Co za radość – zabili trupa!

Kryminalne media przekrzykują się hasłami propagandowymi made in NWO:
„Inwestorzy świętują śmierć ben Ladena
Osama bin Laden zabity…. śmierć bin Ladena to duży sukces propagandowy… Śmierć bin Ladena to triumf sprawiedliwości…”  itp., jednocześnie działając już  na podświadomość sugerując nadchodzący terroryzm:
„Śmierć bin Ladena ostrzeżeniem dla terrorystów…
Europa gratuluje Ameryce, choć boi się zemsty Al-Kaidy… ABW: Nie ma sygnałów o wzroście zagrożenia zamachami…”


Psychologia strachu opracowana przez następców Mengele, Goebbelsa i Hitlera, ma też więc swój odpowiednik w Polsce.
Nie łudźmy się,  jest to psychologiczny atak mający na celu przygotowanie psychiki ludzkiej do zamachów, które się odbędą w najbliższym czasie.
Nie trzeba być Einsteinem by zrozumieć ten mechanizm, niestety – większość ludzi nie potrafi wnioskować gdyż nie ma odpowiedniej wiedzy. Wiedza z gazet to destrukcja dla umysłu, z telewizją jest jeszcze gorzej.  To są narzędzia ludobójstwa – uważam że wszyscy dziennikarze tam pracujący są odpowiedzialni za nadchodzące masowe zbrodnie.
Jeśli chodzi o samego Bin Ladena to przypomnijmy kilka faktów:

Biznesy rodzin Bin Ladenów i Bushów są blisko ze sobą powiązane. Jak pisze Michael Ruppert (http://www.fromthewilderness.com/free/ww3/09_18_01_bushbin.html) , te „biznesy” to przede wszystkim handel narkotykami. Warto przeczytać cały ten artykuł gdyż ujawnia on kulisy terroryzmu światowego i jego powiązanie z polityką i wielkim biznesem. Jak wiadomo, samoloty z członkami rodziny Bin Ladenów swobodnie opuściły teren USA zaraz po zamachu na WTC, podczas gdy jakiekolwiek inne loty cywilne były całkowicie zakazane! A już wtedy na ekranach telewizorów pokazywano Bin Ladena jako głównego podejrzanego. http://old.nationalreview.com/york/york091102.asp

FBI na swojej stronie nawet nie oskarżała Bin Ladena o zorganizowanie ataków na WTC! http://www.fbi.gov/wanted/topten/usama-bin-laden Poszukiwany był w związku z powiązaniami zamachu bombowego w Ambasadach amerykańskich, które zabiły 200 osób oraz innymi zamachami na świecie. Wyznaczono na niego nagrodę 25 milionów dolarów. Strona FBI z Bin Ladenem nadal funkcjonuje, wygląda na to, że ktoś celowo jej nie wymazuje by było jasne, że z Bin Ladenem jest jedna wielka ściema.

Zamordowana później Benazir Butto w wywiadzie dla Al Jazeera w 2007 roku (http://www.youtube.com/watch?v=UnychOXj9Tg) wspomniała nazwisko mordercy Bin Ladena Omara Sheikha. Kryminaliści w BBC ozenzurowali wywiad wycinając kluczowy moment o Bin Ladenie.

Z innych doniesień wynika, że Bin Laden nie żyje już od 26 grudnia 2001 roku. Egipska gazeta Al Wafd podała informację o pogrzebie Bina Ladena, który zmarł na skutek powikłań płucnych: http://www.welfarestate.com/binladen/funeral/

Informację o śmierci szefa Al kaidy podał również wywiad izraelski, potwierdzając grudniową datę, z tą jednak różnicą, że „Bin Laden zginął podczas walki z Amerykanami” http://www.worldtribune.com/worldtribune/WTARC/2002/me_terrorism_10_16.html

Jak to jest więc możliwe, że Osama tak często występował później w telewizji?

"Osama" z zegarkiem

Odpowiedzi na to pytanie udzielił sam „Washington Post” – w jednym z artykułów Jeff Stein podaje, że nie kto inny jak „Biuro Obsługi Technicznej” CIA przygotowywało te nagrania! (Office of Technical Services)
W jednym z nich – Osamy siedzącego z innymi „terrorystami” wokół ogniska, dzielącego się z nimi jakimś napojem w butelkach, wystąpili agenci CIA z ciemniejszym zabarwieniem skóry. Ponieważ nagrania były tworzone przez ludzi nie znających realiów arabskich, było w nich szereg błędów, jak np. zegarek i obrączka, którą nosił rzekomy Osama. A przecież w Islamie noszeni biżuterii jest zakazane…
http://www.youtube.com/watch?v=1W6QLfXE3wA

Ta sama ekipa fałszowała inne nagrania, jak Saddama Husseina uprawiającego seks z chłopcami. W artykule Stein tłumaczy, że błędy były tak oczywiste, że zaprzestano dalszej tego typu produkcji. A może zlecono komuś w Hollywood?
Nota bene ci sami „eksperci” mieli pomagać Antoniemu Macierewiczowi w ustaleniu sprawców zamachu w Smoleńsku.

Forsowanie rewelacji na temat zamordowania Osamy Bin Ladena przez media, be wspomnienia o powyższych faktach, ma podłoże kryminalne. Krach dolara, zaburzenia aktywności Słońca, co do których nie ma jeszcze zadowalającego wytłumaczenia, sztucznie tworzone klęski żywiołowe i konflikty międzynarodowe, prowadzą do III wojny światowej. Najlepszą drogą do przekonania opinii publicznej i mięsa armatniego w krajach takich jak Polska do ataku na inne kraje może być „terroryzm”, który już tak wiele razy zdał egzamin. Czy opinia publiczna jeszcze raz da się na to nabrać psychopatycznym ludobójcom?

A tak na koniec – kogo oni zabili?

Reklamy

95 responses to “Co za radość – zabili trupa!

 1. Stanisław 2 Maj 2011 o 3:23 pm

  Być może teraz w „akcje zemsty” „terroryści” odwalą numer przy którym WTC to będzie mały pikuś – mówiąc inaczej, zbrodniarze z NWO osunęli swojego aktora pierwszoplanowego i do akcji puszczą resztę zaczynając terror z którym będą „walczyć”

 2. eeetam 2 Maj 2011 o 3:23 pm

  Ja to na 0.necie skomentowałem tak..
  robią Was w wała , zobaczcie te tytuły: „Reakcja świata na śmierć bin Ladena: ulga, triumf demokracji, zwycięstwo dobra ze złem”

  rozumiem, że demokrtycznie zagłosowali nad likwidacją człowieka, a teraz to już raj na ziemi, jutro wycofuja wojska z okupowanej Libii, Afganistanu, Iraku itd..

  ach nie… , przecież na pierwszej stronie jest inny news: „Na wypadek likwidacji Osamy jest bomba w @uropie…”

  To teraz zaczną wam do mieszkań zaglądać ( poszukiwaniu mitycznej BOMBY), bo potencjalnych terrorystóe są miliony, ale jak ich czyli Was ustrzelą to będzie news! :

  „Reakcja świata na śmierć @uroterrorystów: ulga, triumf demokracji, zwycięstwo dobra ze złem”

  … a na pierszej stronie wzmianka: „Terroryści z @uropy pochowali bomby w Stanach u rodzin na wypadek…”

  …tfu!

 3. eeetam 2 Maj 2011 o 3:25 pm

  a co do bomby w europie i już niusów że mają być zatrute zymś tam wodociągi, w stanach ataki itp…

  Teraz to maja pretekst do wszystkoego, ciekawe tylko czy ten Osama faktycznie jeszcze żył, i czy to nie tylko kolejny pomysł ludzi – specjalistów z PR…

 4. zenobiusz 2 Maj 2011 o 3:26 pm

  Apelowałem kilkakroć do Mizi,i widzę ze jego mocodawcy posłuchali.Może Osama był kobietą.Podrzucono nastęopną sensację dla odwrócenia uwagi od tego co na prawdę można zrobić.

  Baba z brodą.

  • zenobiusz 2 Maj 2011 o 3:26 pm

 5. Elja 2 Maj 2011 o 3:36 pm

  ZOBACZCIE TO 🙂

  DWA ZDJECIA Z KTORYCH STWORZONA TRUPA BINLADENA ~!!!

  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/71-bin-laden-zlikwidowany.html

 6. Seba 2 Maj 2011 o 3:42 pm

  Są już komentarze z z telewizji.
  „Osama bin Laden już nie żyje. Teraz trzeba się wycofać z Afganistanu.”

  Proste jak drut. Zwiną wojska, bo chcą zaatakować Iran. Chiny staną po stronie Iranu…i zacznie się III wojna światowa.

 7. kev 2 Maj 2011 o 4:05 pm

  Obojętnie jestem przygotowany na smierć.

  • zenobiusz 2 Maj 2011 o 4:17 pm

   Masz być przygotowany na życie,i walkę.Nie widzisz ,że właśnie o to im chodzi,cierpienie i rezygnacja ???

   • peryskop 2 Maj 2011 o 6:54 pm

    Zeno, masz rację.

    Cała gra jest nastawiona na podcięcie nam wiary i nadziei. A jeżeli tak, to nasza odpowiedź choć trudna musi być jednoznaczna: nie rezygnujemy!

    Podaj dalej…

  • MOL 2 Maj 2011 o 4:23 pm

   Jeśli jesteś to czemu tu zaglądasz? Po co ci wiedzieć co się dzieje jeśli jesteś gotów umrzeć. A może przeżyjesz. Pytanie to co ty z tym zrobisz? Jeśli uda mi się wrócić do Polski to na pewno nie zostanę obojętna na to co się dzieje. Kev- czy to robisz jakiś pożytek z informacji które znajdujesz na tym blogu czy innych podobnych?

   • kev 2 Maj 2011 o 5:55 pm

    Zenobiusz-nie cierpie i walcze o każdy dobry dzień w moim życiu!Zabijać nie będe w żadnym przypadku.
    MOL-Zagladam bo jestem ciekawski,nic z tym nie zrobie bo jestem tylko widzem,a jak ty wrócisz do Polski to co zrobisz?,pożytek jest jeden wiadomość o końcu tego fałszywego zakłamanego oblanego krwią i bólem ŚWIATA!

    • monitorpolski 2 Maj 2011 o 7:40 pm

     Zrobi to co ja gdy tu wróciłem 5 lat temu. Nie można stać się zależnym bo o to im chodzi.

 8. grouwkirdoo 2 Maj 2011 o 4:16 pm

  Po to właśnie ostatnio testowali huragany w New Madrid i okolicy, żeby po wybuchu w okolicy 11.05.2011 r. wywietrzyć teren z radioaktywności w stronę północnego Atlantyku.

  • kev 2 Maj 2011 o 6:41 pm

   Co jak co ale człowiek żywiołów nie kontroluje!

   • monitorpolski 2 Maj 2011 o 7:42 pm

    Odsłoniłeś się tym. Najbardziej się boją tego, że ta informacja wyjdzie. Tak, można kontrolować pogodę i to na dużą skalę – jest wiele materiałów w necie z dowodami. Sztuczne burzy wywoływali już ruscy w latach 70-tych.

  • Man 2 Maj 2011 o 8:59 pm

   Wywietrzyc teren z radioaktywnosci? O matko.. Macie wyobraznie. Gdyby tego atoma mieli ukrytego to juz dawno zostalby uzyty. Troche wiecej rozsadku.

 9. eeetam 2 Maj 2011 o 4:42 pm

  pozwolołem sobie skopiować, bo jaky pasuje

  OPINIA: P. Julian Assange, twórca demaskatorskiego serwisu WikiLeaks, powiedział, że udostępnione dotychczas informacje są tylko „czubkiem góry lodowej” i to tylko kwestia czasu, kiedy reszta informacji zostane ujawnionych.

  – Wszystkie te rzeczy, które ujawniliśmy przez WikiLeaks, naprawdę wydarzyły się przed 2010 r., ale ludzie po prostu o nich nie wiedzieli – zaznaczył p. Assange. – Tak naprawdę istnieje wielki ukryty świat, o którym nic nie wiemy. On istnieje nawet teraz – dodał aktywista.

  P. Assange podkreślił, że informacje ujawnione przez WikiLeaks nie dotykają najważniejszych ukrywanych spraw i wezwał on ludzi do niedawania wiary we wszystko, co przekazywane jest im przez media.

  Źródło: rt.com

 10. wojpa 2 Maj 2011 o 4:50 pm

  Zaraz po odbyciu się dwóch najważniejszych ceremonii w tym roku czyli ślubu księcia Williama i beatyfikacji Papieża Jana Pawła II,otrzymujemy informację,że w Pakistanie 100 km od Islamabadu w swojej rezydencji został zabity Osama bin Laden wraz ze swoim synem i trzema innymi osobami(w tym kobieta.Ciało Osamy zostało szybko rozpoznane i potwierdzone badaniem DNA (ciekawe jaka to metoda pozwala na tak szybki odczyt DNA , na pewno nie PCR pozwoliła na potwierdzenie DNA kta trwa kilka dni i po co skoro wiedzieli na sto procent,że to jest on) i wyrzucone do morza.
  A co się stało z pozostałymi ofiarami ataku i gdzie zostały ich ciała pochowane? Czy DNA ojca zgadza się z DNA syna?
  Mało tego w dniu wczorajszym zabito człowieka, który zmarł śmiercią naturalną 16 grudnia 2001 roku w swojej kryjówce w Tora Bora.Przyczyna jego śmierci była ostra niewydolność nerek spowodowana brakiem możliwości dializy(ukrywając sie na pewno z tą chorobą nie dożył by do wczoraj) i niewydolność wątroby spowodowana wirusem WZW typu C.

  Pod ochrona pakistańskich i amerykańskich(wdzięczność rodziny Bush) służb, ciało jego przewiezione do Arabii Saudyjskiej, gdzie (tylko rodzina wie o miejscu jego pochówku) został pochowany.
  Od tego momentu, czyli po 16 grudnia 2001 roku zaczyna się straszyć świat już wtedy wirtualnym przywódcą terrorystów.
  Wszystkie możliwe pułapki propagandowe o zagrożeniu można było przypisywać na konto zmarłego Osamy bin Ladena z jednego prostego względu: nie może się bronić. Ostatni podsłuch bin Ladena jaki mają służby jest z 15 grudnia 2001 roku.
  Książka Petera Dale’a Scotta pt.The Road to 9/11:Wealth,Empireand the Future of America” pokazuje kulisy powstania al-Qaidy jak i wypromowanie Osamy bin Ladena na jej przywódcę.
  O co zatem idzie z tą nagłą informacją o jego śmierci?
  Informacja o śmierci Bin Ladena miała dwa cele:
  1) wywołać ogólna euforię w społeczeństwie amerykańskim w zamian za zgodę na decyzje USA, na które obywatele przy zdrowych zmysłach nigdy by się nie zgodzili
  2)zastraszyć świat odwetem al-Qaidy,która już została przygotowana,i musi nastąpić ze strony USA i koalicjantów atak wyprzedzający(jakiś pretekst na atak na IRAN).
  Ciekawe w tym wszystkim jest to o czym wspomniał autor.
  Tragedia smolenska wydarzyła się w dwa dni po podpisaniu START w Pradze
  Zachowanie USA i NATO w sprawie katastrofy smoleńskiej dziwne jak nie podejrzane.
  Teraz kiedy mamy wspomniane dwie ogólnoświatowe”imprezy” z głowy postanowiono działać i to na całość.
  Po śmierci Ronalda Asmusa autora książki;”Mała wojna, która wstrząsneła światem” pokazująca kulisy wojny Rosyjsko-Gruzińskiej w 2008 roku,Rosjanie i USa nie muszą się juz bać tak skrupulatnego analityka, który mógłby im wejść w drogę.
  Szykuje się coś okropnego i to w ciągu następnych 2-3 dni zanim opadną emocje Amerykanów i zaczną realnie myśl

  • Ania 2 Maj 2011 o 6:28 pm

   No właśnie, do badań DNA trzeba mieć materiał porównawczy. Skąd go mieli ? Czyzby juz wcześniej mieli próbkę tkanki czy sliny ( czasem wystarczy ) do porównania ? Albo moze mieli materiał kogos z rodziny ? Coś to razem cienko wyglada.

   A swoja drogą, skoro akurat teraz to ogłosili, skoro rzekomo nie zyje od 2001 r, albo w ogóle nie został zabity. Bo czemu tak od razu go tak do morza i koniec ! Moze raczej nalezało go rodzinie wydać ? A moze nie było zadnych zwłok ?

   Tak czy inaczej też myślę, że coś szykują jako niby odwet Al-kaidy w Stanach. Tak coś mi chodzi po głowie ta zapora….

   • wojpa 2 Maj 2011 o 7:06 pm

    Podejrzewam,że ciała zabitych z amerykańskiego helikoptera posłużyły jako ciała terrorystów.

   • monitorpolski 2 Maj 2011 o 7:47 pm

    Posłużyli się materiałem genetycznym Obamy, bo to pewnie rodzina…

    • millena461 2 Maj 2011 o 8:57 pm

     MONITOR ale juz pomijajac to ze z 2 fotek zrobiono jedna – to jak zobaczycie pozniejsze zdiecia B.Ladena to on mial zupelnie siwa brode!!! a na tym zdieciu jest prawie czarna !!! CO ODMLODZONO GO? farbowal sie?? jak mozna cos takiego puscic !! AZ MI SIE NIE CHCE WIERZYC ze w tak idiotyczny sposob pracuja.
     LUDZIE toz to RECE OPADAJA!! podobno jedna z zon go rozpoznala!! no nieee… jak on mial kilka zon a od dawna sie ukrywal. ISTNE WARIATKOWO ciekawe co „UNE” wymlodza teraz, ale to sie okaze juz w najblizszych dniach.

 11. MOL 2 Maj 2011 o 4:58 pm

  no i już zaczynają straszyć: Ostrzeżenia CIA właśnie dodali na onecie http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nastapi-krwawa-zemsta-al-kaidy-ostrzezenia-cia,1,4260271,wiadomosc.html
  Wiele się dzieje zamydlają oczy strasznie przy czym się ośmieszają wszyscy: prezydenci, media- my nie tacy głupi jak oni myślą! Ciekawe z czym jutro wyskoczą?

  • monitorpolski 2 Maj 2011 o 7:48 pm

   Notujcie z jakich źródeł wychodzą te informacje – wpisujcie to na blog, może nawet dodam wpis „Spis terrorystów medialnych”.

 12. 1337 2 Maj 2011 o 5:14 pm

  Jak tu traktować ten artykuł poważnie, gdy na jego koniec autor wstawia zdjęcie, które … już od dawna krążyło po internecie i wiadomo było, że jest to fake ?

  • Radoslaw 2 Maj 2011 o 6:47 pm

   no wlasnie, nawet oficjalnie w mediach o tym mowili ze to zdjecie to fotomontaz….

   • monitorpolski 2 Maj 2011 o 7:51 pm

    GDZIE DEZINFORMATORZY? PODAJCIE LINKI!
    Najstarszy jaki znalazłem pochodzi sprzed 15 godzin:
    http://www.google.pl/search?tbm=isch&hl=pl&source=hp&biw=1728&bih=986&q=dead+osama&gbv=2&aq=f&aqi=&aql=&oq=

    • 1337 2 Maj 2011 o 9:51 pm

     http://beforeitsnews.com/story/557/477/BIN_LADEN_-_KILLED_Dec_2001_-_PHOTO_Warning_very_gross.html – zobacz na datę. To nie jest pierwszy raz, kiedy widzę nierzetelność na tym blogu, dlatego nie da się nie traktować go z mocnym przymrużeniem oka.

 13. galluss 2 Maj 2011 o 5:53 pm

  patrzcie co izrael i MOSAD o was myślą,

  myslicie, że jak dojdzie mdo III wojny, to plemie żmijowe będzie sie z wami bawić? kazdego wytrują, a sami sie schronia w bunkrach

  • wojox 2 Maj 2011 o 6:35 pm

   Ludzie specjalnie dał takie zdjęcia żeby pokazać że takimi numerami się posługują….

  • monitorpolski 2 Maj 2011 o 7:57 pm

   Rasistowscy rabini muszą podgrzewać rasizm żeby nie wygasł, chore towarzystwo – ale wielu młodych się już na to nie daje nabrać, wiecie ilu jest wielbicieli Gilada Atzmona w Izraelu?! To na zasadzie owocu zakazanego – im więcej będzie propagandy rasistowskiej tym gorzej dla „idei”.

 14. Benjamin Fulford 2 Maj 2011 o 5:56 pm

  Barack Obama is Osama Bin Laden ! http://www.youtube.com/watch?v=IJY3V-xfAXk Obama bin Laden is still alive !

 15. kev 2 Maj 2011 o 6:43 pm

  Internet ogłupia!

  • peryskop 2 Maj 2011 o 6:57 pm

   I dlatego go nie zamkną.

 16. FAKIR 2 Maj 2011 o 6:54 pm

  Radoslaw :

  no wlasnie, nawet oficjalnie w mediach o tym mowili ze to zdjecie to fotomontaz….

  Powiedzieli dopiero gdy internauci zauważyli. Zrobili to w przestrachu 🙂
  =====================================
  monitorpolski: zauważcie jak sprytnie działają razem 1337 dodał: „od dawna krąży” nie podając od jak dawna.

 17. Benjamin Fulford 2 Maj 2011 o 6:56 pm

  kev ty agencie Mossadu !

  • kev 2 Maj 2011 o 10:18 pm

   Tą wypowiedzią potwierdziłeś moje obawy,łykacie wszystko jak się wam poda najważniejsza jest sensacja!Tysiace bzdurnych filmików i wypowiedzi dzieci neo krąży w internecie a wy to łykacie jak świeże bułeczki.Ja agent mosadu buahaha i jeszcze tyle głosów za!Możecie zostać przy czytaniu waszych skandali i zamartwianiu się co będzie dalej,kiedy i czy wogóle.Tak naprawdę co ma być to będzie!Nikt z was tego nie zmieni!Jak ktoś madrze powiedział „niewiedza jest błoga” i jest w tym dużo prawdy.Co zrobicie,co możecie zrobić,powiem WAM NIC dosłownie NIC.Ślinicie się przed ekranami monitora i wypatrujecie za okno,to wszystko.Warto się zastanowić czy ma to sens,nie lepiej wykorzystać resztę swojego życia na lepsze rzeczy.Ja się zrywam i mówię wam wspomnicie moje słowa. AVE

 18. erilo 2 Maj 2011 o 7:01 pm

  w Hollywood już latali na Księżyc, ożywiali Obamę, cia z mosadem dokonywało zamachów na metra i WTC, wywoływali sztuczne cunami, więc jak na kabareciarzy to mośki są nieźli, jak do tej pory!
  ciekawe co będzie jutro pokazane.

 19. FAKIR 2 Maj 2011 o 7:05 pm

  Sądzę, że dojdzie do ataku „brudną” bombą.
  Prawdopodobnie w NY. Pisał Antymaterialny, że bomba wybuchnie w NY.
  Biorę pod uwagę również Berlin i Paryż.
  Angela coś ostatnio psychicznie zdołowana.
  Nawet na beatyfikację przybyła „tylnymi drzwiami” w sekrecie.
  Mogą zagrzać Europę do boju.
  Ja już wiem „prawie wszystko” od Antymaterialnego. Do końca układanki brakuje mi tylko kilku klocków. Niestety jak napisał Antymaterialny nie mogę iść na łatwiznę, ale odpisał mi „ciepło ciepło, cieplej”…więc jestem bardzo blisko.

  • Seba 2 Maj 2011 o 7:24 pm

   Myślę, że Włochy są na celowniku – karta Iluminatów.

   Merkel jest przestraszona od czasu, gdy jej helikopter spadł, gdy leciała na spotkanie do Sarkozego, w sprawie sankcji na Libię.

   Kto wie, co się dowiedziała w sprawie Fukuschimy i roli Izraela w programie Stuxnet? Stąd strach i chęć zamykania swoich elektrowni atomowych.

  • monitorpolski 2 Maj 2011 o 8:01 pm

   Na zdrowy rozum – przecież nie zaatakują gniazda satanistów. Chyba, że są już tak zdesperowani żeby poświęcić swoich. Jak wiadomo 11.09.2001 nastąpił statystycznie niemożliwy cud – na kilka tysięcy izraelskich pracowników budynków WTC nie zginął nikt!

   • Stanisław 2 Maj 2011 o 8:55 pm

    Zgadza się, ani jeden ( byli ostrzeżeni ? ) trochę to dziwne, bo w czasie 2 wojny poświęcili masę swoich . . .

    • baba wanda 3 Maj 2011 o 12:19 am

     Byli ostrzezeni, byli. A co ciekawe dzieci taka informacje przynosily ze szkoly w czasie, gdy dorosli byli jeszcze w „swiezym”. Dzieci (ostrzezonych) nie potrafily trzymac „geby na klodke” 🙂 .

    • baba wanda 3 Maj 2011 o 12:20 am

     *w „swiezym” szoku mialo byc

 20. FAKIR 2 Maj 2011 o 7:11 pm

  a oto słowa na nadchodzący „Świt Odysei” i III wojnę światową
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Panny_M%C4%85dre_i_Panny_G%C5%82upie

 21. rabarbarek 2 Maj 2011 o 7:18 pm

  Mam prosbe do Gallusa i Monitora. Panowie zobaczcie w wolnej chwili video i strone , ktora za chwile wysle. Gdyby to byla zwykla zabawa nawiedzonych blogowiczow nie zawracalabym sobie i Wam glowy. Jednak glownymi bohaterami video i strony sa utytulowani ludzie, ze stopniami naukowymi i pracujacy dla rzadow USA, Kanady,[m.in. byly minister obrony w Kanadzie] NASA, ladujacy na Ksiezycu , obecnie krytykujacy wojny w przestrzeni kosmicznej, nawolujacy do zmiany swiadomosci spoleczenstw , wierzacy w UFO i oczekujacy na przyjazn kosmitow i ludzi na ziemi. Zwroccie uwage na sformulowania typu, mamy drugi rzad wewnatrz rzadu, a w zyciorysach na stronie, o przygotowaniach do oglupienia ludzkosci , aby wykorzenic z niej stary sposob myslenia. Materialy sa z zeszlego roku, czyli nie takie stare a to co sie dzieje to moze byc walka nie tylko z nami , ale tez rozne fracje NWO moga zwalczac sie nawzajem To naprawde ciekawe.

  • rabarbarek 2 Maj 2011 o 7:25 pm

   Zobaczcie o czym opowiada b. komandor wojskowy pan Jones. Walka o koryto , rzad dusz, czy przetrwanie?

   http://www.peaceinspace.com/founder.htm

  • monitorpolski 2 Maj 2011 o 8:02 pm

   Właśnie to oglądałem. Czy ktoś jest chętny to przetłumaczyć? Sądzę, że to jest rewelacyjny materiał, ściągnąłem nawet wysokiej jakości z bittorrenta – można by się pokusić o zrobienie z tego DVD z polskimi napisami.

   • Man 2 Maj 2011 o 9:02 pm

    Mozesz po krotce napisac o czym tam mowia?

 22. FAKIR 2 Maj 2011 o 7:20 pm

  co do Osamy to przecież dla inteligentnego człowieka powinna być niezła beka z tego wszystkiego.
  Przyjmując założenie, że byłbym po „ich” złej stronie również miałbym niezłą bekę
  Ja po prostu nie wytrzymałbym ze śmiechu widząc relacje w TV i słuchając wypowiedzi polityków :):)
  Sądzę, że w dzisiejszych czasach wielu z Was, którzy czytacie ten blog bylibyście w stanie sterować tym stadem baranów dość skutecznie mając dostęp do mediów itd :):)
  Nie trzeba być już specjalnie wyszkolonym.
  Wystarczy nauczyć się zdjęcia przerabiać w Photoshopie i dokumenty w Adobe 🙂

 23. galluss 2 Maj 2011 o 7:21 pm

  Ludzie w ciągu 2 dni ten filmik obejrzało 2500 polaków, każdy pokolei umieszcza go na swoich blogach i stronach internetowych, bo wszedzie go zareklamowałem, prisonplanet, stopsyjonizmowi, nowaatlantyda,blog piotra beina, grypa 666 i globalna swiadomosc, i jeszcze znajdzie sie pare,

  równiez trzeba obejrzec film o stuxnecie, reklamujcie wszedzie, niech dojdzie do kilkudziesieciu tysięcy

  pomozcie ten film promować i filmy piotra beina dostepne na kanale pana Marka na youtube
  http://www.youtube.com/user/monitorpolski
  ====================================
  monitorpolski: miałem zrobić osobny wpis z filmikiem, ale zobacz jak dużo się dzieje…
  O Fukushimie zrobię uaktualnienie, wsadzę i filmik.

  • rabarbarek 2 Maj 2011 o 7:53 pm

   Najnowsze dane z elektrowni. Calkowite stopienie , coraz wieksze skazenie i dalej wielka niewiadoma co dalej. Strona Japonska z tlumaczeniem na angielski.

   http://ex-skf.blogspot.com/2011/04/fukushima-i-nuke-plant-japan-nuclear.html

  • Stanisław 2 Maj 2011 o 9:05 pm

   Dziękuję za ten link. umieszczę go w dziale YOUTUBE OFFLINE

 24. FAKIR 2 Maj 2011 o 7:24 pm

  Panie „rabarbarek”
  Jak zobaczysz Pan „grzyba” w TV to wspomnij na mnie i na swoje „ufoki”
  Jak zobaczysz relację z inwazji Chin również przypomnij sobie o fakirku 🙂
  Oni tak Cię podrzucą niedługo wysoko, że i być może spotkasz się z kosmitami.

  • rabarbarek 2 Maj 2011 o 7:33 pm

   Fakir czytaj prosze ze zrozumieniem. Tu nie chodzi o zadne UFO tylko o to , ze nas oglupiaja. Przeczytaj troche o czym ci ludzie gadaja a nie lecisz tylko po tytulach. Czy nie rozumiesz , ze pierwsze UFO juz nam wczoraj przylecialo w postaci Bin Ladena a bedzie ich wiecej. Moga nam wkrotce takie UFO wyslac na ziemie , ze dostaniemy oczoplasu , a jak uwaznie przeczytasz , bedziesz wiedzial , ze ktos robi z ciebie wariata. I nie jestem panem , przynajmniej narazie.

  • monitorpolski 2 Maj 2011 o 8:06 pm

   rabarbarek ma rację. Nie chodzi tyle o „Obcych” ile o to, że „Nasi” mają ich technologię i ją wykorzystują przeciwko ludzkości. Ja wcale nie liczę na pomoc „Obcych” nawet jeśli się gdzieś koło nas kręcą. Czy czujecie obowiązek pomagać którejś ze stron gdy gryzą się dwa bezpańskie psy?

   • mee 2 Maj 2011 o 8:26 pm

    wierze,ze cos jest nie tak,ze jest wojna,ktora jeszcze nas nie dotknela cielesnie,ale nie ufo,nie ma czegos takiego!to bzdura!ufoludki itd.itp.urwal nie ma sensu mi sie rozpisywac,wiele spraw ma swoj sens, jest nie ciekawie ale nie,ze to kosmitki,nawet sie nie wazcie lykac tego ruskiego filmiku z cialkiem ufoludka,to bzdura. nasi wspaniali buraczani rzadzacy cos kombinuja,wiedza i sciemniaja,ale…spokojnie

 25. lololo 2 Maj 2011 o 7:27 pm

  CIA zabilo swojego wyszkolonego czlowieka ktory byl od szerzenia strachu (Iluzja zagrozenia) sztucznie kreowany strach. Kto sie poddaje strachowi ten jest w niewoli. Oni posiadaja wiedze. Maja wglad w to jak funkcjonuje czlowiek i jak go zniewolic programujac umysl. Przez uzaleznienie. W telewizji wmawiaja ze milosc to uczucie zrobili a jest to zwyczajne pozadanie. Pozadanie drugiej osoby tak jak rzeczy. Wszystkie uczucia mijaja. Prawdziwa milosc to stan bez uczuc, emocji. Trzeba sobie uswiadomic ze sami sobie nakladamy kajdany i oduzaleznic sie od tego.

 26. FAKIR 2 Maj 2011 o 7:45 pm

  rabarbarek :

  Fakir czytaj prosze ze zrozumieniem. Tu nie chodzi o zadne UFO tylko o to , ze nas oglupiaja. Przeczytaj troche o czym ci ludzie gadaja a nie lecisz tylko po tytulach. Czy nie rozumiesz , ze pierwsze UFO juz nam wczoraj przylecialo w postaci Bin Ladena a bedzie ich wiecej. Moga nam wkrotce takie UFO wyslac na ziemie , ze dostaniemy oczoplasu , a jak uwaznie przeczytasz , bedziesz wiedzial , ze ktos robi z ciebie wariata. I nie jestem panem , przynajmniej narazie.

  przepraszam. Wyrwałem się. Na szczęście rzadko mi się to zdarza

  • rabarbarek 2 Maj 2011 o 7:57 pm

   Ja tez tak mam , gdy widze strony z UFO. Ale tym razem co innego zwrocilo moja uwage i dlatego wyslalam. Sama nie wiem czy ci ludzie wierza w to co mowia , czy sa tak przebiegli i w ten sposob szykuja „wypranie ” nam mozgow ?

 27. sono 2 Maj 2011 o 7:55 pm

  Ciekawe video. Gosciu ostrzega, ze globalisci/lucyferianie moga teraz zorganizowac jakies celowe ataki na cywilow ,winiac oczywiscie „zlych terrorystow”, ktorzy sie mszcza straszliwe za „zabicie” ich przywodcy.

 28. Seba 2 Maj 2011 o 8:05 pm

 29. FAKIR 2 Maj 2011 o 8:19 pm

  DAJ SOBIE SPOKÓJ!!!!
  ANTYMATERIALNY PRZESTRZEGAŁ PRZED TĄ KSIĄŻKĄ!!!!
  PRZESTRZEGAŁ RÓWNIEŻ PRZED NAUTILUSEM!!!!

  JEŚLI CHCESZ DOBRE KSIĄŻKI TO POLECAM LINK, KTÓRY OTRZYMAŁEM OD ANTYMATERIALNEGO

  http://www.oficyna-aurora.pl/index.php?a=ksiazki

 30. sono 2 Maj 2011 o 8:22 pm

  Dziady pieprzone, szykuja gdzies jakas duza akcje ,wiec chca ja zwalic na mszczacych sie terrorystow.

  • pascalalter 4 Maj 2011 o 11:34 pm

   Coraz bardziej obawiam się, że chodzi tutaj o coś wielkiego; nie wiedzą tylko jak to zacząć.
   Kto to są ONI ?
   Ci, co naprawdę kręcą tym interesem od dawna.
   Cytat:
   „Dziady pieprzone, szykuja gdzies jakas duza akcje ,wiec chca ja zwalic na mszczacych sie terrorystow.”

   sono :

   Dziady pieprzone, szykuja gdzies jakas duza akcje ,wiec chca ja zwalic na mszczacych sie terrorystow.

 31. FAKIR 2 Maj 2011 o 8:23 pm

  sytuacja z którą mamy do czynienia to krok po kroku realizowany plan NWO.

 32. FAKIR 2 Maj 2011 o 8:26 pm

  sono :

  Dziady pieprzone, szykuja gdzies jakas duza akcje ,wiec chca ja zwalic na mszczacych sie terrorystow.

  Oczywiście!
  Bomba wybuchnie z pewnością w NY albo jakiejś stolicy w Europie.
  Zastanawiałem się ile będziemy czekać na taki artykuł
  http://www.wykop.pl/ramka/724417/wikileaks-w-europie-ukryto-bombe-na-wypadek-smierci-bin-ladena/

  Antymaterialny pisał, że cały ten szwindel z wikipierdiki to zwykła, perfidna gra służb specjalnych.
  Mówię Wam. Oni mają społeczeństwo już za całkowitych idiotów.

  Antymaterialny twierdził już w 2007 roku i napisał mi że mają ludzi za całkowitych debili.

  • baba wanda 2 Maj 2011 o 11:59 pm

   @FAKIR
   Caly czas powolujesz sie (zreszta nie Ty jeden) na kogos o pseudonimie „Antymaterialny”. Kto to jest? Nie chodzi mi o dane osobowe 🙂 , ale powaznie pytam, to jakis jasnowidzacy? Cos co mowil sie sprawdzilo?

 33. Ania 2 Maj 2011 o 8:30 pm

  A w naszej telewizji komentarze zabicia Bin Ladena takie radosne , jakbyśmy rozwiazali za jednym zamachem wszystkie problemy na świecie… Żałosne w sumie.

 34. sono 2 Maj 2011 o 8:40 pm

  Tu bardzo ciekawe video. Ukazuje link pomiedzy New Madrid fault line a niby smiercia OSamy bin Ladena. Maja juz jakas bombe uszykowana, wiadomo kogo beda winic. Swoja droga jak sie czyta niektore main streamowe komentarze to chce sie wymiotowac. Czemu jeszcze jest tyle baranow, lemingow, ktorzy wierza w te klamstwa rozsiewane przez main media??? Oni naprawde nie widza co sie wokol nich dzieje, czy po prostu nie chca widziec.

  • mee 2 Maj 2011 o 8:45 pm

   odp.smieja sie i co im mowic?

 35. mee 2 Maj 2011 o 8:52 pm

  cos mi smierdzi w marcowym spisie ludnosci w uk. cameron i obama to dla mnie kombinatorzy i w ogole sk….iele

 36. karlos33 2 Maj 2011 o 9:21 pm

  „Test DNA potwierdził, że to Osama bin Laden zginął w miejscowości Abbotabad w Pakistanie podczas akcji amerykańskich sił specjalnych – poinformował anonimowy przedstawiciel władz USA”

  http://konflikty.wp.pl/title,Tak-wygladal-pochowek-Osamy-bin-Ladena-armia-USA-ujawnia-szczegoly,wid,13371703,wiadomosc.html

  Szybko im to poszło z tym DNA 🙂 w Smoleńsku przy badaniu zwłok trwało to coś dłużej czyżby amerykanie opracowali jakiś nowszy sposób badania DNA?

  I jeszcze jacy Amerykanie dobrzy dla tego Bin Ladena taki pochówek mu fajny zrobili ,taki z godnością i szacunkiem, no bardzo ciekawe. Jeżeli by rzeczywiście zabili Ladena to raczej jego zwłoki nie zostały by wrzucone do morza tylko zabrane na ten lotniskowiec i dokładnie zbadane czy to on czy to ci nie on. O zdjęciach nie wspomnę bo już powinny pokazać się w necie jak koleś wyglądał ,może nawet sam Obama by sobie chciał przy zwłokach zrobić zdjęcie co by było dla niego dużym plusem przy kolejnych wyborach.

  • rabarbarek 2 Maj 2011 o 11:20 pm

   O[s]ama to taki kroliczek O[b]amy. Czytalam gdzies komentarz, ze moze faktycznie go mieli , ale zamrozonego. Teraz , kiedy zaszla pilna potrzeba , rozmrozili . Do czegos ta wiadomosc byla potrzebna. Przekonamy sie o tym wkrotce. Ktos dzisiaj pisal na stronie[ przepraszam , nie pamietam kto] , ze chodzi o wycofanie wojsk z Afganistanu , i przerzucenie wojsk do innych krajow. Wlasnie na CNN oprocz radosnych wiesci o smierci wroga nr. 1 , pojawila sie i taka wiadomosc ” w zasadzie to mozemy juz wycofac wojska z Afganistanu , poniewaz misja , ktorej celem bylo zabicie Bin Ladena zakonczyla sie” A na ekranie radosne twarze Amerykanow,celebrujacych smierc bin Ladena, wyciagaja tez rodziny tych , ktorzy zgineli w wiezowcach 9/11 i strazacy szczesliwi , ze postrach najwiekszego mocarstwa militarnego na swiecie po kilkunastu latach zostal namierzony i dostal kulke w czolo. Analizy , analizy i wcale nie jest smiesznie. Zapomnielismy o czyms , co wydarzylo sie kilka dni temu. Zreszta przeszlo to bez wiekszego echa w oficjalnych mediach. Mysle , ze dopiero teraz nabiera ta wiadomosc specjalnego znaczenia. Pamietacie , jak kilka dni temu podana byla wiadomosc , o ucieczce z wiezienia politycznego setek wiezniow , glownie czlonkow Al-Kaidy. W TV pokazywali tunele ciagnace sie kilometrami , ktorych nikt wczesniej nie zauwazyl i wiezniow opuszczjacych tym tunelem , wiezienie , tez nikt nie zauwazyl. Polaczenie tych dwoch wiadomosci to byc moze mieszanka wybuchowa. Coraz ciekawiej wygladaja zmiany , ktore Obama obiecywal w kampanii wyborczej. Jest tylko kukla na uslugach ….
   A tu kroliczek…

 37. sono 2 Maj 2011 o 9:56 pm

  A ten Osama to w ogole istnial??
  Kolejna z bajek wymyslonych dla otumanienia gawiedzi.
  Niby zrobil 9/11, a wiadomo powszechnie ,ze nie zrobil ,a zrobili ci co zrobili, a ponosza oni taka sama odpowiedzialnosc za to co zrobili ,co nasz obecny , polski rzad, ktory zrobil to, co zrobil dnia 04.10.2010 i ktory ponosi taka sama odpowiedzialnosc za to co zrobil, jak ci ,co faktycznie zrobili 9/11.

 38. Grazka 2 Maj 2011 o 10:04 pm

  Nie zapominajcie o jeszcze bardzo waznej rzeczy.Bestia- czyli rzady swiatowego maja na koniec oglosic pokoj i bezpieczenstwo w mysl slow z 1 Tesaloniczan 5:1-3
  1 Nie potrzeba wam, bracia, pisać o czasach i chwilach. 2 Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pański przyjdzie tak, jak złodziej w nocy. 3 Kiedy bowiem będą mówić: «Pokój i bezpieczeństwo» – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą.

  Czyli rzady swiatowe , bede stwarzac pozory pokoju i bezpieczenstwa , maja go oglosic , nie ustanowic , bo pisze , ze bede mowic : pokoj i bezpieczenstwo.
  Moze to poczatek czegos wiekszego , urobienie opini publicznej , ze teraz swiat bedzie bezpieczny i pokojowy , a pozniej tylko zniszcza religie i zacznie sie wielki ucisk a po nim Armagedon.
  A wierzacy w rzady Jezusa bede wtedy mogli podniesc glowy , bo w koncu Jezus tak powiedzial w Lukasza 21
  25 Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy. 26 Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte. 27 Wtedy ujrzą Syna Człowieczego, nadchodzącego w obłoku z wielką mocą i chwałą. 28 A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie».( B.Tysiaclecia )

 39. wacpan 2 Maj 2011 o 10:44 pm

  Ta sama ekipa fałszowała inne nagrania, jak Saddama Husseina uprawiającego seks z chłopcami. W artykule Stein tłumaczy, że błędy były tak oczywiste, że zaprzestano dalszej tego typu produkcji. A może zlecono komuś w Hollywood?
  Nota bene ci sami „eksperci” mieli pomagać Antoniemu Macierewiczowi w ustaleniu sprawców zamachu w Smoleńsku.

  co to ma byc?????????????informacja z przekazem POdprogowym do swiadomosci??????????,a gdzie konkrety oj smierdzi to na km……….

 40. jowram 2 Maj 2011 o 10:46 pm

  PILNE, PILNE, PILNE OD BOGA OJCA!

  Ogromny pocisk został skierowany dokładnie w stronę Waszyngtonu (stolicy USA). Człowiek nie będzie mógł go zestrzelić, albo też nienaturalnej wielkości fala tsunami zmyje miasta wzdłuż wybrzeża oceanu. Ten pocisk zabije tysiące ludzi – -przywódców rządu, ludzi z innych krajów- -Senatorów, Congresmenów oraz zwykłych ludzi.

  Waszyngton DC zostanie ZNIESIONY Z POWIERZCHNI ZIEMI!

  Nastąpi to pomiędzy 8 rano a przerwą na południowy posiłek [lunch].

  Wybrzeże Zachodnie zatrzęsie się!!!

  Od tłum.: Żeby przybliżyć realia. Na wydzielonym terenie z dwóch stanów: Wirginii od północy i Marylandu od południa utworzono stolicę kraju, Waszyngton, DC, [District Columbia]. Tak więc, pomiędzy Waszyngtonem DC a Oceanem Atlantyckim rozciąga się stan Maryland, ze stolicą Annapolis. Tędy prowadzi główna droga nad ocean, potrzeba jest około 11/2 – 2 godz. jazdy, żeby tam dojechać z Waszyngtonu.

  Notatka od wizjonerki: Bóg Ojciec w Swoim Miłosierdziu ostrzega nas, że źli ludzie planują atak na Amerykę. Miejmy nadzieje, że zostanie to powstrzymane, albo przynajmniej ulegnie to zelżeniu na skutek ogromnej ilości modlitw, pokuty oraz ofiar. Zwróćmy się do Św. Genowefy, patronki klęsk, ażeby wstawiała się za wszystkich, którzy padną ofiarą.

  DROGOCENNA KRWI JEZUSA ZBAW ŚWIAT!

  Posłanie Naszej Matki dla Carlosa Lopez z 3 lutego 2010 – udzielone w kościele St. Bruno na przedmieściach San Francisco w dzielnicy St. Bruno, Kalifornia – Od tłum: posłania dla Carlosa udzielane są w j. hiszpańskim, na

  j. angielski tłumaczy je Marta. Kierownikiem duchowym Carlosa jest Ksiądz Hernandez, emerytowany pułkownik armii USA.

  Kochane maleńkie dzieci!

  Powiedź Moim dzieciom, żeby się modliły, modliły, modliły, żeby nie ustawały w modlitwie.

  Powiedź, żeby były podporządkowane i posłuszne Woli Boga. Bóg pragnie ukazać im Swoje nieskończone Miłosierdzie, poprzez ten czas łąski, a jakim żyją.

  Powiedź im, żeby powróciły do Spowiedzi, a potem, żeby już nie oglądały się za siebie do tyłu. Nie spoglądajcie ponownie na wasze grzechy, na wasze błędy, na ten czas, kiedy byliście niepodporządkowanymi. Zwróćcie wasze umysły, wasze serca do Mnie, Która zaprowadzi was do Nieskończonej Miłości – Jezusa Zbawiciela.

  Powiedź Moim dzieciom, ażeby przebaczyły jeden drugiemu i żeby się modliły o pokój na całym świecie.

  Powiedź im również, że Ja jestem z nimi wszystkimi i spoglądam na nich z miłosierdziem i miłością i Ja zawsze podnoszę je, gdy upadną.

  Powiedź, żeby zawsze Mi ufały i przychodziły po Eucharystię w stanie łaski.

  Powiedź im, ażeby się dobrze przygotowały podczas Wielkiego Postu. Muszą czynić wiele ofiar i dużo pokuty.

  Powiedź Moim dzieciom, że Ja je kocham, i żeby się dobrze przygotowały, bo Ja przygotowałam dla nich wiele łask, na Przejście Pana [Pascha].

  Ja błogosławię was i ukrywam was pod Moim matczynym płaszczem. Przyjmijcie pokój i miłość Boga do waszych serc. Ja błogosławię w bardzo specjalny sposób Moich ukochanych kapłanów i diakonów, którzy Mi pomagali.

  Ja pokornie błogosławię was i pozostawiam was w pokoju Pana.

  • monitorpolski 2 Maj 2011 o 11:04 pm

   Czy możesz podać linka skąd to jest? To może być ważne – umieściłem w aktualnym wpisie, ale może trzeba mocniej zaakcentować?

 41. Pingback: PILNE, PILNE, PILNE OD BOGA OJCA! « Monitorpolski's Blog

 42. Ripsonar 3 Maj 2011 o 1:42 am

  na kanale TheTruthandjustice96 znalazłem filmik http://www.youtube.com/watch?v=TbkquF8sNuI&feature=feedu który analizuje zdjęcie pokazane rzekomego Bin Ladena, który ukazał się w necie już ..24.04.2011 r. Więc znowu jakiś osunięcie informacji z tą datą śmierci..czy co?.. ale to wszystko zamotane…

 43. Ripsonar 3 Maj 2011 o 1:46 am

  pomyliłem datę zdjęcia.. z wrażenia. Data pokazanego w tym temacie zdjęcia BIn Ladena ukazała się na youtube juz 24.04.2010, nie 2011 !!!, sorki za będy.. ale galimatias.. uff

 44. genlar 3 Maj 2011 o 12:31 pm

  Z ta śmiercią Osamy Bin Ladena to jest wiele niewiadomych.Na przykład:
  CO główny terorysta świata poszukiwany od dekady robił w apartamencie w centrum afganistanu a nie był w jaskini? Jest to dla mnie dziwne.
  Skoro amerykanie go tam *rzekomo* osaczyli to dlaczego nie użyli gazu obezwładniającego
  ,a są teraz takie środki ze w sekundę dwie po wdechnięciu obezwładniają.
  Albo na przykład dlaczego nie użyli broni dżwiękowej; powala na ziemie obezwładniając a odpowiednio silna działa nawet przez sciany budynków.
  Ostatecznie mogli zastosować kompilacje tych dwóch metod.
  Jest to dla mnie dziwne,w kontekście tego co napisze dalej,że nie przygotowali tego typu środków.
  Lepiej by było dla amerykanów gdyby ujeli go żywcem a póżniej wyciągneli z niego informacje.
  Żywy Osama mógłby ponadto służyć jako zakładnik.Dzięki temu amerykanie mogliby szachować Alkaidę na zasadzie: Jeżeli wy coś zrobicie to my go zabijemy.
  Jest jeszcze kwestia zwłok Bin Ladena.Tu mogli na przykład znależć jego sobowtóra,w wiarygodność zaś badan DNA również nie wierze z powodów omówionych międzyinnymi przez internautów na tym blogu.
  Mogło być też tak że prawdziwy Osama był trzymany przez nich na ten moment i do tego momentu…a jego ciało wykorzystane w zaaranżowanym przedstawieniu…
  Swoja droga zmyślne przedstawienie urządzili dla ludu ze niby Osama okazał się tchórzem i zasłaniał się zakładniczką…która notabene też zgineła.
  Pomyślcie jak uderza to w etos bojownika arabskiego a przy tym i przez to w arabów.
  Idąc dalej,śmiać mi się chce jak oglądam telewizję gdzie non stop wałkowana jest oficjalna wersja wydarzeń.Malo uświadomiony lud w większości w to uwierzy.Już uwierzył.
  Oni nigdy nie skończą tej „wojny” z terorem.Przynajmniej dopuki nie osiągną swoich założonych celów.

  • genlar 3 Maj 2011 o 6:49 pm

   Poprawka.Mialem niedokładne info.Przedstawienie zabicia Bin Ladena zostło wyreżyserowane w pakistanie a nie afganistanie jak wcześniej myślałem.

 45. Katon Najmłodszy 3 Maj 2011 o 5:30 pm

  http://katonisliwka.wordpress.com/2011/05/03/lara-croft-nie-zyje/#respond

 46. jackoi 3 Maj 2011 o 6:41 pm

 47. pascalalter 3 Maj 2011 o 11:42 pm

  Z OBL to jest sprawa trudna.
  Faktycznie, dużo mówi faktów za śmiercią w grudniu 2001.
  Tutaj na blogu też cytuję informacje Pana Freemana z bloga Alles Schall und Rauch.
  Z drugiej strony – wprost nie chce się wierzyć, aby to wszystko było spektaklem.
  W końcu wylądowali tam, strzelali, zostawili helikopter i podpalili..
  Twierdzili, że OBL strzelał – teraz, że nie – czemu więc nie zabrali na proces?
  Wykonano egzekucję – zabrano zwłoki..- mnożenie takich opisów – jeszcze uwagi, że zdjęcia są drastyczne i „podburzające” (Prezydent Obama)- nic dobrego nie wróży.
  To nonszalancja i wręcz pycha. Co dalej?

  • rabarbarek 4 Maj 2011 o 2:50 am

   Ta orgia rytualna to poczatek kampanii prezydenckiej 2012 p.Obamy. Nizej link oburzonego blogera. Jedna z lepszych reakcji , na jakie trafilam. Kilka zdan tlumaczenia..

   Najbardziej poszukiwany wrog Ameryki zostal zabity i bezceremonialnie wrzucony do wody zanim jakakolwiek niezalezna komisja zweryfikowala autentycznosc zwlok.
   No coz, Amerykanom wystarcza tylko zdjecia.
   Czy do diabla , nie mogli go pojmac zywego , aby wyciagnac z niego wiadomosci?

   Nie wierze klamcom . Ani rzadowi , ktory prowadzi wojny na bliskim Wschodzie , na podstawie sfabrykowanych powiazan grupy terrorystycznej ,ktorej przywodca szkolony byl w USA[ i przebywal pod troskliwa opieka rodziny Buszow w Teksasie nie raz i nie dwa]

   Niestety to spektakl , a nawet wiecej , bo spektakl prania mozgow milionom na swiecie , ktory rozpoczal sie po „waterboarding”, trwa dalej. Zywy trup zniknal pod woda , oby z tego tsunami nie powstalo. Komentarze, komentarze…

   http://my.firedoglake.com/debbierlus/2011/05/02/i-dont-believe-a-word-this-government-utters-especially-in-regards-to-bin-laden-and-911/

  • rabarbarek 4 Maj 2011 o 3:04 am

  • Maro 4 Maj 2011 o 3:43 pm

   To nonszalancja i pycha do potegi entej.

  • Maro 4 Maj 2011 o 3:49 pm

   To nonszalancja i pycha do potegi entej po przecinku.

   • Artur 4 Maj 2011 o 4:37 pm

    Nie ma poteg po przecinku.Musisz sie douczyc.

 48. rabarbarek 4 Maj 2011 o 3:26 am

  Jeszcze jedno video. Wyciagneli przed kamery czlowieka , ktory byl sasiadem posiadlosci , w ktorej jakoby mieszkal bin Laden i zadawali mu pytania. Chlopina opowiada , ze wszyscy w okolicy sie znaja [ jest to strefa zamknieta dla bogatych ]i nigdy nie widzial zadnego bin Ladena i nie wierzy w to co podaja w TV. Pewnie to video niedlugo zniknie z you tube