Wydarzenia i komentarze 14 kwietnia 2011r

W swoim krótkim wystąpieniu na YouTube z 10 kwietnia, Benjamin Fulford twierdzi, że większość informacji o zagrożeniu opadami radioaktywnymi jest propagandą mającą na celu zastraszenie społeczeństwa.
„Bitwa o wolność planety wkroczyła w kluczową fazę. Kryminaliści finansowi, choć bliscy upadkowi, są nadal niebezpieczni. Atak tektoniczny na Japonię, a następnie sabotaże w elektrowni w Fukushima są teraz poparte kampanią psychologiczną, mającą na celu rozsianie strachu i paniki. Jest to radiacja psychologiczna, która jest tylko strachem przed radiacją. Jestem w Tokio, niedaleko elektrowni, gdzie się wydarzył wypadek. Mam licznik Geigera i wskazuje on zwykłe promieniowanie tła. Nie dajcie się zastraszyć – im potrzeba waszego strachu, oni się tym żywią. Zmierzamy w kierunku pokoju na świecie, a im kończą się już sztuczki. Teraz będą chcieli użyć sprzętu do wojen gwiezdnych Reagana, gdyż pozamykaliśmy im wiele ich placówek HAARP i już ich nie użyją. Próbują wprowadzić nową walutę globalną, którą mogliby kontrolować – nie pozwoliliśmy im na to. Niedługo będziemy mogli wypuścić biliony dolarów na walkę z ubóstwem, zatrzymaniem niszczenia środowiska naturalnego, na zakończenie wojen, na uwolnienie ludzkości”
http://www.youtube.com/watch?v=FTLsyMt48xo

Islandia jako pierwszy kraj ogłasza niezależność od międzynarodowych banków.
Referendum, które odbyło się 9 kwietnia wykazało, że ludność tego małego kraju nie zamierza spłacać straconych pieniędzy zdeponowanych w banku Icesave w 2008 roku przez Anglię i Holandię. Prawie 59% Islandczyków uznało, że Islandia nie ma obowiązku zwrotu strat dla prywatnej instytucji jaką jest bank. Podobne referendum w 2009 roku wykazało, że 93.2% Islandczyków nie godzi się na gwarantowanie zabezpieczenia zagranicznych depozytów w islandzkich bankach. Sumy jakie miały być zapłacone Anglii i Holandii to 2.35 mld funtów oraz 1,32 mld euro. Wszystkie banki w Islandii mają łaczny dług 10 razy większy od produktu narodowego Islandii, który wynosi 12 mld dolarów. Prezydent Islandii, Olafur Grimsson powiedział telewizji Bloomberga „to były prywatne banki i to nie my pompowaliśmy w nie pieniądze, żeby się biznes kręcił”. Odmowa spłaty długu banków przez Islandię może spowodować, że międzynarodowe instytucje nie będą tam inwestować. I dobrze.
http://netrightdaily.com/2011/04/iceland-declares-independence-from-international-banks/#ixzz1JQl4VDKH

Jesse Ventura ogłasza początek rewolucji w USA

W swoim liście do „klasy rządzącej” Ventura w sposób krótki ale treściwy wymienia całe zło wyrządzone społeczeństwu amerykańskiemu przez rządzącą mafię.

„Zatruliście powietrze, którym oddychamy, zanieczyściliście wodę, którą pijemy, zastrzegliście patenty na żywność, którą konsumujemy.
Walczymy w waszych wojnach, giniemy za wasze idee i poświęcamy swoją wolności osobiste by was chronić. Wy zlikwidowaliście nasze życiowe oszczędności, zniszczyliście naszą klasę średnią, przeznaczyliście pieniądze z naszych podatków na spłacenie waszej niekończącej się chciwości.
Jesteśmy niewolnikami waszych korporacji, żywymi trupami wsłuchanymi w wasze media, sługami waszego dekadentyzmu.
Ukradliście nam wybory, wymordowaliście naszych liderów i pozbawiliście nas podstawowych praw ludzkich.
Przejęliście naszą własność, wyeksportowaliście nasze zatrudnienie za ocean i rozstrzępiliście nasze związki zawodowe.
Czerpaliście profity z katastrof, zdestabilizowaliście nasz pieniądz, podwyższyliście koszt naszej egzystencji.
Zmonopolizowaliście naszą wolność, zniszczyliście nasz system edukacji i niemalże wygasiliście całkowicie ogień, który w nas płonie. Jesteśmy ranni, krwawimy, ale nie mamy czasu na krwawienie.
Powalimy gigantów na kolana, będziecie świadkami naszej rewolucji!

Z poważaniem, Poddani

http://weaintgottimetobleed.com, lub >inny link

TEPCO potwierdza reakcję łańcuchową w reaktorze 4

http://www.zerohedge.com/article/tepco-confirms-reactor-4-spent-fuel-pool-now-uncontrolled-open-air-fission-process
Analiza 400 mililitrów wody pobranej z basenu ze zużytymi prętami paliwowymi potwierdziła po raz pierwszy, że cześć prętów uległa zniszczeniu. Stwierdzono zwiększoną ponad normę ilość Jodu-131 (220Bq/cm3), cezu-134 (88Bq/cm3) i cezu-137(93Bq/cm3). Ilość i stosunek izotopów potwierdza, że zachodzi reakcja rozszczepienia atomów. W basenie znajduje się 1331 zużytych prętów oraz 204 nieużyte. W wyniku eksplozji, cały basen uległ zniszczeniu, dach też przez co pręty zostały całkowicie odsłonięte. Rządowa Agencja d.s. Bezpieczeństwa Przemysłowego potwierdziła, że zawartość radioaktywnych izotopów przewyższa 100,000 razy normę, choć może to być wynik zroszenia skażoną wodą deszczową.
Co gorsze, woda w basenie zaczyna się gotować, jej temperatura osiągnęła 90 stopni Celsjusza (zwykle poniżej 40 stopni). Stwierdzono też promieniowanie 84 milisiwertów/godz ponad poziomem wody, gdzie zazwyczaj w ogóle nie powinno ono występować.
http://enenews.com/japan-tv-temperature-in-spent-fuel-pool-at-no-4-much-higher-than-the-normal-level-may-be-boiling-video
Arnie Gundersen uważa, że katastrofa w Fukushima jest jak „Czarnobyl na steroidach”.  Rząd zbyt późno uznał, że poziom zagrożenia nuklearnego jest taki sam jak w Czarnowbylu, tj. 7, a to spowodowało, że nie ewakuowano ludzi z zagrożonych promieniowaniem terenów. Obecnie jest już za późno. Najbardziej niebezpieczne byłoby jego zdaniem zapalenie się basenu w reaktorze nr. 4 (Gundersen podejrzewa, że spora część plutonu już się zapaliła) – duża część Japonii byłaby bezpośrednio zagrożona. W rozmowie z Russia Today Gundersen stwierdził, że jedyną dobrą rzeczą, która się dzieje w Fukushima to są wiatry, które wieją w kierunku oceanu. http://www.youtube.com/watch?v=Pbje3ub5Dio

Poprzednie wpisy:

Reklamy