Czy Benjamin Fulford jest dezinformatorem?

Z emaila: (…) I stwierdzam wszem i wobec, że Benjamin Fulford jest po to aby DEZINFORMOWAĆ NAS. WIELKI BENJAMIN FULFORD mówi, że on patrzy na licznik Geigera i nie widzi zagrożenia i podobno to nagranie robił z Tokio, ale jak ktoś, kto jest takim światowym człowiekiem może się opierać na takiej marnej rzeczy jak licznik Geigera? Który nie wyłapuje promieni alfa, plutonu, uranu i innych świństw? (…)   =======================================================================
Poniższy mail z linkiem do przetłumaczonego nagrania wideo otrzymałem od jednego z czytelników bloga. Prosił o rozpowszechnienie tej informacji, więc to czynię. W dyskusjach przedstawia się jako „GALLUS”.
Fulford tłumaczy w jaki sposób dowiedziano się o Kolvenbachu. Badano sprawę kontroli nad drukowaniem pieniędzy. Dzięki pomocy „miłych” ludzi z Interpolu, CIA itp, udało się ustalić, że wszystkie drogi prowadzą do banku watykańskiego. Ludzie, których zwierzchnikiem jest Kolvenbach nie są Chrześcijanami, są wyznawcami lucyfera – szatana. (komentarz: monitorpolski)

http://www.youtube.com/watch?v=Ucag_vHFy7c

Cytuje pana doktora Piotra Beina

P.Bein

do którego mam wielki szacunek: „wymachują Geigerami, Geiger nie wykrywa alfa, nie wykryje Uranu i Plutonu, to Se można wszystko wiecie gdzie wsadzić…” (zob: http://www.youtube.com/watch?v=yruYQxxXtFY)
A tutaj cytuję Benjamina Fulforda z pochodzenia polskiego żyda:

„Mam przyjaciela który jest profesorem fizyki, i on mi regularnie pokazuje odczyty z liczników Geigera, i on potwierdził, że wartość promieniowania jest bardzo normalna tutaj w Tokio, które jest w odległości 240 km od elektrowni Fukushimy, dalej niż czarnobylska katastrofa.”
„Wszystko jest propagandą, która ma zasiać strach i panikę. To jest tak oczywiste, jeżeli oglądasz Chińskie i Rosyjskie media, oni nie potwierdzają żadnego niebezpieczeństwa”
„A Przeciwnie zachowują się amerykańskie i europejskie media, które ulegają naciskom japońskiego ministerstwa spraw zagranicznych i nie ukrywają się ze swoimi „faktami” aby szerzyć strach i panikę.”
„Właściwie, to zwykły Amerykanin jest bardziej przerażony niż przeciętny Japończyk. Japończycy mają się dobrze, bez strachu i paniki na chwilę obecną. „
„PODWYŻSZENIE PROMIENIOWANIA DO POZIOMU 7, JEST ZWYKŁĄ PROPAGANDĄ, KTÓRA MA NA CELU SZERZENIE STRACHU I PANIKI”
„PIJĘ WODĘ Z KRANU JAK WIDZISZ, I JEST ZUPEŁNIE W PORZADKU, WŁAŚCIWIE TO PIŁEM WODĘ Z BUTELKI PRZED TRZĘSIENIEM ZIEMI…”
„Przy okazji, Clinton przyjechał do Japonii 17 kwietnia…”

Przerobiłem cały filmik – jest to druga cześć nagrania z 17 kwietnia „Benjamin Fulford – National Emergency Committee”. I stwierdzam wszem i wobec, że Benjamin Fulford jest po to aby DEZINFORMOWAĆ NAS. Tłumaczenie zaczerpnąłem z http://www.youtube.com/watch?v=nPew5IKf0PI
Tak więc WIELKI BENJAMIN FULFORD mówi, że on patrzy na licznik Geigera i nie widzi zagrożenia i podobno to nagranie robił z Tokio, ale jak ktoś, kto jest takim światowym człowiekiem może się opierać na takiej marnej rzeczy jak licznik Geigera? Który nie wyłapuje promieni alfa, plutonu, uranu i innych świństw?
To niech BENJAMIN FULFORD – światowy człowiek, dalej siedzi w tym Tokio, podczas gdy cały rząd Japoński się ewakuuje, USA wycofała swoich żołnierzy, bankierzy, właściciele korporacji uciekają, i słyszałem, że jakuza też podobno ucieka.
Niech on się zdecyduje, czy zamierza mówić ludziom, że mają UCIEKAĆ BO 11 KWIETNIA MIAŁ WYBUCHNAĆ WULKAN FUDŻI, czy namawia ich do pozostania i wdychania radioaktywności.
TAK WIĘC KIM JEST TAK NAPRAWDĘ BENJAMIN FULFORD? –dezinformatorem? – największym? Kłamca, kłamca, kłamca…!
PROSZĘ TO ROZSYŁAĆ WSZĘDZIE, NIECH SIĘ LUDZIE DOWIEDZĄ, ŻE BENJAMIN FULFORD coś kręci, i namawia wszystkich do pozostania w Japonii, bo on PIJE WODĘ Z KRANU I DOBRZE SIĘ CZUJE – ZWYKŁY DEZINFORMATOR.
Czekałem na to, aż Benjaminek wpadnie na czymś. Na tych filmach wygląda jak koleś z telesprzedaży MANGO i próbuje wcisnąć tani kit.
Na moim kanale na youtube, będzie więcej jego nagrań, tak więc każdy będzie mógł przemyśleć sobie kim tak naprawdę jest pan Fulford, ZNALAZŁEM KOGOŚ, KTO ZNA JAPOŃSKI I BĘDZIE MI PRZESYŁAŁ NAGRANIA…
GALLUS
==============================================================
Faktycznie, zachowanie Fulforda może budzić zdziwienie. Trudno mieć złudzenia co do skażenia radioaktywnością po obejrzeniu nagrań takich jak te:

A tu Fulford pije kranówę! Nie wykluczałbym jednak jego dobrych intencji. Może mieć złych doradców, a może to my mamy niewłaściwe informacje? Wszak Rotszyldzi od dość dawna kontrolują bankiem watykańskim, co wcale nie musi oznaczać, że Papież i Kościół są z nimi w świetnej komitywie. Może to być koegzystencja na zasadzie pasożyta, który jednak jest do czegoś potrzebny. A może ten pasożyt próbuje za wszelką cenę zniszczyć organizm na którym żeruje?
O tym, że lucyferianie mogą stać na szczycie drabiny mówi wielu badaczy NWO. Także prezenterzy radiowi jak Alex Jones czy dr Stan Monteigh mówią wyraźnie o tej grupie.
zob: http://watch.pair.com/mystery-babylon-4.html

Reklamy