Wydarzenia i komentarze, 15 kwietnia 2011r

Pożegnanie Davida Rockefellera w Chile
Jeden z czołowych Illuminatów, twórca i sponsor ludobójczych organizacji, człowiek-potwór, który jak mało kto zasłużył się szatańskiemu NWO, 96-letni David Rockefeller otrzymał chyba właściwe pożegnanie na argentyńskim lotnisku, gdy 17-letni przeciwnik ludobójczego „rządu światowego” podszedł do niego z okrzykami: „zabijasz wiele ludzi- opuść Chile natychmiast –  jesteś zdrajcą, wszystko wiemy – nie chcemy ciebie i twojego rządu światowego – twój rząd światowy upadnie”. Ciekawe ilu młodych ludzi musiało być pokrojonych na narządy aby gęba tego reptylianina tak wyglądała? http://www.youtube.com/watch?v=cpo6cd8UQnM

Petycja w.s. zmuszania rodziców i dzieci do szczepień i ochrony dzieci przed odczynami poszczepiennymi
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” wystosowało list protestacyjny dotyczący poszanowania wolności i praw rodziców rezygnujących ze szczepienia swoich dzieci oraz w sprawie skuteczniejszej ochrony szczepionych dzieci przed niepożądanymi odczynami poszczepiennymi. ważne – przekaż dalej!
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=7000

Japonia ewakuuje rząd z Tokio, lecz nie mieszkańców

Artykuł z dnia wczorajszego (14 kwietnia). Jak podaje bułgarska agencja informacyjna Sofia News Agency, istnieją plany ewakuacji rządu japońskiego na odległość 6 godzin jazdy samochodem w przeciwnym kierunku do Fukushima. Wygląda na to, że zmieniona zostanie lokalizacja stolicy – mówi się o miastach takich jak Osaka, czy Nagoya, z uwagi na bliską obecność lotnisk międzynarodowych i wielkość miast. Jak się oblicza, każde nowe trzęsienie w Tokio o sile 7.2 może spowodować śmierć 11,000 ludzi i setki tysięcy rannych. http://www.novinite.com/view_news.php?id=127294

Internauci nie muszą się już obawiać konfiskaty domen przez NWO

Grupa anonimowych programistów opracowała wtyczkę do Firefoxa o nazwie MAFIIA Fire (http://www.sitesandblogs.com/2011/04/workaround-for-domain-name-seizures.html), która w przypadku gdy domena została zarekwirowana przez rząd (czyt. NWO), automatycznie przekierowuje na nowy adres. Wtyczka rozpoznaje, że dana strona już nie działa lub, że została „ocenzurowana” i na podstawie własnej bazy danych skierowuje na właściwy adres – oczywiście gdy właściciel strony wcześniej uzupełnił informacje w tej bazie. Rządy, które w ten sposób starają się likwidować niewygodnych głosicieli prawdy, nie mogą praktycznie nic zrobić by temu przeciwdziałać. Anonimowi internauci-programiści są skupieni wokół tzw. TorrentFreak http://torrentfreak.com/firefox-add-on-undoes-u-s-government-domain-seizures-110414/. Ostra reakcja internautów wynika z tego, że w USA rząd zaczął bezpodstawnie niszczyć tysiące stron, przejmując domeny na podstawie naprędce stworzonych totalitarnych praw, które można interpretować w dowolny sposób.

Zatrute powietrze coraz bardziej dokuczliwe

zakrztuszona reporterka

Ilość oprysków chemicznych wzrasta, samoloty nadal nas trują chemikaliami, społeczeństwo na to nie reaguje. Wszędzie słychać kasłanie, co chwilę się krztusimy – mało kto nie doświadczył zakrztuszenia się przy byle okazji. Przyczyną są drobne wstążki aluminium, baru, strontu i cząstki organiczne, być może broń biologiczna, które są rozpylane przez samoloty wojskowe i cywilne w postaci tzw. „chemtrails”. Efekt wieloletniego trucia zaczyna być craz bardziej odczuwalne. Szczególnie wyraźnie widać to w pracy reporterów telewizyjnych, którzy muszą płynnie na żywo wyrecytować do kamery tekst do programu. Agenci globalnych ludobójców to zauważyli i próbują skierować naszą uwagę na boczny tor, twierdząc, że krztuszący się reporterzy są „reptylianami tracącymi swoją ludzką powłokę”. Totalna bzdura, ale wymóżdżone społeczeństwo wszystko przyjmie. Jeśli już bowie reptylianie mieliby technologię pozwalającą na takie przeobrażenia, to na pewno nie nawalałoby to przed kamerą.
http://www.youtube.com/watch?v=mIrjeqOf1pY

Reklamy