Benjamin Fulford, wystąpienie 26 kwietnia,2011r

kolejna karta?

Kolejne odcinki tłumaczenia wystąpień Benjamina Fulforda – bezpośr. linki: część 1  część 2 (…)
Gallus: PROSZĘ O ROZSYŁANIE TEOG TEKSTU NA PORTALE: POTWIERDZAM DZIEN 11 MAJA – DZIEŃ KATAKLIZMU (…) nekromancer: „Ta karta idealnie przedstawia tę właśnie historię która się wydarzy 11 maja (…) Rozpadający się zegar wszystko wyjaśnia. Przygotujcie się na maj to będzie chore co oni zrobią (…)Kolejne odcinki tłumaczenia wystąpień Benjamina Fulforda w telewizji MOPAL, możemy oglądać znów dzięki „Gallusowi”, któremu udało się przetłumaczyć je z japońskiego.
Tym razem mniej sensacji, więcej ogólnych rozważań Fulforda, Nie występuje on już „z pozycji siły” jako rzecznik wszechpotężnej organizacji (Stowarzyszenia Białego Smoka), raczej tłumaczy problemy z jakimi boryka się Japonia – korupcja oraz widmo całkowitej kontroli rządu przez USA.
Ciekawe są też jego rozważania na temat rychłego upadku gospodarki USA i możliwej rewolucji w tym kraju. Niestety, znów nie ma ani słowa na temat zagrożenia katastrofą elektrowni…

część 1

część 2

bezpośrednie linki: część 1  część 2
====================================================
komentarz Gallusa (skrót):

(…) To co mówi Benjamin Fulford pokrywa się z tym, że „w USA 13 stanów powiedziało „dość” bankierom i wszyscy na gwałt skupują surowce ( złoto, srebro itd.). Ponieważ każdy z tych którzy „mają wiedzieć” doskonale zdaje sobie sprawę, że dolar ma upaść w ciągu paru miesięcy,”
https://monitorpolski.wordpress.com/2011/03/06/13-stanow-mowi-dosc-satanistycznym-bankierom/
„Taka wiadomość ukazała się w programie the kudlow report w CNBC z dnia 4 marca 2011 roku, Kongres stanu Utah jako pierwszy zatwierdził ustawę zatwierdzającą złote i srebrne monety wydane przez Rząd Federalny jako legalny środek płatniczy. Do wprowadzenia jej w życie potrzebny jest tylko podpis gubernatora stanu.”
Posłuchajcie, ale według mojego trzeźwego myślenia, te 13 stanów w USA, których projekt ma podpisać gubernator stanu, czy już podpisał? To nie jest proces oddolny obywatelski – to tylko tak może wyglądać!
Zastanówcie się… jaka jest najszybsza droga do bankructwa dolara? I innych walut? Zatwierdzenie przez kryminalny FED waluty opartej na surowcach, na chwilę obecną cały rynek jest wykupywany, ma to osłabić maksymalnie dolara, sprzedają fundusze i zabezpieczają prywatne „lokalne waluty” – według Fulforda, a pomaga im w tym iracki dinar, który obecnie sprzedają w Japonii, najpierw wykupili go w trakcie Amerykańskiej inwazji na Irak, a potem wysprzedali i tak dinar upadł w bardzo krótkim czasie z 3.8 USD do 0.02 USD
Ja wiem, że Benjamin Fulford stracił wiarygodność w 100 %, ale w 50 % mogę mu zaufać, nie wierze, we wszystko co gada, ale sprawa dolara wydaje się potwierdzać.
Ale chyba zdajecie sobie sprawę, że upadek dolara ma się odbyć równocześnie z wielką katastrofą ekologiczną, bo muszą mieć wymówkę, że to „matka natura” zmusiła nas do stworzenia jednej globalnej waluty, bo jak Wall Street upadnie, to wszystkie inne rynki po kolei również http://www.futurespros.com/metals/gold-streaming-chart
jeszcze tydzień temu… bo pamiętam! Jak pan Marek udostępnił na swoim blogu! Adres do giełdy! Cena złota 20 kwietnia przekroczyła minimalnie 1500 punktów, teraz po 7 dniach już jest warte 1527!!!!  Tak więc, nie palcie za sobą mostów, bo Fulford w tym aspekcie ma racje, chociaż możliwe, że na tym polega „robota agenturalna”, że cześć racji się wyjawnia aby zyskać poparcie – ja właśnie w te „cześć” informacji wierzę

Benjamin Fulford:
„1 % populacji dostaje 50% dochodu, skolei 50% najbiedniejszych dostaje 1 % dochodu, to jest zbyt ekstremalne, promuję komunizm ale w tej sytuacji nie będzie klienta do zakupu produktu. Różnica między najniższym i najwyższym dochodem w tej samej firmie była 20 krotna w Japonii, ale 500 krotnie w Stanach Zjednoczonych już teraz! Historycznie takie sytuacje tworzą rewolucje, Uważam, że stany zjednoczone wkrótce będą miały rewolucję, w Japonii nie jest tak źle jak w USA, Japonia podąży za zewnętrzną zmianą.”
„Można zobaczyć niektóre objawy już teraz. Na przykład mimo, że Amerykańskie media raportują o inwazji USA na Libię. Armia USA tak naprawdę nie jest związana z Libijską sprawą, armia nie postępuje zgodnie z instrukcją administracji Obamy. Spójrz na Libię, nie ma tam amerykańskiej siły, nie ma niemieckiej siły, tam jest tylko Francja, Wielka Brytania, i Włochy tylko! To nie jest NATO!”
Jednak trzeba też przyznać, że Benjamin mógłby powiedzieć coś bardziej ciekawego, coś bardziej tajemniczego, i „tutaj jest pies pogrzebany”, daje nam okruchy informacji, a mógłby nam wiele powiedzieć, może nie chce nadwyrężać stosunków między zakonem białego smoka a syjonistami? Wszystkie nasze prognozy się sprawdzają, będziecie mogli wszystko zobaczyć w ciągu kilku miesięcy.

A najwcześniej 29 kwietnia 2011, kiedy to będzie wielki ślub i sabat satanistów
PROSZĘ O ROZSYŁANIE TEOG TEKSTU NA PORTALE: POTWIERDZAM DZIEN 11 MAJA – DZIEŃ KATAKLIZMU, STRONA NWO JEST ZABLOKOWANA OD CHYBA 2 TYGODNI, a tam umieściłem mój artykuł o liczbie 11 i dniu 11 maja 2011, i zaraz po tym została zablokowana – dziwne nie?, ALE, więc pisze, wszystko znowu od nowa: jedna z kart illuminatów mówi o dniu 11 maja [ 11/05/]
http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/time-warp
podzielę się z wami moja wiedzą – wykorzystajcie ją, charakterystyka symboliki okultystycznej:

 • 11/09 – WTC
 • 11.03.2011 fukushima
 • 11.05 2011 new madrid

Mam trochę książek z tematyki masońskiej w domku, tak więc słuchajcie:

Liczba 11 według masona 33 stopnia rytu szkockiego Aleistera Crowleya, w najbardziej tajemniczym dziele „ Atlantyda zaginiony kontynent” pisze na stronie 55: „ z kolei 11 zazwyczaj pisano jako 3 plus 5 plus 3. Czyniono tak, aby w zapisach liczbowych można było odnaleźć symetrię, a także by „w prosty sposób prowadziły do 1” „mieszkańcy atlasu uważali 11 za wielki „klucz magii” Liczba 11 w thelemicznej magii satanistycznej:
11 = Opus Magnum, Wielkie Dzieło. Jest to połączenie Pentagramu (5) i Heksagramu (6), lub Róży (5 płatkowej) i Krzyża (krzyża uformowanego z sześciu kwadratów). Jest to liczba AVD (Magijnej Siły). Jest to liczba Nuit, Hadita i Ra-Hoor-Khuita. W pierwszym rozdziale Liber Legis Nuit oświadcza: „Mą liczbą jest 11 tak, jak i wszystkich, którzy są z nas.” (AL I. 60). Hadita oświadcza to samo w drugim rozdziale, „Ja jestem Cesarzową i Hierofantem; zatem jedenastką tak, jak i moja oblubienica jest jedenastką.” (AL II. 16). Imiona HOOR-PA-KRAAT i RA-HOOR-KHUIT mają po 11 liter. Z 11 liter zbudowane jest również słowo ABRAHADABRA (Słowo Ra-Hoor-Khuita). Do what thou wilt, jest jedenastokrotną wibracją Prawa Thelemy.
– Anton Szandor La Vey – satanista i czarny papież wymienia 11 twierdzeń satanizmu
Tak więc liczba 11 stoi u podstaw ich struktury budowania świata…

Co więcej, w książce crowleya było 11 poziomów obróbki nieśmiertelnej energii „zro” – odpowiednik energii VRIL w którą wierzył Hitler, i to Hitler prubował odnaleźć Atlantydę, ponieważ podekscytował się dziełami Crowleya.

DOBRA BYŁA LICZBA 11, TERAZ LICZBA 9 – ponieważ data ataku na WTC składa się z 11 i 9

 • czarny papież kościoła satanistycznej Anton Szandor La Vey „wymienia dziewięć twierdzeń satanizmu”
 • również mamy 9 grzechów satanizmu

Wszędzie 11 i 9 – WTC

Aleister Crowley – który nalezał do Ordo Templi Orientis – 20 wieczny zakon templariuszy wymienia w dziele „księga jogi i magii” strona 25:

– „W Krąg są wpisane Imiona Boga. Krąg jest zielony, a imiona płomieniście karmazynowe, tego samego koloru, co Tau. Za kręgiem znajduje się dziewięć rowno odległych pentagramow, a w kaŜdym z nich pali się mała Lampa. Są to „Twierdze na Granicy Otchłani”. Zobacz jedenasty Aethyr, Liber 418 (Equinox V). Trzymają z daleka siły

Strona 27

ciemności, ktore w innym przypadku mogłyby się przedrzeć przez Krąg”
„Trzonek Bicza winien być wykonany z Ŝelaza, smagacze z dziewięciu miedzianych drutow, a w kaŜdy z nich wplecione małe kawałki ołowiu. śelazo reprezentuje okrucieństwo, miedź – miłość, a ołow – surowość.”

Wszedzie 9
Rozdział XIII – strona 55

„Otoż, Księga ta musi być świętą Księgą, a nie brudnopisem, gdzie maŜesz bazgrać to, co ci przychodzi do głowy. Napisane jest w Liber VII, v, 23 : „Kazdy oddech, każde słowo, każda myśl, każdy uczynek jest aktem miłości z Nim. Niechaj to poświęcenie będzie potężnym zaklęciem wypędzającym demony z Pięciu”.

Karta iluminatów
http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/time-warp

na niej widzimy na zegarze – który jest zresztą odwrócony – w satanizmie wszystko jest odwrócone, ponieważ symbolizuje to nasz iluzoryczny świat, zegar wskazuje wskazówkami liczbę 11 i 5, NIE WSKAZUJE TEGO IDEALNIE!, jest pewne odchylenie ale na karcie, ale pamiętajmy! Na karcie 11 marca

http://forum.davidicke.com/showthread.php?p=1059770378

tez wskazówki idealnie nie pokrywały się z liczbą 11 i 3!, co my tam ciekawego widzimy na tej karcie? Hm?
Linijkę, która symbolizuje ułożenie się kilku planet w naszym układzie słonecznym w równej linii własnie dnia 11 maja, po Internecie krążyło zdjęcie planety nibiru, która miała się zsynchronizować z innymi planetami w dniu 11 maja.
Ale planeta Nibiru to ściema, po prostu ci faszyści chcą wszystko zrzucic na jakąs niewidoczną planetę nibiru po tym jak 11 maja wysadzą New madrid w USA

 • na zdjęciu widzimy krzyz celtycki, Watykan jest zbudowany na planie krzyza celtyckiego, okrąg i fallus w srodku
 • potem kropelki wody – pewnie chodzi o zalanie New madrid oceanem
 • potem znaczek OMEGA na telewizorze – znaczący koniec

=============================================
jeszcze ciekawy komentarz nekromancera z poprzedniego wpisu:
Ta karta illuminati http://financial-partner.pl/images/floreny/timewarp2.jpg dobitnie pokazuje co stanie się 11 maja 2011. W apokalipsie jest opis „A Nierządnica była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu” (Ap 17,4) Purpura i szkarłat są kolorami Nierządnicy – skorumpowanego i rozwiązłego Miasta zbudowanego na siedmiu wzgórzach czyli Rzymu. Apokalipsa opisuje jego upadek. Ta karta idealnie przedstawia tę właśnie historię która się wydarzy 11 maja. Na karcie mamy i purpurę i szkarłat. W prawym górnym rogu złoto w lewym perły fasolkowe i naszyjnik z drogocennych kamieni. Przy telewizorze coś na kształt puszki pandory czyli pucharu obrzydliwości. Kształt wskazówek mówi o trzęsieniu ziemi jakie wtedy wywołają niszcząc Rzym i Watykan. W telewizorze widzimy odwrócony włoski but i zalane miejsce gdzie jest Rzym. Na te okolice wskazuje również czcionka rzymska cyfr na zegarze i grecko-rzymskie znaki na linijce. Linijka wskazuje na zrównanie 4 planet które dokona się 11 maja 2011 roku. Znak na telewizorze to omega koniec katolicyzmu jaki widzą to illuminati. Nie bez przyczyny jest też krzyż na tej karcie który wiąże się poprzez kształt z Watykanem i duchowieństwem. Rozpadający się zegar wszystko wyjaśnia. Przygotujcie się na maj to będzie chore co oni zrobią.

Reklamy

33 responses to “Benjamin Fulford, wystąpienie 26 kwietnia,2011r

 1. galluss 28 kwietnia 2011 o 11:42 pm

  zarejestrowałem Marek swojego nicka, niestety w trochę zmienionej formie,
  wolę mieć stałego nicka, również musiałem zabezpieczyć komputer przed „panami w czarnych okularkach” po tym, jak jakiś cwaniaczek powykradał dane z kompa, jak chcesz to ci podeślę plik w pdfie, który ukazał sie na blogu stop syjonizmowi, jak zabezpieczyć komputer, tobie sie przyda – ma 20 stron

  mała poprawka do 2 częsci fulforda:

  „„1 % populacji dostaje 50% dochodu, skolei 50% najbiedniejszych dostaje 1 % dochodu, to jest zbyt ekstremalne, „NIE PROMUJE KOMUNIZU” ale w tej sytuacji nie będzie klienta do zakupu produktu.”

  nie tylko ja przypuszczam, że 11 maja może być dla nich fajnym świętem, ja tutaj tylko na blogu Marka przepisałem myśl komentatorów ze strony New World Order
  dodając swój komentarz

  ktoś mi pisał w komentarzach, ze strony NWO nie zablokowano, tak więc możesz tę czesć mojej wypowiedzi usunąć, bo podobno admin sam usunął stronę – DZIWNE NIE?

  poliszynela usunęli, potem NWO strona tez nie działa, ciekawe kto nastepny

 2. kolo 29 kwietnia 2011 o 12:07 am

  Moze mi ktos powiedziec czym sa te karty illuminati, kto je zrobil i wrzucil do sieci? 11 kwietnia mial wybuchnac wulkan. Jesli 11 maja znow nie stanie sie kompletnie nic to lekko sie skompromituja niektorzy z was. I stanie sie to nużące. Co nie zmienia faktu ze mam nadzieje ze nie stanie sie nic a w tylko niepotrzebnie robicie zadyme z niczego.

  • ramires 29 kwietnia 2011 o 8:29 am

   Też myślę że nic się nie stanie. A jeżeli już, to stanie się po dziesiątkach takich fałszywych alarmach. Kiedy już nikt nie uwierzy w takie przywidywania i ludzie będą się wesoło bawić jak na „Titaniku”. A przebudzenie będzie nie z ręką a z głową w nocniku!

   • marek 29 kwietnia 2011 o 10:08 am

    Też tak rozumuję. To samo może być z kolejnymi szczepieniami. Pojawi się tym razem prawdziwe zagrożenie (może celowo wypuszczony wirus) jednak wszyscy którzy czytają takie strony będą przekonani że to kolejne oszustwo, zginą w męczarniach a pozostanie grupka 500.000.000 niewolników na ziemi.

 3. galluss 29 kwietnia 2011 o 12:22 am

  przepraszam ciebie, ale według ciebie to ja jestem „kopnięty”, trzeba sie zastanowić kto dopisał pewne fragmenty do biblii, bo liczba 11 jest wielką zagadką

  księga Jeremiasza 11:11 [ dwie jedenastki]
  „Dlatego tak mówi Pan: Oto sprowadzę na nich nieszczęscie, którego nie będą mogli uniknąc; będą do mnie wołali ale ich nie wyslucham”

  strona po angielsku: wyjaśnienie ideologii satanistycznej liczby 11:
  http://www.theforbiddenknowledge.com/wtc/index02.htm
  http://www.cuttingedge.org/NEWS/n1756.cfm
  może kiedyś to przetłumacze i zrobie z tych informacji jeden film

 4. galluss 29 kwietnia 2011 o 12:23 am

  przepraszam ciebie, ale według ciebie to ja jestem „kopnięty”, trzeba sie zastanowić kto dopisał pewne fragmenty do biblii, bo liczba 11 jest wielką zagadką

  księga Jeremiasza 11:11 [ dwie jedenastki]
  „Dlatego tak mówi Pan: Oto sprowadzę na nich nieszczęscie, którego nie będą mogli uniknąc; będą do mnie wołali ale ich nie wyslucham”

  strona po angielsku: wyjaśnienie ideologii satanistycznej liczby 11:
  http://www.theforbiddenknowledge.com/wtc/index02.htm
  http://www.cuttingedge.org/NEWS/n1756.cfm
  może kiedyś to przetłumacze i zrobie z tych informacji jeden film.

 5. Man 29 kwietnia 2011 o 2:58 am

  Dolar mial juz upadac 500 razy i jakos nadal jest glowna waluta w Stanach wiec dajcie sobie na wstrzymanie. Bedzie co ma byc. I tak nie mamy na to wplywu.

 6. Sekator 29 kwietnia 2011 o 6:45 am

  Witam.
  Mam pytanie odnośnie karty którą skomentował nekromancer. Poszukałem w necie różnych obrazków tej karty i nie ma na nich Półwyspu Apenińskiego. Kto dorysował go? Wy, nekromancer czy ktoś inny?

  • Sekator 29 kwietnia 2011 o 9:21 am

   http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/photos/photo?photoid=106627953 Tak wygląda ta akrta. Nie ma na niej pokazanych Włoch.

   • mmd 30 kwietnia 2011 o 1:54 pm

    tutaj kolejny dowod na to ze ktos przerobil karte
    http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/time-warp

 7. Mat 29 kwietnia 2011 o 8:54 am

  Ciesze się że diabelski pogański watykan trafi szlag czekam z niecierpliwością!!!

  • Cupak 29 kwietnia 2011 o 12:41 pm

   Trzeba się przygotować do świętowania 😛

 8. Robert 29 kwietnia 2011 o 2:51 pm

  BENJAMIN FULFORD ON JEFF RENSE 27 APR 2011 http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 3:34 pm

   Dzięki! Rense’a już nie znajdziesz na bittorrencie

 9. sono 29 kwietnia 2011 o 3:41 pm

  W maju sie odbedzie najprawdopodobniej wielkie trzesienie ziemie wzdluz NEW Madrid fault line do ktorej nagle lucyferianska FEMA zaczela sie przygotowywac i wprowadzac drille. Ni z gruszki ni z pietruszki nagle zaczeli sie obawiac trzesienia ziemie w okolicy kotre ostatne trzesienie ziemi mialo w….1811 roku. Dlaczego???? Bo sami maczaj w tym palce i aktywnie daza do wywolania trzesienia ziemi i tsunami w tych rejonach. Mowcie i piszcie o tym bo to juz na dniach, tygodniach, coby sie gawiedz nie zdiziwla potem i nie stwierdzila ooooo, kolejna katastrofa, Bog karze Hameryke za ich grzechy, ooo szkoda.
  Ile jeszcze „katastrof” trzeba ,zeby wiekszosc sie przebudzila i uznala, ze to sprawka illuminati, satanistow, globalistow i wszystkich na ich uslugach???????

 10. Artur 29 kwietnia 2011 o 3:50 pm

  Ja rownierz pytam co z ta karta iluminati od Nekromancera jest nie tak ? Dziwne na niej jest to ze sa tam umieszczone; mapa wloch i polska nazwa RZYM.Przyjzyjcie sie. Poza tym nie wydaje mi sie zeby iluminaci na swojej karcie umieszczali nazwy po polsku.
  We wszystkich innych przejrzanych przezemnie zrodlach te dwa elementy nie wystepuja.Oto kilka przykladow:
  http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/time-warp
  http://aninformedmom.blogspot.com/2011/03/are-illuminati-cards-game-predicting.html
  W zwiazku z tym celowa moze sie wydawac zmiana tlumaczenia tej karty.

  • Artur 29 kwietnia 2011 o 3:56 pm

   Monitorpo zgrabna interpretacja ale niekoniecznie prawdziwa.Na jakich zrodlach ty operujesz?

  • Sekator 29 kwietnia 2011 o 6:47 pm

   Kogo tu taki szczegół obchodzi. Ważne żeby sensacja była.

  • pedro 8 Maj 2011 o 6:45 am

   Przecież to widać od razu. Wyżej jest zwykła karta, a ta podana niżej jest z komentarza jakiegoś. Jak dla mnie naniesiono delikatnie (bo widać pod spodem oryginalny kształt) ten pełny obraz buta Włoch żebybyóo widać dokładnie o co chodzi i ludziska nie pytały „gdzie ty tam te Włochy widzisz?”. Przecież widać że napis Rzym jest w byle paincie dodany też mi manipulacja…

 11. jowram 29 kwietnia 2011 o 8:24 pm

  MATKA BOŻA KWIATÓW NIE PRZYSZŁA
  -szukam-
  W sanktuarium La Madonna dei Fiori nie zakwitły sliwki…
  W sanktuarium La Madonna dei Fiori (Matki Bożej Kwiatów) w miasteczku Bra (60 km od Turynu) każdego roku między 8 a 29 grudnia, często przy silnym mrozie i w śniegu, ponawia się zadziwiający fenomen kwitnięcia drzew rosnących w miejscu objawienia się Matki Bożej. „kroniki sanktuarium w Bra podają, iż w jego 670-letniej historii drzewa w miejscu objawienia nie zakwitły tylko dwa razy. Było to w grudniu 1913 r. oraz w grudniu 1938 r., a więc kilka miesięcy przed wybuchem pierwszej i drugiej wojny światowej” … no i nie zakwitły w tym roku kościelnym( grudzień 2010)
  >>W miejscowości Bra w diecezji turyńskiej znajduje się sanktuarium Matki Bożej. Od samego początku jego istnienia można zaobserwować niesamowity fenomen kwitnięcia w końcu grudnia drzew dzikich śliwek. Chociaż w tym czasie jest tutaj śnieg i mróz, to kwitnięcie w środku zimy powtarza się każdego roku od przeszło 680 lat i stanowi niewytłumaczalną zagadkę dla współczesnej nauki.
  Drzewka „prunus spinosa” o kolczastych gałęziach, które rosną w tamtejszych okolicach, kwitną raz w roku wiosną. Przy łagodniejszym klimacie w marcu, przy surowszym w kwietniu. Zadziwiający wyjątek stanowi tylko grupa kilkunastu drzew tej samej odmiany, które rosną przy sanktuarium.
  Zjawisko to jest skrupulatnie badane przez naukowców z Uniwersytetu Turyńskiego. Zaczęto je badać już od XVI wieku, ale do dnia dzisiejszego pozostaje dla nich zagadką. Okazuje się, że drzewka „prunus spinosa” przy Sanktuarium są idealnie takie same jak te, które rosną w tej samej miejscowości i okolicy. Naukowcy stwierdzili, że nie ma przyczyn geofizycznych czy jakichś prądów elektromagnetycznych, których działanie mogłoby tłumaczyć to nadzwyczajne zimowe kwitnięcie. Rosną na tym samym rodzaju gleby i w dodatku na północnej stronie, gdzie ciepło i promienie słoneczne docierają w ograniczonych ilościach. Nie ma więc mikroklimatu, który sprzyjałby zaistnieniu tej przyrodniczej anomalii.

  Dla ludzi wierzących jest to czytelny znak, który potwierdza autentyczność objawienia się Matki Bożej w tym miejscu 29 grudnia 1336 roku. Tego dnia wieczorem młodziutka mężatka Egidia Mathis, będąca w zaawansowanej ciąży, przebywała na peryferiach miejscowości Bra (prowincja Cuneo w diecezji turyńskiej). Kiedy przechodziła obok przydrożnej kapliczki Matki Bożej, dwóch młodych żołnierzy rzuciło się na nią z zamiarem dokonania gwałtu. Egidia, w desperackim geście obrony, chwyciła się figurki Matki Bożej wzywając Jej pomocy. W tej – wydawałoby się – beznadziejnej sytuacji, nagle z figurki wytrysnął strumień niezwykle silnego światła, który oślepił agresorów i tak ich przestraszył, że w wielkiej panice uciekli z miejsca zdarzenia. Właśnie wtedy objawiła się Matka Boża pocieszając i uspakajając Egidię, że niebezpieczeństwo już minęło. Objawienie trwało kilka minut. Skutkiem ogromnych przeżyć Egidia, zaraz po skończonym objawieniu, urodziła przed kapliczką dziecko. Owinęła je w szal i z trudem udało się jej dotrzeć do najbliższego domostwa. Wieść o tym, co się wydarzyło, rozniosła się lotem błyskawicy. Pomimo późnej godziny, tłumy ludzi zebrały się w miejscu objawienia na modlitwie. Rosły tam drzewa dzikich śliwek, które w jednym momencie pokryty się białymi kwiatami, chociaż działo się to 29 grudnia, a więc w środku mroźnej zimy.

  Od tego czasu zjawisko to powtarza się w tym miejscu każdego roku i tego samego dnia – 29 grudnia.
  Po kilku latach na miejscu objawień zostało zbudowane sanktuarium. W jego kronikach zostały odnotowane zastanawiające fakty. Czytamy w nich, że 29 grudnia 1877 r. drzewa wyjątkowo nie zakwitły. Pierwsze kwiaty pojawiły się dopiero 20 lutego 1878 r., a więc w dniu wyboru następcy papieża Piusa IX, Vincenzo Gioachino Pecchi, który przyjął imię Leona XIII.
  Należy również zauważyć szczególny związek opisywanego zjawiska z Całunem Turyńskim, przechowywanym w tej samej diecezji, w katedrze turyńskiej. „Cudowne” drzewa sanktuarium kwitną od 29 grudnia przez dziesięć dni. Natomiast w 1898 r. kwitnienie, które zaczęło się jak zawsze 29 grudnia, przedłużyło się i trwało przez trzy miesiące, a więc przez cały czas publicznego wystawienia Całunu Turyńskiego. Właśnie wtedy fotograf Secondo Pia zrobił jego pierwszą fotografię i odkrył, że odbicie ciała Chrystusa jest negatywem fotograficznym. Również 23 listopada 1973 r., kiedy Całun po raz pierwszy był prezentowany w telewizji, drzewa sanktuarium w Bra zakwitły właśnie w tym dniu, a nie jak zawsze 29 grudnia, i miały kwiaty przez całą zimę aż do wiosny.
  Podobna sytuacja powtórzyła się w 1978 r., kiedy Całun był publicznie wystawiony, i wśród milionów pielgrzymów był również arcybiskup krakowski ks. kard. Karol Wojtyła.
  Kwitnące drzewa sanktuarium w Bra są znakiem wzywającym do nawrócenia, ale także symbolem wskazującym na Maryję, o której pisał już prorok Izajasz w słowach: „A wyrośnie różdżka z pnia Jessego, wypuści się odrośl z jego korzenia”.
  W średniowiecznej ikonografii, którą można oglądać na portalach katedr takich jak Notre-Dame w Paryżu czy w Chartres, „drzewo Jessego” jest pokryte kwiatami. Głęboki jest więc symbolizm, który łączy kwiaty z Maryją. Kwitnące zimą drzewa sanktuarium w Bra są czytelnym znakiem obecności i miłości Matki Bożej, która – jak pisze św. Grignion de Montfort – „jest Rajem ziemskim nowego Adama (Chrystusa), który wcielił się tam za pomocą Ducha Świętego by działać w Nim niepojęte cuda. Maryja jest owym wielkim i cudownym światem Boga, pełnym niewypowiedzianych piękności i skarbów; jest wspaniałością, w której Najwyższy ukrył, jakby we własnym łonie, Syna Swego Jedynego, a w Nim wszystko, co najdoskonalsze i najkosztowniejsze”.

  Zatroskana o wieczny los wszystkich ludzi, Matka nasza – Maryja – chce zaprowadzić każdego człowieka do swojego Syna Jezusa Chrystusa, l dlatego daje nam liczne znaki swojego zatroskania i miłości, które równocześnie są wezwaniem do nawrócenia, czyli do pełnego zawierzenia Bogu. W różnych miejscach na kuli ziemskiej Maryja błaga nas: „Nawróćcie się, póki jeszcze jest czas! Nie porzucajcie Boga i wiary, bo największe niebezpieczeństwo dla ludzkości rodzi się z bezbożnictwa”.<<
  Stefan Piotrowski Miłujcie się nr 5-8/1997

 12. Sekator 30 kwietnia 2011 o 6:08 am

  Jeśli nikt nie wyjaśni – najlepiej autor artykułu – dlaczego pokazana w artykule karta jest zmanipulowana i pod tą zmanipulowaną kartę robiona panika to należy uznać stronę za skompromitowaną.

 13. FLG 30 kwietnia 2011 o 8:24 am

  Cyt.:”(…) To co mówi Benjamin Fulford pokrywa się z tym, że „w USA 13 stanów powiedziało „dość” bankierom i wszyscy na gwałt skupują surowce ( złoto, srebro itd.). Ponieważ każdy z tych którzy „mają wiedzieć” doskonale zdaje sobie sprawę, że dolar ma upaść w ciągu paru miesięcy,” Całkiem niedawno czytałem (około 2 m-cy wstecz), że niejaki G. Soros kupił złota za ok. 660 mln $$. wówczas zastanawiałem się na jaka potrzebę wyzbywa się tej waluty??? Teraz juz chyba otrzymałem odp.

  • kev 30 kwietnia 2011 o 12:29 pm

   Wpisz w google „upadek dolara”
   i popatrz na daty artykułów
   Upada i upaść nie może

 14. Pingback: Zenobiusz's Blog

 15. nekromancer 30 kwietnia 2011 o 11:33 am

  Ja sam naniosłem na oryginalną kartę mapkę kształtów Włoch żeby pokazać że te kształty według mnie to włochy i w miejscu gdzie powinien być Rzym będzie woda.

 16. Sekator 30 kwietnia 2011 o 12:18 pm

  W ten sposób to wszystko do wszystkiego można sobie dopasować, a potem zinterpretować.

 17. HokusPokus 30 kwietnia 2011 o 12:20 pm

  Uwaga nowa sekta New Age wyszkolona przez luminiarzy:

 18. kev 30 kwietnia 2011 o 12:26 pm

  Internet ogłupia!

 19. jarosK 1 Maj 2011 o 11:20 pm

  czy widzicie księżyc na niebie ?Bo wyszedłem właśnie przed dom i nie mogę go dostrzec ;/

 20. jarosK 1 Maj 2011 o 11:31 pm

  a już wiem dlaczego ,hehe, trochę się zdziwiłem :)ale zobaczyłem jaka jest faza księżyca

 21. Bolek 7 Maj 2011 o 12:47 pm

  znaczą swoje dziela cyframi jak na okultystów przystało:
  * 11.09.2001 – WTC (9+11=13) (9+11+1=21)
  * 11.03.2011 – fukushima (11+3=14) (11+3=14)
  * 01.05.2011 – zabicie trupa (1+5=6) (1+5+11=16)
  * 11.05 2011 ? – (new madrid?) (11+5=16) (11+5+11=26)
  * 15.05.2011 – (15+5=20) (15+5+11=31)
  * 22.05 2011 – koniunkcja 4 planet (Mars,Venus,Merkury,Ziemia) (22+5=27) (22+5+11=38)
  * 01.06.2011 – (1+6=7) (1+6+11=18)
  * 11.06.2011 – (11+6=17) (11+6+11=28)
  * 01.09.2011 – (1+9=10) (1+9+11=21)
  * 11.09.2011 – (11+9=20) (11+9+11=31)
  * 01.11.2011 – (1+11=12) (1+11+11=23)
  * 11.11.2011 – (11+11=22) (11+11+11=33)

 22. as 9 Maj 2011 o 12:27 pm

  w głowach wam się pojebało….

  ale jeśli 11 maja jebnie w watican to będę miał wspaniały prezent na urodziny, hehe

  i w tedy moge was wycalowac pod dupach (chetniej panie, nie panow) ale jesli to ma byc watykan, to moge i panow

 23. Pingback: No i mamy 11 Maja… « Monitorpolski's Blog