Wydarzenia i komentarze, 27 kwietnia 2011r

...nadciągnęły ciemne chmury (…) około 1 w nocy zaczęło się coś jakby wycie. Jakby ziemia jęczała i połączony był ten dźwięk z czymś jakby przesypywanie piachu z wielkiego samochodu (…) Te dźwięki świdrowały mózg…

Aktywność HAARP przed 11 marca 2011r

aktywność HAARP Gakona przed 11 marca

Mimo, że główny magnetometr mierzący aktywność HAARP został wyłączony na jakiś czas – teraz go ponownie uruchomiono, ale wcale nie jest pewne czy pokazuje faktyczną aktywność. Inne systemy pomiarowe, które rejestrowały aktywność anten HAARP w Gakona także zostały całkowicie wyłączone na tydzień, jak np. tutaj: http://137.229.36.30/cgi-bin/magnetometer/gak-mag.cgi Pomiary kończą się na 8 kwietnia niezwykłym skokiem aktywności, wznowiono ich publikację 14 kwietnia. Czy aktywność HAARP ma coś wspólnego z wielkimi trzęsieniami ziemi? A może HAARP tylko rejestruje aktywność sejsmiczną jak to twierdzą niektórzy?

Dziwne burze w Kanadzie, patent na HAARP

Z maila od jednej z czytelniczek bloga:
Bylo to w poniedzialek wieczorem, po niedzieli palmowej. Wczesniej nadciagnely ciemne chmury. Zanosilo sie na deszcz. Zaczal padac . Trwalo to dosc dlugo. Moj maz poszedl spac (…) nagle okolo 1 w nocy zaczelo sie cos jakby wycie. Jakby ziemia jeczala i polaczony byl ten dzwiek z czyms jakby przesypywanie piachu z wielkiego samochodu. W pewnym momencie zerwal sie moj mąż i nieprzytomny zaczal pytac co sie dzieje. Te dzwieki swidrowaly mozg i byly w dziwny sposob jednostajne. Trudno to opisac jesli samemu sie tego nie uslyszy. W pewnym momencie poczulam lek jakby zblizalo cos niesamowitego. Ten dzwiek slysze do dzisiaj. Potem nastapilo cos jakby wyladowanie atmosferyczne, slownie jedno i koniec. Nastepnego dnia znalazlam podobne opisy z USA. Poniewaz tam mialo to miejsce wczesniej , ludzie dzwonili do roznych organizacji z pytaniem co to bylo. Dostali odpowiedz , ze to burza z daleka. Przepraszam, zyje juz pare lat na tym swiecie i czegos podobnego jeszcze nie slyszalam.
To tez dalo mi troche do myslenia i nikt nie powie mi , ze to bylo naturalne. Dlatego nie podpisuje sie pod tlumaczeniami o naturalnych przyczynach zjawisk atmosferyczych i innych. (…) Z dokumentu (link poniżej) HAARP moze wywolac wybuch o sile bomby atomowej , bez jej uzycia. Przeciez to nie nasze wymysly , a oficjalny dokument. Korzystajmy z Internetu ile wlezie bo wkrotce moga nam dostep do niego zablokowac. Przymierzaja sie juz od dawna.

zob:

Skandaliczne artykuły w polskiej prasie internetowej

Ofiary Czarnobyla

Sam tytuł jest drański „Czarnobyl nie zniszczył ciał, lecz głowy”. Patrząc na zdjęcia po lewej stronie należy się zastanowić jaki jest powód tego typu skandalicznych publikacji. Po wybuchy w Czarnobylu sam brałem płyn Lugola, nie odczułem negatywnych skutków wzmożonej radioaktywności, może poza półrocznym rozwolnieniem i bólem brzucha, który występował często w następnych kilku latach. Mojej przyjaciółce wypadło jednak połowa włosów, nawet nie wiem co się dzisiaj z nią dzieje. W rodzinie z Lublina kilka osób z mojej rodziny zmarło na raka, jedna całkiem niedawno – po wybuchu w Fukushima zmarł mój wujek – z niewyjaśnionych powodów. Czarnobyl skaził większość Europy – do dzisiaj skażona cezem w 40%, żywność do dzisiaj powinna być monitorowana, a tureckie orzeszki do dzisiaj są radioaktywne. Dr Helen Caldicott podczas swojej konferencji 18 marca podała źródła informacji o Czarnobylu i 1 mln ofiar – jest to 5 tysięcy rosyjskich artykułów naukowych zebranych w książce wydanej przez New York Academy of Sciences „Report on Chernobyl”. Oszustwo na temat skutków Czarnobyla jest jednym z największych oszustw medycyny w historii. Caldicott twierdzi, że To co się stało w Fukushima jest Czarnobylem do potęgi. Caldicott przewiduje miliony ofiar umierających w mękach podobnych do tych jakie przeszedł Litvinenko.

materiały:

Wesołego Alleluja po izraelsku – ukrzyżowanie … goryla

Reklamy

38 responses to “Wydarzenia i komentarze, 27 kwietnia 2011r

 1. adam 27 kwietnia 2011 o 12:16 pm

  Poniższych linków nie wklejam z intencją propagowania lucyferyzmu,ale by zwrócić uwagę na przestrzenie pomijane w poszukiwaniach odpowiedzi. Termin się zgadza, może w tym rejonie znalazło się wystarczająco dużo osób, aby zły zamanifestował się w ten sposób.

  http://www.lucistrust.org/

  http://www.lucistrust.org/en/service_activities/the_great_invocation__1

  Wielkanocny Festiwal
  (Aries pełni księżyca –
  17 kwietnia 2011
  09:45 pm EST –
  18 kwietnia 02:45 GMT)

 2. Adam 27 kwietnia 2011 o 12:33 pm

  Benjamin Fulford – japoński film YT po angielsku
  http://kauilapele.wordpress.com/2011/04/27/video-series-benjamin-fulford-the-truth-of-fukushima-nuclear-accident/

 3. ziarnko prawdy 27 kwietnia 2011 o 2:39 pm

  Wczoraj pewien”ekspert” stwierdzil,ze katastrofa w Czernobylu przyczynila sie do zwiekszonej odpornosci na promieniowanie.Teraz tylko budowac elektrownie atomowe na kazdym osiedlu,po zlodziejskich orlikach.

  • monitorpolski 27 kwietnia 2011 o 7:58 pm

   Notować nazwiska, imiona, daty publikacji. Będziemy ich kiedyś osądzać za ludobójstwo jak Hitlera. Norymberga 2.

 4. przybysz 27 kwietnia 2011 o 5:50 pm

  Oswiadczenie.

  Ja, nizej podpisany oswiadczam ze, szczepionka (tutaj nazwa szczepionki)_________

  Wyprodukowana przez:_____________________Seria i numer:___________________________

  Zawierajaca nastepujace skladniki:____________________________________________________

  Zastosowana jest, celem zapobiegniecia: (nazwa choroby) ___________
  Ta szczepionka wolna jest od wszelkich zanieczyszczen i aplikuje ja dzisiaj (data)…………………….
  Panu/Pani/Dziecku (imie, nazwisko, data urodzenia)
  _______________________________________________

  Zapewniam, ze zastosowana szczepionka jest absolutnie bezpieczna i nie zagraza zyciu ani zdrowiu.

  Nie powoduje zadnych bezposrednich szkod ani tez pozniejszych komplikacji zdrowotnych takich jak paralizu , uszkodzenia mozgu, slepoty, gruzlicy, rakowym owrzodzeniem w miejscu zaszczepienia lub gdzie indziej, uszkodzenia nerek, zapalenia watroby itp.

  Zapewniam ze zaaplikowana szczepionka przez _____ lat zabezpiecza szczepione dziecko przed ta wyzej wymieniona choroba .

  W przypadku wystapienia w/w choroby przed tym okresem, zobowiazuje sie do dobrowolnej wyplaty (bez procesu sadowego) odszkodowania w wysokosci 20 srednich wynagrodzen wg. GUS.

  W przypadku wystapienia psychicznych lub fizycznych powiklan w zwiazku z dzisiejszym zaszczepieniem, zobowiazuje sie, pokryc wszelkie koszty leczenia, rehabilitacji a w przypadku trwalych nastepstw renty inwalidzkiej bedacej rołwnowartoscia 2 srednich rent ZUS. Jednoczesnie w przypadku wystapienia tych powiklan,, wyplacam zaliczkowo na poczet leczenia 5 srednich wynagrodzen wg GUS.

  Wyplata odbedzie sie bez odwlekania i wzywania sadow. W przeciwnym przypadku wysokosc odszkodowania bedzie podwojona.

  Podpis lekarza :

 5. przybysz 27 kwietnia 2011 o 5:53 pm

  jesli dasz takie oswiadczenie lekarzowi to na 100 procet zaden znich tego dokumentu nie potpisze sami powinicie wiedziec dla czego

  • monitorpolski 27 kwietnia 2011 o 7:57 pm

   No i masz dowód do sądu, że ci chcieli zranić lub zabić dziecko!

 6. .Gallus. 27 kwietnia 2011 o 7:44 pm

 7. .Gallus. 27 kwietnia 2011 o 7:44 pm

  • monitorpolski 27 kwietnia 2011 o 7:55 pm

   To jest reakcja na problemy psychiczne z jakimi się borykają. Coś czuję, że czas cywilizacji żydowskiej się zaczyna kończyć.

  • szok 27 kwietnia 2011 o 11:28 pm

   „!!!nie każdy Żyd jest syjonistą i nie każdy syjonista jest Żydem!!!”
   syjonistyczni illuminaci, masoni rządzą światem a 90% z nich to Aszkenazyjscy Żydzi

   CZYTAJ!
   Menachem Begin-premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla:
   „Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.”

   http://marucha.wordpress.com/2010/03/03/polacy-to-swinie-tak-sie-uczy-w-usa/
   2010-03-03 (środa)

   Ze strony http://www.informacjeusa.com/2010/02/23/protest-ojca-polacy-nie-byli-swiniami/
   Protest ojca. Polacy nie byli świniami
   Zamieszczamy kopię listu, który przekazał naszemu portalowi Ryszard Vogel, ojciec ósmoklasisty ze szkoły w Libertyville koło Chicago zbulwersowany lekturą obowiązkową opracowywaną przez jego syna na lekcji literatury j.angielskiego.
   Ta kontrowersyjna lektura to wielokrotnie uhonorowywana, w tym Nagrodą Pulizera, powieść graficzna autorstwa Art’a Spigelmana pt.: „Maus. Opowieść ocalałego. Cz. I – Mój ojciec krwawi historią” (wyd. USA 1986, wyd. polskie 2001). Komiks opowiada autentyczną historię Władka Szpigelmana, polskiego Żyda, który przetrwał holocaust. Historia jest opowiadana w formie obrazkowej przez jego syna Artura, autora książki.
   Wszystkie postacie w komiksie są przedstawione w formie zwierząt, które metaforycznie symbolizują ich narodowości. I tak Żydzi są przedstawieni jako myszy, skazane na zagładę przez koty, obrazujące Niemców. Polacy zostali przedstawieni jako świnie.
   W Polsce komiks został wydany dopiero po 15 latach od pierwszego wydania w USA z powodu wielu kontrowersji i zarzutów dotyczących jego antypolskiego charakteru. Sam autor odpierając te zarzuty, tłumaczył, że nie miał takich intencji; świński wygląd Polaków miał budzić pozytywne skojarzenia z sympatycznymi bohaterami amerykańskich filmów rysunkowych takimi jak Miss Piggy czy też Porky Pig. A jednak obraźliwa wymowa porównywania ludzi do świń poddaje w wątpliwość argumenty autora. Trudno też nie pamiętać, że świnia dla Żydów jest zwierzęciem nieczystym.
   więcej w linku

   http://marucha.wordpress.com/2011/04/07/restytucja-mienia-zydzi-polski-msz-o-co-chodzi/
   wszystko w linku

   szok :
   http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,9396720,Co_to_za_demonstracje_na_ulicach_Warszawy_.html
   UWAGA!!!! 4-7IV.2011r. – kręcono na PL. Zwycięstwa w Wwie -3-ci! film duetu Sierakowski+ izraelska reżyserka Yael Bartana.Znów-za kasę „POlskiego” Min.Kultury.S.S -jako Obrońca ZABIJANYCH przez Ksenofob. Polaków – Cudzoziemców, wzywa Żydów do powrotu do Faszyst.Polski,by Ją Poprawili.Scena: masowe demonstracje z haslami:NIE ZABIJECIE NAS WSZYSTKICH!!; ŻYDZI -TĘSKNIMY ZA WAMI!, ŻYDZI! NIE ZOSTAWIAJCIE NAS SAMYCH Z POLAKAMI!; ŻYDOWSKIE ODRODZENIE W POLSCE Film jako polski jedzie do Cannes.SKANDAL

   Co robi Ruch Odrodzenia Żydowskiego na ulicach stolicy?
   Rozmawiała Agnieszka Kowalska
   08.04.2011
   Od kilku dni na ulicach Warszawy pojawia się Manifestacja Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce ze Sławomirem Sierakowskim na sztandarach. To izraelska artystka Yael Bartana kręci film, który pokaże w czerwcu na biennale sztuki w Wenecji. O projekcie rozmawiamy z Sebastianem Cichockim z Muzeum Sztuki Nowoczesnej.
   Wtorek, 5 kwietnia, pl. Piłsudskiego – plan zdjęciowy filmu
   Fot. Fot . Albert Zawada / Agencja Ga
   Wtorek, 5 kwietnia, pl. Piłsudskiego – plan zdjęciowy filmu „Zamach” Yael Bartany – Anda Rottenberg przemawia na wiecu Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce
   Sebastian Cichocki z Muzeum Sztuki Nowoczesnej, kurator wystawy w Pawilonie Polskim na weneckim biennale
   Fot. Fot . Albert Zawada / Agencja Ga
   Sebastian Cichocki z Muzeum Sztuki Nowoczesnej, kurator wystawy w Pawilonie Polskim na weneckim biennale


   Obecny premier izraela mądrzył się ,jakiś czas temu, że Polacy powinni przestać uczyć się historii… Wiemy po co.

   W pierwszej części filmowej trylogii Bartany – „Mary koszmary” – Sławomir Sierakowski (redaktor naczelny „Krytyki Politycznej”) na istniejącym jeszcze wówczas Stadionie Dziesięciolecia nawołuje Żydów do powrotu do Polski. Wracają i budują kibuc na Muranowie, o tym opowiada druga część trylogii – „Mur i wieża” – kręcona w 2009 r., w miejscu, gdzie powstaje teraz Muzeum Historii Żydów Polskich. Trzecia część filmu nosi tytuł „Zamach”. Przywódca zostaje zamordowany, a po jego śmierci ulicami miasta rusza manifestacja sympatyków Ruchu. W tym tygodniu można się było na nią natknąć m.in. na Krakowskim Przedmieściu, pl. Piłsudskiego i pl. Defilad. Na pl. Piłsudskiego ekipę filmową zaatakowali m.in. obrońcy „krzyża”, krzycząc: „Zabiliście Jezusa!”, oraz skinheadzi, którzy zawiadomili policję o bezczeszczeniu polskiej flagi i próbowali usunąć w nocy z placu wielkie popiersie Sławomira Sierakowskiego.
   Kuratorem wystawy „…i zadziwi się Europa” w Pawilonie Polskim na Biennale Sztuki w Wenecji jest (wraz z Galit Eilat) Sebastian Cichocki.

   reszta w linku

   forum :
   http://forum.gazeta.pl/forum/w,752,124092087,,Co_to_za_demonstracje_na_ulicach_Warszawy_.html?v=2
   np :
   O co chodzi?? Przeciez klaskaliscie ,jak Wojtyla przekazywal Polske w rece Izraela,a to jest tylko kolejny etap tego samego! Macie jakies braki w logicznym mysleniu czy co?? Bylo myslec w 1980 roku,a nie teraz.
   Smieszne Polaczki. O ojczyzne trzeba walczyc, a nie czekac na czyjas laske.
   #
   W Polsce nikt nie prześladuje Żydów ani ich niemorduje.
   Dla Żydów to prawdziwy problem.
   Jak tu zwrócić uwagę świata na siebie i swe roszczenia majątkowe bez prześladowań?
   No to chociaż nakręcili fikcyjny film pokazujący jak ich mordują w Polsce.
   Lepsze to niż nic.

   Nie głosuję ani na PO ani na SLD – partie, które 01.04.2011 przyjęły ustawę zezwalającą m.in. młodzieży na posiadanie narkotyków.
   Dlaczego nie głosuję na PiS – nie ma potrzeby wyjaśniać.

   JPII to byl sprytny geszefciarz,a nie zaden duchowny. A juz na pewno nie prawdziwy Polak! Zawsze to mowilem.
   Re: Co robi Sławomir Sierakowski w trumnie ?
   Odpowiadam na to pytanie. Łączy przyjemne z pożytecznym. Przyjemne, gdyż jako socjolog i w dodatku naukowiec lubi eksperymenty socjologiczne. Pożyteczne, gdyż lubi też otrzymywać pieniądze od amerykańskich Żydów.
   #
   Żydowska prowokacja
   Gość: witek 08.04.11, 18:15 Odpowiedz
   Niedługo wrócą do Polski. W Warszawie wykupili kilka tysiecy mieszkań od developerów. Będą musieli uciekać z Ziemi Świetej przed naporem Palestyńczyków wspieranych przez zrewoltowane kraje muzułmańskie. Ciekawe, że wybierają „antysemicką Polskę” a nie kraje starej demokracji (Anglia, Francja. Niemcy …).
   *Re: Żydowska prowokacja Odpowiedz
   Wybierają Polske, bo kraj mamy bogaty (zawrotne PKB), bezpieczny (armia najnowoczesniejsza i najliczniejsza na swiecie), mozliwosci zrobienia kariery sa u nas zawrotne (Polska to centrum swiatowego kapitalu), szkolnictwo stoi u nas na najwyzszym poziomie (polskie uniwersytety zajmuja wiekszosc miejsc w pierwszej piećdziesiątce stu najlepszych uczelni wyzszych na swiecie), kraj jest czysty jak łza ekologa, a ludzie sprzątają kupy, ktore nasra ich pies na trawnikach. Dlatego nie tylko Żydzi, ale w ogole wszyscy pchaja sie do nas drzwiami i oknami – cena doskonalosci, niestety.

   a moja mama zawsze mi powtarzala: ‚maksiu, badz grzecznym kotkiem, bo odrodzisz sie czlowiekiem’

   http://marucha.wordpress.com/2011/04/06/zydzi-nie-zostawiajcie-nas-samych-z-polakami/
   Mieszkańcy Warszawy przechodzący dziś [5.04.2011 – admin] koło południa przez Plac Piłsudskiego mogli być świadkami ciekawego zjawiska. Pośrodku głównego warszawskiego placu rozłożona została całkiem ogromna scena z napisem „The Jewish Renaissance in Poland. We shall be strong in our weakness” (Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce. Będziemy silni w naszej słabości”). Obok postawiona była ogromna głowa niezidentyfikowanego mężczyzny w okularach oraz powiewały czerwone flagi z polskim orłem na tle gwiazdy Dawida.
   Przed sceną zgromadziła się grupa około 250-300 młodych osób, niewątpliwie w dużym stopniu złożona z kolejnej izraelskiej wycieczki przedpoborowej do Polski. Ze sceny brzmiały przemowy w języku hebrajskim Mniej więcej połowa z nich miała czerwone koszulki, zaś część białe koszule z czerwonymi opaskami, niczym dawni komunistyczni pionierzy.
   Wraz ze znajomym przecieraliśmy jednak oczy, na widok transparentów i tabliczek z jakimi ustawiona była młodzież. Napisy były po polsku, angielsku i hebrajsku. Były na nich takie hasła jak: „Jews! Don’t leave us with the Poles!” (Żydzi! Nie zostawiajcie nas z Polakami!); „Jestem smutny”; „They murder, We build” (Oni mordują, my budujemy”); Ziemia z ludźmi dla ludzi z ziemią”; „Nie możecie zabić nas wszystkich”. Całą wycieczkę otaczali postawni ochroniarze oraz antyterroryści, sprawiający wrażenie znużonych całym widowiskiem.
   Z napisów wynika, że całą imprezę zorganizowała organizacja „The Jewish Renaissance in Poland/Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce”, która na swojej stronie na Facebooku w opisie umieszcza krótkie zdanie „… and Europe will be stunned [I Europa będzie ogłuszona/zalana/zapijaczaona/urżnięta (w zależności od tłumaczenia)].
   Wydawać by się mogło, że organizatorom izraelskich wycieczek przedpoborowych już zupełnie odbiło na punkcie ich szowinizmu i nastrajania młodzieży z Izraela do wszystkiego co nieżydowskie. Co zresztą się dzieje, wystarczy obejrzeć na YouTube „Zniesławienie – izraelskie przedpoborowe wycieczki do Polski”: http://www.youtube.com/watch?v=nu6t9YmHvT4
   Przyzwolenie na powiewanie haseł jawnie nawołujących do nienawiści wobec narodu polskiego jest niezrozumiałe. Z pomocą przychodzi „Krytyka Polityczna”. Na swojej stronie internetowej informuje: „W niedzielę, 3 kwietnia 2011, rozpoczęły się w Warszawie zdjęcia do filmu Yael Bartany z udziałem Sławomira Sierakowskiego. Trzecia część projektu „…i zadziwi się Europa” nosi tytuł „Zamach”. Projekt będzie miał premierę w czerwcu w Pawilonie Polskim na 54. Międzynarodowym Biennale w Wenecji. Yael Bartana jest artystką wizualną [co by to nie miało znaczyć – admin], mieszka w Amsterdamie i Tel Awiwie. Jej prace dotyczą głównie sytuacji w Izraelu i tożsamości żydowskiej. Filmy Mary koszmary oraz Mur i wieża poruszają problem relacji polsko-żydowskich. Za tę ostatnią pracę otrzymała dwie nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Oberhausen. Bartana wystawiała m.in. na Biennale w Sao Paulo, Manifesta we Frankfurcie i Documenta w Kassel. W 2010 roku otrzymała nagrodę Artes Mundi, jedną z najbardziej prestiżowych brytyjskich nagród w dziedzinie sztuki współczesnej. Yael Bartana wraz z Arturem Żmijewskim jest redaktorką artystyczną „Krytyki Politycznej”. Wkrótce specjalny – wizualny numer pisma pt. Duchy.”
   To co trzeba oddać owej reżyserce to, że dobrze przedstawia myślenie młodzieży żydowskiej o Polakach. Jeśli ktoś ma wątpliwości, odsyłamy do wspomnianego filmu „Zniesławienie”. Po jego obejrzeniu, zdamy sobie sprawę, że nawet najbardziej radykalny polski nacjonalizm jest liberalną gadaniną przy codziennych praktykach „narodowego wychowania” w Izraelu.
   Zdjęcia z wydarzenia: http://www.krytykapolityczna.pl

   SIERAKOWSKI – KULTURA mojego KRAJU
   Jakiego kraju? Przecież każdy człowiek lewicy (za wyjątkiem narodowych socjalistów czyli nazistów) jest internacjonalistą.

   skonczyły sie zdjęcia do 3-go ,baaardzo prożydowskiego, a za to anty-polskiego filmu, w którym S.Sierakowski jako On – S.S. jest Autorem hasla; 3 300 000 JEWS CAN CHANGE LIFE OF 40 000 000 POLES oraz JEWS! WE MISS YOU!
   Robi konkurę Michnikowi

   „Heniu czy mogę Cię ucałować?”

   Christopher Hitchens on Israel and Zionism

   + forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szok
   np :
   Cala ta akcja jest pelna symboli Kabalistycznych. Ubior tych osob przypomina ubiory konsomolcow, hitlerjungend, Bundu, Betaru, i nazistowskich organizacji zydow. Te ich chusteczki na szyjach, spodnie, koszule, opaski na ramieniu itd.
   Ta trumna, wience, i godlo nad i pod trumna ma swoja symbolike i przypuszczam ze ma przemawiac do osob rozumiejacych ten jezyk. Flaga niesiona przez szesc osob tak jak gdyby na pogrzebie po okresie 6000 lat (wg. Kabaly 6000 lat minelo 17 wrzesnia 2001 roku). Ciekawe czyja jest to glowa, ale ma ona jakas symbolike. Flaga orla na czerwonym (a nie bialo czerwonym) tle opuszczona do polowy masztu jak w zalobie. Znicze, jak na oltazach ktore kabalistyczni zydzi maja w ogrodkach i gdzie odprawiaja modly. Sztandary miedzy kolumnami, ustawienie ludzi, wielorasowosc. Oficjalne zdjecia w kolorze czarno bialym jak w filmie Szindlera. Napisy w jezyku angielskim, co znaczy ze ta „tworczosc” jest skierowana do odbiorcy zagranicznego.
   Przypuszczam ze jest to opowiesc i/lub plan przedstawiona/y w formie symboli.
   Jesli to bedzie pokazywanie w formie filmu lub zdjec gdzies na jakis wystawach to nalezy przypuszczac ze zajmie czlowe lub jedno z czolowych miejsc i media swiatowe roznisa to na caly swiat. Ta symbolika bedzie odczytana przez przywodcow zydowskich na calym swiecie ktorzy podejma odpowiednie kroki w celu realizacji planu lub odpowiedniego zachowania sie.

   Czym prędzej trzeba zrobić to co właśnie robią Islandczycy w ramach demokracji naprawdę bezpośredniej:
   http://demokracjabezposrednia.pl/node/1021
   (..) Pewnie przypominacie sobie jeszcze niedawną katastrofę finansową w Islandii z 2008 roku. Ówczesny rząd poprzez „liberalną” politykę dołożył swoją „cegiełkę” do upadku Islandii. Można powiedzieć, że „dopiero co” sprywatyzowane islandzkie banki: Kaupthing, Glitnir i Landsbanki w przeciągu kilku dni stały się niewypłacalne, co w konsekwencji zagroziło bankructwem całego kraju[1]. Skala tego zagrożenia była ogromna. Długi tych trzech banków wynosiły ok. 100 mld dolarów, czyli ośmiokrotność islandzkiego PKB[2].
   Rząd chciał obarczyć tymi zobowiązaniami obywateli, jednak doszło do referendum[3], w którym Islandczycy, mimo stanowczych nacisków Unii Europejskiej zdecydowali się nie spłacać „nie swoich długów”[4]. W przeciwieństwie do krajów PIGS (Portugal-Ireland-Greece-Spain) Islandczycy jako jedyni nie ulegli presji międzynarodowej finansjery. Trochę wcześniej po falach protestów rząd musiał ustąpić[5]. Pojawił się nowy rząd, który wiele naobiecywał, między innymi demokrację bezpośrednią. Jednak jak to z rządami bywa, nie wiele zaczął wprowadzać w życie.
   Islandczycy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce
   Jak historia uczy, nie można mieć zbyt dużego zaufania do polityków. Islandczycy postanowili napisać nową własną Konstytucję, tym razem bez ich pomocy[6]. Każdy, kto nie miał wcześniej nic wspólnego z polityką mógł się zgłosić do tworzenia nowej ustawy zasadniczej. Spośród ochotników wylosowano ok. 950 osób[7]. Zebrali oni postulaty, które według nich powinny znaleźć się w nowej Konstytucji. Zanotowano m.in. „demokrację bezpośrednią”, „ponowne upaństwowienie surowców naturalnych”, oraz, że „stanowiska państwowe mogą być przekazywane TYLKO i wyłącznie na zasadzie konkursów, wedle kompetencji, a nie znajomości”, itd… Na stronach http://www.thjodfundur2010.is dostępna jest pełna lista propozycji, którą da się przy pomocy tłumaczy internetowych dostatecznie zrozumieć bez znajomości islandzkiego.
   Następnym krokiem było wybranie spośród 500 możliwych kandydatów 25-osobową grupę ekspertów – 15-stu mężczyzn i 10 kobiet[8][9]. Do końca kwietnia mają oni za zadanie spisać tę listę wniosków jako dokument o stosownym prawnym formacie.
   Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko trzymać kciuki za Islandczyków…cdn.
   Jordan Cibura dla dla Stowarzyszenia Więcej Demokracji

   A czy nie szokuje Pana milczenie Kościoła wobec poniewierania Polski i Polaków przez „starszych braci”?
   Może coś wspólnego z tym ma fakt, iż tak wielu hierachów Kościoła w Polsce ma żydowskie pochodzenie?
   Za którego to pontyfikatu (określanego przez zagranicznych obserwatorów jako najbardziej filosemicki w historii) miało miejsce masowe wręcz zażydzenie Kościoła – zażydzenie zarówno osobowe, jak i teologiczne? Kto zrobił z heretyckiego i wręcz haniebnego „dialogu z judaizmem” jedenaste przykazanie?

   Ulice umyte, można teraz iść do Sejmu!

   „Otwierając wystawe, marszałek Grzegorz Schetyna powiedział: ‘Relacje polsko-izraelskie mają ciężki bagaż trudnych doświadczeń, cierpienia i trudnych dni, ale pokazujemy ten dzisiejszy Izrael i wiemy, że historia naszych narodów zawsze będzie wspólna i od nas dzisiaj zależy, jak będzie wyglądać jutrzejszy dzień i te relacje w przyszłości’. Podkreślił, że Polacy podobnie jak Izraelczycy mogą być dumni z tego, że Izrael zbudowany został przez polskich Żydów.” (za Polaków pieniądze)
   http://www.jewish.org.pl/index.php/en/wiadomopci-mainmenu-57/4085-izraelskie-pejzae-w-sejmie.html

   Tutaj całe rozwiazanie tej żydłackiej prowokacji:

   żydowska głowa nałożona na polski tułów.

   A czy godło państwa, nie jest czasem pod opieką prawa?
   Czy można sobie do niego dorysowywać różne „elementy”?
   Dziś Żydzi znowu bezczeszczą polskie godło, ciekawe, czy prokuratura to widzi i wie, czy widzi i olewa. Tę hołotę powinno się przykładu zatrzymać do wyjaśnienia na 48. Zaczynało się niewinnie paleniem Chanuki na placu defilad
   To jest ich polityka małych kroków. Testują reakcję Polaków na takie projekty. A reakcja jest godna „polactfa”. Czarno widzę przyszłość naszego kraju.
   Cały czas jestem w szoku że w Warszawie w środku dnia, w środku stolicy, Żydzi pozwalają sobie na ubliżanie Polakom. Podobno HGW jest Żydówką.
   Pamiętam jak moi śp. dziadkowie, urodzeni na początku XXw., opowiadali jak żydy nienawidzili Polaków (na wsiach i w małych miasteczkach) i mówili z jadem „przyjda czasy że gdzie krzaczek tam będzie Polaczek” i „nasze będą kamienice, a wasze ulice”.Nie rozumiałam tego jako dziecko. Właśnie takie czasy nadchodzą, zobaczycie. Zresztą, trwaja nieprzerwanie od II wś…..

   Tutaj coś z Rosji:


   israelski kabalista już wie kiedy i dlaczego rozpocznie sie 3 wojna swiatowa :


   Misja żydowskiego narodu – super kanał relanium05 :

   Michael Lightman urodzony w Witebsku obywatel Izraela
   wybitny kabalista .
   Być żydem – co to znaczy :

   Izrael trzeba izolować cz I

   Jak syjoniści dzielą i rządzą! (Napisy PL)

   Żydowski ekstremizm i medialne zacieranie śladów! (cz.1)

   Izrael – ziemia obiecana zorganizowanej przestępczości (część 1/3, napisy PL)

   @ ONR Falanga. Przytoczenie tego artykułu jest jak najbardziej na czasie. Miałem jeszcze przez chwilę dylemat w kwestii liczby żydow deklarujących swą narodowość w s(pisku) powszechnym, ale po rzuceniu hasłem przez jednego z nich (Mellera)w kwestii deklaracji narodowości śląskiej zostałem w skuteczny sposób pozbawiony tych złudzeń. W tej sytuacji liczba żydów podana przez Małgorzatę Niezabitowską (ok. 30000) może być mocno zawyżona. Dla ich własnej identyfikacji wystarczy wcześniejsza manipulacja nr PESELu, a sytuacja po s(pisku) tylko ułatwi im precyzyjna selekcję. Dla każdego młodego goja więc należy podać stosowną instrukcję, aby był w stanie zrozumieć dlaczego po ukończeniu wyższych studiów z wynikiem celującym nie może dostać odpowiedniej pracy, a jego kolega-kompletny ignorant nie musi urządzać częstych pielgrzymek do Powiatowego Urzędu Pracy.
   Musi dotrzeć do młodego pokolenia świadomość, że są wśród nich równi i równiejsi. Podobna sytuacja była przecież za PRLu, choć w miarę zakamuflowanym wymiarze(przynależność do PZPR).

   Zydzi uczciwi? Czy powiedzieli prawde przez pomylke?
   Musze przyznac ze to nowe godlo prawdziwie oddaje stan faktyczny panstwa Polskiego, czyli:
   1. Panstwem rzadzi masoneria ktora ma niepolskiego orla z gwiazdami masonskimi. Orzel ten jest kopia Novara-Stemma i jest jakos podobny do godla Frankfurtu (rowniez bialy orzel na czerwonym tle) ktore jest nieoficjalnym godlem Rotszylda. Ciekawe czy jest jakis zwiazek pomiedzy masoneria a Novara.
   http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Provincia_di_Novara-Stemma.png?uselang=fr
   //marucha.wordpress.com/2011/04/07/gorale-chca-by-w-godle-polski-pojawil-sie-krzyz/#comment-86498
   http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Wappen-frankfurt.png&filetimestamp=20060508194811
   2. Rzeczywista jednak wladza w Polsce jest ukryta za tym (masonskim) orlem, i jest to gwiazda dawida. Niewidoczna jesli patrzymy tylko na orla, ale to ona sprawuje faktyczna wladze w tym kraju. To oni rzadza panstwem.
   Sadze ze tak odbieraja ten symbol wszyscy jawni i ukryci zydzi w Polsce i na swiecie. I to odbieraja w mgnieniu oka.
   Oni juz pol jawnie oglaszaja swiatu ze tu jest ich druga Judea. Biada Polakom.
   Bo co to znaczy? Znaczy to ze Polakow traktuja jak Kananejczykow ktorych musza eksterminowac, ich miasta zbuzyc, a gaje spalic, tak aby nie pozostal nawet slad po nich.

   Ciąg ataku żydowskiego tak wyglądał podczas Marszu Niepodległości 11 listopada 2010.Legalnie zgłoszony marsz musiał omijać takie oto barykady.Już to komentowałem tutaj
   http://marucha.wordpress.com/2010/12/02/niesiolowski-zapalil-chanukowe-swiece/#comments
   ale ważne jest aby wszyscy wiedzieli że jest to planowane i metodycznie prowadzone działanie a więc przypominam.   http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=7&t=11065
   Obawiam się, że to zorganizowane akcje mające na celu doszczętną pacyfikację polskiej większości w okupowanym kraju. I myślę, choć bardzo chcialbym się mylić, że jest to ich przedsmak. Przypomniała mi się ta żydowska prowokacja z paleniem stodoły i pojewienie się w calej Polsce napisów: „Tęsknie za Tobą Żydzie”, doskonale opisana pod:
   http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=7106
   Całkiem niedawna reprezentacja polskich artystów przez żydowską syjonistkę z Izraela w Wenecji:
   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/02/witamy-w-judeopolonii/
   Obecna prowokacja jest równie bezczelna i antypolska. Jak to możliwe, że ulicami polskiej stolicy biegalo setki dzikich żydów z hasłami:”Oni mordują, my budujemy”, „Nie możecie zabić nas wszystkich” itp. pod strażą uzbrojonych karków? Myślę, że każdy kto ma oczy i coś przez nie widzi czuje głeboki niepokój obserwując aktywność żydostwa w okupowanej Polsce.
   Dziś bezsilnie zaciskamy zęby i czekamy na następną hucpe wybrańców jahwe. Wszystkie ich prowokacje sa rejestrowane i wszystkie zostaną osądzone w odżydzonej Wolnej Polsce.
   Prosze popatrzeć na powyższe zdjęcie – wypowiedź w pierwszym wpisie – to wypisz wymaluj zdjecia jak z hitlerowskich Niemiec. Te wiszące flagi, ci butni ludzie z opaskami na ramionach – wystarczy podmienić tylko ten gardzący symbol Polakami przez Żydów na hitlerowską swastykę i nikt by nie rozróżnił z jakiego okresu jest to zdjecie.
   W filmie tym wykorzystuje sie tez polskich harcerzy (sic!!!) – co za s.syn na to pozwolił i co na to rodzice owych dzieciaków. Wstyd i hańba uczestniczyć w tym antypolskim filmie.
   Otóz wczoraj 6 kwietnia 2011 kręcono wieczorem zdjęcia, gdzie harcerze polscy z lilijkami na beretach własnymi rękami przynosili znicze i budowali z nich gwiazdę dawida PRZYGNIATAJĄCĄ POLSKIEGO ORŁA – nasze GODŁO Państwowe.
   Każdy myślący rozumie tą symbolikę! Oto rękami młodego polskiego pokolenia ORZEŁ Polski ma być przygnieciony i przykuty przez żydowska gwiazdę dawida. SZOK!!!
   Jeśli ktos nie wierzy to może zobaczyć poniżej zdjęcia, które otrzymałem z Warszawy……link : http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=7&t=11065

   South Tel Aviv Is On Fire

   • monitorpolski 28 kwietnia 2011 o 7:00 am

    Po co wklejasz całe artykuły, przecież wystarczy podać linki do nich. Takie kolumbryny lądują w spamie i tam powinny zostać, wyjątkowo to zatwierdzam bo nie mam czasu ich przerabiać na linki.

   • Pelagia 28 kwietnia 2011 o 8:23 am

    litości, takie długie teksty zamieszczaj w kilku postach

  • lololo 28 kwietnia 2011 o 2:44 am

   sa „gojami” religi zydowskiej tylko tego nie sa swiadomi. NIewolnicy ktorzy mowia ze sa panami. Bez Boga sa prochem. W kazdym te same zycie plynie. Hahahah zaprzeczaja sami sobie. Bo nie wiem czy smiac sie czy plakac ale jak coraz czesciej slysze to wszystko to z przesytu informacji na pocztaku mialem dola na temat tego wszystkiego ze jestem sterowany i wogole a ze mialem depresje wczesniej to to mnie dobilo. Ale teraz gdy zaczelem tu i teraz wprowadzac w zycie myslotok sie uspokoil i umysl przestal mnie tak uzywac jak wczesniej. Teraz to mi sie juz smiac z tego chce bo wiedze jakie to jest szalenstwo po prostu nawet te szalenstwo umyslu mnie cieszy bo je akceptuje i nie ma roznicy to ze nie powoduje zadnych emocji, uczuc itd jak to widze.

 8. ARTUR 27 kwietnia 2011 o 8:35 pm

  Dziwne burze w Kanadzie są dokładnym opisem przepowiedni końca czasów O. Pio ,który daje też daje zalecenia jak się zachować .To może być ostrzeżenie .

  • monitorpolski 27 kwietnia 2011 o 11:23 pm

   Albo chcą byś w to uwierzył… Pamiętaj, że ci ludzie mają taką technikę do dyspozycji, że trudno ją odróżnić od magii. Przyjrzyj się opisowi HAARP-a

 9. karlos33 27 kwietnia 2011 o 8:35 pm

  nowy wirus komputerowy: „Życie jest piękne”

  ta śpiewka chodzi po necie już dobrych kilka lat i takiego wirusa nie ma, służy to tylko jako łańcuszek, przekaż dalej ,poinformuj ,umieść na swojej stronie ostrzeżenie itp. więc lepiej to usunąć z bloga bo jeszcze ktoś w to uwierzy.

  • monitorpolski 27 kwietnia 2011 o 11:24 pm

   Dzięki. Dostałem mailem od godnej zaufania osoby.

 10. HajaBaja 27 kwietnia 2011 o 8:35 pm

  „Life is beautiful” to hoax/scam/fake/lancuszek jakkolwiek to nazwiesz Monitorze. Krazy w sieci od 2002.

 11. nekromancer 27 kwietnia 2011 o 9:09 pm

  29 kwietnia 2011 roku odbędzie się ślub księcia Williama i Kate Middleton. Cofając się w czasie 66 lat 29 kwietnia 1945 Hitler poślubił Ewę Braun. Następnego dnia oboje nie żyli. Pewnie nastąpi kolejny false flag i zrzucą winę na IRA.

  • .Gallus. 27 kwietnia 2011 o 9:52 pm

   bardzo spostrzegawczy jesteś, uważam ze to nie jest przypadek, oni nic nie robią nigdy przypadkowo, akurat 66 lat – 2 szóstki, no i rocznica ślubu hitlera z ewą,
   kto myśli ze to przypadek? w zyciu! nie ma takich przypadków,hitler był okultystą, proste

   Po przeczytaniu paru książek o wierzeniach pogaństwa, powiem wam tak:

   – w nocy z 30 kwietnia na 1 maja – jest największe pogańskie święto – noc Walpurgii

   – w 2011 roku miało być kolejne największe święto illuminatów organizowane raz na 28 lat – wypada na jego ślub.

   -Książę William i Kate Middleton pobiorą się gdy Saturn będzie w Wadze, tak samo jak przy ślubie jego rodziców. Książe Karol i Lady Diana Spencer pobrali się 29 lipca 1981. 30 lat później ich syn pobierze się z Kate podczas kolejnego ‘powrotu’ Saturna. Obie królewskie pary będą miały w swoim małżeństwie ten sam wpływ ze strony Saturna/Wenus.
   W przeciwieństwie jednak do rodziców, małżeństwo Williama będzie miało Saturn w zaniku, w odwrocie. Wg. astrologów oznaczać to będzie powrót do przeszłości i wyjaśnia podobieństwa między obiema parami i ich zaślubinami.

   3 SYMBOLE/ŚWIĘTA ILLUMINATÓW ZBIEGAJĄ SIĘ Z JEGO ŚLUBEM.

   WIELU BADACZY – OKULTYZMU uważa, że ci illuminaci chcą zrobić z księcia Williama – antychrysta – ponieważ chcą dostosować rzeczywistość do biblii –którą zresztą oni też napisali

   Jeżeli dojdzie do ślubu 29 kwietnia, to w noc Walpurgii, książę William ma się przemienić w antychrysta, będą wzywać demony, i inne istoty z innych wymiarów, które są im przychylne.

   I jestem zdania, ze to bardzo prawdopodobne, ponieważ, syjonisci dostosowują rzeczywistość do swoich bajek w książkach – podobno świętych, aby wmówić gojom, że żyją w czasach ostatecznych i przeprowadzić globalną czystkę do poziomu 500 milionów.

   • .Gallus. 27 kwietnia 2011 o 10:03 pm

    jestescie gotowi na slub antychrysta?


    ==================================
    monitorpolski: zobaczcie na licznik.. w 2 dni prawie 120 tys. Dlatego tak się boją Alexa

   • Siuba58 27 kwietnia 2011 o 10:32 pm

    Dołożę: w kwietniu urodził się Adolf Hitler!!!
    ====================================
    monitorpolski (Marek) też. Dzień wcześniej. I co z tego?

   • Cupak 27 kwietnia 2011 o 10:34 pm

    coś teraz zepsułeś !!!

    ponieważ chcą dostosować rzeczywistość do biblii–którą zresztą oni też napisali

    jak iść tym tropem, to raczej wypełniają boże proroctwa zawarte w Biblii bo inaczej się bym im nic nie udawało, gdyby było inaczej (tak jak ty uważasz ) to marny byłby nasz los.

   • monitorpolski 27 kwietnia 2011 o 11:17 pm

    Rotszyld napisał Biblię? To ci nowina!
    GALLUS, jeśli oni napisali Biblię, to nam tylko im nogi myć. Aleś przyłożył.

 12. atage 27 kwietnia 2011 o 9:12 pm

  przybysz…Dziękuje za oświadczenie,bardzo mądre…

 13. Siuba58 27 kwietnia 2011 o 10:23 pm

  Dziękujemy Gallus za udostępnienie tego cennego wyjaśnienia – Alex Jones super to przedstawił. Myślę, ze potrzeba przetłumaczyć na polski. Czy znajdzie się ktoś? Ja od jutra jestem w rozjazdach…. nie dam rady…innym razem… obiecuje..

 14. Cupak 27 kwietnia 2011 o 10:43 pm

  http://www.marketwatch.com/investing/index/dxy

  Dolar leci na łeb :
  73.35

 15. .Gallus. 27 kwietnia 2011 o 11:47 pm

  miałem na myśli, że cześć bibli, przepraszam nie calość, ale część, jest pozmieniana, przez syjonistów,

  „jak sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy”

  • lololo 28 kwietnia 2011 o 2:48 am

   mialem napisac wlasnie ze sie nie zgadzam z tym ze biblie napisali illuminaci. Ale calkiem mozliwe ze dozucili tam swoje 3 gorsze. Ale wiedze ze ponizej dopisales. Wiec napisze ze sie zgadzam hehe 🙂

 16. mario losco 28 kwietnia 2011 o 11:10 am

  kto przetłumaczy ten filmik na polski ??

  • Artur 28 kwietnia 2011 o 4:57 pm

   Ale sie znecacie nad biedna poara mloda hahahahaha

 17. mario losco 28 kwietnia 2011 o 11:11 am

  pewnie sam szatan będzie na tym ślubie a para małżeńska będzie składać ofiary by oddać mu cześć.

 18. waltan 28 kwietnia 2011 o 4:27 pm

  A ja wole obejrzec sobie film (szatan z siodmej klasy).Niz ogladac szatana z zachodu.

 19. siedem 28 kwietnia 2011 o 10:33 pm

  NAWOLUJE DO BOJKOTU JUTRZEJSZEJ TRANSMISJI Z LONDYNU!!!!!
  ALEX JONES UJAL W SKROCIE TO CO JEST NA TYM FILMIE.polecam obejrzec calosc

  • kosiardeyablos 29 kwietnia 2011 o 6:28 pm

   Siedem!!! To ja Osiem!!!Właźta tu i czytajta, nie ma czasu na pierdoły. Sorki Monitor ale chce sie podzielić swoim punktem widzenia puki jeszcze ta straonka isnieje!!! Temat dywagacji na temat roślin typu „chwasty” mile widziany Pozdro!!! Miłej lekturki!!! Napisane rok temu!!!

   • kosiardeyablos 29 kwietnia 2011 o 6:28 pm

    http://www.kuamcy.hpu.pl/readarticle.php?article_id=3

   • kosiardeyablos 29 kwietnia 2011 o 6:59 pm

    Ruszcie kurka wodna tyłki i propagujcie moje (tzn : gbractwa dęba w imie świetego jarzombka ) manifesty!!! Niema czasu!!! Kurna kurcze kurczaczy bolek!!!
    Jestem tu po to by pomuc nam i sobie w walce kilom globalnom!!!! Monitorek!!! ty tez jesteđ swiatlem wiec swiecmy ile wlezie!!!