Benjamin Fulford – negocjacje z ambasadorem diabła

Benjamin Fulford – negocjacje z ambasadorem diabła


Gnostycy, którzy wygnali amerykańską armię z Libii i Kosowa, oświadczyli, że znów umieścili walizkową bombę atomową w pobliżu siedziby głównej Bank of International Settlements (BIS) w Szwajcarii. Oświadczyli, że jeśli elita finansowa nie zacznie rządzenia w systemie merytokratycznym (…) to skończy się to tym, że całe złoto w szwajcarskich sejfach stanie się odpadem nuklearnym.

Na podst. http://kauilapele.wordpress.com/2011/04/11/ben-fulford-april-11-2011-sarkozy-and-soros-send-negotiator-to-visit-white-dragon-society/

Benjamin Fulford

W swoim oświadczeniu z 11 kwietnia 2011 r., Benjamin Fulford zwraca uwagę na kilka ważnych faktów.
George Soros wraz z Sarkozym i innymi syjonistami z górnej półki, wysłali swojego agenta na negocjacje ze Stowarzyszeniem Białego Smoka. Dwudniowe rozmowy nie przyniosły rozwiązania, jednak jedno jest pewne – europejska gałąź Syjonistów obawia się upadku Euro, podczas gdy w USA syjoniści zaczynają sobie zdawać sprawę, że mogą się wkrótce znaleźć w więzieniach. Są aroganccy, próbują grozić, ale prawda jest taka, że się po prostu boją, a czas nie gra na ich korzyść.
Agent, który jest z pochodzenia Japończykiem, oświadczył, że jest przedstawicielem żydowskiej elity japońskiej, która stanowi 1% populacji tego kraju. Jego stosunek do innych mieszkańców tego kraju dowodzi skrajnego rasizmu, jakby pozostali ludzie byli podlejszym gatunkiem, którego zadaniem jest służenie elitom.
Spotkanie miało miejsce w tym samym czasie gdy George Soros wraz z ekipą z CFR (Rada Stosunków Międzynarodowych) i Bilderberga, obradowała na konferencji „Bretton Woods II” – zresztą zupełnie zignorowanej, z uwagi na to, że osiągnięcia tej grupy w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat dowiodły, że ci ludzie nie nadają się do prowadzenia międzynarodowego systemu finansowego. Co więcej, posługują się oni fałszywymi argumentami, które mają uwiarygodnić ich kontrolę nad tym systemem. I tak np. swoją wyłączność na kreację pieniądza argumentują … wolą boską. Nie potrafią jednak wytłumaczyć co Bóg ma z Rezerwą Federalną (FED).

Ze spraw przyziemnych, pozew Neila Keenana na 1 bilion dolarów wchodzi w decydującą fazę. Z całego świata nadchodzą dowody na kryminalną działalność kabały, która zawłaszczyła Waszyngton D.C. i korporacyjny rząd. Oznaką, że robi się nerowo jest to, że dzwonili m.in. tacy ludzie jak Bill Clinton, Tim Geithner, Paul Volcker i Prezes Bilderberga Ettiene D’avignon. Powodem ich zaniepokojenia jest to, że strona pozywająca przejęła księgę z kodami wraz ze zrzutami ekranowymi potwierdzającymi ich ważność, które dają wgląd we wszystkie główne transakcje finansowe w ostatnich 30 latach.
Oznacza to, że w pozwie znajdą się takie dowody jak to, że Al Kaida i Pentagon są finansowani przez tych samych ludzi.

Sprzymierzeńcy wojskowi Stowarzyszenia Białego Smoka poważnie rozważają umieszczenie około 1 miliona amerykańskich satanistów w obozach FEMA, które były przygotowane dla amerykańskich Chrześcijan.
Gnostycy, którzy wygnali amerykańską armię z Libii i Kosowa, oświadczyli, że znów umieścili walizkową bombę atomową w pobliżu siedziby głównej Bank of International Settlements (BIS) w Szwajcarii. Oświadczyli, że jeśli elita finansowa nie zacznie rządzenia w systemie merytokratycznym (meritocratic,zob: http://en.wikipedia.org/wiki/Meritocracy), a nie jak dotąd finansowym, to skończy się to tym, że całe złoto w szwajcarskich sejfach stanie się odpadem nuklearnym.
Są to groźni ludzie, ale z dużymi możliwościami, jak to potwierdziło wiele agencji wywiadowczych. Ich łagodniejsza frakcja czeka na właściwy moment by przekazać do Wikileaks zestaw przejętych emaili tak „wybuchowych”, że „zmiotą większość zachodnich rządów”.

Megalomańska elita finansowa nie zdawała sobie sprawy z tego, że wojskowi, zwierzchnicy cywilni oraz intelektualiści, którzy nie byli częścią spokrewnionych z sobą elit, są już przebudzeni, świadomi i wściekli. Tym razem nie dadzą się już uśpić.

Stowarzyszenie Białego Smoka i ich sprzymierzeńcy sformułowali pewne warunki bardzo jasno.

  • Po pierwsze główna kampania walki z ubóstwem i niszczeniem środowiska musi być sfinansowana w pełni i w sposób nieograniczony czasowo.
  • Po drugie, monopol na kreację i tajną dystrybucję tworzonego z próżni pieniądza (fiat currency) przez samozwańcze, spokrewnione z sobą elity musi być zakończony.
  • Po trzecie, świat potrzebuje Komisji Prawdy i Pojednania, na wzór południowoafrykański, by położyć kres kłamstwom, którymi ludzkość była karmiona. Tylko wtedy będzie można zagwarantować amnestię i jednoczesne całkowite umorzenie zarówno długu publicznego jak i prywatnego.

Ta część ludzkości, której wyprano mózgi, prawdę będzie poznawać etapami, łatwymi do zweryfikowania. Wzbudzi to najpierw złość, która później przerodzi się w ekstazę. w następnej kolejności będą potrzebne racjonalne negocjacje, których celem będzie naprawa niesprawiedliwych porozumień stworzonych po II Wojnie Światowej. Tylko wtedy ludzkość będzie mogła uwolnić swój cały potencjał.

materiały dodatkowe:
Over 750 prominent European and US citizens to be arrested
E-mail from NEIL KEENAN

Reklamy