Wydarzenia i komentarze 13 kwietnia 2011r

FBI – Hitler uciekł do Argentyny. Ta szokująca informacja znajduje się dokumencie z 1945 roku opublikowanym przez amerykańskie  FBI.
Łodzie podwodne, jedna z nich z Hitlerem na pokładzie przybiły do brzegu przy półwyspie Valdez w Argentynie dwa i pół tygodnia po upadku Berlina. Razem było około 50 osób.

czy to może być zdjęcie starego Hitlera?

Przetransportowano ich końmi  do podnóży południowych Andów. Plan był ustalony z 6 przedstawicielami argentyńskich elit politycznych. Hitler miał się ukrywać we wioskach, których ludność była pochodzenia niemieckiego – San Antonio, Videma, Neuquen, Muster, Carmena i Rason. Łapówka dla argentyńskich oficjeli wynosiła 15,000 ówczesnych dolarów. Hitler ponoć przybrał inny wygląd, ogolił swoje wąsy, przez co odsłonił długą szramę na górnej wardze. Dokument podaje, że sensacyjnych informacji o Hitlerze nie udało się jeszcze zweryfikować. Dociekliwym polecam dokładne przestudiowanie dokumentu: http://vault.fbi.gov/adolf-hitler/adolf-hitler-part-01-of-04/at_download/file
zob. też tu: http://reinep.wordpress.com/2010/09/14/the-truth-about-hitlers-death-the-allies-served-us-a-big-fat-lie/
http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/331067,hitler-przezyl-wojne-fbi-ujawnilo-dowody.html

Blokada bloga monitorpolski
Kolejna osoba informuje mnie o tym, że nie może wejść na mój blog.
„Sa problemy wejscia na twoja strone , nie chce sie otworzyc (biala strona), lub 400 Bad Request”.

„To jest bardzo dziwne – nie wiem czy to robota matrixowych speców od netu…może …przez ostatnie 3 miesiące pokazali mi na co ich stac………….- Twój Blog w ogóle nie chce się wyświetlac : albo pokazuje mi sie pusta strona albo to : 400 Bad Request”
„No i znowu mnie zablokowali – puste, białe strony po próbach wejścia na Twój blog…………… Szlag mnie trafia…………żyję w okupowanym kraiku…………..”
„wygląda na to że zablokowali mnie na stałe od czasu moich ostatnich komentarzy w piątek rano – jak próbuję wejść na Twojego bloga tak zwyczajnie jak do tej pory, to żadna Twoja strona na blogu sie nie otwiera, widze pusta białą strone albo te idiotyczne komunikaty”
Może któryś z informatyków mógłby służyć radą, co z tym fantem zrobić? Wygląda na to, że blog jest blokowany w niektórych lokalizacjach w Polsce.

HAARP znów pracuje nad Polską?
Czy pogoda w Polsce jest kształtowana przez HAARP? Dzisiaj znów mogłem usłyszeć dźwięki, o których wcześniej pisałem w artykule „Tajna broń masonów” (http://wp.me/pXVoU-79). Wtedy przypuszczałem, że jestem celem ataku elektromagnetycznego, teraz po niedawnych wydarzeniach i obserwacjach (m.in. dziwne chmury nad Europą, obserwacje w Norwegii, gwałtowne wiatry itd), jestem gotów przyjąć tezę, że te dźwięki pochodzą z HAARP, i że w odpowiednich warunkach można je usłyszeć. W cichych warunkach, najlepiej w nocy, należy mocno przyłożyć ucho do poduszki i uspokoić organizm. Najpierw usłyszymy bicie serca, ale pod nim po chwili można będzie usłyszeć o wiele cichsze, regularne stukanie – jak odgłos dalekiej koparki. Częstotliwość wg moich ocen to ok 6-8Hz. Pewnie z uwagi na ten dźwięk, rosyjski HAARP nazywany był „woodpecker” czyli dzięcioł (zob też: http://newworldorder.com.pl/drukuj,2690). Nie wiem w jaki sposób powstaje dźwięk z fali elektromagnetycznej, ale jednak da się to usłyszeć. Ja słyszę tylko w prawym uchu.
Jeśli pogoda jest obiektem działań wojskowych obcych krajów czy też NATO, to niedawne tragiczne powodzie w Polsce można by nazwać atakiem przeciwko naszemu krajowi. Powodzie zubożyły setki tysięcy rodzin, wiele osób znalazło się bez dachu nad głową. Polska straciła spory majątek, a to jest celem rządu światowego – by wymusić posłuszeństwo. Być może politycy polscy są szantażowani HAARP-em, a powodzie były pokazem siły, podobnie jak trzęsienia ziemi w Japonii.

Japonia się rozpada
Na poniższych nagraniach widać jak wyspy japońskie są niestabilne.

Japończycy jak słychać, nie za bardzo przejmują się tym dziwnym zjawiskiem, choć może ono by początkiem zapadania się wysp w 6 kilometrową czeluść oceaniczną. Ciekawe komentarze można znaleźć na forum dyskusyjnym godlikeproductions. „Fakty wskazują na to, że większa część Japonii ulegnie rozpadowi i zatonie w Pacyfiku. Nie wiemy czy nastąpi to stopniowo czy nagle. Jeśli będzie jeszcze więcej trzęsień to proces ten nastąpi szybciej. Erupcje wulkanów to jeszcze przyspieszą – spowoduje to ciężar lawy. Czas wziąć stamtąd tych najzdrowszych i najzdolniejszych. Wiemy, że olbrzymia część populacji Japonii otrzymała już śmiertelną dawkę promieniowania, są oni chodzącymi trupami. Czas oddzielić tych zdrowych, gdyż jeśli tego nie uczynimy to w ciągu kilku miesięcy ich także nie będzie dało się uratować”.
Inny komentarz uspokaja:
„erupcja wulkanu miała miejsce przed trzęsieniami, nie ma to nic wspólnego z Japonią. Cały Pierścień (Pacyficzny, tzw Pacific Rim) wybucha już od roku, to nie jest rozpad. Przewiduje się, że Azja południowo-wschodnia zapadnie się w oceanie, wlicza się w to Indie, ale nie Japonię. Wszyscy zapominają, że wielkie trzęsienie i tsunami nastąpiło właśnie w Pierścieniu”
.
Wcale nie jest to optymistyczne „uspokojenie”…
Na stronie European Space Agency (ESA)  w artykule „ruchy ziemi w Japonii widziane z kosmosu” http://www.esa.int/esaCP/SEM9PL6UPLG_index_0.html podano bardziej naukowe wytłumaczenie zjawiska. Jest to wynik trzęsień ziemi, których do tej pory było ponad 900(!), największe deformacje sięgają obniżeniu poziomu o 2.5 metra. Badano je na 800 km wycinku Sendai i Tokio. Potwierdzać to może, że część Japonii się zatapia.
Ukazała się także anonimowa mapa ukazująca w jaki sposób rozejdzie się tsunami z falami o wysokości powyżej 60 metrów, w momencie gdy Japonia zacznie się zapadać:
http://img27.imageshack.us/img27/7215/westcoasto.jpg. Ma ono zatopić większą część Zachodniego Wybrzeża Ameryki Północnej….

zob. też. Interaktywna mapa trzęsień ziemi w Japonii http://www.japanquakemap.com/
Analiza trzęsień przez Dutchsinse: http://www.youtube.com/watch?v=pI-KdOoe-LA

Strefa ewakuacji wokół Fukushimy zostaje rozszerzona.
Mimo, że oficjalnie mówi się, że sytuacja jest stabilna, rząd japoński zdecydował wczoraj o ewakuacji miast, poza strefą 18 mil, z której już ludność została ewakuowana. Nastąpiło to po dokładnych badaniach radiologicznych w tysiącach lokalizacji poza strefą ewakuacji. TEPCO utrzymuje, że wszystkie dane są dostępne, gdyż „przy takim nadzorze międzynarodowym, niemożliwe byłoby ukrycie czegokolwiek”. Rząd japoński jednak uważa, że aby oszacować jaka ilość radioaktywności naprawdę wydostała się do atmosfery, potrzeba całego miesiąca. Zwiększenie poziomu kryzysu nuklearnego do 7 było podyktowane głównie po wzroście radioaktywności, wynikłym na skutek eksplozji wodoru w pierwszym tygodniu katastrofy. Oficjalnie uważa się, że późniejsze wycieki są już o wiele mniejsze. Rząd japoński nie zgadza się na porównywanie katastrofy w Fukushima do Czarnobyla, gdyż skażenie radioaktywne wynosi tylko 10% tego co było w Czarnobylu i nikt z pracowników elektrowni jeszcze nie zginął na skutek napromieniowania. Niestety, ale wygląda to na propagandę mającą na celu krycie tego co się stało i co się dzieje w elektrowni. zob: wideo

Krowy koło Fukushimy zaczynają masowo zdychać.
Nie jest na razie wiadome co jest przyczyną masowego wymierania krów – radioaktywnie skażona pasza, brak wody, zimno czy też bezpośrednie opady radioaktywne. Podobno dzikie psy mają się dobrze, ale one nie żywią się skażoną trawą… zob: >wideo

Reklamy