Wydarzenia i komentarze, 29 kwietnia 2011r

Rząd amerykański wydrukował 350,934 instrukcji dla „internowanych”

Na pods. http://cryptogon.com/?p=21864
Dzisiaj minął termin wykonania zamówienia złożonego przez amerykański rząd na 350,934 instrukcji dla „narodowych internowanych” (national detainee). W ujawnionym na stronie cryptogon.com dokumencie, nie podano szczegółów co do treści dokumentu, jednakże samo sformułowanie zamówienia daje wiele do myślenia.
Na druk instrukcji ogłoszono przetarg (http://cryptogon.com/docs/735412.pdf). Instrukcja ma być w dwóch językach – angielskim i hiszpańskim, składa się z 24 stron tekstu. Najciekawszy jednak jest fragment dotyczący terminu zamówienia „This is a time-critical order (…) No automatic extensions of schedules will be made. All interested contractors must commit to the original schedule” – czyli, że termin druku 29 kwietnia 2011 jest krytyczny i pod żadnym względem nie może być przekroczony.
Wydanie instrukcji dla internowanych nie musi oznaczać rychłego wprowadzenia stanu wyjątkowego. Podobne instrukcje wydawano wcześniej – dla osób próbujących nielegalnie przekroczyć granicę USA lub czekających na zatwierdzenie zgody na pobyt w USA przez Urząd Imigracyjny. Tu jest link do poprzedniej instrukcji z 2007 roku: http://www.scribd.com/doc/22092329/ICE-National-Detainee-Handbook-2007 Dziwny jest jednak dokładny termin, na który instrukcje mają być gotowy, zbiega się on z przewidywanymi ćwiczeniami stanu wyjątkowego w tzw. New Madrid Zone, do których jak twierdzą mieszkańcy tych stanów, jest już wszystko przygotowane.

Akt urodzenia Obamy zamieszczony na stronie Białego Domu oczywistym oszustwem

Jak udowadnia skandynawski internauta, certyfikat urodzenia Prezydenta Obamy zamieszczony na stronie Białego Domu jest oczywistym oszustwem. Dokument jest w formacie pdf, otwarcie go w Adobe Reader lub przeglądarce internetowej nie budzi  z adnych podejrzeń, jednak Adobe Illustrator ujawnia,  ze dokument składa się  z wielu warstw – zatem nie jest to skan, ale spreparowane oszustwo. Warstwy nie zostały spłaszczone, nie można mieć wątpliwości, że zostało to zrobione celowo.
Efektem takiego oszustwa powinno być specjalne dochodzenie, co z pewnością nastąpi, jeśli Stany Zjednoczone są jeszcze w choć małym stopniu niezależnym państwem. Jeśli okaże się, że Obama nie był urodzony w USA to wszystkie zarządzenia, dekrety itp. jego administracji będą nieważne, nie mówiąc o tym, że sam Obama może trafić za kratki.
To co się dzieje w związku z certyfikatem urodzenia Baracka Obamy świadczy o toczącej się cichej wojnie w szeregach elit USA. Sytuacja jest bardzo groźna i w każdej chwili może doprowadzić do wybuchu rewolty lub wprowadzenia stanu wyjątkowego.
Uaktualnienie: Udało mi się znaleźć podobny filmik na YouTube (orangegold1) z dokładnym wytłumaczeniem działania warstw Adobe Illustratora. Nie ma takiej możliwości żeby plik na stronie Białego Domu był skanem oryginalnego dokumentu, bowiem skanery nie tworzą warstw. Wszystkie informacje na dokumencie zostały dodane w komputerze. Co więcej, analiza orangegold1, który jak się przyznaje jest profesjonalistą, wskazuje na to, że podróbka jest bardzo nieudolna i łatwa do wykrycia.

Terror ludobójców brytyjskich przed ślubem pary książęcej

Charlie Veitch

Wiadomo, że Królowa Brytyjska i cały ten pajacowaty urząd jest od wieków zmorą dla całej ludzkości. Anglia, mimo pozornych wolności jest poligonem testowym dla totalitarnego „rządu światowego” i NWO (Nowego Ładu Światowego). Poziom inwigilacji przekracza przewidywania Orwella, a opozycja jest niemal totalnie kontrolowana. Są jednak wyjątki – takim jest lider „Policji Miłości”, charyzmatyczny Charlie Veitch.
Na stronie Alexa Jonesa Infowars podano informację, że Charlie został wczoraj profilaktycznie aresztowany. W nagraniu zamieszczonym na stronie Charlie mówi o kilku innych aktywistach aresztowanych za przestępstwa, których jeszcze nie popełnili. Totalitaryzm, który ogarnia cały świat zmierza w kierunku co do którego nie można mieć wątpliwości – „najpierw palono książki, a potem ludzi”. Tym razem celem tej międzynarodowej mafii ludobójców, Illuminati, masonerii, czy jak ich zwał jest eksterminacja ludzkości i chyba nic nie jest w stanie obudzić w nich ludzkich uczuć. A ludzie to widzą, opór jest coraz większy i może się to skończyć całkiem inaczej niż przewidują ich chore plany…

Reklamy

191 responses to “Wydarzenia i komentarze, 29 kwietnia 2011r

 1. Ewa Polska 29 kwietnia 2011 o 5:51 am

  Nawet jesli Akt Urodzenia nie jest originalny, a podrobiony, to jest to WEWNETRZNA sprawa USA.

  Mozemy sobie dyskutowac tutaj i kazdy powinien miec wlasna opinie odnosnie tej sprawy, niemniej jest to orzech dla Amerykanow do rozgryzienia.

  Moim nieskromnym zdaniem, Obama zostal wybrany, aby mozna go obarczyc wina za problemy ekonomiczne i zalamanie handlu nieruchomosciami….. co jest oczywiscie tupetem politycznym, gdyz kryzys zostal skreowany przez Bill Clinton’a, George Bush’a, i Allan Greenspan’a.

  A przy okazji Amerykanie mieli okazje pokazac swiatu jakim to sa bardzo demokratycznym krajem otworzonym na wszytkie rasy. Ojciec Obamy byl Afrykanczykiem, nie byl obywatelem amerykanskim, i w USA spedzil tylko kilka lat 🙂

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 7:01 am

   Tak się składa, ze ja mam prawo o tym mówić i pisać bo to jest też i moja sprawa i mój Prezydent. Jeśli nie masz nic wspólnego z USA to nie musisz komentować.
   Patrzcie – ale czyhają żeby to zdyskredytować.
   Sprawa czy Obama jest legitimate czy nie jest ważna dla całego świata!
   Wszak to on decyduje o losie ludzi w różnych krajach dokąd wysyłał swoje armie.

   • Stanisław 29 kwietnia 2011 o 7:31 am

    Mam pytanie, jak ściągnąć ten kawałek o analizie dokumentu ? Warto by go umieścić na stronie jako OFFLINE, pytam się dlatego bo avc nie radzi sobie z tym.
    =====================================
    monitorpolski: zainstaluj sobie Realplayer – ma wtyczkę do Firefoxa, która pozwala ściągać wszystkie pliki wideo na większości stron. Ja to ściągnąłem.

   • Stanisław 29 kwietnia 2011 o 12:53 pm

    Udało się ! Dziękuję za podpowiedź

   • Vivianne Rutkowski 29 kwietnia 2011 o 3:06 pm

    Tak akurat sklada sie ze jestem obywatelka amerykanska i posiadam paszport amerykanski 🙂

    DLATEGO sadze, ze jest to sprawa, ktora dotyczy Amerykanow.
    Gdyby Polacy wkladali tyle energii w sprawy POLSKI co wkladaja w *obce* sparawy, to Polska bylaby nadal mocarstwem, a rozbiory nigdy nie mialyby miejsca.

    Monitor, mam szacunek dla pana, bo wiem ile wysilku wymaga prowadzenie takiego bloga …. ale ma pan tez *swoje* wady.
    Swietoszkiem ani idealista pan NIE jest.

    • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 3:32 pm

     To dlaczego samoloty NATO rozpylają nam trucizny nad naszymi głowami na rozkaz dowódców amerykańskich? Ja też mieszkałem w USA 18 lat i mam coś do powiedzenia na temat „naszego” Prezydenta. Wszystko co obiecywał nie zostało dotrzymane – a dlatego, że był wsadzony na to stanowisko i nie miał nic do gadania. Czas odejść Obama, czas na ludzi Rona Paula.

   • Józef Bizoń 29 kwietnia 2011 o 11:35 pm

    Moje pytanie dotyczy źródła z którego został pobrany ów plik pdf.
    Otóż współczesne techniki obróbki obrazu – a takim jest scan dokumentu – pozwalają na przeróżne jego obróbki.
    Kto zagwarantuje, że nie poddano scan obróbce polegającej na wyselekcjonowaniu z niego poszczególnych elementów – tworząc w ten sposób kolejne warstwy obrazu – a następnie ponowne nałożenie na siebie tych warstw i zapisanie w formacie pdf?
    Tak więc ustalenie wiarygodności źródła z którego został pobrany plik pdf [prezentowany na filmiku] jest punktem wyjścia do dalszych rozważań.

   • rabarbarek 30 kwietnia 2011 o 4:49 am

    Pytanie , dlaczego teraz ujawniono akt urodzenia o ktorym glosno jest od dwoch lat? Monitorze, bedac w USA pewnie czasem ogladales CNN i blog Lou Dobbsa. To wlasnie ten dziennikarz rozpoczal walke o ujawnienie aktu urodzenia Obamy. Dochodzenie nie skonczylo sie dla niego szczesliwie , bo zostal z dnia na dzien wyrzucony z „roboty” a dzien wczesniej „nieznani” sprawcy ostrzelali jego dom. Powiedzial wprost, ze boi sie o swoja rodzine. Przez dwa lata zamykano buzie wszystkim , ktorzy zadawali pytania. I teraz nagle dokument, ktory podobno ” zaginal” lub go po prostu nie bylo, znajduje sie i do tego w nowoczesnej formie . W 1961 roku nikt nie uzywal formy „african” , szpital mial wtedy inna nazwe, a dziewczynki-blizniczki , ktore urodzily sie po Obamie , maja wczesniejszy numer rejestracyjny. Jak widac wyprodukowac mozna wszystko, zupelnie jak dolary amerykanskie. A jak juz sie wyprodukuje to ma sie haka nawet na prezydenta i ten bedzie tanczyl jak mu zagraja. Fed juz szykuje go na druga kadencje w 2012 roku. Przeciez to wspaniale miec kandydata , ktoremu ani zadnej Moniki podstawiac nie trzeba, ani strzelac zza wegla dla postrachu , i tak za sprawa jednego papierka problemy Ameryki i swiata rozwiazywac beda ludzie siedzacy za kulisami wielkiego ekranu.

    http://msnbcmedia.msn.com/i/MSNBC/Sections/NEWS/A_Politics/longformbirthcertificate.pdf

   • mmd 30 kwietnia 2011 o 2:19 pm

    Skanowac mozna na kilka sposobow. To nie dowod na falszerstwo 🙂
    =============================================
    to zeskanuj mi tak, żeby na jednej warstwie był formularz, a na drugiej sam podpis. Nie czaisz czy udajesz? Skanujesz do bitmapy, która może być w bmp, jpg. pdf, tiff, tga, ale nie będzie nigdy w pliku z wieloma warstwami. Certyfikat Obamy to jeden dokument, nie można go rozebrać na osobne z różnymi napisami.

  • Lamacz Matryc 29 kwietnia 2011 o 8:34 am

   Fakt tego, ze nie urodzil sie w USA a zostal Prezydentem tego kraju,nie jest tylko wewnetrzna sprawa tego kraju.Ten fakt uwidacznia klamstwa ,ktore maja miejsce na calym swiecie.To sprawia ze ludzie tacy jak my wszyscy maja wszelkie prawo by przestac ufac „rzadzacym” i zaczac bacznie patrzec na ich rece.Tak samo naszym prezydentem nie jest Polak i na dodatek wybral sie nim wbrew konstytucyjnemu prawu.To ma miejsce na calym swieci bo elity sa krolem klamstwa i klamstwo zawsze pochodzi od nich.

   • monitorpolski 30 kwietnia 2011 o 4:36 pm

    A jak pociągnie za cyngiel atomowy przez co pieprznie w kalendarz dajmy na to połowa mieszkańców Polskie to co, też wewnętrzna sprawa Ameryki. Człowieku – to jest obcy agent na tronie największego mocarstwa na świecie, nie widzisz powagi sytuacji?!
    A Bronek jest Polakiem, urodził się tutaj, pił z naszymi… Zupełnie inna sytuacja, choć wcale nie musisz go lubić.

  • beta65z usa 29 kwietnia 2011 o 7:36 pm

   EWA z Polski nie zabieraj glosu jezeli nie rozumiesz tematow. Trzeba glosno KRZYCZEC o tym bo osoba ktora mogla byc wybrana w wyborach – odpadla a mogla duzo zrobic dla Ameryki i Swiata. Ich BLAD pociaga wiele tragedii miedzy innymi dla Naszej Ojczyzny tez.
   Mysle ze jestes mloda i plytko myslaca

   • Ewa Polska 29 kwietnia 2011 o 11:54 pm

    Proponuję, abys na znak protestu polał się benzyną i podpalił zamieniając się w płonącą ludzką pochodnię – najlepiej przed Bialym Domem….

    Napisałam, ze Obama nie jest problemem Polski…
    Problemem Polski sa polscy politycy bez KREGOSŁUPA, ktorzy pozwalaja, ze osoba z NIKAD jak OBAMA moze decydowac o losach jakiegokolwiek suwerennego kraju – i USA ktore uzurpują sobie takie prawo…

    Problemem są polscy politycy – bezkregosłupowcy – a nie *obama*
    Jesli nie ten *obama* to znajda innego *obamę*

    Cietrzewienie sie dla samego cietrzewienia się mija się z celem.

 2. Stanisław 29 kwietnia 2011 o 6:28 am

  Jeżeli chodzi o numer z aktem urodzenia, pozwolę sobie przyrównać go do naszego słynnego skoku przez płot pewnego elektryka, co nie chciał ale musiał.

 3. erilo 29 kwietnia 2011 o 7:17 am

  SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO YORKU
  Dlaczego siedziba prezydenta USA to Biały Dom?
  Bo tam mieszka Murzyn
  Dlaczego kościół to Dom Boży?
  Bo tam mieszka Szatan
  Dlaczego Gore dostał Nobla za ocieplenie?
  Bo jest oziębienie
  Dlaczego kapitalizm to najlepszy system?
  Bo rzuca ludzi pod śmietnik i dzięki temu nie płacisz podatków!
  Dlaczego za komuny kościoły były pełne a teraz puste?
  Bo ludzie się tam gromadzili, żeby świętować a nie chodzić do roboty. Teraz już nie ma roboty a niektórzy nawet butów nie mają, ale jest wolność i Trzech Króli, chociaż nie istnieli. A kto będzie na bosaka latał do kościoła zimą, jak msza w tv?
  Do czego służą banki?
  Do produkcji powietrza, czyli pieniądza z lichwy
  Do czego jest ten pieniądz?
  Do kredytu na mieszkanie, czyli zaprowadzi cię pod most.
  Dlaczego Balcerowicz to geniusz ekonomii?
  Bo za doprowadzenie Indonezji do kryzysu dostał profesora, a za wykończanie Polski habilitację
  Do czego służy giełda?
  Żebyś kupił akcje, czyli stracił cały swój majątek
  Co to znaczy walka z terroryzmem islamskim?
  Wysadzić w powietrze WTC, albo jakieś metro, zrzucić to na Al-Kaidę, wejść do Afganistanu, postrzelać do niewinnych i zająć pola makowe, bo zestresowanym chłopakom po strzelaniu trzęsą się ręce.
  Co to jest Al-Kaida?
  Tajna komórka CIA udająca muzułman
  Po co ta szopka?
  Bo na tym polega cywilizacja łacińska, w której [jeszcze!] żyjemy, czyli miłość bliźniego: -kochaj na zabój!
  Pokazali to amerykanie wcześniej w Hiroszimie, Nagasaki i Wietnamie.
  Jaka jest prawdziwa ekonomia?
  Niskie podatki: dlatego Rosja ma 15-% liniówkę i 100 milionów żyjących w nędzy, a najbogatsze kraje: Niemcy, Holandia, Skandynawia mają podatki 70%, i więcej.

 4. TZJ 29 kwietnia 2011 o 8:02 am

  Monitor mam nadzieję że masz jakąś broń tam w tej ameryce? Oni mają wiele planów, wariantów postępowania może kolejnym etapem w dążeniu do zniszczenia USA będzie ubicie barego sotero przez jakiegoś wkurzonego białego. To że ten „biały” podobnie jak w przypadku Gabrielle Giffords okaże się „góralem za Wzgórz Golan” dla potomków niewolników nie będzie miało znaczenia, w tv o tym nie powiedzą.
  Tak więc trzymaj się.

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 12:24 pm

   Masz absolutną rację – wszystko na to wygląda, że mogą przygotowywać tego typu akcję. LaRouche zresztą mówił już o tej opcji 2 lata temu.
   Ja teraz przebywam w Polsce… choć niewykluczone, że jak będzie potrzeba to znów się przeniosę do Teksasu lub Nowego Jorku, gdzie mieszkałem.
   A w Polsce powstaje ruch na rzecz posiadania broni przez obywateli i powinniśmy go popierać.Bo jak na razie to broń posiadają tylko „wybrani” – pamiętacie Blidę?

   • eeetam 29 kwietnia 2011 o 12:45 pm

    Jedno co mnie zastanawia w takich przypadkach: Czy tam naprawdę zajmują się tym idioci? Pracując kiedyś wiele lat w gazecie nabrałem podobnych podejrzeń widząc co wyprawiają z grafiką różne agencje reklamowe, wydawcy itd. Ale to jest rząd najpotęzniejszego państwa… Jeśłi by potrzebowali grafika do takich mistyfikacji to zgłaszam wakat (nie wiem ile ten ich teraz zarabia) za połewe pensji obecnego – i takich kwiatków nie będzie… 🙂

    No chyba , że tak MIAŁO BYĆ! By świat dyskutował o Obamie bijąc pianę (bo czy tak naprawdę to ma znaczenie poza oczywiście wymogiem formalnym konstytucji?) . Więc nie wierząc w ofermowatość grafików na nawyższym szczeblu (a zakładam , że chyba siedzą tam lepsi specjaliści odemnie) skłaniam się ku celowemu działaniu.

 5. MamyPojechane 29 kwietnia 2011 o 8:33 am

  ot kolejny plan od planow na plany…

 6. lodzermensche 29 kwietnia 2011 o 9:31 am

  Monitorpolski ponawiam pytanie – czy jesteś fanem ustroju komunistycznego?
  Znowu ubolewasz nad schwytaniem lewicowego (delikatnie ujmując) działacza.
  Paradoks goni paradoksem. Wklejasz film z Polski – prawicowy, by potem znów ubolewać nad losem biednych aktywistów latających z sierpem i młotem. Ale się wydało, mieszkasz w Ameryce i „martwisz się” o prezydenta tego kraju – zmień nazwę bloga na monitoramerykański. Stwierdzam – nie masz zielonego pojęcia o politycznym podziale grup. Stwierdzam również, że nie masz zielonego pojęcia o tym co się dzieje w Polsce. Zajmuj się dalej Fulfordem, Haarpem itd… Wklejasz co leci, co internauci wymyślą by znowu siać panikę i popłoch. Już mieliśmy się wszyscy zamykać w domach, obklejać drzwi taśmami…i co? Masz jakąś własną filtrację wiadomości? Co za czasy…zbliża się 11 maja. Zamiast siedzieć nad klawiaturą budujcie schrony.

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 12:56 pm

   A co ma do rzeczy czy jest „lewicowy” czy „prawicowy”. Podział jest sztucznie wygenerowany przez satanistów byśmy nie łapneli o co tu chodzi. To uważasz, że jeśli ktoś jest w szufladce „lewica” to trzeba go od razu ubić? Twój tok rozumowania wskazuje na to, że niczym się nie różnisz od totalitarnych potworów, którzy za nic mieli coś co się nazywa KONSTYTUCJĄ. Jestem zwolennikiem Republiki i Konstytucji, jeśli już chcesz wiedzieć. A co do polskiego podwórka to przez prawie 5 lat dość dokładnie poznałem „polityków” i to całe zaplecze. Jestem współautorem kilkudziesięciu programów w TVP1 i in, m.in. „Misja Specjalna”. Wiem dokładnie jak zaśmiecone są umysły polskich polityków.
   Treść twojego maila świadczy, że pracujesz dla służb i dostałeś zadanie by mnie trochę uciszyć. Wiem, że sprawa Obamy jest bolesna, ale od tego nie uciekniecie. Jak nie ja to inni to pociągną – musicie się przygotować na „zmianę warty”.

  • Ewa Polska 29 kwietnia 2011 o 3:45 pm

   Monitor jest podwojnym agentem.
   Z jednej strony udaje, ze walczy ze zlem, ale z drugiej strony podpiera system manipulatorow.

   Ludzie uczciwi do konca zwalczaja zlo w kazdej formie, a szczegolnie jesli to zlo godzi w drugiego czlowieka.

   • sara10 29 kwietnia 2011 o 6:45 pm

    Ewa Polska – raz twierdzisz, że oszustwo Ubamy to sprawa wewnętrzna USA, teraz zaś – zło należy zwalczać w każdej formie. Wiesz co, ja myslę, że ty tak klepiesz w klawiaturę dla samego klepania. Po to tylko, by z Monitorem nie zgadzac się, choć nie bardzo wiesz dlaczego. Wygladasz na Onetowego dzieciaka, który to od PO dostaje 40 groszy za każdego wysłanego SMSa na fora.

    Kobieto, szanuj się!

    • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 7:59 pm

     NIe jestem pewien czy to jest kobieta. Lepiej przyjąć formę kobiety gdyż nie jest się tak narażonym na krytykę.

   • Józef Bizoń 30 kwietnia 2011 o 12:25 am

    Taaak – nawet poszóstnym agentem.
    Tak sobie myślę, że najgorszą zarazą na świecie są półgłówki [masa półgłówkowa], bo gdyby nie oni, to syjoniści … kompleksy J i A … nic nie mieli by do gadania.

 7. erilo 29 kwietnia 2011 o 10:17 am

  lodzermensche :

  Monitorpolski ponawiam pytanie – czy jesteś fanem ustroju komunistycznego?
  Znowu ubolewasz nad schwytaniem lewicowego (delikatnie ujmując) działacza.
  Paradoks goni paradoksem. Wklejasz film z Polski – prawicowy, by potem znów ubolewać nad losem biednych aktywistów latających z sierpem i młotem. Ale się wydało, mieszkasz w Ameryce i „martwisz się” o prezydenta tego kraju – zmień nazwę bloga na monitoramerykański. Stwierdzam – nie masz zielonego pojęcia o politycznym podziale grup. Stwierdzam również, że nie masz zielonego pojęcia o tym co się dzieje w Polsce. Zajmuj się dalej Fulfordem, Haarpem itd… Wklejasz co leci, co internauci wymyślą by znowu siać panikę i popłoch. Już mieliśmy się wszyscy zamykać w domach, obklejać drzwi taśmami…i co? Masz jakąś własną filtrację wiadomości? Co za czasy…zbliża się 11 maja. Zamiast siedzieć nad klawiaturą budujcie schrony.

  a co ty widzisz złego w symbolach ludzi pracy, dzięki którym świat ma co jeść, czym się ubrać i czym jeździć?
  a żyd gnębiciel może się bawić?
  odwróćmy zagadnienie zagońmy zwolenników gwiazdy dawida do roboty w kopalniach, wtedy świat będzie bez kryzysu.

  • Józef Bizoń 30 kwietnia 2011 o 12:46 am

   Monitor od dobrych paru lat mieszka w Polsce.
   Polskie realia zna od podszewski – w tym na własnej skórze.
   To raczej eriol nie ma zielonego pojęcia co tak naprawdę piszczy w polskiej trawie.

 8. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 10:40 am

  Ludzie Kochani!!!!
  Natychmiast przed telewizory!!!!!!!!!!!
  Przystroiliśmy dla Was nawet laptopy w naszym studio, zgodnie z wytycznymi „unych”. Są flagi i stroiki!!! Jest przepięknie!!!
  Marsz natychmiast oglądać ślub swojego przyszłego króla goje!!!!!!!!!!!

  • mee 29 kwietnia 2011 o 3:39 pm

   A mi to zwisa i powiewa,moim królem jest Jezus Chrystus,a nie jakis „willy wanker”

 9. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 10:48 am

  lodzermensche :

  Monitorpolski ponawiam pytanie – czy jesteś fanem ustroju komunistycznego?
  Znowu ubolewasz nad schwytaniem lewicowego (delikatnie ujmując) działacza.
  Paradoks goni paradoksem. Wklejasz film z Polski – prawicowy, by potem znów ubolewać nad losem biednych aktywistów latających z sierpem i młotem. Ale się wydało, mieszkasz w Ameryce i „martwisz się” o prezydenta tego kraju – zmień nazwę bloga na monitoramerykański. Stwierdzam – nie masz zielonego pojęcia o politycznym podziale grup. Stwierdzam również, że nie masz zielonego pojęcia o tym co się dzieje w Polsce. Zajmuj się dalej Fulfordem, Haarpem itd… Wklejasz co leci, co internauci wymyślą by znowu siać panikę i popłoch. Już mieliśmy się wszyscy zamykać w domach, obklejać drzwi taśmami…i co? Masz jakąś własną filtrację wiadomości? Co za czasy…zbliża się 11 maja. Zamiast siedzieć nad klawiaturą budujcie schrony.

  schrony już są przygotowane, ale nie dla motłochu.
  Przygotowane są na III wojnę światową i upadek meteorytu na półkuli północnej.
  Po beatyfikacji JPII rozpocznie się największa akcja w historii świata związana z przeniesieniem najważniejszych rzeczy z biblioteki watykańskiej do wybudowanego schronu.
  Ja się pytam po co???? Ot tak pewnie dla zabawy,
  Czytajcie włoskie gazety a się dowiecie jak daleko to wszystko zaszło.
  Tunezyjscy emigranci to tylko pretekst do zamykania granic.

  • Konarski 29 kwietnia 2011 o 10:57 am

   Fakir daj jakieś wiarygodne linki do przenosin biblioteki watykańskiej,nawet z włoskiej prasy.

  • freenata 29 kwietnia 2011 o 4:26 pm

   A propo’ schronów, natrafiłam na ten filmik i polecam: http://www.youtube.com/watch?v=tiNtVHDery8

 10. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 10:55 am

  Mamy do czynienia z „przedmową” do wielkiego „oczyszczenia”.
  Będzie terror potem wojna i meteoryt a następnie długoletni pokój.
  Przed wybuchem wojny będziemy włączeni do monarchii, a jakiej to sami się domyślcie.
  Zachodnia i centralna Europa wraz z Rosją i Indiami kontra Chiny i Japonia wraz z Pakistanem i niektórymi republikami dawnego ZSRR.
  Polska i Rosja jak zwykle mięsem armatnim.

  Rosyjski minister obrony Anatolij Serdiukow powiedział i zawarł w swoim raporcie słowa w marcu 2011:

  „Atak Chin na Rosję jest bardziej prawdopodobny i bliski niż wszystkim zdawać by się mogło”

  można wyszukać raport w necie
  KONIEC KROPKA

  • Konarski 29 kwietnia 2011 o 10:58 am

   Do jakiej monarchii ma być włączona Polska? 🙂

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 1:02 pm

   Już jesteśmy włączeni. Fakir, masz chyba rację… Może szczegóły będą nieco się różnić, ale generalnie tak może to wyglądać w jednym z planów „B”.

   • freenata 29 kwietnia 2011 o 4:29 pm

    A ja sądzę, że jest u nas coraz więcej świadomych ludzi, więcej niż nam się wydaje. Jestem skłonna teraz uwierzyć w to, że przyjdzie czas, gdy Polska będzie dyktowała warunki. Oczywiście nie należy teraz spoczywać na laurach…

 11. lodzermensche 29 kwietnia 2011 o 11:03 am

  Erilo…rozbawiłeś mnie. Jako znawca i fan komunizmu powinieneś wiedzieć kto tworzył twój ukochany ustrój. O zgrozo.

 12. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 11:08 am

  Konarski :

  Fakir daj jakieś wiarygodne linki do przenosin biblioteki watykańskiej,nawet z włoskiej prasy.

  Wy tylko linki i linki. O zwykłej prasie z kiosku nie zapominajcie!

  • beta65z usa 29 kwietnia 2011 o 7:47 pm

   fakir ta prase z kiosku to mozesz uzyc w zamian toaleciaka jak masz twarda d…. ;))

 13. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 11:09 am

  Konarski :

  Do jakiej monarchii ma być włączona Polska?

  Przeczytaj „Protokoły Mędrców Syjonu” to się dowiesz do jakiej,.
  Większość w krajach islamskich wie do jakiej, a Polacy bidaki jeszcze nie wiedzą

  • Konarski 29 kwietnia 2011 o 11:18 am

   Zamiast niegrzecznie i opryskliwie odszczekiwać napisz więcej na ten temat, do jakiej biblioteki itp.

 14. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 11:28 am

  z pierwszego oryginału

  Konarski :

  Zamiast niegrzecznie i opryskliwie odszczekiwać napisz więcej na ten temat, do jakiej biblioteki itp.

  http://www.catholicnews.com/data/stories/cns/0804179.htm

  jak będę miał skaner to zeskanuję artykuł z początku kwietnia 2011

 15. Cupak 29 kwietnia 2011 o 11:33 am

  Słyszałem że papież ma urzędować w Licheniu Fakir prawda??

 16. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 11:37 am

  Tajne stowarzyszenia wybierają sobie na przywódców zindoktrynowanych idiotów, którzy jako pożyteczni debile zrealizują już za około 10 lat założony plan wzajemnego wyniszczenia. Macki ich sięgają wszędzie. W każdym kraju istnieje rozbudowana, bezwzględna agentura, która wypuści w nadchodzącym czasie rzesze faszystów, ateistów, bandziorów. Będzie inflacja, upadek dolara, rewolty i morderstwa.

  • Chiron 29 kwietnia 2011 o 1:36 pm

   Wg mnie 3 ws i impakt komety(ELEnin) beda w tym roku. Za 2-3 tyg wydarzenia na arenie miedzynarodowej znacznie przyspiesza.

 17. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 11:40 am

  Cupak :

  Słyszałem że papież ma urzędować w Licheniu Fakir prawda??

  nie wiem gdzie będzie urzędował. nie obchodzi mnie to zupełnie.
  ważne abyśmy byli coraz lepsi w codziennym życiu mimo nadchodzącego szaleństwa.
  będziemy poddani wielkiemu egzaminowi.
  najważniejsze co można zrobić to nie przyjąć czipa.
  wydawać by się mogło proste, ale nie będzie.

  • Ewa Polska 29 kwietnia 2011 o 3:27 pm

   Fakir,

   Chipa juz byc moze masz zaszczepionego pod skora w wielu miejscach – zrobiono to natychmiast po urodzeniu nie pytajac nawet o zgode twoich rodzicow.

   A jesli miales jakas operacje i byles uspiony …. jestes oczipowany w kazdy mozliwy sposob – czip w paszporcie to najmniejszy problem.

   TERAZ POTRZEBNI SA LUDZIE Z KREGOSLUPEM, KTORZY NIE DADZA SIE ZASTRASZYC I MOCNO STAPAJA PO ZIEMI.

 18. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 11:45 am

  Na koniec wam napiszę
  JEZUS to nie bajka
  SZATAN to nie bajka
  MAHOMET to nie bajka itd
  Rozpatrujcie to jak chcecie. Nie obchodzi mnie to czy JEZUS był z innej cywilizacji ,UFO itd
  Ważne że był, pokazał jak mamy żyć aby maksymalnie przedłużyć szczęście na ziemi.
  Mahomet i Jezus przekazali identyczne przesłanie aby zorientować się, że nadchodzą „żniwa”

 19. erilo 29 kwietnia 2011 o 12:18 pm

  lodzermensche :

  Erilo…rozbawiłeś mnie. Jako znawca i fan komunizmu powinieneś wiedzieć kto tworzył twój ukochany ustrój. O zgrozo.

  w czym? przecież ja nic złego o Jezusie nie mówiłem?
  obejrzyj sobie mój filmik homilia.
  wtedy się uśmiejesz.
  co do źródłosłowu: komuna oznacza wspólny, wspólnotowy.
  to samo gmina, z niem,. gemeinsam.
  po polsku najlepszym odpowiednikiem tego jest gromada.
  dlatego ja optuję za socjalizmem gromadnym, szerzej w mojej broszurce.
  bo socio znaczy społeczeństwo, socjalizm, to prospołeczny, czyli dla dobra powszechnego – jesteś przeciw?
  tylko porobili głupki i złodzieje z tego epitety, których mamy sie brzydzić.
  aksjologia już jest, pora dopasować się do tego z zachowaniem.
  bo kapitalizm to znaczy wyższość materii nada człowiekiem, tylko idiota to może zaakceptować.
  socjalizm, wyższość socio czyli społeczeństwa nade resztą – to jest złe?
  kiedy emocja opadną zakłamanie zniknie ludzie odnajdą prawdę.
  i będą się śmiać z rzeczy które na to faktycznie zasługują. np. z żydowszyzny.

 20. lodzermensche 29 kwietnia 2011 o 12:43 pm

  Erilo nie wklejaj czym jest komunizm, socjalizm, czyli to co wklejasz wszystkim pod swoimi filmiki, bo ja to wiem, powątpiewam czy wiesz to i Ty. Jedziesz po pewnej narodowości, a sam chyba nie wiesz (albo nie chcesz wiedzieć) kto grał pierwsze skrzypce w twoim ukochanym ustroju, który tak dzielnie bronił naszego narodu.

  Fakir to z bunkrami u mnie to była ironia…przykro mi, że tego nie dostrzegłeś.

 21. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 12:49 pm

  erilo :

  lodzermensche :
  Erilo…rozbawiłeś mnie. Jako znawca i fan komunizmu powinieneś wiedzieć kto tworzył twój ukochany ustrój. O zgrozo.

  w czym? przecież ja nic złego o Jezusie nie mówiłem?
  obejrzyj sobie mój filmik homilia.
  wtedy się uśmiejesz.
  co do źródłosłowu: komuna oznacza wspólny, wspólnotowy.
  to samo gmina, z niem,. gemeinsam.
  po polsku najlepszym odpowiednikiem tego jest gromada.
  dlatego ja optuję za socjalizmem gromadnym, szerzej w mojej broszurce.
  bo socio znaczy społeczeństwo, socjalizm, to prospołeczny, czyli dla dobra powszechnego – jesteś przeciw?
  tylko porobili głupki i złodzieje z tego epitety, których mamy sie brzydzić.
  aksjologia już jest, pora dopasować się do tego z zachowaniem.
  bo kapitalizm to znaczy wyższość materii nada człowiekiem, tylko idiota to może zaakceptować.
  socjalizm, wyższość socio czyli społeczeństwa nade resztą – to jest złe?
  kiedy emocja opadną zakłamanie zniknie ludzie odnajdą prawdę.
  i będą się śmiać z rzeczy które na to faktycznie zasługują. np. z żydowszyzny.

  Jedyny ustrój jaki się do tej pory sprawdził to republikański na wzór Konstytucji USA. Jeśli Konstytucja USA byłaby przestrzegana, wtedy bylibyśmy blisko ideału.
  Wszystko padło za sprawą infiltrowania masonów i założycieli USA przez illuminatów i inne środowisko dążące do utworzenia rządu światowego.
  Sukcesywnie niszczyli USA za pomocą banku centralnego a potem FED. Następnie zaczęli zgodnie z planem niszczyć cały świat.

 22. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 1:00 pm

  Przed czym przestrzegał William Cooper???
  http://biznes.onet.pl/wal-mart-wprowadza-do-sklepow-bron,18572,4258227,1,news-detal

  Dlaczego przestrzegał przed „prisonplanet”????

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 1:06 pm

   Chyba jakiś inny „Fakir”… Czy sądzisz, że Cooper był nadczłowiekiem? Toż to była czysta konkurencja, dlatego przywalił Alexowi. A ten daje dzisiaj lepiej niż wtedy Cooper.

 23. erilo 29 kwietnia 2011 o 1:01 pm

  lodzermensche :

  Erilo nie wklejaj czym jest komunizm, socjalizm, czyli to co wklejasz wszystkim pod swoimi filmiki, bo ja to wiem, powątpiewam czy wiesz to i Ty. Jedziesz po pewnej narodowości, a sam chyba nie wiesz (albo nie chcesz wiedzieć) kto grał pierwsze skrzypce w twoim ukochanym ustroju, który tak dzielnie bronił naszego narodu.
  Fakir to z bunkrami u mnie to była ironia…przykro mi, że tego nie dostrzegłeś.

  a co ty sobą reprezentujesz, żeś taki mądry. drugi Lenin. co krok do przodu to dwa w tył, taka awangarda że zapieprza że okrąży kulę ziemską i idzie na końcu pochodu. najpierw polemizuje a jak mu udowodnisz że ma wodę w mózgu to nagle nie ma o czym gadać.
  takiś mądry bo pełnisz dyżur mosadu na portalu i tyle masz do dyspozycji?
  do dziury, szczurze!
  jak próbujesz polemizować stań w szranki na argumenty, a jak masz ubliżać i później uciekać to nie zaczynaj.

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 1:08 pm

   nie sadzę, że to mosrad. To któraś z naszych zastraszonych agencji – dobrze, niech czytają i się uczą. Jak będzie potrzeba to wywiną mosradowi numer, przecież też mają rodziny, chcą żyć.

 24. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 1:03 pm

  Szykujcie się na krwawą rzeźnię w USA.
  Lolar coraz bliżej upadku
  Wszystko jest synchronizowane i zapięte na ostatni guzik

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 1:08 pm

   Też tak sądzę. Piszę do kobiety żeby się ewakuowała…

   • rabarbarek 30 kwietnia 2011 o 5:49 am

    Poki co szykuje sie otwarcie [ lub moze zamkniecie raczej] najwiekszego na swiecie obozu detencyjnego. Kazdy obywatel pod dobra , czula kontrola. I na lotnisku i na ulicy , i w urzedzie, i w banku. Czarne helikoptery w nocy czuwaja… Obejrzyjcie tez video jak sie na lotniskach amerykanskich traktuje male dzieci. Link w artykule. Zgroza

    http://thewatchmen.fm/2011/04/26/the-largest-detention-camp-in-world-history-is-almost-complete/

 25. mario losco 29 kwietnia 2011 o 1:15 pm

  ostro się dzieje. jak myślicie kiedy to nastąpi??

 26. Seba 29 kwietnia 2011 o 1:15 pm

  @lodzermensche, @Kmicic – to są ludzie z Hasbary. To widać, słychać i czuć…

  Niestety – „monitor”, musisz się liczyć z tym, że prowadząc takiego bloga, nie opędzisz się od syjonistycznych agentów. Niestety….

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 3:07 pm

   A niech się uczą! Odprogramują swoje wyprane mózgi – też mają je wyprane tylko w inną stronę. Co Stalin robił ze swoimi katami? Większość tak samo kończyła jak ofiary.

 27. lodzermensche 29 kwietnia 2011 o 1:38 pm

  Ale kabaret. LOL. Monitorpolski nie odpowiedziałeś mi na pytanie.

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 3:07 pm

   Nie włączyłeś światła.

 28. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 2:06 pm

 29. Chiron 29 kwietnia 2011 o 2:33 pm

  Z astrologicznego punktu widzenia:

  „Trzecia Wojna Światowa

  Artykuł autorstwa Nikoli Stojanowicza
  http://www.astrologyinserbia.com

  Obszerniejsza wersja tego tekstu pod tytułem ” Nowa Planetarna Rzeźnia w 2011-2012” została opublikowana w dzienniku Nedeljni Telegraf 22 czerwca. Ten artykuł wyjaśnia przepowiednię, którą utworzyłem w 1998 o wielkim zagrożeniu wojną światową, która ma nastąpić po użyciu strasznej broni. Poważnym ostrzeżeniem są ogólne geopolityczne wydarzenia (nowe sojusze, nowe unie – jawne i tajne) we współczesnym świecie, rozwój nowych broni masowej zagłady zdolnej do zniszczenia ogromnej ilości ludzi bez szkodliwego wpływu na środowisko (różne typy promieniowania i tym podobne), świadomość ograniczonych bogactw naturalnych na naszej planecie Ziemi, co doprowadziło do wymysłu poczętego w umysłach „niektórych ludzi”, że Ziemia może pomieścić tylko 1 miliard ludności (powodując obecnie nadwyżkę 5 miliardów) wraz z przerażającym faktem, że ponad 70 procent ludzi jest „wytresowanych” tak, że biorą za pewnik wszystko, co media w ich krajach serwują. Tekst ten zawiera również kosmogramy przyszłych władców na świecie, którzy wystawią cały rodzaj ludzki na poważne ryzyko wojny.

  Trzecia Wojna Światowa
  Dziesięć planet naszego Układu Słonecznego wpływa w znaczącym stopniu na los naszej rasy ludzkiej: Słońce, Księżyc (z powodu ogromnego wpływu na ludzi, w Astrologii Księżyc jest nazywany planetą), Merkury, Wenus, Mars, Jowisz, Saturn, Uran, Neptun i Pluton.
  Mars wywołuje agresję, wściekłość i gniew w ludziach, daje skłonność do atakowania innych, wdawania się w bójki i produkcję oraz używanie broni. W związku z tym, Mars, władca Barana, symbolizuje wojnę i działania wojenne.
  Obliczono, że od początku istnienia rodzaju ludzkiego na Ziemi było około 150.000 wojen. Ludzie, którzy żyli 5000 lat temu, ludzie współcześni i ludzie przyszłości niczym się nie różnią: tak długo jak planeta Mars będzie wywierała wpływ, tak długo będą toczyć się wojny – jedyną rzeczą, która zmienia się to broń.
  Dlatego też, wojna jest historią, teraźniejszością i przyszłością ludzkości.
  Era Wodnika
  Gdy tylko w 1781 roku odkryto planetę Uran, władcę Wodnika, cała ludzkość (podświadomie) zaczęła żyć zgodnie z symboliką Wodnika.
  W Astrologii, Uran, władca Wodnika, rządzi mózgiem, małymi szarymi komórkami i intelektem. Stąd też coraz więcej ludzi zaczęło wykorzystywać swój umysł, rozwinęło go poza wszelkie granice powodując też pojawienie się ogromnej ilości naukowców, których logika i umysł spowodowały przełom we wszystkich dziedzinach życia.
  Naturalnie, przemysł wojenny także się rozwinął dając w rezultacie produkcję coraz to potężniejszej i śmiercionośnej broni. Bomba atomowa jest najgorszym jak dotychczas typem broni.

  -W 1896, naukowiec, Antoine Becquerel odkrył radioaktywność Uranu;
  -w 1902, Marie i Pierre Curie odkryli radioaktywny metal rad;
  -w 1905, Albert Einstein odkrył, że masa może być postrzegana jako jeszcze jeden przejaw energii zdolnej do przemiany w ogromną ilość mocy;
  -Ernest Rutherford i Niels Bohr określili system struktury atomu;
  -w 1934, Enrico Fermi odkrył rozszczepienie jądra.
  -Zaledwie 33 lata po tym jak Einstein odkrył, że masa mogłaby zostać przemieniona w energię, w grudniu 1938, Otto Han i Fritz Strassman wygenerowali rozszczepienie atomu.
  -2 sierpnia, 1939, Albert Einstein napisał do Prezydenta Ameryki, Roosevelta stwierdzając, że można wyprodukować bombę atomową i namawiał go do produkcji.
  -W grudniu 1942, na Uniwersytecie w Chicago, Enrico Fermi szczęśliwie udało się przeprowadzić pierwszą kontrolowaną jądrową reakcję łańcuchową.
  -W sierpniu 1942, rozpoczęto Manhattan Project w celu wyprodukowania pierwszej bomby atomowej. Fermi Enrico i Robert Oppenheimer nadzorowali ów projekt.
  -W lipcu 16 194 5, na pustyni w Nowym Meksyku przetestowano pierwszą bombę atomową.
  -Przerywając swój lunch, amerykański Prezydent wykonał rozmowę telefoniczną, w której wydał rozkaz zrzucenia pierwszej bomby atomowej na japońskie miasto Hiroshima.

  O świcie, 6 sierpnia 194 5, o 08:16:40, bomba atomowa eksplodowała nad Hiroshimą (132E27, 34N24) dając tragiczne konsekwencje: 140.000 ludzi zginęło natychmiast, po czym następne 150.000, którzy nie przeżyli konsekwencji tego tragicznego wydarzenia. W tym momencie kosmogram astrologiczny (układ planet na niebie w formie wykresu) był alarmujący: Ascendent był w diabelskim stopniu zodiakalnego koła – 18 stopniu Panny (najgorsza energia); Księżyc (symbolizujący ludzkość) był w koniunkcji z Saturnem (wielkie nieszczęście, smutek) w najgorszym 18 stopniu (największa szatańska energia) Raka, który też reprezentuje człowieka, ludzkość! Ten stopień (18) powinniśmy mieć na uwadze, pamiętając, że to stopień przynoszący najgorsze nieszczęścia ludzkości.

  Hiroshima
  Tylko żołnierze mieli powód do radości z koniunkcji Marsa (wojna, broń) do Urana (bomba) w sekstylu (z sukcesem) do Plutona (planeta symbolizująca masową zagładę, śmierć), które to spowodowały, że ta akcja wojskowa (Mars) powiodła się – bomba została zrzucona (Uran) i powiódł się (sekstyl) masowy mord (Pluton).
  Logiczne jest zatem, że horoskopy natalne wszystkich, którzy stworzyli i użyli broni atomowej są bardzo niekorzystne dla ludzkości i promieniują „diabelską” energią.

  Robert Oppenheimer (22/4 / 1904 20:00 EST + 5, 73W57 40N45) ma Ascendent (jego osobowość) w najgorszym 18 stopniu Skorpiona. Wierzchołek jego 8 domu (śmierć) też zaczyna się w 18 stopniu, a ponadto w domu tym jest Pluton (masowe zabójstwa).

  Fermi Enrico (29/9 / 1901. 19:00 CET -1, 12E29 41N54) ma Plutona (masowe zabijanie) w 18 stopniu w opozycji (niekorzystny aspekt, niepomyślne wydarzenie) do Urana (bomba), jak również wierzchołek 10 domu (coś z czego pamiętają nas inni, nasze arcydzieło) w 18 stopniu.

  Człowiek, który zatwierdził zrzucenie bomby atomowej, amerykański Prezydent Harry Truman (8/5 / 1884. 16:17 CST + 6, 94W16 37N30) ma Słońce (być prezydentem, podjąć decyzję) w 18 stopniu Byka (jedzenie), i dlatego też podjął on tę decyzję podczas lunchu.
  Dowódca samolotu „Enola Gay”, z którego zrzucono bombę atomową na Hiroshimę, Paul Tibets (23/2 / 1915. 00:04 JESTEM CST + 6, 91W24, 39N56) ma Ascendent w najgorszym 18 stopniu Skorpiona, a Marsa w 18 stopniu Wodnika w koniunkcji z Uranem (bomba), wierzchołek 8 domu (śmierć) w 18 stopniu i Pluton (masowe zabójstwa) w 8 domu w Raku (ludzie, ludzkość)!!!

  Japoński cesarz Hirohito

  Dwa horoskopy pokazują fatum tego kraju: horoskop założenia kraju i horoskop jego władcy. Te horoskopy pokazują co stanie się w państwie, jak i również los ludzi żyjących w nim.

  Japoński cesarz Hirohito urodził się 29/4 / 1901 w Tokio (139E46, 35N42) o 22:10 9. JST
  W jego horoskopie Księżyc, symbolizujący los jego ludzi, jest w 22 stopniu – też niekorzystny stopień powodujący zabijanie kogoś albo bycie ofiarą zabójstwa; jego Księżyc (ludzie) tworzy bardzo niekorzystną kwadraturę (niepomyślny aspekt, złe wydarzenia) Urana (bombą) z Plutonem ( masowe mordy, masowa destrukcja). W dodatku Merkury rządzący jego Księżycem (ludzie) jest też w 22 stopniu Barana (wojna).

  W ten sposób, opozycja Urana i Plutona w kwadraturze do Księżyca w 22 stopniu przyczyniły się do masowego zabójstwa (Pluton) jego ludzi (Księżyc) przy użyciu bomby atomowej (Uran).

  Należy tu podkreślić, że aspekt Urana do Plutona oznacza użycie bomby w celu masowej zagłady.
  Kwadratura Urana do Plutona spowoduje Trzecią Wojnę Światową w latach 2011, 2012

  Owe planety w niekorzystnych stopniach (18, 22) wraz z niepomyślnym aspektem Urana, symbolizującego bomby, i Plutona, symbolizującego masową destrukcję i zabójstwa, spowodują niebezpieczeństwo pochodzące z użycia bomby i broni masowej zagłady.

  Odkąd tylko wynaleziono i użyto bombę atomową, wszystkie wojny, które toczyły się po 1945 były kontrolowane – unikano sytuacji, które mogłyby sprowokować użycie bomby atomowej.

  Jednakże, w 2011 i 2012, będziemy świadkami przerażającej kwadratury (bardzo niepomyślny aspekt) Urana i Plutona. I tak też, niekorzystny aspekt z horoskopu cesarza Hirohito, który przyniósł zrzucenie bomby atomowej na swój lud, powtórzy się! W dodatku kwadratura między tymi dwiema planetami będzie jeszcze gorsza, ponieważ Uran symbolizujący bomby wchodzi do Barana, który reprezentuje wojnę i broń.

  Uran w Baranie daje niekontrolowane reakcje, utratę kontroli i użycie całkowicie nowej broni, podpowiadając nam, że możemy oczekiwać jeszcze gorszego scenariusza. W ten sposób, „ograniczone” wojny jakie mieliśmy dotychczas mogą z łatwością wymknąć się spod i kontroli i dać katastrofalne skutki, pochłonąć cały świat i doprowadzić do użycia najbardziej destrukcyjnej broni!

  Horoskopy Ameryki, Rosji, Chin, Indii…

  W horoskopie każdego kraju, dom 7 opisuje relacje z innymi państwami. Jest to dom współpracy i przymierzy, ale i też dom wojny.

  W horoskopie USA (4/7 / 1776. 17:10 LMT + 00:00, 75W09, 39N57), Mars jest położony w 7 domu. Ta planeta symbolizuje wojnę i działania wojenne. A jak wiadomo, ten kraj toczył największą ilość wojen w ciągu ostatnich 150 lat.

  W horoskopie nowo utworzonej Rosji (12/6 / 1990 09:45 GMT + 00:00, 37E35, 55N45), Mars jest w 7 domu (wojna) w Baranie (wojna), mówiąc nam, że ich nowe państwo na pewno będzie toczyć wojny. Ich Mars jest w kwadraturze do Urana (bomby) i Neptuna (wirusy, bakterie)…

  W horoskopie Chin (1/10 / 1949 15:15 CCT -08:00, 116E25, 39N55), w 7 domu jest również Mars. Ich Mars jest w koniunkcji z Plutonem, podczas gdy wierzchołek 8 domu (śmierć) jest w 22 stopniu Panny – ten sam stopień i znak, w którym był Księżyc (ludzie) w horoskopie japońskiego cesarza Hirohito!

  W horoskopie Indii (26/1 / 1950 10:15 INT -05:30, 77E13, 28N40), Mars jest również w 7 domu w kwadraturze (niekorzystny aspekt, nieszczęśliwe wydarzenia) do Urana (bomba)…

  Dlatego też w horoskopach Ameryki, Rosji, Chin i Indii – czterech głównych mocarstw światowych – niebezpieczny Mars symbolizujący wojny i działania wojenne znajduje się w 7 domu, który określa relacje z innymi krajami!

  Początek wojny jest blisko

  Solariusze tych krajów pokazują kiedy każdy z ich będzie brać udział w działaniach wojennych. Kiedy w solariuszu Mars (wojna) znajdzie się w 7 domu, ten kraj nieuchronnie będzie toczyć wojnę.

  W solariuszu Rosji na czerwiec 2007 / czerwiec 2008, Mars jest w 7 domu (relacje z innymi krajami) w Baranie (wojna), co upewnia mnie w twierdzeniu, że w tym okresie (prawdopodobnie wiosna 2008) Rosja z pewnością rozpocznie działania wojenne. W astrokartografii, Mars przechodzi dokładnie przez Bliski Wschód – szczególnie Iran – co oznacza, że wydarzenia na tym terytorium mogą uwikłać Rosję w wojnę.

  W solariuszu Chin na 2011, Mars jest w 7 domu (wojna) w trygonie do Urana, co oznacza wojnę atomową.

  W solariuszu Ameryki na lipiec 2011 / lipiec 2012 Uran znajdzie się w 7 domu (bomba) w Baranie (wojna) w kwadraturze do Plutona (masowa zagłada), co oznacza okres kiedy Ameryka będzie w poważnym konflikcie wojennym i wykorzysta swoją nowoczesną broń.

  Następny solariusz Ameryki na lipiec 2012 / lipiec 2013, z Plutonem w 4 domu (obszar Ameryki), spowoduje całkowite zniszczenie (Pluton) terytorium Ameryki (4 dom).

  Horoskopy przyszłych władców

  Wielkie zagrożenie wojenne będzie wyraźnie widoczne w horoskopach przyszłych władców światowych mocarstw. Jeśli większość z nich będzie miała w swoich horoskopach planety w niekorzystnych stopniach (18 i 22), jeśli ich Księżyc (ludzie, ludzkość) będzie w 18 lub 22 stopniu lub w niekorzystnym aspekcie do Plutona (masowa destrukcja) albo Urana (bomby), albo też owe planety będą na bardzo niepomyślnej gwieździe stałej Algolu, który również symbolizuje masowe zabójstwa – przyszłość rodzaju ludzkiego jest fatalna.

  Jedna taka osoba już „kwalifikuje się” na pozycję rządzącą w swoim kraju – Condolisa Rice. Kiedy reporterzy z Moskwy zapytali ją o jej plany na przyszłość, powiedziała, że planuje ubiegać się o urząd prezydenta w następnych wyborach. Spójrzcie na jej horoskop.
  Condolisa urodziła się 14/11/1954 o 11:30 (CST + 6, 86W48, 33N31). Na wierzchołku 10 domu (najwyższa pozycja) jest Słońce (być prezydentem) w koniunkcji z Wenus w 22 stopniu (!), a Księżyc symbolizujący jej lud, jak i również całą ludzkość, znajduje się w Raku (ludzie, rasa ludzka) w 18 stopniu (!) – taka sama pozycja Księżyca kiedy bomba atomowa spadła się na Hiroshimę!!!

  Ponadto obecny Prezydent Rosji Putin ma Słońce (władza, najwyższa pozycja) w koniunkcji z Saturnem (przedłużona kadencja), co może wskazywać, że jego kadencja będzie przedłużona z powodu możliwych wydarzeń wojennych w 2007/2008. Jego Uran (bomba) jest w 18 stopniu Raka – tym samym stopniu, w którym był Księżyc podczas bombardowania Hiroshimy….

  Jeśli w bliskiej przyszłości pojawi się więcej władców z horoskopami takimi jak wyżej wspomniane, wówczas kwadratura Urana w Baranie do Plutona w Koziorożcu przyniesie nam Wojnę Atomową.

  Niebo szykuje nam w bliskiej przyszłości scenariusz najgorszy z możliwych. Cały świat jest w wielkim niebezpieczeństwie. A pomocy możemy szukać w zdrowym rozsądku, Astrologii i Bogu.”

  http://www.astrocafe.pl/Trzecia_Wojna_Swiatowa

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 3:12 pm

   Dajcie sobie spokój z horoskopami. Hitler też się opierał na horoskopach.
   Trzeba obserwować, czytać z różnych źródeł, mamy YouTube gdzie jest dużo ciekawych wypowiedzi – takiego dostępu do informacji ludzkość jeszcze nie miała. Problem tylko w analizie tych danych, niewiele osób ma na to czas. Dlatego dobrze żeby było więcej serwisów wyłapujących ważne rzeczy, najlepiej żeby się uzupełniały. Dlatego otworzyłem osobny blog zostawiając Piotrowi Beinowi na grypa666 jego ulubiony temat – judeocentryzm.

   • Ania 29 kwietnia 2011 o 4:47 pm

    No opierał się na horoskopach i dopóki ich słuchał, szło mu dobrze. Ale w końcu zaczął wysyłać do obozów tych, co mu stawiali niekorzystne horoskopy i przepowiednie. A one się spełniły, mimo stracenia ich autorów.

  • galluss 29 kwietnia 2011 o 8:24 pm

   witam ciebie, według ksiązki laurene pettit jestem skorpionem z pierwszej dekady skorpionów w ascendencie skorpiona, planety to Mars, Uran, i Pluton, czyli, że mam obsesje śmierci, „dom ósmy”

   poczekaj az my słowianie dobierzemy sie im do tyłków:)

   a te stopnie to nie wiem jak sie oblicza, nigdy mi nie przyszlo na mmysl aby to obliczyc

 30. sono 29 kwietnia 2011 o 3:31 pm

  Tutaj video ukazujace dokumenty jakie lucyferianska FEMA wydala ostatnio a propos trzeseienia ziemie wzdluz NEW Madrit Fault Line. Skad oni niby wiedza i tak sie przygotowuja na to trzesienie ziemi???? czary mary?? A moze sami je organizuja?? Skur…y jedne bo inaczej ich juz nie nazwe, niech ich pieklo pochlonie. bo z nim sie zaprzyjaznili. szykuja Krawa rozwalke, trzeba o tym mowic zeby ludzie sie w kocnu obudzili i uzanli ze to nie BYla zwykla katastrofa ale ZAPALNOWANA co do szczegolow rozwalka ludnosci, jedna z wielu majaca na celu wprowadzenie stanu wyjatkowego w USA, bo ludzie juz wyczuwaja blusa i beda protesty. Piszcie o tym do cholery, gdzie sie tylko da poki jeszcze mozna.

  • lololo 29 kwietnia 2011 o 3:44 pm

   widzialem film gdzie jest teoria w ktorej koles mowil ze ten caly obszar ameryka poludniowa, potem australia, japonia i ameryka polnocna lezy na styku plyt tektonicznych. Patrzac na ostatnie trzesienia szly one zgodnie z ruchem wskazowek zegara zaczelo sie w chille ( ameryka poludniowa ) pozniej, bodajze nowa zelandia indonezja albo australia nie pamietam, w pozniejszej kolejnosci byla japonia i zgodnie z tym ruchem w nastepny bedzie New Madrit. Przychylam sie tez do tego ze w tych plytach tektonicznych i dzieki aktywnosci slonca energia urosla ale zostala calkowicie uwolniona przy pomocy Harrp’a. JAk tak ogladalem to wygladalo to calkiem logicznie i bylo podparte faktami w postaci ostatnio zaszyl wydarzen. Tego dzieje sie od cholery na swiecie ludzie umieraja z glodu z kataklizmow jeszcze ta fukushima zatoka meksykanska ta dzialalnosc harrpem i Bog wie co jeszcze. Od cholery mam na mysli ze ingeruja mocno w klimat i wydarzenia na ziemi.

   • lololo 30 kwietnia 2011 o 2:23 am

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 3:45 pm

   Było o tym na blogu, choć nie miałem tego nagrania. Nie dadzą rady zwyciężyć Amerykanów, bo ci mają ponad 200 mln sztuk broni – muszą użyć superbroni. Ale się przejadą. Będzie jatka.
   W grę wchodzi nie tylko HAARP, ale i wiercenia. Wiesz ile jest wierceń w tym regionie? Wyjaśnił to Henning Kemner – poszukaj na jego kanale na YouTube.

 31. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 3:34 pm

  Oczywiście jest jak piszesz. Horoskopy, nostradamusy, i inne tego typu pierdoły są po to żeby namieszać w psychice ludzkiej.
  Człowiek podświadomie staje się niewolnikiem myśląc, że i tak zło musi wygrać.
  Zastanawiam się czy tzw. „orędzia fatimskie” nie były wynikiem wielkiej szatańskiej manipulacji, której ofiarą padły nawet niesamowicie inteligentne i wspaniałe osoby,.
  Nic nie przesądzam, ale się zastanawiam.
  Orędzia zawierają identyczny plan III wojen światowych jaki przedstawili wcześniej iluminaci.

 32. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 3:42 pm

  co do aktu urodzenia Obamy jest oczywiste że agenci z prisonplanet będą nagłaśniać tą sprawę. Będzie ona jedną z przyczyn rewolty w USA.
  Jak pisałem. Une chcą zsynchronizować różne zapalniki rewolty w krótkim czasie.
  Sądzę, że kataklizmy „naturalne” będą również jednym z zapalników.
  Jak mówili „wyznawcy” NWO:
  „Podpalimy świat jeśli nie uda się zaprowadzić NWO po dobroci”

  • Ewa Polska 30 kwietnia 2011 o 12:21 am

   Wierz mi, w USA NIE BEDZIE REWOLTY!

   Obame wybrano, aby zmylic krytyke w czasie recesji.

   Teraz ekonomia zacznie powoli poprawiac sie – w koncu po ilus tam latach trzeba kupic nowy telewizor, samochod, pralke, palto na zime, itp. – a ludzie przyzwyczaili juz sie do faktu, ze wartosc na domu, ktora rzekomo *stracili* tak naprawde ta *wartosc* była sztuczna i istniała tylko na papierze …..
   a ci nieszczesnicy, ktorzy kupili dom w mydlanym pecherzyku 2004-2006 i stracili, pogodzili sie juz ze swoim losem…

   Niebo nad USA nie zawali sie – to tylko mała chmurka.

 33. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 3:48 pm

  Rozwinę dalej moje myśli o tzw „orędziu fatimskim”

  Dzięki takim objawieniom iluminaci mogą „przerzucać” niejako winę na „zwykłych ludzi”
  Przecież wojny nie powstały w wyniku złej woli „zwykłych ludzi”, ale były wynikiem szatańskich knowań różnych tajnych stowarzyszeń, koncernów itd.
  Iluminaci są wtedy „czyści” i pozostają w tle.
  Dlaczego Maryja nie powiedziała ludziom czegoś w stylu JFK???
  Dlaczego nie ostrzegła, że jeśli się nie nawrócą wtedy tajne stowarzyszenia odbiorą wolność????

 34. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 3:53 pm

  Zaznaczam że nie odrzucam orędzia.
  Mam za małą wiedzę w tym zakresie.
  Po prostu się zastanawiam nas sensem tego przekazu
  Biorę pod uwagę możliwość infiltracji i „modyfikacji” cudownych przekazów z Fatimy przez iluminatów.

 35. navajo88 29 kwietnia 2011 o 3:56 pm

  Czołem spiskowcy widzę że na portalu zapanował bojowy nastrój hahahahaha ciekawe czy mogę się przyłączyć do waszej bandy hahahahaha, ale na poważnie radzę wam zachować spokój !! bo siły to wam przydadzą się na póżniej i to na prawdę bardzi dużo sil beńdziecie potrzebowali !!!!!!!!! J.M.H

 36. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 3:58 pm

  Jezus ostrzegał nas:

  „Będą czynić wielkie cuda i znaki aby zwieść”

  Dlaczego mam przyjąć że w Fatimie był przekaz od Boga a w innych rejonach świata nie???”;

  Czy zastanawialiście się nad tym???

  Jezus wypowiedział przestrogę o wielkich cudach 2000 lat temu, czyli przed wszelkimi późniejszymi objawieniami

  • sara10 29 kwietnia 2011 o 7:14 pm

   Fakir
   „Dlaczego mam przyjąć że w Fatimie był przekaz od Boga a w innych rejonach świata nie???”;

   Orędzia fatimskie miały miejsce na początku XX wieku (1915-16 rok bodajże), wielka aktywność iluminatów to lata 80 i nastepne XX/XXI wieku. Sądzę więc, że oni próbuja wykorzystać to Orędzie do własnych celów. To po pierwsze, po drugie – mnóstwo jest zatwierdzonych Orędzi przez kościół i to z każdego zakątka świata (Gwadelupa, La Salet, Kioto, itd). Rzecz w tym, że zatwierdzone one mogą być tylko wtedy, jeżeli będą zgodne z przekazami biblijnymi. W tym zakresie kościół jest baaaardzo ostrożny.

   • Ewa Polska 30 kwietnia 2011 o 3:11 am

    >>>Orędzia fatimskie miały miejsce na początku XX wieku (1915-16 rok bodajże), wielka aktywność iluminatów to lata 80 i nastepne XX/XXI wieku.<<<
    *************

    Sara,Sara, Sara,
    Według ciebie iluminaci działali po 1980 roku….
    A przed 1980 rokiem to KTO działał? Dziadkowie i pradziadkowie iluminatow???

    Jak ty myslisz, co oznacza spotkanie Boga i Mołzesza w płonacym krzewie???
    Jak sądzisz izraelici wyszli z Egiptu, wczesniej ograbiwszy Egipcjan???
    Moze ktos im w tym pomogł …. moze z zemsty na faraonie…..

    Pseudo-naukowcy zawsze działali, gdyz posiadali wielką wiedze i chetnie wykorzystywali ją do manipulowania innymi, a czasami z osobistej zemsty.

    I tak jest az do dnia dzisiejszego.
    Wystarczy przestudiowac całun turynski.

 37. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 4:00 pm

  navajo88 :

  Czołem spiskowcy widzę że na portalu zapanował bojowy nastrój hahahahaha ciekawe czy mogę się przyłączyć do waszej bandy hahahahaha, ale na poważnie radzę wam zachować spokój !! bo siły to wam przydadzą się na póżniej i to na prawdę bardzi dużo sil beńdziecie potrzebowali !!!!!!!!! J.M.H

  tutaj jesteś „ha ha ha”, a na innych portalach „he he”
  zdecyduj się

 38. Seba 29 kwietnia 2011 o 4:01 pm

  Horoskopy, przepowiednie i Harry Potter….

 39. sono 29 kwietnia 2011 o 4:08 pm

  Co komu pisanie to go nie minie, inaczej ,na kogo padnie na tego bec.
  Ale w tzw. miedzyczasie, poki jeszcze dyszymy na tej ziemi ,trzeba sie starac zorientowac co jest grane, bo info jest duzo, wile przeciwstawnych, wile falszywych i trudno sie czesto przez to wszystko przegryzc. Fkat jest Faktem ,sa sily ktore daza od wielu lat do objecia panowaania nad swaitem. Ja je nazwe lucyferianskie, sztanskie, diaboilczne, inni je nazwa Illuminati, NWO, globaliscie. Jak zwal tak zwal, co maja wspolnego to, ze sa ZLEM. Zlem, ktore celowo sprzymierzylo sie z duchem Zla,Sztanem, stad bierze sily i wskazowki i ma na celu wyniszczenie ludzkosci. O tym pisze Apokalipsa. No coz , nie spodziewalam sie ze dozyje tych czasow:((((. Ale czy ci co przezyli WWII, wywozki na Syberie, ataki band UPA mogli powiedziec ze zyli w lepszych czasach???
  Nie wiem i nie rozumiem wielu rzeczy, ale wiem ze cos bardzo niepokojacego wisi na swiatem,i trzeba byc tego swiadomym.
  Pamietajmy o smierci, bo ona nadejdzie, jak zlodziej zza wegla, predzej czy pozniej, musimy byc na nia przygotowanie i na to co jest po niej.

 40. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 4:12 pm

  Seba :

  Horoskopy, przepowiednie i Harry Potter….
  youtube=http://www.youtube.com/watch?v=wJP8Qg-vJcI
  youtube=http://www.youtube.com/watch?v=eiq14aAyyg0

  Na pewno jest uprzedzony do innych ludzi. Ja przeczytałem Koran i wiele innych świętych ksiąg. Nieodpowiedzialne jest krytykowanie i zespalanie Koranu z księgą szatana

 41. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 4:23 pm

  Kurcze!, ale wyszło, że jestem do niczego 🙂
  Ja robiłem prawie wszystko o czym mówi ten Ksiądz

  Czytałem Koran i inne święte księgi
  Czytałem pisma satanistów.
  Słuchałem rocka
  Używam żelu
  Czytałem Harry Potter itd itd….

  Przecież jeśli bym tego nie zrobił to o czym mógłbym pisać i mówić. Czego nauczać???

  Słucham również Radia Maryja.

  Kiedyś zadałem pytanie koledze. Dlaczego śmieje się z Radia Maryja?

  On mi odpowiedział, że to lipa i kwas i że pierd….tam głupoty, ale nigdy nie słuchał.

  • ozyrys 30 kwietnia 2011 o 12:44 am

   msza święta w KK -są to 90% gesty satanistyczne,manipulacja podświadomością ,wszystkie 7 sakramentów polega na zamykaniu podstawowych czakr u ludzi,by nie mogli się łączyć ze swoim Wyższym Ja- czyli Nadświadomością ,by nie mogli się rozwijać.Znak krzyża zamyka te czakry.Jestem z rodziny Katolickiej i praktykującej,ale dostęp do wiedzy powoduje u mnie irytację z powodów tak często tu poruszanych-manipulacji!!!więc teraz jestem wierzący w Stwórcę Najwyższego,natomiast całkowicie odrzucam wszelkiego rodzaju religie-to jest całkowite nieporozumienie.Robię ten wywód po to ,by uświadomić Wam ,że trudno-skur…Illuminaci w połączeniu z Watykanem -utkali nam rzeczywistość,ale ch..z nimi ,zrzucimy tylko to ciało fizyczne i…będzie nam lżej,Oni tego jednak nie przetrwają!!sami zgotowali sobie ten los.Nie ma sensu podburzac do boju -bo to bardzo negatywna energia ,i oto im chodzi-tym się żywia ,natomiast należy w obecnym czasie skupić się na …sobie!
   Przeciwieństwo??? tego co mówili nam do tej pory wszyscy-TAK !!!bo jak Ty Marku będziesz skupiony na sobie ,na zabezpieczeniu sobie wszystkiego co Ci potrzebne do życia -mówię o wnętrzu! to Twoja Energia się wyciszy ,Uspokoi,a co za tym idzie będzie emanowała na zewnątrz,a to z kolei prowadzi do wyciszenia energii innych,I o to chodzi!Wówczas Illuminaci nie będa mieli pożywki,bowiem nie będa mogli wpływać na :podświadomość i świadomość.A to jest dla nich porażka.I tak nie uratujemy wszystkich istnień ,ale wszyscy którzy tu wchodza -na Blog Marka,Piotra czy nawet Zenobiusza(oprócz agentów)to wszystko istoty poszukujące-otwarte -czujące ,że to-NIE TAK!

 42. Seba 29 kwietnia 2011 o 4:26 pm

  Fakir – mnie także śmieszy to, co ten ksiądz mówi. To tak, jak by zatrzymać się w rozwoju. Jest to, chwytanie się ostatniej deski ratunku. Mam swój rozum….staram się myśleć logicznie. Są to dwa punkty widzenia na świat. Mam nadzieję, że nie obraziłem niczyich uczuć religijnych.

 43. ALFA 29 kwietnia 2011 o 4:28 pm

  KTO NIE PODPISAŁ NIECH PODPISUJE LICZĄ SIĘ GODZINY I PODPISY
  PETYCJA
  http://www.avaaz.org/en/eu_herbal_medicine_ban/?vl
  http://www.stopcodex.pl/stop-thmpd/

 44. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 4:29 pm

  co do książki Harry Potter jest ona oczywistą kwintesencją satanizmu.
  Jest przede wszystkim przygotowaniem przyszłych „goi-roboli” w planowanej monarchii
  Mógłbym napisać bardzo dużo na ten temat.

 45. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 4:31 pm

  Seba :

  Fakir – mnie także śmieszy to, co ten ksiądz mówi. To tak, jak by zatrzymać się w rozwoju. Jest to, chwytanie się ostatniej deski ratunku. Mam swój rozum….staram się myśleć logicznie. Są to dwa punkty widzenia na świat. Mam nadzieję, że nie obraziłem niczyich uczuć religijnych.

  Zależy co przyjmiemy jako „rozwój”
  Komórka rakowa non stop myśli tylko o rozwoju, a jak się to przeważnie kończy wszyscy wiemy.
  Ważne jest aby iść za cywilizacją życia, a nie śmierci.

 46. navajo88 29 kwietnia 2011 o 4:38 pm

  FAKIR :

  navajo88 :
  Czołem spiskowcy widzę że na portalu zapanował bojowy nastrój hahahahaha ciekawe czy mogę się przyłączyć do waszej bandy hahahahaha, ale na poważnie radzę wam zachować spokój !! bo siły to wam przydadzą się na póżniej i to na prawdę bardzi dużo sil beńdziecie potrzebowali !!!!!!!!! J.M.H

  tutaj jesteś „ha ha ha”, a na innych portalach „he he”
  zdecyduj się

  Fakir ja bywam wszędzie hahahaha, gdzie dzieje się zawsze ciś ciekawego ! J.M.H

 47. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 4:39 pm

  Pierwszy raz widzę tego Księdza.
  Naprawdę wiele ma racji, ale na temat Koranu i ksiąg innych religii bym polemizowal

 48. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 4:45 pm

  Zastanawiające jest, że ustrój komunistyczny w bloku ZSRR bardziej strzegł zasad chrześcijańskich niż obecny.
  Przypominam sobie lata dziecięce, gdy grzecznie trzeba było iść do łóżka po Bolku i Lolku:)
  gdzie film z gołymi cyckami był poprzedzany tablicą „Tylko dla dorosłych” itd itp.
  Teraz mamy do czynienia ze zdziczeniem jakiego nie widział nigdy świat.
  Nie może się to dobrze skończyć. Co nie znaczy, że nie trzeba walczyć 🙂

 49. Seba 29 kwietnia 2011 o 4:46 pm

  Rozwój…nie żyć w ciemnocie. Poznawać nowe teorie, które wcześniej czy później….staną się faktami. Świat jest bardziej skomplikowany, niż tak prosty – jak to przedstawiają dogmatycy religijni. Także poszukuję Boga…ale poszukują Jego też obce cywilizacje….i ciągle(chyba) pozostanie to tajemnicą. Jeszcze wiele szczebli musimy pokonać, aż dostąpimy zapoznania się z Nim.

 50. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 5:01 pm

  znane mądre słowa:
  „Ktoś kto myśli, że świat może się rozwijać non stop wykładniczo jest ekonomistą albo idiotą”

  Można się „rozwijać” i równocześnie żyć w ciemnocie.
  Można żyć w jasności i w ogóle się nie „rozwijać”
  Dobrym tego przykładem jest sposób życia resztek Buszmenów w Afryce. Nie jeden powie, że w ogóle się nie „rozwinęli”, a ja powiem NIE to my się cofnęliśmy w rozwoju. Dobrym przykładem byli również Majowie i inne ludy które zaczęły się systematycznie „rozwijać” zamiast zachować przykazania pokory i miłości bliźniego
  Takie przykazania są dla wielu przecież za proste i za nudne. Czyż nie?

 51. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 5:05 pm

  więc Darwin i jego „mocodawcy” mylił się 🙂

  Człowiek nie powstał od małpy. Człowiek zmierza w swojej ewolucji do małpy. Może nawet ewoluuje jeszcze bardziej. Orangutany na Borneo są mądrzejsze od wielu ludzi.

 52. wojox 29 kwietnia 2011 o 5:12 pm

  No rozpisaliście się. Powiem krótko co do prezydentury USA. Stawia się dwóch chłopców do bicia na których ma się haki. Który by nie wygrał, zawsze jest ICH. A żal mi osób którzy nadal myślą że działa jakieś prawo wyboru. Zawsze jest liczba 2. Dwie partie, dwóch kandydatów. To tylko ułatwia sprawe zmanipulowania obydwóch….
  Obcy szukają Boga ?? ,,dobre..Raczej zdeprawowane Demony zazdroszczą Nam że mamy jakiekolwiek szanse na bytowanie, Oni niestety kwiczą z rozpaczy… Kto zna Biblię ten wie o czym mówię…

 53. wojox 29 kwietnia 2011 o 5:18 pm

  Fakir co do Twojego postu potwierdzam. Nic we wszechświecie nie rozwija się w nieskończoność. Bóg stworzył wszystko takim jakie jest od tysięcy lat. Pszenica zawsze jest pszenicą, pszczoła jest pszczołą itd… Po co modernizować coś co jest doskonałe w oczach Boga ? !! Dostosowanie się do innego srodowiska tkwi w genach, ale to tylko zmiana w obrębie własnego gatunku.
  Małpa z Borneo bedzie dalej małpą…..

  Ważne co ze stroną NWO.PL ??

  Mój typ…Ziemia w przebiegunowaniu…. Wojox pozdrawia…

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 5:52 pm

   Wojox, a słyszałeś o Lamarcku? Wcale nie zaprzecza kreacjonizmowi, ale daje wytłumaczenie jak różnicują się osobniki gatunków, co może prowadzić do powstawania nowych. Tłumaczy także dlaczego pewne grupy ludzi są w taki a nie inny sposób uzdolnione. Krótko – chodzi o przechodzenie fenotypie na genotyp. Ujawnia się to dopiero po 7 pokoleniach, można to przetestować na muszce owocowej czy nawet na psach. Do tej pory nieznany był mechanizm, ale niedawno opublikowano teorię że DNA potrafi się reprodukować na odległość… Tu też ładnie wpisuje się Bóg, jako ten co stworzył DNA.

 54. galluss 29 kwietnia 2011 o 5:20 pm

  WIECIE CO JA O TYM WSZYSTKIM MYŚLE?

  osobiście wiem, ze w Polsce okrywa sie PARE MILIONÓW SYJONISTÓW Z PAŃSTWA IZRAEL, masonów, ponieważ kilka milionów polaków – rodowitych słowian będzie za granicą niedługo, to agenci z izraela na gwałt przyjezdzają do polski aby wypełnić lukę
  i to są masoni, wyglądają jak my, mówią tak jak my, niektórzy tutaj u nas w kraju też zostali zwerbowani, poniewaz mieli syjonistyczne korzenie

  na 50 tysięcy obywateli polskich, 3 tysiące to masonii, którzy udają, że są waszymi przyjaciółmi, ale najlepsze jest to, że ci panowie nie ukrywają sie z tym, MAJĄ SWOJE WIELKIE WILLE POD MIASTAMI z symbolami boga słońce- lucyfera, nawet pare budynków jest wymalowanych jak szachownica, podwójne głowy orłów, skrzynki pocztowe w kształcie smoka itd. to NUMIZMATYCY

  przeciez my nawet nie musimy sie pytać, czy oni są masonami, wystarczy przerobić kilkanascie książek, i odrazu wiadomo kto zdradził kraj i słowian

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 5:48 pm

   A co my nie mamy głów, że się ich boimy i nie potrafimy bronić? Róbże coś człowieku, drukuj ulotki z faktami, organizuj ludzi. Tu potrzeba mądrych liderów, nawet nie ma żadnej dobrej polskiej partii.

   • mag 29 kwietnia 2011 o 10:29 pm

    joł gallus, nadajesz się, jesteś dojrzały wyważony gość !

 55. erilo 29 kwietnia 2011 o 5:22 pm

  FAKIR :

  znane mądre słowa:
  „Ktoś kto myśli, że świat może się rozwijać non stop wykładniczo jest ekonomistą albo idiotą”
  Można się „rozwijać” i równocześnie żyć w ciemnocie.
  Można żyć w jasności i w ogóle się nie „rozwijać”
  Dobrym tego przykładem jest sposób życia resztek Buszmenów w Afryce. Nie jeden powie, że w ogóle się nie „rozwinęli”, a ja powiem NIE to my się cofnęliśmy w rozwoju. Dobrym przykładem byli również Majowie i inne ludy które zaczęły się systematycznie „rozwijać” zamiast zachować przykazania pokory i miłości bliźniego
  Takie przykazania są dla wielu przecież za proste i za nudne. Czyż nie?

  ponad 30 patentów Tesli jest blokowanych, z których niektóre jak przesył darmowy energii elektrycznej, czy tzw. napięcie wysokościowe całkowicie rozwiązują problem kosztów energetycznych.
  wystarczy zdjąć z tej pokrywy pejsatą łapę i po kryzysie.
  kto pierwszy walnie stringerem w WH i Pentagon?

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 5:46 pm

   Czy pejsatą czy satanistyczną? Wielu Polaków dobrze żyje w USA dzięki „pejsatym” i nie powiedzą złego słowa. Pejsaty pejsatemu nie równy, jak Polak Polakowi. Nie wierzysz, że wśród żydów mogą być też uczciwi, normalni ludzie?
   „Pejsaty” to jest obraźliwe określenie i generalizujące. Ja będę w tym względzie uparty. Nie możemy wszystkich do jednego wora wsadzać i nauczmy się dyskutować bez używania pejoratywnych określeń. No bo po co? Pająk też obniża lot swoich skądinąd świetnych książek w ten sposób. Popatrz na publicystów takich jak Christopher Jon Bjerknes czy nawet nasz Bein.

   • sono 29 kwietnia 2011 o 6:26 pm

    Tu sie zgadzam.
    Jest wielu odwaznych i uczciwych Zydow.
    Nie mozna ich absolutnie wrzucac do jedengo worka. Nie mieszac tez Zydow z syjonistami ,bo uczciwi Zydzi sie od nich odcinaja. jest wielu zZydow ktorzy z narazeniem zdrowia, zycia i kariery walcza z Syjonistyczna propaganda. Zdrajcy, szuje, ignoranci sa w kazdym narodzie, takze ich niemalo jest wsrod rodowitych Polakow.

 56. sono 29 kwietnia 2011 o 5:30 pm

  Tu info dla monitor polski.
  Wazne.
  Kolejne oszustwo ujawnione. Medjugorie to pic na wode fotomontaz.
  Ja od dawna tak uwazalam i slowa tego ksiedza to jakby moje wlasne z ust moivch wyjete.Brawa dla odwaznego ksiedza.
  Nazwal prosto i konkretnie rzeczy po imieniu. Szacunek najwyzszy.

  http://fronda.pl/pierwszy/blog/absolutnie_diaboliczne

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 5:42 pm

   Nie wiem, nie byłem, znam ludzi co widzieli różne rzeczy, łącznie z moją mamą – a jej nie przegadasz. Nie będę się zajmował Medjugorie – to temat dla:
   http://dzieckonmp.wordpress.com/

  • zenobiusz 29 kwietnia 2011 o 6:33 pm

   To wywiad z 2008,ciekawe że teraz odgrzewany.
   Księże Adamie
   Czy zna Ksiądz włoskiego egzorcyste bp Gemma i co on sądzi o Medjug.?
   http://www.traditia.fora.pl/medjugorie-vassula-ryden-i-inne-falszywe-objawienia-i-wizje,46/wywiad-z-egzorcysta-monsignor-andrea-gemma-o-medjugorje,1113.html

   Odpowiedz
   Panie Zenonie, 1 rok, 10 miesięcy temu
   Oczywiście, że znam. A tu jest wypowiedź Przewodniczącego egzorcystów O. Amortha (także i na ten temat)http://www.medjugorje.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=200&Itemid=2
   Mówiąc o posłuszeństwie Kościołowi, drogi Panie, to proszę mi jej braku nie zarzucać, bo jest to bezpodstawne oraz co najmniej niegrzeczne. Może też być Pan pewnym, że ci którzy modlą się w Medziugorju pozostaną naprawdę ZAWSZE WIERNI kościołowi i niezależnie od ostatecznego orzeczenia Stolicy Apostolskiej, nie stworzą schizmy, tak jak
   lefebryści, którzy nie chcieli w swojej zatwardziałości słuchać głosu Jana Pawła II

   Odpowiedz
   „ks. Adam 1 rok, 10 miesięcy temu
   Właśnie Jan Paweł II skierował do o. Jozo Zovko, w czasie jego wizyty w Rzymie 20 lipca 1992 r następujące słowa: „Troszczcie się o Medziugorje, chrońcie Medziugorje, nie zniechęcajcie się, wytrwajcie. Odwagi, jestem z wami. Brońcie Medziugorja, idźcie za jego wskazaniami.”
   To, że mogę tutaj pisać zawdzięczam naszemu wielkiemu rodakowi. Między innym dlatego w kwestii Medziugorja w pełni podzielam Jego zdanie”

   http://ekai.pl/wydarzenia/watykan/x21058/watykan-o-medjugorie/

   Polecam wszystkim dyskusję na tej stronie.

 57. sono 29 kwietnia 2011 o 5:39 pm

  Zatem, Ekscelencjo, jak zdefiniować Medjugorje?

  Jest to fenomen całkowicie diabelski, wokół którego obraca się wiele podziemnych interesów. Święta Matka Kościół, która jako jedyna może się wypowiadać, ogłosiła już ustami biskupa Mostaru publicznie i oficjalnie, że Madonna nigdy nie objawiła się w Medjugorje i że ta cała blaga to dzieło demona.

  Mówi Ekscelencja o ‘podziemnych interesach’… jakich?

  Mowię tu o ‘oborniku diabła’, czyli o pieniądzach, bo o czym jeszcze? W Medjugorje wszystko obraca sie wokół pieniędzy: pielgrzymki, wynajmowanie domków, sprzedaż świecidełek. Wykorzystując dobrą wiarę tych biednych dusz, ktore udają sią tam myśląc że spotkają Madonnę, fałszywi wizjonerzy ustawili się finansowo, wzbogacili się i prowadzą wygodne życie. Wystarczy pomyśleć, jeden z nich organizuje [pielgrzymki] bezpośrednio z Ameryki, z bezpośrednim zyskiem ekonomicznym, dziesiątki pielgrzymek rocznie. Nie wydają mi się oni bezinteresownymi osobami. Zatem na spółkę z tymi, którzy wspierają to hałasliwe oszustwo, niewatpliwie mają oni wszelkie powody ku temu, aby przekonywać ludzi o tym, że widzą Dziewicę Maryję i rozmawiają z Nią.

  Monsignor Gemma, czy jest to wasz ostateczny osąd?

  Czy może być inaczej? Te osoby, które twierdzą że mają kontakt z Matką Bożą, ale w rzeczywistości sa inspirowani tylko i wyłacznie przez szatana, tworzą zgiełk i zamieszanie pomiędzy wiernymi z całkowicie godnych potępienia pobudek i zysków. Proszę pomyśleć również o nieposłuszeństwie, które podsycają w Kościele: ich duchowy przewodnik, brat franciszkański wydalony z zakonu i zawieszony a divinis, nadal sprawuje sakramenty bezprawnie. I wielu księży z całego świata, pomimo wyraźnego zakazu Stolicy Apostolskiej, nadal organizuje pielgrzymki do Medjugorje lub bierze w nich udział. To jest skandal! Proszę zobaczyć dlaczego mówię o mieszaninie interesów, osobistych i diabelskich; kieszonkowe fałszywych wizjonerów i ich pomocników, oraz [to, że] diabeł powoduje niezgodę pomiędzy wiernymi i Kościołem. Najbardziej uparci wierni nie sluchają Kościola, który, powtarzam, od początku ostrzegał przed groźbą objawień Medjugorje.

 58. sono 29 kwietnia 2011 o 5:54 pm

  Tu video ukazujace jak jedna z „widzacych” reaguje na dlon ukierunkowana na nia. A podobno jak sa „w transie” to tak jakby przebywali w innym swiecie i nie wiedzeili co sie wokol nich dzieje.

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 8:03 pm

   To o niczym nie świadczy – to są odruchy bezwarunkowe, tak samo jak mruganie oczami. Nie sądzę, że ta dziewczynka byłaby tak perfidna by wymyślać skomplikowaną historię, po prostu by to skwitowała, że nie pamięta. Perfidny to był kamerzysta, który twierdził, że „zapomniał” wyłączyć kamerę.
   Ale zadam jeszcze raz pytanie: „co ma Medjugorie do tego draństwa, które się dzieje na świecie”? Dlaczego się odwraca uwagę od rzeczywistych problemów kierując uwagę na katolików?

   • sono 29 kwietnia 2011 o 9:45 pm

    Ta panienki twierdza, ze w czasie rzekomych objawine sa jakby w innym swiecie i kompletnie nie maja kontaktu z swiatem zewnetrzym ktory je otacza. Jej reakcja na reke montazysty byla odruchowa i swiadczyla, ze klamie twiedzac, ze w czasie nawiedzen przebywa w „innnym swiecie”. Co maj te objawienia …? A no to, ze KK zamiast zdecydowanie, jasno i konkretnie uznac je za diaboliczne, klamliwe , od lat bawi sie z wiernymi w ciucubabke i zwodzi wiele dusz swieczko-ogarkowa polityka. Sa dwie mozliwosci, albo te objawienia sa prawda, albo nie. Dlaczego od tylu lat KK nie moze w tej sprawie zabrac ZDECYDOWANEGO stanowiska, ja sie pytam???
    ======================================
    monitorpolski: widziałem, że nawet oddychała i mrugała oczami, a pewnie nie powinna? Odruch obronny jest nieświadomy, reakcja jest za szybka żeby świadomość mogła być pośrednikiem – innej możliwości nie ma gdyż moglibyśmy łatwo stracić np oko. To nie był strzał w 10-tkę.

 59. galluss 29 kwietnia 2011 o 6:30 pm

  Nie wspierajmy cierpienia zwierząt – SYJONISTYCZNA PROPAGANDA

 60. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 6:37 pm

  Według mnie większość, jak nie wszystkie, tego typu „objawienia” to jest szatańska sztuczka.
  One przekazują przecież zazwyczaj STRACH.
  Sądzę, że mogą być wymysłem iluminatów.

 61. FAKIR 29 kwietnia 2011 o 6:43 pm

  „Reklama” z kurczakami jest oczywistym bezczelnym graniem na emocjach Polaków.
  W ciągu ostatnich 3 lat mamy wysyp tego rodzaju akcji, w związku z tym że chłopaki ze WSI dorwali się z powrotem do władzy.
  Nie możemy się dać na to nabrać i odpowiadać nienawiścią. Założeniem tego typu spotów jest rozbicie narodu, ośmieszenie tradycji i wartości moralnych.
  Zawsze można bardziej inteligentnie jako kabaret.

 62. nazwa 29 kwietnia 2011 o 7:57 pm

  Nie nakręcajcie się tak tym Obamą. PDF ze skanem jest w porządku. To taki rodzaj kompresji zachowujący wyraźne litery, prawdopodobnie pl.wikipedia.org/wiki/DjVu. Patrzcie na coś innego – w latach 60 w papierach nie nazywano białych rasą kaukaską a czarnych afrykańską… Oni mają teraz ubaw z takiej niekompetencji, podkładamy się sami i tracimy wiarygodność.

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 11:36 pm

   JAKA KOMPRESJA?!!!
   Warstwy to nie jest kompresja, powstają one przy projektowaniu grafiki, Skan to jest skan – jedna warstwa i tyle. To się tak nie rozejdzie, za to poleje się krew w USA, Amerykanie mają już dość zwodzenia. Jest taki adwokat Philip Berg, powiedział że nie popuści. Oni sobie nie pozwolą jak my – szczać na twarz.
   P.S. witam „Nazwę”, którą pamiętam jeszcze z akcji proszczepionkowych na grypa666!

   • nazwa 30 kwietnia 2011 o 2:24 am

    JAKA KOMPRESJA? Ano taka jak widać – kompresje typu djvu działają w taki sposób, że dzielą pixele na odrębne „obiekty” i kompresują w różny sposób. Rzuć łaskawie okiem na opis z wiki. Sory, jpg powstał pińćset lat temu.
    PS. w życiu nie zrobiłem wpisu na grypensix. To nie ja.

 63. Grazka 29 kwietnia 2011 o 8:02 pm

  Fakir
  Masz racje , ze wiele objawien a wlasciwie wszystkie poza sama Biblia to sa sztuczki Szatana .Nie ma znaczenia czy bedzie to nazwane proroctwami Nostradamusa , Majow czy Marii z Fatimy czy jeszcze innego miejsca.Wszystkie te maja jednego autora .Jest nim Szatan z demonami.
  Biblia zostala spisana 2000 lat temu i wszystko co mialo byc zapowiedziane zostalo wtedy zapisane , nic wiecej !
  Reszta to zwodzenie , choc czesciowo te demoniczne proroctwa moga sie spelnic , bo demony w przyblizeniu moga cos przewidziec , ale bedzie to i tak sie roznilo od proroctw Bozych , ktore spelnia sie na 100 procent i nic nie stanie im na przeszkodzie.
  A Biblia zapowiada organizacje ( ONZ ) ktora posluza sie rzadzacy swiatem to zniszczenia wszelkich religii .Im bedzie sie wydawalo , ze wykonuja swoja wole , ale tak naprawde Bog wlozy to do ich serca aby wykonali Jego wole , a nie wole demonow .Dlatego lepiej skupiac sie na prawdziwych proroctwach ktore sa w Biblii a nie falszywkach illuminatow i ich zwierzchnikow !

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 8:09 pm

   A jakie Szatan ma z tego korzyści? Sianie strachu? A może jest całkiem odwrotnie, może te objawienia mobilizują ludzi do modlitwy? A czy modlitwa jest na rękę szatanowi?

   • Cupak 29 kwietnia 2011 o 8:17 pm

    szatan ma takie korzyści że ludzie nie modlą się do Boga tylko do bożków !!!!!

   • Cupak 29 kwietnia 2011 o 8:18 pm

    i taka modlitwa nie dość że nic nie daje to obraża jeszcze Boga.

   • Ewa Polska 29 kwietnia 2011 o 8:52 pm

    Monitor, Modlitwy do kogo?

    Jesli ktos staje sie niewolnikiem swojej wlasnej niewiedzy, braku swiadomosci, albo zaklamanego systemu, to jaki to pozytek dla ludzi???

    Jest takie powiedzenie:

    Najwiekszym niebezpieczenstwem jest NIE to czego NIE WIESZ, ale to co MYSLISZ, ze jest PRAWDA, a tak NIE JEST.
    ================================
    monitorpolski: zastanawiałem się nad tym – ludzie zazwyczaj modlą się o DOBRO.

  • Ewa Polska 30 kwietnia 2011 o 1:19 am

   Ewa Polska :

   Monitor, Modlitwy do kogo?
   Jesli ktos staje sie niewolnikiem swojej wlasnej niewiedzy, braku swiadomosci, albo zaklamanego systemu, to jaki to pozytek dla ludzi???
   Jest takie powiedzenie:
   Najwiekszym niebezpieczenstwem jest NIE to czego NIE WIESZ, ale to co MYSLISZ, ze jest PRAWDA, a tak NIE JEST.
   ================================
   monitorpolski: zastanawiałem się nad tym – ludzie zazwyczaj modlą się o DOBRO.

   ***************************

   Dobrzy ludzie modla sie o dobro….. ale to wyjatki.
   Samolubni ludzie modla sie w samolubny sposob.
   Taka jest prawda o zyciu i o ludziach.

 64. Grazka 29 kwietnia 2011 o 8:08 pm

  I jeszcze jedno Fakir.
  Bardzo sluszen spostrzezenie , ze te „objawienia ‚ sieja strach .
  Bo objawienia Boze mimo ze zapowiadaja zaglade niegodziwcow – a nie wszystkich , albo wiekszosc bez wzgledu jakimi ludzmi byli – zapowiada tez wyzwolenie i ze nadchodzacy koniec , to nie bedzie koniec swiata , ale koniec ludzkich , niedoskonalych rzadow a dla ludzi bogobojnych wyzwolenie i zmartwychwstanie dla tych ktorzy umarli przez wieki i zycie wieczne na doskonalej ziemi .
  Ktore proroctwa Szatanskie daja taka nadzieje , ze jak ktos bedzie sie scisle trzymal Biblii i bedzie mial bliska wiez z Bogiem to przezyje nadchodzace wydarzenia?

 65. Ewa Polska 29 kwietnia 2011 o 8:17 pm

  sara10 :

  Ewa Polska – raz twierdzisz, że oszustwo Ubamy to sprawa wewnętrzna USA, teraz zaś – zło należy zwalczać w każdej formie. Wiesz co, ja myslę, że ty tak klepiesz w klawiaturę dla samego klepania. Po to tylko, by z Monitorem nie zgadzac się, choć nie bardzo wiesz dlaczego. Wygladasz na Onetowego dzieciaka, który to od PO dostaje 40 groszy za każdego wysłanego SMSa na fora.
  Kobieto, szanuj się!

  *******************

  ????

  Zycie dobrego samopoczucia, Saro.
  Sara, piekne polskie imie.

  • Ziemianin 29 kwietnia 2011 o 8:32 pm

   To prawda ze Sara to piekne imie ale ono jest pochodzenia hebrajskiego a nie polskiego. I oznacza „ksiezniczka”;)

   • Ewa Polska 29 kwietnia 2011 o 8:45 pm

    Rebeka to tez piekne imie.
    Jakie ono ma pochodzenie i co znaczy?

  • zenobiusz 29 kwietnia 2011 o 8:53 pm

   Ewa to imię pochodzenia hebrajskiego, od słów hajja (być) lub hawwa (wzięta od męża albo dająca życie). Według Biblii jest to imię pierwszej kobiety stworzonej z żebra Adama. Przypuszcza się również, że może ono pochodzić od imienia najwyższej bogini przedhebrajskich mieszkańców Kanaanu. W dawnych czasach imię to było źle widziane – ciążył na nim grzech pramatki Ewy, która złamała zakaz Boży.

   • Ewa Polska 30 kwietnia 2011 o 1:35 am

    Pierwsza Ewa musiała byc *feministka*

    Poprawna kobieta słuchałaby meza we wszystkim, gotowała smaczne obiady i utrzymywała dom czysto.

    Moze pra-matka Ewa zaczeła interesowac sie polityką, a Bog nie lubi jak kobiety mieszają sie do polityki. Bogu jest łatwiej posługiwac sie Adamem jesli Ewa nie wie skąd pochodza pieniądze za ktore Adam utrzymuje rodzine….

    A moze Bog za mało wynagradzał Adama za jego wierną słuzbe i zdenerwowało to Ewe… kto to wie…. zresztą dzisiaj to juz nawet nie takie wazne…

 66. galluss 29 kwietnia 2011 o 8:35 pm

  • Seba 29 kwietnia 2011 o 9:09 pm

   Widzę, że tutaj tłumnie zwaliło całe newworldorder.com. Pozdrawiam bojowników z tego portalu. Niektórzy,
   poukrywali się pod zmienionymi nickami

   Mam nadzieję, że coś zwojujemy….

 67. sono 29 kwietnia 2011 o 8:39 pm

  Ciekawa wiadomosc dzisiaj. Sedzina federalna orzekla, ze wojsko ma prawo rozwalic jakas tame na Mississipi 9w razie potrzeby) co spowoduje zalanie ok 130000 akrow ziemi okolicznej ( w tym ok 90 fram), a niby uratuje inne miasteczko przed zalaniem. Ludzie protestuja przed ta decyzja, ale ona juz zapadla. Niby jutro czy pojutrze maja to zrobic w zaleznosci od poziomu wody.
  http://www.msnbc.msn.com/id/42801013

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 11:31 pm

   U nas było to samo podczas powodzi. Kontrowersyjna decyzja, ale z punktu widzenia kosztów materialnych właściwa. Powinni jednak ludziom to odpowiednio wynagrodzić.

 68. Ewa Polska 29 kwietnia 2011 o 8:42 pm

  freenata :

  A ja sądzę, że jest u nas coraz więcej świadomych ludzi, więcej niż nam się wydaje. Jestem skłonna teraz uwierzyć w to, że przyjdzie czas, gdy Polska będzie dyktowała warunki. Oczywiście nie należy teraz spoczywać na laurach…

  *******************

  Mnie tez marzy sie Polska od morza do morza – a jesli to nie mozliwe, bo Ukraincy, Bialorusini i Litwini zasiedzieli sie i czuja sie u siebie 🙂 – to taka Polska, ktora jest SZANOWANA i GODNA NASLADOWANIA.

  A to stanie sie tylko i tylko wtedy, jesli Polacy stana sie znowu oredownikami PRAWDY i PIEKNEGO ZYCIA!!!

  Narazie poprosic o definicje Prawdy i Zycia, a otrzyma sie kilka roznych odpowiedzi….

  Dla mnie jako kobiety, definicja zycia sa moje JAJNIKI.
  Tak dlugo jak zadna sila zewnetrzna – UFO, masneria, iluminati, zoldactwo wojskowe, kler, zyd, NIE NARZUCA mi KTO ma byc wspolwlascicielem moich jajnikow, tak dlugo JESTEM WOLNA.

  Dlatego nadzieja Polski sa kobiety oswiecone i swiadome politycznie i kulturowo.
  Inaczej kobiety stana sie zwyklymi *spluwaczkami* na meska sperme, czesto majac za *meza* kogos kto jest zwyklym wyslugusem u NWO i innych manipulatorow.

  • genlar 30 kwietnia 2011 o 9:46 am

   „Mnie tez marzy sie Polska od morza do morza – a jesli to nie mozliwe, bo Ukraincy, Bialorusini i Litwini zasiedzieli sie i czuja sie u siebie 🙂 – to taka Polska, ktora jest SZANOWANA i GODNA NASLADOWANIA.

   A to stanie sie tylko i tylko wtedy, jesli Polacy stana sie znowu oredownikami PRAWDY i PIEKNEGO ZYCIA!!!”
   To twoje slowa.Co wiec proponujesz w odniesieniu do tych narodowosci? Przesiedlic ich wszystkich,deportowac(ale gdzie?),wygnac,eksterminowac,podbic,zpolonizowac a moze te wszystkie metody na raz ?
   Jak bys sie czula gdyby jakis niemiec pisal tak o nas i naszych ziemiach zachodnich oraz pomorzu i mazurach? I to wszystko zaprawione slowami o tym ze Niemcy musza byc SZANOWANE i GODNE NASlADOWANIA bo Niemcy musza stac sie oredownikami PRAWDY i PIEKNEGO ZYCIA.
   Moze jakis prymityw zlapie sie na taka propagande i tak rozumiany patrijotyzm ale ja sie nie lapie.Niepowierzylbym ci steru krajem za nic.Nie nadajesz sie tez do dyplomacji bo za takie slowa dostalabys reprymende…Twoja retoryka prowadzi do nikad.
   Widac ze slabo znasz sie na historii i geopolitycznych uwarunkowaniach.Jak bys sie znala ,biorac pod uwage twoje niezdrowe poglady,to moze nie napisalabys tak o litwinach.

   • Ewa Polska 30 kwietnia 2011 o 4:15 pm

    Genlar,

    Widze, ze nie uznajesz *humoru* w sprawach politycznych i jestes ostrozny – to dobrze.

    Dlatego dałam :-)by dac do zrozumienia, ze Litwa, Ukraina, i Bialorus sa suwerennymi panstwami – ale tylko w formie humoru (jest rok 2011), i 99.9999% ludzi rozumie to w taki sposob.

    Zgadzam sie z tobą, ze to delikatny temat i nalezy uwazac, aby nie zostało to zrozumiane dwuznacznie.

    Jesli chodzi o bycie OREDOWNIKAMI PRAWDY i PIEKNEGO ZYCIA to nadal to podtrzymuje. Kazdy człowiek powinien byc oredownikiem prawdy i pieknego zycia…. szczegolnie w obliczu zgniłej, zbłakanej *podkultury zachodu*

    Urok tego w tym, ze NIKT nie ma monopolu ani patentu na tworzenie pieknej cywilizacji, wiec jest tutaj miejsce dla Litwinow, Ukraincow, Białorusinow …. i Niemcow.

    Nie ma sie czego obawiac, bo PRAWDA i PIEKNO mają to do siebie, ze NIE da sie ich szerzyc metodą *krzyzacką* albo *zydowską* albo *rzymską*……albo *cyganską* albo *manipulatorską* 🙂

    Przepraszam za nieporozumienie 🙂

   • genlar 30 kwietnia 2011 o 6:34 pm

    Nie nazwalbym tego humorem w zaden sposob.Zmien retoryke bo jak narazie to ty tu manipulujesz manipulatorko a innych nazywasz mamipulatorami.I nie odwracaj kota ogonem piszac o tym jak- niby -jest i ilu ludzi procentowo i jak niby rozumuje.
    A jak chcesz przeprosin to nie przepraszaj mnie tylko lepiej przepros wszystkich ukraincow,bialorusinow i litwincow.

   • genlar 30 kwietnia 2011 o 7:23 pm

    Nie ma sie czego obawiac, bo PRAWDA i PIEKNO mają to do siebie, ze NIE da sie ich szerzyc metodą *krzyzacką* albo *zydowską* albo *rzymską*……albo *cyganską* albo *manipulatorską* 🙂
    ———————– Proponuje ci jeszcze przeprosic uczciwych i niesyjonistycznych zydow oraz cyganow.
    Uwazam ze w swoich tekstach *promujesz* niechec i nienawisc do grup narodowych i etnicznych.Najpierw wzielas sie za anglikow pozniej za ukraincow,bialorusinow,litwincow i dalej za zydow i cyganow.I tak ma wygladac w twoim swiecie PRAWDA I PIEKNO ?

   • genlar 30 kwietnia 2011 o 7:30 pm

    Czytelnikow przepraszam za niedopracowana forme powyzszego mojego wpisu,cos mi klawiatura zaszwankowala.

    • genlar 4 Maj 2011 o 5:37 pm

     Zdeko mi nie wyszlo ale ostateczna forma tego wpisu powinna brzmiec tak:
     —-

     ” Nie ma sie czego obawiac, bo PRAWDA i PIEKNO mają to do siebie, ze NIE da sie ich szerzyc metodą *krzyzacką* albo *zydowską* albo *rzymską*……albo *cyganską* albo *manipulatorską* 🙂 ”
     ——————————-
     Proponuje ci jeszcze przeprosic uczciwych i niesyjonistycznych zydow oraz cyganow.
     Uwazam ze w swoich tekstach *promujesz* niechec i nienawisc do grup narodowych i etnicznych.Najpierw wzielas sie za anglikow pozniej za ukraincow,bialorusinow,litwincow i dalej za zydow i cyganow.I tak ma wygladac w twoim swiecie PRAWDA I PIEKNO ?

 69. galluss 29 kwietnia 2011 o 9:03 pm

  tutaj macie nagranie doktor Helen caldicott, która mówi podobnie o fukushimie tak jak doktor piotr bein

  wysyłam wam to i proszę – jeśli ktoś się poczuwa, aby pomógł mi przetlumaczyć to, niech poprostu w poscie napisze tlumaczenie, bo ja teraz schodze z kompa, jutro jesli wejde na bloga marka to sprawdze wasze tlumaczenia, I POSKLEJAM JE DO FILMU, ABY POLACY MOGLI TO OBEJRZEC
  moj filmik o stuxnecie w ciagu 4 dni obejrzalo juz 1200 osób, sądze ze z tym bedzie troche więcej,

  pozdrawiam, i prosze o poświęcenie 10 minut na napisanie swojego tlumaczenie, przynajmniej w cześci, nie musi byc dokladne

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 11:29 pm

   Nawiązywałem do tej wypowiedzi w poprzednim wpisie, ale faktycznie warto by przetłumaczyć całość.

 70. sono 29 kwietnia 2011 o 9:08 pm

  Tu jest bardzo ciekawa interpretacja tej Illuminati card Time warp. Wedlug tej panienki cos ma sie zdarzyc 5/11/2011. Cos o wielkim znaczenie co wplynie na zmiane wszystkiego. Uwaza ona tez ze wszelkie zmiany w tym roku beda w miesiacach nieparzystych i bede coraz tragiczniejsze.
  http://aninformedmom.blogspot.com/2011/03/are-illuminati-cards-game-predicting.html

 71. Seba 29 kwietnia 2011 o 9:15 pm

  Pozdrawiam blogerów z newworldorder.com.
  Widzę, że zwaliliście tutaj tłumne.

  Zwalili się także tutaj, globaliści i inna zaraza…

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 11:27 pm

   gdy robiliśmy akcję na grypa666 to było o wiele gorzej. Pewnie była wielka kasa z Big Pharma, a teraz to chłopaki pewnie się uczą na co zginą i są sami przerażeni jak widzą co się dzieje.

 72. Grazka 29 kwietnia 2011 o 9:22 pm

  Seba !
  Tez pozdrawiam ! Czy to ze sie zwalilismy tu tlumnie to zle , czy dobrze wedlug ciebie?

 73. Aduke 29 kwietnia 2011 o 9:25 pm

  OMG Ludzie nie modlą się do posągów, figurek tylko do Boga, JEzusa, Maryi, świętych. Przedstawianie Jezusa jako figurkę nie jest złe, póki sie nie modlisz się do materiału, tylko patrzysz na figurkę, tak teraz mowię do Jezusa i mysle o nim. Oczywiscie mozna sie modlić wszedzie. Kazde małe dziecko ci powie Ze Bozia jest w „niebie” czyli moze byc wszedzie, a nie w figurce. Miejsce, przystrojony kościoł, figurki to po to ażeby ludzie mogli bardziej sie skupić, umocnic znaczenia modlitwy, tak modle się cisza. Wiadomo że kościół musi też trafić do każdego. A ludzie są słabi, i to ma im w tym pomoc. Dużo tego ludzi nie kapuję, ubodzy duchowo mogą nie rozumieć.

 74. Seba 29 kwietnia 2011 o 9:33 pm

  Grazka – nie zawstydzaj mnie…To jest SUPER!

  W którymś poście wyżej pisałem, że obawiam się o „zdrowie” Kaczyńskiego w czasie pielgrzymki do Watykanu.

  No i jest informacja z onetu:

  „Jarosław Kaczyński nie będzie uczestniczył w pielgrzymce do Watykanu na uroczystości beatyfikacyjne Jana Pawła II. Prezes PiS zapowiedział to w rozmowie z „Wiadomościami” TVP1. Dodał też, że beatyfikacja nie jest miejscem na pojednanie z Lechem Wałęsą. Jarosław Kaczyński wyjaśnia, że nie może jechać ze względu na chorobę matki.”

  Była by następna żałoba?

  • kosiardeyablos 2 Maj 2011 o 7:25 am

   Dyplomatyczny wybieg J.K. W ten sposób uniknął dezintegracji przez siły NL-NH, jako „szkodliwego twora Wolnej Rzeczy Pospolitej”. Bolek przy okazji tez mógłby stać się ofiarą(no i tak jest ale losu) co przyczyniłoby sie do nawarstwienia niepokojów w „salonkach” politycznych IIIRP, co z koleji stanowiłoby powód do pogłebienia sie kryzysu politycznego. Stało by sie to albo w drodze do lub tudzież na powrotce z Waty-tkana. Ale to tylko takie moje tyż gdybanie. Pozdro!!!

 75. Grazka 29 kwietnia 2011 o 9:52 pm

  Aduke!
  A myslisz , ze jak ktos modli sie do Zeusa czy Artemidy to nie wie , ze tak naprawde sa oni w niebie?
  A jednak nazwane zostalo to w Biblii balwochwalstwem .
  A takie tlumaczenie , bozki sa ludziom potrzebne aby sie bardziej skupili to moze przemawialo w sredniowieczu ale nie teraz .
  Jezeli to tylko nic nie znaczacy posag to powiedz teraz takiej osobie ktora sie modli to tego posagu aby go zniszczyla , bo to samo w sobie nie jest swiete to cie wiekszosc zlinczuje , a to bedzie znaczylo , ze jednak wierza w tego bozka a nie w Boga !

 76. buhahahaha 29 kwietnia 2011 o 10:43 pm

  Bolka nie chcą w Tunezji :):):):)
  Zawsze sądziłem że Araby są mądrzejsze od Polaków.
  Kiedyś będąc w Tunezji „dowiedziałem się” od Tunezyjczyków kto rządzi w Polsce:)

  „Przedstawiciele tunezyjskich związków zawodowych jeszcze przed przyjazdem Wałęsy do Tunezji sygnalizowali, że nie chcą się z nim spotykać. Były prezydent mówił dziennikarzom, że uważają go za manipulatora, jednak on postara się ich przekonać, że jest inaczej.”

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 11:25 pm

   Śmierdzi czosnkiem, a oni tego nie lubią.

 77. buhahahaha 29 kwietnia 2011 o 10:55 pm

  • Ewa Polska 30 kwietnia 2011 o 11:18 pm

   Słyszałam o osobie z opowiadan innych, ktora była tak długo napastywana na wspołprace z UB, az – nie majac wyboru – rozpił sie i stał sie zwykłym alkoholikiem, gdyz NIE chciał donosic ani miec z komuchami cokolwiek wspolnego….

   Powstaje pytanie: czy Walesa zgodzil sie DOBROWOLNIE, czy zapisał sie ze strachu o dach nad glowa i kawałek przysłowiowego chleba…..

   Prosze zauwazyc, ze w 1:34 minucie jest pokazane bardzo wyraznie, ze został wypisany z agentury „z powodu niecheci do wspołpracy” – chyba, ze zostało dopisane to POZNIEJ, co tez nalezy wziac pod uwage.

 78. buhahahaha 29 kwietnia 2011 o 10:57 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nie-chcieli-spotkac-sie-z-walesa-porady-polityka,1,4258612,wiadomosc.html

  • monitorpolski 29 kwietnia 2011 o 11:23 pm

   Gnój pojechałby do Libii, a nie chować się za ochroniarzami. Kadafi by takiego odpowiednio potraktował, ciekawe czy Dziwisz robiłby z niego później świętego. Świętego Bolka jeszcze nie było…

   • Józef Bizoń 30 kwietnia 2011 o 12:08 am

    Ale jak dobrze pójdzie, to kto wie?
    Może i Wawel wpierw będzie – w ramach pojednania?

 79. ARTUR 29 kwietnia 2011 o 11:10 pm

  Szukanie antychrysta . Przyczyny dziwnych zdarzeń na świecie są zawsze wiązane z politykami ale teraz jest inaczej .Antychrystem jest prawdopodobnie żona Obamy .

 80. Grazka 29 kwietnia 2011 o 11:34 pm

  Antychrystem nie musi byc tylko pojedyncza osoba , antychrysci pojawiali sie juz w I wieku , za czasow apostolow , teraz tez wielu jest wsrod nas i jeszcze wielu bedzie .
  Jednego nawet w niedziele beda wynosic pod niebiosa !

 81. buhahahaha 29 kwietnia 2011 o 11:34 pm

  monitorpolski :

  Gnój pojechałby do Libii, a nie chować się za ochroniarzami. Kadafi by takiego odpowiednio potraktował, ciekawe czy Dziwisz robiłby z niego później świętego. Świętego Bolka jeszcze nie było…

  i jako relikwie wąsy Wałęsy…to by było coś 🙂

  Wałęsa przysięgał na krzyżyk że będzie donosił 🙂 chiba fikne 🙂

 82. buhahahaha 29 kwietnia 2011 o 11:35 pm

  Grazka :

  Antychrystem nie musi byc tylko pojedyncza osoba , antychrysci pojawiali sie juz w I wieku , za czasow apostolow , teraz tez wielu jest wsrod nas i jeszcze wielu bedzie .
  Jednego nawet w niedziele beda wynosic pod niebiosa !

  Uważaj co mówisz bo Nergal też paplał od rzeczy a teraz bidulka siedzi w osamotnieniu i rozpacza. Jeszcze nie dawno wielki był kozak, a teraz pisze ballady. Doda też coś dziwnie chudnie

 83. Aduke 29 kwietnia 2011 o 11:56 pm

  Grazka
  Tworzenie posągu bozka sowy kamienia jest bawochwalstwem.
  Każdy wie że to podobizna Maryj, osoby, jest tylko jedna Maryja tak ? i była człowiekiem? Złe rozumiesz 2 przykazanie.

  Średniowiecze nie było takie złe. Są ludzie z krajów 3 świata. Nie którzy potrzebują nie którzy nie, do skupienia.

  Zniszczenie np. figurki Maryi to najgorsza rzecz jaką można zrobić. Jest to wyrażenie czegoś złego. Cieżko jest zniszczyć coś co pomaga ludziom sie skupić, medytować, ma wartość dla wiernych i dla niewięrzących których może zainteresować religia. Jezus Maryja i świeci to byli ludzie. Wiec „posągi” są jakby wskazaniem kogo należy naśladować.
  Co tu jest złego??? Jezus Maryja świeci to wzory do naśladowania.
  Proste to wszystko.

  Szatan atakuję, bo jak to nazwać. jakiś ateista to puścił w świat i reszta bezmyślnie powtarza.

  • zenobiusz 30 kwietnia 2011 o 8:29 am

   Janie Pawle II ,módl się za nimi,by Bóg dał im szansę przejrzenia.
   „O Jezu, proszę Cię pilnie przez Twoje Boskie Miłosierdzie, okryj te dusze oziębłe Twą Drogocenną Krwią tak, aby mogły się nawrócić”.

 84. Aduke 30 kwietnia 2011 o 12:05 am

  JP2 To nie antychryst, proszę poczytajcie sobie jego „słowo”, które głosił.
  Znowu atak szatana.

  Poczytaj se i dopiero rzucaj takimi stwierdzeniami. Bez argumentów dzieci neo lub opłacone trolle na onecie takie bzdury wypisują.

  • Cupak 30 kwietnia 2011 o 9:07 am

   a kto całował figurkę bogini izydy ??

   a IHS = Izyda Horus Set bo Jezus się piszę przez J a nie I w każdym języku nawet hebrajskim czy łacińskim.

   • Wojwit 30 kwietnia 2011 o 8:50 pm

    Nieprawda, że Jezus po łacinie pisze się przez „J”. Pisze sie właśnie przez „I”. Weź jakąkolwiek starą (przedsoborową) książeczkę do nabożeństwa (albo reprint) i przekonaj się, że nie masz racji. Co do hebrajskiego – nie znam, ale te ich „haczyki” pewnie określają dźwięk głoski – tak jak Rosjanie piszą w swoim alfabecie anglojęzyczne nazwiska. Nota bene – w cyrylicy imię Jezus jest pisane przez „I” (wyglądające jak łacińskie „U”, a następną literą w Jego imieniu jest „s”) a nie przez jedną literę określającą dwudźwięk „je” („E”).

 85. J 30 kwietnia 2011 o 12:13 am

  Właśnie ściągnąłem ze strony http://www.whitehouse.gov/blog/2011/04/27/president-obamas-long-form-birth-certificate ten „akt urodzenia”. I wiecie co?? Minęło już dwa dni jak to wyszło na jaw. A oni nawet go jeszcze nie poprawili!!! Otworzyłem w Adobe Illustrator CS4 i rzeczywiście wszystko jest w warstwach! „Pomocnicy” Obamy strzelili sobie w kolano tym plikiem! Zapewne może nawet jeszcze się nie zorientowali))) A wystarczyło „spłaszczyć” plik jednym kliknięciem i nie było by aż takich jasnych dowodów na fałszerstwo! A może ktoś to specjalnie tak zostawił, bo sumienie go ruszyło…
  Pozdrawiam!

  • nazwa 30 kwietnia 2011 o 2:52 am

   napiszę po raz TRZECI. Ten niby-fake to kompresja typu djvu która dzieli pixele obrazu na odrębne obiekty (warstwy jak kto lubi) i każdy z nich inaczej kompresuje. Popatrzcie w wikipedii, jest tam opis (poliż tyż). Może nawet specjalnie wrzucili taki niby-podrobiony plik żeby ośmieszyć przeciwników obamy? Łatwo teraz mogą pokazać ich rzekomą „niekompetencję”. Naprawdę – żadnych szybkich sądów. To zbyt ważna sprawa żeby tak się dać wpuszczać w maliny. BTW akt jest sfałszowany na 90%. Można poznać po innych detalach. Podpowiem – plik wydrukować, zapomnieć inglisza i przetłumaczyć na piechotę by very old dictionary.

 86. Józef Bizoń 30 kwietnia 2011 o 12:59 am

  Jak już was tu tyle ściągnęło to zapraszam do niebelektrystycznej lektury
  – uczy ona myśleć w kategoriach przyczynowo-skutkowych –
  http://www.propolonia.pl/blog2.php?bid=142

 87. erilo 30 kwietnia 2011 o 6:03 am

  osiołkowi w żłoby dano
  w jeden obrok w drugi siano
  tak wieczorem TU i rano
  fascynacja swym IG
  a to jedno wielkie G…

 88. Pingback: Akt urodzenia Obamy zamieszczony na stronie Białego Domu oczywistym oszustwem « Dziennik gajowego Maruchy

 89. Grazka 30 kwietnia 2011 o 4:57 pm

  Maria byla tylko jedna, to dlaczego jest ich teraz tak wiele.Ktora jest wieksza ?Czestochowska czy Piekarka , a moze Fatimska?
  A kto pozowal do rzezb czy obrazow artystow ?Prawdziwa Maria czy moze jakas miejsca ladacznica , ktora miedzy pozowaniem wspolzyla seksualnie z artysta?
  To tak naprawde ludziom pomaga ta ladacznica , ktora podszywala sie pod Marie czy tez Maria z niebia ,ktorej nie przeszkadza ze miejska prostytutke nazywaja jej imieniem ?
  Marie to uszczesliwia , czy tak ?
  A Jezusa rowniez ?
  Przeciez nie zostaly obrazy z czasow kiedy Jezus , Maria i apostolowie chodzili po ziemi to zupelnie ktos inny pozowal i ludzie do posagow tych osob sie modla a nie do postaci z Biblii.

 90. Grazka 30 kwietnia 2011 o 5:03 pm

  Jezeli chodzi o JP2 to kazdy kto zna tematyke NWO to dobrze wie , ze ONZ to twoj illuminatow a ten pan powiedzial ze ONZ to jedyna nadzieja dla ludzkosci .
  Czyli jawnie popart rzady Illuminatow , zamiast powiedziec , ze jedyna nadzieja dla ludzkosci jest Krolestwo Boze na czele z krolem Jezusem Chrystusem .
  Czy to juz nie jest dowod na to , ze jest Antychrystem?
  Odciaga wzrok od Jezusa a kieruja na satanistow .Tak sluga Bozy , nasladowca Chrystusa nigdy by nie postapil.
  Niedlugo , kazdy kto ma jeszcze jakies zludzenia przekona sie o tym bardzo bolesnie

  • Józef Bizoń 30 kwietnia 2011 o 6:07 pm

   Najlepszym dowodem istnienioa szatana i Illuminatów jest troskliwa inaczej Grazka.

 91. sara10 30 kwietnia 2011 o 6:16 pm

  Ewa Polska :>>>Orędzia fatimskie miały miejsce na początku XX wieku (1915-16 rok bodajże), wielka aktywność iluminatów to lata 80 i nastepne XX/XXI wieku.<<<*************
  Sara,Sara, Sara,Według ciebie iluminaci działali po 1980 roku….A przed 1980 rokiem to KTO działał? Dziadkowie i pradziadkowie iluminatow???
  Jak ty myslisz, co oznacza spotkanie Boga i Mołzesza w płonacym krzewie???Jak sądzisz izraelici wyszli z Egiptu, wczesniej ograbiwszy Egipcjan???Moze ktos im w tym pomogł …. moze z zemsty na faraonie…..
  Pseudo-naukowcy zawsze działali, gdyz posiadali wielką wiedze i chetnie wykorzystywali ją do manipulowania innymi, a czasami z osobistej zemsty.
  I tak jest az do dnia dzisiejszego.Wystarczy przestudiowac całun turynski.

  Ewa Polska – przeczytaj mój tekst jeszcze raz ale z uwagą, a potem dodaj komentarz.
  A tak na marginesie – ty to masz fantazję. Twoją wypowiedź mozna skonkludować tak: żydzi od zarania dziejów są iluminatami. Jezu, dziewczno/chłopie otrząśnij się!

  • Ewa Polska 30 kwietnia 2011 o 10:27 pm

   >>>Twoją wypowiedź mozna skonkludować tak: żydzi od zarania dziejów są iluminatami.<<<<
   *******************

   Zydzi illuminatami???

   Mysle, ze zydzi jak wiekszosc ludzi sa OPORTUNISTAMI.

   Czasami zydow trzymano w niewoli, a casami zydzi starali sie zniewolic innych.
   Czesto zydzi jak wiekszosc ludzi byli zwykłymi małymi PIONKAMI w duzej grze satanistow i pseudo-naukowcow.

 92. Ewa Polska 30 kwietnia 2011 o 8:29 pm

  genlar :

  Nie nazwalbym tego humorem w zaden sposob.Zmien retoryke bo jak narazie to ty tu manipulujesz manipulatorko a innych nazywasz mamipulatorami.I nie odwracaj kota ogonem piszac o tym jak- niby -jest i ilu ludzi procentowo i jak niby rozumuje.
  A jak chcesz przeprosin to nie przepraszaj mnie tylko lepiej przepros wszystkich ukraincow,bialorusinow i litwincow.

  *******************

  Najpierw posadzasz mnie o podwazanie suwerennosci Litwy, Ukrainy, i Bialorusi – mimo, ze w zadnym z moich wpisow nie podwazalam tego – a kiedy odpowiedzialam ci, ze w 2011 roku 99.999% ludzi uwaza te panstwa za suwerenne ….. kazesz mi przepraszac Litwinow, Ukraincow, Bialorusinow…..

  Pytanie: Wiesz dlaczego *demokracja* jest niepewnym systemem?
  Odpowiedz: Gdyz w *demokracji* tacy jak ty maja prawo do glosowania…..

  • genlar 2 Maj 2011 o 12:42 pm

   Nie odwracaj kota ogonem.

 93. WG 30 kwietnia 2011 o 8:33 pm

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=G_rQ6Av0gMY Polecam ten teledysk nt Ameryki, zwłaszcza ostatnią minutę, przekaz chyba jasny. T: 4:50

 94. Ewa Polska 30 kwietnia 2011 o 8:37 pm

  genlar :

  Nie ma sie czego obawiac, bo PRAWDA i PIEKNO mają to do siebie, ze NIE da sie ich szerzyc metodą *krzyzacką* albo *zydowską* albo *rzymską*……albo *cyganską* albo *manipulatorską*
  ———————– Proponuje ci jeszcze przeprosic uczciwych i niesyjonistycznych zydow oraz cyganow.
  Uwazam ze w swoich tekstach *promujesz* niechec i nienawisc do grup narodowych i etnicznych.Najpierw wzielas sie za anglikow pozniej za ukraincow,bialorusinow,litwincow i dalej za zydow i cyganow.I tak ma wygladac w twoim swiecie PRAWDA I PIEKNO ?

  ****************

  Genlar,
  Jestes skonczonym IDIOTĄ!
  Dyskusja z tobą to strata czasu.
  Zrob polowanie na mrowki w lesie – moze ci ulzy.

 95. Ewa Polska 30 kwietnia 2011 o 8:46 pm

  genlar :

  Nie ma sie czego obawiac, bo PRAWDA i PIEKNO mają to do siebie, ze NIE da sie ich szerzyc metodą *krzyzacką* albo *zydowską* albo *rzymską*……albo *cyganską* albo *manipulatorską*
  ———————– Proponuje ci jeszcze przeprosic uczciwych i niesyjonistycznych zydow oraz cyganow.
  Uwazam ze w swoich tekstach *promujesz* niechec i nienawisc do grup narodowych i etnicznych.Najpierw wzielas sie za anglikow pozniej za ukraincow,bialorusinow,litwincow i dalej za zydow i cyganow.I tak ma wygladac w twoim swiecie PRAWDA I PIEKNO ?

  ***************

  Genlar,

  Jestes klasycznym przykładem dlaczego niektore kobiety wolą zostac STARYMI PANNAMI niz wiązac sie z takim (…) jak ty i wydawac dzieci z takiego związku.

  • genlar 1 Maj 2011 o 4:35 pm

   Nie wydaje mi sie zeby ten slowotok obelg byl próbą merytorycznej odpowiedzi na moj wpis.Raczej jest on proba ucieczki od tego za pomoca obelg i az dwukrotnego pokazania go w nieudanej stylistycznie formie w jakiej wyszedl.
   Dlaczego boisz sie odniesc do jego tresci i zawartego w nim zarzutu? Przed czym uciekasz?Powiedz nam.

 96. genlar 1 Maj 2011 o 1:59 am

  Ewa Polska.
  -Po pierwsze dziekuje za mila wiazanke pod moim adresem,splynelo po mnie jak po kaczce.
  -Po drugie. Nabralem do ciebie obiekcji glownie za to zdanie,cytuje:
  ” Mnie tez marzy sie Polska od morza do morza – a jesli to nie mozliwe, bo Ukraincy, Bialorusini i Litwini zasiedzieli sie i czuja sie u siebie 🙂 – to taka Polska, ktora jest SZANOWANA i GODNA NASLADOWANIA.”
  I dalej cytat z cytatu:- „bo Ukraincy, Bialorusini i Litwini (zasiedzieli sie i czuja sie u siebie)”.Zwrocie uwage na to co w nawiasie.Nikt mi nie powie ze taka -pisanina- nie prowadzi do budowania niecheci i nienawisci miedzy narodowosciami.Takich powtykanych w tekst „perelek” jest w twoich wpisach wiecej,nie musze ich wszystkich cytowac,a to wszystko polane w tym przypadku slodkim lukrem ze slow o PRAWDZIE i PIEKNYM ZYCIU itp.Pytanie tylko jaki chcesz przemycic i przekazac ludziom przekaz przez te perelki; rowniez do ich podswiadomosci.Jest to niewinny sposob ale skuteczny…
  -Po trzecie:
  „Dlatego dałam 🙂 by dac do zrozumienia, ze Litwa, Ukraina, i Bialorus sa suwerennymi panstwami – ale tylko w formie humoru (jest rok 2011), i 99.9999% ludzi rozumie to w taki sposob.”
  Zacytowane zdanie jest nieudolna proba odwrocenia uwagi od wpadki i proba jej zamaskowania i ze to niby taki humor…Powtorze jeszcze raz nie nazwalbym tego humorem w zaden sposob chyba ze opacznym bo rzeczywiście z ta suwerennoscia panstw jest dzis roznie np o polsce mozna powiedziec ze jest suwerenna – ale tylko w formie humoru ,podobnie o litwie,chyba lepiej stoi w tym wzgledzie Ukraina a juz zupelnie lepiej Bialorus;biorac pod uwage to ,ze nie utracila swojego glownego komponentu wolnosci czyli nie miala nieszczescia do „klasy” politycznej ktora za „pieć zloty” rozprzedala w obce lapy wiekszosc gospodarki(i dalej to robi) oraz bankow i ktora zadluza polske u miedzynarodowych banksterow.I to nie jest pani Ewo tak ze 99,9999% ludzi tak rozumuje bo jest 2011 rok itd. Zatrzymajcie sie i przeanalizujcie zacytowane powyzej zdanie bo moze byc ono roznie rozumiane -przez swoja sprytna budowe(podobnie jak inne zdania autorki) i w kontekscie wczesniejszych jej wypowiedzi oraz z powodu roznego rodzaju humoru wystepujacego u ludzi.
  -Po czwarte:
  Kazalem ci przeprosic za to ze napisalas ze litwini,ukraincy i bialorusini zasiedzieli sie i czuja sie jak u siebie.
  -Po piate:
  Jak ty tu tak manipulujesz to jak musisz manipulowac swoim otoczeniem…Jaki mezczyzna by z toba wytrzymal.Pewnie jestes stara panna/starym kawalerem.
  -Po szoste.
  Jest juz pozno,ide spac…

  • Ewa Polska 1 Maj 2011 o 3:09 am

   >>>taka Polska, ktora jest SZANOWANA i GODNA NASLADOWANIA.<<<
   *******

   Uczepiłes sie jak RZEP psiego ogona i marudzisz jak ktos kto wypił za duzo za jednym posiedzeniem…..

   Nie chcesz aby Polska byla SZANOWANA i GODNA NASLADOWANIA?????
   Ty nieudaczniku, wichrzycielu, liczebniku, stole z powyłamywanymi nogami …..

   P.S.#1 Napisałam, ze "czują sie u siebie" a NIE ze "czuja sie JAK u siebie" – wielka roznica, manipulatorku.

   P.S.#2 Kiedy ostatni raz przyniosłes KWIATY swojej zonie?
   O nie masz zony…. rozumiem.
   Na twoim miejcu dałbym KWIATY, najlepiej ROZE, pierwszej kobiecie jaka spotkasz jutro rano – nie wazne czy ma 102 lata czy 18 lat …. najlepiej jednak aby była pełnoletnia, bo byłoby przykre abys za romantyczny gest wylądował w kiciu za nagabywanie nieletnich …. udanej niedzieli 🙂

   • genlar 1 Maj 2011 o 12:13 pm

    TYM razem zaczne od konca,CIESZE SIE ze pierwszą spotkana dzisiaj kobietą ,poza moja matka ,nie jestes ty tylko moja dziwewczyna.Co za ulga.Inaczej mialbym pecha.
    Dalej nawet nie warto komentowac dodam tylko ze twoje obelgi moga swiadczyc o duzej frustracji i tobie samej/samym oraz o twoich podswiadomych moze nie do konca uswiadomionych pragnieniach.Jak to z toba jest,co?
    IDAC DALEJ znowu odwracasz kota ogonem piszac duzymi literami o godnosci,szcunku i prawdzie,a to tez ma swoje znaczenie w manipulacji MANIPULATORKO, ale ty dobrze o tym wiesz.
    TY naprawde UWAZASZ LUDZI udzielajacych sie tutaj ZA POLGLOWKOW ktorzy nie umieja czytac tekstow ze zrozumieniem.Napisalas tak:
    ” „Mnie tez marzy sie Polska od morza do morza – (a jesli to nie mozliwe, bo Ukraincy, Bialorusini i Litwini zasiedzieli sie i czuja sie u siebie 🙂 – to taka Polska, ktora jest SZANOWANA i GODNA NASLADOWANIA „.Nie odwracaj kota ogonem.
    Wymowa tego zdania jest jednoznacznie negatywna i niesie negatywne tresci skierowane w te narodowosci ;a szczegolnie swiadczy o tym fragment w nawiasie.NIEUDOLNIE SIE teraz BRONISZ przed nami.
    Nie sadze EWA POL-SS-KA zebys naprawde CHCIALA dobrze dla polski bo czesto w zaawulowany sposob chcialas PODRZUCIC GNOJ POLAKOM w imieniu polakow.
    Szkoda mi marnowac niedzieli na dyskusje z toba hehehe.
    Nie jestem ciekawy co mi odpiszesz lub nieodpiszesz.Ty glupia pi..o !!! myslalas ze mi pojedziesz a to ja tobie pojechalem.Musisz sie lepiej postarac.

    • Ewa Polska 1 Maj 2011 o 1:44 pm

     Genlar,

     Tak jak napisałam wczesniej, jestes klasycznym przykładem dlaczego niektore kobiety wola zostac starymi pannami niz wychodzic za maz za mezczyzn twego gatunku.

     Twoje wulgaryzmy i styl rzenuja – najwyrazniej albo twoja dziewczyna nie ma zbyt wielkich wymagan albo sprytnie maskujesz sie przed nia i nie odkryła cie jeszcze w całej twojej krasie.

     Jesli jestes prawdziwym mezczyzna to po rycersku powinienes wyznac jej prawde, ze w przypływie nerwow uzywasz wulgaryzmy, aby swiadomie wstepowała w zwiazek z toba – wiekszosc kobiet zle znosi wulgaryzmy i inne zachowania mezczyzn pewnego gatunku.

    • genlar 1 Maj 2011 o 3:36 pm

     ODCZEP sie od mojej dziewczyny i od nas.Tak sie sklada ze mam szacunek do kobiet,ale do ciebie go stracilem.
     Piszesz mi o wulgaryzmie a ty to niby przejawiasz swietosc w swoich sformulowaniach..?

 97. Ewa Polska 1 Maj 2011 o 3:37 pm

  Ewa Polska :

  Genlar,
  Tak jak napisałam wczesniej, jestes klasycznym przykładem dlaczego niektore kobiety wola zostac starymi pannami niz wychodzic za maz za mezczyzn twego gatunku.
  Twoje wulgaryzmy i styl rzenuja – najwyrazniej albo twoja dziewczyna nie ma zbyt wielkich wymagan albo sprytnie maskujesz sie przed nia i nie odkryła cie jeszcze w całej twojej krasie.
  Jesli jestes prawdziwym mezczyzna to po rycersku powinienes wyznac jej prawde, ze w przypływie nerwow uzywasz wulgaryzmy, aby swiadomie wstepowała w zwiazek z toba – wiekszosc kobiet zle znosi wulgaryzmy i inne zachowania mezczyzn pewnego gatunku.

  *********************

  Naturalnie *żenuje* pisze sie przez *ż* 🙂
  Panowie nie żenujcie swoich żon i traktujcie je jak boginie 🙂
  Miłej niedzieli.

  • genlar 1 Maj 2011 o 7:39 pm

   *EWO?POLSKA?*
   ZAJMIJ sie lepiej swoim chlopem jak go masz,mezczyzni tez maja swoje wymagania jakbys niewiedziala.A od zycia innych sie odp….ol ,chyba ze nie masz swojego..
   Zenuje mnie poziom *kobiet/mezczyzn*? pewnego gatunku.