Wydarzenia i komentarze 14 kwietnia 2011r

W swoim krótkim wystąpieniu na YouTube z 10 kwietnia, Benjamin Fulford twierdzi, że większość informacji o zagrożeniu opadami radioaktywnymi jest propagandą mającą na celu zastraszenie społeczeństwa.
„Bitwa o wolność planety wkroczyła w kluczową fazę. Kryminaliści finansowi, choć bliscy upadkowi, są nadal niebezpieczni. Atak tektoniczny na Japonię, a następnie sabotaże w elektrowni w Fukushima są teraz poparte kampanią psychologiczną, mającą na celu rozsianie strachu i paniki. Jest to radiacja psychologiczna, która jest tylko strachem przed radiacją. Jestem w Tokio, niedaleko elektrowni, gdzie się wydarzył wypadek. Mam licznik Geigera i wskazuje on zwykłe promieniowanie tła. Nie dajcie się zastraszyć – im potrzeba waszego strachu, oni się tym żywią. Zmierzamy w kierunku pokoju na świecie, a im kończą się już sztuczki. Teraz będą chcieli użyć sprzętu do wojen gwiezdnych Reagana, gdyż pozamykaliśmy im wiele ich placówek HAARP i już ich nie użyją. Próbują wprowadzić nową walutę globalną, którą mogliby kontrolować – nie pozwoliliśmy im na to. Niedługo będziemy mogli wypuścić biliony dolarów na walkę z ubóstwem, zatrzymaniem niszczenia środowiska naturalnego, na zakończenie wojen, na uwolnienie ludzkości”
http://www.youtube.com/watch?v=FTLsyMt48xo

Islandia jako pierwszy kraj ogłasza niezależność od międzynarodowych banków.
Referendum, które odbyło się 9 kwietnia wykazało, że ludność tego małego kraju nie zamierza spłacać straconych pieniędzy zdeponowanych w banku Icesave w 2008 roku przez Anglię i Holandię. Prawie 59% Islandczyków uznało, że Islandia nie ma obowiązku zwrotu strat dla prywatnej instytucji jaką jest bank. Podobne referendum w 2009 roku wykazało, że 93.2% Islandczyków nie godzi się na gwarantowanie zabezpieczenia zagranicznych depozytów w islandzkich bankach. Sumy jakie miały być zapłacone Anglii i Holandii to 2.35 mld funtów oraz 1,32 mld euro. Wszystkie banki w Islandii mają łaczny dług 10 razy większy od produktu narodowego Islandii, który wynosi 12 mld dolarów. Prezydent Islandii, Olafur Grimsson powiedział telewizji Bloomberga „to były prywatne banki i to nie my pompowaliśmy w nie pieniądze, żeby się biznes kręcił”. Odmowa spłaty długu banków przez Islandię może spowodować, że międzynarodowe instytucje nie będą tam inwestować. I dobrze.
http://netrightdaily.com/2011/04/iceland-declares-independence-from-international-banks/#ixzz1JQl4VDKH

Jesse Ventura ogłasza początek rewolucji w USA

W swoim liście do „klasy rządzącej” Ventura w sposób krótki ale treściwy wymienia całe zło wyrządzone społeczeństwu amerykańskiemu przez rządzącą mafię.

„Zatruliście powietrze, którym oddychamy, zanieczyściliście wodę, którą pijemy, zastrzegliście patenty na żywność, którą konsumujemy.
Walczymy w waszych wojnach, giniemy za wasze idee i poświęcamy swoją wolności osobiste by was chronić. Wy zlikwidowaliście nasze życiowe oszczędności, zniszczyliście naszą klasę średnią, przeznaczyliście pieniądze z naszych podatków na spłacenie waszej niekończącej się chciwości.
Jesteśmy niewolnikami waszych korporacji, żywymi trupami wsłuchanymi w wasze media, sługami waszego dekadentyzmu.
Ukradliście nam wybory, wymordowaliście naszych liderów i pozbawiliście nas podstawowych praw ludzkich.
Przejęliście naszą własność, wyeksportowaliście nasze zatrudnienie za ocean i rozstrzępiliście nasze związki zawodowe.
Czerpaliście profity z katastrof, zdestabilizowaliście nasz pieniądz, podwyższyliście koszt naszej egzystencji.
Zmonopolizowaliście naszą wolność, zniszczyliście nasz system edukacji i niemalże wygasiliście całkowicie ogień, który w nas płonie. Jesteśmy ranni, krwawimy, ale nie mamy czasu na krwawienie.
Powalimy gigantów na kolana, będziecie świadkami naszej rewolucji!

Z poważaniem, Poddani

http://weaintgottimetobleed.com, lub >inny link

TEPCO potwierdza reakcję łańcuchową w reaktorze 4

http://www.zerohedge.com/article/tepco-confirms-reactor-4-spent-fuel-pool-now-uncontrolled-open-air-fission-process
Analiza 400 mililitrów wody pobranej z basenu ze zużytymi prętami paliwowymi potwierdziła po raz pierwszy, że cześć prętów uległa zniszczeniu. Stwierdzono zwiększoną ponad normę ilość Jodu-131 (220Bq/cm3), cezu-134 (88Bq/cm3) i cezu-137(93Bq/cm3). Ilość i stosunek izotopów potwierdza, że zachodzi reakcja rozszczepienia atomów. W basenie znajduje się 1331 zużytych prętów oraz 204 nieużyte. W wyniku eksplozji, cały basen uległ zniszczeniu, dach też przez co pręty zostały całkowicie odsłonięte. Rządowa Agencja d.s. Bezpieczeństwa Przemysłowego potwierdziła, że zawartość radioaktywnych izotopów przewyższa 100,000 razy normę, choć może to być wynik zroszenia skażoną wodą deszczową.
Co gorsze, woda w basenie zaczyna się gotować, jej temperatura osiągnęła 90 stopni Celsjusza (zwykle poniżej 40 stopni). Stwierdzono też promieniowanie 84 milisiwertów/godz ponad poziomem wody, gdzie zazwyczaj w ogóle nie powinno ono występować.
http://enenews.com/japan-tv-temperature-in-spent-fuel-pool-at-no-4-much-higher-than-the-normal-level-may-be-boiling-video

Arnie Gundersen uważa, że katastrofa w Fukushima jest jak „Czarnobyl na steroidach”.  Rząd zbyt późno uznał, że poziom zagrożenia nuklearnego jest taki sam jak w Czarnowbylu, tj. 7, a to spowodowało, że nie ewakuowano ludzi z zagrożonych promieniowaniem terenów. Obecnie jest już za późno. Najbardziej niebezpieczne byłoby jego zdaniem zapalenie się basenu w reaktorze nr. 4 (Gundersen podejrzewa, że spora część plutonu już się zapaliła) – duża część Japonii byłaby bezpośrednio zagrożona. W rozmowie z Russia Today Gundersen stwierdził, że jedyną dobrą rzeczą, która się dzieje w Fukushima to są wiatry, które wieją w kierunku oceanu. http://www.youtube.com/watch?v=Pbje3ub5Dio

Poprzednie wpisy:

Reklamy

66 responses to “Wydarzenia i komentarze 14 kwietnia 2011r

 1. Beta 14 kwietnia 2011 o 9:16 pm

  Mocne slowa! OBY tak sie stalo jak mowi Ventura! Tylko czy to nie sa tylko slowa?
  Amerykanie – wlasnie poprzez skazona chemia zywosc, powietrze, fluorek sodu w pastach do zebow i fluor w wodzie, aspartam, GMO, zniewoleni kredytami i wiele wiele innych – sa juz ubezwlasnowolnieni.
  Mam wrazenie, ze u nich wszystko sie zaczelo (te ‚biologiczne’ i ekonomiczne eksperymenty).
  Kiedys byl to wspanialy, wolny, kratywny narod. Dawal przyklad calemu swiatu jak mozna zostac milonerem od pucybuta :).
  Co teraz z tego zostalo?
  Nie roztrzasam rzecz jasna tutaj zniewolenia rdzennej ludnosci Ameryki, bo nie o to teraz chodzi. Chociaz chyba cos przegapili. Natomaist faktem jest, ze jeszcze kilkadziesiat lat temu to Ameryka to byl RAJ dla ludzi z pomyslami, przedsiebiorczych. Czasem ostatnia droga ucieczki.
  Oby Venturze sie udalo! A moze za Ameryka pojdzie swiat, jak kiedys…

  • monitorpolski 14 kwietnia 2011 o 9:22 pm

   Mieszkałem w USA przez 18 lat. Znam Amerykanów. Są cierpliwi, ale do czasu. Jeśli jednak się ruszą to nic ich nie powstrzyma. Mają 200 mln sztuk broni, miliardy amunicji, kupowanej masowo w ciągu ostatnich lat. Oni się na to przygotowywali. Może na początku będzie to grupa 100 tysięcy ludzi, która ruszy do boju, ale każda rewolucja się tak zaczyna – jeśli syjonistyczna mafia użyje na nich jakiejś nowoczesnej broni to spowoduje to efekt odwrotny do zamierzonego. Amerykanie już wiedzą, że są przeznaczeni na wymordowanie. Alexa Jonesa słuchają dziesiątki, o ile nie setki milionów ludzi.

   • Cupak 15 kwietnia 2011 o 8:06 am

    http://www.globalnaswiadomosc.com/alexjones.htm

    No to się stanie dokładnie to co chcą iluminaci. Jedynie tego im potrzeba żeby amerykanów powsadzać.

    • monitorpolski 15 kwietnia 2011 o 9:04 am

     Cupak, globalna daje się ponieść dezinformacji. Słuchałeś Coopera? On bzdury plótł, paranoidalny schizofrenik. Alex to jest konkret. Poza tym AJ też ostrzegał o WTC….

   • iwanezp 15 kwietnia 2011 o 9:22 am

    Że niby Cooper to shizofremik? Ale to jego się pozbyli a nie AJ czy niemu podobnych.
    ======================================
    monitorpolski: nie wiadomo co było przyczyną. Może Coopera też poniosło? Posłuchaj go o czym Cooper mówi, to nie trafia do nikogo. Kilka dobrych audycji. Dla ciekawości go wysłuchałem żeby skonfrontować go z Alexem. U AJ są konkrety, nie wiem jaką korzyść miałoby to dla NWO. Patrzmy się na to co ludzie mówią i robią, a nie na to co się o nich mówi.

   • iwanezp 15 kwietnia 2011 o 10:40 am

    AJ nie umywa się do Coopera i dziwię się że nie widzisz tego, albo doskonale o tym wiesz i spcjalnie wprowadzasz ludzi w blad.

   • Cupak 15 kwietnia 2011 o 11:32 am

    @iwanezp zgadzam się, AJ jest na usługach masonerii, inaczej już dawno byłby „deadmanem”.

    • monitorpolski 15 kwietnia 2011 o 12:01 pm

     To może powiedz na czym polega jego „rola”?

   • MamyPojechane... 15 kwietnia 2011 o 11:42 am

    Jeśli się mogę wtracic… Cooper może gadal haotycznie, może nie był tak elokwetny i dobrze się prezentujacy ja AJ, ale z nich dwóch to on przeplacil życiem chęć poinformowania ludzi o sytuacji, a AJ ma się bardzo dobrze a do tego bogato… Jakieś pytania jeszcze…?

    • monitorpolski 15 kwietnia 2011 o 12:04 pm

     Czy masz jakiś dowód nt tego, że został zabity poza doniesieniami medialnymi? A może był tak kiepski, że aby go uwiarygodnić „zabito go”.
     Te numery się stosuje, jak np w przypadku Ken Laya (http://www.museumofhoaxes.com/hoax/weblog/comments/4237/), którego potem widziano żywego.

   • Cupak 15 kwietnia 2011 o 12:20 pm

    doprowadzić do wojny domowej w USA.

   • MamyPojechane... 15 kwietnia 2011 o 12:28 pm

    Elvisa tez podobno żywego widziano ,a ostatnio chodzą nawet sluchy ze Adolf lamy w Argentynie pasie…

  • ramires 15 kwietnia 2011 o 8:08 pm

   Jest na to za wcześnie, na taki zryw tylko liczą wrogowie to będzie jak Powstanie Warszawskie. Ale pytanie, kiedy będzie ten czas właściwy, i kto jest w stanie go poprowadzic ?!

 2. .Gallus. 14 kwietnia 2011 o 9:35 pm

  Jessie Ventura: „zniszczyliście naszą klasę średnią,”

  a ja widze to tak.:

  społeczeństwo zawsze jest podzielone na trzy kasty, klasa robotników, średnia, i burżuazja, aby idealna partia mogła egzystować ważne jest aby zlikwidować średnią klasę społeczną, czemu?

  ponieważ od wieków klasa średnia zawsze walczyła o władzę z burżuazją, klasie średniej zawsze pomagała siła narodu – robotnicy, dlatego potrzebowali wiecowych krzykaczy, innymi słowy klasa średnia zawsze wykorzystywała klasę robotniczą aby wszczynać rewolucję bo potrzebowali potęgi „mas” i potem wspólnie obalali burżuazję rządzącą aby potem zaraz samemu się stać panem narodu, głową rządu.
  i sprawować swoje dyktatury na swoich warunkach i mające tylko i wyłącznie dawać korzyści im

  Następnie po tym jak klasa średnia dochodziła do władzy to tworzył się kolejny podział, na robotników – którzy przed i po rewolucji byli robotnikami / na klasę średnią / i wygraną nowej burżuazji

  teraz chodzi o stworzenie Nowego Porządku Świata, czyli nowej parti która dzięki doświadczeniu poprzednich wieków stworzy takie społeczeństwo w którym nie będzie miejsca na klasę średnią.

  będą ludzie partyjni( wewnętrzni- śmietanka intelektualna i zewnętrzni partyjniacy – od brudnej partyjnej papierkowej roboty) i robotnicy – zwykli szarzy obywatele.

  przy czym spalą wszystkie ksiazki, i zniszczą cały dorobek intelektualny wieków, aby móc stworzyć nowy porzadek świata – ponieważ kto rządzi terazniejszością to moze rządzi przeszloscią, a kto rządzi przeszloscią to rządzi przyszlością

  i o to im chodzi, III rzesza nie wypaliła, więc zrobią nam IV rzeszę finansowaną i kreowaną przez tych samych ludzi którzy stworzyli nazizm

  wkońcu to „niemieckiej krwi i honoru” Walter Hallstein bronił nazistów na procesie norymberskim jest Jednym z twórców wizerunku i głównych nurtów politycznych współczesnej Unii Europejskiej.

  • .Gallus. 14 kwietnia 2011 o 9:47 pm

   będe Marek uszczypliwy i powiem tak,

   nie wygląda mi na to aby to co robił pan Jessie Ventura, były wrestler i showmen,
   polityk było oddolnym społecznym ruchem.

   mi się wydaje, że syjoniści mogli specjalnie jego wyznaczyć, albowiem jest on znaną osoba i ikoną sportu itd. – ludzie za takim człowiekiem pójdą, bo czują, że nie reprezentuje on interesów politycznych ale reprezentuje ich – ludzi, masy obywateli – i sobie to zresztą wmawiają przy każdych wyborach.

   to jest nic innego jak socjotechnika, wiedzą, że nie moga im dac faceta w garniturku, to dadza im showmena, który ma twarda pięśc i rysy brutala.

   co innego jakby to była inicjatywa internetowa, poprzez jakis portal, i wtedy jeśli ich interesy miał reprezentować człowiek wybrany spośród ludzi, spośród największych krzykaczy – to wtedy bym wiedział, że to nie syjonista i mason

   • monitorpolski 14 kwietnia 2011 o 10:04 pm

    Bzdura. Wystarczy na niego spojrzeć – jak mówi i jak się zachowuje. To twardziel, takich nie przekupisz ani nie zmusisz. Navy Seal, Ameryka dzięki takim podbija świat, choć jak mówi Ventura – odbywało się to przez oszustwo. Ventura był najlepszym w historii gubernatorem Minnesoty. Pooglądaj odcinki „Conspiracy Theory” a potem pogadamy.

   • rabarbarek 14 kwietnia 2011 o 10:40 pm

    Gallus , ogladalam ostatnio na CNN wywiad z Ventura. Troche okrojony fragment znalazlam na Internecie. Powiem Ci , ze od dawna patrze na to co on robi , mowi , jak walczy , jak probuje uswiadomic tych Amerykanow , ktorzy jeszcze nie maja pojecia co sie dookola dzieje, i nie mam watpliwosci , ze czlowiek poki co jest nieumoczony. Jego zyciorys starczylby na kilka zyciorysow. Socjotechnike stosuja przeciwko niemu. Zobacz ten wywiad nizej. Pan Piers to ten sam od programow rozrywkowych w UK. Facet popiera calymi rekoma NWO i dostal w nagrode swoj blok na CNN. Posluchaj dokladnie pytan i odpowiedzi Ventury. Tamten osmiesza go , przerywa, kpi z niego , a Ventura z usmiechem na twarzy mowi swoje [ choc nie wszystko , bo wiadomo , zdaje sobie sprawe , ze CNN to CNN] Jest odwazny . Znamy go jako wreslera ale to przeciez czlowiek wyksztalcony , madry i waleczny. Powiem Ci szczerze , ze boje sie o niego….


    ======================================
    monitorpolski: mówił o tym Alex Jones, wycięli całą wypowiedź Ventury o faktach nt budynku 7. Ale ten się tym w ogóle nie przejął gdyż program był i tak świetną promocją jego książki, w której zawarte jest wszystko.

  • monitorpolski 14 kwietnia 2011 o 10:06 pm

   Jakbyś tyle napisał w odezwie to nikt by tego nie przeczytał. Ventura zrobił to krótko, ale wiadomo o co chodzi. To świadczy o tym, że wie co robi.
   A NWO nie chodzi o jakieś nowe klasy czy grupy, im chodzi o wymordowanie nas i musimy sobie z tego zdać sprawę.

   • Beta 14 kwietnia 2011 o 10:41 pm

    Tak na pierwszy rzut oka – Pan Ventura to WOJOWNIK! Takich nam teraz potrzeba.
    Wiecej wojownikow, bezkompromisowych, mowiacych prostym i krotkim jezykiem.
    Juz DOSC POLITYKOW i polityki, ktora nie tylko ze niewiele moze, ale takze juz niewielu z nas ja rozumie. Jest zbyt zagmatwana.
    Potrzeba nam teraz jasnych przekazow i przewodnikow, ktorzy potrafia walczyc a nie tylko pokazywac wroga, chowajac sie za innymi, w sztabach itp. Takich co stana w pierwszym szeregu.

  • Dominik 15 kwietnia 2011 o 12:48 am

   @Gallus: Yep, klasa średnia ma ambicje i możliwości aby dostać się wyżej, zwykły biedny pracownik nie ma takich możliwości. Po likwidacji klasy średniej przepaść będzie na tyle duża, że mały „trybik” nie da rady się wychylić. Wypisz wymaluj 1984 orwella, albo np. świat z filmu Equilibrium – zabytki niszczone, cenne obrazy palone (vide scena z paleniem „mona lizy” da vinci), ludzie zażywający środek, który usuwa emocje, a ludzie stają się niczym roboty. Oglądając taki film nie można się oprzeć wrażeniu że elita dąży do wprowadzenia takiego podziału.

   • .Gallus. 15 kwietnia 2011 o 12:52 pm

    dokładnie kolego to miałem na myśli – świat z ksiązki orwella 1984 i film equlibrium który też widziałem wiele razy – te 2 czynniki są dla nich mottem przewodnim.

 3. Krystyna Brzecka 14 kwietnia 2011 o 9:35 pm

  Jestem pełna podziwu dla działaności Marka.który reprezentuje serce i odwagę.dziękuję Ci Marku za to,że starasz sie innym pomagać.Krystyna

 4. adwokat diabła 14 kwietnia 2011 o 9:43 pm

  Jestem na statku kosmicznym i czuję się dobrze . Nie ma tu księndzy ,kapłanów tory ,ani metra tu nie ma , w sumieniu się zastanawiam ,czy te wszystkie bajki mi służyły ? , bo na ten przykład Pipi Langsztrum , to pokonywanie konia bez podków / 🙂

 5. adwokat diabła 14 kwietnia 2011 o 9:47 pm

  A wiecie co krzyżowcy umiłowani w śmierci ,w sumie to być zakamieniowanym z rozkazu . Kżyżowca papierza , albo innego nawiedzonego , …..

 6. adwokat diabła 14 kwietnia 2011 o 9:52 pm

  To nie jest atak na ciebie . To jest atak na ciebie . To nie jest co si wyobraża.Tojest co ci sie wyobraża . To nie jest to co słyszysz /to jest toco słyszysz , a wszystko to to tylko twój umysł , i mój ,i każdej osoby co pod spodem napisze tekst , ale na tym właśnie to polega 🙂

  • marek 14 kwietnia 2011 o 10:08 pm

   nałucz się pisać po polsku, bo ciężko się czyta ta brednie.

   • monitorpolski 14 kwietnia 2011 o 10:09 pm

    Pewnie korzysta z translatora z jidysz

   • adwokat diabła 15 kwietnia 2011 o 12:05 am

    a ty się naucz myslec logicznie ,a nie psypiertdzalas sie do fonetyki ,o którerj tesz masz mierne pojęcie . kurwiwkoroniebezogoniealejakiezacxiencie .

  • Jarek_kefir 14 kwietnia 2011 o 11:13 pm

   na onecie ktoś napisał – „żyd zawsze umiał liczyć, ale nigdy pisać i wysławiać się” – i jak widać się to sprawdza. ja u siebie banuję takich gogusi, ciężko czyta się komentarze w zalewie szamba, hasbary i innego wrogiego elementu.

   • adwokat diabła 15 kwietnia 2011 o 12:11 am

    Pszyszedłeś ssać emocjomalnie , ? spocznij kefirek , jesteś tylko trybem , w onecie , apróbójesz innych n oszukiwać ,nie wstyd ci / gniłku onecki?

   • tak tylko pytam 15 kwietnia 2011 o 9:21 am

    No co ty To macie w swoim gronie zda bo takiego analfabety jak navajo88 nie ma na tym blogu. Widzicie źdźbło w cudzym oku a wielkiej sztachety we własnym nie widzicie?

 7. zee 14 kwietnia 2011 o 10:17 pm

  Wyszukiwarki wspomagające anonimowość w sieci: https://eu.ixquick.com/

  • monitorpolski 14 kwietnia 2011 o 10:32 pm

   ciekawe, bo ta wyszukiwarka ma już założoną blokadę na mojego bloga…

   • zee 14 kwietnia 2011 o 11:08 pm

    Faktycznie, są jakieś problemy raz się strona ładuje a raz nie
    Muszę pomyśleć

   • robson2 15 kwietnia 2011 o 10:07 am

    litości!

 8. zee 14 kwietnia 2011 o 10:25 pm

  DUCKDUCKGO Inna wyszukiwarka https://duckduckgo.com/privacy.html
  Jutro może przygotuje jakąś stronę o wyszukiwarkach/https/torze/proxy/priwoxy/etc
  i wrzuce tu na bloga link.
  W kraju mają niestety prawo ci blokować [ wszystko mogą blokować komu chcą] więc nie masz większych szans -chyba że spróbujesz walczyć o zmianę obecnego prawa na inne. W jednym zdaniu: lepiej blogi i strony trzymać na serwerach poza ue, np. w USA i lepiej na własnym serwerze, bo wordpress może zdjąć twój w każdej chwili.
  =======================================
  monitorpolski: tu jest spis serwerów proxy, 9 stron:
  http://www.publicproxyservers.com/proxy/list1.html

  • monitorpolski 14 kwietnia 2011 o 10:30 pm

   dzięki. Blokada wynika chyba z zainstalowania ciasteczek na kompach użytkowników. Muszą więc mieć IP – czyli włamali się na serwer

   • Sylu 15 kwietnia 2011 o 5:55 pm

    Wszyscy którzy, mają problem z wejściem na stronę. Proszę o wyczyszczenie historii ciasteczek i pamięć podręczną, proszę też zaznaczyć wszystko- powinno śmigać.
    Pozdrawiam.
    I jeszcze jedno nad Irlandią, słońce aż chce się wyć z radości. Nie zapeszając. Niema Smug na niebie, linie lotnicze które, zawsze zostawiały dziś dały sobie spokój, (może dla tego że Wielki Obama ma zamiar odwiedzić Irlandię. Pewnie po wizycie dadzą czadu.

 9. zee 14 kwietnia 2011 o 10:46 pm

  jeśli serwer jest w USA [jak mi się wydawało] to musieli się prawdopodobnie włamać -w polsce dostawca usług ma obowiązek udostępnić dane „na żadanie”
  Na strone z tekstem Ventury też nie mogłem wejść, jednak zastosowałem to: https://duckduckgo.com/

  • monitorpolski 14 kwietnia 2011 o 11:14 pm

   wordpress ma 3 główne serwery w USA,ale nie wykluczam,że dla Europy jest gdzieś tutaj.

 10. yaphoto 14 kwietnia 2011 o 10:56 pm

  monitorpolski :

  Pooglądaj odcinki „Conspiracy Theory” a potem pogadamy.

  „Conspiracy Theory” Ventury produkuje TruTV, ktore jest wlasnoscia Time Warner Company a ta wchodzi w sklad VIVENDI – wszystko jest wlasnocia zydowskich syjonistow.

  2% populacja zydowska w US jest w posiadaniu wszystkich mediow. Na 12 dyrektorow zarzadzajacych z Wielkiej Szostki mediow korporacyjych w US, 10 czyli 83% jest pejsatymi lub posiadajacymi pejsate zony – noszkurfa ludzie, myslec do czego im ten Ventura potrzebny!
  http://goo.gl/IgqZq
  =======================================================
  monitorpolski: No i co z tego? Polecieli na kasę! A czy wiesz, że niektórych odcinków nie powtarzano i zablokowano je na internecie? Przejechali się na swojej pazerności. Alternatywne media są tak silne w USA, że te „korporacyjne” muszą się zajmować tematami niewygodnymi by w ogóle utrzymać widownię. Jak sądzisz, dlaczego mój blog jest blokowany? Boją się prawdy!

  • yaphoto 15 kwietnia 2011 o 6:53 am

   Marek oni maja dosc kasy, ktora moga sami kreowac na wlasne potrzeby. Maja wszystkie banki centralne na swiecie, MFW i bank swiatowy, policje-ONZ, armie pejsata zlozona z gojow w USA i pejsata grupe szturmowa NATO. Narody zamiast same kreowac swoj pieniadz, rekami pejsatych rzadow kupuja biliony lichwiarskich niesplacalnych pejsatych kredytow. Te wszystkie media sa jedynie ich kolejnym kosztem, ktory pejsy ponosza aby utrzymac status-quo paradygmatu, ktory nam wykreowali.

   Venture nalezy obserwowac, a jakze. Nie sadze zeby on spuscil sie im ze smyczy i jeszcze chodzil zywy. Jego programy oczywoscie sygnalizuja, daja poszlaki ale nic nie wyjasniaja, nie analizuja motywow i nie wskazuja prawdziwych sprawcow (ich samych). Goje-zombie sa w szoku i pukaja sie w czolo a „poszukiwacze prawdy” ciesza sie, ze wrescie sa w prawdziwej telewizji. Zadanie wykonane.

   Im wiecej Ventury w pejsatej telewizji tym szybciej wiadomo kto nim kieruje. Ich celem moze byc rozpoczecie kolejnej SYJONISTYCZNEJ rewolucji czyli ONI wskazuja kto dobry, kto zly. Moga rowniez sztucznie podniesc swiadomosc gojow co do tematow poruszanych przez Venture by pozniej utopic wszystko razem z nim w jakiejs aferze bunga-bunga. Akcja-reakcja-rozwiazanie.

   Przeanalizuj sobie wszystkie rewolucje tzw. zachodniego swiata w ostatnich 250 latach. Wszystko rozkrecily pejsy zawsze napuszczajac otumanionych gojow na samych siebie.

   • monitorpolski 15 kwietnia 2011 o 7:31 am

    Nie wydaje ci się, że masz nieco przesadzone mniemanie o potędze „pejsatych”? A może ktoś próbuje ich wrabiać w to całe szambo? Popatrz się na to jakie bóstwo się czci w Bohemian Grove. Dajesz się wplątać w niebezpieczną drogę, która może doprowadzić do kolejnego ludobójstwa. Czy słyszałeś o okultyzmie, lucyferianach?

 11. .Gallus. 14 kwietnia 2011 o 11:12 pm

  on rzeczywiście wydaje się być wiarygodny, ale pamiętajcie jedno, Hitlerem się posłuzyli aby stworzyć państwo izraelskie, a teraz mogą się posłuzyc wszelkimi opozycjonistami w stosunku do rządu światowego aby stworzac rewolucję w kazdym kraju i pokolei kazdy kraj obalac i destabilizowac na mniejsze terytoria.

  przeciez o to im chodzi, aby zdestabilizowac kazdy kraj, w tym USA aby potem móc w wirze wojennym zdepopulować ludnosc swiata i przejac kontrole nad rzadami.
  rewolucje sa im na ręke

  i dlatego wazne jest aby móc dojsc do dokumentów, i stwierdzci kto jest ich agentem a kto nie.

  na chwile obecna jest taki przeciek informacji, ze juz nawet nie musza sie kryc za bardzo z tym wszystkim bo i tak dojdzie do III wojny i depopulacji i krzykaczy załatwią.

 12. F6u6c6k.. 14 kwietnia 2011 o 11:53 pm

  Aż miło sie Venture słucha..
  Ale to nie Illuminaci ostatnio pod lasem wywalili 10 worków śmieci i lodówke..

  • MamyPojechane... 15 kwietnia 2011 o 10:50 am

   Hahahahahaha… Dzięki koluniu, humor poprawiony na cały dzień.

 13. Oskar 15 kwietnia 2011 o 12:13 am

  http://www.unitedwestrike.com

 14. peryskop 15 kwietnia 2011 o 1:48 am

  Jeśli można – radzę przemyśleć co mówią yaphoto i .gallus.
  jednocześnie słuchając co Ventura ma nam do powiedzenia.

  Bo nie można popadac w obsesję, ale i naiwność kosztuje…

  Łatwe czasy już się skończyły, proste wybory se ne vrati
  i przed nami same łamigłówki do ciągłego rozwiązywania.

  Warto tę sytuację polubić i podciągnąć osobisty spryt.

 15. Neo 15 kwietnia 2011 o 6:23 am

  Oby tylko Pana tak nie uciszyli jak Poliszynela Panie Marku. On już swój blog zamknął http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/ a szkoda 😦 Oby Pan dalej trwał ze swoim blogiem i niedawał się zastraszyć odwala Pan kawał dobrej roboty zdrówka życzę i pozdrawiam. A co do Pana Benjamina Fulforda to osobiście ja bym mu nie zaufał wygląda na fałszywego człowieka i strasznie mąci w swoich wypowiedziach ot to moje zdanie. Pzdr

  • monitorpolski 15 kwietnia 2011 o 7:33 am

   A dla mnie jest on jak najbardziej wiarygodny, choć może nieco fantazjuje. A HAARP na Alasce dziwnie zablokował swoją stronę.

 16. zenobiusz 15 kwietnia 2011 o 7:33 am

  LETTER TO THE RULING CLASS
  by ADMIN on Apr 1, 2011 • 6:50 pm
  http://weaintgottimetobleed.com/#comments
  Co wam jeszcze można wcisnąć,z okazji Prima Aprilis. ???

  • monitorpolski 15 kwietnia 2011 o 9:06 am

   To chyba dla wprowadzenia dezinfo. Wczoraj była inna data…
   Podobnie na tym blogu było włamanie i zmieniono adres konferencji we Wrocławiu. Teraz jest ok.

 17. Cupak 15 kwietnia 2011 o 9:11 am

  Data rozpadu radioaktywnego Jodu nie wynosi 8 dni tylko 80. Gdyż po 8 dniach jądrą rozpada się dopiero na pół idt.
  Natomiast dla cezu ten okres wynosi 300 lat. Film pokazuje również jak chmura radioaktywna została celowo zmniejszona.

  • Cupak 15 kwietnia 2011 o 10:07 am

   Fulford: nie dajmy się zastraszyć zagrożeniem radioaktywnością.

   Tylko dlaczego oni nas nią nie straszą ???

   • zenobiusz 15 kwietnia 2011 o 11:14 am

    http://grypa666.wordpress.com/
    Miłej lektury.

 18. ALFA 15 kwietnia 2011 o 9:38 am

  Cupak :

  http://www.globalnaswiadomosc.com/alexjones.htm
  No to się stanie dokładnie to co chcą iluminaci. Jedynie tego im potrzeba żeby amerykanów powsadzać.

  Masz rację a tu mamy filmik z 10.04.2011 jak rozwożą trumny FEMA ciekawe

 19. Cupak 15 kwietnia 2011 o 10:18 am

  Coś bardzo ciekawego!!!

  Jeżeli ktoś czytał mój wcześniejszy wpis to wie o co chodzi.

  Jakoś dziwnym trafem podczas przelatywania tego promu, nad Tanzanią nastąpiło trzęsienie ziemi. Screen jest trochę opóźniony, gdy prom już był nad Birmą.

  MAP 4.8 2011/04/15 08:49:33 -4.257 35.729 9.8

  TANZANIA

  Może to ma związek, a może i nie, zobaczymy z czasem.

  • tak tylko pytam 15 kwietnia 2011 o 10:54 am

   Nie ma. Paranoicy 😀

 20. Benjamin Fulford 15 kwietnia 2011 o 10:51 am

  Zajrzałem tu do Was.Dobrze,że mi ufacie.Ja wiem co mówie.Mam wizje.One nigdy nie kłamią… Podam Wam później numer konta.Wysyłajcie tam datki na naszą wspólną sprawe,to razem pokonamy HAARP-iowego potwora. (Używałem google tłumacza.Dobrze mi to wyszło?)

  • Cupak 15 kwietnia 2011 o 10:58 am

   wspaniale, ja już Ci wysłałem 30 000 USD, chociaż wiem, że wujek Rockefeler płaci Ci 30 mln 🙂

  • Jesse Ventura 15 kwietnia 2011 o 12:07 pm

   Goń się, Fulford, nie dostaniesz ani centa, żydowska szczekaczko, szpiegu NWO! Monitorze, trzymaj się, to fragment planu dyskredytowania Ciebie jako blogera!

 21. Konarski 15 kwietnia 2011 o 11:17 am

  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&u=http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1434447/pg1&usg=ALkJrhggNospWraYMNEodZzlkQo5utrABQ

  Macie tu ciekawy temat skoro rozmawiacie o symbolice masońskiej itp. 🙂
  Przeczytajcie wszystkie wypowiedzi na wątku


  69 68,05479 10-mar-2011
  70 69 ,04110 11-Mar-2011 70 69 04110 11-mar-2011

  108 106,52055 18-Apr-2011 108 106,52055 18-kwi-2011
  109 107 , 5 0685 19-Apr-2011 109 107, 5 0685 19-kwi-2011
  110 108 ,49315 20-Apr-2011 110 108, 49315 20-kwi-2011

  111 109,47945 21-Apr-2011 111 109,47945 21-kwi-2011
  112 110,46575 22-Apr-2011 112 110,46575 22-kwi-2011
  113 111 ,45205 23-Apr-2011 113 111, 45205 23-kwi-2011

  141 139,06849 21-May-2011 141 139,06849 21-maj-2011
  142 140,05479 22-May-2011 142 140,05479 22-maj-2011
  143 141 ,04110 23-May-2011 143 141, 04110 23-maj-2011

  180 177,53425 29-Jun-2011 180 177,53425 29-cze-2011
  181 178,52055 30-Jun-2011 181 178,52055 30-cze-2011
  182 179 , 5 0685 1-Jul-2011 182 179 5 0685 1-Jul-2011
  183 180 ,49315 2-Jul-2011 183 180, 49315 2-Jul-2011

  219 216,00000 7-Aug-2011 219 216,00000 7-Aug-2011
  220 216,98630 8-Aug-2011 220 216,98630 8-sie-2011
  221 217,97260 9-Aug-2011 221 217,97260 9-sie-2011
  222 218 , 9 5890 10-Aug-2011 222 218 9 5890 10-sie-2011
  223 219 ,94521 11-Aug-2011 223 219, 94521 11-sie-2011

  249 245,58904 6-Sept-2011 249 245,58904 6-wrzesień-2011
  250 246,57534 7-Sept-2011 250 246,57534 7-wrzesień-2011
  251 247,56164 8-Sept-2011 251 247,56164 8-wrzesień-2011
  252 248 , 5 4795 9-Sept-2011 252 248 5 4795 9-wrzesień-2011
  253 249 ,53425 10-Sept-2011 253 249, 53425 10-wrzesień-2011

  252 248,54795 9-Sept-2011 252 248,54795 9-wrzesień-2011
  253 249,53425 10-Sept-2011 253 249,53425 10-wrzesień-2011
  254 250,52055 11-Sept-2011 254 250,52055 11-wrzesień-2011
  255 251 , 5 0685 12-Sept-2011 255 251, 5 0685 12-wrzesień-2011
  256 252 ,49315 13-Sept-2011 256 252, 49315 13-wrzesień-2011

  291 287,01370 18-Oct-2011 291 287,01370 18-paź-2011
  292 288,00000 19-Oct-2011 292 288,00000 19-paź-2011
  293 288,98630 20-Oct-2011 293 288,98630 20-paź-2011
  294 289,97260 21-Oct-2011 294 289,97260 21-Oct-2011
  295 290 , 9 5890 22-Oct-2011 295 290 9 5890 22-paź-2011
  296 291 ,94521 23-Oct-2011 296 291, 94521 23-paź-2011

  69 day of year = March 10-11 = 1st TUN Day window 69 dni w roku = 10-11 marca = 1. Dzień TUN oknie

  108 day of year = April 18-19 = 2nd TUN Day window 108 dni w roku = dniach 18-19 kwietnia = 2-cie TUN okno Day

  111 day of year = April 21-22 = 2nd Day Tun Window 111 dni w roku = 21-22 kwietnia = 2nd Day Tun Window

  141 day of year = May 21-22 = 3rd Day TUN Window 141 dni w roku = 21-22 maja = Dzień 3 TUN Window

  180 dni w roku = 29-30 czerwca = 6 / (2 +9) = 611 = 29 czerwca = 4 TUN Dzień Window.

  Now, because 180 days also represents 180 degrees (180 degree phenomenon), and the TUN calender is based upon 360 TUN years, I suggest the calendar now just follows itself backwards. Teraz, bo 180 dni również stanowi 180 stopni (180 stopni zjawiska), a kalendarz TUN opiera się na 360 lat TUN, proponuję następujący kalendarz teraz tylko się do tyłu.

  180 -141 = 39 (Bilderberg) 180 -141 = 39 (Bilderberg)

  39 + 180 = 219 = August 7-8 = 8/7 (77777777) = 5th Tun Day Window. 39 + 180 = 219 = 7-8 sierpnia = 8 / 7 (77777777) = 5-cie Window Dzień Tun.

  180 – 111 = 69 (whoa! See prior posts) 180 – 111 = 69 (whoa! Zobacz przed postów)
  180 + 69 = 249 180 + 69 = 249

  249 day of year = September 6 = 9/6 (666666666) = 6th Tun Day Window 249 dni w roku = wrzesień 6 = 9 / 6 (666666666) = 6-ty Tun dniowego

  180 – 108 = 72 (Rule of 72) 180 – 108 = 72 (art. 72)

  180 + 72 = 252 = September 9 = 9/9 =(999999999) = 6th Tun Day Window 180 + 72 = 252 = 9 września = 9 / 9 = (999999999) = 6-cia Window Dzień Tun

  180 – 69 = 111 (OMG!!!) 180 – 69 = 111 (OMG!!)

  180 + 111 = 291 180 + 111 = 291

  291 day of year = October 18 = 10/08 (8888888888) = 7th (Final) Tun Day Window!!!! 291 dni w roku = 18 października = 08/10 (8888888888) = 7 (Final) Tun dniowego!!

  There just seem to be no coincidences. Nie tylko wydaje się być nie zbieg okoliczności. I’ll right more in next post. Będę prawo bardziej następnym poście.

  Conclusion regarding your magic square: Wnioski z magicznego kwadratu:

  September 6, 9 and possibly 11 of this year appears to be the biggest shock and awe so to speak. 6 września 9 i ewentualnie 11 w tym roku wydaje się być największy szok i przerażenie tak powiem.

  69 day of year = March 10-11 = 1st TUN Day window

  108 day of year = April 18-19 = 2nd TUN Day window

  111 day of year = April 21-22 = 2nd Day Tun Window

  141 day of year = May 21-22 = 3rd Day TUN Window

  180 day of year = June 29-30 = 6/(2+9) = 611 = June 29 = 4th TUN Day Window.

  180 -141 = 39 (Bilderberg)

  39 + 180 = 219 = August 7-8 = 8/7 (77777777) = 5th Tun Day Window.

  180 – 111 = 69 (whoa! See prior posts)
  180 + 69 = 249

  249 day of year = September 6 = 9/6 (666666666) = 6th Tun Day Window

  180 – 108 = 72 (Rule of 72)

  180 + 72 = 252 = September 9 = 9/9 =(999999999) = 6th Tun Day Window

  180 – 69 = 111 (OMG!!!)

  180 + 111 = 291

  291 day of year = October 18 = 10/08 (8888888888) = 7th (Final) Tun Day Window!!!!

 22. zee 15 kwietnia 2011 o 3:44 pm

  robson2 :

  litości!

  -spadaj, nie będzie dla was litości, to co robicie jest przestępstwem!

 23. Ripsonar 15 kwietnia 2011 o 6:40 pm

  monitorpolski :

  Czy masz jakiś dowód nt tego, że został zabity poza doniesieniami medialnymi? A może był tak kiepski, że aby go uwiarygodnić „zabito go”.
  Te numery się stosuje, jak np w przypadku Ken Laya (http://www.museumofhoaxes.com/hoax/weblog/comments/4237/), którego potem widziano żywego.

  Film The Legacy of William Cooper

 24. katerina404 19 kwietnia 2011 o 12:32 am

  Na tej zasadzie, to można wszystkie relacje, wszystkich osób, poddawać w wątpliwość. Co do Williama Coopera to raczej mocno naciągana hipoteza, choć oczywiście, w tym chorym świecie, wszystko może być możliwe. To przecież nie są normalni ludzie, o ile ludźmi wogóle można ich nazwać. Jednak Fulford moim zdaniem jest wyjątkowo łatwy do rozszyfrowania. Facet wykształcony, ojciec ambasadorem, on zna kilka języków, w tym japoński, który do łatwych języków nie nalezy, a gada jak sztubak. Był z nim wywiad w projekcie Camelot (swoją drogą, też nie wiadomo, kto za nimi stoi) i tam w wywiadzie odgrażał się światowym elitom. Minęło wiele czasu, a sprawy nie posunęły się nawet na milimetr. Teraz wyjeżdża z nowymi rewelacjami, a ja później znajduję w Internecie jego wywiad i fotki z Rockeffelerem, a po necie krążą listy w wersji angielskiej, na stronach anglojęzycznych, w których Fulford prowadzi sobie z Rockefellerem przyjacielskie pogawędki, a nawet go przeprasza. Raczej mało wiarygodna postać. Już sam fakt, że o zagrożeniu skażeniem plutonem i uranem, mówi rzeczy nieprawdziwe, bo słuchałam relacji Piotra Beina i prawdziwa skala zagrożenia życia i zdrowia, całkowicie przeczy rewelacjom Fulforda, że doniesienia o skażeniu mają być jedynie eklementem terroru psychologicznego. Facet ściemnia. A ja proszę, aby w poważnych sprawach nikt się tu nie zgrywał i nie podawał się za Fulforda, jako blogera.

 25. waltan 19 kwietnia 2011 o 5:36 pm

  Bracia polacy teraz na nas czas by zrobic porzadek w naszym kraju..Dyskutowac oczywiscie to najlatwiej i najprosciej.Ale czyn sie liczy.W polsce mamy tyle pracy ze mniemam ze ludzi zabraknie do roboty.Oczywiscie nie jest
  to praca gdzie tylko zysk sie liczy i mamona(to cecha zyda)cecha prawdziwego polaka czy aryjczyka jest budowanie panstwa jego struktury spolecznej kulturowej duchowej i gospodarczo-politycznej.Na tym musimy sie skupic.Obecna pseudo-wladza jest do eksterminacji.I niema zmiluj sie dla zdrajcow narodu i wszelkiej masci zlodzieji w pieknych gartniturkach.Po owocach poznacie ich.A wiec do pracy POLACY SZCZESC BOZE.