Benjamin Fulford, wystąpienie 26 kwietnia,2011r

kolejna karta?

Kolejne odcinki tłumaczenia wystąpień Benjamina Fulforda – bezpośr. linki: część 1  część 2 (…)
Gallus: PROSZĘ O ROZSYŁANIE TEOG TEKSTU NA PORTALE: POTWIERDZAM DZIEN 11 MAJA – DZIEŃ KATAKLIZMU (…) nekromancer: „Ta karta idealnie przedstawia tę właśnie historię która się wydarzy 11 maja (…) Rozpadający się zegar wszystko wyjaśnia. Przygotujcie się na maj to będzie chore co oni zrobią (…)Kolejne odcinki tłumaczenia wystąpień Benjamina Fulforda w telewizji MOPAL, możemy oglądać znów dzięki „Gallusowi”, któremu udało się przetłumaczyć je z japońskiego.
Tym razem mniej sensacji, więcej ogólnych rozważań Fulforda, Nie występuje on już „z pozycji siły” jako rzecznik wszechpotężnej organizacji (Stowarzyszenia Białego Smoka), raczej tłumaczy problemy z jakimi boryka się Japonia – korupcja oraz widmo całkowitej kontroli rządu przez USA.
Ciekawe są też jego rozważania na temat rychłego upadku gospodarki USA i możliwej rewolucji w tym kraju. Niestety, znów nie ma ani słowa na temat zagrożenia katastrofą elektrowni…

część 1

część 2

bezpośrednie linki: część 1  część 2
====================================================
komentarz Gallusa (skrót):

(…) To co mówi Benjamin Fulford pokrywa się z tym, że „w USA 13 stanów powiedziało „dość” bankierom i wszyscy na gwałt skupują surowce ( złoto, srebro itd.). Ponieważ każdy z tych którzy „mają wiedzieć” doskonale zdaje sobie sprawę, że dolar ma upaść w ciągu paru miesięcy,”
https://monitorpolski.wordpress.com/2011/03/06/13-stanow-mowi-dosc-satanistycznym-bankierom/
„Taka wiadomość ukazała się w programie the kudlow report w CNBC z dnia 4 marca 2011 roku, Kongres stanu Utah jako pierwszy zatwierdził ustawę zatwierdzającą złote i srebrne monety wydane przez Rząd Federalny jako legalny środek płatniczy. Do wprowadzenia jej w życie potrzebny jest tylko podpis gubernatora stanu.”
Posłuchajcie, ale według mojego trzeźwego myślenia, te 13 stanów w USA, których projekt ma podpisać gubernator stanu, czy już podpisał? To nie jest proces oddolny obywatelski – to tylko tak może wyglądać!
Zastanówcie się… jaka jest najszybsza droga do bankructwa dolara? I innych walut? Zatwierdzenie przez kryminalny FED waluty opartej na surowcach, na chwilę obecną cały rynek jest wykupywany, ma to osłabić maksymalnie dolara, sprzedają fundusze i zabezpieczają prywatne „lokalne waluty” – według Fulforda, a pomaga im w tym iracki dinar, który obecnie sprzedają w Japonii, najpierw wykupili go w trakcie Amerykańskiej inwazji na Irak, a potem wysprzedali i tak dinar upadł w bardzo krótkim czasie z 3.8 USD do 0.02 USD
Ja wiem, że Benjamin Fulford stracił wiarygodność w 100 %, ale w 50 % mogę mu zaufać, nie wierze, we wszystko co gada, ale sprawa dolara wydaje się potwierdzać.
Ale chyba zdajecie sobie sprawę, że upadek dolara ma się odbyć równocześnie z wielką katastrofą ekologiczną, bo muszą mieć wymówkę, że to „matka natura” zmusiła nas do stworzenia jednej globalnej waluty, bo jak Wall Street upadnie, to wszystkie inne rynki po kolei również http://www.futurespros.com/metals/gold-streaming-chart
jeszcze tydzień temu… bo pamiętam! Jak pan Marek udostępnił na swoim blogu! Adres do giełdy! Cena złota 20 kwietnia przekroczyła minimalnie 1500 punktów, teraz po 7 dniach już jest warte 1527!!!!  Tak więc, nie palcie za sobą mostów, bo Fulford w tym aspekcie ma racje, chociaż możliwe, że na tym polega „robota agenturalna”, że cześć racji się wyjawnia aby zyskać poparcie – ja właśnie w te „cześć” informacji wierzę

Benjamin Fulford:
„1 % populacji dostaje 50% dochodu, skolei 50% najbiedniejszych dostaje 1 % dochodu, to jest zbyt ekstremalne, promuję komunizm ale w tej sytuacji nie będzie klienta do zakupu produktu. Różnica między najniższym i najwyższym dochodem w tej samej firmie była 20 krotna w Japonii, ale 500 krotnie w Stanach Zjednoczonych już teraz! Historycznie takie sytuacje tworzą rewolucje, Uważam, że stany zjednoczone wkrótce będą miały rewolucję, w Japonii nie jest tak źle jak w USA, Japonia podąży za zewnętrzną zmianą.”
„Można zobaczyć niektóre objawy już teraz. Na przykład mimo, że Amerykańskie media raportują o inwazji USA na Libię. Armia USA tak naprawdę nie jest związana z Libijską sprawą, armia nie postępuje zgodnie z instrukcją administracji Obamy. Spójrz na Libię, nie ma tam amerykańskiej siły, nie ma niemieckiej siły, tam jest tylko Francja, Wielka Brytania, i Włochy tylko! To nie jest NATO!”
Jednak trzeba też przyznać, że Benjamin mógłby powiedzieć coś bardziej ciekawego, coś bardziej tajemniczego, i „tutaj jest pies pogrzebany”, daje nam okruchy informacji, a mógłby nam wiele powiedzieć, może nie chce nadwyrężać stosunków między zakonem białego smoka a syjonistami? Wszystkie nasze prognozy się sprawdzają, będziecie mogli wszystko zobaczyć w ciągu kilku miesięcy.

A najwcześniej 29 kwietnia 2011, kiedy to będzie wielki ślub i sabat satanistów
PROSZĘ O ROZSYŁANIE TEOG TEKSTU NA PORTALE: POTWIERDZAM DZIEN 11 MAJA – DZIEŃ KATAKLIZMU, STRONA NWO JEST ZABLOKOWANA OD CHYBA 2 TYGODNI, a tam umieściłem mój artykuł o liczbie 11 i dniu 11 maja 2011, i zaraz po tym została zablokowana – dziwne nie?, ALE, więc pisze, wszystko znowu od nowa: jedna z kart illuminatów mówi o dniu 11 maja [ 11/05/]
http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/time-warp
podzielę się z wami moja wiedzą – wykorzystajcie ją, charakterystyka symboliki okultystycznej:

  • 11/09 – WTC
  • 11.03.2011 fukushima
  • 11.05 2011 new madrid

Mam trochę książek z tematyki masońskiej w domku, tak więc słuchajcie:

Liczba 11 według masona 33 stopnia rytu szkockiego Aleistera Crowleya, w najbardziej tajemniczym dziele „ Atlantyda zaginiony kontynent” pisze na stronie 55: „ z kolei 11 zazwyczaj pisano jako 3 plus 5 plus 3. Czyniono tak, aby w zapisach liczbowych można było odnaleźć symetrię, a także by „w prosty sposób prowadziły do 1” „mieszkańcy atlasu uważali 11 za wielki „klucz magii” Liczba 11 w thelemicznej magii satanistycznej:
11 = Opus Magnum, Wielkie Dzieło. Jest to połączenie Pentagramu (5) i Heksagramu (6), lub Róży (5 płatkowej) i Krzyża (krzyża uformowanego z sześciu kwadratów). Jest to liczba AVD (Magijnej Siły). Jest to liczba Nuit, Hadita i Ra-Hoor-Khuita. W pierwszym rozdziale Liber Legis Nuit oświadcza: „Mą liczbą jest 11 tak, jak i wszystkich, którzy są z nas.” (AL I. 60). Hadita oświadcza to samo w drugim rozdziale, „Ja jestem Cesarzową i Hierofantem; zatem jedenastką tak, jak i moja oblubienica jest jedenastką.” (AL II. 16). Imiona HOOR-PA-KRAAT i RA-HOOR-KHUIT mają po 11 liter. Z 11 liter zbudowane jest również słowo ABRAHADABRA (Słowo Ra-Hoor-Khuita). Do what thou wilt, jest jedenastokrotną wibracją Prawa Thelemy.

  • Anton Szandor La Vey – satanista i czarny papież wymienia 11 twierdzeń satanizmu

Tak więc liczba 11 stoi u podstaw ich struktury budowania świata…

Co więcej, w książce crowleya było 11 poziomów obróbki nieśmiertelnej energii „zro” – odpowiednik energii VRIL w którą wierzył Hitler, i to Hitler prubował odnaleźć Atlantydę, ponieważ podekscytował się dziełami Crowleya.

DOBRA BYŁA LICZBA 11, TERAZ LICZBA 9 – ponieważ data ataku na WTC składa się z 11 i 9

  • czarny papież kościoła satanistycznej Anton Szandor La Vey „wymienia dziewięć twierdzeń satanizmu”
  • również mamy 9 grzechów satanizmu

Wszędzie 11 i 9 – WTC

Aleister Crowley – który nalezał do Ordo Templi Orientis – 20 wieczny zakon templariuszy wymienia w dziele „księga jogi i magii” strona 25:

  • „W Krąg są wpisane Imiona Boga. Krąg jest zielony, a imiona płomieniście karmazynowe, tego samego koloru, co Tau. Za kręgiem znajduje się dziewięć rowno odległych pentagramow, a w kaŜdym z nich pali się mała Lampa. Są to „Twierdze na Granicy Otchłani”. Zobacz jedenasty Aethyr, Liber 418 (Equinox V). Trzymają z daleka siły

Strona 27

ciemności, ktore w innym przypadku mogłyby się przedrzeć przez Krąg”
„Trzonek Bicza winien być wykonany z Ŝelaza, smagacze z dziewięciu miedzianych drutow, a w kaŜdy z nich wplecione małe kawałki ołowiu. śelazo reprezentuje okrucieństwo, miedź – miłość, a ołow – surowość.”

Wszedzie 9
Rozdział XIII – strona 55

„Otoż, Księga ta musi być świętą Księgą, a nie brudnopisem, gdzie maŜesz bazgrać to, co ci przychodzi do głowy. Napisane jest w Liber VII, v, 23 : „Kazdy oddech, każde słowo, każda myśl, każdy uczynek jest aktem miłości z Nim. Niechaj to poświęcenie będzie potężnym zaklęciem wypędzającym demony z Pięciu”.

Karta iluminatów
http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/time-warp

na niej widzimy na zegarze – który jest zresztą odwrócony – w satanizmie wszystko jest odwrócone, ponieważ symbolizuje to nasz iluzoryczny świat, zegar wskazuje wskazówkami liczbę 11 i 5, NIE WSKAZUJE TEGO IDEALNIE!, jest pewne odchylenie ale na karcie, ale pamiętajmy! Na karcie 11 marca

http://forum.davidicke.com/showthread.php?p=1059770378

tez wskazówki idealnie nie pokrywały się z liczbą 11 i 3!, co my tam ciekawego widzimy na tej karcie? Hm?
Linijkę, która symbolizuje ułożenie się kilku planet w naszym układzie słonecznym w równej linii własnie dnia 11 maja, po Internecie krążyło zdjęcie planety nibiru, która miała się zsynchronizować z innymi planetami w dniu 11 maja.
Ale planeta Nibiru to ściema, po prostu ci faszyści chcą wszystko zrzucic na jakąs niewidoczną planetę nibiru po tym jak 11 maja wysadzą New madrid w USA

  • na zdjęciu widzimy krzyz celtycki, Watykan jest zbudowany na planie krzyza celtyckiego, okrąg i fallus w srodku
  • potem kropelki wody – pewnie chodzi o zalanie New madrid oceanem
  • potem znaczek OMEGA na telewizorze – znaczący koniec

=============================================
jeszcze ciekawy komentarz nekromancera z poprzedniego wpisu:
Ta karta illuminati http://financial-partner.pl/images/floreny/timewarp2.jpg dobitnie pokazuje co stanie się 11 maja 2011. W apokalipsie jest opis „A Nierządnica była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu” (Ap 17,4) Purpura i szkarłat są kolorami Nierządnicy – skorumpowanego i rozwiązłego Miasta zbudowanego na siedmiu wzgórzach czyli Rzymu. Apokalipsa opisuje jego upadek. Ta karta idealnie przedstawia tę właśnie historię która się wydarzy 11 maja. Na karcie mamy i purpurę i szkarłat. W prawym górnym rogu złoto w lewym perły fasolkowe i naszyjnik z drogocennych kamieni. Przy telewizorze coś na kształt puszki pandory czyli pucharu obrzydliwości. Kształt wskazówek mówi o trzęsieniu ziemi jakie wtedy wywołają niszcząc Rzym i Watykan. W telewizorze widzimy odwrócony włoski but i zalane miejsce gdzie jest Rzym. Na te okolice wskazuje również czcionka rzymska cyfr na zegarze i grecko-rzymskie znaki na linijce. Linijka wskazuje na zrównanie 4 planet które dokona się 11 maja 2011 roku. Znak na telewizorze to omega koniec katolicyzmu jaki widzą to illuminati. Nie bez przyczyny jest też krzyż na tej karcie który wiąże się poprzez kształt z Watykanem i duchowieństwem. Rozpadający się zegar wszystko wyjaśnia. Przygotujcie się na maj to będzie chore co oni zrobią.

Reklamy