Benjamin Fulford – negocjacje z ambasadorem diabła

Benjamin Fulford – negocjacje z ambasadorem diabła


Gnostycy, którzy wygnali amerykańską armię z Libii i Kosowa, oświadczyli, że znów umieścili walizkową bombę atomową w pobliżu siedziby głównej Bank of International Settlements (BIS) w Szwajcarii. Oświadczyli, że jeśli elita finansowa nie zacznie rządzenia w systemie merytokratycznym (…) to skończy się to tym, że całe złoto w szwajcarskich sejfach stanie się odpadem nuklearnym.

Na podst. http://kauilapele.wordpress.com/2011/04/11/ben-fulford-april-11-2011-sarkozy-and-soros-send-negotiator-to-visit-white-dragon-society/

Benjamin Fulford

W swoim oświadczeniu z 11 kwietnia 2011 r., Benjamin Fulford zwraca uwagę na kilka ważnych faktów.
George Soros wraz z Sarkozym i innymi syjonistami z górnej półki, wysłali swojego agenta na negocjacje ze Stowarzyszeniem Białego Smoka. Dwudniowe rozmowy nie przyniosły rozwiązania, jednak jedno jest pewne – europejska gałąź Syjonistów obawia się upadku Euro, podczas gdy w USA syjoniści zaczynają sobie zdawać sprawę, że mogą się wkrótce znaleźć w więzieniach. Są aroganccy, próbują grozić, ale prawda jest taka, że się po prostu boją, a czas nie gra na ich korzyść.
Agent, który jest z pochodzenia Japończykiem, oświadczył, że jest przedstawicielem żydowskiej elity japońskiej, która stanowi 1% populacji tego kraju. Jego stosunek do innych mieszkańców tego kraju dowodzi skrajnego rasizmu, jakby pozostali ludzie byli podlejszym gatunkiem, którego zadaniem jest służenie elitom.
Spotkanie miało miejsce w tym samym czasie gdy George Soros wraz z ekipą z CFR (Rada Stosunków Międzynarodowych) i Bilderberga, obradowała na konferencji „Bretton Woods II” – zresztą zupełnie zignorowanej, z uwagi na to, że osiągnięcia tej grupy w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat dowiodły, że ci ludzie nie nadają się do prowadzenia międzynarodowego systemu finansowego. Co więcej, posługują się oni fałszywymi argumentami, które mają uwiarygodnić ich kontrolę nad tym systemem. I tak np. swoją wyłączność na kreację pieniądza argumentują … wolą boską. Nie potrafią jednak wytłumaczyć co Bóg ma z Rezerwą Federalną (FED).

Ze spraw przyziemnych, pozew Neila Keenana na 1 bilion dolarów wchodzi w decydującą fazę. Z całego świata nadchodzą dowody na kryminalną działalność kabały, która zawłaszczyła Waszyngton D.C. i korporacyjny rząd. Oznaką, że robi się nerowo jest to, że dzwonili m.in. tacy ludzie jak Bill Clinton, Tim Geithner, Paul Volcker i Prezes Bilderberga Ettiene D’avignon. Powodem ich zaniepokojenia jest to, że strona pozywająca przejęła księgę z kodami wraz ze zrzutami ekranowymi potwierdzającymi ich ważność, które dają wgląd we wszystkie główne transakcje finansowe w ostatnich 30 latach.
Oznacza to, że w pozwie znajdą się takie dowody jak to, że Al Kaida i Pentagon są finansowani przez tych samych ludzi.

Sprzymierzeńcy wojskowi Stowarzyszenia Białego Smoka poważnie rozważają umieszczenie około 1 miliona amerykańskich satanistów w obozach FEMA, które były przygotowane dla amerykańskich Chrześcijan.
Gnostycy, którzy wygnali amerykańską armię z Libii i Kosowa, oświadczyli, że znów umieścili walizkową bombę atomową w pobliżu siedziby głównej Bank of International Settlements (BIS) w Szwajcarii. Oświadczyli, że jeśli elita finansowa nie zacznie rządzenia w systemie merytokratycznym (meritocratic,zob: http://en.wikipedia.org/wiki/Meritocracy), a nie jak dotąd finansowym, to skończy się to tym, że całe złoto w szwajcarskich sejfach stanie się odpadem nuklearnym.
Są to groźni ludzie, ale z dużymi możliwościami, jak to potwierdziło wiele agencji wywiadowczych. Ich łagodniejsza frakcja czeka na właściwy moment by przekazać do Wikileaks zestaw przejętych emaili tak „wybuchowych”, że „zmiotą większość zachodnich rządów”.

Megalomańska elita finansowa nie zdawała sobie sprawy z tego, że wojskowi, zwierzchnicy cywilni oraz intelektualiści, którzy nie byli częścią spokrewnionych z sobą elit, są już przebudzeni, świadomi i wściekli. Tym razem nie dadzą się już uśpić.

Stowarzyszenie Białego Smoka i ich sprzymierzeńcy sformułowali pewne warunki bardzo jasno.

 • Po pierwsze główna kampania walki z ubóstwem i niszczeniem środowiska musi być sfinansowana w pełni i w sposób nieograniczony czasowo.
 • Po drugie, monopol na kreację i tajną dystrybucję tworzonego z próżni pieniądza (fiat currency) przez samozwańcze, spokrewnione z sobą elity musi być zakończony.
 • Po trzecie, świat potrzebuje Komisji Prawdy i Pojednania, na wzór południowoafrykański, by położyć kres kłamstwom, którymi ludzkość była karmiona. Tylko wtedy będzie można zagwarantować amnestię i jednoczesne całkowite umorzenie zarówno długu publicznego jak i prywatnego.

Ta część ludzkości, której wyprano mózgi, prawdę będzie poznawać etapami, łatwymi do zweryfikowania. Wzbudzi to najpierw złość, która później przerodzi się w ekstazę. w następnej kolejności będą potrzebne racjonalne negocjacje, których celem będzie naprawa niesprawiedliwych porozumień stworzonych po II Wojnie Światowej. Tylko wtedy ludzkość będzie mogła uwolnić swój cały potencjał.

materiały dodatkowe:
Over 750 prominent European and US citizens to be arrested
E-mail from NEIL KEENAN

Reklamy

44 responses to “Benjamin Fulford – negocjacje z ambasadorem diabła

 1. Cupak 13 kwietnia 2011 o 10:17 pm

  Niestety to nie jest takie łatwe jak to opisuje Fullford, sataniści mogą rozwalić całą ziemię gdy poczują chodź oddech strachu na plecach.

  • Cupak 14 kwietnia 2011 o 9:20 am

   Bardzo ciekawy film, który ukazuje zbieżność trzęsień ziemi z Haarpem i tajnym programie promu OTV 2 : http://spaceflightnow.com/news/n0911/24otv/otv2.jpg

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 14 kwietnia 2011 o 10:40 am

    Cupak, taka analiza może zostać uznana za wiarygodną jeśli weźmie pod uwagę dane z dłuższego okresu niż 2 dni. Osobnik na filmie przeanalizował kilka wstrząsów a inne pominął… co zatem wywołało te inne? Czy na ten temat jest teoria?

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 14 kwietnia 2011 o 5:45 pm

    Ano trzeba by zbadać wszystkie wstrząsy od momentu startu. Aczkolwiek kiedy patrzę na rozłożenie czasowe i terytorialne silnych trzęsień (dane z raportów) w ostatnich dniach, to prom musiałby skakać z miejsca na miejsce jak kozica 😉 Zaznaczam jednak, że to tak na pierwszy rzut oka. Analiza tego pana jest zbyt powierzchowna, nie wiem jednak skąd posiada on dane o pozycji promu w danych momentach. W niektórych momentach różnice czasowe wydaja się zbyt małe.. w innych mamy np. następujące po sobie wstrząsy w okolicach Japonii.. ale występujące w odstępie od kilkudziesięciu min do kilku h. Wychodziłoby z tego, że prom przemieszcza się zastanawiająco chaotycznie.

  • Cupak 14 kwietnia 2011 o 9:22 am

   http://www.n2yo.com/?s=37375 link do śledzenia tej kosmicznej broni.

   • Cupak 14 kwietnia 2011 o 11:07 am

    Nie mam pewności czy to jest prawda, ale właśnie po to jest ten blog aby to zbadać. 🙂

 2. ignorant 13 kwietnia 2011 o 10:43 pm

  ” Po trzecie, świat potrzebuje Komisji Prawdy i Pojednania, na wzór południowoafrykański, by położyć kres kłamstwom, którymi ludzkość była karmiona. Tylko wtedy będzie można zagwarantować amnestię i jednoczesne całkowite umorzenie zarówno długu publicznego jak i prywatnego. ”

  „Umarł król, niech żyje król”

  • przemek 13 kwietnia 2011 o 10:51 pm

   Świat nie potrzebuje ani komisji ani rządów ani niczego takiego. Potrzebuje świadomości wykorzystania zasobów naturalnych i wiedzy do budowania harmonii na świecie, wiedzy która zmieni nas w istoty o których nam się śniło. Mikro to chaos, makro to harmonia.

 3. przemek 13 kwietnia 2011 o 10:46 pm

  Nigdy nie będzie to łatwe kiedy będzie władać nami obca cywilizacja z 4-go wymiaru posiadająca mnóstwo możliwości i potrafiąca nas zgładzić lub wyrzucić w kosmos kiedy tylko chce. Gady chcą nami władać w 4-tej gęstości Ziemi. Jak mówią nam Kasjopeanie i Plejadnianie poprzez chanellingi jedynie świadomością i wiedzą (katalizatorem strachu) jesteśmy w stanie z nimi wygrać. Przechodząc na wibracje częstotliwości miłości i radości jaka płynie ze świadomości nie damy francom się żywić ich karmą (strachem) wytwarzanym w nas od ponad 300tys lat. Ziemia niebawem wejdzie w 4 gęstość. O tym głosi wiele medium, a naszym zadaniem jest uświadamiać siebie i innych. Jak mówi Fulford przerodzi to w ludziach „ekstazę” i pozwoli wejść ciału w 4 wymiar.
  =====================================================
  monitorek: wchodzisz trochę w New Age. Nie ma pewności jak to działa i jakie rasy obserwują Ziemię. Jedno jest pewne – wibracje miłości i radości nikomu nie zrobiły krzywdy, a sądzę że mogą bardzo nam wszystkim pomóc.

 4. navajo88 13 kwietnia 2011 o 10:59 pm

  Monitor sorry poniosło mię dzisiaj !

 5. .Gallus. 13 kwietnia 2011 o 11:11 pm

  dobrze Marku, nie będę uzywal określenia „żydek” tylko „żydowscy syjoniści” – ponieważ 90% z nich to żydzi.

  odnośnie agentów syjonistycznych, kto przed chwilą zablokował mi stronę?
  inne blogi w tym samym czasie mi działały!
  zablokowali mnie panowie administratorzy z wordpress? aby spisać moje dane?

  NIE MOGĘ PISAC POSTÓW Z MOJEGO ADRESU IP, KTOŚ BLOKUJE STRONE! ZA PISANIE PRAWDY MNIE BLOKUJĄ, A NA PEWNO NIE MAREK, BO Z NIM TRZYMAM SZTAMĘ.

  a te pieski syjonistyczne wmawiają wam ze to marek was blokuje hahah!!!
  bo kazdy post przechodzi przez baze danych wordpress!!

  takie coś mi się wyświetliło:

  „400 Bad Request
  It is not a valid request!
  ________________________________________
  Powered By LiteSpeed Web Server
  Lite Speed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!”

  a teraz trochę inny temacik, nasza najbardziej ukochany temat, zamach w smoleńsku,
  do agentów syjonistycznych na tym blogu, którym placą za to zeby pisali i spamowali, którzy nigdy nie będa tworzyć struktur spolecznych.:

  – 10 dni przed zamachem w smoleńsku prezes NBP Skrzypek miał podpisać jakieś rozporzadzenie odnośnie tego, że polska miała się jeszcze bardziej zadłużyc, chyba nawet do 50 miliardów w lini kredytowej planowanej, a pan skrzypek jako że mądry facet powiedział, że tego nie podpisze i nie chciał zadłuzać kraju powyżej 20.5 miliarda lini kredytowej. czyli nie chciał zadłuzać kraju, i sie odciąc od globalistów.

  – polska jako jedyny kraj w uni europejskiej nie wprowadziła szczepień przymusowych dzięki minister kopacz i naszym kochanym blogerom, którzy wykazali się większym rozumem w porównaniu do pospolitych dziennikarzy gazetowych. i oczywiscie podziękowania dla Piotra Beina

  – a teraz istny majstersztyk dziennikarski dla syjonistycznych piesków, uwaga, prezydent lech kaczyński popierał dewaluację złotego i prezesa NBP skrzypka!
  na chłopski rozum?: dewaluacja spowodowałaby odcięcie się od światowego kryzysu finansowego spowodowanego w 2009 roku, kiedy to pan Bernanke ukradł 700 miliardów dolarów, a przemiescił je za granice w ręce prywatnych banków do chyba szwajcari??
  potem ta sumka sie rozrosła do 50 bilionów – i teraz macie kryzys.
  czyli, że zamach był syjonistom na rękę!!!
  bo jeżeli by tego nie zrobili to inne kraje by poszły za polską.

  ale to nie wszystko, te syjonistyczne pieski, próbują nam wmówić, że to tylko wina rosji, itd. bo zawsze babcia gadała jaka to rosja jest zła! HAHaHA

  to iluzja, my mamy myślec ze to putin ich zamordował, tylko ze putin nie ma z tym nic wspolnego on jest od podpisywania dyrektyw, tylko teraz władze syjonistyczne, które dzierżą pałeczkę w rosji – nie wiem do jakiego stopnia, próbują nam wmówić i taki spektakl medialny odwalać abysmy mysleli, że to wina rosji i narod rosyjski jest zły. przykładowo – chcieli zobaczy jak sie zachowaja polacy jesli tablice podmienią. i co było? wyzwiska na putina zamiast na syjonistów. tralalal

  ludzie, jakie jest prawdopodobienstwo, ze rozbije sie samolot z kwiatem polskiego rzadu akurat w 70 rocznię mordu katynskiego? ??? umiecie takie prawdopodobienstwo obliczyc? samo to powinno ludzi zainteresowac, taka zbieznosc, bo w toto lotka grają – i myslą ze wygrają a nie widza i nie potrafią obliczyc jeszcze mniejszego prawdopodobienstwa trafienia w serce polskiego narodu ostrzem bankierskim

  niech ten mały brzydki człowieczek w okularach, który pracuje dla portalu wordpress albo dla syjnistów i inwigiluje w moje posty i siedzi 24/7 wylapując informacje chociaż napisze jak sie nazywa, miej honor.

  o patrz teraz mi sie udało napisać z mojego IP

  • monitorpolski 13 kwietnia 2011 o 11:16 pm

   Ja nawet nie jestem w stanie zablokować komuś dostęp do bloga. Wygląda to na selektywną blokadę dostępu do domeny. Możesz mieć rację, że robią to w WordPressie, lub też politrucy zarządzający obecnie USA.

  • monitorpolski 13 kwietnia 2011 o 11:25 pm

   „- a teraz istny majstersztyk dziennikarski dla syjonistycznych piesków, uwaga, prezydent lech kaczyński popierał dewaluację złotego i prezesa NBP skrzypka!
   na chłopski rozum?: dewaluacja spowodowałaby odcięcie się od światowego kryzysu finansowego spowodowanego w 2009 roku, kiedy to pan Bernanke ukradł 700 miliardów dolarów, a przemiescił je za granice w ręce prywatnych banków do chyba szwajcari??
   potem ta sumka sie rozrosła do 50 bilionów – i teraz macie kryzys.
   czyli, że zamach był syjonistom na rękę!!!
   bo jeżeli by tego nie zrobili to inne kraje by poszły za polską.”

   Gallus, to jest CLUE tego wszystkiego. Za to zginął nie tylko ś.p.Prezydent, ale i cała ferajna jego sprzymierzeńców. Tak byli wściekli, że użyli pełnego gazu. Musiało to drogo kosztować, trzeba było przekupić kogo trza w rosyjskim rządzie, żeby śledztwo tak szło jak szło. Warto by przebadać kto z rosyjskiego rządu ostatnio odszedł i gdzie mieszka.

 6. zibi 13 kwietnia 2011 o 11:21 pm

  Panie przemku pytanie ile ma pan lat.By wierzyl pan w takie jakis tam obcych.Obcy to ludzie u steru wladzy i pieniadza.To oni sa obcy i niszcza nam zycie czyniac je nie znosnym dla nas.POLSKO OBUDZ SIE TO JEST MOJA ODPOWIEDZ….NASI POLITYCY SA DO WYMIANY JAK STARY AKUMULATOR W SAMOCHODZIE.JESLI TEGO NIE ZROBIMY NIGDY NIEBEDZIEMY
  JECHAC DO PRZODU..TO JEST TAKIE PROSTE JAK BUDOWA CEPA.

 7. typ_refleksyjny 14 kwietnia 2011 o 2:20 am

  Ale wy nawiedzeni jesteście.To nie był atak na blog monitorka,tylko na cały wordpress,jakieś małolaty sobie jaja robią,a wy już macie pożywke dla następnych bzdur…dżizas

 8. Taka prawda 14 kwietnia 2011 o 2:59 am

  „Agent, który jest z pochodzenia Japończykiem, oświadczył, że jest przedstawicielem żydowskiej elity japońskiej, która stanowi 1% populacji tego kraju. Jego stosunek do innych mieszkańców tego kraju dowodzi skrajnego rasizmu, jakby pozostali ludzie byli podlejszym gatunkiem, którego zadaniem jest służenie elitom.” – oni tak na całym świecie goi traktują. Polska tu jest wyraźnym wskaźnikiem tej szczerości. Widac, że teraz stawiają na Kaczyńskiego bis stąd te pochlebstwa pod jego adresem bo mają nadzieję, ze Smoleńska prowokacja nie pójdzie na marne. I, że po odsunieciu Tuska od władzy on wraz z mocherami pójdzie wojować z Ruskimi nie tylko juz na słowa ale także na gesty. To wpędzie Europe w wojne i znowu amerykanie bedą mogli płacząc nad losem UE po bandyckich cenach sprzedawać im uzbrojenie łatając swoje finanse. Dokładnie tak samo jak w czasie 2 Wojny Światowej to robili. W której samo „przystapienie” miało tylko na celu zagwarantowanie sobie udziału w konferencji powojennej i podziale łupów.

  PS. Zawsze sam złodziej najgłośniej krzyczy „łapaj złodzieja”. Ten kto wysadził samolot najgłośniej będzie krzyczał o tym jak to zrobiono. A widac, ze jest mu juz coraz bardziej nie na rekę zwłoka z „wynikami śledztwa”. A i same wyniki nie sa tymi jakie się spodziewał naciskając na polskich polityków.

  PS2. W świetle zabaw z kabałą 11.11.11 bedzie bardzo wesołą datą. Az strach sie bać co na ten dzień jest przepowiadane. Moze się nawet pokusza o przyzwanie samego Lucyfera wszak to najbardziej uJedenastkowiony dzień w kalendarzu. Czerwony baranek mający być ofiarą na tą okazję jest hodowany w issraelu.

 9. typ_refleksyjny 14 kwietnia 2011 o 3:34 am

  Niezły blog!!!
  —————–THIS BLOG HAS BEEN HACKED——————-
  Buaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa http://www.thepiratebay.com

 10. typ_refleksyjny 14 kwietnia 2011 o 4:19 am

  Być może jesteście groźni dla społeczeństwa 🙂 Nie wiem,puściłem link do tej strony i jej jej pochodnych (globalnaświadomość,piotrbein) na różnych portalach.Niech inni to ocenią i powiedzą co myślą.Uściślając: że z tym promieniowaniem z Japan jest coś nie tak,to jestem w stanie uwierzyć.Ale te brednie o HAARP i spiskach żydowskich to się już na kaftan nadaje…

  • monitorpolski 14 kwietnia 2011 o 6:53 am

   Masz podejście typowo stalinowsko – hitlerowskie. Oni też tych, którzy walili prawdę w oczy zamykali w „kaftan”. Człowieku, opamiętaj się.

   • wielbicielka Wielkiego gerbera 14 kwietnia 2011 o 10:33 am

    A Ty tych, którzy negują Twoje teorie cenzurujesz… czym zatem sie różnisz od typowo stalinowsko- hitlerowskiego podejścia?

 11. monitroll wolski 14 kwietnia 2011 o 7:15 am

  Hehe monitor trollski teraz mnie niszczy tak jak wielbicielke Gerbera zmieniając moje wpisy.Żenada.Człowieczku,inni będą pisać bo dałem linki i będą mieć z waszej debilnej sekty polewke.Bywaj świrze.A je se będe czytał i sie z was śmiał ludziki z Ciemnogrodu. Heh PS:Wystarczy pewnie zwykły telefon z komisu za 30 zł,internet z ery na karte.9 zł za miesiąc i też pewnie można tu pisać o waszej głupocie 😀 Czyli lekarstwem na takich banujących władców trologów how you mr.bean jest zaledwie 40 złotych. 🙂

 12. monitroll wolski 14 kwietnia 2011 o 7:22 am

  Żenada,teraz mnie kasuje jak wielbicielke gerbera.Ale pajac

 13. typ_refleksyjny 14 kwietnia 2011 o 7:26 am

  Tym piratebay się wypchaj manipulatorze.Dałem linka znajomym z tymi twoimi debilizmami.Teraz inni niech się pośmieją,ja już spuchłem ze śmiechu 🙂 Mi już wystarczy.Ćpaj dalej monitrollu 😀 zamykam impreze w twoim cyrku chory człowieku

 14. emil 14 kwietnia 2011 o 7:30 am

  Oj zalazłeś za skórę towarzystwu, zalazłeś szanowny Monitorze.

  Dziwne, że tym trollom nie przeszkadzają portale z bajkami o „pancernej brzozie co samolotom skrzydła ucina” . A nawet co niektórzy hołd już oddają mitycznej brzozie.

  • wielbicielka Wielkiego gerbera 14 kwietnia 2011 o 10:36 am

   Emilu, nie dyskutuję tutaj na temat syjonistów, Smoleńsku itp. lecz o sejsmologii- którą naciągacie do granic możliwości dla własnej potrzeby.
   Oops, używałam na wyrost słowa dyskusja- nikt z Was jako takiej do tej pory nie podjął (może oprócz Artura wczoraj- pozdrawiam).

   • Artur 14 kwietnia 2011 o 8:56 pm

    Dzieki za reklame.Hahahahahahaha.

 15. robson2 14 kwietnia 2011 o 8:01 am

  Najbardziej szokuje mnie to jak mozna bez zadnych dowodow wyciagac takie wioski, probuje to zrozumiec, ale nie moge. Blog na wordpressie, ktory ma 10000 uu. bedzie sie wiszal i nie ma w tym nic niezwyklego, nikt nie blokuje dostepu, po prostu kazdy uzytkownik ma okreslone pasmo serwera.

  Fulfold nie wydaje sie wiarygodny, a wiekszosc info to de facto tlumaczenie rewelacji Fulfolda. Zamiast samodzielnie myslec dajecie sie manipulowac.

  Wiecej dystansu! Mniej agresji… Az cierki mnie przechodza jak wyobrazam sobie, ze wy w to bzdury wierzycie, taki swiat, takie zycie to meka – szukanie wszedzie jakis agentow, spiskow…

  • monitorpolski 14 kwietnia 2011 o 8:09 am

   A co to jest polityka, jak nie jedna wielka konspiracja? Nie wiem ile zarabiasz, ale politycy robią to wyłącznie dla pieniędzy. Z małymi wyjątkami to są najgorsze szuje. I co, sądzisz, że nie będą konspirować, brać łapówek, zmieniać prawa na swoją korzyść? Oj naiwny, naiwny. Tylko silna kontrola społeczna może to zmienić.

   • robson2 14 kwietnia 2011 o 8:19 am

    Zgadzam sie w 100%: kontrola spoleczna, ale nie obłęd. Przegladajc Twojego bloga widze, ze na poczatku faktycznie walczyles z konspiracja. Teraz wpadles w pulapke teorii spiskowych, ktore zamiast cokolwiek wyjasniac tylko zaciemniaja, zamiast prowokowac do dzialania powoduja marazm i czekanie na coraz to nowe kataklizmy i tragedie i sleczenie nad internetem

 16. robson2 14 kwietnia 2011 o 8:24 am

  PS. Nie wiem czy zdajsze sobie sprawe ile kasy zarabiaja na teoriach spiskowych kolesie tacy jak Alex Jones czy Fulfold, a linkujac ich strony stajesz sie narzedziem ich biznesu. „Bractwo Bialego Smoka”? WTF to jak telenowela na zywo

 17. Seba 14 kwietnia 2011 o 9:15 am

  @robson2 – dlaczego nie używasz polskiej czcionki? – a ty skąd nadajesz?
  Widzę, że hasbara tutaj zawitała.

  • robson2 14 kwietnia 2011 o 9:25 am

   @Seba – nie uzywam polskiej czcionki bo jestem starym komputerowym wyjadczem, ktory wychowal sie w czasach irc. Co do hasbary (mowa chyba o zydowskich aktywistach) to jakie to ma znaczenie?

   • Seba 14 kwietnia 2011 o 5:59 pm

    Dziwne….

    Znam „kolesia”, który pisywał ma konservacie i jego IP było izraelskie…

    Znam jeszcze jednego z bloga konservat – Urbanoida, który jest syjonistycznym agentem tak, jak ty.

   • tak tylko pytam 15 kwietnia 2011 o 9:29 am

    Jeśli syjonistycznych agentów rozpoznajesz po braku znaków diakrytycznych, to pora zacząć leczyć się na paranoję. Niektórym po prostu nie chce się wciskać alt- przyszło ci to do głowy?! Przejrzyj ten blog i popatrz ile osób robi tutaj to samo a dodatkowo- ilu z nich to analfabeci. No ale pewnie Ci nie przeszkadza, bo szczekają tym samym tonem co ty.

 18. przestraszony 14 kwietnia 2011 o 9:17 am

  Jest coś o czym muszę wam powiedzieć, miałem w Japonii kuzyna który przysłał mi maila z czymś w co nie mogę uwierzyć, ale kuzyn się już nie odzywa wydaje mi się że go uciszyli a teraz są u mnie, od wczoraj widzę jak mnie śledzą ludzie w czarnych pojazdach ubrani na czarno, jestem przerażony, cały czas odczuwam lęk wydaję mi się, że to co wysłał mi kuzyn może być prawdą nie będę wam opisywał wszystkiego napisze tylko najważniejsze, rozpoczęła się inwazja, obcy którzy chcą przylecieć na naszą planetę umyślnie zniszczyli reaktor w Japonii i na tym nie skończą gdyż oni potrzebują promieniowania żeby przeżyć na naszej planecie, podobno ludzie w Japonii są już zainfekowani są tam całe hangary z nosicielami którzy w najbliższym czasie wydadzą z siebie obcych, od tego to się zacznie. Prawdopodobnie pisze tutaj ostatni raz i tak cieszę się że zdążyłem wam o tym opowiedzieć bo jestem pewny że nie zostało mi wiele czasu i uważajcie na siebie oni wiedzą o nas wszystko i znają nasze myśli nikt nie jest bezpieczny.

  • kosiardeyablos 14 kwietnia 2011 o 11:14 am

   Apropo facetów w czerni w czarnych samochodach z przyciemnianymi szybami……dawno temu, a to jeszcze przed 13 grudnia ’81, takimi muflonami (SB-UB-KGB-CIA)straszyli mnie starzy, no i nie tylko mnie. „Czarna Wołga” śniła mi sie po nocach. Syndrom prześladowczy mmam do dzisiaj. Fakt faktem, Czarna Wołga nie próżnowała, bez kitu, i nie jest to bzdura, ten mit nie wzioł się z nikąd. Z Wołgi przesiedli się na MIetki, bo jest trendy!……Nie bój żaby „przestraszony”, strach to paliwo dla NieLudzi!!!

 19. kiriki 14 kwietnia 2011 o 9:27 am

  Jestem z bractwa Zielonego Smoka. Ludzie, organizacja BS to rasisci! Bialy Smok, no pomyslcie – dlaczego nie zolty, czerwony albo czarny! A co do reFelacji pana fiu fiu – to ogranijcie sie – jest to klamstwo zakrapiane szczypta prawdy, aby trzymac was nadal na smyczy z iluzja tego, ze jest ktos kto was poprowadzi do wolnosci – OBS chce negocjowac z Syjonistami, dobre, no i tak przypadkiem, tez chca stworzyc jedna organizacje dla ludzkosci – smierdzi NWO, nieprawdaz – i zamiast zaczac wycinac chwasty oni chca sie z nimi dogadac xd – wystarczylo by wysadzenie kilku prominentow bankierskich szmat a innie sczury odrazu z flaga wolnosci i braterstwa z gojami wyskoczyly by z tonocego statku xd

  • mag 14 kwietnia 2011 o 10:33 am

   zgadzam się, nie potrzebujemy bractwa bialego smoka potrzebujemy zmiany świadomości nie da się okłamywać znających prawdę, dla mnie fulford to podstawka nwo, na intuicję i na logikę

  • Wojwit 14 kwietnia 2011 o 4:57 pm

   Straszne! Prawdziwi rasiści! Znaczy z RAŚ-u?

 20. Pingback: Tembatsu? Apokaliptyczny pluton w wyścigu F1, dr Maciej Pokora « Monitorpolski's Blog

 21. JETFIRE 14 kwietnia 2011 o 6:40 pm

  To użyją broni skalarnej i zneutralizują promieniowanie radioaktywne.. Jest to jedyne logiczne wyjaśnienie. Broń ta może zostać użyta jako broń ofensywna i defensywna oraz jako neutralizator promieniowania nuklearnego..

  więc ta jego rewelacja jest słabiutka ; p Oni mają sposób na wszystko. Pozdrawiam

 22. Pingback: kefir2010

 23. Ezoteryk 15 kwietnia 2011 o 11:13 pm

  Ja nie ufam temu człowiekowi . Kiedyś czytałem wywiad z nim w ” Nexusie ” i uważam że ( nawet gdyby miał rację ) jest bardzo niebezpieczną osobą . Trudno mi uwierzyć w dobrą wolę człowieka który przyznaję się do członkostwa w jednej z tajnych organizacji . Nie wiem czy prawdą jest że organizacja ta liczy ” 6 milionów członków, w tym 1,8 miliona przestępców i 100 000 zawodowych morderców ” , lecz jeśli tak , to nie sposób wierzyć w dobrą wolę takich ludzi . Koncept że grupa bądź co bądź przestępcza poświęca się dla dobra ludzkości uważam za groteskowy . Muszą mieć w tym jakiś interes ! W czym azjatyckie tajne stowarzyszenia są lepsze od naszych , zachodnich ? Fulford wcale nie musi kłamać , lecz czy nie jest to czasem walka między czartami a diabłami ? Nie da się gasić pożaru benzyną ! Trzeba dążyć do globalnej zmiany sposobu myślenia , a nie zwracać uwagi na kłótnię o stołki w Rządzie Światowym .

 24. Pingback: Bomba atomowa w banku « Dehylator – Absurdy i kurioza z prawicowej blogosfery