Wydarzenia i komentarze, 27 kwietnia 2011r

...nadciągnęły ciemne chmury (…) około 1 w nocy zaczęło się coś jakby wycie. Jakby ziemia jęczała i połączony był ten dźwięk z czymś jakby przesypywanie piachu z wielkiego samochodu (…) Te dźwięki świdrowały mózg…

Aktywność HAARP przed 11 marca 2011r

aktywność HAARP Gakona przed 11 marca

Mimo, że główny magnetometr mierzący aktywność HAARP został wyłączony na jakiś czas – teraz go ponownie uruchomiono, ale wcale nie jest pewne czy pokazuje faktyczną aktywność. Inne systemy pomiarowe, które rejestrowały aktywność anten HAARP w Gakona także zostały całkowicie wyłączone na tydzień, jak np. tutaj: http://137.229.36.30/cgi-bin/magnetometer/gak-mag.cgi Pomiary kończą się na 8 kwietnia niezwykłym skokiem aktywności, wznowiono ich publikację 14 kwietnia. Czy aktywność HAARP ma coś wspólnego z wielkimi trzęsieniami ziemi? A może HAARP tylko rejestruje aktywność sejsmiczną jak to twierdzą niektórzy?

Dziwne burze w Kanadzie, patent na HAARP

Z maila od jednej z czytelniczek bloga:
Bylo to w poniedzialek wieczorem, po niedzieli palmowej. Wczesniej nadciagnely ciemne chmury. Zanosilo sie na deszcz. Zaczal padac . Trwalo to dosc dlugo. Moj maz poszedl spac (…) nagle okolo 1 w nocy zaczelo sie cos jakby wycie. Jakby ziemia jeczala i polaczony byl ten dzwiek z czyms jakby przesypywanie piachu z wielkiego samochodu. W pewnym momencie zerwal sie moj mąż i nieprzytomny zaczal pytac co sie dzieje. Te dzwieki swidrowaly mozg i byly w dziwny sposob jednostajne. Trudno to opisac jesli samemu sie tego nie uslyszy. W pewnym momencie poczulam lek jakby zblizalo cos niesamowitego. Ten dzwiek slysze do dzisiaj. Potem nastapilo cos jakby wyladowanie atmosferyczne, slownie jedno i koniec. Nastepnego dnia znalazlam podobne opisy z USA. Poniewaz tam mialo to miejsce wczesniej , ludzie dzwonili do roznych organizacji z pytaniem co to bylo. Dostali odpowiedz , ze to burza z daleka. Przepraszam, zyje juz pare lat na tym swiecie i czegos podobnego jeszcze nie slyszalam.
To tez dalo mi troche do myslenia i nikt nie powie mi , ze to bylo naturalne. Dlatego nie podpisuje sie pod tlumaczeniami o naturalnych przyczynach zjawisk atmosferyczych i innych. (…) Z dokumentu (link poniżej) HAARP moze wywolac wybuch o sile bomby atomowej , bez jej uzycia. Przeciez to nie nasze wymysly , a oficjalny dokument. Korzystajmy z Internetu ile wlezie bo wkrotce moga nam dostep do niego zablokowac. Przymierzaja sie juz od dawna.

zob:

Skandaliczne artykuły w polskiej prasie internetowej

Ofiary Czarnobyla

Sam tytuł jest drański „Czarnobyl nie zniszczył ciał, lecz głowy”. Patrząc na zdjęcia po lewej stronie należy się zastanowić jaki jest powód tego typu skandalicznych publikacji. Po wybuchy w Czarnobylu sam brałem płyn Lugola, nie odczułem negatywnych skutków wzmożonej radioaktywności, może poza półrocznym rozwolnieniem i bólem brzucha, który występował często w następnych kilku latach. Mojej przyjaciółce wypadło jednak połowa włosów, nawet nie wiem co się dzisiaj z nią dzieje. W rodzinie z Lublina kilka osób z mojej rodziny zmarło na raka, jedna całkiem niedawno – po wybuchu w Fukushima zmarł mój wujek – z niewyjaśnionych powodów. Czarnobyl skaził większość Europy – do dzisiaj skażona cezem w 40%, żywność do dzisiaj powinna być monitorowana, a tureckie orzeszki do dzisiaj są radioaktywne. Dr Helen Caldicott podczas swojej konferencji 18 marca podała źródła informacji o Czarnobylu i 1 mln ofiar – jest to 5 tysięcy rosyjskich artykułów naukowych zebranych w książce wydanej przez New York Academy of Sciences „Report on Chernobyl”. Oszustwo na temat skutków Czarnobyla jest jednym z największych oszustw medycyny w historii. Caldicott twierdzi, że To co się stało w Fukushima jest Czarnobylem do potęgi. Caldicott przewiduje miliony ofiar umierających w mękach podobnych do tych jakie przeszedł Litvinenko.

materiały:

Wesołego Alleluja po izraelsku – ukrzyżowanie … goryla

Reklamy