządzanie się ich sprawami. Widzimy, że tradycyjna demokracja panująca w dzisiejszym świecie wyświęca i ochrania członka parlamentu, nie czyniąc tego w stosunku do reszty ludu. Oznacza to, że parlamenty stały się narzędziem grabiącym władzę ludową i monopolizującym ją we własnych rękach.”
  * „Jeśli system wyborów parlamentarnych opiera się na propagandzie zmierzającej do pozyskania głosów, oznacza to, że jest to system demagogiczny w pełnym tego słowa znaczeniu. Głosy można kupić, mogą być one przedmiotem machinacji, a ponieważ ubodzy nie mogą podejmować walki wyborczej, zwyciężają zawsze i tylko ludzie bogaci.”
  * „Partia jest współczesną dyktaturą, jest nowoczesnym dyktatorskim podmiotem władzy, gdyż opiera się na zasadzie panowania części nad całością. Stanowi ona najnowsze – jak do tej pory – narzędzie dyktatury. Ponieważ nie jest jednostką, nadaje tworzonym przez siebie radom i komitetom oraz prowadzonej przez swoich członków propagandzie pozory demokracji.
  Nie jest jednak instytucją demokratyczną, gdyż składa się z ludzi, których łączy wspólny interes, wspólne poglądy, poziom kultury lub pozycja. Tworzą oni partie, by realizować swoje interesy lub narzucać swoje poglądy czy ideologię całemu społeczeństwu. Celem partii jest sprawowanie władzy w imię realizacji swego programu. Jednak z punktu widzenia demokracji żadna z osób nie może sprawować władzy nad całym narodem, reprezentującym wiele interesów, poglądów, nastrojów, stanowisk i przekonań. Partia jest więc dyktatorskim podmiotem władzy, umożliwiającym wyznawcom wspólnych poglądów lub posiadaczom wspólnych interesów rządzenie całym narodem. Partia stanowi mniejszość w stosunku do narodu. Jej utworzenie ma na celu budowę narzędzi do rządzenia ludem, czyli tymi, którzy są poza partią.”
  * „Partia powstaje z początku jako przedstawicielstwo ludu. Następnie jej kierownictwo staje się przedstawicielstwem członków partii. Z kolei przewodniczący staje się przedstawicielem jej kierownictwa. Gra partyjna jest więc śmieszną, oszukańczą grą opierającą się na fikcyjnej formie demokracji o egoistycznej treści, u jej podstaw zaś leży demagogia, manewry i rozgrywki polityczne. Potwierdza to, że system partyjny jest narzędziem dyktatury, dyktatury współczesnej. Jest to dyktatura jawna – nie zamaskowana. Świat jeszcze jej nie przezwyciężył, jest to więc dyktatura czasów współczesnych.”

 20. Ania 12 kwietnia 2011 o 9:06 am

  Oj, pozamykać banksterów i po zabawie ? Coś mi się zdaje, ze Islandia oberwie za to bronią tektoniczną, jeśli ona rzeczywiście istnieje, a chyba istnieje. Wszak jest to obszar czynny sejsmicznie i ma kilka sporych wulkanów. Nie puszczą im tego płazem, aby „zaraza” olewania bankowych długów się nie rozniosła. Ale pomysł sam w sobie jest świetny, tylko inne narody musiałyby go podchwycić.

  • monitorpolski 13 kwietnia 2011 o 9:51 am

   Zamknęli tylko płotki. Ale Europa i USA mogą pozamykać grube ryby. I chyba ku temu zmierza, opozycja już wie, że nie ma innego wyjścia dla ludzkości jak tylko usunąć ten wrzód.

 21. wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 10:15 am

  Nie to żebym chciała przeszkadzać, ale wiesz coś może o porannym wstrząsie w Japonii? Kto go przewidział tym razem? 😀 Pewnie znowu HAARP?

  6.0 2011/04/12 05:07:42 EASTERN HONSHU, JAPAN Depth 10.6 km (6.6 miles)

  No bo chyba mi nie powiesz, że o tym nie wiedzieliście ze swoich tajnych źródeł? Ułatwię Ci: to jeden z 6 wstrząsów jakie miały miejsce dzisiaj w Japonii a dzień jeszcze dłuuugi 😀 Czekam na Twoją teorię spiskową!

  • Cupak 12 kwietnia 2011 o 10:21 am

   Pytanko do admina, czemu nie banujesz tych co na siłę chcą udowadniać , że nie ma żadnego NWO i HAARPA ??

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 10:32 am

    To by tylko dowodziło o słabości waszych teorii. Na prawdę tak się boicie dyskusji z argumentami? Zwątpienie jest najlepszym magnesem do rozwoju. Opierając sie na wiedzy geologicznej i sejsmologicznej z pełnym przekonaniem twierdzę, że niemożliwym jest wywołanie trzęsienia ziemi przez człowieka z prostego powodu: przy wstrząsie 9.0 w skali Richtera emitowana jest energia o sile 476 MEGATON. Nie ma fizycznej możliwości skumulowania w jednym momencie takiej ilości energii… a zaznaczyć trzeba, że jest to jedynie energia emitowana- zatem jest to jedynie % energii niezbędnej do wywołania takiego wstrząsu (dla zobrazowania- najpotężniejszy zdetonowany przez ludzi ładunek w postaci bomby termojądrowej Car Bomba miał siłę 50-58 megaton)
    ===================================
    monitorpolski: tak jak niemożliwe jest zwalenie wielkiego mostu wiszącego przez tupot oddziału wojska. Widać, że nie znasz podstaw działania HAARP.
    Dochodzi jeszcze jedna rzecz, którą tłumaczył chyba dr Nick Begich – HAARP uderza tam gdzie jest niestabilność. Mały bodziec uwalnia więc wielkie siły. To tak jak głaz na czubku szpica – lakko go pchnąć i poleci.

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 9:34 am

    A jak to się ma do wywoływania trzęsień w miejscu nieaktywnym sejsmicznie w którym nie ma żadnej niestabilności do namierzenia? AAAA… wiem, w Polsce pewnie wykorzystuje się kopalnie- wszak co roku mamy po kilka wstrząsów dochodzących nawet do 5 w kali 😀
    Rączki opadają… ruszenie płyty pacyficznej 😀 Leżę i kwiczę ze śmiechu 😀

    P.S. Jak tam Fuji? Znowu nie trafią? 😀
    Naiwność Twa mnie powala- czemu bawią się w Fuji, skoro na terenie Japonii znajduje się kilka superwulkanów? Fuji to przy nich beknięcie niemowlęcia 😀 Walnąć, huknąć i patrzeć jak się smażą japońskie frytki 😀

   • monitorpolski 13 kwietnia 2011 o 9:48 am

    Jesteście tak dobrze poinformowani, że jakiekolwiek komentarze dezinformatorów są od razu identyfikowane. Poza tym, co to byłaby za dyskusja gdyby wszyscy się zgadzali?
    Jeśli jakiś niewinny dyletant tu wejdzie i zobaczy głosy krytyki, które się zgadzają z jego obrazem świata zaprogramowanym przez media, to ma okazję nieco się odprogramować.

 22. mag 12 kwietnia 2011 o 10:24 am

  Łukaszenko powstrzymał te rodzaje prywatyzacji forsowanej przez MFW, które zrujnowały sąsiadów Białorusi. W Rosji, kilku kolesi byłego prezydenta Jelcyna, jak obecnie więziony miliarder Chodorkowski, zagarnęli cały przemysł, kopalnie rudy żelaznej i tereny roponośne. Większość z ukradzionego narodowi mienia sprzedali przedsiębiorstwom zachodnim, które złupiły Wschód z pazernością nie mającą miejsca od czasów podboju Meksyku przez Corteza. Zwykli Rosjanie stracili pracę, mieszkania, i zostali pozbawieni usług socjalnych, natomiast superbogaci oligarchowie zaczęli kupować nieruchomości w luksusowych dzielnicach Londynu i na Lazurowym Wybrzeżu, wielkie jachty i drużyny piłkarskie. Dopiero prezydent Putin powstrzymał tę organizowaną pod auspicjami MFW szaloną wyprzedaż zasobów, i ocalił Rosję, lecz nikt nigdy nie zapomni koszmaru „szalonych lat dziewięćdziesiątych”.

  czytaj więcej
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=14946
  ========================================
  monitorpolski: powinno być w cudzysłowie „zachodnim”. Takie zachodnie są te przedsiębiorstwa jak ja jestem Buddystą.

 23. b00n 12 kwietnia 2011 o 10:25 am

  Lubię teorię spiskowe i tego typu tematy, ale to, co się tutaj wypisuje, jest grubą przesadą. NWO, który to – przy użyciu technologii HAARP – ma rzekomo możliwość wywoływania ogromnych trzęsień ziemi czy wybuchów wulkanu, wysyła na Białoruś jakiegoś fanatyka, który wysadza się w powietrze i powoduje tak małą ilość ofiar. Gdzie tu jakikolwiek sens i logika ?

 24. krezus 12 kwietnia 2011 o 10:28 am

  Jak pisał Antymaterialny:

  „Jeśli wchodzisz na jakikolwiek blog lub chcesz zacząć czytać książkę, wtedy najpierw musisz przyznać : JESTEM GŁUPI. Jeśli tego nie zrobisz, wtedy niczego nowego się nigdy nie nauczysz, gdyż przyjmujesz już na samym początku założenie WIEM WSZYSTKO.
  Jeśli stwierdzisz kiedykolwiek w życiu, ze dziś nie jesteś tak mądry, jak ci się to wczoraj zdawało, to znaczy, że dzisiaj jesteś mądrzejszy”

  Tego rodzaju postępowanie jak pisał Anty prowadzi do rozwoju. Trzeba zawsze rozmawiać na argumenty. Ja widzę, że takiej życzliwej rozmowy często brakuje.

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 10:43 am

   Podejście zacne, aczkolwiek przyjęcie wiedzy z jakiejkolwiek książki i bloga ot tak bez zwątpienia i oparcia na pewnych prawdach byłoby jeszcze większą głupotą. Niestety, nie da się w moim przypadku uwierzyć w HAARP z powodu wiedzy geologicznej, sejsmologicznej i wulkanologicznej jaką posiadam a temat interesuje mnie od ok. 15 lat. Mam w gronie znajomych kilku fizyków i wierz mi, że czytając takie rewelacje mają ubaw jak ta lala 🙂

   • robson 12 kwietnia 2011 o 10:56 am

    Wstyd przyznac, ale ja tez wchodze na tego bloga, zeby sie posmiac. Poza tym jest to jedyne w swoim rodzaju studium szalenstwa…
    ==================================
    monitorpolski: to poczytaj co pisałem wcześniej o zwiększonej aktywności sejsmicznej to dopiero się pośmiejesz. Szczególnie z tych komentarzy, którzy wątpili w to, że w marcu coś się wydarzy.

   • Protokół wyginięcia 12 kwietnia 2011 o 11:13 am

    czyli Ty i twoi znajomi, interesujący się fizyką od 15 lat jesteście najmądrzejszymi ludźmi świata. Posiedliście całą wiedzę, Tesla, Newton, haha Wielbicielka wielkiego Gerbera i jej znajomi fizycy to jest to.
    Padam do stóp o wielka mądra głowo

 25. tony 12 kwietnia 2011 o 10:52 am

  cóż za zbieg okoliczności, Polska ma swoje 10 kwietnia, teraz Białoruś będzie miała swoje 11 kwietnia…co do samego kraju, miałem okazje być na wymianie studenckiej z kilkoma Białorusinami- bardzo mądre, otwarte osoby.

 26. krezus 12 kwietnia 2011 o 10:58 am

  wielbicielka Wielkiego gerbera :

  Podejście zacne, aczkolwiek przyjęcie wiedzy z jakiejkolwiek książki i bloga ot tak bez zwątpienia i oparcia na pewnych prawdach byłoby jeszcze większą głupotą. Niestety, nie da się w moim przypadku uwierzyć w HAARP z powodu wiedzy geologicznej, sejsmologicznej i wulkanologicznej jaką posiadam a temat interesuje mnie od ok. 15 lat. Mam w gronie znajomych kilku fizyków i wierz mi, że czytając takie rewelacje mają ubaw jak ta lala

  Ubaw mają z reguły Ci, którzy są lansowani w mediach. Jak myślisz czy ten ekspert zagości kiedykolwiek w programie u Lisa???? Sądzisz, że brakuje mu kompetencji????
  http://www.oficyna-aurora.pl/index.php?a=autor

  NA DOKŁADKĘ PROSZĘ PRZECZYTAĆ TO I ODNIEŚĆ DO OSTATNICH WYDARZEŃ NA ŚWIECIE, W TYM SZCZEGÓLNIE DO JAPONII….ANTYMATERIALNY PISAŁ ŻE PROTOKOŁY SĄ AUTENTYCZNYM PLANEM NWO

  W Stanach Zjednoczonych Protokoły zostały ponownie opublikowane w książce poświęconej teoriom spiskowym „Behold a Pale Horse” Williama Coopera. W 2002 roku mająca siedzibę w New Jersey arabskojęzyczna gazeta „Arabski Głos” opublikowała fragmenty Protokołów – uzasadniając wydrukowanie ich, wydawca Walid Rabah stwierdził, że niektórzy znani autorzy arabscy przyjmują książkę jako prawdę.

  w przeszłości Protokoły były publicznie rekomendowane przez prezydentów EGIPTU Nasera i Sadata, prezydenta Arifa z IRAKU, króla Fajsala z Arabii Saudyjskiej i pułkownika KADAFIEGO Z LIBII, jak też innych liderów politycznych świata arabskiego. W marcu 1970 roku Protokoły stały się bestsellerem w LIBANIE. Niedawno państwowy dziennik w Egipcie al-Ahram w przedmowie do tłumaczenia książki Szymona Peresa o Bliskim Wschodzie napisał:

  Gdy ponad 100 lat temu odkryto Protokoły Mędrców Syjonu i przetłumaczono je na wiele języków, łącznie z arabskim, Światowa Organizacja Syjonistyczna próbowała zaprzeczyć istnieniu spisku i twierdziła, że jest to fałszerstwo. Syjoniści starali się nawet wykupić wszystkie istniejące egzemplarze aby zapobiec ich rozpowszechnieniu. Ale dzisiaj Szimon Peres dowodzi jednoznacznie, że Protokoły są autentyczne, i że mówią prawdę.

  Artykuł w państwowej gazecie EGIPSKIEJ al-Akhbar stwierdzał 3 lutego 2002 roku:

  Całe zło dotykające współczesny świat bierze się z syjonizmu. Nic w tym dziwnego, ponieważ Protokoły Mędrców Syjonu, sporządzone przez ich mędrców ponad 100 lat temu, to drobiazgowy i precyzyjny plan, i są one dowodem nawet w sytuacji, gdy stanowią oni mniejszość, że ich celem jest panowanie nad światem i całą rasą ludzką.

  Tłumaczenia Protokołów są ogromnie popularne w IRANIE. Pierwsze wydanie zostało opublikowane latem 1978 roku w czasie rewolucji islamskiej. W 1985 roku wydrukowane zostało nowe wydanie, które szeroko rozpowszechniła Islamska Organizacja Propagandowa z Departamentu Stosunku Międzynarodowych Iranu. Fundacja Astaneh-ye Qods Razavi z Meszedu, jedna z najbogatszych instytucji irańskich, sfinansowała publikację Protokołów w 1994 roku. Fragmenty Protokołów zostały opublikowane w 1994 roku przez dziennik Jomhouri-ye Eslami, tytułując je „Zapach krwi. Plany syjonizmu”. Radykalny islamski miesięcznik Sobh w grudniu 1998 roku opublikował wyjątki pod tytułem „Tekst Protokołów Mędrców Syjonu ustanowienia żydowskiej globalnej dominacji”, ilustrując je karykaturą węża połykającego glob. Irański pisarz i badacz Ali Baqeri, który „badał” Protokoły, znajduje w planie globalnej dominacji jeszcze dalej idący zamiar, stwierdzając w 1999 na łamach Sobh:

  Ostatecznym celem Żydów… po podbiciu świata… jest wyjęcie z rąk Pana wielu gwiazd i galaktyk.

  Wiele rządów arabskich finansuje wznowienia Protokołów i narzuca w programach szkolnych przedstawianie ich jako faktu historycznego. Dokument ten odżył także w nowym pokoleniu narodowych socjalistów w Rosji i innych republikach powstałych po rozpadzie ZSRR. Jest też rozpowszechniany w Stanach Zjednoczonych przez grupy studentów palestyńskich w kampusach uniwersyteckich i przez Nation of Islam, Louisa Farrakhana. Protokoły zostały uznane za fakt przez wiele ekstremistycznych organizacji islamskich, jak Hamas, Islamski Dżihad i Al-Kaida.

  Dokument jest przyjmowany za prawdziwy w wielu miejscach w Azji i Ameryce Południowej. W JAPONII, gdzie wiele osób uważa go za autentyczny, wydawane były nawet samouczki, w których wyrażany jest podziw dla żydowskiego spisku i sugestia, że Japończycy powinni ją naśladować, aby uzyskać taką samą potęgę.

  W Egipcie, który jest związany paktem z 1979 roku mającym zapobiegać podżeganiu nastrojów antyizraelskich, w 2002 roku państwowa telewizja egipska, jak również arabskie satelitarne stacje telewizyjne, nadały 41-częściowy dramat historyczny zatytułowany „Jeździec bez konia”, w którym Protokoły są głównym elementem spisku.

  W GRECJI Protokoły miały w ostatnich dekadach wiele wydań opatrywanych rozmaitymi komentarzami zależnie od tego, kto je wydawał i jakie są jego poglądy. Antysemicka partia Chrisi Avji (Złoty Świt) uważa dokument za prawdziwy i rozpowszechnia go wśród swoich członków. Inne drobne grupy, które wierzą w jego autentyczność, twierdzą, że nie oddaje on sposobu myślenia Żydów, a jedynie tych, którzy należą do rzekomej tajnej elity syjonistów.

 27. emil 12 kwietnia 2011 o 11:00 am

  Po czym poznać trolla? Zna się na wszystkim, ma znajomych naukowców i włazi z butami tam gdzie nie proszą. Chce się popisać tą niby posiadaną wiedzą a w zasadzie zmierza do jednego : do obrażania wszystkich obecnych na forum lub blogu. Recepta : całkowite ignorowanie osobnika , a jeżeli to nie pomaga – „ban”

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 11:07 am

   Popisz się swoją wiedzą z zakresu sejsmologii. Proste zadanie: podaj mi różnicę w sile i energii wytworzonej podczas trzęsienia ok. 5.5 a trzęsienia o sile ok 9.0 O ile jesteś w stanie dotrzeć do wzoru pozwalającego to obliczyć…
   Czekam aż powalisz mnie swoją wiedzą w zakresie geologii, tektoniki, specyfiki obszaru w okół wysp japońskich czy ruchów górotwórczych. Potrafisz jedynie krzyczeć, że nie mam racji… ale to jeszcze nie dowód, że jej nie mam. Problem w tym, że to co mówię nie pasuje do tego, w co tak usilnie chcesz wierzyć.
   Ja nie twierdze, ze znam się na wszystkim… wypowiadam się tylko w temacie o którym mam pojęcie i przynajmniej podstawową wiedzę.

   • Protokół wyginięcia 12 kwietnia 2011 o 11:15 am

    Póki co, zero wiedzy nam tu przekazałaś. Więc co ma na celu twoja obecność? Negowanie bezpodstawne na zasadzie „Wiem ale nie powiem”

   • Cupak 12 kwietnia 2011 o 11:24 am

    Wyjdź na dwór popatrz na niebo i nie pisz więcej bzdur, ci twoi fizycy to nauczycie z podstawówki. Technologie jakie obecnie są wykorzystywane do manipulacji pogody i trzęsień ziemi zapewne nawet nie śniły się nam wszystkim.

    Mały przykład.
    1 GigaWAT = 1000,000,000 j/s

    1 twoja mega tona to 4,184 x 1,000,000,000,000,000 J jednorazowo

    Teraz sobie pomyśl 3600 sekund x 24 x 6 dni i jaką ma siłę HAARP.

   • Cupak 12 kwietnia 2011 o 11:31 am

    daje nam to 518,400 Gigaton

    Jeżeli wszystko dobrze policzyłem.

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 12:46 pm

    Jeśli dobrze policzyłeś? 😀 No to siła argumentów POWALIŁA 😀

   • monitorpolski 13 kwietnia 2011 o 9:45 am

    To jest proste, wzrost jest eksponencjalny (podstawa 10). W przypadku wzrostu skali o 1 oznacza to 10-krotny wzrost mocy. Trzęsienie o sile 7 jest więc 10 razy potężniejsze od trzęsienia o sile 6. Dlatego tak ważne jest czy trzęsienie było 6.9 czy 7.4.
    http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20081025221403AASu8ol

   • Twój wierny cień 13 kwietnia 2011 o 9:56 am

    Licz dalej….

 28. krezus 12 kwietnia 2011 o 11:06 am

  jeszcze to
  http://www.nkusa.org/

  było ostatnio. anty z nimi współpracuje i ostrzegają świat przed nadchodzącym szaleństwem a potem totalitaryzmem. Odpowiednią zbrodniczą broń już posiadają od czasów wojny w Wietnamie. Minęło dużo czasu żeby ją udoskonalić.
  Finansują się lolarami drukowanymi na potęge. nic ich to nie kosztuje.

 29. krezus 12 kwietnia 2011 o 11:13 am

  wielbicielka Wielkiego gerbera :

  Popisz się swoją wiedzą z zakresu sejsmologii. Proste zadanie: podaj mi różnicę w sile i energii wytworzonej podczas trzęsienia ok. 5.5 a trzęsienia o sile ok 9.0 O ile jesteś w stanie dotrzeć do wzoru pozwalającego to obliczyć…
  Czekam aż powalisz mnie swoją wiedzą w zakresie geologii, tektoniki, specyfiki obszaru w okół wysp japońskich czy ruchów górotwórczych. Potrafisz jedynie krzyczeć, że nie mam racji… ale to jeszcze nie dowód, że jej nie mam. Problem w tym, że to co mówię nie pasuje do tego, w co tak usilnie chcesz wierzyć.
  Ja nie twierdze, ze znam się na wszystkim… wypowiadam się tylko w temacie o którym mam pojęcie i przynajmniej podstawową wiedzę.

  napisałeś, że masz podstawową wiedzę. Szukaj dalej. Ci którzy pracują dla NWO z pewnością mają wiedzę przekraczającą nas wszystkich tutaj zgromadzonych 🙂

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 11:19 am

   Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem „mam przynajmniej podstawową wiedzę” w domyśle: „w przeciwieństwie do Ciebie dyskutancie”. Rozwiąż zadanie które podałam to podyskutujemy poważniej o sejsmologii bo na razie nikt z Was nie wykazał wiedzy o geologii choćby na poziomie szkoły podstawowej. Wasza argumentacja „nie masz racji, bo ja tak twierdzę” po prostu zwala z nóg 😀 Ale nie przeczę- daje powód do śmiechu 😀 Wykażcie sie czymś więcej niż teoriami spiskowymi jeśli chcecie być w rozmowie traktowani poważnie.

 30. krezus 12 kwietnia 2011 o 11:20 am

  a tutaj oficjalny zapis z konferencji
  http://www.fas.org/news/usa/1997/04/bmd970429d.htm

  Anty pisał że projekt o nazwie HAARP był najpierw wojskowym i dotyczył działa plazmowego, które w dowolnym miejscu na ziemi mogłoby wpływać na pogodę i powodować ruchy tektoniczne

 31. emil 12 kwietnia 2011 o 11:20 am

  Trafiony – zatopiony kolejny troll. Jak to się mówi : „uderz w stół a nożyce się odezwą”.

  Swego czasu było pełno podobnych fachowców od lotnictwa i od pancernej brzozy co to „skrzydła samolotom ucinała”.

 32. wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 11:22 am

  Protokół wyginięcia :

  Póki co, zero wiedzy nam tu przekazałaś. Więc co ma na celu twoja obecność? Negowanie bezpodstawne na zasadzie „Wiem ale nie powiem”

  Dziecko… masz link do informacji o ruchach tektonicznych w okolicach Japonii w ciągu ostatniego miesiąca który podałam zarówno wczoraj jak i dziś zatem Twoje gadanie że niby „coś wiem ale nie powiem” to jawne kłamstwo. Zajrzałeś chociaż w jeden? Spróbowałeś to zweryfikować? Czy tylko łykasz jak pelikan teorie spiskowe?
  Jak można przekazać wiedzę komuś, kto nie chce nawet zweryfikować podanej informacji? Zapytam wprost: coś Ty robił na geografii w podstawówce? Podałam Ci zadanie: rozwiąż je to będziemy sobie przekazywac wiedzę. Na razie tylko psioczysz dyrdymały.

 33. krezus 12 kwietnia 2011 o 11:22 am

  wielbicielka Wielkiego gerbera :

  Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem „mam przynajmniej podstawową wiedzę” w domyśle: „w przeciwieństwie do Ciebie dyskutancie”. Rozwiąż zadanie które podałam to podyskutujemy poważniej o sejsmologii bo na razie nikt z Was nie wykazał wiedzy o geologii choćby na poziomie szkoły podstawowej. Wasza argumentacja „nie masz racji, bo ja tak twierdzę” po prostu zwala z nóg Ale nie przeczę- daje powód do śmiechu Wykażcie sie czymś więcej niż teoriami spiskowymi jeśli chcecie być w rozmowie traktowani poważnie.

  ja szukam takich ludzi, którzy mają wiedzę większą od podstawowej. Na nich najczęściej opieram swój tok rozumowania. Prezentowane tutaj na blogu artykuły bardzo często dotyczą takich ludzi. Podstawowa wiedza to stanowczo za mało. Trzeba szukać dalej

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 11:28 am

   A jaką niby Ty masz wiedzę z zakresu sejsmologii? Pytam poważnie! Żaden z Was nie zrozumiał nawet sensu słowa „podstawowa” w napisanym przeze mnie zdaniu. Jak na razie żaden z Was nie wykazał się również wiedzą szczątkową w temacie.
   Zatem proszę, wykaż się: powiedz mi jak możliwym jest wywołanie ponad tysiąca wstrząsów w jednym miejscu w ciągu miesiąca? 😀 Poprosze o logiczna argumentację. Dodatkowo zaskocz mnie i powiedz ile energii wytworzyło się podczas dzisiejszego porannego wstrzasu. Bo ja z tym nie mam problemu 😀

 34. krezus 12 kwietnia 2011 o 11:23 am

  Anty pisał że projekt o nazwie HAARP był najpierw wojskowym i dotyczył działa plazmowego, które w dowolnym miejscu na ziemi mogłoby wpływać na pogodę i powodować ruchy tektoniczne

 35. wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 11:25 am

  Protokół wyginięcia :

  czyli Ty i twoi znajomi, interesujący się fizyką od 15 lat jesteście najmądrzejszymi ludźmi świata. Posiedliście całą wiedzę, Tesla, Newton, haha Wielbicielka wielkiego Gerbera i jej znajomi fizycy to jest to.
  Padam do stóp o wielka mądra głowo

  Tesla to mój ulubiony naukowiec dziecko 🙂 Ty nawet nie potrafisz przeczytać krótkiego postu ze zrozumieniem więc jakim dyskutantem jesteś? Chcesz konkurować w wiedzy z fizyki z wykładowcą uniwersytetu w Danii? 😀 ZIEEEEEEW Żeby konkurować musiałbyś sie najpierw jakąś wykazać- to Ci jeszcze nie wyszło zatem ZIEEEEEEW

  • Wojwit 12 kwietnia 2011 o 10:52 pm

   Swoją wypowiedzią przedstawiasz chucpiarstwo wręcz książkowe – wiesz z jakiej książeczki – z tej waszej „najmądrzejszej” – tyle bezczelnego chamstwa, pogardy dla interlokutora i styl z… kibucu.

   Panie Marku, zbanuj Pan toto natychmiast i bez litości! Czytać hadko…

 36. krezus 12 kwietnia 2011 o 11:27 am

  teraz będziemy mieli do czynienia z wielkim szaleństwem we Francji, Włoszech i Niemczech spowodowane atakami terrorystycznymi itp. Będą wielkie zamieszki społeczności arabskiej, która jest systematycznie prowokowana. Będą palić samochody, niszczyć sklepy itd

 37. krezus 12 kwietnia 2011 o 11:29 am

  spodziewane również są dalsze sabotaże na Białorusi, Czechach i Węgrzech.
  Białoruś to wiadomo, chodzi o interesy chińskie.
  Czechy i Węgry nie podpisały zdradzieckiego EURO PLUS

 38. robson 12 kwietnia 2011 o 11:30 am

  Moze sie jakos spotkamy na zywo i podyskutujemy, w internecie kazdy jest najmadrzejszy

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 11:33 am

   Sądzisz że by się odważyli? Jeśli już to tylko we własnym gronie żeby pieścić swoje zwoje mózgowe kolejnymi teoriami spiskowymi. Jak na razie żaden z dyskutantów nie wykazał się wiedzą. Jedyne argumenty jakie czytam to „nie masz racji bo ja tak twierdzę” no i satysfakcja na twarzy kiedy wciskają kciuk w dół przy moich postach… tylko co to ma wspólnego z logiczną argumentacją?

 39. wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 11:31 am

  Cupak :

  Wyjdź na dwór popatrz na niebo i nie pisz więcej bzdur, ci twoi fizycy to nauczycie z podstawówki. Technologie jakie obecnie są wykorzystywane do manipulacji pogody i trzęsień ziemi zapewne nawet nie śniły się nam wszystkim.
  Mały przykład.

  Odpowiedz na proste pytanie jakie zadałam a nie piszesz co Ci sie nie śniło. No dalej! Przecież to proste działanie matematyczne!
  1 GigaWAT = 1000,000,000 j/s
  1 twoja mega tona to 4,184 x 1,000,000,000,000,000 J jednorazowo
  Teraz sobie pomyśl 3600 sekund x 24 x 6 dni i jaką ma siłę HAARP.

  • Cupak 12 kwietnia 2011 o 11:56 am

   http://newworldorder.com.pl/post,1452,0#17771

   poczytaj sobie, troszkę się wycisz, pomyśl. I jeżeli twoim celem nie jest specjalne mącenie tylko szukasz prawdy to dasz sobie spokój.

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 12:09 pm

    Te pierdoły zaliczyła już dawno temu i nadal mnie bawią. Aczkolwiek nadal nie uzyskałam od nikogo z Was odpowiedzi na pytanie: czemu uznajecie za wiarygodne informacje starannie selekcjonowane spośród innych? Jak można zatruwać ludziom umysły twierdzeniem, że oto wczoraj rano Wasze NWO zaatakowało Japonię trzęsieniem ziemi, skoro na przestrzeni ostatniego miesiąca wstrząsów w Japonii było spokojnie ponad 1000! Wy chcecie uchodzić za źródło wiedzy 😀

   • Cupak 12 kwietnia 2011 o 12:24 pm

    Idź oglądaj TVN Polsat i TVP tam jest odpowiednie źródło wiedzy dla ciebie.

   • Taka prawda 12 kwietnia 2011 o 8:40 pm

    Normalne jest, że Japonią trzęsie. Normalne jest, że te normalne trzesienia zlokalizowane są w pewnych obszarach w jakich od lat są namierzane ogniska trzęsień na głębokości ścierania się płyt. Normalne jest, że liczba takich trzęsień jest w miare stała.

    Nienormalne jest jak trzesienia nie są poprzedzane trzęsieniami ostrzegawczymi, nienormalne jest jak trzęsienia silne (6+) wystepują w terenach zgodnych z zamysłami polityków, nienormalne jest jak wykazują dziwną zgodność z kalendarzem, nienormalne jest jak sami sejsmolodzy japońscy mają obiekcje co do ich naturalności. Ale pewnie oni tez nie wiedzą co to trzęsienie, jakie sa wzory etc. Ot gupie zółtki którymi wstrząsa.

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 11:08 pm

    Wstrząsy ostrzegawcze występowały na kilka dni przed głównym wstrząsem i dochodziły do 7.9

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 11:26 pm

   P.S. Wykaż mi, że „nienormalne jest jak sami sejsmolodzy japońscy mają obiekcje co do ich naturalności” (publikacje, cytaty, cokolwiek).
   W kwestii sejsmologii i ewentualnego przeciwdziałania jej skutkom NIKT aktualnie nie jest w stanie dorównać Japończykom ). Elektrownia w Fukushimie została zaprojektowana by oprzeć sie przeciętnej fali tsunami o wys. 3 m ale co z tego, skoro w XX wieku zaobserwowano falę o wys. ponad 500m?!)
   Prosta do sprawdzenia historia dotycząca aktywności sejsmologicznej i jej efektów pokazuje jak radzą sobie z tym zjawiskiem Japończycy (11 marca 2011 28tys. ofiar), a jakie skutki może wywołać niepozorne trzęsienie o sile 6.6 w Iranie- 31 tys. ofiar(takie, jakie miało miejsce 11 kwietnia w Japonii.. takie, jakich było tam kilkadziesiąt w ciągu ostatniego miesiąca).

 40. robson 12 kwietnia 2011 o 11:31 am

  @krezus
  1. Pokój
  2. Optymizm
  3. Wiara

 41. krezus 12 kwietnia 2011 o 11:32 am

  Łukaszenka układa się z Chinami.
  Chiny planują ogromne inwestycje na Białorusi.
  U nas jest to samo. Złożyli propozycję budowy autostrad i innej przydatnej infrastruktury za friko w porównaniu ze zdradziecką UE.

 42. emil 12 kwietnia 2011 o 11:33 am

  Operacja „Młot Thora” rozpoczęła się w styczniu, obecnie mamy jej kolejne etapy. Wykorzystywanie broni klimatycznej i technologii HAARP widzimy już każdego dnia.

 43. APA 12 kwietnia 2011 o 11:35 am

  Na poczatek przyznac sie ilu tu studentow politologii ?
  Ilu naslanych opiekunow ?
  Ilu marnujacych czas ,bo nie ma roboty ?

  Po tym przyznaniu zastanowcie sie po co tniecie sieczke jak i tak nikt z Was nie jest w stanie zdzialac chocby to aby szmul przestal byc szmulem !
  Bialorus jaka jest ten tylko wie kto tam byl i troche pozyl.Szmule tam nie maja racji bytu,zarowno te koczujace naslane jak i te zrodzone z rodzica szmulowego.
  Lukaszenka to postawny gosc i gieroj ,ma za soba tych co w razie czego du.a sie do niego nie odwroca .
  Zamach jaki byl to amatorszczyzna,zadna sztuka podlozyc i cos tam zdetonowac na niewinnych ludziach .
  Pokazcie mi zamach inny niz ten z przed roku na Kalksteinie,ktory nawet spowodowal wybuch wulkanu i niektorzy dostojnicy (czytaj sludzy diabla) nie mogli przyleciec na pogrzeb ale ruski maladiec przybyl,wiedzial po co.
  Jakos malo jest zamachow na winnych,wszystkie sa na Bogu Ducha niewinnych ludzi ,jak juz policzyli (kiedy poczytalem ostatni komunikat) jest liczba 12 (nie wtracac tu zadnych proroczych porownan , bo i ja moge powiedziec ,ze bylo 12 pokolen diabla).
  I co z tego,ze wybito podroznych ,dlaczego zaden nie odwazy sie wysadzic Lukaszenke z siodla ?
  Bo jeden z drugim dupek jest zwyklym tchorzem,woli podplacic goja i goj goja wysle do nieba.
  SZMULE TO TCHORZE i nic wiecej ,wysluguja sie gojami gdzie tylko sie da ,a goj glupi robi to co mu nakazuja.
  W powyzszych waszych tresciach mozna doczytac sie wszystkiego ale nie tego jak goje winni sie zorganizowac aby podjac odpowiednia walke ze SZMULAMI.
  Gdzie tylko nie wejde i chce gojom doradzic ,to natychmiast pali mi sie komputer .Biore nastepny to strona mi sie nie otwiera i pierdoly mi wciskaja informacyjne ,zrob to lub tamto ale nie napisza,ze jestem wrogiem SZMULI ,poprostu sie mnie boja.
  Wiec do roboty goje !
  Nie taki szmul straszny jak go przedstawiaja .
  Bialorus zostawcie Bialorusinom ,dadza sobie rade.
  A WY GOJE POLSKIE ZAJMIJCIE SIE SZMULAMI W POLSCE.
  NA POHYBEL ZDRAJCOM i ZLODZIEJOM RZADZACYM POLSKA.

  Tylko mi sie tu nie wysilac na uczone odzywki,do ludzi trzeba prosto z mostu i po polsku,moze nie jak Pilsudski i Walesa ale po chlopsku i niezdradziecko.
  Szmulowe studenciaki na wyklady swoich profesorow MARSZ i tam glowkujcie jak wiac z Polski ,bo kopyto sie zbliza !!!

  • robson 12 kwietnia 2011 o 11:37 am

   W koncu facet z jajami!

 44. krezus 12 kwietnia 2011 o 11:39 am

  wielbicielka Wielkiego gerbera :

  Sądzisz że by się odważyli? Jeśli już to tylko we własnym gronie żeby pieścić swoje zwoje mózgowe kolejnymi teoriami spiskowymi. Jak na razie żaden z dyskutantów nie wykazał się wiedzą. Jedyne argumenty jakie czytam to „nie masz racji bo ja tak twierdzę” no i satysfakcja na twarzy kiedy wciskają kciuk w dół przy moich postach… tylko co to ma wspólnego z logiczną argumentacją?

  Przecież przedstawiłem odpowiednią osobę. Pisz, umawiaj się i dyskutuj na temat „teorii spiskowych”…tylko o czym?? Po kilku zdaniach, pytaniach leżysz i kwiczysz
  http://www.oficyna-aurora.pl/index.php?a=autor

 45. iwanezp 12 kwietnia 2011 o 11:43 am

  Drogi adminie, odpowiedz na pytanie DLACZEGO STRASZYSZ LUDZI WCISKAJĄC IM KIT?! „Fukushima gorsza niż Czarnobyl – to jest już oficjalne” przecież to zwyrodniałe kłamstwo mające na celu nastraszyć ludzi! Kto tu jest agentem?! WYRAŹNIE PISZE, ŻE MA TEN SAM STOPIEŃ CO CZARNOBYL A NIE WIĘKSZY a jak byś sam przeczytał uważnie to byś wiedział, że w Fukishima uwolniło się dopiero 10% tego promieniowania co w Czarnobylu. Brawo, albo jesteś nie świadomy tego co robisz, albo ktoś Ci płaci za straszenie ludzi.

  • marek 12 kwietnia 2011 o 4:57 pm

   Jeżeli przyjąć że TV mówi prawdę to właśnie dziś usłyszałem o tym w TVPinfo że to rzeczywiście katastrofa większa niż Czarnobyl.

 46. krezus 12 kwietnia 2011 o 11:49 am

  Monitor czy Ty „kasujesz” niektóre wypowiedzi??? Jeśli to robisz mam nadzieję, że w dobrej wierze

 47. .Gallus. 12 kwietnia 2011 o 11:56 am

  MAREK NIE PRZEJMUJ SIE IDIOTAMI,

  poprostu blog stal sie znany i teraz wchodza ludzie ktorzy nie maja zadnego pojęcia o co biega, to nie powinien byc blog dla zielonych

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 12:05 pm

   😀 nie, tu nie wchodzą ludzie którzy nie wiedzą o co biega.. tu wchodzą ludzie, którzy lubią się pośmiać z takiego cyrku ignorantów 😀 Jak można wierzyć człowiekowi, który na własne potrzeby selekcjonuje informacje i podaje linki tylko do tych, które pasują do teorii? Niech mi ktoś wytłumaczy jak takie zachowanie można uznawać za wiarygodne?!
   Aczkolwiek nadal nie zmienia to faktu, ze jesteście pocieszni 😀

   • Buka 12 kwietnia 2011 o 12:46 pm

    Cóż śmiech to zdrowie :),a swoja drogą może oświeć nas swą wiedzą z Danii i wskaż człowieka,który udowadniając swoją jakąkolwiek teorię podpiera się informacjami czy linkami,które do niej nie pasują? Rozumiem,ze świat naukowy udowadniając coś, również nie jest w tym wypadku wiarygodny,ponieważ zazwyczaj nie wskazuje informacji przeczących swemu założeniu.To,że akurat ty wierzysz w to,iż coś jest niemożliwe nie oznacza,że faktycznie jest to niemożliwe.Też jesteś pocieszna 🙂 EOD

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 12:58 pm

    To czysta matematyka i nie jest niedostępna dla zwykłych ludzi. Do tego nie trzeba linków 😀
    Nie da się wierzyć komuś, kto na swoim blogu podaje tylko niewielki % informacji. Jest to czyta manipulacja- nic więcej. Ja nie muszę udowadniać, że trzęsienia ziemi są zjawiskiem naturalnym bo mają miejsce od milionów lat a Wasz HARRP istnieje od niedawna. Odpowiedz mi zatem na pytanie: kto w ciągu tych milionów lat wywoływał wstrząsy tektoniczne? Kto wypiętrzył Himalaje? Kto doprowadził kontynenty do aktualnego kształtu? No i powiedz mi jeszcze jak chcesz wywołać trzęsienie ziemi na głębokości kilku-kilkudziesięciu km PONAD TYSIĄC RAZY 😀 Czekam na odpowiedź z wielką niecierpliwością 😀

 48. robson 12 kwietnia 2011 o 12:03 pm

  Panowie! Dystans… rozumiem ze chcecie dobrze, ale nie popadajcie w obled. Nie kazde wydarzenie na swiecie ma zwiazek z NWO

 49. robson 12 kwietnia 2011 o 12:10 pm

  http://www.proroctwa.com/carrefour-logo.htm

  Koleś twierdzi ze znak Carrefoura cos symbolizuje… tak „C” na tle francuskiej falgi. Warto zachowac dystans

 50. krezus 12 kwietnia 2011 o 12:16 pm

  Każdy blog gdzie pojawi się Antymaterialny i napisze kilka słów staje się bardzo popularny a następnie atakowany przez zgraję troli. Wszędzie tak było. Ostatnio u Urbasia masakra. Antymaterialny napisał kilka słów o planach syjonistów. Natychmiast trole zaczęły się podszywać, a potem istna orgia trolowania

 51. krezus 12 kwietnia 2011 o 12:19 pm

  więc moim zdaniem większość troli to jakaś zorganizowana siatka.
  Przykładowo u Urbasia natychmiast po wpisaniu słowa Antymaterialny pojawia się kilka minut po tym ten sam typ, który pisze że Anty wykopał wielkie gówno w Egipcie.
  Przecież to niemożliwe. Sam próbowałem i się przekonałem. Ktoś musi non stop „pilnować” bloga Urbasia i ośmieszać niektóre wypowiedzi

 52. robson 12 kwietnia 2011 o 12:20 pm

  @krezus
  Jak definiujesz trolla?

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 12:23 pm

   Troll- każdy, kto się nie zgadza z teoriami krezusa bez względu na posiadane argumenty.

 53. wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 12:27 pm

  Cupak :

  Idź oglądaj TVN Polsat i TVP tam jest odpowiednie źródło wiedzy dla ciebie.

  Wiesz co? Jakoś wolę eurosport 😀 To są te Twoje argumenty? 😀

 54. emil 12 kwietnia 2011 o 12:35 pm

  Nie wdawajcie się w dyskusję z dyżurnym trollem o nicku „wielbicielka Wielkiego gerbera”. Osobnik ma takie zadanie i trzeba mu współczuć.

  • robson2 12 kwietnia 2011 o 12:39 pm

   a

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 12:44 pm

   Znowu argumentacja „bo nie!”. Wysil się na więcej i udowodnij że podaje nieprawdziwe informacje, choćby nt. aktywności sejsmicznej w Japonii na przestrzeni ostatniego miesiąca. UDOWODNIJ a nie tylko kwiczysz, że współczujesz mi mojego zdania. Kwiczenie nie jest żadnym argumentem.

 55. robson 12 kwietnia 2011 o 12:41 pm

  A propos trolli, proponuje zamist teorii spiskowych poczytac Eckharta Tolle…

 56. robson2 12 kwietnia 2011 o 12:41 pm

  A propos trolli, proponuje zamist teorii spiskowych poczytac Eckharta Tolle…

 57. wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 12:42 pm

  „Tym razem stosunowo niewielkie trzęsienie, o mocy 6.6 – 7.0, nawiedziło tereny oddalone 50 km od elektrowni w Fukushima. Nie jest to jeszcze wybuch wulkanu Fiji”

  Trzęsienie miało siłę 6.0 w skali ( a nie 6.6- 7.0… różnica jest i to spora: 6.0- 15kiloton, 6.6- 261.9 kiloton; 7.0- 476 kiloton). I niech mi ktoś powie, co to jest wulkan Fiji… bo ja słyszałam jedynie o wulkanie Fuji-san ( zwanym także Fuji-no-yama).

  • zenobiusz 12 kwietnia 2011 o 1:30 pm

   No bo tak to jest:
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/10/tragediahaarp-sie-pomylil-zamiast-w-fuji-walnal-fiji/

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 1:40 pm

    😀 komuś się palec chyba omsknął podczas naciskania guzika od HAARP

   • zenobiusz 12 kwietnia 2011 o 1:53 pm

    🙂 🙂 🙂

   • pedro 12 kwietnia 2011 o 2:51 pm

    Błech. Zenobiusz ma poczucie Humoru 😉 partacze śmignęli nie tam gdzie trzeba xD

 58. czytelnik 12 kwietnia 2011 o 12:48 pm

  wielbicielka Wielkiego gerbera :

  To by tylko dowodziło o słabości waszych teorii. Na prawdę tak się boicie dyskusji z argumentami? Zwątpienie jest najlepszym magnesem do rozwoju. Opierając sie na wiedzy geologicznej i sejsmologicznej z pełnym przekonaniem twierdzę, że niemożliwym jest wywołanie trzęsienia ziemi przez człowieka z prostego powodu: przy wstrząsie 9.0 w skali Richtera emitowana jest energia o sile 476 MEGATON. Nie ma fizycznej możliwości skumulowania w jednym momencie takiej ilości energii… a zaznaczyć trzeba, że jest to jedynie energia emitowana- zatem jest to jedynie % energii niezbędnej do wywołania takiego wstrząsu (dla zobrazowania- najpotężniejszy zdetonowany przez ludzi ładunek w postaci bomby termojądrowej Car Bomba miał siłę 50-58 megaton)

  Według tego co napisałaś człowiek nie może wywołać ogromnej lawiny, bo nie jest wstanie włożyć w to tyle skumulowanej energii na wejściu co na wyjściu, a przecież w wysokich górach wystarczy pokrzyczeć. Dobrze, że opierasz się na wiedzy geologicznej i sejsmologicznej, ale tu bardziej się kłania wiedza z fizyki o falach i ich wpływie. Skoro dzięki falom można kruszyć kamienie to można też spowodować, żeby one tylko drgały ? Wydaje mi się,że tak, ale mogę się mylić. Jedyne czego jestem pewien to, że technologia wykorzystywana w wojsku o wiele przewyższa tą z sektora publicznego. Więc o ile będzie przewyższała ta z sektora wojskowego, która jest niedostępna innym wojskom ?

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 12:52 pm

   Czy masz pojęcie na jakiej głębokości dochodzi do trzęsień ziemi? To od kilku do kilkuset km w głąb ziemi! Możesz sobie wywołać lawinę śniegu leżącego na wierzchu wzgórza, tylko jak to się ma do poruszenia NAJWIĘKSZEJ płyty tektonicznej jaką jest płyta pacyficzna?

   • Artur 12 kwietnia 2011 o 1:54 pm

    Wielbicielko Wielkiego gerbera obejrzyj sobie ten film; http://www.youtube.com/watch?v=yGZ7Z2LQ7Xc&feature=related . Sa tam wypowiedzi naukowcow majacych do czynienia z systemami HAARP.To czego bronisz wcale nie musi byc takie oczywiste.Jezeli nie uwazasz sie za ignorantke a naukowca to zweryfikuj to co jest w tym filmie ze swoja posiadana wiedza.Czasami warto posluchac ludzi ktorych ty nazywasz „ignorantami”;moze maja cos waznego do powiedzenia.

  • Taka prawda 12 kwietnia 2011 o 7:55 pm

   Wystarczy wyprowadzić płyty z równowago chwiejnej i bedzie trzęsło aż sobie znajda nowy punkt równowagi. Na tym polega cała zabawa z HAARPem, na popychaniu i wyzwalaniu wstrzasów od naturalnych naprężeń ze wzajemnego ruchu płyt.

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 10:43 pm

    … tego się nawet skomentować nie da 😀 to ja czekam, aż wyprowadzisz z równowagi płyty na głębokości kilkuset km 😀

 59. robson2 12 kwietnia 2011 o 1:04 pm

  Zmiany w jonosferze to efekt, a nie przyczyna, trzęsienia ziemi.

 60. emil 12 kwietnia 2011 o 1:09 pm

  Autor bloga musi się trzymać. Został namierzony, najpierw atak „uczonych” trolli, następnie propozycja nie do odrzucenia … i „zamknięcie bloga z przyczyn osobistych” … Poliszynel, tablice Alefa Sterna … blog Urbasia dogorywa … do kiedy Monitor?

  • robson2 12 kwietnia 2011 o 1:12 pm

   @emil moze pogadamy przez telefon? zobaczysz ze jestem normalnym facetem… nie dokladaj drugiego dna

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 1:13 pm

   Po co ma zamykać? Niech nauczy się, że podawać trzeba PEŁNE INFORMACJE, a nie tylko te wybrane które mu pasują do podtrzymywania własnych teorii. Nie można wierzyć komuś, kto manipuluje faktami. Na dodatek takimi, których sprawdzenie zajmuje chwilę.

   • Artur 12 kwietnia 2011 o 1:59 pm

   • Artur 12 kwietnia 2011 o 2:01 pm

    To co aturat mowi ten pa wcale nie musi byc prawda

   • Cupak 12 kwietnia 2011 o 3:03 pm

    Czyli się przyznajecie do działania w tym celu i admin bloga ma od teraz pisać tylko to co w tvn24…. heh

   • Artur 12 kwietnia 2011 o 3:18 pm

    To co akurat mowi ten pan na obrazku powyzej nie jest prawdą.

 61. APA 12 kwietnia 2011 o 2:30 pm

  Hej mlodziaki !
  Mozecie tak sypnac cos ze swego zycia ,gdzie i jak sie zyje i za czyje pieniadze ?
  To juz beda fakty do sprawdzenia a potem zaczniemy „argumentacje, rowniez teorii spiskowych i poprawnosci politycznej .
  Rodzice wasi sa biedni czy juz „nahapani” ?
  Mamusie to czystej polskiej krwi czy rasowe szmulowe ?
  Jaka bryka dojezdzasz na wyklady i kto daje na paliwo przy obecnych cenach ,stypendium chyba nie starcza na uciechy ?

  Ci mlodsi „gownazjalisci i liceum podobni”,ktorym starzy cwiele fundli najlepsze super komuptery szybkie i wspaniala lacza i cacka – do was teraz :

  Nudzicie sie w domu a moze jestescie testereami za odpowiednia kase ?
  Dlaczego wpier….lacie sie na fora ludzi doroslych i rozpraszacie uwage ?
  A won najduchy mieszancow z tego bloogu !

  STRASI i ROZWAZNI POLACY !
  Nie wdajcie sie w dyskusje ze szmulowym motlochem ,po ich wpisach mozna natychmiast rozpoznac co i kto pisze,komu kadzi,komu sluzy i du.y nadstawia.

  TU JEST POLSKA a nie szmulowy kibuc ,gdzie minister z kibla udziela wywiadu do radia (patrz swieza wiadomosc tefalen).

  Lac „monitorpolski” szmulostwo po odstahacych uszach ispiczastych garbatych nosa,za rudy leb i do dolnego poziomu,az druciane okulary spadna !!!

  • zenobiusz 12 kwietnia 2011 o 2:40 pm

   Czyżby Poliszynel,na urlopie????

   • Taka prawda 12 kwietnia 2011 o 8:01 pm

    Raczej desant policjantów, jeden udaje madrego, jeden zatroskanego a trzeci próbuje wzniecić rewolucje by potem protestującym strzelać w plecy. Stare NKWDowskie sztuczki.

  • robson2 12 kwietnia 2011 o 2:57 pm

   Kim ty w ogóle jestes, pajacu?

   • qen 12 kwietnia 2011 o 4:34 pm

    Nie ubliżaj prostaku!

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 3:50 pm

   Rzeczowa, pozbawiona emocji i przeładowana obiektywizmem wypowiedź oparta na naukowych dowodach… kolejny fachowiec z koziej d..y z przerostem ego znający się na wszystkim. Rozwiązanie? Zrzucić delikwenta z poziomu ego na poziom IQ… zostałaby mokra plama 😀

  • qen 12 kwietnia 2011 o 4:50 pm

   Elegancko napisane i jestem więcej niż pewien że to prawda w czystej postaci.

 62. człek 12 kwietnia 2011 o 2:43 pm

  Apa, skąd w Tobie tyle agresji? wyluzuj człowieku 😉

 63. alexirin 12 kwietnia 2011 o 4:24 pm

  Przemówienie Jarosława Kaczyńskiego 🙂

 64. Yasiu 12 kwietnia 2011 o 5:13 pm

  @ Wielbicielka Wielkiego Gerbera
  Cały czas tu tylko rzucasz bluzgi i wyzywasz wszystkich od głupków a sam się pochwaliłeś tylko podstawową wiedzą dostępną na Wikipedii ( wystarczy wpisać skala Richtera i już znamy relacje energii dla poszczególnych stopni w skali)
  Zgadzam się z Tobą, że zapewne część użytkowników podnieca się teoriami bez zaznajomienia się z podstawowymi informacjami na temat jakiegoś zjawiska, ale twoje agresywne posty tego nie zmienią.

  A triumfowanie i wyzywanie od głupków użytkowników, bo nikt nie odpowiedział na twoje proste pytania przypomniało mi anegdotkę:
  Profesora pewnego uniwersytetu zapytano czemu nie zmieszał z błotem faceta który głośno wygłaszał irracjonalne poglądy. Profesor odpowiedział:
  „To że ktoś twierdzi, że księżyc jest fioletowy, nie obliguje od razu by profesorowie astrologii spieszyli ze sprostowaniami do mediów” 😉

  • zenobiusz 12 kwietnia 2011 o 5:21 pm

   „To że ktoś twierdzi, że księżyc jest fioletowy, nie obliguje od razu by profesorowie astrologii spieszyli ze sprostowaniami do mediów”
   Gdzie studiowałeś tą astrologię.?????????????????????????
   „@ Wielbicielka Wielkiego Gerbera
   Cały czas tu tylko rzucasz bluzgi i wyzywasz wszystkich od głupków a sam się pochwaliłeś”
   Rozumiem że nie musisz czytać krytykowanych tekstów.Do kobiety jednak piszę się łaś, a nie łeś.Trochę staranności, w tej szlachetnej walce, nie zawadzi.

   • Yasiu 12 kwietnia 2011 o 6:20 pm

    Nieszczęsną astrologie zauważyłem zaraz po umieszczeniu posta.

    Oczywiście przepraszam Panią Wielbicielkę Wielkiego Gerbera. Niezdrowy odruch, bo jednak większość dyskutantów to jednak faceci.

    Co oczywiście nie zmienia faktu, że każdy może się nie zgadzać z teoriami tu zamieszczanymi, ale Wielbicielka WG też żadnych niesamowicie wzniosłych argumentów przeciw nie zamieściła, tylko rzuciła parę banalnych zadanek z fizyki, kilka faktów z wikipedii i
    zaszpanowała tytułem naukowym 😉

 65. Yasiu 12 kwietnia 2011 o 5:16 pm

  *astronomii, a nie astrologii oczywiście 🙂

 66. Cupak 12 kwietnia 2011 o 5:32 pm

  ciekawy film, oczywiście nie dla pajaców, którzy nie wierzą w to, bo lepiej jest wierzyć że słońce ma świadomość i strzela specjalne falami o częstotliwości 2,5 HZ, aby powodować trzęsienia na ziemi i to w taki sposób aby iluminaci dopierali swojego celu. Według was słońce sprzyja iluminatom, oczywiście bo iluminate to oświecać 😛 taki jest właśnie tok rozumowania tych super mądrych fizyków co niby się z nas śmieją i z naszej teorii.

  A co do słyszenia dźwięku 2,5 HZ jest on jak najbardziej słyszalny.
  Pobierzcie sobie generator fal dźwiękowych i sami sprawdźcie.

  http://www.timo-esser.de/MTG_Setup_en.exe

  • jupik 12 kwietnia 2011 o 7:27 pm

   Kilkukrotnie tutaj pojawiła się dyskusja, czy częstotliwość 2,5 Hz jest słyszalna i nawet wypowiadali się elektronicy. Sama fala dźwiękowa 2,5 Hz słyszalna nie jest, ale przecież wystarczy częstotliwość większą zmodulować amplitudowo sygnałem 2,5 Hz i będziemy ją odbierać jako pulsowanie innej częstotliwości. Jeśli HAARP miałby działać, to właśnie na tej samej zasadzie moim zdaniem – podnośna o częstotliwości dużo większej – tak by uzyskać pożądany efekt propagacji/odbijania w jonosferze jest modulowany dowolną mniejszą częstotliwością – np 2,5 Hz

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 10:49 pm

   ZIEEEEEW

 67. navajo88 12 kwietnia 2011 o 5:39 pm

  Wtaj Monitor Polski ,to wszystko zaczyna powoli schodzić na psy !!! ta cała dyskusja niczego nie wnosi ,a wręcz rozwala ten twój blog ,a szkoda bo był nie zly blog można było podzielić się swymi spostrzeżeniami i wysłuchać innych spostrzeżeń ,a teraż to tylko kłótnie i wyzwiska .Powiem wprost WIELKIE GÓWNO !!!! , na razie polski J.M.H

 68. świadoma 12 kwietnia 2011 o 6:00 pm

  wielbicielka Wielkiego gerbera :Jeśli dobrze policzyłeś? No to siła argumentów POWALIŁA

  Zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni…

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 10:50 pm

   🙂 Obawiam się, że zacytowany Waćpan pojęcia o temacie nadal nie ma 😀

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 12:53 am

   P.S. Ludzie MYŚLĄCY będą się śmiali ostatni? 😉

 69. świadoma 12 kwietnia 2011 o 6:06 pm

  krezus :

  wielbicielka Wielkiego gerbera :
  Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem „mam przynajmniej podstawową wiedzę” w domyśle: „w przeciwieństwie do Ciebie dyskutancie”. Rozwiąż zadanie które podałam to podyskutujemy poważniej o sejsmologii bo na razie nikt z Was nie wykazał wiedzy o geologii choćby na poziomie szkoły podstawowej. Wasza argumentacja „nie masz racji, bo ja tak twierdzę” po prostu zwala z nóg Ale nie przeczę- daje powód do śmiechu Wykażcie sie czymś więcej niż teoriami spiskowymi jeśli chcecie być w rozmowie traktowani poważnie.

  ja szukam takich ludzi, którzy mają wiedzę większą od podstawowej. Na nich najczęściej opieram swój tok rozumowania. Prezentowane tutaj na blogu artykuły bardzo często dotyczą takich ludzi. Podstawowa wiedza to stanowczo za mało. Trzeba szukać dalej

  Dziecko (do WWG) po co się tak pienisz? Niech każdy wierzy w co chce! Chcesz na siłę komuś wcisnąć swą wiedzę choć nikt cię o to nie prosił. Może załóż bloga i tam się realizuj!

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 12:45 am

   Ależ ja mam fanaberię do realizowania się tutaj 😀 Na siłę nic… ale brak podstawowej wiedzy zatrważa. Wciskaj sobie w głowę cokolwiek- ja się lubię z takich głupot śmiać.
   Biorąc pod uwagę ilość użytych wykrzykników w zaledwie 2 zdaniach – to Ty się pienisz 😀

   • adonaii 13 kwietnia 2011 o 4:40 am

    @wielbicielka Wielkiego gerbera

    Czytam „Monitora” regularnie ale Twoje „wypociny” zacznę traktować poważne jak tylko się chamstwa ze swego wnętrza pozbędziesz…

    Może Ci się wydawać ,że „pozjadałaś wszystkie rozumy” ale wiesz(mam nadzieję) że nie jesteś osobą wszechwiedzącą a jedynie ostro wpatrzoną we własne ego , chamską .
    Jeśli nie rozumiesz o co mi chodzi(tj.pojęcie chamstwa jest Ci obce) to wyobraź sobie,że jesteś np.w nowej pracy ,w której osoba,która może Cię poinstruować (wszak ma wiedzę większą niż Ty) zamiast to zrobić mówi słysząc Twoje pytanie/argument
    „hehe,ale z ciebie debilka ,takiej podstawowej wiedzy nie posiadasz a o logiczne rozumowanie z twojej strony baaaaaardzo trudno;wiesz że to wszystko słyszy dr habilitowany z pokoju obok i śmieje się do rozpuku ,hahahahah,oj ty debilko…na wagary się chodziło co??!!hahahaahhahahaha „.

    Choćby nie wiem jaką wiedzę w danej dziedzinie posiadał wyżej wspomniany pan dr sugeruje ,że jego nadrzędną cechą jest chamstwo i nieumiejętność sensowego wyrażania myśli prawda?
    Wręcz brak kultury osobistej…
    Wręcz brak kultury osobistej…
    Wręcz brak kultury osobistej…
    Wręcz brak kultury osobistej…
    Wręcz brak kultury osobistej…

    Z mojego punktu widzenia ,tj.osoby spokojnej ,która nie wyzywa innych tylko stara się rzeczowo tłumaczyć zagadnienia różnego rodzaju czuję żal i głębokie ubolewanie(delikatnie mówiąc) nad tym ,że osoby takie jak Ty posiadają umiejętność naciskania klawiszy na klawiaturze i żeby było jasne -nie mam na myśli jedynie tej Twojej wypowiedzi…

    Mam nadzieję,że skorygujesz tą bezczelną cechę swojej osobowości.

    Pokój z Tobą (uprzedzam żart z Twojej strony:kuchnia i przedpokój również)!

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 5:22 pm

    Wykaż to chamstwo. Przy okazji bądź uprzejmy zauważyć inwektywy kierowane pod moim adresem. To nie ja uważam się tutaj za specjalistę od wszystkiego, lecz osoby nie potrafiące nawet zweryfikować podawanych informacji.
    Jeśli chcesz pozować na obiektywnego, to teraz poszukaj chamskich tekstów kierowanych w tej dyskusji pod moim adresem. Przykro mi, ale infantylności nie da się zwalczać inaczej niż ironicznym ignorowaniem.

 70. ekag 12 kwietnia 2011 o 6:07 pm

  Osoby komentujace notke na tema Bialorusi nigdy nie byly na Bialorusi. Wyobrazcie sobie ze Balorusini sa dumi ze swojego prezydenta, pija z nim pierwszy toast w nowy rok a poczucie wspolnoty narodowej jest na zupelnie innym poziomie niz w Polsce. Wsrod Bialorusinow nikt nie czuje sie uciemiezony pomijajac wspolpracownikow „Gazety Wyborczej” takich jak ostatno aresztowany Andrzej Poczobut. Zeby zrozumiec kim jest uciemiezony Poczobut nalezaloby sie cofnac do lat 80 i zrozumiec kim byl i jest obecnie Michnik w Polsce. Wyobrazcie sobie ze Michnik uwaza Polakow za stado glupich baranow a jego brat stalinowski zbrodniarz jako sedzia wydwal wyroki smierci na zolnierzach AK. Wszystkie akcje informacyje prowadzone m.in. przez GW w Polsce a majace na celu wsparcie uciemiezonego narodu Bialoruskiego sa manipulacja ktorej wiekszosc Polakow dala sie zwiesc. Tak jak Libia rowniez Bialorus jest wspanialym kaskiem da NWO a co wazne – oba kraje stoja na przeszkodzie globalnemu rzadowi i stanowia potencjalne ryzyko. Polska juz dawno utracila wolnosc sprzedawana stopniowo przez kolejne rzady… businessmanow i lobbystow. Obecnie jestesmy niewolnikami we wlasnym kraju. To samo chca zrobic z Bialorusia syjonisci wyznajacy kabale! Zwroccie uwage na date – 11.04. Czy wiecie jaka symbolike ma liczba 11 wsrod wyznawcow sztana…

  • alexirin 12 kwietnia 2011 o 6:33 pm

   dokładnie kolego 11 ma ogromne znaczenie dla wyznawców szatana
   http://alexirin.wordpress.com/2010/11/22/zion-olimpiada-2012/

  • mag 12 kwietnia 2011 o 6:43 pm

   ekag :

   Osoby komentujace notke na tema Bialorusi nigdy nie byly na Bialorusi. Wyobrazcie sobie ze Balorusini sa dumi ze swojego prezydenta, pija z nim pierwszy toast w nowy rok a poczucie wspolnoty narodowej jest na zupelnie innym poziomie niz w Polsce. Wsrod Bialorusinow nikt nie czuje sie uciemiezony pomijajac wspolpracownikow „Gazety Wyborczej” takich jak ostatno aresztowany Andrzej Poczobut. Zeby zrozumiec kim jest uciemiezony Poczobut nalezaloby sie cofnac do lat 80 i zrozumiec kim byl i jest obecnie Michnik w Polsce. Wyobrazcie sobie ze Michnik uwaza Polakow za stado glupich baranow a jego brat stalinowski zbrodniarz jako sedzia wydwal wyroki smierci na zolnierzach AK. Wszystkie akcje informacyje prowadzone m.in. przez GW w Polsce a majace na celu wsparcie uciemiezonego narodu Bialoruskiego sa manipulacja ktorej wiekszosc Polakow dala sie zwiesc. Tak jak Libia rowniez Bialorus jest wspanialym kaskiem da NWO a co wazne – oba kraje stoja na przeszkodzie globalnemu rzadowi i stanowia potencjalne ryzyko. Polska juz dawno utracila wolnosc sprzedawana stopniowo przez kolejne rzady… businessmanow i lobbystow. Obecnie jestesmy niewolnikami we wlasnym kraju. To samo chca zrobic z Bialorusia syjonisci wyznajacy kabale! Zwroccie uwage na date – 11.04. Czy wiecie jaka symbolike ma liczba 11 wsrod wyznawcow sztana…

   dokładnie, mądre słowa, i do tego ten poczobut u nas jest znany jako represjonowany i wspierają go nasze pożal się boże anarchisty – oni (ten ruch młodzieżowy anarchistyczny) robi dla michnika chociaż z definicji jest przeciwko tam są szmule na wierchuszce i tak każda niezależna inicjatywa kończy, głownie chodzi o to aby młodzież lewacka nie dogadała się z prawicową chociaż oni taką samą muzykę lubią punk i piwo i wygląd podobny chodzi o to by wszedzie rozdzielać i napuszczać polaków jeden na drugiego – szmule szmule + pożyteczni idioci

  • Taka prawda 12 kwietnia 2011 o 8:17 pm

   W ramach świętowania polskiej wspólnoty narodowej środowiska szmalcowników zrobiły Polakom przemarsze gejowse byle zapaskudzić Dzień Niepodległości jewropejskimi wartościami. Aby tylko słowo NIEPODLEGŁOŚĆ nie kojarzyło się z pierwowzorem czyli wolnością. Aby tylko na kolejny „niepodległościowy festyn” każdy bał się przyjść zarobić łatkę nazisty tak jak ostatnio każdemu świetującemu ją dzielnie rozdawano w GW.

   Jak na jakimś blogu ktoś zaproponował stworzenie polskiego odpowiednika Dnia Patryka by w ten sposób promować Polskę na świecie ten sam dyżurny motłoch zjechał go jak burego psa bo przecież reklama Polski i Polaków to rasizm w czystej postaci. A my mamy byc jewropejczykami. Ciekawe kiedy w Polsce zaczną się marsze z pochodniami by palić koscioły katolickie bo to w planach światowców też jest. Najpierw trza zniszczyc kościół Chrystusa by zaprowadzić kościół szatana. Kościół ich boga.

 71. Annah 12 kwietnia 2011 o 6:57 pm

  „…Słońce ma jednak niezbyt duży wpływ na tektonikę – przynajmniej w sposób bezpośredni”

  Nie wiem czy rzeczywiście tak prosto jest ocenić wpływ rozbłysków słonecznych na Ziemię, przecież zdarzyć się może że duża burza przejdzie bokiem, a mała nas dosięgnie. Takie wnioski powinni formułować doświadczeni obserwatorzy, a są jednak dla nas bardzo istotne, bo zaważyć mogą o być albo nie być naszej cywilizacji.
  Czymże jest wiek czy dwa od stworzenia żarówki przez Edisona w skali istnienia Układu Słonecznego, a nawet życia samej tylko ludzkości?

 72. APA 12 kwietnia 2011 o 8:03 pm

  Szmule twierdza,ze goje to bydlo,zas goje nie potrafia odroznic szmula od goja !
  Gdzie tu sens ,gdzie logika aby szmule wchodzily gojom na portal/blog a goj wlasciciel portalu nie umial ich odroznic ,no chyba,ze sam jest szmulem !!!
  Nie podejrzewajac o to gospodarza tego portalu ( o wspolprace ze szmulami) pragne pogratulowac MONITOROWI SAMOZAPARCIA i WALENIA W CZAMBUL SZMULI !
  Utarlo sie w tym swiecie,ze szmul jest madry i wszechwladny a goj glupi i szmulowi ma sluzyc i na szmula pracowac .
  Ale czasy te juz sie koncza i to z tego powodu,ze szmule zaczeli sie miedzy soba gryzc jak psy do konca nie syte a na wybiegu zostal tylko jeden ochlap.
  Tym ochlapem jest w Europie Bialorus i to na drodze ,gdzie nie powinno byc zadnych przeszkod,drodze na wschod ze szmulowym towarem .
  Bialorus to piekne i zdrowe dziewczyny, ten nie wie kto sie nie przekonal jak potrafi kochac „biala-rusinka” i jak waleczny jest „bialy- rusin” (to SLOWIANIE).
  Nie o kochanie tu idzie mlodziency i nieco starsi ,tu idzie o zdrowie dla chuderlawego szmula !On chce aby biala plec rodzila mu zdrowe dzieci MIESZANCE,takie jakie i tu na tym portalu pyszcza po polsku !

  Szmul ze szwabem wzieli sie juz za bary do tanca i DUSZA SIE .
  Malo tego jeden pierdzi cebula i czosnkiem a drugi zionie browarem – smrod,ktorego nawet HAARP-em nie pokonasz ,bo wyjdzie z tego smrod zgnilych jaj,taki juz wychodzi na forach dyskusyjnych ,w koncu wyjdzie na ulice !
  Co wiec czynia mozni tego swiata i tu UWAGA :
  w porozumieniu ze szmulowymi najduchami z Moskwy – OTACZAJA BIALORUS Z WSZYSTKICH STRON !!!
  Jedyny ratunek dla BIALORUSINOW to PRZYLACZYC SIE DO WOLNEJ POLSKI !
  SILY SLOWIAN NIKT NIE POKONA nawet zaden najduch typu Napoleona czy Hitlera .
  Zas SZMUL CZYSTEJ KRWI NIGDY NIE ODWAZY SIE ISC W PIERWSZYM SZEREGU NA BOJ,on zawsze chowa sie za plecami/na drugiej pozycji,on woli wydac rozkazy jak pod Lenino .
  Czy znasz mlody czlowieku czym bylo Lenino podczas IIWS ?
  Nie ,popytaj starszych ,powiedza ci i o tym dlaczego ofensywa zatrzymala sie na Wisle pod Warszawa.
  Nie tylko ze wzgledu na swoj garbaty kregoslow SZMUL ma obawy ale na strach jaki go caly czas trzyma i to do tego stopnia ,ze gazy z niego uchodza juz na same slowo,ze BIJA !
  Czy ty wiesz czytelniku jak szmule i szwaby caly czas sie boja gdy nie maja obok siebie silniejszego.
  Wlasnie teraz spojrz na polskich szmul ,kiedy tuz za granica jest tak postawny facet jak Lukaszenka ,oni juz nawet w Sejmie RP ze strachu pierdza (wejdz na sale obrad ,nie tylko uslyszysz/zobaczysz ale i poczujesz – co drugi wali w pory ,lub co druga w babskie majtki,Rokitowa to az nosem kreci i pyta Tuska dlaczego lubi stac w rozkroku ).
  Na co wiec czekac BRACIA SLOWIANIE,JAK DLUGO MOZNA WACHAC CZYJS SMROD ?
  WIETRZYC, SPRATAC i PRAC !!!!!!!!!!!!!!!!!
  Nazbieralo sie juz dosc brudow w srodkowej i wschodniej Europie , potrzebna nie jedna przepierka ale duze generalne PRANIE , OBFITE PLUKANIE i ODWIROWANIE .
  POLSKA PRALKA „FRANIA” w RUCH.

  POLSKA SILA JEST i BASTA a BIALORUS MA SWOJE WYPOCZETE WOJSKO !
  DO DZIELA, LATO IDZIE !!!

  • Taka prawda 12 kwietnia 2011 o 8:23 pm

   Weż pastylke. Czasy komsomolczyków i ich zarliwych buntów już dawno minęły.

 73. APA 12 kwietnia 2011 o 8:41 pm

  „taka prawda” to gowno prawda !
  Pastylki to ostatni punkt instrukcji,widac,ze juz masz dosc dyzuru .
  Wez przywal lbem w sciane ,moze dotrwasz do konca dyzuru.

 74. ALFA 12 kwietnia 2011 o 9:14 pm

  Sarkozy negocjuje z Benjaminem Fulfordem i Stowarzyszeniem Białego Smoka
  Rozmowy w weekend trwały 2 dni. Przywódcy europejscy obawiają się przyszłości Euro, ich wspólnicy amerykańscy zaczynają sobie zdawać sprawę, że każdy dzień przybliża ich do aresztowania.

  Nadal są aroganccy, ale jest to tylko odruch obronny. Okazuje się, że elita japońska, którą jest 1% populacji, ma pochodzenie żydowskie. Do reszty populacji odnoszą się z pogardą, która raczej wynika z ich statusu materialnego.

  Konferencja zorganizowana przez Sorosa w tym samym czasie, która nosiła szumną nazwę Breton Woods 2, została generalnie zignorowana przez świat. – świadczy to jeszcze raz o ich słabości. Szykują się wielkie zmiany….

  Znających angielski polecam ten tekst w całości, a w najbliższych dniach postaram się go pełniej streścić, bo warto. Być może jednak Fulford ma rację. http://kauilapele.wordpress.com/

  Trzęsienie ziemi niedaleko Fukushima potwierdza obawy Fulforda.
  Tym razem stosunowo niewielkie trzęsienie, o mocy 6.6 – 7.0, nawiedziło tereny oddalone 50 km od elektrowni w Fukushima.

  Nie jest to jeszcze wybuch wulkanu Fiji, którego obawiał się Fulford, jednak słabość ataku, może być właśnie efektem ruchu wyprzedzającego, jaki zastosował Ben.

  Niebezpieczeństwo tego typu trzęsień polega na tym że mnogą faktycznie spowodować erupcje wulkaniczne, a bliskie sąsiedztwo elektrowni na pewno nie pomaga akcji usuwania skutków zniszczeń. Tych wtórnych trzęsień ziemi na tym terenie od 11 marca było już kilkaset.
  http://edition.cnn.com/2011/WORLD/asiapcf/04/11/japan.quake/index.html?hpt=T1&iref=BN1
  http://newworldorder.com.pl/post,1459,0

 75. o co chodzi 12 kwietnia 2011 o 9:32 pm

  Komentarze ,są coraz ciekawsze . Tak trzymaj Monitor , nie bój się krytycznych komentarzy . Sens dyskusji polega na logice i prawdzie .

  Z przyjemnością kliknąłem na reklamę ,aby cię dofinansować i innym to proponuję ,w końcu płaci korporacyjny burżuj 🙂

  I tu mała pinezka z mojej strony . Nie ośmieszaj się linkiem do Zenobiusza ,to nie jest poważny człowiek . I prawda2.info to bespieka.

 76. eltoro83 12 kwietnia 2011 o 10:11 pm

  ekag-weź ty chłopie przestań siać propagandę głupoty.Ogarnij się-chciałeś zabłysnąć….już!!!!! to zgaśnij.Kurna większej biedy niż na Białorusi to chyba teraz w Europie nie ma-mieliśmy na UWM wymianę studentów z Mińska-jak zaczeli nam opowiadać jak tam jest naprawdę,jak ludzie są zastraszeni i tłamszeni to głowa mała.A po drugie-czy dla was każda męda typu prywaciarz który chce zgarnąć kasę jak najszybciej się da i któremu słoma z butów wystaje to też mason,iluminata człek z NWO-pytam się bo chyba trafiłem do klitki wzajemnej adoracji szukającej w każdym wydarzeniu spisku-chociaż jestem świadom że Świat stoi na nodze jednym „wałkiem” tworzonej.

 77. wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 10:54 pm

  Yasiu :

  @ Wielbicielka Wielkiego Gerbera
  Cały czas tu tylko rzucasz bluzgi i wyzywasz wszystkich od głupków a sam się pochwaliłeś tylko podstawową wiedzą dostępną na Wikipedii ( wystarczy wpisać skala Richtera i już znamy relacje energii dla poszczególnych stopni w skali)
  Zgadzam się z Tobą, że zapewne część użytkowników podnieca się teoriami bez zaznajomienia się z podstawowymi informacjami na temat jakiegoś zjawiska, ale twoje agresywne posty tego nie zmienią.
  A triumfowanie i wyzywanie od głupków użytkowników, bo nikt nie odpowiedział na twoje proste pytania przypomniało mi anegdotkę:
  Profesora pewnego uniwersytetu zapytano czemu nie zmieszał z błotem faceta który głośno wygłaszał irracjonalne poglądy. Profesor odpowiedział:
  „To że ktoś twierdzi, że księżyc jest fioletowy, nie obliguje od razu by profesorowie astrologii spieszyli ze sprostowaniami do mediów”

  1. Wykaż „bluzgi”
  2. Wykaż wyzywanie kogokolwiek
  3. Wykaż agresję
  4. Wykaż „triumfowanie”
  5. Wykaż pkt. 2 powyżej

 78. Yasiu 12 kwietnia 2011 o 11:31 pm

  Ad1,2,3,4
  Rzeczowa, pozbawiona emocji i przeładowana obiektywizmem wypowiedź oparta na naukowych dowodach… kolejny fachowiec z koziej d..y z przerostem ego znający się na wszystkim. Rozwiązanie? Zrzucić delikwenta z poziomu ego na poziom IQ… zostałaby mokra plama

  albo
  Tesla to mój ulubiony naukowiec dziecko Ty nawet nie potrafisz przeczytać krótkiego postu ze zrozumieniem więc jakim dyskutantem jesteś? Chcesz konkurować w wiedzy z fizyki z wykładowcą uniwersytetu w Danii? ZIEEEEEEW Żeby konkurować musiałbyś sie najpierw jakąś wykazać- to Ci jeszcze nie wyszło zatem ZIEEEEEEW

  Mam bardzo marne zdanie o dyskutantach którzy wypytują drugą stronę o wszystko, by potem doczepić się do tego co powiedzieli, a sami nic od siebie nie dorzucają do tematu rozmowy.
  Tak naprawdę nic nie wnosisz do tematu, tylko jątrzysz. Zarzucasz innym, nie wykazali się wiedzą, choć sama uważasz, że umiejętność wyliczenia energii trzęsienia ziemi predestynuje Cię do miana znawcy tematu (bo tylko taką wiedzą „specjalistyczną” zabłysnęłaś.)

  Jak na wykładowce fizyki w Danii to niewiele….

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 11:51 pm

   1. Cóż za niepojęty żal, iż czystej ironii pojąć nie potrafisz.
   2. Fakt- nikt nie pojął słowa pisanego, które pominąłeś, aczkolwiek było cytowane przez kilku dyskutantów bez zrozumienia jego znaczeniu w całym zdaniu.
   3, JA mam bardzo niskie zdanie o dyskutantach, którzy zarzucając drugiej stronie używają argumentu „nie masz racji, bo ja tak uważam”. Z takimi „argumentami” mie da się polemizować w żaden sposób.
   3. Fakt kolejny, z którym się zgadzam: podałam banalne informacje możliwe do zweryfikowania aczkolwiek nikt ze współdyskutantów nawet nie podjął dyskusji nt. Takie zachowanie nie daje możliwości rozwinięcia ewentualnej dyskusji. Co nie zmienia faktu, że wiadomości podane w powyższym artykule są wyrwane z całego pakietu faktów dotyczących sytuacji sejsmicznej w Japonii na przestrzeni ostatniego miesiąca i wcześniej.
   4. NIGDZIE nie napisałam, że jestem znawcą tematu. Zaznaczyłam jedynie, że posiadam wiedzę zdobywaną na przestrzeni kilkunastu lat.
   5. Nie jestem wykładowcą z Danii… ten brak umiejętności czytania ze zrozumieniem powalił mnie całkowicie 😀

   P.S. Czekam na wykazanie mi „bluzgów”

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 12 kwietnia 2011 o 11:57 pm

    Napisałam również powyżej, że 11 ofiar zamachu w Mińsku miało po 11 palców u rąk i nóg- czy to się kwalifikuje jako agresja czy jako atak na podstawy antropologii? 😀

 79. wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 12:58 am

  http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/world/historical.php

  No dalej Panie Autorze i reszto wielbicieli takowego! Podajcie mi nazwiska ludzi wciskających guzik „HAARP” dla wywołania trzęsień ziemi podanych na liście z powyższego linku.

 80. Pingback: Top Posts — WordPress.com

 81. anonym 13 kwietnia 2011 o 1:49 am

  Czytam te komentarze i wybaczcie, w wielu przypadkach przychodzi mi na myśli, że część osób które tu piszą mają poważne problem z osobowością. Szkoda, że zamiast szukać czegoś co nas łączy i wymieniać komentarze w celu poszerzenia horyzontów i dojścia do prawdy, zawsze znajdują coś co nas różni i obrzucają błotem innych tylko dla tego, że mają inne poglądy.

  Rzeczą absolutnie NIEWYBACZALNĄ jest robienie sobie głupich żartów i pisanie zgryźliwych komentarzy na tematy tych, którzy ZGINĘLI lub ucierpieli w tym zamachu!!! Pokazuje to tylko jaki poziom reprezentują takie osoby.
  Jeśli Twoją reakcją na cudze cierpienie jest szyderstwo to… brak mi słów (tych cenzuralnych)!!!

  Co do artykułu o Białorusi to, moim zdaniem jest w nim dużo prawdy. Od kilku lat żyję tam (przez znaczną część roku) i to z WŁASNEGO WYBORU. Wiele rzeczy obserwuję z innej, niż większość z Was perspektywy. Jeśli ktoś chce się na te tematy wypowiadać, a swoją „wiedzę” o tym kraju i jego sytuacji ma wyłącznie z mediów i własnych wyobrażeń, to nie powinien się wypowiadać robiąc z siebie „autorytet”! Pamiętaj – bezmyślność jest zaraźliwa! Szkodzisz w ten sposób innym!

  Dla mnie, po mimo tak wielu kontrowersji wokół A. Łukaszenko, ten kraj jest bardziej „normalny” i daje w wielu sytuacjach więcej swobód swoim obywatelom niż nasz Polski rząd nam. Widząc co dzieje się u nas i tam wiem, że ta lista pozytywów jest długa. Ale nie dowiesz się o tym siedząc przy komputerze i krytykując innych. Musisz tam żyć i wtedy możesz porównać to z tym co mamy w RP.

  Dla mnie Białoruś to ostatni (przynajmniej jeszcze częściowo) wolny kraj w Europie i mam nadzieję, że takim pozostanie.

  Pozdrawiam wszystkich…

 82. anonym 13 kwietnia 2011 o 2:28 am

  I jeszcze coś w temacie zamachu w białoruskim metro:

  W tym samym dniu (11.04) w Brukseli obradował Komisja Prawna. Temat posiedzenia:” Unijna polityka przeciwdziałania terroryzmowi: najważniejsze osiągnięcia i nadchodzące wyzwania”
  Czytaj punkt 20 wykazu na: http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?type=COMPARL&reference=JURI-OJ-20110411-1&secondRef=01&format=XML&language=PL

  Ciekawostką jest też to, że Bruksela oraz inne państwa członkowskie EU (Polska niestety też się do nich zalicza) nie wystosowały ŻADNEGO!!! oficjalnego listu wyrażającego współczucie w związku z tragedią w Mińsku!!!

  Poddaję to pod dyskusję w temacie: „komu na tym zależało zależało”

 83. anonym 13 kwietnia 2011 o 2:34 am

  PS. 1 Zamachu w Mińsku dokonano podczas trwania obrad w/w komisji.

  PS. 2 Cytat z ostatniego telewizyjnego wystąpienia prezydenta Łukaszenko: „…my wszyscy wiemy kot za tym stoi…”

  • gerfild 13 kwietnia 2011 o 7:23 am

   gerfild

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 9:16 am

   ALIK?!

 84. wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 9:37 am

  http://www.japanquakemap.com/

  ZNOWU HAARP?! Maja ludzie zdrowie żeby tak guzik ciągle cisnąć 😀

 85. APA 13 kwietnia 2011 o 10:53 am

  „anonym” zgadzam sie z toba co do oceny Bialorusi ale co do „wylozenia osobowosci” to nie do konca.
  Czlowiek to brzmi dumnie ale wiesz kiedy ?
  Gdy lezy juz w trumnie !
  Pisze to nie majac akurat na uwadze dzisiejszych pogrzebow zabitych ludzi przez podplaconych durni na Bialorusi ale z mysla o tych synalkach i corach studiujacych, jak opisuje ta wyzej osoba, co ponoc studiowala ze studentami Bialorusinami.
  Pisze ona dumnie jaka to ona moze i bogata a te biedulki z Bialorusi „zabiedzone i zaniedbane”,pewno i bryki nie mialy i kanapki swoje w przerwach wykladow jadly. Pewnie tez nie szlajaly sie w akademikach tak jak te bogatsze.
  Ale juz nic nie napisze dalej,ze Bialorusini/inki maja inny ,powszechny dostep ,prawie darmowy do nauki ,inny niz w takim kochozie pejsatym jak UE,nie napisze,ze w jewrokolchozie czy usaizraelu za nauke sie buli i to slono, a stypendia tez roznie sa przydzielane/przyznawane ,zas rodzice studentow to sa tacy a tacy.

  Pisze o tym dlatego ,ze porownajmy sobie wszystko co na Zachodzie i Wschodzie i wyciagajmy z tego wnioski do dyskusji.

  Czy ktos przebywajac chocby z krotka wizyta na Bialorusi widzial bezdomnych i zebrakow zebrzacych na ulicy w takiej ilosci i skali jak na zgnilym zachodzie ?
  A w tej pieknej zgnilej zachodniej Europie kogo zobaczysz na ulicy jak nie dziada i zebraka smierdzacego,bogaczy nie spotkasz ,bo bogacz przemknie ci pod nosem limuzyna z przycmionymi szybami wzglednie chowa sie w swych jaskiniach obstawiony gorylami.
  A domy i wszelkie luksusy w nich, to kto gdzie i jakie ma ?
  A porzadek na ulicach taki jest na Bialorusi jak na Manhattanie w NYC ?

  Zejdzcie mlodziezy swiata na ziemie i poznajcie na niej RZECZYWISTOSC i to zdrowym nie zamulonym umyslem i wzrokiem !

  Bialorus nie obroni sie przed zgnilym kapitalizmem i szmulowa demokracja,jezeli w niej mlode pokolenie zarazi sie beztroskim zyciem i ZACHODNIM SYFEM , obietnicami i propaganda SZMULO-SZWABOW ,ktorzy zarazaja caly swiat czym sie da, kolorystyka ,sreberkami i zlotkami w ktore jest owiniete szmulowe gow.o i szwabsko-chinski szajs !

  Lansuje sie debilna zachodnia mode bycia,picia i rzygania ,ubiory jak wory i spadajace gacie !
  Luz,bluz i debilna morde za ktora bez wyroku mozna …… i strzelic w pysk .
  To wam sie podoba na zachodzie a mierzi ,ze mlodziez bialoruska jest madrzejsza i nie pedzi za glupota ?!

  NIE CALY SWIAT DA SIE ZWARIOWAC !

  Tym bardziej zastraszyc .
  Slusznie ktos tu wyzej wspomnial o agenturalnych portalach,ktore czynia wam wode z mozgu.Nie trzeba ich wyliczac,wystarczy tam wdepnac i juz sie „czuje” cele jakim sluza.
  To,ze ktos wyksztalcony to nie znaczy,ze madry czlowiek.
  Madrosc czlowieka poznaje sie po jego czynach i dzialaniu.
  Malpy sa tez wygadane ,a wrzeszczec potrafia donosniej niz czlowiek z doktoratem.
  Dzisiaj w dobie internetu i przekazu przez jego lacza informacji do madrych ludzi przynosi juz pozytywne wyniki.
  Trzeba ludzi starszych od siebie i nie umiejacych korzystac z tego pudelka i ekranu przyblizyc do tej wiedzy .
  Usiadz z ojcem,matka do komputera ,pokaz mu jego obsluge,podpowiedz gdzie co i jak znalezc .
  Na ten czas wylacz nowoczesny „kolchoznik ” jakim jest dzisiaj telewizor ,bowiem w nim nie znajdziesz PRAWDY ale to jak kiedys w PGR-owskim kolchozniku propagande i zalecenia sluzace kolchozowi – obecnie jewro-kolchozowi (UE),bo tak daleko technika przekazu glosem i obrazem zaszla.
  Ludzie winni sie wzajemnie informowac co dobre a co zle ,co szkode przynosi ,jak zamula mozgi .
  Czas aby internet i rzetelne wiadomosci oparte NA PRAWDZIE trafily do kazdego POLAKA,do kazdego czlowieka na swiecie,wtedy dopiero zwyciezymy.
  Nie bedziemy szli jeden przeciwko drugiemu.
  Dzisiaj rozne traby dla nas graja a najglosniej szmulo-szwabskie (dwie rasy ,ktore rzadza swiatem,zagniezdzone w kazdym panstwie/narodzie,zmieszane z nimi i to w roznym stopniu i skali dominujace).
  ROZPOZNAWAJMY LUDZI KTO KIM JEST i KOMU SLUZY !
  POWODZENIA W DZIALANIU !!!

  • monitorpolski 2 sierpnia 2011 o 8:29 pm

   Nie przeredagowywałem tego, choć powinienem – z uwagi na obraźliwe określenia. APA, można inaczej, wcale nie mniej dosadnie.