Wydarzenia i komentarze, 30 kwietnia 2011r

„Mister X” ma ujawnić technologię darmowej energii 4 maja o godzinie 22

Glenn Kennedy

Taką sensacyjną informację podał Glenn Kennedy z Project NSearch. Ujawnienie technologii ma nastąpić w programie internetowym „Late Night in the Midlands”. Informacje nie trafią do tzw. „mediów tradycyjnych”.
Po opublikowaniu nagrania na YouTube samochodu Dodge Truck, który przejechał 8500 mil napędzany silnikiem na wodę, „Mister X” dostał ofertę 1 miliarda dolarów za utrzymanie tej technologii w tajemnicy. Z tej oferty jednak nie skorzystał, ponieważ  jest bardzo religijny – twierdzi, że Bóg zlecił mu ujawnić technologię światu. Dlatego to uczyni nie zważając na niebezpieczeństwo utraty życia. Próbowano go już zlikwidować 10 razy, podczas ostatniej próby wykorzystano broń biologiczną. Udało mu się wyjść z tego cało tylko dzięki środkowi MMS propagowanemu zresztą przez Glenna Kennedyego (znany i skuteczny środek na każdą grypę, o którym pisaliśmy podczas kampanii antyszczepionkowej w 2009 roku).
Z uwagi na ryzyko, „Mister X” zabezpieczył informacje o technologii w taki sposób, że nawet jeśli by mu się coś stało, to zostanie ona ujawniona opinii publicznej.
O wynalazcy na razie niewiele wiadomo, poza tym, że ma stopień naukowy w tzw. „hiper-fizyce” i że jego ojciec pracował z czołowymi inżynierami militarnymi dysponując najlepszą dostępną technologią. W opisie poniższego nagrania dodano, że mieszanka paliwowa składa się z 98% wody i 2% benzyny. Ta ostatnia jest tylko po to by zapobiec korozji. Ostateczna wersja konstrukcyjna nie będzie w ogóle wymagała benzyny. Podobne konstrukcje były prezentowane w przeszłości, jednakże zawsze się kończyły bądź udaną korupcją bądź śmiercią wynalazców.
Zwróćmy uwagę na to co mówił Benjamin Fulford w „Benjamin Fulford daje globalistom jedyną szansę”: „…Wtedy moglibyśmy wejść w fazę postępu jakiego nigdy przedtem nie było poprzez ujawnienie wszystkich dostępnych technologii, które są przez nich ukrywane dla ich prywatnych celów i dla ich tajnych grup. Wchodziłoby w to nade wszystko ujawnienie tzw. „darmowej energii” – możliwości jej tworzenia praktycznie bez żadnych kosztów własnych, która umożliwiłaby każdemu człowiekowi życie na poziomie milionera...”

materiały:

Radioaktywna deszczówka w Japonii

Filmik rejestruje pomiary radioaktywności deszczówki w mieście Fukushima: http://www.youtube.com/watch?v=7ALLUuvsVkM
Miasto Fukushima jest oddalone o 63 kilometry od Daiichi. Strefa ewakuacji wynosiła tylko 20 km, tak więc Fukushima znajduje się daleko poza tą „niebezpierczną”. Maksymalny pomiar wyniósł jednak aż 97 µSv/h, inne pomiary też były bardzo wysokie.  Oznacza to, że zaledwie w ciągu doby można otrzymać już dawkę niebezpieczną dla zdrowia. Dane odnośnie dopuszczalnych dawek przedstawione były w artykule Promieniowanie z elektrowni Fukushima… http://wp.me/pXVoU-12e
Tymczasem Prezes Japońskiego Stowarzyszenia Meteorologów zażądał od członków by nie ujawniali prognoz dotyczących rozprzestrzeniania się radioaktywnych izotopów z elektrowni w Daiichi. http://english.kyodonews.jp/news/2011/04/88604.html
W USA większość pomiarów prowadzonych przez niezależnego badacza Dutchsinse wykazuje na razie bezpieczny poziom radiacji z deszczówki czy z mleka (http://www.youtube.com/watch?v=5ZZm-ncqWqc). Należy tu dodać, że badania licznikiem Geigera – Mullera nie powinny być wykładnią zagrożenia, bowiem nie dają wskazań co do zanieczyszczeń ciężkimi izotopami, takimi jak uran czy pluton, a te właśnie są bardzo niebezpieczne dla zdrowia w przypadku gdy dostaną się do organizmu.
Inna rzecz, że dopuszczalne normy są ostatnio w trybie pilnym podnoszone, tak jakby nasze organizmy miały zdolności przystosowawcze do radiacji…
zob: Unia zwiększyła w trybie przyspieszonym limit radioaktywności dopuszczalny w żywności

Kolejne apokaliptyczne burze przewidywane są w USA

"plastry miodu"

http://www.youtube.com/watch?v=lpv3kstGGIw
Jak wiadomo burze i tornada, które wystąpiły w tym tygodniu w USA pochłonęły ponad 300 ofiar i zdewastowały wiele miast. Straty są jeszcze trudne do oszacowania. Niezależny badacz pogody i trzęsień ziemi Dutchsinse przewidział tę straszliwą pogodę na podstawie analizy wskazań radarowych, które wykazywały tzw. „koła HAARP” i „prostokąty skalarne”. Co więcej, znów się pojawiły tzw. „plastry miodu” (honeycomb) na mapach radarowych. Dutchsinse uważa, że w miejscach gdzie się pojawiają takie kształty dojdzie do ostrych burz w ciągu najbliższych kilku dni. „Plastry miodu” zostały wytłumaczone przez NOAA i są wynikiem sposobu w jaki działają radary (http://www.accuweather.com/blogs/weathermatrix/story/12444/anomalies-radar-1.asp) Dutchsinse uważa jednak, że anomalie są zbyt wielki by można je było wytłumaczyć jak powyżej. Burze przewidywane są w miastach Saint Louis w Missouri, Springfield w Illinois, Omaha w Nebrasce, Lacrosse w Wisconsin,od Dixon do Chicago w Illinois oraz w  Milwaukee.
Dutchsinse uważa, że katastrofalna pogoda jest wynikiem manipulacji za pomocą przestrojonych radarów, które znajdują się na wielkich lotniskach. Media zajmują się obecnie niemalże wyłącznie pogodą, tak więc sytuacja jest korzystna dla odwrócenia uwagi od afery, która się rozgrywa w Waszyngtonie w związku z rzekomo fałszywym świadectwem urodzenia Prezydenta Obamy.

Żydzi z londyńskiego uniw. organizują antysyjonistyczną konferencję

Znany izraelski muzyk i działacz pokojowy Gilad Atzmon na swojej stronie http://www.gilad.co.uk/ demaskuje fałszywe doniesienia London Jewish Cronicle, że antysyjonistyczna konferencja 3 maja na Uniwersytecie w Westminster została odwołana. London JC podał, że impreza została odwołana z uwagi na uczestnictwo w niej właśnie Gilada Atzmona, który był wcześniej oskarżany o „antysemickie wypowiedzi i negowanie Holocaustu”, a także o to,m że nawoływał do „spalenia synagogi jako działania racjonalnego”. London JC dodaje, że konferencję sponsorują takie organizacje jak „Koalicja Stop Wojnie”, biali nacjonaliści „Stormfront” oraz Irlandzka Armia Republikańska IRA, a także że sympatykami są żydowskie organizacje „lewicowe” i socjaliści.
Kłamstwo w London JC świadczy o tym, że angielscy syjoniści żydowskiego pochodzenia bardzo obawiają się wewnętrznej krytyki ludobójstw Izraela, a szczególnie rozłamu we własnych szeregach. Jak tu wyraźnie widać, nie można wsadzać wszystkich Żydów do jednego syjonistycznego worka.

zob:

Reklamy