Wydarzenia i komentarze 13 kwietnia 2011r

FBI – Hitler uciekł do Argentyny. Ta szokująca informacja znajduje się dokumencie z 1945 roku opublikowanym przez amerykańskie  FBI.
Łodzie podwodne, jedna z nich z Hitlerem na pokładzie przybiły do brzegu przy półwyspie Valdez w Argentynie dwa i pół tygodnia po upadku Berlina. Razem było około 50 osób.

czy to może być zdjęcie starego Hitlera?

Przetransportowano ich końmi  do podnóży południowych Andów. Plan był ustalony z 6 przedstawicielami argentyńskich elit politycznych. Hitler miał się ukrywać we wioskach, których ludność była pochodzenia niemieckiego – San Antonio, Videma, Neuquen, Muster, Carmena i Rason. Łapówka dla argentyńskich oficjeli wynosiła 15,000 ówczesnych dolarów. Hitler ponoć przybrał inny wygląd, ogolił swoje wąsy, przez co odsłonił długą szramę na górnej wardze. Dokument podaje, że sensacyjnych informacji o Hitlerze nie udało się jeszcze zweryfikować. Dociekliwym polecam dokładne przestudiowanie dokumentu: http://vault.fbi.gov/adolf-hitler/adolf-hitler-part-01-of-04/at_download/file
zob. też tu: http://reinep.wordpress.com/2010/09/14/the-truth-about-hitlers-death-the-allies-served-us-a-big-fat-lie/
http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/331067,hitler-przezyl-wojne-fbi-ujawnilo-dowody.html

Blokada bloga monitorpolski
Kolejna osoba informuje mnie o tym, że nie może wejść na mój blog.
„Sa problemy wejscia na twoja strone , nie chce sie otworzyc (biala strona), lub 400 Bad Request”.

„To jest bardzo dziwne – nie wiem czy to robota matrixowych speców od netu…może …przez ostatnie 3 miesiące pokazali mi na co ich stac………….- Twój Blog w ogóle nie chce się wyświetlac : albo pokazuje mi sie pusta strona albo to : 400 Bad Request”
„No i znowu mnie zablokowali – puste, białe strony po próbach wejścia na Twój blog…………… Szlag mnie trafia…………żyję w okupowanym kraiku…………..”
„wygląda na to że zablokowali mnie na stałe od czasu moich ostatnich komentarzy w piątek rano – jak próbuję wejść na Twojego bloga tak zwyczajnie jak do tej pory, to żadna Twoja strona na blogu sie nie otwiera, widze pusta białą strone albo te idiotyczne komunikaty”
Może któryś z informatyków mógłby służyć radą, co z tym fantem zrobić? Wygląda na to, że blog jest blokowany w niektórych lokalizacjach w Polsce.

HAARP znów pracuje nad Polską?
Czy pogoda w Polsce jest kształtowana przez HAARP? Dzisiaj znów mogłem usłyszeć dźwięki, o których wcześniej pisałem w artykule „Tajna broń masonów” (http://wp.me/pXVoU-79). Wtedy przypuszczałem, że jestem celem ataku elektromagnetycznego, teraz po niedawnych wydarzeniach i obserwacjach (m.in. dziwne chmury nad Europą, obserwacje w Norwegii, gwałtowne wiatry itd), jestem gotów przyjąć tezę, że te dźwięki pochodzą z HAARP, i że w odpowiednich warunkach można je usłyszeć. W cichych warunkach, najlepiej w nocy, należy mocno przyłożyć ucho do poduszki i uspokoić organizm. Najpierw usłyszymy bicie serca, ale pod nim po chwili można będzie usłyszeć o wiele cichsze, regularne stukanie – jak odgłos dalekiej koparki. Częstotliwość wg moich ocen to ok 6-8Hz. Pewnie z uwagi na ten dźwięk, rosyjski HAARP nazywany był „woodpecker” czyli dzięcioł (zob też: http://newworldorder.com.pl/drukuj,2690). Nie wiem w jaki sposób powstaje dźwięk z fali elektromagnetycznej, ale jednak da się to usłyszeć. Ja słyszę tylko w prawym uchu.
Jeśli pogoda jest obiektem działań wojskowych obcych krajów czy też NATO, to niedawne tragiczne powodzie w Polsce można by nazwać atakiem przeciwko naszemu krajowi. Powodzie zubożyły setki tysięcy rodzin, wiele osób znalazło się bez dachu nad głową. Polska straciła spory majątek, a to jest celem rządu światowego – by wymusić posłuszeństwo. Być może politycy polscy są szantażowani HAARP-em, a powodzie były pokazem siły, podobnie jak trzęsienia ziemi w Japonii.

Japonia się rozpada
Na poniższych nagraniach widać jak wyspy japońskie są niestabilne.

Japończycy jak słychać, nie za bardzo przejmują się tym dziwnym zjawiskiem, choć może ono by początkiem zapadania się wysp w 6 kilometrową czeluść oceaniczną. Ciekawe komentarze można znaleźć na forum dyskusyjnym godlikeproductions. „Fakty wskazują na to, że większa część Japonii ulegnie rozpadowi i zatonie w Pacyfiku. Nie wiemy czy nastąpi to stopniowo czy nagle. Jeśli będzie jeszcze więcej trzęsień to proces ten nastąpi szybciej. Erupcje wulkanów to jeszcze przyspieszą – spowoduje to ciężar lawy. Czas wziąć stamtąd tych najzdrowszych i najzdolniejszych. Wiemy, że olbrzymia część populacji Japonii otrzymała już śmiertelną dawkę promieniowania, są oni chodzącymi trupami. Czas oddzielić tych zdrowych, gdyż jeśli tego nie uczynimy to w ciągu kilku miesięcy ich także nie będzie dało się uratować”.
Inny komentarz uspokaja:
„erupcja wulkanu miała miejsce przed trzęsieniami, nie ma to nic wspólnego z Japonią. Cały Pierścień (Pacyficzny, tzw Pacific Rim) wybucha już od roku, to nie jest rozpad. Przewiduje się, że Azja południowo-wschodnia zapadnie się w oceanie, wlicza się w to Indie, ale nie Japonię. Wszyscy zapominają, że wielkie trzęsienie i tsunami nastąpiło właśnie w Pierścieniu”
.
Wcale nie jest to optymistyczne „uspokojenie”…
Na stronie European Space Agency (ESA)  w artykule „ruchy ziemi w Japonii widziane z kosmosu” http://www.esa.int/esaCP/SEM9PL6UPLG_index_0.html podano bardziej naukowe wytłumaczenie zjawiska. Jest to wynik trzęsień ziemi, których do tej pory było ponad 900(!), największe deformacje sięgają obniżeniu poziomu o 2.5 metra. Badano je na 800 km wycinku Sendai i Tokio. Potwierdzać to może, że część Japonii się zatapia.
Ukazała się także anonimowa mapa ukazująca w jaki sposób rozejdzie się tsunami z falami o wysokości powyżej 60 metrów, w momencie gdy Japonia zacznie się zapadać:
http://img27.imageshack.us/img27/7215/westcoasto.jpg. Ma ono zatopić większą część Zachodniego Wybrzeża Ameryki Północnej….

zob. też. Interaktywna mapa trzęsień ziemi w Japonii http://www.japanquakemap.com/
Analiza trzęsień przez Dutchsinse: http://www.youtube.com/watch?v=pI-KdOoe-LA

Strefa ewakuacji wokół Fukushimy zostaje rozszerzona.
Mimo, że oficjalnie mówi się, że sytuacja jest stabilna, rząd japoński zdecydował wczoraj o ewakuacji miast, poza strefą 18 mil, z której już ludność została ewakuowana. Nastąpiło to po dokładnych badaniach radiologicznych w tysiącach lokalizacji poza strefą ewakuacji. TEPCO utrzymuje, że wszystkie dane są dostępne, gdyż „przy takim nadzorze międzynarodowym, niemożliwe byłoby ukrycie czegokolwiek”. Rząd japoński jednak uważa, że aby oszacować jaka ilość radioaktywności naprawdę wydostała się do atmosfery, potrzeba całego miesiąca. Zwiększenie poziomu kryzysu nuklearnego do 7 było podyktowane głównie po wzroście radioaktywności, wynikłym na skutek eksplozji wodoru w pierwszym tygodniu katastrofy. Oficjalnie uważa się, że późniejsze wycieki są już o wiele mniejsze. Rząd japoński nie zgadza się na porównywanie katastrofy w Fukushima do Czarnobyla, gdyż skażenie radioaktywne wynosi tylko 10% tego co było w Czarnobylu i nikt z pracowników elektrowni jeszcze nie zginął na skutek napromieniowania. Niestety, ale wygląda to na propagandę mającą na celu krycie tego co się stało i co się dzieje w elektrowni. zob: wideo

Krowy koło Fukushimy zaczynają masowo zdychać.
Nie jest na razie wiadome co jest przyczyną masowego wymierania krów – radioaktywnie skażona pasza, brak wody, zimno czy też bezpośrednie opady radioaktywne. Podobno dzikie psy mają się dobrze, ale one nie żywią się skażoną trawą… zob: >wideo

Reklamy

177 responses to “Wydarzenia i komentarze 13 kwietnia 2011r

 1. monitorpolski 12 kwietnia 2011 o 11:35 pm

  Przepraszam wszystkich, byłem na 2-dniowym wyjeździe i trudno było mi kontrolować bloga.

  Polubienie

  • Yarpen 13 kwietnia 2011 o 1:00 pm

   Przy błędach przy wejściu na stronę warto sprawdzić czy nie da się wejść na stronę przez dowolne proxy, np. http://bramka.proxy.net.pl/ (przy domyślnych ustawieniach z tej strony proxy Twój blog działa bez zarzutu, a jak wchodzę bezpośrenio to nie działają mi niektóre linki bezpośrednie do wiadomości – pojawia się komunikat: Przepraszamy, brak wpisów spełniających podane kryteria).

   Polubienie

 2. navajo88 12 kwietnia 2011 o 11:48 pm

  Witaj Monitor ,masz rację Japonia jest chyba przed największą katastrofą w swoich dziejach ,tylko ze to jeszcze nie tak szybko bo jak na razie to trzęsienia ziemi zaczynają ją otaczać od wschodniej części Pacyfiku i zapewnie to będzie się rosprzeszczeniać na całą wyspę i powie ci Japończycy powinni już o tym myślec ale jak oglądam NHK to widzę że specjalnie nie biorą tego faktu za możliwy ,ale jak się przeliczą no to bendą mieli pozamiatane i to dokładnie bo wszelkie akcje na ostatnią chwilę to zazwyczaj przynoszą olbrzymią liczbę ofiar śmiertelnych ,dlatego Japończycy ,a szczegulnie rząd Japoni powinien o ty już myśleć ,,ale które państwo lub państwa będzie chciał przyjąc taką liczbę Japończyków ?????? to jest pytanie !!!
  J.M.H

  Polubienie

  • monitorpolski 13 kwietnia 2011 o 9:22 am

   Chiny mają pobudowane puste miasta gotowe na przyjęcie 64 mln ludzi. Może mogliby je „wypożyczyć”? Chociaż wiadomo, że Chińczycy i Japończycy nie darzą siebie sympatią, może czas zakopać topory?

   Polubienie

   • hjk 13 kwietnia 2011 o 12:00 pm

    ale wiesz dla jakich „ludzi” to ma być…

    Polubienie

 3. Man 13 kwietnia 2011 o 12:16 am

  Faktycznie nieciekwie to wyglada i to co sie dzieje wskazuje na to, ze czesc Japonii moze pojsc pod wode, pytanie czy tylko Japonii? Na pewno dzieje sie to na skutek czegos, ale nie sadze, ze to bylby HAARP. Obstawiam, ze bedzie z nim tak jak z „globalnym ociepleniem”, czyli po jakims czasie okaze sie, ze to bujda 🙂

  Polubienie

  • Cupak 13 kwietnia 2011 o 6:42 am

   Iluminaci bedą mieli kolejne 230 mln ludzi do planu depopulacji ; / . Licząc Japonię i zachodnie wybrzeże USA.

   Tak a trzęsienia są robione przez samą ziemie, hehe. Może to niekoniecznie HAARP, ale broń mu podobna !

   Polubienie

 4. yaphoto 13 kwietnia 2011 o 12:40 am

  Polubienie

 5. yaphoto 13 kwietnia 2011 o 12:54 am

  Polubienie

 6. siedem 13 kwietnia 2011 o 6:56 am

  polecam!!!

  Polubienie

  • monitorpolski 13 kwietnia 2011 o 9:41 am

   Znam to – kto ma siłę to przetłumaczyć?
   Weźmy pod uwagę, że Hemner Kenning, który to opublikował jest odrobinę niestabilny psychicznie – już się odgrażał 2 miesiące temu, że więcej nie będzie publikował, bo „USA is doomed” – że USA się rozpadnie itd. Puściłem coś na ten temat, ale teraz nie jestem pewien czy on nie przesadza.

   Polubienie

 7. BettyMegami 13 kwietnia 2011 o 7:18 am

  Chiba jest sztuczną wyspą i takie ruchy widoczne na filmie są tam normalne! Jest to efekt konstrukcji tej wyspy.

  Polubienie

  • monitorpolski 13 kwietnia 2011 o 11:03 am

   Dobre wytłumaczenie. A pozostałe, nie są z Chiba. Droga pęka!

   Polubienie

 8. teosia 13 kwietnia 2011 o 7:59 am

  Zagłada Japoni, to chyba nie wszystko. Mam na myśli resztę ich elektrowni atomowych, które ulegną zniszczeniu.

  Polubienie

 9. Cupak 13 kwietnia 2011 o 8:39 am

  Według mnie jeżeli coś im nie wyjdzie to mogą zrobić z ziemią coś takiego. Gdy im się zacznie „Tape runs out” – kończyć taśma – chyba chodzi o kasiorę.

  Polubienie

  • Cupak 13 kwietnia 2011 o 2:47 pm

   Sam Nikola Tesla powiedział że wie jak przepołowić Ziemię.

   Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 3:27 pm

    No patrz? A dobił go taki niepozorny Marconi.

    Polubienie

 10. typ_refleksyjny 13 kwietnia 2011 o 9:07 am

  Tak jest (zieeeew).Zagłada Japonii,później Azji i całego świata.Mój ojciec już przeżył kilkanaście końców świata.Kozak z niego co? ZIEEEEW. Ale Wy chorzy jesteście… (sic!)

  Polubienie

 11. typ_refleksyjny 13 kwietnia 2011 o 9:28 am

  ZIEEEW Cudak,Monitorwolski i ich kilkuosobowe towarzystwo wzajemnej adoracji zaczną zaraz znowu wyzywać każdego krytycznie oceniającego ich chore wypociny od „cieciów”,”agentów”,”trolli” itp… Zaczną znowu chrzanić o „tefałenie” i „wybiórczej”…Hasło o wybiórczej i tefałenie jest już nieaktualne ładnych pare lat.Teraz ludzie czerpią informacje głównie z internetu (ja np. wogóle nie czytam dzienników,a telewizje oglądam sporadycznie) ,ale nawiedzeni zawiesili się na jakimś śmiesznym hasełku,które jest już dawno nie aktualne i brną w tej żenującej glupocie nie widząc wogóle,że są tak śmieszni,że aż szkoda gadać…

  Polubienie

 12. typ_refleksyjny 13 kwietnia 2011 o 9:33 am

  …Niech czerpią wiedze z ich mendiów,tam napewno jest sama prawda:”ich dziennik”,”szmata polska”,”uważam łże”,radio ma ryja i tv łgam… Powodzenia w odkrywaniu „prawdy”… Szkoda gadać,szkoda Polski…

  Polubienie

 13. APA 13 kwietnia 2011 o 9:38 am

  Zastanawia mnie to czy naukowcy to ludzie ,ktorzy potrafia myslec nie tylko nad swymi badaniami ale nad zyciem innych ludzi,bo swoje zycie maja zapewnione w bunkrach-labolatoriach,z przerwa na spanie i to w roznych warunkach.

  I jeszcze takie dreczace pytanie:
  Czy bogaci kiedys dojda do granicy sytosci ?

  Japonczykow szkoda w tej tragedii jaka ich dotknela, przeciez to ludzie choc „roboty idealne”, moga teraz do moznych tego swiata zwrocic sie o pomoc ale czy ja otrzymaja ???

  Predzej biedny biednemu pomoze niz bogaty,taki juz ten swiat !

  Polubienie

 14. emil 13 kwietnia 2011 o 9:38 am

  Zlot trolli rozpoczęty. Kto was zmusza do czytania „chorych wypocin”?

  Dobra rada :

  Nie cierpcie tych katuszy i weźcie jeden z drugim dupę w troki i poszukajcie innego miejsca w internecie.

  Chyba , że jest to wasza praca, w takim razie Monitor trzymaj się.

  Polubienie

  • Twój wierny cień 13 kwietnia 2011 o 9:44 am

   Ależ my tak z własnej woli! Gdybyś mógł na chwile stanąć z boku i zobaczyć jacy jesteście komiczni 😀

   P.S. Cóż za brzydkie, agresywne słownictwo! A ponoć Wy tacy spokojni.

   P.S. Leżę w domu z nogą w gipsie to sobie szukam rozrywek a Wy na razie wygrywacie.

   Polubienie

  • monitorpolski 13 kwietnia 2011 o 11:04 am

   Dzięki. Widać wyraźnie, „who is who”, prawda?

   Polubienie

   • qen 13 kwietnia 2011 o 7:27 pm

    Zablokować towarzystwo,będzie spokój.

    Polubienie

 15. Twój wierny cień 13 kwietnia 2011 o 9:47 am

  Widzę, ze ktoś tu czytał „Zatonięcie Japonii” Sakyo Komatsu. Stara książka a jak inspiruje 😀

  Polubienie

  • monitorpolski 13 kwietnia 2011 o 11:06 am

   Właśnie, że zatonięcie Japonii nie pasuje do przyjętego w środowiskach alternatywnych modelu zmiany pola. Zapaść się mają Indie, Indonezja, itd, ale nie Japonia. Nancy Lieder nabrała wody w usta po tym co się stało w Japonii.

   Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 11:18 am

    Znasz książkę czy zasugerowałeś się tylko jej tytułem?

    Polubienie

   • adwokat diabła 13 kwietnia 2011 o 12:58 pm

    Mają się zapaść pod Ziemię ,czy zapaść się przestrzeń kosmiczną ? 🙂

    Polubienie

 16. erilo 13 kwietnia 2011 o 9:51 am

  przecież to żaden kłopot. już dawno postuluję o konfederację: Rosja-Japonia-Turcja-Ukraina-Polska, jako obronę przed izraelocentryzmem obecnej geopolityki.
  coby się stało, gdyby Japończycy przenieśli się na Syberię?
  a jak to ma wyglądać po upadku żydowszyzny, prosze bardzo:
  WNIOSEK DO RZĄDÓW PAŃSTW O USTALENIE NOWEGO PORZĄDKU W GODNYM WSPÓŁŻYCIU NARODÓW ZIEMI
  My, Ludzie, Mieszkańcy Ziemi, jesteśmy wszyscy jednym gatunkiem biologicznym.
  Podstawowym zadaniem każdego z nas jest przeżycie.
  Dlatego organizacja życia zbiorowego w każdym aspekcie, także globalnym powinna uwzględniać czynniki prorozwojowe dla każdej grupy etnicznej i jednostki.
  Tymczasem jesteśmy jedynym gatunkiem w przyrodzie działającym z największą determinacją przeciwko temu prawu podstawowemu tworząc fikcyjne ideologie i przyczyny niszczenia bliźnich.
  Pora z tym kończyć, gdyż tego stanu rzeczy ani świat, ani ludzkość nie przetrwa.
  Obecne władze światowe to nie piramida intelektu i wartości, ale piramidalna bzdura i łotrostwo.
  Geopolityka to system naczyń połączonych i nie powinna być sterowana z jednego miejsca, ale współgrać w systemie wzajemnej kontroli kilku ośrodków.
  Moja propozycja te elementy zawiera.
  Jest możliwe zwołanie zamkniętego posiedzenia ONZ plenarnego i wprowadzenia socjalizmu globalnego w trybie natychmiastowym.
  Oczywiście jest już projekt złożony wiele lat temu, ale on wymaga uzupełnienia.
  Proszę o wsparcie i dyskusję nad tymi zagadnieniami.
  Moje propozycje zmian, to poza likwidacją giełd spekulacyjnych, BŚ, MFW organizacji typu Amn. Intern., Komitet Helsiński, Trybunałów: Hagi, Strasburga, etc. wprowadzenie następujących elementów:
  1. wydzielenie wspólnot
  – Chiny
  – Indie
  – Kraje ropy i islamu
  – Rosja Co. [Rosja Co. rozumiem, jako konfederacja Rosja-Ukraina-Polska-Turcja-Japonia]
  – UE
  – Afryka
  – Am. PN i Pd.[w pierwszym okresie oddzielnie]
  – Wyspy
  2. waluty [stosowane jako koszyk waluty światowej]
  – Chiny
  – Afryka + Indie + Wyspy
  – kraje ropy
  – Ameryki
  – Rosja Co. + UE[w pierwszej fazie oddzielnie]
  3. Języki komunikacji m-narodowej: chiński, angielski, erilo. Z czasem angielski i erilo, bądź tylko erilo
  Poniżej skrót istniejącego projektu dotychczasowego ONZ, który wymaga uaktualnienia, ale jest możliwy do natychmiastowego wdrożenia z uwzględnieniem mojego opracowania wspólnotowego:
  ONZ opublikowała w 2000 r. dokument podpisany przez 56 krajów i wiele prywatnych agencji pozarządowych, który jest etapem do rządów globalnych. Oto niektóre z jego zasad [wyjątki z MICHAEL NR 7/RII]:
  Art.1. wzywa do włączenia wszystkich międzynarodowych agencji pod bezpośrednie kierownictwo ONZ. Celem tej inicjatywy jest wiele rzeczywistych centrów władzy międzynarodowej, które nigdy przedtem nie znajdowały się pod bezpośrednia kontrolą ONZ-u: silny Bank Rozliczeń Międzynarodowych (BIS – Bank of International Sattlemments), Światowa Organizacja Handlu (WTO – World Trade Organization), Biuro Rozwoju i Współpracy Ekonomicznej (OECD – Office of Economic Cooperation & Development), Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy (IMF – International Monetarny Fund).
  Art.2. wzywa do regulacji przez ONZ wszystkich transportowych korporacji i instytucji finansowych. Po jego wprowadzeniu nie będzie więcej bezpiecznych „rajów podatkowych” do przetrzymywania prywatnych pieniędzy zagranicą. Każda międzynarodowa instytucja finansowa będzie regulowana i kontrolowana. Trzeba się będzie pożegnać z prywatnymi prawami korporacji.
  Art.3. domaga się niezależnego źródła dochodu dla ONZ, takiego jak podatki od transakcji internetowych i paliw lotniczych i okrętowych… ONZ uzyska moc podwyższania stawek podatkowych bez zwracania się o aprobatę do poszczególnych krajów.
  Art.4. eliminuje prawo veta i stałe członkostwo w Radzie Bezpieczeństwa (Security Council). Powstanie coś na kształt UE, gdzie konstytucje krajów członkowskich są podległe Brukseli.
  Art.5 sankcjonuje stała armię ONZ. Organizacja chce, żeby armia została utworzona przed następną wojną tak, by istniała struktura do szybkiego zbudowania wielkiej armii bez kontroli USA.
  Art.6. wymaga rejestracji wszystkich zasobów broni przez ONZ i redukcji wszystkich armii narodowych „jako części multilateralnego systemu bezpieczeństwa globalnego” pod kierownictwem ONZ.
  Art.7. wymaga indywidualnego i narodowego dostosowania się wszystkich traktatów i deklaracji ONZ dotyczących „praw człowieka”. Jest lista praw socjalnych upoważniających do wprowadzenia polityki socjalizmu globalnego, ogólnoświatowej opieki zdrowotnej i do zapewnienia dostępu do środków antykoncepcyjnych i aborcji na żądanie.
  Art.8. wprowadza Międzynarodowy Sąd Kryminalny (International Criminal Court), czyniąc Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości obowiązującym wszystkie narody i daje poszczególnym jednostkom prawo do wnoszenia petycji do sądów w sprawie wynagrodzenia społecznej niesprawiedliwości….
  Art.12. wzywa do umorzenia wszystkich długów krajów najbiedniejszych, redukcji globalnej biedy i „sprawiedliwego udziału w zasobach naturalnych Ziemi” rozdzielonych przez ONZ (Joel Sskousen, Przegląd Spraw Międzynarodowych, MIA. Kwiecień 2000).
  58-stronicowy dokument napisany przez międzynarodowy panel zaproszony przez Sekretarza Generalnego ONZ Kofi Aniana i ogłoszony 24 sierpnia 2000 r. mówi, że międzynarodowe ciało porzuca swoją neutralność i podejmuje akcję przeciwko jednej ze stron.
  „Jeśli zalecenia SA poważnie brane pod uwagę przez Radę Bezpieczeństwa, szczególnie zalecenia użycia siły, jest to rzeczywiście rewolucyjny dokument, biorąc pod uwagę sposób, w jaki misje pokojowe ONZ mogłyby być przeprowadzane w przyszłości” – powiedział Jocelyn Colon, dyrektor biura kanadyjskiego Centrum Treningu Międzynarodowych Sił Pokojowych im Lestera B. Pearsona w Montrealu (dziennik The Globe & Mail, 24.08.2000).
  „Nowy porządek świata pokoju nie będzie osiągnięty dopóki olbrzymi dług Trzeciego Świata nie zostanie umorzony. ONZ musi podjąć wysiłek, by zakończyć nielegalne agresje. Musi ona mieć większą władzę ze swej strony. Członkowie ONZ, szczególnie USA, muszą oddać swoją suwerenność w ręce ciała światowego” – powiedział znany ekonomista John Kenneth Galbraith (dziennik The Toronto Star, 23.05.2000).
  „Wzywam kraje wierzycielskie i międzynarodowe instytucje finansowe, żeby rozważyły umorzenie wszystkich oficjalnych długów ciężko zadłużonych biednych krajów w zamian za ich czynne zobowiązania do redukcji ubóstwa.” – Kofi Annan (Gazette, Irlandia 18.08.2000).
  Po umorzeniu długów ONZ będzie próbowała zredukować globalna biedę z pomocą krajów uprzemysłowionych G7, proponując światu sprawiedliwy udział w globalnych zasobach naturalnych, co było planowane na jednym z ostatnich spotkań.
  W czasie spotkania w Halifaxie w Kanadzie w 1995 r. kraje G7 przedstawiły propozycję Karty „Globalnego Banku Zasobów” (GRB – Global Resorce Bank) dla „Mieszkańców Świata” opublikowaną w The Chronicle-Herald, 16.06.1995 r., w The Economist, The Financial Times i innych wiodących publikacjach. Globalny Bank Zasobów łączy wartość produkcji naturalnej z telekomunikacją, żeby skapitalizować i zarządzać światowym systemem finansowym.
  Oto krótka analiza „Propozycji dla mieszkańców Ziemi, czyli Karty Globalistycznej:
  Art.1. UDZIAŁOWIEC: Bank jest wolnym publicznym przedsiębiorstwem organizowanym przez wszystkich ludzi. Każda osoba jest właścicielem jednej spośród wszystkich akcji. Akcja ta jest niezbywalnym prawem nabywanym w chwili urodzenia. Bank kierowany jest przez udziałowców. Globalny Bank Zasobów jest niezależną demokratyczna instytucją, która włącza każdego.
  Art.2. DOSTĘP DO BANKU. Bezpłatny dostęp do Banku jest zapewniony drogą telekomunikacyjną.
  Art.3 MAJĄTEK BANKU: Majątkiem, którym zarządza Bank, są zasoby naturalne znajdujące się poza jurysdykcją poszczególnych krajów. Udziałowcy ustalają wartość zdolności naturalnej ekosystemów w tym środowisku na 6000 bilionów dolarów Globalnego Banku Zasobów. Początkowo wartość globalnych dolarów równa się wartości dolarów USA.
  Art.4. KAPITAŁ UDZIAŁOWCA: początkowo kapitał udziałowca jest przekazywany z zasobów Banku na konto udziałowca w wysokości 10 000 $ rocznie przez 10 następujących po sobie lat….
  Art.6. DYWIDENDA UDZIAŁOWCA: Początkowo dochód z dywidendy udziałowca wynosi 80% dochodu Banku podzielonego równo między kontami udziałowców. W chwili śmierci udziałowca dolary powracają do zasobów Banku. Dywidenda udziałowca przynosi każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku bezpieczeństwo ekonomiczne w ciągu całego życia….
  Art.9. KAPITAŁ KREDYTODAWCY: Początkowo Bank transferuje z zasobów bankowych na konta kredytodawców odpowiednia sumę w dolarach Globalnego Banku Zasobów na spłatę światowego długu publicznego w przeliczeni na dolary USA. Spłata długu publicznego przynosi wolność finansową obywatelom wszystkich krajów….
  Art.11. STAN STAŁY: Dolary wymagane do utrzymania stałego poziomu wskaźnika wartości całkowitego kapitału przypadającego na udziałowca są stale transferowane między dochodem Banku a jego rezerwą majątkową. Żeby sprowadzić inflację i deflację dolarów Globalnego Banku Zasobów do zera mechanizm stanu stałego automatycznie utrzymuje wskaźnik wartości całkowitego kapitału przypadającego na udziałowca.
  O sprawiedliwym podziale dóbr światowych dla każdego mieszkańca Ziemi wypowiadało się wielu ekonomistów i autorytetów, między innymi Watykan. Pius XII w 41 r. powiedział w przemówieniu radiowym: „10. Dobra materialne, stworzone przez Boga dla wszystkich ludzi, [muszą] zarówno dostawać się według zasad sprawiedliwości i miłości.”
  Nie przedstawimy tu problemów technicznych związanych z wprowadzeniem systemu, a tylko samo działanie Banku:
  ROZLICZENIE
  Majątek (oszacowany przez udziałowców) 6 000 bilionów $
  Dystrybucja Kapitału
  Konta udziałowców (6 miliardów x $10000/rok x 10 lat) 600 bln $
  Konta środowiskowe (6 miliardów x $2000/rok x 10 lat) 120
  Konto komunikacyjne 40
  Konto kredytodawców (około) 20
  Całkowita dystrybucja kapitału Σ (780)
  Rezerwa majątkowa 5 220 bln $
  PRZEPŁYW GOTÓWKI
  Bank rozchody – 80% udziałowcy – 10 % ekosystemy – 10% telekomunikacja

  Całkowita 10-letnia dystrybucja kapitału wynosi 780 bln $. Przy obecnym rocznym siedmiokrotnym wskaźniku obrotu gotówki Bank będzie transferował 5460 bln $ rocznie. Przy 2% opłacie za przekaz telegotówki dochód Banku wyniesie 109,2 bln $ rocznie. 80% ze 109,2 bln $ przyniesie każdemu z sześciu miliardów udziałowców po 14560 dolarów rocznej dywidendy. 10% (10,92 bln $) jest zainwestowane w ekosystemy i 10% przeznaczone na zakup usług telekomunikacyjnych. Rezerwa zasobów w wysokości 5220 bln $ przeznaczona jest na: otwarcie kont nowych udziałowców ponad 6 początkowe miliardów, utrzymanie wskaźnika wartości całkowitego kapitału przypadającego na każdego udziałowca na stałym poziomie, zamianę innych walut na dolary GRB i na umacnianie zaufania ludzi do systemu. Oczywiście trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami związanymi z hakerstwem i wszelkiego typu oszustwami, a więc z utrzymaniem służb kontroli. Niemniej jednak ten system jest właściwie w każdej chwili możliwy do wdrożenia przy zaakceptowaniu go przez wszystkie kraje. Należy tu bardzo mocno przedstawić ograniczony zakres prawa dziedziczenia: nadwyżka majątkowa od przyjętej średniej dla danej społeczności, np. powyżej 100 000 $ przechodzi po śmierci na własność banku centralnego do wtórnego podziału. Członek rodziny zmarłego może tę nadwyżkę tylko dzierżawić. Scheda 100 000 $ jest wystarczająca, żeby zachować wszystkie pamiątki rodzinne – nie narusza prawa ciągłości rodziny i własności prywatnej, a z drugiej strony to ograniczenie moderuje pazerność.

  Polubienie

  • mgrabas 13 kwietnia 2011 o 11:00 am

   pomysł sensowny, zakłada dobrą wolę i współpracę dla dobra wspólnego
   niestety na drodze realizacji takich pomysłów z jednej stoi kompleks jot czyli światowy syjonizm itd., a z drugiej wygodny stan letargu ludzkości, która zdaje się nie być zainteresowana przyszłością
   nadzieję na zmianę tego stanu widzę w wychowaniu młodego pokolenia i w zaangażowaniu osób bezinteresownych, których jest coraz więcej

   Polubienie

   • grypa666 13 kwietnia 2011 o 4:35 pm

    na drodze stoja tez ambicje indywidualnych przywodcow, jesli sie wylonia i wola narodow, niekoniecznie skierowana na cel nadrzedny = latwo tym manipulowac i kompleks jot celuje

    Polubienie

  • ufo-ludek 14 kwietnia 2011 o 9:59 pm

   Fenomenalny plan, tego nawet rockefeller by nie wymyślił. Podział na wydzielone strefy, światowe języki, waluty. Czemu ciebie na Bilderberga nie zaproszą? Super globalizm. Opracuj jeszcze strefy wpływu na księżycu, marsie i na planetoidach. Ciekawe, czy konsultowałeś te wydzielone strefy z Hindusami, Chińczykami i innymi.
   Bo mi to śmierdzi nowym globalizmem – nowy wspaniały świat wymyślony przez domorosłego ideoloda w pokoju stołowym w bloku na siódmym piętrze w jakiejś pipidówie.

   Polubienie

 17. typ_refleksyjny 13 kwietnia 2011 o 9:54 am

  @emil dobrze napisałeś! Płacą mi za piętnowanie głupoty. Dostaje regularną pensje z Ministerstwa Oświaty (MO). 1000zł za każdy wpis na jakimś niszowym blogu. Hahaha niektórzy z Was są lepsi niż Monty Python 🙂

  Polubienie

  • monitorpolski 13 kwietnia 2011 o 11:07 am

   Przynajmniej jesteś szczery. Może Bóg ci wybaczy grzechy…

   Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 11:32 am

    głupot Nie Tobie oceniać

    Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 5:11 pm

    Monitor, Tobie do szczerosci daleko. Do manipulacji cudzymi wypowiedziami zdecydowanie blizej. Z godziny na godzinę upadasz coraz nizej.

    Polubienie

 18. wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 10:08 am

  Toż to Ministerstwo Głupich Kroków w wersji pisanej 😉

  Polubienie

 19. gosia 13 kwietnia 2011 o 11:18 am

  Moja siostra kiedyś chyba słyszała ten Harp.Tzn.wtedy nie wiedzieliśmy co to jest ,teraz też nie wiemy ,ale może to było to.Kiedyś nocowała u mnie i właśnie pierwszy raz to usłyszała w nocy i to bardzo wyrażnie.Mówiła,że słyszała w nocy odgłos koparki.Wszyscy byliśmy bardzo zdziwieni,bo żadna koparka w nocy koło domu ,ani dalej nie pracowała .Uznaliśmy ,że chyba coś jej się przywidziało.Ale ona to słyszała również bardzo wyrażnie i następnej nocy.O Harpie nikt wtedy jeszcze z nas nie słyszał ,nie wiedzieliśmy co to jest,a jeszcze jesteśmy dość sceptyczni.Póżniej po powrocie do domu często siostra słyszała to dziwne dudnienie w nocy.Nawet poszła do laryngologa i otolaryngologa bo myślała,że może to coś z uszami ,przebadała się bardzo dokładnie ,ale okazało się że jest zupełnie zdrowa.Słyszy to nieraz w nocy ,ale co to jest?nie wiadomo.

  Polubienie

  • arkebuz 13 kwietnia 2011 o 3:23 pm

   może ktoś po prostu pierdnął?

   Polubienie

   • grypa666 13 kwietnia 2011 o 4:40 pm

    arkebuz na pewno…

    Polubienie

  • monitorpolski 13 kwietnia 2011 o 3:44 pm

   Zanotuję to, czekam na więcej. A więc HAARPA można słyszeć!

   Polubienie

  • grypa666 13 kwietnia 2011 o 4:39 pm

   schizofrenia czy cos podobnego? w rodzinie byl podobny przypadek;
   faktem jest ze niektorzy sa bardziej wyczuleni w jakichs zmyslach niz inni, kazdy ma inny organizm, np. rozna podatnosc na napromieniowanie jonizujace i elektromagnetyczne, fazy ksiezyca itd.; jedni „widza” w przyszlosc i sie sprawdza, innym tylko kielbacha i TV

   Polubienie

 20. emil 13 kwietnia 2011 o 11:29 am

  „Blokada bloga monitorpolski”

  Czyli tak jak uprzedzałem, pierwszy etap już miałeś : zlot trolli, teraz masz następny.

  Polubienie

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 11:31 am

   Jakaś wybiórcza ta blokada, bo Ty niestety dajesz radę tu wbijać 🙂

   Polubienie

   • monitorpolski 13 kwietnia 2011 o 3:46 pm

    Może to być nawet blokada wydana sądownie przez któregoś z ich sędziów. Po prostu mogą kogoś boleć nasze doniesienia nt bezprawia. Nie sądzę, że temat Japonii jest kontrowersyjny dla polskich służb.

    Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 5:09 pm

    wielbicielka Wielkiego gerbera :

    Buahahaha…

    Zdecydowanie lepsza jest Twoja cenzura. Padły ostatnie argumenty? Kasujesz część moich wiadomości i zniekształcasz ich treść. Śmieszność nad śmiesznościami 🙂 Właśnie dlatego Twój blog dostarcza tyle radości. Stać Cię jedynie na manipulacje.

    Polubienie

 21. typ_refleksyjny 13 kwietnia 2011 o 11:33 am

  Teraz sobie blokade wymyślił 😉 Śmiać się czy płakać? :O

  Polubienie

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 11:57 am

   Ale my musimy być trolle… nas nie blokuje 😀

   Polubienie

  • Ripsonar 14 kwietnia 2011 o 9:59 pm

   ja tez mam problem z wejściem, ale szczególnie z podanymi linkami. Pisze mi :..” Forbidden

   You don’t have permission to access /video.php on this server.”…\

   Więc to nie jest żaden wymysł…

   Polubienie

 22. ufo-ludek 13 kwietnia 2011 o 11:38 am

  Zapadanie się Japonii to robota Nibiru, Annanuków, brązowego karła, wybuchów na słońcu i księżyca podświetlonego z niewłaściwej(rzekomo)strony.

  Polubienie

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 11:55 am

   Pink Floyd

   Polubienie

   • człek 13 kwietnia 2011 o 1:25 pm

    Widać, że ten Wielki Latający Potwór Spaghetti kolejny już raz wpływa na sposób Twojego rozumowania…proponuję coś zjeść…najlepiej właśnie spaghetti. Dodatkowo często przez Ciebie używany przymiotnik Wielki…czyżby to przez kompleks niższości i (pod)świadomą chęć dowartościowania się wyśmiewając poglądy innych? Please gimme a brake! :]

    Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 1:35 pm

    Buahahaha…

    Polubienie

 23. freenata 13 kwietnia 2011 o 11:43 am

  Odnośnie blokowania stron w necie…
  Wejść na http://zend2.com/ , na dole strony jest ramka, gdzie wpisujemy URL docelowej strony (np. tej czyli https://monitorpolski.wordpress.com/2011/04/12/wydarzenia-i-komentarze-13-kwietnia-2011r/#more-5264) i wciskamy enter.
  Pojawi się napis proxy, co oznacza, że od tej chwili nie wysyłamy swojego IP. W ten sposób można wejść na np. zagraniczne strony, które są blokowane u nas. Jednak niektóre stronx nie wpuszczają proxy (chcą wiedzieć kto wchodzi). CIA ma system, który jest w stanie poznać IP, mimo stosowania proxy, o czym informuje po próbie wejścia na swoją stronę przez proxy.
  W każdym razie zapewne rozwiąże to problemy zgłaszane powyżej.

  Polubienie

  • grypa666 13 kwietnia 2011 o 5:35 pm

   przydlugie, ale dodam bez ogladania calosci:
   – eksperymentalne cywilne zastosowania namiastki haarp do poszukiwan ropy i gazu w Kalifornii odkryly przypadkowo, ze fale wywolaly (lekkie) trzesienie ziemi w rejonie, przez wyzwolenie napiec tektonicznych;
   – zalozenia projektowe haarp mowia o stosowaniu pogodowo-sejsmicznym;
   – portal pentagonu cytuje jeudeocentryka sekretarza obrony Williama Cohena o stosowaniu broni klimatycznej i sejsmicznej przez „terrorystow”;
   – USA ma uklad z Rosja o niestosowaniu tej broni wzgledem siebie – jesli nie byloby takiej broni ani zagrozenia, to po co uklad?

   Polubienie

 24. wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 12:36 pm

  Macie, naróbcie w porty ;D

  Polubienie

 25. kosiardeyablos 13 kwietnia 2011 o 12:38 pm

  Apropo blokowania, to na razie nie mam takiego problemu. Może to być problem serwera lub takie tam. Dobra, matrix matrixem – : http://www.ubalert.com/a/50952 . Tsunami w USA wali w zachodznie wybrzeże. wiadomość sprzed 8 minutek.

  Polubienie

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 12:48 pm

   Wali… 11 marca 😀 Czy Ty znasz angielski?

   Polubienie

   • kosiardeyablos 13 kwietnia 2011 o 12:52 pm

    ups, niedoczytalem, sorki…..

    Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 1:10 pm

    Umiecie szukać sensacji

    Polubienie

   • grypa666 13 kwietnia 2011 o 4:50 pm

    tsunami na wybrzezu zach. Am. Pln. bylo b. slabe, a spodziewali sie cudow – anomalia sztucznego trzesienia 11.3.2011 u wybrzezy Japonii?
    wtedy podejrzany bylby tez US-raelski Stuxnet:
    http://piotrbein.wordpress.com/2011/04/07/przylacz-sie-oddolne-dochodzenie-katastrofy-nuklearnej-11-iii-%e2%80%93-stuxnet-w-fukuszima-daiiczi/

    http://piotrbein.wordpress.com/2011/04/07/join-a-grassroots-investigation-of-311-nuclear-catastrophe-%e2%80%93-stuxnet-in-fukushima-daiichi/

    bron sejsmiczna i klimatyczna znana jest od dawna, maja ja USA, Rosja, Chiny… sp. Joe Vialls podejrzewal ja w tsunami na O. Indyjskim kilka lat temu (z uzyciem atomowek w rowie tektonicznym)

    Polubienie

  • zenobiusz 13 kwietnia 2011 o 12:52 pm

   Ofiara tsunami z Kalifornii Znalezione wyrzucane na brzeg w Oregonie
   To tytuł notki,którą linkujesz.Jak nie znasz angielskiego,to załóż Google Chrome,z automatycznym tłumaczem,bo siejesz panikę.

   Polubienie

   • kosiardeyablos 13 kwietnia 2011 o 1:00 pm

    msrtwisz się?! No cóż, jeśli sieje panike? Ups, Google Chrome tłumaczy to fakt, gdy zajmowalem sie 442 RCT, tak mi tlumaczyl że potrzebowalem tlumacza, wiesz o co chodzi? Ok, nie bendem sioł paniki. Spoko!…..żeby nie było że jątże!

    Polubienie

   • adwokat diabła 13 kwietnia 2011 o 1:06 pm

    O miszcz od siania paniki się odezwał .
    Zeniek ,gdzie dzisiaj jest Nimburu ,zbliża się ,czy może skręciło i zawróciło ,jak dostało z twojego pierścienia Atlantydy ? 🙂

    Polubienie

   • zenobiusz 13 kwietnia 2011 o 1:42 pm

    „Wódka diabelska”,popatrz w lustro ,ten za Twoimi plecami to Anunnaki.

    Polubienie

 26. kosiardeyablos 13 kwietnia 2011 o 12:49 pm

  Apropo HAARPika – okolo północy dudnienie w okolicy Polic w zachodniopomorskiem. Wiatr wieje z pólnocy przynosząc zapaszki z ZCH Police (metaliczny posmak powietrza)co wiąże się z tym żę jest prawdopodobieństwo nanoszenia się pyłu radioaktywnego nad zachodniopomorskie od strony bieguna. Jęsli chmurka daje z północy to ogarnęła Norwegie, Szwecje i Finlandie. Nie mam licznika, więc nie jestem w stanie stwierdzić jaki jest poziom promieniowania. Badam to na swoim ciele, na razie żadnych zmian, choć fakt faktem choroba postępuje powoli. Jak będe w stanie agonalnym to napisze. to była wiadomość dla ludzisków z pólnocy Polski. I bez siania paniki. To potęguje zlo!!! Pozdro:-)

  Polubienie

  • zenobiusz 13 kwietnia 2011 o 12:54 pm

   I bez siania paniki. To potęguje zlo!!!
   O,to to,właśnie.

   Polubienie

   • kosiardeyablos 13 kwietnia 2011 o 1:03 pm

    Zen! szybki jesteś,no ale to dobrze o tobie świadczy!Stażnik musi tu jakiś być!Pozdro:-)

    Polubienie

   • kosiardeyablos 13 kwietnia 2011 o 1:11 pm

    No ale rzuć okiem na wypowiedzi z samej gorki, annunaki i tym podobne stwory, brakuje tylko info o Godzilli wo okolicy wybrzeża Japonii. Ja sieje panike? Hm…..odnośnie mojej okolicy pisze co widze i czuje, bo jestem tu, na miejscu, a to uwaga że coś może być nie tak. co nie oznacza że można mieć monopol na informacje, no chyba że!…Co ma być to będzie. Spoko, daje se siana, przyczułek Police idzie na piwo!….własnie testuje HHO! Czas sie zająć sobą! Pozdro!

    Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 1:27 pm

    ARONIA

    Polubienie

  • grypa666 13 kwietnia 2011 o 5:25 pm

   sprecyzuj „dudnienie” – samoloty, proces przemyslowy, wibracje wichury, silniki statku na fulla, masowy przejazd czolgow… mieszkajac kiedys w Szczecinie, dosc daleko od stoczni, co dzien slychac bylo jakies dzwieki stamtad

   Polubienie

   • kosiardeyablos 14 kwietnia 2011 o 1:38 pm

    Dudnienie – okresowe zmiany amplitudy drgania wypadkowego powstałego ze złożenia dwóch drgań o zbliżonych częstotliwościach. Dudnienia obserwuje się dla wszystkich rodzajów drgań, w tym i wywołanych falami – cytat z wiki. Może być to efekt oddzialywania urządzeń emitujących drgania o niskiej częstotliwości lub efekt pracy serca, ze zmienną częstotliwością (nadciśnienie lub niedociśnienie) albo napięcie mięśniowe wywolywane skurczami mięśni szyji i w jej okolicy. Tylko jest problemem gdy pojawia się o określonych porach dnia lub nocy powiedzmy np miedzy 1:00 a 3:00.Może mieć to podłoże psychiczne (stres, schizy itp)lub środowiskowe – miejsce zamieszkania (fabryka, szlak kolejowy, lub pożycie seksualne sąsiadów) Na to należy zwracać uwagę, gdyż coś co może sie okazać czymś „normalnym”, zaczniemy odbierać i traktować jako zmasowany atak NL. Dlatego nie ulegajmy paranoi. Po przeczytaniu paru newsów można wpaść w panike, dlatego nie należy poddawać się emocją. Dzieki takim blogom istnieje włąściwa wymiana informacji, dzieki której poszerzamy swoją więdzę o otaczającej nas „rzeczywistości”. Czytam te blogi bo chce wiedzieć co w trawie piszczy, i coby sie nie obudzić z ręką w nocniku. Dlatego mam prawo mieć podejrzenie że w mojej okolicy może być coś nie tak, prawda? Jeśli sie myle , to dzieki za uwagi. Jeśli nie? I tak czytał będe dalej. Pozdro!:-)

    Polubienie

 27. typ_refleksyjny 13 kwietnia 2011 o 1:20 pm

  Kiedy następny koniec świata? Konserwy musze kupić,wódke zamrozić i bunkier wysprzątać.Dawać mi najnowsze info…ALE MIGIEM !!! 😉

  Polubienie

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 1:38 pm

   ŚMIGIEM?

   Polubienie

  • MamyPojechane... 13 kwietnia 2011 o 2:23 pm

   Hehehehe… nic dodac nic ujac. Tak trzymać, jak mamy zdechnac to z uśmiechem na twarzy.

   Polubienie

  • kosiardeyablos 13 kwietnia 2011 o 3:55 pm

   „z przyczyn technicznych koniec świata przełożony na następny tydzień, przepraszamy!!!”- HAARP (Histeryczna Agencja Absorpcji Realnej Paniory)

   Polubienie

   • kosiardeyablos 13 kwietnia 2011 o 4:08 pm

    Poprawka – „z przyczyn technicznych koniec świata przełożony na następny tydzień,za usterki przepraszamy!!!”- HAARP (Histeryczna Agencja Absorpcji Realnej Paniory)

    Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 5:05 pm

    Iiiii tam! Mieli trafić w Fuji- trafili w Fiji. Jak będą celowali w Australię to pewnie w Austrię trafią. Wszak nie od dzisiaj wiadomo, że Amerykanie miewają problemy z wiedzą ogólną. Wielu geografii własnego kraju nie zna a Europę uznają za jeden ze stanów USA 😉

    Polubienie

   • T - Neo 13 kwietnia 2011 o 10:21 pm

    Jakoś cię kosiarde ya bol nie lubię, może dlatego , żeś ty chopie na usługach Mizi.

    Polubienie

 28. Artur 13 kwietnia 2011 o 2:03 pm

  Wielbicielko Wielkiego gerbera pisze ten komentarz w nieco zmienionej formie po raz drugi od wczoraj,gdyz nie mam pewnosci czy go przeczytalas i zapoznalas sie z materialem ktory chce ci przekazac.Wielbicielko Wielkiego gerbera ,obejrzyj ten film; http://www.youtube.com/watch?v=yGZ7Z2LQ7Xc&feature=related .Sa tam wypowiedzi naukowcow majacych do czynienia z systemami HAARPa.To czego bronisz wcale nie musi byc takie oczywiste.Jezeli nie uwazasz sie za ignorantke, i co gorsza trola internetowego(bo tak jest odbierane tu twoje zachowanie; wybacz ale niestety i ja odnosze takie wrazenie,pozbaw mnie go), a naukowca to zweryfikuj to co jest w tym filmie ze swoja posiadana wiedza.Czasami warto posluchac ludzi ktorych ty nazywasz „ignorantami”;moze maja cos waznego do powiedzenia.
  Zakladam i czekam przy tym ze podzielisz sie z nami swiomi przemysleniami po obejrzeniu tego materialu.Jestem ciekawy twojej analizy.Jezeli czujesz sie na silach to czekam na rzeczowy komentarz.

  Polubienie

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 3:46 pm

   No a ja widziałam publikacje zaprzeczające takim możliwościom. Z reszta w Twoim linku jeden z panów twierdzi, ze HAARP to śmiertelna broń a inny, ze to niewinna zabawka. Temat HAARPa przedyskutowałam na wszelkie możliwe sposoby zarówno z osobami po prostu zainteresowanymi tematem jak i osobami z wystarczającą wiedzą naukową, by temat podjąć z pełną świadomością i się nań wypowiadać. Pozostaje jedynie kwestia w co chcesz wierzyć. Ty wolisz w teorie spiskowe, ja w naukę. Moje słowo przeciwko Twojemu, słowo jednego naukowca przeciwko opinii innego. Słowa „ponoć”, „podobno”, „prawdopodobnie” itp. są marnym wyznacznikiem faktów jako takich.

   Polubienie

   • Artur 13 kwietnia 2011 o 5:54 pm

    Sama wiec widzisz ze wszystkie uprawomocnione tezy na temat Harrpa sa dopuszczalne skoro nawet naukowcy zajmujacy sie nim maja rozne zdania na jego temat.Ludzie tez maja prawo o tym dyskutowac i sie roznic w opiniach skoro nawet a glownie nawet naukowcy tak robia.I to wszystko bez uszczypliwosci i zlosliwosci.O.k
    A co do mnie jak nie wiesz w co wierze to nie mow za mnie(to niezbyt naukowo) bo tu sie pomylilas;przynajmniej czesciowo.Powiem ci w co wierze.Wierze w nieskrepowany przeplyw informacji i idei,dlatego zagladam na te strony.Uwazam ze taki przeplyw wrecz nie szkodzi nauce ale przyspiesza jej rozwoj.
    I nie stawiam tego w taki sposob jak ty. Moje slowo przeciwko twojemu;to raczej do niczego nie prowadzi.Nie szukam sobie wrogow ;nie polaryzuje tak toczacej sie tu dyskusji i swojej wyobrazni…,szukam mozliwosci do powiekszania swojej wiedzy zawsze i wszedzie bedac w zgodzie z zasadami metodologii nauki.Pamietaj bowiem ze prawdziwa nauka zawsze sama sie obroni wlasnie dlatego ze jest nauka i przy pomocy swojej dobrej i wypracowanej dawno temu metodologii.

    Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 7:09 pm

    Problem w tym, że dezinformacja tudzież manipulacja faktami to nic innego niż to co autor bloga zarzuca przeróżnym środowiskom. Skoro jego zdaniem wszystkie silne trzęsienia ziemi w ostatnim czasie są wywoływane HAARPem, to zapytam się grzecznie: skąd się brały takie wstrząsy przed powstaniem HAARP i cóż się stało z Ziemia, ze nagle przestała sobie radzić w tej kwestii i nagle potrzebuje pomocy człowieka. Bo analizując dane dotyczące ilości wstrząsów co roku- nie widzę żadnych anomalii. Oczywiście nie sztuką jest znaleźć człowieka, który będzie twierdził inaczej. Aczkolwiek prosty przykład- w jednym ze swych postów z początku roku Pan Monitor przekonywał, że w drugiej połowie 2010 roku było nienormalnie dużo silnych wstrząsów (od 6.0 w górę)- problem w tym, że średnia roczna takich wstrząsów to ok. 140- 200. W 2010 roku takich wstrząsów było 173… gdzie tu zatem jakiekolwiek anomalia?
    Obawiam sie jednak, że jak wiele poprzednich moich postów- ten również zostanie częściowo wykasowany, bo mam czelność nie zgadzać się z informacjami autora.

    Ja jak najbardziej rozumiem reprezentowane przez Ciebie podejście, ale STANOWCZO OPIERAM SIĘ FAŁSZOWANIU DANYCH!

    Polubienie

   • Artur 13 kwietnia 2011 o 9:06 pm

    „Temat HAARPa przedyskutowałam na wszelkie możliwe sposoby zarówno z osobami po prostu zainteresowanymi tematem jak i osobami z wystarczającą wiedzą naukową, by temat podjąć z pełną świadomością i się nań wypowiadać.”
    To twoje slowa.Zacytowalem je tutaj nie bez powodu.Pytalem cie o twoje przemyslenia na ten temat i twoja analize.A dostalem taka odpowiedz:
    „No a ja widziałam publikacje zaprzeczające takim możliwościom. Z reszta w Twoim linku jeden z panów twierdzi, ze HAARP to śmiertelna broń a inny, ze to niewinna zabawka”.
    Nie pytalem sie o to jakie publikacje widzialas ani o skrotowe streszczenie otrzymanego odemnie materialu ale o twoja analize problemu.
    Czy mozesz wiec mi odpowiedziec czy twoim zdaniem uzasadnione sa obawy duzej czesci ludzi i naukowcow obecnymi i potencjalnymi mozliwosciami systemow Haarp?

    Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 9:27 pm

    OBAWY zawsze są uzasadnione, bo natura ludzka lubi wyzwania. Jednak przypisywanie każdemu kataklizmowi na przestrzeni ostatnich lat autorstwa ludzi to jawne nadużycie. Spekulacje nt. ewentualnych możliwości- jak najbardziej. Wmawianie wszystkim dookoła, że każde silne trzęsienie ziemi odnotowane na świecie jest próbą manipulacji, atakiem, itp.- zdecydowane nadużycie i zaprzeczenie historycznych faktów. Nie ma czegoś takiego, jak więcej trzęsień ziemi w ciągu ostatnich lat. Wstrząsy o takiej sile odnotowywane były od stuleci. Niszczyły wielkie metropolie, dziesiątkowały populacje… była, są i będą. Średnio raz do roku odnotowuje się wstrząs o sile powyżej 8.0 Dlaczego zatem coś, co przez stulecia było smutną, aczkolwiek nadal normą nagle zostaje nazywane „anomaliami”? Co czyni wybrany przez autora blogu wstrząs „anomalią”? Jego opinia? Powiedz mi zatem gdzie był HAARP w 1556 r. kiedy w Chinach w wyniku potężnego wstrząsu zginęło 830 tys. ludzi? Gdzie był HAARP podczas setek podobnych wstrząsów udokumentowanych historycznie?
    Średnia ilość wstrząsów utrzymuje się na stałym poziomie… zmienia się tylko ilość sejsmografów co pozwala na odnotowywanie ich w miejscach, w których kilkadziesiąt lat temu nie było to możliwe. W latach 30tych XX wieku było 300 stacji sejsmicznych- teraz jest ich ok. 8000.

    Polubienie

   • Artur 14 kwietnia 2011 o 11:34 am

    Sama wiec przyznajesz ze ta technologia budzi uzasadnione obawy nie tylko zwyklych ludzi ale i swiata nautowego.Zgodze sie z toba ze przypisywanie kazdego kataklizmu interwencji czlowieka to naduzycie,dalej w tym temacie piszesz o historycznych faktach.Zatrzymam sie tu na chwile.Zauwaz ze nie znajdziesz w „oficjalnych” historycznych kronikach z ostatnich lat a dotyczacych kataklizmow informacji ktory z kataklizmow ,np trzesienie ziemi, mogl byc wywolany sztucznie.A chyba zgodzisz sie ze mna ze jest to prawdopodobne i ze twierdzenia o istnieniu takich broni staja sie wielce uzasadnione,zwazywszy wypowiedzi naukowcow<politykow<podpisywane konwencje<przecieki do mediow ,itd oraz ze nie nalezy tego lekcewazyc tylko dlatego ze oficjalny nurt nauki i prasy o tym nie mowi.Moim zdaniem nie mowi i nie powie,z przyczyn obiektywnych, dopoki sie cos nie zmieni.Byl kiedys taki geolog Phil Szneider ktory pracowal dla rzadu USA, mowil on miedzyinnymi o tym ze trzesienie ziemi w Kobe w Japoni w 1995 roku zostalo wywolane sztucznie a to ze wzgledu na brak fali pulsowej.Mozesz sobie wpisac w wyszukiwarke You Tube lub inna nazwisko tej osoby i obejrzec jej wyklady.Z drugiej stronny jest polski badacz prof.Jan Pajak ktory pisze miedzyinnymi o tym ze huragan Katrina zostal wyindukowanny sztucznie http://www.totalizm.pl/katrina_pl.htm .Abstrachujac od tego z czym sie zgadzasz a z czym nie,zgodzisz sie chyba ze mna ze warto pozostac otwartym na rozne zrodla informacji i nie warto przechodzic wobec nich obojetnie.A jezeli masz obawy to pamietaj ze prawdziwa nauka sie obroni…
    Idac dalej nie wiem na pewno czy w ostatnich latach ilosc trzesien ziemi sie nie zwiekszyla .Moge ci wierzyc ale dla mnie wiara to za malo.Spotykalem sie z takimi danymi ktore mowia ze jest odwrotnie.Mi osobiscie wydaje sie ze ilosc terzesien ziemi sie zwiekszyla chociazby ze wzgledu na zwiekszona i potwierdzona najwieksza od lat aktywnosc naszego slonca,ale o jaki procent to nie wiem.Dochodza do mnie tez doniesienia ze wiele sie dzieje w okolicach wysp Indonezji oraz innych miejscach na Ziemi jak w Afryce na styku plyt konntynentalnych czy podobnie w Ameryce Poludniowej.Roznie tez wypowiadaja sie osoby zajmujace sie geologia na ten temat jak np Hemner Kenning czy inni .Takze to wszystko nie jest dla mnie takie oczywiste.

    Polubienie

   • zenobiusz 14 kwietnia 2011 o 11:44 am

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/14/podobno-haarpstracil-zasilanie-wulkany-nie-przejmuja-sie-tym/

    Polubienie

   • Artur 14 kwietnia 2011 o 1:54 pm

    Admin publitowalem juz ten komentarz dzisiaj kolo poludnia w odpowiedzi na komentarz wielbicielki gerbera,nie wiem dlaczego sie nie ukazal.Jezeli ten komentarz ukaze sie dwa razy to zrob z tym porzadek.
    ——–
    Sama wiec przyznajesz ze ta technologia budzi uzasadnione obawy nie tylko zwyklych ludzi ale i swiata nautowego.Zgodzam sie z toba ze przypisywanie kazdego kataklizmu interwencji czlowieka to naduzycie,dalej w tym temacie piszesz o historycznych faktach.Zatrzymam sie tu na chwile.Zauwaz ze nie znajdziesz w zadnych”oficjalnych” historycznych kronikach z ostatnich lat a dotyczacych kataklizmow informacji ktory z kataklizmow ,np trzesienie ziemi, mogl byc wywolany sztucznie.A chyba zgodzisz sie ze mna ze jest to prawdopodobne i ze twierdzenia o istnieniu takich broni staja sie wielce uzasadnione,zwazywszy wypowiedzi naukowcow<politykow<podpisywane konwencje<przecieki do mediow ,itd oraz ze nie nalezy tego lekcewazyc tylko dlatego ze oficjalny nurt nauki o tym nie mowi.Moim zdaniem nie mowi i nie powie,z przyczyn obiektywnych, dopoki sie cos nie zmieni.Byl kiedys taki geolog Phil Szneider ktory pracowal dla rzadu USA, mowil on miedzyinnymi o tym ze trzesienie ziemi w Kobe w Japoni w 1995 roku zostalo wywolane sztucznie a to ze wzgledu na brak fali pulsowej.Mozesz sobie wpisac w wyszukiwarke You Tube lub inna nazwisko tej osoby i obejrzec jej wyklady.Z drugiej stronny jest polski badacz Jan Pajak ktory pisze miedzyinnymi o tym ze huragan Katrina zostal wyindukowanny sztucznie http://www.totalizm.pl/katrina_pl.htm .Abstrachujac od tego z czym sie zgadzasz a z czym nie,zgodzisz sie chyba ze mna ze warto pozostac otwartym na rozne zrodla informacji i nie warto przechodzic wobec nich obojetnie.A jezeli masz obawy to pamietaj ze prawdziwa nauka sie obroni…
    Idac dalej nie wiem na pewno czy w ostatnich latach ilosc trzesien ziemi sie nie zwiekszyla .Moge ci wierzyc ale dla mnie wiara to za malo.Spotykalem sie z takimi danymi ktore mowia ze jest odwrotnie.Oczywiscie trudno mi zweryfikowac ich wiarygodnosc.Mi osobiscie wydaje sie ze ilosc terzesien ziemi sie zwiekszyla chociazby ze wzgledu na zwiekszona i potwierdzona najwieksza od lat aktywnosc naszego slonca,ale o jaki procent to nie wiem.Dochodza do mnie tez doniesienia ze wiele sie dzieje w okolicach wysp Indonezji oraz innych miejscach na Ziemi jak w Afryce na styku plyt konntynentalnych czy podobnie w Ameryce Poludniowej.Roznie tez wypowiadaja sie osoby zajmujace sie geologia na ten temat jak np Hemner Kenning czy Nancy Lieder.Takze to wszystko nie jest dla mnie takie oczywiste i dobrze.

    Polubienie

 29. człek 13 kwietnia 2011 o 2:31 pm

  Widać, że ten Wielki Latający Potwór Spaghetti kolejny już raz wpływa na sposób Twojego rozumowania, Panno Wielbicielko Wielkiego Gerbera..Proponuję zatem coś zjeść…najlepiej właśnie spaghetti. Dodatkowo często przez Ciebie używany przymiotnik Wielki…czyżby to przez kompleks niższości i (pod)świadomą chęć dowartościowania się wyśmiewając poglądy innych? Please gimme a brake! :]

  Polubienie

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 2:44 pm

   Powtarzasz się. A może to HAARP znowu ingeruje w działanie Twoich zwojów mózgowych? 😉 Nie przejmuj się, jąkanie da się leczyć 😉

   Polubienie

 30. Cupak 13 kwietnia 2011 o 2:36 pm

  Ja bym jej proponował jej to zjeść.

  Polubienie

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 2:47 pm

   Słabizna. Postaraj się lepiej. Coś na miarę Monty Pythona, niżej nie upadam 😀

   Polubienie

  • człek 13 kwietnia 2011 o 2:52 pm

   Zwowu? Toż to zakłada, że ingerował już co najmniej raz wcześniej. A skąd masz takowe wieści? Może masz kryształową kulę? Pelerynkę w księżyce? A może kruka bez oka. Nie sądzę. Wiem jedynie tyle, że poprzez takie gadanie rodzi się czysta ignorancja. Ale są takie typy – pijawki – co czerpią przyjemność z atakowania innych. Zatem proponuję wziąć dużą łychę Gerberka dla osłody. W końcu małe dzieci to lubią 😉

   Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 3:24 pm

    Poczytaj sam siebie to może dotrze 😉
    Zamiast „ironii” znalazłeś w słowniku jedynie „infantylność”. Żeby mi pojechać trzeba sie zdecydowanie bardziej wysilić.

    Czytając Twoje posty powoli dochodzę do wniosku, że sam przybijasz papugi do drążka i uparcie twierdzisz, że tęsknią za fiordami ;D

    Polubienie

 31. vim 13 kwietnia 2011 o 3:49 pm

  Cześć Monitor
  Aktualnie są ciągłe ataki na wordpress.com, na poszczególne blogi również. Nie jest to w smak tym gnidom, że to wolne media.
  Nie masz dostępu do FTP, więc nie możesz sam sprawdzić plików czy przypadkiem kos czegoś nie podrzucił. Ale możesz do nich napisać, że jesteś atakowany i często pojawiają się strony z „Bad Request”. Jednak to raczej wina obciążenia, nie wczytuje stron w wymaganym czasie i wyrzuca – Bad Request. Jednak potwierdzam, że są blokowane niektóre hosty. Na Twoim miejscu nie pękałbym tylko wywalał chujowe wpisy, to Twój blog i możesz sobie pisać o czym chcesz. Jednak możesz być „nadmiernie odwiedzany” delikatnie mówiąc.. To oczywiście będzie powodować sygnały obciążenia w zarządzaniu wordpressa i blokady. Moim zdaniem to idzie za daleko, zobacz sam co się dzieje, np. spokojni ludzie, którzy chcą wyrazić swoje zdanie są pałowani jak za żydowskiej komuny, to samo dzieje się teraz. Mendiom, tym „tubom propagandowym” inaczej maszynkom do mielenia mózgów, jest nie w smak, że istnieją takie miejsca jak to. Ja co prawda nie chodzę do kościoła za często.., ale niestety prawdy dowiesz się jedynie np. z Gazety Polskiej, z RM, czy TVTrwam + niezależne media/blogi/fora. Mendia i wszelkie czerwone żydy walczą o to, żeby wsio cenzorować a najlepiej wyjebać w kosmos, żeby nie było. Gdyby nie net, wolny, i wolne niezależne media, to już dawno chodzili byśmy w kagańcach i na smyczach, jako niewolnicy.. tej jebanej azjatyckiej rasy!
  Zobacz na przykładach u Ciebie, – poprzedni wpis z 12.04, poruszyłeś tam parę tematów. I zobacz oczywiście nagonka jebanych trolli wszelkiej maści + przygłupów, (o normalnych ludziach i Polakach tu nie piszę), i o ile jedni to normalni kapusie i agenci, niektórzy mają za to kasiora, ale inni nie!, więc to są tzw. „pożyteczni idioci” jak by powiedział Wałodia Ilicz, ot swołocz. Gł. to ruskie i żydowskie mendy, nie ludzkie gnidy i oczywiście że mają w tym interes, żeby uprzykrzać życie innym. Szczególnie, kiedy widzą, że są poważniejsze, czy odważniejsze wpisy.
  Wracając teraz do wpisów z wczoraj.. ot taki niepozorny topik, poruszyłeś parę tematów, a wiadomo, że w tłumie łatwiej się schować – to po pierwsze!
  Zobacz ile tam bydła ilu trolli dowaliło, zbiegły się jak muchy do gówna, tylko, że same to gówno zrobiły.. Ale zwróć również uwagę, że samych wpisów nikt się nie czepiał, tj. przytaczanych newsów, tylko Twojej interpretacji. Ale nie zmieniaj tego, właśnie ten blog wyróżnia to, że dajesz coś od siebie, priv, a nie na sucho copy, translate, paste! bardzo dobrze, że nagłaśniasz różne rzeczy ze Świata, że tłumaczysz teksty na polski i je tu zamieszczasz, również jest ok, że sam masz jakieś zdanie, przynajmniej ludzie widzą z kim mają do czynienia..
  Pomijając trolli służbowych i fanatycznych, piszą tu komenty również zwykłe głupki i debilne dzieciaki, wiesz pozmieniało się z lekka, teraz dzieciaki jeszcze nie umieją pisać długopisem, a już mają własne blogi nie będę wymieniał ale choćby ostatnia wojenka o tym sporo mówi..
  Teraz zastanówmy się co do tamtego wpisu..
  Z tematów podkreśliłbym:

  1. – Zamach w mińskim metrze na Białorusi
  2. – Islandia głosuje przeciwko wykupieniu długu banksterów
  3. – Sarkozy negocjuje z Fulfordem
  4. – Trzęsienie ziemi niedaleko Fukushima potwierdza obawy Fulforda
  5. – Radioaktywna chmura z cezu-137 nad Kalifornią
  Właśnie w tej kolejności, a teraz zastanówmy się nad motywami i dlaczego..
  1. – to wiadomo sporej grupie cweli zależy, żeby unikać niezdrowych interpretacji, stąd próby zamydlenia – widać wpływy ruskie
  2. – No tutaj też wiadomo.. – precz z sjonistycznymi jebanymi lichwiarskimi banierami, – zróbmy z tym porządek, to niech ten debil tussk razem z hrabiom i resztą mend spłaci ten niepotrzebny lichwiarski kredyt, to dla tego dokonano zamachu na Skrzypka, właśnie mówmy o tym i takich „sprawach” niech durny leniwy naród wie kto ich okrada i chce zrobić z zniewolone bydło!
  3,4,5. – to wspólny temat czyli wypadki w Japonii, i rozgrywki między frakcjami Fulforda a świecznikami.. i tu 3 frakcje służbowych trolli mogą zamulać, łącznie ze stientologami! (to taki masoński, płatny kościół dla debili bezmózgich).
  Musisz się liczyć z tym, że kiedy poruszasz takie tematy, to wiesz jakbyś wsadził kij w mrowisko.. tylko że w tym momencie zamień mrówki na gówno, – efekt widać w ostatnich topikach/wpisach..
  Monitor nie bój się, zamontuj moda do banowania IP i ISP, jak trolle robią bydło to pokazuj ich dane. Wycinaj wpisy, żeby było widać i treść i sens. I tak kiedyś będziesz musiał inaczej nie dasz rady tak żyć i debile będą dalej mówić Ci że masz u siebie gówno, bo tacy też tu są. Będziesz kiedyś musiał znaleźć trochę czasu na męskie decyzje.. czego Ci życzę i odwagi, to normalna psia kupa, czasem trzeba posprzątać, a że nie masz moderatorów, to musisz samemu..
  Jeszcze jedna rzecz, jeśli ktoś jest blokowany, takie ma odczucie, to niech kliknie ikonkę połączenia sieciowego i na pewno ma tam ustawione DMSy na auto, to trzeba kliknąć, żeby dopisać i wpisać te które zaraz podam.
  Pierwszy to dns z adresu wordpress.com a drugi to tu od Ciebie, należy je wpisać w takiej kolejności:
  76.74.254.126 (to IP z wordpress.com)
  74.200.244.59 (to IP z monitorpolski.wordpress.com)
  Najlepiej oba wpisać do połączenia, tam gdzie zakładka z DNS’ami.
  Nie będzie problemu z połączeniem w przypadku blokowania konkretnych hostów.
  Niestety cezura w Polsce jest faktem.
  Jak przeczytasz to sam zdecyduj co z tego zostawić, możesz zostawić np. tylko to co potrzebne, albo całość wyciąć. I zacznij moderować te debilne wpisy nie kłuć się z nimi bo to pokarm dla trolli, tylko moderuj i cześć
  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

 32. navajo88 13 kwietnia 2011 o 3:51 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/gigantyczne-wiry-uformowaly-sie-atlantyku
  Witaj Monitor wklejam ci stronkę na temat wirów na Atlantyku ,poczytaj !

  Polubienie

  • MamyPojechane... 13 kwietnia 2011 o 4:26 pm

   Nie wiry tylko swiry i nie na Atlantyku tylko na blogu u monitora…;) A tak serio to, ot kolejny cud, który to już w tym roku… 50? 150…?

   Polubienie

 33. vim 13 kwietnia 2011 o 4:02 pm

  .. siax o co kaman z tym dodawanie koment, nie wchodzi mi komentarz, a później się okaże, że się zdublowało, jednak to ważne, a komentarz mi nie wszedł, dlatego spróbuję to wrzucić z innej przeglądarki…

  Cześć Monitor
  Aktualnie są ciągłe ataki na wordpress.com, na poszczególne blogi również. Nie jest to w smak tym gnidom, że to wolne media.
  Nie masz dostępu do FTP, więc nie możesz sam sprawdzić plików czy przypadkiem kos czegoś nie podrzucił. Ale możesz do nich napisać, że jesteś atakowany i często pojawiają się strony z „Bad Request”. Jednak to raczej wina obciążenia, nie wczytuje stron w wymaganym czasie i wyrzuca – Bad Request. Jednak potwierdzam, że są blokowane niektóre hosty. Na Twoim miejscu nie pękałbym tylko wywalał chujowe wpisy, to Twój blog i możesz sobie pisać o czym chcesz. Jednak możesz być „nadmiernie odwiedzany” delikatnie mówiąc.. To oczywiście będzie powodować sygnały obciążenia w zarządzaniu wordpressa i blokady. Moim zdaniem to idzie za daleko, zobacz sam co się dzieje, np. spokojni ludzie, którzy chcą wyrazić swoje zdanie są pałowani jak za żydowskiej komuny, to samo dzieje się teraz. Mendiom, tym „tubom propagandowym” inaczej maszynkom do mielenia mózgów, jest nie w smak, że istnieją takie miejsca jak to. Ja co prawda nie chodzę do kościoła za często.., ale niestety prawdy dowiesz się jedynie np. z Gazety Polskiej, z RM, czy TVTrwam + niezależne media/blogi/fora. Mendia i wszelkie czerwone żydy walczą o to, żeby wsio cenzorować a najlepiej wyjebać w kosmos, żeby nie było. Gdyby nie net, wolny, i wolne niezależne media, to już dawno chodzili byśmy w kagańcach i na smyczach, jako niewolnicy.. tej jebanej azjatyckiej rasy!
  Zobacz na przykładach u Ciebie, – poprzedni wpis z 12.04, poruszyłeś tam parę tematów. I zobacz oczywiście nagonka jebanych trolli wszelkiej maści + przygłupów, (o normalnych ludziach i Polakach tu nie piszę), i o ile jedni to normalni kapusie i agenci, niektórzy mają za to kasiora, ale inni nie!, więc to są tzw. „pożyteczni idioci” jak by powiedział Wałodia Ilicz, ot swołocz. Gł. to ruskie i żydowskie mendy, nie ludzkie gnidy i oczywiście że mają w tym interes, żeby uprzykrzać życie innym. Szczególnie, kiedy widzą, że są poważniejsze, czy odważniejsze wpisy.
  Wracając teraz do wpisów z wczoraj.. ot taki niepozorny topik, poruszyłeś parę tematów, a wiadomo, że w tłumie łatwiej się schować – to po pierwsze!
  Zobacz ile tam bydła ilu trolli dowaliło, zbiegły się jak muchy do gówna, tylko, że same to gówno zrobiły.. Ale zwróć również uwagę, że samych wpisów nikt się nie czepiał, tj. przytaczanych newsów, tylko Twojej interpretacji. Ale nie zmieniaj tego, właśnie ten blog wyróżnia to, że dajesz coś od siebie, priv, a nie na sucho copy, translate, paste! bardzo dobrze, że nagłaśniasz różne rzeczy ze Świata, że tłumaczysz teksty na polski i je tu zamieszczasz, również jest ok, że sam masz jakieś zdanie, przynajmniej ludzie widzą z kim mają do czynienia..
  Pomijając trolli służbowych i fanatycznych, piszą tu komenty również zwykłe głupki i debilne dzieciaki, wiesz pozmieniało się z lekka, teraz dzieciaki jeszcze nie umieją pisać długopisem, a już mają własne blogi nie będę wymieniał ale choćby ostatnia wojenka o tym sporo mówi..
  Teraz zastanówmy się co do tamtego wpisu..
  Z tematów podkreśliłbym:

  1. – Zamach w mińskim metrze na Białorusi
  2. – Islandia głosuje przeciwko wykupieniu długu banksterów
  3. – Sarkozy negocjuje z Fulfordem
  4. – Trzęsienie ziemi niedaleko Fukushima potwierdza obawy Fulforda
  5. – Radioaktywna chmura z cezu-137 nad Kalifornią
  Właśnie w tej kolejności, a teraz zastanówmy się nad motywami i dlaczego..
  1. – to wiadomo sporej grupie cweli zależy, żeby unikać niezdrowych interpretacji, stąd próby zamydlenia – widać wpływy ruskie
  2. – No tutaj też wiadomo.. – precz z sjonistycznymi jebanymi lichwiarskimi banierami, – zróbmy z tym porządek, to niech ten debil tussk razem z hrabiom i resztą mend spłaci ten niepotrzebny lichwiarski kredyt, to dla tego dokonano zamachu na Skrzypka, właśnie mówmy o tym i takich „sprawach” niech durny leniwy naród wie kto ich okrada i chce zrobić z zniewolone bydło!
  3,4,5. – to wspólny temat czyli wypadki w Japonii, i rozgrywki między frakcjami Fulforda a świecznikami.. i tu 3 frakcje służbowych trolli mogą zamulać, łącznie ze stientologami! (to taki masoński, płatny kościół dla debili bezmózgich).
  Musisz się liczyć z tym, że kiedy poruszasz takie tematy, to wiesz jakbyś wsadził kij w mrowisko.. tylko że w tym momencie zamień mrówki na gówno, – efekt widać w ostatnich topikach/wpisach..
  Monitor nie bój się, zamontuj moda do banowania IP i ISP, jak trolle robią bydło to pokazuj ich dane. Wycinaj wpisy, żeby było widać i treść i sens. I tak kiedyś będziesz musiał inaczej nie dasz rady tak żyć i debile będą dalej mówić Ci że masz u siebie gówno, bo tacy też tu są. Będziesz kiedyś musiał znaleźć trochę czasu na męskie decyzje.. czego Ci życzę i odwagi, to normalna psia kupa, czasem trzeba posprzątać, a że nie masz moderatorów, to musisz samemu..
  Jeszcze jedna rzecz, jeśli ktoś jest blokowany, takie ma odczucie, to niech kliknie ikonkę połączenia sieciowego i na pewno ma tam ustawione DMSy na auto, to trzeba kliknąć, żeby dopisać i wpisać te które zaraz podam.
  Pierwszy to dns z adresu wordpress.com a drugi to tu od Ciebie, należy je wpisać w takiej kolejności:
  76.74.254.126 (to IP z wordpress.com)
  74.200.244.59 (to IP z monitorpolski.wordpress.com)
  Najlepiej oba wpisać do połączenia, tam gdzie zakładka z DNS’ami.
  Nie będzie problemu z połączeniem w przypadku blokowania konkretnych hostów.
  Niestety cezura w Polsce jest faktem.
  Jak przeczytasz to sam zdecyduj co z tego zostawić, możesz zostawić np. tylko to co potrzebne, albo całość wyciąć. I zacznij moderować te debilne wpisy nie kłuć się z nimi bo to pokarm dla trolli, tylko moderuj i cześć
  Pozdrawiam 🙂
  PS jeśli się zdubluje to zostaw tylko jeden, please!

  Polubienie

 34. vim 13 kwietnia 2011 o 4:40 pm

  A ja proponuję zdobyć informacje na temat wciąż wzrastającego promieniowania w Polsce, które już dawno przekroczyło normy i ciągle wzrasta! i pogadanie o tym, dlaczego zaciemnia się u nas tę katastrofę globalną? Tj. dlaczego zaciemniają mendia, rząd, i naukowcy?

  Polubienie

  • Pogoda 14 kwietnia 2011 o 12:12 pm

   Jak to wzrasta?clor podaje że spadło do 200 mcbekereli na m3.Wcześniej było 2000.

   Polubienie

 35. vim 13 kwietnia 2011 o 4:46 pm

  Monitor, ciągle nie chce zaskoczyć mój poprzedni komentarz bez względu na przeglądarkę, możesz to sprawdzić, dzięx

  Polubienie

  • monitorpolski 13 kwietnia 2011 o 6:56 pm

   Niektóre komentarze lądują w spamie lub w oczekujących – nie wiem z jakiego powodu. Może jesteś klasyfikowany przez WordPressa jako spamer. Normalne jest, że w oczekujących lądują długie komentarze z wieloma linkami. Jak nie jestem przy kompie to nie ma kto ich zatwierdzić. Stąd opóźnienie. Jak zauważyliście, grasuje też jakiś hacker, który wymazuje fragmenty komentarzy. Ale chyba nie jest szkodliwy…

   Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 7:18 pm

    Zastanawiająco wybiórczy ten hacker. Napisz do mnie, będziemy mieć seks… 😉
    ………THIS BLOG HAS BEEN HACKED……..
    http://www.thepiratebay.com

    Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 7:38 pm

    „Monitor nie bój się, zamontuj moda do banowania IP i ISP, jak trolle robią bydło to pokazuj ich dane. Wycinaj wpisy, żeby było widać i treść i sens.” Panie „vim” czyżby autor po prostu stosował się do pańskiej rady?
    Cóż, ani ze mnie dzieciak, ani żyd, ani cyklista… tylko wielbicielka sejsmologii i pochodnych dlatego manipulacja faktami dotyczącymi tego temat wywołuje u mnie jawny sprzeciw.

    Szkoda, że zamiast polemizować nawrzucał Pan do swego postu cały stek inwektyw ( a to ponoć ja zieję tutaj agresją, chamstwem i obraźliwymi określeniami).

    I na koniec pytanie: czy sugerowane przez Pana kasowanie „niepasujących” postów nie jest Pana zdaniem taką samą cenzurą, jaką zarzuca Pan wszystkich innym dookoła? Moim zdaniem- jak najbardziej tak.

    Polubienie

 36. Man 13 kwietnia 2011 o 4:49 pm

  Problem z otworzeniem bloga maja czasami ludzie u ktorych zawodzi provider wiec bez histerii. Mi otwiera sie z kazdego miejsca od razu.

  Polubienie

 37. .Gallus. 13 kwietnia 2011 o 4:55 pm

  http://www.konservat.pl/?sp=art&art=1277&path=arty2011#nc

  Bushehr nową Fukushimą?

  Już oficjalnie katastrofa Fukushimy zrównana została z Czarnobylską. Operator uszkodzonej elektrowni atomowej Fukushima Daiichi, firma Tokyo Electric and Power (TEPCO), obawia się, że emisja substancji radioaktywnych może przewyższyć emisję z elektrowni w Czarnobylu w 1986 r. Japońskie władze podniosły stopień poziomu zagrożenia z powodu awarii w elektrowni atomowej z obecnego 5. do najwyższego, 7. stopnia. Jest to tylko potwierdzeniem tez stawianych dotąd pokątnie a w mediach przemilczanych i wyśmiewanych.

  Tymczasem władze Arabii Saudyjskiej alarmują, że jeśli Iran uruchomi swą elektrownię w Bushehr, może wkrótce dojść na Bliskim Wschodzie do powtórki azjatyckiej tragedii. Iran, który od 4 miesięcy odwleka aktywację swego zakładu, sam do końca nie wiedząc jakie spustoszenia pozostawił po sobie wirus Stuxnet, nieoczekiwanie rozpoczął w ubiegłym tygodniu rozruch elektrowni. Wywołało to zaniepokojenie w stolicach państw Zatoki Perskiej.

  Z największą irytacją reaguje jak zwykle Rijad, który zażądał w trybie pilnym rozmów z USA. W związku z tym 4 kwietnia do Arabii przybył sekretarz obrony, Robert Gates, a 11 kwietnia doradca ds. bezpieczeństwa narodowego prezydenta Obamy, Tom Donilon. Spotkania te, a raczej przecieki z ich przebiegu świadczą o narastających rozbieżnościach między sojusznikami i to nie tylko wokół kwestii irańskiego programu jądrowego, ale całej bliskowschodniej polityki administracji Obamy. Król Abdullah miał oskarżyć Gates’a o zignorowanie materiałów przekazanych przez Rijad CIA, odnośnie aktywnego udziału Teheranu i Hezbollahu w inspirowaniu szyickich powstań w Bahrajnie i samej Arabii Saudyjskiej.

  W kwestii jądrowej, saudyjski monarcha ze złością zarzucił amerykańskiemu politykowi, że lekkomyslny stosunek Obamy do jądrowych aspiracji Ahmadinedżada stawia pod znakiem zapytania egzystencję sunnickich państw Półwyspu Arabskiego. Rijad ma już dość tej niezrozumiałej polityki i być moze dlatego coraz częściej bierze sprawy w swoje ręce, czy to wysyłając wojska do Bahrajnu, de facto czyniąc z niego saudyjską prowincję, czy też zwracając się ku Pakistanowi, który może zapewnić Saudom ochronę przed szyickim ekspansjonizmem.

  Polubienie

  • grypa666 13 kwietnia 2011 o 5:17 pm

   to co TEPCO mowi to jest najmniej wazne, bo chronia dupy swoje, rzadu i lobby A w ogole;
   dlugo przed ogloszeniem stopnia 7, niezalezni eksperci a nawet boss Arevy, najwiekszego koncernu silowni A oswiadczyl ze to najwieksza katastrofa A w historii;
   od poczatku wladze Japonii i MAEA utzymywaly, ze stopien 5 a francuska bezpieka nuaklearna uparcie ze stopien 6;
   rzont Japonii poszerzyl strefe ewakuacji do 20 km, do 30 km „ochotnicza” ewakuacja, a rzad USA kazal swoim w Japonii odejsc co najmniej 80 km od Daiiczi, nastepnie ewakuowal setki tys. Amerykanow z Japonii – wiecie ile to okretow i lotow Japonia-USA i odkazania na lotniskach i w portach?

   Polubienie

   • T - Neo 13 kwietnia 2011 o 10:23 pm

    ciebie też jakoś nie lubię 🙂 jesteś antypatycznym typem

    Polubienie

  • peryskop 13 kwietnia 2011 o 8:02 pm

   Gallus: …Rijad ma już dość tej niezrozumiałej polityki i być moze dlatego coraz częściej bierze sprawy w swoje ręce, czy to wysyłając wojska do Bahrajnu, de facto czyniąc z niego saudyjską prowincję, czy też zwracając się ku Pakistanowi, który może zapewnić Saudom ochronę przed szyickim ekspansjonizmem.

   To ostatnie jest wątpliwe, bo przecież Pakistan to szyici. Ale w obecnym bałaganie wszystko zaczyna być możliwe.

   Polubienie

 38. wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 5:16 pm

  Poziom żłobka 🙂
  …….THIS BLOG HAS BEEN HACKED……..
  http://www.thepiratebay.com

  Polubienie

  • .Gallus. 13 kwietnia 2011 o 5:24 pm

   nikt tutaj postów nie kasuje, to jakiś lag na wordpress moje posty równiez czasami dochodza z kilku godzinnym opoznieniem, niedlugo ty zostaniesz zablokowana – bo nie podajesz zadnych argumentów a robisz spam i tylko potrafisz wysmiewac, a marek i inni autorzy blogów starają sie wyszukiwac tematy, i jezdzic zapewne na inicjatywy obywatelskie takie jak „stop nwo poznań” 15 kwietnia o 17:00

   tak więc albo napisz coś sensownego i mądrego albo zamilcz bo nikt nie potrzebuje takich ludzi jak ty, bo jest ich pełno, na ulicy, w internecie itd.

   Polubienie

  • .Gallus. 13 kwietnia 2011 o 5:27 pm

   i uszanuj to, że ktoś stara cie poinformować, bo zachowujesz się jak ktoś kto wchodzi do mojego domu i mi ubliża w moim domu, tak samo jak tobie nie pasuje ten blog, to znajdz inne miejsce na upust twoich emocji których i tak nie rozumiesz zapewne.

   Polubienie

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 5:37 pm

   Owszem, ktos kto obserwował dyskusję od początku zauważy, ze posty są częściowo kasowane tak jak kilka linków
   ……THIS BLOG HAS BEEN HACKED…..
   http://www.thepiratebay.com

   Polubienie

   • .Gallus. 13 kwietnia 2011 o 5:46 pm

    jeżeli przerobiłabyś temat, jeżeli przeczytasz odpowiednie książki, mówiące o tematyce masońskiej – a zapewniam cie, że zajmie ci przerobienie całego tematu lata.

    To wtedy masz prawo dyskutować,

    jeżeli bierzesz swoje informacje i swoją śmieszną, niedorzeczną wrogość z portali typu wp, onet, tvn24
    i narzucasz komuś swoją wrogośc – komus kto odstaje od grupy i stara się ci przedstawić świat takim jakim jest to po prostu zamilcz.

    wiesz, bo sa ludzie którym się wydaje że są mądrzy, bo tak im powiedzieli ich przyjaciele.

    chodzi o to, że są rózne blogi, marek podaje informacje katastroficzne, a skolei blog stop syjonizmowi polityczne.

    ale dopuki nie zaznajomisz się z całym tematem i jest tego mnóstwo to jak ty mały człowieczku śmiesz wydawać osądy po przeczytaniu paru tematów na blogu?

    polecam „kryptonim prawda” Waldemara Pastuszki – to taka lekturka która podaje ogólny polski zarys historyczny i widac kontrast co do tego o czym mowią w mediach a tym ile jest żydów – masonów poukrywanych, i jak są powiązani z satanizmem, i wszelkimi manipulacjami giełodwymi, i kreowaniem katastrof

    ale to na początek, jak ją przeczytasz to wtedy polecę ci inną.

    Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 5:53 pm

    Zdziwiłbyś sie, ale o ruchu masońskim pisałam prace naukową 🙂 Aczkolwiek nie na ten temat sie tutaj wypowiadałam, lecz o sejsmologii. Autor podaje WYBRANE informacje katastroficzne. A to jest manipulacja faktami.

    Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 6:59 pm

    Strasznie wybiórcze to hackowanie: dotyczy tylko moich postów 😀 Upadacie na dno…

    Polubienie

 39. Jarek_kefir 13 kwietnia 2011 o 5:28 pm

  blokada bloga – to może być wina serwera proxy – na serwerach proxy powszechna jest polit poprawna cenzura. zmieńcie serwer – praktyczna wyszukiwarka:

  http://hidemyass.com/proxy-list/

  warto też od czasu do czasu czyścić ciasteczka (cookies) i pamięć podręczną.

  Polubienie

 40. cupak22 13 kwietnia 2011 o 5:34 pm

  .Gallus. porównanie na 6, dokładnie jak się wchodzi do kogoś do „Domu” tu. na Blog, to się nie pyskuje i obrzuca błotem domowników. Nie wiem jak Monitorowi udaje się wytrzymać bez banowania tych oszołomów, za to go podziwiam.

  Polubienie

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 5:39 pm

   A w którym niby miejscu Cię zwyzywałam i obrzuciłam błotem? Kwestionowanie czyichś teorii jest dla Ciebie obrzucaniem błotem? Zadałam stos pytań na które nikt z Was nie potrafi racjonalnie odpowiedzieć, za to ciągle czytam że nie mam racji „bo tak”. Widzę, że Ty z tych co to lubią gości w domu błotem obrzucić 🙂

   Polubienie

   • Cupak 13 kwietnia 2011 o 5:45 pm

    Fakt szybka jesteś, to Ci muszę przyznać.

    Polubienie

   • .Gallus. 13 kwietnia 2011 o 5:48 pm

    nikomu niechce sie odpowiadać na twoje pytania, bo mozna by ksiązke napisac a i tak to będzie mało aby opisac ich zbrodnie – masońskich żydow

    tak więc na forum – po przeczytaniu 10 zdań nie znajdziesz odpowiedzi

    Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 6:30 pm

    Przeczytałam tutaj więcej niż 10 zdań. Dosyć głęboko przeanalizowałam treści wnoszone przez Pana Monitor… i ponownie skupiając się na doniesieniach o sytuacji sejsmicznej jestem w stanie wykazać nieprawdę 🙂
    Potrafisz mi wytłumaczyć dlaczego Pan Monitor umieszczając informacje o trzęsieniach ziemi w Japonii dokonuje tego tak wybiórczo? Czemu odniósł się tylko do kilku silnych wstrząsów, ale dziesiątki innych jakoś dziwnie przemilczał a było ich doprawdy wiele (mówię o takich powyżej 6.0 w skali Richtera). Ich ilość jest łatwa do sprawdzenia, aczkolwiek dziwnym echem przebija się np. pasująca mu data „11” 🙂
    To MANIPULACJA FAKTAMI! Dziesiątki silnych wstrząsów wtórnych, ale Pana Monitora interesują jedynie te, które wpasowują się w Wasze teorie.

    Polubienie

 41. wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 5:57 pm

  Nibiru, Annanuków

  Polubienie

 42. kosiardeyablos 13 kwietnia 2011 o 6:28 pm

  Z ostatniej chwili : Agencja InterFucks podała że za przyczyną trzęsieć ziemi w okolicy Japonii stoi tajny miedzynarodowy projekt A’chwilla, w zwiazku z nadlatującą planetą Niema’biru (!). Po wielu poszukiwaniach, pod dnem Pacyfiku, na styku płyt tektonicznych odkryto mega pieczare, w której odnaleziono spiącego od tysiecy lat mega gada, owianego legendą potwora Godzilla. Za pomocą atomowych przecinaków, które są powodem wsstrząsów, planuje sie otwarcie megapieczary. W bazie wojskowej USA na wyspie Guam, budowany jest super mega defiblyrator, który ma poslużyć do przebudzenia śpiacej Godzilli. W zwiazku z tym, zaplanowany wyciek napromieniowanej wody z uszkodzonych reaktorów jądrowych, poslużyć ma dzieki wspólpracy firmy Coca-Cola do wytworzenia atomowego napoju energetycznego, gdyż Godzilli będzie chciało sie napewno pić, z mega butli z kapslem. Już trwają przygotoania to transportu nowoczesnego urządzenia do kontroli czaszki RFID , sterownego przez urządzenie do mieszania HAARP,który zostanie zamontowany prawdopodobnie w jej nosie a potem za pomocą mechatek oceanicznych umiejscowiony w glebszej parti jej nosa.
  Władze Rosjii wespół z Chinami na pustyni Gobi budują mega garnek w której oddelegowani z upadłych w procesie prywatyzacji polskich jadłodajni, ugotują na otwartym-atomowym ogniu mega fasolke po bretońsku z miesem napromieniowanych bydeł. Fasolka ta ma stanowić mega posilek dla Godzilli, która dzieki wydobywającym się spod ogona gazom, będzie w stanie unieść sie w powietrze.
  Polskie zakłady zbrojeniowe Bumar są w trakcie budowy, urządzenia defensywnego ktorego użyje Godzilla w trakcie naparzanki z przybyszami z kosmosu. Bedzie to o ile już nie jest, gigantyczna lapka na muchy.
  Dodatkowo Zakłądy lotnicze Mielec pracują nad produkcją, w fabryce w okolicy Wąchocka, zdalnie sterowanymi , owianymi tajemnicą rządową drzwiami od stodoły wyposażonej w super sztachety.
  Po kolejnych obserwacjach astronomicznych i analizie ich rezultatów potwierdzono, że za kometą e’Lenin w szyku bojowym porusza się dywizjon statków komicznych, w kształcie gwiazd Dawida.
  źródlo : http://www.zwalainaczej.pl
  ………….co by nie było że jątrze……………Pozdro i Szacun Monitor!!!:-D

  Polubienie

 43. Krezus 13 kwietnia 2011 o 7:31 pm

  Warto obejrzeć do końca.
  Zgadzam się z wersją Antymaterialnego.
  Jaki jest koń każdy widzi

  Polubienie

 44. navajo88 13 kwietnia 2011 o 7:50 pm

  Masz rację .Gallus wielbicielka wielkiego gerbera jest tak nudna i głópia że aż żygac się chce i nie ma najmniejszego sensu z nią dyskutować ,a najlepszą metodą jest ją po prostu ignorować ,a wtedy jej wpisy automatycznie zamienią sie w jej własny monolog i rozmowę samą z sobą i to jest metoda na takie upierdliwe szmaty !!!! ,żeby nie nazwać ją jeszcze gożej brak słow na to co teraz się powyrabiało na forum . Jimi

  Polubienie

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 8:00 pm

   Szmaty… rzeczowa, pozbawiona emocji argumentacja na poziomie 🙂 Odpowiedz rzeczowo zamiast wyzywać ( a ponoć to ja tutaj rzucam wyzwiskami).

   Polubienie

 45. b00n 13 kwietnia 2011 o 7:55 pm

  Ładna sekta się tu robi, a autor, atakowany przez NWO HAARP’em – buehehehe. Niezła paranoja.

  Polubienie

 46. arkebuz 13 kwietnia 2011 o 8:11 pm

  nie wydaje mi się, aby ten blog był blokowany

  Polubienie

 47. .Gallus. 13 kwietnia 2011 o 8:14 pm

  navajo88 przeciez to jakiś dzieciak, ryby i dzieci głosu nie mają i tak było zawsze, chodzi im o rozbijanie dyskusji, bo teraz my zamiast pomóc markowi w tworzeniu bloga i podsyłaniu ciekawych tematów to sie przejmujemy jakims trollem:)
  i tylko o tym trollu gadamy.

  a jesli to nie dzieciak to zwyczajny agent syjonistyczny, i to nie są zadne żarty, ponieważ w polsce mieszka kilka milionów ukrytych żydów z izraela, którzy byli edukowani do tego aby zdestabilizowac nasz kraj.

  tak kilka milionów – wszystkie gwiazdy z mediów, celebryci – to po pierwsze, potem politycy, obsadzają stopniowo na urzedach tylko żydów tak jak to było przed wojną

  polacy emigrowali za granice, a teraz emigruje kolejne 400 tys. – i taki był zamiar żydów, polacy wsio!!! ze swojego kraju my żydzi do was przyjedziemy i po tym jak was wymordujemy i zdziesiątkujemy do 15 milionów- będziemy tutaj żyli

  napisałbym nazwiska tych agentów medialnych – ale to mogę komuś prywatnie podać osoby do powieszenia na lampach ulicznych, bo tak na forum to za dużo troli tutaj jest

  tak więc polaczek będzie parobkiem we własnym kraju do fizycznej roboty, a oni żydzi tutaj przyjada i będą panami w administracji i wszędzie tak jak przed wojną, a jak sie będziemy burzyć to zrobią nam coś na wzór „czerwonej milicji” z 39 roku.

  polska nigdy nie odzyskała niepodległosci – taka jest prawda, najpierw 3 rozbiory – dzięki żydowskim syjonistom którzy już wtedy mieli władze w Europie, potem żydowski Piłsudski, który zrobił sobie marsz na rosję w 20 roku – 200 tys. zolnierzy poszło na armię rosyjską – miało to na celu zdziesiątkowanie nas i obsadzenie armi żydami – zupelny niepotrzebny rozlew krwi, i rozbroił całą armię, i zamiast demokracji stworzył dyktaturę bo tak mu kazali panowie z NWO, bo on był masonem nadesłanym namiestnikiem, a potem jak przyszło co do czego podczas rozruchów to zrezygnował z dowództwa – i to było jedną z przyczyn demoralizacji i upadku polski, zrezygnował i uciekł do swojej konkubiny pod krakowem

  taka jest prawda a potem komuna – i głupie polaczki mysleli ze po 89 roku odzyskali wolnosc, hahaha, to syjonisci stwarzali zawsze idee i systemy spoleczne, nazizm, komunizm, itd.

  obalenie wschodniej kurtyny miało na celu opodatkowanie tamtejszych państw i stworzenie niewolniczego umysłowo spoleczenstwa na wzór USA, wyrzucenie z administracji rosyjskiej prawdziwych rosjan i obsadzenie ich masonami – gorbaczow,
  i opodatkowanie calej rosji, zeby zapanowac nad bydłem

  a teraz co mamy? judeopolonie i poukrywanych zydowskich agentow z izraela – mosad

  a wczesniej walczylismy z agentami rosyjskimi,

  HAHAHA

  tak jak całą afrykę zniszczyli i podzielili administracyjnie zamiast etnicznie i przez to te wojny, tak jak opodatkowali panstwa afrykanskie i przejeli przemysly, po mału likwidują rolnictwo, zeby kazdy musial pracowac w fabryce i zeby nikt nie wazyl sie miec swojego buraka czy ziemniaka.

  w ugandzie mieszkalo plemie tutsi i hutu – potem tutsi i hutu sie poklucili i tutsi uciekli do rwandy i przejeli administracje tamtego kraju – ale ze musieli sie odegrac na hutu to podali sobie rękę z USA i STANY ZJEDNOCZONE finansowaly tutsi i dawali im bron ale wzamian za to ze tutsi mieli dac amerykanom wszystkie fabryki rwandy – i tak sie zaczelo wydziedziczanie ludzi. tylko USA zyskaly na tym

  to samo sie teraz dzieje we wschodniej europie – wykupuja od 20 lat cały przemysł, tworza kolonię swoją,

  Polubienie

  • .Gallus. 13 kwietnia 2011 o 8:28 pm

   ja nie wiem kiedy polaczki zamirzają sie obudzić – ale prawdopodbnie nigdy, bo mają kutasy w głowach i głupoty, plują na swoje dziedzictwo

   to syjonistyczny żyd stworzył nazizm i komunizm, rewolucję francuską- jakobini, rewolucję żydo-bolszewicką

   musimy spalić ksiązki szkolne bo to same kłamstwa i tak nikomu nie potrzebne, powywieszać na latarniach ulicznych zdrajców, począwszy od ulicy wiejskiej w warszawie

   to żydzi finansowali Hitlera – dzięki firmom brown brothers corporations i dziadek busha – prescot bush widnieje na dokumentach z tamtych lat i na wyciągach bankowych
   przelewali im pieniądze – Fritz tyssen i inni.

   dzięki temu stworzyli swoje państewko izrael – które jest największą potęgą europejską i kazdemu sie odgraza uzyciem stuxnetu – iranowi – korei polnocnej itd.
   bo sami maja kilkaset bomb atomowych dzięki USA

   dzięki żydom powstał komunizm – sa dokumenty jak mason lenin jechał pociągiem przez niemcy z 20 milionami dolarów do rosji a pomogli mu bracia warburg
   to samo sie tyczy trockiego i jego małej armi rewolucjonistów którzy przywędrowali do rosji z pieniędzmi na rewolucję bolszewicką – tak sie robi rewolucję dzięki wall street

   to samo teraz widzimy w libi – ta opozycja to wcale nie libijczycy – obyc podmiot – psy obcego narodu finansowane przez USA

   Polubienie

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 8:39 pm

   A zaczynałam mieć nadzieję, że dasz się wciągnąć w dyskusję i chociaż udowodnić mi, ze podawane przeze mnie dane są błędne. Ale nadal czytam jedynie wyzwiska.

   Link do tego blogu ktoś zamieścił na forum Onet ( w artykule dotyczącym poniedziałkowych wstrząsów) zatem z ciekawości weszłam licząc na rzeczowe, naukowe podejście do tematu sejsmologii a jak widać powyżej- czytam jedynie wyzwiska, oszczerstwa… i zero odpowiedzi, bo dla Was Panowie nie istnieje inna forma dyskusji niż grzeczne Wam przytakiwanie. Nie można sie z Wami nie zgadzać, nie można mieć wątpliwości a już nie ma z pewnością mowy o tym, by jakiejkolwiek Waszej tezie zaprzeczyć.

   Wiecie jak to się nazywa? Hipokryzja… 🙂 Krzycząc głośno o tym jak to Was cenzurują cenzurujecie każdego, kto ośmiela się mieć inny pogląd. To nie jest blog- to jest kółko wzajemnej adoracji.

   Polubienie

   • Cupak 13 kwietnia 2011 o 8:45 pm

    To proszę grzecznie z powrotem na onecik wrócić i tam sobie dywagować z podobnymi sobie.

    Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 8:52 pm

    Widzisz, problem w tym że tam nie ma z kim dyskutować na temat sejsmologii, bo może kilka osób odróżnia tam podstawowe pojęcia dotyczące tematu… chyba, że chcesz poczytać o zbliżającej się apokalipsie, boskiej karze, itp. Liczyłam na rzeczową dyskusję… nadal jednak nikt nie podjął próby poza wyzywaniem mnie od szmat 🙂

    Polubienie

   • T - Neo 13 kwietnia 2011 o 10:29 pm

    rzeczowo piszesz, podoba mi się to, niestety nie mogę z tobą dyskutować, bo nie znam sięna sejsmologii ni w ząb 🙂

    Polubienie

  • kosiardeyablos 14 kwietnia 2011 o 3:54 pm

   Gallus!!! Wyślij mi te nazwicha żydosprytków i materiał na podany tutaj gdzieś adres do „kuamców”. Niechce go wpisaywać znowu, bo zara posypią sie komenty na mój temat, że sieje. Nie mam czasu na zgrzyty. Monitor zasówa aż sie kurzy a tu takie duperelnie sie pojawiają, ups….też sie dopuściłęm duperelni, sorrki Monitor!!!

   Polubienie

 48. vim 13 kwietnia 2011 o 8:18 pm

  Monitor, zmieniam IP i na pewno nie jestem na liście, loguję się na różne blogi itd. Jednak nie wchodzą mi komentarze, a Ty później, kiedy jednak wejdą to dublują się, a Ty ich nie usuwasz, ok wiem, że czasu brakuje, ale ten fakt trochę zniechęca..
  Proponuję Ci, zwiększ siłę swojego hasła, żeby były liczby znaki litery i żeby hasło miało co najmniej 10 znaków! Ktoś może Cię hackować, są aplikacje do łamania haseł, ale nie jest im łatwo kiedy jest minimum 8 znaków. Ktoś dla niepoznaki nic nie robi tylko np. delikatnie modyfikuje to co mu potrzebne. Znane są przypadki przechwytywania sesji i ciasteczek.
  Jeśli jesteś na darmówce, to musisz się liczyć z niedogodnościami.
  Po za silnym hasłem, to ustaw sobie żeby logować się do siebie za pomocą bezpiecznego połączenia (https), przejrzyj wtyczki które masz oraz te dostępne, pod kątem bezpieczeństwa, sprawdź czy masz aktywny Akismet
  hmm nie pamiętam jak to jest na darmowym, możesz nie mieć wpływu na wtyczki.
  Jednak zwiększ bezpieczeństwo, jeśli będzie dalej taki syf to włącz zatwierdzanie komentarzy, wtedy będziesz miał trochę więcej pracy, ale za to nie będzie tu tego spamu. Po za tym naprawdę wycinaj niektóre komenty, mam Ci powiedzieć które? Nie mogę tego robić bo to Twój blog, mówię tylko zacznij to robić bo utoniesz w kupie..
  Pozdrawiam
  BTW. żeby nie było, że piszę w temacie nie na temat.. Jesteśmy w strefie promieniowania i ono wzrasta, proszę zaglądać na blogi Piotra Beina i Globalnej Świadomości. Powinniśmy zadać masę pytań naszej „władzy”! Co do Japonii, to spora część społeczeństwa jest napromieniowana, to poważna katastrofa tego państwa, liczba ofiar pójdzie w miliony, już teraz ogromna liczba osób skazana jest na śmierć z powodu promieniowania i toksyczności wszystkiego, tylko tego nie widać, bo rząd ściemnia, bo ma taki prikaz. Przez cały czas trwa emisja radioaktywnych nuklidów – myślicie, że w Polsce nie ma promieniowania? Otóż jest! i trzeba mówić o skażeniu, a nie o zjawisku przejściowym.
  Natomiast te wszystkie komenty na twoim blogu, służą dezinformacji, rozmydleniu, ośmieszeniu, i szczekaniu na wszystkich, którzy chcą coś wnieść do dyskusji, ot kundle jebane. Jeśli nie zostaniesz radykałem na swoim blogu, to te kundle zeświną Ci go! A będzie coraz gorzej, ponieważ to zaplanowany atak, nie tylko u Ciebie, właśnie te cwele wykopali topór wojenny i wszędzie tam, gdzie zaczynają się pojawiać ludzie, przekraczasz próg zauważalności, to następują próby przejęcia, żeby zamienić taki blog w kolejną tubę propagandy.
  Jak widzisz to niestety poważne, dziś nikt nie może czuć się wolny, wolność należy sobie wywalczyć. Przemyśl to.. i nie pękaj nie jesteś sam!
  Narty

  Polubienie

 49. typ_refleksyjny 13 kwietnia 2011 o 9:31 pm

  To w jaki sposób „monitor” kasuje i przeinnacza nie pasujące mu treści jest hamskie,infantylne,niepoważne i żenujące.Żenada przez duże „Ż”.Hipokryta pisze ciągle o jakieś cenzurze w mediach,a sam w beszczelny sposób uprawia ją na swoim blogu.To nawet nie jest poziom piaskownicy.Szkoda słów…
  ====================================================================
  monitorek: kontrolować by się chciało, kontrolować, aj waj….

  Polubienie

  • navajo88 13 kwietnia 2011 o 9:42 pm

   typ_refleksyjny :

   To w jaki sposób „monitor” kasuje i przeinnacza nie pasujące mu treści jest hamskie,infantylne,niepoważne i żenujące.Żenada przez duże „Ż”.Hipokryta pisze ciągle o jakieś cenzurze w mediach,a sam w beszczelny sposób uprawia ją na swoim blogu.To nawet nie jest poziom piaskownicy.Szkoda słów…

   refleks to zmień bloga hahahahahaha ty palańcie

   Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 10:03 pm

    Ty to blogiem nazywasz? Popatrz na swoje wyszukane słownictwo 🙂 Pomyliłam się twierdząc, że jesteście kółkiem wzajemnej adoracji- bliżej Wam do pozbawionej obiektywizmu sekty która każdego kto ośmiela się myśleć inaczej lub poddawać cos w wątpliwość najchętniej spaliłaby na stosie. Naprawdę nie widzicie, ze właściwie nic nie różni Was od tych których oskarżacie o próbę kontroli nad wszystkim? Historia zna takie sytuacje: jedni fanatycy niszczą poprzednich żeby pod słodką kołderką haseł o wolności równości i prawie do samodzielnego myślenia kryje to, z czym ponoć walczy.

    Szukałam ludzi z pojęciem o nauce a wpadłam w klubik fanatyków. Zastanówcie się Panowie, czy rzeczywiście o to Wam chodzi 🙂 Ciągłe minusowanie każdej mojej wiadomości bez względu na treść, wycinanie postów, przeinaczanie ich treści i wyszukane obelgi Pana navajo88 dowodzą, że to z czym walczycie siedzi w Was samych. Chęć kontroli. To nie ma nic wspólnego z wolnością.

    Polubienie

    • monitorpolski 13 kwietnia 2011 o 10:46 pm

     A może to coś z Tobą jest źle? Może czytelnicy tego bloga przeszli już fazę niedowierzania, w którą Ty dopiero weszłaś? Postaraj odtruć swój organizm całkowicie blokując się na „oficjalne” media. Potem zacznij badać podstawowe sprawy. Linki do ciekawych stron są na blogu po prawej stronie.

     Polubienie

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 14 kwietnia 2011 o 10:22 am

    Monitorze, daj sobie spokój z tymi mediami bo mnie ogarnia śmiech koszmarny. A nie przyszło Ci do głowy, że opieram się na własnej wiedzy a nie Twoich fobiach o TVN? Naprawdę uważasz, ze człowiek bez telewizji nie potrafi logicznie rozumować? Bliższe mi są naukowe publikacje niż ten Twój znienawidzony TVN… ale do Ciebie to nie dociera od początku. Dla Ciebie każdy, kto ma odmienne zdanie od Twojego musi być żydem, cyklistą na usługach tvn itp. I dopóki będziesz się kisił w takich przekonaniach dopóty nie będziesz w stanie podjąć logicznej, merytorycznej dyskusji. Z dziećmi to ja mam tutaj jak widzę do czynienia biorąc pod uwagę marną argumentację.
    A co wali po oczach najmocniej: stado obrońców świata, wiernych Polaków… nie potrafi poprawnie wysłowić się w swoim własnym ojczystym języku! Już pomijam wulgaryzmy, bo jak każde słowa mają w języku zastosowania… ale taki „narodowy analfabetyzm” występuje chyba tylko na tym blogu 😀

    Polubienie

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 13 kwietnia 2011 o 9:52 pm

   Właśnie dlatego piewców teorii spiskowych nigdy nie byłam w stanie przyjmować na poważnie. Za dużo fanatyzmu i przekonania o swojej nieomylności, nieumiejętność podjęcia rzeczowej dyskusji, a w ostatnich godzinach inwektywy z rynsztoka. Niby chcą dobrze, niby poszukują… ale jeśli spróbujesz się nie zgodzić? ZGROZA.. poniżej widać reakcję. Szmata, k..s, c..a… naukowy elaborat na wysokim poziomie 😉

   Polubienie

 50. navajo88 13 kwietnia 2011 o 9:41 pm

  wielbicielka Wielkiego gerbera :

  Szmaty… rzeczowa, pozbawiona emocji argumentacja na poziomie Odpowiedz rzeczowo zamiast wyzywać ( a ponoć to ja tutaj rzucam wyzwiskami).

  bujaj się wielbicielka wielkiego kutasa ,cipo zafajdana
  =========================================================
  monitorek: Navajo, zachowuj się. Dzieci też tu wchodzą. (choć pewnie po tych bluzgach każda szkoła ma wpisany blog na listę wulgarnych)…

  Polubienie

 51. navajo88 13 kwietnia 2011 o 9:45 pm

  kosiardeyablos :

  Z ostatniej chwili : Agencja InterFucks podała że za przyczyną trzęsieć ziemi w okolicy Japonii stoi tajny miedzynarodowy projekt A’chwilla, w zwiazku z nadlatującą planetą Niema’biru (!). Po wielu poszukiwaniach, pod dnem Pacyfiku, na styku płyt tektonicznych odkryto mega pieczare, w której odnaleziono spiącego od tysiecy lat mega gada, owianego legendą potwora Godzilla. Za pomocą atomowych przecinaków, które są powodem wsstrząsów, planuje sie otwarcie megapieczary. W bazie wojskowej USA na wyspie Guam, budowany jest super mega defiblyrator, który ma poslużyć do przebudzenia śpiacej Godzilli. W zwiazku z tym, zaplanowany wyciek napromieniowanej wody z uszkodzonych reaktorów jądrowych, poslużyć ma dzieki wspólpracy firmy Coca-Cola do wytworzenia atomowego napoju energetycznego, gdyż Godzilli będzie chciało sie napewno pić, z mega butli z kapslem. Już trwają przygotoania to transportu nowoczesnego urządzenia do kontroli czaszki RFID , sterownego przez urządzenie do mieszania HAARP,który zostanie zamontowany prawdopodobnie w jej nosie a potem za pomocą mechatek oceanicznych umiejscowiony w glebszej parti jej nosa.
  Władze Rosjii wespół z Chinami na pustyni Gobi budują mega garnek w której oddelegowani z upadłych w procesie prywatyzacji polskich jadłodajni, ugotują na otwartym-atomowym ogniu mega fasolke po bretońsku z miesem napromieniowanych bydeł. Fasolka ta ma stanowić mega posilek dla Godzilli, która dzieki wydobywającym się spod ogona gazom, będzie w stanie unieść sie w powietrze.
  Polskie zakłady zbrojeniowe Bumar są w trakcie budowy, urządzenia defensywnego ktorego użyje Godzilla w trakcie naparzanki z przybyszami z kosmosu. Bedzie to o ile już nie jest, gigantyczna lapka na muchy.
  Dodatkowo Zakłądy lotnicze Mielec pracują nad produkcją, w fabryce w okolicy Wąchocka, zdalnie sterowanymi , owianymi tajemnicą rządową drzwiami od stodoły wyposażonej w super sztachety.
  Po kolejnych obserwacjach astronomicznych i analizie ich rezultatów potwierdzono, że za kometą e’Lenin w szyku bojowym porusza się dywizjon statków komicznych, w kształcie gwiazd Dawida.
  źródlo : http://www.zwalainaczej.pl
  ………….co by nie było że jątrze……………Pozdro i Szacun Monitor!!!:-D

  ale z ciebie jest gigantyczny debil !!!! szkoda słów i tylko ciekawe czy potrafisz latać jak ta twoja głópota hahahahahahahaha
  =============================================================
  monitorek: akurat to jest ok, bo nie ma wątpliwości, że jest żartem. Ale są pewne niusy, które i mnie, starego wygę, wprowadzają w błąd.

  Polubienie

 52. BettyMegami 13 kwietnia 2011 o 10:04 pm

  Mam do Was wszystkich gorącą prośbę. Wiem, że jedną z możliwości uratowania Japonii jest stworzenie energetycznej tarczy nad Japonią chroniącej przed kolejnymi atakami. Proszę wszystkich, którzy chcą pomóc o wsparcie. Dokładniej chodzi o wizualizowanie białej albo różowej czaszy albo tarczy która ma chronić Japonię, im więcej włożycie serca i im częściej będziecie to robić, tym większe prawdopodobieństwo, że się uda. Nic nie szkodzi przecież spróbować.
  ===============================================================
  monitorpolski: popieram. Dam to w osobnym wpisie

  Polubienie

  • Cupak 13 kwietnia 2011 o 10:20 pm

   Jak zbuduje swojego HAARPA to chętnie pomogę bronić inne kraje, ale jak na razie to nie wiem o co ci chodzi.

   Polubienie

 53. typ_refleksyjny 13 kwietnia 2011 o 10:04 pm

  @navojo88 ty analfabeto,co robi byki w co drugim słowie,będe sobie pisał gdzie będe chciał i ośmieszał głupoty siejących panike oszołomów.A jeśli ja jestem palantem,to na twój kretnizm nie ma już skali ty buraczany,wulgarny oszołomie.

  Polubienie

  • monitorpolski 13 kwietnia 2011 o 10:42 pm

   Poczytaj co navajo88 pisał o sobie kilka dni temu. Dobrze, że żyje.

   Polubienie

 54. .Gallus. 13 kwietnia 2011 o 10:12 pm

  wielbicielko wielkiego gerbera – już twój nick świadczy o tobie, nie dla ciebie ale dla tych którzy chcą słuchac
  niech „typ_refleksyjny” parobek na usługach żydów chazarskich tez posłucha

  jeśli ktokolwiek ma wątpliwośći co do „teorii spiskowych”, które wcale nie są teoriami, ponieważ żadna teoria nie zabija ludzi, przedstawię wam nastepującą notkę.:

  o tym jak żydki finansowały swojego pół żyda Hitlera,

  doedukujcie się, a jeśli niechcecie się do nas przyłączyć, to możecie pracować u podstaw nowego społeczeństwa jako użyteczni idioci syjonizmu z łopatą w ręku.

  Profesor Sutton w swojej ksiązce „wall street i narodziny Hitlera” na stronie 111 pisze:

  „Wśród dokumentów procesu norymberskiego znajdują się druki świadczące o przelewie z oddziału banku I.G. Farben oraz innych, wymienionych na poprzedniej stronie, do Delbruck Schickler Bank w Berlinie, zawierające informację o przelewie pieniędzy z Banku Drezdeńskiego i innych na konto Nationale Treudhand (powiernictwo narodowe). Z konta tego wypłacał pieniądze Rudolf Hess na wydatki partii nazistowskiej w czasie wyborów. Tłumaczenie jednego, wybranego zaświadczenia o przelewie brzmi następująco:”

  Oddział I.G. Farbenindustrie Aktiengesellschaft

  Departament Bankowy

  Firma Delbruckler i Sp.

  Berlin W.8 Mauerstrasse 63/65, Frankfurt n/Menem 20

  27 lutego 1933

  Niniejszym zawiadamiamy, że upoważniliśmy Bank Drezdeński we Frankfurcie nad Menem do wypłacenia jutro przed południem 400.000 marek niemieckich, których użyjecie Państwo na korzyść konta „Nationale Treudhand”

  Z poważaniem

  I.G Farbenindustrie Aktiengesellschaft

  Z upoważnienia (-) Selck (-) Bangert.”

  Na stronie 126 Sutton stwierdza:

  „Gdy czytamy nazwiska członków zarówno kręgów Kepplera przed 1933 roku, jak i kręgów Kepplera i Himmlera po 1933 roku znajdujemy tam wiele osób o podwójnej narodowości z Wall Street – więcej niż w jakiejkolwiek grupie należącej do instytucji. Weźmy każdą z tych osób lub ich niemieckich wspólników – tych, którzy zostali wymienieni w rozdziale 7 jako związani z finansowaniem Hitlera – i prześledźmy ich powiązania z Kepplerem i Heinrichem Himmlerem”. Sutton nie pozostawia cienia wątpliwości, że Hitler został wykorzystany do wywołania wojny
  podobnie jak organizuje się mecze piłkarskie.”

  tak samo jest mnóstwo dokumentów o tym, że bracia warburg i jacob schiff finansowali żyda trockiego i żyda lenina,
  żyd trocki przed rewolucją w rosji mieszkał w nowym yorku i nie miał grosza przy duszy, tylko nalezał do syjonistów, dostał 20 milionów dolarów i miał jechac do moskwy na spotkanie z leninem, po drodze zatrzymali go w kanadzie celnicy, SAM PREZYDENT USA zadzwonił do kanady aby go przepuscili do rosji

  potem żydek lenin ukrywał sie w austrii i bracia warburg dali mu 8 milionów kasiory i miał sie spotkac w moskwie z trockim.

  tak więc wypierdalac agenci syjonistyczni z tego bloga, albo przyjdzie czas i zrewidujemy historię i udowodnimy wam i waszym dziadkom, że zabito tylko nieco ponad 200 tys żydków podczas 2 wojny – bo o tym mówi oficjalna wersja czerwonego krzyza!!!!!!!!!!!! tez chcesz dokument? przepisac ci?

  stryczek juz czeka

  Polubienie

  • monitorpolski 13 kwietnia 2011 o 10:40 pm

   Gallus, jesteś dobry, wyciągasz fakty jak z rękawa. Ja sądzę, że powinno się jednak odróżniać Żydów od satanistów. Określenie „syjonista” też jest niezłe, choć nie obejmuje całości problemu. Syjonistą może być ktoś kto chce istnienia państwa żydowskiego, a przecież nie można Żydom odmówić racji w tym, że chcą swoje państwo. Gorzej, jeśli ci „syjoniści” dążą do unicestwienia wszystkich innych, gdyż „Bóg dał im świat i bydło ludzkie by im służyło”. To jest najczystszy rasizm i jako taki został uznany nawet w ONZ. Potem Bolton, który był Ambasadorem USA w ONZ długo się męczył by unieważnić tę rezolucję, która mówiła, że „syjonizm jest rasizmem”. A była to dobrze udokumentowana rezolucja.
   I jeszcze jedno – proszę nie używaj określenia „Żydek” bo obrażasz też Bogu ducha winnych ludzi. Wal w syjonistów, satanistów ile wlezie, ale nie rób tu rasizmu ani antysemityzmu – tego chcę uniknąć.

   Polubienie

   • kosiardeyablos 14 kwietnia 2011 o 12:24 pm

    Monitor, masz racje, należyte dobieranie słów jest na miejscu, Gallus jedzie jak po burej suce ale chwała mu za to, jednak należy pamiętać że nie każdy żyd jest syjonistą. Słuszna uwaga, w chwili uniesienia można slowem przesadzić a słowo potrafi być ostrzejsze niźli brzytwa, może sie znaleźć osobnik które uzna wypowoedzi tu za przejawy rasizmu itd co mozę spowodować szwanki w pracy bloga a nawet atak syjonu pod prestekstem wypowiedzi na tle rasistowskim i takich tam. Sam gdy używam okeślenia (mego pomyslu) „żydosprytek” czekam tylko aż ktoś sie przyczepi do mnie o rasizm czy antysemityzm. Nazwijmy ich NL czyli Nie Ludzie. To tylko propozycja. Podobnie jest z wulgaryzmami które można zastąpić innym słowem na przykłąd zamiast „qrwa m..ć” to „w dupe palec”. Nie dajmy satysfakcji ss..ynom. eNelki czekają tylko na to.
    tak przy oakzji, a co mi tam, pomysl ugrzązł pod koniec 2010: http://www.kuamcy.hpu.pl/readarticle.php?article_id=2 POZDRO!!!

    Polubienie

 55. typ_refleksyjny 13 kwietnia 2011 o 10:15 pm

  Rzeczywiście najlepiej będzie jak monitorek będzie banował nie odpawiadające mu treści.Stwórzcie sobie tutaj towarzystwo wzjemnej adoracji i czekajcie z waszym guru na koniec świata.Jak będe wiedział,że nie mam możliwości skomentowania tych głupot to napewno nie będe tu zaglądał,bo póki mam taką możliwość,to poprostu nie moge zdzierżyć,żeby nie wyśmiać tych debilizmów.Tak więc rzeczywiście wprowadź tutaj moherowy guru cenzure 24 godzinną,a nie tylko okazjonalną.To najlepsze wyjście z tej sytuacji.Poważnie
  ======================================================
  monitorek: Jak na razie to mamy towarzystwo wzajemnego opluwania. Ale to zrozumiałe przy 16,000 wejść dziennie na bloga nie można go już zostawić ot tak sobie…

  Polubienie

  • T - Neo 13 kwietnia 2011 o 10:25 pm

   ieee tam, przesadzasz

   Polubienie

  • Cupak 13 kwietnia 2011 o 10:27 pm

   Mały agenciku z ZIONU, wypij ciepłe mleczko, umyj ząbki i już się tak nie ciskaj dzisiaj, bo co za dużo to nie zdrowo. Jutro też jest dzień, znajdź sobie inny blog, może o Lady Zgadze i tam coś popisz.

   Odnośnie Syjonu. W matrixie ludzie bronili się przed maszynami, może im chodziło o nas. Jak się syjoniści ukryją pod ziemią, a my bedziemy do nich się dokopywać żeby im dupe sprać. Na pewno w tym musiało być jakieś przesłanie, może jednak chodziło o coś innego.

   Polubienie

   • kosiardeyablos 14 kwietnia 2011 o 12:52 pm

    Cupak, dla moich wielu znajomych praktykujących nie byddjyski Zen ale Dzokczen, ten film okazal sie kultowy z wielu przyczyn. Pierwszą jest natura umysłu, kolejną iluzja świata i tak dalej. Jest tam wiele elementów związanych z buddyzmem – Film ma swoje przeslanie, to fakt. Ale ciekawie to ująłeś. Zresztą powstał na podstawie (czy jakoś tak)opowiadania polskiego pisarza, powiedziałbym wizjonera (nie podam szczegółów).

    Polubienie

 56. typ_refleksyjny 13 kwietnia 2011 o 10:36 pm

  Nie moge z wami,wy jesteście tak głupi,że aż śmieszni XD

  Polubienie

 57. navajo88 13 kwietnia 2011 o 10:40 pm

  typ_refleksyjny :

  @navojo88 ty analfabeto,co robi byki w co drugim słowie,będe sobie pisał gdzie będe chciał i ośmieszał głupoty siejących panike oszołomów.A jeśli ja jestem palantem,to na twój kretnizm nie ma już skali ty buraczany,wulgarny oszołomie.

  reflekcyjny smrodzie jeżeli kiedykolwiek wyjdziesz z udaru pnia mózgu to życzę ci żebyć choć pisał jescze jak ja OKI przydupasie kurewski !!!

  Polubienie

 58. navajo88 13 kwietnia 2011 o 10:49 pm

  wielbicielka Wielkiego gerbera :

  Właśnie dlatego piewców teorii spiskowych nigdy nie byłam w stanie przyjmować na poważnie. Za dużo fanatyzmu i przekonania o swojej nieomylności, nieumiejętność podjęcia rzeczowej dyskusji, a w ostatnich godzinach inwektywy z rynsztoka. Niby chcą dobrze, niby poszukują… ale jeśli spróbujesz się nie zgodzić? ZGROZA.. poniżej widać reakcję. Szmata, k..s, c..a… naukowy elaborat na wysokim poziomie

  to po jaką cholerę zapaskudzasz tego bloga ????? po prostu przestań to nikt ci nie bendzie bluzgał ! bo i po co !!!

  Polubienie

 59. typ_refleksyjny 13 kwietnia 2011 o 10:52 pm

  @navojo Udar mózgu powiadasz?… To wiele tłumaczy…
  =============================================================
  gorzej – śmierć kliniczna. Znam kilka osób, które to przeżyły – większość ma niezwykłe zdolności widzenia świata niewidzialnego. Potrafią też leczyć. Czytają w myślach… Mogą też zdalnie zaszkodzić. Serio.

  Polubienie

  • navajo88 14 kwietnia 2011 o 2:32 am

   refleks tak miałem niedokrwienny udar pnia móżgu ! i owszem przeżyłem ,ale tydzień leżałem w domu nieprzytomny ale jak widzisz jeszcze żyje i jak na razie jest oki tylko z pisaniem jest kiepsko gubię litery i stawiam byki ,ale to przez wzrok bo słabiej widzę ,ale tak po zatym to jest oki ,refleks sorry zato że tak na ciebie wskoczyłem to bylo głópie i tyle ,a co do widzenia świata ,,to tak mam od tego czasu czasami dziwne wizje ,ale nie bendę o tym pisał bo i poco jak się sprawdzi to i tak wszyscy pojedziemy na jednym wózku ,,a jak nie to jeszcze pożyjemy i ten świat też bendzie nadal istniał po cholerę to rozgłaszac jak to tylko moje przebłyski i tak na prawdę to nie wiadomo czy prawdziwe ! na razie trzymaj się J.M.H

   Polubienie

 60. navajo88 13 kwietnia 2011 o 10:54 pm

  monitorpolski :

  Poczytaj co navajo88 pisał o sobie kilka dni temu. Dobrze, że żyje.

  Monitor dzięki ! ale sam potrafię się obronić przed takimi kundlami i wiem że pewnego rodzajami ludzi to nie da się innaczej rozmawiać jak tylko ostro i nawet bluzgajac ,a znasz mie że ja nienawidzę bluzgać ale jak przyjdzie co do czego to potrafię dać ostro do wiwatu i nie ma zmiłój ,tego nauczyłem się między innymi na wojence w azji !!! ale dzięki Monitor !!!!

  Polubienie

  • Cupak 14 kwietnia 2011 o 7:54 am

   @navajo88 na jakiej wojnie w Azji ??

   Polubienie

   • Cupak 14 kwietnia 2011 o 7:54 am

    Irak, Afgan ??

    Polubienie

   • navajo88 14 kwietnia 2011 o 11:22 am

    vietnam!

    Polubienie

 61. navajo88 13 kwietnia 2011 o 11:34 pm

  OKI przepraszam wszystkich kturych dzisiaj obraziłem na tym blogu ,poniosło mię ,,,sorry !!!!

  Polubienie

  • kosiardeyablos 14 kwietnia 2011 o 11:42 am

   navajo88 -uf! jak dobrze ze starczyło mi cierpliwości doczytując się do końca – a już miałem ci pojechać jak po burej suce – przyjmuje te „sorry”. Jeśli nie masz tej odrobiny poczucia humoru, to nie moja wina. Mam strzaskany kręgosłup, poparzoną łape( przez co nie moge pitolić na gitarulce i szaleć na próbie), wyschniętego krwiaka na potylicy, szrame na bebechach po wystrzelonych wrzodach, reumatyzm po kontuzjach i żyje i sie nie poddaje, nie walcze, bo choruje na wyjebanizm pozytywny. Coś co cie nie zabije, to cie wzmocni!!!Jest taka zasada, że zlość żywi raka, ironia i humor go niszczy. Odrobina prześmiewczości jest potrzebna, jak przyprawa do grilla. A tera dla spokoju trzaśnij sobie na patefon Maniack Depression, włąśnie tego kolesia którego masz w avatarze. Gdyby były coffie shopy w mieście (naszym mieście!!!) to przy Hey Joe spalilibyśmy lola, chociaż wole piwko. Byłeś na wojence w Azji? Ja też, w Wietnamie, ale w poprzednim wcieleniu. Tak że EASY MAN!!!

   Polubienie

 62. Pingback: Top Posts — WordPress.com

 63. navajo88 14 kwietnia 2011 o 11:24 am

  vietnam 1970 – 1975

  Polubienie

  • kosiardeyablos 14 kwietnia 2011 o 11:53 am

   Wow! Zapytam cie gdzie, jaki rejon, jaka jednostka itakie tam, tak z ciekawości. Choć nie na temat bloga ale podam ci linka : http://www.worldwidetopsites.com/sites/veterans.html
   http://www.landscaper.net/firebase.htm
   http://www.landscaper.net/galleries.htm a mam tego więcej, z tamtąd pojedziesz dalej. (Sorrki Monitor za te wklejki)
   1970-1975 to druga i ostania połowa wojenki. Po której stronie byłeś? Skoro byłeś, to musimy pogadać, ale przy browcu!!!Pozdro!

   Polubienie

 64. kosiardeyablos 14 kwietnia 2011 o 12:41 pm

  T – Neo :

  Jakoś cię kosiarde ya bol nie lubię, może dlatego , żeś ty chopie na usługach Mizi.

  spoko, nikt cie do tego nie zmusza,nie musisz, luzik, a na uslugach to ja żadnych, ulegasz pozorom, jestem bo jestem 🙂

  Polubienie

 65. kosiardeyablos 14 kwietnia 2011 o 1:05 pm

  T – Neo :

  ciebie też jakoś nie lubię jesteś antypatycznym typem

  a czy ciebie ktoś lubi?

  Polubienie

 66. navajo88 14 kwietnia 2011 o 2:59 pm

  kosiardeyablos :

  navajo88 -uf! jak dobrze ze starczyło mi cierpliwości doczytując się do końca – a już miałem ci pojechać jak po burej suce – przyjmuje te „sorry”. Jeśli nie masz tej odrobiny poczucia humoru, to nie moja wina. Mam strzaskany kręgosłup, poparzoną łape( przez co nie moge pitolić na gitarulce i szaleć na próbie), wyschniętego krwiaka na potylicy, szrame na bebechach po wystrzelonych wrzodach, reumatyzm po kontuzjach i żyje i sie nie poddaje, nie walcze, bo choruje na wyjebanizm pozytywny. Coś co cie nie zabije, to cie wzmocni!!!Jest taka zasada, że zlość żywi raka, ironia i humor go niszczy. Odrobina prześmiewczości jest potrzebna, jak przyprawa do grilla. A tera dla spokoju trzaśnij sobie na patefon Maniack Depression, włąśnie tego kolesia którego masz w avatarze. Gdyby były coffie shopy w mieście (naszym mieście!!!) to przy Hey Joe spalilibyśmy lola, chociaż wole piwko. Byłeś na wojence w Azji? Ja też, w Wietnamie, ale w poprzednim wcieleniu. Tak że EASY MAN!!!

  hahahahahahaha nie ma sprawy ! , ja jestem spokojny facet tylko wczoraj coś mie ponislo i tyle ,jeszcze raz sorry OKI!

  Polubienie

 67. kosiardeyablos 14 kwietnia 2011 o 3:59 pm

  Dobra!!! Koniec z osobistymi docinkami!!! Czy ktoś wie co sie dzieje z : http://zmianynaziemi.pl/ ???? Od wczoraj cisza na stronce, żadnych nowych wpisów i newsów! No chyba że ja mam problem? Dawać mnie tu info, czy to cisza przed burzą?!

  Polubienie

 68. Pingback: Tajna broń « Dehylator – Absurdy i kurioza z prawicowej blogosfery