Wydarzenia i komentarze, 24 kwietnia 2011r

Papież: „Człowiek nie jest przypadkiem ewolucyjnym”

Podczas najważniejszej w roku, 3-godzinnej Wielkanocnej Mszy Świętej, która zakończyła się po północy, w swojej homilii Papież Benedykt XVI podkreślił biblijne pochodzenie Człowieka. „Niewłaściwym byłoby twierdzenie, że w małym zakątku Kosmosu, na skutek ewolucji, mógłby powstać gatunek zdolny do logicznego myślenia, szukający racjonalnego wytłumaczenia stworzenia. Gdyby życie było skutkiem ewolucji gdzieś na marginesie Wszechświata, to życie nie miałoby sensu”. W swoim filozoficzno – teleologicznym wywodzie Papież dodał, że „Powód musiał być na samym początku, był to powód twórczy, boski”. http://news.yahoo.com/s/ap/20110423/ap_on_re_eu/eu_vatican_easter_vigil_4

Fukushima to 2000 półmegatonowych bomb atomowych
Skrót artykułu ze strony amerykańskich weteranów wojennych: http://www.veteranstoday.com/2011/04/22/fukushima-2000-atomic-bombs/

Fukushima to 2000 takich głowic

Taka ilość radioaktywnych substancji wydostała się do atmosfery z elektrowni w Fukushima. 1 półmegatonowa bomba to równowartość 33 bomb, które spadły na Hiroshimę. Niewidzialne opary z elektrowni mogą zabić swoimi cząstkami 70 miliardów ludzi – taki jest poziom skażenia. Taki sam skutek przyniosła by wojna nuklearna, tak więc sytuacja nie jest już hipotetyczna – mamy do czynienia ze skutkami takimi jak wojny z użyciem 2000 bomb atomowych. Owszem, nie doszło do fizycznego zniszczenia celów, poza samą elektrownią, ale skażenie środowiska będzie miało takie same skutki jak wynik wybuchu 2000 wielkich głowic jądrowych (półmegatonowe głowice instaluje się np. w pociskach balistycznych). Co więcej, to nie jest jeszcze koniec koszmaru -sytuacja w reaktorach grozi kolejnymi wybuchami!
Tajemnicą państw posiadających broń atomową jest fakt, że można zniszczyć cały świat za pomocą jedynie 300 bomb o mocy 1 megatony. Dlatego głowice jądrowe i materiały do ich budowy są tak starannie chronione. Nikt się nie spodziewał, że wojna atomowa może przybrać taką formę. Niewidzialna śmiercionośna mgła zmierza w kierunku każdego z nas, za kilka miesięcy wielu z nas może zacząć chorować na raka czy też nawet już nie żyć. Zakup licznika do pomiaru radioaktywności oznacza wydatek co najmniej 400$ (jak pisaliśmy wcześniej, i tak to nic nie da w przypadku cząstek uranowych czy plutonowych).
Tak więc nie ma na co czekać – trzeba działać. Trzeba natychmiast zakończyć ten koszmar. Jak radzi amerykański fizyk japońskiego pochodzenia Michio Kaku, całą Fukushimę należy jak najszybciej zabetonować tak jak to zrobiono z Czarnobylem.

„Pedofil” Kissinger naciska na lądową inwazję na Libię

Jeden z czołowych psychopatów świata,  koordynator tzw. „rządu światowego” na USA, którego uważa się również za zbrodniarza wojennego, oraz dewianta seksualnego, Henry Kissinger, próbuje przekonać elity USA, że w Libii konieczna jest inwazja lądowa.
Informację tę podał weteran amerykańskiego dziennikarstwa śledczego Jim Tucker, który ma zaufanych informatorów w tzw. Bilderbergu – międzynarodowej grupie najbardziej wpływowych arystokratów, polityków, bankierów, wojskowych i przedstawicieli mediów i biznesu.
Będąc wyraźnie w depresji, Kissinger 3-krotnie, podczas różnych konferencji wygłaszał tezę o konieczności inwazji w Libii. Według informatorów Tuckera, potrzebę wojny w Libii lansuje tzw. Komisja Trójstronna (Trilateral Commission) oraz wspomniany już Bilderberg. Chodzi o utrzymanie zamieszania w regionie do końca roku 2012, kiedy to USA dla Izraela ma zaatakować Iran. Zniszczona wojną Libia i inne kraje arabskie nie będą wtedy mogły przyjść z pomocą Iranowi. Wojny dadzą także stronom atakującym wielkie profity.

Inwazja lądowa byłaby całkowitym złamaniem obietnic Prezydenta Obamy, który twierdził, że do tego nigdy nie dojdzie i że ograniczać się będzie do ataków powietrznych za pomocą bezzałogowych samolotów. Wojna z Libią kosztowała jak dotąd amerykańskich podatników 608 miliardów dolarów. Należy dodać do tego koszty wojny w Afganistanie, która toczy się już 10 rok, okupacji Iraku i utrzymania wielu innych baz wojskowych na całym świecie by zauważyć, że Amerykanie już długo nie będą w stanie utrzymywać tego typu wydatków. Wiele miast i stanów jest na skraju bankructwa.

Kissinger dał też znać, że wyraźnie nie podoba mu się iż niezależna prasa podaje dowody na powiązania opozycji wobec Kadafiego z terrorystami z Al Kaidy, przez co trudniej będzie przeforsować ideę wojny lądowej.  W rozmowie z Alexem Jonesem, Tucker podał informację, że elity robią wszystko by na skutek zamętu na Bliskim Wschodzie, cena benzyny w USA przekroczyła pod koniec 2012 roku 7 dolarów za galon (w Polsce będzie to ponad 8 złotych za litr). Celem jest także obniżenie standardu życia w USA i innych krajach do poziomu krajów III świata. Tucker oznajmił też, że kolejne spotkanie grupy Bilderberga odbędzie się w dniach 9-13 czerwca w St. Moritz w Szwajcarii.

na podstawie: Kissinger Pushing For US Ground Invasion Of Libya

Dodatkowe materiały:

Into the Fire – pełnometrażowy film z Charlie Veitchem na YouTube

bazpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=zejD0UkMGGY

Reklamy