Wydarzenia i komentarze, 30 kwietnia 2011r

„Mister X” ma ujawnić technologię darmowej energii 4 maja o godzinie 22

Glenn Kennedy

Taką sensacyjną informację podał Glenn Kennedy z Project NSearch. Ujawnienie technologii ma nastąpić w programie internetowym „Late Night in the Midlands”. Informacje nie trafią do tzw. „mediów tradycyjnych”.
Po opublikowaniu nagrania na YouTube samochodu Dodge Truck, który przejechał 8500 mil napędzany silnikiem na wodę, „Mister X” dostał ofertę 1 miliarda dolarów za utrzymanie tej technologii w tajemnicy. Z tej oferty jednak nie skorzystał, ponieważ  jest bardzo religijny – twierdzi, że Bóg zlecił mu ujawnić technologię światu. Dlatego to uczyni nie zważając na niebezpieczeństwo utraty życia. Próbowano go już zlikwidować 10 razy, podczas ostatniej próby wykorzystano broń biologiczną. Udało mu się wyjść z tego cało tylko dzięki środkowi MMS propagowanemu zresztą przez Glenna Kennedyego (znany i skuteczny środek na każdą grypę, o którym pisaliśmy podczas kampanii antyszczepionkowej w 2009 roku).
Z uwagi na ryzyko, „Mister X” zabezpieczył informacje o technologii w taki sposób, że nawet jeśli by mu się coś stało, to zostanie ona ujawniona opinii publicznej.
O wynalazcy na razie niewiele wiadomo, poza tym, że ma stopień naukowy w tzw. „hiper-fizyce” i że jego ojciec pracował z czołowymi inżynierami militarnymi dysponując najlepszą dostępną technologią. W opisie poniższego nagrania dodano, że mieszanka paliwowa składa się z 98% wody i 2% benzyny. Ta ostatnia jest tylko po to by zapobiec korozji. Ostateczna wersja konstrukcyjna nie będzie w ogóle wymagała benzyny. Podobne konstrukcje były prezentowane w przeszłości, jednakże zawsze się kończyły bądź udaną korupcją bądź śmiercią wynalazców.
Zwróćmy uwagę na to co mówił Benjamin Fulford w „Benjamin Fulford daje globalistom jedyną szansę”: „…Wtedy moglibyśmy wejść w fazę postępu jakiego nigdy przedtem nie było poprzez ujawnienie wszystkich dostępnych technologii, które są przez nich ukrywane dla ich prywatnych celów i dla ich tajnych grup. Wchodziłoby w to nade wszystko ujawnienie tzw. „darmowej energii” – możliwości jej tworzenia praktycznie bez żadnych kosztów własnych, która umożliwiłaby każdemu człowiekowi życie na poziomie milionera...”

materiały:

Radioaktywna deszczówka w Japonii

Filmik rejestruje pomiary radioaktywności deszczówki w mieście Fukushima: http://www.youtube.com/watch?v=7ALLUuvsVkM
Miasto Fukushima jest oddalone o 63 kilometry od Daiichi. Strefa ewakuacji wynosiła tylko 20 km, tak więc Fukushima znajduje się daleko poza tą „niebezpierczną”. Maksymalny pomiar wyniósł jednak aż 97 µSv/h, inne pomiary też były bardzo wysokie.  Oznacza to, że zaledwie w ciągu doby można otrzymać już dawkę niebezpieczną dla zdrowia. Dane odnośnie dopuszczalnych dawek przedstawione były w artykule Promieniowanie z elektrowni Fukushima… http://wp.me/pXVoU-12e
Tymczasem Prezes Japońskiego Stowarzyszenia Meteorologów zażądał od członków by nie ujawniali prognoz dotyczących rozprzestrzeniania się radioaktywnych izotopów z elektrowni w Daiichi. http://english.kyodonews.jp/news/2011/04/88604.html
W USA większość pomiarów prowadzonych przez niezależnego badacza Dutchsinse wykazuje na razie bezpieczny poziom radiacji z deszczówki czy z mleka (http://www.youtube.com/watch?v=5ZZm-ncqWqc). Należy tu dodać, że badania licznikiem Geigera – Mullera nie powinny być wykładnią zagrożenia, bowiem nie dają wskazań co do zanieczyszczeń ciężkimi izotopami, takimi jak uran czy pluton, a te właśnie są bardzo niebezpieczne dla zdrowia w przypadku gdy dostaną się do organizmu.
Inna rzecz, że dopuszczalne normy są ostatnio w trybie pilnym podnoszone, tak jakby nasze organizmy miały zdolności przystosowawcze do radiacji…
zob: Unia zwiększyła w trybie przyspieszonym limit radioaktywności dopuszczalny w żywności

Kolejne apokaliptyczne burze przewidywane są w USA

"plastry miodu"

http://www.youtube.com/watch?v=lpv3kstGGIw
Jak wiadomo burze i tornada, które wystąpiły w tym tygodniu w USA pochłonęły ponad 300 ofiar i zdewastowały wiele miast. Straty są jeszcze trudne do oszacowania. Niezależny badacz pogody i trzęsień ziemi Dutchsinse przewidział tę straszliwą pogodę na podstawie analizy wskazań radarowych, które wykazywały tzw. „koła HAARP” i „prostokąty skalarne”. Co więcej, znów się pojawiły tzw. „plastry miodu” (honeycomb) na mapach radarowych. Dutchsinse uważa, że w miejscach gdzie się pojawiają takie kształty dojdzie do ostrych burz w ciągu najbliższych kilku dni. „Plastry miodu” zostały wytłumaczone przez NOAA i są wynikiem sposobu w jaki działają radary (http://www.accuweather.com/blogs/weathermatrix/story/12444/anomalies-radar-1.asp) Dutchsinse uważa jednak, że anomalie są zbyt wielki by można je było wytłumaczyć jak powyżej. Burze przewidywane są w miastach Saint Louis w Missouri, Springfield w Illinois, Omaha w Nebrasce, Lacrosse w Wisconsin,od Dixon do Chicago w Illinois oraz w  Milwaukee.
Dutchsinse uważa, że katastrofalna pogoda jest wynikiem manipulacji za pomocą przestrojonych radarów, które znajdują się na wielkich lotniskach. Media zajmują się obecnie niemalże wyłącznie pogodą, tak więc sytuacja jest korzystna dla odwrócenia uwagi od afery, która się rozgrywa w Waszyngtonie w związku z rzekomo fałszywym świadectwem urodzenia Prezydenta Obamy.

Żydzi z londyńskiego uniw. organizują antysyjonistyczną konferencję

Znany izraelski muzyk i działacz pokojowy Gilad Atzmon na swojej stronie http://www.gilad.co.uk/ demaskuje fałszywe doniesienia London Jewish Cronicle, że antysyjonistyczna konferencja 3 maja na Uniwersytecie w Westminster została odwołana. London JC podał, że impreza została odwołana z uwagi na uczestnictwo w niej właśnie Gilada Atzmona, który był wcześniej oskarżany o „antysemickie wypowiedzi i negowanie Holocaustu”, a także o to,m że nawoływał do „spalenia synagogi jako działania racjonalnego”. London JC dodaje, że konferencję sponsorują takie organizacje jak „Koalicja Stop Wojnie”, biali nacjonaliści „Stormfront” oraz Irlandzka Armia Republikańska IRA, a także że sympatykami są żydowskie organizacje „lewicowe” i socjaliści.
Kłamstwo w London JC świadczy o tym, że angielscy syjoniści żydowskiego pochodzenia bardzo obawiają się wewnętrznej krytyki ludobójstw Izraela, a szczególnie rozłamu we własnych szeregach. Jak tu wyraźnie widać, nie można wsadzać wszystkich Żydów do jednego syjonistycznego worka.

zob:

Reklamy

102 responses to “Wydarzenia i komentarze, 30 kwietnia 2011r

 1. lololo 30 kwietnia 2011 o 12:54 am

  ciesze sie juz na zapas zobaczymy co z tego bedzie 🙂 dzialaj czlowieku.

 2. navajo88 30 kwietnia 2011 o 1:26 am

  A jak dla mnie to jest zwykłe fake !!!!! , ale masz rację niech gośc pokaże czy faktycznie jest to bryka na wodę i jeżdzi czy to tylko takie gadanie i robienie sobie publiczki ,poczekamy i zobaczymy te rewelacje J.M.H

  • beta65 30 kwietnia 2011 o 3:24 am

   juz wczesniej byly wynalazki ktore mialy wyprzec samochodey tradycyjne, ale mafie paliwowe „ukrecily leb” calej sprawie tak bylo w GM (Generel Motors) !! podobno juz w czasie II wojny swiatowej byly modele do wprowadzenia nowych samochodow na paliwo zastepcze.
   Ciekawe co bedzie teraz .Warto przesledzic.
   NAVAJO88 to nie fake !!! o tym sie pisalo nie raz.

  • monitorpolski 30 kwietnia 2011 o 7:10 am

   Tu masz Paula Pantone z prototypami bardzo oszczędnych silników. Dlaczego ich się nie produkuje na masową skalę? Z tego co wiem,po USA jeździ sporo przerobionych samochodów na zasadzie tej technologii,spalają kilka razy mniej paliwa niż samochody bez przeróbki. Samochody mogą jeździć też na różych mieszankach, ze słodzoną wodą włącznie, jak pokazuje film. Technologia GEET Paula Pantone jest dostępna w internecie, Polacy powinni się zacząć tym interesować.
   Ja sądzę, że „Pan X” to jest Paul Pantone lub ktoś z jego załogi.

   • beta65 30 kwietnia 2011 o 1:31 pm

    dzieki- moj cadi sts 2007 pali bagatela 16 na 100 northstar v8, teraz mnie „zjada” ciekawe czy bedzie mozliwe udoskonalic go metoda Paula.

    • kosiardeyablos 2 Maj 2011 o 8:57 am

     Nie będzie problemu. Bo mógłby palić tyle samo wody co benzynki. Ale nie jest to proces spalania tylko samej wody – jak jest w przypadku HHO, które jest efektem elektrolizy wody destylowanej z dodatkiem sody oczyszczonej, gdzie w procesie elktrycznego tralala nie wytwarzany jest wodór ale jest odzielenie cząsteczkowe tlenu i wodoru, z czego dwu atom wodoru stanowi większa mase gazową, w połączeniu z wolnym tlenem, stanowiąc tym samym dodatek do spalającej sie benzyny lub tudzież będącym ilościowo wieksza ilościa gazowa niż sam płyn, co powoduje lepsze i bardziej wybuchowe spalanie tegoż paliwa, a co za tym oszczędność na benzynie. Jeśli jesteś w stanach to zestaw do samego HHO możesz nabyć na miejscu, lub tudzież złożyć go samemu. Cene poznasz na necie, jak poszukasz. Jest to fazka niesamowita, ale mniemam że problemem technicznym byłaby i jest elektronika pokładowa twego pojazdu. Pozdro!

   • navajo88 30 kwietnia 2011 o 1:55 pm

    Monitor gdyby to był silnik na wodę to znaczylo by że Panu X udała się synteza jondrowa !!!!! ,czyli mielibyśmy do czynienia z czystym reaktorem jądrowym takim samym jakim jest nasze słońce!!!! ,ale jeszcze nikomu się ta sztuczka nie udała !!!!! i jak przeczytałem ponownie ten artykól to dopiero dopadły mie poważne wątpliwości ,a mianowicie :panu X zaoferowano miliadrd $ ,a on wspaniałomyślnie zrezygnował z tego ???? bzdura !!!! do kwadratu ,kolejna sprawa jak piszą w tym artykule pan X jest BARDZO RELIGIJNY !!!!!! bzdura !!! kolejna do kwadratu !!!!! .Pamiętaj Monitor każdy znas jest podatny na kasę ,tylko zależy ile nam zaoferują !!! , a nawet gdyby wynalazł ten silnik napędzany wodą to zapewniam że znalazł by chętnych do produkcji i ewentualnego zakupu licencji na produkcję tego silnika!!!! . Po przeczytaniu tego artykułu to jestem pewien ze to są zwyklę bzdety !!!!! ,zresztą sam się o tym przekonasz ,z poważaniem J.M.H

   • hjk 1 Maj 2011 o 12:14 pm

    idea silnika na wode jest taka, ze albo ktos znalazl metode jej rozkladu na wodor i tlen malo energochlonna, jaka na biezaco dokonuje sie w silniku lub obok i potem spalania ich w silniku, albo wprowadzenie jakoś spreparowanej wody do tradycyjnego silnika, co znacznie redukuje spalanie paliwa. Z takimi sie spotkalem…
    gos wie, ze tego mld nie zobaczylby i tak na oczy i przy okazji zostal likwidowany, bo mld. mld.em, ale posidanie takiej tajemnicy juz samo w sobie jest niebzpieczne. jedyne wyjscie to trzymac ja w najwyzszym sekrecie lub wlasnie umasowić…
    sa filmiki pokazujace asade i jak to w praktyce dziala…

 3. lololo 30 kwietnia 2011 o 2:30 am

  moze kogos zaciekawi http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.goroadachi.com%2Fetemenanki%2Flucifers_destiny.htm

  • lololo 30 kwietnia 2011 o 2:31 am

   na temat slubu planety wenus – porannej gwiazdy i portalu jaki sie ostatnio otworzyl

 4. mgrabas 30 kwietnia 2011 o 4:17 am

 5. MOL 30 kwietnia 2011 o 8:09 am

  nie moge się doczekać. Wczoraj właśnie czytałam o patentach Tesli-chcę zrobic notatkę o jego patentach na facebooku. Nie jestem żadnym naukowcem, a w temacie jestem od niedawna-zaczęłam szukać informacji po tym jak dostałam maila odnośnie promieniowania. Wiem że robicie dobrą robotę bo dzięki wam ja mogę pisać o tym i staram się zainteresować ludzi (chociaż jest ciężko!), no ale codziennie wrzucam różne artykuły-niech czytają!! Z pewnością mają co niektórzy już dość, no ale świat nie wyglada tak jak myślą!Myśle że musimy zasypywać ludzi takimi właśnie informacjami to wtedy może się zatrzymają i pomyślą dlaczego np. nie ma darmowej energii jeśli jest taka możliwość! Tematy GMO,szczepionki nie były mi obce i zawsze się zastanawiałam czemu w to brniemy jeśli jest tyle dowodów że to szkodzi! Ponad rok temu oglądałam Kartel Farmaceutyczno-Olejowy Dr.Ratha muszę się przyznać że nie do końca rozumiałam o czym on mówił(nie ze względu na język ale ilość informacji nie potrafiłam tego ogarnąć). Więc przez ten rok wiele się zmieniło a dziś zastanawiam się czy nie jest już trochę za pózno- chociaż warto walczyć do końca! Więc taka informacja jak dzisiejszego dnia powoduje że znów myślę że to my wygramy!! prędzej czy pózniej ale jest coraz więcej ludzi którzy głośno się przeciwstawiają. Pozdrawiam wszystkich którzy również „walczą”, a ci którzy tylko wyśmiewają się z takich ludzi powinni ZMIENIĆ LOKAL!

  • MamyPojechane... 30 kwietnia 2011 o 11:08 am

   …dobrze gadasz. Masz u mnie up-ka. Pzdr.

  • katerina404 30 kwietnia 2011 o 1:15 pm

   Brawo, brawo. Popieram. Ludzie niestety są odporni na wiedzę. Moja bratowa na przykład, twierdzi, że się bzdur w Internecie naczytałam i jest tak odporna na wiedzę, że głowa mała. Razem z moim bratem, któremu nieźle pierze mózg, tkwią w kredytach po uszy i ciągle biorą następny. Ona myśli, że jest postępowa, choć nigdy nie otarła się o prawdę, nie przeczytała żadnej wartościowej pozycji, ba wogóle nie czyta książek, a jedynie kolorowe magazyny dla Pań, żyby wiedzieć, jakie są trendy w modzie i jaką sobie zrobić fryzurę.

  • katerina404 30 kwietnia 2011 o 1:19 pm

   A sympatyczna koleżanko, jak znajdę, to Ci wrzucę link do wykładu Ratha po polsku, gdzie bardzo przejrzyście wszystko tłumaczy.

 6. tony 30 kwietnia 2011 o 8:44 am

  http://searchwarp.com/swa485488-Is-Prince-William-The-Antichrist.htm

 7. kot 30 kwietnia 2011 o 9:38 am

  Niemcy nie maja tajemnic w motoryzacji i potrafia robic solidne auta ale jakos nie wpadli na pomysl aby je napedzac woda ,co najwyzej na gaz ,ktory po obfitym jedzeniu i kuflowym piciu wytwarzaja z wlasnego zrodla.
  Nie wierzcie domoroslym wynalazcom !
  Po to wynaleziono kolo aby swiat sie krecil na kolkach .

  • MamyPojechane 30 kwietnia 2011 o 9:46 am

   taaa… w nic nie wierzcie, wracajcie do jaskin ,albo jeszcze lepiej odrazu wlazcie spowrotem na drzewa.

   Ps:dzieki domoroslym wynalazcom jestesmy tu gdzie jestesmy ,gdybysmy czekali az nam „uznani naukowcy” cos odkryja to bysmy wciaz dylizansami jezdzili.

  • monitorpolski 30 kwietnia 2011 o 10:29 am

   Co to za określenie „domorosłym”? Przecież Edison też był „domorosły” zanim stworzył własne imperium, podobnie było z większością wynalazców. Jedynie te najbardziej skomplikowane technologie (nanotechnologia, biotechnologia, mechanika precyzyjna itp) wymagają zainwestowanych milionów. A silnik spalinowy?
   Tu masz krótkie info o wynalazcy silnika dwusuwowego: http://pl.wikipedia.org/wiki/Etienne_Lenoir . Też „domorosły”

   • Ania 30 kwietnia 2011 o 4:09 pm

    Dobrze główkujesz. Ci ‚niedomorośli” naukowcy wręcz starannie pilnują, aby nic nowego nie zostało wynalezione. Tak działa system. Dlatego rzeczywiście rewolucyjne wynalazki sa ZAWSZE dziełem tych domorosłych !!! I tak jest od stuleci ! Bardzo ciekawe, prawda ?

  • kev 30 kwietnia 2011 o 10:53 am

   A właśnie że wymyślili Wv wymyślił auto które spala 2,3 ropy tylko ale nie będzie produkowane? Dlaczego?

   • Ania 30 kwietnia 2011 o 4:16 pm

    Bo jest za tanie w eksploatacji i stanowi ” nieuczciwą konkurencję ” ( sic!) dla innych producentów aut!

  • millena461 4 Maj 2011 o 11:25 pm

   niemcy juz mieli silnik na inny rodzaj paliwa w czasie II wojny, niestety niedoszlo do skutku a dlaczego? to sobioe sam odpowiedz.Kto zablokowal wynalazki i blokuje je nadal.
   Wola wykupic patenty slono zaplacic niz dopuscic inna technologie

 8. MamyPojechane 30 kwietnia 2011 o 9:42 am

  ….4go maja mowicie. A o ktorej ? bo musze se eventa ustawic zeby nie przegapic bo od tych chemtrailsow pamiec szwankuje.
  A i jeszcze jedno… na darmowego browara tez patent bedzie?

  • Cupak 30 kwietnia 2011 o 10:08 am

   z tymi chemtralisami to prawda, siadam nieraz do kompa i mam coś poszukać i po chwili nie wiem czego.

   • Viola 30 kwietnia 2011 o 6:52 pm

    Od kilku dni był spokój na niebie od chemtrailis ale dzisiaj jest strasznie zapaćkane.Pamięć szwankuje ale i kaszel dusi a lekarz to ignoruje mówiąc że to pewnie pozostałość po przeziębieniu z zimy.Jakim przeziębieniu skoro nie byłam ani chora ani przeziębiona??Temperatura wacha się pomiędzy 35 st C a 37 :/ Niby zdrowa a ciągle złe samopoczucie 😦

 9. kolo 30 kwietnia 2011 o 10:08 am

  To juz mamy kolejne dwie ciekawe daty, 4 i 11 maja 🙂 umarlibysmy z nudow bez tego 😉

 10. FAKIR 30 kwietnia 2011 o 10:38 am

  Znam człowieka, który jeździ od kilkunastu lat Fordem Escortem napędzanym na wodę. Nie jest to jedyny Polak 🙂
  Tego typu naukowcy się nie ujawniają ze względu na VAT i kary skarbowe 🙂
  Największy problem jaki napotkał to korozja układu wydechowego. Problem był również z cylindrami. Zostały powleczone specjalną powłoką ceramiczną po znajomości w jednej z fabryk w Puławach 🙂
  Samochody w Polsce jeżdżą na ortowodór 🙂 Instalacja jest do tego stopnia prosta, że może ją zrobić domorosły „złota rączka”
  Największym problemem jest właśnie korozja

  • monitorpolski 30 kwietnia 2011 o 11:23 am

   Też o tym słyszałem, nie wiedziałem, że w Polsce też to mają. Niektóre powyższe komentarze świadczą o tym jak mało o tym wiemy…

  • Ania 30 kwietnia 2011 o 4:17 pm

   O Jezu ! Podaj kontakt ! Koszty paliwa mnie rujnują !

  • kosiardeyablos 2 Maj 2011 o 8:02 am

   W skrócie jest to HHO i na pewnwo wiesz o tym. Ze względów finansowo-technologicznych w moim MOndeo niestety nie mogłem tego zamontować a to z tego względu gdyż wszystkie nowoczesne silniki z wtryskiem posiadają sonde „LAMBDA” które jak wiesz kontroluje piesznake paliwowo powietrzną i jest jej regulatorem w procesie mieszanki dostraczanej do cyliderka. Jak ktoś niewie, warto poszukać czym jest ta sonda i po jaką cho….e. W silnikach bez wtrysku(elektr) ale ze zwykła pompą i gaźnikiem (bez elektroniki) jest to możliwe gdyż nie ogranicza tego system bezpieczeństwa auta (comp). Istnieją gotowce do montaży takich „zmylaczy systemowych”. A i do tego – istniteje oficjalna strona, choć dawno tego nie sprawdzałem – promująca „zielone paliwko”. Istnieją gotowe zestawy do montażu w samochodach na benzynke i olejek. Koszta to około 70 USD. Dodatkowo dla posiadaczy olejaków – jazda na frytórze nie jest problemem, wystarczy umiejętne dostrojenie silnika, pomp, nagrzawaczy paliwowych do jazdy na tejże fytórze (np z McDonaldsa…hahaha) NIe sposób tego nie znaleźć. Jęsli chodzi o korozje? wystarczy od czasu do czasu pojeżdzić na samej benzynie czy oleju. HHO nadaje sie także do Dizli. Podobnie jest z silnikami na magnesy stałe. Moje doświadczenia skończyły sie na razie w fazie projektów, nazwałbym to utknięciem. Szerzcie idee Wolnej Energi!!!Pozdro!!!

 11. FAKIR 30 kwietnia 2011 o 10:46 am

  Jeśli lejesz wodę z kranu to jest wodą.
  Jeśli lejesz wodę do baku to jest paliwem. Jeśli służy do napędzania silnika, wtedy jesteś przestępcą gorszym od gwałciciela, o czym przekonał się pewien Chińczyk

 12. FAKIR 30 kwietnia 2011 o 10:51 am

  Istnieje na świecie wiele technologii, które z powodzeniem mogłyby zastąpić ropę i służyć do napędzania silników, lub tworzenia energii. Lobby naftowe jest potężne i dba o swoje interesy.
  Warto poczytać o kłopotach Brazylijczyków. Przecież tam jeszcze do nie dawna jeździli z powodzeniem na „trzcinie cukrowej”
  Sam widziałem w Brazylii silniki starego typu w motorówkach i skuterkach, które działały na „zacier” który powstawał z gnijącej trzciny cukrowej

  • kev 30 kwietnia 2011 o 10:57 am

   Istnieje silnik na sprężone powietrze na wode ale to jest ukrywane przed nami od dawna.Ale prawda powoli wychodzi na wierzch.

 13. FAKIR 30 kwietnia 2011 o 11:26 am

  kev :

  Istnieje silniki na sprężone powietrze na wode ale to jest ukrywane przed nami od dawna.Ale prawda powoli wychodzi na wierzch.

  Niestety zawsze gdy prawda wychodzi na jaw jest to proces bardzo bolesny dla ludzkości.
  Zło nie odda łatwo tego co uciułało przez wiele lat, więc będziemy mieli do czynienia z wydarzeniami apokaliptycznymi. Samo spełniająca się apokalipsa.
  Możemy się spodziewać upadku dolara, ogromnych zamieszek, inflacji, rewolucji, wojen.
  Zawsze zastanawiałem się nad fenomenem świata islamskiego. Często podróżowałem do krajów islamskich. Oni są bardziej uduchowieni od naszej kultury. Oni wiedzą, dostrzegają problem i śmieją się że „my” czekamy na antychrysta gdy on już jest od dawna i większość z nas już jemu usługuje.

 14. Stanisław 30 kwietnia 2011 o 11:36 am

  Masz rację FAKIR pisząc te słowa „Jeśli lejesz wodę do baku to jest paliwem. Jeśli służy do napędzania silnika, wtedy jesteś przestępcą gorszym od gwałciciela …” To że Polacy są zaradni i używają innych źródeł napędu do samochodów miałem okazję zobaczyć u pewnego znajomego, który w maluchu miał instalację gazową ukrytą w taki sposób że bez problemu przechodził wszelkie kontrole techniczne. Pierwsze co trzeba by zrobić w tym kraju, to zmiana prawa jakie mamy, które z pomysłowych ludzi robi przestępców. Pamiętam z przed kilku lat audycje o wynalazcy z Kowar, który opowiadał że jego patentem zainteresowali się smutni panowie ( za późno włączony został dźwięk zagłuszania ). Państwo Polskie powinno być zainteresowane promowaniem i obroną takich ludzi, wstyd jest gdy słyszy się że osoba która znalazła patent na pozbycie się ton azbestu z pokryć dachowych musi się użerać z bezduszną bandą biurokratów. Wychodzi na to że „łatwiej” jest wydać kupę kasy na składowiska, niż zneutralizować problem. Po jaką ciężką cholerę Polak ma mieć dobrze ? Niech lepiej zachód kupi licencje i później nas doi jak stado krów. Ile to razy słyszy się że tu niczego nie można zrobić, a wystarczy wyjechać poza granice kraju by inni skorzystali z naszej wiedzy. Taka polityka państwa to dywersja w najgorszym wydaniu, za takie prawo i rządy powinno się tych co je uchwala postawić przed pluton egzekucyjny.

  • monitorpolski 30 kwietnia 2011 o 11:40 am

   To nie jest takie proste. Najszybciej to zrobimy udowadniając, że ci co tworzą te przepisy są przestępcami, którzy swoimi działaniami prowadzą do upadku naszego kraju, niszczenia przemysłu i ekonomii, a w rezultacie jest to ludobójstwo. Tylko poprzez ekspozycję można to zmienić.
   Wniosek: rozwijajmy niezależne media, wysyłajmy wartościowe linki znajomym i nie tylko – za mało to robimy!

   • Ania 30 kwietnia 2011 o 4:20 pm

    Optymista! Żeby udowodnić, że ktoś jest przestępcą, trzeba udowodnić, że łamie prawo ! A prawo jest takie, ze ONI nie łamią prawa, wszak sami je tworzą !

 15. FAKIR 30 kwietnia 2011 o 11:59 am

  monitorpolski :

  To nie jest takie proste. Najszybciej to zrobimy udowadniając, że ci co tworzą te przepisy są przestępcami, którzy swoimi działaniami prowadzą do upadku naszego kraju, niszczenia przemysłu i ekonomii, a w rezultacie jest to ludobójstwo. Tylko poprzez ekspozycję można to zmienić.
  Wniosek: rozwijajmy niezależne media, wysyłajmy wartościowe linki znajomym i nie tylko – za mało to robimy!

  Zgadzam się w 100%. Trzeba jak najwięcej pisać z uporem maniaka. Sławne słowa że najpierw się z Ciebie śmieją itd… są piękne i prawdziwe. Należy również pamiętać żeby zachowywać pewien dystans do zasłyszanych informacji. Zawsze należy pisać wyłącznie prawdę i nie próbować manipulować.
  Największą manipulacją w ostatnich czasach w Polsce jest nagonka na Kaczyńskich, Leppera itd…
  Mało kto wie że w sławnym ośmieszonym przez merdia pakcie PIS Samoobrona i LPR był zapis o zmianie Konstytucji RP, aby NBP mógł zasilać gospodarkę z pominięciem banków komercyjnych nieoprocentowanymi kredytami.
  Sądzę, że głównie ten fakt przyprawił wielu o wściekłość.
  Oczywiście każdy jest tylko człowiekiem. Wielu członków tych partii rozminęło się z programem. Wielu przeszło na złą stronę.
  Ważne kto był wśród „czynnych czołowych polityków” inicjatorem pozytywnych zmian w Polsce. Byli nim Kaczyńscy i Korwin Mikke

 16. Kamil 30 kwietnia 2011 o 12:02 pm

  Witam! Od jakiegos czasu czytam tego bloga i napewno sa tu informacje ciekawsze niz w tv. Czy jest to wszystko prawda nie wiem czekam glownie do tego 11 maja i wtedy sie okaze. Mam nadzieje ze cos sie zmieni bo ten swiat smierdzi. pozdrawiam czytelnikow

 17. FAKIR 30 kwietnia 2011 o 12:05 pm

  był w pakcie jeszcze zapis o likwidacji Rady Polityki Pieniężnej. Chcieli uzdrowić Polskę poprzez odcięcie lichwy od emisji pieniądza.
  Jest to przecież podstawową sprawą. Lepper wiele razy o tym mówił. Mógłby tylko dobierać sobie lepszych współpracowników w partii. Jednak czego wymagać? W końcu to chłopska partia.
  Wrogie Polakom służby poprzez merdia skutecznie ukręciły łeb całemu paktowi i skutecznie ośmieszyły IV Rzeczpospolitą, która była szansą jaka może się nie powtórzyć

 18. FAKIR 30 kwietnia 2011 o 12:07 pm

  Kamil :

  Witam! Od jakiegos czasu czytam tego bloga i napewno sa tu informacje ciekawsze niz w tv. Czy jest to wszystko prawda nie wiem czekam glownie do tego 11 maja i wtedy sie okaze. Mam nadzieje ze cos sie zmieni bo ten swiat smierdzi. pozdrawiam czytelnikow

  11 maja taka sama data jak wszystkie inne. Nie przyporządkowywałbym różnych dat do konkretnych działań.
  Lepiej nie czekać na daty że coś się wydarzy. Lepiej na bieżąco twardo stąpać po ziemi i działać , ostrzegać ludzi przed złem, które kumuluje swoje siły coraz bardziej.

 19. Kamil 30 kwietnia 2011 o 12:14 pm

  wiem fakir. stapam twardo po ziemi i widze caly ten syf ta pogon za pieniadzem itp a brak spokoju szacunku milosci. rozmawiam ze znajomymi o tym co tu czytam ale wlasnie wiekszosc traktuje to z dystansem i nieraz podsmiewa sie heh. no coz bede dalej tu zagladal i weryfikowal podawane info. pozdr

  • monitorpolski 30 kwietnia 2011 o 4:30 pm

   Przejrzyj http://www.grypa666.wordpress.com z 2009 roku, zobacz jak się ludzie najpierw śmiali z tego, że ostrzegaliśmy przed masowymi szczepieniami zatrutymi szczepionkami (Baxter rozprowadził 72 kg zatrutego materiału szczepionkowego, tylko dzięki pewnemu Czechowi nie doszło do tragedii wymordowania milionów ludzi). Potem w miarę zwiększania się paniki medialnej w.s. „pandemii” ludzie coraz bardziej nabierali zaufania do przedstawionych faktów i dowodów. Mówię ci, tak jest i tutaj w przypadku wojen pogodowych, trzęsień ziemi i innych tragedii, które są dla nas przygotowywane. To są ci sami ludzie co robili „pandemię”.
   A propos chorób – mają dla nas w rękawie prawdziwą, ze śmiertelnością 99.9%. Zamawiajcie MMS, bo potem będzie za późno.

 20. erilo 30 kwietnia 2011 o 12:52 pm

  KTOŚ TU COŚ MÓWIŁ O KONSTYTUCJI?
  NIE ROZŚMIESZAJCIE MNIE, W OBECNEJ NP. ART.20 I 21 JEST SPRZECZNY Z SAMĄ KONSTYTUCJĄ I ZASADNOŚCIĄ PAŃSTWA PRAWA. I NIE TYLKO TE.
  A MOŻE BY TAK COŚ NA POWAŻNIE O POLSCE?:

  NAJWYŻSZE PRAWO PAŃSTWA POLSKIEGO[fragment]:
  Art. 1. Suwerenem jest Naród Polski związany granicami obecnego terytorium Polski oraz zasadami tysiącletnimi słowiańszczyzny. Są to prawda, prawo naturalne, gdzie istnieje kanon równoważności każdego członka wspólnoty Narodu Polskiego i dbanie o jego rozwój oraz świętość życia od naturalnego poczęcia do naturalnej śmierci.
  Art. 2. Podstawowym członem struktury społecznej jest rodzina naturalna, której zalążkiem jest mężczyzna i kobieta a najmniejszą komórką socjalną gromada, czyli wspólnota lokalna nieprzekraczająca 500 osób. Gromada działa samodzielnie i samopomocowo, współpracuje z administracją państwową dla dobra Państwa i Narodu.
  Art. 3. Naród rządzi Państwem i realizuje politykę zagraniczną przez swoich przedstawicieli zgodnie z niniejszym Prawem Najwyższym i aktami pochodnymi ukształtowanymi i uchwalonymi przez Sejm dla dobra całego Narodu.
  Art. 4. Zasada pomocowości wzajemnej obliguje wszystkie struktury oficjalne i nieoficjalne do współpracy dla dobra wspólnego. Ma to odzwierciedlenie w sposobie doboru kadr, gdzie czynnik społeczny wspomaga pracę sądów i administracji także przy wyrokach i decyzjach.
  Art. 5. Władzę ustawodawczą tworzy Sejm składający się z 450 posłów wybieranych w wyborach tajnych i powszechnych w okręgach jednomandatowych, władzę wykonawczą Rada Ministrów, a władzę sądowniczą sądy i kolegia. Czynnikiem kontrolno-odwoławczym najwyższym zapewniający kontrolę wspólnotową jest Rada Mędrców, Sędzimir.
  Art. 6. Każdy obywatel ma prawo do działalności politycznej, związkowej, wspólnotowej i swobodnego wyrażania swoich poglądów w organizacjach nieuderzających w podstawy Państwa i podstawowe dobra Narodu, jak też do wystąpień indywidualnych do władz wszelkich szczebli.
  Art. 7. Karalne jest działanie, tworzenie i propagowanie struktur pochwalających przemoc, homoseksualizm, kazirodztwo, kulty zła i satanizm, demoralizację najmłodszych, oraz naruszanie powszechnego prawa własności i zasadę solidaryzmu społecznego.
  Art. 8. Powszechne prawo własności to uznanie każdej własności godnie nabytej lub wytworzonej; prywatnej, państwowej, spółdzielczej i wspólnotowej jako równoważny składnik bogactwa narodowego.
  Art. 9. Solidaryzm społeczny to uznanie ważności każdego obywatela i zabezpieczenia jego interesów przez władze i ich system kontroli, sprawiedliwy system podatków, prawy system jurysdykcyjny, kształcenia, służby zdrowotnej, i ochrony najsłabszych; każdy obywatel wnosi maksimum swoich możliwości dla dobra wspólnego i jest ono umiejętnie redystrybuowane w celu pomnażania dobra wspólnego.
  Art. 10. Polityka państwa nakierowana jest na pełne zatrudnienie i ubezpieczenie społeczno-rentowe każdego obywatela. Część działalności wychowawczo-opiekuńczej i opieki nad niepełnosprawnymi mogą wspomagać wolontariaty, organizowane przez gromady czyny społeczne, i inne tp. formy aktywizacji społeczno-zawodowej.
  Art. 11. Wolność, zdrowie i życie człowieka podlega ochronie prawnej. Uchylenie tych praw tylko w warunkach szczególnych, np. wojna. Ograniczanie wolności lub jej pozbawienie tylko po prawomocnym wyroku sądowym za przestępstwa szczególnie szkodliwe z punktu interesu społecznego; zagrożenie życia lub zdrowia innych.
  Art. 12. Zabroniona jest dyskryminacja ze względu na pochodzenie, płeć, majątek, miejsce w strukturze społecznej, czy poglądy polityczne poza sprzecznymi z celami podstawowymi ustawy, czyli szkodliwymi dla Narodu i Państwa Polskiego. Nieważne są umowy międzynarodowe, zawierane przez władze tajnie bądź jawnie, ograniczające prawa Narodu podane wyżej.
  Art. 13. Praca jest obowiązkiem i główną podstawą rozwoju, bogactwa i potęgi Narodu i Państwa Polskiego, dlatego pozostaje pod szczególną ochroną władz.
  Art. 14. Władze Narodu Polskiego strzegą dziedzictwa narodowego, w tym badań i publikacji prawdy historycznej, niepodległości i godnego życia Narodu, w istniejących granicach, wspomagają Polonię.
  Art. 15. Na straży bezpieczeństwa we- i zewnętrznego Państwa i Narodu stoi armia, służby bezpieczeństwa i policja a także formacje samorządowe oparte na samokształceniu wspieranym z samorządów.
  Art. 16. Obieg pieniądza realizuje Narodowy Bank Polski i jest gwarantem operacji finansowych bankowych wszystkich szczebli z założeniem wykazywania szkodliwego lichwiarstwa i spekulacji giełdowych.
  NBP Kontroluje kredytowanie i pożyczki, także w kasach zapomogowo-pożyczkowych.
  Art. 17. Majątek z przestępstw korupcyjnych, kryminalnych, kradzieży, i lichwy oraz działań na szkodę Państwa i Narodu podlegają konfiskacie.
  Art. 18. Zabrania się tworzenia i działania partii politycznych rozbijających Naród Polski i Państwo Polskie.
  Art. 19. Religia jest osobistą sprawą obywatela. Przynależność do jakiegokolwiek wyznania nie może być używana przeciwko podstawowym interesom Państwa i Narodu.
  Art. 20. Wybory: co dwa lata każda gromada wybiera 3-ch kandydatów do kolegium społecznego. Co 4 lata aktualnie wybrani kandydaci z 200 gromad w głosowaniach układają listę kandydatów na mandat sejmowy. Na liście wyborczej mandatowej do Sejmu ujmowane są kandydatury, które uzyskały 10 głosów lub więcej w wyborach kandydackich. Posłowie na Sejm zwalniają miejsce dla kandydata do kolegium społecznego, który jest dolosowywany w konkretnej gromadzie.
  Kadencja sejmu trwa 4 lata.
  Po wyborach kandydaci niewybrani i pozostali przedstawiciele gromad tworzą rezerwę kadrową trybunałów i kolegiów.
  Dobór kolegiów orzekających w czynnik wspólnotowy następuje drogą losowania, według kolejności wykorzystania. Stąd tworzy się rezerwa kadrowa administracji państwowej.
  Sędzimir orzeka w sprawach ważności Konstytucyjnej Ustaw, wprowadzenia stanów nadzwyczajnych na terenie całego kraju, odwołaniach werdyktów najważniejszych: zbrodnie, afery, zdrady ojczyzny, w składzie 18-osobowym: 6 sędziów zawodowych, 6 posłów, 6 przedstawicieli wspólnot[losowo].
  Przedstawiciel wspólnotowy w trybunale, sądzie lub kolegium składa przysięgę typową dla obowiązku i musi się wykazać walorami wystarczającymi do obiektywnego opiniowania zagadnień.
  Art. 21. Posiedzenia robocze trybunałów i sądów mogą odbywać się zdalnie przy zabezpieczeniu procedury poufności.
  Art. 22. Polski obywatel nie może być sądzony przez obce sądy i żaden wyrok polskiego wymiaru sprawiedliwości nie może być zmieniany przez sądy i instytucje obce.
  Art. 23. Edukacja jest obowiązkowa do poziomu wykształcenia średniego. Każdy absolwent szkoły średniej powinien wykazać się biegłą znajomością łatwego języka międzynarodowego i obsługi komputera. Nieobligatoryjne jest uzyskanie prawa jazdy. Szkoły po zakończeniu nauki oprócz świadectwa wystawiają ankietę preferencyjną absolwenta.
  Państwo rozpowszechnia maksymalnie wspomagający bezpłatny system zdalny nauki wszystkich szczebli oparty na byłych nauczycielach i wykładowcach szkół wszystkich szczebli oraz kółka pozalekcyjne.
  Art. 24. Nauka w szkołach powszechnych jest bezpłatna od szkoły podstawowej do ukończenia studiów wyższych. Uczniowie biedni szkół podstawowych dostają podręczniki i pomoce naukowe bezpłatnie. Na wyższych poziomach wspieranie nauczania przez system stypendiów.
  Art. 25. Państwo wspiera system samokształceniowy poprzez sieć bibliotek multimedialnych oraz dostępność do materiałów w zapisie cyfrowym każdego zainteresowanego przy ograniczeniach tylko ze względu na bezpieczeństwo państwa. Każdy ma prawo, także w sposób amatorski prowadzić badania naukowe pod zwykłymi rygorami dostępności.
  Art. 26. Służba zdrowia państwowa jest bezpłatna.
  Art. 27. Armia dzieli się na jednostki zawodowe, tzw. gwardia narodowa, jednostki mieszane: częściowo z poboru oraz jednostki paramilitarne samokształceniowe w obrębie samorządowym.
  Art. 28. Zdrowotność i siłę Narodu Państwo rozwija także przez system klubów sportowych i rekreacyjnych, turnieje dla całych rodzin, itp.
  Art. 29. Sądy orzekają w składach 3-osobowych: sędzia, przedstawiciel administracji, przedstawiciel wspólnoty podsądnego.
  Art. 30. Środki masowej informacji: telewizja, radio i prasa nie mogą prowadzić propagandy faszystowskiej, propagujących narkotyki i demoralizację, osłabiającej siłę Państwa i podawać kłamstwa historyczne.
  Art. 31. W przypadku znajdowania się pod okupacją, czy obcym zniewoleniem Naród ma prawo siłowo przejąć władzę i zaprowadzić porządek prawny likwidując podległość…

 21. erilo 30 kwietnia 2011 o 1:00 pm

  A JAK RATOWAĆ PAŃSTWO?
  PROSZĘ BARDZO!:

  podatki i emerytury.
  Krótko i węzłowato:
  1. każdy po uzyskaniu wieku emerytalnego [60, 65 lat] nabywa takie prawo.
  2. podstawowa emerytura jednakowa dla wszystkich, którzy ukończyli ten wiek, bo to przecież jednostka nieproduktywna.
  3. dodatek do emerytury dostajesz za każdy rok pracy 1%, czyli największa emerytura raczej nie przekroczy 150% stawki podstawowej. Na emeryturze po każdym roku następuje zmniejszenie jej wartości o 1% dotychczasowej wartości, co nie likwiduje ew. rewaloryzacji inflacyjnej.
  4. Czyli 90-latek po 30 latach pracy ma 105% emerytury[100+30/lat pracy/-25/lat na emeryturze/]%, a np. stały inwalida 70-latek, co nigdy nie pracował, 95% stawki emerytalnej[100-5/lat na emeryturze/].
  5. Dorabiać do emerytury można i wypracowywać następne procenty.
  6. Służby mundurowe i specjalne mogą mieć wyższy współczynnik za dyspozycyjność, czyli czuwanie, a więc np. 1,5%, a nie 1% za rok pracy. U nich roczne przebywanie na emeryturze też zmniejsza wartość o 1% w następnym roku emeryckim.
  7. Każdy obywatel dorosły bez dochodów, bezdomny, musi mieć środki do przeżycia, minimum na poziomie stawki wyżywieniowej aresztanta + 10% dodatek transportowy oraz ubranie [drelich, koszula, skarpety, obuwie] co 6 m-cy. Oraz adres noclegowy, gdzie ma zawsze możliwość przenocować
  Skala progresywna od dochodów osobistych:
  0% – do 10 tys zł/rok
  20% – powyżej 10tyszł/rok do 50tyszł/rok
  40% – pow. 50tys.zł/rok do 200tyszł/rok
  60% – powyżej tej kwoty.
  Podatek katastralny od wartości stałej i ruchomej.
  Nieopodatkowana jest wartość majątku poniżej 50 tys. euro na osobę.
  Powyżej 50 tys. euro do 200 tys euro – 1% rocznie
  Powyżej 200 tys. euro – 2% rocznie.
  VAT pozostaje jako podatek obrotowy, czyli nie płacą go cywilni obywatele, ale firmy tak.

 22. FAKIR 30 kwietnia 2011 o 1:25 pm

  Jestem pewien, że żadna Konstytucja nie ma sensu jeśli waluta mnoży się poprzez emisję pieniądza oprocentowanymi kredytami.
  Taki system nakłada na produkty wyższe ceny, niż wynosi suma pieniędzy wkładana jako siła nabywcza do portfeli społeczeństwa. Ludzie płacą nawet trzykrotnie więcej za to co sami wyprodukowali 🙂 Jednym słowem upodlenie, niewolnictwo i dramat!
  Nie wiem co ma dać zagłębianie się w szczegółowe wyliczenia i paragrafy dotyczące przyszłych emerytur, jeśli wiadomo dzięki matematyce, że system rozkłada się w ciągu około 50-60 lat. Nie ma innej możliwości jak bankructwo. Czy mam Was uczyć matematyki??? Co wyniosła większość z podstawówki??? Czy nie byliście na lekcji „procent składany”

  • monitorpolski 30 kwietnia 2011 o 3:12 pm

   Żadne plany emerytalne nie mają tu sensu – zapomnijcie o emeryturze, w planie jest jedynie eutanazja po 60 r życia. Dlatego musimy się już dzisiaj organizować w grupy, które będą się same zaopatrywać i utrzymywać.

 23. sono 30 kwietnia 2011 o 1:28 pm

  Kolejne bardzo ciekawe video @dutchsinse a propos NEw Madrid fault line. Wyglada na to, ze tama ,ktora maja zburzyc wojska zaleje i wymoczy dokladnie sejsmiczny rejon w okolicy Uskoku NMadrid. Knuja cos skunksy jedne, knuja na potege.

  • monitorpolski 30 kwietnia 2011 o 3:10 pm

   Albo pod pozorem tego że wylała tama zaleją dużo większy obszar. Pewnie, że knują, to są ludobójcy jakiś świat jeszcze nie widział, totalne zwyrodnienie.

   • millena461 30 kwietnia 2011 o 11:57 pm

    MONITOR wlasnie przez New Madit Zone przejezdza moj maz – jest tradicznie wszedzie zalane woda budowane sa waly p/powodziowe. Wody rowno z mostami.Na Hwy 57 S prawie wylewa sie woda. TRAGEDIA wszedzie. Niestety deszcz pada dalej. Ciekawe co bedzie w Arkansas tam podobno niektore drogi i highways sa pozamykane . Mowiac szczerze nie rozumie co da „wywalenie” tamy?? przeciez wiecej obszarow bedzie pod woda !!

   • kosiardeyablos 2 Maj 2011 o 9:08 am

    NL-NH – No Live-No Human czyli choroba przenoszona drogą płciową, po naszemu NL to Nie Ludzie, Pozdro Monitor!!!

 24. FAKIR 30 kwietnia 2011 o 1:31 pm

  Każdy pieniądz w obecnym systemie jest obciążony DŁUGIEM i jest wpisany w aktywa banków! Własnością banków komercyjnych są prawie wszystkie pieniądze na świecie, więc w jaki sposób należy je spłacić???
  Każdy nowy pieniądz, który jest potrzebny do spłaty uprzednich pożyczek musi powstać jako kolejny DŁUG, więc powstaje procent składany, czyli dług rosnący wykładniczo.

  „Przekręt w którym bank tworzy pieniądze jest tak prosty, że budzi odrazę”
  John K. Galbraith

 25. FAKIR 30 kwietnia 2011 o 1:39 pm

  Obsługa długu jest największym problemem. MFW działa właśnie w ten sposób, że „przejmuje” kolejne niepodległe kraje poprzez kredyty, które bardzo ciężko spłacić.
  Bułgaria spłaciła w 2010 roku kredyty z MFW i nie chce następnych. Rumunia również nie chce następnych. Węgry nie chcą następnych.
  Każdy dobry człowiek, który chce rozwoju swojego kraju powinien wiedzieć, że podstawową sprawą wiodącą do dobrobytu jest drukowanie nieoprocentowanych pieniędzy przez niepodległy Rząd. Każde bicie piany przez większość tzw „ekonomistów” o zagrożeniu inflacją i inne pierdoły to zwykłe szatańskie odwracanie kota ogonem.

 26. FAKIR 30 kwietnia 2011 o 1:40 pm

  Obsługa długu jest największym problemem. MFW działa właśnie w ten sposób, że „przejmuje” kolejne niepodległe kraje poprzez kredyty, które bardzo ciężko spłacić.
  Bułgaria spłaciła w 2010 roku kredyty z MFW i nie chce następnych. Rumunia również nie chce następnych. Węgry nie chcą następnych.
  Każdy dobry człowiek, który chce rozwoju swojego kraju powinien wiedzieć, że podstawową sprawą wiodącą do dobrobytu jest drukowanie nieoprocentowanych pieniędzy przez niepodległy Rząd. Każde bicie piany przez większość tzw „ekonomistów” o zagrożeniu inflacją i inne pierdoły to zwykłe szatańskie odwracanie kot ogonem.

  • monitorpolski 30 kwietnia 2011 o 4:25 pm

   Polska ze ś.p. S. Skrzypkiem też nie chciała. Gdy przyszedł Belka to stałą się rzecz wielka – ten zaakceptował kolejne zadłużenie. To jest działalność kryminalna na najwyższym szczeblu, chyba sobie z tego zdajecie sprawę. Dlatego to jest jednym z najważniejszych motywów mordu na ś.p. Prezydencie RP i 95 innych osobach, w tym S. Skrzypku.

 27. MOL 30 kwietnia 2011 o 2:08 pm

  z artykułu o darmowej energii:zainteresował mnie środek MMS. Nie słyszałam o tym wcześniej Ci którzy też nie to polecam http://www.era-zdrowia.pl/suplementy-zdrowia/mms/mms-cudowny-suplement-mineralny.html Warto nawet zaopatrzyć się w taki suplement.

  • monitorpolski 30 kwietnia 2011 o 3:05 pm

   Pisaliśmy o tym na grypa666 w 2009, zobacz linki, szukaj hasła „MMS”:
   http://www.google.pl/#sclient=psy&hl=pl&source=hp&q=site%3Ahttp%3A%2F%2Fgrypa666.wordpress.com%20MMS&aq=&aqi=&aql=&oq=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=82646d270c7a251d&pf=p&pdl=3000

   Np:
   zyta powiedział/a
   3 Wrzesień 2009 @ 1:33 am
   Ta info. tez sie pewnie przyda w tych ciezkich czasach.
   http://kazik1.republika.pl/Inne/MMS-Lek_XXI_w.htm

   Lek na miarę XXI wieku
   Cudowny mineralny suplement (MMS)

   Pokonuje przeziębienia w ciągu około godziny, pokonuje grypę w mniej niż 12 godzin, pokonuje zapalenie płuc w mniej niż 12 godzin, leczy raka setki razy skuteczniej niż jakiekolwiek inne kuracje, leczy zapalenia wątroby typu A, B i C. Leczy zapalenie wyrostka robaczkowego, reumatoidalne zapalenie stawów i setkę innych chorób.

   — Jim Humble

   Tak odkrywca, Jim Humble, charakteryzuje skuteczność tego zaiste niezwykłego lekarstwa. Sprawą tą zainteresowałem się po zapoznaniu sie z wywiadem zamieszczonym wśród wielu innych ciekawych materiałów witryny Project Camelot. Autor wydaje się być osobą uczciwą. Z pewnością nie robi jakiegoś wielkiego przekrętu dla pieniędzy. Tysiące ludzi wyleczonych (blisko milion z malarii) niemalże expressowo są wymownym świadectwem skuteczności tego lekarstwa.
   W Polsce MMS można nabyć po przystępnej cenie (69 zł plus koszty przesyłki) zamawiajając przez internet. Ze względu na prawdziwie rewelacyjną skuteczność na mnóstwo chorób, specyfik ten po wprowadzeniu do powszechnego stosowania mógłby doprowadzić do … bankructwa przemysłu farmaceutycznego a także rewolucji w szpitalnictwie. Bo, jak gdzieś mówi Humble, po kilku dniach stosowania, szpital opuściłaby na dobre większość pacjentów. Z tego prostego powodu nie można się niestety spodziewać, żeby niebawem MMS było dostępne zwyczajnie w aptekach, lub przynajmniej dało się usłyszeć coś o jego zaletach w mass mediach!
   By nie narazić się oficjalnemu systemowi zdrowotnemu, MMS nazwano ‘suplementem diety’, a polscy sprzedawcy oferują go nawet jako środek uzdatniania wody! W tej sytuacji ważne jest, aby możliwie jak najszerzej rozpowszechnić wiedzę o MMS poprzez internet. Obecnie w kilku witrynach można już sporo przeczytać po polsku na ten temat. Dla wygody zainteresowanych ważniejsze z tych rozproszonych materiałów zebrałem i zredagowałem (opatrując adresem oryginału) w postać 24-stronicowej broszury w formacie pdf, którą można pobrać stąd. Radzę jeszcze zajrzeć na tę stronę, gdzie jest artykuł z Nexusa, oraz na tę, gdzie m.in. przestrzega się przed używaniem kupnych soków w kartonikach w celu rozcieńczania MMS i dla poprawy smaku – lepiej wziąć w to miejsce wodę lub sok świeżo wyciśnięty z jabłek. Pod tym adresem są konkrety oferty sprzedaży mniejszych, 20-mililitrowych buteleczek z MMS (po 10 zł).
   Poniżej przedstawiam kilka dodatkowych tekstów, które wybrałem z materiałów angielskojęzycznych. W szczególności przytaczam tu przepis sporządzenia lekarstwa MMS w warunkach domowych, w kuchni, zaczerpnięty z drugiego tomu książki Humble. Niechaj jednak Czytelnik nie zaczyna od poniższych tekstów, a przynajmniej niech na tym nie poprzestanie, gdyż nie znajdzie tutaj najbardziej podstawowych informacji. Można kupić całą książke Jima po polsku, ale nie każdy będzie ryzykował jej zakupu (za 69 zł), dlatego na początek jeszcze raz odsyłam do zbioru MMS_w_internecie.pdf oraz wskazanych tam oryginalnych stron internetowych, gdzie można znaleźć też prezentacje wideo. Również niniejszą stronę, która zawiera wyłącznie moje tłumaczenia, udostępniam w postaci gotowej do wydrukowania (14 stron w pliku MMS-Lek_XXI_w.pdf, w wersji z 13 kwietnia 2009), po to, aby Internauta mógł przekazać dobrą nowinę bliskim i znajomym w potrzebie, którzy nie mają dostępu do internetu.
   — KMB

   • MOL 30 kwietnia 2011 o 6:28 pm

    dzięki

   • MamyPojechane... 1 Maj 2011 o 11:22 am

    Zarzuc Monitor proszę jakiś pewny adr internetowy gdzie można to zamowi i żeby to było to co ma być a nie „wietnamska masc na wszystko”. Jak mi to uleczy zatoki to będę to promował gdzie tylko się da.
    Z góry dzięki…

 28. Seba 30 kwietnia 2011 o 2:08 pm

  Szanowni Państwo! Mam zaszczyt zaprosić Państwa do obejrzenia najnowszego felietonu Pana Jana Pietrzaka.

  • kosiardeyablos 2 Maj 2011 o 9:52 am

   Seba! To było mocne, na poprawe humoru jak znalazł – Jan Pietrzak Rządzi! hahahaha!

 29. andropow 30 kwietnia 2011 o 2:49 pm

  http://www.swpc.noaa.gov/ – Slonce znow lekko szaleje, warunki zdaja sie sprzyjac temu by wykorzystac je i haarp do spowodowania trzesienia ziemi, jesli ta hipoteza bylaby prawdziwa.

 30. Fakir 30 kwietnia 2011 o 3:40 pm

  Jan Pietrzak jest wspaniałym człowiekiem. Jeden z niewielu z pierwszych stron gazet, który odważył się powiedzieć PRAWDĘ o raku toczącym Polskę i Europę Środkową.
  Innym którego bardzo cenię jest Stan Tymiński.
  Stan Tymiński był moim Prezydentem i będzie na zawsze. Wygrał wybory z Wałęsą. Mam nadzieje, że podobnie jak TW Bolek oliwa na wierzch wypłynie i wraz z nią wszystkie fałszerstwa

 31. erilo 30 kwietnia 2011 o 4:08 pm

  Fakir :

  Jan Pietrzak jest wspaniałym człowiekiem. Jeden z niewielu z pierwszych stron gazet, który odważył się powiedzieć PRAWDĘ o raku toczącym Polskę i Europę Środkową.
  Innym którego bardzo cenię jest Stan Tymiński.
  Stan Tymiński był moim Prezydentem i będzie na zawsze. Wygrał wybory z Wałęsą. Mam nadzieje, że podobnie jak TW Bolek oliwa na wierzch wypłynie i wraz z nią wszystkie fałszerstwa

  no popierajta się tu żydki popierajta!
  przecież żywym dowodem że to pejsaty titanic to wycięcie linka do mnie.
  cośta pokazali przez te 22 lata łąjdactwa?
  zniszczyliśta tylko kraj i każeta to wielbić razem z tym łotrem jp2?
  gdzie wy szmatłąwce prowadzita Polaków, no gdzie?
  jak nie kaczor=rabin, to rydzyk, to zdrajca Świtoń, jak nie bubel ub/mosad, to Pietrzak inna zaraza, a to znowu fulford, czy inny niedomyty, obrzezaniec.

  • monitorpolski 30 kwietnia 2011 o 4:21 pm

   W czym Kazimierz Świtoń jest zdrajcą. Coś mnie się zdaje, że kto inny jest tu zdrajcą… I nieźle mi miesza na blogu. Kazimierz Świtoń nieźle im zalazł za skórę i mimo swoich prawie 80 lat nadal nieźle daje:

  • zenobiusz 30 kwietnia 2011 o 5:50 pm

   ja jestem stalinowcem i narodowym socjalistą.
   zapraszam wszystkich do współpracy, którzy chcą odsunąć żydów od władzy w Polsce i zbudować socjalizm bez żydów; czyli nacjonalizacja głównych działów gospodarki weryfikacja majątków z ostatnich 21 lat, czyli odebrania zawłaszczonego przez żydów majątku narodwoego skala progresywna podatkowa do 70%, likwidacja krk, zakaz publikacji biblii i innych sjonistycznych kłamstw, likwidacja systemu żydowskiej jurysdykcji i reaktywacja struktur państwa systemie gromadnościowym.
   resztę wyjaśnię w korespodnencji bezpośredniej: Waldek Pastuszka, Sosnowiec BMC 36/19, epo:mailto:erilo2@neostrada.pl
   na pewno obalimy wszystkie pomniki jp2 i postawimy przynajmniej jeden pomnik Stalinowi, geniuszowi, który dokonał największego dobra dla Polski i Polaków.
   A już jest PO wszystkim nie POdołamy POgonić amerykanów żydów i kapitalistów zachodnich To już koniec POlski Wyrok wykonają na nas

   http://www.pardon.pl/artykul/11100//9

   Zaproś może do dyskusji na maila,i nie śmieć tu.

   • zenobiusz 30 kwietnia 2011 o 5:55 pm

    Mam nadzieję,że wszyscy mają jasność.Kim jest ten”pan”,i co go tu sprowadza, ???

 32. kosciie 30 kwietnia 2011 o 4:23 pm

  Plastry miodu? To zwykle zaklocenia, zobacz sobie tutaj, u nas tez sa:
  http://www.zagle.pogodynka.pl/index.php/radar

  I w kazdym kraju ktory ma radary dopplerowskie.

 33. erilo 30 kwietnia 2011 o 4:36 pm

  pewnie Cię to kolego zdziwi, ale Świtoń jest zdrajcą.
  i ubekiem, i żydem ukrytym.
  jednym z dowodów na to, że jest zdrajcą jest to że startował do Sejmu z listy RAŚ.
  a ty nie wiesz z kim rozmawiasz.
  Byłem najbliższym współpracownikiem Świtonia przez dwa lata. razem z nim zakładałem Ruch Ratowania Narodu Polskiego.
  To ja go zawoziłem z namiotem na Żwirowisko.
  to ja zadałem pytanie bp. Rakoczemu puszczone przez tv w świat: – czyt o prawda Ekscelencjo, że na miejscu Krzyża, gdzie było miejsce kaźni Polaków będzie teraz ubliżający nam żydowski znak?
  ale kiedy zdradził sprawę polską odsunąłem się od niego.
  bo z kim on się teraz zadaje?
  albo na Krak. Przedm. bronił fikcji, czyli rabina Kalksteina, to za chwilę
  ze szmalcownikiem Kobylańskim, i innymi żydami: Nowakiem, Benderem najeżdżali na kaczora.
  Bo Ty, Polaku, masz się nie zorientować w temacie.
  nie patrz na żyda, czuj się odpowiedzialny sam!
  to Ty jesteś premierem prezydentem, ojcem narodu. nie jakiś menda Lepper, czy Życiński, na miły Bóg!
  zgadza się, sprawa prawie beznadziejna. bo np. jesteś premierem i kogo weźmiesz do służb specj.? Macierewicza? Czempińskiego? Polko? Kuźniara?
  przecież to debile nie mający pojęcia o niczym!
  a ci oficerowie!
  te ich wpisy tutaj!
  ja bym wam dał diety za obsługę tego portalu, jak wałęsa od was mądrzejszy!

  • monitorpolski 30 kwietnia 2011 o 7:03 pm

   Już ci raz powiedziałem na co cierpisz, teraz powiem łagodniej – jesteś przewrażliwiony. Ubecję i resztę o których piszesz można łatwo rozpoznać po tym, że są posiadaczami. Mają restauracje, domy, majątki, pozycje. A co Świtoń ma? Śmierdzące stare mieszkanie i sfrustrowaną żonę, tyle bidula przeszła.
   Cała rodzina jest represjonowana, synowie i wnuki nie mogą znaleźć pracy, bo nazwisko jest na liście do odstrzału. Nie przekonasz mnie, pewnie się pokłóciliście o bzdet, bo p. Kazimierz też potrafi czasem coś palnąć, taka jego natura. A z Krakowskim Przedmieściem to inna historia, znam ją bo robiłem serię reportaży, ale to nie na publiczny komentarz. Też się dałem wpuścić. Oni są naprawdę dobrzy w mieszaniu…
   Zastanów się, weź telefon, zadzwoń do niego – na pewno się dogadacie.

  • zenobiusz 30 kwietnia 2011 o 7:58 pm

   „a ty nie wiesz z kim rozmawiasz.

   http://www.pardon.pl/artykul/11100//9
   „ja jestem stalinowcem i narodowym socjalistą.
   zapraszam wszystkich do współpracy, którzy chcą odsunąć żydów od władzy w Polsce i zbudować socjalizm bez żydów; czyli nacjonalizacja głównych działów gospodarki weryfikacja majątków z ostatnich 21 lat, czyli odebrania zawłaszczonego przez żydów majątku narodwoego skala progresywna podatkowa do 70%, likwidacja krk, zakaz publikacji biblii i innych sjonistycznych kłamstw, likwidacja systemu żydowskiej jurysdykcji i reaktywacja struktur państwa systemie gromadnościowym.
   resztę wyjaśnię w korespodnencji bezpośredniej: Waldek Pastuszka, Sosnowiec BMC 36/19, epo:mailto:erilo2@neostrada.pl
   na pewno obalimy wszystkie pomniki jp2 i postawimy przynajmniej jeden pomnik Stalinowi, geniuszowi, który dokonał największego dobra dla Polski i Polaków.”

   Teraz już wszyscy wiedzą.I kto był żmiją i zdrajcą przy Świtoniu,ha????

 34. Seba 30 kwietnia 2011 o 5:10 pm

  Komentarz z bloga Urbasia:

  Przygotowania na III wojnę światową i upadek meteorytu na półkuli północnej.
  Po beatyfikacji JPII rozpocznie się największa akcja w historii świata związana z przeniesieniem najważniejszych rzeczy z biblioteki watykańskiej do wybudowanego schronu.
  Ja się pytam po co???? Ot tak pewnie dla zabawy,
  Czytajcie włoskie gazety a się dowiecie jak daleko to wszystko zaszło.
  Tunezyjscy emigranci to tylko pretekst do zamykania granic.

  http://www.catholicnews.com/data/stories/cns/0804179.htm

 35. Sully 30 kwietnia 2011 o 5:13 pm

  Cześć! Monitor co to jest MMS? Z góry dziękuję za odpowiedź! Słuchaj czy nie popadasz w paranoję..przecież trzęsienia ziemi były od zawsze, tornada podobnie, wybuchy wulkanów również…to natura może niekoniecznie ktoś tym steruje? Pozdrawiam wszystkich!

 36. Seba 30 kwietnia 2011 o 5:20 pm

  Merkury to najbliższa Słońca planeta naszego Układu. Warunki na niej panujące sprawiają, że jest mało prawdopodobne, by człowiek kiedykolwiek wzniósł tam swoje bazy. Niemożliwe jest, by funkcjonowało tam życie w jakiejkolwiek znanej nam postaci. A jednak naukowcy analizując ostatnio zdjęcia powierzchni Merkurego wykonane przez sondę Messenger przecierali oczy ze zdziwienia. Na fotografiach, które opublikowała NASA widać tajemnicze znaki oraz kratery układające się w dziwne wzory.

  http://tiny.pl/hd3gv

  • kev 1 Maj 2011 o 7:05 pm

   Seba :

   Merkury to najbliższa Słońca planeta naszego Układu. Warunki na niej panujące sprawiają, że jest mało prawdopodobne, by człowiek kiedykolwiek wzniósł tam swoje bazy. Niemożliwe jest, by funkcjonowało tam życie w jakiejkolwiek znanej nam postaci. A jednak naukowcy analizując ostatnio zdjęcia powierzchni Merkurego wykonane przez sondę Messenger przecierali oczy ze zdziwienia. Na fotografiach, które opublikowała NASA widać tajemnicze znaki oraz kratery układające się w dziwne wzory.
   http://tiny.pl/hd3gv

   Na WP to można nawet przeczytać o kurach znoszących złote jaja.

 37. Sully 30 kwietnia 2011 o 5:24 pm

  Dobra, przeczytałam linka poniżej, już wiem co to MMS;-)

 38. erilo 30 kwietnia 2011 o 6:31 pm

  Z nastaniem wieczoru zajął miejsce u stołu razem z dwunastu . (21) A gdy jedli, rzekł: Zaprawdę, powiadam wam: jeden z was mnie zdradzi.

  • zenobiusz 30 kwietnia 2011 o 8:05 pm

   Ja cię cytuje żałosny przygłupie.Naucz się rozumieć to co czytasz.Teraz też cię cytuję.

   – Tak naprawdę to powołałem do życia inny, nowy język. nazwałem go ERILO, jest to skrót od Esperanto Rapida Internacia Lingvo. Przez cały czas pracowałem nad tym, by przygotować także słownik i gramatykę wraz z ćwiczeniami, która pozwoli szybko nauczyć się tego języka – wyjaśnia Waldemar Pastuszka.

   No proszę język dla NWO.Nie docenili skoro zarabiasz w sieci pluciem na Jana Pawła II.

   • zenobiusz 30 kwietnia 2011 o 8:32 pm

    Erilo może byc w przyszłości językiem zjednoczonej Europy.
    http://erilo.webpark.pl/index‚.htm

  • zenobiusz 30 kwietnia 2011 o 9:35 pm

   Lista nr 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
   skrót nazwy: Komitet Wyborczy PSL
   http://www.pkw.gov.pl/katalog/artykul/15790.html
   PASTUSZKA Waldemar Władysław
   inż. transportu, Sosnowiec
   członek partii: Polskie Stronnictwo Ludowe
   złożył oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i art. 4 powołanej ustawy

   Nie wybrali ???Mój ty biedaku sfrustrowany,a tak się pięknie zapowiadało,z SLD,czy z PO,ale zawsze u żłoba.

 39. MamyPojechane 30 kwietnia 2011 o 10:28 pm

  Sorki za off top ,ale rece opadaja…

  http://konflikty.wp.pl/title,Irak-zaplaci-amerykanskim-zolnierzom-odszkodowania,wid,13367911,wiadomosc.html

 40. jarosK 1 Maj 2011 o 12:14 am

  powiedzcie mi ,cóż my możemy na to wszystko? Jak się zabezpieczyć, jak żyć z tą wiedzą? Powiedzieć znajomym , rodzinie i co dalej?Kupić złoto, tonę ryżu, zgromadzić zapasy wody, butle z gazem , a może więcej butli, zapałki,świeczki, Biblie? Zbudować bunkier, może kupić generator i zapas ropy? Plastry, aspiryne, bandaże, środki higieniczne,itp ?Schować się do bunkra i czekać?…Tak czytam te wszystkie wiadomości i wierze , że istnieje spisek, bo to widać gołym okiem..Umieralność na raka coraz częstsza musi mieć gdzieś swoje źródło i inne przypadki chorób tzw cywilizacyjnych…Ale kto potrafi odpowiedzieć na to pytanie: co zwykły ,szary śmiertelnik może zrobić z taką wiedzą?

  • zenobiusz 1 Maj 2011 o 8:09 am

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/29/doswiadczenie-podczas-ostrzezenia-i-modlitwy-o-natychmiastowe-przebaczenie/

   To przede wszystkim,poza tym zdrowy rozsądek.Pozdrawiam.

  • MOL 1 Maj 2011 o 8:27 am

   dzielić się nią, pisać na nk facebooku,wrzucać filmy z youtube, wysyłac maile ile się da- o wszystkim: Chemtrails,Zagrożenie promieniowaniem, Haarp, GMO, Szczepionki,przygotowania FEMA w USA do tzw. „ćwiczeń”, o patentach ukrywanych przed nami, o środowisku,że są rozwiązania byśmy mogli żyć w równowadze z nim, o tym że zamydlają nam oczy poprzez nie rzetelne informacje podawane w większości mediów.Nie patrzeć na to że się wyśmiewają- ja w takich sytuacjach myślę: jak mało wiesz człowieku! Jest ciężko ale to że ja robię to wszystko pozwala lepiej mi się czuć- bo robie tyle ile mogę. Ci którzy są ślepi zdziwią się prędzej czy pózniej!

  • kosiardeyablos 2 Maj 2011 o 9:42 am

   Po prostu – wprawić w ruch! Za twoim przykładem pójdą inni, efekt domina! I nie przejmować się NL-NH, daj a będzie ci dane, pokarz a będzie ii innym pokazane, dziel się a i innym bedzie podzielone! Jako przykład będziesz przykładem jak być przykładem dla innych, spoko luzik!

 41. kot 1 Maj 2011 o 9:59 am

  (1) Rodowód Jezusa Chrystusa, syna Dawida, syna Abrahama. (2) Abraham był ojcem Izaaka; Izaak ojcem Jakuba; Jakub ojcem Judy i jego braci; (3) Juda zaś był ojcem Faresa i Zary, których matką była Tamar. Fares był ojcem Ezrona; Ezron ojcem Arama; (4) Aram ojcem Aminadaba; Aminadab ojcem Naassona; Naasson ojcem Salmona; (5) Salmon ojcem Booza, a matką była Rachab. Booz był ojcem Obeda, a matką była Rut. Obed był ojcem Jessego, (6) a Jesse ojcem króla Dawida. Dawid był ojcem Salomona, a matką była /dawna/ żona Uriasza. (7) Salomon był ojcem Roboama; Roboam ojcem Abiasza; Abiasz ojcem Asy; (8) Asa ojcem Jozafata; Jozafat ojcem Jorama; Joram ojcem Ozjasza; (9) Ozjasz ojcem Joatama; Joatam ojcem Achaza; Achaz ojcem Ezechiasza; (10) Ezechiasz ojcem Manassesa; Manasses ojcem Amosa; Amos ojcem Jozjasza; (11) Jozjasz ojcem Jechoniasza i jego braci w czasie przesiedlenia babilońskiego. (12) Po przesiedleniu babilońskim Jechoniasz był ojcem Salatiela; Salatiel ojcem Zorobabela; (13) Zorobabel ojcem Abiuda; Abiud ojcem Eliakima; Eliakim ojcem Azora; (14) Azor ojcem Sadoka; Sadok ojcem Achima; Achim ojcem Eliuda; (15) Eliud ojcem Eleazara; Eleazar ojcem Mattana; Mattan ojcem Jakuba; (16) Jakub ojcem Józefa, męża Maryi, z której narodził się Jezus, zwany Chrystusem.

 42. kot 1 Maj 2011 o 10:08 am

  Tak więc w całości od Abrahama do Dawida jest czternaście pokoleń; od Dawida do przesiedlenia babilońskiego czternaście pokoleń; od przesiedlenia babilońskiego do Chrystusa czternaście pokoleń. (18) Z narodzeniem Jezusa Chrystusa było tak. Po zaślubinach Matki Jego, Maryi, z Józefem, wpierw nim zamieszkali razem, znalazła się brzemienną za sprawą Ducha Świętego. (19) Mąż Jej, Józef, który był człowiekiem sprawiedliwym i nie chciał narazić Jej na zniesławienie, zamierzał oddalić Ją potajemnie. (20) Gdy powziął tę myśl, oto anioł Pański ukazał mu się we śnie i rzekł: Józefie, synu Dawida, nie bój się wziąć do siebie Maryi, twej Małżonki; albowiem z Ducha Świętego jest to, co się w Niej poczęło. (21) Porodzi Syna, któremu nadasz imię Jezus, On bowiem zbawi swój lud od jego grzechów . (22) A stało się to wszystko, aby się wypełniło słowo Pańskie powiedziane przez Proroka: (23) Oto Dziewica pocznie i porodzi Syna, któremu nadadzą imię Emmanuel, to znaczy: Bóg z nami. (24) Zbudziwszy się ze snu, Józef uczynił tak, jak mu polecił anioł Pański: wziął swoją Małżonkę do siebie, (25) lecz nie zbliżał się do Niej, aż porodziła Syna, któremu nadał imię Jezus.
  (Ew.Mateusza 1:1-25)

 43. kot 1 Maj 2011 o 10:23 am

  (1) Gdy Jezus dokończył wszystkich tych mów, rzekł do swoich uczniów: (2) Wiecie, że po dwóch dniach jest Pascha, i Syn Człowieczy będzie wydany na ukrzyżowanie. (3) Wówczas to zebrali się arcykapłani i starsi ludu w pałacu najwyższego kapłana, imieniem Kajfasz, (4) i odbyli naradę, żeby Jezusa podstępnie pochwycić i zabić. (5) Lecz mówili: Tylko nie w czasie święta, żeby wzburzenie nie powstało wśród ludu. (6) Gdy Jezus przebywał w Betanii, w domu Szymona Trędowatego, (7) podeszła do Niego kobieta z alabastrowym flakonikiem drogiego olejku i wylała Mu olejek na głowę, gdy spoczywał przy stole. (8) Widząc to, uczniowie oburzali się, mówiąc: Na co takie marnotrawstwo? (9) Przecież można było drogo to sprzedać i rozdać ubogim. (10) Lecz Jezus zauważył to i rzekł do nich: Czemu sprawiacie przykrość tej kobiecie? Dobry uczynek spełniła względem Mnie. (11) Albowiem zawsze ubogich macie u siebie, lecz Mnie nie zawsze macie. (12) Wylewając ten olejek na moje ciało, na mój pogrzeb to uczyniła. (13) Zaprawdę, powiadam wam: Gdziekolwiek po całym świecie głosić będą tę Ewangelię, będą również opowiadać na jej pamiątkę to, co uczyniła

 44. kot 1 Maj 2011 o 10:34 am

  Wtedy jeden z Dwunastu, imieniem Judasz Iskariota, udał się do arcykapłanów (15) i rzekł: Co chcecie mi dać, a ja wam Go wydam. A oni wyznaczyli mu trzydzieści srebrników. (16) Odtąd szukał sposobności, żeby Go wydać. (17) W pierwszy dzień Przaśników przystąpili do Jezusa uczniowie i zapytali Go: Gdzie chcesz, żebyśmy Ci przygotowali Paschę do spożycia? (18) On odrzekł: Idźcie do miasta, do znanego nam człowieka, i powiedzcie mu: Nauczyciel mówi: Czas mój jest bliski; u ciebie chcę urządzić Paschę z moimi uczniami. (19) Uczniowie uczynili tak, jak im polecił Jezus, i przygotowali Paschę.

 45. kot 1 Maj 2011 o 10:51 am

  (1) A zatem zachęcam was ja, więzień w Panu, abyście postępowali w sposób godny powołania, jakim zostaliście wezwani, (2) z całą pokorą i cichością, z cierpliwością, znosząc siebie nawzajem w miłości. (3) Usiłujcie zachować jedność Ducha dzięki więzi, jaką jest pokój. (4) Jedno jest Ciało i jeden Duch, bo też zostaliście wezwani do jednej nadziei, jaką daje wasze powołanie. (5) Jeden jest Pan, jedna wiara, jeden chrzest. (6) Jeden jest Bóg i Ojciec wszystkich, który [jest i działa] ponad wszystkimi, przez wszystkich i we wszystkich. (7) Każdemu zaś z nas została dana łaska według miary daru Chrystusowego. (8) Dlatego mówi Pismo: Wstąpiwszy do góry wziął do niewoli jeńców, rozdał ludziom dary. (9) Słowo zaś „wstąpił” cóż oznacza, jeśli nie to, że również zstąpił do niższych części ziemi? (10) Ten, który zstąpił, jest i Tym, który wstąpił ponad wszystkie niebiosa, aby wszystko napełnić. (11) I On ustanowił jednych apostołami, innych prorokami, innych ewangelistami, innych pasterzami i nauczycielami (12) dla przysposobienia świętych do wykonywania posługi, celem budowania Ciała Chrystusowego, (13) aż dojdziemy wszyscy razem do jedności wiary i pełnego poznania Syna Bożego, do człowieka doskonałego, do miary wielkości według Pełni Chrystusa.

 46. OP 1 Maj 2011 o 11:22 am

  Dziekujemy Ci „kot” za przekaz ,pozostan nadal na tym portalu i uwazaj,czy nie beda sie dziac „rzeczy dziwne ale prawdziwe”.

  SALUT !

 47. erilo 1 Maj 2011 o 1:58 pm

  dziękuję niejakiemu zenobiuszowi, że mnie trochę reklamuje chociaż w krzywym zwierciadle.
  nie mogą mi nic zarzucić, więc nawet cytaty normalnie analizowane świadczą na moją korzyść.
  bo jaki jest wstyd że startowałem na posła, albo że nie współpracowałem z ub?
  oczywiście moja działalność była dużo szersza, bo i Olszewskiemu ROP organizowałem w Radomiu i Sosnowcu, kiedy jeszcze uważałem że którakolwiek z oficjalnych o0pcji politycznych może służyć Polsce.
  zresztą w chwili wolnej wrócę do tematu i zrobię jeszcze jedno nagranie z moim życiorysem, czego starałem się uniknąć bo uważam, że najpierw praca dla Polski, ale skoro „ęntelegęcja” się domaga, dostanie. i o moim ojcu też.
  wszystkich normalnie analizującym rzeczywistość zachęcam do przygotowywania materiałów ze swej dziedziny do uruchomienia wszechnicy polskiej na jesieni, czyli prowadzenia nauki każdego przedmiotu na każdym poziomie nauki, gdyż tylko w ten sposób wykosimy żydowszyznę z życia publicznego, kiedy odsłonimy że ich rektorzy i profesorowie nic nie umieją.
  a tymi szczekającymi kundelkami to nie ma się co przejmować, bo to głąby.
  teraz warczą za chwilę będą skowyczeć.

  • zenobiusz 1 Maj 2011 o 2:03 pm

   http://www.pardon.pl/artykul/11100//9
   „ja jestem stalinowcem i narodowym socjalistą.
   zapraszam wszystkich do współpracy, którzy chcą odsunąć żydów od władzy w Polsce i zbudować socjalizm bez żydów; czyli nacjonalizacja głównych działów gospodarki weryfikacja majątków z ostatnich 21 lat, czyli odebrania zawłaszczonego przez żydów majątku narodwoego skala progresywna podatkowa do 70%, likwidacja krk, zakaz publikacji biblii i innych sjonistycznych kłamstw, likwidacja systemu żydowskiej jurysdykcji i reaktywacja struktur państwa systemie gromadnościowym.
   resztę wyjaśnię w korespodnencji bezpośredniej: Waldek Pastuszka, Sosnowiec BMC 36/19, epo:mailto:erilo2@neostrada.pl
   na pewno obalimy wszystkie pomniki jp2 i postawimy przynajmniej jeden pomnik Stalinowi, geniuszowi, który dokonał największego dobra dla Polski i Polaków.”

   Ty chcesz robić wszechnice.??? Przecież nawet nie rozumiesz tego co czytasz.

 48. erilo 1 Maj 2011 o 3:51 pm

  zenobi!
  reklamuj mnie dalej, skoroś taki uparty, nie mam nic przeciwko, tylko zastrzegam mój tekst dajesz sprzed dwóch lat i mój adres sieciowy jest obecnie inny.
  poza tym puszczanie czyichś tekstów bez zgody to chyba niezbyt chlubne?
  więc nie wiem, kto tu jest bardziej nierozgarnięty, skoro to Ci już wytykałem, że sobie tego nie życzę?
  a ocenę poziomu wszechnicy zostaw internautom, po co wyprzedzasz fakty i siejesz defetyzm jak agent mosadu?
  powinno Cię raczej cieszyć to że obśmiejemy żydowszyznę i jej ciemnotę?
  a co do namiarów proszę bardzo, aktualne:
  http://www.youtube.com/user/Polonocentryzm
  http://www.multiupload.com/0IJ88ENNVX
  http://www.youtube.com/user/EriloTV

 49. erilo 1 Maj 2011 o 4:34 pm

  chyba zrozumiałem że clou niechęci p. Z. do mnie jest to, ze poprawność tego bloga to żydoamerykocentryzm, a nie prawda.
  stąd np. komuna, stalinizm to obraza a nie cnota.
  czyli pogląd ze średniowiecza.
  pora ratować zagubionych.
  lesson one:
  http://www.komsomol.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=435:maroi-sousa-qkamstwa-o-historii-zsrrq&catid=29:historia&Itemid=37

 50. lilu 1 Maj 2011 o 4:49 pm

  witam,
  weszłam dzisiaj na stronę henrymakow.com (pisze głownie o iluminatach) a tu reklama przeróbki silnika na wodę za $110 (link przenosi na stronę http://www.75news.com/henrymakow.html), czyli technologia jeśli ktoś pogrzebie w necie jest.

  • kosiardeyablos 2 Maj 2011 o 9:44 am

   Lilu! Kurka, na tym adresie zrobił się ERRORek, napenwo to jest ten link?

 51. Voila 2 Maj 2011 o 12:22 pm

  Silniki na wodę ? nie zupełnie ,na razie podaję link strony francuskiej ,gdzie pasjonaci wdrażają w swoich silnikach. Układy M.DAWIDA z wlotem powietrza silnikowego przez podgrzewany spalinami bojlerek z wodą i następnie przegrzana para jest dogrzewana w tzw. reaktorze (pręt w rurze podgrzewanej również spalinami) .
  http://quanthomme.free.fr

 52. bertolini 5 Maj 2011 o 8:41 am

  Oglądał ktoś ten wczorajszy pokaz auta na wodę ?

 53. Wojtek 10 Maj 2011 o 8:54 am

  No i jak z tym jeżdżeniem na wodę? Coś cicho jak na takie epokowe wydarzenie…