Misja Anglo-Saksońska, Bill Ryan

Polecam ciekawą  prezentację Billa Ryana „Misja Anglo-Saksońska” (Anglo-Saxon Mission). Mimo, że plan przedstawiony w programie jest rzekomo nieaktualny, sądzę, że powinniśmy wiedzieć jakie plany przygotowują dla nas masońskie elity. Niestety, ale prawda może być jeszcze straszniejsza…
Bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=73e4EfvVZGw

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=73e4EfvVZGw

Reklamy

10 responses to “Misja Anglo-Saksońska, Bill Ryan

 1. .Gallus. 16 kwietnia 2011 o 11:06 pm

  o illuminatach
  chociaż jedny mądry celebryta

  • Pyrek 17 kwietnia 2011 o 3:09 am

   Popularne wideo w dwa dni blisko 100 tyś.

  • Wilkołak 17 kwietnia 2011 o 3:06 pm

   Jarałem z nim blanta 10 lat temu 😀

   Pozdro Wilku

  • kosiardeyablos 18 kwietnia 2011 o 10:24 am

   niechce sie rozpisywać, no bo po co! wklejam adresik, Gallus – Szlomo Sand, paniemajesz? To wszystko każdemu wyjaśni co jest pięć, mając na względzie „iluminacje”, no i dla wszystkich ciekawsich. Bedzie to dostępne także na „naszej” stronce. A o tym póżniej, tera to :http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=4813
   Dzielmy sie, nie miedzy sobą, ale informacją. Szlomo to klucz!

   • kosiardeyablos 18 kwietnia 2011 o 10:49 am

    to nam da pojęcie o tym z czym mamy do czynienia teraz. wszystko stalo sie jasne jak słoneczko, w bezchmurny dzionek. Ludzie!!! Czytajcie to.MOnitor! szacun dla ciebie (nietraktuj tego jak wazeline…hahaha) prawda jest tuż tuż….:http://www.barrychamish.com/article_archive/2004/jul_04.html#August17
    fakty…fakty…fakty….to sie w pale nie mieści!

    • monitorpolski 18 kwietnia 2011 o 1:08 pm

     już wycofali artykuł

 2. KSD 17 kwietnia 2011 o 11:23 am

  Pyrek :

  Popularne wideo w dwa dni blisko 100 tyś.

  Wiesz. Zdaje mi się, że to trochę zbiega się z tym co przekazuje Antymaterialny.
  Ewidentnie mamy do czynienia z przygotowaniami do olbrzymich katastrof, a jednocześnie do wprowadzenia stanu wojennego zwłaszcza na półkuli północnej. Każda osoba, która się wychyla poza przyjęty nurt myślenia jest po pewnym czasie „usuwana”.
  Ja biorę pod uwagę dwie możliwości:
  1. Wiedzą o katastrofie. Nazwali siebie „oświeconymi” i od wielu lat strzegą tajemnicy i się przygotowują aby ocalić „elity”
  2. Zbliżające się katastrofy są ich wymysłem. Nazwali siebie „oświeconymi”, gdyż będą realizować szatański plan zawładnięcia ziemią i zniewolenia ludzkości.

  • Taka prawda 17 kwietnia 2011 o 1:05 pm

   To drugie, za dużo osób za dużo wie więc trzeba na nowo „palić czarownice”. Jak poczytasz „opisy opętań” zrozumiesz, że większość z nich to zwykłe objawy budzenia się Kundalini. Elity boją się wiedzącego społeczeństwa gdyż mogłoby im się zbuntować nie dając się im wrolowywać w różnego rodzaju wojny czy rewolucje. Niszcząc wykształconych (patrz polski Katyń) i chowając prawdziwą wiedzę dając w zamian łże-elity masz gwarancje, że dana społeczność przez kolejne dziesiątki lat będzie ci jadła z ręki. W historii Europy mamy non stop doczynienia z okresami burzliwego rozwoju nauki jak i z okresami „dokręcania sruby”. NWO to takie dokręcanie śruby. Tylko na maksa po całym Globie. Bez liczenia się z konsekwencjami dla ekologii Planety (-> przemiana Ziemii w Marsa).

   Niedługo się też okaże jak bardzo zdehumanitaryzowane są służby siłowe w wielu krajach i czy będą tak jak nakazuje ich statut bronić mieszkańców przed władzą i jej planami czy bądź jako wierni siepacze pomogą w masakrach. To będzie ta wojna sumień o jakiej mowa w Biblii.

   Oni nie sa oświeconymi, to kłamliwi uzurpatorzy. W Mahabharacie opisane jest ich „dojście do władzy”. A także to kim są Słowianie w tej geobajce i jakie oni mają prawa do władzy nad całą Ziemią.

   • monitorpolski 17 kwietnia 2011 o 11:42 pm

    Niestety, ale możesz mieć rację. Bill Ryan też może być dezinfo by odciągnąć uwagę od prawdziwych sprawców nieszczęść ludzkości.

 3. Dawid 17 kwietnia 2011 o 4:10 pm

  THE CAMPAIGN FOR CHAOS AND DESTABILIZATION IN THE ISLAMIC WORLD – WEBSTER TARPLEY ON ALEX JONES http://www.commoncrime.net