Benjamin Fulford: zagrożeniem jest Czarny Papież

Sataniści nie dadzą się tak łatwo – będą próbować przeciwdziałać, próbując np przekazać kontrolę nad Rezerwą Federalną Międzynarodowemu Funduszowi Walutowemu (IMF), co pozostawi dolara jako walutę międzynarodową w ich rękach. To pomoże im w realizacji dalszych planów mających na celu ustanowienie światowej dyktatury.

Benjamin Fulford: zagrożeniem jest Czarny Papież

We wczorajszej odezwie do ludzkości były dziennikarz Forbesa, Benjamin Fulford, ujawnia osobę stojącą na szczycie piramidy spiskowej, której celem jest eksterminacja ludzkości. Tą osobą wg. Fulforda jest „Czarny Papież” – Hans Kolvenbach. Jest on byłym zwierzchnikiem zakonu Jezuitów. To on jest tym „ostatecznym decydentem” w zachodnim systemie finansowym, to jego podpis oznaczał finansowanie licznych wojen i innych tragedii ludzkości. W rzekomych nagraniach rozmowy Kolvenbacha z osobą, której danych Fulford nie chce ujawniać, Kolvebach ponoć stwierdził, że jest namiestnikiem Szatana na Ziemi i zaproponował utworzenie globalnej dyktatury pod jego przewodnictwem. Jest on obecnie zwierzchnikiem satanistycznego, czczącego Lucyfera kultu, który się ponoć kryje wewnątrz Kościoła Katolickiego. Kult ma na celu wymordowanie 4 miliardów ludzi by rozpocząć 1000 letnie panowanie na Ziemi.
Cały ten zamach na ludzkość rozpoczął się od zabójstwa J.F. Kennedy’ego. Ci sami ludzie stoją też za zamachem na World Trade Center.
Kolvenbach oświadczył, że ma przygotowany już grób dla Fulforda, na co ten odpowiedział zaproszeniem do Komisji Prawdy i Pojednania, która mu przebaczy, jeśli tylko ujawni publicznie swoje wszystkie grzechy.

Te rewelacje Fulforda są nieco inne od faktów prezentowanych przez niego wcześniej, jakoby Ziemią rządziła żydowska sekta sabatjańska (w Polsce „frankiści”). Czyżby więc Fulforda zastraszono?
Dodatkowe wątpliwości nasuwają się przy czytaniu jego prośby o pomoc finansową dla Stowarzyszenie Białego Smoka, która ma służyć na założenie Fundacji Białego Smoka, a ta z kolei będzie miała na celu stworzenie mechanizmu, który uwolni biliony dolarów na zakończenie wszelkiej nędzy, wojen i niszczenia środowiska. W efekcie ludzkość będzie kreatorem życia zamiast być jego niszczycielem. Mają być też uwolnione zamrożone fundusze innych fundacji i organizacji charytatywnych. Amerykanie powinni stworzyć nową walutę, która będzie kontrolowana przez rząd, a nie organizacje prywatne. Członkowie Stowarzyszenia Białego Smoka już obiecali, że przekażą złoto, na poparcie takiej waluty.

Szkoda, że nikt nie chce przekazać złota Fulfordowi by mógł realizować te szlachetne plany. Widać, że działa on w ciężkich warunkach, być może wszyscy są zastraszeni. Świadczyć może o tym fakt, że  osobą, której należy wpłacić te samopowielające się pieniądze jest … jego narzeczona, Tomomi Matsuzaki. W zamian sponsorzy mają na początek otrzymać niebieskozielone kryształy, którą przyszła pani Fulford wraz z jej niedoszłym mężem znalazła 20 marca w pobliżu wulkanu, który właśnie miał erupcję. Fulford dodaje ważny fakt, że poprzedniego dnia była pełnia Księżyca.
Fundusze są potrzebne na początku na opłacenie wojskowych i cywilnych służb specjalnych, które zaaresztują Statanistów. Jak wiadomo, każdy musi żyć, więc oferta finansowa dla tych służb jest konieczna. Oczywiście, Sataniści nie dadzą się tak łatwo – będą próbować przeciwdziałać, próbując np przekazać kontrolę nad Rezerwą Federalną Międzynarodowemu Funduszowi Walutowemu (IMF), co pozostawi dolara jako walutę międzynarodową w ich rękach. To pomoże im w realizacji dalszych planów mających na celu ustanowienie światowej dyktatury.

Fulford dodaje, że należy się spieszyć, gdyż zarówno Sataniści jak i tajemniczy „Gnostycy” obiecują, że w ciągu najbliższych tygodni zaczną się dziać straszne rzeczy, przy których japońskie trzęsienie ziemi i tsunami wyglądać będą jak „sztorm w szklance herbaty”. Kolvenbach przyznał się do tego, że jego ludzie dokonali zamachu na Japonię 11 marca, ale że zakończy się to zatopieniem wysp. Na to grupy azjatyckie mają odpowiedzieć zniszczeniem Watykanu i Banku BIS (Bank od International Settlements) oraz anihilacją Półwyspu Kalambryjskiego. Natomiast Gnostycy grożą wydarzeniem 1 czerwca, które „zniszczy ludzkość”, jeśli ludzie się z sobą nie dogadają.

Oprócz swojej pisemnej odezwy, Benjamin Fulford znów wystąpił przed kamerami, streszczając to co zostało powyżej napisane. Nagranie jest przekonujące, wygląda na to, że Fulford wierzy w to co mówi. Zachodzi więc pytanie – czy informacje które on posiada są rzetelne i czy nie jest celowo wprowadzany w błąd? Czy faktycznie Ziemią rządzą sataniści ulokowani w Watykanie?
http://www.youtube.com/watch?v=938kX74c-So

Na podstawie: http://www.reenagagneja.com/benjamin-fulford1-2

Reklamy

140 responses to “Benjamin Fulford: zagrożeniem jest Czarny Papież

 1. Cupak 19 kwietnia 2011 o 9:31 am

  Z każdym artykułem od Fulka coraz bardziej się śmieje, najpierw powiedział, że do Białego Smoka należą bogaci ludzie , teraz będzie zbierał daninę bo niby jest zastraszany, to skoro się boi o niech sobie da spokój, bo ludzi w błąd wprowadza. Takie jest moje zdanie na ten temat. 🙂

 2. MaszPojechane_xd 19 kwietnia 2011 o 9:44 am

  …czego on jeszcze nie wymysli dla paru srebrnikow ten caly Flumford. Chyba wezme ja zaloze stowarzyszenie Zielonej Hieny i bede kosil pieniadz na naiwniakach, rozglaszajac coraz to nowsze cuda nie widy…

  …he make my day ,no doubt… 😉

 3. peryskop 19 kwietnia 2011 o 9:56 am

  Coraz bardziej operetkowo.

  Tylko patrzyć jak BF nawiąże kontakt z Nibiru i z Szarym Papieżem!

  • siedem 19 kwietnia 2011 o 4:05 pm

   🙂 🙂 🙂

 4. kolo 19 kwietnia 2011 o 10:24 am

  Swietne, dobre na fabule jakiegos filmu, i smieszno i straszno 🙂 Naprawde pomyslowy kabareciarz z tego pana.

  • Wizzgaa 19 kwietnia 2011 o 11:18 am

   Ale „adwersarz” Boga nie jest kabareciarzem tylko naszym rzeczywistym wrogiem. Nie pomoże żadne aresztowanie TYCH czy TAMTYCH bo nie walczymy z siłą materialną i nic nie załatwi fizyczne izolowanie czy usunięcie KREATUR LUDZKICH bo szatan spokojnie wejdzie w kolejne wybrane / współgrające/ osoby. Pewnie większość tu nie lubi „kościółkowego” gadania bo modlitwa ich zdaniem to tchórzliwa bezczynność. Mogę tylko wyjaśnić ,że prawdziwa i skuteczna modlitwa to ogromny wysiłek – intelektualny ,emocjonalny i fizyczny / tak!/ .W świetle powyższego rozważanie ,czy bohater dzisiejszego materiału ma rację i równo pod kopułką > jest bezzasadne.

   • MaszPojechane_xd 19 kwietnia 2011 o 12:57 pm

    szatan juz nie wejdzie w nowych wspolgrajacych ,on ma tylko jedna szanse zeby zniweczyc plan Boski i jesli „zneutralizujemy” tych opetanych, wybranych do przeprowadzenia ostatniego etapu jego ******* planu,to caly ten plan pojdzie nie gdzie indziej jak tylko w PI..DU…
    A co do modlitwy to inna juz sprawa zupelnie ,bo nawet taki poganin ( 😉 ) jak ja zdaje sobie sprawe z jej potegi ale sila jej zalezy od szczerosci intencji i wiary modlacego sie.

   • zenobiusz 19 kwietnia 2011 o 2:09 pm

    Masz pojechane,z gruntu się mylisz.szatanowi zależy,by jak najwięcej ludzi oddało mu pokłon.Wciąż opanowuje nowe jednostki.Nasilają się opętania,zwiększa się liczba bezmotywowych zabójstw.Zobacz, na „jednolitofrontowy” atak na Kościół,w tym zmienawidzonych,przez iluminatów Jezuitów,z którym mamy tu do czynienia w wykonaniu „Pana” Fukforda”

   • Cupak 19 kwietnia 2011 o 6:08 pm

    Tutaj popieram 🙂

   • MamyPojechane... 19 kwietnia 2011 o 7:37 pm

    Mi Zenon o tych co maja świat nad skraj przepaści zaprowadzić chodziło a nie o zwykle owieczki co to lucek (zreszta zgodnie z tym co mówisz) prubuje w jak największej ilości ze stajenki Pana wyprowadzić…

 5. Artur 19 kwietnia 2011 o 11:24 am

  Spodziewalem sie bardziej wyrafinowanej dezinformacji…

 6. Protokół wyginięcia 19 kwietnia 2011 o 12:03 pm
 7. Protokół wyginięcia 19 kwietnia 2011 o 12:06 pm

  Masakra co dzisiaj się stało z chemtrailsami, jak wstawałem rano niebo było czyściutkie :

  Oto co było o godzinie 13:00

  zauważcie że jeden samolot nie zostawia za sobą smugi, za to w tle są 2 smugi sprzed prawie dwóch godzin a jeszcze głębiej zobaczycie smugę która zmienia się w chmurę- samolot przeleciał samego ranka.

  Dookoła całego domu wszędzie smugi :

  jakby sie nie chcialy otwierac to od 1 do 8 (ddd_1.JPG do ddd_8.jpg) z ddd_6a.jpg z objasnieniem

 8. Protokół wyginięcia 19 kwietnia 2011 o 12:10 pm

  no nie dodaly sie, chcialem zapodac tak by sie wyswietlaly tutaj w komentarzy z kodem wyszlo pusto
  wiec linki do zdjec
  ja juz nie mam watpkiwosci o 8 rano niebo bylo niebieskie o 12 juz sa chmury i chemtrailsy ktore utrzymuja sie godzinami… po poludniu zrobie jeszcze raz foty

  • MaszPojechane_xd 19 kwietnia 2011 o 1:01 pm

   …ty mi nawet nie wspominaj o tym qrestwie. od trzech dni mam „faze” jak bym blanta z ust nie wyciagal.swoja droga za dormoche taki odjazd… az mi sie slowa bolusia przypominaja ,jakoby to wszystko mialo plusy dodatnie i plusy ujemne… 😉

  • Cupak 19 kwietnia 2011 o 1:24 pm

   Ja też mam parę fotek z dnia dzisiejszego:

   http://cupak.gbpwm.pl/cupakimagehost/chemtrails01

   http://cupak.gbpwm.pl/cupakimagehost/chemtrails02

   http://cupak.gbpwm.pl/cupakimagehost/chemtrails03

  • kosiardeyablos 19 kwietnia 2011 o 7:19 pm

   O ile pamieć mnie nie myli pierwsze smugi w „naszej” krainie i na „naszym” niebie, pojawiły się mniej więcej od chwili przystąpienia Polski do UE 2004. A tak naprawdę tuż po podpisaniu traktatu akcesyjnego 2003. Pojawiały się wtedy rzadko. Smugi zaś widoczne były wcześniej na terenie Niemiec, od strony Szczecina. Wtedy każdy pukał się w czoło gdy mówiłęm o tym zasyfianiu.

  • Czytelnik 20 kwietnia 2011 o 12:52 pm

   od wczoraj tych smug jest strasznie duzo, z kazdej strony widac rozrzedzone ‚chmury’ i samoloty nanoszące nowe..

 9. mag 19 kwietnia 2011 o 12:18 pm

  fulford to strata czasu,

 10. jackoi 19 kwietnia 2011 o 12:41 pm

  Zwykła resublimacja, na chemii i fizyce o tym uczą w podstawówce 🙂

 11. navajo88 19 kwietnia 2011 o 12:46 pm

  Cupak :

  Z każdym artykułem od Fulka coraz bardziej się śmieje, najpierw powiedział, że do Białego Smoka należą bogaci ludzie , teraz będzie zbierał daninę bo niby jest zastraszany, to skoro się boi o niech sobie da spokój, bo ludzi w błąd wprowadza. Takie jest moje zdanie na ten temat.

  Potwierdzam Cupak !!!!! toż to ewidentne bzdury !!!!

  • ewa 19 kwietnia 2011 o 1:38 pm

   Pytanie ,po co w te bzdury brnie Monitor ???

  • Radosław 19 kwietnia 2011 o 5:32 pm

   takie bzdury ze sie nawet tego czytac nie chce…

 12. darek 19 kwietnia 2011 o 1:01 pm

  trzeba mieć nieźle zryty berte by takie bzdury pisać… 🙂

 13. iwanezp 19 kwietnia 2011 o 1:17 pm

  A ja wam od początku mówiłem ale wy mi nie wierzyliście 😛

 14. millena461 19 kwietnia 2011 o 1:19 pm

  Od poczatku jego informacje sa „przekoloryzowane” ma facet CEL postawiony.
  Ale to wszystko jest AZ bardzo bajkowe -zeby bylo oparte na prawdzie.NIC – W KROTCE SIE PRZEKONAMY – ale zdecydowanie mowie mu NIE!!

 15. rzyt 19 kwietnia 2011 o 1:58 pm

  A mnie się wydaje, że Ziemia ma kształt banana..

 16. navajo88 19 kwietnia 2011 o 2:03 pm

  ewa :

  Pytanie ,po co w te bzdury brnie Monitor ???

  ewa a cholera wie ?????

  • zenobiusz 19 kwietnia 2011 o 2:16 pm

   Monitor,zgrabnie demaskuje,następną sztuczkę iluminatów.Wielu jego czytelników,powinno się głęboko zastanowić,co brali za „prawdy objawione”
   HAARP ,złowrogi,i wiele innych rewelacji,to świadome odwracanie uwagi,mnożenie bytów ponad potrzebę.To jak „smoleńska” mgło.Trzeba pilnie patrzeć ,co w niej majaczy.Metoda ,reductio ad absurdum,nadawała się do tego znakomicie.
   Brawo Monitor.

 17. Dominik 19 kwietnia 2011 o 2:20 pm

  Niedawno zastanawialiśmy się wraz ze znajomą na temat tego, co opowiada Fulford… doszliśmy do wniosku, że najprawdopodobniej tak naprawdę rządzą nami obcy a Fulford i jego grupa doskonale o tym wiedzą. Oceniliśmy, że nie może się publicznie wypowiadać na ten temat, ponieważ przekazanie takiej prawdy będzie dla większości ludzi tym samym, co przeczytanie niniejszego posta – czyli bzdurami (zapewne)… To aktualne „plątanie się” w zeznaniach może być jak najbardziej wynikiem takiego stanu rzeczy… To przykre tylko, że ludzie tak poważnych wniosków wcale nie biorą poważnie, tymczasem takie prawdy wychodzą prawie na każdym kroku… Zachęcam do zapoznania się z pracami Jana Pająka, pierwszego człowieka, który nazwał sprawy po imieniu, streszczenie jego poglądów (i moich przy okazji) można znaleźć tutaj: http://www.globalnaswiadomosc.com/dominikkroliczanora.htm
  Zauważyłem tutaj sporą aktywność „życzliwych sceptyków”, pozostałych chciałbym prosić aby przy ocenie tego materiału nie sugerowali się opiniami takich osób (bo i o to im chodzi), lecz bazowali na własnej logice. To, co Państwo z tego wyniesiecie jest sprawą indywidualną…
  Pozdrawiam serdecznie

  • wojox 19 kwietnia 2011 o 5:26 pm

   Nareszcie wychodzi to na jaw i nie dziwię się reakcji Cupaka i innych „życzliwych”. Od dawna jest głoszona dobra nowina, a jej cześć to oczywiście UPADEK BABILONU -Ogólnoświatowego Imperium Religi Fałszywej z siedzibą w Watykanie. Wiem jak bardzo się to nie podoba zwłaszcza Polakom. Papież Polak itd…
   Tak bardzo realnie patrzą niektórzy na świat że ten scenariusz pasuje do bajek, ale od tego wydarzenia zacznie się Wielki Ucisk, więc się wszystko szybko zakończy…

   • pedro 20 kwietnia 2011 o 1:46 pm

    Masz rację. W Biblii pisze, że bestia (jak dla mnie masoneria, iluminaty syjoniści, którzy teraz przedstawiają się jako dobre stowarzyszenie Fulforda) która była do tej pory ujeżdżana przez Wielki Babilon, nazywany też nierządnicą (czyli fałszywą religię KRK i organizacje stricte przykościelne), wykona wyrok Boga, i ten jedyny zamysł Boga wykona, zniszczy nierządnice. A nierządnica jest to wielkie miasto które włada królami ziemi, miasto oparte na 7 pagórkach (Rzym).

 18. OddanyBogu 19 kwietnia 2011 o 2:44 pm

  to po co to wszystko pisza, zeby odwrocic uwage?? No ale od czego?? Niech ktos mi to wytlumaczy na spokojnie bo trace sie wsrod setek tematow, komentarzy i wogole.. Dla mnie jasne jest jedynie to ze ludzkosc idzie ku zagladzie z wlasnej glupoty, pychy i balwochwalstwa. Jasne jest tez to ze przy koncu bedziemy rozliczani za swoje uczynki.. Po co to wszystko tutaj, zeby ludkom czy ufoludkom bylo lepiej??Po to zeby czlowiek mial smietnik w glowie..watpie, przeciez ilosc durnych reklam w tv juz dawno nam zrobila sieczke z mozgu..czesto wchodze i czytam to wszystko jak reszta z was, bo jest to po prostu interesujace…a tak to trzeba Zajac sie wlasnym zyciem, duszy uswiecaniem, dzieci na przyszlosc przygotowaniem. Wszystkim wam zycze duzo szczescia w zyciu, Bozej laski na codzien, spokoju przedewszystkim w nadchodzących ”ciezkich” czasach..

 19. Dominik 19 kwietnia 2011 o 3:06 pm

  @OddanyBogu – przeczytaj ten powyższy tekst, do którego podałem linka… On Ci wiele wyjaśni…. Tak naprawdę chodzi o to, że dla tych miłych ufoludków jesteśmy wyłącznie źródłami energii biologicznej…. Nie chcę tego pisać ale podobna sytuacja opisana jest w filmie Matrix… (ale my nie żyjemy w symulacji komputerowej). Cała reszta to „otoczka” stanu faktycznego oraz nieśmiałe próby ludzkości ukierunkowane na uzyskanie wolności…. Pozdrawiam serdecznie
  PS – Prace, które opisywane są w tym tekście udowadniają istnienie Boga….

  • kosiardeyablos 19 kwietnia 2011 o 7:03 pm

   Tekst z podanego przez Ciem linka, właśnie przerabiam, sie tyż zgadzam z poglądami. Polecam go innym, warto to przerobić, w „wolnej” chwili. Połączmy siły. Może dzięki temu wszyscy staniemy się silniejsi. A propo punktów widzenia : http://kuamcy.hpu.pl/articles.php
   Mieliśmy zrobić jajo, ale pewne rzeczy nas wkurzają.

  • Ewa Polska 23 kwietnia 2011 o 4:47 am

   >>>PS – Prace, które opisywane są w tym tekście udowadniają istnienie Boga….<<<
   *******
   Tak, Bog wielokrotnie probowal podporzadkowac moja wolna wole i moja nieposluszna dusze dla swoich wszechmocnych celow – nawet slyszalam jego glos … byl to wyrazny MESKI glos w POLSKIM JEZYKU ….. wiec Bog NAPEWNO istnieje, napewno jest rodzaju meskiego, i nie wykluczone, ze mowi po polsku.

   Bog takze karze nieposlusznych – naturalnie, dla dobra samych nieposlusznych jak i dla dobra sprawy.

 20. ussus 19 kwietnia 2011 o 3:41 pm

  Te rewelacje to stek półprawd i prawd mających na celu wprowadzić bajzel i zamieszanie. Skoro facet był dziennikarzem Forbsa no to co można o nim powiedziec… jeden z wielu elementów systemu. Szkoda, że Monitor traci czas i miejsce na opisywanie tego.

 21. Neo 19 kwietnia 2011 o 4:25 pm

  Od początku Pan F mi się nie podobał ale teraz to robi taką popeline!!! Nie wiem sam już się gubie w tym wszystkim. Coś chyba będzie strona poliszynela zamknięta strona powszechny szwindel o spisie ludności w Polszy też zamknięta pożyjemy i zobaczymy napewno zobaczymy jeszcze wiele ciekawych spraw i rzeczy u nas w kraju i na świecie. Ale odnosze wrażenie iż te wszystkie sprawy o których są przecieki co jest co będzie to sami illuminaci nam dają do wglądu i smieją się z nas że oni to robią a my se możemy ręką w dupie pomachać im na dowidzenie.Tak naprawdę to zrobią co chcą a jak się nam nie spodoba to śmierć lub życie w rynsztoku jak szczury. Pzdr.

 22. OddanyBogu 19 kwietnia 2011 o 4:44 pm

  dominiku, a gdzie ten link bo nie mam nic niestety, korzystam z mobilnej przegladarki ale to napewno nie powod..kwestia istnienia Boga, Bog Jest Byl i Bedzie, nie mam co do tego watpliwosci, szkoda ze wielu ludzi mysli odwrotnie…

  • Dominik 19 kwietnia 2011 o 7:42 pm

   przepraszam, że długo nie pisałem, podam go ponownie:
   http://www.globalnaswiadomosc.com/dominikkroliczanora.htm

   gdybyś go nie widział to wejdź na http://www.globalnaswiadomosc.com
   do działu „poczta publikacje” a dalej do Jak głęboko sięga „królicza nora” czyli; jaka jest prawda?

   Pozdrawiam serdecznie.

  • Ewa Polska 23 kwietnia 2011 o 4:56 am

   >>>kwestia istnienia Boga, Bog Jest Byl i Bedzie, nie mam co do tego watpliwosci, szkoda ze wielu ludzi mysli odwrotnie… <<<
   ***************

   Tak, Bog NAPEWNO istnieje.
   Bog wielokrotnie probowal podporzadkowac moja wolna wole i moja nieposluszna dusze dla swoich wszechmocnych celow – nawet slyszalam jego glos … byl to wyrazny MESKI glos w POLSKIM JEZYKU ….. wiec Bog NAPEWNO istnieje, napewno jest rodzaju meskiego, i nie wykluczone, ze mowi po polsku.

   Bog takze karze nieposlusznych – naturalnie, dla dobra samych nieposlusznych jak i dla dobra sprawy.

 23. KingovNothing 19 kwietnia 2011 o 5:07 pm

  @Oddany Bogu – gdybyś był oddany Bogu,to byś nie zajmował się pierdołami tylko wyluzowany i spokojny zajął się SWOIM ZYCIEM.
  Chyba jednak masz zbyt dużo wątpliwości,co do kwestii czym Bóg jest, skoro mu nie ufasz.
  Na razie to masz fajny nick – nic poza tym.
  A Fulford sobie rzepkę skrobie…
  Pozdrawiam !

 24. atage 19 kwietnia 2011 o 5:36 pm

  „Bóg Jest Był i Będzie”

  • Artur 19 kwietnia 2011 o 7:38 pm

   Amen

  • ewa 19 kwietnia 2011 o 8:37 pm

   ,,Tylko nikt go nie widział”

   • koszalek 20 kwietnia 2011 o 2:34 am

    To tak jak z wiatrem.

   • MaszPojechane_xd 20 kwietnia 2011 o 9:06 am

    …co to wogule za dywagacje od samego rana??? jak ktos ma watpliwosi co do istnienia Boga niech idzie do lazienki i spojrzy lustro ,jesli widzi w nim siebie… to widzi czesc BOGA.

 25. wojox 19 kwietnia 2011 o 5:37 pm

  Osobiście podnoszę głowę do góry, bo biblijne proroctwa się klarują i kończą. Dzieło głoszenia zMateusza 24:14 objęło juz zasięgiem cały świat. Niestety większość ludzi prawie zdążyła dokonać samoosądzenia. Niech każdy sobie przypomni jak traktował przy drżwiach emisariuszy. Od upadku religii zacznie się Wielki Ucisk i wtedy już „drżwi” do ratunku bedą zapieczętowane. Bóg włoży do serc polityków jedną „myśl”, która brzmi JEDNEGO DNIA ZNISZCZYĆ BABILON WIELKI – RELIGIĘ FAŁSZYWĄ.
  Wyjdzie na jaw wszystko, odpowiedzialność za wyniszczające wojny, terror na ziemi i inne. Jak ktoś nie wierzy że głównym motywatorem zła na ziemi jest Watykan, to niebawem się przekona….

  • zenobiusz 19 kwietnia 2011 o 5:58 pm

   „Niech każdy sobie przypomni jak traktował przy drżwiach emisariuszy.”

   Emisariuszy,?? Masz na myśli chyba „Świadków”

   „Bóg włoży do serc polityków jedną „myśl”, która brzmi JEDNEGO DNIA ZNISZCZYĆ BABILON WIELKI – RELIGIĘ FAŁSZYWĄ.”
   Tia.Wiem już, czemu w waszych pismach, Duch Święty,piszecie z małej litery,a dyjabeł ,lucyfer,z dużej.Nie mam wątpliwości,kim jest ów „bóg”,który włoży jedna myśl, w serca polityków.
   Oj zdziwisz się bardzo,i to już niebawem,kandydacie do „królewstwa”

 26. Benjamin Fulford 19 kwietnia 2011 o 5:41 pm

  Chwal, duszo moja, Pana,
  2 chcę chwalić Pana, jak długo żyć będę;
  chcę śpiewać Bogu mojemu, póki będę istniał.
  3 Nie pokładajcie ufności w książętach
  ani w człowieku, u którego nie ma wybawienia.
  4 Gdy tchnienie go opuści, wraca do swej ziemi,
  wówczas przepadają jego zamiary.
  5 Szczęśliwy, komu pomocą jest Bóg Jakuba,
  kto ma nadzieję w Panu, Bogu swoim,
  6 który stworzył niebo i ziemię,
  i morze ze wszystkim, co w nich istnieje.
  On wiary dochowuje na wieki,
  7 daje prawo uciśnionym
  i daje chleb głodnym.
  Pan uwalnia jeńców,
  8 Pan przywraca wzrok niewidomym,
  Pan podnosi pochylonych,
  Pan miłuje sprawiedliwych.
  9 Pan strzeże przychodniów,
  chroni sierotę i wdowę,
  lecz na bezdroża kieruje występnych.
  10 Pan króluje na wieki,
  Bóg twój, Syjonie – przez pokolenia.
  Alleluja.

  • Ewa Polska 23 kwietnia 2011 o 5:09 am

   >>>Pan miłuje sprawiedliwych.
   9 Pan strzeże przychodniów,
   chroni sierotę i wdowę,
   lecz na bezdroża kieruje występnych.<<<
   ***************************************

   Wiec MNIE bog musi wyjatkowo nie lubic …… mimo, ze uwazam siebie za nieuleczalna idealistke ….. moze dlatego.

   A moze dlatego, ze ten pan bog jest bardziej skomplikowany niz sie na pozor wydaje.
   Ale jak mowi przyslowie, jak Bog Kubie tak Kuba Bogu 🙂

 27. Ania 19 kwietnia 2011 o 6:06 pm

  No, rzeczywiście z chemitrailsami dzisiaj zaszaleli ! Wracałam dziś z Gdańska do Warszawy. Nad każdym większym miasteczkiem krzyże z chemitrailsów !

 28. siedem 19 kwietnia 2011 o 6:15 pm

  WORDPRESS POD KONTROLA!!!!zobaczcie sami
  http://powszechnyszwindel.wordpress.com/

  powszechnyszwindel.wordpress.com is no longer available.This blog has been archived or suspended for a violation of our Terms of Service.
  For questions or concerns, contact WordPress.com Support.

  • Neo 19 kwietnia 2011 o 7:06 pm

   No właśnie miałem o tym też napisać:) niedługo i monitora zamkną blog i dopiero będzie bida 😦 a stronka od wczoraj nie działa.

  • marek 19 kwietnia 2011 o 8:40 pm

   Jak to strona działa i ma się dobrze!!! Może były jakieś przejściowe kłopoty

  • zee 20 kwietnia 2011 o 8:58 pm

   to trzeba kopiować jego treść -tam są ważne na to że spis narusza naszą prywatność
   -a na wordpress i inne platformy blogowe nie liczcie w każdej chwili mogą wam zdjąć blog. Serwery poza ue są bezpieczniejsze

 29. galaszek 19 kwietnia 2011 o 6:24 pm

  Panie Benianimie Kulfon …znaczy Fulford…. nie dygaj pan żaby,nikt sie nie odwroci od pana,bo nikogo za panem nima…ide poczytac „Przygody Gąski Balbinki”…….a swoja droga, chemitrails-to chyba duzo powazniejszy i na ktory mozemy miec wplyw-(poprzez proby jakichs protestow i ządania wyjasnień)istniejący problem. I widoczny gołym okiem!

 30. siedem 19 kwietnia 2011 o 6:31 pm

  NIE TYLKO WORDPRESS.niesamowite!!!!druga z przezemnie odwiedzanych stron jest zablokowana. tym razem niezalazna niemiecka strona KOPP

  http://info.kopp-verlag.de/index.html?error=404&portalLink=info.kopp-verlag.de

  Seite nicht gefunden!
  Diese Seite existiert nicht oder ist inzwischen an anderer Stelle zu finden. Bitte überprüfen Sie den aufgerufenen Link oder suchen nach aktuellen Beiträgen zum gefragten Thema:

  • Konarski 19 kwietnia 2011 o 7:09 pm

   http://newworldorder.com.pl/
   Też zablokowana …

   • kosiardeyablos 19 kwietnia 2011 o 7:56 pm

    Niby „przerwa techniczna”….taaaa……zaczyna sie.

   • monitorpolski 21 kwietnia 2011 o 9:12 pm

    U nich często tak się dzieje, poczekajmy

 31. Konarski 19 kwietnia 2011 o 7:08 pm

  Jako ciekawostkę: 🙂

  21 kwietnia 2011 to 111 dzień roku.

  Na GLP (godlike productions) krzyczą o jakimś trzęsieniu ziemi czy kataklizmie w okolicach 20/21 kwietnia…
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&u=http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1451244/pg1&usg=ALkJrhj7gcvCa81AdRt4qPCbkOhVSLEZdw

  Poniżej znalazłem coś takiego: 🙂

  Od dnia: czwartek, 21 kwietnia 2011
  Odjąć 1.296 dzień (6x6x6x6)
  termin wynikający: środa, 3 października 2007
  03 października 2007 – koniec Sukkot, zachód słońca (judaizm)

  Od dnia: czwartek, 21 kwietnia 2011
  Odjąć 216 dni (6x6x6)
  termin wynikający: piątek, 17 września 2010
  17 września 2007 – Yom Kippur (zaczyna się o zachodzie słońca, judaizm)
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&u=http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1434447/pg7&usg=ALkJrhiKT2z4EQ_995mGFHxOX83UxklbeA

 32. Sylu 19 kwietnia 2011 o 7:26 pm

  Problem CHEMTRAILS jest bardzo poważny, tylko że nasze MEDIA nic nie robią, żeby ludzi informować o niebezpieczeństwie tego zjawiska. Wręcz przeciwnie dziś Wiadomościach było, że coraz więcej ludzi kaszle, ale to nie winna smug tylko, Alergii. Jednym słowem można to tak opisać. BANDA TRUCICIELI I ŁGARZY. Ciekawi mnie czy naprawdę działają, CHEMBUSTER I ORGONIT. Bo prawdopodobnie to jedyna metoda na obronę przed SMUGAMI. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły jak się bronić lub jakie preparaty ziołowe są-pomagają, naszemu organizmowi, Piszcie. SPIRULINA oczyszcza organizm z metali ciężkich.
  Pewnie dlatego wprowadzają zakaz sprzedaż ziół i preparatów ziołowych w EU, żeby ludzie nie mogli się bronić-leczyć przed takimi opryskami.

  INFO.
  http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_chemtrails_-_mit_czy_fakt_cz1.html

  http://www.worldgathering.net/stop/free-decals.html
  Jeszcze jedno strona http://davidicke.pl/ , też nie działa.
  Tu też ciekawe rzeczy.
  http://www.iluminaci.pl/iluminaci/tajne-bractwo-i-magia-tysiaca-punktow-swietlnych-texe-marrs-cz1

 33. ARTUR 19 kwietnia 2011 o 9:04 pm

  Z najnowszych obserwacji chmur wynika że radar wspomagający HAARP jest koło Olkusza w Małopolsce ,prawdopodobnie na Pustyni Błędowskiej .Często w tym rejonie są też smugi i krzyże , a w kopalni jest już wydrążony bunkier na gł. ok. 600 m .

  • kkk 19 kwietnia 2011 o 9:36 pm

   Ciekawe to co piszesz,to jest nowy bukier?

 34. .Gallus. 19 kwietnia 2011 o 9:15 pm

  Szczęśliwy mąż,
  który nie idzie za radą występnych,
  nie wchodzi na drogę grzeszników
  i nie siada w kole szyderców,
  2 lecz ma upodobanie w Prawie Pana,
  nad Jego Prawem rozmyśla dniem i nocą.
  3 Jest on jak drzewo zasadzone nad płynącą wodą,
  które wydaje owoc w swoim czasie,
  a liście jego nie więdną:
  co uczyni, pomyślnie wypada.
  4 Nie tak występni, nie tak:
  są oni jak plewa, którą wiatr rozmiata.
  5 Toteż występni nie ostoją się na sądzie
  ani grzesznicy – w zgromadzeniu sprawiedliwych,
  6 bo Pan uznaje drogę sprawiedliwych,
  a droga występnych zaginie.

  • Ewa Polska 23 kwietnia 2011 o 5:27 am

   >>>bo Pan uznaje drogę sprawiedliwych,
   a droga występnych zaginie. <<<
   ****

   Gallus, jestes glupcem.
   Sprawy maja sie tak, ze SPRAWIEDLIWI gina, a wystepni maja sie dobrze, a nawet bardzo dobrze…. oto sprawiedliwosc twego pana….

   Wiecej, mentalnosc darwinistow i tzw.zachodu polega na logice, ze SILNIEJSI zwyciezaja … a nawet male dziecko wie, ze *silniejsi* nie zawsze maja racje lub sa *lepsi* – najczesciej, odwrotnie, sa bardziej przewrotni, egoistyczni, i drapiezni.

   Zastanow sie zanim zaczniesz cos powtarzac jak papuga bez zrozumienia.

   • zenobiusz 23 kwietnia 2011 o 6:43 am

    Właśnie Ewo polszczejsza od PolakówTo nie Gallus.to Psalm 1,umieszczony przez admina,w miejsce ataku na Kościół.Ja wiem,że w talmudzie nie ma Psalmów,a torę to macie zakurzoną.Pan Bóg w Polsce jeszcze z dużej litery piszą.Czyżbyście robili kadrowo bokami ???Podszkol się.
    http://www.nonpossumus.pl/ps/Ps/

 35. Siuba58 19 kwietnia 2011 o 10:06 pm

  wojox :

  Nareszcie wychodzi to na jaw i nie dziwię się reakcji Cupaka i innych „życzliwych”. Od dawna jest głoszona dobra nowina, a jej cześć to oczywiście UPADEK BABILONU -Ogólnoświatowego Imperium Religi Fałszywej z siedzibą w Watykanie. Wiem jak bardzo się to nie podoba zwłaszcza Polakom. Papież Polak itd…
  Tak bardzo realnie patrzą niektórzy na świat że ten scenariusz pasuje do bajek, ale od tego wydarzenia zacznie się Wielki Ucisk, więc się wszystko szybko zakończy…

  Tak zakonczy sie z II Zejsciem Mesjasza, Jesusa! To jest planowane prze Illuminatow od zarania dziejow.
  Te wspaniale widowisko poprzedzi inne mniej jak mi sie wydaje spektakularne obo inscenizowana inwazja Aliens. Wlasciwie w Pasie Kuilper’a tyle sie dzieje ze nikt nie jest pewny czy tak naprawde poprzedzi prawdziwa inwazja. Jezeli to bardziej nastawiona na te 50/50 Hybrydy + Te Czyste „w Piekle” -) Domyslacie sie gdzie to pieklo? Czas pokaze…
  Ponadto Aliens beda i tak „mialy duzo za uszami” jezeli chodzi on NAS, Ludzi…. Ale z dwojga zlego to te Aliens bylyby by troche lepsze, bo maja wspolny cel z nami: wytluc Reptilians!
  Czy ja brzmie jak science-fiction? 🙂 Pozdrawiam wszystkich!

 36. ARTUR 19 kwietnia 2011 o 10:06 pm

  Tak ,to nowy bunkier ,drążenie podstawowe ukończono w ubiegłym roku .

  • wojox 19 kwietnia 2011 o 10:34 pm

   UFO to nauki demonów… Diabeł to tytuł i pisze się z dużej litery… Kto prostej prawdy nie rozpozna tego tylko szkoda bedzię. Jezus głosił i tylko prości ludzie go rozumieli, dziś świat zalewają cwaniacy i „faryzeusze”…

 37. ARTUR 19 kwietnia 2011 o 10:11 pm

  Uwaga !!! Mój ARTUR jest pisany zawsze z dużych liter .

  • Artur 20 kwietnia 2011 o 9:38 am

   ARTUR gdzie dokladnie znajduje sie ta byla kopalnia z nowym bunkrem?

   • ARTUR 20 kwietnia 2011 o 9:01 pm

    To nie jest była kopalnia lecz nadal wydobywająca cynk ,ołów ,srebro i całą resztę koło Olkusza w Małopolsce .W czasie prac dołowych wozi się ludzi ‚na okrętkę ‚i oni pracują nie wiedząc gdzie są ,jednak odpalenie ładunku na kopalni czasami słychać na powierzchni ,a odpalenia następowały w miejscu gdzie nie było wydobycia ani nawet złoża .

 38. Siuba58 19 kwietnia 2011 o 10:56 pm

  .Gallus. :

  haha wy myślciie naprawdę, że jak watykan wyginie to skończy się faszyzm? hahaha
  przecież wielka nierzadnica biblijna to watykan, który w tym momencie ujezdza syjonistów – wielką bestie.
  wielka bestia – pośrednio poprzez rękę Boga wykona wyrok na watykan, ale potem wielka bestia – syjonisci przejmą władze i rozpocznie się orwellowski świat.

  Czy takim chesz go widziec???? Ludzie kiedy do WAS dotrze ze to my jestesmy projektorami tego co sie dzieje! Wiekszosc naszych postrzerzen jest wylapywana i manipulowana na ICH Korzysci!
  Zacznijmy wierzyc ze to nie wyjdzie im. Zacznijce opiwywac to kolorowo bo to sie isci! Przestancie pomogac im w wyobrazaniu ZLA!

  • MamyPojechane 20 kwietnia 2011 o 12:27 am

   no… na hurra wszyscy mysla pozytywnie i bez gadania! I nie chce slyszec ze ktos nie ma czasu akurat albo go glowa boli ,wszyscy bez wyjatku. I nie ma w tym poscie cienia zlosliwosci ,niech dotrze do was w koncu ,ze nasz los lezy w maszych rekach. Dobry Bog dal nam nazedzie i pokazal droge ,wiec otzrymalismy wszystko czego mozemy kiedykolwiek potrzebowac by sie uchronic od wszelakiego zlego. Jak Bog sam powiedzial krolestwo jego jest w kazdym z nas ,nie w kosciele ktory jest czescia planu lucka ,zeby przeslonic nam prawde o naszej wielkosci(zaraz sie kamienie za strony zenona posypia). I mimo tego co na wstepie napisalem ,nie potrzba pozytywnego myslenia ludzkosci calego swiata ,wystarczyla by jedna osoba posiadajaca PRAWDZIWA wiare ,by pogonic zlo w pizdu i zaprowadzic na ziemi lad i pozadek zwany potocznie RAJEM… taka w nas drzymie potega.

 39. .Gallus. 20 kwietnia 2011 o 1:08 am

  ktoś mi powie co to za syjonistyczny agent zrobił ten film? widać, że państwo Izrael próbuje u nas wywołać odgórną rewolucję, zamiast oddolną – chcą nam narzucić swojego rewolucyjnego namiestnika!!!!

  w tym filmie autor „próbuje” zasugerować – taki odwdzięk się widzi, że to PUTIN wszystko zrobił itd.

  to największe kłamstwo, Putin jest marionetką w rękach syjonistów, zresztą trudno się połamać kto jest a kto nie jest, ale sam decyzji nie podejmuje i jest tylko od podpisywania dekretów, które mu nasuwa rządz „cieni”

  LUDZIE W TYM FILMIE NIE MA ŻADNYCH PRAWIDŁOWYCH ARGUMENTÓW, ZERO PRAWDZIWEGO MERYTORYCZNEGO PRZESŁANIA, JEST ZROBIONY PO TO, ABY WYWOŁAĆ „FALĘ” EMOCJONALNĄ U POSPÓLSTWA.

  o to im chodzi, znowu nami sterują! miejcie mądrość, teraz będą nasyłać na nas „rewolucjonistów” tak jak sfinansowali trockiego i jego 277 rewolucjonistów, którzy przybyli na statku do Rosji

  wiecie jak go odróżnic? jak odróżnić syjonistę? agenta izraelskiego mosadu od słowianina? agent mosadu będzie ciebue nasyłał na rosję i putina! i wmawiał, że to jedna osoba ( putin) rządzi Rosją, to syjoniści wszystkim rządzą,!!!!!!

  przecież to widać odrazu po czyjej stronie ta osoba stoi

  ja chyba zrobię filmik i podam przynajmniej takie argumenty, włącznie z nazwiskami żydowskimi, i pochodzeniem żydowskim polityków – ale pewnie mój filmik zablokują

  – podać wszystkie nazwiska syjonistycznych- faszystowskich izraelczyków w polskim rzadzie, i rosyjskim, a wtedy widać, że w polsce i rosji są te same „ludziki” z sakwą i rozdają karty, wszystko się zbiega.
  – 10 dni przed zamachem, skrzypek miał podpisać ustawę, czy jakiś dekret, o zadłuzeniu kredytowym na 50 milkiardów, a powiedział, ze podpisze tylko na 20.5 miliarda – KACZYŃSKI GO POPIERAŁ
  – polska jako jedyny kraj nie przyjęła szczepionek i wypieła się tyłkiem na UE
  – kaczynski popierał gruzję i dzięki niemu zachowali niepodległość
  – 10 kwietnia NIE BYŁO ODPRAWY CELNEJ, wchodząć na pokład pasażerowie, nie dostali karty pokładowej!!!! – czyżby w warszawie już wiedzieli zanim wylecieli?
  – we wraku w smoleńsku nie było ciał widocznych, pierwsi świadkowie mówili, że nie było ciał i również na zdjęciach nie widac siedzeń – nawet metalowych szkieletów,- samolot blizniak
  – nie bylo kuli ognia – brak paliwa – blizniak samolotu zamiast prawdziwy.
  – wielki rozrzut czesci samolotu! lewe skrzydlo – 111 metrów dalej!, a zachaczył podobno o brzozę 5 metrów nad ziemią, wiec jak to mozliwe, ze tak nisko zachaczyl a taki rozrzut? – wczesniej je podlozyli – te czesci – nie bylo wypadku?
  – sztucznie wywolana mgla, dzięki zmodyfikowaneu czolgowi – bardzo bardzo gęsta
  – akurat trafilo na pełną 70 rocznię

  i tak moge wymieniac dalej,
  TAK WIĘC AUTOR TEGO NAGRANIA NIC TAKIEGO NIE PODAL I JEST SYJONISTA NASYŁA WAS NA PIONKA PUTINA,

  • mag 20 kwietnia 2011 o 9:25 am

   Psalm Dawida, gdy uciekał przed swoim synem Absalomem.
   2 Panie, jakże wielu jest tych, którzy mnie trapią,
   jak wielu przeciw mnie powstaje!
   3 Wielu jest tych, co mówią o mnie:
   „Nie ma dla niego zbawienia w Bogu”.
   4 A jednak, Panie, Ty, jesteś dla mnie tarczą,
   Tyś chwałą moją i Ty mi głowę podnosisz.
   5 Wołam swym głosem do Pana,
   On odpowiada ze świętej swojej góry.
   6 Kładę się, zasypiam i znowu się budzę,
   bo Pan mnie podtrzymuje.
   7 Wcale się nie lękam tysięcy ludu,
   choć przeciw mnie dokoła się ustawiają.
   8 Powstań, o Panie!
   Ocal mnie, mój Boże!
   Bo uderzyłeś w szczękę wszystkich moich wrogów
   i wyłamałeś zęby grzeszników.
   9 Od Pana pochodzi zbawienie.
   Błogosławieństwo Twoje nad narodem Twoim.

   • Slav 20 kwietnia 2011 o 12:20 pm

    Tylko na tę listę trzeba brać poprawkę, bo jako że jest robiona przez PPN. Sporo oczywistości, ale troche w niej też mieszają pod swoje poglądy.
    Na przykład nie wiem jak mogli tam umieścić Grzegorza Korczyńskiego? Chyba najlepiej rozumiejący zagrożenie żydowskie już od czasów Gwardii Ludowej, później narodowy komunista, zabity przez mossad. Albo Piotr Jaroszewicz także zabity przez mossad, warto się zapoznać z okolicznościami jego morderstwa. Z Gomułki też taki żyd jak z Włocha Chińczyk.
    Ale już np. takiego Wojtyły nie dodali.

  • kosiardeyablos 20 kwietnia 2011 o 11:45 am

   No to wpadnij do NAS, też szukamy materiałuf…: http://www.kuamcy.hpu.pl/news.php
   Z braku laku dobry i kit…..na razie zaczynamy, jak tylko czas mamy. Pozdro Wszystkich Tutaj!!!

 40. .Gallus. 20 kwietnia 2011 o 2:33 am

  Patrzcie „orwellowskie ministerstwo miłosci” przebadało nas i stwierdziło, że nie potrafimy kochac zydów hahahahaha

  http://www.sfora.pl/Zobacz-kogo-najbardziej-nienawidza-Polacy-a31314

  • kosiardeyablos 20 kwietnia 2011 o 11:49 am

   Bo tych KOSMITUF ( NL-NH )kochać się nie da, po prostu nie ma takiej opcji, można jedynie im współczuć. (NL-NH – choroba przenoszona drogą płciową.) Farma Ziemia sie budzi!!!

 41. Krezus 20 kwietnia 2011 o 8:28 am

  Antymaterialny pisał że non stop będą przeprowadzane sabotaże w Czechach.
  Jeśli Klauss się nie ugnie wtedy „odejdzie do krainy wiecznych łowów”, podobnie jak Kaczyński i reszta
  http://fakty.interia.pl/swiat/news/czechy-wybuch-w-zakladach-explosia-ranni-i-zaginieni,1627513

 42. zenobiusz 20 kwietnia 2011 o 8:49 am

  Nie bądź frajerem !
  Nie pozwól żydowskim przestępcom używać „ antysemityzmu „jako tarczy
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/19/fulfordczylikto-jest-kim/

  • ewa 20 kwietnia 2011 o 9:59 am

   Troluj ,troluj dziadek ,może zlapiesz nowych frajerów na lep pseudo dyskusji . Zabrakło ostatnio popleczników ?
   Olali dziwaka , to się uaktywnił .

 43. wolfram 20 kwietnia 2011 o 12:23 pm

  Czy Wy czasem troszeczkę nie przesadzacie?

 44. Benjamin Fulford 20 kwietnia 2011 o 1:26 pm

  Zenobiuszu,jego móżdżku…nie idźcie tą drogą

 45. katerina404 20 kwietnia 2011 o 1:31 pm

  Fulford nie kłamie. Przekopiowuje swoje dociekania na temat doniesień Fulforda ze swojego własnego blogu. Oto one:
  Co ciekawe w tym doniesieniu, bo zaczęłam sprawdzać, otóż Hiszpan Adolfo Nicolas, został nowym przełożonym generalnym jezuitów. Jego wyboru dokonano w Rzymie podczas kongregacji zakonu. 71-letni duchowny, który kilkadziesiąt lat spędził w Azji, jest 30 następcą założyciela Towarzystwa Jezusowego „świętego” Ignacego Loyoli.

  Wybory na czarnego papieża w 2008 roku, odbyły się na skutek rezygnacji z tej funkcji byłego genarała jezuitów Petera-Hansa Kolvenbacha, właśnie, który w chwili rezygnacji miał 79 lat. Była to druga w historii jezuitów rezygnacja z tego stanowiska i wzbudziła w tamtym okresie szereg spekulacji, jako, że tą funkcję czarni papieże pełnią w założeniu aż do śmierci.

  Generał jezuitów nazywany jest „czarnym papieżem”, z racji swych wpływów, dożywotniego sprawowania funkcji i czarnej sutanny. Same jego wybory zaś porównuje się do konklawe. Poprzedni przełożony – ojciec Peter-Hans Kolvenbach z Holandii złożył rezygnację, która – co było wydarzeniem bezprecedensowym – została przyjęta przez papieża Benedykta XVI.

  Nie od dziś znawcom tematu wiadomo, że zakon jezuitów, to czarna mafia, która kontroluje Kościół Katolicki, a jego specjalnością jest dezinformacja i sianie chaosu.

  W naukach dla jezuitów kładziono nacisk na bycie tam, „gdzie decydują się losy świata” – a więc wśród elit społecznych, kształtujących w danym momencie historycznym większościowe poglądy oraz mających silny wpływ na sprawowanie władzy świeckiej.

  Zastanawiające jest też to, że nie wymieniana jest przez Fulforda osoba Hiszpana Adolfo Nicolasa, tylko właśnie Petera-Hansa Kolvenbacha. Bardzo intrygująca jest więc w świetle tych informacji, jego nieoczekiwana rezygnacja z funkcji przełożonego jezuitów, gdyż w chwili rezygnacji miał on 79 lat, czyli jak na papieża nie był zbyt stary. Dokładna data jego rezygnacji, to 8 stycznia 2008 roku.

  Obecnie zakon liczy 20 000 członków. W wyborach nowego generała zakonu brało udział 218 zakonników, w tym siedmiu Polaków. To oni zdecydowali, kto ma zostać 30 generałem zakonu. Podobnie jak przy wyborze papieża, jezuiccy elektorzy byli odizolowani od świata wewnętrznego. O tym, kto nim został, został powiadomiony jako pierwszy Benedykt XVI.

  Mam też ciekawą informację dla nieznających tematu, że osoba Ignacego Loyoli, założyciela zakonu jezuitów, to nie jest postać pozytywna, jak ją przedstawia kościół katolicki, który nawet uznał go świętym. Pisałam o tym w artykule Illuminati ujawnieni – krótka lekcja historii. Zresztą prawdę o zakonie jezuitów i osobie samego Loyoli, potwierdzają też niezależne źródła historyczne i wiele razy w życiu zetknęłam się z ludźmi, którzy próbowali mi to uświadomić, ale wtedy jeszcze niewiele z tego rozumiałam. Informacje zawarte w moim artykule o zakonie jezuitów, pochodzą od byłego Illuminata-Leo Zagami, który bardzo dobrze zna Fulforda i też, jak twierdzi, jest w wielkim niebezpieczeństwie i dostaje mnóstwo pogróżek.

  To on pisał o zakonie jezuitów, jako jednym z odłamów Illuminati. Z jego relacji wynika, że Ignacy Loyola, to były, niepełnosprawny żołnierz, fanatyk religijny i mason, który w obrębie kościoła katolickiego, zorganizował zakon jezuitów, którego celem było zwalczanie reformacji oraz podbicie świata dla katolicyzmu.

  Jezuici byli spowiednikami polityków, władców, magnatów i elit szlacheckich, ponieważ ich podobno, wysoki poziom intelektualny, czynił z nich pożądanych współpracowników i doradców monarchów.

  Zakony Jezuitów powstawały na całym świecie. Jezuici budowali szkoły, uczyli dzieci katolickich elit oraz stali się spowiednikami monarchów. Ta ostatnia funkcja oznaczała, że udzielali monarchom porad religijnych oraz używali swojej pozycji do wszczynania religijnych i imperialistycznych wojen, jako katolickiej antyreformacji.

  Jezuici byli prześladowanymi i wyrzuconymi z wielu krajów za ich zachowanie, do czasu kiedy rząd francuski zaczął domagać się od papieża Klemensa XIV całkowitego zakazu ich funkcjonowania. Papież wiedział, że podpisywał na siebie wyrok śmierci, ale wyraził zgodę i uznał Jezuitów za stałe zagrożenie dla pokoju. Swój zakaz wydał w 1773 roku, a ich generała osadził w więzieniu. Działalność Jezuitów została zakazana prawie w każdym kraju. Wkrótce papież Klemens XIV został otruty i umarł powolną, straszną śmiercią.

  W 1776 roku – wykształcony przez Jezuitów – Adam Weishaupt, stworzył organizację zwaną “Bawarscy Illuminati”. Weishaupt głosił wprawdzie, że nienawidzi Jezuitów, ale swoją organizację oparł na modelu ich zakonu. Jej celem było przejęcie kontroli nad wszystkimi znaczącymi jednostkami świata, jak również stworzenie globalnego rządu zwanego “Nowym Porządkiem Świata”. Założenia tej organizacji, były bardzo podobne do propagandy komunistycznej:

  •zlikwidowanie monarchii
  •zlikwidowanie poszczególnych rządów
  •zlikwidowanie prywatnej własności
  •zlikwidowanie nacjonalizmu
  •zlikwidowanie małżeństwa
  •zlikwidowanie religii
  •edukacja dzieci wg ściśle określonych reguł i programu.
  Organizacja Illuminati rozrastała się poprzez loże masońskie i osiągnęła ponad 3000 członków. Kiedy książe Bawarii poznał zamierzenia Weishaupta, zakazał całkowicie jej działalności.

  Wtedy Illuminati podjęli działalność wewnątrz organizacji masońskich, poprzez grupę zwaną Jakobinami. Celem Jakobinów było wywołanie Rewolucji Francuskiej i obalenie monarchii. Rewolucjoniści przeprowadzili egzekucję króla Francji, jak również wielu przywódców francuskiego kościoła katolickiego oraz użytych w tym celu masonów.

  Mason Napoleon Bonaparte zaatakował państwo papieskie i wziął papieża jako zakładnika, który wkrótce zmarł. Tymczasem, wykształcony przez Jezuitów Emanuel Joseph Sieyes, zorganizował zamach stanu i w ten sposób Napoleon stał się dyktatorem rewolucyjnej Francji. Następny papież, wzięty również przez Napoleona jako zakładnik, ukoronował go na cesarza, oraz zmuszony został do przywrócenia działalności zakonu Jezuitów.

  UWAGA – na obcojęzycznej stronie wyczytałam, że większość morderstw na białych papieżach była sprawką papieży czarnych. A jeszcze bardziej ciekawą informacją jest to, że od II Soboru Watykańskiego, generałowie zakonu jezuitów, dążyli do przejęcia kontroli nad siłami zbrojnymi USA i nad Białym Domem. Ich największym marzeniem jest użycie broni masowego rażenia w USA na wszystkie kochające wolność narody. Już w 1918 roku przewodniczący Kolegium Szefów Połączonych Sztabów-Myers, wszystkie sprawozdania składał, nie do prezydenta USA, ale do Rzymu, gdzie rezyduje czarny papież.

  Przewodniczący ma decydujący głos w sprawie użycia broni jądrowej i jest on w posiadaniu kodów do rozpoczęcia wojny nulearnej, dlatego tak im zależało, aby mieć w Białym Domu prezydenta marionetkę.

  • monitorpolski 21 kwietnia 2011 o 9:30 pm

   Ryzykuję zamknięciem bloga pozostawiając ten komentarz. Sądzę jednak, że warto by zweryfikować podane tu informacje – czy nie są przypadkiem fałszywe.
   Jak można to połączyć z wielką wartością edukacyjną szkół jezuickich?
   Przecież ludzie z nich wychodzący nie są żadnymi satanistami…
   A może dajesz się wmanewrować w to co Illumiati by chcieli – by całą winę zrzucić na Kościół Katolicki, pozostawiając samemu w cieniu?
   Jak to można połączyć z tezą, że USA jest w rękach syjonistów izraelskich, czym sami się tak chwalą?
   zob: Sharon – „My kontrolujemy Amerykę” http://www.jca.apc.org/~altmedka/engl-030502-1.html
   http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=4732484

   • katerina404 23 kwietnia 2011 o 12:36 am

    syjoniści są odgałęzieniem. To jest piramidalny system władzy. Na samym szczycie stoją jezuici, a odłam jezuitów, jakobini, wykreował i podporządkował sobie syjonistów, którzy chętnie w tym układzie uczestniczą, bo w ten sposób, jako wierne ramię systemu, mogą zachować bogactwo, które zdobyli nielegalnie, idąc po szurku jezuitów i uzcestnicząc w procesie chaosu, skłócania narodów i wywoływania wojen, na których zresztą nieźle się nachapali.To tak w największym uproszczeniu.

 46. Irbis 20 kwietnia 2011 o 1:59 pm

  Kto będzie przebywał w Twym przybytku, Panie,
  kto zamieszka na Twojej świętej górze?
  2 Ten, który postępuje bez skazy, działa sprawiedliwie,
  a mówi prawdę w swoim sercu
  3 i nie rzuca oszczerstw swym językiem;
  ten, który nie czyni bliźniemu nic złego
  i nie ubliża swemu sąsiadowi;
  4 kto złoczyńcę uważa za godnego wzgardy,
  a szanuje tego, kto się boi Pana;
  ten, kto dotrzyma, choć przysiągł ze swoim uszczerbkiem;
  5 ten, kto nie daje swoich pieniędzy na lichwę
  i nie da się przekupić przeciw niewinnemu.
  Kto tak postępuje, nigdy się nie zachwieje.

  • pedro 20 kwietnia 2011 o 2:41 pm

   Irbis: Fakt nie zwróciłem na to uwagi! Popularnie wg przepowiedni mówi się, że ostatni będzie czarny Papierz,ale nie traktowałem jej zbyt poważnie myślałem ze o murzyna chodzi. A po naszym Papierzu który był marionetką ale jednak wierzącym chrześcijaninem, ustanowiony został „jeden z nich” czyli ewidentny satanista wtajemniczony w plany.

   Jako ciekawostkę podam też przepowiednie Malachiasza. Wg niej ostatnim Papierzem miał być Piotr II Rzymianin (Petrus Romanus). Ale jest to opis symboliczny Piotr I zaczął kościół a Piotr II go zakończy. Benedykt urodził się w Niemczech czyli państwie które przez lwią część swej historii zwało się „Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu niemieckiego” i było zbrojnym ramieniem KRK który to KRK był spadkobiercą cesarzy Rzymskich. Więc Benedykta można uznać za Rzymianina i zasiada na tronie Rzymskim. ale to takie luźniejsze rozważania 😉 nad zbiegami okoliczności, coś dużo tych zbiegów ostatnio 😉

   • Radoslaw 20 kwietnia 2011 o 5:19 pm

    Benedykt Rzymianinem? co to za bzdury…

    Benedykt wg proroctwa jest przedostatnim papieżem, po nim przyjdzie Rzymianin (czyli z Włoch)

  • Radoslaw 20 kwietnia 2011 o 5:21 pm

   Benedykt satanistą…. widzicie zło tam gdzie emanuje dobro…

 47. pedro 20 kwietnia 2011 o 2:16 pm

  monitorze pisałem już jakieś 3 tygodnie temu o czarnym papieżu, tym że już pierwszy (Loyola) był satanistą, że oni trzęsą i kontrolują w większości zinfiltrowane KRK, ale również to ze Masoni i iluminaci (jak udowadnia koleżanka wyżej) to ich „podwykonawcy”. Wtedy byłeś raczej skłonny mi nie wierzyć. Nie lękajcie się! Nasz pa wszystko kontroluje w Biblii pisało ze tak będzie. zniszczenie kościoła będzie znamiennym znakiem. To że syjoniści się zbuntują jest wynikiem tego ze oni chcą być elitami chcą być bogaci i na szczycie ale nie chcą mordować tylu ludzi, i ryzykować stratę wpływów, (dla tego stowarzyszenie Fulfordowe mówi o dobrobycie na świecie, co by ludzie się nie buntowali) i nie chcą mordować i ryzykować w imię religii, przesądów, pogańskich kultów (jak trafnie Fulford mówił Kabały. Bo żydowska kabała to pogaństwo, mistycyzm i politeizm, a prawdziwym żydem nie jest kabalista, a kabaliści to większość tylko wyznawca tory). Fulford ujawnia dużo prawdy ale mówi w czyimś interesie i trzeba sprawdzać i uważać, a wierzyć tylko biblii.
  =============================================
  monitorpolski: Szanujmy religie, nawet jak nie są zgodne z naszymi przekonaniami. Jedynym wyjątkiem powinien być satanizm, który zakłada zniszczenie człowieka i jego wartości. Przejmuje ideę Boga w imię zła. To jest anty-religia.

  • Radoslaw 20 kwietnia 2011 o 5:23 pm

   nastąpi zniszczenie świata, kościoł przetrwa

 48. pedro 20 kwietnia 2011 o 2:55 pm

  A to też prawda co w filmiku Fulford mówi o tym że zabierają nam 90 % oszczędności na wojny i niewydajny system. Centrum Adama Smitha wyliczyło bodajże w 2004 r że ilość zabieranej nam w Polsce kasy w podatkach to 83% a od 2004 do dziś jest raczej gorzej. I prawda ze jak nie będą nam w podatkach tyle zabierać to się uwolni potencjał ludzkości!

 49. mat 20 kwietnia 2011 o 3:22 pm

  Nie od dzisiaj wiadomo że właśnie na samym szczycie stoją Jezuici. Jezuici są dogłębnie zinfiltrowanie przez Rotshildów… Czarny papierz to gośc, który rządzi wszystkim i wszystkimi. Jest na samej górze piramidy…
  ========================================
  monitorpolski: gdzie masz tych jezuitów? Natomiast jakieś sekty się potworzyły z luksusowymi rezydencjami… Wczoraj taką widziałem w Nadarzynie. Szok!

 50. .Gallus. 20 kwietnia 2011 o 3:31 pm

  przeciez ja ile razy juz pisałem, ze idąc co niedziele do kosciola czcicie boga zmarłych – anubisa, ra, molocha, szatana itd.
  bo chrystus powiedział, że jest bogiem żywych i wara mi od oblepiania świątyń koścmi bo tak robili poganie i wara czczić bożków

  a ci satanisci co robią? prawie w każdym kosciele większym jest jakaś relikwia – szczątki – przy ołtarzu,, co tydzień w niedziele czczicie boga zmarłych i to jest nekromancja – wyje*ać relikwie do śmietnika.

  druga sprawa, nie macie prawa decydowac kto jest świętym a kto nie, bo potem małe dzieci modlą się do ” świętych” którzy sie przysłuzyli tylko watykanowi, czyli że czczą bożków, nowych bogów, chrystus jasno powiedział, JA JESTEM JEDYNYM POŚREDNIKIEM MIĘDZY BOGIEM A WAMI, wara mi od bożków!

  trzecia sprawa maryja to pogańska astarte! i jeszcze ma ze 20 imion – nie jest zadną pośredniczką, ktoś w tych objawieniach się za nią podaje, chrystus jasno powiedział ze tylko on jest pośrednikiem.

  czwarta sprawa, jakim prawem modlicie się do krzyży i obrazków nic nie wartych?
  i do medalików? różańców? – to tylko taka mantra z tym różańcem, przeciez bóg jasno powiedział, wara mi wywieszac obrazków i innych pierdół bo potem modlicie sie do obrazka zamiast do mnie i czczcicie pseudo idoli – typu shakira.

  piąta sprawa, jakim prawem każdy kosciol ma w sobie symbolikę pogańską, symbole faliczne, sloneczne, itd. starozytni poganie tak robili, i żydzi jak czczili zlotego cielca

  szósta sprawa, kto wam nakazał stale naokrągło powtarzac tę mantrę z różanca smiesznego, którego uzywali poganie, i naokrąglo modlitwe? – przeciez to buddyzm i coś w rodzaju medytacji, nie o to chrystusowi chodzi odnośnie modlitwy, poprostu nie macie odmawiac mantr, tylko jak cos chcecie to się mówi poproszę a nie diabła czcicie

  po szóste, według mnie bóg jest jakimś algorytmem, który działa w określonych partycjach wszechświata, i dlatego ci kret*ni z New Age gadają, że 2012 przyjdzie boska fala świadomoscibo zblizamy sie do kolejnej partycji nad która ma piecze algorytm boski

  po siódme spalić każdy kosciół bo to pogańskie świątynie, wy*ebać symbole czaszek i kosci – bo tym sie poslugują panowie z NWO i skull&bones, znajdziemy tego dziadostwa mnóstwo na świątyniach
  usunąc gargulce, które albo przedstawiają szatana i demony, albo reptilian, którzy zawladneli nasza cywilizacja i hodują nas jak bateryjki.

  • mc 20 kwietnia 2011 o 4:06 pm

   co na twoja mama i tata?

  • lololo 20 kwietnia 2011 o 4:58 pm

   doklanie te rytualy zostaly wyprane z prawdziwego znaczenia. Zycie to jest droga Jezus symbolicznie opisywal doswiadczenia jakie doprowadzaja do zwiekszenia swiadomosci w przypowiesciach to przejrzysty opis funkcjonowania rzeczywistosci i ludzkiego umyslu w Bibli to jest i nie tylko. A kosciol zrobil z tego teatrzyk ktory nie prowadzi do zwiekszania swiadomosci a do jej zmniejszania i manipulowania. Ludzie wychodza z kosciola i dalej sa prowadzeni przez szatana, diabla, ego jak kolwiek to nazwac czyli ten glos w glowie garnia dla siebie jak najwiecej. Trzeba go rozpoznac i nie isc za nim tylko kierowac uwage na chwile obecna. A nie mientolic w glowie te same nawyki myslowe.

  • Sylu 20 kwietnia 2011 o 7:16 pm

   .Gallus.

   po szóste, według mnie bóg jest jakimś algorytmem, który działa w określonych partycjach wszechświata, i dlatego ci kret*ni z New Age gadają, że 2012 przyjdzie boska fala świadomoscibo zblizamy sie do kolejnej partycji nad która ma piecze algorytm boski.

   Może dlatego ta banda rozpyla te smugi, żeby jak najmniej ludzi doznało boskiej fali świadomości, a przestać mają je rozpylać po 2012.
   Dobry artykuł-
   http://www.globalnaswiadomosc.com/chemtrailsbalagan.htm
   oraz jak długo będą jeszcze pryskać.
   http://foodfreedom.wordpress.com/2010/10/28/un-votes-to-ban-chemtrails/

 51. Piotr 20 kwietnia 2011 o 3:46 pm

  Czy do tego chciał pan doprowadzić, panie Marku?
  Przez komentarze, blog stał się jawnie antyklerykalny i atakując Kościół katolicki. Dlatego ludzie nie wierzą w teorie spiskowe, bo wszystko wrzucane jest do jednego worka.
  ===================================================
  monitorpolski: przecież widzę. W którym momencie można wysnuć wniosek, że „chciałem do tego doprowadzić”? Przecież nic nie ja zatrudniam agentów!
  Jak jestem na wyjeździe to nie daję rady tego kontrolować. Chciałbym wolności dyskusji, ale nie można też dopuścić do ataku na podstawowe wartości, które czynią nas – Polaków silnymi, mimo okupacji. Stąd pojawiają się psalmy….

  • .Gallus. 20 kwietnia 2011 o 3:47 pm

   haha panie Piotrze niech sie pan zastanowi ok?
   cały kosciol katolicki to New World Order i ci jezuici to generałowie
   tak więc wszystko będzie wrzucane do jednego worka, bo to dotyczy głownie koscioła

   • lololo 20 kwietnia 2011 o 5:04 pm

    Ty jestes kosciolem a nie jakis budynek. I kosciolem sa ludzie ktorzy sie spotykaja w prawdzie. Ale iluzja dalej dziala kiedys to wszystko jebnie na pol chociaz nie wiem tylko Bog to wie. Kosciol katolicki to rzymskokatlockie cos stworzone przez tam jakiegos cesarza tak to zmanipulowal bo widzial ze ludzie widza w tym wolnosc a on tak to urobil zeby ludzi znowu wcisnac w sen i utrzymac wladze. Nie ma wszyscy sa sobie rowni. Ty jestes swoim goru czyli zycie. Jezeli robisz z kogos guru to go wywyzszasz. Rownowaga zostaje zachwiana. A ludzie biegaja do okola myslac o tym co bylo wczoraj i co bedzie jutro. JAk to ktos powiedzial „Dzis jest jutrem ktore o ktorej martwiles sie wczoraj – czy bylo warto ? ” Obudz ta sie .

   • Cupak 20 kwietnia 2011 o 5:14 pm

    Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego.
    2 Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach.
    Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć:
    3 orzeźwia moją duszę.
    Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach
    przez wzgląd na swoje imię.
    4 Chociażbym chodził ciemną doliną,
    zła się nie ulęknę,
    bo Ty jesteś ze mną.
    Twój kij i Twoja laska
    są tym, co mnie pociesza.
    5 Stół dla mnie zastawiasz
    wobec mych przeciwników;
    namaszczasz mi głowę olejkiem;
    mój kielich jest przeobfity.
    6 Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną
    przez wszystkie dni mego życia
    i zamieszkam w domu Pańskim
    po najdłuższe czasy.

   • Siuba58 20 kwietnia 2011 o 5:36 pm

    Bardzo realistyczne podejście, Gallus! Wspaniale przedstawione, może trochę za nerwowo, ale rozumie reakcje! Ten Blog Otwiera Oczy! Panie Marku to już duży krok!

   • Piotr 20 kwietnia 2011 o 6:18 pm

    Rozumiem, że ma pan mało do czynienia z Kościołem katolickim, bo sytuacja wygląda z goła odwrotnie. To Kościół jako pierwszy ostrzegał i ostrzega przed NWO i New Age. Jak do tej pory żaden z papieży nie cofnął automatycznego wykluczenia z Kościoła tych, którzy mają cokolwiek wspólnego z wolnomularstwem (iluminatami). Każdy ma wolną wolę, podążać w kierunku który sobie obrał, ale czy to jest dla jego Duszy dobre to już inna sprawa…

   • zenobiusz 23 kwietnia 2011 o 6:47 am

    Panowie sekciarze szybko pospieszajcie,i tych Jezuitów,za rękę schwytajcie.Ojra ,tarira ojra….

  • rabarbarek 22 kwietnia 2011 o 4:15 am

   Wszyscy Katolicy sa zli, Kosciol jest jeszcze gorszy , Zydzi zli. Muzulmanie zli. Dopiero jak nam nastanie jeden przywodca swiatowy , zarzadzi jedna religie, jeden pieniadz , jeden system , wtedy zrobi sie cudownie. No i o to chodzi. Ludzie przestancie zachowywac sie tak jak ci ktorzy od lat probuja rozrawic sie z KK. W czym jestescie lepsi od tych , ktorzy to robia z zapamietaniem od wiekow. Jesli ktos naprawde chce poznac prawdziwe wydarzenia w historii KK , niech poczyta te strony. Opisane tam wydarzenia to lepsze niz ksiazki kryminalne. I pomimo tych wszystkich przeciwnosci , KK przetrwal . Zamiast Go budowac , sa tacy ktorzy daza do jego calkowitego zniszczenia. To jak Komuna, Iluminaci,wojujacy ateisci zebrani razem .
   Zycze milej lektury. Naprawde warto.

   http://romancatholicheroes.blogspot.com/2009/03/bella-dodd.html

 52. ALFA 20 kwietnia 2011 o 4:52 pm

  .Gallus. :

  Patrzcie „orwellowskie ministerstwo miłosci” przebadało nas i stwierdziło, że nie potrafimy kochac zydów hahahahaha/blockquote>

  http://www.sfora.pl/Zobacz-kogo-najbardziej-nienawidza-Polacy-a31314
  Nie myl żydów z syjonistami oni jadą na jednym wózku z nami ,żydzi prawdziwi to zasłona dla syjonistów zobacz jak ich traktują i oni zadbali, żeby im majątki zabrać tak wymyślił syjonista 187? i tak cierpią wszyscy ,a z kim się zadajesz takim się stajesz.Trzeba się zagłębić więcej w historię .Jak czytałem to prawdziwymi żydami są Palestyńczycy.

 53. ALFA 20 kwietnia 2011 o 5:26 pm

  Piotr :

  Czy do tego chciał pan doprowadzić, panie Marku?
  Przez komentarze, blog stał się jawnie antyklerykalny i atakując Kościół katolicki. Dlatego ludzie nie wierzą w teorie spiskowe, bo wszystko wrzucane jest do jednego worka.

  Nie to nie pan Marek ,ale rzeczywistość poczytaj ile jest syjonistów w naszym kościele i piorą mózgi naszym Polakom BÓG BOGIEM ,ale nasze myślenie jest najważniejsze.Zobacz jak nas zaczynają dzielić.Nic innego nam nie pozostało jak się jednoczyć uświadamiać POLAKOM o co im chodzi skłócić nas Polaków.Teraz to młodzi od was zależy nasza POLSKA. POWODZENIA.

  • lololo 20 kwietnia 2011 o 5:35 pm

   Ciekawe czy prawdziwy Bog przebaczy temu bogu ktory dal zezwolenie na zabijanie innych.

  • Pelagia 21 kwietnia 2011 o 7:24 am

   szanowny adminie – pan Gallus nawołuje do przemocy: cyt.:
   po siódme spalić każdy kosciół bo to pogańskie świątynie, wy*ebać symbole czaszek i kosci – bo tym sie poslugują panowie z NWO i skull&bones, znajdziemy tego dziadostwa mnóstwo na świątyniach
   usunąc gargulce, które albo przedstawiają szatana i demony, albo reptilian, którzy zawladneli nasza cywilizacja i hodują nas jak bateryjki.

   czy admin będzie popierał nawoływanie do przemocy i pozostawi takie pełene nienawiści teksty ?

   • monitorpolski 21 kwietnia 2011 o 8:17 am

    Dziękuję. Jeszcze raz proszę Gallusa o zachowanie pewnych zasad. Chyba nie proszę o wiele, tu naprawdę jest wolność dyskusji – ale nie powinno się ucinać gałęzi na której wszyscy siedzimy.

  • Pelagia 21 kwietnia 2011 o 7:27 am

   tak, syjoniści wleźli do kościoła, ale po to, by kościół niszczyć od środka. zrozumiałeś ??
   KRK ma być twórcą nwo ?? założeniem nwo jest zniszczenie KRK – tak więc wasze insynuacje są śmieszne

 54. ALFA 20 kwietnia 2011 o 6:19 pm

  lololo :

  Ciekawe czy prawdziwy Bog przebaczy temu bogu ktory dal zezwolenie na zabijanie innych.

  Co ty pieprzysz gdzie kto kogo chce mordować.Mamy się jednoczyć osądzić winnych i tak postąpić jak oni ciężka praca a nie mordować.Chociaż oni mordowali .Jedno wyjście wszyscy WON. Jak zrobiła IRLANDIA nowa konstytucja .Żyjemy sami i się sami wyżywimy.A ci co zrobili zadłużenie niech odpracoją łopata do ręki jest ich 460 osób.Jak rządzili tak niech spłacają nasz dług.Jak umieli sobie przyznawać premie to niech odpracują coś za coś.Jeszcze trzeba dziennikarzy dołączyć do nich bo pracowali dla nich okłamując nas.Lekarzy za to ,że nas nie leczyli a truli.Szukajcie kto pracował na naszą nie korzyść.I tu znajdzie się jeden worek tych tłumoków co odrobią nasze zadłużenie.Kto jeszcze doda do odpracowania naszego zadłużenia.Proszę o dalsze wymienienie kto ma odpracować nasze zadłużenie.

  • Sylu 20 kwietnia 2011 o 7:21 pm

   Poprawka chodzi, chyba o Islandie.
   Irlandia już pokazała za kim stoi, kiedy wzięła pożyczkę około 95miljardów.

  • lololo 20 kwietnia 2011 o 9:15 pm

   to „pieprze” czyli mowie ze Ci jak sie nazywali krucjaty chrzescijanskie to bylo mordowanie niewiernych jak oni sobie wymyslili w imie boga. Czyli eregora wytworzonego w umysle jakiegos tam bytu. Normalny czlowiek ktory sie modli do tego prawdziwego JA, Zycia, Boga czuje ze zabijanie drugiej osoby jest nie sluszne i zero poszanowania dla zycia. CO dal ten tekst do myslenia ?

 55. .Gallus. 20 kwietnia 2011 o 7:40 pm

  Do Pana należy ziemia i to, co ją napełnia,
  świat i jego mieszkańcy.
  2 Albowiem On go na morzach osadził
  i utwierdził ponad rzekami.

  3 Kto wstąpi na górę Pana,
  kto stanie w Jego świętym miejscu?
  4 Człowiek o rękach nieskalanych i o czystym sercu,
  który nie skłonił swej duszy ku marnościom
  i nie przysięgał fałszywie.
  5 Taki otrzyma błogosławieństwo od Pana
  i zapłatę od Boga, Zbawiciela swego.
  6 Takie jest pokolenie tych, co Go szukają,
  co szukają oblicza Boga Jakubowego.

  7 Bramy, podnieście swe szczyty
  i unieście się, prastare podwoje,
  aby mógł wkroczyć Król chwały.
  8 „Któż jest tym Królem chwały?”
  „Pan, dzielny i potężny,
  Pan, potężny w boju”.
  9 Bramy, podnieście swe szczyty
  i unieście się, prastare podwoje,
  aby mógł wkroczyć Król chwały!
  10 „Któż jest tym Królem chwały?”
  „To Pan Zastępów: On sam Królem chwały”.

 56. ONZ666 20 kwietnia 2011 o 8:22 pm

  ALFA :
  Jak zrobiła IRLANDIA nowa konstytucja

  Islandia chyba…

 57. ALFA 20 kwietnia 2011 o 8:50 pm

  ONZ666 :

  ALFA :
  Jak zrobiła IRLANDIA nowa konstytucja

  Islandia chyba…

  Ok pomyliłem się

 58. iHe 20 kwietnia 2011 o 9:05 pm

  Ciekawa dyskusja o masonerii w kościele na http://wwww.newworldorder.com.pl/post.php?id=1896
  http://tiny.pl/hd6s6
  http://marucha.wordpress.com/2010/03/06/o-zmianie-nastawienia-kosciola-do-masonerii/

 59. Buka 20 kwietnia 2011 o 9:09 pm

  Pierwsza teleportacja człowieka wydaje się być bardzo blisko?
  http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Po-raz-pierwszy-udala-sie-teleportacja,wid,13330898,wiadomosc.html?ticaid=1c29d
  A tu ciekawostka – http://polskapolityka.com/archiwum/talmud/page_01.htm i dotąd podobno zero odzewu.

 60. APA 20 kwietnia 2011 o 9:42 pm

  O jejku ! Ilu tu walecznych !
  Nie rozbilscie przypadkiem swych klawiatur ?
  A szmule co raz bardziej panosza sie w Polsce !
  Davidki dalej was truja i uwazaja ,ze debil polski wszystko kupi ,nawet masc na wszy ,zje lub wypije kazdy belt i mamrot .
  Zas nawiedzony znajdzie pocieszenie w pielgrzymce do cudownych szmulowych miejsc .

  Zal mi was i waszych komputerow ,ktore wam sie chyba juz mocno grzeja.

  Tak, tak , marzy sie szmulom palenie polskich kosciolow ale nie wiedza ,ze gdy to zaczna robic w Polsce to bedzie ich rzeczywisty koniec!
  DOBRANOC gorace i mlode glowy !

 61. boskaenergia 21 kwietnia 2011 o 2:23 am

  Nie dawajcie się ponosić nienawiści rasowej, to taktyka jezuitów, wzbudzać nienawiść rasową. Temat jest duzo bardziej skomplikowany. Część Żydów dała się ponieść na fali, ale to nie Żydzi są winni. Działacze w tych organizacjach tajemnych,jak masoni, Illuminaci, zakon maltański i zakon jezuitów, to trzon NWO, to zlepek róznych narodowości, a Żydzi i Islamiści też chodzą po ich sznurku, tak jak my. Wogóle nie rozumiecie tematu. Myślę, ze nawet Fulford do końca jeszcze wszystkiego nie skumał, ale wierzę, ze dojdzie do wszystkiego, bo facet ma jaja i widzę, że umie dochodzić do prawdy. Posłuchajcie wykład profesora Waltera Vietha

 62. boskaenergia 21 kwietnia 2011 o 2:34 am

  Zobaczycie co będzie się działo, jak się Żydzi przebudzą.

 63. Siuba58 21 kwietnia 2011 o 2:57 am

  Oddaj mi, Panie, sprawiedliwość,
  bom nienagannie postępował
  i nie byłem chwiejny, pokładając nadzieję w Panu.
  2 Doświadcz mnie, Panie, wystaw mnie na próbę,
  wybadaj moje nerki i serce:

  3 Bo mam przed oczyma Twoją łaskawość
  i postępuję w Twej prawdzie.
  4 Nie zasiadam z ludźmi fałszywymi
  ani z niegodziwymi się nie spotykam.
  5 Nie cierpię zgromadzenia złoczyńców,
  a nie przestaję z występnymi.
  6 Umywam moje ręce na znak niewinności
  i obchodzę Twój ołtarz, Panie,
  7 by obwieszczać głośno chwałę
  i rozpowiadać wszystkie Twoje cuda.
  8 Panie, miłuję dom, w którym mieszkasz,
  i miejsce, gdzie przebywa Twoja chwała.
  9 Nie dołączaj mej duszy do grzeszników
  i życia mego do ludzi pragnących krwi,
  10 w ich ręku zbrodnia,
  a ich prawica pełna jest przekupstwa.
  11 Ja zaś postępuję nienagannie,
  wyzwól mnie i zmiłuj się nade mną!
  12 Moja stopa stoi na równej drodze,
  na zgromadzeniach błogosławię Pana.

  • Ewa Polska 23 kwietnia 2011 o 6:41 am

   >>>11 Ja zaś postępuję nienagannie,
   wyzwól mnie i zmiłuj się nade mną!<<<
   ******************************

   Jesli David postepuje *nienagannie* dlaczego blaga o milosierdzie dla siebie???
   Milosierdzie okazuje sie tylko winnym – nienaganni i niewinni nie musza blagac o milosierdzie.

   Okrutny ten Pan Bog Davida…… pewno lokalny krol albo cesarz….

   • zenobiusz 23 kwietnia 2011 o 6:52 am

    Ewa Polskower,daj se spokój,Miej pretensje do swojej jesziwy,że takich debili jak ty wypuszcza.

 64. katerina404 21 kwietnia 2011 o 2:12 pm

  Najbliższy prawdy jest pedro

 65. .Gallus. 21 kwietnia 2011 o 5:23 pm

 66. katerina404 23 kwietnia 2011 o 12:11 am

  Protokół wyginięcia masz te swoje chemtrailsy

 67. katerina404 23 kwietnia 2011 o 12:17 am

  Protokół wyginięcia masz te swoje chemtrailsy

 68. katerina404 23 kwietnia 2011 o 12:20 am

  Protokol wyginięcia masz te swoje chemtrailsy

 69. katerina404 23 kwietnia 2011 o 12:22 am
 70. Ewa Polska 23 kwietnia 2011 o 4:11 pm

  zenobiusz :Ewa Polskower,daj se spokój,Miej pretensje do swojej jesziwy,że takich debili jak ty wypuszcza.

  ******************

  Zenobiusz,
  DEBILEM to TY jestes – udokumentowane przez ciebie samego.

  Oto cytat z bloga Zenobiusza:
  „Dzwonił mój brat Witek z Medziugorie, już 2-gi raz mówi o cudownej wodzie w miejscu objawień Matki Boskiej w Płn. Bawarii = jedna kropla oczyszcza cały ocean z radiacji… ”

  Jestes NIEBEZPIECZNYM wiariatem. Kropka.

  A propo tych CUDOWNYCH kropel …. moj tesc rozchorowal sie bardzo ciezko i umarl w niecaly rok po wizycie do Lourdes …. jakos o tym nie mowi sie….

  Ale najciekawsze, ze DEBILE jak Zenobiusz, wszystkich ktorzy odwaza sie myslec samodzielnie od razu nazywaja …. no wlasnie …. ZYDAMI.

  • zenobiusz 25 kwietnia 2011 o 9:10 pm

   To cytat z maila Piotra Beina,przytoczony z blogiem Monitor polski.Pudło.Premii nie będzie.

 71. Ewa Polska 23 kwietnia 2011 o 4:24 pm

  zenobiusz :Właśnie Ewo polszczejsza od PolakówTo nie Gallus.to Psalm 1,umieszczony przez admina,w miejsce ataku na Kościół.Ja wiem,że w talmudzie nie ma Psalmów,a torę to macie zakurzoną.Pan Bóg w Polsce jeszcze z dużej litery piszą.Czyżbyście robili kadrowo bokami ???Podszkol się.http://www.nonpossumus.pl/ps/Ps/

  *********************

  To jest bardzo ciekawe, ze ludzie twego pokroju, wszystkich ktorzy mysla samodzielnie i widza to zycie takim jakie jest ono naprawde, automatycznie wpisuja do ZYDOSTWA…… Wygodne to. Twoj rodzaj NIE JEST w stanie sobie wyobrazic, ze mozna myslec inaczej – LEPIEJ – a jednoczesnie nie byc gejem, lezbijka, liberalem, ani, no wlasnie, ZYDEM….

  Oto cytat z blogu Zenobiusza:
  >>>Dzwonił mój brat Witek z Medziugorie, już 2-gi raz mówi o cudownej wodzie w miejscu objawień Matki Boskiej w Płn. Bawarii = jedna kropla oczyszcza cały ocean z radiacji… <<<

  Czy ty uwazasz, ze ty sluzysz POLSCE dobrze siejac takie HEREZJE i dezorientacje wsrod ludzi???

  • zenobiusz 25 kwietnia 2011 o 9:15 pm

   Tylko fanatyczny czytelnik talmudu,nie zna Księgi Psalmów, bo ta, jest z Tory,a czytana w oryginale, nie kojarzy się z polskim, pięknym przekładem.Nie chciało się czytać w polskiej Biblii,prawda ? To wykazałaś dwa razy,swoimi wypowiedziami.Zmilcz więc hasbareńku.