LINCZ NA CHOŁDZIE – BĘDZIEMY KOCZOWAĆ POD RPO, Rozmowa z J. Jachnikiem

Sprawa uwięzienia działacza społecznego z Krakowa, Tadeusza Chołdy, zaczyna być coraz bardziej śmierdząca. Na skargi Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu z Bielska-Białej zareagowały Ministerstwo Sprawiedliwości i Krajowa Rada Sądownicza. Natomiast na tę, jak i inne skargi nie zareagował Rzecznik Praw Obywatelskich, mimo że ustawowo ma na to 30 dni. Świadczy to tylko o fasadowości tej instytucji, dlatego też Jerzy Jachnik zapowiada, że w ciągu najbliższych kilku tygodni dojdzie do wielotygodniowej pikiety pod biurem RPO, w samym centrum Warszawy. Bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=O3mL4Uda890

Reklamy

10 responses to “LINCZ NA CHOŁDZIE – BĘDZIEMY KOCZOWAĆ POD RPO, Rozmowa z J. Jachnikiem

 1. Kuba 1 Maj 2011 o 11:03 pm

  Proponuje odbic tego milego Pana… sila:)

  Polubienie

 2. Józef Bizoń 2 Maj 2011 o 12:40 am

  Polska strukturami mafijnymi stoi. Immunitety=wybraństwo=bezkarność=draństwo.
  To jest dorobek wszystkich ekip [bez żadnego wyjątku] ostatniego 20-lecia – kontynuacja PRL w nowym wydaniu. Cynizm i bezczelność istniejący od lat na górze przekłada się na to samo na dołach. Jest to efekt dokonanej zdrady Rzyczypospolitej ubranej w nimb odzyskanej wolności, jest to efekt totalnego zakłamania we wszystkich liczących się mediach. Praktyką stało się wykańczanie ludzi politycznie niewygodnych przy pomocy sądów.

  Polubienie

 3. Stanisław 2 Maj 2011 o 7:56 am

  Jeżeli ma dojść do pikiety, to działacze powinni mieć zagwarantowaną ochronę, by żadne pijane wyrostki działające na zlecenie poprawnych politycznie nie mogły narobić smrodu podobnego do tego jaki powstał gdy ludzie ustawili krzyż i znicze pod siedzibą prezydenta.

  Ówczesna „bezradność” władz porządkowych pokazała prawdziwe oblicze tych co nimi zarządzają, jeżeli państwo Polskie nie jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwa, obowiązkiem obywateli jest przejęcie sprawy we własne ręce.

  Czy jest to możliwe ?

  Polubienie

  • Józef Bizoń 2 Maj 2011 o 3:02 pm

   Trzeba wiedzieć komu i co postawić – a tym bardziej grabarzom.
   Burdy bardzo mało prawdopodobne, bo burdy – to rozgłos bardzo niewygodnych dla wszystkich śmierdzących spraw. No i rozgłos stowarzyszenia.

   Polubienie

 4. Roman 2 Maj 2011 o 8:00 am

  Nie żyje Osama bin Laden. Radość w USA.

  http://wiadomosci.onet.pl/cnn/nie-zyje-osama-bin-laden-radosc-w-usa-hey-hey-good,1,4259684,wiadomosc.html

  Polubienie

  • Stanisław 2 Maj 2011 o 8:25 am

   wychodzi na to że „murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść” , przychylam się do jednej z wypowiedzi na nowszym temacie – to może być ściema, za którą szykuje się kolejny numer. Teraz „bojownicy” będą mieli pretekst by pomścić swojego wodza.

   Polubienie

 5. PodOmatic 2 Maj 2011 o 5:16 pm

  Polska administracja sądowa jest związana mafijnymi strukturami CIA __ szymany i te sprawy …

  Polubienie

 6. zolnierzjakala 2 Maj 2011 o 8:43 pm

  Jako Organizacja = Patriotyczna Polonia USA jestesmy zbulwersowani sytuacja ZWYKLYCH Polskich obywateli oraz organow sprawiedliwosci to jest niedpopuszczalene aby czlowiek zupelnie niewinny byl przetrzymywany w wiezieniu , BEDZIEMY PISAC O TEJ SPRAWIE
  W AMERYKANSKICH MEDIACH ABY OBYWATELE WIEDZIELI JAKA JEST „DEMOKRACJA’ W POLSCE.

  Polubienie

 7. obroncakrzyza 5 Maj 2011 o 12:51 pm

  Wspaniale.
  Gdzie jest adres RPO?
  RPO to Irena Lipowicz, funkcjonariusz Unii Wolności. Zero zaufania do niej!
  To tak zwana udecja, organizacja wroga Polsce!
  Na pewno niektórzy Obrońcy Krzyża z radością przyłączą się do demonstracji.
  Raz sierpem! Raz młotem! Czerwoną hołotę!

  http://obroncakrzyza.wordpress.com/

  Polubienie

 8. waltan 11 Maj 2011 o 11:07 pm

  Obecna wladza to watacha na uslugach swiatowej mafii zydowskiej.Popatrzcie ile zydow pojawia sie co bardziej w naszym zyciu spolecznym.Malo tego kazde zydowskie ugrupowanie w polsce ma swoja ekipe zlozona z super wyszkolonych agentow MOSADU z bronia za pazucha.Amy co mamy w zamian nic..BRACIA POLACY TO NIE CZASY NA SIELANKIE
  I JAKIES MRZONKI O BOGACTWIE I DOSTATNIM ZYCIU..ZACZYNA SIE CZAS WALKI I TOTALNEGO DUCHOWEGO PRZEBUDZENIA.SWIAT EUROPA NAS POTRZEBUJE.JESLI USTAPIMY SWIATOWEJ MAFII ZYDOWSKIEJ JESTESMY NIEWOLNIKAMI W WLASNYM KRAJU .A w krotce tez bedziemy zachipowani.
  WIEC POWSTANIMY I WYPEDZIMY ZYDOWSKICH PASOZYTOW Z NASZEJ OJCZYZNY..

  Polubienie