Wydarzenia i komentarze, 24 kwietnia 2011r

Papież: „Człowiek nie jest przypadkiem ewolucyjnym”

Podczas najważniejszej w roku, 3-godzinnej Wielkanocnej Mszy Świętej, która zakończyła się po północy, w swojej homilii Papież Benedykt XVI podkreślił biblijne pochodzenie Człowieka. „Niewłaściwym byłoby twierdzenie, że w małym zakątku Kosmosu, na skutek ewolucji, mógłby powstać gatunek zdolny do logicznego myślenia, szukający racjonalnego wytłumaczenia stworzenia. Gdyby życie było skutkiem ewolucji gdzieś na marginesie Wszechświata, to życie nie miałoby sensu”. W swoim filozoficzno – teleologicznym wywodzie Papież dodał, że „Powód musiał być na samym początku, był to powód twórczy, boski”. http://news.yahoo.com/s/ap/20110423/ap_on_re_eu/eu_vatican_easter_vigil_4

Fukushima to 2000 półmegatonowych bomb atomowych
Skrót artykułu ze strony amerykańskich weteranów wojennych: http://www.veteranstoday.com/2011/04/22/fukushima-2000-atomic-bombs/

Fukushima to 2000 takich głowic

Taka ilość radioaktywnych substancji wydostała się do atmosfery z elektrowni w Fukushima. 1 półmegatonowa bomba to równowartość 33 bomb, które spadły na Hiroshimę. Niewidzialne opary z elektrowni mogą zabić swoimi cząstkami 70 miliardów ludzi – taki jest poziom skażenia. Taki sam skutek przyniosła by wojna nuklearna, tak więc sytuacja nie jest już hipotetyczna – mamy do czynienia ze skutkami takimi jak wojny z użyciem 2000 bomb atomowych. Owszem, nie doszło do fizycznego zniszczenia celów, poza samą elektrownią, ale skażenie środowiska będzie miało takie same skutki jak wynik wybuchu 2000 wielkich głowic jądrowych (półmegatonowe głowice instaluje się np. w pociskach balistycznych). Co więcej, to nie jest jeszcze koniec koszmaru -sytuacja w reaktorach grozi kolejnymi wybuchami!
Tajemnicą państw posiadających broń atomową jest fakt, że można zniszczyć cały świat za pomocą jedynie 300 bomb o mocy 1 megatony. Dlatego głowice jądrowe i materiały do ich budowy są tak starannie chronione. Nikt się nie spodziewał, że wojna atomowa może przybrać taką formę. Niewidzialna śmiercionośna mgła zmierza w kierunku każdego z nas, za kilka miesięcy wielu z nas może zacząć chorować na raka czy też nawet już nie żyć. Zakup licznika do pomiaru radioaktywności oznacza wydatek co najmniej 400$ (jak pisaliśmy wcześniej, i tak to nic nie da w przypadku cząstek uranowych czy plutonowych).
Tak więc nie ma na co czekać – trzeba działać. Trzeba natychmiast zakończyć ten koszmar. Jak radzi amerykański fizyk japońskiego pochodzenia Michio Kaku, całą Fukushimę należy jak najszybciej zabetonować tak jak to zrobiono z Czarnobylem.

„Pedofil” Kissinger naciska na lądową inwazję na Libię

Jeden z czołowych psychopatów świata,  koordynator tzw. „rządu światowego” na USA, którego uważa się również za zbrodniarza wojennego, oraz dewianta seksualnego, Henry Kissinger, próbuje przekonać elity USA, że w Libii konieczna jest inwazja lądowa.
Informację tę podał weteran amerykańskiego dziennikarstwa śledczego Jim Tucker, który ma zaufanych informatorów w tzw. Bilderbergu – międzynarodowej grupie najbardziej wpływowych arystokratów, polityków, bankierów, wojskowych i przedstawicieli mediów i biznesu.
Będąc wyraźnie w depresji, Kissinger 3-krotnie, podczas różnych konferencji wygłaszał tezę o konieczności inwazji w Libii. Według informatorów Tuckera, potrzebę wojny w Libii lansuje tzw. Komisja Trójstronna (Trilateral Commission) oraz wspomniany już Bilderberg. Chodzi o utrzymanie zamieszania w regionie do końca roku 2012, kiedy to USA dla Izraela ma zaatakować Iran. Zniszczona wojną Libia i inne kraje arabskie nie będą wtedy mogły przyjść z pomocą Iranowi. Wojny dadzą także stronom atakującym wielkie profity.

Inwazja lądowa byłaby całkowitym złamaniem obietnic Prezydenta Obamy, który twierdził, że do tego nigdy nie dojdzie i że ograniczać się będzie do ataków powietrznych za pomocą bezzałogowych samolotów. Wojna z Libią kosztowała jak dotąd amerykańskich podatników 608 miliardów dolarów. Należy dodać do tego koszty wojny w Afganistanie, która toczy się już 10 rok, okupacji Iraku i utrzymania wielu innych baz wojskowych na całym świecie by zauważyć, że Amerykanie już długo nie będą w stanie utrzymywać tego typu wydatków. Wiele miast i stanów jest na skraju bankructwa.

Kissinger dał też znać, że wyraźnie nie podoba mu się iż niezależna prasa podaje dowody na powiązania opozycji wobec Kadafiego z terrorystami z Al Kaidy, przez co trudniej będzie przeforsować ideę wojny lądowej.  W rozmowie z Alexem Jonesem, Tucker podał informację, że elity robią wszystko by na skutek zamętu na Bliskim Wschodzie, cena benzyny w USA przekroczyła pod koniec 2012 roku 7 dolarów za galon (w Polsce będzie to ponad 8 złotych za litr). Celem jest także obniżenie standardu życia w USA i innych krajach do poziomu krajów III świata. Tucker oznajmił też, że kolejne spotkanie grupy Bilderberga odbędzie się w dniach 9-13 czerwca w St. Moritz w Szwajcarii.

na podstawie: Kissinger Pushing For US Ground Invasion Of Libya

Dodatkowe materiały:

Into the Fire – pełnometrażowy film z Charlie Veitchem na YouTube

bazpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=zejD0UkMGGY

Reklamy

89 responses to “Wydarzenia i komentarze, 24 kwietnia 2011r

 1. navajo88 24 kwietnia 2011 o 7:44 pm

  Papież jest stuknientym człowiekiem i tyle !!!!!, kościuł katolicki też pieprzy od rzeczy ,sorry za brzydkie słowa ,,,,ale wszechswiat nie jest stworzony na potrzeby kościoła katolickiego !!!!! ,Wszechświat to jest EWOLUCJA !!!! panowie księża !!!! i czy wam to się podoba czy nie ,ale taka jest prawda .Nasza ziemia i wszystkie żyjące na niej stworzenia i w tym my ludzie jesteśmy tylko pasażerami na ziemi !!!!! i to natura ,a nie bóg decyduje o tym czy życie bęndzie na ziemi trwało dalej czy też nie i to sama przyroda ,kturą z taką lubością niszczymy pozwoli nam dalej żyć na tym kawałku skały zwaną nadal ziemią i zawieszoną gdzieś w głębinach wszechswiata i umiejscowioną gdzieś na krańcach naszej galaktyki .Na ziemi już wiele razy dochodziło do wielkich wymierań na ziemi i będzie następne wymieranie ,bo takie są prawa przyrody i natury, a za jakieś 6 do 8 miliardów lat także znikmie nasz układ słoneczny ,jub zmieni się do nie rozpoznania i wraz nim zginie ziemia !!! i wszystko co na niej żyje ,po prostu słońce tak zwiększy swoje rozmiary że wszystko spopieli aż do planety Jowisza i Saturna w związku z czym nasz układ słoneczny także zmieni się i to diametralanie .Bo nikt i nic nie daje nam gwarancji na wieczne trwanie i wieczne życie a oto już zadba sama natura czyli ewolucja !!!! J.M.H

  • monitorpolski 24 kwietnia 2011 o 8:05 pm

   Wyrażasz sąd opierając się na swoich doświadczeniach. A jest tyle niewytłumaczonych rzeczy! Są poważne argumenty naukowe przeciwko tzw. „teorii ewolucji”, która zresztą została stworzona na użytek masonerii. Przyjrzyj się chociaż kim był Darwin. Owszem, kreacjonizm nie musi wyglądać wcale tak jak to się potocznie przyjmuje, mamy do czynienia ze zmianami organizmów na skutek bodźców (teoria Lamarcka, która zresztą się świetnie sprawdza).
   Skąd wiesz ku czemu zmierza życie, świadomość? Sam przeżyłeś śmierć kliniczną i wróciłeś do życia. Może masz jakieś ważne zadanie do wykonania? Pójdź do wróżki na krakowskim Rynku, a przekonasz się, że istnieje niewidzialny świat, który jest dostępny dla wybranych.

   • Ewa Polska 25 kwietnia 2011 o 5:09 am

    >>>Pójdź do wróżki na krakowskim Rynku, a przekonasz się, że istnieje niewidzialny świat, który jest dostępny dla wybranych.<<<

    ??????????????
    Niewidzialny swiat, ale dostepny tylko dla *wybranych*….. skad my to juz znamy….

    I co dziwic sie *unym*? Miedzy *unymi* i reszta *lepszych* nie ma az takiej duzej roznicy…

  • yaphoto 25 kwietnia 2011 o 8:50 am

   Jesli kogos NAPRAWDE interesuje czym sa religie:

   „To, o czym przeczytacie w tej książce, zachwieje waszymi dotychczasowymi wyobrażeniami na temat śmierci. Autor w ciągu wielu lat zabrał do świata duchowego setki osób. Przedstawiony tutaj szczegółowy opis 29 przypadków zawiera relacje zarówno ludzi bardzo religijnych, jak i duchowo nie zaangażowanych oraz tych niezdecydowanych -wszystkich, którzy wykazali godną uwagi konsekwencję w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące świata duchowego.”
   „Niektórzy z moich pacjentów, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, byli bardzo religijni, podczas gdy inni w ogóle nie wierzyli w żadne duchowe aspekty. Większość zaś znajdowała się gdzieś pośrodku, prezentując mieszaninę osobistych poglądów na temat życia. Zadziwiającą rzeczą, jaką odkryłem wraz z rozwojem moich badań był fakt, że jeśli dana osoba przeniosła się raz z powrotem do stanu duchowego, przejawiała niezwykłą zgodność z innymi pacjentami w zakresie udzielania odpowiedzi na temat świata duchowego.”

   „Kończąc chciałbym dodać, że to, co przeczytacie, może być szokiem w kontekście dotychczasowych wyobrażeń na temat śmierci. Przedstawiony tutaj materiał może być sprzeczny z waszymi filozoficznymi lub religijnymi koncepcjami.”

   http://davidicke.pl/forum/dr-michael-newton-past-life-therapy-napisy-pl-t2838.html

  • BirD2 25 kwietnia 2011 o 11:15 am

   Prorokujesz nad tym czego w nawet w 1’dnym %’cie nie rozumiesz.. Przedstawiłeś swój punkt widzenia który jest mniej lub bardziej wiarygodny ale nie znaczy też to że masz racje a inni sie mylą..

   Na samym początku powinieneś dodać „Moim Zdaniem..”

   Chociaż Moim Zdaniem jesteś zdrowo walniętym człowiekiem który wmówił sobie swoją prawde, która ci odpowiada i najbardziej pasuje do twoich przekonać..

   3m_sie Nav.

  • MamyPojechane... 25 kwietnia 2011 o 1:37 pm

   …mowisz ze to natura a nie Bog zadecyduje czy na ziemi bedzie zycie czy nie itp… A ja ci powiem ze to Bog zadecyduje czy jaka kolwiek natura wogule bedzie istniala… 😉

   Ps: istniejesz I wciaz masz watpliwosci co do istnienua Boga… hmmm dziwny jest tok rozumowania niektorych ludzi.

  • obroncakrzyza 25 kwietnia 2011 o 10:58 pm

   Papież ma rację a Ty nie. Tak jest tylko kwestia że według mnie takie życie lub inne jest bardzo częste w całym Wszechświecie.

 2. Feldkurat Katz 24 kwietnia 2011 o 8:26 pm

  Moze trzeba wyrychtovac dziala orgonowe… Ehhh Monitorzepolski!

 3. navajo88 24 kwietnia 2011 o 8:30 pm

  żeczywiście wróciłem do życia !!! ale okaże się czy mam jakieś zadanie do wykonania Monitor ,ale realia są jakie są i my tego nie zmienimy i to jest fakt!!!!! a co do wróżek to wybacz ale nie skożystam ,również mugłbym iść do czarownika afrykańskiego !!!! .A co do ewolucji życia na ziemi to jest fakt byly co najmniej 3 wielkie wymierania gatunków na ziemi ,ostatnie 65 milionów lat temu i temu też nie da się zaprzrczyc i bendą następne ,bo takie są prawa natury Monitor ,wiem masz prawo myśleć innaczej aleto jest fakt !!! i my również znikniemy z tej ziemi i to zapewnie na własne życzenie i z pomocą naszej kochanej techniki ,,albo na skutek jakiej niespodziewanej katastrofy kosmicznej . Pozdrawiam J.M.H

  • monitorpolski 24 kwietnia 2011 o 9:15 pm

   Mówię ci, poszukaj info o Darwinie. Większość papki jaka nam jest wsadzana w szkołach, w prasie itd jest do kosza. Dinozaury żyły jeszcze kilkanaście tysięcy lat temu. No bo inaczej jak wytłumaczysz ślady stóp ludzkich w tych samych pokładach co szkielety dinozaurów? Tzw. teoria ewolucji, czyli „przetrwania najsilniejszych” jest ideologią ludobójców, nazistów. Ci ludzie chcą mieć wytłumaczenie na eksterminację, którą planują. A możesz być jednym z pierwszych do eliminacji…

  • baba wanda 25 kwietnia 2011 o 12:49 am

   @Navajo88
   Polecam ksiazke „Zakazana archeologia”. Nie po to, zeby Cie przekonac do zmiany pogladow, ale zebys mogl swoje poglady poszerzyc, wziasc inna opcje wogule pod uwage. Pozatym naprawde ciekawa ksiazka i czyta sie jednym tchem.

   Zobacz to zdjecie

  • jarosK 25 kwietnia 2011 o 1:54 pm

   navajo88:
   Ty wróciłeś do życia? Przeciwnie , Ty się od niego oddalasz..I nie chodzi mi o religie świata , bo faktycznie one są postępem ewolucji…Chodzi tylko w wyłącznie o to ,że nie wierzysz w samego Boga…Tłumaczyć i przekonywać nie mam zamiaru, kogoś kto szuka dowodów na istnienie Boga, w Twoim umyśle jest już tak , że gdybyś je nawet znalazł, to i tak próbowałbyś je obalić…Pokój z Tobą

 4. Benjamin Fulford 24 kwietnia 2011 o 8:35 pm

  Nie lękajcie sie

 5. Cupak 24 kwietnia 2011 o 8:55 pm

  Zupełnie z innej beki !

  Tylko dziś w dwóch amerykańskich filmach w TV, które powstały przed rokiem 2001 natknąłem się na wyłuszczone liczby: 119, 911, układane i wymawiane w różnych kombinacjach. Pierwszy film to:

  Kochany urwis II Komedia USA 1991 – nawet tutaj iluminaci siali propagandę. Czyli już wtedy wiedzieli, że rozdupcą sobie WTC.

  Drugi:

  Kolekcjoner kości Thriller USA 1999

  Na pewno każdy wie co się wydarzyło 11/9. Zapewne jest tego cała masa w innych hollywoodzkich produkcjach. Filmem któremu ostatnio też się przyjrzałem i zawiera bardzo dużo nawiązań do 9.11 jest Szklana Pułapka 3.

  • baba wanda 25 kwietnia 2011 o 12:53 am

   Ja bardzo czesto patrzac na zegarek widze 11:11 lub 1:11. Czasami trafiam na 3:33 lub 4:44. Ale te 11-stki to prawie kazdego dnia. Nie wiem czy to cos znaczy, ale z kolei w takie przypadki tez nie wierze, bo dlaczego nigdy nie widze 11:10 czy 11:12.
   Czy ktos tez tak ma?

   • Kuba 25 kwietnia 2011 o 8:40 am

    Ja tak mam 😉 ciekawe bardzo.

   • zenobiusz 25 kwietnia 2011 o 9:28 am

    Od paru lat to obserwuje u siebie.Nie wiem co to jest ale to nie przypadek.

   • aikon90 26 kwietnia 2011 o 12:22 pm

    11:11 – klucz uniwersalnych prawd – duchowe prawa Wszechświata, brama przez którą przechodzimy z ciemności w światło. Jest tylko jedna wielka zasada: przechodź przez te bramy (w przypadku 11:11 jest ich 11) bez najmniejszych oczekiwań. To ma być 100% zaufanie Bogu i tak trzeba cały czas utrzymać swój umysł.
    Od wielu lat jesteśmy tajemniczo budzeni do klucza 11:11. Coraz więcej ludzi zaczyna postrzegać tą kombinację cyfr przed swoimi oczami. Patrzymy w tej chwili na zegarek, widzimy go w swoich rachunkach … wnika w naszą świadomość, zaczynamy intensywniej myśleć o tej dziwnej zbieżności cyfr. Powoduje to przywrócenie naszych banków pamięci komórkowej, to w naszej głębi jest odpowiedź. Odpowiedź albo podpowiedź czegoś, co od dawna zostało zapomniane!
    11:11 jest potężnym potwierdzeniem, że jesteśmy na właściwej drodze. Dostosowujemy się do najwyższej prawdy. 11:11 to zakodowany spust, umieszczony w naszej pamięci komórkowej jeszcze przed naszym zejściem w materię, który po włączeniu się oznacza, że nasz czas realizacji jest blisko. 11:11 jest pobudką!!! Otwiera się bezpośredni kanał między tobą i tym, co ciągle jest dla człowieka niewidoczne. Nadszedł czas, aby zastanowić się nad sobą, powiększyć wokół siebie czystą przestrzeń.
    11:11 to nowy krok w twoim życiu. Patrz, gdzie stawiasz stopę, która przenosi cię na nowy grunt. Otaczaj się pięknem przyrody, karm swoje oczy barwami wiosny, lata, jesieni, zimy, zasilaj swoje emocjonalne ciało powiewem miłości. Usuń z siebie gwałtowne emocje takie jak: gniew, strach, zazdrość, kłamstwo, nie szukaj zaczepek i napięć, które wyzwalają późniejsze emocjonalne dramaty. 11:11 to energia stawiająca nas na nogi, wstąpi w nas nowy wewnętrzny duch i połączy siły Dzieci Światła. 11:11 będzie pomostem do zupełnie innej spirali ewolucji, niż bywało to na Ziemi do tej pory. Jesteśmy pionierami nowych dróg, wracamy z Ziemi do Domu po bardzo długiej podróży. Mamy taki czas, otworzyć swoją duszę i połączyć siły.

   • baba wanda 26 kwietnia 2011 o 2:11 pm

    @aikon90
    Mozesz podac zrodlo, z ktorego zaczerpniety jest ten tekst?

   • baba wanda 26 kwietnia 2011 o 2:13 pm

    Ok, juz mam. Jak kogos interesuje

    http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_klucz_11_11.html

  • Cupak 25 kwietnia 2011 o 8:16 pm

   tylko mi nie o to chodziło 🙂 ale jak o tym mowa ja często widzę 44

   • baba wanda 25 kwietnia 2011 o 10:21 pm

    Wiem, ze chodzilo o cos innego, ale troche w temacie, wiec jestem ciekawa czy inni maja tak jak ja 🙂 . Mnie te liczby na zegarku przesladuja juz conajmniej od dwoch lat. Nie jestem przesadna, demony jezeli sa to trzymaja sie odemnie z daleka, trzynastki sie nie obawiam, wiec zastanawia mnie o co chodzi 🙂

 6. lololo 24 kwietnia 2011 o 8:56 pm

  ja powiem tak ze to co glosi kosciol i inne religie w ogole nie sprawdza sie w zyciu. Nie mowia jak masz radzic sobie ze strachem lekiem nie mowia czym sa emocje jak to wszystko naprawde funkcjonuje a to wszystko jest w bibli. Watpie zeby tegie glowy z kosciola o tym nie wiedzialy ze jestesmy jednoscia. Ukrywaja to wszystko zeby nami manipulowac. Tylko Ci co naprawde szukaja dochodza do tego. Wiec jezeli ta wiedza jest dla wszystkich bezproblemu do wycwiczenia czyli utrzymywanie uwagi w momencie terazniejszym to nie wiem dlaczego sie o tym nie mowi w kosciele. To nie rodzi zadnych patologi. Tylko robi sie goru z Jezusa jako czlowieka, Maryji i inne balwochwalstwo. NIe mowie bo Jezus zrobil robote i dzieki niemu swiat poznal prawde. Ale to co sie dzieje kompletnie nie o to chodzi naprawde. System chce nie woli i wszystkie instytucje do tego naleza wliczajac tak zwany kosciol katolicki. Banda hipokrytow nawet Ci mili ksieza ktorzy pomogaja. To sie nazywa wyrafinowanie czyli cos za cos ja bede pomagal ludzia oni beda wrzucac na tace malo jest osob ktorzy niosa pomoc bezintersowanie. Nie oceniam ale wezcie taki scenariusz pod uwage.

  • lololo 24 kwietnia 2011 o 9:00 pm

   jezeli utrzymujesz uwage w tu i teraz i nie pogrywasz w intelektualne gierki, nie rozpamietujesz i nie wybiegasz w przyszlosc myslami bo to daje lek i napiecie. Cierpisz rozswiewasz cierpienie. Jak wiedze tych wszystkich pozytywnych ludzi ktorzy ciagle sa zleknieni wystarczy im powiedziec cos milego i sie ciesza powiesz cos smutnego i sie smuca. To jest uzaleznienie jak od heroiny. Takie rzeczy nie powinny miec wplywu na nasza rownowage przeciez to co ktos inny mowi nawet nie istenieje.
   Pozdrawiam

  • monitorpolski 24 kwietnia 2011 o 9:34 pm

   Wiesz co? Ja nie będę z tobą dyskutował, bo to nie jest blog religijny i nie jestem misjonarzem. Ale widzę co się dzieje i na pewno nie Kościół Katolicki, ani nie Papież są problemem.

 7. navajo88 24 kwietnia 2011 o 9:39 pm

  monitorpolski :

  Mówię ci, poszukaj info o Darwinie. Większość papki jaka nam jest wsadzana w szkołach, w prasie itd jest do kosza. Dinozaury żyły jeszcze kilkanaście tysięcy lat temu. No bo inaczej jak wytłumaczysz ślady stóp ludzkich w tych samych pokładach co szkielety dinozaurów? Tzw. teoria ewolucji, czyli „przetrwania najsilniejszych” jest ideologią ludobójców, nazistów. Ci ludzie chcą mieć wytłumaczenie na eksterminację, którą planują. A możesz być jednym z pierwszych do eliminacji…

  Monitor to czy ja bendę pierwszą ofiarą tych tak zwanych lódobójców to mi zupełnie zwisa !!!! ,a co do śladów ludzkich stóp kture zostały znalezione w tych samych pokładach co ślady dinozaurów to mam takie pytanie ,a zkąd wiadomo że te żekome ślady nie pochodzą w prezed 65 milionów lat !!! i że wtedy żyli ludzie na ziemi ???? ,a co z tymi artefaktami z przed 650 milionami lat kture są żekomo w pokładach węgla kamiennego i są znajywane w pokladach węgla w usa ??? i innymi rzeczzami !!! ,powiem ci my jako ludzie wiemy tyle co nic !!!! a nasza wiedza sięga tylko na postawie badań kture sięgają tylko okresu 10000 do 12 000 lat wstecz ! ,a jeszcze wcześniejsze lata to już kompletna tajemnica i tylko mozemy snuc domysly co do dalszych spraw ,ale każdy ma prawo wierzyc w co chce i tyle . Ja wiem jedno że nikt i nic nam nie dał na wieczność i nik nie uczynił nas wiecznym gospodażem tej planety i pewnego dnia jak się pojawiliśmy na ziemi tak i pewnego dnia z niej znikniemy jak pyłek na kartach histori ziemi ,a w życiu nic i nikt nie jest wieczny ,nawet wszechświat !!!! , a co jeśli uczeni mylą się co do wieku istnienia słońca ???? i może właśnie pisząc te słowa ziemia i ludzie zaczeli wkraczać w swą ostatnią fazę istnienia ????? z całym szacunkiem do ciebie Monitor ale ty masz swoje zdania i tak jak ja mam swoje zdanie i tylko czas pokaże ktury znas ma rację ,pozdrawiam J.M.H

  • monitorpolski 24 kwietnia 2011 o 11:05 pm

   No więc sam potwierdzasz że coś nie tak z tą ewolucją! Wg ewolucyji to cziełowiek się zaczął tak gdziesik 2 mln lat nazad. A tu mamy ślady stóp 65 mln lad nazad! Co więcej, niektóre wyglądają jakby je odcisnął but! Nie wierz tym gnidom co nam wciskają fałszywą historię.

 8. 1337 24 kwietnia 2011 o 10:34 pm

  navajo, z całym szacunkiem, ale – zanim wyślesz tekst – wklej go do worda i niech ci poprawi orografię, bo czytać się tego nie da. :\

  • monitorpolski 24 kwietnia 2011 o 11:02 pm

   nie czytałeś historii jaką Navajo opisał na swój temat. Dobrze, że w ogóle chce mu się pisać.

   • Seba 25 kwietnia 2011 o 11:26 am

    To, że facet ma „nieprawdopodobną” historię, to nie upoważnia jego do pisania jak analfabeta. Nie wierzę w jego walkę w Wietnamie i inne bzdury. Udary mają ludzie, którzy przeginają z alkoholem…

  • Siuba58 26 kwietnia 2011 o 2:19 am

   NO…coś ten nasz kolega/koleżanka „navajo88” wygląda podejrzanie, przynajmniej te wypisy przypominają automatyczne odpowiedzi z osoba która nie zna języka w którym pisze???? Chyba dla wielu blogów typowe wejścia? No zobaczymy: uderzyłam w stół 🙂

 9. tony 24 kwietnia 2011 o 10:55 pm

  navajo a w co ty wierzysz wogóle czlowieku?

 10. navajo88 24 kwietnia 2011 o 11:20 pm

  tony ja wierzę tylko w to co widzą moje oczy ,co cuje mój węch i co czują moje rence i przedewszystkim myślę !!!! i oceniam to na swój własny rozum ! i przedewszystkim rozsądek !, i zapewniam cię że mam do tego niezbywalne prawo jako wolny człowiek !
  J.M.H

 11. tony 25 kwietnia 2011 o 12:10 am

  tak masz, oczywiscie! tylko nie neguj Boga, bo w nim mamy ostateczna nadzieje! piszesz jak niewierny Tomasz, poki nie zobacze nie uwierze!!

 12. navajo88 25 kwietnia 2011 o 1:51 am

  tony ja równie mam prawo nie wierzyć w boga !, bo to nie jest mój bóg pamiętaj o tym tony ,bo to że ty wierzysz to nie znaczy że ja również mam wierzyć ,niestety ale takie jest życie ja nie jestem katolikiem i nie jestem skrepowany wyznaniami tej czy innej wiary ,,,ja po prostu żyje w realnym swiecie i patrzę realnie na świat i na to co się wokól dzieje i takie mam prawo ,na razie J.M.H

 13. rabarbarek 25 kwietnia 2011 o 3:25 am

  Przeslanie pastora Wilkersona sprzed 2 lat. Jest on zalozycielem chrzescijanskiej misji , ktora poczatkowo zajela sie praca z trudna mlodzieza, potem mlodymi i doroslymi uzaleznionymi od alkoholu i narkotykow , a obecnie sa tam gdzie znajduja sie ludzie potrzebujcy pomocy. [ sa tez w Japonii] . Wrzucam to przeslanie glownie ze wzgladu na to , ze przepowiada ciezkie czasy , ktore nadchodza dla Ameryki i swiata. Warto zapoznac sie z tym co wedlug Pastora , ma nadejsc. Nie ma tego na tej stronie , ale pamietam kiedys czytalam [ dawno , dawno temu] , ze 25-30 lat temu Pastor ten przepowiadal w jednej ze swoich ksiazek potezne trzesienie ziemii w Japonii , a wkrotce po nim ma nastapic rownie silne w USA. Obecne przygotowania w USA wskazuja , ze prawdopodobienstwo wystapienia takiego trzesienia w Stanach jest duze. Mysle , ze warto zapoznac sie z roznymi glosami ostrzegajacymi przed nadciagajacymi kataklizmami ,w mysl zasady „strzezonego Pan Bog strzeze”. Traktuje to jako ciekawostke bardziej niz pewnik.

  A co do Navajo, to jako stary wiarus , ktory sie kulom nie klanial , w jakis dziwny sposob otoczony jest Boza opieka. I choc wypiera sie Boga jak moze ten go nie chce opuscic. I to Navajo Twoj plus. Cos w Tobie musi byc , ze Bog sie od Ciebie nie odwraca. Mam nadzieje , ze sie nie obraziles , ale znam Cie juz troszke internetowo i wiem co mowie. Pozdrowienia .

  http://davidwilkersoninpolish.blogspot.com/2009/03/pilne-przesanie.html

 14. navajo88 25 kwietnia 2011 o 5:22 am

  hahahahaha nie nie gniewam się rabarbarek ,na razie J.M.H

 15. jojo 25 kwietnia 2011 o 5:37 am

  No to i mamy portal religijny ,w którym każdy przekonuje do swoich poglądów. Religia i wiara jest rzeczą ,która powinna pozostać w sferze prywatnych doznań człowieka i narzucanie swoich doświadczeń jest pirwszym krokim do przejęcia kontroli nad ludzmi. Każda religia chce za wszelką cenę przejąć władzę nad ludzkością i dziwię się , że na tym portalu niby ostrzegającym przed manipulacjami informacją gdy chodzi o religię to nakazuje nam się wierzyć w jedyną słuszną-czyżby jezuici teksty tu dyktowali?

  • Cupak 25 kwietnia 2011 o 8:47 am

   Z religią się zgodzę, ale bez wiary w Jezusa , nie poznamy prawdy po co oni chcą wprowadzić NewWorlOrder. Religia to obrządki takie jak w KK i mącenie w głowach, prawdziwe chrześcijaństwo to Pismo Święte,w którym jest tylko prawda i zero symboli.

   • baba wanda 25 kwietnia 2011 o 2:17 pm

    @Cupak
    Z wiara w swiete pisma to moze byc problem. Rozumiem, ze Ty wierzysz w Biblie. Cala, czy tylko nowy testament, bo niektorzy katolicy sa wybredni-wierza tylko w nowy? A jak w caly, to czy Twoim Bogiem jest ten starszy pan z broda, ktory msci sie do kilku pokolen w tyl? Dla ktorego wazniejszy jest stopien spalenia ofiary, niz Twoje dobre uczynki?
    No a co z tekstami, ktore nie zostaly ujete w Biblii? Sa gorsze?
    A co z Konstantymem, ktory te swiete teksty „przetworzyl”?
    A inne religie maja swoje swiete pisma. Gorsze? Oni by sie dali za nie pewnie pokroic.
    Ok, dosc, bo bedzie „burza”. 🙂

  • monitorpolski 25 kwietnia 2011 o 9:15 am

   Co jezuici mają obecnie do gadania? Obecnie jest niewiele szkół jezuickich, jest to niszowa sprawa. A tu ktoś próbuje nam wmówić, że NWO, rząd światowy, to jezuici. Czy nie jest to podobne do gadki, że wszystkiemu winni są cykliści?

 16. Logos 25 kwietnia 2011 o 10:48 am

  Sami sobie jesteśmy winni. Żyjemy według podwójnej moralności, boimy się mówić co myślimy otwarcie i na głos, nie rozliczamy polityków z niczego, pozwalamy na to, by naszym dzieciom wciskany był kit do głów i serc, sadzamy je przed komputerem gdzie do woli faszerowane są wirtualną przemocą. Nie podążamy za wartościami, prawdą i wolnością, tylko za „promocjami” handlowymi i moralnymi. Świat wokół nas tworzymy my i oni…bez naszego wsparcia nie daliby rady!

  A teraz budzimy się na potęgę. Ale do czego? Nie mamy przywódców, nie mamy planów, nie mamy niczego co stanowiłoby jakąkolwiek siłę, przeciwważyłoby ten szatański plan.

  A może mamy? Może wystarczyłoby by każdy z nas od zaraz zaczął żyć zgodnie z wyznawanymi wartościami, stał się lepszy dla innych i wspierał aktywnie tych, którzy nie boją się wyjść przed szereg, naszych przyszłych liderów.
  Sama wiedza, że wszystko jest nie tak, nie wystarczy. Ona hipnotyzuje, trzyma nas w kleszczach zdumienia i wewnętrznego strachu. trochę pomaga fakt, że w sieci można znaleźć „podobnych” sobie, ale to pseudoterapia. Oni o tym wiedzą…wiedzą, że jesteśmy bezsilni, bo nie ma już woli w nas by wystąpić solidarnie, pokazać, że muszą się z nami liczyć, że potrafimy się zjednoczyć i mamy plan wyjścia z tej psychopatycznej paranoi.

  Popatrzcie na Libię…Gdzie są potężne manifestacje przeciwko tej inwazji?…świat białych ludzi jest następny w kolejce.

 17. jojo 25 kwietnia 2011 o 10:53 am

  Słowo „jezuici”odnosiło się do grupy ludzi narzucających nam jedyną słuszną prawdę jaką dla nich jest wiara -choćby w Jezusa. Twoja nerwowa odpowiedź świadczy o czułym punkcie jakiego to dotyczy. Więcej dystansu światopoglądowego i neutralności w swoich ocenach należy wymagać od każdego- chyba,że jesteś radykałem a forum nie jest miejscem wolnej wymiany poglądów. Pozdrawiam i życzę więcej uśmiechu w tym trudnym świecie.

 18. Seba 25 kwietnia 2011 o 11:46 am

  Może to kogoś zainteresuje…

  Jak wygląda życie po śmierci? cz. 1

  No właśnie: „Jak ono wygląda?”. Może powinniśmy zapytać o to osoby żyjące właśnie po tamtej stronie. Może nie mamy takiego prawa, by o to pytać. Może wcale nie musimy pytać, ponieważ nic tam nie znajdziemy…

  Więcej….. http://tiny.pl/hdbmj

  • baba wanda 25 kwietnia 2011 o 2:24 pm

   Jest ksiadz Francois Brune, ktory zajmuje sie tym tematem. Napisal dwie ksaizki
   „Umarli mowia do nas” i „Powiedzcie im, że śmierć nie istnieje”.

  • Cupak 25 kwietnia 2011 o 8:18 pm

   jeżeli chcesz pytać zmarłych to tylko demony, bo zmarli nie mają takiej możliwości aby spotkać się z żyjącymi !!! ale jest takie małe „ale” ja bym demonom nie wierzył !!

   • baba wanda 25 kwietnia 2011 o 9:58 pm

    To nie chodzi o spotkania, to sa przekazy.
    Pewnie, ze nie nalezy w to bezgranicznie wierzyc. Ale nie mozna wykluczyc takiej mozliwosci.
    Skad pomysl, ze to demony? Jezeli sie wierzy w zycie po smierci, w niesmiertelna dusze, to jak mozna tak poprostu to odrzucic, skoro dusza zyje po smierci ciala? Nie znamy jej mozliwosci.

   • Cupak 26 kwietnia 2011 o 7:39 am

    Ja znam 🙂 z Biblii, wszystkie dusze ludzkie po śmierci czekają na sąd w ciemności i bez świadomości czasu. Od chwili śmierci do końca świata i sądu ostatecznego mija po prostu chwiluńka 🙂

   • baba wanda 26 kwietnia 2011 o 2:17 pm

    Co do Biblii … napisalam w komencie wyzej.

 19. Homines 25 kwietnia 2011 o 12:33 pm

  Witam. Mam proste pytanie do prowadzącego: otóż czy jest Pan fanem komunizmu? Ja rozumiem, że narzeka Pan, iż jest nieustannie krytykowany ale proszę mi wybaczyć nie wytrzymałem. Wkleja Pan kolejny filmik z bojówką komunistyczną w akcji. Wpierw zachwycał się Pan działaniami lewaków w Anglii, gdzie zdemolowali witryny sklepowe i poszli do domu (dumnie machając przy tym sierpem i młotem), a teraz wstawia Pan film — Into the fire –, gdzie również młodzież żądna rewolucji, wymachuje tym i owym.
  Możliwe, że jest Pan nieświadomy tego co wstawia, albo nawet nie oglądał, tylko wstawił jak leciało, albo brakuje Panu dawnego klimatu.

 20. nexx 25 kwietnia 2011 o 1:25 pm

  Dla wierzących i niewierzących. Jesteśmy okłamywani co do naszej historii w sposób chamski i brutalny. Polecam do przeczytania stronkę http://www.uleszka.uprowadzenia.pl oraz obejrzenie serii filmów na youtube http://www.youtube.com/watch?v=nMTcbvuovMQ (link do części pierwszej). Może co niektórym otworzą się oczy co do naszego powstania i długości istnienia na ziemi.

 21. nexx 25 kwietnia 2011 o 2:08 pm

  Umieściłem komentarz ale chyba mam problem z kompem. Próbuje raz jeszcze
  Podaję linki do obejrzenia i przeczytania. http://www.uleszka.uprowadzenia.cba.pl i http://www.youtube.com/watch?v=nMTcbvuovMQ. Historia, którą nam się przedstawia w szkołach i w mediach jest zakłamywana.
  Navajo88 jestem z Tobą

 22. navajo88 25 kwietnia 2011 o 2:14 pm

  jarosK :

  navajo88:
  Ty wróciłeś do życia? Przeciwnie , Ty się od niego oddalasz..I nie chodzi mi o religie świata , bo faktycznie one są postępem ewolucji…Chodzi tylko w wyłącznie o to ,że nie wierzysz w samego Boga…Tłumaczyć i przekonywać nie mam zamiaru, kogoś kto szuka dowodów na istnienie Boga, w Twoim umyśle jest już tak , że gdybyś je nawet znalazł, to i tak próbowałbyś je obalić…Pokój z Tobą

  jarosik to są tylko moje poglądy !!! i mam do tego absolutne prawo jak ty masz prawo do zycia !!!!!!!

 23. navajo88 25 kwietnia 2011 o 2:19 pm

  Seba :

  To, że facet ma „nieprawdopodobną” historię, to nie upoważnia jego do pisania jak analfabeta. Nie wierzę w jego walkę w Wietnamie i inne bzdury. Udary mają ludzie, którzy przeginają z alkoholem…

  seba jesteś żałosna !!!! jaki alkochol !!!! ,wiesz co życzę ci z całego serca żebyś tak samo jak ja doznała udaru niedokrwiennego i leżała przez tydzień czasu sama bez żadnej pomocy ,,,może przeżyjesz a jak przeżyjesz to i może będziesz choć odrobinę sprawna jak ja ,,,,, ŻYCZĘ CI TEGO Z CAŁEGO SERCA !!!!!!!! J.M.H

  • beta65 25 kwietnia 2011 o 3:32 pm

   navajo nie tylko ty miales udar czy wylew, ale jestes na tyle inteligentny bo to widac[ ze wiadomosci masz] , zebys sobie wpisal tekst w WORDA i przekopiowal nie?
   Ja tez mam problem z pisaniem tez jestem po wylewie mam klopoty z mowa, ja niemam mozliwosci pisac w WORDZIE bo nie mieszkam w Polsce.
   Mozesz w ten prosty sposob sobie przypominac pisownie.
   Nie wmawiaj sobie ze nie dasz rady – bo MOZESZ.

   • zee 25 kwietnia 2011 o 6:07 pm

    „Ja tez mam problem z pisaniem tez jestem po wylewie mam klopoty z mowa, ja niemam mozliwosci pisac w WORDZIE bo nie mieszkam w Polsce.”

    Jednak w niczym to Cie nie tłumaczy. Jeśli nie masz polskiej Windy możesz zainstalować sobie Linuxa z polską wersją językową, nalepiej z rodziny Ubuntu -ponieważ są proste w instalacji .
    Pobierasz plik z internetu i zapisujesz w formacie iso. [co ważne] następnie gdy już go pobierzesz wypalasz na płycie za pomocą Nero albo Alkoholu -ważne żeby był to obraz iso. gdy instalujesz wybierasz język instalacji polski, klawiaturę polską . Możesz wybrać sobie np. Artistx albo Apodio tu jest mała rozpiska http://art-jop.blog.onet.pl/Wiedza-jest-dla-biednych,2,ID425933262,n

   • zee 25 kwietnia 2011 o 6:20 pm

    Tu masz Slaxa -zaledwie 200 mb, możesz go odpalać sobie z płyty to znaczy mniej więcej tyle że nie ma potrzeby instalowania systemu na dysku twardym ale gdy masz go potrzebę używać wkładasz do napędu płytę i system startuje z płyty Na dole w Slaxie jest pasek i tam można wybrać język Jest język polski. Oczywiście obraz iso. najlepiej wypalić na dvd+ nawet jak się zmieści na cd http://www.slax.org/get_slax.php
    ———-

    Tak przy okazji, niestety niska jakość wypowiedzi obniża w znacznym stopniu jej wartość. Lepiej więc napisać mało ale bez błedów i przejrzeć tekst pod względem logicznym i językowym -niż pisać dużo i z błędami. Takie mi się nasunęły refleksje.

 24. iwanezp 25 kwietnia 2011 o 2:42 pm

  navajo nie złe życzenia świąteczne, tylko pogratulować, jak możesz życzyć komuś czegoś takiego za jeden głupi tekst? Rozumiem dyby Ci rodzinę wymordował ale za głupi tekst?!

 25. Sylu 25 kwietnia 2011 o 4:01 pm

  navajo88 :

  baba wanda ,a gdzie znajdę tą książkę ,pytam poważnie !

  Tutaj
  http://peb.pl/pozostale-nauka-i-technika/542878-zakazana-archeologia-cremo-michael-thompson-richard.html

 26. Seba 25 kwietnia 2011 o 4:22 pm

  Nawajo – daj sobie na luz…

  Podobne teksty wstawiasz na blogu konserwy. Ten blog jest inspirowany i pod kontrolą syjonistów. Zobacz jaka jest tam nienawiść do Arabów… Nie zastanowiło to ciebie?

  Gdzie jest katolicka miłość bliźniego do innych ludzi?

  Konserwa popierał Kaczyńskiego (bo to najlepszy przyjaciel Izraela), potem zaczął pisać paszkwile na Obamę, gdy powiało oziębieniem stosunków z Izraelem.

  Zacznij chłopie myśleć….

  • navajo88 25 kwietnia 2011 o 5:05 pm

   Seba ja piszę na każdym blogu gdzie jest ciekawa dyskusja ,a nie konieczne musi zawierać prawdę i to absolutną prawdę ,po prostu piszę swoje wypowiedzi ,jedni się ztym zgadzają inni znowu negują ,ale mają do tego zupełne prawo i tak samo i tymasz prawo ,ale nie zazucaj mi kłamstwa czy to w kwesti Vietnamu czy w innej kwesti ,oki ??? Seba ,i słuchaj seba ja mam prawie 59 lta na karku i tedo się nie wstydzę ,a w vietnamie wylondowałem jak miałem 19 lat !!! w 1970 r i nie ważne czy w to wierzysz czy nie bo mi to zwisa!!!! ,ale powiem ci drugi raz już bym się na taką eskapadę nie pisał !!!! ,a co do katolicyzmu to chyba pomyliłas adresy ,bo po prostu nie jestem katolikiem i nie wyznaję żadnej religi czy innych wierzeń czy wręcz czarów KAPITO !!! moja pani ,a z tym alkocholizmem to trochę przegiełaś sprawę ja wogule alkocholu nie piłem i nie piję a jedyną moją tak zwaną niewolą od uzależnień są papierosy !!!! ,a co do picia to kiedyś piłem ,ale okazjalnie tylko piwo i to w małych ilościach ! to tyle w kwesti wyjaśnienia pewnych moich spraw ,na razie J.M.H

 27. navajo88 25 kwietnia 2011 o 5:07 pm

  Sylu :

  navajo88 :
  baba wanda ,a gdzie znajdę tą książkę ,pytam poważnie !

  Tutaj
  http://peb.pl/pozostale-nauka-i-technika/542878-zakazana-archeologia-cremo-michael-thompson-richard.html

  DZIĘKI !!!!

 28. navajo88 25 kwietnia 2011 o 5:11 pm

  iwanezp :

  navajo nie złe życzenia świąteczne, tylko pogratulować, jak możesz życzyć komuś czegoś takiego za jeden głupi tekst? Rozumiem dyby Ci rodzinę wymordował ale za głupi tekst?!

  wiem poniosło mie ,ale nie potrzebnie wyskakiwała z tym alkochoizmem !!!!! jeżeli ktoś nie ma pojęcia w jaki sposób to tostałem to nie powinien pisać na ten temat ,ale masz rację przesadziłem !!!

 29. beta65 25 kwietnia 2011 o 5:34 pm

  59 lat „prawie” co to jest??? mam wiecej ale to powinno sie byc madrzejszym i hamowac EMOCJE zwlaszcza te negatywne.

 30. Seba 25 kwietnia 2011 o 6:01 pm

  Seba ja piszę na każdym blogu gdzie jest ciekawa dyskusja ,a nie konieczne musi zawierać prawdę i to absolutną prawdę ,po prostu piszę swoje wypowiedzi ,jedni się ztym zgadzają inni znowu negują ,ale mają do tego zupełne prawo

  Pisz sobie co chcesz….tylko nie daj sobą manipulować przez syjonistów. KAPITO?

 31. erilo 25 kwietnia 2011 o 7:31 pm

  Seba :

  Seba ja piszę na każdym blogu gdzie jest ciekawa dyskusja ,a nie konieczne musi zawierać prawdę i to absolutną prawdę ,po prostu piszę swoje wypowiedzi ,jedni się ztym zgadzają inni znowu negują ,ale mają do tego zupełne prawo
  Pisz sobie co chcesz….tylko nie daj sobą manipulować przez syjonistów. KAPITO?

  nie chcę się wtrącać do tej marnej dyskusji, ale jeśli ostatnie słowo miało być po włosku to albo „capisci?” [rozumiesz?] albo „capiscono?”[zrozumiano? -tu 3-cia sylaba akcentowana od końca]
  to tak gwoli utrzymania poziomu edukacyjnego.
  młodzież czyta i się później błędnie wyuczy.

  • Seba 25 kwietnia 2011 o 7:47 pm

   „KAPITO” napisał „navajo88”. Wiem, że to jest spolszczenie używane przez navajo. Kończę dyskusję w temacie „navajo88”.

   Pragnę zauważyć, że poziom tego bloga jest zaniżany przez osoby,
   które nie mają pojęcia o polskiej ortografii. Tak samo, jak na blogu MIZI.

   • zee 25 kwietnia 2011 o 8:24 pm

    Na blogu Mizi to chyba sam autor zaniża poziom ortografii i także niestety języka

 32. Ripsonar 25 kwietnia 2011 o 8:02 pm

  na TVN 24 właśnie leci dokument o Fukusimie…. Hej

 33. ALFA 25 kwietnia 2011 o 8:34 pm

  No moje owieczki będziecie chodzić z paskiem kodowym
  Pacjent z kodem kreskowym
  Szpitale będą musiały zaopatrzyć pacjentów w zakodowane dane identyfikacyjne. Taki obowiązek nakłada na nie uchwalona przez Sejm ustawa o działalności leczniczej, która obecnie czeka na podpis prezydenta.
  http://www.tvn24.pl/12690,1700764,0,1,pacjent-z-kodem-kreskowym,wiadomosc.html

  • info 25 kwietnia 2011 o 9:48 pm

   Polska jest jedynym krajem świata, w którym…
   25.04.2011 15:07
   ~student
   Polska jest jedynym krajem świata, w którym funkcjonują systemy informatyczne śledzące każdego obywatela od szkoły podstawowej (SIO: System Informacji Oświatowej) zawierający wszystkie uzyskane stopnie ucznia, wyniki testów psychologicznych, jakich uczył się języków oraz wszystkie dane wrażliwe. Funkcjonują też katalogi medyczne dające każdemu lekarzowi wgląd w całą kartotekę pacjenta: wizyty u lekarzy, ich ilość, ilość leków, epikryzy, wszystkie wyniki badań, miejsce zatrudnienia, zarobki (po co dentyście wiedzieć, czy ktoś ma schizofrenię i ile zarabia?). Jeśli wyrazimy swoje obiekcje, co do naszego leczenia w komputerową bezę danych zostanie nam dodany wpis „pacjent roszczeniowy” oczywiście nie będziemy mieli dostępu do tych danych, o możliwości edycji nie wspomnę. System OGNIVO wykorzystywany przez komorników , który daje im szybki dostęp do informacji o posiadanych przez ludzi rachunkach bankowych. Cała ta kartoteka ciągnie się za nami od dziecka i idzie za nami wszędzie, nasze życie zostało zamienione w więzienie.

   Zaraz po urodzeniu w 3 dobie życia obowiązkowe będzie …
   25.04.2011 15:33
   ~przestraszony obywatel
   Zaraz po urodzeniu w 3 dobie życia obowiązkowe będzie wszczepienie czipa pod skórę. Systemy inwigilacyjne jak SIO, Ognivo i Baza Danych Służby Zdrowia zostaną zintegrowane i urzędnicy i faszystowski państwo będą wiedzieli o nas wszystko. Orwell nie wymyśliłby tego. Ja uciekam stąd. Przypominam, że podobne pomysły jak system SIO były w Anglii, tylko tam społeczeństwo podniosło krzyk i zaczęły się demonstracje i rząd zrezygnował z tego. Wystarczy, że jakiś dzieciak zostanie złapany z dżointem i wpiszą mu to w akta w SIO, potem nigdzie ten człowiek nie dostanie pracy, bo będzie to się za nim ciągnęło do końca życia.

   Służby mająca prawo inwigilacji obywateli ZSRR (1945- …
   25.04.2011 16:14
   ~uciekaj z polski
   Służby mająca prawo inwigilacji obywateli
   ZSRR (1945- 1989):Milicja, NKWD, INO, Wydział łączności międzynarodowej.
   Oddział operacyjny.
   III Rzesza (1939-1945): Policja, Sipo, Kripo, Gestapo, SD.
   PRL (1956-1989):Milicja, SB, Zarząd II Sztabu Generalnego.
   Polska (2011): Policja, Policja skarbowa, ABW, AW, CBA, CBŚ, BBN, SKW, SWW, Służba Transportu, Drogowego, Straż Graniczna, Wywiad Skarbowy.
   Sztazi z NRD zgromadziła 3 mln teczek obywateli, KGB 5 mln, SB w Polsce 500 tys. Dzisiejsze służby dzięki zintegrowanej bazie danych jak SIO, Ogniwo, Baza Danych Służby Zdrowia ma dostęp do danych każdego obywatela. To jakby nasze13 służb miało ponad 30 milionów teczek.

   Początek trwałego znakowania rozpoczeli naziści.
   25.04.2011 16:31
   ~M.P.
   Ciąg dalszy trwa, zlikwidować imiona i nazwiska.

   kody kreskowe
   25.04.2011 16:09
   ~nie pokorny
   Poczekajcie bo niedługo nasze władze wzorując się na beznadziejności euro-sojuzu i z nim się prześcigając w beznadziejnych pomysłach poczynając od krzywego ogórka zafundują nam tablice rejestracyjne podobne do tych co są na samochodach i będą tłumaczyć że to jest potrzebne. NSP potrzebny im jest do tego aby wiedzieli ile na takich tablicach zarobią. W PRL nie potrzebny był pesel ani NIP a wystarczyło imię ,nazwisko i adres.

   Identyfikacja
   25.04.2011 12:44
   ~janek
   Przekonać ludzi a potem chip pod skórę i totalna inwigilacja.
   Co ten nierząd jeszcze wymyśli zanim upadnie??

   Wracają czasy III Rzeszy
   25.04.2011 13:05
   ~lewica
   a może tak każdemu Pani Kopacz wytaułuje numerek na karku lub nadgarstku?

   Ten kod kreskowy ,
   25.04.2011 13:13
   ~czytnik
   to na ręce, czy na czole ?

   Przy okazji kodowania dołożyć jeszcze jeden kod-lepszy „polak” …
   25.04.2011 15:29
   ~###
   Znakują jak świnie w rzeźni, albo jak mięso na półkach w hipermarkecie.

   Zaczynają kodować a nie leczyć !
   25.04.2011 15:30
   ~was
   Jednak przepowiednie sprawdzają się . Narazie kodują , Kiedy nas zaczipują – 666- bo jak dotychczas owy czip mam na karcie
   Kasy chorych . Sejm , no tak , tam jest polska i prawdziwi polacy . Będziemy posiadać za uchem kod diabła .

   Najlepiej to Panią Kopacz
   25.04.2011 15:06
   ~Gina
   wywalić z ministerstwa i to bez kodu kreskowego odesłać na zieloną trwe.Na leczenie brak na refundację leków brak ale na pensje dla sztabu ludzi w NFZ pieniądze są no i ten kodowy wynalazek też kosztuje.

   pacjent z kodem kreskowym
   25.04.2011 14:11
   ~poganka
   a kto za to zapłaci? do odczytania kodu jest potrzebny czytnik, który nie kosztuje 1 zł. W szpitalach brakuje na leki dla chorych i na mydło dla personelu. Pielęgniarki używają jednorazowych rękawiczek wielokrotnie, bo nie ma czystych. Jak personel ma zwracać się do chorego, skoro jego imię i nazwisko to tajemnica? Litości, pozostańmy ludźmi!

   W polsce leczenie jest nieważne. Ważniejsze są kwity, zaświadczenia,
   25.04.2011 13:09
   ~Bert
   poświadczenia, kody kreskowe,karty , książeczki. Pacjent to tylko kłopot a leczenie go to same problemy.

   czy kodowanie polepszy i usprawni opiekę medyczną????
   25.04.2011 14:40
   ~wydatek
   Tu nie chodzi o polepszenie funkcjonowania opieki …
   25.04.2011 14:51
   ~sympatyk po
   Tu nie chodzi o polepszenie funkcjonowania opieki medycznej. Dzięki takiemu zabiegowi kolesie Tuska będą mogli zarobić na całym systemie kodowania pacjenta. A taki system pewnie będzie słono kosztował i za to zapłacimy my !!!

   Zamiast stawiac naiwne pytania, lepiej pomysl co bedzie …
   25.04.2011 15:15
   ~!!!
   Zamiast stawiac naiwne pytania, lepiej pomysl co bedzie jak im sie czytniki (krajowej produkcji zapewnie) popsuja. A swoja droga, dobrze byloby wiedziec kto jest autorem tego wspanialego pomyslu ???
   Bułat Okudżawa śpiewał: ,,…każdemu głupiemu stempelek na łeb”……..

   Mieszkam we Francji i …
   25.04.2011 20:50
   ~Iza
   Mieszkam we Francji i tu takich idiotyzmow nie wymyslaja ! Wystarcza tu karta ktora wyglada jak dowod osobisty , do lekarza , do szpitala i apteki .

   Orwell może być dumny
   25.04.2011 13:32
   ~1984
   Przewidział co nas czeka

   Wydają pieniądze na pierdoły,
   25.04.2011 17:11
   ~ara
   a na leczenie i profilaktykę nie ma środków.

   nie rozumiesz. oni nie mają leczyć. oni mają zarabiać. …
   25.04.2011 17:59
   ~wrrrr
   nie rozumiesz. oni nie mają leczyć. oni mają zarabiać.
   czy myślisz, ze ktokolwiek ze służb publicznych, robicokolwiek bezinteresownie ?
   może młodzi, którzy dopiero co weszli w te otoczenie. ale po czasie tracą te złudzenia i iluzje.
   to wszystko upada, bo widza, że tak naprawde chodzi tutaj tylko o pieniądze.
   ludzie umierają, bo nie ma pieniędzy żeby ich leczyc.
   politycy mają napchane kieszenie.
   nie robią nic aby zyło nam się lepiej.
   powiedz mi, kiedy miała miejsce jakaś spektakularna reforma.
   kiedy cokolwiek się zmieniło ?
   ten kraj nei ewoluuje.
   ten kraj jest sprzedawany za grosze, i bedzie się w nim zyło coraz gorzej.
   żaden zaborca nie mógł pokonać Polski.
   ale zrobiono to rekami Polaków.
   Polski juz nie ma.
   z dniem wejścia do unii europejskiem,
   dobrowolnie oddalismy polske i tyle.
   nie ma. za garśc srebrników. sprzedana.
   to koniec

  • spisy 26 kwietnia 2011 o 2:01 am

   Spisy

   Po co globalistom możliwe wszelkie dane o nas?

   Wcześniej przeprowadzono już spis zwierząt, stan gospodarstw rolnych, gruntów itp. UE ma wytyczne do wycenienia każdej górki np. Giewontu, parku, rzeki, jeziora, lasu… – słowem wszystkiego co dała nam natura – obiekty wybudowane przez ludzi są już wycenione.
   Okazało się jednak, że każdy człowiek przedstawia też jakąś wartość – w zależności od wieku, wykształcenia i reszty danych z ankiety specjalne programy wyceniają wartość każdego osobnika, sumując – wartość danego narodu – sumarycznie wartość danego Państwa.
   Dzisiaj całe narody nie zdobywa się wojnami, dzisiaj globaliści kupują całe państwa za „papierki” a konkretnie jakąś wirtualną kasę którą z pewnością obywatele nie dostaną? ! ?

   O tych faktach łatwo się dowiedzieć z ponieważ wszystkie dane (nie tylko z Polski) dot. tzw. „Narodowych Spisów Powszechnych” – Unia ukryje w …Izraelu
   Dowód:
   DECYZJA KOMISJI z dnia 31 stycznia 2011 r. na mocy dyrektywy 95/46/WE Parlamentu Europejskiego i Rady, w sprawie odpowiedniej ochrony danych osobowych w Państwie Izrael w odniesieniu do zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych (notyfikowana jako dokument nr C(2011) 332) (Tekst mający znaczenie dla EOG) (2011/61/UE) – I wszystko wiadomo

   coś w tym jest, dla mnie inna rzecz jest podejrzana, dlaczego nie ma spisu (listy) wszystkich rachmistrzów na stronie GUSu wraz ze zdjęciami i rejonami, które będą spisywać, powinniśmy wiedzieć kto próbuje zdobyć nasze dane i prześwietla chatę, ich identyfikatory nie mają żadnych zabezpieczeń, a wydajemy na tę hucpę aż 500 milionów zł. ile zakładów sprzeda minister Grad, by uzyskać te 500 milionów? ewidentny przykład niegospodarności

 34. Seba 25 kwietnia 2011 o 9:02 pm

  Zobaczcie co pokazują w rezimowej TV. NATO bombarduje stolicę Libii. Giną setki bezbronnych cywilów. Jak się to ma do Mandatu ONZ, który wprowadził strefę zakazu lotów nad Libią? Libijczycy nie używają lotnictwa!

  Sarkozy i reszta żydowskiej bandy, poszli na całość. Nic ich nie obchodzą cywile, którzy giną pod ich bombami.

  Czy można myśleć o tym bez gniewu?

  Rzygać się chce. To jest pogwałcenie prawa międzynarodowego i Mandatu ONZ.

 35. navajo88 25 kwietnia 2011 o 11:37 pm

  Seba a w sprawie Syrji nikt palcem nie kiwnie i tam też ludzie giną !!! , a dlaczego ! bo tam nie ma topy !!!!!

 36. .Gallus. 26 kwietnia 2011 o 1:07 am

 37. alexirin 26 kwietnia 2011 o 5:26 am

  polska największym eksporterem bezrobotnych
  http://fakty.interia.pl/swiat/news/holenderscy-politycy-atakuja-pracownikow-z-polski,1629433
  To tylko początek procesu narastającej
  nienawiści do Polaków odbierających pracę
  miejscowym. Wyeksportowaliśmy przez 20 lat 5 mln
  bezrobotnych, to skutek musiał nastąpić. Jeśli tam
  stopa bezrobocia wynosi mniej niż 5%, to ich
  system socjalny powinna obciążać liczba co
  najmniej 10.000 cudzoziemskich bezrobotnych w tym
  nie mniej, aniżeli 5.000 Polaków, a wszystkich
  jest zaledwie ok 1.500, czyli aż siedmiokrotnie
  mniej niż wśród Holendrów (przeliczam jedynie
  wielkości podane w powyższym artykule)
  http://fakty.interia.pl/swiat/news/holenderscy-politycy-atakuja-pracownikow-z-polski/komentarze,1629433,,36620191

 38. mocniejszy 26 kwietnia 2011 o 7:59 am

  Dziś jest 25 rocznica katastrofy w Czarnobylu!

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/04/26/25-rocznica-katastrofy-elektrowni-atomowej-w-czarnobylu/

 39. .Gallus. 26 kwietnia 2011 o 9:04 am

  • kosiardeyablos 26 kwietnia 2011 o 10:25 am

   Super Gallus, po prostu super. Znalazłeś tzw „smaczek”. Ten filmik może być i jest dowodem dla „antypejsów” czyli wkurzonych ( nas )w sprawie posądzania któregokolwiek z nas o antypejsiacizm. No i kto jest rasistą, my czy uni. Prawda jest Antypejsiataa, kłamstwo zaś propejsiate. Takiego bluźnierstwa nikt tu jeszcze nie ujawnił gromadzie czytelników. Więcej takich dowodów nienawiści ze strony NL-NH, Gallus, więcej , niech ludziska zrozumieją jakimże złem jest pejsatcizna NL-NH. ten film udowadnia brak jakiegokolwiek poczucia skruchy i takich tam tralala ze strony NL-NH. Pozdro!!!

   • .Gallus. 26 kwietnia 2011 o 10:33 am

    jeszcze będzie więcej „takich smaczków” na moim kanale na youtube, tylko pomózcie mi te filmy wypromować, niech każdy to zobaczy, jaka nazistowska doktryna w najgorszej postaci jest wpajania mlodym umyslom w izraelu

  • pytanie 26 kwietnia 2011 o 4:12 pm

   ciekawe – dlaczego nikt nie ściga tego filmu jako przykładu skrajnego rasizmu i nawoływania do nienawiści rasowej i wyznaniowej, i żadnemu „wymiarowi sprawiedliwości” nie przeszkadza jawna obraza uczuć religijnych Chrześcijan ???
   To jest baaardzo zastanawiające…

 40. Stanisław 26 kwietnia 2011 o 9:56 am

  Co do wrogiej działalności ADL i jej wszelakiej maści pomocników – może czas opracować raport na temat i rozprowadzić go na zaprzyjaźnionych stronach ?

  • kosiardeyablos 26 kwietnia 2011 o 10:29 am

   Byłbym za!…. Jestem za!

 41. elektra 26 kwietnia 2011 o 10:31 am

  Na temat żydowskiego antyhumanizmu jest wystarczająco dużo dowodów.
  Jedyną obroną przed tym jest pisanie o tym ,wtedy dowiedzą się ,że nie są niewidzialni i bezkarni .

 42. Stanisław 26 kwietnia 2011 o 12:18 pm

  Zgadzam się że pisanie o ich występkach daje informację że tak wrogie postępowanie zostaje zauważone, lecz brak jest czegoś na kształt uaktualnianej bazy danych ? wpisów ? Uaktualniany opis wrogich postępowań i ludzi za nimi stojących pozwoli na zapoznanie się tych co nie dają wiary, tych co bezkrytycznie łykają papkę medialną z środków musowego nakazu jakim jest RTV i spora część stron internetowych. Zdaję sobie sprawę że zebranie i opracowanie takiego materiału to żmudna praca, lecz myślę że warto spróbować.

  Kolejnym krokiem powinno być w miarę możliwości kierowanie spraw do sądów – choć to co czyta się na niezależnych portalach o działaniu naszego wymiaru sprawiedliwości nie napawa optymizmem, lecz jak powiedziałem już wcześniej – gra jest warta świeczki.

  Mamy zapewne kilku prawych adwokatów, którzy mogliby najbardziej rażące sprawy ADL i spółki skierować na tory temidy. Powiecie Państwo koszty ! Wiadomo są i będą ale czy nie można się złożyć ? Każda złotówka, którą wpłaciłoby się na taki cel powinna być wydana z rozwagą a cały kosztorys sprawy , spraw upubliczniany, by owi oszczercy nie mogli się do niczego przyczepić.

 43. kuba 26 kwietnia 2011 o 3:18 pm

  Mnie nikt niemusi wyjasniac z kad pochodzi czlowiek.Dzisiejsi ludzie niby wyksztalceni a tak naprawde pozbawieni logicznego myslenia.Pan Jezus powiedzial
  jesli sie niestaniecie jak dzieci nie wejdziecie do krolestwa niebieskiego.Dzis
  karza mi wierzyc w jakis np.Nibru UFO ludzi z innych wymiarow,ufoludkow itp.Ale o Bogu nikt niechce powiedziec.Ba jeszcze go znieksztalcaja w nauce-pseudo nauce ,w
  mediach w telewizji.A przeciez on istnieje.Popatrzcie panstwo jak on z naszego zycia
  spolecznego jest usuwany spychany w niebyt.A kto robi ludzie ktorzy sami sie unicestwiaja gloszac takie brednie.A co mamy z tego bezprawie sie mnozy nietolerancja
  Chaos spoleczny polityczny ekonomiczny i spoleczny.Brak poszanowania drugiego czlowieka.Wszelkiej masci wynaturzenia.Ale co tu pisac wyjdz z domu i wnikliwie popatrz w zycie ile zla w nas jest ile obludzy w prasie radiu telewizji itp.Co tu wyjasniac.Dzisiejszy swiat to nie swiat dlamnie to istne panowanie ancychrysta..
  Ile wojen ile kzywdy spolecznej ile zlodziejstwa panstwowego na spoleczenstwie.
  Ale dlamnie to niezbity dowod ze PAN BOG naprawde istnieje.Nobo ktoz chcialby zwalczac to co poprostu nieistnieje.A to jednak jest zwalczane .BO BOG ISTNIEJE
  BOG ISTNIEJE.