Wydarzenia i komentarze, 17 kwietnia 2011r.

Katastrofa UFO w Rosji, zwłoki Obcego na śniegu.

Może mi ktoś wytłumaczy, dlaczego oni są takimi kiepskimi pilotami? Czyżby jeszcze nie wynaleźli komputera? Nie mówiąc o kombinezonach.

Zagłada Japonii – Morgan Stanley ucieka z Tokio.

15 kwietnia mijał termin spłaty długu w wysokości 3.3 miliarda dolarów (278 miliardów jenów) przez fundusz Morgan Stanley. Firma jednak szybko spakowała manatki i … się wyniosła z Tokio zostawiając swoich inwestorów na lodzie. Jest to największa operacja tego typu w historii Japonii.  Przefinansowany dług został sprzedany inwestorom w sześciu różnych porcjach (tranches).
Czyżby firma zostawiła swoich japońskich inwestorów wiedząc, że i tak czeka ich zagłada?
Tymczasem dochodzą pogłoski o tym, że elity japońskie na gwałt wynajmują samoloty i opuszczają Tokio. Także firmy zagraniczne ewakuują się ze stolicy Japonii, wśród nich jest BMW, Continental (części samochodowe), SAP (oprogramowanie), banki BNP Paribas i Standard Chartered czy też firma kapitałowa Blackstone.
SAP oświadczył, że ewakuuje się nie tylko z Tokio, ale także z Osaki i Nagoya. Firma zaoferowała swoim 1100 pracownikom darmowy przelot i zakwaterowanie daleko na południu kraju. Tymczasem Lufthansa przekierowuje lądowania z lotniska w Tokio na Osakę i Nagoya.
Poziom promieniowania w Tokio wzrasta, lecz uważa się, że nie zagraża jeszcze zdrowiu ludzkiemu.
Morgan Stanley Defaulted on a Loan and Walked away…
Japan radiation fears prompt firms to move employees

Kometa Elenin zniszczy Międzynarodową Stację Kosmiczną?

Elenin czy planeta?

Wg. autora artykułu Boba Sholtza, NASA obawia się, że kometa Elenin przejdzie znacznie bliżej Ziemi niż jest to oficjalnie podawane (0.24 jednostki astronomicznej). Forum dyskusyjne NASA (buzzroom) zostało nagle zamknięte po tym jak jeden z naukowców zamieścił komentarz: „przekalkulowałem jeszcze raz i wychodzi mi, że będzie to 0.0004617 jednostki astronomicznej, a nie 024, będzie to 16 października o godzinie 21:42”. Także wiele kont YouTube z filmikami na temat komety zostało nagle usuniętych bez podania powodu. Natomiast podaje się dezinformacje, zazwyczaj na kontach, które powstały już po wykryciu komety. Informacje o Elenin nie dostają się w ogóle do mediów, choć poprzednie komety były zazwyczaj na czołówkach gazet.
AstrolPatriot, którego konto usunięto z YouTube zamieścił zdjęcia brązowego karła w konstelacji Lwa, który jest prawdopodobnie gwiazdą binarną do Słońca. Krążą wokół niego 4 planety, jedną z nich jest prawdopodobnie Elenin, który nie jest kometą, ale dużo większym ciałem. Na zdjęciach widać jak te obiekty się poruszają.

Reklamy

31 responses to “Wydarzenia i komentarze, 17 kwietnia 2011r.

 1. Artur 17 kwietnia 2011 o 9:55 am

  Polubienie

 2. peryskop 17 kwietnia 2011 o 10:12 am

  Bajki, bajki dla dorosłych dzieci
  produkowane przez przemysł propagandowy
  dla odwrócenia uwagi od ważnych spraw

  Polubienie

  • Annah 17 kwietnia 2011 o 10:29 am

   Nikt nie każe Ci rezygnować z tego co trzeba zrobić każdego dnia, oddychać, jeść musisz. Przygotowanie na najgorsze jest potrzebne od strony duchowej, inne nic nie da, bo raczej trudno sobie wyobrazić jak będzie wyglądało przebiegunowanie ze wszystkimi towarzyszącymi efektami, dlatego nie ma co zbyt daleko sięgać w przyszłość „dosyć ma dzień swojej biedy”.

   http://obrazmojegoserca2.blog.onet.pl/Dosc-ma-dzien-swojej-biedy,2,ID422601359,n

   Polubienie

  • Artur 17 kwietnia 2011 o 5:00 pm

   Byc moze i jest to bajka panie Peryskop.Ale przynajmniej bede psychicznie przygotowany na to ze nasze slonce moze miec swojego grawitacyjnego towarzysza (brazowego karla z wlasnym malym ukladem planetarnym) i ze defakto jest to uklad gwiazd podwojnych.Takie rzeczy sie zdarzaja w kosmosie…

   Polubienie

   • peryskop 17 kwietnia 2011 o 6:21 pm

    Taaaaaaaaaaaaa!

    Polubienie

   • Artur 17 kwietnia 2011 o 7:14 pm

    hehehehehe gratuluje poczucia humoru Taaaaaaa hehehehehe

    Polubienie

  • yarekok 18 kwietnia 2011 o 7:07 pm

   Bajki nie bajki, warto zobaczyc co na ten temat powiedzieli w parlamencie usa, tytul materialu ANNUNAKI REPTILIANS, CLASSIFIED: http://www.youtube.com/watch?v=HdynGLgq4CQ

   Polubienie

 3. ele 17 kwietnia 2011 o 1:03 pm

  Odbudowa kraju ze zniszczeń ,zawsze daje pozytywny impuls do rozwoju ekonomicznego . Jeżeli jakimś cudem Japonia urwie się z łańcucha światowej lichwy ,( realnie-Argentyna ,Islandia – mozliwe) wtedy wiadomości o Japonii szybko znikną z mediów , aby ograniczyć prawdę o sukcesie i alternatywnej ekonomi .
  Japonia sobie poradzi , ale nam w Polsce po wyborach tak docisną podatki ,że wiele domostw bez trzęsienia ziemi zostanie porzuconych .

  Polubienie

 4. OddanyBogu 17 kwietnia 2011 o 3:53 pm

  Bóg dał. Bóg Zabrał…

  Polubienie

  • Artur 17 kwietnia 2011 o 4:22 pm

   Co ma Bog do rzeczy?Chyba ze rozumujesz na falszywej zasadzie jaka ci wpoili ze kazda wladza pochodzi od Boga.

   Polubienie

 5. zimnokrwista 17 kwietnia 2011 o 6:07 pm


  w ramach ciekawostki

  Polubienie

 6. .Gallus. 17 kwietnia 2011 o 6:47 pm

  polecam ściągnąc program duosize v.1. – przelicznik wszystkich miar
  0.0004617 jednostki astronomicznej = 69069 km = 69 tysięcy km od ziemi.

  według rządu to 0.24 jednostki astronomicznej = 35903488 km = czyli prawie 36 milionów km od ziemi

  tak więc kto w końcu ma racje?

  Polubienie

 7. Pingback: Ruszmy dupy! Trzeba ratować Ziemię! :-) « kefir2010

 8. Pingback: Szczury jot uciekają z Japonii – “polskie” szczury o dupie dody « Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 9. Zee 17 kwietnia 2011 o 9:00 pm

  Według NoegoEkranu zaginął podobno Alef
  http://cirilla.nowyekran.pl/post/10959,zaginal-alef-stern
  Strony Alefa działają -być może zostały odblokowane?

  Polubienie

 10. 2012 17 kwietnia 2011 o 10:14 pm

  Nadlatuje kometa Elenin.
  Gallus zobacz Księżyc jest odległy od Ziemi w perygeum (najbliżej Ziemi) o 356 410 km, a w apogeum (najdalej od Ziemi) 406 697km. Średnia odległość Ziemia – Księżyc to 384 000km. a ta kometa czy jak ją zwał 69069 km .Mogą się pojawić 2 słońca??
  http://www.tk.pl/astro/ksiezyc/ksiezyc.htm

  cytat z forum http://lubczasopismo.salon24.pl/tajemnice/post/266527,nadlatuje-kometa-elenin
  „dwie kwestie;

  1/nie istnieją komety o rozmiarach ( i masach) planety Wenus (czy np. Ziemi);

  2/ komety to nie tylko brudny lód, akkolwiek lodu w nich moze byc sporo, zalezy to od indywidualnych roznic wystepujacych pośrod tych obiektow. Jest to z reguly asteroida o rozmiarach kilku, kilkudziesięciu lub kilkuste kilometrow, ktora wskutek perturbacji w przebiegu trajektorii w Ukadzie Slonecznym przyjęła wydłuzona eliptyczna orbitę, co powoduje, iz okresowo znajduje sie w poblizu Slńca. Jesli fragment jej orbity jest zblizony do Sloca co najmniej tak, jak orbita marsa, asteroida ogrzewa sie, a jej zestalone zamarznięte frakcje lodowo-pyłowe zaczynaja sie ulatniać („parować”), co powoduje , iz za asteroida ciagnie sie warkocz takich ingrediencji. Im blizej Słońca, ty asteroida mocniej sie nagrzewa i tym bardziej widowiskowe jest zjawisko do obserwacji, znane jako „kometa”. Jesli asteroida oddali się od Slonca i otoczenie stanie sie w odpowiednio chlodne, zanika proces „parowania”, zatem zanika tez ogon , i kometa na powrot staje się zimną, zamarznietą asteroidą. Ale kazdy taki przelot w poblizu Slonca powoduje , iz scalenie fragmentów skalnych komety zamarzni etym „lepiszczem” staje sie stopniowo coraz slabsze, asteroida nam „rzeszotowieje”, staje si e coraz bardziej w swojej fakturze podobna do pumeksu. Moze doprowadzic to do segmentacji asteroidy i silniejszego odkształcenia trajektorii morbit poszczegolnych jej fragmentów. Mniejsze (mniej masywne) fragmenty maja mniejsza inercje ii moga zostać silnie odchylone w polach grawitacyjnych masywnych obiektow kosmicznych (Slońce, Jowisz, Saturn). Natomiast drobny zuzel moze zostać w częsci przechwycony rownież przez obiekty o masie planet skalistych typu Ziemia. Wowczas takie fragmenty wpadaja w atmosferę ziemska, olbrzymia ich wiekszosc spala sie, co mozemy obserwować np. jako zjawisko
  tzw. deszczy meteorytow. Zwiazane jest to z przecinaniem przez Ziemie podczas jej obiegu wokólslonecznego pozostałosci róznych komet, ktore albo sie juz dawno rozpadly, albo pozostawiły po sobie jakies resztki, ktore miejscami „zalegają” przestrzenie Solar System.

  Polubienie

 11. Benjamin Fulford 17 kwietnia 2011 o 11:01 pm

  Nie lękajcie sie

  Polubienie

  • monitorpolski 17 kwietnia 2011 o 11:46 pm

   Dzięki Ben za wsparcie. Masz zaiste niesamowite zdolności językowe.

   Polubienie

 12. Pingback: Szczury jot uciekają z Japonii – „polskie” szczury o dupie dody « Grypa666's Blog

 13. .Gallus. 18 kwietnia 2011 o 12:23 am

  ANTY DIABELSKI SER

  1 grudzień 2012. Miesiąc przed koncem ………………

  BABA VANGA pośród skał Ampoita.wbijając swe krogulcze pazury rąk i stóp, zdobywa 40 metrowy szczyt przeklętej skały i krzyczy przed siebie:

  „Myślałeś że Mnie skusisz!!! Posiądziesz na własność!! ty diabelski parobku!!”
  „JA JAK SIE DO CZEGOŚ PRZYCZEPIE TO NIE ODPUSZCZE!!!
  – Wiem że Mnie pożądasz i chciałbyś wykorzystać w swych niecnych planach szatanie!!!
  – ALE JA URATUJE ŚWIAT!!!! NIE DOPUSZCZE DO JEGO KONCA!!!!!”

  Na zielonych łąkach pośrod tych przeklętych skał,będą pasły się moje bułgarskie kozy.Oj dadzą´one mleczko…….wspaniałe mleczko, z którego wyprodukuje antydotum na twe przeklęte moce!!!! -”ANTY DIABELSKI SER!!!!!”
  Choć nie zobacze tego śnieżnobiałego odcienia,ty poczujesz ten uzdrawiający zabujczy zapach,który uniesie się do atmosfery i oczyści niewiernych a sparaliżuje przeklęte moce!!
  Nic mnie już nie powstrzyma od produkcji sera,TO TWOJ KONIEC SZATANIE!!!!!

  21.grudzień 2012 godz.24.OO Gdzies w Arizonie.

  Ostatni z pozostałych potomków Rokefelerów,w przeciwatomowym bunkrze i masce gazowej,odlicza ostatnie minuty swojego życia,nucąc piosenke:

  Jestem sam! Jestem sam!
  Choć miliardów tyle mam!
  Nic mi teraz nie pomoże.
  Gdy pokocham nawet koze!
  Przesiąknięta atmosfera,
  jest zapachem tego sera!!!!
  BABA VANGA jest przyczyną,
  ROKEFELE WSZYSTKIE ZGINA!!!!!!!!!!
  Niech przestroga będzie sroga,dla KAZDEGO MILIONERA!!!
  ŚWIADOMOŚCI , ZROZUMIENIA DLA ZAPACHU VANGI SERA!!!!

  dobre co nie?

  Polubienie

  • rabarbarek 18 kwietnia 2011 o 7:06 am

   Moze mniej zabawne ale bardziej prawdziwe. Potomkowie pana Oppenhaimera tez czekaja w kolejce do schronu. Sami sobie gotuja ten los i jak widac na filmie, Pan Oppenheimer zbyt pozno zdal sobie sprawe z tego jakiego piwa swiatu nawarzyl. Choc zalowal swojego „wynalazku” to stalo sie jasne , ze swiat nie zejdzie juz z drogi wytyczonej przez niego, drogi bardzo niebezpiecznej dla przyszlosci swiata. Gdyby nie nasza „wielka” Maria a potem Mr. Oppenheimer i inni , byc moze nie byloby Hiroszimy , Czarnobyla i Fukuszimy. Tak mi sie ten dowcip Gallusa skojarzyl z utworem muzycznym , ktory slyszalam dawno temu a teraz wrzucam nizej. I taka mala refleksja; ci wszyscy bogacze , ktorzy dzisiaj kradna , kombinuja, przeksztalcaja, truja, podcinaja galaz na ktorej siedza. Razem z nami pojda na dno, z ta tylko roznica , ze oni z miliardami a my z golymi rekami … Im to zajmie troche wiecej czasu , ale w koncu co to za roznica. Sa nie tylko slepi ale i oblakani…

   Polubienie

 14. siedem 18 kwietnia 2011 o 7:23 am

  GOOGLE VIDEO PREPARES TO ENTER THE DEADPOOL FOR GOOD!!!!

  Polubienie

  • monitorpolski 18 kwietnia 2011 o 9:33 am

   Mają być ponoć dostępne oryginalne wersje wysokiej jakości na YouTube…
   Ale faktem jest, że na google video jest dużo tych „niewygodnych” filmików

   Polubienie

   • siedem 18 kwietnia 2011 o 2:53 pm

    GOOGLE=ELITA NWO ;to mowi samo za siebie
    Google jest wlascicielem Youtube,Vimeo i wielu innych koncernow medialnych ,filmowych i muzycznych .niedluga wezma sie za was 🙂

    Polubienie

 15. przybysz 18 kwietnia 2011 o 10:20 am

  Elenin juz leci nam na glowy. Juz obliczyli trajektorie i jak sie to zgadza ( na filmie ok. 3 min. 18 sek ) to pierdyknie w nas za pare miesiecy i po ptokach . Nie pomoze ucieczka w gory ,bo nic z ziemi nie zostanie .

  Polubienie

 16. Odwazna 18 kwietnia 2011 o 2:50 pm

  Dosyć tych waszych bredni o Fukusimie!Znalazłam w dzisiejszym wydaniu „Tokyio Times”-angielsko jezycznej gazety robot produkcji japońskiej o nazwie Fukushima 1.
  Za serię bzdetów powinniście trafić do międzynarodowych trybunałów, oraz za sabotaż!

  Polubienie

  • .Gallus. 18 kwietnia 2011 o 4:13 pm

   fajnie, ale masz mózg czy nie?
   proponuję załączyć

   Polubienie

 17. 2012 18 kwietnia 2011 o 9:52 pm

  Proponuję wszystkim do obejrzenia i połączenia faktów i tego co kto wie
  Link:

  „PL – Misja Anglosaksońska, wytłumaczona przez Billa Ryana (Luty 2010)”
  „Historycy mówią nam, że „Misja Anglo-Saksońska” oznacza rozprzestrzenianie się chrześcijaństwa w ósmym wieku. Jednakże ponad tysiąc lat później, jest inne, znacznie bardziej srogie znaczenie tej frazy.

  Otrzymaliśmy ostatnio 11 stron informacji od świadka, który był fizycznie obecny na spotkaniu Seniorów Masonów w City of London w 2005 roku. To o czym dyskutowano przeszywa do szpiku kości.

  Ja (Bill) przeprowadziłem wywiad audio z naszym źródłem, Anglikiem, którego tożsamość zweryfikowaliśmy ze wszystkimi znanymi i potwierdzonymi detalami. Ten człowiek, jak wielu z którymi do tej pory rozmawialiśmy, nie potrafi już dłużej żyć ze swoim sumieniem lub trzymać te informacje w tajemnicy.

  Nasze źródło przedstawia co następuje:

  – Jest zaplanowana Trzecia Wojna światowa – nuklearna i biologiczna. Nasze źródło wierzy, że plan jest już wdrażany i może się zrealizować w ciągu najbliższych 18-24 miesięcy.

  – Zacznie się atakiem Izraela na Iran. Iran lub Chiny będą sprowokowane do nuklearnego odwetu. Będzie zawieszenie broni. Świat będzie strachu i chaosie – wszystko dokładnie wyinżynierowane.

  – Ten stan będzie użyty jako usprawiedliwienie dla silnej kontroli we wszystkich zachodnich krajach. Plany na to są już gotowe.

  – Zostanie skrycie wypuszczona broń biologiczna. Najpierw przeciwko Chińczykom. Jak mrożąco powiedziało nasze źródło, „Chiny dostaną przeziębienia”. Wojna biologiczna rozszerzy się dalej, na zachód. Infrastruktura będzie krytycznie osłabiona.

  – To ma być dopiero początek. Po tym, pełna wymiana nuklearna będzie rozpoczęta: „prawdziwa” wojna, z ogromnymi zniszczeniami i utratą życia. Nasze źródło mówi nam, że zaplanowana redukcja populacji przez te połączone środki to 50%. Tę liczbę usłyszał na spotkaniu.

  Ten straszliwy scenariusz planowano przez pokolenia. Pierwsze dwie Wojny Światowe były częścią przygotowań do tej ostatniej apokalipsy – tak jak centralizacja zasobów światowych, która była przyspieszona przez równie dobrze zaplanowaną zapaść finansową w październiku 2008.

  Nasze źródło spekuluje, że to wszystko jest już ustawione jako scena dla nadchodzącego „wydarzenia geofizycznego” – podobnego typu jak to, które było około 11.500 lat temu. Gdyby to wydarzenie się przytrafiło – w 2012 lub w najbliższej dekadzie – zniszczyłoby cywilizację jaką znamy, przyćmiewając nawet skutki wojny atomowej.

  Prawdziwy cel, wytłumaczyło nasze źródło, to ustawić post-katastroficzny świat. By zapewnić, że ten „Nowy Świat” jest tym, którego kontrolerzy chcą, struktury totalitarnej kontroli muszą być na miejscu kiedy ta katastrofa się zdarzy – z wymówką, że populacja je zaakceptuje i będzie się ich domagać. Stan wojenny we właściwych, starannie wybranych krajach przed katastrofą zapewni, że „właściwi” ludzie przetrwają i będą prosperować w świecie po-katastroficznym, przez kolejne 11.500 lat. To co być może było planowane w ukryciu na globalną skalę, przez ostatnich kilka pokoleń, nie jest niczym mniej niż to kto odziedziczy Ziemię.

  Nasze źródło nie zostało poinformowane na temat planowanych losów krajów drugiego oraz trzeciego świata takich jak te w Południowej Ameryce, Afryce i Azji. Ale on zakłada, że tym kazanoby radzić sobie samym i prawdopodobnie nie przetrwać dobrze – albo nie przetrwać w ogóle. Totalitarne militarne rządy zachodnich, białych ludzi, są tymi które odziedziczą świat.

  Ten plan jest tak zły, tak rasistowski, tak diaboliczny, tak wielki, że prawie niemożliwy do uwierzenia. Ale to wszystko zgadza się z tym co wielu komentatorów, badaczy i świadków którzy mają dostęp do wewnętrznych informacji identyfikowało już od kilku lat. Dla mnie osobiście, to dotąd najwyraźniejszy obraz tego dlaczego świat jest taki jaki jest, i dlaczego sekrety są chronione tak zawzięcie: we wszystkim może chodzić o rasową wyższość. Czwarta Rzesza żyje i ma się dobrze.

  Zadziwiająco, nasze źródło nie było pesymistyczne. Podkreślił, tak jak robi to wielu innych badaczy i komentatorów, że świadomość budzi się gwałtownie wszędzie na planecie i że TE ZAPLANOWANE ZDARZENIA NIE SĄ NIEODZOWNE. Jeżeli kiedykolwiek była przyczyna aby pracować wspólnie ku podniesieniu wiedzy o realnym zagrożeniu nas wszystkich, tą przyczyną jest właśnie to.”

  Polubienie

 18. lukaszj95 19 kwietnia 2011 o 7:37 pm

  Ciekawy blog 🙂 Zapraszam również do mnie przedewszystkim osoby interesujące się informatyką… http://lukaszj95.wordpress.com/

  Polubienie

 19. Pingback: Bełcot(c) kwietniowego wieczoru « kefir2010

 20. adam 20 kwietnia 2011 o 9:39 pm

  Aktualne skażenie w Polsce (na razie niewielkie ilości ale emisja ciągła): jod i-131 (o tym ciągle mówią) a ponadto: jod i-132, cez cs-134, cs-136, cs-137, niob Nb-95, tellur Te-132 Te-129m, ruten Ru-105, Lantan La-140, Bar Ba-140, itd. Tego przed Fukushimą nie było w PL.
  Jod o którym mówią uspokajająco ma okres rozpadu 8 dni, cez-137 już 29 lat, uran-234 wykryty w Kaliforni – 245 500 lat. Bomba atomowa powoduje skażenie punktowe, awaria elektrowni i składowiska odpadów skutkuje ciągłą emisją. To wszystko w tym temacie. Niech się uczą Japońce od Rosjan albo będą nasze wnuki cierpieć !

  Polubienie