Wydarzenia i komentarze, 29 kwietnia 2011r

Rząd amerykański wydrukował 350,934 instrukcji dla „internowanych”

Na pods. http://cryptogon.com/?p=21864
Dzisiaj minął termin wykonania zamówienia złożonego przez amerykański rząd na 350,934 instrukcji dla „narodowych internowanych” (national detainee). W ujawnionym na stronie cryptogon.com dokumencie, nie podano szczegółów co do treści dokumentu, jednakże samo sformułowanie zamówienia daje wiele do myślenia.
Na druk instrukcji ogłoszono przetarg (http://cryptogon.com/docs/735412.pdf). Instrukcja ma być w dwóch językach – angielskim i hiszpańskim, składa się z 24 stron tekstu. Najciekawszy jednak jest fragment dotyczący terminu zamówienia „This is a time-critical order (…) No automatic extensions of schedules will be made. All interested contractors must commit to the original schedule” – czyli, że termin druku 29 kwietnia 2011 jest krytyczny i pod żadnym względem nie może być przekroczony.
Wydanie instrukcji dla internowanych nie musi oznaczać rychłego wprowadzenia stanu wyjątkowego. Podobne instrukcje wydawano wcześniej – dla osób próbujących nielegalnie przekroczyć granicę USA lub czekających na zatwierdzenie zgody na pobyt w USA przez Urząd Imigracyjny. Tu jest link do poprzedniej instrukcji z 2007 roku: http://www.scribd.com/doc/22092329/ICE-National-Detainee-Handbook-2007 Dziwny jest jednak dokładny termin, na który instrukcje mają być gotowy, zbiega się on z przewidywanymi ćwiczeniami stanu wyjątkowego w tzw. New Madrid Zone, do których jak twierdzą mieszkańcy tych stanów, jest już wszystko przygotowane.

Akt urodzenia Obamy zamieszczony na stronie Białego Domu oczywistym oszustwem

Jak udowadnia skandynawski internauta, certyfikat urodzenia Prezydenta Obamy zamieszczony na stronie Białego Domu jest oczywistym oszustwem. Dokument jest w formacie pdf, otwarcie go w Adobe Reader lub przeglądarce internetowej nie budzi  z adnych podejrzeń, jednak Adobe Illustrator ujawnia,  ze dokument składa się  z wielu warstw – zatem nie jest to skan, ale spreparowane oszustwo. Warstwy nie zostały spłaszczone, nie można mieć wątpliwości, że zostało to zrobione celowo.
Efektem takiego oszustwa powinno być specjalne dochodzenie, co z pewnością nastąpi, jeśli Stany Zjednoczone są jeszcze w choć małym stopniu niezależnym państwem. Jeśli okaże się, że Obama nie był urodzony w USA to wszystkie zarządzenia, dekrety itp. jego administracji będą nieważne, nie mówiąc o tym, że sam Obama może trafić za kratki.
To co się dzieje w związku z certyfikatem urodzenia Baracka Obamy świadczy o toczącej się cichej wojnie w szeregach elit USA. Sytuacja jest bardzo groźna i w każdej chwili może doprowadzić do wybuchu rewolty lub wprowadzenia stanu wyjątkowego.
Uaktualnienie: Udało mi się znaleźć podobny filmik na YouTube (orangegold1) z dokładnym wytłumaczeniem działania warstw Adobe Illustratora. Nie ma takiej możliwości żeby plik na stronie Białego Domu był skanem oryginalnego dokumentu, bowiem skanery nie tworzą warstw. Wszystkie informacje na dokumencie zostały dodane w komputerze. Co więcej, analiza orangegold1, który jak się przyznaje jest profesjonalistą, wskazuje na to, że podróbka jest bardzo nieudolna i łatwa do wykrycia.

Terror ludobójców brytyjskich przed ślubem pary książęcej

Charlie Veitch

Wiadomo, że Królowa Brytyjska i cały ten pajacowaty urząd jest od wieków zmorą dla całej ludzkości. Anglia, mimo pozornych wolności jest poligonem testowym dla totalitarnego „rządu światowego” i NWO (Nowego Ładu Światowego). Poziom inwigilacji przekracza przewidywania Orwella, a opozycja jest niemal totalnie kontrolowana. Są jednak wyjątki – takim jest lider „Policji Miłości”, charyzmatyczny Charlie Veitch.
Na stronie Alexa Jonesa Infowars podano informację, że Charlie został wczoraj profilaktycznie aresztowany. W nagraniu zamieszczonym na stronie Charlie mówi o kilku innych aktywistach aresztowanych za przestępstwa, których jeszcze nie popełnili. Totalitaryzm, który ogarnia cały świat zmierza w kierunku co do którego nie można mieć wątpliwości – „najpierw palono książki, a potem ludzi”. Tym razem celem tej międzynarodowej mafii ludobójców, Illuminati, masonerii, czy jak ich zwał jest eksterminacja ludzkości i chyba nic nie jest w stanie obudzić w nich ludzkich uczuć. A ludzie to widzą, opór jest coraz większy i może się to skończyć całkiem inaczej niż przewidują ich chore plany…

Reklamy