Zamach pogodowy na USA początkiem stanu wyjątkowego w New Madrid Zone?

po co worki na zwłoki?

Dutchsinse informuje podpierając się dowodami w postaci odczytów radaru, o tzw. „kołach HAARP” (HAARP rings)  i „prostokątach skalarnych” (scalar squares), które świadczą o tym, że chmury są tworzone czy też ograniczane w sztuczny sposób (…) Mike (…)  Mówi on o zgromadzonych już wojskach i oddziałąch FEMA, przygotowanych do „ćwiczeń”, które mają rozpocząć się 11 maja…Apokaliptyczne burze w USA

To co się dzieje w USA wygląda na wojnę pogodową. W ciągu jednej doby zanotowano 130 tornad! Z komentarzy na forum dyskusyjnym godlikeproductions:

– „uwielbiam burze, byłem nawet w środku dwóch tornad, ale to takiego czegoś nie widziałem w ciągu moich 40 lat życia..”

-„też czegoś takiego nie widziałem od 40 lat, mam kolegę w Bartow i mówił mi że ucieka do piwnicy”…
– „mieszkam w Georgia Peach, nie widziałem czegoś takiego jak żyję, czyli od 36 lat”…
– „A ja jestem z Arkansas i burze mamy co tydzień, choć czegoś takiego jeszcze nie widziałem”…
– „wy durnie, to tylko jest pogoda… tak jest co roku!”…
– „tak się dzieje z powodu waszej nienawiści do Czarnych i Meksykanów, Jezus nauczał miłości, coś o czym południowi Baptyści zapomnieli”…
– „Bóg karze całłe Stany Zjednoczone! Czy słyszeliście o „Tajemniczym Babilonie” z Księgi Objawień?”
– „tak się dzieje z powodu nienawiści do Izraela. Nie zadzierajcie z ludźmi, którzy mają super-broń”

Ten ostatni komentarz może mieć swój sens. Burze ogarnęły całą dolinę Missisippi, czyli tzw. New Madrid Zone, gdzie w maju przewidziano „ćwiczenia” FEMA. Informowaliśmy o tym wcześniej, koszt tych „ćwiczeń” to drobiazg – około 1 mld dolarów. Nikt nie wydaje takich pieniędzy bez powodu. Jak pisałem w styczniowym artykule „Co się dzieje w grzbiecie środkowoatlantyckim?!” http://wp.me/pXVoU-GP:

(…) „agencja rządowa USA, która zajmuje się wszelkimi kataklizmami,

po co te podwodne worki na zwłoki?

FEMA, poszukuje dostawców zestawów żywności, kocy i„podwodnych worków na zwłoki” (underwater body bags). Informacje na temat tych ostatnich są dość zagadkowe. Na stronie jednego z producentów podaje się, że służą one do zabezpieczania zwłok i dowodów znalezionych pod wodą. Chodzić też może o to, by w ten sposób zabezpieczone psujace się zwłoki nie były zagrożeniem dla otoczenia. Oczywiście brzmi to makabrycznie, ale takie zapotrzebowanie wyraziła oficjalna agencja rządowa USA! Zagrożone są następujące stany Północna Karolina, Południowa Karolina, Luizjana, Teksas, Alabama, Mississippi, Georgia i Floryda.

Takie mapy USA dostają ponoć wtajemniczeni...

Oraz oczywiście tereny wokół Zatoki Meksykańskiej.(…) Zapotrzebowanie na żywność dotyczy 7 milionów osób, ilość porcji oblicza się na 140 milionów (2 dziennie na 10 dni).
W artykule na Intel Hub analizowane są te dziwne zamówienia. jak wiadomo FEMA się nie sprawdziła w przeszłości, w Nowym Orleanie zamiast pomocy były tylko problemy. Tymczasem wiadomo, że na terenie całych USA przygotowane są tzw. obozy FEMA. Autor artykułu podejrzewa więc, że chodzi raczej o symulowane zagrożenie (tzw. drill), które będzie testowane w maju tego roku, a dotyczyć będzie m.in. trzęsień ziemi wzdłuż tzw. Uskoku Nowego Madrytu (New Madrid Fault). Niewykluczone, że trzęsienie ziemi faktycznie może mieć miejsce, autor uważa, że może być wywołane sztucznie przez użycie HAARP. Jednakże w czerwcu ub. r. naukowcy z Uniwersytetu Illinois ostrzegli, że realne jest trzęsienie ziemi o sile powyżej 7.7 stopnia w tym obszarze. Chicagowski Examiner podaje, że takie trzęsienie może zabić co najmniej 3500 osób, 80,000 będzie rannych, a bez dachu nad głową pozostanie 7 milionów. Autor artykułu na Intel Hub zwraca uwagę, że przygotowania FEMA zbiegają się z możliwymi rozruchami politycznymi na terenie całego globu w związku z wielkim kryzysem (spowodowanym sztucznie przez mafię bankierską). W artykule podaje się dowody na to, że cała akcja jest planowana i w sposób sztuczny kreowana” 
(…)

Koła HAARP i prostokąty skalarne

Od kilku tygodni niezależny badacz pogody i trzęsień ziemi, Dutchsinse informuje podpierając się dowodami w postaci odczytów radaru, o tzw. „kołach HAARP” (HAARP rings)  i „prostokątach skalarnych” (scalar squares), które świadczą o tym, że chmury są tworzone czy też ograniczane w sztuczny sposób. Pojawiają się one nagle w różnych stanach, a analiza ich rozlokowania i wielkości pozwala na prognozowanie pogody. Na podstawie tych obserwacji, Dutchsinse kilka razy przewidział już wielkie burze, które nawiedziły Stany.
O poprawności rozumowania świadczy to, że Dutchsinse przewidział też ostatnią serię tornad:

Można też zlokalizować nadajniki HAARP, którymi najczęściej są odpowiednio zmodyfikowane radary.
W chwili obecnej Dutchsinse jest bez prądu – W samej Alabamie w podobnej sytuacji jest około pół miliona ludzi, a zginęło już 58 osób. Miasto Tuscaloosa jest całkowicie zdewastowane, w tym budynki Uniwersytetu w Alabamie.
Inny badacz anomalii pogodowych i trzęsień ziemi, Mike relacjonuje to co się dzieje na swoim kanale YouTube patrioticspace. Mówi on o zgromadzonych już wojskach i oddziałąch FEMA, przygotowanych do „ćwiczeń”, które mają rozpocząć się 11 maja…
Teraz należy się tylko przygotować do serii trzęsień ziemi, które wg. Dutchsinse i innych niezależnych badaczy mogą być wywołane przez broń HAARP.

Być może też jest inne wytłumaczenie całej tej sytuacji. Otóż anomalie mogą być wywoływane czynnikami niezależnymi od człowieka, jednakże grupa ludzi, która posiada dokładne informacje na temat zagrożenia może wykorzystywać te naturalne zjawiska dla swoich interesów. Jak wiadomo „globalne ocieplenie” występuje nie tylko na Ziemi, obserwuje się podobne zjawisko na Marsie i Jowiszu, gdize HAARP na pewno nie sięga, widać też wyraźne zmiany w aktywności Słońca – tu też nie można podejrzewać czynnika ludzkiego. Koła HAARP i prostokąty skalarne mogą być wynikiem działań obronnych w pewnych regionach – tworzą się bariery poza które burze nie przechodzą.
Niezależnie od przyczyn, sytuacja się rozwija w ciekawy sposób – Stany Zjednoczone są kluczowym elementem podboju świata przez tzw New World Order i „rząd światowy”. Japonia, z którą globaliści mieli poważny problem, bowiem nie chciała się dostosować do warunków Nowego Ładu, została w brutalny sposób ukarana, podobnie dzieje się teraz z krajami arabskimi, wcześniej został ukarany wraz ze swoją świtą niesforny Prezydent RP – czy możemy mieć wątpliwości co do intencji satanistów, którzy punkt po punkcie realizują swój plan?

Zob klipy:

Zob. poprzednie artykuły:

Reklamy

109 responses to “Zamach pogodowy na USA początkiem stanu wyjątkowego w New Madrid Zone?

 1. Adam 28 kwietnia 2011 o 11:09 am

  2010TheCountdown :

  Tornados from Hell – 04-27-2011


 2. Pelagia 28 kwietnia 2011 o 11:45 am

  nie mogę znaleźć wątku o chemtrailach więc wklejam tutaj duży skrót o właściwościach związków aluminium (jeden ze składników chemtraili)
  znalazłam coś o działaniu związków aluminium (glinu). tlenek glinu to jeden ze związków aluminium. wklejam bardzo okrojone fragmenty:

  Medycyna Pracy 3/09 s. 201
  Choroby układu oddechowego u spawaczy
  Spawanie łączy się z ekspozycją na wiele szkodliwych czynników, w tym związki w postaci dymów lub gazów. Narażone są różne narządy, mogą pojawić się skutki narażenia w postaci gorączki metalicznej, astmy oskrzelowej, inne choroby płuc ( pylice, nowotwory).
  Narażenie zawodowe obejmuje różne metale, w tym aluminium. Str.202- akapit pt. „Gorączka metaliczna” Przyczyną gorączki metalicznej jest jednorazowa ekspozycja na dymy zawierające tlenki metali ( cynk, miedź, magnez, glin – czyli aluminium; itp.)
  A więc wyraźnie – tlenki metali, w tym tlenek glinu – tlenek glinu to tlenek aluminium !.
  Str. 204- Przewlekła obturacyjna choroba płuc – przewlekła ekspozycja na składniki dymów spawalniczych jak glin (czyli aluminium) powoduje Przewlekłą obturacyjna chorobę płuc
  Medycyna Pracy 3/05 s. 249
  Wpływ narażenia na metale, benzen, pestycydy i tlenek etylenu na układ krwiotwórczy
  Fragment streszczenia: Ołów, aluminium, kadm, benzen wywołują niedokrwistość.
  Str.250- Mutageneza i karcynogeneza:
  Chrom IV, benzen, jego metabolity, sole aluminium oraz tlenek etylenu łączą się z dużą reaktywnością z DNA, RNA oraz białkami.

  Bezpieczeństwo Pracy 10/06 s.12
  Wybuchowość pyłów metali na przykładzie pyłów aluminium
  Na str. 13-tej – Zagrożenie wybuchem definiuje się jako możliwość tworzenia przez….pyły w różnych warunkach, mieszanin z powietrzem, kt. pod wpływem czynnika inicjującego zapłon wybuchają
  Str.14
  Właściwości pyłów palnych:
  …aluminium jest jednym z tych metali, które wchodzą z tlenem w silną reakcję egzotermiczną, wytworzona podczas tej reakcji ilość ciepła jest dwa razy większa niż przy spalaniu węgla.
  Pyły palne są klasyfikowane pod względem ich wybuchowości…. Bardzo silnie wybuchowe – pyły aluminium (klasa 3)

  A więc facet gadający, że nic nie wiedzą o działaniu tlenku aluminium – kłamie. Działa : na płuca, na układ krwionośny, na nasze DNA i RNA oraz jest wybuchowy i to bardzo silnie.
  W jakimś „objawieniu” ktos pisze, że będzie na nas spadał ogień z nieba. dziwne, prawda, jakos tak się to pokrywa z wybuchowością pyłów aluminium.
  nie jestem chemikiem, ale myślę, że tlenek aluminium uwolniony do atmosfery w postaci chemtraili, może utworzyc jeszcze jakieś inne związki, kt. mogą byc jeszcze gorsze dla nas

  • peryskop 28 kwietnia 2011 o 6:02 pm

   Pelagia, czy możesz podać link do tych wyjasnień?

  • Symulacja 28 kwietnia 2011 o 8:52 pm

   Słodkie,
   Pierwszy raz czytam o spawaniu aluminium w tlenie i innych nieznanych właściwościach. Pycha.

   • Pelagia 29 kwietnia 2011 o 8:48 am

    @peryskop
    @symulacja – podałam źródło – czyli tytuł czasopisma i numer, rok wydania a nawet strone i tytuł. możecie spróbować wyszukać w googlu. coś tam komuś nie pasi ?? napisałam, że to bardzo duży skrót, poza tym, przepisałam dokładnie o dymach i gazach spawalniczych. do rączki medycyne pracy kt. podałam i sobie przeczytaj

  • Pelagia 29 kwietnia 2011 o 10:13 am

   a tu zamieszczam wyszukane w necie w jez. angielskim wraz z tłumaczeniem googla, info o szkodliwości nie tylko aluminium ale też jego związków. nie ma teraz tłumaczenia, że te właściwości (groźne dla zdrowia) są nieznane, bo są znane od lat:
   1/oryg. angielski (aluminium powder):
   http://www.pyroguide.com/index.php?title=Aluminium_(Powder)
   i tłumaczenie na polski:
   http://translate.google.pl/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.pyroguide.com%2Findex.php%3Ftitle%3DAluminium_%28Powder%29&sl=en&tl=pl&hl=&ie=UTF-8

   2/ angielski
   http://www.lenntech.com/periodic/elements/al.htm

   i tłumaczenie polskie:
   http://translate.google.pl/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.lenntech.com%2Fperiodic%2Felements%2Fal.htm&sl=en&tl=pl&hl=&ie=UTF-8

   fragment (skutki zdrowotne aluminium)
   Aluminium jest jednym z najczęściej używanych metali, a także jednym z najczęściej znaleźć związki w skorupie ziemskiej.Ze względu na te fakty, aluminium jest powszechnie znany jako niewinny związek. Ale nadal, kiedy jest narażona na wysokie stężenie może powodować problemy zdrowotne. Rozpuszczalnych w wodzie postaci aluminium powoduje szkodliwych skutków, cząstki te nazywane są jonami. Są one zwykle znajdują się w roztworze z aluminium w połączeniu z innymi jonami, na przykład jak chlor aluminium.

   Wykorzystanie aluminium może odbywać się za pośrednictwem żywności, poprzez oddychanie i przez kontakt ze skórą. Długotrwałe wylotach znaczących stężeń aluminium może prowadzić do poważnych skutków zdrowotnych, takich jak:

   – Damage to the central nervous system – Uszkodzenia centralnego układu nerwowego
   – Dementia – Alzheimer
   – Loss of memory – Utrata pamięci
   – Listlessness – Apatia
   – Severe trembling – Ciężkie drżenie

   . Aluminium jest ryzyko w niektórych środowiskach pracy, takich jak kopalnie, gdzie można go znaleźć w wodzie. Ludzie, którzy pracują w fabrykach, w których aluminium jest stosowane podczas produkcji może trwać problemy z płucami, kiedy wdychać pyłu aluminiowego. Aluminium może spowodować problemy dla pacjentów po przeszczepieniu nerki, gdy dostanie się do organizmu podczas dializy nerek.

   Wdychanie rozdrobnionego proszku aluminium i tlenku aluminium został zgłoszony jako przyczyna zwłóknienia płuc i uszkodzenia płuc. Efekt ten, znany jako Choroba Shaver, jest utrudnione przez obecność w powietrzu wdychanym z krzemionki , tlenków żelaza . . Może być także zamieszani w chorobie Alzheimera.

 3. MOL 28 kwietnia 2011 o 12:10 pm

  Do Monitor Polski: proszę niech ktoś przetłumaczy filmik znajduje się po kliknięciu na zdjęcie(„takie mapy dostają ponoć wtajemniczeni”) w art.http://www.youtube.com/watch?v=OaKMGx39UeM&feature=player_embedded Ja nie jestem w stanie przetłumaczyc tego dokładnie ze względu na specyficzny język. Chyba że już jest to przetłumaczone pozdrawiam

  • monitorpolski 28 kwietnia 2011 o 3:03 pm

   Wybacz, ale to pół godziny – robota na kilka godzin, nie jestem w stanie… Może ktoś ze znających język by to streścił. Mike podaje dowody na destruktywne działanie HAARP.

 4. ozrabal 28 kwietnia 2011 o 12:19 pm

  co raz większe bzdury wyssane z palca można tu przeczytać 😉

  • monitorpolski 28 kwietnia 2011 o 3:05 pm

   Bzdury? W styczniu pisaliśmy o kataklizmach jakie miały się wydarzyć w połowie marca. Owszem, nie było to 15-tego, a 11 i nie w USA, a w Japonii. Ale kataklizmy nie zdarzają się codzienne, no może teraz będą już częściej..
   Otwórz swój umysł na to, że mamy do czynienia z czymś zupełnie nieznanym dotąd dla ludzkości…

 5. navajo88 28 kwietnia 2011 o 12:21 pm

  Monitor mam mam nadzieję że masz w domu lornetkę !!! jeśli masz to zacznij obserwowac połodniową wschodnią część nieba szczególnie w nocy !!!!! ,a z czasem coś zauważysz !!!!!

  • Cupak 28 kwietnia 2011 o 1:29 pm

   @navajo88 ja zawsze obserwuje niebo, ale nie widzę tego o czym mówisz, bo chyba mówisz o jakimś obiekcie??

   • Cupak 28 kwietnia 2011 o 1:33 pm

    bo obecnie (kwiecień) w tej części nieba widać Arktura i Saturna.

   • navajo88 28 kwietnia 2011 o 2:33 pm

    Ciupak sam to zobaczysz w odpowiednim momencie jak wszyscy !!! ,a to będzie zaskoczenie !!!! ,na razie J.M.H

 6. Sylu 28 kwietnia 2011 o 1:06 pm

  Prawdopodobnie Pelagia ma racje, nad Irlandia sieja smugi od ponad roku ale ostatni tydzien koszmar, nawet British Airways dolaczyla do tej holoty. Przewaznie to amerykanskie linie lotnicze takie jak United Airlines,American Airlines,Virgin Atlantic Airways,Continental Airlines, plus Air France, Lufthansa, Aerlingus. Niebo wyglada jak za mgla masakra, buduje chembustera moze pomoze. Dzis znajoma Irlandka pokazala mi artykul w gazecie, w Angli spadl snieg grubosc pokrywy 3inchy, a mile dalej od miasteczka gdzie spadl, temperatura 27celciusza, troche dziwne.

 7. MOL 28 kwietnia 2011 o 1:12 pm

  Sylu: sama zauważyłam że jest w ostatnim czasie więcej oprysków nad Irlandią chociaż ostatnie dni to jest spokojnie (może dlatego że jestem w innej części). w jakiej gazecie był ten artykuł?

  • Sylu 28 kwietnia 2011 o 5:35 pm

   Mol mieszkam w Kerry i co wyprawiaja to szok, czekam jeszcze na 0,5 kilo krysztalow i buduje chembustera, a co do gazety to jest Irish Daily Mirror jak pamietam 2strona. Pozdrawiam

   • kkk 28 kwietnia 2011 o 7:41 pm

    Mam pytanie.Skad wzielas miedziane rurki ?Krysztaly z Polski sa?

   • Sylu 28 kwietnia 2011 o 9:27 pm

    DO KKK opis gdzie i co kupilem masz na samym dole.

 8. Gekon 28 kwietnia 2011 o 1:45 pm

  Domyślałem się, że dojdzie do tego w USA. Wcześniej w kwietniu występowały tornada, ale nie z taką podejrzaną siłą.
  Warto prześledzić temat które stany już wprowadziły swoją walutę opartą na srebrze 🙂
  Właśnie one będą prześladowane 🙂
  Prześladowane będą również Rumunia bo nie przyjęła ostatniej raty kredytu i zerwała porozumienie z MFW.
  Prześladowane będą Czechy i Węgry bo nie podpisały EUROplus i zerwały porozumienie z MFW.
  Prześladowana będzie Bułgaria bo jako jedyny kraj spłaciła całkowicie zadłużenie z MFW i nie chce następnych kredytów.
  Polska nie będzie na razie prześladowana, gdyż w Polsce rządzi palec prawej ręki MFW czyli Marek Belka 🙂

  • monitorpolski 28 kwietnia 2011 o 3:07 pm

   Mogłeś dodać „po usunięciu Sławomira Skrzypka, który był w opozycji”. Polska już została ukarana. Czechy miały małą przeprawę z elektrownią atomową, widać że się zorientowali na czas. Na Węgrzech są teraz „prześladowania” mniejszości – to się może rozszerzyć w konflikt wymagający „interwencji”. W Niemczech też były zawirowania pogodowe, burze pisakowe, ale pewnie też odpowiednio zareagowano. O wielu rzeczach się nie mówi, a służby doskonale wiedzą co się dzieje.

 9. kosciie 28 kwietnia 2011 o 1:47 pm

  Tornada to nic niezwyklego a te „haarp” w obrazach radarowych to zakłócenia, w kazdym kraju one powstaja, sprawdzcie na pogodynce, też sa. Jako ze pracuje w IMGW to moge wam to wytlumaczyc, nie łączcie tego prosze z haarpem.

  • monitorpolski 28 kwietnia 2011 o 3:10 pm

   Prosimy o więcej! Na pewno poinformuję o tym dutchsinse, który jest również meteorologiem. Podaj konkrety – gdzie co i jak – zamkniemy mu gębę z tymi jego teoriami konspiracji. Na razie jedyne co od ciebie usłyszeliśmy „uwierzcie mi bo jestem mądry”. A tu obrazki nie kłamią. Czy w Polsce HAARP nie może działać – często go słyszę, zresztą nie tylko ja.

   • kosciie 28 kwietnia 2011 o 3:28 pm

    Wystarczy spojrzeć na mapę radarową Polski:
    http://www.pogodynka.pl/polska/radary

    (pokazuje z 3-godzinnym opoznieniem) ale czasami widac takie obrazy jak tamten w newsie, to nic niezwyklego jest to błąd radarowy. Wiecej o tym jest opisane:
    http://www.imgw.pl/attachments/092_meteorologia_radarowa_uaktualnione_2006.pdf

   • monitorpolski 28 kwietnia 2011 o 3:56 pm

    kosciie, dziękuję za znakomity link. Jednak przeglądając pobieżnie (przyznaję) nie znalazłem tego typu zakłóceń. Być może te okręgi są faktycznie obrazem interferencji z sygnałem z innego radaru. Dutchsinse zresztą idzie dokładnie w tym kierunku – twierdzi, że radary poprzez emisję mikrofal mogą działać jak HAARP! Pisałem o tym w innym artykule zamieszczając nawet zdjęcie przenośnego HAARP-a:
    http://wp.me/pXVoU-1dZ
    Tu masz zdjęcia dziwnych chmur: http://wp.me/pXVoU-1mm
    A jak wytłumaczyć to co się tutaj działo? http://www.youtube.com/watch?v=V01JYl9_mmw
    W tym nagraniu, które nie może się doczekać profesjonalnego tłumaczenia, Mike tłumaczy jak działają te siatki radarowe: http://www.youtube.com/watch?v=OaKMGx39UeM

 10. Gekon 28 kwietnia 2011 o 1:49 pm

  Marek Belka
  27 grudnia 2005 został mianowany na stanowisko sekretarza wykonawczego Komisji Gospodarczej ONZ ds. Europy (UNECE); obowiązki na tym stanowisku objął z początkiem 2006. Następnie, w styczniu 2009 roku, został dyrektorem Departamentu Europejskiego Międzynarodowego Funduszu Walutowego.
  :):):)
  Właśnie w styczniu 2009 Polska podpisała nowe FIC czyli kredyty, które ją rozłożą 🙂
  Ostatnia transza 30mld rząd wchłonął w styczniu 2011 🙂
  Sławomir Skrzypek nie chciał podobnie jak Rumuni ostatnich rat kredytu. Chciał zerwać porozumienie z MFW.
  Po śmierci Skrzypka MFW obsadził swojego człowieka w NBP czyli Marka Belkę
  🙂
  POLSKA TONIE!!!!! RATUJ SIĘ KTO MOŻE!!!!

  • Cupak 28 kwietnia 2011 o 2:01 pm

   to wysztko jest takie poj***ane że nie dziwę się że to musi upaść, kraje bankrutujące dają pożyczki innym bankrutom , potem tamte się nie wypłacają i pożyczkodawca też upada.

   • Gekon 28 kwietnia 2011 o 2:23 pm

    nie zupełnie tak jest.
    Żaden kraj, który działa w systemie emisji poprzez kredyty nie ma pieniędzy w posiadaniu, z prostej przyczyny, gdyż tylko bank komercyjny je tworzy. Znaczy to, że jeden kraj pożycza drugiemu pieniądze, które należą do banków. Na świecie według niezależnych szacunków istnieje tylko około 1% pieniędzy wytworzonych poza bankami.
    Czy Wy to w ogóle ogarniacie??
    Każde państwo jest tylko pośrednikiem w bankructwie globalnym. Bank tworząc nowe pieniądze poprzez kredyty zapisuje pożyczkę jako swoje aktywa :):):):)
    chiba fikne

  • monitorpolski 28 kwietnia 2011 o 3:11 pm

   A kryminalne media co? Biją brawo! Wszystkie, bez wyjątków.

 11. Gekon 28 kwietnia 2011 o 2:30 pm

  jeszcze jedno
  Upadek o jakim piszecie jest niezbędny dla „wyznawców” new world order aby powstał rząd światowy, światowa policja, wojsko itd.
  potrzebny jest mega kryzys, upadek moralny, żywnościowy itd, aby wywołać rewolucje i potem okrzyknąć się „lekiem na całe zło”
  Będą nagłówki w gazetach w stylu:
  „Tylko rząd światowy może zaradzić podobnym nieszczęściom w przyszłości” i tego typu pierdoły.
  W następstwie II wojny światowej powstało państwo Izrael, Unia Europejska którą stworzyli naziści oraz oligarchia głównie syjonistyczna.
  Liga Narodów i potem ONZ powstały w odpowiedzi na wojny, aby nie było więcej wojen:):)
  MFW walutowy powstał aby nie było głodu i problemów finansowych :):):
  jest dokładnie odwrotnie

 12. Franek z pod Bilgoraja ale nie Palikot 28 kwietnia 2011 o 3:12 pm

  Bedzie taki lot do Rzymu w ktorym znowu nie doleca !

  • Seba 28 kwietnia 2011 o 3:40 pm

   Takie same myśli mnie nachodzą. Coś mi się wydaje, że będą chcieli pozbyć się Kaczyńskiego.

   • navajo88 28 kwietnia 2011 o 9:34 pm

    Seba Kaczyński nie leci samolotem !

 13. sono 28 kwietnia 2011 o 3:36 pm

  Liczna ofiar w Alabamie juz oficjalnie siega 200.
  Podaje link do oficjlanej strony ktora rejestruje trzesienia ziemi jakie maja miejsce na swiecie.

  http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/quakes_all.html

 14. sono 28 kwietnia 2011 o 3:40 pm

  Piszcie tez o projekcie Blue Beam ,ktory ma na celu omamienie ludzkosci rzekomymi objawieniami z nieba. Ostatnio byl on zrealizowany w Afryce 04.20.2011. sadzac po reakcji publiki bardzo skutecznie.

 15. .Gallus. 28 kwietnia 2011 o 3:43 pm

  Przetłumaczyliśmy… trochę czasu to zajęło aby potwierdzić, ze Ameryka zbankrutuje i dlatego wykupują surowce
  ===============================================================================================
  http://www.youtube.com/watch?v=4v5RfTzIYt8 – Benjamin Fulford National Emergency Committee [PL] 26/4/2011 napisy part 1
  http://www.youtube.com/watch?v=xNcHHL62ppQ – Benjamin Fulford National Emergency Committee [PL] 26/4/2011 napisy part 2

  To co mówi Benjamin Fulford pokrywa się z tym, że „w USA 13 stanów powiedziało „dość” bankierom i wszyscy na gwałt skupują surowce ( złoto, srebro itd.). Ponieważ każdy z tych którzy „mają wiedzieć” doskonale zdaje sobie sprawę, że dolar ma upaść w ciągu paru miesięcy,”

  https://monitorpolski.wordpress.com/2011/03/06/13-stanow-mowi-dosc-satanistycznym-bankierom/
  „Taka wiadomość ukazała się w programie the kudlow report w CNBC z dnia 4 marca 2011 roku, Kongres stanu Utah jako pierwszy zatwierdził ustawę zatwierdzającą złote i srebrne monety wydane przez Rząd Federalny jako legalny środek płatniczy. Do wprowadzenia jej w życie potrzebny jest tylko podpis gubernatora stanu.”

  Posłuchajcie, ale według mojego trzeźwego myślenia, te 13 stanów w USA, których projekt ma podpisać gubernator stanu, czy już podpisał? To nie jest proces oddolny obywatelski – to tylko tak może wyglądać!

  Zastanówcie się… jaka jest najszybsza droga do bankructwa dolara? I innych walut? Zatwierdzenie przez kryminalny FED waluty opartej na surowcach, na chwilę obecną cały rynek jest wykupywany, ma to osłabić maksymalnie dolara, sprzedają fundusze i zabezpieczają prywatne „lokalne waluty” – według Fulforda, a pomaga im w tym iracki dinar, który obecnie sprzedają w Japonii, najpierw wykupili go w trakcie Amerykańskiej inwazji na Irak, a potem wysprzedali i tak dinar upadł w bardzo krótkim czasie z 3.8 USD do 0.02 USD

  Ja wiem, że Benjamin Fulford stracił wiarygodność w 100 %, ale w 50 % mogę mu zaufać, nie wierze, we wszystko co gada, ale sprawa dolara wydaje się potwierdzać
  Ale chyba zdajecie sobie sprawę, że upadek dolara ma się odbyć równocześnie z wielką katastrofą ekologiczną, bo muszą mieć wymówkę, że to „matka natura” zmusiła nas do stworzenia jednej globalnej waluty, bo jak Wall Street upadnie, to wszystkie inne rynki po kolei również

  http://www.futurespros.com/metals/gold-streaming-chart

  jeszcze tydzień temu… bo pamiętam! Jak pan Marek udostępnił na swoim blogu! Adres do giełdy! Cena złota 20 kwietnia przekroczyła minimalnie 1500 punktów, teraz po 7 dniach już jest warte 1527!!!!

  Tak więc, nie palcie za sobą mostów, bo Fulford w tym aspekcie ma racje, chociaż możliwe, że na tym polega „robota agenturalna”, że cześć racji się wyjawnia aby zyskać poparcie – ja właśnie w te „cześć” informacji wierzę
  Benjamin Fulford:

  „1 % populacji dostaje 50% dochodu, skolei 50% najbiedniejszych dostaje 1 % dochodu, to jest zbyt ekstremalne, promuję komunizm ale w tej sytuacji nie będzie klienta do zakupu produktu. Różnica między najniższym i najwyższym dochodem w tej samej firmie była 20 krotna w Japonii, ale 500 krotnie w Stanach Zjednoczonych już teraz! Historycznie takie sytuacje tworzą rewolucje, Uważam, że stany zjednoczone wkrótce będą miały rewolucję, w Japonii nie jest tak źle jak w USA, Japonia podąży za zewnętrzną zmianą.”

  „Można zobaczyć niektóre objawy już teraz. Na przykład mimo, że Amerykańskie media raportują o inwazji USA na Libię. Armia USA tak naprawdę nie jest związana z Libijską sprawą, armia nie postępuje zgodnie z instrukcją administracji Obamy. Spójrz na Libię, nie ma tam amerykańskiej siły, nie ma niemieckiej siły, tam jest tylko Francja, Wielka Brytania, i Włochy tylko! To nie jest NATO!”
  Jednak trzeba też przyznać, że Benjamin mógłby powiedzieć coś bardziej ciekawego, coś bardziej tajemniczego, i „tutaj jest pies pogrzebany”, daje nam okruchy informacji, a mógłby nam wiele powiedzieć, może nie chce nadwyrężać stosunków między zakonem białego smoka a syjonistami?

  Wszystkie nasze prognozy się sprawdzają, będziecie mogli wszystko zobaczyć w ciągu kilku miesięcy

  A najwcześniej 29 kwietnia 2011, kiedy to będzie wielki ślub i sabat satanistów
  PROSZĘ O ROZSYŁANIE TEOG TEKSTU NA PORTALE:

  POTWIERDZAM DZIEN 11 MAJA – DZIEŃ KATAKLIZMU, STRONA NWO JEST ZABLOKOWANA OD CHYBA 2 TYGODNI, a tam umieściłem mój artykuł o liczbie 11 i dniu 11 maja 2011, i zaraz po tym została zablokowana – dziwne nie?, ALE, więc pisze, wszystko znowu od nowa:

  jedna z kart illuminatów mówi o dniu 11 maja [ 11/05/]

  http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/time-warp

  podzielę się z wami moja wiedzą – wykorzystajcie ją, charakterystyka symboliki
  okultystycznej:

  – 11/09 – WTC
  – 11.03.2011 fukushima
  – 11.05 2011 new madrid

  Mam trochę książek z tematyki masońskiej w domku, tak więc słuchajcie:
  Liczba 11 według masona 33 stopnia rytu szkockiego Aleistera Crowleya, w najbardziej tajemniczym dziele „ Atlantyda zaginiony kontynent” pisze na stronie 55:

  „ z kolei 11 zazwyczaj pisano jako 3 plus 5 plus 3. Czyniono tak, aby w zapisach liczbowych można było odnaleźć symetrię, a także by „w prosty sposób prowadziły do 1”

  „mieszkańcy atlasu uważali 11 za wielki „klucz magii”

  Liczba 11 w thelemicznej magii satanistycznej:

  11 = Opus Magnum, Wielkie Dzieło. Jest to połączenie Pentagramu (5) i Heksagramu (6), lub Róży (5 płatkowej) i Krzyża (krzyża uformowanego z sześciu kwadratów). Jest to liczba AVD (Magijnej Siły). Jest to liczba Nuit, Hadita i Ra-Hoor-Khuita. W pierwszym rozdziale Liber Legis Nuit oświadcza: „Mą liczbą jest 11 tak, jak i wszystkich, którzy są z nas.” (AL I. 60). Hadita oświadcza to samo w drugim rozdziale, „Ja jestem Cesarzową i Hierofantem; zatem jedenastką tak, jak i moja oblubienica jest jedenastką.” (AL II. 16). Imiona HOOR-PA-KRAAT i RA-HOOR-KHUIT mają po 11 liter. Z 11 liter zbudowane jest również słowo ABRAHADABRA (Słowo Ra-Hoor-Khuita). Do what thou wilt, jest jedenastokrotną wibracją Prawa Thelemy.
  – Anton Szandor La Vey – satanista i czarny papież wymienia 11 twierdzeń satanizmu
  Tak więc liczba 11 stoi u podstaw ich struktury budowania świata…

  Co więcej, w książce crowleya było 11 poziomów obróbki nieśmiertelnej energii „zro” – odpowiednik energii VRIL w którą wierzył Hitler, i to Hitler prubował odnaleźć Atlantydę, ponieważ podekscytował się dziełami Crowleya

  DOBRA BYŁA LICZBA 11, TERAZ LICZBA 9 – ponieważ data ataku na WTC składa się z 11 i 9

  – czarny papież kościoła satanistycznej Anton Szandor La Vey „wymienia dziewięć twierdzeń satanizmu”

  – również mamy 9 grzechów satanizmu

  Wszędzie 11 i 9 – WTC

  Aleister Crowley – który nalezał do Ordo Templi Orientis – 20 wieczny zakon templariuszy wymienia w dziele „księga jogi i magii” strona 25:

  – „W Krąg są wpisane Imiona Boga. Krąg jest zielony, a imiona płomieniście karmazynowe, tego samego koloru, co Tau. Za kręgiem znajduje się dziewięć rowno odległych pentagramow, a w kaŜdym z nich pali się mała Lampa. Są to „Twierdze na Granicy Otchłani”. Zobacz jedenasty Aethyr, Liber 418 (Equinox V). Trzymają z daleka siły

  Strona 27

  ciemności, ktore w innym przypadku mogłyby się przedrzeć przez Krąg”
  „Trzonek Bicza winien być wykonany z Ŝelaza, smagacze z dziewięciu miedzianych drutow, a w kaŜdy z nich wplecione małe kawałki ołowiu. śelazo reprezentuje okrucieństwo, miedź – miłość, a ołow – surowość.”

  Wszedzie 9

  Rozdział XIII – strona 55

  „Otoż, Księga ta musi być świętą Księgą, a nie brudnopisem, gdzie maŜesz bazgrać to, co ci przychodzi do głowy. Napisane jest w Liber VII, v, 23 : „Kazdy oddech, każde słowo, każda myśl, każdy uczynek jest aktem miłości z Nim. Niechaj to poświęcenie będzie potężnym zaklęciem wypędzającym demony z Pięciu”.

  Karta iluminatów
  http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/time-warp

  na niej widzimy na zegarze – który jest zresztą odwrócony – w satanizmie wszystko jest odwrócone, ponieważ symbolizuje to nasz iluzoryczny świat, zegar wskazuje wskazówkami liczbę 11 i 5, NIE WSKAZUJE TEGO IDEALNIE!, jest pewne odchylenie ale na karcie, ale pamiętajmy! Na karcie 11 marca

  http://forum.davidicke.com/showthread.php?p=1059770378

  tez wskazówki idealnie nie pokrywały się z liczbą 11 i 3!, co my tam ciekawego widzimy na tej karcie? Hm?

  Linijkę, która symbolizuje ułożenie się kilku planet w naszym układzie słonecznym w równej linii własnie dnia 11 maja, po Internecie krążyło zdjęcie planety nibiru, która miała się zsynchronizować z innymi planetami w dniu 11 maja

  Ale planeta nibiru to ściema, po prostu ci faszyści chcą wszystko zrzucic na jakąs niewidoczną planetę nibiru po tym jak 11 maja wysadzą New madrid w USA

  – na zdjęciu widzimy krzyz celtycki, Watykan jest zbudowany na planie krzyza
  celtyckiego, okrąg i fallus w srodku

  – potem kropelki wody – pewnie chodzi o zalanie New madrid oceanem

  – potem znaczek OMEGA na telewizorze – znaczący koniec

  • Ewa Polska 28 kwietnia 2011 o 5:21 pm

   Gallus, zgadzam sie z toba, ze nalezy wiedziec co planuja nasi wrogowie.

   Ale najlepiej robic to z dystansu, i nie powinno to pochlaniac wiecej niz 10-15% naszych energii. W przeciwnym razie, nasi wrogowie zniszcza nas poprzez wymyslanie coraz to nowszych teorji wiedzac, ze bedziemy spalac cala nasza energie na rozszyfrowywanie tego.

   Jak w piosence: Robmy swoje 🙂

   • iHe 28 kwietnia 2011 o 9:08 pm

    Nasi wrogowie są mocno związani z konkretnymi datami,jak im się nie uda czegoś zrealizować w konkretnym terminie,niewykluczone,że ich misterny plan runie.
    Obawiam się ,że właśnie teraz jest czas udaremniania tych planów.Bez rozpracowania ich nie bedziemy wiedzieli co i jak robić.
    Ciężko powiedzieć co obecnie oznacza róbmy swoje.Może to oznaczać dokładnie coś innego.
    Każdy sam musi sobie na to odpowiedzieć.Trudne czasy wymagają trudnych działań.
    Nie możemy oczywiście stracić swojego człowieczeństwa ,co w konfrontacji z tak nieludzkim przeciwnikiem może być b.trudne.i wymaga głębszego zastanowienia.

 16. navajo88 28 kwietnia 2011 o 4:12 pm

  .Gallus z całym szacunkiem dla ciebie ,ale nic się nie wydarzy 11 Maja !!!! nic co by miało zachwiać światem !!!! ,a co do tak zwanej planety Nibru czy jak ją nazwiemy to dopiero się okaże ,chociaż i ja w nią nie wierzę ,ale nie ważne co pisżą na portalach w kwestii konca świata ,wazne żeon nadejdzie ,ale nie koniec jaki sobie wyobrażamy ,on nadejdzie tylko że wszechświat nadal będzie istniał ,tylko dotyczy to Ziemi !!! ,przekonasz się .Gallus i wszyscy się przekonamy i to nie długo a tego początki już możemy sobie obserwować tu na ziemi ,tylko czeba mieć oczy szeroko otwarte i uważnie obserwować to wszystko co się dzieje wokuł nas tak na ziemi i jak na niebie, a dokładne w kosmosie bo piewrsze oznaki przyjdą z przeszczeni kosmicznej i nie ważne czy to nam się podoba czy nie ale to nadejdzie ,,i już nadchodzi ,pozdrawiam J.M.H

 17. adio 28 kwietnia 2011 o 4:14 pm

  Gościu ze Szwecji rozdaje darmowe bilety na Arkę … zgłaszać sie hehehe

 18. navajo88 28 kwietnia 2011 o 4:15 pm

  I jeszcze jedno .Galus nikt ne obiecywał nam szczęścia i wiecznego życia ,a na ziemi jesteśmy tylko dzierżawcami i to wie może już czas dzierżawy mija !!!!!

  • Ewa Polska 28 kwietnia 2011 o 5:38 pm

   Dlaczego ludzie nie mają miec prawa byc szczesliwi???
   Szczesliwe, ciekawe, swiadome zycie to cała kwintesencja powołania i cel istnienia człowieka na ziemi.

   Moze TY jestes dzierzawcą. Ja jestem u siebie.
   Pewno prano ci mozg od urodzenia.

   • navajo88 28 kwietnia 2011 o 9:41 pm

    hahahahaha jesteś doprawdy dobra Ewa Polska i najwyrazniej mie nie zrozumiałas to nie ktoś ,ale ewolucja o tym zadecyduje czy bendziemy dalej dzierżawić ziemię czy ktoś inny , i módl się żebyśmy to byli my Ludzie !!! a nie naprzyklad skorpiony czy pająki i szczury !!! bo to ani ja ,ani ty , i nikt inny tylko sama EWOLUCJA !!!!!! więcej zrozumienia Ewa !!! ,pozdrawiam Jimi

   • navajo88 28 kwietnia 2011 o 9:42 pm

    i jeszcze jedno co do prania mózgu to nikt mi nie prał tego mózgu !!!! ,pamientaj o tym !!!!! NIKT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • GW 28 kwietnia 2011 o 10:49 pm

    Dlatego kupmy aparat fotograficzny pana znajomego pana admina.
    Z dwoma obiktywami i torba (podwodna pewnikiem)

 19. naiwniak 28 kwietnia 2011 o 4:19 pm

  STRONA NWO nie jest blokowana męczenniku, tylko administrator ją zdjął i olał sprawę.
  Wymyślanie takich bajek, dezawuuje treści zawarte w poście. Że niby spec służby blokują serwisy, ale tego nie zablokują…Obudź się, paranoja Cię dopada.

 20. adio 28 kwietnia 2011 o 4:22 pm

  Kmiotki do robotki na moją emeryturę pracować a nie siedzicie przed kompami darmozjady jedne wredne 🙂
  Pozdrawiam BMDM czyli BobMArleyDeMasta 🙂

 21. adio 28 kwietnia 2011 o 4:38 pm

  a tak poza tym to może macie jakieś ciekawe info na temat tego co aktualnie się dzieje w JAPAN ?

 22. .Gallus. 28 kwietnia 2011 o 4:58 pm

  dobrze spokojnie, ludzie ja wam tylko przedstawiam mój punkt widzenia,
  po co te nerwy? „naiwniak”?

  pożyjesz do 11 maja i potem możesz pisac na mój temat, że jestem matoł

  na tym polega szukanie prawdy, że szuka się powiązań przyczynowo-skutkowych, ja takowe znalazłem, i napisałem wam 11 maja, moze sie sprawdzi, kto wie,

  ale narazie to cisza, i szanujmy sie nawzajem

  • .Gallus. 28 kwietnia 2011 o 5:05 pm

   ludzie, naprawdę my przeszukujemy internet w poszukiwaniu informacji specjalnie dla was, a nie dla siebie,

   tutaj macie moje nagranie przetłumaczone
   http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/wirus_stuxnet_uszkadza,p1781365616

   myslicie, że tak łatwo sie tłumaczy filmy? i skleja? prosze o odrobine poszanowania… a skąd miałem wiedziec, ze strone NWO admin sam sobie wylaczyl? maila do niego nie mam, jesli znajduje jakmies ciekawe informacje, ktore ukladają sie w jakiś ciąg chronologicznych zdarzen to odrazu to upubliczniam, moze nawet swojego bloga zaloze

   • monitorpolski 28 kwietnia 2011 o 5:08 pm

    Kupa roboty Gallus, czasem siedzę nad jednym klipem kilka dni, tłumaczenia też są czasochłonne.

   • ramires 29 kwietnia 2011 o 10:34 pm

    I tak robicie to za free ? Dla dobra nas wszystkich ?….. Czy raczej jest to dezinformacja. Proste pytanie i odpowiedż powinna być prosta. Pozdrawiam.

 23. W. Właźliński 28 kwietnia 2011 o 4:59 pm

  Bardzo ważny temat, zarazem złowieszczy. Jestem w rejonie Chicago. Otóż 28. X. 2010 zaobserwowałem, wyjątkowo jak na ten teren, intensywne rozpylanie (chamtrails) pod względem ilości stale świeżych smug i obszaru w zasięgu wzroku. Było to o wiele bardziej intensywne niż to z czym już się spotkałem z innych terenów bo to nie nowa dla mnie sprawa. Na drugi dzień nie było już nowych smug albo niewiele nowych smug. Od tego czasu obserwowałem niebo systematycznie w dzień w nocy. (jestem typem „nocnego marka”.) Od tego czasu widok nieba stopniowo zmieniał się, zarówno w dzień w nocy także burze (widok błyskawic, zupełnie inaczej wyglądały). Jeśli był deszcz intensywność takiego deszczu też była inna niż możnaby uznać ją za normalną.
  Od tego czasu do teraz nikt z rejonu chicagowskiej metropolii nie widział gwiazd mimo nieba wyglądającego na bezchmurne. Także dzień wyglądający na bezchmurny posiadał jakąś powłokę widoczna zbliżając się wzrokiem do linii horyzontu. Ani normalnego wschodu ani zachodu słońca nikt nie widział przynajmniej z mojego regionu. Czasem, raczej w ostatnich czasach powłoka grubiała nawet tworząc obłoki ale to nie były obłoki które mógłbym uznać za normalne.
  Przy niby bezchmurnej nocy było coś wyraźnie widocznego w południowo-wschodnim kierunku jak gwiazda co uznałem za jednego z satelitów. Nie były widoczne żadne gwiazdy. W miarę upływu miesięcy ta powłoka grubiała tak że od chyba miesiąca ten satelita tez nie był już widoczny. Księżyc czasem przeświecał, nawet względnie wyraźnie, ale też bez gwiazd.
  Jest trochę pomocnych odnośników w tym artykule ale dodam nieco, poniżej, bo może to być także pomocne ale w j. angielskim i dosyć długie :
  Kluczowe słowa: Smugi chemiczne (chemtrails), chmury, geoinżynieria, bioinżynieria, energia falowa, HAARP, trumny, obozy koncentacyjne, przygotowania, Nowy Madryd.

  Oraz inny, względnie nowy z Kalifornii. Część jej jest także w zagrożeniu podobnie jak Nowy Madryt. Rosaline Peterson, która 10 lat wcześniej zauważyła to samo co ja pół roku temu w Chicago, zajęła się tym i relacjonuje obszernie w tym wideo.
  http://www.californiaskywatch.com/
  Wiele nagrań wideo które są już dostępne z polskimi napisami w tym temacie przyjmuje że są już znane.Jeśli nie to podeślę.

  • cezarek 28 kwietnia 2011 o 6:37 pm

   tak,to prawda mieszkam ok. 15 mil na zachod od chicago i tez obserwuje niebo,jest caly czas zasloniete smugami i chmurami a ostatnio ciagle padaja deszcze i jest zimno,od poczatku roku dni slonecznych,takich pelnych moze bylo z 10

 24. sono 28 kwietnia 2011 o 5:05 pm

  Skunksy przygotowuja zamach na Ameryke na calej linii.
  Armia z Mordoru wyplynela juz na wierzch. Tego nie mozna okrelasic inaczej jak Lucyerianizm. Apokalipsa rozegra sie na naszych oczach. Psoborowy KK jest ta wielka Nierzadnica kotra sie zaprzedala Bestii. pawel VI wzywal w encyklice Progressio Populorum do utworzenia swiatowego rzadu. JPII powolywal sie czesto na te satanistyczna encyklike.
  http://www.mop.pl/doc/html/encykliki/Encyklika%20Populorum%20progressio.htm
  A tu fragment z niej:
  „KU SKUTECZNEJ WŁADZY OGÓLNOŚWIATOWEJ
  78. Ta zaś współpraca międzynarodowa, obejmująca cały świat, wymaga instytucji, które by ją przygotowały, urządzały i nią kierowały, dopóki nie zostanie stworzony nowy porządek prawny, uznany i potwierdzony przez wszystkich. Stąd najchętniej udzielamy poparcia organizacjom publicznym, które już zajmują się działalnością zmierzającą do rozwoju ludów, i wyrażamy życzenie, aby ich autorytet nadal wzrastał. Gdy przebywając w Nowym Jorku mówiliśmy o tym do przedstawicieli Narodów Zjednoczonych, powiedzieliśmy im między innymi: Waszym zadaniem jest łączenie bratnimi więzami nie jednego tylko czy drugiego narodu, ale wszystkich w jedno. Kto bowiem nie dostrzega konieczności stopniowego dojścia do ustanowienia jakiejś władzy światowej, która mogłaby skutecznie działać tak w dziedzinie sądowej, jak politycznej? (66). „

  • monitorpolski 28 kwietnia 2011 o 5:11 pm

   sono, Kościół Katolicki nie jest problemem – to odwracanie uwagi. Nie daj się ponieść tym bzdurom. Zwróć uwagę raczej na Bilderberg, Komisję Trójstronna, a przede wszyskim to co jest „światowe” w nazwie. Bank Światowy, Światową Organizację Zdrowia, ONZ itd. Nie znaczy to, że w Watykanie nie ma agentów.

   • sono 28 kwietnia 2011 o 5:41 pm

    Jaka zmylka.? Przeczytaj te encyklike Progressio Populorum. Czy myslisz ze Pawel VI to jakis nieswiadomy tego co robi glupek?? A co z przemowieniami posoborowych papiezy w ONZ?? Toz oni sie modla o rozwo tej sztanskiej organizacji. Pocztaj ich oficjalne pisma. To nie sa zadne czary mary. To sa oficjalne dostepne dokumenty.

   • Ewa Polska 28 kwietnia 2011 o 5:57 pm

    Fakt pozostaje faktem, ze koscioł katolicki powoli traci ZAUFANIE – a dla poniektorych juz je dawno utracił.

    Smutne, ale prawdziwe.

    A religia jest bardzo wazna w kształtowaniu kazdego społeczenstwa – tak wazna, ze gdyby nawet okazało sie kiedys, ze boga nie ma, to religia jest TYM BARDZIEJ potrzebna.

    Inaczej pochłonie nas anglosaski zezwierzeciały DARWINIZM – wyzuty z jakielkolwiek etyki, idealizmu, szlachetnosci, i wyzszych pobudek.

    A rzymianie beda rozglaszac – jak niegdys krzyzacy – ze dopoki istnialo chrzescijanstwo istniała cywilizacja, a zabraklo ich i zapanowało barbarzynstwo – wystarczy posluchac ojca Pio, ktory o *mniejszych* sobie chrzescijaniach mowił *barbarzyncy* … ten sam ojciec Pio, ktory własnorecznie kreował swoje stygmaty….. byc moze pod przymusem …..

    SŁOWIANIE ŁACZCIE SIE – NASZA SIŁA JEST W SPOJNEJ I PRĘZNEJ GRUPIE.

  • teosia 28 kwietnia 2011 o 10:12 pm

   http://www.grazingsheep.com/artp/rl/kamienny.htm

 25. sono 28 kwietnia 2011 o 5:07 pm

  jeszcze raz, z dedykacja dla wszystkich matolow:
  „Waszym zadaniem jest łączenie bratnimi więzami nie jednego tylko czy drugiego narodu, ale wszystkich w jedno. Kto bowiem nie dostrzega konieczności stopniowego dojścia do ustanowienia jakiejś władzy światowej, która mogłaby skutecznie działać tak w dziedzinie sądowej, jak politycznej? (66). „

  • sara10 28 kwietnia 2011 o 8:06 pm

   Sono
   Encyklika POPULORUM PROGRESSIO dotyczy nieszczęść, głodu, nędzy, lokalnych epidemii, itd. Chodzi o to, by cały świat połaczył się w ich zwalczaniu.
   Piszesz więc takie o niej głupoty, że aż dech zapiera. A wystarczyłoby tylko ją przeczytać i zrozumieć (z całego jej kontekstu) cytaty, które wklejasz.

   Nie bądź głupi, dokształcaj się!
   Serdecznie pozdrawiam.

   • sono 28 kwietnia 2011 o 8:52 pm

    TY chyba w ogole nie rozumiesz tego co czytasz. Nie zabierja glosu w dyskusjach o ktorych nie masz zeilongeo pojecia.
    Twoja ignorancja i bezbrzezna glupota zastanawia.

 26. sono 28 kwietnia 2011 o 5:09 pm

  zwroccie uwage na Jego Podpis PPP, ktory odwrocony daje nam 666. Litery „P” nie pisze sie z brzuszkiem do tylu jak On pisal, ale do przodu.

  • monitorpolski 28 kwietnia 2011 o 5:12 pm

   kolejna lucyferiańska zmyłka, tego jest coraz więcej w sieci

   • sono 28 kwietnia 2011 o 5:48 pm

    A encyklika papieska Progressio Populormow w ktorej nawoluje do utworzenia Swiatowego rzadu tez jest zmylka??
    A perfidne, celowe zniszczenie liturgii Mszy sw przez papieza i jego masonko-protestanckich doradcow tez jest zmylka?? A nawolywanie do wprowadznie „wolnosci religijnej” ( czyli oddzielenie panstwa od KK) i panekumenizmu tez jest zmylka??? Zacznij w koncu czytac OFICJALNE dokumenty posoborowego KK to zobaczysz te „zmylki”??????

   • Cupak 28 kwietnia 2011 o 5:53 pm

    To dlaczego w Rzymie stoi sobie obelisk taki sam jak w Waszyngtonie DC ???

    Dlaczego Lady GAGA i reszta bandy wali symboliką babilońskich demonów których się czci pod przykrywką matek boskich i świętych ??? Monitor pomyśl trochę. Papież się nikomu nie kłania a wszyscy mu tak. Podobno jest zastępcą boga na ziemi, ale którego bo na pewno nie Pana Jezusa, który powiedział że nie ma żadnych pośredników oprócz Niego Samego.

   • BirD2 28 kwietnia 2011 o 8:31 pm

    To Pan Jezus jest Bogiem?.

    Z tego co mi wiadomo był wysłannikiem, synem Boga jak każdy inny, każdy z nas..

    No chyba że jest Synem i Bogiem

   • Cupak 28 kwietnia 2011 o 8:49 pm

    @BirD2 w Piśmie Świętym znajdziesz odpowiedź.

 27. erilo 28 kwietnia 2011 o 5:11 pm

  przyznam się sam, że tak, jak przypadkowo przy przełączaniu kanałów wejdę na „Kiepskich” i zostaję, tak samo tu.
  chodź wiem, że to żydowska paranoja, co ma ogłupić goja, bo nawet link na Poloncentryzm mi zlikwidowali, jak obnażyłem satanizm biblii, ale jednak coś kusi, żeby tu czasami zajrzeć.
  przechodzą sami siebie w tej paranoi.
  ciągle sobie zadaję pytanie: jak długo tak mogą?
  -ano, jak widać, mogą!
  co prawda, stają się więźniami własnej sprawy, bo takie rzeczy, jak rozpad USA, to oczywistość dla każdego zajmującego się geopolityką.
  i czy FED, czy żydomasoni, czy biały smoczek, podejmą jakieś działania czy nie, to MUSI NASTĄPIĆ!
  to miało już się odbyć jakieś pięć lat temu, ale potrzeba tam czegoś takiego jak naród amerykański a nie kupa gówna która tam jest.
  Jak nie jakiś generał powinien swoją jednostkę uruchomić i pierdyknąć najpierw WH i kilka innych obiektów to z Arizony i jakiegoś normalnego stanu powinny pójść bojówki uzbrojone nawet w kije bejzbolowe i rozwalać żydowskiemu motłochowi łby co ich gnębi[Polak też niech to przeczyta i odniesie do siebie!].
  Bo mnie osobiście to Ameryka ani ziębi ani parzy. Niech upada.
  Po tym co zrobili z nami od 22 lat to im się należy. Żadnej inwestycji w Polsce, i mordowanie naszych na Bl. Wschodzie.
  Nawet niech ich cunami zaleje.
  Aż dziw, że tu się nimi tak przyjmują.
  W ogóle te portale tzw. patriotyczne to izraelocentryzm, żadnego polskiego punktu widzenia, tylko albo żydowski albo amerykański, czyli też kryptożydwoszyzna.
  Tu też: taroty dla idioty, Wróżenia dla ogłupienia, przepowiednie czyste brednie, autorytet fulforda żyda co jak wiadomo nędzna gnida.
  Polską się zajmijcie, wygońcie z niej żydowszyznę: krk, cuda-niewidy jp2 i chrystusika ze Świebodzina, pogońcie żydomasonów na Synaj a nie pierdoły wieczne dla opętania zniewolenia narodu polskego.

  • monitorpolski 28 kwietnia 2011 o 5:15 pm

   Posłuchałem twoich nagrań i stwierdzam, żę to nie ja mam paranoję.
   Spodobał mi się Bill Cooper, który na zarzut, że „Żydzi mają media” odpowiedział pytaniem „A kto im je dał”?!
   Że „Żydzi mają gazety” odpowiedział „ja też mam gazetę i wcale nie potrzebuję dużo pieniędzy by ją wydawać!”
   Zamiast narzekać na Żydów, organizuj naszych, zakładaj partię, gazetę i działaj.
   To nasza wina bo jesteśmy GŁUPSI!

 28. sono 28 kwietnia 2011 o 5:22 pm

  jak zmylka??? Daj dowody na to ze nie mowia prawdy???? A co powiesz na temat tej satanistyczno-masonskiej encykliki Progresio Populorum?

 29. sono 28 kwietnia 2011 o 5:44 pm

  Tutaj bardzo ciekawy link o powiazaniach Watykanu z NWO, ONZ i globalistami.
  Konkretne dokumenty.
  http://galatiansfour.blogspot.com/2010/09/vatican-wants-world-government-1.html

 30. sono 28 kwietnia 2011 o 5:50 pm

  ciekawe video tlumaczace pewne fragementy Apokalipsy sw Jana.

  • Artur 28 kwietnia 2011 o 10:13 pm

   Sono podoba mi sie twoj styl. Masz argument/dowod to potrafisz go bronic i promowac w dyskusji.Ja tez mam podobne obawy co do roli kierownictwa Kosciola Rzymsko-Katolickiego w ustanawianiu NWO.Kierujacy kosciolem przyklasneli rzadowi swiatowemu i uczynia to znowu ,jestem tego prawie pewien ,gdy zajdzie taka potrzeba w czasach wzmozenia katastrof naturalnych lub nie naturalnych… ,epidemi wojen glodu czy czego tam jeszcze- byc moze tez BluBima.To moze byc taka niewinna spiewka ze rzad swiatowy jest remedium na chaos na swiecie i gwarantem zaprowadzenia pokoju i uratowania wielu zyc ludzkich.Do tego w „innej tonacji” dolacza jeszcze media.I to wszystko najprawdopodobniej zostanie przyjete przez ludzi z dobra wiara. Opory zostana zniwelowane lub pokonane u wiekszosci owieczek a moze powinienem powidziec baranow.Niestety.I tu jest wlasnie niebezpieczenstwo takiego stanowiska watykanu.Tak, bo kosciol ma wielki wplyw na wiekszosc ludzi.
   Ja bedac na miejscu sil zmierzajacych do ustanowienia rzadu swiatowego chcialbym miec takie i tego rodzaju poparcie papiestwa jakie oni maja w tej chwili.

 31. kmicic 28 kwietnia 2011 o 5:57 pm

  Panie Marku
  Dobrze, że reaguje Pan na liczne próby antysemickiego i faszystowskiego bagna.
  Proszę zapoznać się z częścią tego raportu.
  Daje dużo do myślenia

  bp Czesław Kaczmarek, Raport w sprawie zajść kieleckich:

  Przed daniem odpowiedzi na to pytanie trzeba wspomnieć o dwóch wiążących się z nią zjawiskach. Po pierwsze, faktem jest, że Żydzi europejscy pragną wywrzeć presję na rząd Wielkiej Brytanii, by oddał im w niepodzielne władanie Palestynę. Niedawno dokonany przez terrorystów żydowskich zamach w Jerozolimie na hotel króla Dawida, podczas którego zginęło podobno sporo Żydów, jest wymownym dowodem tej presji. Po drugie, aby łatwiej uzyskać możność wyjazdu do Palestyny, Żydzi europejscy starają się dowieść, że w niektórych krajach europejskich są prześladowani. Do takich krajów należy Polska, której Żydzi, zwłaszcza rosyjscy, szczególnie nie lubią (…). Ze względu na przytoczone zjawiska nie jest wykluczone, że ktoś z Żydów mógł skłonić Henryka Błaszczyka do opowiadania wyżej przytoczonej historii w przewidywaniu, że skłoni ona podniecony już i tak przeciw Żydom tłum do ekscesów, które będzie można potem obszernie wyzyskać. (…)

  Analiza wypadków i zeznania świadków doprowadzają nas do następujących wniosków w sprawie zajść kieleckich 4 lipca 1946 r. Wskutek komunistycznej działalności Żydów wytworzyła się w stosunku do nich nienawiść szerokich mas w Polsce. Rzeczywiste wypadki ginięcia dzieci w Kielcach przypisywane Żydom nie wywołały jej, lecz powiększyły ją w wysokim stopniu. Z tego postanowiły skorzystać pewne komunistyczne czynniki żydowskie w porozumieniu z opanowanym przez siebie Urzędem Bezpieczeństwa, aby wywołać pogrom, który by dało się potem rozgłosić jako dowód potrzeby emigracji Żydów do własnego kraju, jako dowód opanowania społeczeństwa polskiego przez antysemityzm i faszyzm i wreszcie jako dowód reakcyjności Kościoła, którego zabijający byli członkami.

 32. erilo 28 kwietnia 2011 o 5:59 pm

  ja tam w te ich zapisy bzdur nie wierzę, ale zastanawiające jest u żydków to, że będą wałkować w kółko jakieś nieistotne fantasmagorie, ale o tym, że kitajskie okręty ich wy…bią z Bl. Wschodu, co mają, jak byk w Danielu, to jakoś ani mru-mru

 33. teresa 28 kwietnia 2011 o 6:05 pm

  Kryzys w Polsce o jakim piszecie wynika z tego,ze w Polsce Polakow juz nie ma,tych czystej krwi.
  Zostaly juz tylko jej resztki i to u tyvh po 60-tce.
  Mlodzi to mieszana krew dzielnie oddana konsumcji,majac reszte w przewodzie pokarmowym.
  Z takimi chcecie zatrzymac Polske dla siebie ?
  Przeciez w niej to jeszcze tylko polskie domy,ziemia i to co na niej rosnie,przewaznie chwasty i dzikie knieje.
  Smutne ale prawdziwe.

 34. Sylu 28 kwietnia 2011 o 6:09 pm

  Zobaczcie co sie dzieje
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/w-okolicy-bialego-domu-w-waszyngtonie-powstaje-jakas-wielka-konstrukcja-zelbetowa

 35. kmicic 28 kwietnia 2011 o 6:15 pm

  teresa :

  Kryzys w Polsce o jakim piszecie wynika z tego,ze w Polsce Polakow juz nie ma,tych czystej krwi.
  Zostaly juz tylko jej resztki i to u tyvh po 60-tce.
  Mlodzi to mieszana krew dzielnie oddana konsumcji,majac reszte w przewodzie pokarmowym.
  Z takimi chcecie zatrzymac Polske dla siebie ?
  Przeciez w niej to jeszcze tylko polskie domy,ziemia i to co na niej rosnie,przewaznie chwasty i dzikie knieje.
  Smutne ale prawdziwe.

  chwasty i knieje nic nie mają do kryzysu. W niejakiej Irlandii, która miała być wzorem dla Polski kryzys jest dużo większy.
  Kryzys jest wprostproporcjonalny do ilości przyznanych kredytów. Przecież mamy do czynienia z kryzysem pieniądza, a nie produktów. Półki uginają się od towaru. Brakuje tylko pieniędzy.
  Teraz spowodują ogromną zapaść poprzez kolejne kredyty publiczne. Celowo ograniczane są przez banki kredyty bezpośrednie dla obywateli. Pieniądze z kredytów publicznych przyznawanych przez MFW w ogóle nie trafiają do ludzi, tylko przez zagmatwane rozliczenia trafiają z powrotem do bankierów. Wskutek tego ilość pieniędzy, które posiadają obywatele prawie w ogóle się nie zwiększy. Będziemy mieli z pewnością do czynienia z ogromnym kryzysem,.

 36. kmicic 28 kwietnia 2011 o 6:20 pm

  teresa :

  Kryzys w Polsce o jakim piszecie wynika z tego,ze w Polsce Polakow juz nie ma,tych czystej krwi.
  Zostaly juz tylko jej resztki i to u tyvh po 60-tce.
  Mlodzi to mieszana krew dzielnie oddana konsumcji,majac reszte w przewodzie pokarmowym.
  Z takimi chcecie zatrzymac Polske dla siebie ?
  Przeciez w niej to jeszcze tylko polskie domy,ziemia i to co na niej rosnie,przewaznie chwasty i dzikie knieje.
  Smutne ale prawdziwe.

  zapewniam Cię, że się mylisz i ździwisz

 37. Sully 28 kwietnia 2011 o 7:46 pm

  Cześć, czytam Waszego bloga od jakiegoś czasu, ciekawe rzeczy piszecie…do navajo…co tam na niebie widzisz? Pozdrawiam

 38. erilo 28 kwietnia 2011 o 7:52 pm

  monitorpolski :

  kolejna lucyferiańska zmyłka, tego jest coraz więcej w sieci

  prawda jest taka, że PVI i trzech następnych było papieżami uzurpatorami, gdyż konklawe wygrywał kardynał Syri.
  a wsadziło ich CIA.
  w sieci jak poszukacie znajdziecie więcej na ten temat.
  i nawet nie chodzi, że Wojtyła to satanista, ale i niszczyciel Banco Ambrosiano, przejęli go 82r żydzi, i poza tym zabawiał się nieźle w Kandzie z dziewczętami na wysepce, co podobno ma być opublikowane po jego wyświęceniu, żeby ośmieszyć jego otumanionych wyznawców, do których nic nie dociera, ani popieranie pedofili, ani odstępstwo od kanonów krk, ani ewidentny satanizm: http://www.youtube.com/watch?amp=&gl=PL&feature=related&hl=pl&v=_kExRA32lvY

  • monitorpolski 28 kwietnia 2011 o 8:04 pm

   Nie widzisz innych zagrożeń? Wolvowitz, Dov Zekheim, Cheney, Khalikov, Saadya, Podhoretz, brytyjska rodzina królewska, Rotszyld, Rockefellerowie, ich firmy Halliburton, Monsanto, Tavistock Institute, Rand Corporation itd… ?

   • peryskop 28 kwietnia 2011 o 8:58 pm

    Kłopot polega na tym, że mamy do czynienia z kilkoma zagrożeniami na raz – nawet czasem ze strony ugrupowań robiących wrażenie wzajemnie skłóconych. A prawdopodobnie sytuacja jest złożona – czasem antagonizmy są tylko udawane, a czasem walka o władzę, zwolenników i pieniądze jest po prostu konkurencyjna – po trójkątach, kwadratach, pięciokątach itd.

  • navajo88 28 kwietnia 2011 o 9:24 pm

   Sully na niebie widzę gwiazdy ! ładna pogoda jest w Szczecinie i widoczność też ,ale to co jest skryte głęboko w kosmosie to jeszcze nie ,ale zobaczymy spokojnie rozrywka nas nie o minie !!!!

  • tomvander@wp.pl 29 kwietnia 2011 o 1:53 pm

   przecież każdy wie, że odwrócony krzyż w tym przypadku to symbol św.Piotra którego po prostu ukrzyżowano do góry nogami, więc poco bić piane, tym bardziej, że Janek jest OK.
   Czy inne twe „dowody” na satanizm Janka są też naciągane !

 39. Grazka 28 kwietnia 2011 o 8:18 pm

  Jezeli kosciol nie ma nic wspolnego z illuminatami czy NWO , to dlaczego wszystkie dzieci illuminatow chodza do elitarnych szkol katolickich ?Kto je prowadzi ?
  Sama Madonna czy Lady GaGa tez konczyly takie szkoly , a inne osoby , ktore byly wychowywane w rodzinach iluminackich same o tym mowia , choc nie twierdza , ze kazda szkola katolicka jest przez nich sponsorowana .
  Dlatego tez sie zgodze , ze jakis ksiaz z Koziel Wolki nie ma pojecia co to jest NWO , ale nie uwierze ze papieze aby chciec dzierzyc taka wladze jaka maja nad swiatem nie sa scisle powiazani z Illuminatami .
  Jezeli bym nie byla tego swiadoma to albo bylabym bardzo naiwna albo kompletnie nie znalabym tematu NWO i tego czego uczy Biblia .
  Wiara w Boga i Biblia to jedno a czlowiek bezprawia czy antychryst ( czyli klasa odstepczego duchowienstwa ) to drugie , nie mozna tego laczyc , bo to jak niebo i ziemia .Jak dzien i noc .

 40. erilo 28 kwietnia 2011 o 8:19 pm

  jak widzę awansowałem na naczelnego Lucyfera żydowskiego portalu!
  no nie, taką okazję trzeba opić!

 41. kosciie 28 kwietnia 2011 o 8:22 pm

  monitorpolski :

  kosciie, dziękuję za znakomity link. Jednak przeglądając pobieżnie (przyznaję) nie znalazłem tego typu zakłóceń. Być może te okręgi są faktycznie obrazem interferencji z sygnałem z innego radaru. Dutchsinse zresztą idzie dokładnie w tym kierunku – twierdzi, że radary poprzez emisję mikrofal mogą działać jak HAARP! Pisałem o tym w innym artykule zamieszczając nawet zdjęcie przenośnego HAARP-a:
  http://wp.me/pXVoU-1dZ
  Tu masz zdjęcia dziwnych chmur: http://wp.me/pXVoU-1mm
  A jak wytłumaczyć to co się tutaj działo?


  W tym nagraniu, które nie może się doczekać profesjonalnego tłumaczenia, Mike tłumaczy jak działają te siatki radarowe:

  Jesli chodzi o tamten radar to wydaje mi sie ze to jakies zakłócenia byly, tylko jedno zdarzenie radarowe mnie zastanawia, to z ptakami ktore zginęły w tym samym czasie co na radarze byl dziwny obraz.
  Gdzies na polskim forum David Icke był temat o tym. Wg mnie warto sie tym zainteresowac.

 42. .Gallus. 28 kwietnia 2011 o 8:30 pm

  NIECH MNIE KTOŚ POPRAWI JAK NIEDOWIDZĘ I SIĘ MYLĘ, OK?
  cena bezzyny ” super benzin” wzrosła nagle z 1.50 euro do 9.99 euro?
  http://www.welt.de/finanzen/article13260486/Tankstelle-kassiert-9-99-Euro-fuer-einen-Liter-Super.html?wtmc=yahoo.lo&nopopunder

  a tutaj w czechach tez nagle wzrosło? http://www.b92.net/biz/vesti/region.php?yyyy=2011&mm=04&dd=28&nav_id=508940

  filmik:
  http://www.megavideo.com/?v=GY53SFGI

  Rosja wstrzymuje eksport benzyn!
  http://www.rp.pl/artykul/9211,649999-Rosja-wstrzymuje-eksport-benzyn.html

  Wzrost już stał się faktem. Ceny na stacjach rosną czwarty tydzień. W rejonie moskiewskim benzyna An92 podrożała o 13 kopiejek – do 24,45 rubla za litr (2,36 zł) a An95 o 25 kopiejek do 26,43 rubla (2,55 zł).

  chyba warto o tym pisać co? co sie dzieje? czyżby początek hiper-inflacji ? zapowiadanej na filmikach – ” teoretyków spiskowych”?
  czyżby wzrost benzyny do planowanej od kilku miesiecy 200 dolarów za baryłkę??

  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/grupa_bilderberg_benzyna,p1246777646

  moze przestaniecie sie klócić!? i sprawdzic to?

 43. Sylu 28 kwietnia 2011 o 9:20 pm

  kkk :

  Mam pytanie.Skad wzielas miedziane rurki ?Krysztaly z Polski sa?

  Ruki kupilem na miejscu w sklepie budowlanym 1cal-5.6m 45 euro, kryształy roznie w Chinach i w UK
  http://everythingelse.shop.ebay.com/Metaphysical-/19266/i.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A4%257C39%253A1%257C72%253A5082&rt=nc&_nkw=quartz&_trksid=p3286.c0.m14.l1581&_pgn=2

  http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270730838500

  http://collectables.shop.ebay.co.uk/Crystals-/3226/i.html?rt=nc&Sub%252DType=Quartz&_dmpt=UK_Collectables_RocksFossils_Minerals_EH&_fln=1&_ssov=1&_trksid=p3286.c0.m282

  zywice w UK , bo wychodzi najtaniej

  http://www.fibreglassdirect.co.uk/index.php?cPath=29_37

  Wiory metalowe kolega mi zalatwil.
  Jeszcze dzis do reszty holoty co smugi zostawia dolaczyl FEDEX
  Tu mozna patrzec jaka linia,na jakiej wysokosci,jakie miasta obsluguje.
  http://www.flightradar24.com/
  Pozdrawiam.

 44. navajo88 28 kwietnia 2011 o 9:31 pm

  .Galus nie mylisz się !!!!! powoli zbliża się czas wielkiego kryzysu ,pamiętasz jak wspomniałeś o Maju że w tym miesiącu może dojśc do jakiegoś spetakularnego wydażenia ???? może i miasz racje ,ale poczekajmy spokojnie i zobaczymy co z tego wszystkiego się wykluje , Jimi

 45. nekromancer 28 kwietnia 2011 o 9:54 pm

  Ta karta illuminati http://financial-partner.pl/images/floreny/timewarp2.jpg dobitnie pokazuje co stanie się 11 maja 2011. W apokalipsie jest opis „A Nierządnica była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu” (Ap 17,4) Purpura i szkarłat są kolorami Nierządnicy – skorumpowanego i rozwiązłego Miasta zbudowanego na siedmiu wzgórzach czyli Rzymu. Apokalipsa opisuje jego upadek. Ta karta idealnie przedstawia tę właśnie historię która się wydarzy 11 maja. Na karcie mamy i purpurę i szkarłat. W prawym górnym rogu złoto w lewym perły fasolkowe i naszyjnik z drogocennych kamieni. Przy telewizorze coś na kształt puszki pandory czyli pucharu obrzydliwości. Kształt wskazówek mówi o trzęsieniu ziemi jakie wtedy wywołają niszcząc Rzym i Watykan. W telewizorze widzimy odwrócony włoski but i zalane miejsce gdzie jest Rzym. Na te okolice wskazuje również czcionka rzymska cyfr na zegarze i grecko-rzymskie znaki na linijce. Linijka wskazuje na zrównanie 4 planet które dokona się 11 maja 2011 roku. Znak na telewizorze to omega koniec katolicyzmu jaki widzą to illuminati. Nie bez przyczyny jest też krzyż na tej karcie który wiąże się poprzez kształt z Watykanem i duchowieństwem. Rozpadający się zegar wszystko wyjaśnia. Przygotujcie się na maj to będzie chore co oni zrobią.

  • Jurek. 28 kwietnia 2011 o 10:44 pm

   zrównanie planet zacznie się 5.05.11

  • monitorpolski 28 kwietnia 2011 o 11:14 pm

   Fulford mówił o zniszczeniu Watykanu jako zemście za Japonię. Chyba ściema z jego strony,

 46. Grazka 28 kwietnia 2011 o 11:04 pm

  Watykan stoi na czele Babilonu Wielkiego , ale nie tylko on jest Babilonem Wielkim .Naleza do niego wszystkie religie , ktore zachowaly nauki i praktyki starozytnego Babilonu i przejawiaja jego ducha .
  Niestety ostepcze chrzescijanstwo wiedzie prym w odciaganiu ludzi od prawdziwego Boga dlatego jest glownym elementem szatanskiej propagandy , a wraz z nia polityka i handel.
  Dlatego czekajmy na wielkie wydarzenia z Watykanem w roli glownej , bo jak on upadnie to pociagnie za soba pozostale babilonskie religie i wtedy juz nie bedzie odwrotu!
  Babilon Wielki jedzie na grzbiecie polityki to musi byc z nia silnie zwiazany , miec poczucie wladzy nad nia , ale do czasu , gdy polityka nagle zrzuci ja i zniszczy nieswiadomie wykonujac wole Boga .

 47. BoRys 28 kwietnia 2011 o 11:13 pm

  Nie 11.05. a 12.05.2011

 48. navajo88 28 kwietnia 2011 o 11:27 pm

  .Gallus przed chwilka wpadła mi do głowy taka myśl : na 11 Maja podejrzewasz jakiś kataklizm ,lub inne wydarzenia ,a mi właśnie wpadła taka myśl jak podejrzewasz że szykują jakiś numer ,a co będzie jak zaczną realizowac swoje zamiary ,,,a tutaj nagle ni z grószki ni z pietruszki wywali nagle a nie spodziewanie park narodowy Yelostown !!!!! CO ???????? ,ciekawe że to mi wpadła ta wiadomośc jak oglądałem wiadomości na CCTV News ,serio !!!!

 49. adio 29 kwietnia 2011 o 4:11 am

  a co tam było w tych wiadomościach ?

 50. adio 29 kwietnia 2011 o 4:14 am

  w yellowstone !!! spokojnie
  http://www.isthisthingon.org/Yellowstone/daythumbs.php

 51. adio 29 kwietnia 2011 o 4:21 am

  zerknijcie na te fotki wow:O
  http://www.boston.com/bigpicture/2011/04/tornadoes_kill_over_200.html

 52. adio 29 kwietnia 2011 o 4:31 am

  a no i może w końcu to się przyda

  tzw. F.e.m.a Coffins .. zdjęcie z georgi gdzie szaleją tornada hmmmmmmmmmmmmmm ?

 53. Vodkas 29 kwietnia 2011 o 4:38 am

  WTF?

 54. Armeria 29 kwietnia 2011 o 10:39 am

  To sa chyba FEMOWE trumny na zwloki

 55. genlar 29 kwietnia 2011 o 10:43 am

  Kolejni madrzy celebryci tym razem z irlandii.

 56. nekromancer 4 Maj 2011 o 8:05 am

  Zobaczcie co się dzieje już podniesiono alarm w Watykanie że może być zamach. Tak jak już wcześniej pisałem pewnie wysadzą bombą albo bardziej po cichu trzęsienie ziemi 11 maja Rzym i Watykan. Popatrzcie na samego antychrysta tutaj dwa zdjęcia http://s1.img.pl/v/1104/27200nuuuu.jpg i tu http://img221.imageshack.us/img221/7924/sswilliam.jpg ma naszywkę pomiędzy dwa razy 115 znak baphometa (115 Pułk Piechoty im. Księcia Williama, pułk piechoty brytyjskiej sformowany w maju 1794 – Wikipedia). Pooglądajcie filmy pełno tych 11 majów np tu z filmu drive angry gdzie na końcu filmu Cage jedzie w piekle na twarzy ma 5 i 11 http://financial-partner.pl/images/floreny/b.jpg albo tutaj w krzyku http://financial-partner.pl/images/floreny/c.jpg tego jest pełno, nie bez przyczyny kartę która to uwidacznia nazwali time warp – czas przyspieszyć. Myślicie że kto stoi za family radio i ich wszędobylskim ogłoszeniom że 21 maja 2011 rozpocznie się armageddon 3 dni po tym 24 maja wywołają to ogromne trzęsienie z potężnym tsunami jakiego świat nie widział no i wszyscy uwierzą. Potem bomba walizkowa 10 lub 11 czerwiec 2011 i początek 3 wojny światowej aż do listopada upozorują atak kosmitów i ześlą mesjasza tak zacznie się NWO.

 57. Zenek 8 Maj 2011 o 2:26 pm

  Iluminaci wiemy o waszej grze i waszych
  ulubionych numerach 11, 9,5,1:

  * 11.09.2001 – WTC – Illuminati game
  * 11.03.2011 – fukushima – Illuminati game
  * 01.05.2011 – zabicie trupa – Illuminati game
  * 11.05 2011 ? – (new madrid?) -Illuminati game
  * 15.05.2011 ? – Illuminati game
  * 22.05 2011 ? – koniunkcja 4 planet Illuminati game
  * 01.06.2011 ? – Illuminati game
  * 11.06.2011 ? – Illuminati game
  * 01.09.2011 ? – Illuminati game
  * 11.09.2011 ? – Illuminati game
  * 01.11.2011 ? – Illuminati game
  * 11.11.2011 ? – Illuminati game

  Ci ludzie mają obsesję numerów, numerologii, okultystycznych symboli i, będąc nadętymi w swojej „wyższości” w stosunku do nas, uwielbiają się przechwalać swoimi dokonaniami.Ale – przy całej swojej inteligencji i przebiegłości -zachowują jak nastolaty, którzy malują graffiti na domach i murach, zostawiając znak, że to oni to zrobili, a nie ktoś inny (coś w rodzaju, „byłem tu, Zenek”).